Scent of a Woman [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Jackimi

Scent of a Woman [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Jackimi » Tue Aug 16, 2011 4:33 pm

SCENT OF A WOMAN (Egy asszony illata)

Image

Koreai sorozat
Műfaj: romantikus
Részek száma: 16
Csatorna: SBS
Vetítés: 2011.07.23-09.11.

Szereplők:
Kim Sun Ah - Lee Yeon Jae
Lee Dong Wook - Kang Ji Wook
Uhm Ki Joon - Chae Eun Suk
Seo Hyo Rim - Im Se Kyung

Lee Yeon Jae 34 éves vénlány, egy utazási irodában dolgozik. A főnöke nap mint nap terrorizálja, de eltűri, mert szüksége van az állására. Egy "szép" napon könnyebb baleset miatt kórházba kerül, és itt összefut az általános iskolai osztálytársával, akiből orvos lett. A rutinvizsgálaton komoly betegségre derül fény.
A borzasztó felfedezés arra készteti Lee Yeon Jae-t, hogy feladja eddigi önmegtartóztató életét. Listát készít azokról a dolgokról, amiket mindig meg szeretett volna tenni, és nekiáll, hogy élete minden percét kiélvezze, akármeddig tartson is.

Az angol feliratért köszönet a Viki Fansub és a WithS2 csapatának!

Letöltés:

[spoiler]Torrent: http://www.d-addicts.com/forum/torrents ... +all&sort=[/spoiler]

Kérlek, hogy a szabályokat tartsátok be, ez mindannyiunk érdeke:
- Ez egy ingyenes rajongói felirat. Csak magánjellegű felhasználásra!
- Hardsubbolni, más neve alatt terjeszteni tilos, pénzért meg főképp!
- Egyéb letöltőhelyekre, fájl- és videomegosztó oldalakra ne tegyétek ki, sem egészében, sem részleteiben!
Attachments
Scent.Of.A.Woman.5-8.zip
(103.55 KiB) Downloaded 1472 times
Scent.of.a.Woman.9-12.zip
(90.5 KiB) Downloaded 1451 times
Scent.of.a.Woman.13-16.zip
(93.48 KiB) Downloaded 1477 times
Scent.of.a.Woman.1-4.zip
(109.7 KiB) Downloaded 1829 times
Last edited by Jackimi on Sun Jan 22, 2012 6:14 am, edited 21 times in total.
Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Aug 16, 2011 4:47 pm

Nekiálltál! :cheers: :cheers: :cheers:

Óriási köszönet!!!!! :)

Kim Sun Ah-t még csak a Sam Soon-ban és egy 2005-ös filmben láttam, hogy itt mennyire más! :O Alig ismerek rá! :O Persze azóta jó pár év eltelt. Vagy ilyen retusált a kép?! :P XD

Húú, ezt biztosan meg fogom nézni! Nagyon köszönöm, hipergyors Jackimi! :mrgreen: Szerintem téged is hajthat a lelkesedés, vagy más.. :whistling: :lol Megértem! :mrgreen:
ImageImageImage

Bidam

Postby Bidam » Tue Aug 16, 2011 4:48 pm

A tartalom alapján már előre megkedveltem a sorit , nagyon köszönöm az első részt imádom a fordításaidat. :wub: :cheers:

erzsi69

Postby erzsi69 » Tue Aug 16, 2011 4:49 pm

Köszi az első rész feliratát :)

Evenik

Re: Scent of a Woman [Hungarian Subs] (1 of 16)

Postby Evenik » Tue Aug 16, 2011 5:06 pm

Szia Jackimi! :-)

Most már értem miért is jött fel az SG topicban kettő Tudjukki is! :lol Tehát ez a projekt is beindult! :w00t: :thumright:
Hajaj, nagy gondban leszek én, már látom! :mrgreen: :sweat: De szerintem nem csak én. :whistling: :wink:

Nagyon köszönöm a fordítást! :wub:
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Tue Aug 16, 2011 5:07 pm

Hát Te aztán gyors vagy Jackimi :D
Nem is számítottam ilyen hipergyorsan új filmre de nagyon örülök neki a tartalom alapján jónak ígérkezik
Köszönöm az 1. részt :D :heart:

szildor

Postby szildor » Tue Aug 16, 2011 5:22 pm

Megáll az eszem, hogy mennyi remek sorozatot hozol Jackimi!
Álmodni sem mertem, hogy ennek a sorinak is már kikerül a felirata!
Remélem, hogy már sokszor írtam, hogy fantasztikus vagy a gyorsasággal, a minőséggel és a sorozatok kiválasztásával!!
Nagyon-nagyon köszönöm!!!

+

Riamara

Postby Riamara » Tue Aug 16, 2011 5:29 pm

Csatlakozom én is a táborhoz. Nekem is tetszett a tartalma, és már eldöntöttem magamban hogy nézős lesz. Csak azt nem reméltem, hogy ilyen hamar.
Köszönöm szépen a feliratot!

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Aug 16, 2011 8:54 pm

Na most tényleg sokkoltál...... :alcoholic: :faint: :rofl: :party: ., megállt az eszem...... :O :lol ., jajj nekem... :mrgreen: :w00t: ...., imádom... :wub: :wub: :wub: ..., imádlak,.. :wub: :wub: :wub: .lehet . :whistling: ..ragozási problémáim akadtak. :P :blink :cheers: ......, csúcs ez az érzés.. :rofl: :rofl: :rofl: :heart: :heart: :heart: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ....
[/img]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Aug 16, 2011 9:23 pm

Megpróbálok néhány kedvcsináló képet betenni (hátha sikerül) :D :wub: :mrgreen:
[spoiler]Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image[/spoiler]

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Aug 17, 2011 2:04 am

Szia Szia Jackimi!!!! Én is mint mindig a rajongóidhoz tartozom.És köszönöm az első részt.

Jackimi

Re: Scent of a Woman [Hungarian Subs] (1 of 16)

Postby Jackimi » Wed Aug 17, 2011 7:53 am

Evenik wrote:Szia Jackimi! :-)

Most már értem miért is jött fel az SG topicban kettő Tudjukki is! :lol Tehát ez a projekt is beindult! :w00t: :thumright:
Hajaj, nagy gondban leszek én, már látom! :mrgreen: :sweat: De szerintem nem csak én. :whistling: :wink:

Nagyon köszönöm a fordítást! :wub:

Úgy bizony, nem csak te leszel gondban :wub: De azért ennél nagyobb gondunk sose legyen :mrgreen:
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Aug 17, 2011 7:54 am

varnaigabriella wrote:Megpróbálok néhány kedvcsináló képet betenni (hátha sikerül) :D :wub: :mrgreen:

Uh, Gabi, az a tangós jelenet :w000t: :heart: :heart: :heart: :wub:
Láttad???
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Aug 17, 2011 7:56 am

gilnis wrote:Nekiálltál! :cheers: :cheers: :cheers:

Óriási köszönet!!!!! :)

Kim Sun Ah-t még csak a Sam Soon-ban és egy 2005-ös filmben láttam, hogy itt mennyire más! :O Alig ismerek rá! :O Persze azóta jó pár év eltelt. Vagy ilyen retusált a kép?! :P XD

Húú, ezt biztosan meg fogom nézni! Nagyon köszönöm, hipergyors Jackimi! :mrgreen: Szerintem téged is hajthat a lelkesedés, vagy más.. :whistling: :lol Megértem! :mrgreen:

:mrgreen:
Igen, Kim Sun Ah nagyon megváltozott, lefogyott - meg hát van ott retus is bőven szerintem. De azért szeressük :wub:
Image

timbo

Postby timbo » Wed Aug 17, 2011 5:38 pm

Mivel a múlt héten én is ledaráltam végre valahára a My Girl-t, tudom ki az a Lee Dong Wook :mrgreen:, így még bátrabban vágok bele ennek a nézésébe is. :-) Azt már megállapítottam magamban, hogy a 6 év alatt semmit sem változott. :D
Jackimi, nagyon köszi, hogy ilyen gyors vagy, kitartást a folytatáshoz! :thumright:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Aug 17, 2011 7:58 pm

erzsi69 wrote:Köszi az első rész feliratát :)

Szia Erzsi! :cheers: :lol :cheers:

De örülök Neked itt, :w00t: :wub: :wub: :wub: remélem együtt élvezzük ki a tangót..... :heart: :heart: :heart:
puszi: Gabi

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Aug 17, 2011 8:13 pm

timbo wrote:Mivel a múlt héten én is ledaráltam végre valahára a My Girl-t, tudom ki az a Lee Dong Wook :mrgreen:, így még bátrabban vágok bele ennek a nézésébe is. :-) Azt már megállapítottam magamban, hogy a 6 év alatt semmit sem változott. :D
Jackimi, nagyon köszi, hogy ilyen gyors vagy, kitartást a folytatáshoz! :thumright:

Drága Timbo, :D tőlem is mindig megkérdezik, hogy tudok a 24 órában 48-at elvégezni :P , de tőled a 72 kérdezném meg :O , mi a módszer erre az én koromban???? :lol
Három rész fordítása és egyéb sorozatok nézése, meg a My Girl ledarálása, hát ez akár hogyan is nézem, az én képességeimet mindenképpen meghaladják.. :crazy: .., jajj de szeretnék még ennyi energiával rendelkezni mint Ti Marával.... :P :whistling: :mrgreen: ..., de igen inspiráló a tevékenységetek :salut: :w00t: , mert olyan tempót diktáltok , hogy az már fénysebesség.... :party: .
puszi: Gabi

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Aug 17, 2011 8:34 pm

Jackimi wrote:
varnaigabriella wrote:Megpróbálok néhány kedvcsináló képet betenni (hátha sikerül) :D :wub: :mrgreen:

Uh, Gabi, az a tangós jelenet :w000t: :heart: :heart: :heart: :wub:
Láttad???

Sajnos hétközben nem igen jutok el film nézéséig :cry: , örülök, ha sikerül minden hová válaszolnom.. :blink :mrgreen: ., de a múltkor 6 részt láttam, abból volt néhány tangó jelenet, amit igen csak imádtam :wub: :wub: :wub: , és ha pénteken végzek a Secret Gardennel, akkor ezzel folytatom, na meg a másik "tudjuk kivel".... :w00t: ., de a tangó, hát. :whistling: :wub: ......nagyon szeretnék a leányzó helyében lenni . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..., éppen írtam... :-) ....Mara fórumán, hogy igen, emelkedik a pulzus :heart: , a légzésszám :heart: , az ember lélegzet visszafolytva várja a történéseket :O , amiknek meg kell történnie előbb, vagy utóbb, :offtopic: ....a többit meg Ti is tudjátok.. :wub: .....(az ember csak testben öregszik, lélekben örök ifjú álmodozó marad), remélem ezt mindenki megerősiti itt...... :mrgreen: :argue:
Én mindig imádtam táncolni és tudtam is, és az ilyen sorozatok mindig visszarepítenek fiatalabb énemhez, és ez olyan jó tud lenni,.. :cheers: :w00t: ....., álmodozni meg mindig lehet és olyan jó :wub: :whistling: :mrgreen: , na meg az álmodozás az élet megrontója, mint tudjuk a közmondásból.... :cry: ,
Hét végén másfajta fotókat fogok feltenni, remélem azt is élvezni fogjátok majd :wub: :wub: :wub: humorosakat, grimaszosakat...) :P

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Aug 17, 2011 10:49 pm

Én úgy látom :O , mi hiperszónikusan tudjuk egymást hajtani.... :lol :lol :lol ..., mert eddig olyan keveset írtam ma ide :mrgreen: , ezért gondoltam folytatom :unsure: . Gyorsan megnéztem a 7-8 részt, mert hát az a bizonyos tangó.. :w00t: :whistling: :wub: .. nem hagyott nyugodni, és hát többször is megnéztem.. :P .., jó ez a 8. rész, igen érzelemdús.. :whistling: :wub: :wub: .., jó ez a fiú és egyre jobb, :whistling: :wub: :heart: :heart: :faint: ...én nem tudnék egy ilyen öreg partnerrel ilyen érzelmeket megjátszani :doh: , ha nem láttam volna már élőben hasonlót megjátszás nélkül el sem hinném.. :scratch: ., na persze az fiatal és helyes fiúkával történt :mrgreen: :w00t: .., csak ámulok és bámulok :salut: azon mennyire képes uralni a testét :O , illetve azon kimutatott érzelmi színjátékot :blink , vagy nem is játsza meg annyira.. :mrgreen: :-( :scratchchin: .???? :scratch: egyszerűen nem hiszem el, hiszen olyan tökéletes az érzelmi felindulása :whistling: :wub: , a hevesség, :wub: :heart: :sweat: a légvétel. :whistling: :wub: :heart: :sweat: .., az arcon az izmok és idegek rezgése.. :notworthy: :whistling: :wub: :heart: ..,,hát...... :clap: :heart: :offtopic:

bumcibogyó

Postby bumcibogyó » Thu Aug 18, 2011 5:54 am

Éljenek soká a Tudjukkik! És Jackimi! Csodállak és ámulok-bámulok a gyors és remek fordításaidon. Köszi szépen az elős részt, majd küldöm a pozitív hullámokat támogatásképp. Hajrá Jackimi! :thumright:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Aug 18, 2011 6:18 am

Jackimi

Postby Jackimi » Thu Aug 18, 2011 1:48 pm

Gabi, köszi ezt a pár lelkes szót... :lol Mondtam már, hogy imádom a szűkszavúságodat? :P XD :mrgreen:
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Thu Aug 18, 2011 1:52 pm

bumcibogyó wrote:Éljenek soká a Tudjukkik! És Jackimi! Csodállak és ámulok-bámulok a gyors és remek fordításaidon. Köszi szépen az elős részt, majd küldöm a pozitív hullámokat támogatásképp. Hajrá Jackimi! :thumright:

Bumcibogyó, jelentem, megkaptam, és be is indultak a hiperhajtóműveim :thumright: :notworthy: Viszonzom is majd :D
Image

Riamara

Postby Riamara » Thu Aug 18, 2011 3:39 pm

varnaigabriella wrote:Én úgy látom :O jó ez a 8. rész, igen érzelemdús.. :whistling: :wub: :wub: .., jó ez a fiú és egyre jobb, :whistling: :wub: :heart: :heart: :faint: ...én nem tudnék egy ilyen öreg partnerrel ilyen érzelmeket megjátszani :doh: , ha nem láttam volna már élőben hasonlót megjátszás nélkül el sem hinném.. :scratch: ., na persze az fiatal és helyes fiúkával történt :mrgreen: :w00t: .., csak ámulok és bámulok :salut: :clap: :heart: :offtopic:

Még hogy öreg??? Te miről beszélsz? A csajszi 36 éves, vagyis hat év van köztük. Az ebben a korban nem olyan egetverő különbség.
A Dolce Vitában például tíz évvel volt idősebb tőle a nőci.

Jackimi

Postby Jackimi » Thu Aug 18, 2011 3:58 pm

Riamara wrote:
varnaigabriella wrote:Én úgy látom :O jó ez a 8. rész, igen érzelemdús.. :whistling: :wub: :wub: .., jó ez a fiú és egyre jobb, :whistling: :wub: :heart: :heart: :faint: ...én nem tudnék egy ilyen öreg partnerrel ilyen érzelmeket megjátszani :doh: , ha nem láttam volna már élőben hasonlót megjátszás nélkül el sem hinném.. :scratch: ., na persze az fiatal és helyes fiúkával történt :mrgreen: :w00t: .., csak ámulok és bámulok :salut: :clap: :heart: :offtopic:

Még hogy öreg??? Te miről beszélsz? A csajszi 36 éves, vagyis hat év van köztük. Az ebben a korban nem olyan egetverő különbség.
A Dolce Vitában például tíz évvel volt idősebb tőle a nőci.

Szerintem Gabi úgy akarta írni, hogy öregebb.
Jaj, jaj... én se vagyok naposcsibe, de jó lenne, ha majd 36 évesen még nem számítanék öregnek :cry: Kim Sun Ah arcát valóban megviselte kicsit a fogyás, és amúgy sem az a cicababa típus, de azokban a tangós rucikban szerintem igazán jól néz ki. És számomra pozitív a kisugárzása. Szóval OKÉ, egy forgatás erejéig övé lehet LDW. :lol :wub:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Aug 18, 2011 8:37 pm

Sziasztok, . :D ...látom a véleményemmel felkorbácsoltam a szenvedélyeket :mrgreen: , pedig azt hittem ezt a tangóval és a hozzáfűzött melegebb hangvételű soraimmal fogom elérni :w00t: :wub: , nem pedig azzal, hogy nekem nem tetszik a főszereplő lány, számomra túl öreg a főszereplő fiúhoz :-( . Bár az alakja, a fantasztikus ruhákban oké, de az arca számomra alapvetően nem szép és 36 évesen ennél egy színésznőnek illene jobban kinéznie, egy ilyen szerepben :-( . Az említett Dolce vitában szereplő még idősebb hölgyet viszont még ennyi idősen is szépnek látom és kecsesnek :roll . Ugyan erre a szerepre nem lenne alkalmas semmilyen téren, hiszen elég furán festene az adott tangó egy ilyen pici és törékeny hölggyel. :blink ...
Az is igaz, hogy hulla fáradtan éjjel egykor, nem biztos, hogy a legtökéletesebben fogalmazok :cry: , de egy biztos, írás közben nem a hölggyel voltam elfoglalva, hanem a fiatalember színészi tehetségével :whistling: :wub: , mert aki ezt a jelenetet ilyen érzelmi töltéssel :heart: és a testének, minden porcikájának ennyire látható rezdüléseivel :heart: volt képes számunkra teljesen átélhetővé varázsolni :sweat: , az nem senki egyéniség :notworthy: , ilyet én még nem láttam filmen, csak az életben, de ott a valóságban is szerelem volt és nem csak megjátszása az eseménynek. :mrgreen:
Tehát elnézést kérek mindenkitől aki 36 év körüli, mert az öreg szót nem rájuk értettem :notworthy: , nem az adott emberi kornak szólt :notworthy: , hanem kifejezetten ennek a hölgynek itt, mert én a szabad szólás szabadságával élve, így látom ebben a sorozatban és sajnálom, ha véleményemmel valakit megbántok. sorry... :salut: ...
A mai napig is élnek körülöttem emberek, akik 50 évesen is jobban néznek ki, mint ez a leányzó, és ezen véleményemért ismételten elnézést kérek, ha valakit megbántok vele. :cry: És mindezért még többre értékelem a fiatalember teljesítményét :wub: , mert ha nekem ezért egy világot adnánk, sem tudnám ílyen érzékletesen eljátszani az adott hölggyel. :crazy: ismételten sorry mindenkitől, ezek az én érzéseim és az én egyéni véleményem..... :sorry: .., természetesen a hölgy szinészi játékával nincs gondom. :wub:

üdv. Gabi

gilnis

Postby gilnis » Thu Aug 18, 2011 9:05 pm

Szia Gabi! :)

Én megértelek. Ezt a sorit még nem kezdtem el nézni, de én sem tudom hová tenni Kim Sun Ah-t. :scratch: Elismerem, hogy jól játszik :thumleft: de valami nem tetszik benne. :scratch: Hyun Bin mellett is úgy furcsálltam. Nem éreztem őket összeillőnek egyáltalán. :-( (De lehet, hogy csak irigyeltem tőle Sam Shikot! :heart: XD) Majd elválik, 2. Tudjukkivel hogyan fogom érezni. :wub: Alig várom, hogy elkezdhessem nézni! :w00t:
ImageImageImage

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Aug 21, 2011 9:06 am

Sziasztok, :cheers:
Úgy döntöttem, hogy ma mégsem megyek be dolgozni, mert hulla fáradt vagyok.. :crazy: .. , és inkább itthonról dolgozgatom :unsure: , na persze lazítás képpen hajnalban megnéztem a 9. részt :mrgreen: :wub: :wub: :wub: és gondoltam kedveskedek nektek néhány fotóval, hogy szép vasárnapotok legyen. :w00t: :w00t: :wub:
[spoiler]Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
[/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Aug 21, 2011 9:12 am

A szerelmi négyszög harmadik tagjáról is mutatok néhány aranyos fotót. :mrgreen: :lol :whistling:
[spoiler]Image
Image
Image[/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Aug 21, 2011 9:16 am

És még egy pici inspiráció :wub:
[spoiler]Image
Image
Image
Image
Image[spoiler][/spoiler]

Jackimi

Postby Jackimi » Sun Aug 21, 2011 9:23 am

Szia, Gabi!

Csak nem rájöttél, hogy lehet a filmből képet kiszedni?
Mindenesetre köszi, megkíméltél a fáradságtól :lol
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Aug 21, 2011 9:28 am

A következő képeken pedig lehet sírni és nevetni, kinek mihez lesz kedve tőle: :P :mrgreen: :wub: :whistling: :lol[spoiler]
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image[/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Aug 21, 2011 9:32 am

Jackimi wrote:Szia, Gabi!

Csak nem rájöttél, hogy lehet a filmből képet kiszedni?
Mindenesetre köszi, megkíméltél a fáradságtól :lol

Á :blink :crazy: , ott még nem tartok, de jó halász vagyok. :whistling: :cheers: :wub: .......és gondoltam így több időd marad a fordításra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bomi

Postby Bomi » Sun Aug 21, 2011 3:22 pm

Sziasztok!
Új vagyok itt. Nagyon szeretem ezt a sorozatot.Kim Sun-Ah a kedvenc színésznőm, mióta láttam a Sam soon-t.:)

Most néztem meg a hétvégi részeket.Nagyon jók voltak, alig várom már, hogy magyar felirattal is nézhessem, de türelmes vagyok!

boci66

Postby boci66 » Sun Aug 21, 2011 3:46 pm

Sziasztok!

Köszi a fordítást, további jó munkát kívánok!

Ocu

Postby Ocu » Sun Aug 21, 2011 4:53 pm

Köszönöm, hogy felvállaltad ennek a sorozatnak a fordítását! Az első részt már viszem is. :D :thumleft:

lillacseri

Postby lillacseri » Sun Aug 21, 2011 5:03 pm

Köszönöm az erőfeszítést!
Nagyon vártam ezt a sorozatot, de remélni sem mertem, hogy lesz magyar felirat ilyen gyorsan!!!

Nagyon-nagyon örülök, hogy nem kell más nyelvű felirattal küzdenem!!!
A My name is Kim Sam-Soon után feltétlenül meg akartam nézni ezt a sorozatot is, köszönöm, hogy lehetőségem van rá, hogy magyar felirattal nézzem!!!

Király vagy! :salut:

Jackimi

Postby Jackimi » Mon Aug 22, 2011 3:35 pm

Itt a folytatás :-)
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Mon Aug 22, 2011 4:42 pm

Köszi a 2. részt :D

Bidam

Postby Bidam » Mon Aug 22, 2011 4:49 pm

Millió köszönet a 2. részért :cheers: :wub:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Aug 22, 2011 5:47 pm

Nagyon szépen köszönöm az újabb csodálatos fordítást. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :heart:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Aug 22, 2011 9:23 pm

Már hajnalban vadászatom során ráleltem néhány képecskére :lol , amit most sikeült végre kihalásznom: :mrgreen: :wub: :w00t: és direkt nem dugtam el őket...... :mrgreen:
[spoiler]Image
Image
Image
Image
Image[/spoiler]
Last edited by varnaigabriella on Tue Aug 23, 2011 5:58 am, edited 1 time in total.

Jackimi

Postby Jackimi » Tue Aug 23, 2011 5:50 am

Gabi, jó kis kedvcsináló képeket hoztál, köszi! De ha lehet egy kérésem, tedd őket Spoiler-be, mert van, akinek a sorozat még újdonság. :-) (És nemcsak ezért, hanem mert van akinek a gépe lassan tölt be és a nagy képek még jobban lassítják az oldal betöltését) :salut:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Aug 23, 2011 5:59 am

Jackimi wrote:Gabi, jó kis kedvcsináló képeket hoztál, köszi! De ha lehet egy kérésem, tedd őket Spoiler-be, mert van, akinek a sorozat még újdonság. :-) (És nemcsak ezért, hanem mert van akinek a gépe lassan tölt be és a nagy képek még jobban lassítják az oldal betöltését) :salut:

Kérés teljesítve :mrgreen: :wub:

Leila84

Postby Leila84 » Wed Aug 24, 2011 1:32 pm

Keserédes egy dráma lesz ez. Már most végig könnyeztem az első két részt mi lesz velem a folytatásban?! :cry:
Hálás köszönet a fordításért,kedvenc színésznőm. Annyira vártam ezt a sorozatot,remélni se mertem hogy valaki ilyen hamar elkezdi fordítani,ezért úgy döntöttem veled haladok.
Sun ah fogyása figyelemre méltó,szerintem nagyon jó alakja lett, habár szerintem amúgy is ugyan ilyen szép volt. Gondolom a szerep követelte meg.
Azért még mindig reménykedek hogy nem lesz ez olyan drámai, nem kell ide ennyi zsepi. :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Aug 25, 2011 7:57 am

Szia Jackimi!
Hálásan köszönöm a 2.részt.

Bomi

Postby Bomi » Thu Aug 25, 2011 8:00 pm

Sziasztok!
Ma klassz képek jelentek meg a hancinemán, hogy milyen oldott, boldog légkörben zajlik a forgatás. Jó ezt látni:)
Nekem Lee Dong-wook -tól ez az első sorozat, nem láttam még az egyéb alakításait,de azt hiszem kezdem megkedvelni....Van ebben a pasasban is valami!

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Aug 27, 2011 11:36 am

Sziasztok, :D
hoztam néhány képecskét a 9-10. részből még, és egy cikket is feltettem Mara fórumára. Sajnos akkor látjátok jól a képeket, ha rákkantitotok és akkor felnagyitódik :lol :wub: :wub: :wub:[spoiler][img][img]http://kepkezelo.com/images/5wocpsrt75b6yz46va_thumb.jpg[/img][/img][img][img]http://kepkezelo.com/images/30wm7yuc0t31p0ivkila_thumb.jpg[/img][/img][img][img]http://kepkezelo.com/images/z38kwo67s6rgjkzk97a0_thumb.jpg[/img][/img]

Kim szeón-ah mondta Lee Dong-wook búcsút a könny.
A tizedik epizódja SBS dráma "Egy asszony illata" , Lee Yeon-Jae ( Kim Seon-ah ) elköszön a Kang Ji-wook ( Lee Dong-wook ) tudván, ő csak árthat neki többet a jövőben.
Kiderült, hogy ő fáj, mert anyja elhunyt nagyon hirtelen. Emlékezett azt mondta: "Nem akarok elveszíteni senkit, mint hogy újra", és úgy döntött, ő is részben őt, mint fájdalomcsillapítók nem dolgozik és az ő állapota is rosszabbak lettek.
Kang Ji-wook úgy döntött, hogy be neki egy nap, mint a filmekben. Ő szándékosan hozott fagylalt a ruháit, és felborítani a virág kosár, így tudott jelen neki ruhát, és egy csokor virágot. Mutatja neki egy tűzijáték mondta: "Én akartam, hogy ez valakinek szerettem, amióta fiatal voltam, és azt hiszem, azt találta, hogy a tulajdonos", és elővett egy gyűrűt a Time Capsule.
Széttépte, Yeon-Jae mondta: "Én nem hiszem, hogy el tudja fogadni ezt. Nem akarom látni többé." Mivel a Ji-wook nem volt biztos benne, mi történik, azt mondta: "Úgy éreztem megalázónak apád. Én nem hiszem, szükségem van rád, hogy sokkal, hogy menjen át minden".
Azt mondta: "Én meggyőzni apámat", de elhagyta őt mondván: "Nem kell. Nem akarom látni többé."
Nem tudott abbahagyni a sírást. Amikor elment a kórházba, hogy ő kezelést kiáltotta ismét ezt mondta: "Utálom magam. Utálom, hogy beteg vagyok rákos. Utálom, hogy én nem is szeretem, mert ez a".
[/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Aug 27, 2011 12:42 pm

És még mindig az a bizonyos tangó, sajnos csak a linket tudom betenni: :cry: :lol :wub: :wub: :wub: [spoiler]http://www.hancinema.net/korean_drama_Scent_of_a_Woman-picture_188481.html?sort=Most_Popular_Pictures[/spoiler]

Jackimi

Postby Jackimi » Sat Aug 27, 2011 2:45 pm

Bomi wrote:Nekem Lee Dong-wook -tól ez az első sorozat, nem láttam még az egyéb alakításait,de azt hiszem kezdem megkedvelni....Van ebben a pasasban is valami!

Ó, én ezt már rég tudom :lol :wub:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Aug 28, 2011 5:41 pm

Szia Jackimi, :-)

hát a 11. rész nem fog a legkedvesebb részeim közé tartozni :blink :unsure: :wub: , bár nagyon aranyos jelenetek vannak benne, néhányat eldugok ide. :P :sweat: :shhh:[spoiler]Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image[/spoiler]

Jackimi

Postby Jackimi » Mon Aug 29, 2011 6:21 am

varnaigabriella wrote:Szia Jackimi, :-)

hát a 11. rész nem fog a legkedvesebb részeim közé tartozni :blink :unsure: :wub: ,

Ne is mondd... :cry:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Aug 29, 2011 7:19 pm

Jackimi wrote:
varnaigabriella wrote:Szia Jackimi, :-)

hát a 11. rész nem fog a legkedvesebb részeim közé tartozni :blink :unsure: :wub: ,

Ne is mondd... :cry:

A 12. részről meg inkább nem beszélnék, :crazy: bár a végkifejlettnek kell valami újdonságot hoznia a sorozathoz, mert különben..... :faint: :sorry: :faint: :hissy: :faint: ........

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Aug 29, 2011 9:35 pm

Ezt a gépi fordítást megosztom veletek: :w00t:
[Hírek] SBS TV dráma szereplőivel "Egy asszony illata" fog tartani egy koncertet.
Kr.. - http://afspot.net/news/ :wub:

Ezt a teljesítményt kell témájú, mint a "Gyermekek rák Jótékonysági koncert" és a között kerül megrendezésre 18:30 szeptember 11-én, az olimpiai torna Arena. A jegyeket értékesített 18:00 augusztus 23-án. A televíziós produkciós személyzet és JYJ az alapkezelő társaság C-Jes közösen szervez a koncert, és a résztvevők közé Kim Junsu, aki részt vett a "Egy asszony illata" OST, és egy meglepetés megjelenése A népszerű énekes ugyanazzal a névvel, valamint a JK Kim Dong Wook, Lee Young Hyun (Big Mama) és mások. is, a fő öntött a dráma Lee Dong Wook, Kim fénygömb Ah is üdvözölte a közönséget, és Az összes bevételét ez a koncert lesz adományozott a gyermekek, akik szenvednek a rák. :salut: :salut: :salut: :wub: :wub: :wub:

Jackimi

Postby Jackimi » Tue Aug 30, 2011 4:18 pm

A 3. rész is felkerült.
A fordításhoz egy kis hozzáfűznivaló: van benne pár Hogy hívják a japán...? kezdetű vicc, ami nálunk is elég népszerű, úgyhogy az eredeti nyelven elhangzó poén helyett kerestem olyanokat, amiknek magyarul is van csattanója. Lehet, hogy fordítási szempontból nem túl szöveghű, de legalább lehet rajta kicsit nevetni :roll
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Tue Aug 30, 2011 4:20 pm

varnaigabriella wrote:Ezt a gépi fordítást megosztom veletek: :w00t:
[Hírek] SBS TV dráma szereplőivel "Egy asszony illata" fog tartani egy koncertet.
Kr.. - http://afspot.net/news/ :wub:

Ezt a teljesítményt kell témájú, mint a "Gyermekek rák Jótékonysági koncert" és a között kerül megrendezésre 18:30 szeptember 11-én, az olimpiai torna Arena. A jegyeket értékesített 18:00 augusztus 23-án. A televíziós produkciós személyzet és JYJ az alapkezelő társaság C-Jes közösen szervez a koncert, és a résztvevők közé Kim Junsu, aki részt vett a "Egy asszony illata" OST, és egy meglepetés megjelenése A népszerű énekes ugyanazzal a névvel, valamint a JK Kim Dong Wook, Lee Young Hyun (Big Mama) és mások. is, a fő öntött a dráma Lee Dong Wook, Kim fénygömb Ah is üdvözölte a közönséget, és Az összes bevételét ez a koncert lesz adományozott a gyermekek, akik szenvednek a rák. :salut: :salut: :salut: :wub: :wub: :wub:

Ez a gépi fordítás tiszta röhej. "Kim fénygömb Ah" :tv:
Image

asami-nana-fansub

Postby asami-nana-fansub » Tue Aug 30, 2011 4:33 pm

Nagy örömet okoztál a 3.résszel,már alig vártam:D
Asami

Bidam

Postby Bidam » Tue Aug 30, 2011 5:09 pm

Nagyon köszönöm a 3. részt :)

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Aug 30, 2011 5:39 pm

Szia Jackimi!
Hálásan köszönöm a 3.részt.

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Tue Aug 30, 2011 5:43 pm

Én is köszönöm a 3. részt :D
Last edited by Park Min Rin on Tue Aug 30, 2011 8:35 pm, edited 1 time in total.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Aug 30, 2011 8:12 pm

Szia Jackimi, :D
hát előszőr is köszönet az újabb részért :w00t: :wub: :mrgreen: , bánatos vagyok, hogy nem én köszöntem meg előszőr, pedig lesem ám mit csinálsz, de hát a munkahelyemről ez nem megy. :cry: :blink :mrgreen: .....,
na aztán, örülök, hogy sikerült jó kedvet csinálnom a gépi fordítással :w00t: :mrgreen: , de a nőket mindig így jelölik érdekes módon a fordításban. :P ..., persze kettős célom volt, egyrészt, hogy jól szórakozzon mindenki :D , másrészt, hogy a téma maga komoly és igen megható :wub: , hogy ennyire beleélik magukat a sztárok.... :wub: ..., tehát igen megbecsülendő a tettük is......... :wub: :whistling: :mrgreen: :w00t: ...

Bomi

Postby Bomi » Sun Sep 04, 2011 4:57 pm

Hát én eddig bírtam, ma előkerült a zsepi a 14. résznél. Nem tudom mi lesz az utolsó két részben, de úgy hiszem, elő kell készíteni jó sok zsebkendőt!

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Sep 04, 2011 11:25 pm

Én ma fogom megnézni a hétvégi 2 részt :roll , mert bátorságot kellett gyűjtenem a folytatáshoz. :cry: ..., így a Chunot néztem a hétvégén, hát bizony azt sem tudtam abbahagyni.... :cheers: :whistling: :wub:

Jackimi

Postby Jackimi » Mon Sep 05, 2011 3:08 pm

Jaj, lányok!

[spoiler]Valaki annak idején jól behúzott a csőbe, hogy ez vígjáték lesz! :x
Az utolsó két részre csak azt remélem, valami szépen megírt befejezést hoznak. [/spoiler]
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Sep 05, 2011 3:14 pm

Jackimi wrote:Jaj, lányok!

Az utolsó két részre csak azt remélem, valami szépen megírt befejezést hoznak. [/spoiler]

Én tudtam, hogy :crazy: :wub: :whistling: [spoiler]dráma, hiszen sokat körbeolvastam róla..., most fejeztem be a Chunot, nem bírtam tőle semmit csinálni, most kapkodok fűhöz-fához az elmradt házrobot miatt, amit még mindig nem kezdtem el, és holnap már dolgozom, de az estém az 13-14-részé lesz, majd alvásba bőböm magam....., igazából húztam -vontam a megnézését, mert tudom miről fog szólni és a többit is tudom....
Én tudom, hogy azért mert nem happy a vége, nem bántad meg, hogy lefordítottad, mert remek színészi alakításokat láthatunk és csodálatos érzelmi megnyilvánulásokat játszanak el nekünk., hiszen úgy érezzük mi is ott vagyunk velük.....és átéljük az egész tragédiát.[/spoiler] :wub: :whistling: :crazy:

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Mon Sep 05, 2011 3:57 pm

Jackimi wrote:Jaj, lányok!

Engem is megvezettek. :) [spoiler]Mielőtt elindult volna a sorozat még itt a d-addicts wikijén is szerepelt a vígjáték a besorolásban, azóta persze levették.
Én az utóbbi pár rész óta konstans bőgök, nem is tudom, hogy mi lesz velem az utolsó két résznél. De nem bántam meg, hogy belekezdtem, tényleg gyönyörűen, szívbemarkolóan ábrázolják.
[/spoiler]
Arra viszont nem számítottam....
VIGYÁZZ über brutál spoiler, csak annak, aki látta a 14. részt
[spoiler] hogy Hee Joo-val ez lesz (hogy így és ilyen korán) :( Majd megszakadt a szívem, amikor Eun Suk a félhomályos folyosón ül és... és amit mond... :([/spoiler]

Még azt hiszem, nem írtam ide. Köszönöm, hogy fordítod! :thumright:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Sep 05, 2011 6:14 pm

Egy kis ázsiai hír gépi fordítása: Hírek] SBS sorozat "Egy asszony illata" értékesített 8 országban. :mrgreen:

[Hírek] SBS sorozat "Egy asszony illata" értékesített 8 országban. :wub: :wub: :wub:
Kr.. - 10asia
Az SBS TV-sorozat főszereplője a koreai színésznő, Kim Suna és színész Lee Dong-wook eladták a nyolc ország szerint a show forgalmazó SBS tartalma Hub hétfőn. SBS tartalma Hub bejelentette egy sajtóközleményben, hogy Kim és Lee starrer "illat Egy nő "adta el a Fülöp-szigetek, Hong Kong, Tajvan, Szingapúr, Kambodzsa, Malajzia, Indonézia és Vietnam. "kaptunk kedvező véleménye" Egy asszony illata ", amikor először vetítették Koreában július közepén, és számos nemzetközi országban érdeklődést mutattak a vásárlóerő a jogokat a show "tisztviselő SBS idézték. "Egy asszony illata" történetét meséli el Lee Yeon-Jae (Kim), aki rájön, hogy ő csak hat hónapja van hátra . Aztán megpróbálja teljesíteni azokat a dolgokat, az ő "Bucket List" halála előtt, amikor találkozik Kang Ji-wook (Lee). A két szerelmes, és együtt indul, hogy felfedezzék az örömök az élet. A show is főszereplésével Seo Hyo-felni és Um Ki-Joon, ért el közönségének minősítések a nagy 15-16 százalékos tartományban, mivel így a premierje július 23-án.Image
:cheers: :cheers: :cheers:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Sep 05, 2011 9:03 pm

A 13., rész közös dala:

From amongst so many people, I had to find you
Take my outstretched hand
In this difficult time, I had to meet you
All I have are poor memories, hold me

Even without speaking,
even without knowing everything,
I can feel it
With love, even without speaking,
just looking at each other,
We can be as one

Even with the pain after we part ways
I am far away
Accept me into your heart
The sadness still lingers
I can forget you
I can become a new me

We can believe, our two souls
Wherever you are, even if we’re apart,
My heart is the same

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Sep 05, 2011 9:10 pm

Jackimi, :-) [spoiler] azért én olvastam olyan végről is, ahol a volt osztálytárs dokibácsi éppen hozzájut egy olyan fantasztikus készítményhez, amivel hirtelen meg lehet gyógyítani a rákot és ezt be is adja a leányzónak......., szóval azért elég sokféle megoldás volt olvasható, de hátha ez lesz a vége és még sem tragédia, ....most csak rménykedem ám..... :-( [/spoiler]

gilnis

Postby gilnis » Mon Sep 05, 2011 10:10 pm

varnaigabriella wrote:Jackimi, :-) [spoiler] azért én olvastam olyan végről is, ahol a volt osztálytárs dokibácsi éppen hozzájut egy olyan fantasztikus készítményhez, amivel hirtelen meg lehet gyógyítani a rákot és ezt be is adja a leányzónak......., szóval azért elég sokféle megoldás volt olvasható, de hátha ez lesz a vége és még sem tragédia, ....most csak rménykedem ám..... :-( [/spoiler]

Persze, a remény hal meg utoljára, mert az utolsó utáni pillanatban is szoktak változtatni a forgatókönyveken, de szerintem....
Nem tudom, ismeritek-e az Autumn Tale / Autumn in my heart c. sorozatot. Ha nem, meg ne nézzétek, ha igen, tudjátok miért.... Nagy bátran belekezdtem, mert óriási siker volt, és mindenki dicsérte. A sorozat maga tényleg jó, de szétbőgtem a fejem. Utólag olvastam, hogy a koreaiak nagyon szeretnek sírni. Érdekes észjárás...
ImageImageImage

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Sep 06, 2011 5:10 am

Jackimi és Gilnis, :O ...mondjátok csak,. :unsure: ... Ti együtt fogjátok fordítani a Queen of Reversals-ot? :P :wub:

gilnis

Postby gilnis » Tue Sep 06, 2011 7:54 am

varnaigabriella wrote:Jackimi és Gilnis, :O ...mondjátok csak,. :unsure: ... Ti együtt fogjátok fordítani a Queen of Reversals-ot? :P :wub:

:whistling: :whistling: :whistling: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ImageImageImage

Jackimi

Postby Jackimi » Tue Sep 06, 2011 3:03 pm

varnaigabriella wrote:Jackimi, :-) [spoiler] azért én olvastam olyan végről is, ahol a volt osztálytárs dokibácsi éppen hozzájut egy olyan fantasztikus készítményhez, amivel hirtelen meg lehet gyógyítani a rákot és ezt be is adja a leányzónak......., szóval azért elég sokféle megoldás volt olvasható, de hátha ez lesz a vége és még sem tragédia, ....most csak rménykedem ám..... :-( [/spoiler]

[spoiler]Nem is tudom, akarnék-e ilyen "csodaszert". Az elején azt gondoltam, a kísérleti gyógyszer lesz az - de a történtek fényében már nem tudom, mit higgyek.[/spoiler]

varnaigabriella wrote:Jackimi és Gilnis, ...mondjátok csak, ... Ti együtt fogjátok fordítani a Queen of Reversals-ot?

:wink:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Sep 06, 2011 8:58 pm

Jackimi és Gilnis :D , ha most azt mondanám, hogy szívem szerint jól kifenekelnélek Titteket válaszaitok alapján. :mrgreen: :w00t: :mrgreen: :w00t: .., akkor nem járom messze a valóságból,.. :dance: :dance: :dance: .... hihetetlen egy perszónák vagytok,, :mrgreen: :wub: :whistling: ...na csak várjatok...... :x ., adok én még nektek olyat :whistling: , de olyat...... :whistling: .., Ti kis gonosz boszorkák..... :mrgreen: :w00t: :wub: :wub: :wub: ...

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Sep 07, 2011 5:43 am

varnaigabriella wrote:Jackimi és Gilnis :D , ha most azt mondanám, hogy szívem szerint jól kifenekelnélek Titteket válaszaitok alapján. :mrgreen: :w00t: :mrgreen: :w00t: .., akkor nem járom messze a valóságból,.. :dance: :dance: :dance: .... hihetetlen egy perszónák vagytok,, :mrgreen: :wub: :whistling: ...na csak várjatok...... :x ., adok én még nektek olyat :whistling: , de olyat...... :whistling: .., Ti kis gonosz boszorkák..... :mrgreen: :w00t: :wub: :wub: :wub: ...

Mit adsz nekünk? :roll :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

Return to “Subtitles”