Polish D-Addicts

speak whatever language you like here.
mootyl
Posts: 14
Joined: Mar 25th, '08, 16:45

Post by mootyl » Apr 22nd, '08, 07:41

no to szukajmy takiej osoby!
Niech piszą chętni...
(oczywiście ja mam trochę czasu, tylko nie za bardzo się na tym znam i nie chcę niczego zniszczyć)
Moja chęć odbudowania DD przekracza już wszelkie granice!!

Nymphea
Posts: 10
Joined: Jan 28th, '08, 17:02

Post by Nymphea » Apr 22nd, '08, 16:48

mootyl wrote:Moja chęć odbudowania DD przekracza już wszelkie granice!!
Jestem za, DD jest super. Zgadzam się jednak z Elizą, że trzeba znaleźć najpierw kogoś kto się za to weźmie. Odbudowywanie takiej bazy danych to sporo roboty...

Irluna
Posts: 45
Joined: Apr 17th, '08, 10:53
Location: Poland
Contact:

Post by Irluna » Apr 22nd, '08, 17:03

martulex wrote:A tak z zupełnie innej beczki, cieszę się, że udało Ci się "odbudować" forum BF :) Przez jakiś czas miałam problemy dostać się na stronę i przyznam, że również nie wiedziałam co się dzieje, pomyślałam o jakiejś pladze, wpierw DD, potem BF. Jakaś czarna seria.
Hehe, to samo pomyślałam ^^ Nagle oba fora o dramach się posypały...

carpe_noctem
Posts: 41
Joined: Jun 24th, '06, 19:19
Location: UK

Post by carpe_noctem » Apr 26th, '08, 11:51

martulex> no tak, forum jest wlasnoscia Allii, ale przeciez nie zastanawiamy sie nad jego odbudowa dlatego, ze chcemy je jej "zabrac" tylko ze ona nie ma czasu...

Ja sie minimalnie znam na tym, ale nie chcialabym sie podejmowac (na szczescie nigdy nie musialam przywracac bazy danych >.>) bo jakby cos poszlo nie tak to byscie mnie znalezli i zakatowali :P
Chyba ze nie wiem, najpierw sprobowac z kopia bazy na innym serwerze albo cos w tym stylu o_O

mootyl
Posts: 14
Joined: Mar 25th, '08, 16:45

Post by mootyl » May 7th, '08, 17:14

Nie mam się gdzie wypisać po polsku...
Normalnie dzisiaj czekałem na ostanie suby do "Who are you?"
I nie mogę uwierzyć, że to już koniec...
Obejrzałem już tyle dram...
Ale ta jest najcudowniejsza!!
W Korei nie jest popularna przez poruszany temat...
Słyszałem ostatnio taką opinię: "to co nie spodoba się od początku, już nie będzie lubiane" ...
No więc chyba dlatego, ponieważ 2-3 pierwsze odcinki prawdę mówiąc były nijakie...
Ale mniejsza o to... całość jest jak najbardziej na 6!!!!
Nie ważne czy tu chodzi o duchy, jakieś wyimaginowane postacie...
Scenariusz był świetny powiem. Denerwowałem się każdego odcinka...
Normalnie wyrywałem sobie włosy... Pierwsza koreańska drama na której tak się denerwowałem...
Miłosny wątek także... normalnie wykorzystany w 100%!! Między młodszym i starszym pokoleniem.
Na końcu okazało się, że nie miałem po co się denerwować związku z obrazami...
Ponieważ najważniejsza tutaj była miłość, a nie obrazy, kto zabił itp.
Bardzo mi się ta wersja podobała. Nie grzebać w brudach, ot tak Happy ending...
Ma obrazy, nie ma miłości...
Ojciec porzucił syna, ale ma nadzieję...
Brat zabił, ale ma pomoc...
Wszystko pięknie i cudownie...!! Normalnie zakochałem się w tej dramie i ubolewam nad tym, że nie była ona tak popularna w Korei :(
A ZAKOŃCZENIE!! Pierwsza klasa... po raz pierwszy w życiu byłem w 100% usatysfakcjonowany z zakończenia... Było wszystko co trzeba... Słodko, romantycznie, pięknie... ale nie banalnie i przesadnie...
A do tego nie było znienawidzonego przeze mnie napisu:
"Ileś tam lat później" ^^
Normalnie drama 10/10 ... inna niż wszystkie!
Dodając o aktorstwie uważam, że było na strasznie wysokim poziomie...
I nawet kiedy Koreańczycy mówią, że "Go Ara" nie ma zbytnio talentu...
to ja uważam, że ma!! Zagrała bardzo dobrze... !! A urodą nadrabiała braki... choć było ich mało...
Dobra kończę... MUSICIE TO OBEJRZEĆ! Pozycja obowiązkowa... Who are you?
The best drama of 2008... The best drama ever!!

Eliza
Posts: 122
Joined: Dec 30th, '05, 13:46
Location: Poland, Gdansk<=>Krakow

Post by Eliza » May 7th, '08, 19:59

no aż mnie to trche zachęciło, żeby ta drakę ściągnąć tylko... duchy? kke?
Pomyślimy, pomyślimy... w końcu komputer ma zbyt długie wakacje, jak do niego wrócę, to ścągac coś musi ;D tak gdzieś przezmiesciąc bez przerwy ;D niech odrobi te wszystkie dni wolne.

mootyl
Posts: 14
Joined: Mar 25th, '08, 16:45

Post by mootyl » May 7th, '08, 20:29

aha zapomniałem dodać... że drama jest wzruszająca...
normalnie płakałem na ostatnim odcinku...
polecam wszystkim... nieważne czy duchy (znaczy się jeden duch ojca) ...
po prostu cudo! ;)

carpe_noctem
Posts: 41
Joined: Jun 24th, '06, 19:19
Location: UK

Post by carpe_noctem » May 9th, '08, 22:54

hmm normalnie chyba bym sie nie zainteresowala, ale skoro tak polecasz...^^' tylko ciekawe kiedy i gdzie ja to sciagne, hi, hi

ech w ogole znow sciagam na potęge i nic z tego nie ogladam, pomijajac ze jest chyba z 500 (:P) tytulow ktore tez chcialabym obejrzec i w ogole aaaa
potem skoncze z terabajtem nieobejrzanych dram>____________>

PS.. ciekawy news o koreanskiej fali: http://asianfanatics.net/forum/index.ph ... pic=537183

Ps.2. aaa ile programow do nauki japonskiego ^^' Niektore dzialaja tez pod Windows: http://freshmeat.net/search/?q=kana&sec ... =5&Go.y=10 :D

Maura
Posts: 15
Joined: Apr 2nd, '08, 11:23
Location: Poland

Post by Maura » May 18th, '08, 16:36

Zgadzam się z mootylem, że drama na początku jest nijaka, ale rozkręca się i staje się coraz zabawniejsza. Chociaż wzruszających momentów nie brakuje a jest i nawet groza (powiedzmy), to wszystko ładnie się rozwija aż do samego radosnego końca.
Znalazłam przyjemnośc w oglądaniu nowych dram na bierząco, np co tydzień - tak jak wydawane są do niej napisy. Trzyma w napięciu bo za wszelką cenę chcesz się dowiedziec, co będzie potem. Dotąd dwie-trzy nieprzespane noce wystarczyły by rozprawic się z 16 odcinkową dramką. Tylko pod koniec bywałam tak zmęczona, że koniec nie robił na mnie wrażenia. Np czuję , że z obejrzeniem ciurkiem Hong Gil Dong'a czy Who are you miałąbym lekkie problemy, tzn moja opinia o tych seriach byłaby mniej pochlebna. Ostatecznie też zależy od rodzaju dramy... Macie podobnie? Tzn wierzę że zauczony i zapracowany lud polski tutaj obecny nie jest AŻ tak uzależniony by zarywac nocki dla ulubionych dram. Ja miałam swego czasu mnóstwo przez to kłopotów. ;>
Pozdrawiam

mootyl
Posts: 14
Joined: Mar 25th, '08, 16:45

Post by mootyl » May 19th, '08, 17:40

zgadzam się...
gdybym miał obejrzeć w 2 noce Who are you? nie dał bym rady!
Ostatnio właśnie oglądam dramy w oczekiwaniu, jest to o wiele lepsze...
Ponieważ przywiązujesz się do bohaterów, treści i wciągasz się...
Dramy, które obejrzałem w 1 czy 2 noce nie są moimi ulubionymi...
Zauważyłem już to dawno temu... ^^
Dlatego moje ulubione dramy dla innych mogą się wydawać dziwne...
Ponieważ mój TOP 3 zajmują mało popularne tytuły:
1. Who are you?
2. Go Karl! Get Oh-Soo Jung...
3. Que Sera, Sera
Jedyna popularna drama, która mi się podobała i oglądałem ją dłużej jest: Full House ^^
Mam sentyment... moja pierwsza koreańska drama... obejrzana równo rok temu...
Ahh ten czas leci już półtora roku zainteresowania się Koreą Południową ^^

Maura
Posts: 15
Joined: Apr 2nd, '08, 11:23
Location: Poland

Post by Maura » May 19th, '08, 18:45

Ja np jednym tchem obejrzałam Spring Waltz i Soulmate (głównie ze względu na muzykę)i długo długo jeszcze pozostawią na mnie duże wrażenie . Zwłaszcza , że po niepochlebnych opiniach na różnych forach tak długo odwlekałam ich obejrzenie. Myślę, że teraz dołączy do nich "on Air".
'Full House' był moją pierwszą drugą pozycją jaką obejrzałam. Pierwszy Goong znaleziony pewnej nudnej , ale dłuugiej nocy. ;> Jakieś dwa miesiące temu obejrzałam ponownie FH i wydał mi się zabawniejszy teraz niż latem.
U mnie najwyżej oprócz wspomnianych SW i S są również The Legend, Coffee Prince, 9end 2outs (nie wiem co ludzie chcą od tej dramy) i co wynika z moich notatek (zaczęłam po jakiejś 30 dramie notowac co oglądam i jak to oceniam) Time Between Wolf and Dog również mi się podobał. O i Someday, tzn uwielbiam klimat pierwszych 7 odcinków.... i jeszcze Rude Woman była bajeczna ;> Oj mogłabym opowiada o każdej dramce godzinami, tylko nie bardzo mam z kim...

A co do Twoich miejsc 1 i 2 jakoś nie mogłam ścierpiec ich tak od 12 epa i porzuciłam ich oglądanie. Szczególnie Que Sera Sera mnie jakoś irytowało...

teck
Posts: 1
Joined: Sep 15th, '05, 10:33

Koreafilm.pl

Post by teck » Jun 11th, '08, 09:17

Witam wszystkich, nie dawno wystartowałem z serwisem http://koreafilm.pl , nie dawno również dodałem dział o dramach, nie mam jednak nikogo kto by tworzył bazę danych dram, chętnych do pomocy proszę o kontakt:
teck@koreafilm.pl
gg: 10741901

eilla
Posts: 39
Joined: Dec 18th, '07, 17:19
Location: poland

Post by eilla » Jun 11th, '08, 20:31

Nie wiem czy są tutaj możę fani japońskiego zespołu NEWS, w każdym bądź razie tutaj jest link to świetnej parodii jednej z ich piosenek! :)



miłego oglądania :)

User avatar
Mieczyslaw
Posts: 6
Joined: May 17th, '05, 00:38
Location: Poland

Post by Mieczyslaw » Jun 24th, '08, 00:13

Widze ze nie tylko ja tesknie za doki doki, dawno tu nie zagladalem, mialem duzo do poczytania. Trzeba sie zorganizowac, puki co tak jak Teck pisze niedawno powstala nowa polska strona o filmach koreanskich na dramy tez sie pewnie miejsce znajdzie, moze tam sie zasiedzicie.

Pozdrawiam

Rin89
Posts: 15
Joined: Feb 2nd, '08, 10:32
Location: Poland
Been thanked: 1 time

Post by Rin89 » Jun 24th, '08, 00:29

Witam wszystkich :)
Ja drame(?) po raz pierwszy obejrzałam o ile się nie mylę z dwa lata temu, była to j-drama Princess Princess D i szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu> gra aktorów wydawała mi się sztuczna, a stroje zbyt plastkiowe, innymi słowy coś na styl Sailor Moon LA.
Potem minęło jakieś pół roku i natrafiłam na drame Devil Does Exist i... zakochałam się w tej dramie... no może w Mike He ;P Ale brnąc dalej w temat... następnie obejrzałam j-drame Hana Yori Dango, Formula17, go go G-boys i poszło jak z górki: Hana Kimi, Kimi wa Petto, Proposal Daisakusen, Goong, Smilling Pasta (jedna z moich ulubionych serii), It Started with a Kiss itd.
Na razie mam niezdrową obsesję na punkcie They Kiss Again :P Z 10 razy dziennie wchodzę na d-addicts, żeby zobaczyć czy wyszedł już kolejny odcinek. Nyah~~
czy wy też tak macie, że jak wam się spodoba gra/postać danego aktora/aktorki, to szukacie innych dram, gdzie też występuje?
MIałam tak z paroma aktorami :D Między innymi Mike He, Ikuta Toma <3, yamapii <3<3, z odtwórcą roli Doumjoyiego w HYD :P Chciałam też obejrzeć inne dramy z aktorem grającym Zhi Shu w ITWK i TKA, ale nie potrafilam zniesc tego aktora grajacego postac o innej osobowości niż Jiang Zhi Shu ;) Podobnie mialam z aktorem grającym gł. bohatera w Queen's...

User avatar
Mieczyslaw
Posts: 6
Joined: May 17th, '05, 00:38
Location: Poland

Post by Mieczyslaw » Jun 24th, '08, 11:20

Czy ma ktos informacje, jak wyglada sprawa z odbudowy ?

Mam pojemny serwer i tesknie za doki doki, podejme sie odbudowy forum. :w00t:

User avatar
Mieczyslaw
Posts: 6
Joined: May 17th, '05, 00:38
Location: Poland

Reaktywacja Doki Doki

Post by Mieczyslaw » Jun 25th, '08, 16:40

Witam

Forum Doki Doki znowu działa, zapraszam do odwiedzania.

http://asiandrama.cp.win.pl/forum/

Pozdrawiam.

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Sep 17th, '08, 07:45

zglasza się nowa osoba by zasilić polskie szergi na d-a ;]

Witam wszystkie (wszystkich?) serdecznie.
Uprzedzam, że jestem nowa w temacie dram... zaczęłam je oglądać dopiero w maju (Hana-Kimi przez przypadek) i strasznie, nie odwracalnie wpadłam po uszy xD
ktoś poleca jakieś dobre serie?

ahh no i odpowiadając na wcześniejsze pytanie jestem z Skierniewic ;]

abgal
Posts: 5
Joined: Feb 1st, '07, 22:49
Location: Poland

Post by abgal » Sep 17th, '08, 08:30

Witaj olqa :)

Gokusen - wszystkie trzy sezony - superzabawne.
http://wiki.d-addicts.com/Gokusen

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Sep 17th, '08, 08:45

Gokusen? różne rzeczy o tym slyszałam, ale skoro polecasz ;] dodaje do listy tuż za Kurosagi xD

Rin89
Posts: 15
Joined: Feb 2nd, '08, 10:32
Location: Poland
Been thanked: 1 time

Post by Rin89 » Sep 17th, '08, 08:50

Olqa jeśli spodobało ci się Hana Kimi to jestem pewna, że spodobają ci się też dramy:

- Hana Yori Dango
- It Started With A Kiss
- Fated to Love You
- Devil Beside You
- Proposal Daisakusen
- Kimi wa Pet

Aiko_
Posts: 40
Joined: Mar 30th, '08, 12:13
Location: Poland

Post by Aiko_ » Sep 17th, '08, 08:54

a ja polece moj nr 1: Nobuta wo produce .. geniusz jak dla mnie :wub: :w00t: Zettai Kareshi tez jest swietne .. no i przesmieszna drama Stand Up :D

Rin89
Posts: 15
Joined: Feb 2nd, '08, 10:32
Location: Poland
Been thanked: 1 time

Post by Rin89 » Sep 17th, '08, 18:33

oo Zettai Kareshi to naprawdę świetna seria. Również ją polecam. Zaś co do Stand Up to ściągnę to sobie skoro polecasz :)

85lena
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:58
Location: Poland

Post by 85lena » Sep 17th, '08, 18:47

To ja bym poleciła coś z dramatów ale nie wiem czy lubisz taki gatunek:
-Litr Łez
-Summer Snow
-Long Love Letter
-Last Friends
-Ima Ai ni Yukimasu
-Life ( choć teoretycznie to szkolna drama)
-Maou ( ogólnie to drama sensacyjna )

Jeśli chodzi o komedie to:
-My boss my hero
-Yasuko to Kenji
-1 Pound no Fukuin


Szkolne
-Gakko ja Oshierarenai!
-Taiyo to Umi no Kyoshitsu
-Oczywiście Gokusen wszytskie sezony tak jak to było wspomniane wyżej:)

A ze sportowych dramek podobała mi się Attack NO.1

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Sep 17th, '08, 19:18

nie spodziewalam się takiego odzewu ;]

Hana Yori Dango właśnie połknelam 2 sezony i wyczekuje Finala.
Nobute kochamy za Yamapka oczywiście "Akira shock!" xD
W Zettai Kareshi gra Hiro, więc też już obejrzałam ;]
Maou właśnie oglądam i mi się podoba... doskonała odskocznia od komedii miłosnych... i Ikutek ktory wszędzie biega w tej dramie xD

Last Friends, My boss my hero i Litr łez też są na liście do obejrzenia, a teraz dołączam tam wymienione tytuły.
Wielkie dzięki! :D

Od siebie mogę polecić Coffee Princa. Wachałam się bo to k-drama, ale okazała się świetna i jest w czołówce moich ulubionych. I nawet moja mama ją zaczęła oglądać o.O

Rin89
Posts: 15
Joined: Feb 2nd, '08, 10:32
Location: Poland
Been thanked: 1 time

Post by Rin89 » Sep 17th, '08, 20:03

Polecam jeszcze Smiling Pasta! Cudowna seria *_*

Aiko_
Posts: 40
Joined: Mar 30th, '08, 12:13
Location: Poland

Post by Aiko_ » Sep 18th, '08, 07:22

Rin89 wrote:oo Zettai Kareshi to naprawdę świetna seria. Również ją polecam. Zaś co do Stand Up to ściągnę to sobie skoro polecasz :)
Stand Up to chyba najsmieszniejsza drama jaka widzialam. Ninomiya Kazunari jest taki fajny :lol w ogole glowna obsada jest extra! moze zbyt inteligentna drama to nie jest, ale warto obejrzec :w00t:

nie moge sie doczekac kiedy bede ogladala Maou (Ikuta Toma :wub: + 'truth' Arashi strasznie mnie nakrecily na ta drame) ... ale najpierw Code Blue, tez bardzo fajna drama :-)

85lena
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:58
Location: Poland

Post by 85lena » Sep 18th, '08, 09:22

Ja bym jeszcze dodała dramki tajwańskie które uwielbiam:)
-Bump off lover - 1 tajwańska drama w której nie wiedziałam kto jest dobry a kto zły do damego końca. Cały czas jakieś tajemnice:)
-Bull fighting
-Devil beside you
-Why why love
-Fated to love you
-Hua Yang Shao Nian Shao Nu (Hana Kimi)
-Corner with love
-KO ONE i X-family ale te dramy mają BARDZO specyficzny klimat:)
-ISWAK
-Hot Shot

Asami Yuhka
Posts: 143
Joined: Nov 17th, '05, 09:58
Location: Polska

Post by Asami Yuhka » Sep 18th, '08, 09:32

WItam kolejną fankę dram z Polandu :)))
ja polecam jeszcze Code Blue, Ryokiteki na kanojou (przesieszna), bara no nai hanaya :)

Rin89
Posts: 15
Joined: Feb 2nd, '08, 10:32
Location: Poland
Been thanked: 1 time

Post by Rin89 » Sep 18th, '08, 09:47

nie moge sie doczekac kiedy bede ogladala Maou (Ikuta Toma :wub: + 'truth' Arashi strasznie mnie nakrecily na ta drame) ...
Ja wyczekuje jakiejś dramy z Ikuta Tohmą :wub: ale coś mniej poważnego, coś na styl Hana Kimi, tyle że Ikuta grał by główną rolę ^_^ A jeszcze gdyby grał w duecie z Yamapii to dreams come true :lol Hintami yaoi też bym nie pogardziła :D

CHILMA
Posts: 9
Joined: Aug 7th, '05, 20:23
Location: POLAND

Post by CHILMA » Sep 18th, '08, 10:56

Jejku wieki nie byłam w tym temacie ^^
olqa wrote:Od siebie mogę polecić Coffee Princa. Wachałam się bo to k-drama, ale okazała się świetna i jest w czołówce moich ulubionych. I nawet moja mama ją zaczęła oglądać o.O
Ja też mam problem z koreańskimi dramami, ale ta rzeczywiście jest świetna *___* Tak bardzo z koreańskich to podobał mi się jeszcze tylko Full House i My name is Kim Sam-soon. Ewentualnie jeszcze mogłabym plecić Which Star are you from?, a ze smutnych to A love to kill

Do tajwańskich to dorzuciłabym jeszcze Sweet Relationship ^^

A z japońskich to widzę, że już i tak masz długą listę do obejrzenia ^^
85lena wrote:-Hot Shot
to może mogłabyś mi powiedzieć czy klimat tej dramy jest bardzo absurdalny (bo rozumiem, że standardowo latają nad koszami :D)

Aiko_
Posts: 40
Joined: Mar 30th, '08, 12:13
Location: Poland

Post by Aiko_ » Sep 18th, '08, 11:07

Rin89 wrote:
nie moge sie doczekac kiedy bede ogladala Maou (Ikuta Toma :wub: + 'truth' Arashi strasznie mnie nakrecily na ta drame) ...
Ja wyczekuje jakiejś dramy z Ikuta Tohmą :wub: ale coś mniej poważnego, coś na styl Hana Kimi, tyle że Ikuta grał by główną rolę ^_^ A jeszcze gdyby grał w duecie z Yamapii to dreams come true :lol Hintami yaoi też bym nie pogardziła :D
chyba w pazdzierniku bedzie Hama Kimi Special, juz nie moge sie doczekac! Nakatsu ( Homo janai!) jest moim bohaterem :w00t: :wub: .. TomaPi w jednej dramie to byloby za duzo szczescia na raz, umarlabym :lol

Rin89
Posts: 15
Joined: Feb 2nd, '08, 10:32
Location: Poland
Been thanked: 1 time

Post by Rin89 » Sep 18th, '08, 11:52

TomaPi w jednej dramie to byloby za duzo szczescia na raz, umarlabym
Mmm... to byłoby coś *_* :wub:

Z utęsknieniem wyczekuje Hana Kimi Special tylko żałuję, że Nakatsu w końcu nie był z Mizuki, lepiej by do siebie pasowali. Shun w roli Sano był po prostu nudny. :P

Wie ktoś może czy wyszedł juz special Hana Yori Dango?

Eliza
Posts: 122
Joined: Dec 30th, '05, 13:46
Location: Poland, Gdansk<=>Krakow

Post by Eliza » Sep 18th, '08, 12:09

Tak, wyszedł specjal, ale to raczej podsumowanie obu serii i niewiele tam nowego. Niemniej fajnie się ogląda po dłuższej przerwie od HYD.
A na film przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać.

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Sep 18th, '08, 17:29

odnośnie finala HYD: sars czeka, aż film wyjdzie na dvd i wtedy wyda ;] czekamy do grudnia bodajże.

85lena:
Ja bym jeszcze dodała dramki tajwańskie które uwielbiam:)
tajwańskich jeszcze nie widziałam ;] skorzystam z propozycji


z Code Blue jestem na bierząco, bo tam przecież Yamapi gra... seria fajna i odpowiedni poziom dramatyzmu (szczegónie w ostatnich odcinkach).
Aiko_:
TomaPi w jednej dramie to byloby za duzo szczescia na raz, umarlabym
myśle, że to był by wielki hicior... fanki oszalały by z radości (ja też, ja też :D) przecież oni są najlepsi ;]

Rin89
Posts: 15
Joined: Feb 2nd, '08, 10:32
Location: Poland
Been thanked: 1 time

Post by Rin89 » Sep 18th, '08, 17:58

tajwańskich jeszcze nie widziałam ;] skorzystam z propozycji
tajwańskie są najlepsze :) Nawet lepsze czasem od japońskich :P

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Sep 18th, '08, 21:23

dopiero co przekonalam się do koreańskich xD
więc przyszedł czas na Tajwańskie ;]

nanishii
Posts: 3
Joined: Feb 1st, '08, 20:25
Location: POLAND
Contact:

Post by nanishii » Sep 29th, '08, 10:44

Witam :-) ! Zaglądam czasami na forum D-Addicts, ale zupełnie umknęło mi to miejsce. Niemniej miło mi wszystkich poznać :-)
W dramy wciągnęła mnie koleżanka, która jakiś rok temu namówiła mnie do obejrzenia "Hanazakari no kimi tachi e" i "Kimi wa pet" (do dzisiaj jeden z moich ulubionych seriali :). Co prawda trochę kręciłam nosem, ale ostatecznie obejrzałam jedno, potem drugie, potem trzecie, potem zaraziłam inną koleżankę ;) Moje ulubione tytuły to "1 pound no fukuin","Hana yori dango" (pierwszy sezon), "Nobuta. wo produce", "anego" i "Zettai kareshi". Aktualnie oglądam "Shibatora", "Nodame Cantabile" i "Coffee Prince", bo postanowiłam poszerzyć horyzonty :P Dlatego chętnie skorzystam z poleconych wyżej tytułów, bo co prawda w zamierzchłych czasach słuchało się sporo KPopu, ale o seriale nie zahaczyłam ;)

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Oct 5th, '08, 16:25

Witam, witam ;]

Coffee Prince jest doskonałą serią, mam nadzieję, że nie tylko ja tu będę fanką Gonga ;] xD

nanishii
Posts: 3
Joined: Feb 1st, '08, 20:25
Location: POLAND
Contact:

Post by nanishii » Oct 9th, '08, 07:00

Na pewno nie tylko ^.~ Po kilku odcinkach zastanawiania się, dlaczego te pary są tak źle dobrane, musiałam zrewidować swoje poglądy XD A potem to już tylko objawy typu szczerzymy zęby do ekranu razem z Han Kyulem ^^;;; Bardzo mi się "Coffee Prince" podobało :wub: Lekkie, przyjemne, bez żadnych wątków typy była-narzeczona-która-intryguje-i-mąci, a i babcia ostatecznie nie taka straszna ;) Do tego świetna muzyka. Od jakiegoś czasu nie słucham właściwie niczego innego ^^. Na razie mam bardzo pozytywne nastawienie do K-Dram ;)
Teraz oglądam "Hello My Teacher". Tak, bo Gong w obsadzie ;) Nie powiem, żebym była pod wielkim wrażeniem, ale można się wciągnąć (jestem na 10 odcinku ). A oglądałaś "One fine Day"? Trochę mnie zniechęca fabuła, ale z drugiej strony... :roll

Yoshiko
Posts: 55
Joined: Jul 4th, '07, 17:27
Location: Poland

Post by Yoshiko » Oct 9th, '08, 07:51

Witam. Kurcze nie wiedziałam, że jest temat w PL języku. Fajnie.

Ja oglądam dramki od 2 lat, wczesniej znałam tylko anime i nie przypuszczałam, że mozna pokazac takie historie w wykonaniu Live Action.
Ja jestem fanką bardziej J-dram a szczególnie sportowe romansy szkolne: Gokusen, Rookies, H2, Touch, hana kimi, Engine, Prince of tennis, waretboys, Seito Shokun, Seigi no Mikata, Brother beat, Love & farm, HYD, Love & eros, Double Score, Love revolution.
Z koreanskich love comedy: Full House, My Girls, Kim sam Soon, Witch Yo he, Coffe Prince, Hello Teacher, Snow White oraz smutasów:Tree Of heaven, Snow Queen, Love to kill, Bad Love, san-do let's go to school, Time between Dog & Wolf (super!)

Taiwan tez oglądłam ale sa nudnawe niestety. Np Meteor Garden (aka HYD) obejrzałam ale bylo nudnawe, Hana Kimi bylo jeszcze w miare;, Mars, It started with a Kiss i Peach Girl też . Bo np Love Storm, Romantic princess, Marmalade Boy, Tokyo Juliet bylo nuudne.

Pozatym fanka J-music (pop i rock) LIV & Manabu Oshio, TOKIO9Nagase Tomoya),Ikomono gakari, Arashi, kat-tun i muza filmowa z dram i anime typu Naruto :)

Ulubieni aktorzy: Manabu Oshio, Miura Haruma, Shirota Yuu, Akanisji Jin, Oshinari Shugo, Lee tae Sung, Ikuta Toma no i oczywiscie Horikita Maki i Masami Ngasawa, Shida Mirai, Aibu saki.

MILO WAS POWITAC :w00t:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Przy okazji zapytam się, czy jest wśród Was Fan/Fanka Shirota Yuu? szukam jego piosenek i mam tylko 2 :-( Jeśli ktos mógłby mi pomóc to proszę o wiadomość na PM :cheers:

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Oct 11th, '08, 16:19

nanishii wrote:Do tego świetna muzyka. Od jakiegoś czasu nie słucham właściwie niczego innego ^^.

Teraz oglądam "Hello My Teacher". Tak, bo Gong w obsadzie ;) Nie powiem, żebym była pod wielkim wrażeniem, ale można się wciągnąć (jestem na 10 odcinku ).

A oglądałaś "One fine Day"? Trochę mnie zniechęca fabuła, ale z drugiej strony... :roll

ost równie dobry co drama ;]
ahhh... a album The Melody masz? bo po tym co uslyszalam na ost'cie do CP to chciałam więcej. uwielbiam ten zespół *.*

Hello My Teacher obejrzałam pół odc. i czekam, aż mi przyjdzie ochota na dalszą część ;]

One Fine Day tez czeka na dysku na swoją kolej ;]

Yoshiko wrote:wczesniej znałam tylko anime i nie przypuszczałam, że mozna pokazac takie historie w wykonaniu Live Action.
u mnie bylo tak samo ;] dlugo "pogardzałam" dramami xDD głupi ol xD

nanishii
Posts: 3
Joined: Feb 1st, '08, 20:25
Location: POLAND
Contact:

Post by nanishii » Oct 12th, '08, 08:30

Witam ^^ !
Ja też oglądałam wcześniej tylko anime, choć raczej z niewiedzy niż "pogardy" ;) Słyszałam, że istnieje coś takiego jak J-Drama, ale dopiero koleżanka pokazała mi, cóż to właściwie jest. Teraz anime zdarza mi się oglądać bardzo rzadko ^^;
olqa wrote:
ost równie dobry co drama ;]
ahhh... a album The Melody masz? bo po tym co uslyszalam na ost'cie do CP to chciałam więcej. uwielbiam ten zespół *.*
Prawdę powiedziawszy bardziej podoba mi się Tearliner i Adultchild, ale na razie poszukiwania płyty skończyły się bezowocnie (Może Ty się na nie gdzieś natknęłaś? *.*). Za to The Melody widać tu i ówdzie, więc pewnie się skuszę, choć przeczytałam gdzieś, że zespół już nie istnieje, a pani wokalistka nagrywa solowo ...
olqa wrote:
Hello My Teacher obejrzałam pół odc. i czekam, aż mi przyjdzie ochota na dalszą część ;]
Ja już skończyłam. Do (mniej więcej) połowy mamy lekko "gokusenowy" klimat: nauczycielka, która pomaga swoim błądzącym uczniom ;) Potem na pierwszy plan wysuwa się wątek romansowy. Bohaterowie wylewają litry łez, a Gong gra licealistę XD (Ale te oczka puszczane do nauczycielki ^.~...) W każdym razie trochę to-to za długie, a bohaterowie zachowują się, jakby sami nie wiedzieli, czego właściwie chcą :x
olqa wrote:
One Fine Day tez czeka na dysku na swoją kolej ;]
Zaczęłam ściągać, ale na razie zbieram się na odwagę, żeby do tego zajrzeć. Odstrasza mnie "wątek miłosny", bo po nudnym jak flaki z olejem tajwańskim "Devil beside you" mam uraz do historii o miłości "rodzeństwa" :x Choć oczywiście wiem, że ten sam motyw może być przedstawiony na różne sposoby i nie należy tak się od razu nastawiac na nie. Do tego na razie nie mam ochoty na targiczne zakończenia, więc mam nadzieję, że po tych 16tu odcinkach dostanę jednak happy end XD

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Oct 24th, '08, 07:38

w sumie ich płyt jeszcze nie szukałam, ale zapoluje, bo też mi się podobali xD

Gong jako licealista? hmmm kuszące x]

.Silent.
Posts: 145
Joined: Nov 2nd, '07, 08:01
Location: Poland

Post by .Silent. » Nov 10th, '08, 09:57

hello!
Siostra oglądała one fine day i mówiła że super drama tylko zakończenie zrypali XD
osobiście jeszcze nie oglądałam ale kiedyś na bank sie za to zabiorę.
No i zupełnie nie polecam tajwańskiej dramy Silence. Najgorsza i najbardziej wnerwiająca jaką w życiu widziałam... Nawet obecność Vic'a Zhou jej nie uratowała. Od tego momentu nie oglądałam żadnej dramy z nim... :glare:
Najlepsza drama ever dla mnie to TIme Between Dog and Wolf i będę ją polecać każdemu na kogo się natknę XD XD no i boski Lee Jun Ki... :wub: :wub:
Ale ja tu w innej sprawie....
Ma ktoś może jakieś info skąd mogłabym mini drame Freeze ściągnąć? (koreańska)
Tu jej nie ma bo licencja, na clubbox'ie niby jest ale wszystko poblokowane i dobrać sie nie można.. :|
Jakby ktoś kiedyś spotkał przypadkiem to bardzo proszę o poinformowanie będę bardzo wdzięczna :D

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Nov 15th, '08, 14:39

"Time..." oglądam teraz właśnie ;] masz racje, fajna drama i fajny Junkiś ;]

co do Freeze to może tu:
http://my.aznspot.com/forum/index.php?s ... e=threaded

linki mi się coś nie chcą załadować, więc nie wiem czy to to
niby pisze, że jak linki wygasną to, żeby się z skontaktować z Cheekiyayą... może Ci udostępni? ;]
warto spróbować

.Silent.
Posts: 145
Joined: Nov 2nd, '07, 08:01
Location: Poland

Post by .Silent. » Dec 31st, '08, 23:38

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich dramo-maniaków! XD

olqa cieszę się ze "Time" się podoba :-)
ale ten link niestety nie chce się załadować XD jakiś error serwera i tyle XD
Ale dziękuję za dobre chęci. Może jeszcze kiedyś się załaduje, trafie gdzieś przypadkiem albo kogoś ubłagam o upke XD XD XD

Jeszcze raz wszystkiego naj naj w 2009 roku! :-) :-)

shiofmedea
Posts: 506
Joined: Jan 27th, '09, 10:08
Location: Paris

Post by shiofmedea » Feb 12th, '09, 16:47

Własnie się zorientowałam że są tu Polacy i polskie napisy! Po prawie roku odwiedzin, fakt że głównie "hardsubów". Nic to, za to mój angielski zawdzięczam Japonii więc nic straconego. Pozdrawiam wszystkich w prawie Walentynki.

Otai
Posts: 55
Joined: Apr 12th, '09, 07:58
Location: Poland

Post by Otai » Jun 1st, '09, 11:46

Może i ja coś tu napiszę skoro w końcu się zapisałam XD....

Będzie ktoś może na NATconie w Krakowie w te wakacje?
Ja się wybiera i chętnie spotkam się z jakimiś dramomaniakami XD Zapraszam na panel o dramkach i Johnysach tak w ogóle <3

85lena
Posts: 34
Joined: Jul 31st, '07, 09:58
Location: Poland

Post by 85lena » Jun 1st, '09, 12:19

Otai i ty tutaj:)

Ja bym się z chęcią na jakiś zlot przejechała ale do Krakowa z Łodzi to sporo czasu, a ja niestety z magisterką cały czas walczę i szukam przyzwoitej roboty:(:(

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Jun 1st, '09, 13:50

Otai!! jak miło xD

my z Fanto myślimy coby nie wpaść tam specjalnie na Twój panel xD ile to kosztuje w ogóle? xD

shiofmedea
Posts: 506
Joined: Jan 27th, '09, 10:08
Location: Paris

Post by shiofmedea » Jun 16th, '09, 14:22

szkoda, raczej nie będę mogła być w Krakowie, a własnie wróciłam z Japonii i przy okazji załapałam sie na koncert KAT-TUN. Jak znalazł przy temacie Twojego panelu..

Otai
Posts: 55
Joined: Apr 12th, '09, 07:58
Location: Poland

Post by Otai » Jun 16th, '09, 19:32

Z tego co wiem w tym roku wjeściówka 30 zł kosztuje.

shiofmedea - szkoda, sama nie jestem jakąś fanką KT, ale wiem, że dziewczyny by oszalały z radości jakbyś tam była :D Jeśli masz coś ciekawego do napisania/przekazania itp. to chętnie poczytam i opowiem na panelu :D

Ech, mnie przy dobrych wiatrach do Japonii 'przywieje' dopiero rok po magisterce, czyli za 3 lata powiedzmy :P....

shiofmedea
Posts: 506
Joined: Jan 27th, '09, 10:08
Location: Paris

Post by shiofmedea » Jun 17th, '09, 07:20

Problem leży głównie w fakcie, że mój kalendarz jest dość nieprzewidywalny, więc ciężko mi się zarejestrować, kiedy prawdopodobieństwo mojego przyjazdu jest .. hm.. no własnie ciężko powiedzieć jakie.
Co do KT trudno powiedzieć, że jestem fanem (patrząc jak wyglądała publiczność, to jestem zimnym obserwatorem)
:goggle:
coś takiego to widziałam (OK może trochę przesadzam ale naprawdę trochę) na filmach o Beatlesach... może wiek już nie ten...
Ale zdecydowanie jeśli jest to typowy przykład japońskiego koncertu, to znowu spasuje następną wizytę w tym kraju z jakimś ogłoszeniem trasy koncertowej, bo jest to coś co zbrodnią by było przeoczyć. Chłopaki wiedzą jak zabawiać publiczność. A organizacja koncertu budzi szacunek. Koncerty tutaj to amatorszczyzna w sensie logistycznym (na tzw. zachodzie nie byłam nigdy na koncercie więc się nie wypowiadam)

Otai
Posts: 55
Joined: Apr 12th, '09, 07:58
Location: Poland

Post by Otai » Aug 6th, '09, 20:47

chciałam tylko napisać, ze mamy już polską werję dramawiki :D
http://www.dramawiki.pl/
Last edited by Otai on Sep 5th, '09, 07:40, edited 1 time in total.

dante_tha_don
Posts: 21
Joined: Jul 30th, '07, 09:09

Post by dante_tha_don » Sep 4th, '09, 21:09

Rispekt ^^^^
Całkiem fajny projekt

sumomo-chan
Posts: 5
Joined: Feb 12th, '09, 22:39

Post by sumomo-chan » Sep 4th, '09, 23:00

ktoś coś pisał o jakimś zlocie? dramomaniaków? fajnie by było :)
ale z moim czasem też krucho :( inżynierka i te sprawy ehh

całkiem sporo nas tu na tym d-addicts :D

_cncll
Posts: 6
Joined: Dec 3rd, '09, 12:29
Location: Poland
Contact:

Post by _cncll » Dec 3rd, '09, 12:35

dawno nikt się tutaj nie odzywał. w każdym razie ja witam wszystkich (:

Otai
Posts: 55
Joined: Apr 12th, '09, 07:58
Location: Poland

Post by Otai » Dec 3rd, '09, 12:41

Bo my mamy kilka polskich for i na nich siedzimy :P

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Dec 3rd, '09, 15:21

witam! ;]
jest tak jak otai napisała: lepiej pisać na ojczystych forach :D

_cncll
Posts: 6
Joined: Dec 3rd, '09, 12:29
Location: Poland
Contact:

Post by _cncll » Dec 3rd, '09, 18:21

w takim razie prosiłabym o jakiś dobry adres, bo na razie się nie natknęłam na takie, co warte by było posiedzenia troszkę dłużej (:
chociażby na pw

Otai
Posts: 55
Joined: Apr 12th, '09, 07:58
Location: Poland

Post by Otai » Dec 3rd, '09, 18:26

Wejdź sobie po prostu na dramawiki.pl i z boku masz ;my w sieci' - i for trochę do wyboru. A czy ci się spodoba i na jakim to już chyba zależy od własnych preferencji ;)

Lady Luck
Posts: 5
Joined: Mar 12th, '09, 21:50
Location: PL

Post by Lady Luck » Jan 16th, '10, 22:08

Ooo, siemano :mrgreen:
Z ciekawości zaczęłam w ogóle badać forum i proszę :-)

grzegorzbrzenczyszczykiew
Posts: 12
Joined: Jan 4th, '10, 07:43

Post by grzegorzbrzenczyszczykiew » Jan 17th, '10, 00:40

a ja trafilem na forum bo zone mam japonke.......mimo ze ona nie mieszka juz w Japonii od 20paru lat a ja tyle samo czasu temu opuscilem Polske. filmy z calego swiata zawsze ogladalem. a japonskie drama zacxalem sciagac jak zona zaczela mi marudzic i jak nie mielismy NHK w domu. A jak teraz jest to i tak z przyzwyczajenia tu wpadam.

Jak ktos chce to udostepniam serial Ryoma Den RAW jest to moja pokuta ze przez jakies 5lat sciagam ale dopiero teraz zaczalem cos oddawac dla spoleczestwa od siebie.

SORKI za bledy ortograficzne ale opuscilem Polske majac 6lat wiec do szkoly nie chodzilem wiec sie zdarza.

Lady Luck
Posts: 5
Joined: Mar 12th, '09, 21:50
Location: PL

Post by Lady Luck » Jan 17th, '10, 12:24

I jak się w Japonii żyje? :) Jest to chociaż zbliżone do tego, co w dramach widzimy?
(serio, ciekawa jestem; kiedy pojechałam na wakacje do Stanów byłam w szoku jak bardzo jest to zbliżone do filmów o_O )

cazzy
Posts: 11
Joined: Mar 21st, '07, 12:27

Post by cazzy » Jan 17th, '10, 13:01

Wow, Polski kącik na d-addicts! Super. Witam wszystkich! Mam na imię Karolina, jestem z zachodnio-pomorskiego!

.Silent.
Posts: 145
Joined: Nov 2nd, '07, 08:01
Location: Poland

Post by .Silent. » Mar 17th, '10, 11:03

O jaaa.... Wieki nie zagladałam do tego działu a tu takie nowości...
Najwiekszy wow to Drama@DEEP
Szacuneczek!!! :-)
Nie wiedziałam że ktoś zrobił pl wersje drama wiki... :-D
Znalazłam pewne nieścisłości związane z fabułą drugiego sezonu Bloody Monday :roll :roll
ale ja lubie się czepiać :P

Tak tu piszecie o polskich forach. Ja mam do nich jakiegoś mega pecha :-(
Wszystko albo się psuje albo likwidują zaraz jak się zarejestruję :P
Tylko d-addicts wciąż trwa... xDD

olqa jeśli zaglądasz tu czasem to jeszcze raz dzięki za stronke z freeze! :-) :-) :-)

pozdrawiam wszystkich dramomaniaków! :cheers: :cheers:

olqa
Posts: 13
Joined: Sep 17th, '08, 07:11
Location: Poland

Post by olqa » Mar 17th, '10, 15:53

.Silent. musisz mieć wyjątkowego pecha xD choć Baka miała ostatnio problemy z brakiem transferu niedługo powinno być wszystko w porządku, reszta for też dobrze funkcjonuje, więc spróbuj jeszcze raz ;p

a co do Freeze, to od tamtej pory na Baka została przetłumaczona cała drama xD

z tego co się orientuje to w opisach Drama@DEEP mogą być pewne rozbieżności, bo dramy są dodawane do bazy jak tylko pojawią się dość pewne informacje o nich, jeszcze przed emisją w TV.

prorokinka
Posts: 2
Joined: Apr 8th, '10, 12:08
Location: Poland

Post by prorokinka » Apr 8th, '10, 18:11

Witajcie! Też zaczęłam błądzić po d-addicts i proszę, znalazłam polski akcent :)
Jestem Paolka, studentka z Warszawy :)
Dopiero od niedawna interesuję się japońskim kinem i dramami, ale mam już za sobą "Litr łez", "Love revolution", "Hotaru no Hikari", "G@me" :) i się wciąąąąągam ;-D Poza tym "zakochałam się" w Nao Fujiki, hihi ;)
Gorące pozdrowienia dla polskich maniaków dram japońskich! ;)

Joanna Aisha
Posts: 3
Joined: Jan 11th, '10, 13:51
Location: Vilnius

Post by Joanna Aisha » Dec 17th, '10, 15:23

Witajcie!
Jakoś się nawet nie dziwiłam, że istnieje Polski kącik na D-addicts. :D
Ostatnio w Polsce zainteresowanie Kulturą Dalekiego Wschodu gwałtownie wzrosła, no nie? :w00t:
Sama jestem polką z Litwy. No a na D-addicts trafiłam przypadkiem, podczas poszukiwania bodajże torrentu dla Hanazakiri no Kimitachi. :)
Kulturą Dalekiego Wschodu zainteresowałam się, gdy miałam 5 lat, aktualnie mam 17 :)
No i ciągle mi nie przeszło :P
Pozdrowienia dla wszystkich! ^_^

n0ale
Posts: 1
Joined: Dec 26th, '10, 10:37

Post by n0ale » Dec 26th, '10, 10:41

wzrosło, i to gwałtownie! całkiem inaczej wszystko wyglądało jak ja zaczynałam interesować się Azją, a było to z 4 lata temu. :D nie wiem, czy to zmiana na lepsze czy gorsze, ale na pewno jakaś jest. ^__^

z dramami zaczęłam gdzieś tak rok temu, może trochę dłużej i w sumie nie obejrzałam ich zbyt wiele, bo jakoś rzadko trafiam na coś, co by mnie baaardzo zainteresowało. ostatnio ciągle się nudzę i szukam czegoś do oglądania. koleżanka poleciła mi 'my girlfriend is a nine-tailed fox'. ciekawe to? :D a może Wy macie coś do polecenia? :)

.Silent.
Posts: 145
Joined: Nov 2nd, '07, 08:01
Location: Poland

Post by .Silent. » Jun 30th, '11, 17:47

Naprawdę wzrosło? Hmmm... No jeżeli zaliczyć wizyty DeG'a co dla mnie było szokiem jak stąd na księżyc xD a drugim ceny biletów xDD - no to może rzeczywiście.
Chociaż ja wciąż czekam na to że kiedyś zapuszczą jakąś drame w naszej rodzimej telewizji. Może do starości się doczekam xDD
n0ale zależy co lubisz. Jeżeli akcja z romansem w tle to polecam Time between dog and wolf, albo świeżuchny City Hunter , rewelacyjny Hong Gil Dong czy Kangjeok inaczej zwany Powerful Opponents
Prześmieszne romansidła - Full House, Goong, Boys before flowers, One percent of anything, Secret Garden
Interesujące obyczajówki - Hateful But Once Again czy Hero - ja osobiście nie mogę nigdy oderwać się od dram sensacyjnych ale te dwie zaliczam również do ulubionych pomimo że tu na forum jakoś specjalnie zachwytu nie zauważyłam... :-)
Podobnież Athena: Goddess of War jest niezła, IRIS było na tyle dobrze odebrane że film zrobili, a Personal Preference podobno powala :-) niedługo sama sprawdze, mam w top 5 dram do ściągnięcia

dima
Fansubber
Fansubber
Posts: 93
Joined: Sep 21st, '04, 20:16
Location: Poznan, Poland
Contact:

Full House in Poznan :cheers:

Post by dima » Nov 11th, '13, 16:11

A friend took me out for lunch a month ago to a new place on ul. Półwiejska 26, called Full House... spelt in hangul, I'm sure it's not a coincidental name ;-)

Anyways, I didn't really get a chance to ask the proprietors about meaning behind the name, perhaps someone can clue me in?

Dunno about you, but I'm pretty glad/excited it's there.

P.S. it's a restaurant if that wasn't clear

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests