Water Boys II [Hungarian Subs] (1/12)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Betti-chan

Water Boys II [Hungarian Subs] (1/12)

Postby Betti-chan » Wed May 18, 2011 10:51 pm

Image

Cím: ウォーターボーイズ (Water Boys) második évad
Műfaj: sport, romantikus, komédia
Epizódok száma: 12
Vetítés ideje: 2004-Júli-06 és 2004-Szept-21 között

Szereplők:
* Mizushima Eikichi [Ichihara Hayato]
* Yamamoto Yosuke [Nakao Akiyoshi]
* Kawasaki Senichi [Saitou Keita]
* Iwata Iwao [Koike Teppei]
* Sano Hideki [Kimura Ryo]

Történet:
Eikichi a poros kisvárosba költözik nagyapjához, ahelyett, hogy az apjával ment volna New Yorkba. A fiú még nem is sejti, hogy mi várja. Az iskola, ahova készül, pár évvel korábban még lánysuli volt, így a lányok dominálnak, nem csak számban, hatalomban is. A fiúknak egy délutáni csoportja sincs, pedig Yosuke már mindennel próbálkozott. De az új fiú érkezésében felcsillan a remény, hisz egy, a remek úszóiról ismert suliból érkezik! Legyen egy úszócsapatuk, úgysem használják a medencét! Ezt Saotome-sensei is támogatja, az ideiglenes tanár, aki diákként szinkronúszott, így Eikichit mindenki a fiúk megmentőjeként várja és már híre kel, mire az első napján beér a suliba. Nem tudhatják, hogy a srác inkább szerencsétlen, és míg be nem dobják a mélyvízbe egy úszóversenyen, azt se lehet tudni, hogy nem egy gyorsúszó. A fiú egyből feladja és elmenekülne, de Yosuke lelkesedését látva mégis segít neki, annak ellenére, hogy a lányok és a tanárok tiltakozása nem ad könnyű utat a csapatalkotáshoz. Tagokat toborozni sem könnyű: Senichi, aki nem gyakran tartja meg a szavát, nem tűnik biztos pontnak, de Gan-chan, annak érdekében, hogy végre férfiként nézzenek rá, csatlakozik hozzájuk. Ám mikor Yosuke lesérül, valakinek be kell ugrania, mert be kell mutatniuk, mit tudnak, ha esélyt akarnak kapni, hogy egyáltalán megmaradhasson a csapatuk.
(forrás: dorama.hu)

HARDSUB LETÖLTÉS: http://azsiaizene.gportal.hu

EDIT
2011. május 19. - Az első rész javítva és frissítve.
Attachments
Water Boys II - ep 01 magyar.srt
(45.56 KiB) Downloaded 186 times
Last edited by Betti-chan on Sat May 21, 2011 4:20 pm, edited 3 times in total.
~ A KAWAII FANSUB hivatalos honlapja ~

Kawaii Fansub indavideo csatornája sok-sok videóval, filmmel, sorozattal: KATT :thumright:

A Gu Family Book elérhető indavideo-n a linkre kattintva!

kiscsopp

Postby kiscsopp » Thu May 19, 2011 7:24 am

Hűűű, irtóan örülök ennek a fordításnak! Nemrég néztem a Rookies doramát, és totál beleszerettem Ichihara Hayato-ba, és keresgéltem, hátha van más filmjeihez/sorozataihoz magyar sub. És van! Köszi! :cheers: :cheers: Kíváncsi vagyok rá, remélem jó sorozat. :)

Betti-chan

Postby Betti-chan » Thu May 19, 2011 11:13 am

kiscsopp wrote:Hűűű, irtóan örülök ennek a fordításnak! Nemrég néztem a Rookies doramát, és totál beleszerettem Ichihara Hayato-ba, és keresgéltem, hátha van más filmjeihez/sorozataihoz magyar sub. És van! Köszi! :cheers: :cheers: Kíváncsi vagyok rá, remélem jó sorozat. :)

Örülök, ha örülsz! ^^ Pont ezért kezdtem el fordítani, mert a napokban fejeztem be én is a Rookies-t és én is totál beleszerettem Hayato-ba. :lol Meg amúgy is imádom a Water Boys sorozatokat.
~ A KAWAII FANSUB hivatalos honlapja ~

Kawaii Fansub indavideo csatornája sok-sok videóval, filmmel, sorozattal: KATT :thumright:

A Gu Family Book elérhető indavideo-n a linkre kattintva!

kiscsopp

Postby kiscsopp » Sun May 22, 2011 5:50 pm

Naagyon tetszett! :-) Igazából nem extra, hanem a szokásos japán sulis dorama egy kis pancsolással vegyítve, de imádom! :D Hayato egész más, mint a Rookies-ban, itt még nagyon kisfiús, de a hangja az épp olyan mély. <3 Jó munkát a következő részekhez, én várom, mert az első rész alapján nagyon aranyos sori. :-)
Az úszóversenyy volt a legjobb rész XD :lol

Return to “Subtitles”