Hokaben [Hungarian Subs] (EP02 of 10)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
DoramaHeaven

Hokaben [Hungarian Subs] (EP02 of 10)

Postby DoramaHeaven » Sun Aug 17, 2008 2:03 pm

Sziasztok!

A Dorama Heaven új projecttel jelentkezik. :-) A Hokaben című doramával, melynek főszereplője Ueto Aya.

Image

A fontokat innen tölthetitek le:
http://www.mediafire.com/download.php?ghvikevjndm (miután letöltöttétek és kicsomagoltátok, a fontokat másoljátok a c/windows/fonts mappába, hogy megjelenjen a formázott felirat)

(Nozomi fordítja ezt a sorozatot angolból, de az angol fordító csapat sajnos még csak 3 résszel van kész... Szóval akkor tudunk majd haladni a 3. résztől, ha lesz hozzá angol felirat :-( )

Az ismertető videónkat megnézhetitek youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=DN24d37tTCY

2008. 08. 17:- 1. rész
2010. 07. 31:- 2. rész
Attachments
[DH]Hokaben - 02. rész (ass+srt).rar
Dorama Heaven: Hokaben - 2. rész [ass + srt]
(26.42 KiB) Downloaded 191 times
[DH]Hokaben - 1. rész.rar
Dorama Heaven: Hokaben - 1. rész [végleges verzió]
(15.43 KiB) Downloaded 258 times
Last edited by DoramaHeaven on Sat Jul 31, 2010 10:14 am, edited 1 time in total.

DoramaHeaven

Postby DoramaHeaven » Sat Sep 27, 2008 3:41 pm

Látom páran már letöltöttétek az első részt, szóval gondoltam írok miért is nem haladtunk ezzel a projecttel már egy jó ideje... Egész egyszerűen azért, mert elkezdődött a suli, és mert Sanako-nak nem volt kedve időzíteni. De most, hogy már a csapatunkban mindenkinek beállt az időbeosztása és szabad ideje a suli mellett, így ígérjük ezzel a projecttel is haladni fogunk. ^^ Amúgy a 2. rész fordítása Nozomi jóvoltából már elég régóta készen van, csak hát Sanako lustasága miatt az időzítés és formázás még nem éppen tökéletes... :P

UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Postby UsagiYojimbo » Thu Dec 17, 2009 7:33 pm

Remélem nem adtátok fel?!?!?! :cry:Kár lenne ezért az érdekes sorozatért....
ÁzsiaiFeliratok.hu | AvistaZ (AsiaTorrents) meghívók | MDL.info

DoramaHeaven

Postby DoramaHeaven » Sat Feb 13, 2010 3:21 pm

Bocsánat, hogy csak most reagálok, de nem vettem észre az üzeneted. Szóval nem fogjuk feladni. ^^ Sőt pont most kezdtem el beszerezni a hiányzó RAW-okat a sorozathoz. Az a probléma, hogy elég lassan jönnek. :S Sőt most egyáltalán nem jön, csak felfelé tölt a torrent. :S A második rész raw-ja mondjuk meg van, szóval azt meg tudnánk csinálni, csak annál tovább nem tudnánk haladni. :( Egyelőre... De mindenképpen be szeretnénk fejezni, szóval semmiféleképpen nem fogjuk feladni. :)

UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Postby UsagiYojimbo » Sun Feb 14, 2010 3:20 pm

DoramaHeaven wrote:... most kezdtem el beszerezni a hiányzó RAW-okat a sorozathoz. Az a probléma, hogy elég lassan jönnek. :S Sőt most egyáltalán nem jön, csak felfelé tölt a torrent. :S

Megemlíteném, h az én FTP-men kint van a teljes sorozat... :whistling:

Puszedli

Postby Puszedli » Sun Feb 14, 2010 6:18 pm

Engem érdekelne a sorozat. UsagiYojimbo megtennéd, hogy megosztod velem az ftp címét. Vagy esetleg elküldenéd pm-ben ha nem annyira publikus? Anno nem töltöttem le, mert hardsubolták. Örülök, hogy legalább a soft már elkészült az egész sorihoz.
Currently watching: I DO I DO, Rich man, poor woman, GTO, Mikeneko Holmes no Suiri, Omoni Naitemasu

Image

DoramaHeaven

Postby DoramaHeaven » Sun Feb 14, 2010 6:51 pm

Hűű... Hát, ha nekem is el tudnád küldeni az ftp címed, annak nagyon örülnék. A torrent nagyon lassú sajnos...

UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Postby UsagiYojimbo » Mon Feb 15, 2010 5:14 am

Az FTP-m címe publikus, kint is van a DoramaSuki-n legalább 2 helyen... De tessék:

Code: Select all

Cím:     teper.no-ip.biz
User:    dorama
Jelszó:  dorama01

Jah, és nekem a 704×396 -os verzió van meg RAW-ként.

Puszedli

Postby Puszedli » Mon Feb 15, 2010 9:11 am

Köszi Usagi az adatokat. El is felejtettem, hogy a doramasukin kinn volt :)
Currently watching: I DO I DO, Rich man, poor woman, GTO, Mikeneko Holmes no Suiri, Omoni Naitemasu

Image

DoramaHeaven

Postby DoramaHeaven » Mon Feb 15, 2010 7:55 pm

Sajnos ritkán látogatom a Doramasukit, szóval nem tudtam róla, hogy ott fent van. Nagyon hálás vagyok az adatokért! :) Én is a 704x396-os verziót töltöttem egyébként. A héten, ha lesz időm, akkor neki látok a második résznek. :) Az a helyzet, hogy Nozomi projectje volt, csak aztán beindult neki az egyetem, stb... Azóta mondjuk már lediplomázott, de most meg már a munka köti le. XD Viszont mindenképpen szeretném, ha be tudnánk fejezni ezt a projectet, szóval majd igyekszem valahogy lefordítani... Vagy, ha nekem nem telik rá az időmből, akkor keresek valakiket a csapatban, akik bevállalnának egy-egy részt. Na, de a lényeg, hogy megoldom valahogy. :P

DoramaHeaven

Postby DoramaHeaven » Sat Jul 31, 2010 10:15 am

A Dorama Heaven 2. szülinapj alkalmából elkészültünk a Hokaben 2. részével. :) Jó szórakozást hozzá! ^^

UsagiYojimbo
Geinou Fansubber
Geinou Fansubber

Postby UsagiYojimbo » Sat Sep 25, 2010 5:30 pm

Arigatō!

Return to “Subtitles”