A Love to Kill [Hungarian Subs] (Ep 1-11 of 16)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
kaddict_min

A Love to Kill [Hungarian Subs] (Eps 1-11 of 16)

Postby kaddict_min » Tue Oct 30, 2007 10:44 pm

Image

Cím: Ijuksa / A Love to Kill
Epizódok száma: 16
Főszereplők: Shin Min Ah / Jung Ji Hoon (Rain) / Kim Sa Rang / Lee Ki Woo

Jelenleg fordítás alatt: 12. rész (egyelőre még nincs elkezdve)

Videók letöltése: 1. rész / 2. rész / 3. rész / 4. rész / 5. rész / 6. rész !!!!!! A VIDEOKAT EZENTUL INNEN LEHET LETOLTENI. A FELIRATOK EZEKHEZ LESZNEK IGAZITVA. !!!!!!

Ez a sorozat az egyik nagy kedvencem, és szeretném kicsit jobban "reklámozni", mert van egy olyan érzésem, hogy rajtam kívül nem sokan látták.
Viszont már az elején szeretném elmondani, hogy a sorozat elég drámai, úgyhogy aki valami viccesre vágyik, semmiképp se kezdje el nézni. Ugyanakkor remélem, hogy ez senkit se tántorít vissza, és egy próbát tesz vele, már csak Shin Min Ah és Rain miatt is. Aki pedig feladná az első 3-4 rész után, hát ne tegye! Nem szabad abbahagyni az unalmas kezdés után, a folytatás már sokkal izgalmasabb lesz.

A feliratokról kicsit...
Amit fontos megjegyeznem, hogy a feliratokban benne hagytam olyanokat pl., hogy Oppa, Hyung, Halmonie. Ezek ugyanolyanok, mint a japánban az onee-chan, a -san stb., és én szeretném őket meghagyni. Néhány esetben a magyar megfelelőt használtam, de elég ritka lesz az ilyen, szóval úgy gondolom, senkit se fog zavarni. (Már aki használja majd a feliratomat) De hogy mi minek a jelentése, úgyis lefogom írni ide.

Szómagyarázat:
Oppa = általában a lányok szokták így szólítani az idősebb fiúismerősöket (észrevételeim szerint ez elég "közeli" kifejezés :mrgreen: )
Hyung = báty
Halmonie: nagymama
-sshi: egy férfi/nő udvariasabb megszólítása, olyan mint nálunk a kisasszony.
Attachments
A.Love.to.Kill.E11.KOR.HDTV.XViD-HODOLi_hunsub.srt
(43.37 KiB) Downloaded 1393 times
A.Love.To.Kill.E10.KOR.HDTV.XViD-HODOLi_hunsub.srt
(38.67 KiB) Downloaded 1254 times
A.Love.To.Kill.E09.KOR.HDTV.XViD-HODOLi_hunsub.srt
(37.79 KiB) Downloaded 1290 times
A.Love.To.Kill.E08.KOR.HDTV.XViD-HODOLi_hunsub.srt
(45.6 KiB) Downloaded 1370 times
A.Love.To.Kill.E07.KOR.HDTV.XViD-HODOLi_hunsub.srt
(41.49 KiB) Downloaded 1351 times
A Love To Kill06.srt
(39.22 KiB) Downloaded 1324 times
A Love To Kill05.srt
(30.95 KiB) Downloaded 1406 times
A Love To Kill04.srt
(32.02 KiB) Downloaded 1484 times
A Love To Kill03.srt
(41.62 KiB) Downloaded 1547 times
A Love To Kill02.srt
(47.39 KiB) Downloaded 1616 times
A Love to kill01.srt
(33.39 KiB) Downloaded 1914 times
Last edited by kaddict_min on Tue Jan 12, 2010 5:22 pm, edited 19 times in total.

leegyep

Postby leegyep » Wed Oct 31, 2007 12:04 am

Már töltöm is, majd holnap megnézem. A szereposztás mindenesetre megfelelő! Shin Min Ah-t már rég láttam, de nagy kedvenc volt egy időben. :-)

kaddict_min

Postby kaddict_min » Wed Oct 31, 2007 12:33 pm

nekem is egyik kedvenc színésznőm. habár a Mawang-ot még nem láttam végig, amiben legutoljára játszott főszerepet, de azt is ajánlom annak, aki szereti őt, már csak a sorozat miatt is, mert valami fantasztikusan jó!

és annak a 4 embernek szólnék, akik eddig letöltötték az 1. rész feliratát, hogy javítottam benne néhány helyen, ezért töltsék le az újabbat, ha még nem nézték meg a régivel :)
a 2. részből pedig 10 perc megvan már, szerintem ma a maradék cirka 1 órával is végzek. :lol

szerk.:
huh... el se hiszem, hogy meglett. majdnem kétszer annyit beszéltek benne (oké, ez kis túlzás volt, de na, tényleg sokkal több volt :lol ), mint az 1. részben, és így több idő volt a fordítás is, de kész lett. egyszer átnéztem és javítottam az elgépeléseket meg ilyesmiket is, ha hiba maradt és észreveszitek, csak szóljatok. :)
Last edited by kaddict_min on Thu Nov 01, 2007 12:01 am, edited 1 time in total.

wuff

Postby wuff » Wed Oct 31, 2007 4:32 pm

megpróbálom még egyszer megnézni magyar felirattal...

köszi!

maman_12003

Postby maman_12003 » Thu Nov 01, 2007 9:50 am

WOW ! De örülök hogy forditod ezt a sorit!!! Már azon voltam hogy ha befejezem a,,Time of Dog and Wolf''-ot , próbáljm meg ezt leforditani, mert szerintem nagyon jó. Úgyhogy alig várom a többi forditást is! Köszi szépen elöre! :cheers:

kaddict_min

Postby kaddict_min » Tue Nov 20, 2007 8:29 pm

ha valakit érdekel, akkor szólok, hogy kész a 3. rész is. egyszer futottam csak át, úgyhogy néhány elgépelés lehet benne. úgy döntöttem, hogy ha végzek a sorozattal, akkor úgyis átnézem mégegyszer mindegyik rész feliratát, és akkor javítok egyszerre mindent benne.

és végre jön a 4. rész az egyik kedvenc jelenetemmel, aztán pedig lassacskán beindulnak a dolgok:D

ja igen... mielőtt kimegy a fejemből:
a 3. rész videóját az extra.hu-ra töltötem fel, miután a megaupload 2 és fél óráig akarta az amúgy kb. 45 perces feltöltést elhúzni. szóval egyszerűbb volt regisztrálni oda. remélem egy darabig fenn lesznek a videók, és nem törlik :D
ha mégis, csak szóljon, akinek kell, és feltöltöm megint.

leegyep

Postby leegyep » Wed Nov 21, 2007 2:27 pm

20 perce még nem volt jó, de most már le tudtam tölteni a feliratot. Örülök, hogy megjavult. :-)

maman_12003

Postby maman_12003 » Wed Nov 21, 2007 2:47 pm

Igazad van, nekem is csak most sikerült letölteni a 3 részt, amit nagyon meg is köszönök!!!
Nagyon élvezem igy nézni a sorit!! Imádom! :wub:

kaddict_min

Postby kaddict_min » Wed Nov 21, 2007 6:10 pm

akkor tényleg csak valami gubanc lehetett a fórummal...
néha nekem is vagy 6szor a belép gombra kell kattintanom, mire tényleg rendesen beléptet itt a rendszer....

de a lényeg: kész a 4. rész felirata is! (már rég kész lett, csak elfelejtettem, hogy videót sehova se töltöttem hozzá, úgyhogy arra kellett még 1 órát várnom...)
még ma elkezdem az 5. rész fordítását, aztán haladok holnap is, amennyi időm lesz. :-)

Puszedli

Postby Puszedli » Wed Nov 21, 2007 7:15 pm

woow, igazán fantasztikus vagy. és egyszerűen szuper gyors :thumright: már régóta tervezem ezt a sorit Rain miatt...de így most végre sort kerítek rá. köszi a kitartó munkát és csak így tovább

Mary

Postby Mary » Thu Dec 13, 2007 10:18 pm

Köszi a feliratokat! Már régóta szerettem volna megnézni ezt a drámát, de felirat nélkül nem nagyon akartam, de így most már biztos megnézem! Ezer hála!! :thumright:

kaddict_min

Postby kaddict_min » Sat Dec 15, 2007 6:13 pm

na, elkészült az 5. rész felirata is.
kicsit megszivatott félúton, mert úgy döntött, hogy egyik napról a másikra eltűnik a lefordított rész fele (ez olyan 20 percnyi rész volt), szóval fordíthattam az egészet újra. igaz, még most se jöttem rá, mi történt, mert rendesen elmentettem, de végül is mindegy, megszületett, és ez a lényeg. :-) (ezért is tartott ilyen sokáig, mert mire rávettem magam, hogy mégegyszer nekikezdjek a már előtte lefordított 20 percnek...)

azt viszont megköszönném, hogyha valaki tájékoztatna arról majd valamikor, hogy megy-e az 5. rész videója. mert elvileg letölteni le lehet, de mikor már majdnem teljesen felment volna az extrás ftp-re, elment a netem egy pillanatra, úgyhogy csak remélni merem, hogy működik rendesen minden.

a jelenlegi terveim szerint még ebben az évben eljutok a 10. részig a felirattal, ami úgy néz ki, hogy tényleg összejön. csak semmi se jöjjön közbe :unsure:

Puszedli

Postby Puszedli » Sat Dec 15, 2007 6:44 pm

köszi szépen az újabb részt. Nagyon sajnálom hogy így jártál, remélem legközelebb nem fordul elő és minden elismerésem az újabb munkáért. Másodjára tényleg sokkal rosszabb nekifogni. Esetleg ha van kedved tedd fel a SolPrime által üzemeltetett ftp-re.
Currently watching: I DO I DO, Rich man, poor woman, GTO, Mikeneko Holmes no Suiri, Omoni Naitemasu

Image

Mary

Postby Mary » Sat Dec 15, 2007 10:44 pm

Köszi szépen az újabb feliratot!
Letöltöttem a videót, és nincs vele semmi gond, lejátsza végig. :-)

leegyep

Postby leegyep » Tue Dec 18, 2007 10:30 am

Kösz az új részt! :-)

maman_12003

Postby maman_12003 » Sat Dec 22, 2007 8:36 pm

Köszönöm a újjabb részt!
Image

fromyesterday

Postby fromyesterday » Sat Jul 12, 2008 9:07 am

Köszi :). Akartam pár barátomnak ajánlani, de hát nem tudnak angolul, szóval, tök jó, köszi.. :-)

maman_12003

Postby maman_12003 » Sun Jul 13, 2008 7:50 pm

Igen, a baj csak ott van hogy már eltelt 7 hónap az 5. rész forditásától, és azóta semmi. :-( :-( Szerintem már hiába várjuk a többit... :cry: pedig hogy örültem nekik!

kaddict_min

Postby kaddict_min » Tue Jul 15, 2008 12:16 pm

Elnezest, az en hibam. :cry:

Egy ideig nem volt gepem, ezert nem foglalkoztam a feliratokkal. Nemreg sikerult ujra beszereznem a videokat, szoval - ha van meg ra igeny - tudom folytatni a forditast.

Ezenkivul, ahogy latom, az altalam feltoltott videokat is fel kellene tenni megegyszer, mert nem nagyon mukodnek a linkek.
De ezt a reszet mindenkeppen 1-2 napon belul megoldom.

maman_12003

Postby maman_12003 » Tue Jul 15, 2008 2:32 pm

Komolyan mondod hogy hajlandó vagy folytatni a forditást?
:cheers: :cheers: WOW ! Az szerintem nagyon jó lenne! Én személy szerint nagyon örülnék. Ez egy gyönyörü sori és érdemes minél több ember számára elérhetővé tenni. Csakhogy tisztában vagyok azzal is milyen sok munkát igényel...

leegyep

Postby leegyep » Tue Jul 15, 2008 7:32 pm

Én is örülnék, ha folytatnád! :)

Leila84

Postby Leila84 » Wed Feb 11, 2009 2:39 pm

Szia!
Azt szeretném megkérdezni hogy hogy állsz a felirattal? Sikerült megoldani a gép,videó gondokat? Várhatjuk hamarosan a folytatást? :-)
Köszi az eddigi feliratokat,nagyon megkedveltem ezt a doramát,igazán érdekesnek tartom ezt az időben picit ide-oda ugrálást! Jah és Bi/Rain igazán szívemhez nőt! :-D ^-^

neuromancer

Postby neuromancer » Sun Feb 15, 2009 5:20 pm

Teszek egy próbát ezzel a sorozattal. De el nem tudod képzelni, mennyire örülök annak, hogy a részek MU linkjét is mellékelted! Most jártam úgy az Ice Girllel, ki van rakva, mint a hónap koreai sorozata és senki sem seedeli, pedig nagyon kívácsi lettem rá!

kaddict_min

Postby kaddict_min » Wed Feb 25, 2009 1:14 pm

Az az igazsag, hogy karacsonyra sikerult beszervalnom egy teljesen uj gepet, es azota ezt hasznalom, viszont a sorozat videoi mind a regi gepen vannak, amit igyekszek azota is kerulne, ugy meggyuloltem :lol
Kozben felkerestem egyik nap azt a CB-t, amirol regebben a sorozat reszeit szedtem le (a 350MB-s reszeket), es ugy tunik, hogy a tervem, miszerint ujbol leszedem a maradek reszeket, mar nem fog megvalosulni, ugyanis arrol a CB-s oldalrol minden szepen torolve lett.
A napokban viszont radobbentem, hogy nem lenne hatranyos igy angol nyelvvizsgara keszulve ubol nekiesni egy kis forditasnak, ezert elkezdtem kutatni a neten, remelve, hogy szerencsem lesz es valahonnan megtudom szerezni a reszeket ujra. Es vegul sikerrel jartam, itt talaltam rendes, HQ videokat.

Ezert jo hirkent kozolhetem, hogy ismet, most mar sokadszorra fogok nekiallni a sorozat forditasanak, es remelhetoleg ezt legkesobb marcius vegeig be is fejezem, ami ugyan nem igeret (suli+munka+maganelet mellett meredek lesz), de tenyleg nem akarom felbe hagyni, amit elkezdtem.

A 7. resz forditasanak meg a mai nap nekilatok, es holnap is biztosan folytatom, illetve remelhetoleg be is fejezem, ha mar most kivetelesen van egy csomo idom. :lol

neuromancer

Postby neuromancer » Wed Feb 25, 2009 1:22 pm

kaddict_min wrote:Az az igazsag, hogy karacsonyra sikerult beszervalnom egy teljesen uj gepet, es azota ezt hasznalom, viszont a sorozat videoi mind a regi gepen vannak, amit igyekszek azota is kerulne, ugy meggyuloltem :lol
Kozben felkerestem egyik nap azt a CB-t, amirol regebben a sorozat reszeit szedtem le (a 350MB-s reszeket), es ugy tunik, hogy a tervem, miszerint ujbol leszedem a maradek reszeket, mar nem fog megvalosulni, ugyanis arrol a CB-s oldalrol minden szepen torolve lett.
A napokban viszont radobbentem, hogy nem lenne hatranyos igy angol nyelvvizsgara keszulve ubol nekiesni egy kis forditasnak, ezert elkezdtem kutatni a neten, remelve, hogy szerencsem lesz es valahonnan megtudom szerezni a reszeket ujra. Es vegul sikerrel jartam, itt talaltam rendes, HQ videokat.

Ezert jo hirkent kozolhetem, hogy ismet, most mar sokadszorra fogok nekiallni a sorozat forditasanak, es remelhetoleg ezt legkesobb marcius vegeig be is fejezem, ami ugyan nem igeret (suli+munka+maganelet mellett meredek lesz), de tenyleg nem akarom felbe hagyni, amit elkezdtem.

Jajj de jó! Nagyon örülök neki!

Egyébként a 3-4-5. részeket nem tudtam végül letölteni, mert azok nem MU-n voltak, viszont LJ-on én is megtaláltam a sorozatot a 700 MB-os fájlokkal, és azzal is tökéletesn működik a feliratod! Egytlen probléma azzal a verzióval, hogy 1 epizód 4 darabban van feltöltve...

kaddict_min

Postby kaddict_min » Wed Feb 25, 2009 8:00 pm

^ Koszi, hogy szoltal, mert az elso reszekhez a videot nem toltottem meg le, de akkor legalabb megnyugodtam, hogy nem kell ujraidozitessel bajlodnom, mert tokeletesen passzolnak a 700MB-s videokhoz is. :)

A videokat egyebkent, amit linkeltem oldalon egyben lelehet tolteni, ami azok szamara elony, akiknek gyors netuk van, vagy akik egesz nap bekapcsolva hagyjak a gepuket tolteni, mert 1 resz akkor boven lejon. Es nem kell akkoe 4 darabban leszedni 1 reszt. :)

Egyebkent kesz lett ugy 1 oraja a 7. resz felirata is. Gyorsan atneztem nagyjabol a reszt es igyekeztem az ertelmetlen mondatokat es elirasokat javitani, ha viszont maradt benne, azt majd csak valamikor kesobb fogom kijavitani.

Egy kis izelito kepekben a 7. reszbol (sok spoiler nincs benne, a kovetkezo resz viszont sok izgalmat tartogat, ezert igyekszem a forditassal. Talan, ha kevesbe leszek faradt, akkor az is holnap ilyentajt mar erkezik :lol )

[spoiler]Image[/spoiler]

Leila84

Postby Leila84 » Thu Feb 26, 2009 3:26 pm

Köszi~! :D
Már nagyon vártam...és csak ma vettem észre pedig már tegnap is fenn volt... :-(

kaddict_min

Postby kaddict_min » Thu Feb 26, 2009 9:33 pm

Na, sikerult kesz lennem a 8. resszel is. A 9. resz nem jon ilyen hamar, de talan vasarnap-hetfo tajekan erkezik az is. :)

Es az izelito a 8. reszbol kepekben:

[spoiler]Image[/spoiler]

rekamogyoro

Postby rekamogyoro » Sun Mar 01, 2009 2:50 pm

Nagyon örülök, hogy sikerült folytatnod, én is nagyon szeretem azt a sorozatot, gratulálok a fordításhoz nagyon jól sikerült! Esetleg beszélsz koreaiul mert nekem a te feliratod sokkal hitelesebbnek tűnik mint az angol legalább is amelyikel én láttam.
Köszönöm és izgalommal várom a további részeket.[/b]

Ocu

Postby Ocu » Sun Mar 08, 2009 4:39 pm

Köszi szépen, hogy fordítod tovább! És a linket is köszi!

neuromancer

Postby neuromancer » Wed May 06, 2009 11:05 pm

Na újra előszedtem ezt a sorozatot, ma megnéztem a hetediket, holnap meg folytatom :D

ilus1

Postby ilus1 » Sat Jul 11, 2009 8:30 am

:unsure: Nagyon tetszik ez a sorozat és alig várom a következő részt! Nagyon szép munka amit eddig csináltál, de remélem, hogy nem marad el a folytatás sem! Kívánok hozzá erőt és kitartást! :wub:

kaddict_min

Postby kaddict_min » Mon Jul 20, 2009 5:22 pm

kb. fel eves kihagyas utan megszuletett a 9. resz is, ugyhogy ha valaki nagyon-nagyon kitarto volt es esetleg vart ra, akkor most mar letoltheti. =)

9. resz kepekben:

[spoiler]Image[/spoiler]

maman_12003

Postby maman_12003 » Mon Jul 20, 2009 6:24 pm

Ezek szerint én a kitartók közé tartozom... :w00t: :scratch:

ilus1

Postby ilus1 » Mon Jul 20, 2009 7:03 pm

:roll
Én végtelenül örülök neki, hiszen már vártam rá nagyon! Igazán olyan jó, hogy folytatod a fordítást! Nagyon köszönöm neked! Ki szeretnék tartani, mert nagyon tetszik a sorozat és kiváncsi vagyok a végére a sorozatnak! Köszönöm a munkádat és sok erőt, egészséget a folytatáshoz! Én várni fogom a folytatást, Kitartóan!!! :clap:

Ocu

Postby Ocu » Mon Jul 20, 2009 7:10 pm

Én is várom!! Kitartás, tényleg sok meló a felirat készítés, de remélem, hogy erőt ad, hogy várnak rá páran. :-)

Andyciccc

Postby Andyciccc » Mon Jul 20, 2009 8:42 pm

húúú ez aztán a sebesség :) gratulálok hozzá :) de ha már ilyen gyors vagy megvárom, amíg végzel :D köszi a fordítást ^^
~Complete Projects~:Vampir Host
~Active Projects~:Zettai Kareshi,IRIS, You`re Beautiful
~Future Projects~:Stage of Youth; Loving You a Thousand Times; Binbo Danshi
~Haniko`s FanSub~

Bulykin

Postby Bulykin » Mon Jul 20, 2009 9:03 pm

nem is tudtam h ebben Shin Min ah játszik:O ezt majd meg kell néznem:)
Image

Ocu

Postby Ocu » Thu Jul 23, 2009 11:48 am

Nagyon jó ötlet, hogy kiírod hol tartasz a fordításban! Köszi!

ilus1

Postby ilus1 » Wed Sep 09, 2009 11:28 pm

Annyira érdekes a sorozat, hogy alig várom már a következő részt! Nagyon köszönöm az eddigi munkádat és várom a további részeket! Kívánok hozzá kitartást, erőt, egészséget! Köszi az eddigi részeket!!! :-)

Riamara

Postby Riamara » Sat Nov 14, 2009 9:49 pm

Igazi hűha sorozat. Egyes jeleneteinél egész beleborzongtam. Köszönöm a fordítást.

kaddict_min

Postby kaddict_min » Mon Jan 11, 2010 8:18 pm

Ooo, szoval gondoltam megemlítem, hogy feltettem a 10. reszt is, ha valakit meg egyaltalan erdekel. (Ha nem, azon se csodalkoznek, de a remeny hal meg utaljara ugyebar)

Elkepeszto sebessegel robogok a vege fele! Ha igy haladok, talan mire a Metro epiteset befejezik Pesten, en is kesz leszek a "remekmuvel". :mrgreen:
(De azert remelem annal joval hamarabb)

Rain elkepesztoen jot alakit ebben a reszben. (Itt gondolok a korhazas jelenetre.)

Na de, a resz kepekben:

[spoiler]Image[/spoiler]

a felirat meg legelso post-ban talalhato :)

hanekus

Postby hanekus » Mon Jan 11, 2010 8:28 pm

én személy szeriont minden egyes magyar feliratért hálás vagyok, köszi a kitartó munkádért

türelmesen várom a köv részeket :)

ilus1

Postby ilus1 » Mon Jan 11, 2010 9:08 pm

Nagyon köszönöm a következő részt! Már nagyon vártam! Igazán nagy örömöt szereztél vele!!! Köszi mégegyszer! Nagyszerű vagy!!! Köszi.....................köszi................köszi!!!!! :clap: :heart: :clap:

Ocu

Postby Ocu » Tue Jan 12, 2010 7:13 am

Ha ez jelent némi támogatást, én még kitartóan várok a fordításodra! :D Köszönöm a 10. részt!

kaddict_min

Postby kaddict_min » Tue Jan 12, 2010 5:25 pm

Orulok, hogy van, aki meg kitart es varja a forditast. Ezert megeri csinalni :)

Es itt is a 11. resz. Delutan leultem es kb. 1 oraja fejeztem be, es utana atneztem nagyjabol megegyszer, hogy az elirasokat javitsam. A maradek 5 reszt szeretnem tenyleg minel hamarabb befejezni most mar :)

Kepek a 11. reszbol:
[spoiler]Image[/spoiler]

Ocu

Postby Ocu » Tue Jan 12, 2010 5:31 pm

Ez nagyon gyors volt! Köszönöm! :D A maradék részekhez kitartást! Hajrá!

aprilfive

Postby aprilfive » Tue Jan 12, 2010 5:44 pm

Ugye viccelsz?! Még hogy ne vártuk volna a folytatást? Én is remélem, hogy hamarosan követi majd a többi rész is. Csak ügyesen! Számítunk rád! És nagyon köszönöm.

ilus1

Postby ilus1 » Tue Jan 12, 2010 7:53 pm

Hát ez hihetetlen, hogy milyen gyors vagy! Nagyon köszönöm az újabb részt! Még, hogy ne vártam volna a folytatást, hiszen nem volt olyan nap, hogy meg ne nézzem, hogy van-e újabb felírat, csak természetesen nem akartalak sürgetni, azért nem írtam! Nagyon köszönöm a lehetőséget, hogy általad megismerhetem ezt a ragyogó filsorozatot!!!
Köszi.........köszi................köszi!!! :clap: :heart: :heart:

Riamara

Postby Riamara » Tue Jan 12, 2010 8:08 pm

Nem mondom, hogy nem néztem meg végig a sorozatot. Nem bírtam ellenállni a kísértésnek.
Most viszont a fordítás folytatásával ürügyet teremtettél, hogy újra megnézzem. :roll

szildor

Postby szildor » Wed Jan 13, 2010 2:32 pm

Shin Min Ah-t és Rain-t nem lehet nem szeretni, többek között ezért is szeretem ezt a sorozatot.
Látom most nagyon felgyorsultál, már a 11-nél tartasz, csak így tovább, ha van időd, kedved és energiád, mi meg természetesen kitartunk, ezer köszönet a munkádért.

ilus1

Postby ilus1 » Sat Jan 16, 2010 8:25 am

Nem tudnátok segíteni, hogy a RAW-kat hol tudnám letölteni angol felírat nélkül, mert az Aja-aján nem engedi letölteni, kiírja, hogy nem lehetséges? Köszönöm a segítséget!!! :wub:

yume-chann

Postby yume-chann » Fri Jan 22, 2010 9:06 pm

rawokat innen is lehet tölteni : http://lets-look.com/index.php?showtopic=694 remélem segítettem :-)
Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat, ez egy hihetetlenül izgalmas történet :wub: minden része újabb sokkhatás :lol
A további részeket izgalommal várjuk :D

ilus1

Postby ilus1 » Sun Jan 24, 2010 5:27 pm

Nagyon köszönöm a segítségedet Yume-chann!!! :wub:

debi

Postby debi » Sun Feb 07, 2010 9:45 am

Köszönet az eddigi munkádért! Nemrég kezdtem bele, így még van mit nézni.
Addig is várom a többi részt is. :wub: :thumleft:

Baro007

Postby Baro007 » Sun Mar 21, 2010 1:42 am

Köszi a fordítást,ciki nem ciki anyámmal néztem végig angol felirattal,nagyon tetszett úgy is,de jobb hogy közben nem kell fordítanom közben a felíratott.Nagyon köszi.

debi

Postby debi » Mon May 03, 2010 2:43 pm

Baro007

Én a lányommal nézem de már nagyon várjuk a folytatást! Már mint a fordítást, meg súgom de mi is végig néztük :whistling:

szildor

Postby szildor » Tue May 18, 2010 2:41 pm

[Quote = "kaddict_min"] Orulok, Hogy van, Aki MEG kitart es varja a forditast. Ezert megeri csinalni:) [/ quote]

Nagyon várjuk! !
Van remény ?

ilus1

Postby ilus1 » Sat May 22, 2010 9:16 pm

Természetesen kitartunk, hiszen nagyon várjuk a fordítást! Nagyon köszönöm az eddigi fárasztó, de nagyszerű munkát! Elismerésem a kiváló munkáért!!! Hálás vagyok a magyar felíratért, mert egy ragyogó sorozatot ismerhetek meg így általatok!!! Köszönök mindent!!! :wub:

debi

Postby debi » Fri Jun 18, 2010 10:59 am

Lesz folytatás ???? :unsure: Köszi az eddigi munkádat !!! :wub:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Tue Dec 28, 2010 8:01 am

Sziasztok! Én is minden nap megnézem, hátha újabb részt találok, hiszen már csak 1/3-ad rész hiányzik ebből a csodálatos történetből és nagyszerű fordításából.
Ugye még reménykedhetünk, hogy befejezed, nagyon hálás lennék érte.
üdv. Gabi :dance:

debi

Postby debi » Wed Dec 29, 2010 5:55 am

Igazán nem mondhatod ,hogy nem vagyunk kitartóak !!! :mrgreen: :rofl: :w000t: még mindig várunk :notworthy: Legalább egy kis biztatást egy kis infót kérnénk mire számíthatunk

Köszönettel: DEBI és a többi együtt érző,várakozó társaim.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Fri Dec 31, 2010 6:57 pm

Nagyon boldog új évet kívánok Mindenkinek!
Gabi :party:

Ria

Postby Ria » Wed Mar 09, 2011 2:18 am

Szerintem ez is behalt :(

moni-que

Postby moni-que » Sat Mar 12, 2011 3:47 pm

Én nagyon sajnálom, ha tényleg így van én rendszeresen nézem van-e újabb felirat, de ahogy látom az utolsót több mint egy éve rakták fel :cry: . De a remély hal meg utoljára. :D
Kedvencek: Yi San , Dong Yi, Coffee Prince, Full House, Hello My Teacher, Playful Kiss, Resurrection, Which star are you from?

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Apr 16, 2011 6:14 pm

Valaki igazán befejezhetné, jó lenne.
köszi. :cry:

debi

Postby debi » Sat Apr 16, 2011 6:37 pm

Legalább nem csak én várom a befejező részeket :w000t: Valaki ! :pray: :pray: :pray:

kettyoka

Postby kettyoka » Sun Apr 24, 2011 3:45 pm

Én is szeretném ha valaki lefo
rdítaná ezt a gyönyörű sorozatot.Élek halok érte! :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Apr 24, 2011 4:48 pm

SOS..............SOS..................SOS. Valaki vállalja már be. Ha jól emlékszem arról volt szó hogy ha ennyi idő után nem foglalkoznak egy sorozattal akkor azt más bevállalhatja .

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat May 28, 2011 10:21 am

én még mindig reménykedem valakiben, még ha nem is ide teszi fel a fordítását......, lécci, lécci, lécci.......... :wub: :wub: :wub:

Pattika

Postby Pattika » Tue May 31, 2011 9:17 am

Én is nagyon szeretném, ha valaki folytatná!!!!!!!

Ria

Postby Ria » Wed Jun 29, 2011 11:36 pm

kaddict_min, másfél éve nem adott magáról hírt. Nem lehetne még is, hogy valaki befejezze ezt a remek filmet?
Szépen kérném a fordítókat.

Ria

Postby Ria » Thu Jul 14, 2011 1:04 pm

Utána néztem kaddict_min-ek, sajnos utolsó bejelentkezése 2010 május. volt.
Gondolom nem tudja befejezni ezt a sorit, ha több mint 1 éve nem jelentkezett.
Ilyenkor lehetne valaki esetleg, hogy befejezze?
Nem tudom ilyenkor mi illik. Csak kérdezem.

raina-chan

Postby raina-chan » Wed Jul 27, 2011 6:36 am

Hello!

Én még nem láttam a sorit, de kaptam egy e-mailt, hogy nem-e vállalnám be a sorozat hátralevő részeit. Látom nagyon sokan várják, tehát rossz sori nem lehet..ezért úgy döntöttem, hogy megcsinálom a maradék 5 részt. Remélem senkinek nem lesz ellenére...
U.I.: jelezni fogom itt ha elkészült egy rész és majd az AMAF-ról le is lehet tölteni.
http://azsiaizene.gportal.hu

Chuu: Raina főszerk.

debi

Postby debi » Wed Jul 27, 2011 8:07 am

Ezt a meg lepit! :mrgreen: Egész biztos, hogy sokaknak örömet szerzel vele. Köztük nekem is! :wub: :wub: :wub: :wub: KÖSZI !

Return to “Subtitles”