Stranger Than Heaven [Hungarian subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
dabdi

Stranger Than Heaven [Hungarian subs] (Complete)

Postby dabdi » Mon Jul 11, 2011 9:20 pm

Stranger Than Heaven/ Furcsább a mennyországnál

Image

Eredeti cím: 천국보다 낯선 / Cheongukboda Natseon
Alternatív cím: Stranger Than Paradise
Epizódok száma: 16
Forgatókönyvírók: Jo Jung-hwa, Park Hye-ryun
Rendező: Kim Jong-hyuk
Csatorna: SBS
Hivatalos oldal: http://tv.sbs.co.kr/heaven/

Főszereplők:
Uhm Tae-woong - Kang San-ho (강산호)
Kim Min-jeong – Yu Hee-ran (유희란)
Lee Sung-jae - No Yun-jae

Letöltési lehetőségek:

A magyar változat a WITH S2 nevű fordítócsapat angol nyelvű feliratának felhasználásával készült.
The hungarian version is based on the english subtitles of WITH S2 Team.

Az angol verzióból kimaradt mondatokért köszönet a DC Inside Uhm Tae-woong Gallery tagjainak.
Thanks to the 디시인사이드 엄태웅 갤러리 for the missing sentences.

A sorozat alapvetően azt a témakört boncolgatja, hogy mitől család egy család. Mik az alapvető feltételei annak, hogy valaki testvéreként, édesanyjaként vagy apjaként tekintsen egy másik személyre? Mindezekre három főszereplő által kapunk igen meglepő, de egyben szívet melengető és megható válaszokat.
Az egyikük, Kang San-ho (Uhm Tae-woong), egy korábbi igazi „kemény fiú”, aki próbál szakítani gengszter-múltjával, és a zeneiparban próbál kivívni magának egy tiszteletre méltó pozíciót, mint egy híres énekesnő menedzsere, mindeközben pedig édesanyja kedvéért keresi a bátyját, akit kis korában Kanadába adoptáltak. San-ho anyja nem egyszerű eset. 2 évvel korábban történt valami, azóta nem teljesen ép az elméje. San-ho-ra rendszeresen azt hiszi, hogy a férje. És állandóan időutazáson vesz részt. Nem lehet tudni reggel, amikor felébred, hogy éppen mit gondol, melyik évben járnak. Leggyakrabban azt hiszi, hogy a Kanadába küldött fia még csak 2 éves.
Másikuk, No Yun-jae ( Lee Sung-jae), egy 2 éves korában Kanadába adoptált ügyvéd, aki azért jön Koreába, hogy találkozzon az édesanyjával.
A harmadik főszereplő pedig egy igen népszerű énekesnő, Yu Hee-ran, akinek csak kívülről csupa csillogás az élete, mivel 25 éves korára már igen sok pofont kapott az élettől, az egyik legnagyobbat pedig éppen a saját apjától (persze csak átvitt értelemben).
A sorozat azzal indul, hogyan fonódik össze hármójuk élete...

Egy nagyon elfogult vélemény:
Ez a sorozat nekem teljesen felkavarta a lelki világomat. Ennél őszintébb és tisztább anya-gyerek kapcsolat ábrázolást még nem láttam. Nagyon jól sikerült humoros, de mégis megható formában bemutatniuk az emberi kapcsolatok jó- és árnyoldalát, az esendőséget és gyarlóságot, ugyanakkor a feltétel nélküli szeretetet is, ráadásul úgy, hogy a végén csak a katarzis marad, mindenféle tüske nélkül. Engem teljesen lenyűgözött a film.

A film zenéje letölthető innen:
http://www.mediafire.com/?njzu4xm3d2l

Az Uhm Tae-woong filmek magyar feliratai egy helyen:
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_100181_0.htm

Az ide feltett feliratok ingyenesek, kedvtelésből készítettem őket kizárólag otthoni használatra. A felirataim filmbe égetésével való terjesztése, pláne pénzért való árusításának mindenféle formája tilos!
Attachments
Stranger.Than.Paradise-hun.E16.srt
(54.64 KiB) Downloaded 776 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E15.srt
(58.43 KiB) Downloaded 742 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E14.srt
(57.36 KiB) Downloaded 739 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E13.srt
(53.4 KiB) Downloaded 740 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E12.srt
(50.73 KiB) Downloaded 742 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E11.srt
(54.41 KiB) Downloaded 737 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E10.srt
(47.92 KiB) Downloaded 773 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E09.srt
(48.56 KiB) Downloaded 739 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E08.srt
(48.62 KiB) Downloaded 749 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E07.srt
(42.59 KiB) Downloaded 741 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E06.srt
(43.46 KiB) Downloaded 765 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E05.srt
(39.54 KiB) Downloaded 761 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E04.srt
(40.78 KiB) Downloaded 776 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E03.srt
(57.07 KiB) Downloaded 787 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E02.srt
(50.47 KiB) Downloaded 802 times
Stranger.Than.Paradise-hun.E01.srt
(54.17 KiB) Downloaded 933 times
Last edited by dabdi on Tue Feb 02, 2016 7:35 pm, edited 30 times in total.

J_Sora

Postby J_Sora » Mon Jul 11, 2011 10:22 pm

De jó, újabb UTW-s sorozat! :w00t: :wub:
Nagyon köszi az első részt! :cheers:

dabdi

Postby dabdi » Mon Jul 11, 2011 11:03 pm

Nagyon szívesen.
Szerencsére van miből válogatni, így nekem is jutott fordítani való.

Ha mozifilm is érdekel, nemrég raktam fel az Ázsiafilmre a Family c. filmet, abban is szerepel UTW egy kicsit.

Riamara

Postby Riamara » Tue Jul 12, 2011 5:22 am

Ohó, látom mégis csak sikerült eligazodni a D-Addicts feltöltési rejtelmein! Nagyszerű!
Köszönettel már viszem is az első részt.
:salut:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Jul 12, 2011 5:50 am

Szia Dabdi, :D köszönöm az első részt :w00t: , ügyes vagy, hamar feltetted ide. :cheers: :cheers: :cheers:
üdv. Gabi

dabdi

Postby dabdi » Tue Jul 12, 2011 6:47 am

Ezúton is köszönöm Timbo segítségét a rejtelmek leküzdésében. Állítom nehezebb volt ezt az oldalt megcsinálni, mint az első részt lefordítani. :D

lillacseri

Postby lillacseri » Tue Jul 12, 2011 9:39 am

Woww! Ezt a sorozatot még angol felirattal néztem végig!
Nagy öröm, hogy végre lesz magyar felirat is, így még többet fogok megérteni belőle!
Köszönöm hogy elkezdted a fordítást,és kitartást kívánok a végéig!!!

:w00t:
:cheers:

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Jul 12, 2011 10:35 am

Szia dabdi!!! Húrrá egy új fordító üdvözöllek,és egy újabb Koreai sorozat köszönöm,és az első részt is.

dabdi

Postby dabdi » Tue Jul 12, 2011 10:51 am

Köszönöm mindenkinek az üdvözlést és a biztatást.

Feltettem az ismertető után a filmzene letöltési lehetőségét is. Csak annyit mondok, hogy egyik-másik szám a férjemnek is tetszik. Már pedig az nagy szó. De ez nem is véletlen, mivel ezek a dalok egy kicsit rockosabbak, mint az átlag koreai filmzenék. :P

Éva1972

Postby Éva1972 » Tue Jul 12, 2011 11:06 am

Szia dabdi!
Nagyon örülök, hogy fordítod ezt a sorozatot. Tesóm nagy UTW rajongó és jómagam is nagyon kedvelem őt. Mindenképpen megnézzük ezt a filmet. Még egyszer nagyon köszi. Kitartást kívánok a fordításhoz. Üdvözlettel: Éva

bumcibogyó

Postby bumcibogyó » Tue Jul 12, 2011 3:23 pm

Szia Dabdi! Én is nagy UTW rajongó vagyok. UTW mindig jöhet minden mennyiségben. :wub: Amikor az első részben a telefonba énekelt, már azért is megérte megnézni. :w00t: Nagyon ígéretesnek ígérkezik az első rész alapján. Köszönöm szépen, hogy megosztod velünk, és rászántad magad a fordításra. :cheers: :notworthy: :dance:

dabdi

Postby dabdi » Tue Jul 12, 2011 4:15 pm

És ettől még csak egyre jobb lesz!!!!! :thumright:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Tue Jul 12, 2011 4:30 pm

Én is nagyon szépen köszönöm az 1. részt UTW minden mennyiségben jöhet :D :heart: :wub: Az ismertető alapján érdekes lesz :D gratulálok az első projecthez :D :wub: én még néhány részt bevárok lévén van némi kis lemaradásom :)

kmagdi

Postby kmagdi » Tue Jul 12, 2011 5:37 pm

Nagyon köszönöm az első részt,örülök a választásodnak. :cheers:
/ UTW hiányom volt már!/
Sok sikert, kitartást kívánok a fordításhoz! :wub:

Bidam

Postby Bidam » Tue Jul 12, 2011 5:48 pm

Wow !!!

Nagyon örülök hogy elkezdted fordítani ezt a sorozatot sok sok sikert és kitartást a fordításhoz. :wub: :wub: :cheers:

Csirke987

Postby Csirke987 » Tue Jul 12, 2011 7:20 pm

Szia dabdi,

én is köszönöm szépen az 1.rész fordítását :-)

üdv

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Jul 12, 2011 7:42 pm

Dabdi. lehet nem modtam még :crazy: és lehet nem olvastad :cry: még eddigi millliónyi hozzászólásomat, de imádom UTW :wub: :wub: :wub: , nagyon sokra tartom :w00t: őt a színészi játékán keresztül :notworthy: :notworthy: :notworthy: .l ő az egyik csúcs :mrgreen: manusz szerintem Koreában :wub: a tehetségét illetően, :wub: és tud úgy játszani :notworthy: :heart: :heart: , hogy egyszerően széppé válik a szememben :wub: és a szívemben, :wub: lelkemben.. :heart: ...., ő az a tehetség :notworthy: , aki ha nem is a legszebb a világon :cry: , de a karakterek olyan egyéni, :P hogy az már szerelemre csábít. :heart: :heart: :heart:
üdv. Gabi :cheers:

dabdi

Postby dabdi » Tue Jul 12, 2011 8:22 pm

Nagyon örülök, hogy ilyen sokaknak örömet okozok ezzel a sorozattal. Őszintén szólva, ezt nem gondoltam volna. Remek, hogy ennyi rajongó van!!!!

Szívesen veszem a meglátásokat a filmbeli eseményekkel vagy a felirattal kapcsolatban. Örömmel elemezgetem a történéseket. Eléggé összetett a film. Aki még csak az első részt látta, abban biztos sok kérdés merült fel. De mindennek megvan az oka.

Megígérem, hogy elejétől a végéig nagyon fogjátok szeretni ezt a sorozatot. :wub:

dabdi

Postby dabdi » Tue Jul 12, 2011 8:49 pm

Kedves UTW-rajongók!

Ha valakit érdekel a port.hu UTW fóruma, kukkantsatok be. Bár már 324 oldalt összeírtunk, nem kevés. De esetleg van kedvetek mazsolázgatni, vagy hozzászólni...
http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=39519

Cserébe a lelkesedésetekért, szeretném felajánlani annak, aki akarja, hogy elküldök e-mailben minden fellelhető UTW-dalt, amiket Koreából kaptam. Az ajánlatom júl. 18-ig érvényes, addig aktív a letöltési lehetőség.
:roll

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Jul 12, 2011 9:13 pm

Drága Dabdi, és szeretnék élni a lehetőséggel, amit felajánlottál. :O :P :dance:
üdv. Gabi

jutka12

Postby jutka12 » Tue Jul 12, 2011 9:14 pm

ideértem! és hurrá! köszönet dabdi a fordításért, a munkádért!
megnézem ma éjjel!
j.

kamenashi91

Postby kamenashi91 » Tue Jul 12, 2011 9:28 pm

Szia!

Köszönöm az első részt. Érdekesnek tűnik az ismertető alapján. Még várok pár részt és én is elkezdem nézni. Végre egy új UTW sorozat. :cheers: :wub: :mrgreen:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Jul 12, 2011 9:48 pm

kamenashi91 wrote:Szia!

Köszönöm az első részt. Érdekesnek tűnik az ismertető alapján. Még várok pár részt és én is elkezdem nézni. Végre egy új UTW sorozat. :cheers: :wub: :mrgreen:

Csak óvatosan, mert még úgy jársz mint én és a többiek..... :lol :lol :lol , aztán le sem vakarhatod magadról, hogy imádod........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
és még egyébre is rá fogsz jönni.... :wub: :wub: ..., ha bevallod majd magadnak... :wub: :wub:
üdv. Gabi

dabdi

Postby dabdi » Tue Jul 12, 2011 10:19 pm

Gabi!
Elvileg küldtem Neked privát üzenetet, bár nem látom a kimenők között.
Ha megadod az e-mail címed, elküldöm a dalokat.

Illetve ha érdekel a Happy Sunday, más néven 1n2d c. műsor utolsó két epizódjának letölthető változata, azt is.

Evenik

Postby Evenik » Tue Jul 12, 2011 11:29 pm

Szia Dabdi! :-)

Látom, sikeresen megnyitottad a topicot! :thumright: Én Uhm Tae Woong mellett Kim Min Jungra vagyok még nagyon kíváncsi,
mert a The thorn birds-ben piszok jól játszott. Igaz, ott ki nem állhattam, mert olyan volt a szerepe. :mrgreen:

Nagyon szépen köszönöm én is a fordítást és üdvözöllek a fordítók között! :-) :thumleft:
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Jul 13, 2011 5:24 am

dabdi wrote:Gabi!

Illetve ha érdekel a Happy Sunday, más néven 1n2d c. műsor utolsó két epizódjának letölthető változata, azt is.

Szia Dabdi, hát én már sokszor megjártam a PM-mel :cry: , az biztos, a tárgy mezőbe kell írni valamit :whistling: , különben nem megy el. Az otthoni mailcímem: varnaigabriella@t-online.hu :roll
Mindent szeretnék megkapni, mert olyan kis telhetetlen vagyok. :mrgreen: :wub: :lol ...
üdv. és köszi: Gabi

lulucha

Postby lulucha » Wed Jul 13, 2011 8:14 am

Köszi ezt az új UTW sorozatot. Egyszerűen klassz minden filmje, amit eddig láttam.

gilnis

Postby gilnis » Wed Jul 13, 2011 8:52 am

varnaigabriella wrote:aztán le sem vakarhatod magadról, hogy imádod........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ki akarja levakarni? :mrgreen: Szerelem volt első látásra a Handphone c. film ide vagy oda. :lol (Pedig még mindig nem láttam a QSD-t.)

Dabdi, nagyon szépen köszönöm én is a fordítást!
ImageImageImage

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 9:24 am

Én a QSD-ben egyáltalán nem figyeltem fel rá. Akkor vesztem el, amikor meghallgattam a Devil-ből a Saranghaji Marajo-t. Aztán amikor az első részt is megnéztem a sorozatból, végem volt. Azóta már csak ő létezik. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

gilnis

Postby gilnis » Wed Jul 13, 2011 11:10 am

dabdi wrote:Én a QSD-ben egyáltalán nem figyeltem fel rá. Akkor vesztem el, amikor meghallgattam a Devil-ből a Saranghaji Marajo-t. Aztán amikor az első részt is megnéztem a sorozatból, végem volt. Azóta már csak ő létezik. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Az a fránya Devil! :wub:
Én a Delightful Girl Choon Hyang-ban ismertem meg, és aigoooooooo :wub: :heart: :wub: pedig negatív szerep volt. Aztán következett a Devil, és nekem is végem volt.... :heart: Az én szívem viszont nagyobb, sok jó ember belefér. :whistling:
ImageImageImage

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 11:52 am

Én is kedvelek sokakat. :P
De mégis csak Ő volt az, aki miatt rászántam magam a fordításra, pedig hát én és az angol nyelv... elég távol állunk egymástól... :unsure:

gilnis

Postby gilnis » Wed Jul 13, 2011 11:59 am

dabdi wrote:Én is kedvelek sokakat. :P
De mégis csak Ő volt az, aki miatt rászántam magam a fordításra, pedig hát én és az angol nyelv... elég távol állunk egymástól... :unsure:

Ezt nagyon megértem. :) A szerelem nagy úr. :mrgreen: Én is pontosan ugyanilyen okokból, konkrétan az aláírásomban látható úriember miatt álltam neki fordítani, pedig sorozatot nézni mennyivel könnyebb lenne. Hogy már hányat megnézhettem volna azalatt az idő alatt, amíg a kínai jeleket kutatom. :w00t:

Nagyon jó munkát, és sok kitartást kívánok!! :)
ImageImageImage

Evenik

Postby Evenik » Wed Jul 13, 2011 12:08 pm

Sziasztok! :-)

A The Devilt imádom, de UTW szerintem a Resurrectionban a legjobb. :wink: Külsőre is. :mrgreen:

A kép alapján ebben a sorozatban is nagyon jól fest. 8)
Image

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 1:26 pm

A Stranger-ben a legdögösebb!!!!! És San-ho karaktere számomra a legszerethetőbb mind közül.

Bár még a Dr. Champ-et nem láttam.
Valaki rebesgette, hogy esetleg lefordítják azt a sorozatot is. Ti tudtok erről valamit?

Evenik

Postby Evenik » Wed Jul 13, 2011 2:27 pm

dabdi wrote:A Stranger-ben a legdögösebb!!!!! És San-ho karaktere számomra a legszerethetőbb mind közül.

Bár még a Dr. Champ-et nem láttam.
Valaki rebesgette, hogy esetleg lefordítják azt a sorozatot is. Ti tudtok erről valamit?

Oké, neked elhiszem.:mrgreen: :thumright:

A Dr. Champ-et én sem láttam még, de előbb-utóbb biztos sorra kerül. :wink:
A fordítást illetően nem lett biztos ígéret, de biztos lesz, aki lefordítja, hisz a fordítók között is akadnak UTW rajongók.:-)
Image

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 3:06 pm

Csak merne velem itt bárki vitatkozni!!!! Irgumburgum. :x
:pale:
:unsure:

(Csak ki akartam próbálni ezeket az ikonokat is.)

szildor

Postby szildor » Wed Jul 13, 2011 3:41 pm

Szia dabdi

Mindíg nagy öröm, mikor új fordító jelenik meg, ezzel nyíilvánvalóan bővül a feliratozott filmek száma, és a sokféle érdeklődésnek megfelelően igen szélesedik a választék, téma, színész ...alapján, amiből mi is válogathatunk.
Szóval köszönöm a kiválasztott sorozatot, és az elkészült feliratot is!

Lenne egy kérésem, valami okból kifolyólag nem jelenik meg nálam a myasiancinema index oldala és egyszerűen nem tudok rátalálni a sorozatra.

Megkérhetnélek, hogy betennél e egy linket a sorozat oldaláról, rejtve vagy PM-ben ?

Más:a Family filmet hol lehet fellelni?

A választ előre is köszönöm!

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 4:14 pm

Kedves Szildor!

A Myasiencinema-n Stranger Than Paradise címen szerepel a sorozat.
Ehhez a rejtett dologhoz egyelőre nem értek. Ha esetleg privát elküldöd az e-mail címed, elküldöm a közvetlen linklistát az epizódokhoz.
Viszont sajnos gond van a 2, 13, 14, 16. részekkel, azt mindenképp a másik megadott linkről kell letölteni vagy torrentről. Én több helyet nem tudok.

Az Ázsiafilmen a Family feliratához csatoltam a film letöltési linkjét is, a File Honlap felirat mellet: Click to visit site-ra kattintva megtalálod. Vagy azt is elküldöm e-mailben.

szildor

Postby szildor » Wed Jul 13, 2011 4:54 pm

Szia Dabdi

Írtam PM-et.
Ha lehet, akkor küldjed a Family-t is!
Köszi

lillacseri

Postby lillacseri » Wed Jul 13, 2011 5:09 pm

Sziasztok!
Nekem ez a sorozat a myasiancinema-ról van meg, regisztrálni kell, ami ingyenes, utána megjelennek a letöltéshez szükséges linkek is.
Nekem egy résszel sem volt problémám technikailag a letöltésnél, és az angol felirat is passzol mindegyikhez...
Akkoriban éppen angol nyelvvizsgára készültem, mikor felfedeztem ezt a sorozatot, szóval ideális volt a nyelv gyakorlásához és az UTW függőség enyhítésére is....
Ebben a filmben még inkább kis kölyökképű srác, de nagyon jó! :)
Elsőre olyan furcsa volt ilyen fiatalkának látni, a későbbi filmekben már sokkal érettebb kinézetre is - pl. The Devil, Cyrano Agency, Dr. Champ -, hogy alig tértem magamhoz .... Folyamatosan sajnálom a koreai filmek nélkül elvesztegetett fiatal éveimet .... :)

Riamara

Postby Riamara » Wed Jul 13, 2011 5:46 pm

Tényleg roppant fiatalnak tűnik ebben a sorozatban. Viszont megint nagyon szeretni való karaktert alakít.

A másik, Kanadába szakadt testvért valami régi átok sújtja, vagy mi? Ember ennyire peches nem lehet.

A hősnő is szimpatikusnak tűnik.

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 7:25 pm

Nem tudom akkor, mi történt a myasiencinema-s linkekkel, mert nem csak nekem hibás az említett 4 rész. Másnál is gond. De az a jobbik eset, ha csak nálunk rossz.
Megpróbálkozom a takargatással.
Stranger
[spoiler]http://myasiancinema.com/k-drama-stranger-than-paradise-2006/[/spoiler]
Family
[spoiler]http://www.asiancinematic.com/Korean-Movies/A-Family.html[/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Jul 13, 2011 8:14 pm

Köszi Dabdi megkaptam, és hétvégén hosszabban írok majd. :D
puszi:, és további jó munkát... :cheers: .. :wub: ...
üdv. Gabi

szildor

Postby szildor » Wed Jul 13, 2011 8:31 pm

Dabdi

Köszi a linkeket, most már letölthetem!!!

Nézzétek meg!
Most már érdekelne, hogy másnál működik ez a link, mert nálam nem hoz be semmit

http://myasiancinema.com/indexes/korean-index/

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Jul 13, 2011 8:38 pm

Kedves Mindenki!!!!
Már csak így tudok reagálni Mindenkinek egyszerre a sok-sok hozzászóláshoz. Úgy tűnik mindenki UTW rajongó itt, hála az égnek, és remélem egyre többen mernek majd csatlakozni a témához és merik kifejteni gondolaitaikat.....
Az én figyelmemet még az "ős-időkben" Mara hívta fel a fiúra és soha nem bántam meg bármit is ajánlott nekem ő....., mivel kevés az időm ezért mindig próbáltam szelektálni és minden fordítótól valamit megnézni, majd pedig elérkezett, hogy csak a színészek játékára voltam kíváncsi és így nézegettem a sorozatokat, legyen az bármiféle nyelven..., hiszen, ha jó a játék, azt fordítás nélkül is me lehet érteni, ezen alapszik a színészet eleve.....
Oda akarok kilukadni, hogy nagyon sok szép fiú és lány létezik a filmiparban, de a színészi játék az kicsit más és nem biztos, hogy a szépséggel azonos. Itt kerül sok férfiú/lány nálam a képben és még sokunknál, ide tartzik UTW és még sokan, ha belefuttok eddigi hozzászólásaimban. Engem nagyon sok férfi a kisugárzásával és tehetségével fog meg, nem pedig a szépségével, igaz már öreg vagyok, de ezt mindenki tudja, hogy az öregség csak testileg érinti az embert, lelkileg mindig örök fiatalok maradunk.....
UTW-nek sok sorozatát/filmjét láttam, hasonlóan más színészekhez, de a sok közül én is a Resurrectionban nyújtott alakítását tartom a legjobbnak eddig, és férfiként is ott tetszik nekem a legjobban......., de sok másban olyan bájos karaktert hoz vidám figurájával, hogy azt sem lehet semmibe venni.
Szóval vele szívesem álmodom bármit......., hasonlóan hozzátok.
Köszönöm, hogy ennyien vagyunk egy véleményen vele kapcsolatban, hiszen alapvetően egy imádni való személyiség.
Azt azért higgyétek el még nekem, hogy jó néhány nem túl szép férfiszínész nyújt a sorozatokban fantasztikus élményt számunkra, fantasztikus tehetségével. Én mindet nagyon szeretem , és tisztelem azért, hogy külseje ellenére hihetetlen érzést tud kiváltani belőlem és belőletek........ :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

üdv. Gabi

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 10:13 pm

Én mindig a főoldalról indulok, és a jobb felső sarokba a gugli keresőbe írom be a film címét. Szerintem az a legegyszerűbb, úgy színészre is lehet keresni.
http://myasiancinema.com/

Amit betettél, az nekem sem működik.

dabdi

Postby dabdi » Wed Jul 13, 2011 10:22 pm

Hoppá. Nem láttam, hogy idő közben átkerültünk a 4. oldalra.
Előző üzenetem Szildornak szólt.

Most már csak azt mondjátok meg nekem, hogy hogyan tudok valaki üzenetére válaszolni. Látom, hogy Ti lelkesen idézgettek egymás üzenetéből, de esküszöm, hogy én nem találom, hogy lehet, ilyet csinálni. :unsure:

May the Uhmforce be with us! :mrgreen:

Nekem kezd egyre jobban tetszeni az is, amit UTW a 1n2d-ben művel. A most vasárnapi epizód hihetetlenül aranyos volt. Annyi kedvesség és szeretet árad belőle, hogy az elég az egész világnak. :wub:

szildor

Postby szildor » Wed Jul 13, 2011 10:46 pm

Dabdi

Akinek a szövegét idézni szeretnéd, ott klikk a jobb felső sarokban a QUOTE jelre, az egész postot beteszi, ha részletet idéznél, oda kell figyelni törlésnél a kezdő és végszóra, hogy ne legyen a jel előtt és utána szünet

Riamara

Postby Riamara » Thu Jul 14, 2011 5:00 am

szildor wrote:Nézzétek meg!

Nálam sem működik, mióta nagy javítás volt a honlapjukon. Épp ennek a sorozatnak a kapcsán bosszankodtam rajta én is. Mert mindig innen szoktam kiindulni. A keresőjét még eddig nem használtam, mivel azt hittem, hogy az a google oldalát fogja kiadni.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Jul 14, 2011 5:11 am

dabdi wrote:Nekem kezd egyre jobban tetszeni az is, amit UTW a 1n2d-ben művel. A most vasárnapi epizód hihetetlenül aranyos volt. Annyi kedvesség és szeretet árad belőle, hogy az elég az egész világnak. :wub:

Én is sokat olvastam már erről a sorozatról, már vagy a 400. résznél tart. Nagyon jó kritikákat kap UTW fantasztikus játéka. Kár, hogy ennyi sok részes...... :mrgreen:

dabdi

Postby dabdi » Thu Jul 14, 2011 8:13 am

Riamara wrote:A keresőjét még eddig nem használtam, mivel azt hittem, hogy az a google oldalát fogja kiadni.

Végre én is mondtam valami okosat Nektek, amit még nem tudtatok. :crazy:

Gabi!

A 1n2d még csak a 342. epizódnál jár. :D
Engem csak az érdekel, ahol E.T. is benne van. Annál jobb, minél több van belőle. :mrgreen:

angeni

Postby angeni » Thu Jul 14, 2011 8:54 am

Szia dabdi!
Köszönöm szépen, hogy elkezdted fordítani... érdekesnek tűnik ez a dorama..... ^^
sok sikert a továbbiakhoz! :3

Éva1972

Postby Éva1972 » Thu Jul 14, 2011 9:18 am

Szia dabdi! Mi is megakadtunk a 2. rész letöltésénél. :nuts: http://myasiancinema.com/
Innen ugye nem angol felirattal lehet csak leszedni? :scratchchin:
Ha már UTW! Tesómnak az egyik nagy kedvence a Blue Sky in Jeju Island. :w00t: Egyenlőre csak angol felirattal láttuk. UTW nagyon jó benne. :w00t: Egyébként szerintünk nem csak tehetséges és jóképű színész, de nagyon jó ember is. Ez jön át a filmeken! :wub: :wub: :wub:

dabdi

Postby dabdi » Thu Jul 14, 2011 9:32 am

Tervbe van véve a Jeju fordítása. Ha más nem csinálja meg, mire elkészül a Stranger, akkor az lesz a következő, mert szerintem is remek alkotás! :roll

Ti találtatok feliratot a The Train That Goes To Gomsk c. rövid drámájához? Az a film is gyönyörű, csak hát koreaiul pár szón kívül nem sokat értettem belőle. :cry:

dabdi

Postby dabdi » Thu Jul 14, 2011 9:36 am

Innen sem megy a letöltés?
http://chauthanh.info/animeDownload/dra ... adise.html

Ne a zöld download-ra kattintsatok, hanem felette a szögletes zárójelesre.
Itt sajnos a 16. részbe bele van égetve az angol, de jobb, mint a semmi.

szildor

Postby szildor » Thu Jul 14, 2011 9:49 am

Riamara wrote:
szildor wrote:Nézzétek meg!

Nálam sem működik, mióta nagy javítás volt a honlapjukon. Épp ennek a sorozatnak a kapcsán bosszankodtam rajta én is. Mert mindig innen szoktam kiindulni. A keresőjét még eddig nem használtam, mivel azt hittem, hogy az a google oldalát fogja kiadni.

Szia Riamara

Én is pontosan így gondoltam, és ezt a google keresőt is most próbáltam ki először.
Azért az index oldal jobb, mert többfélén megakadhat a szem.
Akkor reméljük, hogy csak a nagyjavítás folytatódik

dabdi

Postby dabdi » Thu Jul 14, 2011 8:59 pm

Láttátok már ezt a reklámot? Cukorfalat!!! Hétfő óta minden nap megnézem.
Image

http://gall.dcinside.com/list.php?id=umtw&no=132045&page=1&bbs=
:wub: :wub: :wub:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Fri Jul 15, 2011 5:19 am

dabdi wrote:Láttátok már ezt a reklámot? Cukorfalat!!! Hétfő óta minden nap megnézem.
Image

http://gall.dcinside.com/list.php?id=umtw&no=132045&page=1&bbs=
:wub: :wub: :wub:

Dabdi, ezek nagyok aranyos képek :wub: , az ő vidám egyéniségét tükrözik, bár nekem ő akkor is nagyon tetszik, amikor komoly. :wub:

dabdi

Postby dabdi » Fri Jul 15, 2011 6:49 am

A képek alatt belinkeltem a videót is. Megnézed? Amikor végigsimít a fűszálakon, az komoly (hatással bír).

Tessék neked egy komoly kép a Stranger 2. részéből:
Image

Éva1972

Postby Éva1972 » Fri Jul 15, 2011 6:55 am

Szia dabdi!
Nagyon köszönöm a szebbnél-szebb fotókat és persze a 2. részt. :-)

dabdi

Postby dabdi » Fri Jul 15, 2011 6:59 am

Helyesbítés, az még az első volt. Ez az egyik kedvencem jelenetem a másodikból:
Image

Bidam

Postby Bidam » Fri Jul 15, 2011 8:25 am

Nagyon köszönöm a 2. részt :wub: :cheers: :thumright:

kmagdi

Postby kmagdi » Fri Jul 15, 2011 1:56 pm

Nagyon gyorsan jött a 2. rész, sokunk örörmére.
Hálásan köszönöm. :roll

Csirke987

Postby Csirke987 » Fri Jul 15, 2011 1:58 pm

Szia Dabdi,

köszönöm a második részt. :D

üdv

dabdi

Postby dabdi » Fri Jul 15, 2011 3:21 pm

Majd írjátok meg, hogy tetszik, mert én iszonyat jól szórakozom rajta. Bármelyik részt meg tudnám nézni akárhányszor. Totál lehengerel. Csak én vagyok ennyire elfogult és beszámíthatatlan? Menjek orvoshoz? :crazy:
Csináltassak új szemüveget? :goggle:

Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Jul 16, 2011 6:44 am

[quote="dabdi"]A képek alatt belinkeltem a videót is. Megnézed? Amikor végigsimít a fűszálakon, az komoly (hatással bír).

Igen, én nagyon kedvelem, amikor igaz érzések látszanak az arcán :wub: , amikor önmagát adja és nem pózol.. :wub: .., azt hiszem ezek az ő igazi leki pillanatai, amiért imádni lehet :heart: , érzed, mi dúl szívében és lelkében :note: , gondolom ilyenkor megfordul a te fejedben is, hogy szeretnél hozzábújni, megölelni, stb... :wub: ...

üdv. Gabi

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Jul 16, 2011 6:46 am

Jaj, elfelejtettem megköszönni a linkeket a képeket és az újabb remek fordítást. :notworthy:

dabdi

Postby dabdi » Sat Jul 16, 2011 8:20 am

Gabi!

Válaszom a következő kép, azt hiszem önmagáért beszél. A kisfiú és a kislány a képen a Resurrectionből a gyerekszereplők. Imádom ezt a fotót!!! :wub: :wub: :wub:

Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Jul 16, 2011 9:10 am

Válaszom a következő kép, azt hiszem önmagáért beszél. A kisfiú és a kislány a képen a Resurrectionből a gyerekszereplők. Imádom ezt a fotót!!! :wub: :wub: :wub:

Image

Imádnivaló :heart: :heart: :heart: , szeretnék a gyerekek helyében lenni :hissy:

dabdi

Postby dabdi » Sat Jul 16, 2011 11:15 am

Azért a beállított képeknek is megvan a maga varázsa...

Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Jul 16, 2011 11:41 am

Ne ijesztgess lécci........ :cry: :blink :crazy: :whistling:

Riamara

Postby Riamara » Sat Jul 16, 2011 11:43 am

Valami oknál fogva iszonyat nehezen tudtam hozzájutni egy nézhető videóhoz, de végül sikerült. Megérte, mert nagyon jó rész volt.

[spoiler] Nem tudom, hogy csak engem emlékeztet-e ez a történet a Love to kill-re, vagy mást is. Főként persze a karakterek miatt van ilyen érzésem, de a hangulatában is találok hasonlóságot. Már az első résznél is akartam mondani, hogy a hősnő pont olyan típusú, mint az a lány. Mint ahogy UTW által játszott hős is nagyon hasonlít a Rain által megformált karakterhez. [/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Jul 16, 2011 11:49 am

Riamara wrote:Valami oknál fogva iszonyat nehezen tudtam hozzájutni egy nézhető videóhoz, de végül sikerült. Megérte, mert nagyon jó rész volt.

[spoiler] Nem tudom, hogy csak engem emlékeztet-e ez a történet a Love to kill-re, vagy mást is. Főként persze a karakterek miatt van ilyen érzésem, de a hangulatában is találok hasonlóságot. Már az első résznél is akartam mondani, hogy a hősnő pont olyan típusú, mint az a lány. Mint ahogy UTW által játszott hős is nagyon hasonlít a Rain által megformált karakterhez. [/spoiler]

CSak azt sajnálom, hogy az a sorozat még nincs befejezve, és nem is érdekli az eredeti fordítót....... :crazy: :crazy: :crazy:

dabdi

Postby dabdi » Sat Jul 16, 2011 1:23 pm

Nekem tetszik az a fekete-fehér kép. :-)

A szóban forgó sorozatot nem ismerem.

Image

Remélem, ettől a képtől nem ijed meg senki. :D

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Jul 16, 2011 2:06 pm

Sajnos, talán félig van kész, Rain egyik jó filmje.... :crazy:
na én is küldök édi képeket, ha sikerül idevarázsolnom....http://www.youtube.com/watch?v=gOJgPsANcyg&feature=related :wub:

Return to “Subtitles”