Worlds Within [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
szeleso

Worlds Within [Hungarian Subs] (Complete)

Postby szeleso » Mon Mar 15, 2010 3:38 pm

The World That They Live In

magyar felirat

Image

Címe: 그들이 사는 세상 / The World That They Live In
Alternatív cím: Worlds Within......
Műfaja: romantikus
Epizódok száma: 16
A csatorna, amelyik vetítette: KBS2
A vetítés ideje: 2008. október 27 – 2008. december 16.

Akik sokat néznek koreai sorozatokat nyilván kíváncsiak lehetnek, hogy milyen emberek készíthetik ezeket a történeteket, milyen az életük, mi vesz rá valakit, a profiton kívül, hogy ilyesmivel foglalkozzon, milyen lehet a saját életük. A Worlds Within sorozat bepillantást enged egy tv csatorna sorozatokat készítő csapatának az életébe. Hyun Bin és Song Hye Kyo is rendező ebben a stábban, akik elvakult szerelmesei a saját munkájuknak és egy-egy sorozat elkészítése közben nem alszanak, nem esznek, és nem érdekli őket semmi. Ilyen tempójú életvitel mellett nem csoda, hogy szerelmi életük romokban hever, hiszen nem sok partner viseli el, hogy gyakorlatilag hetekre megszűnik létezni a párja számára. Sorozatos kudarcaik és az együtt töltött idő hatására azonban elkezdenek újra érdeklődni egymás iránt.

Hyun Bin mint Jung Ji Oh (rendező) (My name is Kim Sam Soon-dráma, A millionar’s first love-mozifilm)
Song Hye Kyo mint Joo Joon Young (rendező) (Full House-dráma, Hwang Jin Yi-mozifilm)
Uhm Ki Joon mint Song Gyu Ho (rendező) (Hero-dráma)
Seo Hyo Rim mint Jang Hae Jin (kezdő színésznő)
Kim Gab Soo mint Kim Min Chul (főrendező) (Time between dog and wolf, Revenge –drámák)
Bae Jong Ok mint Yoon Young (színésznő)

Kim Yeo-jin forgatókönyvíró, Lee Seo-woo (Dae Jang Geum, Yi San-drámák)
Lee Da-in rendező asszisztens, Kim Min-hee,
Cha Soo-yeon Ji OH exbarátnője, Lee Yeon-hee (Time between dog and wolf)
Choi Daniel rendező asszisztens, Yang Soo-kyeong
Kim Chang wan dráma részleg főnöke, Park Hyeon-seob (Coffe prince, Iljimae- drámák)

A sorozat nem egy izgalmas kalandregény, hanem sokkal inkább az emberi érzelmek apró, részletes boncolgatásának lehetünk tanúi. Miközben a ’rendezők’ felfedik előttünk legrejtettebb gondolataikat és érzelmeiket, saját magunk számára is sok megválaszolni való kérdést tesznek fel.

Magyarra fordította: Orsi
Ellenőrízte és javította: Ocu és Anyaka

Az angol feliratot és időzítést a WITH S2 engedélyével használtam! Köszönet érte! Thanks WITH S2 for the original English subs and timing.

A felirat felhasználása srt. file-ként otthoni használatra engedélyezett! A felirat árusítása és online nézhetősége tilos!

A feliratok az Entalos verzióhoz passzolnak!

Jó szórakozást!
Attachments
Worlds.Within.E14.081209.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 14. rész
(57.63 KiB) Downloaded 343 times
Worlds.Within.E15.081215.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 15. rész
(70.44 KiB) Downloaded 338 times
Worlds.Within.E16.081216.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 16. befejező rész
(63.28 KiB) Downloaded 350 times
Worlds.Within.E13.081208.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 13. rész
(66.72 KiB) Downloaded 1073 times
Worlds.Within.E12.081202.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 12. rész
(53.31 KiB) Downloaded 1045 times
Worlds.Within.E11.081201.HDTV.XViD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 11. rész
(73.5 KiB) Downloaded 1074 times
Worlds.Within.E10.081125.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 10. rész
(71.63 KiB) Downloaded 1127 times
Worlds.Within.E09.081124.HDTV.XViD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 9. rész
(66.23 KiB) Downloaded 1121 times
Worlds.Within.E08.081118.HDTV.XViD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 8. rész
(68.6 KiB) Downloaded 1136 times
Worlds.Within.E07.081117.HDTV.XViD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 7. rész
(85.21 KiB) Downloaded 1164 times
Worlds.Within.E06.081111.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 6. rész
(71.34 KiB) Downloaded 1187 times
Worlds.Within.E05.081110.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 5. rész
(74.07 KiB) Downloaded 1221 times
Worlds.Within.E04.081104.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 4. rész
(69.93 KiB) Downloaded 1216 times
Worlds.Within.E03.081103.HDTV.XViD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 3. rész
(75.82 KiB) Downloaded 1262 times
Worlds.Within.E02.081028.HDTV.XViD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 2. rész
(69.56 KiB) Downloaded 1246 times
Worlds.Within.E01.081027.HDTV.XviD-Ental.srt
Worlds Within magyar felirat 1. rész
(72.73 KiB) Downloaded 1521 times
Last edited by szeleso on Mon Oct 13, 2014 7:59 pm, edited 20 times in total.

rekamogyoro

Postby rekamogyoro » Mon Mar 15, 2010 4:13 pm

Ezer köszönet, és további sok sikert a fordításhoz. :-)

aprilfive

Postby aprilfive » Mon Mar 15, 2010 8:43 pm

Orsi, régóta türelmesen figyelem és várom, mikor kerül fel a feliratod! És bár már láttam végig a sorozatot, de azért magyarul biztosan sokkal élvezetesebb lesz. Amúgy is már Hyun Bin elvonási tüneteim voltak. Hatalmas köszönetet szeretnék mondani neked, hogy ezer más dolgod mellett fordítod ezt a sorozatot! :clap:

szeleso

Postby szeleso » Tue Mar 16, 2010 11:46 am

aprilfive wrote:Orsi, régóta türelmesen figyelem és várom, mikor kerül fel a feliratod! És bár már láttam végig a sorozatot, de azért magyarul biztosan sokkal élvezetesebb lesz. Amúgy is már Hyun Bin elvonási tüneteim voltak. Hatalmas köszönetet szeretnék mondani neked, hogy ezer más dolgod mellett fordítod ezt a sorozatot! :clap:

Sziasztok!

Reméltem, hogy örömet okozunk vele, de nem csak az én érdemem, afeliratok készítésében szeretném kiemelni a két segítőm OCU és ANYAKA értékes és felbecsülhetetlen munkáját!

Sajnos, mint ahogy írod Aprilfive, nincs annyi szabadidőm mint szeretném, de azért igyekszem a folyamatosságot biztosítani, vagy legalább jelentkezni a projekt állásáról.

Jó szórakozást kívánok hozzá mindenkinek.
Üdv

aprilfive

Postby aprilfive » Tue Mar 16, 2010 12:12 pm

szeleso wrote:Reméltem, hogy örömet okozunk vele, de nem csak az én érdemem, afeliratok készítésében szeretném kiemelni a két segítőm OCU és ANYAKA értékes és felbecsülhetetlen munkáját.

Nekik is kijár a köszönet, természetesen. :notworthy:

Anyaka

Postby Anyaka » Tue Mar 16, 2010 12:43 pm

Nagyon szívesen, habár én tettem hozzá a legkevesebbet. Nagy öröm számomra Ocuval és Orsival együtt dolgozni. Remek kis csapatot alkotunk. Ezzel a sorozattal elég nagy fába vágtuk a fejszénket, de remélem hogy megérte....

Kavlia

Postby Kavlia » Tue Mar 16, 2010 12:45 pm

Nahát! Még egy érdekesnek tűnő történet... :P
Manapság azt sem tudom hova kapjak olyan sok a magyar felirat... ami persze jó. Mit jó, egyenesen SZUPER! :lol :lol :lol
Kitartást és sok sikert a további részekhez! :w00t: :w00t: :w00t:

bumcibogyó

Postby bumcibogyó » Tue Mar 16, 2010 1:05 pm

Én is elkezdtem nézni angolul, de hamar beletört a fogam. Rengeteget beszélnek benne, nagyon pörgősen, nem kis fordítói munka elkészíteni. Nagyon hálás vagyok neked, hogy magyarul megnézhetem. Köszönöm szépen.

szildor

Postby szildor » Tue Mar 16, 2010 2:58 pm

Nagyon érdekesnek mutatkozik a téma, ennyi kedvenccé váló film és sorozat után önkéntelen felmerül a gondolat, hogy milyen lehet ennek a háttérvilága, s most ez lesz egy egész sorozat témája,
Hát már alig várom, hogy nézhessem, annyira nem vagyok tájékozott, hogy korábban hallottam volna erről a sorozatról, most igazán örülök, hogy hozzám is eljutott.

Köszönöm Orsinak a fordítást, Ocunak és Anyakának is köszönöm a segédkezést .
Hála nektek, hogy ennyi igéretes és jó sorozatot magyar felirattal láthatunk.

Riamara

Postby Riamara » Tue Mar 16, 2010 3:44 pm

Nekem is épp ez jutott eszembe az ismertető kapcsán, hogy na most fény derül a titokra, mitől is olyan jók a koreai sorozatok.

Így hát biztosan belevágok és előre is köszönöm a fordítását. :salut:

Ocu

Postby Ocu » Tue Mar 16, 2010 6:19 pm

bumcibogyó wrote:Én is elkezdtem nézni angolul, de hamar beletört a fogam. Rengeteget beszélnek benne, nagyon pörgősen, nem kis fordítói munka elkészíteni. Nagyon hálás vagyok neked, hogy magyarul megnézhetem. Köszönöm szépen.

Igen! :goggle: Nem egyszerű szöveg! Orsi elképesztő energiát fektet bele. Minden tiszteletem az övé, hogy felvállalta ezt a sorozatot. Tényleg oda kell figyelni minden mondatra. Nagyon gyorsan és sokat beszélnek benne és az angol szöveg sem mindig egyértelmű!

tia491

Postby tia491 » Tue Mar 16, 2010 8:03 pm

Áh, de jó. Köszi a fordítást. :) Nagyon szeretem Hyun Bint és Song Hye Kyot is. Nem ennek a sorozatnak a forgatása közben jöttek össze? Szerintem nagyon aranyosak együtt.
Sok sikert a többi részhez is. Ezt mindenképpen megnézem, ha kész lesz.

ilus1

Postby ilus1 » Tue Mar 16, 2010 11:41 pm

Nagyon köszönöm a fordítást! Igazán érdekesnek tűnő sorozat lesz, úgyhogy hálás vagyok, hogy általad megismerhetem! Köszönöm a fáradtságos munkádat! Elismerésem a munkádért!!! :notworthy: :heart: :clap:

szeleso

Postby szeleso » Wed Mar 17, 2010 8:09 pm

Mindenkinek köszönöm, hogy ilyen kedves, ennyire doppingoltok! Kezdem is a következő részt....

szeleso

Postby szeleso » Sun Mar 28, 2010 8:03 pm

Sziasztok!
A hét elején igyekszem feltenni a 2-ik részt!

ilus1

Postby ilus1 » Mon Mar 29, 2010 8:56 pm

Igazán nagyon kedves vagy Szeleso! Köszi a tájékoztatást! :wub:

ilus1

Postby ilus1 » Tue Mar 30, 2010 9:35 pm

Nagyon köszönöm az újabb részt! Nagyszerű vagy!!! Ügyesen csinálod! Köszi mégegyszer!!! :clap: :clap: :heart: :heart: :clap: :clap:

aprilfive

Postby aprilfive » Tue Mar 30, 2010 10:03 pm

Szépen haladtok lányok, köszönöm én is. :notworthy:

bumcibogyó

Postby bumcibogyó » Wed Mar 31, 2010 7:20 am

:cheers: Köszi szépen az új részt.

nofrit

Postby nofrit » Wed Apr 07, 2010 9:40 am

Ez tök jó :wub: :wub:
Csak így tovább!

szeleso

Postby szeleso » Mon Apr 12, 2010 7:23 pm

Sziasztok!

Sajnos megint túlórába temetkeztem, de a hét közepén igyekszem feltenni a harmadik részt, csak az időzítést kell átnéznem. Kis türelmeteket kérem.

Üdv Orsi

ilus1

Postby ilus1 » Wed Apr 14, 2010 7:47 pm

Köszi a tájékoztatást Orsi! Igazán kedves vagy! Türelmesen várunk! Ne aggódj!!! :wub:

szeleso

Postby szeleso » Wed Apr 14, 2010 11:03 pm

ilus1 wrote:Köszi a tájékoztatást Orsi! Igazán kedves vagy! Türelmesen várunk! Ne aggódj!!! :wub:

Vért izzadtam, hogy összehozzam az időzítését átnézését...Kedves segítőim jó munkát végeztek, remélem ti is így látjátok majd és örömet okozunk a 3-ik résszel is.

Jó szórakozást!

bumcibogyó

Postby bumcibogyó » Thu Apr 15, 2010 5:43 am

Szeleso, megéri, mert nagyon jó ez a sorozat. Ezer köszönet a munkátokért!!!!!!!!!!!!!!!! :notworthy:

aprilfive

Postby aprilfive » Thu Apr 15, 2010 4:36 pm

Köszönöm az újabb részt, szépen haladtok!
Képzelem, mennyit kellett molyolni az időzítéssel, ráadásul rengeteg és pörgős a szöveg. Hihetetlen meló, minden tiszteletem a tiétek érte. A rendező egy zseni, imádom, a főszereplőkről már nem is beszélve. A sztori igazi mai téma, szóval minden adott, hogy belevessük magunkat, és élvezkedjünk. És adott a mi kis csapatunk is, akik mindehhez hozzásegítenek minket. Nagyon köszönöm mégegyszer!

ilus1

Postby ilus1 » Thu Apr 15, 2010 6:49 pm

Nagyon szépen köszönöm a 3. részt Orsikám! Tudom, hogy nagyon fáradtságos munka a fordítás és pontosan ezért vagyok ilyen hálás érte, mert tudom, hogy, ahhoz, hogy én ilyen élvezettel végig nézhessem a sorozatot, nektek nagyon sokat kell dolgoznotok!!! Pontosan ezért is értékelem ilyen nagyra a munkátokat és ez a legkevesebb amit tehetek, hogy hálásan megköszönöm nektek ezt a nagy horderejű munkát!!! A dicsérő szavakat is nagyon komolyan gondolom, mert nagyszerű, ragyogó munkát végeztek!!! És persze teljes mértékig megérdemlitek!!! A fordításban résztvevőknek is nagyon köszönöm ezt a kemény munkát és teljes elismerésem nektek!!! Kívánok nektek a további munkátokhoz erőt, kitartást, egészséget és minden jót!!! Külön köszönöm a kedvességeteket, segítségeteket és az önzetlenségeteket, hogy megosztjátok velünk a munkátok eredményét, hogy mi is megismerhessük ezeket a ragyogó sorozatokat!!! Mindent köszönök nektek!!! :clap: :clap: :heart: :heart: :notworthy: :notworthy: :salut: :salut:

szeleso

Postby szeleso » Sun Apr 18, 2010 2:29 pm

Sziasztok!

Társaim nevében is köszönöm az elismerő szavakat, igazán jól esnek!
Igyekszünk mindent megtenni, hogy jó legyen a fordítás, de sok esetben az angol szöveg kívánni valót hagy maga után! Ocu igazán ügyesen helyre teszi a dolgokat, Anyaka pedig minden részletre ügyel!
Még elég sok van hátra a munkából, de a folyamatosságot iygekszünk biztosítani Nektek, kedves felhasználók!

Hamarosan újabb résszel jelentkezünk, addig is kitartás!

Üdv

debi

Postby debi » Wed Apr 21, 2010 8:42 pm

Minden részvevőnek köszönet az új sorozat fordításáért ! :wub: :thumleft:

szeleso

Postby szeleso » Sat May 08, 2010 11:21 pm

Sziasztok!

Bocsánat a késlekedésért, mostanában, úgy tűnik mindenkinek sok dolga akadt, de végre prezentálhatjuk Nektek a 4-ik részt!

Jó szórakozást hozzá!

ui: Köszönet a segítőimnek! :salut:

ilus1

Postby ilus1 » Sun May 09, 2010 12:43 am

Millió köszönet nektek a 4. részért! Igazán hálás vagyok nektek a nagyszerű munkátokért! Elismerésem a kiváló fordításért! Köszi....................köszi.....................köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap: :heart: :clap:

szeleso

Postby szeleso » Sun May 30, 2010 7:52 pm

Sziasztok!

Jó hírem van!

A jövő héten felkerül az 5-ik rész, ha minden jól alakul! Addig is üdv Mindenkinek!

ilus1

Postby ilus1 » Tue Jun 01, 2010 7:08 pm

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást! Türelemmel és kiváncsian várom a folytatást! Nagyszerűek vagytok!!! :clap: :heart: :clap:

szeleso

Postby szeleso » Fri Jun 11, 2010 10:46 pm

Sziasztok!

Végre sikerült feltennünk az 5-ik rész feliratát. Bár hamarabbra terveztem, ne haragudjatok a késésért, sok minden összejött....

Jó szórakozást hozzá!

ilus1

Postby ilus1 » Fri Jun 11, 2010 11:14 pm

Nagyon szépen köszönöm az 5. rész felíratát! Egyáltalán nem késtél Szeleso, hiszen csak bennetek bízhatunk, hogy magyar felírattal megnézhetjük ezt a sorozatot, mert ti dolgoztok rajta keményen! Nem is tudom elégszer megköszönni, hogy ilyen önzetlenül megosztjátok velünk a magyar felíratot! Köszönöm a kedvességeteket, segítőkézségeteket és nem utolsó sorban a kitűnő munkátokat, melyért végtelenül hálás vagyok!!! Köszönök mindent!!! :clap: :heart: :clap:

szildor

Postby szildor » Sat Jun 12, 2010 9:26 am

Nagyon szépen köszönöm az 5.részt!

Bármikor jön a felirat, annak örülök, hogy jön, mert nélküle semmire sem mennék.
Ezért is nagyon-nagyon köszönöm, hogy végzitek ezt a munkát, és ekkora örömben lehet részem, hogy értem, amit nézek.
Szurkolok nektek, hogy tudjátok csinálni, ajaj kicsit/ vagy nem is kicsit önző vagyok.

gilnis

Postby gilnis » Sat Jul 24, 2010 10:17 am

Nahát, szeleso, hogy ezt is te fordítod! Jól megleptél! Minden elismerésem a tiéd, hogy párhuzamosan több sorozattal is foglalkozol! :salut: Ráadásul nem is akármilyenekkel... Már többen írták, de én is azt gondolom, ezzel bőven lesz dolgod! Nagyon köszönöm, hogy nekiálltál! :notworthy: Így is alig tudom követni, annyit és olyan gyorsan beszélnek, a szakszavakat nem is említve, nemhogy angolul! Jó sok kitartást és türelmet kívánok hozzá!

Nemrég fejeztem be a Snow Queent, és újra belezúgtam Hyun Binbe, úgyhogy most nagyon kell ez a sori. XD bár Song Hye Kyo miatt is régóta tervben volt. Amióta tudom, hogy a magánéletben egy párt alkotnak, csak még kíváncsibb lettem. :-)

Belepillantottam az első részbe. Először ledöbbentem azon, amit láttam, aztán meg elszégyelltem magam, hogyhogy nem gondoltam ebbe bele már korábban! Ezennel újraértékelek minden filmet és sorozatot, amit valaha láttam, és a legnagyobb tiszteletem az összes munkatársnak! :salut:
Sosem gondoltam, hogy nyugodt és laza munka lenne filmezni, de gőzöm sincs arról, a gyakorlatban hogyan is történik. Ha valóban így, ahogy ez a sorozat mutatja (és miért mutatna mást, legfeljebb ennél is keményebb a valóság), akkor ez valami rémálom! Annyira durva az a feszített tempó, amit a stábtól kívánnak! Minden tiszteletem ezeké az embereké! A filmezés önmagában sem egy egyszerű valami, de itt Kelet-Ázsiában, ahol folyamatosan nyomatják az újabb és újabb sorozatokat, hozzátéve azt a szörnyű maximalizmusukat, igazi őrültek háza lehet. Nem is csodálom, hogy annyian depresszióssá válnak..

Ezúttal megpróbálnék várni, amíg elkészül a magyar felirat, nem tudom, menni fog-e. :D Megkérdezhetem, hogy álltok a hatodik résszel?

gilnis

Postby gilnis » Wed Jul 28, 2010 8:53 am

Jajj, nagyon tetszik ez a sorozat! :clap: [spoiler]Annyira örülök, hogy nem a megszokott sémát követi!
Úgy tetszik benne, hogy nemcsak a két főszereplőre koncentrál, hanem inkább tényleg arra a világra, amiben élnek, és mindezt realisztikusan bemutatva! Nem szépítettek sem magán a filmiparon, sem az ott dolgozókon. Ha valami undorító, annak is mutatják. Ez nagyon tetszik. Mintha egy dokumentumfilmet vagy inkább valóságshow-t néznék, és nemcsak arról van szó, hogy milyen módon és mértékben kapunk betekintést a színfalak mögé. Ez a realizmus abban is megnyilvánul, amilyen az egésznek a hangulata, amilyen események történnek és amilyenek maguk a karakterek.
Nagyon tetszik, hogy epizódoként váltva hol az egyik, hol a másik rendező szemszögéből látjuk az eseményeket, sokszor ugyanazokat a történéseket megismételve a másik gondolataival.
Juj, nagyon jó lett! :w00t: [/spoiler] Az összes szereplő nagyon tetszik!! A színészek mindannyian nagyon jól alakítottak, a karakterek szintén nagyon jók! :w00t: :wub: [spoiler]Olyan jól kidolgozottak és nagyon valósak. Annyira nagyképű és öntelt az összes rendező, a forgatókönyvírók és a két színésznő is, hogy az ember szinte rosszul lesz tőlük! :lol Mégsem tudok emiatt haragudni rájuk, sőt, Kyu Ho az egyik kedvenc szereplőm! :D Annyira élvezni, hogy ilyenek, mert a valóságban is teljesen így van! Joon Young kivételével mindenkit nagyon szeretek. Őt ki nem állhatom, ezzel persze Song Hye Kyo-t is dicsérném. :thumleft: Abszolút pozitívum, hogy nem írták tökéletesre, szabályosra a karakterét, mint a főszereplőket általában, de nem tudom elviselni, ha valaki ilyen érdektelen, ilyen komolytalan, ilyen karrierista.[/spoiler]
Ami magát a szórakoztatóipart illeti, undorító. Olyan kegyetlen, embertelen, érzéketlen, sok munkahelynél rosszabb. Röhej, hogy kívülről milyen csillogó tud lenni! Hogy éppen ez tűnik csillogónak?! Mi kívülállók hogyan irigyeljük azokat, akik benne élnek, feltételezve, hogy milyen jó nekik, miközben... Jó egy frászkarikát... :glare:

Kedves fordító csapat, még egyszer nagy köszönet!! :salut: Továbbnéztem, úgyhogy csak még jobban várom a fordítást! :D

gilnis

Postby gilnis » Tue Aug 03, 2010 5:06 pm

Köszönöööm!!! :w00t: :w00t: Jajj de jóó, itt a hatodik rész! :cheers:

szildor

Postby szildor » Tue Aug 03, 2010 5:41 pm

Köszönöm a 6.részt ! Nagyon vártam !

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Tue Aug 03, 2010 5:44 pm

Köszönet az eddigi összes részért.Bár én még nem láttam eddig ezt hamarosan pótolni fogom Hálásan köszönöm a kemény munkát

ilus1

Postby ilus1 » Wed Aug 04, 2010 12:21 am

Millió köszönet és hála a 6. részért! Igazán nagyszerűek vagytok!!! Minden elismerésem a kitűnő és önzetlen munkátokért!!! Óriási örömöt szereztetek ezzel nekem!!! Mégegyszer köszönök mindent!!!! :clap: :heart: :clap:

MJKaori17

Postby MJKaori17 » Wed Aug 04, 2010 6:29 am

Juj nagyon köszönöm az újabb részt :cheers: Már megyek is megnézni :lol

Blackfield

Postby Blackfield » Wed Aug 04, 2010 8:57 am

Megmondom őszintén, hogy az első rész nem igazán fogott meg, de úgy gondoltam, adok még egy esélyt a sorozatnak.
A második, már jobban felkeltette az érdeklődésemet, de igazán a harmadik résznél döntöttem el, hogy határozottan érdekel ez a történet, sőt!

Köszönöm szépen a munkátokat! :thumleft:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 04, 2010 6:04 pm

Sziasztok
Tudna esetleg valaki egy helyet adni ahonnan letölthetném Eddig sehol sem találtam Hálásan köszönöm
Üdv PMR

gilnis

Postby gilnis » Wed Aug 04, 2010 6:16 pm

Park Min Rin wrote:Sziasztok
Tudna esetleg valaki egy helyet adni ahonnan letölthetném Eddig sehol sem találtam Hálásan köszönöm
Üdv PMR

Park Min Rin, innen töltöttem le, és tökéletes a felirathoz: http://www.megaupload.com/?f=E2HBN871

Szeleso, tervezed, hogy lefordítod majd a Special részt is?

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 04, 2010 6:31 pm

gilnis
nagyon szépen köszönöm rád mindig számíthatok :D

gilnis

Postby gilnis » Wed Aug 04, 2010 6:40 pm

Állok szolgálatodra. :salut: :lol
Remélem neked is annyira fog tetszeni ez a sorozat is, mint nekem! :-)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Aug 04, 2010 6:42 pm

Már töltöm is az elsőt és a 2. is indulóban van
nagyon valószínű hogy tetszeni fog
:D

szeleso

Postby szeleso » Thu Aug 05, 2010 4:27 pm

szia Gilnis, köszi, hogy kisegítettél a linkkel.
Igen, megvan, ha végeztem a sorozattal, az a rész már nem fog gondot okozni, én sem láttam még egyébként, kíváncsi vagyok rá.

ilus1

Postby ilus1 » Sun Dec 19, 2010 2:41 pm

Millió köszönet és hála a 7. részért!!! Már nagyon vártam!!! :clap: :heart: :clap:

Gabooca

Postby Gabooca » Sun Dec 19, 2010 4:15 pm

köszi a 7. részt :)

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sun Dec 19, 2010 6:34 pm

Köszi szépen a 7. részt :D

aprilfive

Postby aprilfive » Sun Dec 19, 2010 6:51 pm

Hatalmas köszönetem az új feliratért! :heart: :clap: Hihetetlen munka lehet benne, a lélegzetem is elállt a "mérete" láttán.
Kétórás mozifilmben nincs ennyi szöveg! Kívánok a többihez is sok türelmet és kitartást! Mégegyszer köszönöm, nagyok vagytok, csak így tovább!

szeleso

Postby szeleso » Tue Dec 28, 2010 11:44 pm

Sziasztok!

Kicsit megkésve, de végre eljutottam a sorozat feléig, remélem a 8-ik rész is tetszeni fog nektek.
A kilencedik rész is készen van, de még a finomításon és az időzítésen nem esett át, ezért szíves türelmeteket kérem, megígérem igyekszek vele....én is kihasználom a téli szünetet, hogy örömet okozzak a feliratokkal....hátha sikerül...

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

Üdv: Orsi

ilus1

Postby ilus1 » Wed Dec 29, 2010 1:20 am

Nagyon szépen köszönöm a 8. részt!!!! Valóban túl vagy a felén! Igazán nagyon szépen haladsz a fordítással!!!! Kívánok a továbbiakban minden jót neked és kitartást még ehhez a munkához!!! Köszönök mindent!!!
Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!!! :clap: :heart: :clap:

Gabooca

Postby Gabooca » Wed Dec 29, 2010 7:23 am

Köszönöm a 8. részt ^^

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Wed Dec 29, 2010 2:21 pm

Nagyon szépen köszönöm a 8. részt És én is nagyon boldog új évet kívánok minden idetévedőnek :D

fumiko

Postby fumiko » Sat Jan 29, 2011 10:23 am

Nagyon köszönöm a fordítást!! Imádom ezt a sorozatot, ez az egyik kedvencem már csak a hangulata miatt is :)

szeleso

Postby szeleso » Mon Jan 31, 2011 9:48 pm

Sziasztok!

Végre elkészült a 9. rész is!

Jó szórakozást kívánok hozzá!

Üdv

szildor

Postby szildor » Tue Feb 01, 2011 10:01 am

szeleso wrote:Sziasztok!

Végre elkészült a 9. rész is!

Üdv

Köszönöm szépen!

Óriási munkát végzel ezzel a sorozattal, hálás vagyok érte, hogy ennyi örömöt adsz ,minden egyes részét nagyon várom!!
Neked is legyen örömöd a munkában!

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Tue Feb 01, 2011 2:12 pm

Nagyon szépen köszönöm a 9. részt :D

ilus1

Postby ilus1 » Wed Feb 02, 2011 1:25 am

Millió köszönönet és hála a 9. rész fordításáért!!! Hálás vagyok a nagyszerű munkátokért!!! Minden elismerésem nektek!!! Köszönöm!!!! :clap: :heart: :clap: Már nagyon vártam a folytatást!! :clap:

szeleso

Postby szeleso » Mon May 02, 2011 11:25 am

Sziasztok! Végre itt egy újabb rész, jó szórakozást kívánok hozzá!
Üdv mindenkinek!

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Mon May 02, 2011 11:28 am

Nagyon szépen köszönöm a 10. részt :heart:

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon May 02, 2011 12:35 pm

Szia szeleso Köszönöm a10.részt.Csak egy kérésem van,ne behúzott kézifékkel autóz.

ilus1

Postby ilus1 » Tue May 03, 2011 7:04 pm

Szia Szeleso!
Nagyon szépen köszönöm a 10. részt!!! Igazán szépen dolgoztok!!! Végtelenül hálás vagyok nektek a nagyszerű, önzetlen és kitartó munkátokért valamint a segítségetekért és kedvességetekért!!! Hatalmas örömöt szereztek nekem ezzel!!!! Már vártam a folytatást!!! Köszönök mindent!!! :clap: :heart: :clap:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat May 14, 2011 11:28 pm

Szia Szeleso.Olyan öröm hullám söpört végig rajtam, hogy ezt lekellet írnom.Köszönöm nektek,hogy vagytok és ez nem jó pofizás,ez szeretet és öröm irántatok.

szeleso

Postby szeleso » Sat Jul 09, 2011 7:47 am

Sziasztok!

Meghoztam az újabb részt, sok szeretettel ajánlom a figyelmetekbe!

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Jul 09, 2011 8:12 am

Szia Szeleso.!Köszönöm szépen az ajánlásodat a családom nevében is.Már alig van egy pár rész,ez már biztos nem sokáig tart gondolom.Köszönöm (köszönjük) a fárasztó munkádat.Üdv vercsike1

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Jul 09, 2011 8:31 am

Nagyon szépen köszönöm a 11. részt :D

szildor

Postby szildor » Sat Jul 09, 2011 8:58 am

Szia Szeleso

Nagyon, nagyon köszi a 11. részt!
Mindíg akkora öröm, amikor kijön egy-egy rész!

drupayola

Postby drupayola » Mon Jul 11, 2011 8:11 am

Köszönöm az új részt.

lulucha

Postby lulucha » Mon Jul 11, 2011 6:14 pm

Köszönöm a 11. részt. Már nagyon vártam a folytatást!

jutka12

Postby jutka12 » Wed Jul 27, 2011 7:04 pm

köszönöm én is a feliratokat!!!!

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Sep 24, 2011 7:44 pm

Szia Szeleso :D ,.....nagyon szépen köszönöm az eddigi 11. részt :cheers: :cheers: :cheers: , és nagyon várjuk a folytatást. :wub: :wub: :wub:

Return to “Subtitles”