Deru Toko Demasho! [Hungarian Subs] (Special, Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Deru Toko Demasho! [Hungarian Subs] (Special, Complete)

Postby UsagiYojimbo » Sun Dec 07, 2008 6:10 pm

Deru Toko Demasho! [Hungarian subtitles]

Irány a Bíróság [Magyar felirat]

WIKI: Deru_Toko_Demasho!

Fordította: Usagi Yojimbo
Külön köszönet: tgt_ir0n
English translator: Taiki Special
Chinese original: C.I.K

Image
Ezek a feliratok a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 2.5 Magyarország Licenc feltételeinek megfelelően szabadon felhasználható.
Részletek a mellékelt OLVASD.EL! fájlban.

Jó szórakozást hozzá!
Attachments
Deru Toko Demasho!.HUN.zip
(51.36 KiB) Downloaded 185 times
Last edited by UsagiYojimbo on Mon Dec 05, 2011 11:37 pm, edited 1 time in total.
ÁzsiaiFeliratok.hu | AvistaZ (AsiaTorrents) meghívók | MDL.info

leegyep

Postby leegyep » Wed Dec 10, 2008 8:50 am

Kösz a feliratot, ez remek kis történet. :)

janita1980

Re: Deru Toko Demasho! [Hungarian Subs] (Special, Complete)

Postby janita1980 » Tue Dec 20, 2011 9:18 pm

Szia, nem tudom h emlékszel é rám...de már nem is tudom, h melyik film alatt találkoztunk...de akkor megadtad a ...hm...vlamilyen FTP servered, vagy hogy írtad...és onnét töltöttem le az egyik filmet, talán a Brilliant Legacy-t , vagy már nem tudom...és hát rád gondoltam h tudsz é segíteni hogy neked nics é meg a The man who cant get married magyar felirata, janita1980.@freemail.hu el tudnád ide nekem küldeni, és ha újra begadnád a szervered elérhetőségét, hogy tölthessek onnét is le, ha úgy, van akkor nagoyn köszönöm szépen...mert már nem tudom h melyik hozzászólásnál is volt az....bocs, feledékeny vagyok...pedig kerestem...sztem a BL volt lehet, de azt törölték innét...és egyik ismerősőm a Spring Waltz feliratát vadássza, nincs az is meg neked véletlenül? köszönöm szépen!!!! ez mi ez a film amit ide tettél, romantikus, vicces, happy end? egy részes akkor ugye? :wub:

UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Postby UsagiYojimbo » Tue Dec 20, 2011 10:03 pm

janita1980 wrote:Szia, nem tudom h emlékszel é rám...de már nem is tudom, h melyik film alatt találkoztunk...de akkor megadtad a ...hm...vlamilyen FTP servered, vagy hogy írtad...és onnét töltöttem le az egyik filmet, talán a Brilliant Legacy-t , vagy már nem tudom...és hát rád gondoltam h tudsz é segíteni hogy neked nics é meg a The man who cant get married magyar felirata, janita1980.@freemail.hu el tudnád ide nekem küldeni, és ha újra begadnád a szervered elérhetőségét, hogy tölthessek onnét is le, ha úgy, van akkor nagoyn köszönöm szépen...mert már nem tudom h melyik hozzászólásnál is volt az....bocs, feledékeny vagyok...pedig kerestem...sztem a BL volt lehet, de azt törölték innét...és egyik ismerősőm a Spring Waltz feliratát vadássza, nincs az is meg neked véletlenül? köszönöm szépen!!!! ez mi ez a film amit ide tettél, romantikus, vicces, happy end? egy részes akkor ugye? :wub:

Nem emlékszem, és mások feliratát se fogom terjesztgetni az ő tudtuk nélkül (de a tudtukkal se, mert nem az én dolgom)....
Az FTP szerverem még mindig fennáll, de a feliratokat onnan is leszedtem, a fentiek miatt. Az elérhetőségét megtalálod a magyar topikban...
Ami ezt a filmet illeti, eléggé vígjáték. :whistling:

janita1980

Postby janita1980 » Tue Dec 20, 2011 10:32 pm

UsagiYojimbo wrote:
janita1980 wrote:Szia, nem tudom h emlékszel é rám...de már nem is tudom, h melyik film alatt találkoztunk...de akkor megadtad a ...hm...vlamilyen FTP servered, vagy hogy írtad...és onnét töltöttem le az egyik filmet, talán a Brilliant Legacy-t , vagy már nem tudom...és hát rád gondoltam h tudsz é segíteni hogy neked nics é meg a The man who cant get married magyar felirata, janita1980.@freemail.hu el tudnád ide nekem küldeni, és ha újra begadnád a szervered elérhetőségét, hogy tölthessek onnét is le, ha úgy, van akkor nagoyn köszönöm szépen...mert már nem tudom h melyik hozzászólásnál is volt az....bocs, feledékeny vagyok...pedig kerestem...sztem a BL volt lehet, de azt törölték innét...és egyik ismerősőm a Spring Waltz feliratát vadássza, nincs az is meg neked véletlenül? köszönöm szépen!!!! ez mi ez a film amit ide tettél, romantikus, vicces, happy end? egy részes akkor ugye? :wub:

Nem emlékszem, és mások feliratát se fogom terjesztgetni az ő tudtuk nélkül (de a tudtukkal se, mert nem az én dolgom)....
Az FTP szerverem még mindig fennáll, de a feliratokat onnan is leszedtem, a fentiek miatt. Az elérhetőségét megtalálod a magyar topikban...
Ami ezt a filmet illeti, eléggé vígjáték. :whistling:

vígjáték és romantikus, happy end es is? és miről szól?...szóval nagyon érdemes megnézni, ugye..hihi...hát nem baj ha nem emlékszel....de köszönöm...de hát ha letörölték az egész d-addicts topikot, ahol a felirat volt..gondolom mert lopkodnak....de én nem tettem ilyet....és nem is tudom hol lehetne még...azaz hogy kitől kérhetném...vagy gondolod írjak annak a valakinek aki fordította azt az oldalt, ha megtalálom...ki az...csak arra gondoltam h ha egyáltalán nincs sehol akkor magáni megnézési használatra nem baj ha tőled kérem, vagy mástól, akinek pont még megvan a gépén...vagy ez baj...én nem értem...azért mert az a lényeg h minél többet írjunk az ilyen topikok alá...vagy valami...vagy mi? nem értem.....csak gondoltam hátha neked még megvan :cry: megnézem a magyar topikot, itt lesz az is ugye? köszönöm!!!!!!!! :wub: kerestem...de nem tudom h milyen magyar topikra gondolsz..néztem a magyar feliratok között....vagy nemtom..béna vok...bocsi... :crazy:

UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Postby UsagiYojimbo » Wed Dec 21, 2011 6:01 am

janita1980 wrote:megnézem a magyar topikot, itt lesz az is ugye? köszönöm!!!!!!!! :wub: kerestem...de nem tudom h milyen magyar topikra gondolsz..néztem a magyar feliratok között....vagy nemtom..béna vok...bocsi... :crazy:

Én a Hungarian D-Addicts topikra gondoltam...

janita1980

Postby janita1980 » Wed Dec 21, 2011 7:29 pm

oh értem...araté, vagy nem..hihi...hárászóóóó, szóval koszomidá Sájong...komaóóóóóó......és bjánádá, mert olyan kis bábó jány vagyok....igen, csak így fonatikusan...ennyi már rám is ragadt..:D :blink :lol :w00t: :wub: túúúúúlságosan bábó vagyok....de nem találom...pedig néztem a kezdőlapján, és több hozzászólások közepette...de ányé..találom.....béna vok :pale: :crazy: :blink :lol :wub:

UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Postby UsagiYojimbo » Tue Jan 10, 2012 11:14 am

janita1980 wrote:oh értem...araté, vagy nem..hihi...hárászóóóó, szóval koszomidá Sájong...komaóóóóóó......és bjánádá, mert olyan kis bábó jány vagyok....igen, csak így fonatikusan...ennyi már rám is ragadt..:D :blink :lol :w00t: :wub: túúúúúlságosan bábó vagyok....de nem találom...pedig néztem a kezdőlapján, és több hozzászólások közepette...de ányé..találom.....béna vok :pale: :crazy: :blink :lol :wub:

Ha még mindig nem találtad meg, akkor fent s SEARCH gombra kattintva add meg, hogy usagi ftp, és lesz jópár találat...

janita1980

Postby janita1980 » Mon Jan 16, 2012 10:48 pm

hát...úgy legyen!!! :D...nem..mégse megy...sztem a Brilliant Legacy-nál írtad h az FTP szerveredről is lehet...de ugye az oldal törölve lett..máshonnét meg nemtom, fáradt vok...most nem megy....nem találom....majd máskor próbálom...de most nem megy..sajnálom :cry:

Return to “Subtitles”