Kodai Shoujo Dogu-chan [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
majom
Fansubber
Fansubber

Kodai Shoujo Dogu-chan [Hungarian Subs] (Complete)

Postby majom » Sat Dec 19, 2009 12:10 pm

Üdvözlet a
Dogu-chan, az antik lány (Kodai Shoujo Dogu-chan) magyar felirat topikban [Hungarian Subtitle]

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Image

Image

Image

Dogu-chan, az antik lány
Eredeti cím: Kodai Shoujo Dogu-chan
Műfaja: Tokusatsu
Részek száma: 11-12 (?)
Sugárzási idő: 2009-oct to 2009-dec
Időpont: szerda
Hasonló dorama, film: Cuttie Honey, Seirei Shoujotai

Torrent letöltés: http://www.d-addicts.com/forum/torrents ... +Dogu-chan
Mediafire letöltés: http://acchimuitepie.blogspot.com/search/label/Dramas
Angol Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Ancient_Dogoo_Girl
További képek: http://img163.imageshack.us/gal.php?g=bscap0000wq.jpg
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=LHK_UbtFXgE
Ending zene a Dareda! a Denki Groove-tól, frontembere a nagyszerű Pierre Taki: http://www.youtube.com/watch?v=-JYDhcsE0xM

Köszönet UedaJiro-nak és feleségének az eredeti angol feliratokért.
A 7. résztől taro feliratozta. Köszönet neki.
The original english subtitle was made by UedaJiro and his wife.
I used it with his permission for the hungarian subs. Thank you very very much!
From Episode 7 it was made by taro. Thank you very much.

Főszereplő: Yazawa Erika
Image

A történet:
Idén (2009.) októberben startolt ez a sorozat.
Főszereplője a 19 éves Yazawa Erika,aki amúgy egy idol. Tagja a nagysikerű Idoling!!! lánycsapatnak,
ő a hetes számú tag. Idoling!!! címmel van nekik egy heti(?) műsoruk is, amit a daddictson le lehet szedni.

Az egész sorozat alatt Dogu bikinit visel, úgyhogy ebből már lehet következtetni stílusra.
Egy vígjáték, arról, hogy Dogu-chan, a démonvadász felébred a jelenkorban, és itt tovább folytatja
azt, amit az ókorban abbahagyott, azaz a démonvadászatot.

Természetesen a szexi jeleneteken és Erikán van a hangsúly ebben az amúgy vicces sorozatban.
Ebből adódóan elsősorban fiúknak ajánlott, de szerintem a lányok is viccesnek fogják találni, mert sok a poén, a jellegéből adódó komikus jelenet.
Sokat lehet nevetni rajta. na.
Hasonló filmként a Cuttie Honeyt vagy a Seirei Shoujotai és társaikat tudnám példaként felhozni.

A feliratok a *.mp4 verzióhoz készültek.

Kérlek, ne töltsd fel online megosztókra!

Ha tetszik, írd meg. :blink

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Attachments
Kodai.Shoujo.Dogu-chan.Ep.01-12.complete.rar
Javítatlan verzió
(99.39 KiB) Downloaded 366 times
Last edited by majom on Wed Nov 23, 2011 9:16 am, edited 11 times in total.

leegyep

Postby leegyep » Sat Dec 19, 2009 2:53 pm

Hehe :) Majd megnézem, csak előbb megvárom, hogy befejezd a részeket. (Szeretem egybe lenyomni az ilyet) Mindenesetre érdekesnek ígérkezik. Köszi! 8)

Jav.: Utólag láttam meg, hogy van trailerje is. Látom, ez igazi agysejtpusztító mű! :D
Last edited by leegyep on Sat Dec 19, 2009 5:01 pm, edited 1 time in total.

Bulykin

Postby Bulykin » Sat Dec 19, 2009 3:09 pm

whooo :O
érdekes...elég meggyőző ez az öltözék :lol
belekukkantok, de nem igazán várok tőle sokat :unsure:

köszi a feliratokat :thumright:
Image

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Tue Dec 22, 2009 11:52 am

Elkészült a 6 rész, egyenlőre ennyi van, amint kijön új rész és kész leszek vele már rakom is ki.
Nem kell félni tőle, ha hülyeség lenne, nem tudnám fordítani, csak a megfelelő szinten kell kezelni. :)
A hatodik résztől meghagyom az eredeti Youkai szót, amit a démonokra haszálnak, mert UedaJiro az angol fordító is így használja.
Azt agypusztító szó végülis elég találó. hehe
Amúgy valahol a 4-5 rész környékén komolyabbá vált, már nem olyan leegyszerűsített poénok vannak benne, de így is tetszik nekem, remélem azért a végére visszajön több szituációs poén.
Jó szórakozást!

Frissítés:
]Sajnos bizonytalanná vált az angol felirat folytatása, az eredeti fordító abbahagyta és most új fordítót keres a sorozat, ha esetleg folytatják az angol, akkor természetesen én is folytatom, bízzunk benne, hogy felkarolják ez a sorozatot.
Időközben kijött a DVD angol felirattal, talán valaki berippeli, illetve a mozifilm is készül belőle.

:blink

kiscsopp

Postby kiscsopp » Sun Feb 14, 2010 9:08 pm

Most néztem meg az első részt és nagyon tetszett! :thumright: Köszönöm a fordítást!
Örülnék, ha többen seedelnétek a magyar hardsubos verziót, mert már pár napja elkezdtem tölteni, de nagyon lassan jön. Most viszont hirtelen felindulásból az első részt megnéztem (ezt már korábban leszedtem), és annyira nézném tovább, mert nagyon kis szuper sori! :-)
Én is megerősítem, hogy nemcsak fiúknak ajánlott. Dogu-chan tényleg szexi ebben a szerelésben, de Makoto is olyan édes, bár elég fiatal. :roll
Image

kiscsopp

Postby kiscsopp » Wed Mar 24, 2010 10:23 pm

Hetek óta tizedszázalékot (vagy még annyit se) mozdul a magyar hardsubos torrent, már elfogyott a türelmem, kis is törlöm, mert nem seed-eli senki:( De nem baj, jó lesz nekem softsub-bal is.

Az angol fordítást átvette már valaki, vagy egyelőre áll a projekt?

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Thu Mar 25, 2010 4:43 pm

Írtam korábban neked PM-t, hogy Usagi ftpjén elérhetőek a hardsubos részek, akkor ezek szerintem nem vetted észre.
Sajna az angol fordítás továbbra is áll, miközben már az angol felirattal rendelkező DVD is megvásárható. Talán valaki majd berippeli a feliratot arról, bár erre csekény az esély..
Itt látható is:

Code: Select all

http://www.ecrater.com/product.php?pid=7227260

kiscsopp

Postby kiscsopp » Thu Mar 25, 2010 5:14 pm

Köszönöm szépen! Tényleg nem vettem észre. :pale:

kiscsopp

Postby kiscsopp » Sat May 01, 2010 6:43 pm

majom köszi a 8-as részt!
Tetszettek az eddigiek, szórakoztató, mókás kis sorozat ez! :-) Dokkigoro a kedvencem. Ja és "van itt még egy szolga is, Makoto Sugihara, de ő annyira nem fontos szereplő." XD Tetszik, hogy Dogu-chan nem szuperhős, nem megy neki minden mint a karikacsapás. A démonok egy részétől falra tudnék mászni, annyira undi képük van, ahogy Dogu-chan mondaná. :) A hetedik rész végén jó volt a csattanó. :mrgreen:

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Sun May 02, 2010 9:27 am

Köszi a köszit kiscsöpp!
Nekem is tetszik, Erika is jó csaj, ugyhogy minden oké. :)

Taro - az új angol fordító - most lefordított kettő részt, de írta, hogy most megint leáll, mert a 9. rész túl nehéz neki.
Amúgy, ezek a feliratok elégé béta verziók, ha a minőségi ellenőrzött verziót akarjátok leszedni, akkor tgt_ir0n hardsubjait ajánlom. :) Azok kisebbek is, meg *.avik is.
A softsub rajongásom miatt van ez a topik.

ladyfairy

Postby ladyfairy » Sat May 29, 2010 4:18 pm

A leírás alapján érdekesnek tűnik. Amint lejön el is kezdem megnézni :)

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Wed Jun 02, 2010 5:49 pm

Elkészült az 12. utolsó befejező része ennek a nagyszerű és különleges sorozatnak. Egyenlőre ezek a feliratok meg nincsenek átnézve, hibát tartalmaznak. Hardsub készül belőle tgt_iron jóvoltából.
Meg szeretném köszönni mindenkinek, aki megnézi.
Külön köszönöm annak az egy-két embernek, aki folyamatosan figyelemmel kísérte, és szinte azonnal letöltötte az legújabb részt, mikor felraktam.

Thank you UedaJiro and Taro for the english subtitle.

Szóval mindenki nézze meg, aki egy érdekes, vicces sorozatra vágyik, vagy csak simán agyat akar pusztítani és nincs otthon sör. :)

Ezt csak az olvassa el aki megnézte az utolsó részt:
[spoiler]
A Dogu-chan FILM februárban volt a japán mozikban hamarosan várható a DVD, tehát akik elszomorodtak a vége miatt, azoknak jó hír, hogy Dogu-chan visszatér.
[/spoiler]

neidra

Postby neidra » Thu Jun 03, 2010 1:11 pm

Köszi a feliratot. Érdekes sorozatnak tűnik. :)

kiscsopp

Postby kiscsopp » Wed Jun 16, 2010 10:08 pm

Ma végre démonvadásztam Dogu-channal, Makotoval és Dokkigoroval. :) Annyira megszerettem őket!

Image

"Mennyiért dolgozik egy démonvadász?
Dogu-chan: Ingyen, Makotónál csövezek! " :lol

[spoiler]
A végén olyan szomorú lettem, (Makotoval együtt) megkönnyeztem, hogy Dogu-chan meghalt :( De muszáj, hogy ez legyen a vége doki, különben hogy lehetne lezárni?

Image
Úgy örülök, hogy lesz folytatás, meglepett! Bár elvileg 10ezer év kellene, hogy feltöltődjön Dogu-chan.. Na meg nem is dokizta vissza a földbe a darabjait Makoto, hanem egy virágcserépben öntözgette. De nem számít, biztos feléled valami furcsi erő hatására, és ez a lényeg! Valszeg Makoto már nem fog így megijedni! Ulalaa! :D

Image

Ha 'megjelenik neten', és készül hozzá angol sub, fordítod a movie-t is? Fájcsizik a folytatásért a szívem...Akkora Dogu-chan-fan lettem, lehet hogy faágakat fogok kóstolni! Sőt doki nyelven kezdek beszélni...[/spoiler]

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Fri Jun 18, 2010 8:44 pm

Huh köszi ezt a sok képet, örülök, hogy így tetszett a sorozat. Ezek szerint megérte dolgozni vele, mégha sok hiba is maradt benne. :)

[spoiler]
A filmről annyit, hogy nem teljesen új rész lesz, hanem az eddigi részek adják kb a 2/3-át és kb1/3 lesz az új rész a filmben, amiben egy régi örök főellenségével kell megharcolnia Dogu-channak. Ezt olvastam valahol. Angol felirat nem várható hozzá, mert ezt a sorozatot egy pici kábel csatorna adta tavaly és a DVD szerintem szite biztos, hogy nem lesz felirat, de ha lesz és tetszik, akkor lehet lefordítom azt is.
Amúgy egy kis virág már kinyílt Dogu-chan cserepében, ebből is azt próbálják szerintem sugallni, hogy életben maradt. Legalábbis én ezt vontam le belőle. :)
Egyébként úgyis befejezhették volna, hogy Dogu-chan emberré válik és Makotoval él tovább boldogságban, gondolom ez mindenkinek jobban tetszett volna.
[/spoiler]

Chifflee

Postby Chifflee » Thu Jul 22, 2010 11:41 am

Sziasztok!
Aww, még csak most bukkantam erre a dorama-ra, de nagyon érdekelne. x3
Sajnos torrent-ről nekem ugyan nem jön le... D: Mikor lesz majd seed-elésre esély? :/

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Thu Jul 22, 2010 4:59 pm

A torrentek valószínűleg már halottak maradnak, de kettő helyről is le tudod tölteni a sorozatot.
Az egyik egy mediafires link: http://acchimuitepie.blogspot.com/search/label/Dramas

A másik Usagi FTPje, volt kedves és feltöltötte oda. :)
Remélem tetszeni fog, köszi, hogy megnézed.

Chifflee

Postby Chifflee » Sun Jul 25, 2010 5:28 pm

Igen, már korábban is megtaláltam azt a blogspot-os oldalt, de sajnos a felbontása miatt nem vitte a gépem a vidit... ezért gondoltam, hogy talán a torrenteset vinné, de lehet, hogy ugyanolyan a felbontása a torrentesnek is. :/
Usagi FTP-jét is szintén korábban kerestem, de úgy tűnik rossz IP cím van kiírva, mer' nem enged csatlakozni és arra gondoltam, hogy akkor biztos nem működik már. :/

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Sun Jul 25, 2010 7:35 pm

Tgt_iron hardsubjai nekem nincsenek meg, sajnos seedelni se tudom. (A *.avi hardsubos verzió)

Ha az *.mp4 kiterjesztésű fájlokra gondolsz, ami a másik verzió, az található meg Usagi ftp-jén is.
A címe:
[spoiler]
cím: teper.no-ip.biz
felhasználó: dorama
jelszó: dorama01[/spoiler]

Amúgy, ha nem vitte a géped, akkor az valószínűleg codec probléma lehet, egyszerűen rakj fel egy mp4 codecet. Esetleg probáld másik lejátszóval nézni az mp4 fájlt pl:media player classic.
Mp4 codecet sokat lehet találni csak rá kell keresni a neten.

Remélem sikerül megoldani. :)

Chifflee

Postby Chifflee » Mon Jul 26, 2010 9:47 am

Igen, az .mp4 formátumúra gondoltam. De kicsit rosszul fogalmaztam, nagy nehezen le tudnám játszani, de nagyon szaggat, mert az .mp4 kiterjesztésnél és a nagy felbontás mellett elég sűrűn szaggat. :/
Próbálkoztam konvertálással, csak az több órán át tart sajnos... .___.

Usagi címét akkor rosszul tudtam, köszönöm szépen a segítséget, nagyon sokat segítettél! ^^

Return to “Subtitles”