Hanoi Bride [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Jackimi

Hanoi Bride [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Jackimi » Sun May 22, 2011 2:40 pm

Hanoi Bride / Hanoi-i menyasszony

Image

Vetítési idő: 2005. szept. 9.
Műfaj: romantikus
Részek száma: 2

Szereplők:

Lee Dong Wook
Kim Ok Bin
Lee Won Jong
Kang Boo Ja
Yoo Hye Jung

Egy kis 2 részes romantikus minisorozat különböző kultúrák összeütközéséről, előítéletekről, bosszúról és szerelemről. Eun Woo egy fiatal koreai orvos, aki vietnami munkája során megismerkedik egy egyetemista lánnyal. Csakhogy egy félreértés elszakítja őket egymástól. Egy évvel később Eun Woo bátyja Hanoi-ból visz haza menyasszonyjelöltet a szülővárosukba, akinek a megjelenése nem csak a helybéliek számára okoz megdöbbenést...

Priscilla, purpletiger, hamster428 és creidesca munkája nélkül az angol felirat nem jött volna létre. Köszönet nekik!
Film letöltése:
[spoiler]http://www.asiandramadownloads.com/korean-drama/hanoi-bride/[/spoiler]

Kérlek, hogy a szabályokat tartsátok be, ez mindannyiunk érdeke:
- Ez egy ingyenes rajongói felirat. Csak magánjellegű felhasználásra!
- Hardsubbolni, más neve alatt terjeszteni tilos, pénzért meg főképp!
- Egyéb letöltőhelyekre, fájl- és videomegosztó oldalakra ne tegyétek ki, sem egészében, sem részleteiben!
Attachments
Hanoi Bride E01.srt
(45.42 KiB) Downloaded 727 times
Hanoi Bride E02.srt
(79.72 KiB) Downloaded 694 times
Last edited by Jackimi on Sat Feb 18, 2012 3:29 pm, edited 10 times in total.
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Sun May 22, 2011 2:43 pm

Csak hogy a harmadik kedvencem se maradjon ki a szórásból :lol :wub:
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sun May 22, 2011 2:53 pm

Jackimi
Akkor hogy Ő se maradjon ki megnézzük ezt a minisorit is :D Nagyon szépen köszi az 1. részt :D :heart:

szildor

Postby szildor » Sun May 22, 2011 3:07 pm

Jackimi

Óriási vagy!!!Egy újabb sorozat!!Még nem néztem meg az Asia Team oldalát, hogy mit rejt, de mindjárt megyek az oldalra!
Kedvenceid a mi kedvenceink is, örömmel veszem, hogy megismertetsz velük!
Köszi az újat!!!!

gilnis

Postby gilnis » Sun May 22, 2011 3:18 pm

Jackimi wrote:Csak hogy a harmadik kedvencem se maradjon ki a szórásból :lol :wub:

Ezt de szépen mondtad! :lol Nagyon köszönöm a fordítást! Őt én is úgy szeretem. :wub:
ImageImageImage

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun May 22, 2011 5:32 pm

Szia Jackimi.Köszi az 1.részt. Még nem néztem bele de sort kerítek rá ha meg lesz a második rész is.

Jackimi

Postby Jackimi » Fri May 27, 2011 6:01 pm

vercsike1 wrote:Szia Jackimi.Köszi az 1.részt. Még nem néztem bele de sort kerítek rá ha meg lesz a második rész is.

Itt van ennek a kis szösszenetnek a második része is.
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Fri May 27, 2011 6:17 pm

Hálás köszönet érte :D

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat May 28, 2011 10:27 am

szia Jackimi,
nagyon szépen köszönöm az újabb részt :lol , igazán hálás vagyok érte :heart: , sajnos az elmúlt két hétben semmit sem tudtam megnézni :pale: , bármennyire is szerettem volna... :wub: ...., de hamarosan pótolom és akkor referálok. :clap:
üdv. Gabi

Jackimi

Postby Jackimi » Sat May 28, 2011 2:23 pm

varnaigabriella wrote:szia Jackimi,
nagyon szépen köszönöm az újabb részt :lol , igazán hálás vagyok érte :heart: , sajnos az elmúlt két hétben semmit sem tudtam megnézni :pale: , bármennyire is szerettem volna... :wub: ...., de hamarosan pótolom és akkor referálok. :clap:
üdv. Gabi

Kíváncsi leszek....
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat May 28, 2011 7:08 pm

Jackimi
Nagyon szépen köszönöm még 1x hogy lefordítottad ezt a kis minisorit :heart: Nagyon tetszett :D

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat May 28, 2011 11:16 pm

Szia Jackimi,

aranyos kis történetet találtál nekünk..... :wub: :wub: :wub: ..., csak azt sajnáltam, hogy olyan keveset mosolyog benne :hissy: . Nagyon tetszett ez a közmondás:"Felesleges sírni a kiöntött tej felett", :rofl: állati jópofa a kényelmes cipő és a jó házasság közötti párhuzam is :rofl: . Szóval köszönöm :mrgreen: , hogy megosztottad velünk középső kedvencedet, Lee Dong Wook-ot :heart: :heart: :heart: bár olyan igéző tekintetet :sweat: sehol sem produkált, mint amilyen az aláírásodban szerepel. :blink Találtam róla egy képet, ahol nem túl felöltözött :wub: :mrgreen: :wub: , de nem mertem betenni ide, nehogy kikapjak.... :mrgreen: ... Mivel minisorozat, ezért a szinészi képességeit nem tudtam megítélni a film alapján, :O Te biztosan jobban ismered már az ő játékát. Olvastam, :study: hogy skórpió jegyű 30 éves, még egyedülálló :P emberke a 184 cm magasságával.... :cry: .., hát nem lehet vele túl könnyű.. :fight: . :mrgreen: , bármilyen szép is.... :wub: :heart: :wub: , ja írták, hogy ő egy nemzeti ikon lenyűgöző :whistling: megjelenésével ... :shocked:
üdv. Gabi

Jackimi

Postby Jackimi » Sun May 29, 2011 8:17 am

varnaigabriella wrote:Szia Jackimi,

aranyos kis történetet találtál nekünk..... :wub: :wub: :wub: ..., csak azt sajnáltam, hogy olyan keveset mosolyog benne :hissy:

Valóban, ez csak olyan kis "bemelegítés", szóval tud ő ilyet is:
[spoiler]Image
Image
Image[/spoiler]

varnaigabriella wrote:Találtam róla egy képet, ahol nem túl felöltözött :wub: :mrgreen: :wub: , de nem mertem betenni ide, nehogy kikapjak.... :mrgreen: ...

Nem mondod?!!!! :w00t: Elég ritkán mutogatja habtestét. Ne fossz meg tőle, légy szíves!!! :goggle:

varnaigabriella wrote:Mivel minisorozat, ezért a szinészi képességeit nem tudtam megítélni a film alapján, :O Te biztosan jobban ismered már az ő játékát.

Ami a színészi képességeit illeti, melegen ajánlom a Bumcibogyó által most elkezdett La Dolce Vitát. Bár mosolyogni sokat ott sem fog... Viszont a My Girl-lel nyugodtan próbát tehetsz, jó kis vígjáték, és az egész le van fordítva, itt a d-addictson megtalálod. És egy másik vígjáték-sorozatán nagyon gondolkodom, hogy egyszer majd megcsinálom a feliratát (Partner).

Na jó, befejezem az áradozást, mert még kitiltanak a fórumról :wub: :lol :lol :lol

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun May 29, 2011 9:00 am

Hú, de jó képek :w00t: ,köszönöm szépen :D , bár az éjjel néztem, és már nem volt sok időm keresgélni róla :cry: , de tényleg jó pasi :wub: a többiekkel együtt (aláírásodban), megpróbálkozom a kép beillesztésével, de még soha nem tettem.. :crazy: ......, köszönöm a filmajánlásokat, sorra fogom őket keríteni :lol , de annyi az elmaradásom :cry: , hogy nem győzöm, mert az időm meg kevés. :mrgreen: ..., ja azt nem is írtam eddig, hogy milyen nagyszerű a fordításod, :notworthy: tényleg ezeket a közmondásokat nem lehetett egyszerű dolog. :notworthy:

próbálom, de nem tudom betenni a képet, nyilván előbb valamit kellene csinálnom vele, mert mindig a forrásoldalt hozza fel és nem a képet......, ha megírom hol találod, akkor beteszed? :blink

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun May 29, 2011 10:55 am

Jackimi, megtaláltam azt a képet, amiből az a bizonyos igéző tekintet ki lett vágva,.. :P .. viszont tényleg meg kell tanulnom hogyan tudok képet ide betenni :crazy: , mert hiába írta le nekem Evenik 2x is :pale: , nem megy,mert a képek egy másik fórumhoz, vagy weblaphoz tartoznak, ezért nem tudom hogy vegyem ki őket róla tudnillik ekkor már nem hoz fel hivatkozási linket, csak a másolást engedi.... :-( ....,
ja nem találtam közvetlen mail-címedet. segítenél ebben, az enyém nem titkos sehol sem: varnaigabriella@t-online.hu, ja a PM-mek nem szoktak működni, ezért azzal nem próbálkozom. :wub:
köszi: Gabi

Jackimi

Postby Jackimi » Sun May 29, 2011 11:07 am

varnaigabriella wrote:Jackimi, megtaláltam azt a képet, amiből az a bizonyos igéző tekintet ki lett vágva,.. :P .. viszont tényleg meg kell tanulnom hogyan tudok képet ide betenni :crazy: , mert hiába írta le nekem Evenik 2x is :pale: , nem megy,mert a képek egy másik fórumhoz, vagy weblaphoz tartoznak, ezért nem tudom hogy vegyem ki őket róla tudnillik ekkor már nem hoz fel hivatkozási linket, csak a másolást engedi.... :-( ....,
ja nem találtam közvetlen mail-címedet. segítenél ebben, az enyém nem titkos sehol sem: varnaigabriella@t-online.hu, ja a PM-mek nem szoktak működni, ezért azzal nem próbálkozom. :wub:
köszi: Gabi

Írtam neked e-mailt!
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Sun May 29, 2011 1:13 pm

Na megtaláltam a vetkőzőshow-t, remélem, beilleszteni is sikerül:

[spoiler]Image[/spoiler]

Pontosítok, ez inkább öltözőshow. Sajnos csak pár másodperc, ennyi jutott nekünk :wub:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun May 29, 2011 1:19 pm

Oh de aranyos ... :rofl: :rofl: :rofl: , a kis szégyellős...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sun May 29, 2011 1:46 pm

Milyen kis édes :wub: de hogy a koreai férfiak mennyire szégyenlősek még mindig nem tudom felfogni :d hiába ez a nyugati gondolkozás pedig amúgy rettentően tetszik ez is mint ahogy minden ami hozzájuk kapcsolódik :heart: :wub: :D

Jackimi

Postby Jackimi » Mon May 30, 2011 1:48 pm

Park Min Rin wrote:Milyen kis édes :wub: de hogy a koreai férfiak mennyire szégyenlősek még mindig nem tudom felfogni :d hiába ez a nyugati gondolkozás pedig amúgy rettentően tetszik ez is mint ahogy minden ami hozzájuk kapcsolódik :heart: :wub: :D

Igen, ez is hozzátartozik a vonzerejükhöz :lol
Image

Agacska

Postby Agacska » Thu Dec 22, 2011 8:30 am

Nagyon szépen köszönöm a fordítást!

Békés karácsonyi ünnepeket kívánok!

feboka

Postby feboka » Fri Dec 30, 2011 8:31 am

Sajnos lekéstem!!! A két ünnep között terveztem, hogy megnézem ezt a mini sorozatot. Amikor megtudtam, hogy " visszavonulsz" ( tegnap) nagyon megdöbbentem, de örömmel tapasztalta, hogy régebbi munkáidat nem tiltottad le, de sajnos most rá kellett jönnöm, hogy a feliratok titkosítva vannak, úgyhogy most törölhetem le a letöltött filmet. Hát így jártam. Ha az átkaink fognának nem lenne senki aki lopja a dolgaitokat. :cry: :crazy: Egy másik fórumon már írtam neked, remélem el jutsz köszönő szavaimhoz is. Minden jót neked!!!!
:roll :wub:

banyalinda

Postby banyalinda » Fri Dec 30, 2011 11:30 am

Lekéstem én is sajnos erről a filről. Jackimi fordításai hiányozni fognak nagyon.
Boldog Újévet kívánok és kitartást a következő fordításaidhoz!

Bria

Postby Bria » Fri Dec 30, 2011 10:01 pm

Aranyos történet, az elején kissé idegesített a lány, de a végére megkedveltem. Lee Dong Wook viszont nagyon cuki benne. Talán még jobban is tetszett, mint a Scent of a Woman-ben.
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad nekünk, kellemes perceket szerzett.
Boldog ÚJ Évet Kívánok! :D :D :D

Jackimi

Postby Jackimi » Sat Dec 31, 2011 9:23 am

Visszatettem a Hanoi Bride feliratokat, de természetesen a piros betűs részek továbbra is érvényesek. :glare:
BÚÉK mindenkinek!
Image

feboka

Postby feboka » Sat Dec 31, 2011 10:11 am

Hálásan köszönöm :D és nagyon bízom benne, hogy valamilyen módon rendeződnek a dolgok és mindannyitokkal hamarosan "találkozunk" :roll :cheers: Ne arra gondoljatok, hogy mennyi jellemtelen ember van, :argue: :cussing: hanem arra, hogy milyen sokan szeretnek benneteket és tartjuk nagyos sokra a munkáitokat . :P :wub: :wub: :wub: :wub:
Boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!!! :party:
És még egyszer köszönöm!!! Ez az újévi ajándék!!!!! : :clap:

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Feb 07, 2012 10:48 am

Szia Jackimi.Köszi a 2. részt.Estére mozizunk.PM-met küldtem úgy látszik nem jutott el hozzád. Utolsó két részről volna szó.Meg köszönném.

unni2011

Postby unni2011 » Sat Mar 17, 2012 8:20 pm

Kedves Jackimi

Lehet, hogy már ebbe a topikba csak ritkán nézel be :roll Bocsi, hogy csak most értem ide, hogy megköszönjem :notworthy: Még nem voltam regisztrált tag, amikor láttam, de azt lehet, hogy tudod is rólam, hogy sokáig nem tudtam, hogy nekem is szabad. Azt hittem ide is meghívás kell
Jó naiv tudok lenni és ez sajna a korom előrehaladtával sem változott 8), ez néha nagyon vicces, még magamat is kinevetem :lol
Most már több soriban is láttam a kedvencedet :wub: Teljesen megértelek, mert rájöttem, hogy én is csípem :thumright: Eddig azért a Scent of a Woman-ben vezet :D :heart: A WR-ről Bomival, Vandival és még jó néhány kedves rajongóval, olyan jókat beszélgettetek ( a fotókról nem is beszélve ), hogy ahhoz is kedvet kaptam, így elkezdtem a videókat begyűjteni
Nagyon köszönöm az eddigi munkáidat, sok embernek szereztél vele örömet :wub: Kívánom, hogy sok örömöd leljed további fordításokban is :heart:
Sajnálom, hogy az már nem jut el hozzám :-( , de nagyon hálás vagyok azokért az élményekért, amiket eddig a tolmácsolásodban kaptam :notworthy: :heart: :notworthy:

Jackimi

Postby Jackimi » Sun Mar 18, 2012 2:24 pm

unni2011 wrote:Kedves Jackimi

Lehet, hogy már ebbe a topikba csak ritkán nézel be :roll Bocsi, hogy csak most értem ide, hogy megköszönjem :notworthy: Még nem voltam regisztrált tag, amikor láttam, de azt lehet, hogy tudod is rólam, hogy sokáig nem tudtam, hogy nekem is szabad. Azt hittem ide is meghívás kell
Jó naiv tudok lenni és ez sajna a korom előrehaladtával sem változott 8), ez néha nagyon vicces, még magamat is kinevetem :lol
Most már több soriban is láttam a kedvencedet :wub: Teljesen megértelek, mert rájöttem, hogy én is csípem :thumright: Eddig azért a Scent of a Woman-ben vezet :D :heart: A WR-ről Bomival, Vandival és még jó néhány kedves rajongóval, olyan jókat beszélgettetek ( a fotókról nem is beszélve ), hogy ahhoz is kedvet kaptam, így elkezdtem a videókat begyűjteni
Nagyon köszönöm az eddigi munkáidat, sok embernek szereztél vele örömet :wub: Kívánom, hogy sok örömöd leljed további fordításokban is :heart:
Sajnálom, hogy az már nem jut el hozzám :-( , de nagyon hálás vagyok azokért az élményekért, amiket eddig a tolmácsolásodban kaptam :notworthy: :heart: :notworthy:

Kedves Unni2011!

Remélem, az itteni letöltési linkek még működnek. Örülök, hogy LDW-nak újabb kedvelője akad, és ha ebben én is besegíthettem, az meg külön öröm :-) A WR-t tényleg csak ajánlani tudom, nemcsak őmiatta, hanem a történet miatt is. Kiváló magyar fordítás készült hozzá, érdemes megnézni.
Az üzeneteidet pedig nézd meg, mert írtam neked :-)
Image

ancsa1031

Postby ancsa1031 » Sun Apr 15, 2012 4:23 pm

Kedves Jackimi!
Barangoltam a feliratok között. Én most értem ide. A szemem megakadt a főszereplőn. Lee Dong Wook. Az csak természetes, hogy látnom kell.
Köszönöm a lehetőséget, hogy megnézhetem. Köszönet az idődért amit ráfordítottál.
Végigolvasva a topicot, látom van még egy sorozata a La Dolce Vita. Most már csak szabad helyet kellene keresnem a gépemen is.
Szép napot, jó kedvet kívánok :wub: :cheers: :cheers:

Rosarium

Postby Rosarium » Mon Apr 16, 2012 3:02 am

Köszönöm a feliratokat!

MamiLollo

Postby MamiLollo » Mon Apr 16, 2012 6:57 am

Köszönöm szepen a feliratot!! Most nincs idöm a sorozatokra, mert suliba jarok, es nemet nyelven tanulni szakmat, kicsit huzos... ezert is örülök az ilyen rövidebb lelegzetvetelü filmeknek, mert kis kikapcsolodas gyanant, mikor mar zsong a fejem a nemettöl, nagyon jok!! Pusszantalak erte megegyszer!!

dragonlance

Postby dragonlance » Mon Apr 16, 2012 7:13 am

Nagyon szépen köszönöm, hogy még mindig itt vagy velünk a körülmények ellenére is és hálás vagyok a feliratokért is.

mvera61

Postby mvera61 » Mon Apr 16, 2012 12:41 pm

Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget. Külön köszönet a fordításért.

boil54

Postby boil54 » Mon Apr 16, 2012 8:23 pm

Jackimi nagyon szépen köszönöm ezt a mini sorozatot! Hozzám még csak most jutott el, és nagyon tetszett. :wub:
Annyira mások a mi szokásaink, elképzelhetetlen, hogy egy anya a majd negyven éves fiának megszabja kit is vehet feleségül :crazy: A cipős hasonlat és a sírás a kiömlött tej felett bekerült a szótáramba. :D
Köszönöm szépen! :clap:

boil54

Postby boil54 » Mon Apr 16, 2012 8:25 pm

jézusmárijám mi történt, hogy ilyen érthetetlen lett, amit írtam :-(

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Apr 20, 2012 5:43 pm

boil54 wrote:Jackimi nagyon szépen köszönöm ezt a mini sorozatot! Hozzám még csak most jutott el, és nagyon tetszett. :wub:
Annyira mások a mi szokásaink, elképzelhetetlen, hogy egy anya a majd negyven éves fiának megszabja kit is vehet feleségül :crazy: A cipős hasonlat és a sírás a kiömlött tej felett bekerült a szótáramba. :D
Köszönöm szépen! :clap:

Bizony, én is sokszor elgondolkodom rajta, vajon tényleg létezik-e ilyen ma Dél-Koreában, hogy egy ennyi idős embernek ennyire beleszólnak a szülei az életébe :whistling: Vagy csak a sorozatokban van így?
Image

biri66

Postby biri66 » Sun Apr 22, 2012 12:15 am

Kedves Jackimi!

Köszönöm, hogy ezzel a kitűnő felirattal nézhettem meg ezt a doramát. Érdekes volt beleszagolni a különböző kultúrák találkozásába, az eltérő szokásokba, előítéletekbe.

Egyesek furcsának tarthatják, hogy egy édesanya ilyen szinten beleszóljon a gyereke életébe. Én azonban egy kicsit meg tudom érteni az anyukát, aki tudja magáról, hogy beteg, és szeretné látni, hogy a 40-éves fia élete révbe ér egy házasság révén.
Nagyon jól alakítja az „erőszakos” édesanya szerepét Kang Boo-jo színésznő (nekem már a Thank you c. sorozatban is feltűnt a játéka). A vietnami lánnyal viszont nem voltam kibékülve. Nagyon bájos és kedves, de a többiek mellett színtelennek és élettelennek tűnt.

Megfontolandó a gondolat, ami In-lan édesapjának a szájából hangzik el:
„A házasság olyan, mintha vennénk egy pár kényelmes cipőt. Ha nem passzol, semmi haszna, habár mások azt hiszik, megfelelő. Ha feltöri a lábad, nem számít, hogy mások mit gondolnak."

Ezt a csodás zenét pedig nem elég egyszer meghallgatni:
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/9T2H2_7gK2c?rel=0" frameborder="0"></iframe>
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (54 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

Jackimi

Postby Jackimi » Sun Apr 22, 2012 8:54 am

Kedves Biri, köszönöm hogy betetted ezt a klipet, valóban nagyon jól összefoglalja a film szép pillanatait :-)
A sorozat egyébként rámutat, mennyire elterjedt keleten, hogy az olyan szegényebb országokból, mint Vietnám, Thaiföld stb. sok fiatal nő "adja el magát" feleségnek (most nem a prostitúcióról beszélek) a fejlett országokba egy jobb élet reményében. Egész ügynökségek szakosodnak az ilyen vegyes házasságok kiközvetítésére.
Image

f.ági

Postby f.ági » Tue May 01, 2012 7:52 pm

Kedves Jackimi!

Köszönöm, hogy a feliratoddal láthattam ezt a filmet!

jucaca

Postby jucaca » Sun Jun 17, 2012 11:20 am

Kedves Jackimim köszönöm a fordítást.

Elképzelhető hogy bele szólnak a szülők a gyermekeik életébe , egy napilapunkban olvastam hogy egy huszonéves koreai lány tüntetőleg, - a szülői erőszakosságért a férjhez menéshez- az USA minden államában házasságot kötött.

unni2011

Postby unni2011 » Wed Dec 19, 2012 2:22 pm

Kedves Jackimi! :-)
Nem tudom megállni, muszáj Neked írnom. Tegnap a Dorama Forever Fansub egyik szülinapi meglepetéseként, Zolko07 feliratozta a The Perfect Couple-t. A kis kedvencünk, Lee Dong-Wook játssza a főszerepet. :wub: Mivel 2007-es a film, már lehet, hogy láttad. :roll Ha véletlenül nem, akkor itt az alkalom.
Nagyon cuki! :P
Image
ImageImageImage

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Dec 19, 2012 8:39 pm

unni2011 wrote:Kedves Jackimi! :-)
Nem tudom megállni, muszáj Neked írnom. Tegnap a Dorama Forever Fansub egyik szülinapi meglepetéseként, Zolko07 feliratozta a The Perfect Couple-t. A kis kedvencünk, Lee Dong-Wook játssza a főszerepet. :wub: Mivel 2007-es a film, már lehet, hogy láttad. :roll Ha véletlenül nem, akkor itt az alkalom.
Nagyon cuki! :P

Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmet, nem tudtam róla! A filmet valóban láttam (természetesen :mrgreen: :wub: ) de magyar felirattal majd újra megnézem LDW kedvéért, aki tényleg ennivaló benne a hosszúra hagyott hajával. (Ellenben a női főszereplő olyan szinten irritáló, hogy kéznél kell majd tartanom valamit, amivel kitakarom a képernyő azon részeit, ahol megjelenik. Nem túlzok, komolyan!) :scratch: :whistling: :crazy:
Image

unni2011

Postby unni2011 » Thu Dec 20, 2012 10:56 am

Nagyon szívesen! :D A női főszereplőt illetően igazad van. :roll Ha nem is takargattam, de azért a fülemet befogtam, mert féltem, hogyha sokáig hallgatom, "megfertőz" és a végén még házisárkánnyá válok. :rofl: :hissy: Nem is értem, hogy miért volt szükség ennyire eltúlzott, "együgyű" partnerre. :whistling:
LDW viszont kárpótolt mindenért, imádni való volt. :wub:
Image
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sat Dec 29, 2012 7:10 pm

Kedves Jackimi! :-)
Mivel a blogodon nem tudok képet küldeni, ezért itt írok. :roll Kicsit szomorkásan írtál a 2013-as évről az egyik topikban.
Ezúton szeretnék Neked és Szeretteidnek, Nagyon Boldog, Sikerekben, Szerencsében , Szeretetben bővelkedő Új Esztendőt kívánni.
A sok kis szerencse malackát azért küldöm, hogy a nehézségeken átsegítsen! Mosolyogj, ha rájuk gondolsz! :-)
Ha jól számolok, akkor minden hónapra jut. :P

Image Image

Jackimi

Postby Jackimi » Sun Dec 30, 2012 10:01 am

unni2011 wrote:Kedves Jackimi! :-)
Mivel a blogodon nem tudok képet küldeni, ezért itt írok. :roll Kicsit szomorkásan írtál a 2013-as évről az egyik topikban.
Ezúton szeretnék Neked és Szeretteidnek, Nagyon Boldog, Sikerekben, Szerencsében , Szeretetben bővelkedő Új Esztendőt kívánni.
A sok kis szerencse malackát azért küldöm, hogy a nehézségeken átsegítsen! Mosolyogj, ha rájuk gondolsz! :-)
Ha jól számolok, akkor minden hónapra jut. :P

Szia, Unni!

Köszönöm szépen a kedves, biztató szavakat és a malackákat! :salut: :D
Én is kívánok minden szépet és jót a következő évre!

Image
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Dec 30, 2012 2:35 pm

DRÁGA JACKIMI !!! ÁLDÁSBAN GAZDAG ÉS SZERENCSÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKED ÉS KEDVES CSALÁDODNAK.VERCSIKE1

Min Rin

Postby Min Rin » Sun Dec 30, 2012 3:03 pm

Drága Jackimi! Áldásokban gazdag, szeretetteljes,
boldog Új évet kívánok Neked és kedves családodnak, továbbá minden
Kedves idelátogatónak, fórumozónak!!

Image :notworthy: :party: :clap: :tv: :heart:

Return to “Subtitles”