Romance [Hungarian subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
timbo

Romance [Hungarian subs] (Complete)

Postby timbo » Wed Aug 10, 2011 4:22 pm

Románc

Image Image

Eredeti cím: 로망스 / Romance (Ro-mang-seu)
Műfaj: romantikus, dráma
Epizódok száma: 16
Csatorna: MBC
Vetítési időszak: 2002. május 8. – 2002. június 27.
Vetítési időpont: szerda és csütörtök 21:55

A dráma két főhősünk tiltott szerelmének történetét meséli el. Chae Won és Kwan Woo első találkozásukkor egymásba szeretnek, azonban nem tudják egymásról, hogy egyikük tanárnő, másikuk pedig végzős középiskolás. Tragikus családi események következtében következő találkozásukra már mint tanár-diák kerül sor. Innentől pedig elindul a viaskodás belső érzéseikkel és a csata a körülöttük állókkal, miközben Kwan Woo-nak a családját is össze kell tartania.

Szereplők:
Kim Jae Won – Choi Kwan Woo
Kim Ha Neul – Kim Chae Won
Jung Sung Hwan – Lee Eun Suk
Han Hye Jin – Yoon Ji Soo (Kwan Woo osztálytársa)
Kim Yoo Mi – Choi Yun Hee (Kwan Woo nővére)
Moon Ji Yoon – Choi Jang Bi (Kwan Woo öccse)
Lee Byung Joon – Choi Gong Myung (Kwan Woo féltestvére)
Kim Hae Sook – Oh Young Suk (Kwan Woo anyja)
Shim Yang Hong – Kim Dae Kun (Chae Won apja)
Park Won Sook – President Yoon Mi Hee (Chae Won anyja)
Kim Yong Gun – Chairman Lee Young Kyu (Eun Suk apja)
Ahn Yeon Hong – Suh Min Joo (Chae Won lakótársa)

Magyarra fordította: timbo
Ellenőrizte és javította: Riamara

Az eredeti angol feliratért köszönet az ismeretlen fordítónak!

Jó szórakozást mindenkinek!

Befejezve: 2011. szeptember 3.

A feliratok magánjellegű felhasználásra készültek, azokat tilos fájl- és videómegosztó oldalakon közzétenni!
Attachments
Romance 14-16. rész.rar
14-16. rész
(49.9 KiB) Downloaded 990 times
Romance 11-13. rész.rar
11-13. rész
(46.07 KiB) Downloaded 935 times
Romance 7-10. rész.rar
7-10. rész
(59.11 KiB) Downloaded 986 times
Romance 4-6. rész.rar
4-6. rész
(49.08 KiB) Downloaded 1047 times
Romance 1-3. rész.rar
1-3. rész
(47.57 KiB) Downloaded 1247 times
Last edited by timbo on Mon Mar 19, 2012 5:17 pm, edited 7 times in total.

timbo

Postby timbo » Wed Aug 10, 2011 4:28 pm

Sziasztok!
A CYHMH befejeztével, egyrészt mert unatkoztam :mrgreen:, másrészt mert hiányzott Kim Jae Won :wub:, ezért belevágtam egy fiatalkori zsengéjébe, melyben az ugyancsak fiatal Kim Ha Neul-lel játszik együtt.

Remélem tetszeni fog a nem KJW rajongóknak is. :-) (Van itt még egyébként valaki, aki rajtam kívül annak vallja magát?? :unsure: :whistling: )
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 10, 2011 4:31 pm

Hát akkor mint első hozzászóló gratulálok az új projecthez :D Nagyon szépen köszönöm és az hogy mindjárt 3 résszel is jöttél ill jöttetek ez külön öröm nekem :D sok sikert és kitartást :D

szildor

Postby szildor » Wed Aug 10, 2011 5:27 pm

Szia timbo, hogy millyen meglepetéseket tudsz szerezni!!!!
Aranyos sorozatnak néz ki, midenesetre a szereplők aranyosak, KJW zsenge korában is kimondottan helyes !
Köszönöm a meglepetést és a három részt egyszerre!

+

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 10, 2011 5:28 pm

Húúúúúúú megvakultam :D az a kék haj..... :D

Ocu

Postby Ocu » Wed Aug 10, 2011 5:31 pm

Látom nem unatkozol! Hajrá és köszönöm a munkádat!

Evenik

Postby Evenik » Wed Aug 10, 2011 7:01 pm

Szia Timbo! :-)

Ejha, látom, nem tétlenkedsz! :w00t: :thumleft: Nagyon szépen köszönöm a fordítást én is! :wub:

timbo wrote:másrészt mert hiányzott Kim Jae Won :wub:

Látom, tényleg nehéz tőle elszakadni! :mrgreen: :wink: :mrgreen:
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

timbo

Postby timbo » Wed Aug 10, 2011 7:41 pm

Köszönöm mindenkinek a biztatást! Most el is kel, mert erre a feliratra nem lehet azt mondani, hogy tökéletes lenne. :whistling: Szerencsére hiányzó sorok nagyon ritkán vannak, de olyan többször akad, hogy sokáig beszélnek, de csak egy fél sor a felirat. :unsure:
Azonban Mara sokat segít, nem is tudom mi lenne velem nélküle. :salut: Azért remélem élvezhetőnek találjátok. :-)

Park Min Rin! A kék haj még hagyján is, a sorozat második felében a farmerdivatot nézd majd meg! :O

Evenik!Érdekes ez a KJW dolog. Először a My Sister-in-law Is 19-ban láttam, amit Yoon Kye Sang miatt néztem meg, de ott totál nem tetszett. El is felejtkeztem a létezéséről. Aztán jött a My Love Patzzi és :heart: :wub: .

(YKS pedig most azért érdekes, mert az egyik részben majd megemlítik énekesként, mint GOD tagot. :D 2002-ben még a színészi pálya közelében sem járt. Az első szerepe pont az említett sorozat volt 2004-ben. :-))
Image

Evenik

Postby Evenik » Wed Aug 10, 2011 10:34 pm

timbo wrote:
Evenik!Érdekes ez a KJW dolog. Először a My Sister-in-law Is 19-ban láttam, amit Yoon Kye Sang miatt néztem meg, de ott totál nem tetszett. El is felejtkeztem a létezéséről. Aztán jött a My Love Patzzi és :heart: :wub: .

Nekem bőven van mit pótolnom még a sorozatait tekintve, de az biztos, ha megszeretted, akkor ennél csak jobban fogod. :wink: Emlékszem (Le ne döbbenj! :mrgreen:), amikor először megláttam, mondom, ki ez az idétlen vigyorú fickó?? :lol :lol Aztán, hogy meg tudtam kedvelni. :wub:

Image
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Thu Aug 11, 2011 5:43 am

timbo wrote:Remélem tetszeni fog a nem KJW rajongóknak is. :-) (Van itt még egyébként valaki, aki rajtam kívül annak vallja magát?? :unsure: :whistling: )

Számíts oda engem is :lol Köszönöm a feliratokat! :-)
Image

drupayola

Postby drupayola » Thu Aug 11, 2011 6:29 am

Én elöször a Hwang Jin Yi-ben láttam és abszolút nem tetszett, nem a karakter hanem a fazon, de a
Can You Hear My Heart?-ben belopta magát a szívembe. ( most tartok a 27. résznél) Ebbe majd csak akkor fogok bele ha hazajöttem.

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Aug 11, 2011 10:48 am

Szia timbo!!! Én is köszönöm a munkádat.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Aug 13, 2011 5:13 pm

Sziasztok Timbo és Mara! :cheers:
Már megint egy nagyszerű sorozatot fordítotok, hálás köszönetem érte. :w00t: :mrgreen: :wub: :wub:

timbo

Postby timbo » Wed Aug 17, 2011 5:33 pm

Sziasztok! Tudom, hogy mostanság sok felirat került ki, lehet tobzódni :-) , de mivel már egy hete nem jelentkeztem, igyekszek én is hozzájárulni a bőséghez. Jó filmnézést, egy hét múlva ugyanitt (akkor is több résszel :whistling:). :mrgreen:
Image

Summi

Postby Summi » Wed Aug 17, 2011 5:55 pm

Szia Timbo !

Jaj annyira jó hogy fordítod ezt a sorit is nagyon megszerettem Kim Jae Won. Kíváncsi vagyok ebbe mit alakít. Hálásan köszönöm mind a 6 részt . :wub: :cheers: :w00t:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 17, 2011 6:10 pm

Nagyon köszönöm az újabb 3 részt :D

szildor

Postby szildor » Wed Aug 17, 2011 6:35 pm

Timbo és Mara

köszönöm szépen a munkátokat. Nagyon jó ez a három epizódos haladás egyszerre, ha bírjátok!!!!
Korábban Evenikhez hasonlóan gondoltam KJW-re, de most az utóbbi filmek kapcsán egyre jobban és jobban tetszik.

+

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Aug 17, 2011 7:26 pm

Hát meg kell ismételten mondaton, hogy veletek senki nem tud versenyezni, semmilyen módon.... :notworthy: :notworthy: :notworthy: .
hálás köszönetem a gyönyörű fordításotokért.... :salut: :D .., azért tuddjátok ám, ha nem lennék elfogult Jackimi szívescsücskével szemben :heart: , akkor azért már jobban haladtam volna a Ti történeteitekkel is :P , de hát a szívem BYJ :roll után Jackimié (már az avatarjáé. :wub: ..), így ez sokat nyom a latba :mrgreen: , na persze UTW -t is legalább így imádtam :-) , és még sokan vannak az én nagy-nagy szívemben :w00t: :cheers: :wub: , de igyekszem mindent megnézni, ha már olyan tündérek voltatok :whistling: :wub: és áldozatos munkátokkal lefordítottátok a mi nagy élvezetünkre. :cheers: :cheers: :cheers:
Szóval köszönöm Nektek sok örömöt, amit nekünk szereztek. :rofl: :rofl: :rofl: :clap:

kettyoka

Postby kettyoka » Wed Aug 17, 2011 7:56 pm

Szia Timbo és Riamara !
Te jó ég van olyan,aki 2008-tól 4-5 részt fordít le,te meg most kezdted és már ennyit lefordítottál.Le a kalappal előtted,ügyes vagy!!!

timbo

Postby timbo » Wed Aug 17, 2011 9:19 pm

Na, csak hogy felfedjem a gyorsaság okát (magyarázatként, hogy nem vagyok gép, ami csak úgy ontja magából a feliratokat :P ): még a CYHMH fordítása alatt, miközben néha várni kellett a feliratra, már megcsináltam ebből is néhány részt. Ezeket csak át kellett nézni. :whistling:
Image

Evenik

Postby Evenik » Wed Aug 17, 2011 10:22 pm

timbo wrote:Na, csak hogy felfedjem a gyorsaság okát (magyarázatként, hogy nem vagyok gép, ami csak úgy ontja magából a feliratokat :P ): még a CYHMH fordítása alatt, miközben néha várni kellett a feliratra, már megcsináltam ebből is néhány részt. Ezeket csak át kellett nézni. :whistling:

Szia Tiimbo! :-)

Egy biztos, nagyon kis szorgos vagy! :thumright: Nagyon köszönöm én is az új részeket! :wub:
Image

Summi

Postby Summi » Thu Aug 18, 2011 2:52 pm

Szia Timbo !

Próbálom letölteni , de az 5. résznél mindig megakad a töltés , nem tudom csak nálam van ez a probléma ? Tudnál adni esetleg egy másik letöltő linket? :scratch:

timbo

Postby timbo » Thu Aug 18, 2011 3:36 pm

Summi!
Két helyet találtam: az egyik a lets-look, ahol 350 MB körüliek a részek. Ezek MU-sok, de az oldal regisztrációhoz kötött. A másik helyen a nagyobb videok vannak, az azonban fileserves letöltés. Az elérhetőségek elrejtve. Remélem ezek működnek.

Ha valakinek van más helyről tudomása, ne titkolja el! :-)

[spoiler]http://lets-look.com/index.php?/topic/513-romance-2002/
http://www.dramadownload.net/korean-drama-download/romance.html[/spoiler]
Image

Summi

Postby Summi » Thu Aug 18, 2011 3:56 pm

Nagyon köszönöm a gyors és pontos választ , megpróbálom . Már a 2. részt nézem és beleestem nagyon király . Köszönöm a fordítást az is szuper :wub: :salut:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Aug 18, 2011 6:51 pm

timbo wrote:Summi!
Két helyet találtam: az egyik a lets-look, ahol 350 MB körüliek a részek. Ezek MU-sok, de az oldal regisztrációhoz kötött. A másik helyen a nagyobb videok vannak, az azonban fileserves letöltés. Az elérhetőségek elrejtve. Remélem ezek működnek.

Ha valakinek van más helyről tudomása, ne titkolja el! :-)

[spoiler]http://lets-look.com/index.php?/topic/513-romance-2002/
http://www.dramadownload.net/korean-drama-download/romance.html[/spoiler]

Szia Timbo :cheers: , én az alábbi helyről töltöttem le, teljesen normálisan. :D [spoiler]http://myasiancinema.com/k-drama-romance-2002/[/spoiler]
üdv. Gabi :wub:

Summi

Postby Summi » Fri Aug 19, 2011 6:11 am

Köszönöm Gabi és Timbo ! :wub: :wub:

Sikerült :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Sun Aug 21, 2011 8:35 pm

Köszönöm szépen a feliratokat! Ez lett a mai anya-lánya program. :) Egyelőre csak az első kettőt vittem, megpróbáljuk beosztani. :D

[spoiler]Jaj, de gonoszak a készítők! 6 évet rakni közéjük, holott csak 3 van. :D Előszeretettel fiatalítják a srácokat. Ami így hirtelen eszembe jut másik példának az a Hello My Teacher. Mondjuk ott viccesebb volt. Hasonló filmbéli korkülönbség, közben a valóságban -1 év Gong Hyo Jin javára. :P

Egyébként a kezdés határozottan tetszik. Mindkét főszereplő szimpatikus, Kwan Woo pici féltestvére pedig ennivaló.
timbo! Nem tudod esetleg, ki játssza? Nem találtam meg a wikin.

----
szerk. A kérdés tárgytalan. Asszem' megtaláltam. :)
http://asianmediawiki.com/Lee_Byeong-Jun_(08/03/1998) - a link máshova visz, ki kell másolni a zárójeles résszel együtt, csak akkor mutat jó helyre
[/spoiler]

timbo

Postby timbo » Mon Aug 22, 2011 10:05 pm

Kibou_no_Hikari!
Remélem a folytatás sem fog csalódást okozni. :unsure: :-) Igen, alapfelállásban - tanár-diák - hasonlít a Hello, My Teacher-re, de azért mégiscsak más történet. :whistling:

Annyira azért nem kell tartalékolni. Most úgy tervezem, hogy három feliratcsomag fog még érkezni. :-)
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Aug 23, 2011 8:00 am

Sziasztok Timbo és Mara! Hálásan köszönöm az újabb 3 részt.

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Tue Aug 23, 2011 4:42 pm

timbo wrote:Annyira azért nem kell tartalékolni. Most úgy tervezem, hogy három feliratcsomag fog még érkezni. :-)

Ez ám a jó hír! :D Nagyon, nagyon örülünk neki!
Az az igazság, hogy máris elbuktunk. Olyan kurtán-furcsán vágják el a készítők (és a DVDrip készítője) a részeket, hogy nem lehetett nem továbbnézni. :)
Várjuk a folytatást (türelemmel) és köszi! ;)

Summi

Postby Summi » Tue Aug 23, 2011 4:57 pm

Kibou_no_Hikari wrote:
timbo wrote:Annyira azért nem kell tartalékolni. Most úgy tervezem, hogy három feliratcsomag fog még érkezni. :-)

Ez ám a jó hír! :D Nagyon, nagyon örülünk neki!
Az az igazság, hogy máris elbuktunk. Olyan kurtán-furcsán vágják el a készítők (és a DVDrip készítője) a részeket, hogy nem lehetett nem továbbnézni. :)
Várjuk a folytatást (türelemmel) és köszi! ;)

Hát én is így jártam , azon kaptam magam hogy elfogyott a magyar felirat,annyira egyben mennek a részek és annyira lebilincselő nem lehet abbahagyni . :thumright: Csodás kis gyöngyszem ez a film is :salut: :D

timbo

Postby timbo » Tue Aug 23, 2011 5:18 pm

Olyan aranyosak vagytok!! :lol Nem is tudom mi a jobb. Ha nincs előzetes vagy ha van. Ha nincs, azért nézed tovább, mert hajt a kíváncsiság, ha van azért, mert tudod (vagy tudni véled, de aztán még sem úgy lesz, lásd néha CYHMH előzetesek :whistling: ) mi vár rád. :-)
Image

zsuzsabebi

Postby zsuzsabebi » Tue Aug 23, 2011 9:42 pm

timbo nagyon jo sorozatokat valaztotal a mostani is elnyerte a tetszesemet legkozelebb nem kezdened el a creating destiny dramat en nagyon szeretem de jo lenne magyar felirattal is nezni nemreg keztem dramakat nezni es amiket eddig forditotal azok nekem nagyon elnyertek a tetszesemet.

timbo

Postby timbo » Wed Aug 24, 2011 6:16 am

Zsuzsabebi! Még nem láttam a Creating Destiny-t, bár kíváncsi lennék rá Eugene és azóta férjecskéje játéka miatt. :-)
De fordításilag nem ígérek semmit, mert az függ attól, mennyire többször nézős egy sorozat és emellett már a közeli és kicsit távolabbi jövőre is vannak fordítási terveim :whistling:. Bár ezeket az élet bármikor átírhatja... (Főleg, ha KJW újabb jó kis sorozattal jelentkezik. :D)
Image

zsuzsabebi

Postby zsuzsabebi » Wed Aug 24, 2011 10:37 am

Timbo nagyon jo kis drama igerem nem fogsz csalodni

timbo

Postby timbo » Wed Aug 24, 2011 3:20 pm

Sziasztok! Hoztam egy jó nagy adag folytatást, hogy kitartson egy pár napig. :D

Olyan kevés a kép ehhez a sorozathoz, ezért egy kis összehasonlítást végzek a CYHMH-tal: mindkettőben jártunk a vidámparkban. :lol
ImageImage
Image

Summi

Postby Summi » Wed Aug 24, 2011 4:11 pm

Szia Timbo !
Juhéjjj nagyon jóóóóóó anyira de annyira vártam ezt a pillanatot, millió köszönet sok sok puszi érte :wub: :salut: :cheers:

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Aug 24, 2011 4:26 pm

Sziasztok Timbo és Mara! Hálásan köszönöm az újabb részeket.Csodálatosak vagytok,mi akik élvezzük munkátok gyümölcsét köszönjük.

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 24, 2011 4:30 pm

Jaj de jóóóóóóóóóóó nagyon köszi és most 4 is jött ja és a képeket is köszi :D

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 24, 2011 8:08 pm

Hát igencsak érdekes részek voltak ezek bár minden vágyam hogy Koreában élhessek de igencsak meggondolandó hogy hozzá tudnék-e szokni a hagyományaikhoz mert [spoiler]az rendben van hogy nem szabad kikezdeni egy diákoddal főleg ha nő vagy na de kérem azért mégis rendőrségi ügyet csinálni belőle most ez lehet hogy hülyén jött ki amit írtam de.... :crazy: ezeken nagyon ki tudok akadni meg miért kell ilyen szemétnek lennie a csajnak rendben van hogy szereti (áhhh a neveket nem tudom most fel vagyok húzva mint a kakkukos óra (na már írni sem tudok :crazy: ) )na mindegy na de hogy egy kis jót is írjak nagyon tetszett az állatkerti rész azt a kissrácot meg tudnám zabálni olyan édes volt amikor sógornőnek hívta Kim tanárnőt meg amikor odahúzta a fejét azt hiszem a medvéknél úgy ki szedtem volna a laptopból :heart: [/spoiler]
nagyon várom az újabb részeket :D

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Aug 24, 2011 8:22 pm

Timbo és Mara, tényleg csak lesek ki a fejemből, hogy most hol is tartotok???, . :blink :O :roll ..számomra tényleg követhetetlen a gyorsaságotok........ :salut: :cheers: :mrgreen: :whistling:
köszönöm szépen az újabb részeket....... :w00t: :wub: :wub: :wub:

kettyoka

Postby kettyoka » Wed Aug 24, 2011 9:10 pm

Sziasztok!!!
Ez képtelenség,hogy ilyen iramban haladtok,ilyen gyorsan fordítani,mint ti.Nagyon örülök,mert egy jó kis dorama sorozat.Csak így tovább!!!
És köszönöm nektek,hogy vagytok!!!

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Thu Aug 25, 2011 4:13 pm

Köszönöm szépen a folytatást! :)

[spoiler]A 10. rész végére nekem már egy kicsit sok volt a hüpp-hüppből, de KJW hangja egyre jobban tetszik (a Wonderful Life-ban is ezzel fogott meg és bírt maradásra). :)

Kulturális különbség, de nekem is olyan furcsa, hogy senkit se érdekelt, hogy mégis miért mentek motelba, csak a látszat, a látszat...
Vagy mi élünk túl mocskos világban? Nem tudom, de egy csöppet irritáló ez a túlzott erkölcsösség. Szegények csak szeretnék egymást. A helyükben már bánnám, hogy nem csináltak semmi komolyabbat. :D

Kis színes a különbségekről:
Amikor anyukám középsuliba járt, a tesitanára összejött az egyik osztálytársával. Miután a lány leérettségizett, el is vette. A fickó még akkor is ott tanított, speciel engem is, mikor én oda kerültem. :)[/spoiler]

timbo

Postby timbo » Thu Aug 25, 2011 4:29 pm

Én szóltam, hogy osszátok be a köv. adagig, de látom Park Min Rin rögtön le is nyomtad egyben a négy részt. :mrgreen:

Érdekes ez a dolog: néha Amerikában hallani hasonlókról, bár ott a tanárnő mintha még idősebb lett volna.
Ha egyébként meg azt vesszük, hogy nálunk már nagykorú lenne 18-19 évesen, akkor semmi kivetnivalót nem látok a dologban. :whistling:

Kibou_no_Hikari! Direkt itt választottam el a történetet, mivel a köv. résztől ugrunk az időben és nem lesz sírás-rívás.
Helyette jön a szerintem elég borzalmas farmerdivat, de majd meglátjátok. Tényleg ilyeneket hordtunk volna? :goggle:
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Aug 25, 2011 5:18 pm

timbo wrote:Én szóltam, hogy osszátok be a köv. adagig, de látom Park Min Rin rögtön le is nyomtad egyben a négy részt. :mrgreen:

Érdekes ez a dolog: néha Amerikában hallani hasonlókról, bár ott a tanárnő mintha még idősebb lett volna.
Ha egyébként meg azt vesszük, hogy nálunk már nagykorú lenne 18-19 évesen, akkor semmi kivetnivalót nem látok a dologban. :whistling:

Kibou_no_Hikari! Direkt itt választottam el a történetet, mivel a köv. résztől ugrunk az időben és nem lesz sírás-rívás.
Helyette jön a szerintem elég borzalmas farmerdivat, de majd meglátjátok. Tényleg ilyeneket hordtunk volna? :goggle:

Szia Timbo!
Hát igen 3 részt egyben a 4. ma néztem meg :D Nagyon bírom ezt a filmet Na meg KJW :heart: :sweat: Igazából nem is azzal van a baj hogy erkölcsösek de azért ez már
tényleg túlzás megértek én mindent csak mégis... ugye értitek hogy mit akarok mondani? :scratch: mert néha én sem értem magamat :nuts: :mrgreen:
Nekem is volt a gimiben olyan ismerősöm aki összejött az egyik tanárunkal aztán érettségi után összeházasodtak sőt a csaj is tanár lett és ugyanott a gimiben :whistling:
[spoiler]rendben van hogy mindenki ellenzi mert hát valjuk be melyik szülő az aki könnyedén belenyugodna egy ilyen helyzetbe még nálunk is ahol sajnos az erkölcsösség már csak hagyományőrzésként bukkan fel néha :( akár melyik irányba is dőlne el pedig hát ha azt nézzük 6 év az nem sok (a szüleim közt is 7 év van és édesanyám az idősebb) nekem csak a rendőrséggel volt problémám hogy miért kellett bevonni és hogy ez bűncselekmény na ez volt az utolsó csepp :crazy: :alcoholic:
egyszerűen nem tudok rajta túljutni :cry: :pale: :alcoholic: [/spoiler]

Riamara

Postby Riamara » Thu Aug 25, 2011 5:34 pm

Azt hiszem náluk is, akárcsak nálunk kettős mérce van.
[spoiler] Szóval a férfitanár és diáklány kapcsolatot hamarabb megbocsátja a közvélemény, mint a fordítottját. Pedig törvényileg mind a kettő kiskorú. Talán egy éve az egyik amerikai krimisorozatban is felvetődött ugyanez a szituáció. Amikor a tanárnő elment a diákjával egy másik városba. A rendőrség, meg a gyámügy ott is azonnal rácuppant a dologra. Pedig ott sem történt semmi, a tanárnő mégis alig győzött kimosakodni belőle.[/spoiler]

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Thu Aug 25, 2011 7:14 pm

A kettős mérce is biztos szerepet játszik.
+
Azt hiszem, megfejtettem a rendőrség szerepét az ügyben...

[spoiler]Nem biztos, hogy csak a tanár-diák dolog miatt lépett közbe a rendőrség (azaz nem valószínű, hogy csak tanárnéninek nem szabad...) Talán kiskorú megrontásáról lett volna szó. Nálunk ugye ez akkor jön szóba, ha a fiatalabb fél 14 alatti.

Dél-Koreában a wiki szerint két törvény szabályozza a dolgot. Technikailag a beleegyezési korhatár náluk sem magasabb (13 év), de bizonyos esetekben gyakorlatilag akkor is bűntettnek számít ha a fiatalabb fél 13 fölött, de még 19 alatt van.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Asia

Persze ezzel visszakanyarodunk oda, hogy mégis miért feltételezték, hogy egy motelban csakis egyfélét lehet művelni. :) + Nekem szimpla motelnek tűnt, nem love hotelnek.

----
gondolkodtam egy kicsit (sose árt :D), lehet, hogy mégse ez a válasz, mert mintha KW már 19 lenne?
[/spoiler]

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Aug 25, 2011 7:58 pm

Kibou_no_Hikari wrote:A kettős mérce is biztos szerepet játszik.
+
Azt hiszem, megfejtettem a rendőrség szerepét az ügyben...

[spoiler]Nem biztos, hogy csak a tanár-diák dolog miatt lépett közbe a rendőrség (azaz nem valószínű, hogy csak tanárnéninek nem szabad...) Talán kiskorú megrontásáról lett volna szó. Nálunk ugye ez akkor jön szóba, ha a fiatalabb fél 14 alatti.

Dél-Koreában a wiki szerint két törvény szabályozza a dolgot. Technikailag a beleegyezési korhatár náluk sem magasabb (13 év), de bizonyos esetekben gyakorlatilag akkor is bűntettnek számít ha a fiatalabb fél 13 fölött, de még 19 alatt van.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Asia

Persze ezzel visszakanyarodunk oda, hogy mégis miért feltételezték, hogy egy motelban csakis egyfélét lehet művelni. :) + Nekem szimpla motelnek tűnt, nem love hotelnek.

----
gondolkodtam egy kicsit (sose árt :D), lehet, hogy mégse ez a válasz, mert mintha KW már 19 lenne?
[/spoiler]

Köszi az infot és igen KW 19 éves merthogy az egyik részben volt hogy "19-nek nem szabad de a 20-nak már igen" nagyjából ez volt azt hiszem igen nekem is szimpla motelnek tűnt na de "mindegy" azt hiszem lassan túljutok a dolgon :goggle:
Timbo siess gyorsan a részekkel hogy gyorsan 22-23 éves lehessen KW már ha jól számolom :D puszi

timbo

Postby timbo » Thu Aug 25, 2011 8:12 pm

Park Min Rin! Nem biztos, hogy látni akarod az új kinézetüket. 8) Van akinek jót tesz, van akinek szerintem :thumbdown: :shocked: . :mrgreen:
Ha már siettetsz, akkor felvetem a lehetőségét a 3x2 résznek. :whistling: V-SZ-V Így megfelelne? :roll
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Aug 25, 2011 8:19 pm

Ó én egy cseppet sem sietettlek jó lesz nekem a 2x3 rész is :D :whistling:
Na de félre a tréfával úgy teszed fel ahogyan jónak látod akár az 1x1 részeknek is nagyon fogok örülni hiszen önzetlenségetek nem ismer határt és ezt én mint földi idegen nyelvvel nem bíró halandó nem tudom neked nektek meghálálni nélkületek nem néztem volna meg és valószínúleg mást sem bár lehet rákényszerültem volna az angol tanulásra :sweat: na szóval fighting! :D am tetszik az új avatárod

timbo

Postby timbo » Mon Aug 29, 2011 4:33 pm

Sziasztok! Ugrunk az időben 3 évet, ezért jöjjön most 3 rész. :D
Image

Summi

Postby Summi » Mon Aug 29, 2011 4:37 pm

timbo wrote:Sziasztok! Ugrunk az időben 3 évet, ezért jöjjön most 3 rész. :D

Hát ez szuper :cheers: Nagyon vártam már nagyon köszönöm a újabb három részt :notworthy: :clap: :heart: :heart: :heart:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Mon Aug 29, 2011 4:42 pm

Én is nagyon vártam köszönöm :D :heart: :heart: :heart:

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Aug 29, 2011 5:58 pm

Sziasztok Timbo és Mara! Hálásan köszönöm az újabb részeket.Csodálatosak vagytok.Köszönöm nektek.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Aug 29, 2011 7:10 pm

Ezerkezű Timbó és Mara,, :lol :lol :lol

hálás köszöneten túl, már csak az elveszett eszemet keresem, valamelyik régebbi résznél/sorozatnál, mert nyilván ott hagytam az általatok diktált tempó miatt. :O :blink :-( :cry: :-) :P :lol :D :w00t: :mrgreen: :wub: :whistling:

angeni

Postby angeni » Wed Aug 31, 2011 4:43 pm

Helló!
Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat! bár még nem tudtam elkezdeni nézni, ugyanis nem tudom letölteni a videót. >.<a>.< előre is köszi, ha valaki esetleg válaszol... o.o

angeni

Postby angeni » Wed Aug 31, 2011 4:45 pm

szóval... előbb nem küldte el az egész üzenetet... O.o a lényege az, hogy ha valaki esetleg tud nekem ehhez a doramához valami másik letöltési lehetőséget, azt megköszönném...^^

timbo

Postby timbo » Wed Aug 31, 2011 4:56 pm

Angeni! Nézz szét a második oldalon, ott az egyik hozzászólásomnál a rejtett mezőben van két link is berakva. Talán azokkal sikerrel jársz. :-)
Image

Summi

Postby Summi » Wed Aug 31, 2011 5:00 pm

angeni

Postby angeni » Wed Aug 31, 2011 5:15 pm

de aranyosak vagytok, hogy rögtön válaszoltatok! :3
a myasiancinema-ra nem tudok regisztrálni, már próbáltam, de köszönöm szépen azért! ^^
a másik két linket is köszönöm szépen... az egyik úgy tűnik, hogy beválik, elkezdte leszedni! *,*

angeni

Postby angeni » Fri Sep 02, 2011 8:16 pm

Sikerüült! *,* pont most fejeztem be az első részt... tetszik, aranyos történetnek indul...azt hiszem kicsit még le vagyok maradva... x3 majd igyekszem behozni... :3 köszönöm szépen a segítséget és persze a feliratot! *,*

timbo

Postby timbo » Sat Sep 03, 2011 6:41 pm

Hát akkor ez a sorozat is befejezéséhez érkezett. Remélem nem bántátok meg, hogy belekezdtetek. :-)

Marának ismételten köszönet a közreműködésért és hogy segített ilyen gyorsan prezentálni ezt a történetet is! :salut:

Image
Image

Evenik

Postby Evenik » Sat Sep 03, 2011 6:48 pm

Szia Timbo! :-)

Most aztán tényleg keresem az állam! :w00t: Nagyon ügyes vagy! :thumleft:

Gratulálok! :party: S köszönöm! :wub:

Riamara, neked is köszönöm! :-)
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Sep 03, 2011 7:22 pm

Evenik drága!
Ezzel mindannyian így vagyunk :D :heart:
Timbo és Mara!
Nagyon szépen köszönöm az utolsó 3 részt is :D Ügyesek és gyorsak voltatok aminek mi nagyon örültünk igaz alig győztelek benneteket utolérni de azért sikerült :D Gratulálok az újabb befejezett sorihoz sorban a 6.-hoz ugye? :D Köszönöm a perceket amiket veletek tölthettem :D Találkozunk a kövinél :D puszi nektek

szildor

Postby szildor » Sat Sep 03, 2011 7:27 pm

Timbo és Mara

Nagyon jó volt ez a sorozat, bizony, hogy érdemes volt megnézni!
Szereplők, nem is tudom, hogy milyen jelző lenne jó, de nagyon tetszettek.
A hihetetlen gyorsaság ahogy jöttek az új részek, az már jellemzőtök lett!!!
Csodálom is, hogy hogy lehet bírni ezt a tempót!
Nagyon szépen köszönöm nektek a sok munkát, időt, amit rááldoztatok, köszönöm
a teljes sorozatot!

+

Summi

Postby Summi » Sat Sep 03, 2011 7:32 pm

Timbo és Mara!

Nagyon szépen köszönöm hogy ezt a sorit is bemutattátok nekünk , nagyon megszerettem és minden percét élveztem .,
Nagyon sok sok örömet kellemes időt töltöttem veletek és minden napjaimat bearanyoztátok, millió köszönet hála Nektek sok sok puszit és ölelést küldök :salut: :salut: :wub: :wub: :wub:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Sep 03, 2011 7:35 pm

Sziasztok Timbo és Mara! Hálásan köszönöm ezt a sorozatot is.

Bidam

Postby Bidam » Sat Sep 03, 2011 7:48 pm

Sziasztok !

Eddig csak szemezgettem ezzel a sorozattal , de álmomban se gondoltam hogy már kész a fordítás .
Nagyon köszönöm a fáradságos időigényes munkátokat és azt is hogy megosztjátok velünk :salut: :wub: :wub:
:notworthy: :notworthy:

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Sun Sep 04, 2011 11:03 am

Köszönöm szépen! :)

Egy kérdés: nem tudjátok, fellelhető valahol olyan változat, ahol nincs így elvágva a vége?
Távolodik a kamera, szól a zene, de még el se halkul, hanem a közepén sutty és vége is. Illúzióromboló. :(

Ettől függetlenül tetszett. Aranyos sorozat volt, kellemes kikapcsolódást nyújtott.
Köszönöm, hogy elkészítettétek. Magyar felirat nélkül valószínűleg elmentem volna mellette. :)

soska3

Postby soska3 » Sun Sep 04, 2011 12:35 pm

Köszönöm szépen a fordítást. Azt meg különösen, hogy ilyen gyorsan elkészült és alig kellett várni az egymást követő epizódokra.Nagyon kedves sorozatnak találtam, kár, hogy vége.

timbo

Postby timbo » Sun Sep 04, 2011 1:26 pm

Örülök, hogy tetszett. Nem olyan kaliberű, mint a mostaniak, de tényleg aranyos volt. :-)
Néha ilyen régieket is meg kell nézni. :D
Ami tetszett, főleg az elején, hogy külföldi zenéket is használtak, pl. Modjo: Lady (Hear me tonight) - milyen nagy sláger volt ez 2000-ben. :-)

Kibou_no_Hikari! Én nem találtam más változatot. :( Csak hogy egy kis titkot is megosszak, az utolsó rész végén a feliratban van egy mondat "A vőlegény csókolja meg a menyasszonyt.":O, amihez már nincs videó. Nem tudom, hogy tényleg volt-e ilyen jelenet, vagy csak a feliratozó szórakozott. :whistling: :unsure: :-) Én azért otthagytam, hátha...
Image

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Sun Sep 04, 2011 4:16 pm

Köszi. Kár.
Azt a jelenetet én is szívesen megnéztem volna. :)

Kíváncsiságból rákerestem az asiandvd-n és fent van ugyan 2 lemezes DVD verzióban, de a torrent sajnos rég halott.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Sep 04, 2011 11:34 pm

Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítottátok ez a csodálatos sorozatot is, :lol :cheers: :wub: a tempótok pedig utánozhatatlan. :w00t: :mrgreen: :wub:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Fri Sep 09, 2011 7:50 pm

Timbó Drága, :wub: :lol gondolom olvastad már a következő hírt: (gépi fordítás)
[Hírek] SBS bővíti Hit sorozat "Protect the Boss".
Kr.. - Soompi

követően számos pletyka és spekuláció, a hit drámája "Protect the Boss" most megerősítette, hogy meghosszabbítja 16-18 epizód. szerint SBS, hogy azért jöttek, hogy a meghosszabbítás a találati sorozatban, mert "sok történetet, hogy kell mondani még. " További két epizód is hozzá kell adni a dráma, amely kiterjeszti a szellőztetés másik héten. Ezt követi a nyilatkozatát SBS szeptember 8-án kijelentette, hogy "A kiterjesztés nem olyasmi, amit lehet dönteni könnyedén. Szükségünk van a megállapodás A színészek, a produkciós cég, és az ilyen. Mi tart ülést ma és holnap (szeptember 9) léteznie kell egy döntést. " "Védd a Boss", bámult Ji Sung, Choi Kang Hee, JYJ a Jaejoong és Wang Ji Hye, levegõ az SBS szerdán és csütörtökön 21:55. :w00t: :w00t: :w00t: Image

Sznyegi

Postby Sznyegi » Fri Sep 30, 2011 12:26 pm

Köszönöm szépen, hogy lefordítottátok ezt a sorozatot, nagyon tetszett :-). Kim Jae Won nem véletlenül kapta a smile angel nevet :-). Szeretném megköszönni a többi fordításotokat is, sok örömöt szereztetek vele. Eddigi munkáitok közül csak a Delightful Girl Choon Hyang-ot nem láttam eddig, de ami késik, nem múlik :-).

Return to “Subtitles”