Secret Garden [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Jackimi

Secret Garden [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Jackimi » Thu Dec 02, 2010 6:06 pm

SECRET GARDEN (TITKOS KERT)

Image

Koreai sorozat
Műfaj: komédia, fantasy, romantikus
Részek száma: 20
Tévécsatorna: SBS
Vetítési idő: 2010.11.13-2011.01.16.

Rövid tartalom:

Kim Joo Won (Hyun Bin) excentrikus személyiség és nem mellesleg egy gazdag család sarja, egyben egy hírneves luxusáruház vezetője. Az unokatestvére Oska (Yoon Sang Hyun) művésznéven Ázsiaszerte népszerűségnek örvend, mint popénekes, ugyanakkor nőfaló hírében is áll.
Kim Joo Won-t egy szép napon összehozza a véletlen (pontosabban egy félreértés) a kaszkadőrnő Gil Ra Immel, Oska rajongójával, (Ha Ji Won) akivel rövid, de szópárbajokkal teli ismeretség után a Jeju szigeti Secret Garden nevű erdei vendéglátóhelyen kötnek ki.
Itt veszi kezdetét a tulajdonképpeni misztikus kaland, mert a következő reggelen mindketten a másik bőrében ébrednek fel - vagyis a lelkük helyet cserél...

Főbb szereplők:

Kim Joo Won - Hyun Bin (My Name is Kim Sam Soon, Snow Queen, Worlds Within)
Gil Ra Im - Ha Ji Won (Damo, Hwang Jin Yi)
Choi Woo Young/Oska (Joo Won unokatestvére) - Yoon Sang Hyun (My Fair Lady)
Yoon Seul - Kim Sa Rang (The King and I)
Im Jong Soo (Ra Im főnöke) - Lee Philip (The Legend)
Han Tae Ssun - Lee Jong Suk
Im Ah Young - Yoo In Na
Moon Yeon Hong - Kim Ji Sook
Moon Boon Hong - Park Joon Geum

A feliratokhoz a Viikii és a WithS2 angol fordításai szolgálnak alapul - köszönet nekik ezért!
A RAW-ok letölthetők innen:
[spoiler]http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?search=d-a+secret+garden&type=&sub=View+all&sort=[/spoiler]
Kérlek, hogy a szabályokat tartsátok be, ez mindannyiunk érdeke:
- Ez egy ingyenes rajongói felirat. Csak magánjellegű felhasználásra!
- Hardsubbolni, más neve alatt terjeszteni tilos, pénzért meg főképp!
- Egyéb letöltőhelyekre, fájl- és videomegosztó oldalakra ne tegyétek ki, sem egészében, sem részleteiben!
Attachments
Secret.Garden.1-5.zip
(130.42 KiB) Downloaded 3329 times
Secret.Garden.6-10.zip
(136.03 KiB) Downloaded 2224 times
Secret.Garden.11-15.zip
(125.64 KiB) Downloaded 2203 times
Secret.Garden.16-20SP.zip
(169.05 KiB) Downloaded 2987 times
Last edited by Jackimi on Tue Mar 27, 2012 4:33 pm, edited 29 times in total.
Image

esztokam

Postby esztokam » Thu Dec 02, 2010 6:12 pm

Ezernyi hála a gyors fordításért...
Köszi!!

Evenik

Re: Secret Garden [Hungarian Subs] (1 of 20)

Postby Evenik » Thu Dec 02, 2010 6:16 pm

Szia Jackimi!:-)

Én is nagyon szépen köszönöm a fordítást, nagyon örülök neki! :cheers:

További jó munkát kívánok hozzá!:-)
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

aprilfive

Postby aprilfive » Thu Dec 02, 2010 6:35 pm

Sikerült meglepned, Jackimi!
Nagyon köszönöm, hogy fordítod, kíváncsi leszek Hyun Bin új sorozatára.
Újra a "gombafej" a divat? Az a "szélfútta" frizura ott a Snow Queenben szerintem jobban állt neki, de majd próbálok jobban koncentrálni a színészi alakításra, már ha sikerül.
Nagyon köszönöm még egyszer.

Puszedli

Postby Puszedli » Thu Dec 02, 2010 7:04 pm

Nagyon köszi a fordítást, nekem nagyon tetszett a sori amikor röviden belenéztem a 6. részbe :) Onnan jött a lényeg :P
Aztán remélem ahogy nézzük majd kialakul mindenki elmondja a véleményét :)
Currently watching: I DO I DO, Rich man, poor woman, GTO, Mikeneko Holmes no Suiri, Omoni Naitemasu

Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Dec 02, 2010 8:01 pm

Aprilfive, egyetértek a külsőről. Szerintem túl sovány is lett, valószínűleg a szerep kedvéért. Egészen megváltozott tőle a fejformája is, remélem majd visszaszedi azt a néhány kilót, ha máshol nem, majd a katonáskodás alatt.
Akitől padlót fogtam, az viszont nem Hyun Bin, hanem Lee Philip. Meg ne kövezzetek, de olyan mint valami ősember... XD A Legend-ben tökéletesen ellentétesen nézett ki, és nagyon nevetségesnek találtam, de úgy látszik, így sem lett jobb XD vagy én vagyok megátalkodott. XD

Még nem fogtam neki, de komolyan óriási köszönet Jackimi, nagyon-nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!! :w00t:
ImageImageImage

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Thu Dec 02, 2010 8:55 pm

ohh nagyon kösziii :D
igen a 6 os rész jajja az állati :D
bár nekem elejétől kezzdve bejött a sori:P de tény éds való a 6 os... XD uhhh könnyesen röhögtem XD igen innen indul be XD
bár a 2 3 ban is voltak olyan jelenetek... xD
[spoiler] pl a pasi képzelgései xD h a csaj ott van " az oppa oppa XD " nah az állat volt hogy hogyan képzelte el a csajt xD:D
6 ban az a meltartó igazítás XD vagy mikor a csaj-pasi ment el pisilni :P de ahogy a többiekkel dumált az sem semmi :P vagy a csók xD hehe ahogy lekapta :D hihetetlen jól játszanak :O a szerepváltást annira hihetőre vették komolyan :O ah le a kalappal :)
a vége sem volt semmi :P az a fejek XD
nagyon várom a kövit XD és utánna a bakiparádé:P nagon állat volt :D[/spoiler]
nagyon nagyon jók a színészek
igen Bin fogyott és nem áll joll neki :S de látom olvasom mindenkinek ez a véleménye XD olyan megszólalások vannak adjatok neki enni XD és igen :D jó lesz ha felkap valamit mert... nem jó :S és a haját is növessze meg kicsit :P :whistling:

Ocu

Postby Ocu » Thu Dec 02, 2010 9:19 pm

Szuper! Én is csatlakozom az előttem szólókhoz! Köszönöm a fordítást! :D És a zene sem az utolsó!

debi

Postby debi » Thu Dec 02, 2010 10:51 pm

Köszi szépen ezt a remek sorozatot hogy fordítod ! :wub:

Bulykin

Postby Bulykin » Fri Dec 03, 2010 3:44 pm

köszi a feliratot!
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Fri Dec 03, 2010 3:49 pm

Köszi hogy egy újabb gyöngyszemet ismerhetünk meg általad :D

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Dec 03, 2010 4:15 pm

Szívesen, mindenkinek :-)

Hyun Binnek tényleg nem áll jól ez a Beatles-séró... még jobban kihangsúlyozza a lefogyott arcát. Nem hiszem egyébként, hogy a seregben felszedne kilókat, épp az ellenkezőjétől tartok...

De ebben a csillivilli mackófelsőben olyan ennivalóan béna :lol

[spoiler]Image[/spoiler]

Lee Philip meg egy nagyon-nagyon titokzatos megjelenésű srác, olyan, mintha nem is erről a Földről való lenne - de én a Legend-ben nagyon kedveltem a karakterét. Ebben a sorozatban tényleg elég furcsa, de majd meglátjuk, mit alakít...
Image

erzsi69

Postby erzsi69 » Sat Dec 04, 2010 5:06 pm

Végre nekem is sikerült megnézni az első rész. Idáig nagyon tetszik. Köszönöm a fordítást és várom a folytatást :)

esztokam

Postby esztokam » Mon Dec 06, 2010 2:49 am

Nagyon tetszik a felirat!
Nem hiszem, hogy én máshogy fordítottam volna...

Atyám, ha belegondolok, hogy Hyun Bin miatt majdnem el sem kezdtem nézni, mert soha nem volt a kedvencem, pedig imádom a Kim Sam Soont és a Millionaire's First Love-ot is... Sőt itt még a külseje is tetszik. Tény, hogy nagyon gebe, de jól áll neki. És még a frizurája is bejön...

[spoiler]A legelején hihetetlen mókás volt Oska és Chae Rin csókjelenete... Tudom, hogy furán csókolóznak ezek, de azért láttam már ennél hitelesebb jelenetet (Goong, Coffee Prince)
Imádtam az OSKA koncertet! Az a dal fenomenális, de tényleg. Szinte a végtelenségig képes vagyok elhallgatni. És az ingyen statisztákat is jól tudják megoldani... Tartanak egy minikoncertet a közönségnek, cserébe csak annyit kérnek, hogy 5-6 órán át maradjanak velük (ha a making képeket jól láttam F.T Island biztos volt, szóval Primadonnákkal lehetett tele a terem)
És nem feledkezhetek el a kedvenc flitteres melegítőfelsőnkről, amire olasz mesterek kézzel varrtak fel minden egyes flittert. Valami perverz örömet éreznék, ha a sorozatban végig visszatérne ez a ruhadarab.
Legjobb pillanatot/jelenetet nem is lehet választani. Imádtam, amikor a hotelszobában folyamatosan elbeszéltek egymás mellett. Amikor Joo Won az autóban úgy sikítozott, mint egy lány. Vagy amikor mindent össze-vissza beszélt, csak hogy tovább beszélhessen Ra Immal... Vagy épp az, mikor a kórházba Ra Imhoz behívja a pszichiáterét (ő a kedvenc mellékszereplőm, hihetetlen nyugalommal képes kezelni Joo Won agybajait).
Mondjuk Joo Won nyílt őszintesége is jócskán hozzájárul ahhoz, hogy szeretem. Kicsit nyers, nem kerülgeti a forró kását, a lényegre tér...
Nem is tudom eldönteni, mikor határozta el ez a fickó, hogy neki kell a nő... Talán mikor meglátta akció közben, de a végső lökést tuti az adta meg, hogy OSKA még a nevét is tudta, amilyen versengő típus mindkettő...[/spoiler]

Mibe, hogy pár napon belül majd be is lehet szerezni ezt a csillivilli mackófelsőt? Ha már nem kapható valahol... Körbe kellene nézni a YesStyle-on...

Puszedli

Postby Puszedli » Mon Dec 06, 2010 6:43 am

Mackófelsőről jut eszembe :)

Olvastam, hogy már az első rész megjelenése előtt a Hyun Bines mackós képek keringtek a neten és mindenkinek nagyon megvolt a véleménye XD XD
Azt én is olvastam, hogy olasz és kézzel készített stb... de szerintem is gáz :D
Szerintem azért a célját elérte a felső, nagyon jó ötlet volt a készítőktől.

[spoiler]A legjobb, hogy a 8. részben a "csaj" is magára húzza XD Csak a rawot sedtem le és pörgettem bele egy picit, láttam hogy a végén megszűnik a testcsere. Kíváncsi vagyok innentől mi lesz. :) [/spoiler]

Most nézem, hogy milyen jók a nézettségi adatok :) Vééégre Hyun Bin újra egy magas nézettségű soriban :)
Currently watching: I DO I DO, Rich man, poor woman, GTO, Mikeneko Holmes no Suiri, Omoni Naitemasu

Image

Jackimi

Postby Jackimi » Tue Dec 07, 2010 6:00 pm

esztokam wrote:Nagyon tetszik a felirat!
Nem hiszem, hogy én máshogy fordítottam volna...

Köszi! Örülök, hogy ezt mondod :-)
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Tue Dec 07, 2010 7:45 pm

hehe :w00t: de jó most már ezt is tudjuk XD akkor nugodtan alszok majd.... :roll
hehe a mostani két rész ász volt XD
és a vége... :O nah meg kell mondanom meglepődtem hogy sit sut vége lett XD

kiscsopp

Postby kiscsopp » Wed Dec 08, 2010 1:55 pm

Ez a kezdő epizód nagyon tetszik, már párszor újranéztem. :D Köszi szépen a fordítást! Nagyon várom a 2. részt is. :)
Nemrég néztem a My Fair Lady-t, így nem csoda, hogy Oska-rajongó vagyok :wub: Imádom ezt a pasit (kell nekem is egy Oska-zokni XD), de azért Hyun Bin játéka se hagy hidegen, remekül játszik, ami meg a frizut és a soványságot illeti, esztókkal értek egyet, jól áll neki. A főszereplő csajszi is könnyen belopja magát a nézőnél, nálam legalábbis így volt, a legelső( táska-visszaszerzéses) jelenetben beleszerettem a vagány stílusába.

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Thu Dec 09, 2010 8:10 am

hehe jah Oska... itt a haja nem jön be XD
és csajok nem vagyok haj fetisiszta xD
Binnel és a frizurájával kibékültem azután a jelenet után mikor láttam félmeszetlenül XD
:D ok nem is olyan sovány XD :DDDD

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Dec 10, 2010 10:20 am

Kicsit "behavazódtam" így ünnepek előtt, de remélem, hétvégén neki tudok esni a folytatásnak. :-)

(Frizurák: nekem se jön be Oska haja. Hyun Binét már kezdem megszokni :lol )
Image

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Sat Dec 11, 2010 2:33 pm

Köszi szépen a feliratot! Én is viszem. :)
Ritka, hogy egy sorozat az első résszel megfogjon, de ez most sikerült. Alig várom a folytatást!
Hyun Bin tényleg elég soványka, de a mosolya a régi.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Dec 12, 2010 9:59 am

Már gondolkoztam ezen a sorozaton, de hogy fordítod, így már töltöm is.
Köszönöm szépen: GAbi :D

Jackimi

Postby Jackimi » Mon Dec 13, 2010 11:10 am

Most spoiler következik, úgyhogy aki nem látta az új részeket, ne nézze meg! :lol :mrgreen:

[spoiler]A csillivilli tréningruha nemcsak hogy felbukkan, de főhősünk gardrobjának újabb káprázatos kincsei tárulnak fel. Csipkés lila-fekete mackófelső!!! :lol :lol :lol

Image[/spoiler]
Image

esztokam

Postby esztokam » Mon Dec 13, 2010 12:15 pm

Jackimi wrote:Most spoiler következik, úgyhogy aki nem látta az új részeket, ne nézze meg! :lol :mrgreen:

[spoiler]A csillivilli tréningruha nemcsak hogy felbukkan, de főhősünk gardrobjának újabb káprázatos kincsei tárulnak fel. Csipkés lila-fekete mackófelső!!! :lol :lol :lol

Image[/spoiler]

[spoiler]Fetrengve röhögtem (már amennyire ez lehetséges számítógépmonitor előtt), mikor megláttam a mackófelsőt. Hát amikor még az is kiderült, hogy virágminta az a feketeség...
[/spoiler]
Szerintem a hétvége csúcspontját a vasárnapi rész szolgáltatta:
[spoiler]Amikor elmentek a kávézóba és Ra Imnak kávéhabos lett a szája, mire Jo Won odahajol és lecsókolja róla. Mindezek utá meg képes azt mondani az istenbarma, hogy "Mi az? Nincs nálam zsepi."[/spoiler]
+1 funny fact, de ez csak nekem volt funny... Oska fellépésén néztem, hogy mit keres ez az Inkigayóban, majd megnéztem a csatornajelet... Á, SBS, akkor már értem. Hivatalosan is túl sokat nézem a zenei műsorokat, hogy már a színpadról beugrik melyikről van szó... Bár, ha jól emlékszem, nem mondták ki, hogy Inkigayo...

Jackimi

Postby Jackimi » Mon Dec 13, 2010 5:08 pm

És megérkezett a második rész, amely újabb flitteres tréningruhával kápráztat el minket :w00t:
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Mon Dec 13, 2010 5:56 pm

Jackimi
NAgyon szépen köszönöm :D

ilus1

Postby ilus1 » Mon Dec 13, 2010 6:02 pm

Jackimi!
Nagyon szépen köszönöm az első és második részt! Hálás vagyok, hogy egy újabb sorozatot ismerhetek meg!!! Elismerésem a nagyszerű munkádért!!! :clap: :heart: :clap:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Dec 13, 2010 7:13 pm

Jackimi!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon szépen köszönöm az újabb nagyszerű fodítrást.
üdv.Gabi :cheers: :salut:

aprilfive

Postby aprilfive » Mon Dec 13, 2010 8:46 pm

Köszönöm a 2. részt, csodás feliratokkal örvendeztetsz meg minket!

szeleso

Postby szeleso » Mon Dec 13, 2010 8:55 pm

Szia Jackimi!
Ezer hála a nagyszerű munkádért! Köszi az első 2 részt!

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Mon Dec 13, 2010 9:19 pm

köszikeee [spoiler]
szerintem nem csak az a szalvétának álcázott csók volt jó :P
mikor a 2 pasi felébredt együtt az sem volt semmi :P meg csaj sem :D
de már előtte a " hrcuk is :mrgreen: vagy ahog hazamentek xD
vagy mikor reggel a fürdőből kinézett... :whistling:
de agatás doboz behozatala XD nah az is jó volt XD
:D ahh összességében megint egy jó rész volt :P várom a kövit mit koznak ki a " mamával " ...[/spoiler]

esztokam

Postby esztokam » Mon Dec 13, 2010 10:52 pm

Köszönöm az újabb részt!
Imádom, hogy tele van popkulturális utalásokkal. Igaz, hogy többségében koreai popkultúra, de ha ráismerek, annak mindig nagyon örülök. Az első részben például 1.) az After School és UEE nevével a játék, 2.) a Kim Sun Ah-s kiszólás, ami ugye Hyun Bin miatt poén, és az egyik író korábbi sorozatában is szerepelt és 3.) a végén, mikor Oska mondja a filmcímet, amiben együtt szerepeltek az is Welcome to Dongjakgu lehet utalás a Welcome to Dongmakgool c. filmre... Zseniálisak!!
A 2. részben pedig, 1.) hogy neki olyan nő kell, akiből nem lehet Miss Korea... Kim Sa Rang, aki ugye Seult játsza tényleg Miss Korea volt, még 2000-ben... 2.) Ra Im lakása=National Geographicban mutatott legyes putri (mondjuk ez pusztán gonosz) 3.) Gim Ra Im neki Kim Tae Hee és Jeon Do Yeon (és esküszöm, azt a szexi ruhát is láttam már vmelyik sorozattal kapcsolatban, amiben Ra Im az asztalon feküdt, csak nem ugrik be, mi volt az)
Szerintem zseniális, hogy vannak ilyenek, csak ezt annyira nehéz nekünkmegérteni, ha mondjuk még nem hallottunk az említett, kifigurázott személyekről, filmekről...

csillibilli112 wrote:köszikeee [spoiler]
szerintem nem csak az a szalvétának álcázott csók volt jó :P
mikor a 2 pasi felébredt együtt az sem volt semmi :P meg csaj sem :D
de már előtte a " hrcuk is :mrgreen: vagy ahog hazamentek xD
vagy mikor reggel a fürdőből kinézett... :whistling:
de agatás doboz behozatala XD nah az is jó volt XD
:D ahh összességében megint egy jó rész volt :P várom a kövit mit koznak ki a " mamával " ...[/spoiler]

[spoiler]Na igen, az ivóverseny szuper volt! Főleg az a bugyiját is hordtam már mondat ütött. Csak remélhetik, hogy Jong Soo volt annyira részeg, hogy erre már nem emlékszik reggel. Mondjuk ha azt el is felejtette, még mindig ott van a reggeli jelenet a fogkefével és a másik törcsivel... Szerintem direkt csinálta, csak hogy megmutassa kinek is van több esélye...

Amúgy Joo Won egy vadparaszt volt a végén, és pont akkor, mikor már Ra Im is kezdte elfogadni, benyögi a mamának, hogy ne is foglalkozz vele, nem érdemes, csak szórakozom, nem veszem el... Mondjuk még reménykedhetnénk, hogy csak azért beszélt így, hogy a mama hagyja békén Ra Imot, de nagyon kétlem... [/spoiler]

jubus

Postby jubus » Tue Dec 14, 2010 10:26 am

A leírás alapján határozottan tetszik a történet. Fel is vettem a must see listámra. Erre olvasom itt a hozzászólásaitokat és a végén még megszegem a saját szabályaimat. Általában nem szoktam sorozatot elkezdeni addig míg kész nincs a magyar felirat az összeshez vagy legalább a sorozat feléhez (ha ugyebár van belőle egyáltalán). Kivéve ha nincs rendszeresen új rész felirat, akkor inkább nekiesek engsubbal.
Itt meg gyarló ember elolvassa az elrejtetett is, és ezek a beszolások, amiket írtatok a történetből komolyam megmosolyogtatnak, pedig én nem is néztem belőle még egy percet se. Meg persze Hyeon Bin személye is amelett szól, hogy ezt látnom kell. Na majd igyekszem némi önfegyelmet tanusítani, és várni amíg lesz belőle több rész készen, végülis nagyon jó tempóban haladsz vele. Meg ha jól rémlik akkor még amúgy is most megy ez a sorozat, talán januárban lesz vége. Nem is baj van más néznivaló is.
Á és köszönöm természetesen a feliratokat. Addig meg nézem a Prosecutor Princesst, abból ugyis már csak egy rész hiányzik.

Jackimi

Postby Jackimi » Tue Dec 14, 2010 2:49 pm

esztokam wrote:Köszönöm az újabb részt!
Imádom, hogy tele van popkulturális utalásokkal. Igaz, hogy többségében koreai popkultúra, de ha ráismerek, annak mindig nagyon örülök. Az első részben például 1.) az After School és UEE nevével a játék, 2.) a Kim Sun Ah-s kiszólás, ami ugye Hyun Bin miatt poén, és az egyik író korábbi sorozatában is szerepelt és 3.) a végén, mikor Oska mondja a filmcímet, amiben együtt szerepeltek az is Welcome to Dongjakgu lehet utalás a Welcome to Dongmakgool c. filmre... Zseniálisak!!
A 2. részben pedig, 1.) hogy neki olyan nő kell, akiből nem lehet Miss Korea... Kim Sa Rang, aki ugye Seult játsza tényleg Miss Korea volt, még 2000-ben... 2.) Ra Im lakása=National Geographicban mutatott legyes putri (mondjuk ez pusztán gonosz) 3.) Gim Ra Im neki Kim Tae Hee és Jeon Do Yeon (és esküszöm, azt a szexi ruhát is láttam már vmelyik sorozattal kapcsolatban, amiben Ra Im az asztalon feküdt, csak nem ugrik be, mi volt az)
Szerintem zseniális, hogy vannak ilyenek, csak ezt annyira nehéz nekünkmegérteni, ha mondjuk még nem hallottunk az említett, kifigurázott személyekről, filmekről...

Szeretik ezt csinálni, már több filmben észrevettem az ilyen kikacsintásokat (és hány volt, amit nem vehettem észre ezek szerint, mert nem ismerem az eredetit, amire céloznak!) :lol
A NatGeo célzás az csúnya volt, de azért vigyorogtam rajta :D

esztokam wrote:[spoiler]
Amúgy Joo Won egy vadparaszt volt a végén, és pont akkor, mikor már Ra Im is kezdte elfogadni, benyögi a mamának, hogy ne is foglalkozz vele, nem érdemes, csak szórakozom, nem veszem el... Mondjuk még reménykedhetnénk, hogy csak azért beszélt így, hogy a mama hagyja békén Ra Imot, de nagyon kétlem... [/spoiler]

[spoiler]Én is reménykedem, hogy csak taktika, ennyire nem lehet szemét...[/spoiler]
Image

Mese

Postby Mese » Tue Dec 14, 2010 5:02 pm

Köszönöm a második rész feliratatát. :heart:

ilus1

Postby ilus1 » Thu Dec 16, 2010 11:50 pm

Nagyon szépen köszönöm a 2. részt!! Hálás vagyok a nagyszerű munkádért! :clap: :heart: :clap:

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Fri Dec 17, 2010 12:02 am

hehe én feliratra várok xD szal magyar felirattal nézem ameddig van xD
amúgy csak ala natureban nyomom xD
szóval a kis poénolat mik a jeleneteken felül vannak ráadás xD ha van felirat xD
de még így is xD
hmmmm igen az a beszólás akkor durva :S
de nem komoly... bár balhés és félreértés lesz belőle gondolom D:

esztokam

Postby esztokam » Tue Dec 28, 2010 3:18 am

Ez a sorozat egyre jobb lesz!
Már az SMS csengőhangom is Ra Im csengőhangja... Kezdek totál belegajdulni ebbe a sorozatba... Évente elkap egy sorozatőrület és nehezen gyógyulok (tavaly a You're Beautiful miatt voltam agybajos)
Hyun Bint egyszerűen lehetetlen rendesen utálni...
Hosszan a 2 hétvégi részről (bocs, de valahol muszáj kiírnom magamból a rajongásom...) :mrgreen:
[spoiler]Milyen hisztit lerendez már az állítólagos bokasérülésével a 13. részben, csak hogy Ra Imot ölelgethesse egy kicsit... Aztán persze borul a dombról az erdőbe.
Külön pont Baek Ji Young és a My Ear's Candy cameóért... Yoon Sang Hyun imádnivaló ebben az idol szerepbe. hiperaktívan sikítozta haltam be a csípőmozgásán... El tudja nekem adni az idolt. Ráadásul bocsánatot is kér, mikor rájön, hogy tévedett a múltban Seullel kapcsolatban... Nem az a szokásos second male-lead, mert végül is ő nem Ra Im miatt van itt, igazából a bromance miatt érte meg őt beleírni a sztoriba.
Szuper volt, hogy úgy sétáltak a valóságban, mint ahogy azt anno Joo Won elképzelte.
És aztán jött az az ellentmondásos ágyjelenet... Végül is erőszakos volt, jól meg kellett volna rúgni, hogy fájjon neki, de ki tudna hosszú távon ellenállni, mikor igazából nem is akar ellenállni... A való életben tuti kiakadnék egy ilyen jeleneten, de ez egy sorozat, mondjuk, hogy még épp belefér. A kémia abszolút működik, engem megvettek kilóra. OK, a mondókája alatt majd megfojtotta, de még az is tetszett... Ebben a pillanatban tetszett a legjobban a játéka. Fantasztikus volt. Ha ezután azonnal menne katonának azt mondanám fantasztikusan távozott.
Oska szuper volt, ahogy próbálta megvédeni Ra Imot, a gonosz vipera nénikéjétől... Majd megszakadt a szívem. Mondjuk mi a fenének tartotta meg a boxereket? Csak olajat öntöttek a tűzre... Meg idősebbnek néz ki ez a nő 48-nál... Hihetetlen, hogy csak annyi! Elcseszték valamelyik műtétet?
De hála ennek a jelenetnek legalább láthatjuk, hogy Joo Won félig-meddig kiáll Ra Im mellett. Itt éreztem először hogy talán egyikük sem lesz hableány/fiú a végén (utálom az eredeti változatot, mikor először olvastam 6 évesen rémálmaim voltak)
Azért szerintem a nap hőse Oska, mert hihetetlen ezzel a most én leszek a tündérkeresztanyu és elviszlek a bálba dologgal. Cukorpofa. Mondjuk behaltam, hogy szinte egyforma volt a frizurájuk. Ja és hogy ránézésre megmondta az összes méretét pontosan. Tényleg túl sok nője volt már. Seul és Joo Won tekintete mindent megért a végén!

a 14. rész első negyed óráját kb. 7-8 alkalommal néztem újra. Főleg mert Oska nem akarta lefoglalni Ra Imot, hanem inkább lecsapott Seulre és vitte magával. Tudom, hogy nem azért, hogy a másik kettő kettesben legyen, de gondolom az is közrejátszott. Nem hittem a szememnek, mikor Joo Won megnézte a ruhacímkét. Ekkora sznobot...
De végre Ra Im is kb. bevallotta, hogy mit érez. Mondjuk Seult nem értem teljesen, az még OK, hogy eltünteti a másik nőt, de hogy be is olvas neki, hogy ha ketten épp az érzelmeiket vallják meg egymásnak, akkor jobb lenne, ha hagyná. Ez nekem magas volt. (Egyébként ti értettétek a szemüveges fószer 2. angol mondatát? mert én egyáltalán nem, angol volt az egyáltalán?) Ráadásul volt a kedvenc dalom! A She Is mindig jó! Tánc és futó csók és homlokpuszi és hosszú csók. OK, nem veri a Goong csókjelenetét, vagy a Coffee Prince-ét, legalábbis nálam, de a 3. helyre simán bejutott. És az a Sung Si Kyung dal tökéletesen illett a jelenethez.
Oska megint nagy volt, mikor rájött végre, hol hibázott Seullel kapcsolatban. Odament és próbálta rendbe hozni. Mondjuk ennyi év elteltével nem lesz könnyű, de legalább megpróbálja. Remélem Tae Sunt valahogy még beleszövik a sztoriba, mert imádom, hogy felpattan és elkezd intézkedni az újabb pletyka ügyében, de egyébként szinte felesleges a történetben. Addig legalább volt szerepe, amíg Seul vele is kínozta Oskát...
Joo Won szuper karácsonyt csinált Ra Imnak és milyen rendes volt már, hogy elkérte az új főnöktől! Mondjuk azonnal az ugrott be, hogyan fogják kifizetni a lányok a villanyszámlát... Hogy beijedt már Ra Im, hogy kitör megint a vadember Joo Wonból és letámadja. Aranyos volt...
Az a dalszerző csaj túl öregnek tűnik Tae Sunhoz... De hogy még Oskát is képes megzsarolni az már pofátlan. Mondjuk imádom, hogy Ssun követi Oskát, mint egy kiskutya. Még egy bromance a kislelkemnek, kár hogy ez kevésbé van kifejtve, mint az unokatestvérek kapcsolata! Tényleg nem tudnak mit kezdeni szegény sráccal. Tök súlytalan, csak lebeg a sztoriban...
Kim titkár úr kirohanása fenomenális volt! Ő sem gondolhatta komolyan, hogy Joo Won rúgta ki Ah Youngot... Szerintem ez itt már nem is lenne logikus.
A viperától ez volt a legundorítóbb lépés. A barátokon és a családon át elkapni az "ellenséget". Undorító, szánalmas öregasszony. :cussing:
De legalább jött az újabb testcsere az esővel. Behaltam, hogy Ra Im testű Joo Won az együttélést élteti, mert Joo Won nem bírná ki nélküle. Fura szerelmi vallomás, de azért ez annak számít, nem? Mondjuk egyáltalán nem értem miért ne csókolózhatnának egy hétig, mert nincs eső... Miféle logika ez? Ha akarnak miért ne tehetnék? Mondjuk biztos fura lehet a gondolat, hogy a saját testüket kellene megcsókolniuk.
Szuper, hogy most egymásért tudnak dolgozni. Teljes a harmónia... Bár ismerjük el, nem annyira mókás, mint amikor egymás idegeire akarnak menni és igyekeznek romba dönteni a másik életét.
Sajnáltam, hogy Oska lemondta a koncertet, mert így nem láthattunk egy újabb szívmelengető Hallyu Star jelenetet tánccal. De legalább Seul ott volt neki a magányos karácsonyon... Tortástól. Lehet, hogy mégsem utálom annyira Seult, mint hittem, és végül is az éneklés megvolt. Sajnálom, hogy a Here I Am ezen változata a 4. OST-n sincs rajta. Gondolom, majd ha kijön a teljes album.:pray:
Jó volt az Action Schoolbeli karácsonyi buli. Jung Hwan Oh My Godja tökéletes volt! Nagyon kedvelem azt a fiút. HaHát nem kedvelem, akkor ne is beszéljünk a karikatúrájáról (Szőke parókás). De Narsha Bbirimbbabbája nem is volt rossz... Na meg az Abracadabra táncon is jót nevettem. De a Hófehérke jelmez miatt azt mondom, hogy Orange Caramellel is próbálkozhattak, csak az nem került be.
Tetszett, hogy a végén lebuktak. Legalábbis nagyjából. Kíváncsi vagyok, hogy innen most hogyan lesz tovább... Jong Soo és Oska segíthet nekik, de komolyan keresztbe is tehetnének, de egyikükből sem nézem ki az utóbbit... Esetleg elhívják Lee Ji Hyunt és beutaltatják a párt egy jó kis elmegyógyintézetbe.
[/spoiler]
Szerintem nagyon jól kezeli a sorozat a zenét. Az erős jelenetek szinte mindig zene nélkül mennek le, csak a végén, a lezárásnál szólal meg valamelyik dal és ez tetszik. Mert nem kell a zenével elterelni a figyelmet a gyenge játékról, mivel nem gyenge a játékuk. Ez jó...

andrea72

Postby andrea72 » Tue Dec 28, 2010 4:03 pm

esztokam, teljesen megértelek, egyszerűen imádom ezt a sorozatot .... amennyire emlékszem egyik sorozaton sem nevettem ennyit. Nagyon várom a következő részeket. Hyun Bin nagyszerű benne ...
Honnan szereztél csengőhangot? én is szeretnék ..... :)

Jackimi: nagyon hálás vagyok, hogy fordítod, nagyon köszönöm

esztokam

Postby esztokam » Tue Dec 28, 2010 4:17 pm

andrea72 wrote:esztokam, teljesen megértelek, egyszerűen imádom ezt a sorozatot .... amennyire emlékszem egyik sorozaton sem nevettem ennyit. Nagyon várom a következő részeket. Hyun Bin nagyszerű benne ...
Honnan szereztél csengőhangot? én is szeretnék ..... :)

Jackimi: nagyon hálás vagyok, hogy fordítod, nagyon köszönöm

Az am-addictionön fenn van a sorozat zenéje is és feltöltötték külön a csengőhangot.
Feltettem mediafire-re:
az eredeti: http://www.mediafire.com/?twk17px5c509trf
Mikor Hyun Bin mondja: http://www.mediafire.com/?3st85rvrv3wh3v9

andrea72

Postby andrea72 » Tue Dec 28, 2010 4:50 pm

Hűű... nagyon köszi, szuper :)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Tue Dec 28, 2010 4:58 pm

Esztók
Köszi szépen a linkeket :D

archy

Postby archy » Thu Dec 30, 2010 8:10 pm

Egyet értek veled, esztók, tényleg jól kezelik a zenét. a marry me maryben néhol már rendesen zavart, hogy mindig csak merengenek mélabúsan és szól a zene, amik nem rosszak, de a végére meg lehet unni... a secret garden zenéit viszont egyenesen imádom :D nagyon jók lettek!
nekem pl nagyon tetszik az is, ahogy néhány régebbi jelenetet újrajátszanak, más szemszögéből... a táskás veszekedés után, vagy mikor a direktor látja őket... jó ötlet volt!
Már nagyon várom a folytatást...

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Fri Dec 31, 2010 11:31 am

esztokam köszi a linket :D vittem én is XD
heheh
és élvezet volt olvasni a leírásodat :P sok dalt ismerek én is de nekem fele sem ugrik be XD te meg úgy látszik napra kész vagy :D woow nagyon jó :D
a hableány hasonlatot átolvastam többször de nem értettem....
min degy holnap leszúj rész juhéééé nagyon várom...ű
marry meg.... tipikus esete hol nem a " jó csavókának " ítélném a csajt... nem érdemli meg utsó 3 4 részben egy hisztis kis kölyöknek tünt :S
mig a másik.... -wooow- nyáladzik xD

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Fri Dec 31, 2010 4:19 pm

Nagyon boldog új évet kívánok Mindenkinek!
üdv. Gabi :party:

ilus1

Postby ilus1 » Fri Dec 31, 2010 8:51 pm

Kedves Jackimi!
Kívánok neked Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet!!! Köszönöm az eddigi munkádat, hiszen a fordításoddal nagyon sok boldog percet szereztél nekem, de gyanítom, hogy nem csak nekem, hanem sok-sok fórumozó társamnak!!! Hálás vagyok, hogy megismerhettelek!!! Köszönöm a segítségedet, kedvességedet és önzetlenségedet!!!
Kívánok minden fórumozó társamnak és a fordítóstábnak is Nagyon Boldog Új Évet!!! :clap: :heart: :clap: :alcoholic:

esztokam

Postby esztokam » Sat Jan 01, 2011 2:03 am

Remélem jól telt a szilveszter!!
Hyun Bin és Ha Ji Won a mai/tegnapi SBS Drama Awardon Top Excellence Awardot kaptak mindketten. Meg persze a netes szavazás Népszerűségi díját és Top Starok is lettek és persze a Best Couple díjból is részesültek... És esküszöm, hogy az a csokornyakkendő, ami Hyun Bin nyakán van enyhén flitteres... Szakadok a fickón
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/javabeans122/event/2010/10a/sbsa_hyunha4.jpg
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/javabeans122/event/2010/10a/sbsa_hyunha5.jpg
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/javabeans122/event/2010/10a/sbsa_hyunbin1.jpg
Lee Philip: http://i294.photobucket.com/albums/mm96/javabeans122/event/2010/10a/sbsa_philiplee1.jpg
Kim Sung Oh: http://i294.photobucket.com/albums/mm96/javabeans122/event/2010/10a/sbsa_kimsungoh3.jpg
Lee Jeong Sook: http://i294.photobucket.com/albums/mm96/javabeans122/event/2010/10a/sbsa_leejongseok2.jpg
a kedvenc kaszkadőröm, alias Jang Seo Won nem volt ott?
A képek a dramabeansről vannak

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sat Jan 01, 2011 2:20 am

wow megnézegettem a képeket nagyon jóóók :D
asszem az átadot is meg kéne néznem valamikor :P
buék ünneplés XD
és mint most egy smsben kaptam :P
"kívánok neked békét, szerelmet és egészséget bla bla bla.... francokat !!! Kívánok neked sexet piát orgazmusokat és remélem nyersza k... tt lotton :P BUÉK !! "

archy

Postby archy » Sat Jan 01, 2011 5:41 am

Sziasztok!!
búék mindenkinek!!! :)
Csak annyit szeretnék kérdezni... hogy tudtok ajánlani oldalt, honlapot, ahová hamar (leghamarabb!! :D ) felkerül a következő 15. rész és/vagy angol felirat??? anélkül sajnos kukkot sem értek :(
de már tűkön ülök!! :D
köszönöm szépen!!!
búék még egyszer!!! :)

Jackimi

Postby Jackimi » Sat Jan 01, 2011 3:10 pm

Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet! Köszönöm a fórumot gazdagító hozzászólásokat!

Nekem sajnos az évvége/év eleje nem a pihenést jelenti, hanem 3x több munkát, mint általában, de azért majd igyekszem hamarosan új felirattal jelentkezni!

Addig is kitartás! :-)
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Sat Jan 01, 2011 3:11 pm

archy wrote:Sziasztok!!
búék mindenkinek!!! :)
Csak annyit szeretnék kérdezni... hogy tudtok ajánlani oldalt, honlapot, ahová hamar (leghamarabb!! :D ) felkerül a következő 15. rész és/vagy angol felirat??? anélkül sajnos kukkot sem értek :(
de már tűkön ülök!! :D
köszönöm szépen!!!
búék még egyszer!!! :)

Tudomásom szerint a Viikii a leggyorsabb, de lehet, hogy tévedek...
Image

esztokam

Postby esztokam » Sat Jan 01, 2011 7:42 pm

csillibilli112 wrote:esztokam köszi a linket :D vittem én is XD
heheh
és élvezet volt olvasni a leírásodat :P sok dalt ismerek én is de nekem fele sem ugrik be XD te meg úgy látszik napra kész vagy :D woow nagyon jó :D
a hableány hasonlatot átolvastam többször de nem értettem....

Az eredeti kis hableány történet végén a hableány tajtékká változott, miután a herceg egy másik nőt vett el és senkinek nem tűnt fel, hogy eltűnt. Joo Won tehát eredetileg azt akarja Ra Imtól, hogy ha ráun egyszerűen tűnjön el nyomtalanul az életéből, amit persze Ra Im nem akar. Azután persze már Joo Won azzal is megelégedne, ha ő lehetne a habfiú, szóval Ra Im is akkor dobhatná el, amikor akarja
Utálom az eredeti kis hableány sztorit...

Jackimi, te hogy nézed a viki-n a Secret Gardent, mert én akármikor mentem oda, azt írta, hogy not yet avalaible... Fogalmam sincs, mi lehet a gond. Talán nem bírja a magyar IP címemet a rendszerük? De mostanában soha nem jön össze az IP váltás...

Jackimi

Postby Jackimi » Sat Jan 01, 2011 8:00 pm

esztokam wrote:
Jackimi, te hogy nézed a viki-n a Secret Gardent, mert én akármikor mentem oda, azt írta, hogy not yet avalaible... Fogalmam sincs, mi lehet a gond. Talán nem bírja a magyar IP címemet a rendszerük? De mostanában soha nem jön össze az IP váltás...

Próbáld meg nála:

http://www.jacinda1st.com/2010/11/secret-garden-english-subtitles.html
Általában elég gyorsan felteszi az illető a videót.

(A kis hableány sztorit én is utálom, meg Andersen úgy általában sem tartozik a kedvenc mesemondóim közé :x De a My Girlfriend is a Gumiho-ban tetszett a párhuzam. Itt persze nem.)
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sat Jan 01, 2011 8:07 pm

ah a kis hableány story ismerem jah nem a legjobb b:S
csak nem értettem hogy jön ide köszi h elmondtad :D
nah már cska pár perc és lejöna rész alig váááárom :D :cheers: :heart:

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sat Jan 01, 2011 9:34 pm

ah a kis hableány story ismerem jah nem a legjobb b:S
csak nem értettem hogy jön ide köszi h elmondtad :D
nah már cska pár perc és lejöna rész alig váááárom :D :cheers: :heart:

szerk
ahh megnéztem a 15 et
[spoiler] háááát aranyos kis történet volt :D
de a véééége :crazy: :crazy: komolyan elsőre azt hittem mivel nem ketten vannak az esőben így kiszabadul a lélek de a csaj nem kap semmit sal összeesik koma :P dorikra jellemző xD
a másik meg h 2 lesz ugye benne egyszerre :p
de ez hmmm mikor elkezdett zihálni már leesett mi van :O ohh szegény S: átérzewm S:
remélem gyorsan megmenti :S :unsure: bizti csak elájul de akkor is :S az a gonosz gonosz bácsi :S hogy tehet ilyet S: de a csaj majd elmondja hogy ő volt meg a fene buktassa már le valaki és távolítsák már el.....

más nagyon tetszett ahogy beszélgettek mikor kiderültek a dolgok XD
oskar és ahogy kiderült ki látta pucéran :mrgreen: :mrgreen:
ez van xD
de anyuka sem semmi....
hehe és az együtt eddzés is aranyos volt és az alatta menő számot imádom :P :whistling:
alig várom a holnapot h legyen az új rész
még jó h nem vasarnap van és egy hetet kellene várni az újjabb részre.. ilyen vég utan :crazy: :goggle: [/spoiler]

archy

Postby archy » Sun Jan 02, 2011 4:39 pm

Az eredeti hableány-sztorit én sem ismertem, de a pofonnál sejtettem, hogy vmi ilyesmiről lehet szó... :)
ez a kegyetlenül őszinteség... :S
egyvalami nekem még mindig nem tiszta. Ra Im hány éves? Joo Won mintha mondana vmelyik részben olyat, hogy 4 év van köztük... vagy azt nem a csajra érti?

esztokam

Postby esztokam » Sun Jan 02, 2011 6:19 pm

archy wrote:Az eredeti hableány-sztorit én sem ismertem, de a pofonnál sejtettem, hogy vmi ilyesmiről lehet szó... :)
ez a kegyetlenül őszinteség... :S
egyvalami nekem még mindig nem tiszta. Ra Im hány éves? Joo Won mintha mondana vmelyik részben olyat, hogy 4 év van köztük... vagy azt nem a csajra érti?

Az biztos, hogy Joo Won 34 éves, mert ezt megbeszéli kedvenc kaszkadőrömmel Jung Hwannal, hogy a srác 31 és akkor miért használ vele szemben banmalt, mert igencsak udvariatlan. Arra nem emlékszem, hogy egyáltalán szóba kerül-e Ra Im kora. 13 éve még gimis volt, max. végzős. Talán a viki-n olvastam, hogy 28 éves... (mondjuk ott az írják, hogy Joo Won és OSKA is 31, szal lehet, hogy nagy butaság, de akkor is max. 27-30 éves lehet)
OSKA pedig 35...

Egyre rosszabb érzéseim vannak a sorozat végével kapcsolatban. Ah Young rémálmai és úgy hallottam korábban az író nem bánt kesztyűs kézzel a főszereplőivel, szóval emiatt mondom. Szeretnék már egy normális happyendet ásó-kapa-nagyharanggal, fehér menyasszonyi ruhával és nagy lagzival... Igazán nem nagy kérés. (mostanában valahogy nem ezt kapom)
Last edited by esztokam on Sun Jan 02, 2011 6:40 pm, edited 1 time in total.

archy

Postby archy » Sun Jan 02, 2011 6:31 pm

az szép :)
Igen, azért kérdem, mert az kiderül, hogy Joo Won 34... aztán vmelyik rész végén, mikor hallja joo won ra im-ot oskával beszélni, ahogy oppázza... utána szóvá teszi, hogy őt miért nem oppázza, 4 év van köztük. Vagyis én így értettem, de a 30 azért soknak tűnt!
de elég valószínű, ha te is erre jutottál!!

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sun Jan 02, 2011 7:10 pm

hát én is az áso kapa... véget szeretném :P az a ahh a végén és elégedetten hátradölni....
nem sok sorozat adta ez mostanság :S
jó eza sori imádom csak 2 3 rész óta olyan semmibe vesző lett valahogy mintha nem haladna sehova csak megy a történet de inkább csak az idő de nem jutnak 1 ről a 2 re.. mindig valami hülyeség akadályozza mi igazából nem is akadály. ne,m tudom értitek e, de nekem ilyen érzetem van. mindenesetre várom h lejöjjön a 16 XD
már tűkön ülök de nagyon a tudjátok melxik jelenet miatt a végén :P :whistling:

Jackimi

Postby Jackimi » Sun Jan 02, 2011 7:39 pm

Nem akarok senkit sem elkedvetleníteni (főleg nem saját magamat) de engem a kezdet kezdetétől nyugtalanít az a műfaji meghatározás, hogy "melodráma". Mert idáig ugye inkább a komikus oldala volt kiélezve a sorozatnak - mellesleg a "comedy" sehol sem szerepel műfajbesorolásként...
Azt nagyon nem szeretem, ha egy komédiának induló film végét oda nem illő módon zárják...
Hát remélem ez csak vészmadárkodás... :crazy: Ásó-kapa-nagyharangot kérünk!!!
HA MÉGSEM, KIMEGYEK KOREÁBA ÉS EGY FORGATÓKÖNYVÍRÓ NAGY BAJBAN LESZ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

archy

Postby archy » Sun Jan 02, 2011 7:56 pm

Neeeeeeeeeeeeeeeeee........ NE is gondoljatok ilyesmire!!!! Én abba belehalok, ha ennek rossz vége lesz :D tényleg nem húzhatják le a végét depisre, ha végig vicces meg vidám volt... vagy van ilyen tapasztalatotok sorozattal kapcsolatban??? nem akarom :(((((

esztokam

Postby esztokam » Sun Jan 02, 2011 10:12 pm

Jackimi wrote:Nem akarok senkit sem elkedvetleníteni (főleg nem saját magamat) de engem a kezdet kezdetétől nyugtalanít az a műfaji meghatározás, hogy "melodráma". Mert idáig ugye inkább a komikus oldala volt kiélezve a sorozatnak - mellesleg a "comedy" sehol sem szerepel műfajbesorolásként...
Azt nagyon nem szeretem, ha egy komédiának induló film végét oda nem illő módon zárják...
Hát remélem ez csak vészmadárkodás... :crazy: Ásó-kapa-nagyharangot kérünk!!!
HA MÉGSEM, KIMEGYEK KOREÁBA ÉS EGY FORGATÓKÖNYVÍRÓ NAGY BAJBAN LESZ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tudom, hogy ott van az a melo, mint műfaj, de ha a comedyt nem is írták, eddig majd minden részen röhögtem. Szóval reménykedtem, hogy elfelejtik a melót, főleg, mivel 3-4 hete még az írónő is azt nyilatkozta, hogy ő sem tudja mi lesz a vége... Bakker, már abban reménykedek, hogy nem rendelnek be extra részeket, (mondjuk azt már meg kellett volna ejteni), mert úgy 2 hét múlva megtudom mi a vége...
Nekem elég melodrama az is, hogy [spoiler]Joo Won 13 évvel ezelőtti balesete miatt halt meg Ra Im apja, szóval ha úgy vesszük Joo Won ölte meg a papát. Ra Imnak meg kell birkóznia ezzel az információval és ez még jelenthet törést a kapcsolatban.[/spoiler] Ha az írónőnek ez nem elég, akkor szerintem Ra Imban fog súlyos károkat tenni... Mondjuk voltak pillanatok, amiket szerettem a hétvégi részekben, pedig tényleg nem annyira előrehaladó, mint az eddigi epizódok... Kicsit tényleg topogunk. De minden sorozatnak van egy ilyen időszaka.
[spoiler]Oska és Jongsoo megdöbbenése aranyos volt, mondjuk Yoon Sang Hyun sokkal jobban hozza a megdöbbent/kiakadt figurát, miután meghallja az Oppát unokaöccse szájából. OK, imádom amikor enyhén bamba fejjel bámul ki a fejéből, van abban valami vonzó. És amikor rádöbben, hogy Ra Im mindent látott a szaunában.... :rofl: Amikor távozás után topog Jongsoo után imádnivaló.
Tetszik, hogy Oska mindenkitől bocsánatot akar kérni, hogy méltó legyen Seulra és javítsa a róla kialakult képet. Pláne, azért, mert egy részére nem is emlékszik...
Szerettem Ssun féltékenykedését (tudtam én, hogy OSKA fanboy a drága, hiába tagadta, tuti rosszabb, mint Ra Im). Kezdem kedvelni Seult, végül is együtt dolgoznak, hogy segítsenek Oskának. Mondjuk nekem fura, hogy Seult végig ahjummának hívja.
Az edzéseket is kedvelem főleg, mert ezzel Joo Won végre eléri, hogy együtt éljenek. Bár ez szimpla zsarolás, ha nem mész bele, nem megyek el helyetted a meghallgatásra. És én még mindig kedvelem ezt a fickót. Mondjuk az új mackófelsője a szegecsekből kirakott szívvel nem éri el a flitteres olasz és a virágmintás francia szintjét, de lehet hogy ez csak spanyol... (eskü, ha lehetne itthon ilyeneket szerezni megvenném... kezd tetszeni)
Az már meg sem lep, hogy mikor gonosz vipera anya kidobja őket Oskához költöznek. Hyun Bin angyali Ra Im mosolya imádnivaló volt, na meg az Oskára gyakorolt hatása.
A nagypapa 4-es számú felesége is jófej. Mondjuk ez már annál a résznél kiderült, amikor Ra Him leütötte a zaklató ügyfelet. Mellesleg Park igazgató szemétláda, ezt tudtam, csak nem hittem, hogy ilyen mélyre süllyed.
Imádtam, hogy Ra Im miután megvolt a visszacsere mindenkit mozgósított, hívta Ah Youngot, Kim titkárt, a mentőket. És persze ő is rohant. Kit izgat a meghallgatás, élete lehetősége, ha a szerelme bajban van. :heart:
A 16.rész elején a szöveget Ra Im apja mondta? Tuti valami tragikus előrejelzés lehet, csak hogy tényleg melo legyen ez a dráma.
A kórterembe való belépésnél azt hittem sokkal nagyobb ordítozást vág le Joo Won. Imádtam, hogy csak megölelte és vigasztalta. De jól hallottam, hogy valami olyasmit mondott, hogy még egy csókot sem kapok asszony? ez a fickó beteg... Jobban kiakadt azon, hogy Ra Im miatta kihagyta a meghallgatást, mint a liftezésen.
Őszintén szólva felirat nélkül ált. áttekerem Oska jeleneteit, szóval fogalmam sincs most miért üldözték az újságírók és mi van Chae Rivel... Biztos még mindig a plagizációs ügy folyik. (de majd a hajnali dramabeansből megértem)
Jongsoot bírom. Amint esélye van megütni Joo Wont meg is teszi... Szimpatikus!
Akkor mondtam, hogy szerelmes vagyok Hyun Binbe, mikor Oskát is bevonva megszerzi a rendező számát és kierőszakol ékes angol nyelven egy újabb meghallgatást intéz Ra Imnak. Remélem érti is, amit mond. Szerintem az egész akciójelenetet csak az amerikai rendező kedvéért (mikor először hallottam a 4. OSTről ezt a dalváltozatot még nem tetszett, de ide pont tökéletes volt)
Állítólag a 2. apaszövegnek az volt a lényege, hogy milyen jó, hogy eredetileg nem jutott el a meghallgatásra, szóval ha apa tényleg ezt akarja akadályozni, akkor valszínűleg a forgatáson történhet valami Ra Immal...
Ssun tuti fanboy. Rosszabb a legrosszabbaknál is, szerintem van egy titkos Oska oltára valahol a lakásban, amit egy vörös függöny választ el a lakás többi részétől, hogy azért ne akadjanak ki a vendégek. Esküszöm, hogy szinte flörtöl Oskával...
Az a gyors puszi Ra Im ágyán szuper. Ez az első, amit Ra Im kezdeményezett, a saját testében. Valahol ez szép...
Oska most saját magának kavart botrányt? Ez a csávó hihetetlen.
Joo Won mindenkit végigkérdez a 13 évvel ezelőtti balesetről, de nem is kap rendes választ. Elég sokkoló lehetett, ha nem emlékszik, pedig 21 volt.
Az átkozott vipera megdöbbenése hihetetlen volt. Szerintem ez egy isteni igazságszolgáltatás, akkor is ha a papa intézte. Mint a Who Are You?ban...
Joo Won aranyos féltékenyen. Ez nekem is megy, jobb vagyok nála. Jong soo és Junghwan meg ott áll és csendben mulatnak rajta. Ez nagyon tetszik.
A végét nem értettem, miért lenne ok a szakításra, hogy anno Ra Im apja mentette meg Joo Wont. Szerintem nem akarja, hogy Joo Won megtudja, mi is történt valójában. Ez is tök felesleges.
A záródal Hyun Biné volt. Alig várom, hogy tényleg megjelenjen már.
Az utsó 4 részre "igazán nem maradt sok", csak meg kell oldani az Oska-Seul kérdést, Ssunnak is szeretnék egy lezárást, Joo Won tuti hallotta az átkozott vipera meséjét a háttérből, szóval neki is meg kell birkóznia a dologgal. És még persze a meghallgatás eredményét is meg kell tudnunk és az ő történetüket is le kell zárni, de ezzel kapcsolatban ezután még rosszabb érzéseim vannak.
A sötét pontokat majd dramabeansről kitöltöm reggel/hajnalban[/spoiler]

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sun Jan 02, 2011 10:45 pm

uh igen XD
lehet mondani a 16 után visszavonom h nem megy a dolog és áll :d
drámai hatás megvolt...
zárásként mindenhogy mármint a részé :
de a vicces jelenetek is :D
én felirattal csak első 2 t láttam és kitartóan vááááárom XD
hmmm ost úgy ahogy van imádom :D
jah hülye kérdés.... de a teloka mit mond? a wodsa... vagy mi a kis szöveg mi az enyémen is fityeg már XD csak jelentését nem tudom... keke
nem hiszem h hosszabbítanának ez így 20 al ledsz kerek és szép jobb is mert akkor vagy nyújtanak vagy összecsapnak ha változtatnak azon mit előre elterveznek sehogy sem egyik változatot sem csípem
melodrama ide vagy oda nem hiszem--- remélem--- nem lesz tragédia a vége... vagy ha.... grrr megyünk írót ölni koreába !!!!!

esztokam

Postby esztokam » Mon Jan 03, 2011 2:32 am

csillibilli112 wrote:uh igen XD
drámai hatás megvolt...
jah hülye kérdés.... de a teloka mit mond? a wodsa... vagy mi a kis szöveg mi az enyémen is fityeg már XD csak jelentését nem tudom... keke
nem hiszem h hosszabbítanának ez így 20 al ledsz kerek és szép jobb is mert akkor vagy nyújtanak vagy összecsapnak ha változtatnak azon mit előre elterveznek sehogy sem egyik változatot sem csípem
melodrama ide vagy oda nem hiszem--- remélem--- nem lesz tragédia a vége... vagy ha.... grrr megyünk írót ölni koreába !!!!!

a Munja Wa Shong azt jelenti, hogy Üzeneted érkezett. Taru az LG egyik reklámhadjáratához rögzítette pár hónapja ezt az üzenethangot és teljesen meglepődött, hogy mennyire megőrülnek érte most a sorozat miatt. Tarut szeretem, de ő is meglehetősen underground énekesnő. Régebben egy The Melody nevű trió tagja volt (énekeltek pl. a Coffee Prince zenei anyagára), a feloszlás után pedig szólóban folytatta. Talán a legismertebb szám, amiben énekelt az a Il Bun Il Cho (1 Minute 1 Second) az Epik Hightól, de duettezett Wheesunggal is (na jó, abban van Humming Urban Stereo is, de a Love Seat akkor is kifejezetten jó dal). És szólóban is elég sok sorozatzenéje van.

Elragadtattam magam, de ha kpopról van szó, akkor mániákusabb vagyok, mintha a kedvenc sorozataimról/színészeimről beszélek... Mert a Kpop változatos és hatalmas és nem csak a mainstreamből áll...

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Mon Jan 03, 2011 10:24 am

esztokam wrote:
csillibilli112 wrote:uh igen XD
drámai hatás megvolt...

a Munja Wa Shong azt jelenti, hogy Üzeneted érkezett. Taru az LG egyik reklámhadjáratához rögzítette pár hónapja ezt az üzenethangot és teljesen meglepődött, hogy mennyire megőrülnek érte most a sorozat miatt. Tarut szeretem, de ő is meglehetősen underground énekesnő. Régebben egy The Melody nevű trió tagja volt (énekeltek pl. a Coffee Prince zenei anyagára), a feloszlás után pedig szólóban folytatta. Talán a legismertebb szám, amiben énekelt az a Il Bun Il Cho (1 Minute 1 Second) az Epik Hightól, de duettezett Wheesunggal is (na jó, abban van Humming Urban Stereo is, de a Love Seat akkor is kifejezetten jó dal). És szólóban is elég sok sorozatzenéje van.

Elragadtattam magam, de ha kpopról van szó, akkor mániákusabb vagyok, mintha a kedvenc sorozataimról/színészeimről beszélek... Mert a Kpop változatos és hatalmas és nem csak a mainstreamből áll...

Hihi
Most már az én telómon is ott fityeg és ha jön az üzi akkor ez szól Jaj annyira tetszik :)

esztokam

Postby esztokam » Mon Jan 03, 2011 3:24 pm

totál beteg vagyok. Éjjel megálmodtam Oska alternatív szereposztását, mert az MP3 lejátszóm random lejátszásra volt állítva. Son Ho Young... szinte önmagát kellene alakítania. Régen hatalmas sztár volt még a g.o.d tagjaként és még 30on és katonaságon túl is ő az igazi idol oppa...
http://www.youtube.com/watch?v=bAlt054uoF0
Tuti nem lett volna olyan jó, mint Yoon Sang Hyun, de megérne egy próbát. (lehet, hogy csak a 2008-as frizurája miatt érzem a hasonlóságot)

timbo

Postby timbo » Mon Jan 03, 2011 3:47 pm

Esztók! Ha már G.O.D., akkor Hyun Bin helyett lehetne Yoon Kye Sang, akinek már úgyis volt hasonló testcserés szerepe. XD :whistling:
Image

esztokam

Postby esztokam » Mon Jan 03, 2011 6:00 pm

timbo wrote:Esztók! Ha már G.O.D., akkor Hyun Bin helyett lehetne Yoon Kye Sang, akinek már úgyis volt hasonló testcserés szerepe. XD :whistling:

Hyun Bin pótlását még nem álmodtam meg, talán mert eleve már ő is pótlásként került a szereplőgárdába, miután Jang Hyuk kivonult (és vitte magával Jaebumot is).
Yoon Kye Sangot már nem is tekintem énekesnek (Yoon Eun Hye sem énekesnő, bár imádtam a Baby VOXot)... Adott ki egyáltalán szólólemezt? Mondjuk abból a csapatból már csak Kim Tae Woo és Son Ho Young foglalkozik tényleg aktívan zenével, a többiek inkább színészethez pártoltak át. A G.O.D-t is a katonaság tette tönkre... Hivatalosan feloszlottak egyáltalán?
Yoon Kye Sang azért sem jutott eszembe, mint G.O.D tag, mert kihagyta a baráti összeborulást Kim Tae Woo Memory & Remembrance c. számában/klipjében...

Elő kell szednem a G.O.D diszkográfiát...

archy

Postby archy » Wed Jan 05, 2011 12:21 am

én még mindig nem találok angol feliratot a hétvégi részekhez...
de már nem bírtam ki, és beletekertem mindkét részbe, meg elolvastam a rejtett kommenteket. Tele vagyok kérdőjelekkel...
[spoiler]Azt nem tudom elképzelni, hogy egyedül Ra Im-mal történjen vmi súlyos, ráadásul a forgatás kapcsán, mert akkor Joo Won lelkén száradna az is (meg Ra Im apjának a halála is...), tekintve, hogy ő intézte el az újbóli meghallgatást... Akkor már vagy hepiend vagy mindketten meghalnak vagy csak Joo Won-nal történik vmi... de ő meg olyan szerencsétlen így is a betegségével, minek tovább ritkítani?? :) ha meg mindketten... komolyan, már azon gondolkodom, hogy az egyik plakát, amivel reklámozva van a sorozat, jelent vmit. Amelyiken Joo Won száll elöl, fogja Ra Im kezét és repülnek együtt az égbe :D:D:D
Csak abban reménykedem, hogy ez a sok rossz csak időhúzás a hátralévő részekre, aztán jön a nagy bumm a hepienddel. Még semmi végérvényes nem történt, ennek ellenére nem vagyok túl optimista...[/spoiler]
már nagyon kész vagyok! Ráadásul a vizsgaidőszak kellős közepén!!! :S[/spoiler]

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Jan 05, 2011 6:46 am

Egyet már elmondhatok, akárhogyan is végződik, az már biztos, hogy a kedvenceim között marad ez a sorozat. És ugyan nem vagyok otthon a koreai könnyűzenében (persze idáig majdnem minden sorozatnak nagyon tetszett a zenei anyaga) de a Secret Garden zenéje valami gyönyörű, úgyhogy ez még csak fokozza az élményt. Gyorsan le is töltöttem, amint elérhető volt, hogy akármikor hallgathassam :wub:
Image

esztokam

Postby esztokam » Sat Jan 08, 2011 12:51 am

Láttátok a 17. rész előzetesét? Nem lesz egy sétagalopp. Most jön a szenvedés és a befordulás...
http://www.youtube.com/watch?v=0LR9BMPOJfU
az már kegyetlen, ha az ember az előzetesen is könnyezik, ugye?

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sat Jan 08, 2011 1:22 am

uh nme láttam köszi :O
ahhh csak röviden marom magam marom magam marom magam....
komolyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :cry: :crazy: :unsure: :cry: :cry:

neidra

Postby neidra » Sun Jan 09, 2011 6:24 pm

Délelőtt megnéztem a 17. részt (szerencsére már angol felirattal ) de nem bírtam várni. Most fejeztem be a 18. részt. Imádom. :w00t:
Látta már valaki????

Mondjátok hogy nem csak én vagyok fanatikus. És szerintetek is olyan jó volt. (Egyébként nem kell félni. Szerintem egyáltalán nem volt sok szenvedés. Pont tökéletes dózis volt. Minden minden ebben a drámában. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

1 baj van. MÉg messze a jövő hét. :goggle:

esztokam

Postby esztokam » Sun Jan 09, 2011 9:21 pm

neidra wrote:Délelőtt megnéztem a 17. részt (szerencsére már angol felirattal ) de nem bírtam várni. Most fejeztem be a 18. részt. Imádom. :w00t:
Látta már valaki????

Mondjátok hogy nem csak én vagyok fanatikus. És szerintetek is olyan jó volt. (Egyébként nem kell félni. Szerintem egyáltalán nem volt sok szenvedés. Pont tökéletes dózis volt. Minden minden ebben a drámában. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

1 baj van. MÉg messze a jövő hét. :goggle:

konkrétan kisírtam a szemem a 17.részen. [spoiler]Nem értem, hogy nem vették észre, hogy Joo Won nem viselkedik normálisan, mint aki konkrétan halni készül és tényleg... Igaz, az Oska-Tae Sun kikötői jelenet szuper volt és enyhítette a szenvedést, de én akkor is szenvedtem... Jung Hwan beszólása is világbajnok, hogy esetleg Joo Won nem szereti a férfiakat, mert randizhatnának és neki is olyan remek dolga lenne, mint Ra Imnak...
a 18.rész sem volt sokkal jobb szenvedési szempontból. Vipera anyutól még mindig a frász kerülget. Nem értem, mi baja volt Jong Sooval. Oska a legjobb. Amikor rádöbben, hogy az eső miatt újra lélekcsere volt Ra Im és Joo Won között, aztán pedig elmegy Ra Himhez a kórházba és lehordja és elsiratja. Én is sírtam...
Mondjuk mikor Joo Wonita szétverte a testőröket kicsit megnyugodtam, de mikor Ra Him elolvasta a levelet már megint bőgtem... és végig bőgtem a kórházlátogatások alatt és Oska szomorkodása alatt és amikor álmukban randevúztak és beszélgettek és basszus összeházasodtak(?!, mondjuk Hyun Bin dalára, de akkor is, it's too much to handle). Gondolom a papa nem ezért csinálta ezt az egészet. Nem hitte, hogy egymásba szeretnek és mindketten szenvedni fognak, de reménykedtem, hogy az álombeli ivás rendbe rakja őket és Ra Im is felébred a kómából és konkrétan úgy éreztem, hogy lekerült a mellkasomról egy hatalmas kő, mikor megtörtént, szóval megint sírtam (sírtam ma egész nap). Aztán a megkönnyebbülés átváltott döbbenetbe, Joo Won amnéziás?! nem túlzás ez?! Tőlem is megkapja a makjang besorolást... Már csak az agytumor hiányzik és totál kész lennék...
Mondjuk egy kis feledékenységen könnyebb túllépni, mint a halálon. Bár még nem értem, mennyit felejtett Joo Won, mert valamit egy liftről hadovált. Akkor most csak Ra Imot felejtette el? És kell 2 rész, hogy észhez térjen? De legalább visszatért a kedvenc melegítőfelsőnk! És persze a párhuzamos sétálás, mint visszatérő motívum (kegyetlen lehetett hóban fagyban pizsiben filmezni).
Amikor meglátogatja a kórházban még mindig nem emlékszik? De itt is megvan az ismétlés. Mondjuk nem értem, hogy a vipera anyu itt miért nem avatkozik be. Nem hiányzik, de fura. Ra Im mondjuk hozza a csipkelődő formáját és ez sokat javít a helyzeten.
Tetszett, hogy vipera anyu majdnem szívszélhűdést kapott, mikor Ra Im leanyukázta. Ez a csaj nagyon tud. Mondjuk kicsit fura, hogy Joo Won az amnézia ellenére együtt lóg Ra Immal. Biztos van valami varázslatos a lányban, ha másodszor is elég pár pillanat és nem tudja elfelejteni. De persze csókolózni amnéziásan is akar... Ez jó felütés volt a végére. Hátha attól visszatér az emlékezete... És akkor még mondjuk fél rész megy el azzal, hogy nem tudják mit tegyenek és másfél rész öröm és boldogság jár nekünk. Nagyon remélem.[/spoiler]
Nem is tudom, hogy várom-e a jövő hetet. Akkor vége lesz. Hiányozni fognak ezek a lököttek és a hülye melegítők.

Most olvastam, hogy nem csak mi izgulunk a vége miatt, hanem a sztárok is...
Hihetetlen népszerű ez a sorozat.
http://www.allkpop.com/2011/01/secret-g ... r-on-staff

archy

Postby archy » Mon Jan 10, 2011 6:23 pm

megnéztem végre én is a hétvégi részeket... most tök hamar kijött az angol felirat!! :)
Rossz, hogy már csak 2 rész van hátra :( de jó érzésem van velük kapcsolatban, nem hiszem, hogy rossz vége lesz.
Nekem a 18. rész már kicsit abszurd volt...
[spoiler]az újabb megcserélődés, az az álom apával, aztán felébrednek a saját testükben, de joo won amnéziás. Vajon miért? Miért akarta így ra im apja? ő intézte egyáltalán? mondjuk, ha már itt tartunk, én azt sem értem, hogy az 5. részben miért adta nekik a löttyöket, miért akarta, hogy megcserélődjenek... :D
Nemcsak ra im-ot felejtette el joo won, hanem mindent, ami a baleset után történt... ha jól értettem, akkor a tűzoltóra sem emlékszik, aki megmentette. de remélem, nem húzzák ezt az állapotot sem sokáig :) arra már így is rájött, hogy fontos neki ra im, az ő nevével ébredt és folyton rá gondol. kicsit olyan érzésem volt, hogy kezdődik elölről :) csak most ra im nem tiltakozik.
arra nagyon kíváncsi vagyok, anyát hogy fogják kiiktatni... nem nagyon akar megenyhülni. de csak elbánnak vele! már a direktor is zöld utat adott a kapcsolatnak... :)[/spoiler]
egy héten belül kiderül...

Return to “Subtitles”