Czech and Slovak and anybody who understands....

speak whatever language you like here.
Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Czech and Slovak and anybody who understands....

Post by Elien » Sep 10th, '07, 08:34

Po půlročním váhání jsem se rozhodla sem hodit tenhle topic protože bavit se o j(twn,k,c)-dorama jen s Taylor z CZsoul-society je sice fajn ale už nás to nějak nebaví a dochází nám nápady :scratch:
Takže lidičky, vy kdo mluvíte tou naší/vaší hatmatilkou, sveřte se, ať ví celý širý svět že existujem!! (nebo radši ne? :whistling: )

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Re: Czech and Slovak and anybody who understands....

Post by Elien » Sep 12th, '07, 20:26

ok obviously nobody speaks czech here but still i belive that some of u know which country i´m talking about...

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Sep 13th, '07, 05:06

Tak se taky hlasim, zdravim vsechny :)

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Sep 13th, '07, 05:40

Waw, no nečakala som, že tu stretnem niekoho zo Slovenska alebo Česka! Čavte šetci!!! :lol

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Sep 13th, '07, 08:03

no konečně se někdo ozval :w00t:
vypadá to že jsme tu v dost malém počtu, ale navadí, snad se ještě někdo objeví :roll
tak mi řekněte lidičky, co zrovna sledujete?

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Sep 13th, '07, 11:16

No ja mám rozpozerané Hana kimi, YT Monogatari, Hotaru no Hikari... Inak som toho videla už dosť - rozhodne viac ako ktorýkoľvek Slovák, ktorého poznám :lol
A čo vy? Inak je fajn písať o jdoramách nielen po anglicky a japonsky :D

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Sep 13th, '07, 11:56

samozřejmě hit sezony HanaKimi, Yamada Taro taky sleduju ale ted jsem se trošku zasekla, dost jsem si oblíbila KO One (kdo kdy slyšel že největší rváč je největší bishík ze všech :goggle: ), First Kiss s geniální Inoue Mao, Kattuňáckej cartoon Kat-tun...
taky mám dost věcí rozkoukanejch a nějak se nemůžu dostat k tomu abych je dokončila. třeba Summer Snow s Ogurinem, Mars se ZaiZaiem, Kamen Raider Kabuto s Hirem (Namba sempai),Proposal Daisakusen s Yamapim, GTO který jsem viděla pár dílů z anime a live action je prý taky dobrý...
kdybych měla vypsat všechny který jsem viděla, tak bych si oťukala prsty. nejvíc doporučuju Nobuta wo produce, Gokusen, Hana Yori Dango a Kimi wa Petto. to byly zatím nejlepší kusy jaký jsem shlídla, samozřejmě kromě HanaKimi :wub:

edit: právě jsem si všimla nějakýho krejskýho drama co se jmenuje "lovers in prague".. ne že by se mi na to chtělo koukat, ale na plakátu byla v pozadí staroměstská radnice :O že by to fakt točili v práglu???

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Sep 13th, '07, 12:20

Elien wrote:samozřejmě hit sezony HanaKimi, Yamada Taro taky sleduju ale ted jsem se trošku zasekla, dost jsem si oblíbila KO One (kdo kdy slyšel že největší rváč je největší bishík ze všech :goggle: ), First Kiss s geniální Inoue Mao, Kattuňáckej cartoon Kat-tun...
taky mám dost věcí rozkoukanejch a nějak se nemůžu dostat k tomu abych je dokončila. třeba Summer Snow s Ogurinem, Mars se ZaiZaiem, Kamen Raider Kabuto s Hirem (Namba sempai),Proposal Daisakusen s Yamapim, GTO který jsem viděla pár dílů z anime a live action je prý taky dobrý...
kdybych měla vypsat všechny který jsem viděla, tak bych si oťukala prsty. nejvíc doporučuju Nobuta wo produce, Gokusen, Hana Yori Dango a Kimi wa Petto. to byly zatím nejlepší kusy jaký jsem shlídla, samozřejmě kromě HanaKimi :wub:
Jaj, na First Kiss som zabudla, aj ten pozerám :roll Yuuta :wub:

A tiež som rozpozerala Summer Snow, ale bolo to sklamanie... nevidela som dajaké posledné 3 diely, bo sa mi tuším 9. diel zle stiahol a nešiel prehrať - ale potom ma to už ani nelákalo, hoci Oguri... :wub: Ale toho som si úplne zamilovala až teraz v Hana Kimi, hoci ako Rui bol tiež kakoii :D

Kamen Rider Kabuto sa mi zdá dlhý, nechcem sa púšťať do sťahovania, ale možno kvôli Hirovi neskôr... uvidíme :lol

Proposal Daisakusen bol dosť dobrý, až na pár posl. dielov, to sa mi zdalo až moc naťahované (2 predposledné diely a takmer celý posledný som nevidela).

Kimi wa Petto bolo tiež fajn, ale neviem pochopiť tú logiku mať za domáce zviera človeka - hoci keby to bol Jun :roll

Ou, a Nobuta je jedným z mojich naj :wub: :wub: :wub: Len ten koniec by som brala iný :glare:

GTO som tiež videla a zdá sa mi to preceňované - hoci malý Oguri bol kawaiiiiii :wub: Oveľa viac sa mi páčili oba Gokuseny.

Inak, YT Monogatari sa mi prvé diely zdali fajn, ale inak nič moc, avšak neviem čím to je, ale diel od dielu sa namotávam :lol

Inak pozerávam len jdoramy (mimo nich som videla len Sweet 18 a Full House) bo Japonsko milujeeeeeeeeem :D

Mojimi naj sú asi 1 rittoru no namida, Orange Days, Hotaru no Hikari (už sa teším, keď si budem môcť stiahnuť posledný diel!!), asi aj Hana Kimi (oguriii :wub: aj toma samozrejme :lol ), už spomínaná Nobuta, HYD, Long Vacation a ešte určite dačo ale teraz ma nenapadne :scratch:

tooomato
Posts: 3
Joined: Sep 13th, '07, 12:08
Location: Czech rep. Cesky Tesin

Post by tooomato » Sep 13th, '07, 12:23

Ahoj, :salut: tak zdraví další Česky mluvící osoba. Opravdu sem byla šokoána, když sem uviděla že tady někdo napsal taky něco česky.
Já sem se dlouho dobu dívala hlavně na taiwanské seriály. S těch co sem viděla můžu doporučit: Devil beside you, My lucky star, Meteor garden, Magicians of love, Hana Kimi(ale myslím, že japonská verze je lepší).
Teď se poslední dobou dívám na japonské. Bezva jsou Nobuta wo produce, Kurosagi, Kimi wa petto, Hana Kimi.
Viděla se taky pár korejských seriálů, ale moc sem jich neviděla do konce, protože nebyly zase tak dobré. Ale našlo se i pár fakt dobrých, hlavně My girl, Full house, Witch Yoo-Hee.
Zrovna teď se dívám na Ace wo nerae a Reaching for the stars.

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Sep 13th, '07, 12:29

tooomato wrote:Bezva jsou Nobuta wo produce, Kurosagi, Kimi wa petto, Hana Kimi.
Jasne, Kurosagi bol tiež dobrý - a to mi pripomenulo, že mám rozpozerané aj Liar Game (tiež o podvodoch...) - ale posl. diel mi nejde prehrať :-( :cussing: :cussing:

A tiež som zabudla, že sa mi hrozne páčili Water Boys (ale film nie až tak).
Momentálne sťahujem Files of Young Kindaichi 3, hoci všetci tvrdia, že prvá séria s Tsuyoshim bola the best - ale neviem, kde ju stiahnuť :cry:

tooomato
Posts: 3
Joined: Sep 13th, '07, 12:08
Location: Czech rep. Cesky Tesin

Post by tooomato » Sep 13th, '07, 12:45

Tak mě napadlo nevíš náhodou kde sehnat Tian Wai Fei Xian (Faity from wonderland) to je jestli se nemsím čínský seriál, ale s anglickými titulky, sem našla jen prvních pár dílů a zbytek jsem nenašla z překladem.

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Sep 13th, '07, 13:26

Tak ja taky sleduju hanazakari :P i kdyz teda ne proto, ze je to hit sezony (vetsinou sleduju az kompletni serie), ale padla na nej nahodna volba a taky jsem dlouho nevidel zadnou romanci. A dale (uz nejakou dobu) kaidan hyaku monogatari a korejske dae jang geum (coz je sice docela pekne, to jde pekne pomalu :) ) . A pak asi jeste 3 anime serialy :)

Lovers in Prague jsem nevidel, pry je to sice nic extra (oproti ostatnim lepsim kdrama), ale casem se na nej mam v planu podivat prave kvuli praze, pokud vim tak je to opravdu tocene tam. Jinak Lovers in Paris je pry mnohem lepsi (to jen mimochodem) :)


akinoame27: posledni dily summer snow si zkus sehnat, protoze konec serialu mi prisel hodne dobry ... rozumej o rad lepsi nez zbytek serialu :)

Life mimochodem nikdo nesleduje? Se na to zrovna docela tesim, a kdyby na to byly titulky tak uz se davno divam ... sice zrovna nedavno jsem si rikal ze bych se mel vic divat na rawy a cvicit japonstinu, ale zrovna life mi prisel docela tezky :/ a hardsub verze je teprv do druheho dilu, nejaka hardsub verze je na veoh.com az do aktualniho dilu, ale jinde jsem to nevidel a na veoh se divat nechci ...

A nekdo se ptal na nejlepsi vubec? :) pro me sekai no chuushin de ai wo sakebu, ichi ritoru wo namida, byakuyakou, jyoou no kyoushitsu, seija no koushin, summer snow, sora kara furu ichioku no hoshi, liar game ... a dalsi :)

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Sep 13th, '07, 13:40

No ja viem ako Summer Snow skonci... a uprimne, dost sa toho bojim :roll
Ale urcite sa k tomu dakedy dostanem, ale zatial na to nemam naladu - teraz som naladena Hana Kimiovsky a Hotaru no Hikariovsky, nevedela by som sa tak rychlo adaptovat :lol
A LIFE si chcem tiez pozriet, hoci to ma pomerne malu sledovanost, vyslovene zle ohlasy som nikde nenasla - a zevraj herci su tam skveli.

.Den
Posts: 13
Joined: Aug 15th, '07, 10:39
Location: Prague, Czech Republic

Post by .Den » Sep 15th, '07, 18:03

He, konbanwa... Teda... To asi nebylo moc cesky. :blink :lol

Hlasim se do poctu, i kdyz moc velky neni. ^^

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Sep 15th, '07, 18:16

Ahoj, tak já se taky hlásím do party. Koukám na kde co, teď se mi nejvíc líbilo Coffee prince, Hanazakari taky není špatný, ale lepší je Yama onna kabe onna. :-)

ShinigamiLeon
Posts: 4
Joined: Sep 26th, '07, 15:29
Location: Czech Republic

Post by ShinigamiLeon » Sep 26th, '07, 18:40

Konbanchiwa!!! určitě koukněte na Tokyu Tanaka. je to na veohu a Koki tam exceluje :D

.Den
Posts: 13
Joined: Aug 15th, '07, 10:39
Location: Prague, Czech Republic

Post by .Den » Sep 27th, '07, 22:03

Konchibanwa! :blink :w00t:

ShinigamiLeon
Posts: 4
Joined: Sep 26th, '07, 15:29
Location: Czech Republic

Post by ShinigamiLeon » Sep 29th, '07, 10:39

.Den wrote:Konchibanwa! :blink :w00t:
Zase to nebudeme přehánět... :roll :P

.Den
Posts: 13
Joined: Aug 15th, '07, 10:39
Location: Prague, Czech Republic

Post by .Den » Sep 29th, '07, 16:37

Gomen, mi to nedalo. :D

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Oct 19th, '07, 19:34

děcka tady to nějak spí.. :blink
začíná nová sezona tak chci vědět na co hodláte koukat!
mě osobně nedá nepodívat se na Yukan Club, ale jen jedno dorama je málo. zaujal mě plot Mop girl a taky se chci podívat jak vypadá nový dorama Nagase Tomoyi ( :crazy: to skloňování mě zabije) Utahime..

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Oct 20th, '07, 09:17

Elien wrote:děcka tady to nějak spí.. :blink
začíná nová sezona tak chci vědět na co hodláte koukat!
mě osobně nedá nepodívat se na Yukan Club, ale jen jedno dorama je málo. zaujal mě plot Mop girl a taky se chci podívat jak vypadá nový dorama Nagase Tomoyi ( :crazy: to skloňování mě zabije) Utahime..

Jo, pekne nam to tu chcipa :)

Ja zatim stahuju Mop Girl a cekam az SARS zacnou pracovat na Galileo. Mozna neco pridam jeste casem :)

.Den
Posts: 13
Joined: Aug 15th, '07, 10:39
Location: Prague, Czech Republic

Post by .Den » Oct 20th, '07, 18:38

Tak hlavne to tu ani moc nezilo, tak nema co chcipat. :lol

Joo, nebyl jste vcera nekdo na Bu-Shi-Do? Byl naaarez, chci na ne znovu! :D

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Oct 21st, '07, 18:58

No videla som prvy diel Yukan Clubu, ale no... dost ma to sklamalo... Snad ostatne diely budu lepsie - OVELA lepsie. :glare:

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Oct 24th, '07, 22:18

.Den wrote:Tak hlavne to tu ani moc nezilo, tak nema co chcipat. :lol

Joo, nebyl jste vcera nekdo na Bu-Shi-Do? Byl naaarez, chci na ne znovu! :D

No jo, ne všichni se dostanou bohužel v týdnu do Prahy.
Jinak doporučuju taky Yamato, teda až zase přijedou. Byli tu v únoru a byla to taky síla, taiko bubny jsou skvělý.

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Oct 24th, '07, 22:20

Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli třeba někdo z vás lidiček nepřekládá titulky... Samozřejmě z angličtiny :-) Já mám zatím přeloženou půlku 14sai no haha, tak jsem si říkala, že kdyby někdo chtěl, tak se je pokusím nahrát do sekce Subtitles Index :o)

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Oct 24th, '07, 23:02

phokej wrote:Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli třeba někdo z vás lidiček nepřekládá titulky... Samozřejmě z angličtiny :-) Já mám zatím přeloženou půlku 14sai no haha, tak jsem si říkala, že kdyby někdo chtěl, tak se je pokusím nahrát do sekce Subtitles Index :o)
Ono je vubec neco prelozeno do cestiny? Jsem zatim na nic nenarazil.

Potrebovat je osobne nebudu, ale nahrat je snad muzes, at ostatni vi ze existujem :P a treba je nekdo upotrebi.

.Den
Posts: 13
Joined: Aug 15th, '07, 10:39
Location: Prague, Czech Republic

Post by .Den » Oct 24th, '07, 23:09

phokej wrote:
.Den wrote:Tak hlavne to tu ani moc nezilo, tak nema co chcipat. :lol

Joo, nebyl jste vcera nekdo na Bu-Shi-Do? Byl naaarez, chci na ne znovu! :D

No jo, ne všichni se dostanou bohužel v týdnu do Prahy.
Jinak doporučuju taky Yamato, teda až zase přijedou. Byli tu v únoru a byla to taky síla, taiko bubny jsou skvělý.
Na Yamato jsem bohuzel nebyl (penize...), ale az tu zase budou, tak uz na ne urcite zajdu. Oni hraji jen v nejakem "klasickem" stylu, nebo maji take svoje vlastni "vymozenosti"? Bu-Shi-Do meli pulku klasiky (ale fakt narez, a krasne melodie na shamisen, dokonaly nastroj) a na druhou pulku se prevlekli do neceho jako J-rock hadru, vzali cerno-ruzove bubny a podobne blbosti, rekli publiku, ze muzou rvat, volat jejich jmena a cokoliv a docela to tam rozproudili pak ve vlastnim tvrdsim stylu. =) Skvele. Pak jeste kdyz se po skonceni vratili kvuli ohromnemu potlesku, tak zahrali nejaka sola a jeden z nich zkusil beat box, celkem sranda. =) Tak jen jestli Yamato jsou konzervativnejsi, nebo v tom taky maji trochu...modernismu? Byt ne az takoveho.

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Oct 24th, '07, 23:09

Ono je vubec neco prelozeno do cestiny? Jsem zatim na nic nenarazil.

Potrebovat je osobne nebudu, ale nahrat je snad muzes, at ostatni vi ze existujem :P a treba je nekdo upotrebi.

No není, proto se ptám, jestli někdo chce aspoň něco....

Tak já osobně je taky nepotřebuju, ale poněkud mě nutí okolí, ne všichni totiž umí anglicky...

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Oct 24th, '07, 23:37

.Den wrote:
phokej wrote:
.Den wrote:Tak hlavne to tu ani moc nezilo, tak nema co chcipat. :lol

Joo, nebyl jste vcera nekdo na Bu-Shi-Do? Byl naaarez, chci na ne znovu! :D

No jo, ne všichni se dostanou bohužel v týdnu do Prahy.
Jinak doporučuju taky Yamato, teda až zase přijedou. Byli tu v únoru a byla to taky síla, taiko bubny jsou skvělý.
Na Yamato jsem bohuzel nebyl (penize...), ale az tu zase budou, tak uz na ne urcite zajdu. Oni hraji jen v nejakem "klasickem" stylu, nebo maji take svoje vlastni "vymozenosti"? Bu-Shi-Do meli pulku klasiky (ale fakt narez, a krasne melodie na shamisen, dokonaly nastroj) a na druhou pulku se prevlekli do neceho jako J-rock hadru, vzali cerno-ruzove bubny a podobne blbosti, rekli publiku, ze muzou rvat, volat jejich jmena a cokoliv a docela to tam rozproudili pak ve vlastnim tvrdsim stylu. =) Skvele. Pak jeste kdyz se po skonceni vratili kvuli ohromnemu potlesku, tak zahrali nejaka sola a jeden z nich zkusil beat box, celkem sranda. =) Tak jen jestli Yamato jsou konzervativnejsi, nebo v tom taky maji trochu...modernismu? Byt ne az takoveho.
Yamato mají většinou bubny, na vystoupení měli i prťavý činely a melodie bych řekla, že mají vlastní. Na emule by se to mělo dát stáhnout. Adresu mají www.yamato.jp nebo

.Den
Posts: 13
Joined: Aug 15th, '07, 10:39
Location: Prague, Czech Republic

Post by .Den » Oct 25th, '07, 00:10

Jo, Bushido meli taky az na jeden shamisen pouze hromadu taiko a cinely (no, jeste tam obcas klapal dvema tyckama o sebe, nevim jak se tomu rika). Mrknu zitra na Yamato, ted uz jdu spat, nucene vstavani do prace o prazdninach fuj. ^^

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 2nd, '07, 19:29

Kdybys chtěl, tak mám jedno album Yamata, můžu poslat, buď ICQ nebo mail. :-)

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Nov 2nd, '07, 19:59

já chi taky :w00t:

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 2nd, '07, 22:28

klidně, tak já pošlu po ICQ, přezdívku mám překvapivě Phokej :o), číslo 213-663-118 :-)

Jackal21
Posts: 18
Joined: Oct 28th, '07, 14:42

Post by Jackal21 » Nov 2nd, '07, 22:42

Hlasím se. Česká Republika. :salut:
Jsem nečekal ze tu je tolik mluvící slovanské jazyku :roll
A ani jsem nehledal až dneska jsem narazil na tenhle topic :mrgreen:
Last edited by Jackal21 on Nov 2nd, '07, 22:49, edited 1 time in total.

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Nov 2nd, '07, 22:44

phokej wrote:klidně, tak já pošlu po ICQ, přezdívku mám překvapivě Phokej :o), číslo 213-663-118 :-)
Ok. já budu zas zítra večer online, tak si tě přidám :D

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 2nd, '07, 22:48

ok, icq mám puštěný celý den, pokud nebude UPC proti, tak bude i fungovat. :o)

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 5th, '07, 18:42

Tak chce někdo ty Yamato? :-)

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Nov 5th, '07, 21:30

Tak treba ja :) icq mam v profilu, nebo nekam hodit na web :)

Marquart
Posts: 38
Joined: Oct 4th, '06, 09:33
Location: Czech Republic

Post by Marquart » Nov 5th, '07, 22:35

nerozdávej :o)
takhle se teda shánějí kontakty :o)

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 6th, '07, 18:01

no, ono to má 70mb... nicméně se to pokusím nahrát na web, náhodou jsem si jeden založila. :o)

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 6th, '07, 18:19

tak tady by to mělo být, v archivu souborů http://phokej.webovastranka.cz, je to po jednotlivých souborech, páč zip to nechtělo nahrát :o)

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 6th, '07, 18:31

hm, dneska asi budu psát jenom já :o))) kdo chce Yamato, napište mi na ICQ 213-663-118, pokud máte mail na centru, pošlu emailem

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 6th, '07, 18:41

phokej wrote:Ahoj, tak já se taky hlásím do party. Koukám na kde co, teď se mi nejvíc líbilo Coffee prince, Hanazakari taky není špatný, ale lepší je Yama onna kabe onna. :-)
ha! tak to si este vela dram nevidel/a co?
Zachvilu vyjde druha seria ISWAK!!!!
Jeeee- pozna to dakto? It startedwith a kiss
ale je to klasika cize hadam hej

akinoame27: inac ak si do j-dorama, tak mam pre teba daco- videla si Akihabara@deep?
neni to nove, ale nespominala si ze by si to videla, tak...
je to celkom v pohode- je to aj drama aj film- a hra tam Ikuta Toma

a inac- ked pozeras len japonske prichadzas o vela- lebo taiwanci spracuvaju mangy vacsinou skor ako to japoncom napadne a vacsinou aj lepsie
teda aspon podla mna- lebo japonci chcu aby bolo vsetko perfektne- preto je tam kopa pocitacom robeneho-modra obloha ze mi to ide vypalit oci...-taiwanske su jednoduchsie(vidno ze nemaju na to tolko penazi) a pridrziavaju sa skor mangy ale aj take...hm.. milsie
a inac ja japonsko tiez zboznujem (aj tam planujem studovat
:cheers: banzai)

a inac videla si Nodame Cantabille? :lol
to je bomba!

co som len chcela povedat- ja som zacala pozerat taiwanske a korejske, lebo sa mi minuli japonske, tak ak ta take daco postihne tak ti odporucujem
z taiwanskych-
It started with a kiss
(teraz ide byt druha seria)-je to inac podla mangy- Itazura na kiss(pred rokmi bolo aj japonske spracovanie, ale z daleka nie take uspesne ako taiwanske (mozno to suvisi aj s nehorazne odstavajucimi usami hlavnej... :whistling: )
Devil beside you (tiez podla mangy-akuma de sourou)
Mars (aj to je podla mangy)
Hana Kimi (to hadam nemusim popisovat 8) akurat ze je to uplne ine ako japonske-je to viac podla mangy)
...

z Korejskych(okrem tych co si videla)
Goong (podla manhwy)
My girl
My name is Kim Sam Soon/ My lovely Kim Sam Soon
a filmy- Too beautifull to lie, 100 days with Mr. Arrogant
[/b]
Last edited by momosaku on Nov 6th, '07, 19:10, edited 1 time in total.

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 6th, '07, 18:52

momosaku wrote:
phokej wrote:Ahoj, tak já se taky hlásím do party. Koukám na kde co, teď se mi nejvíc líbilo Coffee prince, Hanazakari taky není špatný, ale lepší je Yama onna kabe onna. :-)
ha! tak to si este vela dram nevidel/a co?
Zachvilu vyjde druha seria ISWAK!!!!
Jeeee- pozna to dakto? It startedwith a kiss
ale je to klasika cize hadam hej
No, viděla jsem jich už docela dost a na ISWAK 2 se těším už od doby, kdy skončila první serie.

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 6th, '07, 19:18

phokej wrote:
momosaku wrote:
phokej wrote:Ahoj, tak já se taky hlásím do party. Koukám na kde co, teď se mi nejvíc líbilo Coffee prince, Hanazakari taky není špatný, ale lepší je Yama onna kabe onna. :-)
ha! tak to si este vela dram nevidel/a co?
Zachvilu vyjde druha seria ISWAK!!!!
Jeeee- pozna to dakto? It startedwith a kiss
ale je to klasika cize hadam hej
No, viděla jsem jich už docela dost a na ISWAK 2 se těším už od doby, kdy skončila první serie.
dufam ze som ta neurazila alebo tak

boze, ale iswak!!! Ja len duuuuufam, ze nebudem sklamana
lebo vsetci si robia take nadeje... inac vies akabola manga?
original Itazura na kiss- lebo rozmyslam ako to chcu skoncit, ked autorka zomrela a nechala mangu nedokoncenu(aspon pokial viem)
a vacsinou to tak byva ked robia anime alebo dramu nie original autor ale daki scenaristi, ze sa to pokaka
boze ja sa tesim! ani na statnice sa kvoli tomu nebudem ucit- uz sa vidim :alcoholic:

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 6th, '07, 20:37

jo, mangu znám, akorát Shoujomagic se poněkud zarrazili v překladu, ale nevadí, těch 23 volumů stejně není dokončených kvůli tomu, že autorka zemřela.
Já bych se nebála toho, že to zkazí, první serie byla taky skvělá a co jsem viděla fotky z natáčení, ta druhá bude stát taky za to. JInak jsou tady: http://gallery.asianfanatics.net/index. ... s&aid=2823.

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 6th, '07, 21:25

aj na youtube je kopec videi
a citala som ako natacali ich svadobnu noc
a objavili sa tam slovne spojenia ako "Joeove velke telo doslova islo rozdrtit malu Ariel"
checheche

inac napadlo vam ako dobre ze mozme pisat po slovensky a cesky- ved mozme kecat o com chceme a nikto nam nerozumie kukukukuku

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 6th, '07, 21:26

phokej wrote:jo, mangu znám, akorát Shoujomagic se poněkud zarrazili v překladu, ale nevadí, těch 23 volumů stejně není dokončených kvůli tomu, že autorka zemřela.
Já bych se nebála toho, že to zkazí, první serie byla taky skvělá a co jsem viděla fotky z natáčení, ta druhá bude stát taky za to. JInak jsou tady: http://gallery.asianfanatics.net/index. ... s&aid=2823.
bohaca! vymenili maleho brata! parchanti...
pockat! ci to on tak vyrastol?

preboha tie vlasy!
ja sa asi povraciam...
http://gallery.asianfanatics.net/index. ... 482&page=4

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Nov 7th, '07, 13:29

Dik za yamato :)

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 7th, '07, 20:13

Není zač, já ráda. Bývali na emule(taky jsem je odtam stáhla), ale už jsem je tam nenašla.

Když se vrátím k tomu seznamu, co kdo viděl. No, můj seznam zkouknutých seriálů by byl asi taky dost dlouhý. Když jsme s kamarádkou (taky blázen) našli Live action seriály, jako první jsme viděla ISWAK a Goong.
A možná tomu nebudete věřit, ale od té doby taháme obě jak divý :o) ...ještěže už UPC zrušilo limit. :-)

Takže vlastním docela velkou sbírku, ve které samozřejmě nechybí nejlepší serie posledních let - ISWAK, Goong, Nodame Cantabile, 14Sai no haha, Goong S, Green rose, Reaching for the stars, Full house, Smiling pasta, Mischievous princess atd atd, no prostě stojany na cd praskají ve švech.

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 7th, '07, 20:15

bohaca! vymenili maleho brata! parchanti...
pockat! ci to on tak vyrastol?

preboha tie vlasy!
ja sa asi povraciam...
http://gallery.asianfanatics.net/index. ... 482&page=4
Jo, mladšího bráchu vyměnili, taky mě to naštvalo, ale mezi těma fotkama je jedna, kde je vidět, že už přerostl režiséra :-).

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 7th, '07, 21:13

phokej wrote:
bohaca! vymenili maleho brata! parchanti...
pockat! ci to on tak vyrastol?

preboha tie vlasy!
ja sa asi povraciam...
http://gallery.asianfanatics.net/index. ... 482&page=4
Jo, mladšího bráchu vyměnili, taky mě to naštvalo, ale mezi těma fotkama je jedna, kde je vidět, že už přerostl režiséra :-).
aha, cize je len na fotkach, ale uz tam nehra?
hm- aj tak sa na Zhe Shu-a od zaciatku vobec nepodobal
ale bol celkom zlaty

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Nov 7th, '07, 21:33

jo, už tam nehraje.
A viděla jsi speciál k ISWAKu? Tam byl a byl hrozně nesmělej. :o)

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 10th, '07, 22:57

phokej wrote:jo, už tam nehraje.
A viděla jsi speciál k ISWAKu? Tam byl a byl hrozně nesmělej. :o)
hej videla som special
a zdalo sa mi tak strasne divne ze vlastne hlavni predstavitelia tam vacsinou len ticho
nesmelo sedeli a stari sa tam celi cas rozdrapovali
akoze dobre, moderovali to
ale aj tak to bolo divne
ale pacilo sa mi ked povedal reziser ked sa pytali na bozky, ze si dali o dva viac ako bolo v scenari :lol

a este som bola soknuta ze otec Xian Xin je celkom mlady
a teraz si na neho neviem zase zvyknut s tym divnym ucesom-hlava rozpolena cestickou a fuziky...

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Nov 11th, '07, 14:21

Keď ste tu začali tak rozoberať ISWAK, oplatí sa to pozrieť? A ja aj japonská verzia dobrá? Bo obe vyzerajú schopne, a už dlhšie zháňam nejakú dobrú k-doramu, tak asi po tomto siahnem. Naposledy som videla Goong a to sa mi hrozne páčilo, čiže ak je toto dobrá romantická komédia, hneď začnem sťahovať :-)

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Nov 11th, '07, 22:06

Ja vcera dodival svoje prvni kdrama (nepocitam-li Dae Jang Geum, ktere mam rozdivano uz asi pul roku), a to Sorry I Love You ... A strasne se mi libilo, asi zacnu vice koukat na korejska drama :)

Jinak mimochodem, na japonskou verzi ISWAK nejsou anglicke titulky, pokud se nemylim...?

edit: tak jsou, prvnich 5 dilu :)

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 12th, '07, 18:42

akinoame27: ISWAK je Taiwan nie Korea- ale urcite sa to oplati si pozriet :thumleft:

zenitse: bohuzial fakt nie su, skus popozerat na niektorej subbovej stranke aj ked pochybujem, ze to teraz este budu mat- ale lepsie bude asi dat request (ja uz titulky nastastie nepotrebujem :P )inac mne sa to japonske moc nepacilo- hlavnej babe strasne odstavaju uci a stale sa doraba...a co ja viem- ved posud sam/a

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Nov 14th, '07, 21:44

začala som pozerať My Name is Kim Sam Soon - jaaaaj, to je dobré. závisláčim :wub:
Po ISWAKu sa teda poobzerám, keď dopozerám hore spomínané. Thx for advice :-)

momosaku
Posts: 9
Joined: Sep 16th, '06, 21:44

Post by momosaku » Nov 21st, '07, 17:06

jaaaj boze, kim sam soon je perfektne :lol mne sa na tom strasne paci ako sa stale biju, resp. ako baby biju chlapov hehe :mrgreen:
inac ta herecka je modelka a kvoli tomu musela pribrat- inac je dost pekna len ta ofina ju dost spati

suketa
Posts: 27
Joined: Nov 13th, '06, 15:25
Location: Osaka, Japan

Zdravim vsechny Cechy a Slovaky!!!

Post by suketa » Dec 12th, '07, 16:09

Ahoj! :lol Taky se hlasim do klubu! Ja jsem z Prahy, ale momentalne ziju v Japonsku (ted jsem na Vanoce doma v Praze). Mam maleho syna, takze na drama nekoukam od rana do vecera, ale obcas se podivam, momentalne jsem primo zavisla na Abarenbo mama, protoze me stejny osud asi brzo ceka, az maly pujde do skolky, haha. To me teda cekaji pekne veci, jestli jsou japonske skolky a skoly takove, jako je to popsano v tomhle drama. :goggle:

Marquart
Posts: 38
Joined: Oct 4th, '06, 09:33
Location: Czech Republic

Post by Marquart » Dec 30th, '07, 00:44

Zdravím, jestli potřebuje někdo doporučit, tak v poslední době se mi nejvíc líbily Coffee Prince a momentálně čerstvě dokoukaná The Legend of Four Gods (historické k-drama, moc hezky udělané). Poud by měl někdo dost krátkých seriálů (tj. max 26 dílů), tak takový 81-dílný Jumong taky není k zahození (opět historické k-drama). Má zatím nejvyšší rating, co jsem kdy u k-drama viděla. Jinak samozřejmě teď koukám na ISWAK2 a vypadá to celkem slibně ^_^

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Jan 1st, '08, 09:52

neviete niekto, ci je lepsie Itazura na kiss abo It started with a kiss ta taiwanska verzia? Bo tu japonsku som si uz pozrela a bola dost dobra, ak je ta taiwanska lepsia, pozrela by som si...

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Jan 14th, '08, 21:36

Tak nam to opet nejak chcipa :D

akinoame27: serii jsem nevidel ani jednu (proto jsem dosud nereagoval ... az ted, kdyz vidim, ze se k tomu nikdo jiny nema :) ), ale slysel jsem hodne chvaly na taiwanskou verzi, ale uz nic moc na tu japonskou :)

Co vas zaujalo tuto sezonu? :) Zatim nesleduju nic, ale zda se mi, ze tentokrat je to bohatsi na zajimava dorama ... takze mam v planu stahovat Hachimitsu to Clover (ktere je v anime verzi dokonale), Shiori to Shimiko no Kaiki Jikenbo (ktere vypada docela silene jak z popisu, tak ze samotnych dilu, do kterych jsem zatim jen nahodne nahlizel), Ashita no Kita Yoshio a taky se tesim na Lost Time Life, ktere zni podle popisu docela zajimave :)

Co vy?

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Jan 14th, '08, 21:53

Hey! Šťastný nový rok všem!
tak pro sezonu jaro 2008 byl můj výběr naprosto jasný:
1) Binbou Danshi s Ogurinem, který už jen podle trailerů vypadá natolik bláznivě, že se snad konečně s Ogurinem i nasměju. :wub:
2) One Pound no Gospal s Kame-chanem. dneska jsem viděla první díl zaím bez titulků ale neměla jsem problém pochopit že tenhle chlapec je kvůli jídlu schopný všeho (skoro jako já :lol )
3) Honey to Clover s Ikutou Tomou. první dil byl fajn a tu holčinu co nemluví jsem si oblíbila už v Ichi rittoru no namida. :roll
4) Bara no nai Hanaya s Matsudou Shotou. Po Hana yori dango, liar game a jotei to bude už čtvrtý drama co s ním hodlám koukat, tak snad to bude stát za to, podle ohlasů je to velmi očekávaný návrat herečky v hlavní roli (nepamatuju si jména bab :scratch: ). první díl stahuju, pokud ovšem nebudou titulky tak nevím.

Pokud ještě něco z té rozsáhlé nabídky jarních dorama stojí za to, dejte vědět. Přece jen si musím nějak zpříjemnit to zkouškový :mrgreen:

phokej
Posts: 28
Joined: Jul 17th, '06, 10:53
Location: Brno

Post by phokej » Jan 17th, '08, 22:04

akinoame27 wrote:neviete niekto, ci je lepsie Itazura na kiss abo It started with a kiss ta taiwanska verzia? Bo tu japonsku som si uz pozrela a bola dost dobra, ak je ta taiwanska lepsia, pozrela by som si...
Mně osobně se víc líbila taiwanská verze, je delší, podrobnější a dost věrně kopíruje mangu, ale ani itazura není špatná. ISWAK 2 už konečně začali dávat, takže tomu chybí už jen titulky. :o)) Jinak se na to dá koukat, pokud člověk umí trochu čínsky a zná mangu. :o)))

akinoame27
Posts: 40
Joined: Sep 9th, '07, 09:09
Location: Slovakia, BA

Post by akinoame27 » Jan 19th, '08, 10:51

ok, dakujem, poobzeram sa teda aj po tej taiwanskej :-)

rin_rin_saku
Posts: 1
Joined: Mar 5th, '08, 12:15

Post by rin_rin_saku » Mar 5th, '08, 12:30

Ahojky všicni. Práve jsem na tohle forum vstoupola a byla jsem velice mile překvpena, když jse to nalezla tento topic,
Joo...jsem češka, bude mi 23, a můžete mi říkat Rin (rin-cha) nebo nějak podobně.
Mám ráda japonskou hudbu i dorama, take miluju všechno taiwanské a korejské.
Ráda vás věechny poznávám! :wub:

:notworthy:

chivakaza
Posts: 2
Joined: Mar 5th, '08, 12:40
Location: SK

Post by chivakaza » Mar 5th, '08, 12:49

ahojte
hh to je ale nahoda hned druha osoba co sa dnes logla ..
takze ako vidite som slovenka mam 19 a o doramy som nejak dlho dlho zaujem nemala ..az ma to nejak chytilo pocas posĺedneho skuskoveho v skole hah takze teraz le ntaham o sto sest
inak toho nemam napozeraneho moc len nejakych 6 doram aj s tou aktualnou co pozeram teraz:
nodame cantabile
densha otoko
hanazakari no kimitachi e
nobuta wo produce
hotaru no hikari
hachimitsu to clover - to pozeram teraz ..

tak vas chcem poprosit aby ste mi neico fajn poradili ..ja som total japanofilna takze pokial mozno nejake jdoramy ....
mam sice napisany uz takylajster veci co sa chystam stiahnut ale budem rada ak mi date nejake svoje tipy co sa vam pacilo a tak ...ja mam rada ked je to viac ladene komedialne
inak mam taku otazocku este jednu: zhanam doramu division 1 vlastne je to viacero kratuckych doram v kope ...uz teraz enviem z ktoreho roku to je ale proste nikde to neviem nasjt ak by ste o dacom vedeli tak pls...

dakujem :D

tooomato
Posts: 3
Joined: Sep 13th, '07, 12:08
Location: Czech rep. Cesky Tesin

Post by tooomato » Apr 20th, '08, 12:19

Zdravím,
pokud chcete něco doporučit, tak si nenechte ujít letošní k-drama Hong Gil Dong, je fakt super, každý díl má strašně napínavý konec, takž sem mněla problém se od toho odervat. A pro mně to je nej dram co sem do teď viděla, a to jich už bylo pěkně hodně.

Pak je ještě super tw-drama z loňského roku My lucky star, taky vřele doporučuju.

Taky teď hodně lidí sleduje Bull Fighting, sem viděl aasi první 4 díly a moc mně to nevzalo je to na stejné brdo jako Devil beside you a Why why love, fakt strašně podobný styl.

Z dalších např:. j-drama Nodame Cantabile - strašně vtipné, nebo pak třeba k-drama Que Sera, Sera. A ze starších sem našla k-drama Super Rookie.

Někdo se tu ptal na Hanu Kimi japonskou a taiwansko verzi. Viděla jsem obě, obě sou dobré, ale každá je trochu jinačí. Si myslím, že v té japonské se toho víc dozvíte o hlavním mužském hrdinovi, v té taiwanské to není moc jasné, moc to dobře nevysvětlili. Ale jinač taiwanská je strašně vtipná. A připadá mi že japonská mněla lepší konec, ten taiwanský byl trochu divný. Takže kdybych mněla doporučit verzi tak fakt nevím nejlíp uděláte jak se mrknete na obě :).

A mimochodem neviděli jste někdo drama Chinese paladin, zaujalo mně, ale viděla jsem nějaké MV a mněla jsem z toho dojem že hlavní hrdinak umře. Tak pokud jste to někdo viděli tak byste mi mohli dát vědět zda to přežije nebo ne. Protože pokud to končí špatně tak se na to fakt necu dívat. Dík za info ^_^

mi0
Posts: 3
Joined: May 2nd, '08, 10:20
Location: Slovakia
Contact:

Post by mi0 » May 2nd, '08, 10:27

Hello..
Tak Vám rozšírim komunitu o Slováka, nech nás je viac..

Hoci som skôr na filmy (kedysi hlavne anime), zo seriálov som dopozeral Snow Queen a teraz mi ostáva dopozerať pár častí Coffee Prince... A pravdepodobne sa nechám pri výbere nasledujúceho seriálu inšpirovať tu postnutými príspevkami.

mi0
Posts: 3
Joined: May 2nd, '08, 10:20
Location: Slovakia
Contact:

Post by mi0 » May 5th, '08, 05:30

Na vaše odporúčania (teda... viackrát ste to tu spomenuli) som si pozrel komplet Itazura na Kiss a musím povedať, že nič horšie som doteraz nevidel :blink :-(

btw: túto stránku dúfam všetci poznáte 8)

Zvemi
Posts: 43
Joined: Apr 3rd, '08, 13:40
Location: Czech republic

Post by Zvemi » May 28th, '08, 20:24

Zdravim :)

na d-addicts chodim uz nejakou dobu, ale forum jsem vzdy projizdela jen kvuli informacim a nemela potrebu sem psat. Ted jsem nasla tenhle thread, tak si rikam, ze bych se mohla ozvat :) (zaroven jsem zjistila, ze uz jsem se do fora registrovala uz asi dva mesice zpatky, ha, nejak jsem na to zapomnela)

abych se vam trosku predstavila - je mi 19 a momentalne sidlim na jizni morave. Z dramat koukam vyhradne na j-drama (ne ze bych se nekoukla treba na dobre k-drama nebo tw-drama, ale dost me to irituji :D ze spousty duvodu :) ) a nakoukano bych rekla mam docela dost. Alespon na ceske pomery ;) j-drama jsem zacala sledovat nekdy v roce 2005, predtim jsem sledovala ciste anime, casem se to ale prevratilo a na anime ted kouknu uz znacne vyjimecne.

Jedno nejoblibenejsi j-drama nemam, ale k oblibenym patri: Hana Yori Dango 1,2 , Nodame Cantabile, Gokusen (1, zbytek je v podstate remake), HanaKimi, My Boss My Hero, 1 Litre of Tears a spousta dalsich.. (ano, mam rada skolni romanticke komedie ;) v japonskem podani jsou proste... rozkosne), z prave vychazejicich aspiruje na velmi oblibene Last Friends a Zettai Kareshi, i kdyz to uz me bavit prestava

k nejhorsim videnym patri Sappuri, Yasha, Sexy Voice and Robo a z vseobecne popularnich me naprosto nezaujalo Nobuta wo Produce a First Kiss

a na zaver preju mnoho prijemnych asijskych filmovych zazitku ;)

Marquart
Posts: 38
Joined: Oct 4th, '06, 09:33
Location: Czech Republic

Post by Marquart » Jul 5th, '08, 22:29

Zas po dlouhé době zdravím, koukám, poslední příspěvek v květnu... bída...

Tak pár tipů, na co kouknout (co právě vychází nebo k čemu se zrovna dělají titulky):
Zettai Kareshi (jdrama, pěkné, vtipné, akorát trošku smutný konec)
Bichunmu (historické kdrama, obdoba The Legend)
samozřejmě ISWAK 2 (twdrama, kdo se nezačal ještě dívat, měl by to napravit, strašná sranda :o)
na Fated to Love You se teprve chystám, prý to ale taky není špatné (twdrama)

Kdyžtak dejte vědět, na co zrovna koukáte a jestli to stojí za to :o)

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Jul 5th, '08, 22:51

jj, nová sezóna už je tady :D
Koukala jsem na první díl Code Blue, skvělí Skeweed už mají softsub takže jsem i něco rozumněla, ale vypadá to na pěkný psycho. Nečekejte žádnýho doktora House, tady je to fakt hodně tvrdý a YamaPi představuje další roli typu Kurosagi, jen se vůbec neusmívá, nikdy... Ale zase se hned v první půlminutě převlíká :mrgreen:
Z té jarní sezony co ještě dobíhá velmi doporučuji Rookies. Delikventi, baseball a střelenej sensei, třešničkou je Shirotan, který převyšuje všechny kolem aspoň o hlavu a brutální sranda :lol
Gokusen 3 taky nebyl špatnej, vy kdo máte rádi Yankumi a vůbec schéma Gokusenu si užijete. Miura Haruma je tam boží a i ostatní hoši z té partičky jsou sympaťáci.
Hodně dobrej je taky Osen, ale překlad u Nya! se teď zasek, takže budete muset zkusit třeba Eitokickass kteří to hází na Jdrama LJ community.
Zettai Kare měl pomalej začátek, ale rozjel se a Hayami Mokomichi byl úžasnej jako Night a konec nebyl vůbec smutnej. Prostě normální japonskej konec :P
Toliko k japonskejm. Na czsoul-society.net jsem postla článek o tom co nás čeká v létě, pokud se vám to tady nechce hledat, nebo vám angličtina dělá problémy, najdete to na úvodní stránce 8)
Z korejskejch teď jede Iljimae s Lee Jun Kim. Já ho nikdy předtím neviděla, ale jestli takový ksichty dělá všude tak to teda potěš :crazy: Ze začátku je to nuda, ale ono se to kolem šestýho sedmýho dílu trošku rozjíždí :roll
Zkusila jsem taky Rolling Love s Dansonem a Jerrym, ale je to takový o ničem. Oba hrají charaktery který jsou na vlas stejný všem jejich ostatním rolím, tedy Jerry pošuka a Danson chladnýho týpka, a donutit se podívat na další hodinovej díl je fuška :glare:

Doporučte mi někdo něco korejskýho, co je podobný Coffee Prince nebo Goongu a hraje tam aspoň někdo zajímavej. Zkusila jsem Goong S, ale nějak se nemůžu dostat k dalším dílům :blink A ještě Full house co všichni obdivujou, ale první díl mě teda zas tak moc neoslnil :scratch:

Marquart
Posts: 38
Joined: Oct 4th, '06, 09:33
Location: Czech Republic

Post by Marquart » Jul 14th, '08, 10:17

něco podobného jako Coffee Prince se těžko hledá, to byla jedna z těch hodně lepších sérií... jinak doporučuju z korejských seriálů mrknout třeba na:
My Girl
My lovely Kim Sam Soon
Snow Queen (smutný konec)
Hong GIl Dong (akorát je se třeba připravit na ten konec... až moc realistický a kvůli tomu se přece na kdrama nedíváme ^_^ )
a ten Full House taky není špatný

a z japonských třeba na:
Kimi wa petto
Nodame Cantabile (seriál i pak speciál)
nebo Yama Onna Kabe Onna

záleží na každého vkusu... Nejlepší je se mkrnout, který seriál má kolik příspěvků na fóru nebo počet stažení titulků a hned se dá předpokládat, že to asi nebylo nic hrozného ^_^

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest