Polish D-Addicts

speak whatever language you like here.
Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Dec 27th, '06, 10:48

hmmm, gwiazdka, kojazy mi sie z gwiazdeczka z doki doki, trafilam czy spudlowalam?

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Dec 27th, '06, 14:35

Zdecydowanie ToMo spudłowałaś, gwiazdeczka tutaj działa pod swym standardowym nickiem :]

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Dec 27th, '06, 15:02

Me też Polka, z Gdańska, od dość dawna tutaj, ale od niedawna udzielająca się i dopiero znalazłam przypadkiem ten topic xD
jestem fanką japońskich dram, moje ulubione to Summer Snow (ale wszystko z Tsuyoshim połykam co znajdę więc...XD) i Nobuta bo pewne miłości nie umierają mimo lubienia nowszych i mniej znanych dram xD
z koreanskich znam niewiele, ale Full House jest fajny >D

Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Dec 27th, '06, 15:12

martulex wrote:Zdecydowanie ToMo spudłowałaś, gwiazdeczka tutaj działa pod swym standardowym nickiem :]
a sou, wiesz, myslalam, ze to ona, ale Martus moze i amsz racje heheh^^

mistery_priestess
witamy witamy! Gdansk is <3333333 bylam miesiac na praktykach i sie zakochalam ^^

eto, ss jest fajny, ale nobuta rulez, z tsuyoshim zobaczyla bym kindaichiego, widzialam jeden ep z 2 serii, chyba live-evil subowali go, ze wzgledu na Mochizuki Yuute hehe
ale jakos nie moge znalesc! a kindaichi is<3333

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Dec 27th, '06, 15:21

mistery priestess wrote:ale wszystko z Tsuyoshim połykam co znajdę więc...XD) i Nobuta bo pewne miłości nie umierają mimo lubienia nowszych i mniej znanych dram xD
Ooo to mamy wspólne tematy, ja ogólnie łykam wszystko w czym znalazły się KkK...ale jakoś zdecydowanie mam większą słabość do Ko...Kofffam go :]
Asami Yuhka wrote:eto, ss jest fajny, ale nobuta rulez, z tsuyoshim zobaczyla bym kindaichiego, widzialam jeden ep z 2 serii, chyba live-evil subowali go, ze wzgledu na Mochizuki Yuute hehe
ale jakos nie moge znalesc! a kindaichi is<3333
Fakt, nobuta wymiata ^^ Chociaż SS ma swój klimat :) Też z przyjemnością zobaczyłabym kindaichiego z Tsuyo...gdzieś mi nawet pliczki mignęły przed oczkami...live evil...a to oni nie brali się czasem za anime ??

Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Dec 27th, '06, 15:51

martulex wrote:Też z przyjemnością zobaczyłabym kindaichiego z Tsuyo...gdzieś mi nawet pliczki mignęły przed oczkami...live evil...a to oni nie brali się czasem za anime ??
a no fakt, le subuja anime i musicale sm, ale jak wyzej wspomnialam, dla Mochizuki Yuuty zrobili wyjatek
on gral Tuxedo w 1st stage sm, a potem endymiona, count dracule, i cos jeszce^^
wiec naturalne bylo ze zsubowali ten ep
szkoda ze tylko jeden, bo tyleczek chudego jeszczxe tsuyoshiego jest mniam :)

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Dec 27th, '06, 20:04

Asami Yuhka wrote:bo tyleczek chudego jeszczxe tsuyoshiego jest mniam
Co racja to racja, teraz dziubek ciutkę przybrał ^^

Hmmm co kindaichiego ... czyli nie ma jakiś specjalnych szans, że seria zostanie ukończona ?? Bo jakoś nie mam w ostatnim czasie siły oglądać czegokolwiek bez napisów, oczywiście poza drobnym wyjątkiem, Nodame ^___^ Ach jaka szkoda, że ta dorama dobiegła końca :(

reyoo
Posts: 34
Joined: Apr 26th, '06, 07:17

Post by reyoo » Dec 27th, '06, 20:17

może kiedyś zrobią drugą część nodame. teraz chyba dojechali mniej więcej do połwy mangi. a ja musze czekać na napisy, żeby oglądnąć końcówke dramy.

miedzyslowami
Posts: 56
Joined: Jan 27th, '06, 18:49
Location: Warsaw

Post by miedzyslowami » Dec 27th, '06, 20:17

martulex wrote:
Asami Yuhka wrote:bo tyleczek chudego jeszczxe tsuyoshiego jest mniam
Co racja to racja, teraz dziubek ciutkę przybrał ^^

Hmmm co kindaichiego ... czyli nie ma jakiś specjalnych szans, że seria zostanie ukończona ?? Bo jakoś nie mam w ostatnim czasie siły oglądać czegokolwiek bez napisów, oczywiście poza drobnym wyjątkiem, Nodame ^___^ Ach jaka szkoda, że ta dorama dobiegła końca :(
troszke dziubek? on sie zrobił stary i oblesny, ostatnio przegladam sobie jakas gazetke z japo i koreanskimi idolami i patrze, i sie zastanawiam co to za brzydal, czemu o nim pisza...a tu czytam i kto? Tsuyoshi!
Szok..tez go lubilam ale ehem, ten brzuch i ten zarost jak u 16 latka..po co on go hoduje wyglada jak paskudnie :(..kto by przypuszczal ze tak wyrasnie

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Dec 27th, '06, 21:51

miedzyslowami wrote:troszke dziubek? on sie zrobił stary i oblesny, ostatnio przegladam sobie jakas gazetke z japo i koreanskimi idolami i patrze, i sie zastanawiam co to za brzydal, czemu o nim pisza...a tu czytam i kto? Tsuyoshi!
Szok..tez go lubilam ale ehem, ten brzuch i ten zarost jak u 16 latka..po co on go hoduje wyglada jak paskudnie ..kto by przypuszczal ze tak wyrasnie
A mimo to Koichi i tak go kocha :wink:

Nie no, aż tak obleśny nie jest...co to była za gazeta ?? Może miał kiepski dzionek ^^ Za to po Ko lat nie widać, mało tego, stale ma cukiereczek klasę i ten wspaniały wdzięk. Poza tym jestem zdziwiona, gdyż to właśnie Tsuyo jest bardziej uwielbiany przez fanów...fanki...co mnie osobiście niezmiernie dziwi.
reyoo wrote:może kiedyś zrobią drugą część nodame. teraz chyba dojechali mniej więcej do połwy mangi. a ja musze czekać na napisy, żeby oglądnąć końcówke dramy.
Będę przeszczęśliwa jeżeli pokuszą na zrobienie choćby tylko SP :wub:
Last edited by martulex on Dec 28th, '06, 10:47, edited 1 time in total.

Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Dec 27th, '06, 22:42

martulex wrote:
Asami Yuhka wrote:bo tyleczek chudego jeszczxe tsuyoshiego jest mniam
Co racja to racja, teraz dziubek ciutkę przybrał ^^

Hmmm co kindaichiego ... czyli nie ma jakiś specjalnych szans, że seria zostanie ukończona ?? Bo jakoś nie mam w ostatnim czasie siły oglądać czegokolwiek bez napisów, oczywiście poza drobnym wyjątkiem, Nodame ^___^ Ach jaka szkoda, że ta dorama dobiegła końca :(
nu slicny byla ale taki dziwny, choc wole go chudego i nazelowanego *zlosliwa*
co do serii, to raczej le nie "babra" sie w dramach, oni sa od anime, i tylko MY sklonil ich do zsubowania.
mysle ze jakby na d-ads wiecej pogledzic suberom to by sie moze wzieli a ta serie

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Dec 30th, '06, 17:22

Asami Yuhka wrote: mistery_priestess
witamy witamy! Gdansk is <3333333 bylam miesiac na praktykach i sie zakochalam ^^
eto, ss jest fajny, ale nobuta rulez, z tsuyoshim zobaczyla bym kindaichiego, widzialam jeden ep z 2 serii, chyba live-evil subowali go, ze wzgledu na Mochizuki Yuute hehe ale jakos nie moge znalesc! a kindaichi is<3333
Ja tu mieszkam całe życie, ale az tak nie narzekam XDDD tylko daleko mi zazwyczaj do reszty Polski xD

Och, też zawsze chciałam dorwać Kindola dramę... a tu tylko trzecia seria i dwa specjale dostępne...
pierwszy odcinek próbowałam z you tube'a oglądnąć, ale miał niezłe błędy i tak trzeszczał i migał na rózowo-zielono-zółto że patrzeć się nie dałoxD przetrwałam półtora odcinka... a szkoda, Tsuyo jest takm bardzo kawaii~
kiedyś mieli całą pierwszą serię dramy na You Tubie, ale szybko znikła i nie zdązyłam jej w efekcie oglądnać... a w necie nigdy jej nie widziałam ;___; nawet bez subu bym oglądneła...XD w końcu na takiej samej zasadzie zaliczyłam "Ningen Shikkaku" i "Wakaba no Koro" (obie z Kinkami >3) i o dziwo, nie było trudno skumać co się dzieje i nawet o czym mówią :D
martulex wrote: Ooo to mamy wspólne tematy, ja ogólnie łykam wszystko w czym znalazły się KkK...ale jakoś zdecydowanie mam większą słabość do Ko...Kofffam go :]
Ja lubię Ko-chana (choć na początku go trochę ignorowałam...XD ale z czasem go doceniłam, zadziwiające ale moja miłość do Kinków zaczeła się własnie od dram, najpierw SummerSnow, Motokare, potem wszystko z Tsuyo łapałam, potem w Kinkowych dramach powoli doceniłam Ko-chana który zyskiwal se coraz więcej sympatii u mnie XDDD aż teraz to wszystko co uda mi sie dorwać z kinkami oglądam... fangirl sie ze mnie zrobił .__. xDDD''), ale to jednak Tsuyo jest moim idolem numer jeden XD choć najlepiej mi się ogląda ich razem, są wtedy przeboscy 8DDD
ech, to nie fair ze tak rzadko dramy z nimi nie mają subu Oo'
Choć nie wiem jak tobie, ale mi to i bez subu nie przeszkadza jak jestem spragniona nowych kinków xD

Teraz najbardziej mi zależy na Bokura no Yuki~Miman City~ (niestety bez subu, dostępna tu, na d-addicts, ale seedów nie ma) ma ktoś z was może? To ostatnia z trzech dram w których grają Kinki razem główne role ;______;
Ko-chan i Tsuyo tworzą kjutny duet XD

Co do tyłeczka (XDDD) Tsuyo - jak był taki chudy to w ogóle go tam miał xDDD? taki płaski xDDD

...jesli chodzi o Tsuyo i jego robienie z siebie nie-wiadomo-czego to trochę prawda jest... facet ma już 27 lat, fryzurę zmienia co tydzień (a im gorsza tym dłużej ją zachowujexD), nie goli się przez miesiąc, i coraz dziwniejsze ciuchy nosi xDDD no i jest coraz mniej genki...XD coś mi się Tsuyo starzeje xD''

Serio Tsuyo ma więcej fanek xD? Ja zawsze myślałam że to Koichi, szczególnie że to on pełni funkcję bycia bishem w Kinkach xDDD i to on umie tańczyć, a nie Tsuyo xD i to on jest lepszym idolem, podczas gdy Tsuyo próbuje udowodnić swoim fanom że się na idola nie nadaje xD

i czemu on jest ponoć najlepiej ubierającym się facetem w Japonii?! Widział go ktoś w jego cudownych ciuchach co np. w Shoujiki Shindou występuje? Przecież to popis jak się człowiek nie umie ubrać...XDDD
(własnie objechalam mojego idola... gome, Tsuyo ;_;)
Asami Yuhka wrote:mysle ze jakby na d-ads wiecej pogledzic suberom to by sie moze wzieli a ta serie
Tak, powinniśmy poględzić o tym im! Oto dobry plan :DDDD



A Nodame podobno ma być druga seria...xD ale to "ponoć", oficjalnego potwierdzenia nie widziałamxD'''

I gome za tak długiego komenta, ja jak juz zacznę pisać to skończyć nie umiem TT'' xDDD

Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Dec 30th, '06, 18:29

hehe nic nie szkodzi^^ im dluzsze tym lepsze^^
eto, mozna gledzic live evil bo jak oniz aczeli to moze skoncza, yamatsu sie zapyutacm, czy zna tu kogos wysokiego ranga, i ich zagonic na glosowanie na drame miesiaca
1. kindaichi
2 kindaichi
3 kindaichi
jak myslicie kto wygra! LOL

Koichi jest boski, choc tak na serio to moze i jest kawaii ale nie konicznie moj typ
co do tsuyoshiego, to fakt starzeje sie, bo ostatnie dk jakie ogladalam z tegomass to koichi sie wyglupial a tsuyoshi siedzial, chyba sie wypalil i tyle...

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Dec 30th, '06, 22:43

Uff to ja też się troszkę rozpiszę ^^
m_p wrote:kiedyś mieli całą pierwszą serię dramy na You Tubie, ale szybko znikła i nie zdązyłam jej w efekcie oglądnać
I to strasznie irytuje, japońska nacja kategorycznie zabroniła umieszczać jakiekolwiek materiały na youtube...i tak zaczęto wielkie czyszczenie, które doprowadziło wszystkich do białej gorączki !!
m_p wrote:w końcu na takiej samej zasadzie zaliczyłam "Ningen Shikkaku"
za każdym razem gdy pomyślę o tej serii przychodzi mi na myśl ten wspaniały pocałunek między młodymi Kinkami :]!

Fangirl i ze mnie, uwielbiam obojga...z tym, że Ko-chan jest u mnie numerem jeden z tego zespołu ^^ Pewnie dlatego, że jest znacznie bardziej czarujący, zabawny, posiada niewymuszony wdzięk i klasę. To facet, którego można ubrać w worek pokutny i będzie piękny ^^ Poza tym kocha formułę 1 i uwielbia spać, coś jak ja :]

Właśnie wiele osóbek też go ignoruje i stąd na forach takie zatrzęsienie fanów Tsuyo. On nigdy się nie myli, jest świetny we wszystkich sportach, a przynajmniej był i stąd się wzięło takie uwielbienie wszystkich fanów. Baaa, co tam fora...blogi, lj etc. są wręcz przesycone miłością do mniejszego Kinka :] Cóż są różne gusta ^^
m_p wrote:zawsze myślałam że to Koichi, szczególnie że to on pełni funkcję bycia bishem w Kinkach xDDD i to on umie tańczyć, a nie Tsuyo
Racja, lecz pomimo "noszenia spodni", lepszego zmysłu poruszania się na scenie i nie tylko to fakty podobno przemawiają za Tsuyo, poza tym może dlatego, że Ko przez niektórych postrzegajny jest jako gapa i mało inteligenta osóbka. Rzeczywiscie czasem myli się w texie, zwłaszcza jak śpiewają na żywo...ale inteligencji to mu raczej nie można odmówić. Mnie się zawsze kojarzy z Jinem Akanishim, oboje są przekochani...tyle, że Ko jest bardziej rozgranięy i charyzmatyczny ^^
m_p wrote:i czemu on jest ponoć najlepiej ubierającym się facetem w Japonii?!
Żartujesz ?? Ja bym raczej stwierdziła, że zasługuje na miano najbardziej pokręconego pod względem mody !! Co rusz to nowa, dziwaczna fryzura, a jego zestawienia ciuszków przypominają czasem wzory żywcem wzięte z cyrku. Nie ma co, naprawdę baaaardzo go lubię, ale zdarza się że patrzę na jakiś występ czy wywiad z ich udziałem i mam wrażenie, że ktoś powinien otrzymać solidne baty za puszczenie Tsuyo przed obiektyw kamery. Ech, ale jak ma się takie możliwości, popularnoś to można wszystko. Nawet Johnny już się przestał przejmować ich wybrykami, więc w sumie mogą robić co tylko zapragną....

Boże, ależ się rozpisałam na ich temat...ale prawda jest taka, że długo by tak można wymieniać info ^^ A tak z inne beczkij sporo oglądam rawów, bo taka już ze mnie masochistka i jakoś mi to weszło w nawyk, więc jak coś nie ma subów to trochę ponarzekam, ale i tak obejrzę...potem robię sobie odtsęp od tych pozbawionych subów i znów wracam :]

Aaaa tak z innej strony, w sumie jestem przeszczęsliwa, że trafiłam na fankę KK...i pytanie, wszystkich ostatnio o to molestuję...czy posiadasz może lub wiesz skąd zdobyć odcinki Domoto Kyoudai z udziałem Kyoko Fukady zanim weszła w ich "społeczność" ??
ToMo wrote:1. kindaichi
2 kindaichi
3 kindaichi
jak myslicie kto wygra
Hmm, ciężki wybór...rany, co to może być...*myśli...myśli....myśli* Yatta, mam --- > Kindaichi....

A tak serio, faktycznie jakby zapytać yamatsu to mogłoby się znaleźć jakieś rozwiązanie, a właściwie ktoś kogo można by było pomolestować (coś ostatnio mnie ten wyraz prześladuje) i odniosłoby się jakiś skutek ^^
ToMo wrote:co do tsuyoshiego, to fakt starzeje sie, bo ostatnie dk jakie ogladalam z tegomass to koichi sie wyglupial a tsuyoshi siedzial, chyba sie wypalil i tyle.
Taaa, byłam tym zachowaniem lekko zdziwiona...bo przecież Tsuyo lubi Tego :] Zwłaszcza, że News wystąpili dwa razy w DB i za każdym razem widziałam tą niezwykłą nić pomiędzy obojgiem. Wprawdzie Tegoshi wyglądał wtedy jak zabiedzony, uroczy kurczak, lecz czuło się to coś. Hmm, teraz też nie można, aż tak bardzo narzekać...chociaż przyznam, że osobiście liczyłam na większe emocje między Panami...może Tsuyo miał zły dzień. Zapewne to było przyczyną, bo jak kanjani8 ostatnio pojawili się w ich show to byłam niezmiernie zaskoczona reakcją Koichiego na zachowanie Yu...czyżby lekka złośliwość :wink: Yokoyama był szalenie zabawny, chociaż może lekko przesadził, lecz na twarzy Ko mało goscił uśmiech. Za to Tsuyo świetnie się bawił...dlatego też można stwierdzić, że ich zachowanie jest zaskakujące :]


Boże muszę na doki doki założyć temat o kinkach, bo oszaleję...nie mam z kim o nich rozmawiać i strasznie mi tego brakuje :(

No i na koniec Nodame, kontynuacja nie została potwierdzona...w bistrze Smapów też niewiele powiedzieli...ale chyba coś dodatkowo zrobią. Fakt, można spokojnie zostawić na tym etapie i dać sobie spokój, ale przecież wszystko się kręci wokół pieniędzy, więc po co zabijać kurę znoszącą złote jajka. Zwłaszcza, że HYD doczekało się drugiej części ^^ Muszą chociaż zrobić SP !!

Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Dec 31st, '06, 10:22

powiem tak
nodame jesli an tyl;e popularne w jp bylo, a chodzi o ratingi wszelkiego rodzaju, to na 100% cos zrobia, ot chocby sp

co do tsuyo i tego, to tsuyoshi nie mogl zniesc ze tesshi byl taki matured w wieku ilustam lat w 2003 roku, kiedey to 1st time byli u dk
coz wszyscy sie raczej lubia, no po za kame i kt, gdzie ktorys z sempajowskich bandow z je wprost sie wypowiedzial o nienawisci, no moze ze nie lubia kt i tyle
moze zazdrosc, moze ich zachowanie jest takie ze nie das sie tego wytrzymac! nie wiem

z yamatsumi gadalam wczoraj, ale jakos zapomnialam jej o tym powiedziec, po nowym roku bede z nia na 100% gadac, wiec jej cos szepne o kindaichim^^

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Jan 1st, '07, 16:21

Asami Yuhka wrote: Koichi jest boski, choc tak na serio to moze i jest kawaii ale nie konicznie moj typ
co do tsuyoshiego, to fakt starzeje sie, bo ostatnie dk jakie ogladalam z tegomass to koichi sie wyglupial a tsuyoshi siedzial, chyba sie wypalil i tyle...
Dla mnie Ko-chan to taki typ przyjaciela (XDDD) zaś co do Tsuyo - to taki nieprzewidziany crush xD'
ja myśle że Tsuyo przeżywa dołka związanego z sensem swojej pracyxDDD ewentualnie kryzys wieku średniego z fallstartem (w końcu to japończyk pracoholik, to powinno wiele wyjaśniać...XD)
rozleniwil się normalnie xD'' ale jako fanka wierzę w to że potrafi, czasami jak z czymś wyskoczy... xDDD
martulex wrote: I to strasznie irytuje, japońska nacja kategorycznie zabroniła umieszczać jakiekolwiek materiały na youtube...i tak zaczęto wielkie czyszczenie, które doprowadziło wszystkich do białej gorączki !!
Wiec to taki był powód O_o'' fakt, ostatnio coraz wiecej rzeczy zaczyna znikać z you tube'a dżapońskich T_T'' na szczęscie istnieją programy do zgrywania...XDDD
martulex wrote:
m_p wrote:w końcu na takiej samej zasadzie zaliczyłam "Ningen Shikkaku"
za każdym razem gdy pomyślę o tej serii przychodzi mi na myśl ten wspaniały pocałunek między młodymi Kinkami :]!
hehehe, jest kjutnyxD i wciaż mnie zabija fakt, że musieli to 30 razy powtarzać XDDDD
masz jakąś ulubioną dramę kinkową lub z pojedyńczym Kinkiem?
martulex wrote:Fangirl i ze mnie, uwielbiam obojga...z tym, że Ko-chan jest u mnie numerem jeden z tego zespołu ^^ Pewnie dlatego, że jest znacznie bardziej czarujący, zabawny, posiada niewymuszony wdzięk i klasę. To facet, którego można ubrać w worek pokutny i będzie piękny ^^ Poza tym kocha formułę 1 i uwielbia spać, coś jak ja :]
Ło, jaki ładny opis Ko-chana... nie wiem czy umiałabym tak Tsuyo opisać XDDD jawiem że lubię w Tsuyo jego śmiszny uśmiech, on wcale nie jest jakiś ładny, ale jest taki... uroczy i jakoś tak się oderwać od niego nie mogę X3 no i uwielbiam jego ekspresje i miny...XD mogęsie w nie wgapiać godzinamiXDDDD lubię też jak gra swoje yaoi scenki (paskud mały fanservice robi xD Kinki to w ogóle do tego są chyba stworzone, do fanservice'a znaczyXD), specjalnie udaje bycie kawaii i jego cudowne anty-genki "yay" XD i w ogóle jego głos XDDD zdecydowanie za dziwne rzeczy lubie moich idoli zapewne...xD podoba mi sie tez to ze czesto on sie robi taki cichy, żeby potem wyskoczyć z czymś glupim badź wrednym xD no i jego hobby mnie rozbraja XD
to Tsuyo też nie lubi spaćXD? oh well, ja lubię Ko-chana z takich względów jak to spanie, to że on też kocha Kenshina i paru innych drobnostek, w tym czysto fangirlicznych (huganie i głaskanie Tsuyo xDDD),a przynajmniej od tego się zaczeła moja sympatia do niego XD no i docenienie go w dramach XD
martulex wrote:Właśnie wiele osóbek też go ignoruje i stąd na forach takie zatrzęsienie fanów Tsuyo. On nigdy się nie myli, jest świetny we wszystkich sportach, a przynajmniej był i stąd się wzięło takie uwielbienie wszystkich fanów. Baaa, co tam fora...blogi, lj etc. są wręcz przesycone miłością do mniejszego Kinka :] Cóż są różne gusta ^^
Ta, to prawda, jakiś mały geniusz, nawet NG ma tak rzadko w dramach ze nie istnieją wręcz...XDDD''' to w sumie rozkoszne...XD
martulex wrote:
m_p wrote:zawsze myślałam że to Koichi, szczególnie że to on pełni funkcję bycia bishem w Kinkach xDDD i to on umie tańczyć, a nie Tsuyo
Racja, lecz pomimo "noszenia spodni", lepszego zmysłu poruszania się na scenie i nie tylko to fakty podobno przemawiają za Tsuyo, poza tym może dlatego, że Ko przez niektórych postrzegajny jest jako gapa i mało inteligenta osóbka. Rzeczywiscie czasem myli się w texie, zwłaszcza jak śpiewają na żywo...ale inteligencji to mu raczej nie można odmówić. Mnie się zawsze kojarzy z Jinem Akanishim, oboje są przekochani...tyle, że Ko jest bardziej rozgranięy i charyzmatyczny ^^
Hmm... zawsze to Tsuyo mi się bardziej gapą (może przez tą mimikę i gorzej wypadajacy taniec niż u Ko-chanaXD) wydawał od Ko-chana...XD Ko-chan co najwyżej roztrzepany xD ale ja chyba mam ciut niefandomowe podejscie... moze dlatego ze zdecydowanie jednak slyszalam ze nawet wiekszosc gosci na Dohmoto kyoudaiu deklaruje ze wolą Ko-chana od Tsuyo (co bywa troche przykre xD'').
martulex wrote:
m_p wrote:i czemu on jest ponoć najlepiej ubierającym się facetem w Japonii?!
Żartujesz ?? Ja bym raczej stwierdziła, że zasługuje na miano najbardziej pokręconego pod względem mody !! Co rusz to nowa, dziwaczna fryzura, a jego zestawienia ciuszków przypominają czasem wzory żywcem wzięte z cyrku. Nie ma co, naprawdę baaaardzo go lubię, ale zdarza się że patrzę na jakiś występ czy wywiad z ich udziałem i mam wrażenie, że ktoś powinien otrzymać solidne baty za puszczenie Tsuyo przed obiektyw kamery.
No własnie, ale według Japonczyków on jest modny i znajduje się w pierwszej trójce najmodniej ubranych facetów xDDDDD i to mnie przeraża... i on o sobie też mówi że jest modny, a jego fryzury sam nazywa że są "seksi" xDDDDD (doprawdy, uwielbiam te jego odchyłyxD) w sumie to mi to tak nie przeszkadza... choc chcialabym go kiedys ubranego tak bardziej w tradycyjnym znaczeniu slowa "ładnie" xD bo wcześniej to w dresach łaził, a potem od razu przerzucił się na dziwactwa xDD''

Co do rawów też tak mam, ale biorę się za nie gdy wiem, że na sub nie mam nadziei... jednak wolalabym rozumieć wszystko, a nie tylko część, echxD
martulex wrote:Aaaa tak z innej strony, w sumie jestem przeszczęsliwa, że trafiłam na fankę KK...i pytanie, wszystkich ostatnio o to molestuję...czy posiadasz może lub wiesz skąd zdobyć odcinki Domoto Kyoudai z udziałem Kyoko Fukady zanim weszła w ich "społeczność" ??
Na własnych płytkach nie, ale moja przyjaciółka ma stare Dohmoto Kyoudaie, które zresztą od niej pożyczam i połykam jak mam fazę xD i jak ją spytałam to powiedziała że powinna mieć jakieś z nią jako gościem (bo ona ją lubi, to w miarę pamieta XD) ale te showy ma podpisane tylko datami wiec... jak się do tego dokopię to dam ci znać XDDD (a długo to pewnie nie potrwa, chyba że jakieś płytki przede mną ukryje...XD)
a ja molestuję o dramę Bokura no Yuuki...XD masz może XD?
martulex wrote:dlatego też można stwierdzić, że ich zachowanie jest zaskakujące :]
Ja bym powiedziała że oni się z nami bawią XDD i są złośliwi, o xD nie tylko dla gosci w programie xD ale za to się ich niestety tak kocha xDDD
martulex wrote:Boże muszę na doki doki założyć temat o kinkach, bo oszaleję...nie mam z kim o nich rozmawiać i strasznie mi tego brakuje :(
Och, to ja tam też chce trafić, wiec jak powstanie to prosze o linka X333


Yay, mam nadzieję że jakis odzew będzie z Kindaichim X3
i ze bedzie wiecej Nodame ^___^ juz za tym tesknie a jeszcze nie zabralam sie za ostatni ep XD'''

Eliza
Posts: 122
Joined: Dec 30th, '05, 13:46
Location: Poland, Gdansk<=>Krakow

Post by Eliza » Jan 18th, '07, 20:43

O, ten topik ożył i nikt mi nic nie powiedział? skandal >_<"

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Jan 19th, '07, 16:17

O, to on nie żył XD?

Eliza
Posts: 122
Joined: Dec 30th, '05, 13:46
Location: Poland, Gdansk<=>Krakow

Post by Eliza » Jan 19th, '07, 18:50

Nium, tak jakby. Nowych osóbek nie było, chyba miesiąc nikt tu nic nie pisał.
Wszyscy siedzą na froum dokidoki (jedynym słusznym, hehe) i spamują, to nie ma potrzeby za wiele tutaj pisać. ^^*
No ale od czasu di czasu wypada, tak dla przyzwoitości^^

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Jan 20th, '07, 21:33

Rany, ależ ja mam sklerozę...powinnam tutaj zajrzeć i odpisać...gapa ze mnie i tyle <gome>
m_p wrote:ja myśle że Tsuyo przeżywa dołka związanego z sensem swojej pracyxDDD ewentualnie kryzys wieku średniego z fallstartem (w końcu to japończyk pracoholik, to powinno wiele wyjaśniać...XD)
LOL, świetne stwierdzenie :] Może masz rację, ale coś w ostatnim czasie ma takie lekko skwaszone podejście do swej profesji, aaaaa żeby to tylko nie pierwsze objawy "męskiej menopauzy"...rany, nie ma takie określenia, ale Tsuyo jest tak wyjątkowy, że w sam raz będzie do niego pasować. A tak serio to zapewne jakieś przemęczenie, ostatnio są niesamowicie zapracowani :(
m_p wrote:hehehe, jest kjutnyxD i wciaż mnie zabija fakt, że musieli to 30 razy powtarzać XDDDD
masz jakąś ulubioną dramę kinkową lub z pojedyńczym Kinkiem?
Aż tyle <wow> O matko !! A można było zobaczyć jakieś NG ?? Wprawdzie były drobne wycinki, ale niestety tej sceny nie pokazano :( Przecież to jedna z najważniejszych scen w tej dramie. Cali Japończycy.

Ulubiona drama...hmm, ogólnie lubie wszystko w czym zagrali, lecz nie wszystko niestety jest łatwo dostępne i stąd ten ból, że już nie wspomnę o subach. Jednak z pojedyńczym Kinkiem podoba mi się Remote, Yonimo Kimyona Monogatari, Rookie (ja chcę napisy !!!), Tenshi ga Kieta Machi, P.S. Genki desu, Shunpei ( o rany czemu to się skończyło inaczej niż zakładałam) i z drugim Kinkiem... To Heart ( nie jest odkrywczy, jednak zdziwiłam się, bo nigdzie nie widziałam Ko...co z tą moją ślepotą), Summer Snow oraz Moto Kare. Chiałam też zobaczyć wyszydzane przez większość Aiken Rosinante no Sainan, czy choćby Gakkou no sensei. Jednak natłok dram mnie przygniata i postanowiłam dać sobie spokój z szukaniem...przynajmniej na tym etapie, potem jeszcze z pewnością dorzucę Kimi to ita mirai no tame ni ~ airu bi bakku, Last Present i Hoshi ni Negai Wo. Dołuje mnie fakt, że rodzynki nie podejmują się gry w jakiejś "pełnej" dramie. Specialki to zdecydowanie za mało, poza tym, ich też jest jak na lekarstwo :(

m_p wrote:slyszalam ze nawet wiekszosc gosci na Dohmoto kyoudaiu deklaruje ze wolą Ko-chana od Tsuyo (co bywa troche przykre xD'').
Racja, może dlatego że Ko wiedzie prym w tym programie...ciągle coś gada, gestykuluje, ma przekomiczne podejscie do życia i jest szalenie sexowny. A na widowni siedzi mnóstwo pań ( ja .... też .... chcę :cry: ) Poza tym on zawsze wie co powiedzieć, a nawet jak strzeli a nie nabije to wychodzi tylko i wyłącznie na bardzo uroczą ciapę :> Tsuyo nie udziela się aż tak bardzo i jest lekko zdystansowany względem otoczenia, chociaż jak już też coś powie to czasem mam ochotę spać z krzesła :]
m_p wrote:Na własnych płytkach nie, ale moja przyjaciółka ma stare Dohmoto Kyoudaie, które zresztą od niej pożyczam i połykam jak mam fazę xD i jak ją spytałam to powiedziała że powinna mieć jakieś z nią jako gościem (bo ona ją lubi, to w miarę pamieta XD) ale te showy ma podpisane tylko datami wiec... jak się do tego dokopię to dam ci znać XDDD (a długo to pewnie nie potrwa, chyba że jakieś płytki przede mną ukryje...XD)
a ja molestuję o dramę Bokura no Yuuki...XD masz może XD?
Całe szczęscie, że przez przypadek natrafiłam na clubbox ze wszystkimi Domoto Kyoudai...teraz zaś narzekam na brak subów, to aż boli :( Aj, nie można mieć wszystkiego...

Bokura no yuuki zaplanowałam sobie do zassania, ale jak Ci zależy to chętnie wcześniej poszukam ^__^

m_p wrote:
martulex wrote:
Boże muszę na doki doki założyć temat o kinkach, bo oszaleję...nie mam z kim o nich rozmawiać i strasznie mi tego brakuje :(



Och, to ja tam też chce trafić, wiec jak powstanie to prosze o linka X333
Jak do tej pory nic nie zdziałałam, strasznie mnie dobija brak czasu...

W każdym razie jakbyś miała ochotę sama coś zdziałać to zapraszamy --- > http://asiandrama.cp.win.pl/forum/index.php ... chyba, że już należysz do naszej społeczności ^__^

UserNotFound
Posts: 2
Joined: Jan 29th, '07, 21:38
Location: Poland

Post by UserNotFound » Jan 29th, '07, 21:41

*nieśmiało macha łapką* Hejka wszystkim ^^ Przepraszam, że tak wcięłam się ni z tego ni z owego >.<

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Jan 29th, '07, 22:59

Ależ witamy, witamy ^___^ Ja na starcie zapraszam na nasze forum --> http://asiandrama.cp.win.pl/forum/index.php :P I to cały urok podtrzymywania przy życiu tego topiczku, zawsze może zdarzyć się jakiś nowy odzew *****_____*****

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Jan 29th, '07, 23:51

martulex wrote: Rany, ależ ja mam sklerozę...powinnam tutaj zajrzeć i odpisać...gapa ze mnie i tyle
Spoko, i tak bylam strasznie zapracowana, wiec nie odczulam za bardzo XD'
martulex wrote: aaaaa żeby to tylko nie pierwsze objawy "męskiej menopauzy"...rany, nie ma takie określenia, ale Tsuyo jest tak wyjątkowy, że w sam raz będzie do niego pasować. A tak serio to zapewne jakieś przemęczenie, ostatnio są niesamowicie zapracowani :(
He, oni są tak zapracowani już od 10 lat xD''' w końcu sie to na nich odbija ;___; na Ko-chanie widac to raczej po tym ze głupieją mu coraz bardziej żarty z wiekiemxDDDD
martulex wrote: Aż tyle <wow> O matko !! A można było zobaczyć jakieś NG ?? Wprawdzie były drobne wycinki, ale niestety tej sceny nie pokazano :( Przecież to jedna z najważniejszych scen w tej dramie. Cali Japończycy.
Własnie po przeczytaniu tego infa tez rozwazalam czy pokazali ale pewnie nie, bo to takie nieetyczne xD''' ech xD ja przynajmniej do tych scen nie znalazlamTT

Znam ten ból, zwłaszcza z dostępnością bo nawet brak napisów przeżyje jeśli mogę chociaż bez nich jakąś dramę poznać *_* xD Też lubię Rookie (ale udało mi się ściągnać tylko 3 epy, tak wolno mi szly tutaj, a teraz nikt nie seeduje ;_____;), tego epa z Ko-chanem z Yonimo jeszcze nie widzialam, ale za to jestem niesamowicie zadziwowana... skad wytrzasnełaś Tenshi ga kieta machi i Ps. genki desu shunpei? Ja jak szukam tych dram kocianowych to nigdy ich znaleźć nie mogę ;_____;
Za to z Tsuyo przynajmniej więcej znam... Rosinante bym strasznie chetnie obejrzala, ale tez nigdy sie nie natknelam... czemu jest wyszydzane Oo?
Ha, a wiesz, odnalazlam Ko-chana w To Heart...XD! w czasie dramy tez go nie widzialam, ale pewien teledysk fanowski na you tubie mial tą scenę wyciętą... Ko-chan był gościem ktory wpadł na głównego bohatera gdy ten po raz pierwszy wszedł do klubu xD (to bylo kolo 8 sekund.. a moze mniej...xD)
Last Present bardzo ci polecam, jest cudowne X3
Moją ulubioną dramą z Tsuyo to Summer Snow *ale gdziekolwiek nie zagra to i tak mi sie az za milo oglada...xD* i Last Present, z Ko-chanem to Remote i Rookie (ale i wiecej wyboru nie mam bo nie znamxD) a ich wspolna to Ningen i Bokura no Yuki ^_^
martulex wrote: Dołuje mnie fakt, że rodzynki nie podejmują się gry w jakiejś "pełnej" dramie. Specialki to zdecydowanie za mało, poza tym, ich też jest jak na lekarstwo :(
W ogóle mogliby gdzies zagrać... wiem ze są zajeci i w ogole... ale... fani chcą jakis nowych dram z nimi ;_____;
martulex wrote: Racja, może dlatego że Ko wiedzie prym w tym programie...ciągle coś gada, gestykuluje, ma przekomiczne podejscie do życia i jest szalenie sexowny. A na widowni siedzi mnóstwo pań ( ja .... też .... chcę :cry: )
No wlasnie ja tez chce...xD choc obawiam sie ze wtedy patrzylabym sie tylko w jeden punkt, a moze raczej "krzeslo" programu, i nie wiedziala co sie dzieje wokol, wiec moze lepiej nie... ale coz to by byl za widok *_____*
(odp. na dziwne ciuchy Tsuyo i niewygoloną twarzyczke... albo wygoloną częsciowo, co jest jego nowym trendem ostatnioxD...)
W kazdym razie nie to chcialam powiedziec... (nie...xD?)... tylko ze kiedys, jesli dobrze pamietam, to Tsuyo wlasnie prowadzil prym w programie i robil za komika...xD' dla mnie to wyglada jakby sie nagle rolami zamienili, z tą tylko róznicą że wtedy Ko-chan generalnie siedzial i sie smial, a Tsuyo siedzi teraz i wyglada jakby chcial ziewnac ale mu nie wypada...xD (moze niewyspany...xD) nie wiem co im sie stalo, ale fajnie by bylo by zamiast sie wymieniac aktywnoscia byli rownie aktywniXD!

A propos Kinków i Ko-chana... xD (a moze raczej poza tematem?) Moja znajoma wlasnie zaczyna poznawac Kinki i patrzac na Ko-chana stwierdzila: "faktycznie wyglada jak ksiaze"... oi, czuje sie czasami jedyną która tego nie widzi... tej ksieciowatości w Ko-chanie... czemu go w ogole tak nazywaja...XD?
martulex wrote: Całe szczęscie, że przez przypadek natrafiłam na clubbox ze wszystkimi Domoto Kyoudai...teraz zaś narzekam na brak subów, to aż boli :( Aj, nie można mieć wszystkiego...
Wow. Wszystkie Kyoudaie! To mi sie w glowie nie miesci...XD'''
martulex wrote: Bokura no yuuki zaplanowałam sobie do zassania, ale jak Ci zależy to chętnie wcześniej poszukam ^__^
OMG! bede ci wdzieczna naprawde ;_____; i chetnie sie czyms zrewanzuje XD
a, umieram na tą dramę, wszystko przez to ze oni wyglada tam tak... rabu rabu xDDD

I dziekuje za linka jak tylko mi sie sejsa skonczy to sie zapoznam z forum blizej...X333
i chyba tam nie zawitalam... chyba ze to bylo tak dawno ze nie pamietam X_x!

Hm... topik ktory odżywa od czasu do czasu... to jak jakis odlamek niesmiertelnosci ;D

angellica
Posts: 1
Joined: Jan 30th, '07, 00:00

Post by angellica » Jan 30th, '07, 00:08

Czyli super, że jest nas więcej.
Uwielbiam dramy. Wciągnęłam się jakiś rok temu i ciągle jestem uzależniona. Dla mnie rządzi Kimi wa Petto oraz Hana Yori Dango i Jun Matsumoto... .
A teraz leci drugi sezon.
Gdzieś w tle jest też Itazura na Kiss. Rany, tyle ciekawych serii do oglądnięcia.
Pozdrawiam.

martulex
Posts: 52
Joined: Dec 13th, '05, 12:44
Location: somewhere in Poland

Post by martulex » Jan 30th, '07, 13:39

Masz rację, zapracowani są od ponad 10 lat..tylko czemu ostatnimi czasy widać u nich większe zmęczenie. Może jest to związane z pewnym znużeniem, a co się tyczy ciężkiej pracy. Można stwierdzić, że podzielili się obowiązkami Tsyuo pracował intensywnie nad swoim solowym projektem Endlicheri * Endlicheri, zaś Koichi był zajęty pracą nad cudownym Endless Shock. Do tego doszła promocja jego najnowszego singla "Deep in your heart", którą nota bene wykorzystano w openingu świetnego anime Juuosei, w tejże samej produkcji Ko-chan podkładał głos głównemu bohaterowi ^^ Do tego dochodzi oczywiscie pełny albumi Mirror, więc praca była spora nad promocją. Rzecz jasna zgrał również w specialku Yonimo Kimyona Monogatari. Wspólnie pracowali nad dwoma singlami : Natsu Moyu (lecz to zdarzenie miało miejsce w sierpniu zeszłego roku) i oczywiście genialnym Harmony of December. By wypromować oba single wystąpili w całej rzeszy programów, udzielali się też osobno..jak choćby w HEYx3 czy też w Music Station. Nie wspomnę o wywiadach i sesjach zdjęciowych, których było od groma. Nie można zapomnieć, że stworzyli nowy album, już jedenasty w ich karierze [ I...iD] ^^ No i te przygotowania do Johnny's Countdown. A także prowadzą na bieżąco Domoto Kyoudai, coś pominęłam...Gdy przeglądałam na jednym forum translację wywiadów, byłam zaskoczona gigantyczną ilością, wtedy też sie zastanawiałam czy oni kiedykolwiek odpoczywają, na to pytanie Ko udzielił odpowiedzi pewnej ciekawskiej dziennikarce. Żyją w takim pośpiechu, śpią w hotelach i autentycznie nie mają czasu na życie prywatne. Bo jak jest chwilka wolnego to spożytkowują ją na tworzenie kolejnych utworów. Jak czytałam jak spędzili Boże Narodzenie to dosłownie płakać się chciało, mój biedny, strudzony Ko. Stąd też nadmieniłam, że w ostatniom czasie byli bardziej zapracowani niż zazwyczaj, te solowe występy dały im nieźle w kość :(

mistery_priestess wrote:tego epa z Ko-chanem z Yonimo jeszcze nie widzialam, ale za to jestem niesamowicie zadziwowana... skad wytrzasnełaś Tenshi ga kieta machi i Ps. genki desu shunpei? Ja jak szukam tych dram kocianowych to nigdy ich znaleźć nie mogę ;_____;
Już dość dawno wytrzasnęłam stąd --> http://clubbox.co.kr/towa

Oczywiście by wyszukać odpowiednie tytuły należy się posiłkować krzaczkami, lecz to mały wysiłek ^^

W wyszukiwarce wpisz następujące krzaczki :

天使が消えた街 -- tenshi ga kieta machi

p.s.元氣です,俊平 -- P.S. Genki desu, Shunpei -- tu wytarczy sam P.S.

ハルモニア -- Harmonia

ぼくらの勇氣 -- bokura no yuuki

向井荒太の --> aiken rosinante no sainan

Jest tam wszystko, wiadomo jakość czasem mnie dobija, ale cóż zrobić :( W dodatku subów brak :cry:

Jezu, jakbym pragnęła by gdzieś zagrali, w czymkolwiek, kiedykolwiek (rzecz jasna w najbliższym czasie) i nie bedę wybredna, może być jeden Kinek na serię !!
mistery_priestess wrote:W kazdym razie nie to chcialam powiedziec... (nie...xD?)... tylko ze kiedys, jesli dobrze pamietam, to Tsuyo wlasnie prowadzil prym w programie i robil za komika...xD' dla mnie to wyglada jakby sie nagle rolami zamienili, z tą tylko róznicą że wtedy Ko-chan generalnie siedzial i sie smial, a Tsuyo siedzi teraz i wyglada jakby chcial ziewnac ale mu nie wypada...xD (moze niewyspany...xD) nie wiem co im sie stalo, ale fajnie by bylo by zamiast sie wymieniac aktywnoscia byli rownie aktywniXD!
Tak, tak i co się z tym stało ?? Tsuyo zrobił się jakiś taki zdziadziały, nic go nie bawi, a w niektóych moementach mam wrażenie, że biedaczysko uśnie. Natomiast Ko mnie zaskakuje swoim wigorem i czasem dziwaczbymi żartami. Ale mimo tylu lat spędzonych na scenie to nadal pozostają pod niektórymi względami dziećmi. Choćby DK z Ayumi Hamasaki czy z Ito Yuną...gdy zobaczyłam jak do programu zaproszono AH tak myślałam, że to będzie niezła gratka dla Kyoko, obie panie się ze sobą przyjaźnią, a poza tym Fukakyon ją szalenie podziwia, a tu zaskoczenie bo ta piękna piosenkarka doprowadziła duet Domoto do lekkiego zawstydzenia ^^ Natomiast, któraś z nich, chyba bodajże Yuna wspomniała, że wpierw zwraca uwagę na ręcę i dwa Kinki w tym samym momencie spjrzały na swe łapcie. O Boziu, padłam przy tej scenie ^___^

mistery_priestess wrote:A propos Kinków i Ko-chana... xD (a moze raczej poza tematem?) Moja znajoma wlasnie zaczyna poznawac Kinki i patrzac na Ko-chana stwierdzila: "faktycznie wyglada jak ksiaze"... oi, czuje sie czasami jedyną która tego nie widzi... tej ksieciowatości w Ko-chanie... czemu go w ogole tak nazywaja...XD?
To wrodzona klasa, pewnie dlatego, że od poczotków swej kariery Ko miał wyczucie nie tyle co w modzie (a to też ważny aspekt) co w konwersacji. Był, a właściwie jest charyzmatyczny, szalenie sympatyczny, kulturalny, ma nienaganne maniery, których próżno szukać u wsółczesnych facetów. Do tego dochodzi styl i to specyficzny magnetyzm. Co tu ukrywać Ko jest jak japoński gentlemen XXI wieku :]
mistery_priestess wrote:Wow. Wszystkie Kyoudaie!
Ach... byłam pod sporym wrażeniem --> http://clubbox.co.kr/ysy2021, gdy się rozwinie drzewko ukazują się te wspaniałości, jeszcze w piękny sposób uszeregowane chronologicznie :]


Aaa i miałam wspomnieć czemu wyszydzają aiken rosinante no sainan...ponieważ dorama ma dziwaczną narrację, otóż zdarzenia są widziane z punktu widzenia psiaka...i stąż te niepochlebne opinie :blink Pododno jest również baaardzo naciągan, lecz nie będę się wypowadać, bo nie miałam przyjemności jej obejrzeć :glare:


Witkaaa Angellica *kolejna duszyczka w naszym gronie*
angellica wrote:Gdzieś w tle jest też Itazura na Kiss.
Japońska czy tajwańska ? Widziałam obie i ta druga bardziej mnie zauroczyła. Może dlatego, że jest odpowiednio rozbudowana ^__^





Co do forum, jest w pełni po polsku i zostało stworzone przez autorkę tego samego topiczku ponad rok temu...niedawno obchodziliśmy urodzinki ^^
Last edited by martulex on Feb 1st, '07, 22:48, edited 1 time in total.

UserNotFound
Posts: 2
Joined: Jan 29th, '07, 21:38
Location: Poland

Post by UserNotFound » Feb 1st, '07, 21:21

martulex wrote:Ależ witamy, witamy ^___^ Ja na starcie zapraszam na nasze forum --> http://asiandrama.cp.win.pl/forum/index.php :P I to cały urok podtrzymywania przy życiu tego topiczku, zawsze może zdarzyć się jakiś nowy odzew *****_____*****
Postaram się tam wchodzić, chociaż z moją szybkością komputera to nie jest takie oczywiste >.< Ledwo mi się wgrywa stronka główna tego forum ;_;

gunjourui
Fansubber
Fansubber
Posts: 1181
Joined: Dec 28th, '04, 18:56
Location: PL

Post by gunjourui » Feb 1st, '07, 22:12

ooooo jaka dyskusja sie tutaj toczy XDDDDD postaram sie wszystko nadrobic w weekend bo jutro ostatni egzamin hehe

a w midzyczasie witam nowo przybylych i rowniez zapraszam na doki doki ^o^V

Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Mar 23rd, '07, 11:18

haha, widze, ze topic zdominowaly dyskusje o KK :P
anyway, ludni zamieszczaja serie Kindfaichiego2, juz mam 5 epow z 9 chyba, i sie napalam, bede ogladac po wikendzie
]
topic umarl topic zyje, ale czasami, ze strasznymi przestojami, hahahha

Game
Posts: 8
Joined: Apr 18th, '07, 22:25
Location: Poland

Post by Game » Apr 22nd, '07, 19:59

Pozdrawiam wszystkich rodaków ;)

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Jun 18th, '07, 19:02

Na wstępie przepraszam ze się strasznie długo nie odzywałam, ale pochłoneły mnie studia i inne dziwne rzeczy (również Kinki mania, a jakże xD) jednak jak każda poprawna córka marnotrawna postanowiłam wrócić! x3

martulex wrote:Już dość dawno wytrzasnęłam stąd --> http://clubbox.co.kr/towa

(...)

Aaa i miałam wspomnieć czemu wyszydzają aiken rosinante no sainan...ponieważ dorama ma dziwaczną narrację, otóż zdarzenia są widziane z punktu widzenia psiaka...i stąż te niepochlebne opinie :blink Pododno jest również baaardzo naciągan, lecz nie będę się wypowadać, bo nie miałam przyjemności jej obejrzeć :glare:
Dziekuje ci strasznie, ten link jest cudowny! W koncu po zmianie neta moge uzywac clubboxa i sie go wyuczylam troche XD! (dzieki tutorialowi dla opornych XD)

Ściągnełam i obejrzałam cała Rosinante i muszę stwierdzić, że była całkiem fajna XD Tsuyo gra tam taką gapę ofiarę i powolnomózga a mimo to widz sie w jego bohaterze zakochuje, straszne XDDD jak nie chcesz sie poczuc jakby ci gust zjechał 20 kilometrów pod ziemię to nie oglądaj tego... ale fakt że był tam rozkoszny X3
I musze przyznać ze narracja wcale nie jest taka najgorsza... Rosinante jest bardzo psiowaty (tak, to pan pies, myslalam ze to bedzie female dog po imieniu XD) i nie uwazam by az tak dziecinnie sie stalo przez niego... owszem, do powaznej dramy typu problemy w pracy jej daleko, ale porownując do tego jednego polskiego serialu gdzie pies jest narratorem to Rosinante byla genialnie zrobiona bo szybko sie idzie przyzwyczaic i nie masz wrazenia ze dali psu swiadomość 5-letniego ludzkiego dzieckaxD'
Poza tym dało się to nawet bez subu zrozumieć, przynajmniej dla mnie X3 oczywiscie sporo pieknych morałow mi umkneło ale cóz, kiedys na pewno poduczę się japonskiego na tyle ze i je zrozumiem...XD *optymistka*
martulex wrote:Jezu, jakbym pragnęła by gdzieś zagrali, w czymkolwiek, kiedykolwiek (rzecz jasna w najbliższym czasie) i nie bedę wybredna, może być jeden Kinek na serię !!
Myslę że już wiesz, że Koichi ma dramę - teraz w lato będzie pod koniec lipca - zwie sie "Sushi Ouji" XD teraz tylko Tsuyo jeszcze X333

dante_tha_don
Posts: 21
Joined: Jul 30th, '07, 09:09

Post by dante_tha_don » Jul 30th, '07, 09:28

Tejoo
Ktoś nowy z Polski wita się z wami doramo oglądaczami.

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Jul 30th, '07, 11:31

Pusto tu troche, ale witaj XDDD miło byłoby jakbyśmy sie czegoś wiecej o tobie dowiedzieli XD
witaj wśród przepadłych na dramy w Polsce XD!

Hm, chociaz moze to nie ja powinnam robić zaszczyty powitalne...XD'

dante_tha_don
Posts: 21
Joined: Jul 30th, '07, 09:09

Post by dante_tha_don » Jul 30th, '07, 11:53

Co mogę powiedzieć o sobie. Pochodzę z Łodzi w której niestety się uczę (dostanie się na sinologie lub japonistyke graniczy z cudem bez wygrania jakiejś olimpiady). Doramy najczęściej oglądam japońskie ale pozostałymi krajami tez nie gardzę. W chwili obecnej kończę oglądać Haruka 17 + plus to co wychodzi (hana kimi/why why love).

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Jul 31st, '07, 09:20

Hajimemashite~ kłania się kolejna fanka z Polski XD na d-addicts zaglądam już od pewnego czasu, ale jakoś dopiero teraz zarejestrowałam się na forum XD
mistery_priestess: fanka KinKi Kids? ^^ *happy* właściwie nie widziałam do tej pory nikogo od nas kto by bardziej lubił tę dwójkę, tylko jedna znajoma którą zaraziłam sama XD

85lena
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:58
Location: Poland

Post by 85lena » Jul 31st, '07, 10:06

I ja się z wami witam:)Tak ja gekkou od dłuższego czasu zaglądam tutaj ale dopiero dziś się zarejestrowałam:)
Mam 22 lata, pochodzę i studiuję w Łodzi:)

Dramami interesuję się od roku(moja młodsza siostra zaraziła mnie nimi:)

Uwielbiam j-pop:)Szczególnie Kanjani8 a ostatnimi czasy także Kinki Kids:)
Z c-popu ostatnio naszło mnie szaleństwo na fahrenheit:)

Z obecnych dramek oglądam:Yamade, Hana Kimi, First Kiss, Hotaru no Hikari, papa to musume oraz Why Why love:)

Nadrabiam tez zaległości z ciekawszych strach dram:)Skończyłam oglądać Remote z Koichim i strasznie mi się ta drama spodobała:)
Z tajwańskich oglądam tez teraz Tokio Juliet:)

Nigdy nie oglądałam koreańskich dram ale mam ochotę coś obejrzeć:)

Jestem członkinią Baka fansubs, grupy udostępniającej dramki po polsku:)
Zauważyłam, że coraz więcej ludzi w Polsce zaczyna lubić dramy:)

sky-ia
Posts: 4
Joined: Feb 26th, '07, 23:15
Location: Poland
Contact:

Post by sky-ia » Jul 31st, '07, 10:17

Raczej czytam niż sie udzielam, niemniej siedze tu od jakiegoś czasu, pozdrawiam ^^

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Jul 31st, '07, 10:23

85lena wrote:Uwielbiam j-pop:)Szczególnie Kanjani8 a ostatnimi czasy także Kinki Kids:)
Ja również :D a moja przygoda z JE zaczęła się właśnie od Eito (Subaru! <3 ^^), ale w miarę poznawania kolejnych zespołów stwierdziłam że senpajowie są znacznie bardziej w moim typie XD moją największą miłością, zarówno jeśli chodzi o aktorów jak i idoli, jest Okada Junichi należący do grupy V6 <3 a zaraz potem KinKi Kids ^^

85lena
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:58
Location: Poland

Post by 85lena » Jul 31st, '07, 10:41

V6 za bardzo nie znam, choć Okada jest fajny.

Za to Kinki Kids sa nieźli:)Za nim jeszcze wiedziałam kto należy do Kinki Kids obejrzałam Summer Snow z Tsuyoshim i bardzo mi się podobało:)A teraz czekam na pierwszy odcinke nowej dramki z Koichim:)

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Jul 31st, '07, 11:12

Summer Snow to jedna z moich pierwszych i wciąż ulubionych dram :) to były czasy kiedy dopiero zaczynałam się orientować w fandomie. Tsuyoshi jest tam naprawdę uroczy, no i bardzo polubiłam po tej serii Hirosue Ryoko.
Sushi Ouji to jedna z serii których startu wyczekiwałam od chwili zapowiedzi - chciałam ściągać raw, ale wygląda na to że praca nad subem posuwa się szybko, więc poczekam :) szczególnie że teraz wyjeżdżam na kilka dni - gdyby przez ten czas odcinek sie ukazał, to zlecę ściąganie bratu XD

dante_tha_don
Posts: 21
Joined: Jul 30th, '07, 09:09

Post by dante_tha_don » Jul 31st, '07, 13:34

Widze że troche malo w Polsce facetów lubujących się w doramie. Czy to może tylko moje wrażenie?

chobitpl
Posts: 11
Joined: Jun 24th, '07, 19:47
Location: Poland

Post by chobitpl » Aug 22nd, '07, 23:39

^ Wydaje Ci się~ ;3

Coś temacik podmarł czy jak? =o Gdzie Polacy?

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Aug 23rd, '07, 05:58

^ to Mako Ogawa u Ciebie na sygnaturze? czy mi się zdaje? ^^

amarerose
Posts: 3
Joined: Jun 18th, '07, 20:15

Post by amarerose » Aug 23rd, '07, 14:16

wow bywam na d-addicts już prawie od roku, ale jakoś do tej pory nie szukałam nigdzie polskich akcentów ;)

no wiec, hajimemashite. kolejna 22latka się kłania (ale ciii, jeszcze nie skończone). mieszkam i studiuje w wawie. i mam kompletnego świra na punkcie doram, pięknych JE chłopców i koreańskich filmów :)

moja przygoda z japońskim światem (nie licząc dziecięcej fazy na Czarodzijki z księżyca, Gigi i inne takie anime co na Polonii 1 leciały i na których się wychowałam) odświeżyła się w listopadzie poprzedniego roku, kiedy to koleżanka pożyczyła mi Nobutę. na początku przeżyłam szok kulturowy, bo bardzo mądrze włączyłam sobie najpierw epizod 0, czyli special. potem nie mogłam rozróżnić bohaterów, bo wszyscy wyglądali tak samo - te same fryzury i jeszcze mundurki. ale wciągnęło jak odkurzacz. yamapi, oczywiście :)

obecnie 90% czasu wolnego spędzam na oglądaniu doram, programów TV z (uwaga, tu będzie kolejność odpowiadająca moim preferencjom) Arashi, Ex-Johnny's, MA, Kanjani8, Newsami, V6, T&T, Kinki oraz przeszukiwaniu netu w poszukiwaniu plików sprzed 2000 roku. oprócz tego zaśmiecam sobie głowę mnóstwem niepotrzebnych informacji dotyczących JE chłopców i uwielbiam łamać sobie głowę nad rozgryzaniem ich charakterów.

czyli, jak widzicie - nie jestem do końca normalna :)

ale i tak miło mi was poznać :)

chobitpl
Posts: 11
Joined: Jun 24th, '07, 19:47
Location: Poland

Post by chobitpl » Aug 23rd, '07, 14:28

gekkou wrote:^ to Mako Ogawa u Ciebie na sygnaturze? czy mi się zdaje? ^^
Jak najbardziej. :-)

Ktoś jeszcze lubi Momusu/ H!P? :lol

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Aug 23rd, '07, 16:33

amarerose: ja tez studiuję w Wawie, teraz drugi rok :) Nobuta to trzecia drama jaką obejrzałam ale pierwsza która na dobre mnie w to wszystko wciągnęła. Ex-Johnnys, to znaczy? :) A co do plików sprzed 2000 to mam kilka - niezbyt wiele i przede wszystkim z V6 i KinKi Kids, ale chętnie służę pomocą :)

chobitpl: fangirluję H!P dłużej niż JE, czyli od 2003 roku mniej więcej :D a co do Momusu, nie za dobrze się z zespołem dzieje ostatnio, no ale pamiętając ich wcześniejsze dokonania nie tracę nadziei ^_^

Carrie-Chan =^^=
Posts: 2
Joined: Aug 23rd, '07, 16:38
Location: Seoul -for the time being
Contact:

Post by Carrie-Chan =^^= » Aug 23rd, '07, 16:48

Widze ze na Polakow zawsze i wszedzie mozna liczyc :)
Witam wszystkich i pozdrawiam

Ja poprostu kocham i koree i japonie i dramy i anime i te jezyki tez....

Tak poza, jestem Karolina, orginalnie wioseczka niedaleko Gdanska, w tym momencie seou/ korea a ogolnie to mieszkam w anglii...

ANNYONGHASEYO!!! 안녕하세요!!!

amarerose
Posts: 3
Joined: Jun 18th, '07, 20:15

Post by amarerose » Aug 23rd, '07, 18:11

gekkou wrote:amarerose: ja tez studiuję w Wawie, teraz drugi rok :) Nobuta to trzecia drama jaką obejrzałam ale pierwsza która na dobre mnie w to wszystko wciągnęła. Ex-Johnnys, to znaczy? :) A co do plików sprzed 2000 to mam kilka - niezbyt wiele i przede wszystkim z V6 i KinKi Kids, ale chętnie służę pomocą :)
Heh, miłością mojego życia jest Yuki Kohara, o którym mam nadzieję słyszałaś chociaż :) No i generalnie całe tamto pokolenie z czasów, kiedy Tackey i Tsuba byli jeszcze mali, a V6 było już po debiucie, czyli: Takahashi Yuzuru, Naoki Kawano, Miura Tsutomu, Osaka Shunsuke, Anazawa Masahiro, Hamada Kazuo. To tak gdyby np ktoś był ciekaw, co to za ludzie przewijają się przez PV juniorów Can do can go z 98 i inne programy z tamtych czasów :)

Carrie-Chan =^^= - luckyyyy :) tak blisko japonii :) a spotkałaś już jakiegoś korean boyfriend? który ma raka, ale i tak bardzo cię kocha mimo, iż zwymiotowałaś na niego w metrze i będziecie razem aż do śmierci (jego), co niestety będzie już niedługo, ale przynajmniej się sobą nie znudzicie? ;)

chobitpl
Posts: 11
Joined: Jun 24th, '07, 19:47
Location: Poland

Post by chobitpl » Aug 23rd, '07, 22:25

gekkou wrote:fangirluję H!P dłużej niż JE, czyli od 2003 roku mniej więcej :D a co do Momusu, nie za dobrze się z zespołem dzieje ostatnio, no ale pamiętając ich wcześniejsze dokonania nie tracę nadziei ^_^
Oj, to ja krócej o rok. ; D Bo od 2004go. I faktycznie, niezbyt ciekawie się dzieje, ostatnio się łapię nawet na braku zainteresowania ich działalnością w ogóle. :-(

Carrie-Chan =^^=
Posts: 2
Joined: Aug 23rd, '07, 16:38
Location: Seoul -for the time being
Contact:

Post by Carrie-Chan =^^= » Aug 24th, '07, 15:08

amarerose wrote: Carrie-Chan =^^= - luckyyyy :) tak blisko japonii :) a spotkałaś już jakiegoś korean boyfriend? który ma raka, ale i tak bardzo cię kocha mimo, iż zwymiotowałaś na niego w metrze i będziecie razem aż do śmierci (jego), co niestety będzie już niedługo, ale przynajmniej się sobą nie znudzicie? ;)
:D heheh, w sumie to jeszcze zadnej love story tu nie przezylam :), ale biorac pod uwage osobowosc koreanskich chlopakow to w sumie przyznam ze taka historia moglaby sie rzeczywiscie przytrafic... sa tacy w rzeczywistosci jak w dramach, latwo i bardzo sie przywiazuja do ludzi.

ecstazy
Posts: 35
Joined: Jul 2nd, '07, 14:12
Location: Poland

Post by ecstazy » Oct 17th, '07, 18:40

No to się przywitam, bo kiedyś trzeba ;-) Paulina, z Polskie (wow), fanka dram od 2 lat........ nie piję , nie palę... ojejejeje... zawsze w przedstawianiu się byłam słaba :-P

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 17th, '07, 19:14

W ogóle nie wiem czemu ale nie dostaję powiadomień o odpowiedziach do tego topicu O_o'' do tej pory dostawałam, grrr xD''
w ogóle to hej wszystkim polakom, ja ten topic już z pół roku temu znalazłam, to chyba mogę was powitać z takim stażem XDDDDDD
gekkou wrote:Hajimemashite~ kłania się kolejna fanka z Polski XD na d-addicts zaglądam już od pewnego czasu, ale jakoś dopiero teraz zarejestrowałam się na forum XD
mistery_priestess: fanka KinKi Kids? ^^ *happy* właściwie nie widziałam do tej pory nikogo od nas kto by bardziej lubił tę dwójkę, tylko jedna znajoma którą zaraziłam sama XD
Hai, znajomi mnie już największym fangirlem Kinków nazywają jakiego znają haha XD w sumie mam nadzieję że bardziej żartują XPP xD
i sama niestety też mam problemy z natrafieniem na innych fanów Kinków w Polsce O_o''
gekkou wrote:Summer Snow to jedna z moich pierwszych i wciąż ulubionych dram :) to były czasy kiedy dopiero zaczynałam się orientować w fandomie. Tsuyoshi jest tam naprawdę uroczy, no i bardzo polubiłam po tej serii Hirosue Ryoko.
Sushi Ouji to jedna z serii których startu wyczekiwałam od chwili zapowiedzi - chciałam ściągać raw, ale wygląda na to że praca nad subem posuwa się szybko, więc poczekam :) szczególnie że teraz wyjeżdżam na kilka dni - gdyby przez ten czas odcinek sie ukazał, to zlecę ściąganie bratu XD
Summer Snow! Widze że to samo pokolenie dramowe co ja XD! Jakoś sporo polaków zaczyna od Summer Snow (i bardzo dobrze, wciąz to uważam za najlepszą dramę ever XD) yaaay >D
co do Sushi Ouji to przed chwilą własnie skończylam oglądać ostatni ep z subem, kolejna wariacka seria, karate+sushi to bardzo złe połaczenie (ale jakie smieszne XD) ale te żywe pokarmy mnie przerażają O_O'' japończycy pod tym względem jedzenia żywych owoców morza są przerażający XD''

W ogóle to też mam słabość do senpajów z JE, juniorzy, a nawet nowsze grupy jak Newsy czy Kattuny zupełnie do mnie nie przemawiają XDDD''
I popieram Okadę XD niestety nie wiem o nim wystarczająco dużo (tak jakbym chciała XD), ale lubię jego dramy (Tiger&Dragon zwłaszcza XD!) i uwielbiam jak jest na programach tv razem z Tsuyoshim XD
Co do V6 to też lubię, a kocham wręcz ich dwa filmy z castem pełnego zespołu >DDD
amarerose wrote:obecnie 90% czasu wolnego spędzam na oglądaniu doram, programów TV z (uwaga, tu będzie kolejność odpowiadająca moim preferencjom) Arashi, Ex-Johnny's, MA, Kanjani8, Newsami, V6, T&T, Kinki oraz przeszukiwaniu netu w poszukiwaniu plików sprzed 2000 roku. oprócz tego zaśmiecam sobie głowę mnóstwem niepotrzebnych informacji dotyczących JE chłopców i uwielbiam łamać sobie głowę nad rozgryzaniem ich charakterów
czuję deja vi, cholera XDDD to się juz chyba nazywa zotaczeniem totalnym XD jakbyśmy żyły w Japonii prawie byśmy od tv nie odchodziłyXDDDDDDD

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 17th, '07, 19:54

mistery_priestess wrote:Hai, znajomi mnie już największym fangirlem Kinków nazywają jakiego znają haha XD w sumie mam nadzieję że bardziej żartują XPP xD
i sama niestety też mam problemy z natrafieniem na innych fanów Kinków w Polsce O_o'
Od mojego ostatniego posta tutaj trochę się zdarzyło i moja miłość do nich jest coraz większa <3 po obejrzeniu Ningen Shikkaku jakoś - uwielbiam ich obu, po prostu uwielbiam, za wszystko. <3
mistery_priestess wrote:co do Sushi Ouji (...)
Ja również niedawno skończyłam serię i podobała mi się niesamowicie - dużo absurdu, czyli dokładnie to co lubię XD szkoda że na film przyjdzie trochę poczekać. No i "Namida, hitohira" śliczne jest <3>DDD[/quote]

Dokładnie tak XDD senpajowie górą~ T&D też uwielbiam (Nagase jako Tora też był świetny :D), i ogólnie wszystko co stworzył Kudo Kankuro XDD a moim pierwszym spotkaniem i z jego twórczością i z Okadą było Kisarazu Cat's Eye, jedna z moich ukochanych dram ever. >D
Hold Up-Down ani Hard Luck Hero jeszcze nie widziałam i przyznam że trochę sie boję wiedząc że to produkcje Sabu ^^; no ale pewnie się przełamię i w końcu je obejrzę.
Last edited by gekkou on Oct 17th, '07, 19:57, edited 1 time in total.

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 17th, '07, 20:01

Hmm, z jakiegoś powodu zjada mi część posta... ^^'' dalej powinno być:

No i "Namida, hitohira" śliczne jest <3 a w ogóle chyba umarłabym z radości gdyby Kouichi i Tsuyo zagrali jeszcze kiedyś w czymś razem. XD
mistery_priestess wrote:japończycy pod tym względem jedzenia żywych owoców morza są przerażający XD''
Ale pod tyloma innymi są wspaniali, więc można im to chyba wybaczyć. XD
mistery_priestess wrote:W ogóle to też mam słabość do senpajów z JE, juniorzy, a nawet nowsze grupy jak Newsy czy Kattuny zupełnie do mnie nie przemawiają XDDD''
I popieram Okadę XD niestety nie wiem o nim wystarczająco dużo (tak jakbym chciała XD), ale lubię jego dramy (Tiger&Dragon zwłaszcza XD!) i uwielbiam jak jest na programach tv razem z Tsuyoshim XD
Co do V6 to też lubię, a kocham wręcz ich dwa filmy z castem pełnego zespołu
Dokładnie tak XDD senpajowie górą~ T&D też uwielbiam (Nagase jako Tora też był świetny :D), i ogólnie wszystko co stworzył Kudo Kankuro XDD a moim pierwszym spotkaniem i z jego twórczością i z Okadą było Kisarazu Cat's Eye, jedna z moich ukochanych dram ever. >D
Hold Up-Down ani Hard Luck Hero jeszcze nie widziałam i przyznam że trochę sie boję wiedząc że to produkcje Sabu ^^; no ale pewnie się przełamię i w końcu je obejrzę.

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 17th, '07, 20:19

gekkou wrote:Od mojego ostatniego posta tutaj trochę się zdarzyło i moja miłość do nich jest coraz większa <3 po obejrzeniu Ningen Shikkaku jakoś - uwielbiam ich obu, po prostu uwielbiam, za wszystko. <3
Ach, Ningen Shikkaku, od tej serii zaczełam w koncu bardziej zauważać Kociana (bo przedtem to se po prostu no... był w Kinkach z Tsuyo i tyle XDDD ale cóz, wtedy dopiero poznawałam Kinki XD) ale sama seria... oż, boli za kazdym obejrzeniem XD' najcięższa drama jaką znam do tej pory XD' pocieszam się tylko minikrótkim special endingiem... jakoś XD"
Ale najbardziej lubię Bokura no Yuuki ~miman city~ z ich wspólnych dram w których obaj grali >D (może dlatego że najmniej telenoweli XD)
i fakt, też bym umarła z radości jakby zagrali w czymś jeszcze razem, i to po tylu latach o gad *____* twórcy dram są ślepi skoro nie chcą ich dać do jednej dramy XD'''
miłość rośnie >D? pamiętam jak rok temu moja miłość do Kinków rosła praktycznie co dzień XDDD myślę że moja tez się ciągle zmienia, haha, zwłaszcza jak teraz nadrabiam dramy Kociana XD (obecnie jestem po P.S.genki desu, Shunpei XD)
Ja również niedawno skończyłam serię i podobała mi się niesamowicie - dużo absurdu, czyli dokładnie to co lubię XD szkoda że na film przyjdzie trochę poczekać. No i "Namida, hitohira" śliczne jest <3>DDD
haha, choć muszę przyznać że najbardziej mnie wciągneła te seria koło środka, z odcinkami z mistrzem od maki sushi XDDD
swoją drogą, Sushi Ouji aż się prosi by Tsuyo tam sie gdzieś przewinął na marginesie, w końcu jego ryby tam są, Kocian tam jest który gra postać bojącą się ryb (konkretnie rybich oczu XD), nie rozumiem czemu twórca nie ściągnał do tej dramy drugiego Kinka XD''

Mogę im to wybaczyć, ale jak mnie takimi widokami faszerują w tv showach i dramach to cięzko mi to zignorować O_O'' w życiu bym nie zjadła czegoś co jeszcze żyje...XD''
Dokładnie tak XDD senpajowie górą~ T&D też uwielbiam (Nagase jako Tora też był świetny :D), i ogólnie wszystko co stworzył Kudo Kankuro XDD a moim pierwszym spotkaniem i z jego twórczością i z Okadą było Kisarazu Cat's Eye, jedna z moich ukochanych dram ever. >D
OOO. Swojaczka XD Kudo Kankuro >D w sumie to wina mojej znajomej, która zaczęła jego produkcje oglądać gdy się dowiedziała że jej dwie ulubione dramy są tego gościa i w ten sposób i ja wpadłamXDDD
Hmmm... nie pamiętam która była pierwsza... chyba Manhattan Love Story, a potem IWGP xD i wtedy dopiero Kisarazu cats eye XD swoją drogą ciekawa sprawa, moja znajoma własnie tez uwielbia tą serię, a ja ją tylko lubię XDDD najbardziej lubiłam te przeskoki akcji do tyłu by wyjaśnic co się stało XDDD

No i senpaie... szkoda mi zawsze jak nowi fani praktycznie są obojętni wobec V6, Tokiów, Smapów (zwłaszcza Smapów XD") i czasami tylko jeszcze kojarzą lub lubią Kanjanów i Araśków (choć to znowu nie az tacy senpaie XD).
W ogóle dla mnie Tokio, V6 i Kinki to jak johnnysowa trójca XD zwłaszcza z czasów J-friends, Johnny's Power i J-sportów >D no i countdowny~! >D
Hold Up-Down ani Hard Luck Hero jeszcze nie widziałam i przyznam że trochę sie boję wiedząc że to produkcje Sabu ^^; no ale pewnie się przełamię i w końcu je obejrzę.
Jest się czego bać...XDDD serio, rozumiem twoje obawy XD ja zwyczajnie nie wiedziałam w co się pakuje jak je zaczełam ogladać (jak to zwykle bywa gdy oglądam jakiś film XD) i bolało XDDD ale warto obejrzeć, to naprawdę niezłe filmy (i po połowie nie ma się już siły śmiać, tak cię wszystko boli, a mózg najbardziej, tyle głupoty XD). Polecam zacząć od "Hard luck hero", spokojniejszy w porównaniu do "hold up down" XD w tym drugim za to wszystko lata XD wiem, brzmi to dziwnie, ale znajoma po obejrzeniu przyznała mi racje XDDD

/edit: bo zapomniałam dodać, że owszem, Namida hitohira jest ślicznym songiem >DDD ale z singla na którym jest lubię najbardziej "mugen nostalgia" >D słyszałaś może^^?

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 17th, '07, 21:35

mistery_priestess wrote:Ach, Ningen Shikkaku, od tej serii zaczełam w koncu bardziej zauważać Kociana (bo przedtem to se po prostu no... był w Kinkach z Tsuyo i tyle XDDD ale cóz, wtedy dopiero poznawałam Kinki XD) ale sama seria... oż, boli za kazdym obejrzeniem XD' najcięższa drama jaką znam do tej pory XD' pocieszam się tylko minikrótkim special endingiem... jakoś XD"
Ale najbardziej lubię Bokura no Yuuki ~miman city~ z ich wspólnych dram w których obaj grali >D (może dlatego że najmniej telenoweli XD)
i fakt, też bym umarła z radości jakby zagrali w czymś jeszcze razem, i to po tylu latach o gad *____* twórcy dram są ślepi skoro nie chcą ich dać do jednej dramy XD'''
miłość rośnie >D? pamiętam jak rok temu moja miłość do Kinków rosła praktycznie co dzień XDDD myślę że moja tez się ciągle zmienia, haha, zwłaszcza jak teraz nadrabiam dramy Kociana XD (obecnie jestem po P.S.genki desu, Shunpei XD)
Płakałam właściwie przez cały 6 odcinek ;_; bolało bardzo, i nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do tej historii - też nie widziałam jeszcze nic tak ciężkiego - ale była niesamowita i koniec końców ją uwielbiam. A z tym special endingiem, masz na myśli te dodatkowe wywiady? czy też przypadkiem ja czegoś nie widziałam? XD''
W tej chwili jestem mniej więcej w połowie Bokura no Yuuki, zaczęłam oglądać wraz z pojawieniem się subów (bo wyszły w postaci dobrze seedowanych torrentów XD) ale kontynuuję już z rawami, nie mam cierpliwości czekać na napisy. XD Szkoda tylko że z clubboxa nie można ściągać więcej niż jeden plik jednocześnie, ciągle mam coś w kolejce XD w tym momencie kompletuję również Wakaba no Koro - historia też nie najlżejsza, ale jaka słodka momentami <3 maa, chciałabym creditless ending~~ A w planach mam też Rookie i Ginrou Kaiki, tyle tylko że od października już nie tak wiele mam czasu na oglądanie. ^^; (jutro nie ma zajęć bo 75-lecie naszego wydziału, to sobie coś nadrobię, yay XD)
Czyli jeśli o ciebie chodzi to Tsuyoshi? ^^ Ja właściwie tak jednoznacznie zdecydować bym się nie potrafiła - tak są różni ale tak kocham ich obu <3 ale gdybym już musiała wybierać, to Tsu - ostatnio nie mogę przeżyć ani dnia bez jego głosu <3 (i w ogóle mp3jkę mam zapchaną Kinkami i Endlicherim XD) i uwielbiam go ze wszystkimi jego dziwnymi pomysłami XD i za jego niesamowitą muzykę, i w ogóle za wszystko - Tsu jest jedyny w swoim rodzaju po prostu. <3 ^^
swoją drogą, Sushi Ouji aż się prosi by Tsuyo tam sie gdzieś przewinął na marginesie, w końcu jego ryby tam są, Kocian tam jest który gra postać bojącą się ryb (konkretnie rybich oczu XD), nie rozumiem czemu twórca nie ściągnał do tej dramy drugiego Kinka XD''
Haha, prawda? XD Nie pamiętam już który to był program, MSte chyba?... w każdym razie prowadzący zapytał Kouichiego czy skoro Sushi Ouji to faktycznie tak się na tym zna, a on powiedział że właściwie to wolałby F1, a jeśli chodzi o ryby to raczej ten tutaj, i pokazał Tsu. XD
Mogę im to wybaczyć, ale jak mnie takimi widokami faszerują w tv showach i dramach to cięzko mi to zignorować O_O'' w życiu bym nie zjadła czegoś co jeszcze żyje...XD''
No właściwie ja też nie XD a w Sushi Ouji jeszcze strasznie podobał mi się ten motyw jakby prosto z jakiegoś RPGa czy shounen anime, z wyświetlającymi się parametrami każdego kolejnego przeciwnika. XDD
OOO. Swojaczka XD Kudo Kankuro D w sumie to wina mojej znajomej, która zaczęła jego produkcje oglądać gdy się dowiedziała że jej dwie ulubione dramy są tego gościa i w ten sposób i ja wpadłamXDDD
Hmmm... nie pamiętam która była pierwsza... chyba Manhattan Love Story, a potem IWGP xD i wtedy dopiero Kisarazu cats eye XD swoją drogą ciekawa sprawa, moja znajoma własnie tez uwielbia tą serię, a ja ją tylko lubię XDDD najbardziej lubiłam te przeskoki akcji do tyłu by wyjaśnic co się stało XDDD
Manhattan Love Story to ja chcę~ coś dużo mam tych serii czekających na ściągnięcie, ciekawe czy się kiedyś z tym wszystkim uporam XD'' a zadania nie ułatwia mi fakt że w akademiku mam blokadę na torrenty. -.-' KCE absolutnie uwielbiam, chociaż chyba nigdy nie zrozumiem wszystkich aluzji pojawiających się w serii, szczególnie tych bejsbolowych XD; haha, za to między innymi uwielbiam KudoKana, te wszechobecne nawiązania dosłownie do wszystkiego XD no i Group Tamashii XDDD
No i senpaie... szkoda mi zawsze jak nowi fani praktycznie są obojętni wobec V6, Tokiów, Smapów (zwłaszcza Smapów XD") i czasami tylko jeszcze kojarzą lub lubią Kanjanów i Araśków (choć to znowu nie az tacy senpaie XD).
W ogóle dla mnie Tokio, V6 i Kinki to jak johnnysowa trójca XD zwłaszcza z czasów J-friends, Johnny's Power i J-sportów no i countdowny~!
W sumie nie wiem czy powinnam się odzywać bo sama zaczynałam od Kattunów, Newsów i Eito, a nawet Ya-Ya-Yah XD;;; chociaż to dawne czasy, teraz tyle tylko że śledzę mniej więcej co się z nimi dzieje XD a dla mnie senpajowie to od Arashi wzwyż. XD No i od idoli oczekuję czegoś więcej niż fanserwisu, tak więc Kattuny i reszta to jednak nie dla mnie. XD;;; Przyznam że countdownów mam kilka zaległych, j-sports też, i czekam tylko na parę chwil wolnego czasu. ^^ A J-friends oczywiście uwielbiam <3 <3 jestem absolutnie zakochana w "Love me all over". <3
A obok Smapów w ogóle da się przejść obojętnie? XD szczególnie biorąc pod uwagę to że właściwie są wszędzie XD Kimura w dramach i filmach, Nakaj w Utabanie... chociaż muszę przyznać że muzycznie niekoniecznie mi odpowiadają, ale chyba zwyczajnie nie da się ich nie lubić. ^^
Jest się czego bać...XDDD serio, rozumiem twoje obawy XD ja zwyczajnie nie wiedziałam w co się pakuje jak je zaczełam ogladać (jak to zwykle bywa gdy oglądam jakiś film XD) i bolało XDDD ale warto obejrzeć, to naprawdę niezłe filmy (i po połowie nie ma się już siły śmiać, tak cię wszystko boli, a mózg najbardziej, tyle głupoty XD). Polecam zacząć od "Hard luck hero", spokojniejszy w porównaniu do "hold up down" XD w tym drugim za to wszystko lata XD wiem, brzmi to dziwnie, ale znajoma po obejrzeniu przyznała mi racje XDDD
Obejrzę niewątpliwie ^^ (co prawda nie mam pojęcia kiedy XD jak skończę Prison Break najpewniej, właśnie oglądam i jest to pierwsza nieazjatycka drama której się udało poważnie mnie wciągnąć XD;;) i doumo za rekomendację. ^^

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 17th, '07, 21:46

mistery_priestess wrote:/edit: bo zapomniałam dodać, że owszem, Namida hitohira jest ślicznym songiem >DDD ale z singla na którym jest lubię najbardziej "mugen nostalgia" >D słyszałaś może^^?
No przecież ^^ a ostatnio w ogóle zasłuchuję się b-side'ami z "Brand New Song" - jakoś wcześniej umknęła mi całość singla, a wszystkie trzy moim zdaniem są cudowne *-*

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 17th, '07, 22:36

Gome, ale ja się nieprzyzwoicie długo rozpisuje XD'' i to coraz bardziej XD' mam nadzieje że ci to nie przeszkadza? ^^''
gekkou wrote:Płakałam właściwie przez cały 6 odcinek ;_; bolało bardzo, i nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do tej historii - też nie widziałam jeszcze nic tak ciężkiego - ale była niesamowita i koniec końców ją uwielbiam. A z tym special endingiem, masz na myśli te dodatkowe wywiady? czy też przypadkiem ja czegoś nie widziałam? XD''
O, wiec jednak nikt nie pobił mojego rekordu... no to się pochwalę (choć nie ma czym xDD) - na Ningenie pobiłam mój rekord (i nigdy potem do niego nie zdołałam dobićXD) przeryczałam trzy epy pod rząd (ale mnie oczy szczypały O_o) 5,6 i 7 (5 bo wtedy to całe ijime zrobiło się takich rozmiarów że aż mentalnie nie wytrzymalam X_X 6 wiadomo, choć miałam jeszcze nadzieję że głowny bohater nie umrze przed końcem serii, dlatego gdy w siódmym widziałam że to jednak totalnie koniec to już tylko ryczałam i ryczałamxD" w ogóle mam nadzieję że nie pokręciłam numeracji XD)
Ja pierwsze epy tej serii widziałam 3 razy (tak, jestem masochistką, nie kryje się z tym xD'') i pewnie jeszcze kiedyś to obejrzę, jednak za bardzo kocham tą serię mimo jej cieżkości by nie oglądnąć jeszcze XD" choć nie jest to łatwe XD''
w ogóle to Ryuka do dzisiaj sprawia że nie wiem co mam o nim myśleć XDDD
Dodatkowy ending, bodajze z wersji only on dvd XD na youtubie to powinno być tutaj:



nigdzie poza youtubem tego niestety nie widzialam (w sensie lepsza jakość, wzdech). Jednak wzruszył mnie ten koniec dodatkowy niesamowicie T_T
W tej chwili jestem mniej więcej w połowie Bokura no Yuuki, zaczęłam oglądać wraz z pojawieniem się subów (bo wyszły w postaci dobrze seedowanych torrentów XD) ale kontynuuję już z rawami, nie mam cierpliwości czekać na napisy. XD Szkoda tylko że z clubboxa nie można ściągać więcej niż jeden plik jednocześnie, ciągle mam coś w kolejce XD w tym momencie kompletuję również Wakaba no Koro - historia też nie najlżejsza, ale jaka słodka momentami maa, chciałabym creditless ending~~ A w planach mam też Rookie i Ginrou Kaiki
O, mnie też tak wciągneło miman city że jak zaczęłam oglądać to tylko modliłam się by sie dalej epy ściągały (a wtedy to subów nie było, seedów niewielu, ciezkie czasy XDDD) aż znajomą prosiłam by mi z cb spróbowała ściągnąć! (wtedy na moim łaczu to cb w ogóle nie szloXD) nawet oglądałam nie po kolei odcinki i niedościągnięte do końca na podglądzie XDDD to były czasy XD potem były seedy i dościągałam brakujące i zrobiłam sobie maraton ^_^ żeby było śmiesznie, jeszcze nie widziałam z subem, jakoś mam przeczucie że jak się teraz za to wezmę to znowu obejrze całą serię naraz ignorując czy z subem czy bez (a last epy z rozmów są trudne do zrozumienia, wzdech XD"), ta seria tak niesamowicie mnie wciąga XDDD
Też uważam ze szkoda że z cb mozna tylko jeden plik naraz *patrzy na swoje shiroi kage i home drama* wzdech XD'
Wakaba to pierwsza drama z nimi dwoma którą widziałam XD! Straszna telenowela O_o zwłaszcza jak próbujesz opisać ludziom co się w niej dzieje (ale za to jaka łatwa w zrozumieniu w porównaniu do miman city XDDD) Telenowela w starym stylu z praktycznie wszystkimi możliwymi wydarzeniami które mogą się przydarzyć dwójce tak róznych nastolatków (w sensie pochodzenia i kłopotów rodzinnych) a jednak wcągneła mnie i strasznie mi tej dramy brakuje XDD a fakt, słodkie momenty były, pewnie to głownie ich zasługa XD
Rookie jest bardzo zabawne i przyjemne, miałam niesamowitą frajdę z tej dramy XD! Ale Ginrou po pierwszych dwóch epach... dość mnie rozczarował... trochę nudny i kiepski scenariusz, nie wiem czy to dalej pociągnę...xD' może dla Akiyamy którego na początku nie rozpoznałam XDD''
Ja mam w planach parę starych dram Tsuyo (przed ningenowych XD) i Home Dramę, z Kocianowych - pewnie w końcu zabiorę się za ściąganie Harmonii XD'' (jakoś tenshi ga kieta machi w ogóle mnie nie ciągnie z opisu XD)
Czyli jeśli o ciebie chodzi to Tsuyoshi? ^^ Ja właściwie tak jednoznacznie zdecydować bym się nie potrafiła - tak są różni ale tak kocham ich obu <3 ale gdybym już musiała wybierać, to Tsu - ostatnio nie mogę przeżyć ani dnia bez jego głosu (i w ogóle mp3jkę mam zapchaną Kinkami i Endlicherim XD) i uwielbiam go ze wszystkimi jego dziwnymi pomysłami XD i za jego niesamowitą muzykę, i w ogóle za wszystko - Tsu jest jedyny w swoim rodzaju po prostu. ^^
Oż, wydało się XD! Jednak nie umiem się maskować XDDD owszem, Tsuyoshi X3 wina Summer Snow i jego solo muzyki, w której sie zakochałam jak ściągnełam... potem to już tylko ściągałam jego kolejne dramy i tak jakoś wyszło XD ale muszę przyznać, że jestem jednak fanką Kinków, Kocian jest dla mnie też ważny (nawet przedtym jak wiedziałam jak bardzo ważny jest dla Tsuyo XD) i nauczyłam się go doceniać (najbardziej pomógł w tym doumoto kyoudai i remote XD) i pod względem zespołu uwielbiam ich tak samo, ale osobiście to jednak zawsze będzie Tsuyo XD"
I nie chcę żeby wyszło, że biedny Kocian jest niedoceniony, dlatego tylko dodam że zgadzam sie z każdym słowem o Tsuyo które napisałaś XDD dla mnie dzień bez śpiewającego głosu Tsuyo jest dniem straconym XD" dodam jeszcze, że jego pisanie jest równie uzależniające, choć to pewnie tylko dla mnie XD no i oczywiście jego kawaiiness, jeszcze w życiu nie widziałam tak kawaiinego faceta XDDD
*pat pat kociana* wybacz, ale nie umiem o tobie napisać takiego peanu, zwłaszcza jak gadasz o kupach XD ale Kocian to taki typ którego kocha się za all jego głupotę, nieśmiałość i pracoholizm, no i oczywiście, za jego ciepły stosunek do Tsuyo (czym zaskarbił sobie u mnie na zawsze specjalne miejsce w sercu XD).

a w Sushi Ouji jeszcze strasznie podobał mi się ten motyw jakby prosto z jakiegoś RPGa czy shounen anime, z wyświetlającymi się parametrami każdego kolejnego przeciwnika. XDD
Haha, to mnie powaliło na łopatki, jak w jakiejś grze, naprawdę XDDD najbardziej mnie rozbawiło przy bracie Tsukasy, myślałam że dadzą setkę, a oni napisali "MAX" XDDD se pomyślałam "no, widac że last boss" xDDD
Manhattan Love Story to ja chcę~ coś dużo mam tych serii czekających na ściągnięcie, ciekawe czy się kiedyś z tym wszystkim uporam XD'' a zadania nie ułatwia mi fakt że w akademiku mam blokadę na torrenty. -.-' KCE absolutnie uwielbiam, chociaż chyba nigdy nie zrozumiem wszystkich aluzji pojawiających się w serii, szczególnie tych bejsbolowych XD; haha, za to między innymi uwielbiam KudoKana, te wszechobecne nawiązania dosłownie do wszystkiego XD no i Group Tamashii XDDD
Obejrzałam do tej pory tylko jeden ep Manhattan Love Story (znowu bez subu) ale był genialny i w końcu pewnie obejrzę resztę (cóz, trzeba pożyczyć XDD). Też mam dużo w kolejce dlatego wciaż jest sporo dram które tylko pozaczynałam i nie pokończyłamXD! często tak trudno jest wybrać którą pierwszą XDDD
w KCE pewnie nawet częsci aluzji nawet nie zauważyłam, haha XD''
W sumie nie wiem czy powinnam się odzywać bo sama zaczynałam od Kattunów, Newsów i Eito, a nawet Ya-Ya-Yah XD;;; chociaż to dawne czasy, teraz tyle tylko że śledzę mniej więcej co się z nimi dzieje XD a dla mnie senpajowie to od Arashi wzwyż. XD No i od idoli oczekuję czegoś więcej niż fanserwisu, tak więc Kattuny i reszta to jednak nie dla mnie. XD;;; Przyznam że countdownów mam kilka zaległych, j-sports też, i czekam tylko na parę chwil wolnego czasu. ^^ A J-friends oczywiście uwielbiam jestem absolutnie zakochana w "Love me all over".
Hmmm... ja i JE to w ogóle bardzo dziwna historia, nie jestem w stanie powiedzieć od czego zaczęłam. Najprościej byłoby że od "niczego" XD po prostu obejrzałam trochę PVek, TxT, Arashi, czasem jakieś Tokio, ale nie podobało mi się na tyle by tej muzyki słuchać. W ogóle byłam wtedy poza popem i takie idolowe boybandy do mnie nie trafiały XDD Newsy od początku były dla mnie bardzo średnie XDDD na kattuny nawet okiem nie kiwnełam XD ale do Kinków się przyczepiłam ze względu na Tsuyo wtedy, więc można powiedzieć że w efekcie od nich zaczęłamXD potem zaczęłam oglądać jakieś countdowny, dramy, music station, pościągać troche nowszych singlów (dawałam innym grupom szansę, powiedzmy XD) i na tej zasadzie wpadłam w senpaiów własnie XD
Ach, też jestem totalnie zakochana w "Love me all over" X3! a już po Pvce wiedziałam że nigdy się od tego songa nie odczepię (a propos zapełnionych kinkami ipodo-podobnych... love me all over jest tam w moim stałym repertuarze XDDD razem z Kinki Kids Forever XD) na drugim miejscu mam "people of the world" i "always" i uwielbiam kinkową wersję "ichibyou no othello" XDD mam wrażenie że doprawdy się niesamowicie dobrałyśmy XDD (nawet z tym że dla mnie idol to musi cos więcej od samego mechanicznego fanserwisu XD)
A i też nie obejrzałam wszystkich j-sportsów i countdownów... dobrze mieć sobie zostawione na później XD poza tym człowiek nie wyrabia, tyle tego XDDD
A obok Smapów w ogóle da się przejść obojętnie? XD szczególnie biorąc pod uwagę to że właściwie są wszędzie XD Kimura w dramach i filmach, Nakaj w Utabanie... chociaż muszę przyznać że muzycznie niekoniecznie mi odpowiadają, ale chyba zwyczajnie nie da się ich nie lubić. ^^
Cóz, Kimura i Nagase to akurat dwaj kolejni ludkowie na którym nastąpiłam w mojej karierze dramowej wiec stwierdziłabym że się nie da XDD zwłaszcza Kimury, w końcu jego dramy są nieprzyzwoicie popularne XD choć osobiście najbardziej go doceniłam dopiero w Sleeping Forest XD A Nakai mnie bardzo mile zaskoczył jak go w końcu jako aktora zobaczyłam @_@
w ogóle dla mnie Smapy to trochę jak dla japońców - żywy kult XDD oni są wszędzie i mam do nich bardzo ciepłe uczucia, choć niewiele mam z ich songów ulubionych (ale takie "Arigatou" pobiło mi (nie licząc kinków XD) całe JE na łeb XD)
Obejrzę niewątpliwie ^^ (co prawda nie mam pojęcia kiedy XD jak skończę Prison Break najpewniej, właśnie oglądam i jest to pierwsza nieazjatycka drama której się udało poważnie mnie wciągnąć XD;;) i doumo za rekomendację. ^^
O, Prison Break, sporo ludzi się tym zachwyca, więc też chcialam spróbowac, ale tez już mi czasu braknie na takie przyjemności XD'' ale kiedyś, przy którejś powtórce na tv moze mi się uda XD czasami powtórki w naszej tv mają swoje plusy XD
ja z ostatnich niejapońskich seriali lubiłam naj Lost, który mnie wciągnał na dwa sezony, ale przy trzecim gdy zaczęło się wyjaśniać poczułam się rozczarowana... spodziewałam sie widać czegoś oryginalniejszego XDDD''

Co do singlów - Brand New Song! Uwielbiam songi na nim X3 ale muszę przyznać że najlepiej brzmią ze soba, nie osobno (co mi przypomina mój ukochany album H wiec moe X3). Ja obecnie zamęczam ostatniego singla XD od czasu Velvet no Yami regularnie wychodzące zamęczam XDD
Ale z ostatnich singli moimi stałymi favami są "noasis~ai no tabibito"(natsumoyou) i "sayonara" (Harmony of december) ^_^
Last edited by mistery_priestess on Oct 17th, '07, 22:48, edited 1 time in total.

Kurai yoru
Posts: 27
Joined: Jul 10th, '07, 20:43
Location: Poland

Post by Kurai yoru » Oct 17th, '07, 22:42

wow nie wiedziałam że jest taki temat witam wszytskich ^^ troche nas jest ; P
jestem z warszawy

pierwsza drama jaką widziałam? Kamisama mou sukoshi dake ( ryczałam na wszytskich odc : P a widziałam dwa razy każdy XD )

aktualnie czekam na koniec nodame cantabile ,yama onna kabe onna , hotaru no hikari, stand up!, sore wa totsuzen arashi no you ni , regatta

uwielbiam Hana Kimi ; )
moim ulubionym aktorem jest Oguri shun ; P

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 18th, '07, 00:31

mistery_priestess wrote:Gome, ale ja się nieprzyzwoicie długo rozpisuje XD'' i to coraz bardziej XD' mam nadzieje że ci to nie przeszkadza? ^^''
Hmm, same here ze tak powiem XD; a mi nie przeszkadza absolutnie, wręcz przeciwnie. ^^
O, wiec jednak nikt nie pobił mojego rekordu... no to się pochwalę (choć nie ma czym xDD) - na Ningenie pobiłam mój rekord (i nigdy potem do niego nie zdołałam dobićXD) przeryczałam trzy epy pod rząd (ale mnie oczy szczypały O_o) 5,6 i 7 (5 bo wtedy to całe ijime zrobiło się takich rozmiarów że aż mentalnie nie wytrzymalam X_X 6 wiadomo, choć miałam jeszcze nadzieję że głowny bohater nie umrze przed końcem serii, dlatego gdy w siódmym widziałam że to jednak totalnie koniec to już tylko ryczałam i ryczałamxD" w ogóle mam nadzieję że nie pokręciłam numeracji XD)
Ja pierwsze epy tej serii widziałam 3 razy (tak, jestem masochistką, nie kryje się z tym xD'') i pewnie jeszcze kiedyś to obejrzę, jednak za bardzo kocham tą serię mimo jej cieżkości by nie oglądnąć jeszcze XD" choć nie jest to łatwe XD''
w ogóle to Ryuka do dzisiaj sprawia że nie wiem co mam o nim myśleć XDDD
Dodatkowy ending, bodajze z wersji only on dvd XD na youtubie to powinno być tutaj
Hmm, możliwe że to mnie się numeracja pomyliła ^^; w każdym razie przy tym wszystkim co robili z Makoto płakałam też - i prawie przestałam oglądać, no ale wiedziałam że jeśli to zrobię to nie przestanie mnie męczyć jaki mógłby być dalszy ciąg, więc w końcu szłam dalej - kiedy Makoto spadał z dachu to nie do końca wiedziałam co się dzieje, a przez ten cały odcinek gdy próbowali go odratować w szpitalu ryczałam bez przerwy (i też mnie oczy szczypały XD i był środek nocy w ogóle XD). I kiedy Ruka chciał się zabić żeby być znów z nim. I przy ostatnim odcinku też.
Hee, to co ja mam to niby jest DVD-rip, a tego nie było... :x
Anyway, arigatou <3 i wiesz że ja tu teraz siedzę i płaczę znowu? i znów zamiast spać to się będę zastanawiać nad "co by było gdyby"... >.<;
O, mnie też tak wciągneło miman city że jak zaczęłam oglądać to tylko modliłam się by sie dalej epy ściągały (a wtedy to subów nie było, seedów niewielu, ciezkie czasy XDDD) aż znajomą prosiłam by mi z cb spróbowała ściągnąć! (wtedy na moim łaczu to cb w ogóle nie szloXD) nawet oglądałam nie po kolei odcinki i niedościągnięte do końca na podglądzie XDDD to były czasy XD potem były seedy i dościągałam brakujące i zrobiłam sobie maraton ^_^ żeby było śmiesznie, jeszcze nie widziałam z subem, jakoś mam przeczucie że jak się teraz za to wezmę to znowu obejrze całą serię naraz ignorując czy z subem czy bez (a last epy z rozmów są trudne do zrozumienia, wzdech XD"), ta seria tak niesamowicie mnie wciąga XDDD
Znaczy wygląda na to że siedzisz w dramach i w tym wszystkim dłużej ode mnie. ^^ I przypadkiem może też się uczysz japońskiego? ^^
Wakaba to pierwsza drama z nimi dwoma którą widziałam XD! Straszna telenowela O_o zwłaszcza jak próbujesz opisać ludziom co się w niej dzieje (ale za to jaka łatwa w zrozumieniu w porównaniu do miman city XDDD) Telenowela w starym stylu z praktycznie wszystkimi możliwymi wydarzeniami które mogą się przydarzyć dwójce tak róznych nastolatków (w sensie pochodzenia i kłopotów rodzinnych) a jednak wcągneła mnie i strasznie mi tej dramy brakuje XDD a fakt, słodkie momenty były, pewnie to głownie ich zasługa XD
Heh, ja to największy problem miałam z opowiedzeniem komukolwiek o czym jest Ningen Shikkaku XD w dodatku po moim opowiadaniu wszyscy chcą to obejrzeć. XD; Z Wakaba no Koro jestem na razie na 5tym odcinku a ściąga mi się 9ty, i nie wiem w sumie kiedy skończę - potrzebuję do tego ciszy i spokoju żeby usłyszeć co tam mówią, a ostatnio niełatwo o to w okolicy XD w tym roku wylądowałam w fangirlowym pokoju. XDD Poza tym muszę znaleźć chwilę żeby rzucić okiem na nowe dramy - tak czekałam na Utahime a nie miałam do tej pory nawet czasu obejrzeć, shame XD;;
Rookie jest bardzo zabawne i przyjemne, miałam niesamowitą frajdę z tej dramy XD! Ale Ginrou po pierwszych dwóch epach... dość mnie rozczarował... trochę nudny i kiepski scenariusz, nie wiem czy to dalej pociągnę...xD' może dla Akiyamy którego na początku nie rozpoznałam XDD''
Ja mam w planach parę starych dram Tsuyo (przed ningenowych XD) i Home Dramę, z Kocianowych - pewnie w końcu zabiorę się za ściąganie Harmonii XD'' (jakoś tenshi ga kieta machi w ogóle mnie nie ciągnie z opisu XD)
Akiyama? Z MA? o_o No to muszę obejrzeć XD to przynajmniej mam już ściągnięte, a Rookie jeszcze nie. XD;; A w ogóle w planach dramowo-filmowych mam stale duuużo (i ciągle coś nowego dochodzi XD), problem tylko w ilości czasu ^^; jakby tak nie trzeba było go tyle marnować na spanie... XD
Oż, wydało się XD! Jednak nie umiem się maskować XDDD owszem, Tsuyoshi X3 wina Summer Snow i jego solo muzyki, w której sie zakochałam jak ściągnełam... potem to już tylko ściągałam jego kolejne dramy i tak jakoś wyszło XD ale muszę przyznać, że jestem jednak fanką Kinków, Kocian jest dla mnie też ważny (nawet przedtym jak wiedziałam jak bardzo ważny jest dla Tsuyo XD) i nauczyłam się go doceniać (najbardziej pomógł w tym doumoto kyoudai i remote XD) i pod względem zespołu uwielbiam ich tak samo, ale osobiście to jednak zawsze będzie Tsuyo XD"
I nie chcę żeby wyszło, że biedny Kocian jest niedoceniony, dlatego tylko dodam że zgadzam sie z każdym słowem o Tsuyo które napisałaś XDD dla mnie dzień bez śpiewającego głosu Tsuyo jest dniem straconym XD" dodam jeszcze, że jego pisanie jest równie uzależniające, choć to pewnie tylko dla mnie XD no i oczywiście jego kawaiiness, jeszcze w życiu nie widziałam tak kawaiinego faceta XDDD
Summer Snow to w sumie moja druga w życiu drama, po Mukodono z Nagase, dobre parę lat temu ^^ i nie muszę chyba wspominać że przy tym też oczy wypłakałam, szczególnie na końcu. XD' Jak tak się zastanowić to to dopiero jest telenowela XDD;; a wtedy praktycznie nic nie wiedziałam o KinKi Kids, o Tsubasie i Oguri Shunie zresztą też nie. XD
Przyznam że Tsu zdobył sobie moją sympatię jako pierwszy (i jednak zawsze będzie troszeczkę wyżej od Kou-chana), ale kiedy zaczęłam poznawać KinKi Kids jako całość, bądź co bądź nierozłączną, to jakoś szybko się to wyrównało. ^^
Jego muzyka, jego głos i jego słowa - dzięki którym jakoś zaczynam chcieć żyć jak najlepiej mogę, cokolwiek by się nie działo. <3 Głos nie tylko śpiewający - uwielbiam też kiedy mówi, a już zupełnie rozłożyły mnie MC z koncertów z DVD Fukanzen Funky White Dragon, momentami prawie szeptane, i jeszcze jak Tsu się opiera na mikrofonie... *umiera* Jeśli chodzi o pisanie to niewiele udało mi się znaleźć, ale to co zdołałam to owszem - teraz masochistycznie próbuję czytać jego "Boku no ashioto" które mam w kilku starych numerach Myojo, ale za mało jeszcze krzaków znam, niech to XD;; No i co do kawaiiności to zgadzam się całkowicie. ^^
*pat pat kociana* wybacz, ale nie umiem o tobie napisać takiego peanu, zwłaszcza jak gadasz o kupach XD ale Kocian to taki typ którego kocha się za all jego głupotę, nieśmiałość i pracoholizm, no i oczywiście, za jego ciepły stosunek do Tsuyo (czym zaskarbił sobie u mnie na zawsze specjalne miejsce w sercu XD).
Właściwie to ich obu uwielbiam na zupełnie inny sposób - z Tsuyoshim czuję silniejszą więź emocjonalną jakby, ale Kouichi... to Kouichi i zawsze będzie dla mnie równie ważny (ślicznie go nazywasz, tak w ogóle ^^). Z tym jego pracoholizmem to nie mogę, i czasem żałuję że mnie tam nie ma żeby mu powiedzieć parę słów do słuchu. XD;; Poza tym, co wymieniłaś dodałabym jeszcze że nie bez powodu jest ouji (się zastanawiam też czy miało to jakiś związek z wybraniem właśnie jego do głównej roli w Sushi Ouji XD) - gdy tylko znajdzie się na scenie to ją po prostu rozświetla całym sobą. <3 DVD z trasy Mirror jest jednym z najniesamowitszych koncertów jakie widziałam <3 <3 a w ogóle tak bym chciała zobaczyć wszystkie Shocki, powinni kiedyś wydać jakiś memorial DVD set z całością - gdzieś to muszą mieć skoro przy różnych okazjach puszczają wycinki XDD poza tym w Millennium Shocku był Higashiyama~~
Hmmm... ja i JE to w ogóle bardzo dziwna historia, nie jestem w stanie powiedzieć od czego zaczęłam. Najprościej byłoby że od "niczego" XD po prostu obejrzałam trochę PVek, TxT, Arashi, czasem jakieś Tokio, ale nie podobało mi się na tyle by tej muzyki słuchać. W ogóle byłam wtedy poza popem i takie idolowe boybandy do mnie nie trafiały XDD Newsy od początku były dla mnie bardzo średnie XDDD na kattuny nawet okiem nie kiwnełam XD ale do Kinków się przyczepiłam ze względu na Tsuyo wtedy, więc można powiedzieć że w efekcie od nich zaczęłamXD potem zaczęłam oglądać jakieś countdowny, dramy, music station, pościągać troche nowszych singlów (dawałam innym grupom szansę, powiedzmy XD) i na tej zasadzie wpadłam w senpaiów własnie XD
Haha, ja z kolei od popu zaczynałam, i to od girlbandów w dodatku, patrz ikona XD i wciąż jestem fangirlem Hello!Project, chociaż przyznam że nie jest to już to samo czym było kiedyś - ale ostatnio znowu wyszedł dobry singiel, dammit, wygląda na to że po prostu nie mogę ich zostawić. XD;;
Ach, też jestem totalnie zakochana w "Love me all over" X3! a już po Pvce wiedziałam że nigdy się od tego songa nie odczepię (a propos zapełnionych kinkami ipodo-podobnych... love me all over jest tam w moim stałym repertuarze XDDD razem z Kinki Kids Forever XD) na drugim miejscu mam "people of the world" i "always" i uwielbiam kinkową wersję "ichibyou no othello" XDD mam wrażenie że doprawdy się niesamowicie dobrałyśmy XDD (nawet z tym że dla mnie idol to musi cos więcej od samego mechanicznego fanserwisu XD)
Everybody sing with us, KinKi Kids forever~~ XD haha, no chyba nie muszę wspominać że też to kocham XDD a ostatnio jeszcze upodobałam sobie "5×9=63" XD nie mogę jak oni wyśpiewują o sobie nawzajem takie głupoty XD (i potem to się przydaje na zajęciach XD ostatnio wiedziałam dzięki temu jak są po japońsku bokobrody XDD)
Oo, u mnie dokładnie tak samo! też "People of the world" i "Always"! XD A "Ichibyou no Othello" lubię we wszystkich trzech wersjach. XD
Dla mnie muzyka jako taka jest ważna i życia bez niej sobie nie wyobrażam (swoją drogą ciekawe że z japońskiej i czasami innej azjatyckiej muzyki słucham przeróżnych rzeczy do jakich w obrębie muzyki zachodniej nawet bym się nie zbliżyła XD poza japońskim to ja popu właściwie nie słucham XD), no i zawsze się chwalę że KinKi byli pierwszymi idolami w historii którzy wydali w całości stworzony przez siebie singiel. XD
Cóz, Kimura i Nagase to akurat dwaj kolejni ludkowie na którym nastąpiłam w mojej karierze dramowej wiec stwierdziłabym że się nie da XDD zwłaszcza Kimury, w końcu jego dramy są nieprzyzwoicie popularne XD choć osobiście najbardziej go doceniłam dopiero w Sleeping Forest XD A Nakai mnie bardzo mile zaskoczył jak go w końcu jako aktora zobaczyłam @_@
w ogóle dla mnie Smapy to trochę jak dla japońców - żywy kult XDD oni są wszędzie i mam do nich bardzo ciepłe uczucia, choć niewiele mam z ich songów ulubionych (ale takie "Arigatou" pobiło mi (nie licząc kinków XD) całe JE na łeb XD)
No właśnie, Kimura jest wszędzie XD (nawet ma urodziny tego samego dnia co moja przyjaciółka XDD;). A Nakaja w niczym jeszcze grającego nie widziałam, ale mam nadzieję że kiedyś to się zmieni. ^^
Ze Smapem święta prawda XD a muzycznie to jakby im starsi tym lepsi XD "Arigatou" jest przepiękne <3 "Bang! Bang! Bakansu", "Dear Woman" i "Nai-Yai-Yai" też lubię, to wszystko z nowszych XD a poza tym "Dynamite" się nieprzyzwoicie czepia i ma takie baka PV że po prostu nie można tego nie polubić. XD
O, Prison Break, sporo ludzi się tym zachwyca, więc też chcialam spróbowac, ale tez już mi czasu braknie na takie przyjemności XD'' ale kiedyś, przy którejś powtórce na tv moze mi się uda XD czasami powtórki w naszej tv mają swoje plusy XD
ja z ostatnich niejapońskich seriali lubiłam naj Lost, który mnie wciągnał na dwa sezony, ale przy trzecim gdy zaczęło się wyjaśniać poczułam się rozczarowana... spodziewałam sie widać czegoś oryginalniejszego XDDD''
Polecam Prison Break ^^ właśnie w drugiej serii siedzę i powoli wykańcza mnie ona nerwowo XD Losta z kolei nie widziałam, ale polecało mi już kilka osób wiec może kiedyś się wezmę za to. ^^
Co do singlów - Brand New Song! Uwielbiam songi na nim X3 ale muszę przyznać że najlepiej brzmią ze soba, nie osobno (co mi przypomina mój ukochany album H wiec moe X3). Ja obecnie zamęczam ostatniego singla XD od czasu Velvet no Yami regularnie wychodzące zamęczam XDD
Ale z ostatnich singli moimi stałymi favami są "noasis~ai no tabibito"(natsumoyou) i "sayonara" (Harmony of december) ^_^
"Appreciate" jest po prostu przecudowne~ <33 moeee~~ X3 Ja na mp3jce mam obecnie całe single "Brand New Song" i "Eien ni", cały "H" (też mój ulubiony! XD), Kouichiego "Mirror" i kilka songów z Shocka, "Coward" i "Sora ga naku kara" E*E, trochę randomowych wcześniejszych b-side'ów, "Kanashimi Blue" i "Ne, Ganbaru yo". ^^ A, i rip z DK gdzie KinKi robią chórek Ayi Matsuurze do "Goodbye Natsuo". XD
"Noasis" słuchałam non stop kiedy wyszło "Natsumoyou" :D a "Harmony of December" to arcydzieło w ogóle. ^^

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 18th, '07, 14:58

gekkou wrote: Hmm, same here ze tak powiem XD; a mi nie przeszkadza absolutnie, wręcz przeciwnie. ^^
to mnie ucieszyłaś, jako że normalnie ludzie na moje tasiemce marudzą XD
Hmm, możliwe że to mnie się numeracja pomyliła ^^; w każdym razie przy tym wszystkim co robili z Makoto płakałam też - i prawie przestałam oglądać, no ale wiedziałam że jeśli to zrobię to nie przestanie mnie męczyć jaki mógłby być dalszy ciąg, więc w końcu szłam dalej - kiedy Makoto spadał z dachu to nie do końca wiedziałam co się dzieje, a przez ten cały odcinek gdy próbowali go odratować w szpitalu ryczałam bez przerwy (i też mnie oczy szczypały XD i był środek nocy w ogóle XD). I kiedy Ruka chciał się zabić żeby być znów z nim. I przy ostatnim odcinku też.
Hee, to co ja mam to niby jest DVD-rip, a tego nie było... :x
Anyway, arigatou <3 i wiesz że ja tu teraz siedzę i płaczę znowu? i znów zamiast spać to się będę zastanawiać nad "co by było gdyby"...
Heh, to ja jestem gorsza XD'' przerwałam oglądanie około 7 odcinka (czyli jak tylko się okazało że jednak Makoto zmarł, a odcinek zakończył się jego przyjaciółko-dziewczyna dającą tacie listy). Po częsci dlatego, że dalej nie miałam, ale potem jak dościągałam (w efekcie zostały mi dwa nieściągnięte ostatnie epy) to i tak juz nie mogłam się za to zabrać, tak mnie to przybiło XD" pierwszy raz, nie licząc Death Note'a, ale to trochę z innych względów, mnie coś tak przybiło że aż przestałam oglądaćXD"
Ale potem zaczełam już od początku do końca oglądać XD'
jak oglądalam te środkowe to tez było późno XD zresztą sam koniec serii bodajże tez XDDD
W ogóle to ja wiedziałam perfekcyjnie dobrze co się stanie na tym dachu, jako że przed obejrzeniem serii sporo osób mówiło że to bardzo dobijająca seria i jeden z nich ginie... w trakcie oglądania niestety pamiętałam to i domyśliłam się, tylko miałam nadzieję że to jednak nie będzie ta scena na dachu. W ogóle szokiem było że to już sie wydarzyło w połowie serii... wzdech i tylko po "radach" xD" wciąż mnie dziwi zabicie bądz co bądź głównego bohatera w połowie XD"
Co do Ryuki - kto wie w sumie ile z tego zamierzanego zabicia sie było dla bycia razem z Makoto, a ile dlatego że się tak zbędny i szkodliwy czuł xD" w sumie to przez Makoto to tak odczuwał XD" szkoda, że tak późno to zrozumiał... ale z drugiej strony jego tragizm polega na tym, że bez tej śmierci chyba nigdy by tego nie zrozumiał. A nawet to okazało sie dla niego za dużo (choć jesli brać pod uwagę special ending to ma sie wątpliwości, co to w ogóle było, jakaś jego wizja czy też naprawdę go makoto odwiedził xD"?)
Cóz, bo tego nigdzie nie ma XD'' dowód na to taki że jest to naprawdę tylko na youtubie z tego co zauważyłam XDD wtf xD
Heh, też się popłakałam, ale muszę przyznać że ten special ending jakiś taki o wiele lżejszy mi sie wydaje. Jakoś ucieszył mnie, że Makoto się uśmiechał do Ryuki i że był z nim (a moze już został na stałe?). Ale muszę przyznać że tez wolałabym jakąś wersję "co by było gdyby jednak złapał go tam na dachu w porę, a nie był tchórzem..." choć nawet to stanie z wyciągnięta łapą kosztowało go pewnie wiele. Swoją drogą widziałam taki teledysk do ningena w którym własnie łapię go w porę. ****, nawet teledyski do tej dramy wyciskają ze mnie łzy X_X
Ech, jak tak gadam to znowu mam ochotę na Ningena XD"' a to bardzo źle, za dużo depresjonujących rzeczy oglądałam, to mnie może znowu dobić, **** XD'' może mi przejdzie XD''
Znaczy wygląda na to że siedzisz w dramach i w tym wszystkim dłużej ode mnie. ^^ I przypadkiem może też się uczysz japońskiego?
Kto wie czy dłużej, może bardziej hmmm regularnie od dwóch lat XD bo przedtem to było dość wyrywkowo XD może i gadam że to było wieki temu, bo gdy się lata na ściągnięte dramy przelicza, to czekanie po pół roku na ściągnięcie ostatnich epów jednak dobija XD" dlatego mi sie wydaje to aż tak dawno temu XD'
Niestety, nie uczę się japońskiego, bo mnie nie stać na płatne, a na dzienne jest się cholernie trudno dostać bez olimpiady czy innego badziewia którego nie posiadam XD' a wynik z polskiego najwyższy też nie był, zwłaszcza że ta zmieniona matura to dla humanistów jest przekleństwem XD'
Ale w końcu trafie na japonistyke...XD'' obiecałam sobie że choć spróbuje do Japonii pojechać na koncert Kinków i to już z jakąś możliwością czytania po japońskiego (moje skille zdobyte na dramach = o dziwo nie na anime XDD - odnoszą sie tylko do rozumienia ze słuchu i to tylko w miarę podstawowych/prostych rzeczy, ewentualnie czysto typowych gadek dla japońskich dram XD)
Heh, ja to największy problem miałam z opowiedzeniem komukolwiek o czym jest Ningen Shikkaku XD w dodatku po moim opowiadaniu wszyscy chcą to obejrzeć. XD;
Haha, znam to XD! Też jak ludziom to opisuje to chcą to w efekcie oglądać. I tak pewnego razu zostałam lektorem na żywo, bo Ningen oczywiście bez subu XD" tłumaczenie tego co się rozumie, zwłaszcza tych na czuja, to bardzo ciekawe doświadczenie, jakkolwiek człowiek czuje sie cholernie gupio zwłaszcza że nie nadąża i zagłusza sobie to co własnie tłumaczy, haha XD mimo wszystko, nigdy więcej XDDD

Huh, oglądanie w akademiku nie jest proste jak mniemam xD ja tego problemu nie mam, uniwerek mam na miejscu XD
Ach, Utahime. Niu drama z Nagase. W sumie chce ją obejrzeć tylko dla faktu że to drama z Nagase, bo sam opis fabuły to tak średnio XD no chyba że zrealizują to jakoś naprawdę dobrze XD'' i nie martw się, też sie jeszcze nie zabrałam, eho xD
Akiyama? Z MA? o_o No to muszę obejrzeć XD to przynajmniej mam już ściągnięte, a Rookie jeszcze nie. XD;; A w ogóle w planach dramowo-filmowych mam stale duuużo (i ciągle coś nowego dochodzi XD), problem tylko w ilości czasu ^^; jakby tak nie trzeba było go tyle marnować na spanie... XD
Z tego jeśli dobrze pamiętam to tak, Akiyama i chyba Inocchi? Mam nadzieję że nie mylę z inną dramą XD ale oni tam są malutcy XDDD w końcu Ginrou było tak plus minus w czasach Tsuyosiowego Kindola (którego za to bardzo lubię X3)
Haha, ja bym nie oddała snu XD za bardzo lubię spać~ X3 (w ogóle rozwaliło mnie jak Kocian się pochwalił ile śpi kiedy ma wolne... i to że Tsuyo śpi przeciętnie 10 godzinXD nic dziwnego że to moi idole XDDD inna sprawa że oni mają co odsypiać, choć przy studiowaniu też jest w sumie co odsypiać...XD)
Summer Snow to w sumie moja druga w życiu drama, po Mukodono z Nagase, dobre parę lat temu ^^ i nie muszę chyba wspominać że przy tym też oczy wypłakałam, szczególnie na końcu. XD' Jak tak się zastanowić to to dopiero jest telenowela XDD;; a wtedy praktycznie nic nie wiedziałam o KinKi Kids, o Tsubasie i Oguri Shunie zresztą też nie. XD
No a moją było własnie Summer Snow XD żeby było śmiesznie Mukodono było drugą, razem z Hero Kimury i Yanpapą XDDD czuje naprawdę deja vi XD
I też nie wiedziałam nic o Kinkach, Tsubasie, Oguri Shunie... potem ich nawet nie poznawalam jak juz widzialam w innych dramach! XDD tak samo było z Nagase po Mukodono którego potem (albo i najpierw) widziałam jeszcze w Yanpapie a i tak nie poznałam XD''' byłam przypadek krytyczny, haha XD

Gosh, nie mów tak o Tsuyo i jego głosie, bo wpadam w fangirl mode, a nie chceee XDDD nie chce bo potem wariuje i nie mogę sie niczym innym zająć XDDD a i tak Tsuyo wypełnia mi niebezpiecznie dużo czasu wolnego XDDD
Funky White Dragon jeszcze nie widziałam, bo potrzebuję nastroju na Endli X3 no i mam do oglądania czego wyczekiwać X33
I zazdroszczę nawet samych prób czytania boku no kutsu oto xD" (znaczy tak to sie chyba nazywaXD''? czy tak tylko nazywa sie juz ksiązka z publikacjami tych rubryk z gazety XD?)
Właściwie to ich obu uwielbiam na zupełnie inny sposób - z Tsuyoshim czuję silniejszą więź emocjonalną jakby, ale Kouichi... to Kouichi i zawsze będzie dla mnie równie ważny (ślicznie go nazywasz, tak w ogóle ^^). Z tym jego pracoholizmem to nie mogę, i czasem żałuję że mnie tam nie ma żeby mu powiedzieć parę słów do słuchu. XD;;
Bo ich sie nie da w ten sam sposób, ale to dobrze, to się wtedy ze sobą nie kłóci XD
w ogóle to zauważylam że dużo fanek Tsuyo odcuzwa emocjonalną więź z nim, ja nie jestem wyjątkiem, to straszne ale on działa na ludzi jak jakiś włącznik emocji @_@' ciekawa jestem na ile zdaje on sobie z tego sprawę (bo chyba w jakiejś częsci zdaje?).
Heh, dużo fanów Kinków lub Kocianowych lub Tsuyosiowych (jak ja XD) ma ochotę go zdzielić przez łeb i wbić troche sensu zamiast tego pracoholizmu XDD ale cóz, nie mogę powiedzieć ze nie rozumiem tego u niego, choć akurat mi do pracoholiczki daleko XD' on czuje MISJE XD cóz, nawet Tsuyo nie udało sie mu wbić tego sensu do głowy, on jest jakiś niewbijalny XD'' taki już jego sztywny urok X3
Kocian to w sumie sposób zdrabniania Tsuyosia XD ja go przyjęłam, bo pasuje XD poza tym Tsuyo nazywa go tak zdecydowanie za rzadko XDDD
Haha, ja z kolei od popu zaczynałam, i to od girlbandów w dodatku, patrz ikona XD i wciąż jestem fangirlem Hello!Project, chociaż przyznam że nie jest to już to samo czym było kiedyś - ale ostatnio znowu wyszedł dobry singiel, dammit, wygląda na to że po prostu nie mogę ich zostawić. XD;;
A ja w ogóle nie slucham girlsbandów, wiec generalnie jestem ewenementem XDDD znajoma choc próbowala, tez nie zdołała mnie przebić na żeńską stronę XD też jestem jakaś nieprzebijalna XDDD
Ja zaczynałam w sumie od j-rocka XD albo raczej od Gackta przez J-rock do j-popu (to dopiero brzmi dziwnie XDDD)
Everybody sing with us, KinKi Kids forever~~ XD haha, no chyba nie muszę wspominać że też to kocham XDD a ostatnio jeszcze upodobałam sobie "5×9=63" XD nie mogę jak oni wyśpiewują o sobie nawzajem takie głupoty XD (i potem to się przydaje na zajęciach XD ostatnio wiedziałam dzięki temu jak są po japońsku bokobrody XDD)
Oo, u mnie dokładnie tak samo! też "People of the world" i "Always"! XD A "Ichibyou no Othello" lubię we wszystkich trzech wersjach. XD
Kinki Kids Forever to cudowny song, można by to nazwać ich ultimate songiem XD aż dziw że Kinki o nim nigdy nie mówią... chyba zbyt nieśmiali XDDD a to też w nich lubie X3
Gokurosan wymiata hehe XD pamiętam że zastanawiałam sie czy nie zagłosować na niego w ramach tych 3 songów z okazji anniversary XDDD cieszyłam sie że dostał notę 39 z ich all songów, aż sie Kinki zdziwiły haha XD ale Tsuyo jeszcze pamiętał jak to szło, sasuga my ajdoru XDDD
O, oświeć mnie, które z tych slów z piosence to bokobrody XDDD? jedyne co mi teraz chodzi po głowie to Koichi-san no hippu i Koichi uji i guitar solo, ore! XDDD
Ale Ichibyou no othello w wersji Tokio i V6 wypada dla mnie słabo... pewnie dlatego że tak strasznie sie uzależniłam od kinkowej wersji gdy już na ich natrafiłam XDDD

Dla mnie muzyka jako taka jest ważna i życia bez niej sobie nie wyobrażam (swoją drogą ciekawe że z japońskiej i czasami innej azjatyckiej muzyki słucham przeróżnych rzeczy do jakich w obrębie muzyki zachodniej nawet bym się nie zbliżyła XD poza japońskim to ja popu właściwie nie słucham XD), no i zawsze się chwalę że KinKi byli pierwszymi idolami w historii którzy wydali w całości stworzony przez siebie singiel. XD
Ja sie za to chwalę ich guinessem XDD
W ogóle to takie moje pytanie, pewnie wyjdę na ignorantkę statystyczną, ale... który singiel masz na myśli XD"? Chodzi o tytułowego songa czy o wszystkie songi na singlu (bo tego drugiego przypadku to sobie przypomnieć niespecjalnie mogę XD")?
Muzyka dla mnie stała sie ważna w momencie gdy poznałam Tsuyo, wcześniej była nierozłącznie w tle bo bez niej czułam sie głucho. Ale przed japońską muzyką praktycznie żadna inna nie ciągneła mnie na tyle by jej tyle słuchać XD" ale ja to jestem dziwny przypadek muzyczny XD"
teraz za to chodzę nawet na fakultet filozofii muzyki, tak ważne miejsce zaczeła u mnie zajmować.
No właśnie, Kimura jest wszędzie XD (nawet ma urodziny tego samego dnia co moja przyjaciółka XDD;). A Nakaja w niczym jeszcze grającego nie widziałam, ale mam nadzieję że kiedyś to się zmieni. ^^
Ze Smapem święta prawda XD a muzycznie to jakby im starsi tym lepsi XD "Arigatou" jest przepiękne <3 "Bang! Bang! Bakansu", "Dear Woman" i "Nai-Yai-Yai" też lubię, to wszystko z nowszych XD a poza tym "Dynamite" się nieprzyzwoicie czepia i ma takie baka PV że po prostu nie można tego nie polubić. XD
Nakaia polecam "Shiroi Kage". To widziałam, to kocham i to polecam XDDD w zyciu nie spodziewałam sie że będzie tak wymiatał jak gra O_o'' dodam też cichcem, że drama ta wrzucona jest na youtube'a (z torrenta mi nie szla, ale z yt sobie obejrzałam część xD) i to z subem XD
Dear Women też lubię XD Bang bang też X3 i "Triangle" - to chyba ich pierwszy song który aż tak mnie poruszył, strasznie mnie wzruszyła PVka T_T Smapy to boysband biesiadny XD powinni śpiewać i hostować na przyjęciach XDD
Ale poza tym to niewiele ich utworów kojarzę niestety, muszę to ponadrabiać, bo jednak chcę wiecej (i wierze ze mają jeszcze wiecej utworów które bym tak polubiła X3).
Dynamite jeszcze nie widziałam XD
"Appreciate" jest po prostu przecudowne~ moeee~~ X3 Ja na mp3jce mam obecnie całe single "Brand New Song" i "Eien ni", cały "H" (też mój ulubiony! XD), Kouichiego "Mirror" i kilka songów z Shocka, "Coward" i "Sora ga naku kara" E*E, trochę randomowych wcześniejszych b-side'ów, "Kanashimi Blue" i "Ne, Ganbaru yo". ^^ A, i rip z DK gdzie KinKi robią chórek Ayi Matsuurze do "Goodbye Natsuo". XD
"Noasis" słuchałam non stop kiedy wyszło "Natsumoyou" :D a "Harmony of December" to arcydzieło w ogóle. ^^
A ja wciaz nie jestem pewna czy ten utwór nazywa się "Appreciate", "Apriche" czy jak tam jeszcze XD'' widziałam parę wersji zapisu na nasze i pojęcia nie mam która jest poprawnaXD choc fakt że najwiecej sensu ma appreciate XD w ogóle pamietam jak się śmiałam gdy Tsuyo yo zapowiedział jako "apriśie" XDDD engrish wymiata, co by nie mówić XD
moeee X3 popieram miłość do H X3 bardzo mnie ucieszyło że też ją popierasz xD ostatnio bardzo mnie rozczarowało jak fanki pisały o H niezbyt pochlebne rzeczy Vv''
Ja mam małą mp3 ale obecnie mam parę randomowych solo Kociana (w tym moje ukochane Melting Snow), Eien ni singiel, parę randomowych songów Kinków jak "to heart" (po prostu wielbię tego songa O_O) i "teiden no yoru wa", cover Tsuyo do miagete goran yoru no hoshi wo, Sayonarę, Futari (to też nie opusciło mojej empetrójki od kiedy wyszedł album XDDD), fuyu no penguin, futatsu no inryoku, do niedawna też natural thang ale wypadł bo miejsca mało XDDD no i oczywiscie Kinki Kids Forever X3
Co do Noasis - to pierwszy raz jak ktoś powiedział że też tak męczył tego songa z tego singla! Do tej pory czułam się z tym bardzo samotna XDD pokochałam tego songa do tego stopnia że aż sprawiłam sobie limitke tego singla XD
W ogóle to mam właśnie nawrót na Snow Snow Snow *_*

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 18th, '07, 15:13

Yo! Kuroi yoru XD! (egejn pełnię honory gospodyni XDD)
Kurai yoru wrote:pierwsza drama jaką widziałam? Kamisama mou sukoshi dake ( ryczałam na wszytskich odc : P a widziałam dwa razy każdy XD )
a ja tego wciaz nie widziałam XD ale jeszcze nie ogladałam dramy na której bym ryczyła na kazdym epie XD
aktualnie czekam na koniec nodame cantabile ,yama onna kabe onna , hotaru no hikari, stand up!, sore wa totsuzen arashi no you ni , regatta
Nodame to w zasadzie to jest skończona od dawna, tylko nie w wersji dvd XP Nodame wymiata, strasznie tęsknię za tą dramą XD' a anime nie jest już tak fajne XD'
uwielbiam Hana Kimi ; )
ja też, ale w wersji mangowej XD'' uważam że dramę strasznie skrzywdzili XD" za dużo wariactwa, to nie powinno być połaczeniem hana yori dango + ouran, a mam wrażenie że takie własnie mieli założenie XD"' taka parodia parodii shojo na haju XD"
moim ulubionym aktorem jest Oguri shun ; P
Pamiętam go najlepiej jako Rui z Hanayori i z Summer Snow XDD w SS był jeszcze taki maly XDDD moim fav jest za to Domoto Tsuyoshi i ostatnio Nakai XD

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 18th, '07, 18:01

mistery_priestess wrote:to mnie ucieszyłaś, jako że normalnie ludzie na moje tasiemce marudzą XD
Hmm, ja może nie bo sama mam podobnie XD;; anyway, cała przyjemność po mojej stronie. ^^
Ningen Shikkaku
No tak, ja po śmierci Makoto nie wiedziałam właściwie czemu oglądam dalej, ale oglądałam. XD Co do całej serii to nie miałam pojęcia co się w niej wydarzy, jako że nie znoszę spojlerów, słyszałam tylko że jest ciężka, tym większe więc wywarło to wszystko na mnie wrażenie. ;_;
pierwszy raz, nie licząc Death Note'a, ale to trochę z innych względów, mnie coś tak przybiło że aż przestałam oglądaćXD"
Hmm, może przypadkiem miało to związek z L'em?... Ja w sumie anime nie widziałam (od jakiegoś roku właściwie nie oglądałam nic animowanego, jakoś szkoda mi czasu XD; ale tak naprawdę to od tego fandomu wszystko z Japonią mi się zaczęło XD), ale w tym momencie przerwałam czytanie mangi, i trudno mi było później do niej wrócić - zresztą do tej pory nie skończyłam serii, trzeba to będzie w jakiejś wolnej chwili nadrobić. XD
Ale muszę przyznać że tez wolałabym jakąś wersję "co by było gdyby jednak złapał go tam na dachu w porę, a nie był tchórzem..." choć nawet to stanie z wyciągnięta łapą kosztowało go pewnie wiele. Swoją drogą widziałam taki teledysk do ningena w którym własnie łapię go w porę.
No właśnie, właśnie~ nieraz się nad tym zastanawiałam i wychodziły mi nawet własne wersje historii >.< ... oo, a masz może gdzieś ten teledysk albo jakiś link do niego na youtube?
Kto wie czy dłużej, może bardziej hmmm regularnie od dwóch lat XD bo przedtem to było dość wyrywkowo XD może i gadam że to było wieki temu, bo gdy się lata na ściągnięte dramy przelicza, to czekanie po pół roku na ściągnięcie ostatnich epów jednak dobija XD" dlatego mi sie wydaje to aż tak dawno temu XD'
Niestety, nie uczę się japońskiego, bo mnie nie stać na płatne, a na dzienne jest się cholernie trudno dostać bez olimpiady czy innego badziewia którego nie posiadam XD' a wynik z polskiego najwyższy też nie był, zwłaszcza że ta zmieniona matura to dla humanistów jest przekleństwem XD'
Ale w końcu trafie na japonistyke...XD''
Powodzenia~ ^^ no ja właśnie na japonistyce dziennej jestem, a w dramach tak na stałe siedzę od mniej więcej roku z kawałkiem (Summer Snow i Muko-dono były trochę wcześniej, ale wtedy nie za bardzo miałam do dram czy filmów dostęp - w ogóle stały dostęp do netu mam dopiero od zeszłego roku w akademiku, gdzie jest blokada na wszelkie p2p XD a w domu stałego łącza doczekałam się dopiero tego lata). Nowa matura to koszmar, mnie w zasadzie uratował angielski XD a z polskiego miałam jakimś cudem więcej punktów z części rozszerzonej niż podstawowej. XD;; Poza tym jestem bardzo szczęśliwa że mimo tego że nam tym przez kilka lat grozili, nie było obowiązkowej matmy XD bo wtedy podejrzewam że niekoniecznie udałoby mi się zdać XD;;
tłumaczenie tego co się rozumie, zwłaszcza tych na czuja, to bardzo ciekawe doświadczenie, jakkolwiek człowiek czuje sie cholernie gupio zwłaszcza że nie nadąża i zagłusza sobie to co własnie tłumaczy, haha XD
Mam dokładnie takie same doświadczenia XDD ale ogólnie jestem często zmuszana do przyjęcia roli lektora. XD;;
Huh, oglądanie w akademiku nie jest proste jak mniemam xD ja tego problemu nie mam, uniwerek mam na miejscu XD
Ach, Utahime. Niu drama z Nagase. W sumie chce ją obejrzeć tylko dla faktu że to drama z Nagase, bo sam opis fabuły to tak średnio XD no chyba że zrealizują to jakoś naprawdę dobrze XD''
Dziś mam względny spokój i w dodatku zajęć nie ma, ale i tak oglądam Prison Break XD;; pasowałoby też się zabrać za naukę kiedyś. XD'' Hmm, Utahime mi od początku wygląda zachęcająco - Nagase wiadomo, a poza tym Aibu Saki-chan zaliczam do moich ulubionych aktorek, ciekawa jestem jak wypadnie Ohkura, no i chcę usłyszeć "Seishun"! hm, myślę że jutro, albo i dziś później, chyba żebym jednak zdecydowała się zobaczyć jakiś koncert czy nadrobić trochę Doumoto Kyoudai XD
Z tego jeśli dobrze pamiętam to tak, Akiyama i chyba Inocchi? Mam nadzieję że nie mylę z inną dramą XD ale oni tam są malutcy XDDD w końcu Ginrou było tak plus minus w czasach Tsuyosiowego Kindola (którego za to bardzo lubię X3)
Haha, ja bym nie oddała snu XD za bardzo lubię spać~ X3 (w ogóle rozwaliło mnie jak Kocian się pochwalił ile śpi kiedy ma wolne... i to że Tsuyo śpi przeciętnie 10 godzinXD nic dziwnego że to moi idole XDDD inna sprawa że oni mają co odsypiać, choć przy studiowaniu też jest w sumie co odsypiać...XD)
Hmm, Inocchi?... zaraz zerkne na dramawiki... Ale na pewno KenKen, wiem bo mi tę serię uploadowała jego wielka fanka. XD
Ja lubię późno chodzić spać (w nocy się najlepiej ogląda jakoś, no i prowadzi życie towarzyskie XD) i wcześnie wstawać, co niekoniecznie daje się ze sobą pogodzić. XD;;
No a moją było własnie Summer Snow XD żeby było śmiesznie Mukodono było drugą, razem z Hero Kimury i Yanpapą XDDD czuje naprawdę deja vi XD
U mnie Yanpapa był następny XDDD a potem Nobuta wo Produce. XD
Funky White Dragon jeszcze nie widziałam, bo potrzebuję nastroju na Endli X3 no i mam do oglądania czego wyczekiwać X33
Ja widziałam dwa tygodnie temu, akurat był i nastrój i warunki. ^^ Koncert był oczywiście przedziwny, a teraz wciąż się zasłuchuję ripami mp3 - część piosenek live wypadła jeszcze lepiej niż na nagraniach studyjnych. XD
I zazdroszczę nawet samych prób czytania boku no kutsu oto xD" (znaczy tak to sie chyba nazywaXD''? czy tak tylko nazywa sie juz ksiązka z publikacjami tych rubryk z gazety XD?)
Tak się nazywa i rubryka w Myojo (w dodatku do każdego rozdziału były piękne czarno-białe zdjęcia *-* chcę więcej~~), i książka (którą też chcę >.<). ^^ Ja ostatnio męczę wszelkie wywiady czy artykuły z Kinkami które posiadam, będę musiała sobie przywieźć więcej gazet jak się udam do domu wreszcie. ^^
Kocian to w sumie sposób zdrabniania Tsuyosia XD ja go przyjęłam, bo pasuje XD poza tym Tsuyo nazywa go tak zdecydowanie za rzadko XDDD
Że Kou-chan to wiem, ale ty to tak ślicznie zapisujesz po naszemu *^^* i pasuje owszem~ ^^
A ja w ogóle nie slucham girlsbandów, wiec generalnie jestem ewenementem XDDD znajoma choc próbowala, tez nie zdołała mnie przebić na żeńską stronę XD też jestem jakaś nieprzebijalna XDDD
Ja zaczynałam w sumie od j-rocka XD albo raczej od Gackta przez J-rock do j-popu (to dopiero brzmi dziwnie XDDD)
Przyznam że ja bardziej pop niż rock, a zaczynałam od muzyki z anime właściwie XD i moim pierwszym w życiu spotkaniem z JE było "Juukyuuji no news" TOKIO, czyli opening do Kodomo no Omocha. XD Taki bardzo j-rockowy rock to nie mój klimat zdecydowanie (no trudno mi określić co dokładnie mam na myśli XD ale myślę że wiesz XD), ale na przykład uwielbiam zespół Glay i ostatnio Sophię <3 i wyrywkowo słucham różnych rzeczy. A poza Kinkami i JE co z muzyki preferujesz? ^^
O, oświeć mnie, które z tych slów z piosence to bokobrody XDDD? jedyne co mi teraz chodzi po głowie to Koichi-san no hippu i Koichi uji i guitar solo, ore! XDDD
Ale Ichibyou no othello w wersji Tokio i V6 wypada dla mnie słabo... pewnie dlatego że tak strasznie sie uzależniłam od kinkowej wersji gdy już na ich natrafiłam XDDD
Mata omae? mata ore! XD bokobrody to momiage. XDD A "Ichibyou no Othello" w Kinkowej wersji podoba mi się najbardziej, ale pozostałe też lubię. ^^
Ja sie za to chwalę ich guinessem XDD
W ogóle to takie moje pytanie, pewnie wyjdę na ignorantkę statystyczną, ale... który singiel masz na myśli XD"? Chodzi o tytułowego songa czy o wszystkie songi na singlu (bo tego drugiego przypadku to sobie przypomnieć niespecjalnie mogę XD")?
Muzyka dla mnie stała sie ważna w momencie gdy poznałam Tsuyo, wcześniej była nierozłącznie w tle bo bez niej czułam sie głucho. Ale przed japońską muzyką praktycznie żadna inna nie ciągneła mnie na tyle by jej tyle słuchać XD" ale ja to jestem dziwny przypadek muzyczny XD"
teraz za to chodzę nawet na fakultet filozofii muzyki, tak ważne miejsce zaczeła u mnie zajmować.
Guinnessem to ja też XD a chodzi mi o "Suki ni natteku aishiteku" tylko, drugą piosenkę z singla napisali im do anime. XD No a przy okazji, oczywiście tak samo jak wszystkie fanki uwielbiam "Ai no Katamari". <3 <3
Filozofia muzyki brzmi ciekawie bardzo, a można zapytać co studiujesz? ^^
Nakaia polecam "Shiroi Kage". To widziałam, to kocham i to polecam XDDD w zyciu nie spodziewałam sie że będzie tak wymiatał jak gra O_o'' dodam też cichcem, że drama ta wrzucona jest na youtube'a (z torrenta mi nie szla, ale z yt sobie obejrzałam część xD) i to z subem XD
Dear Women też lubię XD Bang bang też X3 i "Triangle" - to chyba ich pierwszy song który aż tak mnie poruszył, strasznie mnie wzruszyła PVka T_T Smapy to boysband biesiadny XD powinni śpiewać i hostować na przyjęciach XDD
Zobaczę może kiedyś ^^ no właśnie, ja na youtube oglądać nie mogę bo mnie denerwuje słaba jakość. XD'' O "Triangle" zapomniałam jakoś, też się wzruszyłam i lubię bardzo. <3
Haha, no nawet ich "Sekai ni hitotsu dake no hana" to jedna z najczęściej granych piosenek na ślubach. XDD
A ja wciaz nie jestem pewna czy ten utwór nazywa się "Appreciate", "Apriche" czy jak tam jeszcze XD'' widziałam parę wersji zapisu na nasze i pojęcia nie mam która jest poprawnaXD choc fakt że najwiecej sensu ma appreciate XD w ogóle pamietam jak się śmiałam gdy Tsuyo yo zapowiedział jako "apriśie" XDDD engrish wymiata, co by nie mówić XD
Ha, no nie wiem w sumie, na trackliście widnieje "Apurishe" w katakanie i możliwe że jest to oficjalny zapis "appreciate", ale głowy nie dam. XD A jest jakiś live tego dostępny?...
Ja mam małą mp3 ale obecnie mam parę randomowych solo Kociana (w tym moje ukochane Melting Snow), Eien ni singiel, parę randomowych songów Kinków jak "to heart" (po prostu wielbię tego songa O_O) i "teiden no yoru wa", cover Tsuyo do miagete goran yoru no hoshi wo, Sayonarę, Futari (to też nie opusciło mojej empetrójki od kiedy wyszedł album XDDD), fuyu no penguin, futatsu no inryoku, do niedawna też natural thang ale wypadł bo miejsca mało XDDD no i oczywiscie Kinki Kids Forever X3 Co do Noasis - to pierwszy raz jak ktoś powiedział że też tak męczył tego songa z tego singla! Do tej pory czułam się z tym bardzo samotna XDD pokochałam tego songa do tego stopnia że aż sprawiłam sobie limitke tego singla XD
Ja mam 1GB i mało mi XDD zawsze mam dylemat kiedy chcę wrzucić coś nowego i okazuje się że nie ma gdzie i muszę z czegoś zrezygnować. XD "Miagete goran..." uwielbiam, i oryginalną wersję Sakamoto Kyuu też! Gdybym jeszcze kiedyś usłyszała Kinków, a szczególnie Tsuyo wykonującego "Ue wo muite arukou" to byłabym w siódmym niebie. XD
W ogóle to mam właśnie nawrót na Snow Snow Snow *_*
Ja miałam ze trzy dni temu XDDD no a teraz właśnie słucham przede wszystkim tych piosenek z "Brand New Song". ^^

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 18th, '07, 19:45

Ningen Shikkaku
No tak, ja po śmierci Makoto nie wiedziałam właściwie czemu oglądam dalej, ale oglądałam. XD Co do całej serii to nie miałam pojęcia co się w niej wydarzy, jako że nie znoszę spojlerów, słyszałam tylko że jest ciężka, tym większe więc wywarło to wszystko na mnie wrażenie. ;_;
Cóz, mimo spoilera (w czasach gdy go słyszałam nie marzyłam o napatoczeniu się w najblizszym czasie na dramę XDDD) i tak mnie wystarczająco przygniotła XD' wole nie mysleć jak bardzo mogłaby gdybym nic nie wiedziała o tej serii XD"
pierwszy raz, nie licząc Death Note'a, ale to trochę z innych względów, mnie coś tak przybiło że aż przestałam oglądaćXD
Hmm, może przypadkiem miało to związek z L'em?... Ja w sumie anime nie widziałam (od jakiegoś roku właściwie nie oglądałam nic animowanego, jakoś szkoda mi czasu XD; ale tak naprawdę to od tego fandomu wszystko z Japonią mi się zaczęło XD), ale w tym momencie przerwałam czytanie mangi, i trudno mi było później do niej wrócić - zresztą do tej pory nie skończyłam serii, trzeba to będzie w jakiejś wolnej chwili nadrobić. XD"
Tak, tylko oczywiscie się pomyliłam, też mi chodziło o mangę XDDD anime to oglądałam jak nałóg, tak mi się podoba jego wykonanie XD no i moment końcowy z eLem i zakończenie było o wiele ładniejsze niz w mandze (i nie będzie to spoilerem jak napiszę ze twórca wyżył sie na końcówce xD) i wzruszyło mnie w inny sposób X3
i ja też przerwałam, do czasu tego z eLem (normalnie szyfr xD) czytałam co tydzień regularnie jak wychodziło, po tym się obraziłam i porzuciłam w cholerę i wróciłam dopiero jak wyszła manga do końca - moja miłość do Raito nie pozwalała mi usiedzieć spokojnie póki nie poznam zakończenia XD" (a ze spoilerów to ja cie dziękuje, ale nie chcialamxD) oczywiście druga część mangi nie jest już tak dobra... ale w anime za to ładnie ją obrobili XD
od tego fandomu masz na myśli m&a ogólnie czy tylko Death Note XD?
Ale muszę przyznać że tez wolałabym jakąś wersję "co by było gdyby jednak złapał go tam na dachu w porę, a nie był tchórzem..." choć nawet to stanie z wyciągnięta łapą kosztowało go pewnie wiele. Swoją drogą widziałam taki teledysk do ningena w którym własnie łapię go w porę.
No właśnie, właśnie~ nieraz się nad tym zastanawiałam i wychodziły mi nawet własne wersje historii >.< ... oo, a masz może gdzieś ten teledysk albo jakiś link do niego na youtube?
Heh, też jestem ofiarą własnych historii na temat Ningena XD' widać obie wpadłyśmy w to równie głęboko XD"
już szukam, pamiętam mniejwięcej jak wyglądał XD

ten tu to mój ulubiony MV do Ningena... z bardzo pasującą kinkową piosenką (nie zepsuje ci zabawy mówiąc którą XD). Lepiej przygotuj se chusteczkę X_X

mam go, to ten. Naprawdę nastrojowo zrobiony w dodatku XD"

a tu dla otarcia łez Wakaba MV przed chwilą znaleziona przypadkiem XD same slodkie momenty, bez spoilerów XD
a z polskiego miałam jakimś cudem więcej punktów z części rozszerzonej niż podstawowej. XD;; Poza tym jestem bardzo szczęśliwa że mimo tego że nam tym przez kilka lat grozili, nie było obowiązkowej matmy XD bo wtedy podejrzewam że niekoniecznie udałoby mi się zdać XD;;
Heh, miałam tak samo z polskim XD'' wiecej z rozszerzonej niż podst XDDD z matmą u mnie też byłoby cienko XD''
tłumaczenie tego co się rozumie, zwłaszcza tych na czuja, to bardzo ciekawe doświadczenie, jakkolwiek człowiek czuje sie cholernie gupio zwłaszcza że nie nadąża i zagłusza sobie to co własnie tłumaczy, haha XD
Mam dokładnie takie same doświadczenia XDD ale ogólnie jestem często zmuszana do przyjęcia roli lektora. XD;;
Ja się (aż tak) nie daje XDDD raz i tyle XD" to jednak męczące robić to na bieżąco a i słuchacze nie zawsze wdzięczni i marudzą, chcieliby 100 procent xD"
no i chcę usłyszeć "Seishun"! hm, myślę że jutro, albo i dziś później, chyba żebym jednak zdecydowała się zobaczyć jakiś koncert czy nadrobić trochę Doumoto Kyoudai XD
Nadrabiaj nadrabiaj X33 ja ostatnio zaliczylam 50 pierwszych Shindoi (w sensie od 2003 XD) maraton shindoiowy to ciekawe doświadczenie XDDD
a i Seishun to i ja nie moge sie doczekać by usłyszec XD
Ja lubię późno chodzić spać (w nocy się najlepiej ogląda jakoś, no i prowadzi życie towarzyskie XD) i wcześnie wstawać, co niekoniecznie daje się ze sobą pogodzić. XD;;
faktycznie ciezko wykonywalne XD ja jestem nie do zycia jak sie nie wyśpie XD'' ale fakt, noc jest stworzona do oglądania i życia (XD) a najlepiej mi się śni od 2-3 do 13 XDDD
U mnie Yanpapa był następny XDDD a potem Nobuta wo Produce. XD
Nobuta? U mnie Nobuta była późno, konkretnie wtedy gdy wychodzila (2005? XD). Dla porównania Nagasowe dramy i SS i Kimurę to oglądałam z półtora roku wcześniej? z rok przynajmniej XDD'' (bo nieregularnie, ale jednak XD)
Funky White Dragon jeszcze nie widziałam, bo potrzebuję nastroju na Endli X3 no i mam do oglądania czego wyczekiwać X33
Ja widziałam dwa tygodnie temu, akurat był i nastrój i warunki. ^^ Koncert był oczywiście przedziwny, a teraz wciąż się zasłuchuję ripami mp3 - część piosenek live wypadła jeszcze lepiej niż na nagraniach studyjnych. XD
Jego dwa poprzednie solo koncerty szalenie mi się podobaly wiec i to pewne będzie XD''' zwłaszcza że po albumie Nara zakochałam się w Endli XDDD
I będę musiała sobie przywieźć więcej gazet jak się udam do domu wreszcie. ^^
ech... nie stać mnie na takie rzeczy, już nie wspominając o tym że i tak nie mialabym skąd takich brać XD'''
Że Kou-chan to wiem, ale ty to tak ślicznie zapisujesz po naszemu *^^* i pasuje owszem~ ^^
a że Kocian XD? jakoś samo wyszło XDD (i brzmi równie miękko jak powinno XD) plusy naszego języka, wyszło słodziej niż w japońskim XDDD japonki mogą nam tylko zazdrościć XDDD
ale jak zaczełam tak opisywać moje kinkowe pomysły znajomej to aż mi zarzuciła że nazywajac ich ciągle Tsuyoś i Kocian to się jakieś takie niebezpiecznie cukierkowe robi XD"
moim pierwszym w życiu spotkaniem z JE było "Juukyuuji no news" TOKIO, czyli opening do Kodomo no Omocha. XD Taki bardzo j-rockowy rock to nie mój klimat zdecydowanie (no trudno mi określić co dokładnie mam na myśli XD ale myślę że wiesz XD), ale na przykład uwielbiam zespół Glay i ostatnio Sophię <3 i wyrywkowo słucham różnych rzeczy. A poza Kinkami i JE co z muzyki preferujesz? ^^
Hmmm... a moim pierwszym to pewnie "Natsu no Ousama" z SS i "Ding dong" z Yanpapy XDDD ale wtedy nie wiedziałam że to JE XD co do Kodochy to w sumie też poznalam przed dramami, ale nie zdawałam sobie sprawy kto to/co to Tokio wiec jakoś tego nie liczę... olśniło mnie dłuuugo po tym jak juz w Kinkach siedziałamXDDD i znajoma mi tłumaczyła w jakim zespole jest Nagase i mnie olśniło że widziałam to "Tokio" już...XDDD
Hm, inna muzyka... kompletny miszmasz zapewne XD i nie ma jednego gatunku XD''
Powiedzmy że wciąż Gackta (to wina jego głosu głównie XD), Larc en Ciel, The Pillows, Monkey Majik, Fake?, Suga Shikao (kiedys również bardzo Lareine, Malice Mizer, Doremidan). Ale często słucham też takich rzeczy jak Dj Ozma, Tamaki Hiroshi, Akeboshi, Orange Range, Big Bang, SS501...XD
Z kobitek to głównie Maaya Sakamoto i Ringo Sheena (często też Megumi Hayashibara, głownie z sentymentu bo tyle śpiewała do animców XDD), trochę Ayaki (ale głownie jednak "Real Voice" XD") i Snow (to się jakoś ładniej zapisywało, ale nie pamiętam jak XD). Jak widać niewiele tych babek...xDDD prędzej takie randomy niż konkretne artystki...XD to tyle z grubsza XD
Mata omae? mata ore! XD
Oł je! Eyeeey! XDD Hey yosh! XD
Guinnessem to ja też XD a chodzi mi o "Suki ni natteku aishiteku" tylko, drugą piosenkę z singla napisali im do anime. XD No a przy okazji, oczywiście tak samo jak wszystkie fanki uwielbiam "Ai no Katamari".
Filozofia muzyki brzmi ciekawie bardzo, a można zapytać co studiujesz? ^^
Hehe. lubię jak ludzie robią taką minę "wooo!" jak im mówię o tym guinessie X3333
Hmm... to ja sie nie podliczam pod wszystkie fanki XDD ai no katamari traktuje jak Kinkowy sztandard XD z ich wspólnie pisanych songów o wiele bardziej wielbię "futari" i "Renrui" XDDD ale ja tak mam zawsze z tymi najbardziej reprezentatywnymi songami XD''
Można, studiuję filozofię, w moim mieście Gdańsku XD 2 rok XD
Zobaczę może kiedyś ^^ no właśnie, ja na youtube oglądać nie mogę bo mnie denerwuje słaba jakość. XD'' (...)
Haha, no nawet ich "Sekai ni hitotsu dake no hana" to jedna z najczęściej granych piosenek na ślubach. XDD
Ach, ja zazwyczaj tez unikam oglądania z youtube'a poza stanami całkowitej desperacji (tak było w przypadku obejrzenia Last Present w jakości poniżej przeciętnej youtubowej... ale tak bardzo tego chcialam, a cb byl mi niedostępny, o innych źródłach ani widu XD"") ale akurat w przypadku Shiroi Kage to jakość była naprawdę niezła O_o' dało się oglądać na pełnym ekranie XD! I tylko w niektórych momentach widać było piksele, ale tylko na tle XDD stwierdziłam że jak tak to równie dobrze mogę obejrzeć... ale wciąż chcialabym to ściągnąć...XD'
Haha, Eien ni powinni dawać na ślubach, to idealny wedding song XDDD
Ha, no nie wiem w sumie, na trackliście widnieje "Apurishe" w katakanie i możliwe że jest to oficjalny zapis "appreciate", ale głowy nie dam. XD A jest jakiś live tego dostępny?...
Ech, ta katakana...XD nic tylko strzelać na ślepo co to mogło znaczyć XDD
nie, nie ma żadnego lajwa XD Tsuyo to po prostu zapowiadał na Donnamonyi XD swoim parfekto engrishem XDD (jakbym nie wiedziała co to za song to bym się nie domyśliła co on tam powiedział XDDD)
Ja mam 1GB i mało mi XDD zawsze mam dylemat kiedy chcę wrzucić coś nowego i okazuje się że nie ma gdzie i muszę z czegoś zrezygnować. XD "Miagete goran..." uwielbiam, i oryginalną wersję Sakamoto Kyuu też! Gdybym jeszcze kiedyś usłyszała Kinków, a szczególnie Tsuyo wykonującego "Ue wo muite arukou" to byłabym w siódmym niebie. XD
Haha, ja mam niecale 200 mega! XD ja to wiem namacalnie co znaczy mało XDDD ale w sumie az tak mi to nie przeszkadza, tylko ciezko mi na serduchu jak muszę usuwać gdy chce coś dodac...XDD
W ogóle to mam właśnie nawrót na Snow Snow Snow *_*
Ja miałam ze trzy dni temu XDDD no a teraz właśnie słucham przede wszystkim tych piosenek z "Brand New Song". ^^
Normalnie święta idą XDDD co mi przypomina... fajnie byłoby gdyby na nowym albumie co właśnie nadchodzi znalazł sie jakiś świąteczny/zimowy song XD przyzwyczaiłam się po ostatnich dwóch latach że ciągle jakiegoś wypuszczają! Jak tego nie zrobią w tym roku to będę miała niekompletne święta XD''' (w ogóle ostatnio sezonowo songi dawali... Snow Snow Snow na zimę, Natsumoyou na lato, Harmony na zimę, Brand New Song na wiosnę (a według mnie to bardzo wiosenny song XDD) tylko jesienii brak...XDDD

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 18th, '07, 21:04

Ja tu sobie przysypiałam właśnie słuchając H, ale kątem oka zauważyłam nową wiadomość w skrzynce więc wstałam i piszę XD zdominowałyśmy ten topik, nie ma co XDD
mistery_priestess wrote:oczywiście druga część mangi nie jest już tak dobra... ale w anime za to ładnie ją obrobili XD
Drugiej części czytałam trochę tylko, ale za bardzo mnie denerwowały postacie Neara i Mello, przypominające mi o istnieniu Ryuuzakiego ale nawet w przybliżeniu nie mogące się z nim równać, więc przestałam. XD;;
Z anime widziałam tylko openingi, i tyle co przez ramię zeszłorocznej współlokatorce która wtedy w tym siedziała XD i niesamowicie mi się podoba animowa realizacja historii, ale naprawdę nie wiem czy kiedyś znajdę jeszcze chwilę żeby sobie to obejrzeć, szczególnie z ciągle powiększającą się listą dram, filmów i innego stuffu do zobaczenia. XD;;
od tego fandomu masz na myśli m&a ogólnie czy tylko Death Note XD?
M/a ogólnie, a konkretnie wszystko zaczęło się od Sailor Moon, nie pamiętam już ile lat temu XD i wciąż mam do tej serii wielki sentyment, sięgający po serię dramową i musicale. <3 Ale nowego nic nie oglądałam już od wieków, jakoś muzyka, dramy i reszta entertainmentu pochłonęły znaczną większość mojej uwagi. XD
Heh, też jestem ofiarą własnych historii na temat Ningena XD' widać obie wpadłyśmy w to równie głęboko XD"
już szukam, pamiętam mniejwięcej jak wyglądał XD (...)
Doumo~ ^^ ale obejrzę później trochę, muszę być w nastroju jednak. XD
Nadrabiaj nadrabiaj X33 ja ostatnio zaliczylam 50 pierwszych Shindoi (w sensie od 2003 XD) maraton shindoiowy to ciekawe doświadczenie XDDD
Ostatnio trafiłam wreszcie na ep DK z Matsuoką Mitsuru którego uwielbiam najbardziej zaraz po Kinkach i Okadzie, a nie mogłam znaleźć bo na clubboksie ktoś źle odczytał kanji z imienia, i musiałam szukać daty w necie -.-' anyway, w Matsuoce zakochałam się zaraz po zobaczeniu go w Yamada Tarou Monogatari, nie mając pojęcia kim jest, a tu okazuje się że to znajomy Kou-chana i nawet napisał Kinkom piosenkę. XDD
Shindoie widziałam jak do tej pory wyrywkowo, może kiedyś to sobie wszystko pościągam, ale na razie się nie zanosi chyba z moją coraz dłuższą listą stuffu który chcę. XD
faktycznie ciezko wykonywalne XD ja jestem nie do zycia jak sie nie wyśpie XD'' ale fakt, noc jest stworzona do oglądania i życia (XD) a najlepiej mi się śni od 2-3 do 13 XDDD
No właśnie ja też, a w tym roku wzięłam koreański w tym czasie co wykład z literatury, więc nie ma nawet kiedy się zregenerować w ciągu dnia. XDD Ale za nic nie potrafię spać do późna, wstaję maksymalnie o 9tej jakoś. XD
I będę musiała sobie przywieźć więcej gazet jak się udam do domu wreszcie. ^^
ech... nie stać mnie na takie rzeczy, już nie wspominając o tym że i tak nie mialabym skąd takich brać XD'''
Ano mnie tez nie stać zwykle, i kończy się tym że wydaję pieniądze na dany miesiąc w jego połowie, ale upatrzony stuff muszę mieć XDD;; ostatnio udało mi się pozbyć trochę zbędnego mi już mangowego stuffu, więc było trochę lepiej ^^ ale zostałam wystawiona przez YesAsię która najpierw twierdziła że ma jeszcze Tsuyoshiego photobook "Shoujiki I Love You", a po trzech tygodniach dostałam maila że jednak nie T_T a ja to tak chcę~~! Gazety czasem dostaję od korespondentów którzy znają moje obsesje XD ale poza tym to ebay i livejournal. XD
Hm, inna muzyka... kompletny miszmasz zapewne XD i nie ma jednego gatunku XD''
Powiedzmy że wciąż Gackta (to wina jego głosu głównie XD), Larc en Ciel, The Pillows, Monkey Majik, Fake?, Suga Shikao (kiedys również bardzo Lareine, Malice Mizer, Doremidan). Ale często słucham też takich rzeczy jak Dj Ozma, Tamaki Hiroshi, Akeboshi, Orange Range, Big Bang, SS501...XD
Z kobitek to głównie Maaya Sakamoto i Ringo Sheena (często też Megumi Hayashibara, głownie z sentymentu bo tyle śpiewała do animców XDD), trochę Ayaki (ale głownie jednak "Real Voice" XD") i Snow (to się jakoś ładniej zapisywało, ale nie pamiętam jak XD). Jak widać niewiele tych babek...xDDD prędzej takie randomy niż konkretne artystki...XD to tyle z grubsza XD
Heh, i u mnie jednego gatunku nie ma XD z wymienionych przez ciebie to za Monkey Majik przepadam ^^ Laruku doceniam, Haido ma świetny głos~ DJ Ozma mnie powiedzmy przeraża trochę XDDD już wolałam jego wcześniejsze wcielenie w Kishidanie XDD Akeboshiego lubię też, i Orenji Renji rzecz jasna ^^ a Tamakiego wolę jednak jako aktora XD za to jeśli chodzi o aktorów którzy wzięli się za śpiewanie to zadziwiająco podoba mi się to co tworzy Tsukamoto Takashi (jeden z moich ulubionych nie z JE aktorów zresztą ^^), w sensie że za nic nie spodziewałam się że mu to może tak dobrze wyjść, ale po "Itsudemo boku wa" czekałam tylko na album. <3
Maayę Sakamoto uwielbiałam w czasach mojego fandomu m/a, szczególnie za utwory z Escaflowne i "Kiseki no Umi" z Record of Lodoss War - teraz rzadziej słucham, ale lubię. Shiinę i jej Tokyo Jihen lubię strasznie. ^^
Jeśli o mnie chodzi... wymieniania byłoby sporo XDD'' tak najszczególniej ostatnio to Porno Graffitti, SOPHIA, AAA i Shibasaki Kou. No i uwielbiam aidolowy girlpop, znaczy szczególnie H!P i AKB48 XD a z nieazjatyckich przede wszystkim Massive Attack i Bjork, no ale poza tym dużo, dużo innych rzeczy. XD;
Hmm... to ja sie nie podliczam pod wszystkie fanki XDD ai no katamari traktuje jak Kinkowy sztandard XD z ich wspólnie pisanych songów o wiele bardziej wielbię "futari" i "Renrui" XDDD ale ja tak mam zawsze z tymi najbardziej reprezentatywnymi songami XD''
Można, studiuję filozofię, w moim mieście Gdańsku XD 2 rok XD
Mimo tego że faktycznie to ich taka piosenka o której wspomina się przy każdej okazji, uwielbiam ją i już XD tekst do mnie jakoś mocno trafia za każdym razem - właściwie ich muzyka to prawie wszystko piosenki o miłości XD ale jedne z najpiękniejszych jakie znam, zarówno pod względem słów jak melodii. <3 W ogóle istnieje tylko jeden jedyny utwór Kinków którego nie lubię, a jest nim "Jounetsu". XD;;;
Ja też 2 rok, w Warszawie ^^ hmm w Gdańsku? a nie znasz może niejakiej Nanako? XD
Haha, Eien ni powinni dawać na ślubach, to idealny wedding song XDDD
Zgadzam się całkowicie, haha XDD zastanowię się nad tym może kiedy przyjdzie na mnie kolej. XDD
Ech, ta katakana...XD nic tylko strzelać na ślepo co to mogło znaczyć XDD
nie, nie ma żadnego lajwa XD Tsuyo to po prostu zapowiadał na Donnamonyi XD
A szkoda że nie ma w sumie XD nic, myślałam że może akurat na jakimś DK którego nie mam. XD'' Donnamonyę to ja właśnie nadrabiam od początku, to znaczy tyle ile mi się uda na cb znaleźć. XD
Normalnie święta idą XDDD co mi przypomina... fajnie byłoby gdyby na nowym albumie co właśnie nadchodzi znalazł sie jakiś świąteczny/zimowy song XD przyzwyczaiłam się po ostatnich dwóch latach że ciągle jakiegoś wypuszczają! Jak tego nie zrobią w tym roku to będę miała niekompletne święta XD''' (w ogóle ostatnio sezonowo songi dawali... Snow Snow Snow na zimę, Natsumoyou na lato, Harmony na zimę, Brand New Song na wiosnę (a według mnie to bardzo wiosenny song XDD) tylko jesienii brak...XDDD
Myślę że jest szansa że coś będzie ^^ też bym chciała~ A "Ai no Katamari" poznałam dopiero rok temu, właśnie przed świętami, i to najpierw acoustic version. XD Też mi się "Brand New Song" kojarzy wiosennie. XDDD

A w ogóle, miałabym do ciebie prośbę, jeśli mogę~ zajrzałam na twojego deviantarta i masz tam screenshot swojego ekranu, a na nim taki śliczny skin do winampa z Kinkami~ trochę ich mam, ale takiego nie XD skąd go wzięłaś?... ^^

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 18th, '07, 22:28

gekkou wrote:Ja tu sobie przysypiałam właśnie słuchając H, ale kątem oka zauważyłam nową wiadomość w skrzynce więc wstałam i piszę XD zdominowałyśmy ten topik, nie ma co XDD
Jeszcze nas stąd wyrzucą za spamowanie XDDDD!
Drugiej części czytałam trochę tylko, ale za bardzo mnie denerwowały postacie Neara i Mello, przypominające mi o istnieniu Ryuuzakiego ale nawet w przybliżeniu nie mogące się z nim równać, więc przestałam. XD;;
czuje dokładnie to samo do Near i Mello XD'' nie moglam wręcz na nich patrzeć XD" zresztą wciąż nie mogę, tak mnie wkurzali XDD'' ale przełamałam się poza serią - przez serię rozkosznych artów z których z L, Near, Mello i Matta zrobili wesołą eLową rodzinkę, to takie slodkieee XD i Near i Mello byli słodcy... ale tylko tam ich toleruje, te arty byly wyjątkowe XD w samej serii wciaż nie mogę na nich patrzeć XD"'
Z anime widziałam tylko openingi, i tyle co przez ramię zeszłorocznej współlokatorce która wtedy w tym siedziała XD i niesamowicie mi się podoba animowa realizacja historii, ale naprawdę nie wiem czy kiedyś znajdę jeszcze chwilę żeby sobie to obejrzeć, szczególnie z ciągle powiększającą się listą dram, filmów i innego stuffu do zobaczenia. XD;;
robi się z tego topic marudzenia na wieczny niedobrak w ściąganiu, hehe XDDD
openingi i endingi defnota były bardzo ładne (ani razu nie przewijałam X3) nie licząc drugiego openingu z jakąś piosenką-rąbanką o treści ningen fucker XD'' jak dla mnie psuła mi calkiem ładny wizualnie opening XD!
od tego fandomu masz na myśli m&a ogólnie czy tylko Death Note XD?
M/a ogólnie, a konkretnie wszystko zaczęło się od Sailor Moon, nie pamiętam już ile lat temu XD i wciąż mam do tej serii wielki sentyment, sięgający po serię dramową i musicale.Ale nowego nic nie oglądałam już od wieków, jakoś muzyka, dramy i reszta entertainmentu pochłonęły znaczną większość mojej uwagi. XD
O, ja też czasy Sailor Moon XDD ja jeszcze czasami wracam do anime i mang, ale coraz rzadziej (ostatnio chyba same ecchi wychodzą XD" albo wody po ecchiXP). Ostatnio oglądałam Lovely Complex i się rozkochałam (a to że najpierw live film widziałam to przemilczmy...XDDD) oraz Cat Street autorki Hana yori dango XD czasami dobrze jest odpocząć i od dram XDDD
Doumo~ ^^ ale obejrzę później trochę, muszę być w nastroju jednak. XD
Ok, tylko daj mi znać wrażenia, ciekawa jestem XD
Ostatnio trafiłam wreszcie na ep DK z Matsuoką Mitsuru którego uwielbiam najbardziej zaraz po Kinkach i Okadzie, a nie mogłam znaleźć bo na clubboksie ktoś źle odczytał kanji z imienia, i musiałam szukać daty w necie -.-' anyway, w Matsuoce zakochałam się zaraz po zobaczeniu go w Yamada Tarou Monogatari, nie mając pojęcia kim jest, a tu okazuje się że to znajomy Kou-chana i nawet napisał Kinkom piosenkę. XDD
*sprawdziła gostka* a to ten! XD pierwszy raz widziałam go w Hito ni yasashiku (cudowna drama swoją drogą XD) i jak go po tak dlugim czasie ujrzalam w Yamadzie to się zdziwiłam że on jeszcze gra! XD
O, wiec jednak Kocian ma znajomych (*khe khe* po Tsuyo mi się to wątpienie udziela XDD). A którą piosenke X3?
ale zostałam wystawiona przez YesAsię która najpierw twierdziła że ma jeszcze Tsuyoshiego photobook "Shoujiki I Love You", a po trzech tygodniach dostałam maila że jednak nie T_T a ja to tak chcę~~! Gazety czasem dostaję od korespondentów którzy znają moje obsesje XD ale poza tym to ebay i livejournal. XD
Heh, ja wymiękam za bardzo przy zdjęciach więc nawet nie planuje photobooka (zawał na miejscu bym miała, o ile w ogóle zdołałabym to otworzyć XDDD), skupiam się na oszczędzaniu na płyty nowe kinkowe XD''
Livejournal? w sensie skany nie XD? no to już bliżej mnie XDDD
Heh, i u mnie jednego gatunku nie ma XD z wymienionych przez ciebie to za Monkey Majik przepadam ^^ Laruku doceniam, Haido ma świetny głos~ DJ Ozma mnie powiedzmy przeraża trochę XDDD już wolałam jego wcześniejsze wcielenie w Kishidanie XDD Akeboshiego lubię też, i Orenji Renji rzecz jasna ^^ a Tamakiego wolę jednak jako aktora XD
Haha, ja go lubię najbardziej w Remote i Nodame (nikt nie poznaje że biednego wystawionego niedoszłego męża z Remote'a gra ten sam co Chiaki-sama XDDD)
ale to jak śpiewa tez mi się podoba XD nie jakoś zabójczo, ale jednak podoba XD
jeśli chodzi o aktorów którzy wzięli się za śpiewanie to zadziwiająco podoba mi się to co tworzy Tsukamoto Takashi (jeden z moich ulubionych nie z JE aktorów zresztą ^^), w sensie że za nic nie spodziewałam się że mu to może tak dobrze wyjść, ale po "Itsudemo boku wa" czekałam tylko na album.
tego z kolei lubiłam w Teppan Shoujo Akane XD ale nie slyszałam nigdy jak śpiewa O_o''
jak masz jakieś namiary to poproszę XD
Maayę Sakamoto uwielbiałam w czasach mojego fandomu m/a, szczególnie za utwory z Escaflowne i "Kiseki no Umi" z Record of Lodoss War - teraz rzadziej słucham, ale lubię. Shiinę i jej Tokyo Jihen lubię strasznie. ^^
A mi zostało do dzisiaj i lubię bardzo jej utwory nieużywane w anime również XD
Za to z twoich ulubionych sama lubię tylko Shibasaki Kou XD Porno graffiti jakiś utwór mi się podobał calkiem, ale nie pamiętam teraz tytułu O_o'' skleroza napada XD"

W ogóle zapomniałam wspomnieć, że kocham też WaTy XDDD! założe się że o wielu rzeczach zapomnialam XD"'
Słucham też ostatnio idolów mojego idola czyli Mr Children i Chage&Aska XD te typy o dziwo też do mnie przemawiająXD
Mimo tego że faktycznie to ich taka piosenka o której wspomina się przy każdej okazji, uwielbiam ją i już XD tekst do mnie jakoś mocno trafia za każdym razem - właściwie ich muzyka to prawie wszystko piosenki o miłości XD ale jedne z najpiękniejszych jakie znam, zarówno pod względem słów jak melodii. W ogóle istnieje tylko jeden jedyny utwór Kinków którego nie lubię, a jest nim "Jounetsu". XD;;;
Ja też 2 rok, w Warszawie ^^ hmm w Gdańsku? a nie znasz może niejakiej Nanako? XD
Hmm... *myśli nad kinkową piosenką która nie jest o miłości* hmmmmm... gokurosan XD? znaczy 5x9=63 XDD i moze solitude jako że nie kumam ani PVki ani słów (wybacz kocianie XD). Tabiji też chyba nie było o miłości... i namida hitohira? XD Nie no trochę ich znalazlam XDD
hm, ale w niektórych songach miłość jest tam tylko dodatkowo XD]
Ai no katamari wolę w wersji accoustic XDD i choć ją doceniam, tak jak i Eien no bloods i Anniversary (ma podobny status do nich u mnie XD) to jednak daleko jej do bycia moją fav XD'
Ja za to lubię wszystkie songi Kinków XD' rili XDD i wątpię by kiedykolwiek stworzyli songa który nie trafi do mnie XDDD
A jounetsu moze choć trochę cię opęta jak obejrzysz Rookie, to theme song tej dramy XD w najgorszym przypadku nie bedzie ci wychodzić z głowy song którego nie lubisz XDDD (mialam tak raz z TxT, z Venus XD)
Nanako? Osobiście nie, ze słyszenia tak, zwlaszcza jak chodziła na mangowe parę lat temu XD'
Haha, Eien ni powinni dawać na ślubach, to idealny wedding song XDDD
Zgadzam się całkowicie, haha XDD zastanowię się nad tym może kiedy przyjdzie na mnie kolej. XDD
Eien ni live X3333
Ech, ta katakana...XD nic tylko strzelać na ślepo co to mogło znaczyć XDD
nie, nie ma żadnego lajwa XD Tsuyo to po prostu zapowiadał na Donnamonyi XD
A szkoda że nie ma w sumie XD nic, myślałam że może akurat na jakimś DK którego nie mam. XD'' Donnamonyę to ja właśnie nadrabiam od początku, to znaczy tyle ile mi się uda na cb znaleźć. XD
Ja Donnamonyę od jakiegoś pół roku slucham na bieżąco XD w sensie codziennie jak wychodzi XDDD mam trochę do tyłu naściąganych również, ale niewiele jeszcze z nich sluchalamXD z tego co patrzyłam na cb nie ma problemów z donnamonyą, mają nawet pierwszą ever XD
Myślę że jest szansa że coś będzie ^^ też bym chciała~ A "Ai no Katamari" poznałam dopiero rok temu, właśnie przed świętami, i to najpierw acoustic version. XD Też mi się "Brand New Song" kojarzy wiosennie. XDDD
Myślisz XD? choć album za miesiac wychodzi XD'? Nie no, miło byłoby jeszcze singiel (ale za co ja go kupię? *gleba*) ale myśle że aż tacy pracoholicy to oni nie są, nawet jak to ich anniversary w tym rokuXD'
A ja dopiero rok temu poznałam "boku no senaka ni wa hane ga aru" X3 kocham tego songa xDDD
A w ogóle, miałabym do ciebie prośbę, jeśli mogę~ zajrzałam na twojego deviantarta i masz tam screenshot swojego ekranu, a na nim taki śliczny skin do winampa z Kinkami~ trochę ich mam, ale takiego nie XD skąd go wzięłaś?... ^^
Nie pamiętam skąd O_o'' z przypadkowej strony pewnie jak byłam zdesperowana że chcę Kinkowego winampa XD'' mogę ci go jakoś przesłać, to mój jedyny skin kinkowy XD" mówisz że masz troche skinów z kinkami XD? nie podzieliłabyś się nimi bądź ich źródłem *______*?

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 19th, '07, 19:37

Oo, nie dostałam powiadomienia o twojej odpowiedzi o_o dobrze że mi przyszło do głowy zajrzeć na forum ._.
mistery_priestess wrote:Jeszcze nas stąd wyrzucą za spamowanie XDDDD!
Hehe XD jakby co to zapraszam na priva jakoś albo na maila, hitomipyon na gmailu. ^^
O, ja też czasy Sailor Moon XDD ja jeszcze czasami wracam do anime i mang, ale coraz rzadziej (ostatnio chyba same ecchi wychodzą XD" albo wody po ecchiXP). Ostatnio oglądałam Lovely Complex i się rozkochałam (a to że najpierw live film widziałam to przemilczmy...XDDD) oraz Cat Street autorki Hana yori dango XD czasami dobrze jest odpocząć i od dram XDDD
Dokładnie takie samo wrażenie odnoszę co do nowszych produkcji. XDD'' RabuKon też lubię~! czytałam najpierw mangę, ale zrobiłam to dopiero kiedy dowiedziałam się że Tecchan będzie grał w filmie na niej opartym XD no bo uwielbiam go w ogóle <3 i w kategorii kawaiiności only to on u mnie zajmuje zdecydowanie pierwsze miejsce. ^^
Ok, tylko daj mi znać wrażenia, ciekawa jestem XD
No więc przy tym pierwszym płakałam oczywiście ;_; hmmm no i coś ci jeszcze chciałam w związku z tym powiedzieć, ale od wczoraj zapomiałam XD'' gomen, jeśli mi się przypomni to powiem. ^^''' Drugie podobało mi się też, oba masochistycznie dodałam do ulubionych XD a to z Wakaby obejrzę jednak później, nie chcę spojlerować sobie nawet takich momentów. ^^;
*sprawdziła gostka* a to ten! XD pierwszy raz widziałam go w Hito ni yasashiku (cudowna drama swoją drogą XD) i jak go po tak dlugim czasie ujrzalam w Yamadzie to się zdziwiłam że on jeszcze gra! XD
O, wiec jednak Kocian ma znajomych (*khe khe* po Tsuyo mi się to wątpienie udziela XDD). A którą piosenke X3?
Ja po Yamadzie zaraz rozejrzałam się w czym jeszcze grał, i ściągnęłam Hito ni Yasashiku, w tej chwili czeka mnie jeszcze ostatni odcinek ^^ zgadzam się że cudowna~ ^^ (a wcześniej zastanawiałam się jakim cudem Shingo został szóstym most wanted na liście AnAna XD'') a Mitsuru-san jest chyba numerem jeden wśród znanych mi Japończyków którzy absolutnie nie wyglądają na swój wiek. XDD
"Umareta toki kara no sayonara wo bokutachi wa", i jeszcze jego autorstwa jest aranżacja do Kocianowego "-so young blues- 2006" (widzisz, udziela mi się XDD'').
Heh, ja wymiękam za bardzo przy zdjęciach więc nawet nie planuje photobooka (zawał na miejscu bym miała, o ile w ogóle zdołałabym to otworzyć XDDD), skupiam się na oszczędzaniu na płyty nowe kinkowe XD''
Livejournal? w sensie skany nie XD? no to już bliżej mnie XDDD
A ja chcę~~ >.< po tych previewach które widziałam w magazynach to chcę straszliwie. >.< Skany owszem, ale są też community dla ludzi którzy chcą pozbyć się swojego j-stuffu i tam ciekawe rzeczy można trafić czasem ^^ a ty jesteś na LJu może? ^^
tego z kolei lubiłam w Teppan Shoujo Akane XD ale nie slyszałam nigdy jak śpiewa O_o'' jak masz jakieś namiary to poproszę XD
Teppan Shoujo Akane też jeszcze na mnie czeka XD'' a Tsukamoto poznałam tak jak Okadę w Kisarazu. ^^ Tu masz tę piosenkę właśnie którą miałam na myśli -> http://www.mediafire.com/?6mb9zbkv8o5 i pomyliłam tytuł, powinno być "Itsu no hi ni ka", "Itsudemo boku wa" to inna. XD;; Jeśli ci się spodoba to mogę upować cały album. ^^
W ogóle zapomniałam wspomnieć, że kocham też WaTy XDDD! założe się że o wielu rzeczach zapomnialam XD"'
Słucham też ostatnio idolów mojego idola czyli Mr Children i Chage&Aska XD te typy o dziwo też do mnie przemawiająXD
Ja to Teppeia głównie XD ale WaTy są rabu, owszem. ^^
Chage & Aska słabo są mi znani (głównie z "On Your Mark" XD'), za to Mr Children lubię bardzo ^^ i jeszcze Remioromen.
Ai no katamari wolę w wersji accoustic XDD i choć ją doceniam, tak jak i Eien no bloods i Anniversary (ma podobny status do nich u mnie XD) to jednak daleko jej do bycia moją fav XD'
Ja za to lubię wszystkie songi Kinków XD' rili XDD i wątpię by kiedykolwiek stworzyli songa który nie trafi do mnie XDDD
A jounetsu moze choć trochę cię opęta jak obejrzysz Rookie, to theme song tej dramy XD w najgorszym przypadku nie bedzie ci wychodzić z głowy song którego nie lubisz XDDD (mialam tak raz z TxT, z Venus XD)
Mi w sumie też podoba się acoustic bardziej XD no i "Jounetsu" w acoustic też jestem w stanie słuchać. XDD'' Z Rookie zobaczymy, ale pewnie właśnie tak będzie XD;; miałam to na przykład z "Yorokobi no Uta" Kattunów której nie cierpię poza wstępem instrumentalnym, po Tokkyu Tanaka 3gou czepiała się mnie uparcie. XD'' A "Venus" należy do najbardziej czepliwych kawałków w ogóle moim zdaniem. XDD
Nanako? Osobiście nie, ze słyszenia tak, zwlaszcza jak chodziła na mangowe parę lat temu XD'
Aha, no tak pytałam bo to moja pen friend i od jakiegoś czasu wkręcam ją w JE, jmusic i dramy też. XDD
Ja Donnamonyę od jakiegoś pół roku slucham na bieżąco XD w sensie codziennie jak wychodzi XDDD mam trochę do tyłu naściąganych również, ale niewiele jeszcze z nich sluchalamXD z tego co patrzyłam na cb nie ma problemów z donnamonyą, mają nawet pierwszą ever XD
Hmm, na tym cb którym się posiłkuję (ten najbardziej znany kinkowy, kkf51224 bodajże, nie pamiętam bo mam w zakładkach XD') jest owszem pierwszy (bardzo mi się podobało jak wspominali o tym że w związku ze wspólnym nazwiskiem pytają ich czy nie są przypadkiem braćmi, a Tsu powiedział że tak naprawdę są małżeństwem XDD i opowiadali sobie o Ningen Shikkaku tak jakby pierwsze słyszeli że razem w tym grają XDD) , ale potem spora dziura. XD;
Myślisz XD? choć album za miesiac wychodzi XD'? Nie no, miło byłoby jeszcze singiel (ale za co ja go kupię? *gleba*) ale myśle że aż tacy pracoholicy to oni nie są, nawet jak to ich anniversary w tym rokuXD'
A ja dopiero rok temu poznałam "boku no senaka ni wa hane ga aru" X3 kocham tego songa xDDD
Hmm, saa, nigdy nic nie wiadomo XD no ja bym chciała nowy album ale nie wiem czy wyrobię finansowo >.< dopiero co V6 Voyagera zamawiałam, i to w dwóch wersjach, a teraz mój ulubiony sprzedawca z ebaya mi znalazł limitkę Sophii z DVD której szukałam...
Ja też kocham~~ chyba mi się aranżacja z albumu podoba bardziej. ^^
Nie pamiętam skąd O_o'' z przypadkowej strony pewnie jak byłam zdesperowana że chcę Kinkowego winampa XD'' mogę ci go jakoś przesłać, to mój jedyny skin kinkowy XD" mówisz że masz troche skinów z kinkami XD? nie podzieliłabyś się nimi bądź ich źródłem *______*?
Oto pack wszystkich moich skinów kinkowych, i dodałam jeszcze Teppeia skoro wiem że go lubisz XD -> http://www.mediafire.com/?2xugmieblzm z różnych miejsc je pozbierałam, te najładniejsze chyba z koreańskich blogów XDD a za tego twojego byłabym bardzo wdzięczna. ^^

Kurai yoru
Posts: 27
Joined: Jul 10th, '07, 20:43
Location: Poland

Post by Kurai yoru » Oct 19th, '07, 20:18

ojej ale sie rozpisujecie gdyym jeszcze miała czas to przeczytac to moze bym sie właczyła do rozmowy X D

a ja tego wciaz nie widziałam X D ale jeszcze nie ogladałam dramy na której bym ryczyła na kazdym epie X D
no ja zaczełam od tej pozycji i nie wiedziałam że ona jest tak hardcorowa : P ogólnie daje do myślenia

Nodame to w zasadzie to jest skończona od dawna, tylko nie w wersji dvd XP Nodame wymiata, strasznie tęsknię za tą dramą X D' a anime nie jest już tak fajne X D'
no nodame jest super teraz czekam na special żeby przetłumaczyli : P a anime mnie az tak nie wciagneło jak drama : P


ja też, ale w wersji mangowej XD'' uważam że dramę strasznie skrzywdzili XD" za dużo wariactwa, to nie powinno być połaczeniem hana yori dango + ouran, a mam wrażenie że takie własnie mieli założenie XD"' taka parodia parodii shojo na haju XD"

ja zaczełam od dramy wiec nie miałam porównania i ogólnie nie przywórnując dramy do niczego to mi sie podobał pomysł : P

Pamiętam go najlepiej jako Rui z Hanayori i z Summer Snow XDD w SS był jeszcze taki maly XDDD moim fav jest za to Domoto Tsuyoshi i ostatnio Nakai XD
u mnie big love zaczął sie własnie od hana yori : P widziałam go tez w stand up gokusen yuuki azumi (starszny film objerzałam go tylko dla ogurka) : P dostałąm ejszcze densha otoko na co aktualnie brak mi czasu ogólnie uważam ze ejst cąłkiem niezłym aktorem chociaż mógłby dostawać bardziej zróżnicowane role

ostatnio widziałam jeden odc Sushi Oji i chyba to nie jest to o co mi chdoizło X D ciagle szukam jakieś fajnej pozycji może mozecie mi coś polecić? myślałam o przerzuceniu sie na k dramy ale jednak wolałabym poćwiczyć troche japoński ( j dramy to skarbnica słówek X D )

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 19th, '07, 20:38

No to ja teraz witam z kolei XD obecnie też w Warszawie nawiasem mówiąc. XD
no nodame jest super teraz czekam na special żeby przetłumaczyli : P a anime mnie az tak nie wciagneło jak drama : P
Do speciala jeszcze trochę czasu, ale też się nie mogę doczekać ^^ już tęsknię za castem XD tak samo z filmem Sushi Ouji zresztą. XD
ja zaczełam od dramy wiec nie miałam porównania i ogólnie nie przywórnując dramy do niczego to mi sie podobał pomysł : P
Też zaczęłam od dramy, ale tajwańskiej XDDD podoba mi się straszliwie - japońskiej nie widziałam jeszcze, ale według większości moich znajomych przy porównaniu ta pierwsza wersja wypada dużo korzystniej. XD
ostatnio widziałam jeden odc Sushi Oji i chyba to nie jest to o co mi chdoizło X D ciagle szukam jakieś fajnej pozycji może mozecie mi coś polecić? myślałam o przerzuceniu sie na k dramy ale jednak wolałabym poćwiczyć troche japoński ( j dramy to skarbnica słówek X D )
Racja, sporą część mojej wiedzy o języku japońskim i samej Japonii zdobyłam właśnie dzięki dramom. XD Hmm, zależy jakie serie preferujesz... patrząc na tytuły które wymieniłaś poleciłabym ci na przykład "Taiyou no Uta" - nieprzeciętna moim zdaniem historia o miłości i muzyce, przy tym naprawdę poruszająca (brzmi banalnie jakoś XD; streszczenia zdecydowanie nie są moją mocną stroną XD''), czy na przykład "Nobuta wo Produce", jeśli jeszcze tej serii nie widziałaś. A koreańskie dramy nie przemawiają do mnie jakoś XD za dużo wśród nich typowych wyciskaczy łez. XDD;;

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 19th, '07, 21:09

gekkou wrote:Oo, nie dostałam powiadomienia o twojej odpowiedzi o_o dobrze że mi przyszło do głowy zajrzeć na forum ._.
Miałam to samo kiedy ten topic się z powrotem ożywił w wakacje! Ni pół powiadomienia XD'' dopiero niedawno jak na głównej zauważyłam że niedawno ktoś dodał odpowiedz to se pomyślałam wtf, nie miałam powiadomienia! A jak zajrzałam to mnie przeraziło od jak długiego czasu powiadomienie nie doszlo XD"
mistery_priestess wrote:Jeszcze nas stąd wyrzucą za spamowanie XDDDD
Hehe XD jakby co to zapraszam na priva jakoś albo na maila, hitomipyon na gmailu. ^^!
gmailu XD? czyli że po prostu ten człon + małpa + gmail (com?) XDDD
ja mam na tlenie, chyba mam nawet w profilu, a jak nie to: mistery_priestess@o2.pl XD
ale na razie zostańmy, może innych Polaków ściągniemy jak ten topic ciągle bedzie wracał do góry XDDD
Dokładnie takie samo wrażenie odnoszę co do nowszych produkcji. XDD'' RabuKon też lubię~! czytałam najpierw mangę, ale zrobiłam to dopiero kiedy dowiedziałam się że Tecchan będzie grał w filmie na niej opartym XD no bo uwielbiam go w ogóle i w kategorii kawaiiności only to on u mnie zajmuje zdecydowanie pierwsze miejsce. ^^
Heh, widać coś jest w tym z prawdy XD"
Hehe, a ja właśnie po filmie X3 ale o mandze słyszałam już wczesniej, na stronie ze skanlacjami z której chyba kimi wa petto ściągałam też była XD' ale jakoś się nie bralam, bo od drugiego tomu jakośXD' Ale film mi się bardzo podobał wiec mangę brałam nawet z tym brakiem na początku (teraz już nadrobionymXD) i podobała mi sie jeszcze bardziej od filmu, a myślałam że to niemozliwe bo film był naprawdę boski XDDD

Też uwielbiam Tepciana X3 w sumie zaczełam po Dragon Sakurze, tam go poznałam, to jego de best rola! XD i w Iryu, kocham Iryu za Tepciana w okularkach *__* (mam małe megane character zboczenie XDD) a wczoraj obejrzalam z nim w końcu taki jeden film, The portrait of wind się zwal... tepciana niewiele, ale film fajny XD choć końcówki nie skumałam, ale to na marginesie XD' w sumie to wciaz czatuje na My favorite girl z WaTami, nawet jeśli fabularnie brzmi jak brzmi to jednak Teppei i jego połówka z WaTa to nie daruje sobie jak tego jednak nie obejrze XD"
Ok, tylko daj mi znać wrażenia, ciekawa jestem XD
No więc przy tym pierwszym płakałam oczywiście ;_; hmmm no i coś ci jeszcze chciałam w związku z tym powiedzieć, ale od wczoraj zapomiałam XD'' gomen, jeśli mi się przypomni to powiem. ^^''' Drugie podobało mi się też, oba masochistycznie dodałam do ulubionych XD a to z Wakaby obejrzę jednak później, nie chcę spojlerować sobie nawet takich momentów. ^^;
Hmm... może to co chciałaś powiedzieć było na temat użytego songa X3? bo w sumie to jestem ciekawa jak tobie sie jego dobranie podobalo xD tak po prawdzie to od tego fanvida Seppaku no tsuki już nigdy nie będzie dla mnie takie samo, niesamowicie mi się kojarzy z Ningenem XD"
Drugi bolał na inny sposób XD'' historia która się nie spełniła, au XD"
Inne fanvidy z Ningena też oglądalam ale zdecydowanie słabe są, zwłaszcza w porównaniu z tymi XD' zresztą nie ma po co się tak męczyć, dwa wystarczą w zupełności, kya XD"
Hm, wydaje mi się że wszystkie już z tych momentów były... (byłaś jakoś przed 5,6 epem nie XD?) ale może lepiej byś nie ufała mojej pamięci jak nie chcesz nawet takich scen których jeszcze nie widziałaś XD'' w końcu Wakabę oglądalam najdawniej z tych all wspólnych dram XD" hm, ale na pewno ostatnia scena jest z późnych epizodów, choć spoilerem nie jest z żadnej stronyXDDD
Ja po Yamadzie zaraz rozejrzałam się w czym jeszcze grał, i ściągnęłam Hito ni Yasashiku, w tej chwili czeka mnie jeszcze ostatni odcinek ^^ zgadzam się że cudowna~ ^^ (a wcześniej zastanawiałam się jakim cudem Shingo został szóstym most wanted na liście AnAna XD'') a Mitsuru-san jest chyba numerem jeden wśród znanych mi Japończyków którzy absolutnie nie wyglądają na swój wiek. XDD
"Umareta toki kara no sayonara wo bokutachi wa", i jeszcze jego autorstwa jest aranżacja do Kocianowego "-so young blues- 2006" (widzisz, udziela mi się XDD'').
Ostatni ep, poryczalam sie na nim... byl taki wzruszający w pozytwny sposób XD"
A Shingo wymiatał w Hito XD muszę przyznać, że to była moja pierwsza drama z nim, pewnie dlatego mam o nim tak dobre zdanie haha, którego nawet Saiyuki drama nie naruszyła XDD w innym wypadku pewnie by tak nie było XD nie, na pewno nie XDD
Haha, to fakt, gdybym nie wiedziała za wczasu ile ma lat...XDDD chociaż sporo mu w tym wrażeniu wzrost pomaga, haha XD choć myślę że Kinki czasami jeszcze bardziej nie wyglądają na swój wiek XD'' ostatnio na MS Tsuyo wyglądał jakby miał 20-22 O_o'' a znajomi jak ich pokazuje Kimurę niektóre obecne zdjęcia to mówią nawet niekiedy że poniżej 20...XDDDD w sumie mam z tego niezłą zabawę XD
Ach! Bardzo lubie tego songa XD! ale już so young blues w wersji 2006 nie tak bardzo...XD wolę jednak wersję pierwszą XD (bosh, ta piosenka jest taka... wulgarnie ero jak na songa Kociana XDDD)
A ja chcę~~ >.<po>.< Skany owszem, ale są też community dla ludzi którzy chcą pozbyć się swojego j-stuffu i tam ciekawe rzeczy można trafić czasem ^^ a ty jesteś na LJu może? ^^
Jeszcze się nie zastanawiałam nad kupowaniem magazynów... moze gdyby im ceny spadły XD'' ale kto wie co się stanie z moim nastawieniem za jakiś czas...XD'
Hai, mam LJa, ale nie sluży mi do zbyt wielu rzeczy (raczej do spamowania bzdurami XD) http://orenji-kiseki.livejournal.com. Ty pewnie też jesteś XD?
Teppan Shoujo Akane też jeszcze na mnie czeka XD'' a Tsukamoto poznałam tak jak Okadę w Kisarazu. ^^ Tu masz tę piosenkę właśnie którą miałam na myśli (...)
Ojej, dziękuje ^______^ song jest naprawdę ładny... rozkoszny wręcz. I o dziwo ma całkiem ciekawy i niezły glos, takich lubię najbardziej XD ma też wstęp na który jestem slaba, zwłaszcza jeśli reszta songa jest dobra XD' (w mój weak spot mnie trafił...XD) so sweet song...X3 pewnie zostanie na dłużej na moim winampie XD że też dotąd tego nigdzie wcześniej nie widziałam i nie slyszalam O_o''
za album byłabym bardzo wdzięczna jeśli jest równie dobry X3 o ile to oczywiście nie jest kłopot XD'
Ja to Teppeia głównie XD ale WaTy są rabu, owszem. ^^
Chage & Aska słabo są mi znani (głównie z "On Your Mark" XD'), za to Mr Children lubię bardzo ^^ i jeszcze Remioromen.
Same here XD ale Wentz po paru tv showach mnie rozbroił więc w sumie mówię WaTy...XDD mam nadzieję że wkrótce zaczną śpiewać razem znowu XD''
Też byli mi strasznie słabo znani (też z On Your Mark głównie XDDD) a to dziwne, bo w Japonii to kolejny kult XD'' dałam im szansę po tym jak zauważyłam że Tsuyo często ich songi spiewa (i w jego wykonaniu były niezłe XD) więc dałam szansę ich ostatniemu singlu który mi się podobał i tak teraz ściągam co popadnie XDD miło się dokształcać z takiej wiedzy podstawowej u Japońców XDD
Mr.Children w sumie miejscami mnie przynudza, ale niektóre albumy i utwory to mają genialne XD moją pierwszą miłością był 'Sign" song i "Shinkai" album. Obecnie bardzo lubię "Home" XD
Do Remioromen(a? XD nie lubię polskiej odmiany czasami XD) jakoś nie mogę się przekonać za bardzo XD'
Mi w sumie też podoba się acoustic bardziej XD no i "Jounetsu" w acoustic też jestem w stanie słuchać. XDD'' Z Rookie zobaczymy, ale pewnie właśnie tak będzie XD;; miałam to na przykład z "Yorokobi no Uta" Kattunów której nie cierpię poza wstępem instrumentalnym, po Tokkyu Tanaka 3gou czepiała się mnie uparcie. XD'' A "Venus" należy do najbardziej czepliwych kawałków w ogóle moim zdaniem. XDD
O, a ja jeszcze nie tknełam tej dramy z Kokim XD fajna jest XD? możesz dać mi jakąś opinię XD? bo póki co to niewiele z moich znajomych to oglądało a ogólnie recenzje i rankingi miało kiepskie (ale to jeszcze o niczym nie przesądza, zresztą rankingi zależą od zbyt wielu losowych rzeczy XD")
Hehe, z Venus to miałam fajne przeprawy ^_^ to pierwszy song TxT którego PVkę sobie ściągnełam (w celach zapoznawczych bo moja przyjaciółka kochała TxT więc i ja chciałam dać im szansę XD) i musze przyznać że w ogóle mi się wtedy nie podobał XD' potem był wciaż walkowany a ja wciaż go nie lubiłam za nic XD a nagle na Music Station Super Live z zeszłego roku TxT śpiewali to i mnie nagle wciąglo O_O nie mogłam odczepić się od tego songa i w efekcie wpadlam w TxT...xD'' to było takie nagłe odmienienie...XDDD a od czasu kiedy ją wypuścili w ogóle mi się nie podobała! XD
Nanako? Osobiście nie, ze słyszenia tak, zwlaszcza jak chodziła na mangowe parę lat temu XD'
Aha, no tak pytałam bo to moja pen friend i od jakiegoś czasu wkręcam ją w JE, jmusic i dramy też. XDD
To też by nawet pasowało bo mało mam znajomych co siedzą w JE, zwłaszcza których znam w real life (brzmi jakbym się za dużo naoglądała jakiś serii otaku i hacka... co jest prawdą, haha XD Akiba~~) i cóz, dramami to ja moich znajomych zarażałam, ale nie zostali w tym na stałe, od czasu do czasu do dram tylko wracają (co w sumie też jest już niezłym wyczynem, haha XD).
Hmm, na tym cb którym się posiłkuję (ten najbardziej znany kinkowy, kkf51224 bodajże, nie pamiętam bo mam w zakładkach XD') jest owszem pierwszy (bardzo mi się podobało jak wspominali o tym że w związku ze wspólnym nazwiskiem pytają ich czy nie są przypadkiem braćmi, a Tsu powiedział że tak naprawdę są małżeństwem XDD i opowiadali sobie o Ningen Shikkaku tak jakby pierwsze słyszeli że razem w tym grają XDD) , ale potem spora dziura. XD;
OŻ! Myślałam że mają na tym cb tego wiecej XD'' no cóz, rozejrzę się najwyżej też po innych XD' w sumie też chciałabym jak najwięcej jej ponadrabiać XD' donnamonya wymiata, nie myślalam że tak łatwo jest się uzaleznić od radiowego programu idolowego XD"
Uwielbiam tą Donnamonyę za te bzdurne gadki XDD i za tą babcię na wrotkach w sklepie z petami czy jak to szlo XDDD ale najgorsze są chyba nazwy na rotacyjne kąciki... xD' a myślałam że to ja mam coś nie tak z głową gdy wpadnę na gupi tytuł, ale oni mnie pobili XD" i założe się że nawet się nie starali by to bylo jak najbardziej dziwne XDDD
Hmm, saa, nigdy nic nie wiadomo XD no ja bym chciała nowy album ale nie wiem czy wyrobię finansowo >.< dopiero co V6 Voyagera zamawiałam, i to w dwóch wersjach, a teraz mój ulubiony sprzedawca z ebaya mi znalazł limitkę Sophii z DVD której szukałam...
Ja też kocham~~ chyba mi się aranżacja z albumu podoba bardziej. ^^
A ja się pochwalę bo zaraz mnie ze szczęscia rozsadzi (XD *booom!* xD) własnie zamówiłam Phi, jestem w siódmym niebie! Znajoma była tak miła że zaplaciła mi za zamówienie paypalem w moim imieniu *_____* (bo ja nie mam konta własnego XD")
Khem... ok, teraz się pochwalę swoją ciemnotą, ale jaka jest róznica w tych editach z albumu i singla? Bo jakoś nie odczułam specjalnej róznicy XDD'' (trochę w melodii która wydaje się czystsza i mniej płytka, ale oczywiście nie wem na czym ten fenomen polega bo nie miałam nigdy żadnej edukacji muzycznej XD)
Oto pack wszystkich moich skinów kinkowych, i dodałam jeszcze Teppeia skoro wiem że go lubisz XD -> http://www.mediafire.com/?2xugmieblzm z różnych miejsc je pozbierałam, te najładniejsze chyba z koreańskich blogów XDD a za tego twojego byłabym bardzo wdzięczna. ^^
Wooo... ja tak daleko się nawet nie dokopałam XD! Dziękuje bardzo, bosh, jakie one są śliczne *__________*! *zawał* te zdjęcia są za słodkie, umrę nim spojrzę na skina XDDD'' (ja to jednak jestem fanka ze slabym sercem jeśli chodzi o tak kjutne zdjecia, zwyczajnie się rozpływam i nie mam siły patrzeć długo XDDD) arigatou! X333 i ten z Tepcianem też jest rozkoszny XD! o maj gad, jestem w skinowym niebie XDDD! swoją drogą strasznie lubię skiny, sporo ich kiedyś szukałam i calkiem ładne wynajdywalam, mam trochę z jpopu (poza JE xD) jakbyś chciała jakiegos artystę to moze mam (nawet jak nie znałam a bylo ładne to ściągałam, tak na przyszłośćXDDD wiem wiem, śmieszna polityka XDD)
Ten co chciałaś tez ci apnełam na MF: http://www.mediafire.com/?1g4g5j41xfz
razem z jednym Kocianowym którego tez miałam, w podobnym stylu do pierwszego i ty go w swoich tez nie miałaś to go dodalam XD

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 19th, '07, 21:44

Kurai yoru wrote:ojej ale sie rozpisujecie gdyym jeszcze miała czas to przeczytac to moze bym sie właczyła do rozmowy X D
Haha, w sumie to glownie gadanie o Kinki Kids (a przynajmniej od tego wyszło XD), zawsze możemy rozpocząć nową XDD (w końcu nie chcemy by nas wyrzucili za monopolizację XDDD żart X3)

Kurai yoru no nodame jest super teraz czekam na special żeby przetłumaczyli : P a anime mnie az tak nie wciagneło jak drama : P
Mnie też nie XDD wiec cię rozumiem XD
Gekkou: Do speciala jeszcze trochę czasu, ale też się nie mogę doczekać ^^ już tęsknię za castem XD tak samo z filmem Sushi Ouji zresztą. XD
A kiedy w ogóle ten Special X3333?
Kurai yoru ja zaczełam od dramy wiec nie miałam porównania i ogólnie nie przywórnując dramy do niczego to mi sie podobał pomysł : P

Gekkou Też zaczęłam od dramy, ale tajwańskiej XDDD podoba mi się straszliwie - japońskiej nie widziałam jeszcze, ale według większości moich znajomych przy porównaniu ta pierwsza wersja wypada dużo korzystniej. XD
Tajwańska hanakimi XD? To było jak parodia Hanakimi, ale musze przyznać że patrząc na to pod tym kątem była naprawdę fajna i zabawna XD choć chińskie komiczne miny wydają mi się po prostu dziwne XD''
Ale jednak uważam że szkoda takiej serii że ma taką przekombinowaną ekranizację japońską XD" ale nawet jeśli nie patrzyłabym na tą dramę jako na realizację mangi której znam, w sensie coś osobnego, to i tak by do mnie nie przemówiła... parodie parodii na haju rzadko do mnie trafiają chyba że są nadprzeciętne XD" wolę trochę sensu i uroku XD''
Kurai yoru u mnie big love zaczął sie własnie od hana yori : P widziałam go tez w stand up gokusen yuuki azumi (starszny film objerzałam go tylko dla ogurka) : P dostałąm ejszcze densha otoko na co aktualnie brak mi czasu ogólnie uważam ze ejst cąłkiem niezłym aktorem chociaż mógłby dostawać bardziej zróżnicowane role
Też oglądałam Azumi i się zastanawiałam czemu sie tak męczę z tym badziewiem i sobie przypomnialam że dla castu XDDD!
Co mi przypomina że był tam również Eita którego uwielbiam i Narimiya Hiroki (obym nie przekręciła imienia XD) którego też lubię XD
Muszę przyznać że ostatnio też myślałam nad tym by mu dawali bardziej rózne role XD'
ale muszę przyznać, że bardzo fajnie jeszcze grał w 'Neighbor no 13" nie tak dawno wyszło to u nas w serii kino domowe (za 20 zeta XD) jako Sąsiad spod 13stki XD no i miał tam główną rolę XP
Co do Denshy... Densha Otoko jest genialną serią samą w sobie, ale Shuna tam niewiele, choć ma najbardziej hmmm intrygującą rolę (coś jak mystery character XDDD) i bardzo podobało mi się jego ucharakteryzowanie tam XD
Kurai yoru ostatnio widziałam jeden odc Sushi Oji i chyba to nie jest to o co mi chdoizło X D ciagle szukam jakieś fajnej pozycji może mozecie mi coś polecić? myślałam o przerzuceniu sie na k dramy ale jednak wolałabym poćwiczyć troche japoński ( j dramy to skarbnica słówek X D )

Gekkou: Racja, sporą część mojej wiedzy o języku japońskim i samej Japonii zdobyłam właśnie dzięki dramom. XD Hmm, zależy jakie serie preferujesz... patrząc na tytuły które wymieniłaś poleciłabym ci na przykład "Taiyou no Uta" - nieprzeciętna moim zdaniem historia o miłości i muzyce, przy tym naprawdę poruszająca (brzmi banalnie jakoś XD; streszczenia zdecydowanie nie są moją mocną stroną XD''), czy na przykład "Nobuta wo Produce", jeśli jeszcze tej serii nie widziałaś. A koreańskie dramy nie przemawiają do mnie jakoś XD za dużo wśród nich typowych wyciskaczy łez. XDD;;
Ja też w ten sposób sie najlepiej poduczylam (nie mogę powiedzieć nauczyłam skoro działo się to tak... samoczynnie XD). Hm, popieram rekomendację Nobuta wo Produce. Jak podobało ci się Hanakimi to może My Boss My Hero (to tez seria na haju XDD yakuza w swoim wieku 20paru lat powraca by skończyć liceum bo inaczej mu gangu nie powierzą, bo uważają że za głupi, nawet liczyć okrągłych sum nie potrafi XDDD normalnie seria nieistotnych pomyłek (a to w tym chyba najbardziej boli XD) i pał ze wszystkiego co możliwe XDD), IWGP i Kisarazu Cats Eye też ci się spodobają, troche zwariowane serie (ale uważam że niebo lepiej zrealizowane od hanakimi XD). Polecałabym też tak zupełnie już od siebie Kimi wa Petto, Beatiful Life, Orange Days i Summer Snow, myśle ze to dałoby najlepszy przekrój dramowy XD' jakbyś chciała opis do któregoś to mów, postaram się jakoś zrekomendować XD
A jesli chciałabyś spróbować jakąś dramę o jedzeniu to dobry byłby Kuitan (muzyka poważna + złote pałeczki do ryżu + detektywistyczna seria, nawet jak nie lubi się serii o jedzeniu ta drama jest warta zapoznania się XD) lub Lunch Queen (tu z kolei przegląd japońskich lunchów, sympatyczna seria o ludziach prowadzących restauracjo-jadłodalnie, w sensie nie taka wyrafinowana XDD, w tym bardzo słodki trójkąt między bracmi a główną bohaterką, tak ofiarowaty, pełen zaprzeczania swoim uczuciom i zabawny, a ona nie jest zainteresowana żadnym z nich [czego biedacy nie wiedzą] XDD bardzo miła komedia z poważniejszymi akcentami i ciągłością fabuły za pomocą historii głównej bohaterki X3)
Za to z koreańskich uważam że Full House jest naprawdę niezły XD

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 19th, '07, 22:08

mistery_priestess wrote:gmailu XD? czyli że po prostu ten człon + małpa + gmail (com?) XDDD
ja mam na tlenie, chyba mam nawet w profilu, a jak nie to: mistery_priestess@o2.pl XD
ale na razie zostańmy, może innych Polaków ściągniemy jak ten topic ciągle bedzie wracał do góry XDDD
Dokładnie XD heh ja po długich przeprawach z wp przeniosłam się na gmail jakoś w czerwcu i od tej pory uważam go za konto idealne. XDD
Ale film mi się bardzo podobał wiec mangę brałam nawet z tym brakiem na początku (teraz już nadrobionymXD) i podobała mi sie jeszcze bardziej od filmu, a myślałam że to niemozliwe bo film był naprawdę boski XDDD
Ano, mi też się podobał strasznie, w ogóle kansaiben rządzi XDDD ale mangi jakoś nie za szybko skanlacje wychodziły więc jakoś wypadłam z rytmu. ^^;
Też uwielbiam Tepciana X3 w sumie zaczełam po Dragon Sakurze, tam go poznałam, to jego de best rola! XD i w Iryu, kocham Iryu za Tepciana w okularkach *__* (mam małe megane character zboczenie XDD) a wczoraj obejrzalam z nim w końcu taki jeden film, The portrait of wind się zwal... tepciana niewiele, ale film fajny XD choć końcówki nie skumałam, ale to na marginesie XD' w sumie to wciaz czatuje na My favorite girl z WaTami, nawet jeśli fabularnie brzmi jak brzmi to jednak Teppei i jego połówka z WaTa to nie daruje sobie jak tego jednak nie obejrze XD"
O ja też, ja też, różowe pasemka~~! XD I "bardzo kocham Yuusuke który wspaniale gra na trąbce" XDD mi się ta rola kojarzy z jego prawdziwym charakterem jakoś trochę XD; jeszcze mi się podobał w Gokusenie 2, który ogólnie był straszny, szczególnie w zestawieniu z genialną pierwszą serią XD' ale oglądałam głównie dla Teppeia i Mokomichiego, no bo przecieżnie dla Kame i Jina. XDD;; I na My Favourite Girl czekam też! chociaż w sumie w PV do "Bokura no Love Story" miałam streszczenie. XD;;
Hmm... może to co chciałaś powiedzieć było na temat użytego songa X3? bo w sumie to jestem ciekawa jak tobie sie jego dobranie podobalo xD tak po prawdzie to od tego fanvida Seppaku no tsuki już nigdy nie będzie dla mnie takie samo, niesamowicie mi się kojarzy z Ningenem XD"
O właśnie, to też - bardzo mi pasowało i też będę mieć mocne skojarzenie teraz. XD'
ostatnio na MS Tsuyo wyglądał jakby miał 20-22 O_o'' a znajomi jak ich pokazuje Kimurę niektóre obecne zdjęcia to mówią nawet niekiedy że poniżej 20...XDDDD w sumie mam z tego niezłą zabawę XD
Ach! Bardzo lubie tego songa XD! ale już so young blues w wersji 2006 nie tak bardzo...XD wolę jednak wersję pierwszą XD (bosh, ta piosenka jest taka... wulgarnie ero jak na songa Kociana XDDD)
Tsuyo oby nie miał wąsów XD to chyba zawsze będzie wyglądał młodo. XD
Hmm, a ja nie wiem, obie mi się podobają XD pierwszy raz usłyszałam tę piosenkę przy występie Kou-chana na PopJamie, który mnie zabił *-* ale PV mi się nie podoba za bardzo XD; może dlatego że są w nim gajdzinki. XD;; Odnośnie samej piosenki mam dokładnie takie same odczucia. XDD
Jeszcze się nie zastanawiałam nad kupowaniem magazynów... moze gdyby im ceny spadły XD'' ale kto wie co się stanie z moim nastawieniem za jakiś czas...XD'
Hai, mam LJa, ale nie sluży mi do zbyt wielu rzeczy (raczej do spamowania bzdurami XD) http://orenji-kiseki.livejournal.com. Ty pewnie też jesteś XD?
Najgorszy w sumie jest shipping, przypadkowo mieszkamy wyjątkowo daleko od wszystkich miejsc gdzie można dostać tego rodzaju stuff. XD;;
Oj jaki ładny Tsuyo~~ to jesteś Setsu? ^^ Ja na LJu też hitomipyon, zresztą tak jestem znana prawie wszędzie, albo Hitomi po prostu. XD Też spamuję głównie u siebie, i u innych też zresztą XDD a w ogóle zaraz po skończeniu Ningen Shikkaku żeby jakoś odreagować zrobiłam taką bardziej bright i w ogóle nierealną ikonę z Makoto i Ruką, możesz zobaczyć w moim profilu. XD
Ojej, dziękuje ^______^ song jest naprawdę ładny... rozkoszny wręcz. I o dziwo ma całkiem ciekawy i niezły glos, takich lubię najbardziej XD ma też wstęp na który jestem slaba, zwłaszcza jeśli reszta songa jest dobra XD' (w mój weak spot mnie trafił...XD) so sweet song...X3 pewnie zostanie na dłużej na moim winampie XD że też dotąd tego nigdzie wcześniej nie widziałam i nie slyszalam O_o''
za album byłabym bardzo wdzięczna jeśli jest równie dobry X3 o ile to oczywiście nie jest kłopot XD'
Cieszę się że sie spodobało~ ^^ wrzucę ci album jakoś przez noc, bo to trochę potrwa przy prędkości łącza tutaj. XD''
O, a ja jeszcze nie tknełam tej dramy z Kokim XD fajna jest XD? możesz dać mi jakąś opinię XD? bo póki co to niewiele z moich znajomych to oglądało a ogólnie recenzje i rankingi miało kiepskie (ale to jeszcze o niczym nie przesądza, zresztą rankingi zależą od zbyt wielu losowych rzeczy XD")
Hmm, no moim zdaniem jest fantastyczna, ale na przykład jedna moja znajoma twierdzi że na niej zasnęla XD;;; więc nie wiem czy można zawierzyć mojej opinii. XD;;
Hehe, z Venus to miałam fajne przeprawy ^_^ to pierwszy song TxT którego PVkę sobie ściągnełam (w celach zapoznawczych bo moja przyjaciółka kochała TxT więc i ja chciałam dać im szansę XD) i musze przyznać że w ogóle mi się wtedy nie podobał XD' potem był wciaż walkowany a ja wciaż go nie lubiłam za nic XD a nagle na Music Station Super Live z zeszłego roku TxT śpiewali to i mnie nagle wciąglo O_O nie mogłam odczepić się od tego songa i w efekcie wpadlam w TxT...xD'' to było takie nagłe odmienienie...XDDD a od czasu kiedy ją wypuścili w ogóle mi się nie podobała! XD
Ooo, bardzo mi się podobało jak potem wszyscy zaczęli to tańczyć i śpiewać XDD a mnie się po kolei czepiały Takitsuby "Venus", "Yume Monogatari", a bardziej ostatnio "Dame" (uwielbiam PV XDD) i "Crazy Rainbow Star". XD Ale ogólnie T&T też są średnio w moim typie, chociaż właściwie to lubię ich XD haha, i rozłożył mnie ostatni DK z ich udziałem, widziałaś pewnie? XD
To też by nawet pasowało bo mało mam znajomych co siedzą w JE, zwłaszcza których znam w real life (brzmi jakbym się za dużo naoglądała jakiś serii otaku i hacka... co jest prawdą, haha XD Akiba~~) i cóz, dramami to ja moich znajomych zarażałam, ale nie zostali w tym na stałe, od czasu do czasu do dram tylko wracają (co w sumie też jest już niezłym wyczynem, haha XD).
Mi parę znajomości netowych przeszło na real life ^^ a i udało mi się parę osób przeciągnąć na doramowo-jmusicową stronę mocy. XD
A ja się pochwalę bo zaraz mnie ze szczęscia rozsadzi (XD *booom!* xD) własnie zamówiłam Phi, jestem w siódmym niebie! Znajoma była tak miła że zaplaciła mi za zamówienie paypalem w moim imieniu *_____* (bo ja nie mam konta własnego XD")
Khem... ok, teraz się pochwalę swoją ciemnotą, ale jaka jest róznica w tych editach z albumu i singla? Bo jakoś nie odczułam specjalnej róznicy XDD'' (trochę w melodii która wydaje się czystsza i mniej płytka, ale oczywiście nie wem na czym ten fenomen polega bo nie miałam nigdy żadnej edukacji muzycznej XD)
To lepiej zapobiegawczo zapisz mi swój album, w razie czego, żeby się przypadkiem nie zmarnował XDDD no ja teraz będę ganbarować i nie wydawać kasy na głupoty (akurat XD'') to mi może coś z tego wyjdzie, hope że limitki tak od razu nie wykupią.... Z moim paypalem czy yesasią to jest tak - mam konto na kartę taty (bo moja karta przy koncie studenckim się nie nadaje do paypala, dammit XD;), ale zamawiam na nie od czasu do czasu tylko, bo na mnie krzyczy że wydaję pieniądze XDD'' a w innym wypadku mam znajomego (znów z Gdańska XD) który jest tak miły że użycza mi swojego konta. ^^
Jest różnica w aranżacji, ale nie taka znowu wielka ^^; ale jakoś wersja albumowa bardziej mi podchodzi, chociaż uwielbiam obie. ^^
Wooo... ja tak daleko się nawet nie dokopałam XD! Dziękuje bardzo, bosh, jakie one są śliczne *__________*! *zawał* te zdjęcia są za słodkie, umrę nim spojrzę na skina XDDD'' (ja to jednak jestem fanka ze slabym sercem jeśli chodzi o tak kjutne zdjecia, zwyczajnie się rozpływam i nie mam siły patrzeć długo XDDD) arigatou! X333 i ten z Tepcianem też jest rozkoszny XD! o maj gad, jestem w skinowym niebie XDDD! swoją drogą strasznie lubię skiny, sporo ich kiedyś szukałam i calkiem ładne wynajdywalam, mam trochę z jpopu (poza JE xD) jakbyś chciała jakiegos artystę to moze mam (nawet jak nie znałam a bylo ładne to ściągałam, tak na przyszłośćXDDD wiem wiem, śmieszna polityka XDD)
Ten co chciałaś tez ci apnełam na MF: http://www.mediafire.com/?1g4g5j41xfz
razem z jednym Kocianowym którego tez miałam, w podobnym stylu do pierwszego i ty go w swoich tez nie miałaś to go dodalam XD
Dou itashimashite~ ^_^ coś mi MF odmawia współpracy w tej chwili, spróbuję znowu trochę później ^^; anyway, też kolekcjonuję skiny i trochę ich mam, JE, nie JE i mangowych XD i też trochę zapisanych tylko dlatego że ładne były XD; chętnie się w każdym razie podzielę, a i twoje z chęcią zobaczyłabym. ^^

gekkou
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:00

Post by gekkou » Oct 19th, '07, 22:17

mistery_priestess wrote:A kiedy w ogóle ten Special X3333?
Hmm, jakoś w styczniu o ile się nie mylę?...
Tajwańska hanakimi XD? To było jak parodia Hanakimi, ale musze przyznać że patrząc na to pod tym kątem była naprawdę fajna i zabawna XD choć chińskie komiczne miny wydają mi się po prostu dziwne XD''
Hehe, moim zdaniem rządzi, po części przez te miny też XDD no i Jiro Wang jest uroczy X3 a poza tym Ella serio w tym przebraniu wygląda jak chłopak, a Maki jakoś w ogóle, jak na moje oko przynajmniej ._.''

Kurai yoru
Posts: 27
Joined: Jul 10th, '07, 20:43
Location: Poland

Post by Kurai yoru » Oct 19th, '07, 22:26

ja bez cytowania bo zajmie mi to za duzo czasu XD

moze ja wam powiem co widziałam bedzie szybciej : P

1.Kamisama mou sukoshi dake
2.Tatta hototsu no Koi
3.Nobuta wo Produce
4.Kimi wa Petto
5.Hana yori dango
6.Hana yori dango 2
7.Gokusen
8.Sapuri
9.Kanojo To Tadashi Asobikata SP
10.Kou Kou Kyoushi
11.Kurosagi
12.Bambino!
13.Yuuki SP
14. stand up!
15.Hanazakari no Kimitachi e
16.First Kiss
17.Regatta
18.Sore wa totsuzen Arashi no you ni
19.Hotaru no hikari
20.Jotei
21Yama Onna Kabe Onna
22.Nodame Cantabile
23.Sekai no chuushin de, ai wo sakebu ( ciagle próbuje skończyć ta drame ale jest starsznie dołująca : P)


wiec nobute widziałam jako jedną z pierwszych razem z sapuri (kame chan a jakżeby inaczej był przyczyną obejrzenia tych pozycji XD )

my boss my hero zastanawiałam sie nad tym
Taiyou no Uta nie widziałam ale widziałam Taiyou no Kisetsu ( też z taiyou) chyba ze dwa odc ale tackey mnie iście wkurza w tej roli : P

co do uczenia sie japońskiego to dzieki j dramom teraz wymiatam na lekcjach jap XD hehehe

co do densha otoko to wiem że oguri nie ma dużej roli ale jak słysze i tak warto ją zobaczyc chyba bede miała co robić w przerwie bożonarodzeniowej XD

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 19th, '07, 22:37

Kurai yoru wrote:ja bez cytowania bo zajmie mi to za duzo czasu XD

moze ja wam powiem co widziałam bedzie szybciej : P

1.Kamisama mou sukoshi dake
2.Tatta hototsu no Koi
3.Nobuta wo Produce
4.Kimi wa Petto
5.Hana yori dango
6.Hana yori dango 2
7.Gokusen
8.Sapuri
9.Kanojo To Tadashi Asobikata SP
10.Kou Kou Kyoushi
11.Kurosagi
12.Bambino!
13.Yuuki SP
14. stand up!
15.Hanazakari no Kimitachi e
16.First Kiss
17.Regatta
18.Sore wa totsuzen Arashi no you ni
19.Hotaru no hikari
20.Jotei
21Yama Onna Kabe Onna
22.Nodame Cantabile
23.Sekai no chuushin de, ai wo sakebu ( ciagle próbuje skończyć ta drame ale jest starsznie dołująca : P)


wiec nobute widziałam jako jedną z pierwszych razem z sapuri (kame chan a jakżeby inaczej był przyczyną obejrzenia tych pozycji XD )

my boss my hero zastanawiałam sie nad tym
Taiyou no Uta nie widziałam ale widziałam Taiyou no Kisetsu ( też z taiyou) chyba ze dwa odc ale tackey mnie iście wkurza w tej roli : P

co do uczenia sie japońskiego to dzieki j dramom teraz wymiatam na lekcjach jap XD hehehe

co do densha otoko to wiem że oguri nie ma dużej roli ale jak słysze i tak warto ją zobaczyc chyba bede miała co robić w przerwie bożonarodzeniowej XD
O, widzialaś Kanojo To Tadashi Asobikata SP, yay, mi się strasznie podobało XD!
Nawet po wymienionych dramach widzę że prócz Kimipe się nie pokrywa z moimi rekomendacjami więc je wciąż popieram XD
co do My Boss My Hero - nie zastanawiaj się, naprawdę warto XD najlepsza drama zeszłego sezonu XDD (za inne uważam Akihabarę@DEEP, Kurosagi (to z przyczyn osobistych, przyznaje się bez bicia XD), Kuitana i Nodame XD a to dużo znaczy, naprawdę XD stawianie tego obok Nodame zwłaszcza XD)

Taiyou no Kisetsu mi się akurat podobało, obejrzalam do końca XD główny bohater mnie intrygował z tym swoim planem którego powodzenia nie moglam w ogóle ujrzeć XDDD

I hai, densha jest warta poświęcenia przerwy bożonarodzeniowej XD! Wspomnij jak ci się podobała jak się za nią zabierzesz (i w ogóle którąkolwiek z polecanych dram XD) ^__^

mistery_priestess
Posts: 102
Joined: Sep 13th, '06, 12:16
Location: Kira Kira Land
Contact:

Post by mistery_priestess » Oct 19th, '07, 23:20

gekkou wrote: Dokładnie XD heh ja po długich przeprawach z wp przeniosłam się na gmail jakoś w czerwcu i od tej pory uważam go za konto idealne. XDD
Ja też po przeprawach z wp postanowiłam sie przenieść, natknełam sie już wcześniej z rad znajomych na tlena i w sumie bardzo mi tam odpowiada XD zwłaszcza że mam powiadomienie w momencie gdy dostaje maila X3 bardzo wygodne XD!
Ale film mi się bardzo podobał wiec mangę brałam nawet z tym brakiem na początku (teraz już nadrobionymXD) i podobała mi sie jeszcze bardziej od filmu, a myślałam że to niemozliwe bo film był naprawdę boski XDDD
Ano, mi też się podobał strasznie, w ogóle kansaiben rządzi XDDD ale mangi jakoś nie za szybko skanlacje wychodziły więc jakoś wypadłam z rytmu. ^^;
Hai, kansaiben rządzi! (co mi znowu o Kinkach przypomina, przekleństwo fangirla...XD ale uwielbiam chyba najbardziej Tsuyosiowy kansaiben XD). Co do serii musze przyznać że dużo szczęscia mialam, akurat jak zabrałam się za mangę i ją doczytalam była zapowiedź anime które oglądałam w efekcie regularnie co tydzień jak wychodziło (dawno tak sie nie śmiałam oglądając coś! XD) wiec w efekcie ten zbieg okoliczności w odpowiednim czasie sprawił ze tak się uczepiłam tego XDDD
O ja też, ja też, różowe pasemka~~! XD I "bardzo kocham Yuusuke który wspaniale gra na trąbce" XDD mi się ta rola kojarzy z jego prawdziwym charakterem jakoś trochę XD; jeszcze mi się podobał w Gokusenie 2, który ogólnie był straszny, szczególnie w zestawieniu z genialną pierwszą serią XD' ale oglądałam głównie dla Teppeia i Mokomichiego, no bo przecieżnie dla Kame i Jina. XDD;; I na My Favourite Girl czekam też! chociaż w sumie w PV do "Bokura no Love Story" miałam streszczenie. XD;;"
Haha, mi też, choć po częsci pewnie dość bezpodstawnie XDD widac taki schiz, na początku żałowałam że Tepcian nie chce zostać dłużej w tej fryzurce z Dragon Sakury! XD
Gokusen 2... okazało sie ze tam pierwszy raz zobaczyłam Tepciana ale tego nie pamiętałam i określiłam go jako "dziwnego yaoica do trójkąta" bach xD ja Gokusena oglądam dla Gokusena, ale drugiej serii nie skończylam XD" co by nie mówić kolejna cudowna seria (niby podobne do GTO, które też kocham, a zupełnie rózne XD)
O z tą PVką tez miałam śmiesznie XD bo byłam pewna że ta historia jest zbyt rozbudowana by była tylko dla PVki... i dopiero potem się dowiedziałam (a raczej domyśliłamXD) że to do filmu, a konkretnie do tego własnie, haha XD i fakt, wygląda jak streszczenie, dlatego fabularnie małe szanse że to do mnie przemówi XDDD
Hmm... może to co chciałaś powiedzieć było na temat użytego songa X3? bo w sumie to jestem ciekawa jak tobie sie jego dobranie podobalo xD tak po prawdzie to od tego fanvida Seppaku no tsuki już nigdy nie będzie dla mnie takie samo, niesamowicie mi się kojarzy z Ningenem XD
O właśnie, to też - bardzo mi pasowało i też będę mieć mocne skojarzenie teraz. XD'"
Będe staromodna i powiem: witaj w klubie XDDD
Tsuyo oby nie miał wąsów XD to chyba zawsze będzie wyglądał młodo. XD
Hmm, a ja nie wiem, obie mi się podobają XD pierwszy raz usłyszałam tę piosenkę przy występie Kou-chana na PopJamie, który mnie zabił *-* ale PV mi się nie podoba za bardzo XD; może dlatego że są w nim gajdzinki. XD;; Odnośnie samej piosenki mam dokładnie takie same odczucia. XDD)
To aż przerażające... XD ale fakt, jak zadba o to to wygląda bardzo młodo XD
Cóz, dla mnie ten PV w ogóle nie jest zbyt szczególny XDD (Kocian, masz kiepską wyobraźnię... XD) nie chce jechać po moim idolu bądź bo bądź, ale PV do Hyakunen no Koi była niebo ciekawsza XDDD
Oj jaki ładny Tsuyo~~ to jesteś Setsu? ^^ Ja na LJu też hitomipyon, zresztą tak jestem znana prawie wszędzie, albo Hitomi po prostu. XD Też spamuję głównie u siebie, i u innych też zresztą XDD a w ogóle zaraz po skończeniu Ningen Shikkaku żeby jakoś odreagować zrobiłam taką bardziej bright i w ogóle nierealną ikonę z Makoto i Ruką, możesz zobaczyć w moim profilu. XD
Hai, Setsu desu XD yoroshiku X3 ale założe się że nie tak spamowato jak ja, nawet nie mam po co friend locka zakładać XDDD bardziej od siebie to na blogu pisuje XD
Haha, zdecydowanie bright i happy sappy XDD ale kjut XD
a własnie, przypomniało mi się a propos Kociana - jednego nie jestem w stanie zrozumieć, a mianowicie tego całego Prince... pewnie jestem jedyną osobą na świecie która nie widzi w nim nic księciowatego XD'' jakoś... w ogóle XD mimo że ludzie mi już próbowali to pokazywać u niego XDD''
Cieszę się że sie spodobało~ ^^ wrzucę ci album jakoś przez noc, bo to trochę potrwa przy prędkości łącza tutaj. XD''
Poczekam grzecznie XD naprawdę nie chcę cię zbytnio kłopotać XD''
Hmm, no moim zdaniem jest fantastyczna, ale na przykład jedna moja znajoma twierdzi że na niej zasnęla XD;;; więc nie wiem czy można zawierzyć mojej opinii. XD;;"
Myśle że twoja może być znacząca bo widze, że mamy w wielu miejscach calkiem podobny gust po tym o czym do tej pory mówiłyśmy, więc jest całkiem spora szansa że moze i mi się spodobać XD
Ooo, bardzo mi się podobało jak potem wszyscy zaczęli to tańczyć i śpiewać XDD a mnie się po kolei czepiały Takitsuby "Venus", "Yume Monogatari", a bardziej ostatnio "Dame" (uwielbiam PV XDD) i "Crazy Rainbow Star". XD Ale ogólnie T&T też są średnio w moim typie, chociaż właściwie to lubię ich XD haha, i rozłożył mnie ostatni DK z ich udziałem, widziałaś pewnie? XD
Hmm... TxT patrząc obiektywnie w ogóle nie wpasowuje się w moje typy i gusta, ale się uczepił XD' jednak fakt że lubie same ich głowne, "pokazowe" songi, a te mniej znane średnio XD choć album Twenty Two lubię niemal cały, ale to wyjątek XD tak to True Heart, One Day One Dream, Serenade, Dame (hehe, PVka mnie zabiła XD), Kiseki, Yume monogatari, Venus, Ho! summer (o jedno obejrzenie baka PVki za dużo...XD). Crazy Rainbow Star za bardzo mnie bawi engrishem... "krejssii kreeejssii lejboł śtal" xDDD
A propos muzyki, zauważyłam na twoim LJ że też lubisz Bump of chickenXD wiedziałam że zapomnialam o wielu rzeczach które też lubię XD''
Mi parę znajomości netowych przeszło na real life ^^ a i udało mi się parę osób przeciągnąć na doramowo-jmusicową stronę mocy. XD).
Mi też sporo się przerodziło w real, ale na odległość... skrajne częsci Polski XD'
na dramy i j-pop to tylko jedną znajomą mi się udało przerzucić (a raczej się sama przerzuciła jak zaczełam mieć wariację na Kinki, wcześniej to parę dram tylko jej nagrałamXDD)
To lepiej zapobiegawczo zapisz mi swój album, w razie czego, żeby się przypadkiem nie zmarnował XDDD no ja teraz będę ganbarować i nie wydawać kasy na głupoty (akurat XD'') to mi może coś z tego wyjdzie, hope że limitki tak od razu nie wykupią.... Z moim paypalem czy yesasią to jest tak - mam konto na kartę taty (bo moja karta przy koncie studenckim się nie nadaje do paypala, dammit XD;), ale zamawiam na nie od czasu do czasu tylko, bo na mnie krzyczy że wydaję pieniądze XDD'' a w innym wypadku mam znajomego (znów z Gdańska XD) który jest tak miły że użycza mi swojego konta. ^^
Jest różnica w aranżacji, ale nie taka znowu wielka ^^; ale jakoś wersja albumowa bardziej mi podchodzi, chociaż uwielbiam obie. ^^ )
Hahaha, w sumie chciałam to mojemu kotu zapisać...XDDD moge ci zapisać hmm... tekturkę z opakowania XDD bo juz jeden testament spisałam i niestety wszystko przypada kotu... no chyba że się z nią dogadasz XD
hm, ja w sumie od brand new songa złożyłam se piękne postanowienie że chociaż rok będę kupować Kinkowe single tak jak wychodzą (wspierać ich, yay XD) i póki co nieźle mi to wychodzi XD nadwyżkowe 39 limitka do mnie nie doszła z winy poczty zapewne lub jakiegoś błędu w zamówieniu co moja znajoma nie zauwazyłaXD' w każdym razie prócz tego incydentu oba single mam, yaaay XD jestem z siebie dumna (ale długo nie pociągnę, na nic mnie nie stać z takimi wydatkami, haha XD'')
Niestety jest duża szansa że limitka szybko zejdzie... 39 zeszła w niecałe 2 tygodnie X_X'' :/ ciezkie zycie zagranicznego fana XD' przypadkiem się składa że żyjemy od Japonii najdalej jak się da - prawie równą połowę kul ziemskiej XDD'' i to jeszcze w dość nieotwartym na Azję zakątku Europy XD'
Ja własnie szukam konta co by mi pozwalało na takie zakupy z yesasii (najlepiej używając paypala XD) i by nie bulić za to konto (albo jak się tak nie da to przynajmniej w rozsądnych granicach)... jak łatwo sie domyślić, poszukiwania trwają...XD'' mi rodzice nie pozwalają korzystać od nich z kont, bo sie boją o swoją forsę, nie ufają zamawianiu przez neta XD' zawsze musze to robić cichcem XD"

Niewielka? Mimo to czuje się jak muzyczny dinozaur... trzeba się podciągnąć...XD
Dou itashimashite~ ^_^ coś mi MF odmawia współpracy w tej chwili, spróbuję znowu trochę później ^^; anyway, też kolekcjonuję skiny i trochę ich mam, JE, nie JE i mangowych XD i też trochę zapisanych tylko dlatego że ładne były XD; chętnie się w każdym razie podzielę, a i twoje z chęcią zobaczyłabym. ^^
Wszystkie, j-music + m&a XDDD? trochę ich jest... mam tego 175 mega XDD ale w sumie chętnie ci pokażę, czy też gdzieś wrzucę...XD jak jesteś zdecydowana XD
swoją drogą od dawna nie robiłam searcha skinowego, musze to w końcu wznowić X333 chociaż jak mam tyle kinkowych skinów od ciebie to aż potrzeby nie odczuwam... ale z drugiej strony czuję już kolekcjonerski zew do tego *__*
twoje też chętnie bym ujrzała, zwłaszcza że te Kinkowe sa naprawdę boskie X3
a i mam nadzieję że link działa... ostatnio MF też odmawia mi posłuszeństwa XD" widać stał sie za popularny i nawala XD"

A, co do Hanakimi... Maki-chan nie wygląda, ale gra bardzo męsko xDDD'' zero kobiecego wdzięki, aż przeraża XDDD aż stwierdziłam że byłaby idealna na Haruhi z Ourana XD''
zaś w tajwańskiej najbardziej lubiłam komediowe sceny, chłopaczka od duchów, Nakatsu (niestety choc Toma się starał to jednak jest za mało przygłupi na NakatsuXD!) i Sano który był teaserem XDDD w mandze to mało uświadczalne, a w tej dramie mnie rozwalało XD
ale i tak przerażają mnie tam fantazje głównej bohaterki, mój mózg X_X

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests