Sad Love Story [Hungarian Subs] (Ep 1 of 20)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
mikomi19

Sad Love Story [Hungarian Subs] (Ep 1 of 20)

Postby mikomi19 » Sat Jul 04, 2009 3:00 pm

Sad Love Story
Szomorú szerelmes történet

Image

Cím: Sad love story / Sad love song / Sad love sonata
Rendezte: Yoo Cheol-yong
Nyelv: koreai
Készült: 2005.
Műfaj: dráma, romantika
Epizódok száma: 20
Időtartam: kb. 60 perc/epizód

Felirat: magyar
Video: DivX
Méret: 720x432

Szereplők: Kwon Sang Woo, Kim Hee Seon, Yeon Jeong Hoon, Kim Yeon Joo, MC Mong, Lee Da Hee

Tartalom: A Sad love story egy drámai hangvételű történet. A fiatal Yoon-young találkozik a születésétől kezdve vak Hae-in-nel, és a kezdetleges nehézségeken túlesve, szoros barátság szövődik közöttük, mely egyre erősebbé válik.
Később, már felnőtten eggyütt ünneplik a karácsonyt, mindketten boldogok, az évek folyamán a barátság szerelemmé alakult.
Azonban Hae-in nagynénje megismerkedik egy amerikai férfival, és külföldre szeretne költözni újdonsült férjével. Hae-in először tiltakozik Yoon-young elhagyása ellen, de a férfi végül rábeszéli hogy ez lenne a leghelyesebb, így végül beleegyezik. Telnek a hónapok, ők pedig diktafonon keresztül üzennek egymásnak. A nagynéni férjéből alkoholista lesz, és bántalmazza mindkettőjüket, a Yoon young üzenetét tartalmazó kazetta összetörésével a lánynak hatalmas fájdalmat okozott. Hae-in megismerkedik Gun woo-val, aki annyira beleszeret hogy megműtteti a szemét, ezzel visszakapja a látását. Hae-in előtt fényes karrier áll énekesnőként, de ő ennek ellenére sem feledte el régi szerelmét.
Gun-woo egy barátját ajánlja a lánynak zeneszerzőként, aki nem más mint Yoon young. Hae-in annak ellenére hogy sosem látta őt, a hangjára emlékszik, és ez indítja el azt a folyamatot, mikor a két barátból ellenség válik, miközben mindketten ugyanannak a nőnek a kegyeiért versengenek.

MV: http://www.youtube.com/watch?v=FxJUk8648QI

A hozzátartozó videót letölthetitek a http://www.himitsu.gportal.hu /-n.

Fordította: Kim Hee-Jin & Mikomi.
Attachments
[himitsu]Sad love story ep01[hun sub].srt
Sad Love Story ep01 - magyar felirat
(31.03 KiB) Downloaded 407 times

Anyaka

Postby Anyaka » Thu Jul 16, 2009 6:40 pm

Köszi, hogy elkezdtétek fordítani. Most éppen kitört rajtam a Kwon Sang Wo mánia, úgy látom ebben a sorozatban is egy remek alakítást láthatunk majd tőle.

mikomi19

Postby mikomi19 » Mon Jul 20, 2009 5:47 pm

Nagyon szívesen. igyekszünk a foly kövel.

ilus1

Postby ilus1 » Mon Jun 07, 2010 11:24 pm

Nagyon szépen köszönöm az első rész fordítását! Kívánok a további munkádhoz kitartász, erőt, jó egészséget és minden jót! Igazán remek, hogy ezt a történetet is megismerhetem! Köszönöm neked! :clap: :heart: :clap:

debi

Postby debi » Wed Jun 09, 2010 8:30 am

Köszi a fordítást ez is egy remek sorozat ! :wub: :w00t:

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Jul 16, 2011 8:22 pm

Hello
Tetszik a történet és az MV is :D Köszi hogy elkezdtétek :D Kitartást a többihez is :D :wub:

zsuzsabebi

Postby zsuzsabebi » Thu Dec 22, 2011 10:09 am

kellemes karacsonyi unnepeket kivanok

racznemagdi

Postby racznemagdi » Sat Mar 10, 2012 5:47 pm

Kedves mikomi19 !
Nagyon örülök, hogy elkezdtétek feliratozni ezt a filmet, de úgy látom, hogy megállt a dolog.
Lesz folytatása, vagy lemondtatok róla?

jmlnike

Postby jmlnike » Sat Mar 24, 2012 7:50 am

Igen ezt én is megkérdezném, mert nem nagyon van mozgolódás a topic-on

boil54

Postby boil54 » Mon Apr 09, 2012 8:05 pm

Jaj, ezt nagyon benéztem!!!! Azt hittem végig kész a fordítás, az AsiaTorrentről letöltöttem felirat nélkül, mondván kész a magyar felirat, és most látom, hogy csak az első rész :doh:
Nagyon örülnék, ha valaki folytatná, mert nagyon jó sorozatnak tűnik az első rész alapján. :pray:

boil54

Postby boil54 » Sat Apr 14, 2012 10:41 am

Végig néztem a sorozatot. Az első rész volt a legjobb, utána csak sírás-sírás-sírás majd a 18-19-20 rész cselekményesebb. Magyar felirattal sokkal jobb lett volna :wub:
Attachments
Sad Love Story Episode 18.avi_snapshot_53.52_[2012.04.14_01.32.51].jpg
A gyerekszereplők fantasztikusan jól játszottak.
Sad Love Story Episode 18.avi_snapshot_53.52_[2012.04.14_01.32.51].jpg (52.16 KiB) Viewed 8018 times

ququcs

Postby ququcs » Tue Sep 25, 2012 8:38 am

Köszönöm ezt a filmet az ajánlónak fordítóknak. Az utóbbi időben látottak közül a legszebb! :heart: :heart:

banyalinda

Postby banyalinda » Tue Sep 25, 2012 3:30 pm

Most akkor tényleg vki leford–tja vagy véletlenül lett felemlegetve? Ha mégsem akkor nagy kár....

fetyus

Postby fetyus » Mon Oct 01, 2012 11:15 am

Ez valóban egy szomorú történet,,, nagyon megrázó jelenetek vannak,, nagyon sok zsepi kell,,,

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Jan 23, 2013 6:24 am

Kedvencem Kim Hee Sun,szeretem gesztikulációit,de leginkább a hangját,zene füleimnek.Sajnálom hogy nem folytatódik eme film feldolgozása,kár érte!
Ugyanakkor megköszönöm a FORDÍTÓK áldozatos munkáját,akik önzetlenül áldozzák fel szabad idejüket
magyar rajongók kedvéért!

Gustty

Postby Gustty » Wed Jan 23, 2013 9:07 pm

BINGOOO wrote:Kedvencem Kim Hee Sun,szeretem gesztikulációit,de leginkább a hangját,zene füleimnek.Sajnálom hogy nem folytatódik eme film feldolgozása,kár érte!
Ugyanakkor megköszönöm a FORDÍTÓK áldozatos munkáját,akik önzetlenül áldozzák fel szabad idejüket
magyar rajongók kedvéért!

4 éve nem lett semmi feltöltve,akkor ez nem nagy áldozat......... :cussing:

bekka

Postby bekka » Wed Apr 24, 2013 7:42 pm

Sziasztok

megnéztem az első részt Mikomi fordításával.(köszönet a munkáért)
Többen is kérték hogy vállaljam el ezt a félbemaradt sorozatot.Mivel megnyerte a tetszésemet az első rész, szívesen befejezem.
Persze csak ha Mikominak nincs ellene kifogása. A raw-okat és az angol feliratot már letöltöttem, az angol felirat készítőjét privátban megkerestem az engedélyért.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros
Folyamatban: Falling in love with Soon Jung, Mystery queen
Terv: Ando Lloyd-Hayakoval

http://www.azsiaifeliratok.hu

nb76

Postby nb76 » Wed Apr 24, 2013 8:58 pm

bekka wrote:Sziasztok

megnéztem az első részt Mikomi fordításával.(köszönet a munkáért)
Többen is kérték hogy vállaljam el ezt a félbemaradt sorozatot.Mivel megnyerte a tetszésemet az első rész, szívesen befejezem.
Persze csak ha Mikominak nincs ellene kifogása. A raw-okat és az angol feliratot már letöltöttem, az angol felirat készítőjét privátban megkerestem az engedélyért.

Szia bekka, remélem összejön! Én nagyon várom. :D

ququcs

Postby ququcs » Fri Apr 26, 2013 4:39 pm

Kedves bekka, nagyon örülök, hogy lefordítod és előre is köszönöm, Kitartó jó munkát kívánok! :thumright:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri May 03, 2013 8:05 am

Szia Bekka!Mondhatni,lógó orral várakozom az első fordításodra,még ha nem is hiszed el.
Ugye,nem gondoltad meg magad?

bekka

Postby bekka » Fri May 03, 2013 12:25 pm

BINGOOO wrote:Szia Bekka!Mondhatni,lógó orral várakozom az első fordításodra,még ha nem is hiszed el.

Nem, nem gondoltam meg magam, de nem kaptam még mindig választ az angol fordítótól, hogy engedi-e a magyarítást,nem tudom mitévő legyek.... :unsure:
Igazából el sem olvasta...
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros

bekka

Postby bekka » Fri May 03, 2013 12:25 pm

ququcs wrote:Kedves bekka, nagyon örülök, hogy lefordítod és előre is köszönöm, Kitartó jó munkát kívánok! :thumright:

:wub:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri May 03, 2013 3:42 pm

bekka wrote:
BINGOOO wrote:Szia Bekka!Mondhatni,lógó orral várakozom az első fordításodra,még ha nem is hiszed el.

Nem, nem gondoltam meg magam, de nem kaptam még mindig választ az angol fordítótól, hogy engedi-e a magyarítást,nem tudom mitévő legyek.... :unsure:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri May 03, 2013 3:50 pm

Még mindig analfaß vagyok.No,csak azt akartam hogy tudd,a jó szándékod többet ér,mint maga a fordítás.Addig is,,újra ffigyelmedbe ajánlom a már oda ajánlottt My Fair Lady-t.
http://doramax264.com/13888/my-fair-lady-k-drama-2003/

Szeretném felcsigázni érdeklődésed.

bekka

Postby bekka » Wed May 22, 2013 5:27 pm

bekka wrote:

Azoknak, akik nagyon várják ezt a doramát örömmel jelentem hogy ma végre megkaptam az engedélyét az angol fordítónak,így megcsinálom ezt a sorozatot.

nb76

Postby nb76 » Wed May 22, 2013 5:48 pm

Szia Bekka, nagyon örülök, jó munkát és türelmet kívánok hozzá! Találkozunk a részeknél, várom már! :-)

Gustty

Postby Gustty » Wed May 22, 2013 7:03 pm

bekka wrote:
bekka wrote:

Azoknak, akik nagyon várják ezt a doramát örömmel jelentem hogy ma végre megkaptam az engedélyét az angol fordítónak,így megcsinálom ezt a sorozatot.

:cheers: :cheers:

Köszönöm,hogy időt és energitát fordítasz erre a sorozatra.Igen csak érdekfeszítő lesz a történet.Kiváncsian várom a fejleményeket.Kitartást és sok-sok türelemneked is és a fórum látogatóinak is.Mi azthiszem mindannyiunk nevében köszönet ismét neked a folytatáshoz.További szép estét neked és minden fórumozónak. :-)

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Wed May 22, 2013 9:37 pm

Sziasztok kedves Fordítok ...köszönöm a sorozat fordítását ..(régen várok rá hálás vagyok érte )

Return to “Subtitles”