Freeze [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Evenik

Freeze [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Evenik » Tue Apr 27, 2010 10:44 pm

FREEZE

Image

Eredeti cím: 프리즈 / Peurijeu
Angol cím: Freeze (Fagy)
Műfaja: dráma, romantikus
Epizódok száma: 5
Csatorna: Home CGV
A vetítés ideje: 2006. október 27.-2006.10.31.
Származási ország: Dél-Korea
Rendező: Jeong Jae Hoon

Főszereplők:

Lee Seo Jin…. Baek Joong Won
Park Han Byul…. Kim Ji Woo
Son Tae Young….Yi Hwa

Rövid leírás:

A történet középpontjában Baek Joong Won (Lee Seo Jin) áll, aki 350 évvel ezelőtt megmentett egy vámpírt, Yi Hwa-t (Son Tae Young) a máglyahaláltól. Miközben menekültek, a férfi lezuhant egy szikláról, és a nő a véréből adott neki, hogy megmentse az életét. Ennek következtében Joong Won is vámpírrá változik. Az élet, amit vámpírként kell élnie, fájdalmas a férfi számára, és bár megismeri a szerelmet, Park Yu Mi személyében, de lemond róla, mert a fiatal lánynak képtelen elmondani az igazat magáról, s letagadva érzelmeit, eltűnik a lány életéből. Szöulban Yi Hwa-val közösen egy bor bárt nyitnak. 20 év telik el. A férfi levelet kap, melyben egykori szerelme megírja neki, hogy haldoklik, és kéri, hogy gondoskodjon a lányáról. Joong Won már csak a temetésre ér oda, és ott ismerkedik meg egykori szerelme lányával, Kim Ji Woo-val (Park Han Byul), aki később egy előkerülő kép alapján tévesen arra a következtetésre jut, hogy Joong Won az anyja egykori szerelmének fia, és elindul megkeresni őt. A hűvös és távolságtartó férfi eleinte nem örül a lány felbukkanásának, de később az érzelmei jelentősen megváltoznak, aminek Yi Hwa egyáltalán nem örül…

A magyar változat a 'D-Fansubs Drama Fansubs' angol nyelvű feliratának felhasználásával készült. Köszönet érte!
The hungarian version is based on the english subtitles of 'D-Fansubs Drama Fansubs' Team. Thanks for them!

Mivel kiadásra került egy másik (WAF) verzió is, így annak a feliratait is figyelembe vettem.
Az időzítés a videó minőségére tekintettel a WAF verzióhoz igazodik.

A sorozat letölthető:

[spoiler]
http://www.tvnovellas.info/forum/index. ... ic=27968.0
http://myasiancinema.com/k-drama-freeze-2006/
http://www.asia-team.net/foros/showthread.php?t=163
[Az utóbbi kettőhöz regisztráció szükséges.]
[/spoiler]

Image

A fordítás befejezésének napja: 2010. április 27.
Módosítva és újra feltöltve: 2011. december 03.

Jó szórakozást kívánok mindenkinek! :-)

Megjegyzés:
Felhívnám minden letöltő figyelmét, hogy a felirataimat szigorúan tilos online, fájl- és videomegosztó oldalakon közzétenni, valamint kereskedelmi forgalomba hozni!
Minden egyes általam készült felirat ingyenes és csak magánjellegű felhasználásra készült.
Attachments
Freeze - feliratok - magyar.zip
Freeze magyar feliratok
~ Módosított változat ~
(67.19 KiB) Downloaded 530 times
Last edited by Evenik on Sat Dec 03, 2011 11:03 pm, edited 1 time in total.
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Apr 28, 2010 3:53 pm

Szia Evenik!
Segítenél nekem hogy hogyan tudnám letölteni a filmet arról az oldalról amit javasoltál Sajnos nem értem mit akar hiába raktam át angolra:( Köszike

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 28, 2010 4:07 pm

Nincs szükség áttenni angolra, akkor valahogy más útra visz, én már kisilabizáltam. :-) Jó ez a link, közvetlenül behozza a képeket, kis szöveget és alatta színesben ott vannak az epizódok, BGshare elnevezéssel. Rákattintasz egyre, akkor új ablakban bizonyos ideig visszaszámol, majd ott a kis világoskék sávban megjelenik egy felirat - feltételezem a letöltés szó - egyből a fájl neve alatt. Ha arra rákattintasz, utána mehet a töltés. Csak ügyesen. :-)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Apr 28, 2010 4:51 pm

Akkor mindjárt megpróbálom köszi szépen majd tájékoztatlak hogy sikerült :)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Apr 28, 2010 4:59 pm

Gilnis
Köszi köszi köszi :cheers: :clap: :heart:
Nagyon aranyos vagy hogy segítettél már jön is lefele az első meglesz az esti szórakozásom Ha lejön mind lehet hogy meg is nézem még ma
Üdv PMR

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 28, 2010 5:08 pm

Szia!
Nagyon szívesen. Bár az én netem is kicsit jobban megerőltetné magát! Nekem nem megy ilyen gyorsan. :) Jó szórakozást! :)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Apr 28, 2010 5:15 pm

Szia!
Köszi szépen remélem meglesz szerintem csak sokan vannak fennt és azért lassú a géped
Kedveskedj neki hátha gyorsabb lesz néha sikerül:)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Apr 29, 2010 2:31 pm

Hello
Végig néztem a filmet az előbb fejeztem be
Hát elég érdekes film de azért tetszett :)Az elején nem mindent érettem de a végére azért tisztázódott a dolog Furcsa volt látni a főszereplőt ebben a mai világban játszódó filmben (ugyanis az előző doramám a Yi San volt ill még mindig mert hiányzik még néhány rész belőle és ott nagyon tetszett :D

Üdv PMR

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Apr 29, 2010 2:35 pm

Ja igen
Köszönet a fordításért Evenik nagyon ügyes vagy :)

Evenik

Postby Evenik » Fri Apr 30, 2010 5:18 pm

Szia Park Min Rin!:-)

Szívesen, és köszönöm!:-) No igen, azért meg kell hagyni, ez a mini sorozat össze sem hasonlítható a Yi San-nal.:-) De úgy voltam vele, ha már Lee Seo Jin játszik benne, akkor csak megnézem!:-) Mondjuk, nem is csalódtam benne, hiszen itt is nagyon jól játszik.:-) Azt elhiszem, hogy neked nagyon szokatlan volt így, és főleg ennyire más szerepben, hiszen te még csak történelmi sorozatban láttad őt.:-) A Yi San szerintem a legjobb szerepe, és persze a legszerethetőbb is.:-)

Tudom még tőle ajánlani a Damo-t is, az megint egy történelmi sorozat (14 részes), igaz, az egyelőre még csak angol felirattal elérhető. Eddig csak jó véleményeket olvastam róla a külföldi fórumokon, természetesen nekem is tetszett.:-) Gondoltam rá, hogy lefordítom, de a 12. részhez nincs rendes felirat, sok helyen hiányzik a fordítás.:-( S idő sem ártana hozzá.:-)

Evenik

Postby Evenik » Fri Apr 30, 2010 5:27 pm

Szia Gilnis!:-)

Remélem, sikeresen lejött!:-)

Kíváncsi leszek, hogy tetszik majd Lee Seo Jin játéka.:-) Mondjuk, ahogy írtam is, tőle a Yi San-t szeretem nagyon.:-) A színész tulajdonképpen abban a drámában keltette fel a figyelmemet. Amikor először megláttam a Yi San-ban, még nem is gondoltam, hogy ennyire elnyeri majd a szimpátiámat. Azóta persze láttam tőle pár sorozatot, a Lovers-t, a Damo-t, és persze a Freeze-t, és eddig mindegyikben nagyon tetszett.:-) De hiszem, hogy aki egyszer látta a Yi San-t, az hasonló véleményen van, mint én.:-) Ha nem, akkor azt hiszem, túlságosan jóhiszemű voltam.:-):-)

Mindenesetre gondoltam, lefordítom ezt a kis mini sorozatot tőle, hátha így többen megismerik és megszeretik.:-) :wub:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Fri Apr 30, 2010 5:28 pm

Hello
Én is szemeztem már a Damo-val de láttam hogy még nincs hozzá felirat ezért egyenlőre nem is töltöm le mert én nem tudok angolul :(Igen nagyon jól játszik ebben is de a Yi San .... hát az szuper.Már nagyon várom az újjabb részeket
Az idő... hát az nagy kincs főleg ha kevés van belőle:)

Evenik

Postby Evenik » Fri Apr 30, 2010 6:29 pm

Szia!:-)

Megértelek.:-) Nagyon örülök, hogy neked is ennyire tetszik a Yi San.:-) Sajnos magyar felirattal még nagyon sok részt nem láttam, de már nagyon kíváncsi vagyok.:-)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat May 01, 2010 10:23 am

Hello
Én csak magyar felirattal nézek minden filmet mert mást nem értek :D

debi

Postby debi » Fri May 07, 2010 11:06 am

Köszi meg nézem, én is kíváncsi lettem ! ! !

Evenik

Postby Evenik » Sun May 09, 2010 1:07 pm

Szia Debi!:-)

Szívesen.:-) Remélem, tetszik majd.:-)

gilnis

Postby gilnis » Sun Jun 20, 2010 10:22 pm

Kedves Evenik!
Ebben a pillanatban fejeztem be. :) Köszönöm, hogy megismertetted velem, és hála a feliratért is. Ahogy mondtad, valóban nem felemelő, de érdekes a történet, és Lee Seo Jin miatt mindenképpen megérte!! :D Tulajdonképpen szerintem mindenki jól játszott, a zene pedig nagyon megtetszett (…. :) ) Azóta be is szereztem :P akit érdekel, innen letöltheti.

lennax

Postby lennax » Sat Jun 26, 2010 5:24 am

Köszönöm szépen a feliratot! :)

Evenik

Postby Evenik » Wed Jun 30, 2010 3:11 pm

Szia Gilnis!:-)

Szívesen, és örülök, hogy tetszett Lee Seo Jin játéka, s azt hiszem, nem túlzok, hogy ha őt valaki egyszer látja, nem felejti el hamar.:-)

Érdekességképpen: Egy-két színész visszaköszön az Iljimae-ben, a The return of Iljimae-ben, a Hero-ban és a Chuno-ban.:-)

A PM-t megkaptam, köszönöm, hogy megírtad a benyomásodat a sztorival kapcsolatban, ami nem meglepő módon, most is egyezik az enyémmel. :lol

Külön köszönet, hogy megosztottad az oldalon az OST elérhetőségét.:-)
Attachments
Freeze.jpg
OST borító
Freeze.jpg (138.79 KiB) Viewed 5424 times
Last edited by Evenik on Sat Dec 03, 2011 10:53 pm, edited 2 times in total.

Evenik

Postby Evenik » Wed Jun 30, 2010 3:12 pm

Szia Lennax!:-)

Szívesen!:-)

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Jul 09, 2010 1:03 pm

szia Evenik!

Lenne hozzád egy kérdésem.
Tudnál nekem segíteni abban, hogy honnan tudnám letölteni a Freeze részeit, mivel nekem hetek óta nem hozza be azt az oldalt ahonnan le lehetne?

Előre is köszi szépen!

Andi

Evenik

Postby Evenik » Fri Jul 09, 2010 1:21 pm

Szia Andi!

Köszönöm, hogy jeleztél, hogy nem működik a link (Ugyanígy azoknak is, akik PM-ben tették.).:-)

A másik letöltési lehetőséget itt találod (találjátok):

[spoiler]
http://www.asia-team.net/foros/showthread.php?t=163[/spoiler]

A WAF verziót keresd, mert jobb minőségű (Ezt a spanyol oldal is jelzi [mejor calidad].), és a feliratok ezért ahhoz igazodnak. Itt megauploadra töltötték fel a részeket, amihez jelszó [contraseña] is társul, ezt az oldalon szintén megtalálod.

Ha nem boldogulnál mégsem, jelezz vissza nyugodtan!:-)

Evenik

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Jul 10, 2010 7:08 pm

szia Evenik!

Köszi szépen! :) Sikerült leszednem.
És nagyon tetszett :)

Evenik

Postby Evenik » Thu Jul 22, 2010 8:09 am

Szia!:-)

Szívesen!:-) Örülök, hogy sikerült leszedned, és hogy tetszett is!:-)

szitofa

Help

Postby szitofa » Fri Aug 13, 2010 8:36 pm

[quote="gilnis"]Nincs szükség áttenni angolra, akkor valahogy más útra visz, én már kisilabizáltam. :-) Jó ez a link, közvetlenül behozza a képeket, kis szöveget és alatta színesben ott vannak az epizódok, BGshare elnevezéssel. Rákattintasz egyre, akkor új ablakban bizonyos ideig visszaszámol, majd ott a kis világoskék sávban megjelenik egy felirat - feltételezem a letöltés szó - egyből a fájl neve alatt. Ha arra rákattintasz, utána mehet a töltés. Csak ügyesen. :-)[/quote]

Sajnos nekem a letöltés nem jön be, a másik verziónál pedig a felirat nem passzol. Próbáltam újra időzíteni. Valaki esetleg más oldalról, ugyanezt.......? Please

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Aug 14, 2010 9:08 am

Szitofa itt megtalálod!
:D
Evenik wrote:Szia Andi!

Köszönöm, hogy jeleztél, hogy nem működik a link (Ugyanígy azoknak is, akik PM-ben tették.).:-)

[spoiler]

A WAF verziót keresd, mert jobb minőségű (Ezt a spanyol oldal is jelzi [mejor calidad].), és a feliratok ezért ahhoz igazodnak. Itt megauploadra töltötték fel a részeket, amihez jelszó [contraseña] is társul, ezt az oldalon szintén megtalálod.

Ha nem boldogulnál mégsem, jelezz vissza nyugodtan!:-)

Evenik

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Dec 29, 2010 7:30 pm

Szia Evenik!
Kedvet kaptam a történetedhez, ezért gyorsan letölöm és megnézem, biztosan érdekes lesz......,
A film több helyről is letölthető: Yellow Cinema, Lest Look, stb., így talán könnyebb lesz másoknak is megtalálni. Szeretném megkérdezni, hogy esetleg láttad-e a "Lovers" filmjét kedvencünktől: Lee Seo Jin -tól ? (a film szintén megtalálható az említett oldalakon)
üdv. Gabi :lol :D :party:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Dec 30, 2010 1:19 pm

Szia Evenik!
Az éjjel végignéztem és nekem tetszett, bár inkább lelki, mint cselekménydús, éppen ezért csodálatos fordításod nélkül nem értettem volna meg a történetet. Még egyszer köszönöm Neked ezt az élményt, és Boldog Újévet is kívánok Mindenkinek.
üdv. Gabi :clap: :party: :dance:

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 4:38 pm

Szia Gabi!:-)

Szívesen, örülök, hogy tetszett a történet és a fordítás is.:wub: Egyébként igen, valóban inkább lelki, mint eseménydús sztori, sőt, lehet el is mentem volna mellette, ha nem Lee Seo Jin a főszereplő.:-) Miatta mindenképpen érdemes megnézni, nagyon tehetséges színésznek tartom, sőt Lee Jun Ki mellett a mai napig a kedvenc színészem.:wub:

Én is köszönöm az információt a letöltési helyekről.:-) Akkor, amikor lefordítottam ezt a mini sorozatot, még nem ismertem ennyi lehetőséget, azóta pedig nem is néztem, hol is lehet még fellelni.:-)

Lovers: Igen, láttam, sőt, azóta is a kedvenceim között van. Fent van a gépemen az egész sorozat.:-) Ezek szerint te is szereted?:-)

Én is Boldog Új Évet kívánok neked és minden fórumozónak!:-)

Evenik
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Dec 30, 2010 4:54 pm

Szia Evenik!
Lehet nem itt kellene folytatni, így majd írok PM-et, ha lesz egy pici időm. mert éppn beteg is vagyok és mindennel el van maradva körülöttem emiatt. Én imádom a pasit és a csajszi is jó, és tudom ez még az akkor iiőben lett filmezve, amikor........, sok hasonló alkotás ilyen csuda.....érdekesen zajlik.........
Én nem tudok angolul, illetve tanultam valaha, de soha nem használtam, így el is feljtettem , de néha visszajön, ha akciódus a sorozat....... szóval, ha van valami nyers és nem gépi fordításod a Lovers-el kapcsolatban, én szívesen venném, és szerintem ne szégyelld mástól sem........... , most csak bíztatlak, ha tudnék segítenélek, de én még az internetet is most tanulom a saját gondjaimon keresztül..........,
szóval légy bátor és ügyes közülünk, ha ezt megteheted, én imádni fogom a fordításaidat...............és az elkötelezettségedett és és kitartásodat, és mindent.......... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 5:42 pm

Nem, félreértettél. A Lovers angol felirattal van fent a gépemen. Mivel szeretem a sorozatot, nem töröltem le a részek videóit a gépemről, hanem fent hagytam.:-)

Természetesen, ha lefordítottam volna, biztosan feltettem volna, hogy ti is megnézhessétek.:-)

Jobbulást kívánok neked!:-)
Last edited by Evenik on Thu Dec 30, 2010 7:22 pm, edited 1 time in total.
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Thu Dec 30, 2010 6:02 pm

hmm hmm először is köszi h lefordítottad :D
másik :S
nem tudom leszedni :S
nem található az oldal :(((( más elérhetőséget tud valaki? :O

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Dec 30, 2010 6:20 pm

Szia Evenik!
Dehogy értettem félre,.....csak gondoltam, hogy a gépi fordításnál, bármi egyszerűbb dolog is jobb, és biztosan készítettél valami ilyesmit............., és gondoltam bíztatlak , hogy legyen merszed feltenni még ezeket is......., mert én és még sokan ennek is örülnének , ha lenne.........., szóval gondold meg........, szerintem vagy Te ennyire nagyszerű és csodálatos lény.
üdv. Gabi :wub: :heart: :wub:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Dec 30, 2010 6:24 pm

Evenik wrote:

[spoiler]

Evenik

Csillibilli
Ezt próbáltad?
Nálam működik

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Thu Dec 30, 2010 6:30 pm

nem XD de nézem :D
jee es lass csodát :D kocog le az első :D
hehhehe XD
ezt a spanyol oldit szeretem :D
köszi a gyors választ :DDD

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Dec 30, 2010 6:48 pm

Nincs mit éppen itt voltam
Örülök hogy sikerült elindítani Jó szórakozást a filmhez :D
Én is szeretem ezt az oldalt :wub: :mrgreen:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Dec 30, 2010 6:55 pm

Bocs, de ez az oldalletöltés éppen 3x szerepel a 3 oldalnyi fórumon. Így nem igen értem a problémát....

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 7:19 pm

Nem, nem csináltam ilyet, mert nem zavar, hogy angolul van.:-)
Persze, nem mondom, hogy teljesen elzárkózom attól, hogy valaha lefordítsam, de ígéretet sem akarok tenni rá,
mivel jelenleg a Capital Scandalt fordítom és utána pedig a Great inheritance-t tervezem megcsinálni.:-)

Egy sorozatnál többet pedig nem is akarok lefoglalni előre, mert lehet más hamarabb elkészítené közben, mialatt én még egy másik fordítást készítek éppen.:-)
Image

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 7:20 pm

csillibilli112 wrote:hmm hmm először is köszi h lefordítottad :D
másik :S
nem tudom leszedni :S
nem található az oldal :(((( más elérhetőséget tud valaki? :O

Szia Csillibilli! :-)

Szívesen neked is!:-) Kíváncsi vagyok, hogy tetszik majd.:-)

Park Min Rin, köszönöm, hogy segítettél Csillibillinek.:wub:
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Dec 30, 2010 7:23 pm

Szia Evenik!
Már olyan régen láttalak :D :wub:
Nincs mit szerintem ez természetes :lol
Hogy vagy amúgy?

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 7:26 pm

Szia Park Min Rin!:-)

Igen, tényleg ritkábban vagyok, hiába, vizsgaidőszak. :crazy: XD :foot: :lol

Egyébként jól vagyok, hála az égnek! Te is jól vagy, ugye?:-)
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Dec 30, 2010 7:29 pm

Ha minden igaz akkor túlélem az influenzát :w00t: Karácsonykor ágyat nyomtam :pale: Azóta dolgozom és most már mondhatom hogy talán megmaradok :mrgreen:

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 7:33 pm

Jaj, te szegény! :-( De örülök, hogy már jobban vagy!:-)

Viszont a munkához gratulálok! :w00t: Látom, szépen lemaradtam itt az infokról.:mrgreen:

Ha gondolod, majd mesélj róla PM-ben, kíváncsi vagyok.:-)
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Dec 30, 2010 7:37 pm

Köszönöm Nem igazán tettem közzé az "F4"-ből is csak msn-en írtam nekik (hehe ez most jutott eszembe mármint az F4)

Jó mindjárt írok Pm-et :wub:

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 7:45 pm

Park Min Rin wrote:Köszönöm Nem igazán tettem közzé az "F4"-ből is csak msn-en írtam nekik (hehe ez most jutott eszembe mármint az F4)

Jó mindjárt írok Pm-et :wub:

F4, ez jó! :lol :mrgreen: Oké, várom.:-)

Msn: Tényleg, nekem még mindig nincs. Igaz, jobb is, ha nincs, mert akkor túl sokat ülnék gép előtt.XD :unsure:
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Dec 30, 2010 7:50 pm

PM elment :D
Na de tényleg nem olyanok vagyunk mint az F4 (na jó nem természetileg csak úgy)
Igen nagy kár hogy neked még nincsen pedig akkor ott is tudnánk néhanapján pár szót írni :D

Evenik

Postby Evenik » Thu Dec 30, 2010 10:15 pm

Park Min Rin wrote:PM elment :D
Na de tényleg nem olyanok vagyunk mint az F4 (na jó nem természetileg csak úgy)
Igen nagy kár hogy neked még nincsen pedig akkor ott is tudnánk néhanapján pár szót írni :D

Jól hangzik, annyi biztos! :mrgreen:

Elnézést az eltűnésért, csak gyorsan megtanultam pár oldalt a fincsi tananyagból.:D
PM válasz ment.:-)
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Fri Dec 31, 2010 11:14 am

hmm hmm köszi első részt meg is néztem :D
hmmm tetszik :D de kicsit lassan indul :D viszont a kiscsaj jó :P akaratos kis fruska :P
hogy nem olvastam át mi volt bocs. az lett volna a kövi ha nem válaszol seni.... lasy vagok :P könnyebb volt így XD
es volt ki válaszolt XD
:whistling:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Fri Dec 31, 2010 4:12 pm

Nagyon boldog új évet kívánok Mindenkinek!
üdv. Gabi :party:

Evenik

Postby Evenik » Fri Dec 31, 2010 7:06 pm

Köszönöm.:-)

Nagyon boldog új évet kívánok én is nektek! :party:

S ahogy a közösségin is írtam, a pezsgővel óvatosan! XD
Image
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Fri Dec 31, 2010 7:22 pm

BUÉK BUÉK mindenkinek :D
a pezsivel kapcsolatban mire gondolsz??? :whistling: a dugóra vagy az italra? :alcoholic: :alcoholic: :thumright:

Evenik

Postby Evenik » Fri Dec 31, 2010 7:25 pm

csillibilli112 wrote:BUÉK BUÉK mindenkinek :D
a pezsivel kapcsolatban mire gondolsz??? :whistling: a dugóra vagy az italra? :alcoholic: :alcoholic: :thumright:

Szia Csillibilli!:-)

Arra, hogy nehogy annyit igyatok, hogy aztán alig tudjatok hazamászni. :rofl: :whistling: :mrgreen:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Mon Jan 03, 2011 10:36 am

Szia Evenik!
küldtem PM-et, talán most sikerült.........., ha nem, légyszi küld el mail-címedet nekem.
köszi: gabi

Evenik

Postby Evenik » Thu Jan 13, 2011 1:07 pm

[quote="varnaigabriella"]Szia Evenik!
küldtem PM-et, talán most sikerült.....

Szia Gabi! :-)

Nem kaptam tőled PM-et. Légy szíves próbáld meg újra.
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Jan 13, 2011 4:06 pm

Gabi!
Írj a "subject" menűbe is akkor el fog menni a PM :D

varnaigabriella

Szia Evenik!

Postby varnaigabriella » Thu Jan 13, 2011 9:10 pm

Evenik wrote:
varnaigabriella wrote:Szia Evenik!
küldtem PM-et, talán most sikerült.....

Nem kaptam tőled PM-et. Légy szíves próbáld meg újra.

Na nézzük most megy-e. Sajnos anna már nincs értelme, amit írtam xx idővel ezelőtt.
DE azt :shocked: tudom 3x4 is megpróbáltam a dolgot. Ha ez átmegy, majd még írok hétvégén....
üdv. Gabi

Evenik

Re: Szia Evenik!

Postby Evenik » Thu Jan 13, 2011 10:26 pm

varnaigabriella wrote:
Ha ez átmegy, majd még írok hétvégén....
üdv. Gabi

Sikeresen megkaptam a PM-et.:-) Biztosan az lehetett a gond, amit Park Min Rin írt, hogy lemaradt a tárgy. Ha oda nem írsz be semmit, akkor nem küldi el a PM-et.

Rendben, akkor várom!

Üdv.: Evenik
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Jan 19, 2011 9:16 pm

Szia Evenik!,
lassan már egy hete írtam.pm-et
üdv. Gabi :sleeping:

Evenik

Postby Evenik » Wed Jan 19, 2011 9:44 pm

Pffff, akkor ezek szerint most nálam szórakozott a rendszer. :unsure: Elküldtem újra, majd nézd meg.:-)

Szép estét!
Evenik
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Jan 20, 2011 6:08 pm

Szia Evenik!
megint írtam, de lehet megint nem kaptad meg, nagyon bizonytalan az a PM.
Majd nézd meg lécci.
pusz: Gabi :cry:

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Thu Jan 20, 2011 6:53 pm

köszi h le lett ez is fordítva :ŰO
imádtam
[spoiler] egészen a legvégéig.. fenébe a nő miért nem tudta a száját tartani.... csak mert most ő haldoklott és nem volt vér??? ahhh kaptak volna el valakit.... ah hogy meghaltak :S fenébe és a végén a csaj mint a szél....
basszus az nem boldogít még ha romantikás is volt a vége meg minden... de valszeg örök életében egy ilyen pasit fog keresni és mindenkiben őt fogja látni keresni és igazán soha nem lesz boldog :S
igazából azt vártam átváltoztatja és bumm happy end... de én már csak ilyen vagyok odavagyoka happy endekért XD
csak úgy kerek nekem a történet XD
életben van sok nem " kerek " dolog szal itt kell :) mindenesetre élveztem és izgultam és szomorkodtam hogy csak 5 rész :O megért volna még pár rész
vagy nem is így volt kerek... csak az a happy end.... _P
[/spoiler]
de még egyszer köszi a munkát vele :salut:
jah más vámpíros? akár angol is. 1 2 már láttam de.... XD ok várom ki mit ajánl :P

Evenik

Postby Evenik » Sat Jan 29, 2011 7:54 pm

Köszönöm, hogy leírtad a benyomásaidat a sorozattal kapcsolatban.:-)
Én egyébént nem szeretem a vámpíros történeteket, de Lee Seo Jin miatt nem bírtam ki, hogy meg ne nézzem, ill. le ne fordítsam.:D

[spoiler]

Egyébként én sem ilyen végkifejletre számítottam, de aztán belegondoltam, hogy végül is így volt jó.:-)

Az biztos, hogy Ji Woo járt a legrosszabbul, hiszen ő még így is elfogadta volna a férfit. De hát ez van.:mrgreen:

[/spoiler]

PM-ben egyszer elküldtem az e-mail címemet, de közben leesett, miért nem kaptad meg. Most elküldöm újra. Így ezután oda is tudsz írni, ha akarsz.:-)
(A te PM-ed sem jött meg.)
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sat Jan 29, 2011 8:19 pm

háát igen XD
[spoiler] nah pont azért ért nagyon váratlanul... mert ugye végre elfogadta ő is :S ahhh az anyja után ő megtudta az igazságot és igen végre mind a 2 en boldogok lehettek volnqa...ha az a boszi nem mondja el... :S ez szemétség volt tőle akkor is azt mondom önzés ez a legjobb szó... de még az utsó pillanatig reménykedtem xD először mikor felszálltak majd visszajön... majd a robbanás... mégiscsak megmenekült :P ... tudom túl romantikás vagok XD de nem... utsó filmkockák csomag zsepi és vége.... de örülök hogy elérhetővé tetted ha itt nem látom nem hiszem hogy megnézem XD rátalálok :D
nem mondom hogy rajongok a vámpíros történetekért... ok de XD
de nem ezért kezdtem el nézni xD
vagy... a fene tudja mint mondtad a szereplőknek nem lehet ellenállni XD
[/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Apr 23, 2011 1:09 pm

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok.
üdv. Gabi :wub:

Evenik

Postby Evenik » Sat Dec 03, 2011 11:23 pm

Sziasztok!

Örömmel láttam, hogy sok érdeklődő (a letöltés szám alapján legalábbis 413) volt erre a sorozatra is, remélem, mindannyiuknak kellemes időtöltést okozott. :-)

A hétvégén egy kicsit nosztalgikus hangulatba kerültem, így én is újra megnéztem ezt a sorozatomat. :-) Miközben néztem, rájöttem, hogy néhány dolgot módosítanom kellene benne, részben formailag (ez volt az első ilyen felirat jellegű munkám), részben tartalmilag (az angol felirat hiányossága miatt), így egyúttal ezt meg is tettem és ezeket a módosított feliratokat újra feltöltöttem. Bízom abban, hogy akik azóta már kiírták dvd-re nem fognak most elküldeni valahova, de úgy éreztem, meg kellett csinálnom ezeket a javításokat.

Megértéseteket köszönöm, és aki még nem látta, annak pedig jó szórakozást kívánok hozzá! :-)

Image
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Dec 03, 2011 11:51 pm

Evenik wrote:Sziasztok!

Örömmel láttam, hogy sok érdeklődő (a letöltés szám alapján legalábbis 413) volt erre a sorozatra is, remélem, mindannyiuknak kellemes időtöltést okozott. :-)

A hétvégén egy kicsit nosztalgikus hangulatba kerültem, így én is újra megnéztem ezt a sorozatomat. :-) Miközben néztem, rájöttem, hogy néhány dolgot módosítanom kellene benne, részben formailag (ez volt az első ilyen felirat jellegű munkám), részben tartalmilag (az angol felirat hiányossága miatt), így egyúttal ezt meg is tettem és ezeket a módosított feliratokat újra feltöltöttem. Bízom abban, hogy akik azóta már kiírták dvd-re nem fognak most elküldeni valahova, de úgy éreztem, meg kellett csinálnom ezeket a javításokat.

Megértéseteket köszönöm, és aki még nem látta, annak pedig jó szórakozást kívánok hozzá! :-)

Image

hurráááááááááá :lol :lol :lol :wub: :wub: :wub: :wub:

f.ági

Postby f.ági » Thu Dec 15, 2011 7:14 pm

Szia Evenik!
Most találtam rá a forditásodra!
Egyenlőre csak letöltöm, de biztos hogy hamarosan meg fogom nézni!
Igéretesnek hangzik a bemutató leirás !!
Üdv. Ági

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Dec 15, 2011 7:47 pm

f.ági wrote:Szia Evenik!
Most találtam rá a forditásodra!
Egyenlőre csak letöltöm, de biztos hogy hamarosan meg fogom nézni!
Igéretesnek hangzik a bemutató leirás !!
Üdv. Ági

Azért kösd fel hozzá a huzentrógert.......(nem tudom hogyan kell helyesen írni, bocs)..., mert igen kemény lelki film.... :O :lol :wub:

f.ági

Postby f.ági » Thu Dec 15, 2011 7:59 pm

Szerzek egyet a cél érdekében :D

pimpi

Postby pimpi » Wed Jan 04, 2012 9:34 pm

Kedves Evenik!
Először is nagyon szépen köszönöm a fordításodat! Most fejeztem be, ez a történet teljesen eltérő, mint az eddig látott vámpíros témájú filmek, ezt megkönnyeztem , elgondolkodtatott egyszóval tetszett. LSJ ebben a szerepben is nagyszerű,minden mondata hiteles volt, a kis csaj (Ji Woo) egy igazi harcos személyiség és a végére a vámpírlány (Yi Hwa) tettének indokait is megtudtam érteni.
Mégegyszer köszönöm az élményt további jó munkát, kitartást kívánok.

Evenik

Postby Evenik » Thu Jan 05, 2012 2:13 pm

Kedves Ági és Pimpi! :-)

Nagyon szívesen mindkettőtöknek. :wub:

Pimpi: Örülök, hogy ilyen jól hatott rád a történet. :-) Szerencsére szépen lezárták, bár én kíváncsi lettem volna,
vajon mi lett végül a harmadik vámpírral... :-)

Ami Lee Seo Jint illeti, nos igen, kétségtelenül nagyon jól játszott. :thumleft: Igaz, ezt már írtam párszor, de nem lehet elégszer elmondani. :mrgreen:
Nagyon jó színész. :thumleft:
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Thu Jan 05, 2012 2:34 pm

éppen az a jó hogy nincs lezárva d emégis :D nah érted :D így meg van a folytatás esélye.. bár nem hiszem lenne cak a folytatás inkább a fejedben zajlik le mi lett volna ha vagy ha ez úgy... és már ez is egy nagyon jó pont ennek a sorinak. mert jó ha eg sori leköt és kikapcsol de ha utánna még gondolatkat is ébreszt és elgondolkodtat tuti a kedvencek között végzi :P

Evenik

Postby Evenik » Thu Jan 05, 2012 2:51 pm

Igen, nagyon igazad van. :thumleft:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Jan 05, 2012 9:27 pm

csillibilli112 wrote:éppen az a jó hogy nincs lezárva d emégis :D nah érted :D így meg van a folytatás esélye.. bár nem hiszem lenne cak a folytatás inkább a fejedben zajlik le mi lett volna ha vagy ha ez úgy... és már ez is egy nagyon jó pont ennek a sorinak. mert jó ha eg sori leköt és kikapcsol de ha utánna még gondolatkat is ébreszt és elgondolkodtat tuti a kedvencek között végzi :P

Na ugye, hogy ugye, :lol . :O :lol ....??? én is 3x néztem meg egymás után... :wub: .. :wub: :wub: .., mert, mindig több és több dolog jutott eszembe, és egyre többet éreztem, és még jobban szerettem volna érezni és... :mrgreen: ..., és.. :mrgreen: ......, és... :mrgreen: ..... :cheers:

pimpi

Postby pimpi » Thu Jan 12, 2012 6:12 pm

Evenik wrote:Kedves Ági és Pimpi! :-)

Nagyon szívesen mindkettőtöknek. :wub:

Pimpi: Örülök, hogy ilyen jól hatott rád a történet. :-) Szerencsére szépen lezárták, bár én kíváncsi lettem volna,
vajon mi lett végül a harmadik vámpírral... :-)

Ami Lee Seo Jint illeti, nos igen, kétségtelenül nagyon jól játszott. :thumleft: Igaz, ezt már írtam párszor, de nem lehet elégszer elmondani. :mrgreen:
Nagyon jó színész. :thumleft:

Bocsi. hogy csak most írok.
Mélységesen mélyen egyetértek Lee Seo Jin tényleg fantasztikus már több soriját is láttam mindig klassz. A Gye Baek-ben egyszerűen tökéletes.
Bár most kicsit háttérbe szorult az új kedvenc (Ji Sung) miatt akinek egy régebbi sorijával (Swallow the sun) nyelvtudásbeli hiányosságaim miatt nehezebben birkóztam meg. :wub:

Return to “Subtitles”