Personal preference [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
szeleso

Personal preference [Hungarian Subs] (Complete)

Postby szeleso » Thu Jun 10, 2010 10:02 pm

Personal preference

Magyar felirat

Image

Címe: Personal preference
Alternatív cím: Personal taste
Műfaja: romantikus
Epizódok száma: 16
A csatorna, amelyik vetítette: MBC
A vetítés ideje: 2010/03/31~2010/05/20

Szereplők:

Park Gae In - Son Ye Jin ( The Classic, A moment to remember - mindkettő kötelező darab, megnézésre ajánlom)
Jeon Ji Ho - Lee Min Ho (Boys Over Flowers )
Han Chang Ryul - Kim Ji Seok ( Tha Slave Hunters)
Kim Min Hee - Wang Ji Hye (Friend, Our Story, La Grand Chef)
Na Hye Mi - Choi Eun Seo
Kim Tae Hoon - Im Seul Ong
Lee Young Seon - Jo Eun Ji
Eun-Soo (Jin Ho exbarátnője (rövid szerep) ) - Yoon Eun-Hye (Goong, My Fair Lady)
Han Yoon Sop - Ahn Suk Hwan (My girl, Boys Over Flowers)
Kim titkár - Jang Won Young (You’re beautiful)

Park Gae In egy elismert építőipari tervező lánya, aki a 20-as évei közepén jár és bútortervezőként próbálja beindítani első vállalkozását. Gae In szerelemi téren tapasztalatlan, hiszékeny és naiv lány, akire még a szétszórtság és a bajkeverés is jellemző, de egy biztos, az optimizmusa sohasem hagyja el…
Jeon Jin Ho egy feltörekvő tervező, aki azért, hogy egy művészeti központ tervezését elnyerje, tapasztalat szerzés címén szeretné megismerni a titkos Sanggojae-t, Gae In apja által tervezett ház titkát.
Egy nagy csalódás után Gae In lakótársnak maga mellé veszi Jin Ho-t, akit bizonyos félreértések miatt melegnek hisz. Jin Ho eléri célját, megismeri Sanggojae-t, és egyben bepillantást nyer Gae In életébe, aki a lassan kialakuló bizalom hatására barátként kezd tekinteni Jin Ho-ra és olyannyira megnyílik, hogy megkéri „meleg” barátját, segítsen neki levetkőzni a férfiak miatti naívságát és faragjon igazi nőt belőle. Ahogy megindul a Gae In személyiségének átalakulása, (persze hozzáteszem, hogy Jin Ho is látványosan sokat fejlődik Gae In hatására) egyre inkább magával ragad egy igazi szerelmi történet, vicces jelenetekkel, könnyed hangvétellel.

Magyarra fordította: Orsi
Ellenőrizte és javította: Ocu és Anyaka

Az angol feliratot és időzítést a WITH S2 engedélyével használtam! Köszönet érte!

Thanks WITH S2 for the original English subs and timing.

A felirat felhasználása csak srt. file-ként otthoni használatra engedélyezett! A felirat árusítása és online nézhetősége tilos!

A részek letöltéséhez ajánlom a www.am-addiction.com oldalt.

Jó szórakozást!
Attachments
[AM-A]Personal.Taste.E13.HDTV.XViD-HAN.AM-Addiction.srt
Personal preference magyar felirat 13. rész
(65.75 KiB) Downloaded 405 times
[AM-A]Personal.Taste.E14.HDTV.XViD-HAN.AM-Addiction.com.srt
Personal preference magyar felirat 14. rész
(59.8 KiB) Downloaded 407 times
[AM-A]Personal.Taste.E15.100519.HDTV.XViD-HAN.srt
Personal preference magyar felirat 15. rész
(54.98 KiB) Downloaded 402 times
[AM-A]Personal.Taste.E16.END.100520.HDTV.XViD-HAN.srt
Personal preference magyar felirat 16. rész
(69.8 KiB) Downloaded 437 times
[AM-A]Personal.Taste.E12.100506.HDTV.XViD-HAN(2).srt
Personal preference magyar felirat 12. rész
(70.8 KiB) Downloaded 2321 times
[AM-A]Personal.Taste.E11.100505.HDTV.XViD-HAN.srt
Personal preference magyar felirat 11. rész
(65.73 KiB) Downloaded 2244 times
[AM-A]Personal.Taste.E10.100429.HDTV.XViD-HAN.srt
Personal preference magyar felirat 10. rész
(70.75 KiB) Downloaded 2212 times
[AM-A]Personal.Taste.E09.100428.HDTV.XViD-HAN.srt
Personal preference magyar felirat 9. rész
(69.78 KiB) Downloaded 2307 times
[AM-A]Personal.Taste.E08.100422.HDTV.XViD-HAN™.srt
Personal preference magyar felirat 8. rész
(67.15 KiB) Downloaded 2315 times
[AM-A]Personal.Taste.E07.100421.HDTV.XViD-HANT.srt
Personal preference magyar felirat 7. rész
(76.17 KiB) Downloaded 2497 times
[AM-A]Personal.Taste.E06.XviD-HAN.AM-Addiction.srt
Personal preference magyar felirat 6. rész
(70.26 KiB) Downloaded 2435 times
Personal Taste.E05.100414.HDTV.X264.720p-HAN™.srt
Personal preference magyar felirat 5. rész
(73.37 KiB) Downloaded 2767 times
[AM-A]Personal.Taste.E04.100408.HDTV.XViD-HAN™.srt
Personal preference magyar felirat 4. rész
(61.86 KiB) Downloaded 2863 times
[AM-A]Personal.Taste.E03.100407.HDTV.XViD-HAN™.srt
Personal preference magyar felirat 3. rész
(69.29 KiB) Downloaded 2748 times
[AM-A]Personal.Taste.E02.100401.HDTV.XViD-HAN™.srt
Personal preference magyar felirat 2. rész
(68.53 KiB) Downloaded 2902 times
Personal.Taste.E01.100331.HDTV.XViD-HAN.srt
Personal preference magyar felirat 1. rész
(69.95 KiB) Downloaded 3931 times
Last edited by szeleso on Mon Oct 13, 2014 7:57 pm, edited 18 times in total.

aprilfive

Postby aprilfive » Fri Jun 11, 2010 12:24 am

Kiugrott a szívem a helyéről! Nagyon köszönöm, hogy fordítod Orsi, nagy kedvencem lett ez a bájos, üdítő, igazán kellemes, romatikus sorozat.
Csodás szereplők, csodás zene, és mindez mostantól már magyar kiadásban is élvezhetővé válik a közreműködésetekkel lányok!
Nem is emlékszem, hogy első lettem volna bármelyik hozzászólásomban, ez külön öröm.(Igazság szerint némasági fogadalmat tettem, de ezt nem lehet kibírni)
Jó munkát és kitartást kívánok lányok, köszi Ocu és Anyaka nektek is! :notworthy:

Kavlia

Postby Kavlia » Fri Jun 11, 2010 6:34 am

Hurrá! :lol
Gondoltam én is gratulálok! Kíváncsi vagyok mi lesz a történet vége, mert eddig csak az első 4 részt tudtam megnézni... sztem mire újfent szabad leszek lehet be is fejezed. :P
Egyszóval hurrá! Nagyon örülök a magyar feliratnak!!! :w00t: :cheers: :w00t:

Ui: aprilfive! Örülök, hogy mégsem némultál meg! :thumleft: :lol

gilnis

Postby gilnis » Fri Jun 11, 2010 6:56 am

Már neki is fogtatok a fordításához?! Jajjj, de jóóóó! :D Nagy-nagy köszönet!! Nagyon várom!! Köszi köszi!! :D :clap:

Gabooca

Postby Gabooca » Fri Jun 11, 2010 7:15 am

Köszikösziköszi :D Már nagyon szerettem volna megnézni ezt a sorozatot, és most, hogy van hozzá felirat, bele is tudok kezdeni :)
Sok sikert a fordításhoz ^^

szildor

Postby szildor » Fri Jun 11, 2010 7:40 am

Korábban már olvastam véleményeket erről a sorozatról, persze, hogy kiváncsivá tett.

Nagyon köszönöm, hogy elérhetővé tettétek ezt a kedvesnek, bájosnak és üdítőnek mondott sorozatot !

Rinyavi

Postby Rinyavi » Fri Jun 11, 2010 10:57 am

Mikor megláttam, azt hittem, hogy hallucinálok (vizsga után minden lehetséges :P). Az angol feliratokat is alig bírtam kivárni (képes volt rawban megnézni a hülyéje, úgy hogy 2-3 szót tud koreaiul. lol).
Nagyon köszi!! Amint rendesen kialudtam magam, és végre embernek érzem magam, azonnal megnézem:P
Leszel a pome de sang-om? :whistling:

szeleso

Postby szeleso » Fri Jun 11, 2010 6:12 pm

Sziasztok!

Köszönjük az elismerő szavakat! Nekünk is örömet okozott a feliratkészítéssel kapcsolatos munka, mert az alapja, a film igazán üdítő.

Igyekszünk a következő résszel....

Üdv

bumcibogyó

Postby bumcibogyó » Fri Jun 11, 2010 8:38 pm

:cheers: Hű, de jó, hogy elkezdtétek fordítani, végre megmutathatom majd az ismerőseimnek is, akiknek eddig csak áradoztam róla. Köszi szépen az első részt.

hanekus

Postby hanekus » Fri Jun 11, 2010 8:59 pm

Szuper,
kitartás a fordításhoz és köszönet:)

debi

Postby debi » Fri Jun 11, 2010 9:29 pm

Köszi az újabb sorozat fordításért ! :thumleft: :wub:

kiscsopp

Postby kiscsopp » Sat Jun 12, 2010 7:08 am

Tetszett az első rész, nagyon köszi a fordítást!
Mennyi félreértés és félreérthető helyzet... De azért elég durva a menyasszony és a vőlegény is.
Áá, kíváncsi vagyok, mekkora patáliát csap a hoppon maradt leányzó. :)

ilus1

Postby ilus1 » Sat Jun 12, 2010 11:25 am

Nagyon szépen köszönöm, hogy fordítod!!! Hálás vagyok neked ezért! Az első részt így meg is néztem, úgyhogy nagyon tetszett!!! Kiváncsian várom a következő részeket!!
A további munkádhoz kívánok neked kitartást, erőt, jó egészséget és minden jót!!! Köszönöm!!!! :clap: :heart: :clap:

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sat Jun 12, 2010 12:11 pm

ááá ez egy annyira cki sori :D imádtam, xD alig vártam az új részeket :D köszi hogy fordítjátok :D

jvalentine

Postby jvalentine » Sat Jun 12, 2010 8:16 pm

Is this really a good movie. Couple of my friends told it's worth watching.

Dish Network

marcsika

Postby marcsika » Sun Jun 13, 2010 10:17 am

Nagyon köszi a fordítást! További sok sikert a fordításhoz!

Bulykin

Postby Bulykin » Mon Jun 14, 2010 1:52 pm

Megnéztem én is az első rész, hát ez nagyoon jóóó :lol
Vicces is és ha kell akkor bizony kellően drámai! nagyon tetszik, köszönöm a feliratot!

és hát Son Ye Jin szemüvegben --> szerelem első látásra XD imádom a csajt :wub:
kíváncsian várom a folytatást, nem folytatom angollal, megvárom a magyart és szépen lassan nézem veletek :-)
Image

debi

Postby debi » Thu Jun 17, 2010 3:46 pm

Köszi meg nézem !

Barbarita

Postby Barbarita » Sat Jun 19, 2010 2:27 pm

sziasztok!
jól hangzik ez a dorama,de bajban vagyok,mert ahol lehetne tölteni a linket, azzal a honlappal amit javasoltatok,nem vagyok kibékülve,m soha nem találok semmit.tudnátok ebben segíteni?hogy tudjam megnézni ezt?és nagyon köszönöm,h fordítjátok és csak így tovább!

marcsika

Postby marcsika » Sat Jun 19, 2010 3:33 pm

Sziasztok,

Barbarita: www.silentregrets.com, Personal Taste címmel van fent. Én innen töltöttem le, vagy itt is fent van a torrenteknél...

szeleso

Postby szeleso » Thu Jun 24, 2010 11:07 pm

marcsika wrote:Sziasztok,

Barbarita: www.silentregrets.com, Personal Taste címmel van fent. Én innen töltöttem le, vagy itt is fent van a torrenteknél...

Sziasztok!

Marcsika, köszönöm, hogy kisegítettél a link ajánlással, mostanában nem volt időm belenézni a kommentekbe, ezáltal segíteni sem tudtam...
Örülök, hogy tetszik nektek a film, és ezáltal a fordítás is, jó érzés, hogy örömet okozunk vele.
A jelenlegi állás, a második rész felirata kész, már csak a kedvenc segítőim lektorálási és időzítési munkái vannak hátra, tehát még egy kis türelmet kérünk a második rész megtekintéséig.

Addig is üdv, + szebb és jobb időt kívánok mindenkinek! Orsi

marcsika

Postby marcsika » Fri Jun 25, 2010 3:49 pm

szeleso wrote:
marcsika wrote:Sziasztok,

Sziasztok!

Marcsika, köszönöm, hogy kisegítettél a link ajánlással, mostanában nem volt időm belenézni a kommentekbe, ezáltal segíteni sem tudtam...
Örülök, hogy tetszik nektek a film, és ezáltal a fordítás is, jó érzés, hogy örömet okozunk vele.
A jelenlegi állás, a második rész felirata kész, már csak a kedvenc segítőim lektorálási és időzítési munkái vannak hátra, tehát még egy kis türelmet kérünk a második rész megtekintéséig.

Addig is üdv, + szebb és jobb időt kívánok mindenkinek! Orsi

:-)

Salmina

Postby Salmina » Thu Jul 01, 2010 7:58 pm

Ohh... nagyon köszi :) hallottam hírét, hogy megcsinálják, de nem reménykedtem, hogy ilyen hamar, szóval nagyon szépen köszi :) (bár elkezdenék azt az egyet is amire várok.... :) )

szeleso

Postby szeleso » Sat Jul 03, 2010 6:32 am

Sziasztok!

Fogadjátok szeretettel a második részt is!

Jó szórakozást hozzá!

Üdv Orsi

ui: már dolgozok a harmadik részen is...

:-)

Salmina

Postby Salmina » Sat Jul 03, 2010 7:44 am

Nagyon köszi a második részt :)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Jul 03, 2010 10:20 am

Sziasztok
Tetszik a történet és le is fogom tölteni csak legyen hely a gépemen vagy ki tudjam írni dvd-re mert tegnap behalt az íróm :( Persze mindez hétvégére meg a nyaralás előtt Köszi a feliratokat
Üdv mindenkinek jó hétvégét

ilus1

Postby ilus1 » Sat Jul 03, 2010 1:00 pm

Nagyon szépen köszönöm a 2. részt!! Igazán elismerésem a nagyszerű munkátokért!!! Hálás vagyok érte!!! :clap: :heart: :clap:

Rinyavi

Postby Rinyavi » Sat Jul 03, 2010 3:05 pm

Nagyon szépen köszi az új részt!! Nagyon jó a fordítás! Köszönet a kemény munkátokért!

kiscsopp

Postby kiscsopp » Sun Jul 04, 2010 1:29 pm

Köszi a 2. részt, nagyon tetszett! :lol

marcsika

Postby marcsika » Sun Jul 04, 2010 6:06 pm

Köszönöm a második részt! Csak így tovább :-)

Blackfield

Postby Blackfield » Sun Jul 04, 2010 7:15 pm

Ezután a két rész után, azt hiszem nem csak megnézni fogom ezt a remek sorozatot, hanem meg is "tartom".
Köszönöm, hogy általatok megismerhettem!
További sok sikert a munkátokhoz! :thumleft:

szeleso

Postby szeleso » Mon Jul 05, 2010 8:34 am

Blackfield wrote:Ezután a két rész után, azt hiszem nem csak megnézni fogom ezt a remek sorozatot, hanem meg is "tartom".
Köszönöm, hogy általatok megismerhettem!
További sok sikert a munkátokhoz! :thumleft:

Köszi, és örülök, hogy így döntöttél, mert tényleg érdekes és aranyos sorozat!
A sok idő ellenére még a fordítása is élvezetes, mindig megmosolyogtatnak a jelentek, többszöri átnézés után is.

gilnis

Postby gilnis » Mon Jul 05, 2010 11:11 am

Orsi és kedves segítőtársai! Szeretném még egyszer megköszönni a munkátokat! :-) Miután megnéztem magyar felirattal az első részt, – ahogy azt előre sejtettem, nem tudtam megálljt parancsolni magamnak, és megvárni, amíg elkészültök –, és végignéztem az egész sorozatot. Még nem tudom, hogy a pillanatnyi lelkesedés dolgozik-e bennem vagy tényleg tetszett. Ahogy elkészültök az egyes részekkel, feltétlen újra fogom nézni, úgyhogy nagyon várom a folytatást.

Észrevettem, hogy általában minden hozzászóló csak a feliratokat köszöni meg, de még nagyon friss az élmény, úgyhogy muszáj leírnom, ami motoszkál bennem. Bocsánat mindenkitől előre is.
[spoiler]
Maga a történet nem nagy szám. A meleg-dolgot leszámítva nem túl eredeti és kiszámítható, a sorozat vége felé egyre több bosszantó szappanoperás beütéssel. A vidám, könnyednek induló történet ezúttal is elindul a drámai felé, de szerencsére nem vitték nagyon túlzásba. A fantáziám valószínűleg nagyon elragadott, és túl magasra tettem a mércét, amikor megtudtam, hogy ez a két emberke együtt fog szerepelni valamiben. (Son Ye Jin a kedvenceim egyike és kíváncsi voltam Lee Min Ho-ra valami „értelmesben”) Így főleg magamnak köszönhetem, hogy csalódtam. Emellett az ázsiai sorozatoknál még sosem futottam bele a kifejezett műbalhés jelenetekbe, meg hogy vannak a tiszta gonoszak a tiszta jók ellen… erre pont ez a sorozat az ellenpélda, aigooo. :glare: Azt viszont hozzá kell tennem, hogy van egy-egy jelenet, ami mégis annyira emlékezetessé teszi, úgy megszeretteti az emberrel az egészet, és akar belőle még még! Akit esetleg az eleje nem fogott meg, adjon neki még esélyt! Nem emlékszem pontosan, de a negyedik résztől már tutira nem lehet abbahagyni! :lol

Son Ye Jin imádnivaló!!! :wub: Már többféle arcát láttam, de számomra mindig tud újat hozni. Most sem okozott csalódást, sőt (úgy látszik, elfelejtkeztem róla, hogy mennyire jó is a hölgyemény)! Nem mondom, biztosan vannak és lesznek, akiknek Gae In időnként idegesítő, de nagyon szerettem az első résztől kezdve, és ahogy haladt előre a történet, ő csak egyre jobb lett!! Örültem, hogy Gae In nem „tucat” (értsd: nem a tökéletesen tupírozott hősnő :D), hanem inkább igazi ember, van egy sajátos stílusa és személyisége. :lol :lol :wub: :lol Yoon Eun-Hye feltűnésének meg nagyon örülök!! Annyira élveztem a közös jelenetüket. :D

Lee Min Ho-hoz őszintén szólva nem tudom, hogyan álljak… bár ott van az a tudjátok-melyik csókjelenet… :w00t: :w00t: Ő is biztosan Gong Yoo tanítvány :lol A koreai sorozatokban nem sokszor lehet ilyen szép és hiteles „kivitelezést” látni! XD Azt nem értem, hogy miért kérték tőle, hogy így fogyjon le. Jó volt ő úgy, ahogy volt korábban, ráadásul semmi funkciója sem volt a dolognak. :glare: Nem tetszik, hogy ilyen nőiesen vékony lett, és a ruháit sem díjaztam, néhány ingét leszámítva. Ami fontosabb, hogy játszani sajnos még mindig nem tud. :glare: A szöveget szépen felmondta, de azt bárki be tudja magolni… Son Ye Jin mellett ez nagyon kiütközött, nem tudtam nem észrevenni. (mondjuk a BOF alapján, nem is értem, miért számítottam másra, de titokban azért reménykedtem) Ha kellene, nem tudnám Jin Ho-t jellemezni. Nem tehetek róla, állandóan Gu Jun Pyo-t láttam benne, csak egyenes hajjal és kevesebb dühkitöréssel meg talán kevesebb arroganciával. Igaz, volt néhány jó pillanata, mint pl. az a csókjelenet :lol Kaptunk egy :w00t: csókjelenetet, ha még nem mondtam volna. :lol Ettől függetlenül valami miatt továbbra is ki akarok tartani mellette. Elvégre fiatal, hátha javul ez még, és ugye a remény hal meg utoljára. :D

A kettő együtt nagyszerű párost alkotott, volt vicces, volt hisztis, volt kedves, volt romantikus, volt aranyos, akik vívják a mindennapi élet kis harcait, mint amikor... :lol [/spoiler][spoiler]...amikor, ahogy Gae In elküldte őt, ő meg ment betétet venni :rofl: az a jelenet totál kész, egészen addig, amíg ki nem viszi a szatyrot a kocsiba :lol [/spoiler]
[spoiler]+ Ryu Seong Ryong!!! :wub: Ez a második munkája, amit látok, de nagyon tetszik ez a színész!!! Kisugárzás az van rendesen! Olyan jól nyúlt ehhez a szerephez! Az a visszafogottság, az az elegancia, az az érzékenység... Ha nem ő játszotta volna, akkor talán nem is tetszik ennyire a karakter.
Kim Ji Suk és Wang Ji Hye jól hozták a tőlük megkövetelt karaktert. Chang-Ryul kellően buta, elkényeztetett, könnyen befolyásolható, következetlen, míg In-Hee a mindenkin átgázoló, hazudós, aljas dög. Főleg az utóbbit nagyon tudtam utálni.
Az eddig felsoroltak mindegyike elismerést érdemel!

Chang-Ryul apjától (Ahn Suk Hwan) viszont már egyenesen a falra mászok. Most már sorban nem tudom hányadik sorozatban látom, és minden alkalommal egyre nagyobb ripacs, nagyon nehéz elviselni!!! :crazy: Minden jelenetet elrontott, amiben csak szerepelt. Az a sebhely… meg az az irritáló indokolatlan röhögés… ááááh, nagyon kár volt bele, ahogy az örökké „oppá”-zó, idegesítő csaj is! Hozzá nem adtak, de elvettek a sorozat értékéből úgy, hogy ráadásul teljesen fölösleges volt a jelenlétük! Ha ezt a kettőt Jin Ho anyjával egyetemben figyelmen kívül tudja valaki hagyni, akkor az egész sorozat sokkal jobban fog tetszeni!

A befejezés jó koreai szokás szerint nem az igazi. :unsure: Elsietett és irreálisan – túl hirtelen és túlságosan – tökéletes. Nekem konkrétan az utolsó két rész nem tetszik. (Úgy hallottam, hogy eredetileg 20 részesre tervezték. Aztán elvetették ezt a gondolatot, de menetközben ismét felmerült, hogy mégis megtoldják plusz négy epizóddal. Végül maradt a 16. Lehet ez a bizonytalanság a magyarázat az eredményt illetően.)
A rendezés és a forgatókönyv mellett a vágással sem vagyok kibékülve. Időnként zavaróan rövid volt egy-egy jelenet, pontosabban túl gyorsan váltottak. A zenéje viszont csodás, mint a koreai sorozatoknál szinte mindig. :)[/spoiler]

Összefoglalva, egyszer jó megnézni, Son Ye Jin miatt feltétlen! :thumleft:
Bocsánat mindenkitől, hogy ilyen hosszú és lehet, hogy ellentmondásos voltam, de ha van mondandóm, nem tudom megállni! :whistling:
Last edited by gilnis on Mon Jul 05, 2010 6:14 pm, edited 1 time in total.

Salmina

Postby Salmina » Mon Jul 05, 2010 6:02 pm

gilnis, most végig olvastam amit írtál... én ugyan a BOF-ot sem láttam végig , és ezt sem... mert ugyan nehezen, de mégis megállom, hogy végig nézzem.

és nem akarok kötöszködni, de már egy másik topiknál volt ez a történet spoilerezése.... amit te itt most konkrétan csináltál (engem nem zavar, mert valszeg velem van a hiba, de szeretem tudni a történetek végét, és hiába tudom mi a vége, meg mi történik, más megnézni (vagy elolvasni ha könyvről van szó)) de tudom, hogy ez sokakat zavar.... (hozzá teszem én is tettem fel olyan kérdést amire csak így lehetett válaszolni, hogy spoilereztek nekem, ott a bizonyos topikban elég hosszan tartó szó váltások (nem rossz értelemben) mentek)

így ugyan engem tényleg nem zavar, de szerintem szerkesztened kéne a hozzá szólásodat, hogy a teljes elemzés amit írtál spoilerhez mennyen, a harmadik bekezdéstől....

bár ezt nem az én jogom eldönteni, hanem a topik nyitójának, hogy őt zavarja e....

gilnis

Postby gilnis » Mon Jul 05, 2010 6:27 pm

Salmina wrote:gilnis, most végig olvastam amit írtál... én ugyan a BOF-ot sem láttam végig , és ezt sem... mert ugyan nehezen, de mégis megállom, hogy végig nézzem.

és nem akarok kötöszködni, de már egy másik topiknál volt ez a történet spoilerezése.... amit te itt most konkrétan csináltál (engem nem zavar, mert valszeg velem van a hiba, de szeretem tudni a történetek végét, és hiába tudom mi a vége, meg mi történik, más megnézni (vagy elolvasni ha könyvről van szó)) de tudom, hogy ez sokakat zavar.... (hozzá teszem én is tettem fel olyan kérdést amire csak így lehetett válaszolni, hogy spoilereztek nekem, ott a bizonyos topikban elég hosszan tartó szó váltások (nem rossz értelemben) mentek)

így ugyan engem tényleg nem zavar, de szerintem szerkesztened kéne a hozzá szólásodat, hogy a teljes elemzés amit írtál spoilerhez mennyen, a harmadik bekezdéstől....

bár ezt nem az én jogom eldönteni, hanem a topik nyitójának, hogy őt zavarja e....

Salmina, bár nem gondolom, hogy a színészek véleményezése vagy a többi, amiről nagy általánosságban írtam kicsit is spoilerezésnek minősülne, a kellemetlenség-okozás elkerülése és a megjegyzésed hatására azért szerkesztettem a hozzászólásomon.
Véletlenül sem akarnék semmit előre lelőni. Szándékosan nem is árultam el semmit sem a történetből egy dolgot kivéve, de azt korábban is takarásban, ahogy láthattad.

Orsi, remélem nem okoztam bosszúságot!

kiscsopp

Postby kiscsopp » Mon Jul 05, 2010 6:40 pm

Csatlakozom Salminához. Szeretek olvasni összefoglaló véleményt, mikor már végeztem a sorival, na de így a 2. rész végén... (feltételezzük, hogy a kommentelők nagyobb része magyar felirattal nézi, és ott tart, ahol a fordítás áll). Egyébként pont ezért írunk legtöbben csak köszönetetet, mert még 1-2 rész után nincs is átfogó kép.
A színészek véleményezése nem fájt csöppet se, sőt örülök, hogy tudom, lesz benne valahol Yoon Eun Hye, :cheers: őt várni fogom. De a befejezésről írt vélemény kicsit rosszul érintett, engem kimondottan zavar a spoiler, nem akarom tudni előre, hogy milyen lesz a lezárás! De látom azóta már el lett rejtve, helyes. ;)

Salmina

Postby Salmina » Mon Jul 05, 2010 7:25 pm

Én tényleg nem akartalak megbántani, mert engem tényleg nem zavar, de tudom, hogy sokakat igen, mint kiscsoppot. És én is nagyon örültem Eun Hyenek, hogy mondtad, hogy lesz, mert nagyon szeretem....

és lehet, hogy nem érezted úgy, de én igen.... mert számomra, a szereplők jellemzése annak minősül, még ha nem is olyan mint ha konkrétan le írnád a történetet....
bár ez nem ide tartozik... de én szeretem Lee Min Ho játékát... bár nem vagyok szakértő.... (bár én szinte mindent megnézek, még ha borzalmas is, ha olyan van benne, akit szeretek... vagy nagyon tetszik a történet... vagy érdekel a vége... és tény, a remény hal meg utoljára, hátha jobb lesz.... )

szeleso

Postby szeleso » Mon Jul 05, 2010 10:00 pm

Sziasztok!

Mint a topik nyitója, kérlek benneteket, hogy ilyen jellegű megjegyzéseket ne írjatok le, mert olyan érzetet kelt, mintha az egész sorozat rossz lenne, és feleslegesen dolgoznánk rajta, pedig nem is tudják sokan, mennyi munka van benne, főleg, hogy napi 8-10 óra munka és a családom ellátása mellett csinálom. (hozzáteszem, hogy a segítőim sem otthon ülnek láblógatva) Bár lehet késő, ha valakit érdekel elolvashatja a hozzászólást, véleményt, azért remélem, nem ez fogja meghatározni a sorozat kedveltségét.
Én szeretem ezt a sorozatot, a színészek játékának, a szerepeknek és a jellemeknek, vagy a jellemek fejlődésének is megvan az oka. Szerintem sok jó és vicces jelenet van benne, kikapcsol, és nem kell ilyen mélyre ható elemzésbe fogni. Mindenkinek van kedvenc színésze, színésznője, aki akárhogy is játszik, mivel "ő" van benne, úgyis megnézi. A romantikus dorámák nagy része egy kaptafára készül, mégis szeretjük és nézzük őket. Milyen újat kaphatunk egy következő sorozatból? Mégsem mondunk le róluk, ugye? Akinek nem tetszik, ne nézze, ha pedig nézi, ne kritizálja, ne legyen spoiler belőle.

Köszönöm, hogy meghallgattatok (ill. elolvastátok a véleményem).

Ui: Azért az én kedvem nem veszitek el a fordítástól... az időmet csak a munkahelyi túlóra befolyásolja, nem a kedv.

Salmina

Postby Salmina » Tue Jul 06, 2010 6:53 am

szeleso, ha rám is értetted, az utolsó zárójeles rész, az nem erre a sorozatra értettem, ezt imádom. Nagyon várom, hogy elkészüljön a kövi rész, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ...

szeleso

Postby szeleso » Tue Jul 06, 2010 7:39 am

Salmina wrote:szeleso, ha rám is értetted, az utolsó zárójeles rész, az nem erre a sorozatra értettem, ezt imádom. Nagyon várom, hogy elkészüljön a kövi rész, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ...

Nem, nem értettem rád, én csak a véleményem írtam le az ilyen jellegű cselekedetekről.
Én nem mondom, hogy nem lehet hideget meleget kapni egy egy sorozattal kapcsolatban, de az ízlések és a pofonok mások, mindenki azt nézi, amit szeret, semmi sem kötelező.
Örülök, hogy te várod ezt a sorozatot, és remélem sokan csatlakoznak hozzád.

Salmina

Postby Salmina » Tue Jul 06, 2010 8:13 am

ugyan én nem akarom gilnis-t védeni, de azért ő is várja a sorozat folytatást. hiszem ezt le is írta.
egyébként igazad van... én is szinte bármit megnézek, ha benne van mondjuk Jang Geun Suk... nála csak a lustaságom az, ami gátol...

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 06, 2010 2:27 pm

YEH-t kizárólag azért mertem megemlíteni, mert már a topiknyitó hozzászólásban olvasható volt a neve, és hogy kit játszik. Ha ott nem szerepelt volna, akkor semmilyen formában sem hoztam volna őt fel, még a legkisebb utalással sem. Róla én gondolom azt, hogy kellemesebb meglepetés lett volna, ha nem tudom előre, hogy bármi köze van ehhez a sorozathoz, bár így viszont örömmel vártam, hogy lássam.

Bulykin

Postby Bulykin » Tue Jul 06, 2010 2:30 pm

a 2. rész után is scak azt tudom mondani, hogy ez bizony hatalmas kedvenc lesz :-)
sokszor megmosolyogtat, ugyanakkor egyik percről a másikra át tud váltani nagyon drámai helyzetbe is... :thumright:
köszi hogy fordítod!!! \o/
Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 06, 2010 3:31 pm

Salmina, mivel bántottál volna meg? Ne viccelj, részemről minden oké.

Úgy tűnik, inkább nekem kell elnézést kérnem mindenkitől, elsősorban szeleso, tőled, amiért bonyodalmat okoztam. Ne haragudjatok. Újraolvastam a hozzászólásom, és meglepve vettem tudomásul, hogy nem egészen az jött le, mint amit én hittem, hogy írok. Nem csodálom, ha rosszul esett. Ugyanazokat gondolom most is, de ti egész más színezettel értelmezhettétek, mint ahogyan én. Én nem leszólni akartam a sorozatot, ugye nem vettétek a szívetekre? Az egésznek sokkal negatívabb kicsengése lett, mint ahogy valójában értettem. Ha már ennyi negatívot írtam, a megtévesztés elkerülése érdekében talán jobban kellett volna hangsúlyoznom a sorozat érdemeit (mert nagyon is sok szól mellette is), hogy világosabb legyen, pontosan mit gondolok. Nem az volt a célom, hogy bárki kedvét elvegyem! Nézzék csak meg minél többen, mert a főszereplő páros abszolút jókedvre derítő!
Másfelől nem rossz szándékról van szó. Az okozta a problémát, hogy másképp gondolom, mit lehet egy topikba írni, és mit nem. Nem hittem, hogy ezzel bajt csinálok. Őszintén bocsánatot kérek, ha megbántottam volna valakit, és tényleg sajnálom, hogy félrevezető voltam. A sorozatról alkotott véleményemet azonban továbbra is fenntartom, de mivel rejtve van, aki akarja, könnyen elkerülheti.

Szeleso, azt írtad, „Én nem mondom, hogy nem lehet hideget meleget kapni egy egy sorozattal kapcsolatban” ezért engedd meg a következőket:
[spoiler]Ez valóban egy aranyos sorozat, amit megéri megnézni. Én sem állítottam, és nem is fogom állítani az ellenkezőjét, de akkor sem tökéletes. Ebben semmi új és semmi sértő nincs, hiszen nincs a világon tökéletes dolog. Arra mutattam csak rá, hogy szerintem miben áll ez a tökéletlenség. Nem a kákán akartam csomót keresni, tényleg nem (bár van egy érzésem, hogy ezt senki sem fogja elhinni nekem). Csak szerettem volna leírni, amit gondolok, még akkor is, ha az nem mindig dicséret. Miért kell ezt mindig egyből szóvá tenni? Különbözőek vagyunk, ezért ha mindannyian szeretjük is, bizonyos dolgokat még láthatunk másképpen. Ennek miért ne lehetne hangot adni? Azt gondolom, megfelelő hangnemben bármikor lehet kritizálni. Spoilerezni valóban nem. Ha ez annak minősült, akkor ezért külön még egyszer elnézést kérek, a jövőben jobban fogok figyelni.

Igaz, a topik elsősorban a felirat miatt nyílt, de azért némi köze van a sorozathoz, akkor meg azzal kapcsolatban is hozzá lehet szólni, nem? Korábban én szerettem volna reagálásokat olvasni a sorozattal kapcsolatban, de nem nagyon találtam. Magamból kiindulva gondoltam, hátha más is van így, ez volt az egyik oka, hogy mertem írni. Utánam jöhetett volna, jöhetne még most is akár, egy, az enyémmel egyenértékű olyan hozzászólás, amely a szöges ellenkezőjét írja le annak, amit én. Sok véleményből végül le lehet szűrni valamit, míg egy vélemény az nem számít. Ha valakinek fontos ez az egy, akkor az győződjön meg róla, vajon igaz-e, ami állítottam, és aztán döntse el saját maga. De miért lenne fontos?! Ezért senki se veszítse el a kedvét miattam! Nem akartam aláásni a munkátokat! A vélemény nem iránymutatás, és nem is szokás azt fenntartás nélkül elfogadni. Akinek ennyivel el lehet venni a kedvét, azt nem is érdekelte igazán.

Engem érdekel ez a sorozat, különben nem néztem volna már végig, de ez nem azt jelenti, hogy csak kedvezőt írhatok róla. Annyira érdekel, hogy állítólag részletesebb kifejtésbe bocsátkoztam. Ez vicces, mert nálam ez még meg sem közelíti a részletest. A maximalista, elemző természetem sosem tud nyugodni, és ha valami érdekel, akkor szükségét érzem, hogy legalább ilyen részletességgel írjak róla. Tény, hogy sokat írtam, és most is rengeteget, mert ha valami fontos nekem (és tényleg nem akartalak megbántani), akkor azt képtelen vagyok két szóval elintézni, és igenis komolyan veszem. Komolyan, de nem vagyok szőrszálhasogató.[/spoiler]
Azt hittem, kisebb korlátokkal bármit leírhatok, ha már egy fórum, és mivel biztosan vannak, akik már szintén látták, esetleg lehetne egy jót beszélgetni a sorozatról, még ha spoilerezve is. Ha nem, hát nem. Majd visszatérünk rá, ha elkészült a teljes fordítás, vagy nem térünk vissza, ha nincs hozzá kedvetek. Részemről befejeztem és remélem nincs harag. Tisztára kényelmetlenül érzem magam, amiért megzavartam az eddig felhőtlen hangulatot, pedig ez még véletlenül sem állt szándékomban.

A folytatást komolyan várom! Szép napot!

Kae In eszik, talán a második epizódban:[spoiler]Image
:lol :lol :wub: :lol [/spoiler]

Salmina

Postby Salmina » Tue Jul 06, 2010 6:05 pm

gilnis, azért mondtaam, mert némelyek nem (mint tudjuk) nem viselik a kritikát, még ha építő jellegű is. (ez most nem teljesen illeszkedik ide, de úgy hiszem a hasonlat helyt álló, ha nem hát tévedtem)

egyébként, ha a sorozat nem hibátlan lenne, szerintem unalmassá válni. hiszen ha mindenki tökéletes volna, egyforma, egy véleményen, elég unalmas lenne a világ.
[spoiler]mint az IRISben, imádom, pedig össze keverték Budapest két oldalát. Hiszen ha valaki be megy a Szabadság téren egy házba, sose fogja a hegyről látni a Parlamentet a Duna oldaláról... meg a magyar szövegek...én nagyon jókat röhögtem rajtuk... már amit megértettem... :) [/spoiler]

Szerintem, a sorozatokban, filmekben elkövetett hibák teszik jóvá. [spoiler](kivéve, ha a haj nem ugyan olyan.... az nagyon bosszantó, és nem is a vágó hibája..... ez az egy ami nagyon tud idegesíteni....)[/spoiler] Viccesé, no meg így van mit kritizálni. a rengeteg jó dolog mellet, amit láttunk.

szeleso

Postby szeleso » Wed Jul 07, 2010 10:55 am

Szia Gilnis!

Kicsit felbolygattad az állóvizet, de ne izgulj, nincs semmi baj, mert véleményt mindenki nyilváníthat, persze azért óvatosan. Tény, hogy mindenki másképpen értelmezheti ugyanazt a mondatot, ami ellenkező érzéseket szülhet.
Tulajdonképpen minden sorozatban van hiba, azt hogy ennyire érdemes-e kielemzni, mint ahogy te teszed, nem tudom. Te ilyen vagy, ezt elfogadhatjuk, csak kérlek óvatosan bánj a szavakkal.

Én a sorozatban szereplő színészeket szerettem, mint ahogy írtam, minden karakternek meg van az oka, mégha néha idegesítő, akkor is. A maga módján mindenki jól alakítja a szerepét, én a színészi játékba nem kötnék bele. A sorozatot végignézve úgyis kialakul, kit szerettünk meg, ki az akit pedig kevésbé. Mindenki alakítsa ki magának a saját véleményét, akár le is íratja rejtve, ha a többiek kíváncsiak rá, elolvassák, de kérek mindenkit, hogy ne az elején leplezzük le a filmet, aki akarja, és kíváncsi, úgyis megnézi akár angol felirattal, vagy koreai nyelven a fanatikusabbak.

Üdv mindenkinek!

Ui: Dolgozok a harmadik részen! Már a fele kész, remélem ma este befejezem, és küldhetem a kedves segítőimnek!

gilnis

Postby gilnis » Wed Jul 07, 2010 5:36 pm

Talán eleve rejtve kellett volna leírnom a véleményem (mea culpa..), akkor nem kezditek azt hinni, hogy valami "anti" vagyok, aki csak azért írkál, hogy a más örömét elrontsa. Tényleg abban a hitben voltam, hogy nem spoilerezek.

Lee Min-Ho rajongói: elnézést a "csomagolásért". A tartalmat illetően viszont nem tudok mit tenni.

Így van, minden sorozatban van hiba. [spoiler]Ezért sem kellene rögtön érzékenyen reagálni, ha valaki ezekre a bizonyos hibákra vagy csak az általa feltételezettekre felhívja a figyelmet. Jól mondja Salmina, a hibátlan dögunalom lenne, akárcsak az, ha örökké egyetértenénk. A hibákról viszont (persze, nemcsak azokról) lehet eszmét cserélni. Személy szerint nagyon szeretek is vitatkozni, érvelni. Veszekedni, azt utálok. Nem szoktam reagálni, ha valaki közli, szerinte rossz, ami nekem kedves. Még akkor sem, ha kifejezetten leszólja. Mit érdekel engem, ki mit gondol, ha egyszer én szeretem? Az én hozzáállásomat nem tudja befolyásolni, és mindenkinek joga van azt gondolni, amit akar. Egyébként pedig nem lenne értelme ilyenen összeveszni, mert úgysem tudjuk egymást meggyőzni. Igaz, ezt nem is kell. A változatosság gyönyörködtet. :-)

Különben sem nagy ügy, ha valakinek eltér a véleménye. Aki igazán szereti az adott sorozatot, az kitart mellette, és vagy megpróbál ezekről a hibákról tudomást sem venni, vagy éppen hogy azokkal együtt elfogadja az egészet. Én teljes mértékben az utóbbi vagyok, és ha valami tetszik, akkor is imádom, ha közben magam is gagyinak vagy irreálisnak tartom. Ennek ellenére sosem megyek el szó nélkül a hibák mellett. Egyszer végigsorolom, miről mit tartok, de miután kiadtam magamból, többet nem foglalkozom velük, mintha nem is lettek volna. Talán így szabadulok meg tőlük? :)

Látom, ragaszkodsz a "kielemzés" szóhoz. :) Azért érdemes, mert így tisztábban láthatok. Ettől még tudok elfogult lenni, de legalább nem leszek elvakult. Ha valami érdekel, akkor beleásom magam, akkor elemzek. Csak akkor foglalkozom bármivel felszínesen, ha az nem érdekel. Jelen esetben viszont nem elemeztem még, ez csak a kezdet. :whistling:[/spoiler]
Ami a színészeket illeti, nem értek egyet, de maradjunk annyiban, hogy biztos minden színész a legjobbra törekedett, illetve mindennek megvan a miértje.
[spoiler]Kae In, Chang Ryul, In Hee és Choi igazgató megformálói nagyon-nagyon tetszettek. (Muszáj lesz megnéznem a Chuno-t! A Friend Our Legend eddig is tervben volt, de megerősítést kaptam! :) ) Közéjük sorolom persze Yoon Eun Hyét is.
A Kae In barátnőjét és Jin Ho munkatársait alakító színészek rendben voltak.
Ezzel majdnem mindenkit fel is soroltam, úgyhogy nem lehetek olyan messze a rajongók álláspontjától. :)[/spoiler]
A karakterek más lapra tartoznak. A legtöbb embernek az egész világon biztosan azonos vagy közel azonos lesz a véleménye arról, kivel szimpatizál. Vannak bizonyos sztereotipiák, tulajdonságok és cselekedetek, amiket nem számít ki és hányszor lát. Egy ilyen dolog mindenkinek és újra meg újra tetszeni fog, méghozzá ugyanazokból az okokból. Ez biztos belénk van kódolva.
[spoiler]Ebben a sorozatban ilyen például Kae in, Jin Ho és Choi igazgató. Előbb-utóbb nem lehet őket nem szeretni. :wub:[/spoiler]
A fanatikusokat abszolút megértem. A Legend-et én is koreaiul láttam először. :mrgreen:

A zenéjét le lehet tölteni innen torrenttel vagy innen: MU. Ezzel a várakozás is kellemesebb. :-)

Szeleso, Kae In Shi, aja aja! :mrgreen:

Lissa

Postby Lissa » Thu Jul 08, 2010 9:18 pm

Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni a feliratot^^ Az ismertetője alapján nagyon megtetszett és alig várom, hogy megnézzem.
De a letöltéssel kapcsolatban egy kis segítséget szeretnék kérni :S Sajnos, amit megadtatok linket ott nem sikerül ráakadnom a filmre. Volt egy másik link is a topicban, de azt nekem nem hozza be. Itt a D-addicts-on is próbáltam torrentet keresni, de nekem itt se adott ki semmit :S
Ha valaki ki tudna segíteni letöltésügyileg annak előre is nagyon köszönöm :)

Bulykin

Postby Bulykin » Thu Jul 08, 2010 9:42 pm

Lissa wrote:Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni a feliratot^^ Az ismertetője alapján nagyon megtetszett és alig várom, hogy megnézzem.
De a letöltéssel kapcsolatban egy kis segítséget szeretnék kérni :S Sajnos, amit megadtatok linket ott nem sikerül ráakadnom a filmre. Volt egy másik link is a topicban, de azt nekem nem hozza be. Itt a D-addicts-on is próbáltam torrentet keresni, de nekem itt se adott ki semmit :S
Ha valaki ki tudna segíteni letöltésügyileg annak előre is nagyon köszönöm :)

IDE regisztrálj be és csak aztán tudsz letölteni^^
Image

szeleso

Postby szeleso » Sun Jul 25, 2010 5:58 pm

Sziasztok!

Jó hírt hoztam, 2-3 napon belül új résszel jelentkezünk!

Üdv:Orsi

Bulykin

Postby Bulykin » Tue Jul 27, 2010 10:27 pm

köszi a 3. részt ^^
Image

Salmina

Postby Salmina » Wed Jul 28, 2010 7:02 am

Köszi, az új részt :D

szildor

Postby szildor » Wed Jul 28, 2010 7:58 am

Köszönöm az új részt!!!!!!!!!!

Nagyon tetszik a sorozat!

MJKaori17

Postby MJKaori17 » Wed Jul 28, 2010 9:44 am

Nagyon köszönöm az újabb részt :D Nagyon tetszik a sorozat. Csak így tovább :D :D :cheers: :cheers:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Jul 28, 2010 11:33 am

Köszönöm a 3 részt! :D

Blackfield

Postby Blackfield » Thu Jul 29, 2010 6:17 pm

Vicces volt ez a rész is, nagyon jól szórakoztam! Ezer hála érte!

Rinyavi

Postby Rinyavi » Wed Aug 04, 2010 5:08 pm

Köszi az új részt! :cheers:

kiscsopp

Postby kiscsopp » Thu Aug 12, 2010 9:20 pm

Nagyon köszi a 3. részt, eszméletlen ez a Gae In :lol :lol :lol :lol :lol :lol

Itsumi

Postby Itsumi » Tue Aug 31, 2010 11:40 am

Szia azt szeretném kérdezni hogy mikor várhato folytatás?

Gabooca

Postby Gabooca » Sun Sep 12, 2010 6:59 am

Nekem annyira az 1. rész alapján nem jött be a történet - viszont mikor már továbbnéztem, nagyon megtetszett ^^
Köszi az eddigi feliratokat ^^

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Sep 23, 2010 10:46 pm

Köszönöm a 4 rész feliratát :D

vibrus16

Postby vibrus16 » Fri Sep 24, 2010 4:04 am

Köszi az új részt!!! :cheers:
Már nagyon vártam........ :lol :whistling:

Salmina

Postby Salmina » Fri Sep 24, 2010 2:49 pm

Köszi az új részt :)

Rinyavi

Postby Rinyavi » Fri Sep 24, 2010 2:52 pm

Köszi a 4. részt!!

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Fri Sep 24, 2010 3:00 pm

köszi :D

timbo

Postby timbo » Fri Sep 24, 2010 5:29 pm

Nagyon köszönöm! :salut: Már viszem is és nézem.

MJKaori17

Postby MJKaori17 » Sat Sep 25, 2010 5:18 am

Köszi:) Már elvonási tüneteim voltak. Még egyszer nagyon köszi, hogy a saját szabadidődet áldozod arra, hogy ezt a nagyszerű dorama-t fordítsd. :cheers: :cheers: :cheers:

kiscsopp

Postby kiscsopp » Sat Sep 25, 2010 9:37 am

Nagyon köszi a 4. részt, imádom ezt a sorit, mindig olyan jól szórakozok rajta :lol
[spoiler] :w00t: :w00t:
Image[/spoiler]

Kavlia

Postby Kavlia » Sat Sep 25, 2010 12:41 pm

szeleso - Képzeld, most néztem meg az 5. részt... hűűű... magamhoz képest kicsit le vagyok maradva az elmúlt félév sorozataival... :whistling:
[spoiler]Basszus... hogy ez az expasi milyen egy idióta marha! Valahányszor meglátom a képernyőn legszívesebben behúznék neki!!! :cussing: Tudnám miért hiszi azt, hogy főhősnőnk visszamenne hozzá... :glare:
Hát hallod, a betétvásárlásos jelenet eddig mindent visz nálam!!! Meg kellett állítanom a lejátszást, annyira nevettem miatta!!! :lol XD :w00t: :rofl: Kíváncsi vagyok milyen érdekességeket tartogat még a történet... Az első 4-et természetesen a te felirataiddal néztem! :lol [/spoiler]
Nagyon jók a feliratok! Ha készen leszel velük, szerintem magyarul is újra nézem az egészet! Sőt, azoknak az ismerőseimnek is meg fogom mutatni, akik nyelvtudás hiányában másként nem értenék meg!!!!
Jaj, nagyon tetszik ez a történet!!! :wub: :heart: :wub:
Remélem Happy End lesz a vége... :lol XD :w00t: :w000t:

szeleso

Postby szeleso » Sat Sep 25, 2010 1:01 pm

Örülök, hogy mindenkinek tetszik. A következő részt próbálom hamarabb prezentálni, mivel egyre jobbak lesznek a jelenetek....

Mese

Postby Mese » Sat Sep 25, 2010 1:59 pm

Köszönöm az újabb részt. :thumright:

ilus1

Postby ilus1 » Sun Sep 26, 2010 12:09 am

Szeleso!
Millió köszönet a 4. részért! Hálás vagyok neked a nagyszerű munkádért!!! :clap: :heart: :clap:

aprilfive

Postby aprilfive » Sun Sep 26, 2010 6:07 pm

Köszönöm a 4. részt, lányok! :salut:
Ma este ez lesz a programom, remélem, utána álmomban is Lee Min Hot látom, nem mintha Ji Jin Hee-t már unnám, csak nem árt a változatosság.
Félre a tréfával, nagyon boldog vagyok, hogy végre magyarul nézetem ezt a klassz kis sorozatot. És türelmetlenül várom a következő részt is!

Itsumi

Postby Itsumi » Fri Nov 12, 2010 2:31 pm

köszi az eddigi feliratokat jó kis droma.:D
Valamikor várható további felirat?:)

kiscsopp

Postby kiscsopp » Sun Nov 14, 2010 10:23 pm

Szintén nagyon várom a folytatást.. :roll

Return to “Subtitles”