Love Shuffle [Hungarian Subs] (Ep 1 of 10)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Ariana

Love Shuffle [Hungarian Subs] (Ep 1 of 10)

Postby Ariana » Tue Oct 26, 2010 4:39 pm

A fordítást a Sekai Fansub készíti

Honlap: www.sekai.hu

Fordítás: Kjo
Időzítés: Ariana
Formázás: Zedin
Javítás: Anyaka, Ariana

A többi rész - kizárólag hardsubosan - megtalálható az oldalunkon.
Attachments
Love_Shuffle_ep01_3(704x396_XviD).srt
Love Shuffle 1. rész
(72.8 KiB) Downloaded 310 times

Setike

Postby Setike » Wed Oct 27, 2010 10:46 pm

Köszönöm szépen a feliratot!!!
Belenéztem és nagyon tetszett az első rész! *.*

Még 1x köszönöm szépen a feliratot!! ^^

Ariana

Postby Ariana » Sun Dec 05, 2010 8:51 pm

feltettük a másodikat :)

ilus1

Postby ilus1 » Sun Dec 12, 2010 10:58 am

Millió hála és köszönet a 2. részért!!!!! :clap: :heart: :clap:

ilus1

Postby ilus1 » Fri Dec 17, 2010 8:10 am

Köszönöm szépen a 3. részt! Hálás vagyok a nagyszerű munkátokért!!!! :clap: :heart: :clap:

Ariana

Postby Ariana » Fri Dec 17, 2010 10:20 am

azt fel se tettük még o_O

kirichan

Postby kirichan » Wed Jan 12, 2011 12:28 pm

Erre a doramara itt bukkantam rá az első rész ment magyarul :P nagyon jó volt köszönöm az eddigi fordítást:)
De nem bírtam ki végignéztem angolul is XD DE magyarul szívesebben végignézném nagyon jó kissorozat :)
köszönöm:D
Last edited by kirichan on Sat Jan 07, 2012 9:02 pm, edited 1 time in total.

ilus1

Postby ilus1 » Sun Jan 16, 2011 12:49 am

Millió köszönet és hála a 4. rész fordításáért!!! :clap: :heart: :clap:

Ariana

Postby Ariana » Thu Jun 02, 2011 9:42 am

az ötödik rész is fent van :)

Ariana

Postby Ariana » Fri Jun 10, 2011 10:56 am

a hatodik rész felkerült :)

gilnis

Postby gilnis » Sat Jun 18, 2011 10:13 am

Tyűű, ez egy nagyon jó kis sorozat! :heart: Tegnapelőtt botlottam csak bele, de már végig is néztem az egészet. Ezt nem lehetett abbahagyni! :D
Annyira örülök a magyar feliratnak! Köszönöm szépen!!!! :clap: Amint letöltöttem, megnézem magyarul is! :w00t:
További jó munkát kívánok a fordításhoz! :)
ImageImageImage

Evenik

Re: Love Shuffle [Hungarian Subs] (Ep 1 of 10)

Postby Evenik » Sat Jul 09, 2011 11:24 pm

Sziasztok! :-)

Először is, nagyon szépen köszönöm a sorozat eddigi részeinek a fordítását. :cheers: Máris nagyon várom a többit, hogy "repülhessenek" a DVD-re.:mrgreen:

Gilnis, igazad volt, tényleg piszok jó ez a sorozat, egyszerűen nem lehet abbahagyni! :w00t: :thumleft: Minden karakter nagyon jó és szerethető, bár talán
Tamaki Hiroshiét szeretem a legjobban. :-) S ahogy kezdődnek és végződnek a részek, az is nagyon bejön, a kártyás megoldás már a The Devilnél
(Igaz az koreai sorozat, és ott tarot kártyák voltak. :wink:) is tetszett.:-) Na, de a lényeg, köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem. :wub:

Egy biztos, most már tuti, hogy több japán sorozatot is megnézek majd. :wink:

Egy kép a szereplőkről:
(A doki egyébként tisztára olyan, mint Yun Jung Hoon.:lol)

Image
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

gilnis

Postby gilnis » Sun Jul 10, 2011 6:10 am

Evenik, "Yay, Pandaaaa!" :cheers:

Nagyon örülök, hogy rászántad magad! :) Egyébként ahogy szoktam, ezúttal is egyetértek veled, nekem is nagyon tetszett a nyitás és a zárás is, és az, hogy ezeket a régi jó kis dalokat használták fel. (Bangles :heart: )
Tamaki Hiroshit illetően is naná, hogy ugyanezt gondolom! Nekem is ő volt a kedvencem, de általában a szomszédok picit jobbak, mint a másik négy. :) Matsuda Shota pedig alapból... :heart: :sweat:

Azt tudtátok, hogy Yoshitaka Yuriko és Tamaki Hiroshi ennek forgatása alatt jöttek össze? :D
ImageImageImage

kirichan

Postby kirichan » Sun Jul 10, 2011 9:17 pm

Yoshitaka Yuriko játszotta a diáklányt,aki öngyilkos akart lenni?:D
Én nem tudtam hogy itt jöttek össze sőt azt sem tudtam hogy együtt vannak köszi az infót :P:D
Nagyon szerettem ezt a sorozatot igaz bár régen láttam de nagyon megmaradt bennem a történet ,
de néhány szereplő kissé homályos nem is a karakterük hanem maga a külsejük :P:D

Evenik

Postby Evenik » Mon Jul 11, 2011 10:28 am

Szia Gilnis! :-)

Meg is néztem az utolsó 4 részt is.:mrgreen: Ki sem bírtam volna. :lol Egyébként örül a fejem, mert pont így képzeltem a párosításokat.:D

No igen, szerintem is Matsuda Shota a leghelyesebb.:-) Bár fénykép alapján lazán elmentem volna mellette. :mrgreen: Előre is elnézést mindenkitől,
hogy ilyet írok, de én eddig nem igen láttam jó alakú japán pasit. Pffff. Ebben is olyan kis véznák szegénykéim. :unsure:

Yoshitaka Yuriko és Tamaki Hiroshi? Ki gondolta volna? :-) Egyébként pont ők voltak a kedvenceim.:mrgreen: Na és persze ugye a fotós barátunk.:wink:
De Tamaki Hiroshi mindenek felett. :mrgreen: :thumright: Tőle a billiárdos rész volt a kedvencem.:wink:

Jaj, ne is mondd! :-) A számoknak én is nagyon megörültem, imádom őket.:heart: Az angol feliratoknál külön plusz volt, hogy benne volt a karaoke is, tetszett, hogy így beletették. :thumleft:

Egyébként nagyon tetszett minden poén ebben a sorozatban, nagyon jókat nevetgéltem rajtuk. :rofl: S persze… Pandaaaaaaaa! XD XD

Máris nagyon várom a folytatást magyarul is! Hajrá fordítók, csak így tovább! :thumleft: :wub:

Szia Kirichan! :-)

Igen ő.:-) Egy biztos, én tuti megnézek még tőle valamit, és persze a kiszemeltektől. :wink:
Image

gilnis

Postby gilnis » Mon Jul 11, 2011 12:12 pm

Szia Evenik! :)

Hihi, te is gyorsan kivégezted. Helyes! :mrgreen: A végére jól felperegtek a dolgok, igaz? Rágtam volna a körmöm, ha nem lenne csúnya szokás. :D

Szerettem benne én is a diáklányt, de azért elég furcsa volt. Már-már ijesztő a szemüveges sráccal együtt. Hogy ropogtattak! :rofl:

Hű, én nem is tudnék kedvenc jelenetet kiemelni. Mindenki kapcsán olyan sok jó volt! :) Imádtam a randikat is és a lépcsőházas találkozókat is, de ezekkel szinte mindent felsorolok. :lol

A japán csontozat... no igen. Már beszéltük, hogy egy külön kategória. :lol Az nem is kifejezés, hogy milyen véznák! :lol Ráadásul én úgy vettem észre, nemcsak ebben a sorozatban, hogy a japán lányok a maguk 40 kilójával még "vastagabbak" a fiúknál.... :shocked: Sokszor írják, hogy X. Y erre vagy arra a szerepre mennyire lefogyott. Milyen érdekes, hogy mindig a sovány állapotukban futok össze velük. :wink:
ImageImageImage

kirichan

Postby kirichan » Mon Jul 11, 2011 9:22 pm

Gilnis ... csak röhögök azokon amiket írsz :DXD nem mintha nem lenne igaz de élvezet olvasni xD :D

Evenik Köszönöm a választ :D

Evenik

Postby Evenik » Tue Jul 12, 2011 10:51 pm

Szia Gilnis! :-)

Fel bizony! :D Csak úgy kapkodtam a fejem. :lol

Körömrágás. Ez jó! XD Én, ha akarnám, sem tudnám rágni.:lol Ami a diáklányt illeti, én pont azért szerettem benne, mert nagyon jól hozta a szerepét. Nagyon kíváncsi voltam, mit hoznak ki belőle a végére.

Ami nekem még tetszett, az a fotózás, vagyis a srác módszere a képek készítéséhez. :thumright: S persze aztán a képek. Nagyon beszédesek voltak.:-)

Mit mondjak, ha arról olvasok, hogy XY a szerep kedvéért lefogyott, mindig értetlenkedek, hogy minek… Persze, ha olyan jellegű a téma, akkor oké, de egyébként tök hülyeség az egész.

Szia Kirichan! :-)

Nagyon szívesen! :-)

Jut eszembe, egészen véletlenül tudjátok, mit jelent a japánoknál a –sama végződés?
Image

kirichan

Postby kirichan » Wed Jul 13, 2011 12:06 am

Evenik a sama a japánoknál talán a legtiszteletteljesebb megszólítás :D
És ha jól tudom akkor az isteneket sama-zták le :D Talán olyan mint a koreaiaknál a sumbae ....???? /nemtudom xD

gilnis

Postby gilnis » Wed Jul 13, 2011 6:35 am

Sziasztok! :)

Kirichan, örülök, ha tetszem. XD

Evenik, én sem mondtam, hogy ne hozták volna jól a szerepeiket. :) De még milyen jól hozták! :w00t: A fotózást direkt nem említettem, tudtam, hogy előbb-utóbb szóba kerül. Imádtam. Annyira művészi, annyira imádnivaló, ha fekete-fehér egy kép. Nagyon-nagyon tetszettek azok a jelenetek. A képek is, a kérdések is, a csajok ruhái, frizurái is. :)

A -sama a legtiszteletteljesebb megszólítás, nagyon megválogatják, kinek mondják. A -san az alap, ahogy Kirichan mondja, pl. istenek lehetnek -samák.
Kirichan, koreaiban a -samának szerintem valamelyik -nim felel meg, de az fix, hogy a sunbae = senpai. :)
ImageImageImage

Evenik

Postby Evenik » Wed Jul 13, 2011 12:15 pm

Sziasztok! :-)

Kirichan, Gilnis, köszönöm mindkettőtöknek a választ.:-) Igazából azért kérdeztem rá, mert az egyik tervezett fordításomban majd lesz egy ilyen megszólítás (egy fiatal japán nő hív mindig így egy fiatal koreai férfit), és nem tudtam, vajon miként kell ezt értelmezni.

Gilnis, tudom, hogy nem írtad, meg sem fordult a fejemben az, hogy neked ne tetszettek volna.:-) Főleg, hogy te ajánlottad a sorozatot a figyelmembe.:wub: A fényképezés nekem az egyik hobbim, így már ezért is imádom az ilyesmit.:-)
Image

kirichan

Postby kirichan » Wed Jul 13, 2011 8:12 pm

Ah most már értem én is :D Köszi Glinis

Ariana

Postby Ariana » Mon Aug 08, 2011 6:53 pm

a hetedik rész kész :)

Evenik

Postby Evenik » Mon Aug 08, 2011 11:23 pm

Szia Ariana! :-)

Nagyon szépen köszönöm nektek! :cheers: