Mars [Hungarian Subs] (Ep 1-15 of 21)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Tiril

Mars [Hungarian Subs] (Ep 1-15 of 21)

Postby Tiril » Sun Oct 14, 2007 11:10 am

Sziasztok!

Mi a Byakuya Fansubs néven futó magyar feliratozó csapat vagyunk. A Mars c. tw dráma is magyar feliratozásra került. Íme az eredmény:

Rövid leírás

Ling (Vic Zhou) a suli rosszfiúja, aki motorral száguldozik, és minden héten más csajjal mutatkozik. A könnyed, felelőtlen, boldog életmód megtestesítője mások szemében, ám a valóság mást takar. Mikor megismerkedik Qi Luoval (Barbie Xu), a legvisszahúzódóbb, legszerényebb emberkerülő lánnyal, minden megváltozik, és a titkokra lassan fény derül. Vajon a szerelem legyőzheti a sötét múltat, és az őrült elme megnyugvást találhat-e a szeretett nő oldalán?
Attachments
BFS_MARS14.rar
(9.84 KiB) Downloaded 355 times
BFS_MARS15.rar
(11.15 KiB) Downloaded 408 times
BFS_MARS13.rar
(10.66 KiB) Downloaded 416 times
BFS_MARS12.rar
(11.47 KiB) Downloaded 400 times
BFS_MARS11.rar
(12.24 KiB) Downloaded 391 times
BFS_MARS10.rar
(14.22 KiB) Downloaded 371 times
BFS_MARS08.rar
(11.5 KiB) Downloaded 564 times
BFS_MARS09.rar
(11.98 KiB) Downloaded 554 times
BFS_MARS07.rar
(14.21 KiB) Downloaded 624 times
MARS06.srt
(34.24 KiB) Downloaded 700 times
[BFS]Mars_04.srt
(31.91 KiB) Downloaded 858 times
[BFS]Mars_05.srt
(30.64 KiB) Downloaded 876 times
[BFS]Mars_03.srt
(26.8 KiB) Downloaded 882 times
[BFS]Mars_02.srt
(29.63 KiB) Downloaded 906 times
[BFS]Mars_01.srt
(29.04 KiB) Downloaded 1119 times
Last edited by Tiril on Wed Aug 08, 2012 4:35 am, edited 17 times in total.

Haniko

Postby Haniko » Sun Oct 14, 2007 12:08 pm

Még egy topic magyar felirattal :D Hajrá!

Tiril

Postby Tiril » Mon Oct 15, 2007 5:06 pm

Oh, köszi ^^ Már kezdtem kissé elszomordni, hogy teljesen üres lesz a topic :-) Szép lassan majd kerül fel a többi rész is.

Spike23

Postby Spike23 » Tue Oct 16, 2007 1:02 am

Mars was a good taiwan show i thought hehe =)
not perfect, but good in its own right.

Tiril

Postby Tiril » Wed Oct 17, 2007 10:26 am

Yup! I think so. It has some too dramatic scenes, but...i think it's uniq. But the actors were really good. Vic Chu is one of my favorite since Mars. He was really mad in this drama...i could believe it. I wanted to share the "mars feeling" with everyone, thats why i decided to translate it.

Thanks for the post ^^

leegyep

Postby leegyep » Wed Oct 17, 2007 7:56 pm

Majd leszedem en is, ha lesz vegre rendes netem, ugyhogy addig meg fordits le gyorsan egy par reszt! :roll

Tiril

Postby Tiril » Thu Oct 18, 2007 1:54 pm

Hehe....igyekszem..^^ Pár napon belül felteszem a második rész feliratát is.

sargaborso

Postby sargaborso » Thu Oct 18, 2007 2:11 pm

még nem volt bátorságom megnézni ezt a sorit, de ez most naaaaagy lökést ad a projektnek ^^
köszönjük!
Image

Tiril

Postby Tiril » Thu Oct 18, 2007 6:45 pm

Örülöük neki. Szerintem nagyon érdemes. Komolyan...persze csak akkor, ha szereted a kőkemény drámát, némi horroros beütéssel, meg őrült, furi fazonokkal. ^^ Ez most nagyon bizalomgerjesztő volt, ne? De amúgy tényleg ez a legjobb dorama, amit eddig láttam, csak hát nem egy pihekönnyű, vicces valami.

Nuage

Postby Nuage » Fri Oct 19, 2007 7:30 am

Tiril wrote:csak hát nem egy pihekönnyű, vicces valami.

Az nem is baj, az ember nem vágyik mindig arra. Néha kifejezetten jól esik egy-egy komolyabb és elgondolkodtatóbb darab. Bár nem tudom ez az-e, azért én is beleteszem a kalapba. :)
Köszi a fordítást!

robnor

Postby robnor » Fri Oct 19, 2007 3:16 pm

Köszi a második epizód feliratát :D, (egyébként a honlapotokon még mindig nem stimmel a letöltése :-()
Ja és a topic címében is lehetne frissíteni. :salut:

Tiril

Postby Tiril » Fri Oct 19, 2007 5:09 pm

Igen, néha én is kifejezetten szeretek komolyabbakkal is foglalkozni ^^ És..szívesen...ezt nagyon szívesen fordítom, kész élvezet....legalább közben is újraleshetem.

* topic cím frissítve.....reggel már a nagy sietségben nem maradt rá időm*

Sajnos valóban nem elérhető továbbra sem az oldalon :-( ezért is jó, hogy van da...addig is legalább van hol letölteni.

És..köszi mindenkinek, hogy írtok....növeli az ambíciót a fordításra. ^^

Tiril

Tadaaam.... ep 3 ^^

Postby Tiril » Thu Oct 25, 2007 6:10 pm

Elkészültem végre a harmadik résszel is. Remélem örömötöket lelitek benne. ^^

Haniko

Postby Haniko » Fri Oct 26, 2007 6:25 pm

Köszi! :-)
Végre nekiálltam letölteni a részeket, úgyhogy az első három részt már meg is tudom nézni egyben, magyar felirattal... Yeay!!
( kicsit lassú a torrent, úgyhogy lehet már csak holnap )
Kiváncsi vagyok rá., már a kis leírásod alapján érdekesnek tűnik. Ez lesz az első non-japan dorama, amit nézni fogok, remélem tetszik majd :D

robnor

Postby robnor » Sat Oct 27, 2007 7:28 am

Igen-igen köszi az új epizódot! :-)
Nekem a Mars volt a legeslegeslegelső, szóval értitek..., videókat nézegettem a youtube-on és véletlenül találtam rá, helyes hapsi a képernyőn :wub: ,gondolom belepillantok,és hamarjában végig is néztem az egész sorozatot (akkor még nem ilyen 10 perces videók, hanem teljes részek voltak fenn) , akkoriban még fogalmam sem volt a drámákról, d-addictsról és egyebekről...azóta, természetesen már kikupálódtam... :D
További jó munkát! :salut:

Tiril

Postby Tiril » Sat Oct 27, 2007 9:19 am

Uf..hát...torrent borzalmas lassú...én személy szerint nagyon nem szeretem. ^^ Örülök, hogy megnézed, és őszintén remélem, tetszeni fog. Ha első non-japán, akkor furis lesz...a mandarin nyelv elsőre elég..vicces, meg néha idegesítő...de ha nem vigyáz az ember, 1-2 dárma, és máris minden vágya mandarinul tanulni....én legalábbis így jártam.

Fú, első? woow....akkor nagyon dúlhat vele a luv XD Én az első dármámat mai napig tisztára imáom.... yt-n teljes rész? wow..ilyenről se hallottam még :lol

Köszi, hogy írtatok, meg visszajeleztetek....ilyenkor mindig új erőre kapok a folytatáshoz.

Mese

Postby Mese » Mon Oct 29, 2007 5:37 pm

Nagyon nagyon köszi! Megyek gyorsan meg is nézem őket! :D

Miura_chan

Postby Miura_chan » Thu Dec 13, 2007 5:20 pm

Wow, ez egyik kedvenc Vic zhou-s sorozatom...A másik a Silence :D.Az előbb utóbb felkerül majd?
Jah és egy kérdés:angolról fordítjátok vagy kínairól?Ha kínaiból kéne segítség,akkor jelentkezem, bár nemrég kezdtem tanulni csak a nyelvet :D

Tiril

Postby Tiril » Sun Dec 16, 2007 4:07 pm

Szióóóó!

Hát..silence-t nem terveztem....bár vicet imádtam benne meg minden, annyira nem fogott meg, hogy nekiálljak fordítani. ^^ Annál inkább a mars :mrgreen: hát..én még egyelőre a japán nylvvel birkózom, a kínai csak tervbe van véve, so angolból fordítok, de azért nagyon öszi a felajánlást...lehet majd egy-két bizonytalanabb résznél kérem majd a segítséged. ^^

És..olyan jó,hogy más is ennyire szereti Vicet....komolyan néha kissé mellőzve érzem, pedig nagyon megérdemelné a több figyelmet.

Miura_chan

Postby Miura_chan » Sun Dec 16, 2007 10:07 pm

Tiril wrote:Szióóóó!

Hát..silence-t nem terveztem....bár vicet imádtam benne meg minden, annyira nem fogott meg, hogy nekiálljak fordítani. ^^ Annál inkább a mars :mrgreen: hát..én még egyelőre a japán nylvvel birkózom, a kínai csak tervbe van véve, so angolból fordítok, de azért nagyon öszi a felajánlást...lehet majd egy-két bizonytalanabb résznél kérem majd a segítséged. ^^

És..olyan jó,hogy más is ennyire szereti Vicet....komolyan néha kissé mellőzve érzem, pedig nagyon megérdemelné a több figyelmet.

jah de Vic mindig is az a csöndes srác a szomszédból típus volt :D
Meg hát az egyik kedvenc szinésznőmet vette el feleségül..annyira édesek együtt :D
F4-ből én Vannesset bírom még nagyon, meg Ken-t.....a negyedik srácot, akinek most nem ugrik be a neve, hát őt nem annyira.....

Tiril

Postby Tiril » Mon Dec 17, 2007 2:26 pm

Fú hát...Da S-t én is nagyon szerettem....és mai napig nagyon jó színésznőek tartom....csak..nemtom.....olvastam róluk pár cikket és anyira az jött le, hogy kb 2 cm-s pórázon tartja Vicet (pl mikor nem engedte, hogy elvállaljon egy szerepet, mert féltékeny volt a főszereplő csajra). So...nemtudom..vele kapcs.. olyan vecses érzelmekkel vagyok.

F4...hát..igazából én a srácokat bírom....Jerry-t is XDmeteor gardenben nagyon jól játszott pl....waness meg ken...hát..ők se rosszak....bár amúgy a JVKV zenéjéért annyira nem vagyok oda. MEg.leginkább Vicet fanolom. (sajna a sweet relationshipig még nem jutottam..pedig úgy megnézném mint szakácsot.

Tiril

Postby Tiril » Sat Apr 12, 2008 12:01 pm

Tudom, hogy ezer éve nem volt frissítve sajnos, ezért elnézést is kérek! *bows* Nem ígérek semmit, hogy mikor és hogy fogom tudni a többi részt kihozni, de igyekszem, és semmiképp nem lesz abbahagyva. Remélem még van érdeklődő azért ^^

So....4. rusz hunsub.....enjoy! ^^

leegyep

Postby leegyep » Sat Apr 12, 2008 2:37 pm

Köszi! :) Majd a címben is frissíts!

Noeamy

Postby Noeamy » Thu Sep 11, 2008 4:40 pm

Szia! Nagyon köszi az eddigi feliratokat!
Mikor lesz új felirat?:D

Tiril

Postby Tiril » Sun Sep 14, 2008 2:59 pm

Szia!

Tessék az új rész XD.

Elnézést mindenkitől a várakozásért, de csak mostanra sikerült elkészülnöm a felirattal. A fordítás már egy ideje megvolt, már csak át kellett nézni. Tegnap meg ma végre lett egy kicsi szabad időm, úgyhogy sikerült befejezni végre teljesen. Már nekiálltam fordítani a következő rész is, de inkább nem ígérek semmit, igyekszem majd, ahogy tudok. Remélem lesz még olyan kitartó ember, aki a csigatempóm ellenére is megnézni majd a feliratot :lol

Noeamy

Postby Noeamy » Sun Sep 14, 2008 4:53 pm

Éljen-éljen!!Nagyon köszi!!!!!
Olyan izgi-mizgi!XD:D:)

Leila84

Postby Leila84 » Sun Mar 29, 2009 12:42 pm

Szia!

Belekezdtem én is ebbe a doramába...úgy hogy most már én is izgalommal várom a további feliratokat! :D
És köszönöm az eddigieket! Szép munka! :thumleft:
Esetleg tudnál vagy v.ki ajánlani egy oldalt ahonnan le tudnám szedni,ami nem torrent,mert ez így megszenvedtetett mire lejött?! :glare:

Tiril

Postby Tiril » Mon Apr 06, 2009 8:18 am

Szió!

Először is köszi szépen a postot, igazán jól esett. Másod sorban ne haragudj a késésért, de csak most vettem észre hogy érkezett új comment a topicba. *holott emailt kéne kapnom róla, na mind1*

Szóval, itt le tudod tölteni ha minden igaz, bár angol subos verzió, de rawt én sem találtam még eddig hozzá:

http://www.silentregrets.com/completed- ... s/mars.php

aya.chan

Postby aya.chan » Fri Jun 05, 2009 2:35 pm

Szia.
Hát igazság szerint eddig nem nagyon voltam kíváncsi mi is ez a dorama, szóval az ismertetőjét se olvastam el.:$ x3 de nem olyan régen azthiszem egy fórumon olvastam hogy mindenki milyen jó véleménnyel van róla, ezért kíváncsi lettem és most mérges vagyok magamra amiért eddig nem voltam képes legalább beleolvasni.x3 nagyon szeretem az ilyen témájú doramakat, szóval már előre látom hogy ez nálam nyerő lesz. xP alig várom hogy elkezdhessem, de nemrég kezdtem bele egy másik doramaba. o.O" szerintem pár napon belül be is fejezem mert az is nagyon izgalmas.=P (oké, elárulom, a Bloody Monday-ről beszélek.xP) aztán utána azonnal neki is állok ennek.*_* fura lesz, mert ez lesz az első tajvani doramam.^^' és ha szabad kérdeznem, mikor várható a következő rész? :O csak mert a jó doramakkal mindig úgy vagyok hogy ha még nincs befejezve a fordítás és belekezdek nagyon nagy szenvedésen megyek keresztül ha nem tudom folytatni.x3 (de valahogy sose bírom ki hogy végül ne kezdjek olyanba ami nincs befejezve.xD) ja, és az angol tudásom is nagyon csekély.^^" naszóval, sok sikert a további fordításhoz, és ha elkezdtem nézni, visszajövök véleményt mondani.^^

Bulykin

Postby Bulykin » Mon Mar 08, 2010 8:57 pm

és az itt találhatóakhoz passzol is a felirat? gondolom, de azért biztos ami biztos :lol

btw. mint tw dorama nekem is ez lesz az első :-) nahjó nem, annó a Hy my Sweethartot is bepróbáltam de nem tetszett, ez viszont komolyabb hangvételű az ismertető alapján, remélem nem okoz csalódást.
köszi az eddigi feliratokat :thumright:
Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Jun 15, 2010 6:35 pm

A sorban ugyan még csak a harmadik tajvani dorama, amit idáig láttam, de toronymagasan a legjobb :wub: :wub: és biztos, hogy az összes ázsiai sorozatot tekintve is a top tízes listám örökös tagjává vált!! Nagyon-nagyon tetszett, és lehet, hogy elcsépelt mondás, de tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom! :thumleft:
Pedig igazság szerint kizárólag azért álltam neki, mert Barbie és Vic nagyon megfogtak a Meteor Gardenben :whistling: és megörültem, hogy létezik még sorozat, amiben együtt szerepelnek. Mivel a Meteor Gardenben gyakorlatilag nem láttam színészi alakítást, nemcsak kettejük, de senki részéről sem, nem vártam tőlük sokat. :whistling: Ehhez képest ebben egész jól játszottak, nem volt se sok, se kevés :-) (a ripacskodást talán még jobban utálom, mint amikor nem játszanak egyáltalán). Nagyon örülök, hogy megismerhettem őket. :-) :wub: Nagyon megszerettették velem a karaktereket. Chen Ling & Qi Luo :heart:
A kínai nyelvet korábban nem szerettem, sőt… és bár még most is eléggé hadilábon állok vele, egyrészt mindenképpen nagy kár és butaság lett volna csak emiatt kihagyni, másrészt ez a sorozat sokat javított a helyzeten. :-)
Természetesen nem mehetek el szó nélkül a lényeg, vagyis a történet mellett, ami miatt ezt látni kell, de nehéz úgy róla beszélni, hogy ne áruljak el semmit. Röviden: nagyon-nagyon jóóóóóó! :lol Egyszer láttam egy ehhez valamelyest hasonló amerikai sorozatot, [spoiler] a címe Higher Ground, magyarul Erdei Iskola néven adták. Mondanom sem kell, hogy az is örök kedvencem mind a mai napig. :D [/spoiler]amivel sok közös vonásuk van, mind a történetet, mind a szereplőket illetően. Imádom az ilyen témájú és hangvételű filmeket! :wub: A karakterek nagyon szerethetőek és nagyon valósak. A történet nem vagy nemigazán sablonos - szerencsére. Én (mivel a mangát nem ismertem) egyáltalán nem azt kaptam, mint amire az előzetest olvasva számítottam, és ezt teljesen pozitív értelemben mondom. Szerintem másokat is érhetnek meglepetések. :-) Emellett különösen tetszik benne, hogy a valóságtól annyira nem (vagy talán semennyire sem) elrugaszkodott, egyáltalán nincsenek benne erőltetett dolgok, túlzások, mégis izgalmas, fordulatos, teljesen felcsigázza, és magával ragadja az embert.:D (Munka, tanulás meg feladatok ide vagy oda, egyszerűen muszáj volt négy nap alatt végignéznem!!) :lol :lol De nagyon jó volna "magyarul" is megnézni. :)

Teljesen meg vagyok lepődve, hogy ebben a topicban ilyen kevés a hozzászólás, illetve ilyen alacsony az érdeklődés. :O Na én most biztos annyit írtam, mint tíz másik. :lol

gilnis

Postby gilnis » Fri Aug 27, 2010 9:15 am

Tiril és a többi kedves munkatárs!
Köszönöm szépen, hogy újra nekifogtatok!! Megérte reménykednem! :) A honlapotokra tévedtem, és megtaláltam, hogy kész van a 6. rész!! :w00t: :clap: :clap: KÖSZÖNÖM!! Bearanyoztátok a napomat!! Alig várom, hogy megmutathassam az angolul nem tudó ismerőseimnek! :cheers:

Annyira szeretem a főszereplőket!!!! :wub:
Időközben állandó Vic Zhou rajongó lettem, és jöhet bármi, meg fogom nézni :D de egyelőre még ez a szerepe a nagy kedvenc!! :wub: A sötét hős! :D :wub:

Teszek be képet, mert még egy sincs róla...
Image Image
[spoiler]Image Image[/spoiler]
Last edited by gilnis on Tue Aug 31, 2010 4:55 pm, edited 1 time in total.
ImageImageImage

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Aug 28, 2010 11:26 am

Hamarosan ez is sorra kerül hiszen nagyon megtetszett a történet!Köszönet az eddigi részek felirataiért. :D

gilnis

Postby gilnis » Sat Aug 28, 2010 6:33 pm

Park Min Rin wrote:Hamarosan ez is sorra kerül hiszen nagyon megtetszett a történet!Köszönet az eddigi részek felirataiért. :D

Park Min Rin! Csak az első oldalon lévő ismertetőt olvastad el vagy már láttál belőle? :) Ez az ismertető nagyon sejtelmes, de abszolút nem derül ki belőle semmi, el sem képzeled, miről is szól!! :mrgreen: :wub: Hogy nőjön a kíváncsiságod, egy kis kedvcsinálónak itt van néhány videó a sorozatról. A nyitány: http://www.youtube.com/watch?v=vepnBu0oyiI egy dal a sorozatból: http://www.youtube.com/watch?v=fw0F5QHBsIo és egy magán készítésű videó: http://www.youtube.com/watch?v=ttSFDcO9IsY&p=4F7A9AC98E0A1AA7&playnext=1&index=31 (sajnos már alig találni bármit, mert a szerzői jogok miatt folyamatosan tiltanak le mindent)

Még képek:[spoiler]ImageImage
ImageImage
[/spoiler]
Park Min Rin, ha egyszer hozzáfogsz, nem tudsz megállni.. bár én elfogult és fanatikus vagyok, elég, ha a feljebbi hozzászólásaimat vesszük. :mrgreen:

Tiril, további kitartó munkát a fordításhoz! Remélem ezúttal minden zökkenőmentesen fog menni. :)
ImageImageImage

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Aug 28, 2010 7:17 pm

Park Min Rin, ha egyszer hozzáfogsz, nem tudsz megállni..

Gilnis ha így gondolod akkor lehet hogy türelmes leszek és még néhány rész fordítását kivárom (legalábbis megpróbálom) mert mint tudod én nagyon szeretem a maratoni filmnézéseket de néha nem tudok magamnak parancsolni és elkezdem nézni aztán meg izgulhatok amíg meglesz a következő rész felirata :whistling: :wub:

gilnis

Postby gilnis » Sat Aug 28, 2010 7:41 pm

Park Min Rin wrote: mert mint tudod én nagyon szeretem a maratoni filmnézéseket de néha nem tudok magamnak parancsolni és elkezdem nézni aztán meg izgulhatok amíg meglesz a következő rész felirata :whistling: :wub:

Ezt nem tudtam, de maximálisan megértem, mivel én is ilyen vagyok. Per pillanat is ebben a cipőben járok egy film kapcsán, és a fentiekhez hasonló szösszeneten vegetálok. :mrgreen: A várakozás nagyon tud fájni. :mrgreen: Általában később kezdem el nézni az adott sorozatot, mint ahogy a magyar felirata megjelenik, és végül mindig angollal kell befejeznem, mert nem bírok magammal. :whistling:
Egyébként nem igazán lehet maratonról beszélni a Marsnál, mert csak 40 perc egy rész. :-(
Ha viszont mégis úgy döntesz, hogy belefogsz, aztán türelmetlenkednél, ki tudja, nem hatna-e még ösztönzőbben a fordítókra. :whistling:
ImageImageImage

Salmina

Postby Salmina » Sun Aug 29, 2010 8:20 am

Ugyan nem tudom, hogy kérdezte e már valaki, de lesz belőle hardsub verzió?? Mert az oldalra nem került ki, és úgy jobban szeretem nézni... de ha nem lesz akkor nézem külön :) egyébként köszi :) a feliratot

gilnis

Postby gilnis » Sun Aug 29, 2010 8:40 am

Salmina! Előbb kellene hozzá egy megfelelő verzió. A kínai és az angol felirat mellett már így is problémás.
Ha valaki találna olyan változatot, amelyikben semmilyen felirat sincs beleégetve, és azt jelezné itt, nagyon megköszönném.
ImageImageImage

Salmina

Postby Salmina » Sun Aug 29, 2010 9:37 am

a kifejezetten tajvani sorozatokkal foglalkozó oldalt néztétek...?
http://sugoikr.com/mars-episode-01/ elméletben fönt van... én nem fértem hozzá a linkekhez, de itt van raw is ha minden igaz... mindenesetre ha ti sem éritek el, meg kell kérdezni
az Am-Addiction-osat most nézem... hátha.. de szerintem az is hardsubbos, mert azt írták... de a remény hal meg utoljára

gilnis

Postby gilnis » Sun Aug 29, 2010 9:50 am

Salmina, én is keresem égen-földön. Azért is, mert először csak rossz minőségű vidit találtam. AM-Addictról szedtem le végül, ahol vegyesen van hard- és softsub.
Azon az oldalon is néztem, amit ajánlasz, de egyelőre ott semmi sem elérhető.

De köszi, hogy gondolkodsz rajta, több szem, többet lát. :)
ImageImageImage

Salmina

Postby Salmina » Sun Aug 29, 2010 11:22 am

Hát igen.... azért még nem adom fel én sem.... majd megkísérlem a sugoideas-t megkérdeni, hogy lehet e tenni valamit az ügy érdekében...

gilnis

Postby gilnis » Tue Aug 31, 2010 5:43 pm

A keresgélésnek az lett az eredménye, hogy muszáj volt belenéznem megint... és úgy érzem magam, mint amikor először láttam! :w00t: :wub: Ezt a sorozatot huszadszorra sem fogom megunni... lehetetlenség!! Elképesztő, hogy úgy tűnik, más nem ismeri! :shocked:

A főszereplők:
Image Vic Zhou (Zhou Yu Min) Image Barbie Xu (Xu Xi Yuan)

Olyan szépek, hogy már csak a látvány miatt is megéri nézni. XD
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Thu Sep 02, 2010 10:44 am

Most aztán tényleg itt a hatodik rész, amint a topic címéből is láthatjuk.
Tiril, köszönöm. ;)
ImageImageImage

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Thu Sep 02, 2010 3:38 pm

köszönöm a 6. rész feliratát is

Tiril

Postby Tiril » Fri Sep 03, 2010 10:59 am

Yay!!!

Jó tudni, hogy még van akik nézik/szeretik meg várják a feliratot.

Sajnálom, hogy ennyit kellett várnotok. T_______________T

Megpróbálok ezentúl begyorsulni!!!

Jó nézegetést!!! 8)

Vic és a gyönyörű motorok együtt amúgy is valami hihetetlen gyönyörű látvány :D

gilnis

Postby gilnis » Fri Sep 03, 2010 2:35 pm

Tiril wrote:Yay!!!

Jó tudni, hogy még van akik nézik/szeretik meg várják a feliratot.

Sajnálom, hogy ennyit kellett várnotok. T_______________T

Huh :w00t: és írtááááááál!! De jóóó! Talán mégsem hiába tanulok érvelni.. :whistling: Na akkor üdvözöllek a saját topicodban! :lol
Tiril wrote:Vic és a gyönyörű motorok együtt amúgy is valami hihetetlen gyönyörű látvány :D

Az biztos!! Bár nekem főleg az előbbi..:wub: :lol A motorok korábban teljesen hidegen hagytak, ebben viszont annyira jó a hangulat körülötte, és ahogy Ling odavan érte, mindenkit magával ragad.. :D
Nem is tudtam, hogy Vic erre a sorozatra tanult meg motorozni. Láttad a motorleckéit youtube-on? XD Annyira lökött és aranyos ez az ember, imádom! :lol
ImageImageImage

Evenik

Postby Evenik » Fri Sep 03, 2010 8:30 pm

Szia Tiril!

Én épp azt néztem, hogy milyen magas a letöltés szám a korábbi részeknél, így biztosan sokan kíváncsiak lesznek a folytatásra is.:-) Megvallom, Gilnis felkeltette a sorozat iránti érdeklődésem, így nem kizárt, hogy én is megnézem majd.:-) Úgyhogy hajrá, csak így tovább! :thumright:

Gilnis, megkaptam a PM-det, mindenképpen írok majd a hétvégén!:-)

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:33 am

Evenik wrote:Megvallom, Gilnis felkeltette a sorozat iránti érdeklődésem, így nem kizárt, hogy én is megnézem majd.:-) Úgyhogy hajrá, csak így tovább! :thumright:

Evenik,
a Silence után biztossá vált már ez a "nem kizárt"? :) (Nagyon várom a meglátásaidat róla!!) Állítólag ez jobb, mint a Silence (de azt nem tudom, mennyivel), és olyan ember pedig nem létezik, hogy valaki azt szeresse, ugyanakkor a Marsot ne, míg ennek a fordítottja előfordul. Egyébként több közös szereplőjük is van. :-) Szóval ha az tetszik, akkor nem kell győzködjelek.:D
Juj, hogy én mennyire szeretem Ling-et!! :mrgreen: Csodálkoztam, miért ajnározza mindenki, de aztán elég volt két rész, sőt, a legelső rész, hogy meggyőzzön… :whistling: Szépen beálltam én is a sorba..., bégethetek, hogy maaaaaaars megnézni! XD

Tiril, minden bizalmam benned.... :pray:
ImageImageImage

Evenik

Postby Evenik » Sun Sep 05, 2010 5:59 pm

Szia Gilnis!

Igen, nagyon úgy néz ki, hogy meg fogom nézni. A Silence eddig nagyon tetszik, meggyerő a színész is. Park Eun Hye-jel nagyon jó párost alkotnak. :thumright: Ami engem illet, Vic örök párja számomra már tuti Park Eun Hye lesz, annyira jól mutatnak együtt! :wub: Mondjuk, nem titok, a Silence-nél nekem külön jó pont a koreai vonal.:-)

Na, de a lényeg, ebben a srácban tényleg van valami, ezért úgy gondolom, a Mars-ban sem okozhat csalódást.:-) Őszintén kíváncsi vagyok, milyen párost alkot az ebben szereplő színésznővel.

"bégethetek, hogy maaaaaaars megnézni!"<- Ez jó volt! :rofl: :rofl:

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 6:09 pm

@Evenik,
Juj de örülök, hogy tetszik! :D Talán mégsincs rossz ízlésem, lol. :lol Alig várom, hogy legyen egy kis időm, és én is nekiállok a Silence-nek, de ma egyébként is annyi jó tippet kaptam Kavliától is, kicsit megpörgettük a magyar fórumot :D lesz mit néznem.. De Vic természetesen az első marad. :D :wub: :wub: Örülök, hogy ismerted ezt a koreai színésznőt, és így rászántad magad a kínai ellenére is. :)
Barbie-val nagyon-nagyon jók együtt!!! :wub: Meteor Garden mindkét szériájában nagyon jók voltak, aztán úgy beleélték magukat, hogy a való életben is összejöttek a Mars alatt XD szerinted, akkor milyenek lehetnek benne? :D :whistling:
ImageImageImage

Evenik

Postby Evenik » Sun Sep 05, 2010 6:54 pm

Szia megint! XD

Naná, hogy nincs rossz ízlésed! :lol A Silence után rögtön iktass be egy vidám darabot, mert nem lesz mókás a végére. Szívesen elverném a forgatókönyvírót, hogy így kitol velem. :P :x

No igen, a kínai...ehhhem...Na de tudod, hogy ezt is megoldottam. :rofl:

Összejöttek?:blink Juj, nem mondod?? :lol Na, ennek tudatában tök fura lesz nézni, de most már aztán még kíváncsibb lettem!:w00t:

Na jól van, meg vagyok győzve úgy látom! :whistling: :lol

Kavliával? Tényleg, ő is fordított már tajvani sorozatot, ha jól rémlik! Na, akkor majd lesz nekem is mit ajánlanod! XD

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:04 pm

Evenik wrote:Szia megint! XD

Naná, hogy nincs rossz ízlésed! :lol A Silence után rögtön iktass be egy vidám darabot, mert nem lesz mókás a végére. Szívesen elverném a forgatókönyvírót, hogy így kitol velem. :P :x

No igen, a kínai...ehhhem...Na de tudod, hogy ezt is megoldottam. :rofl:

Összejöttek?:blink Juj, nem mondod?? :lol Na, ennek tudatában tök fura lesz nézni, de most már aztán még kíváncsibb lettem!:w00t:

Na jól van, meg vagyok győzve úgy látom! :whistling: :lol

Kavliával? Tényleg, ő is fordított már tajvani sorozatot, ha jól rémlik! Na, akkor majd lesz nekem is mit ajánlanod! XD

Állok szolgálatodra! :D :D
Vidám, még hozzá Vic-es, be van késztve!! Muszáj lesz.. :cry: De neked meg ez jön majd, nem éééér! :mrgreen:
Mielőtt megnéztem volna, én nem tudtam, de úgy viselkedtek a sorozatban :w00t: hogy nem lepődtem meg... :whistling: :lol
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:14 pm

Tiril, növekszik a rajongó tábor, úgyhogy jiayou!!!!! :D :D Remélem, mielőbb üdvözölhetjük a következő feliratot! :whistling:
ImageImageImage

Evenik

Postby Evenik » Sun Sep 05, 2010 7:14 pm

Köszönöm szépen!:D

No igen, én is örülök, hogy így össze sikerült hoznom a sorrendet.:lol :mrgreen: Hiába, úgy tűnik, jól megy ez nekem!:rofl:

Na, ha majd eljutok a Marshoz, mindenképpen beszámolok majd! :w00t:

Jó filmnézést neked addig is! :tv:

[spoiler]
Én most robogok és megnézem a Jumong 12. részét. :w00t: :lol [/spoiler]
Last edited by Evenik on Sun Sep 05, 2010 11:48 pm, edited 1 time in total.

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:16 pm

Természetesen, Koreát sem szabad elhanyagolni. XD Jó szórakozást! :D

A pm-ed majd érkezik, csak előbb nyugodt lelkiállapotba kell kerülnöm. XD
ImageImageImage

Evenik

Postby Evenik » Sun Sep 05, 2010 7:20 pm

Nem hát! :w00t: :rofl: Na, de láthatod, milyen nyitott vagyok! XD Köszi szépen egyébként! :lol

"A pm-ed majd érkezik, csak előbb nyugodt lelkiállapotba kell kerülnöm."

Oké! :rofl: Maradj csak ilyen lelkes, én csak örülök neki, mert legalább rám is rám ragasztod a jókedvet! :party: :w00t:

Kavlia

Postby Kavlia » Sun Sep 05, 2010 7:27 pm

Sziasztok!
Gondoltam ide is beköszönök, ha már belekezdtem ebbe a sorozatba is. :lol
Köszi gilnis a tippet! - Gondoltam helyénvalóbb, ha itt folytatom a sorozat dicsőitését a továbbiakban... :lol
Hú, micsoda infó! Szóval a főszereplők az életben is kavartak??? Hajaj, és ez kihatott a játékukra is??? XD :lol XD Na, most aztán még inkább bezsongtam! :w000t:

A Byakuya-nak pedig, gratula az eddig elkészített magyar feliratokért!!! :lol

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:34 pm

Evenik, de mert ilyen jó voltam hozzád XD XD ezért olyan de olyan véleményt szeretnék minden Mars epzód után!!!!!! XD Hadd élvezzem a munkám gyümölcsét :rofl: de tudod, hogy nagyon kíváncsi vagyok, te meg szeretsz beszélni, úgyhogy talán nincs akadálya. :whistling:

Mars rocks!!!! :mrgreen:
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:37 pm

Kavlia wrote:Sziasztok!
Gondoltam ide is beköszönök, ha már belekezdtem ebbe a sorozatba is. :lol
Köszi gilnis a tippet! - Gondoltam helyénvalóbb, ha itt folytatom a sorozat dicsőitését a továbbiakban... :lol
Hú, micsoda infó! Szóval a főszereplők az életben is kavartak??? Hajaj, és ez kihatott a játékukra is??? XD :lol XD Na, most aztán még inkább bezsongtam! :w000t:

A Byakuya-nak pedig, gratula az eddig elkészített magyar feliratokért!!! :lol

Nem tudom, hogy pontosan mikor jöttek össze. Amikor a Marsot forgatni kezdték, Barbie-nak még volt barátja, de úgy fejezték be, hogy együtt voltak, és a Mars után valami két és fél évig (de lehet hogy tök hülye számot mondok XD ) együtt éltek!! :D Nem is tudom, hogy melyik voltam jobban oda a másikért... nem is lehet tudni biztosan, végül miért mentek szét... :unsure:
ImageImageImage

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sun Sep 05, 2010 7:43 pm

uiii az ilyeneket mikor a valóságban is összejönnek szeressem :D az a játékukra mindig jó hatással van :D nah kocogok szedni tényleg :P öööö beszámolok utánna és köszi a feliratot csak így tovább :d

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:47 pm

Kavlia, rád is vonatkozik, ha erős késztetést éreznél, hogy az örömödnek hangot adj, nehogy visszafogd magad. Én mindig vevő vagyok rá! XD (hú, hogy fejeztem ki magam XD)
Annyira örülök, hogy elnyerte a tetszésedet!!:) De nem is lehet másképp! :)
:wub: :wub:
ImageImageImage

Kavlia

Postby Kavlia » Sun Sep 05, 2010 7:47 pm

Te gilnis!
Csak annyit súgj meg spoiler alatt, hogy:
[spoiler]ugye Happy End lesz??? Vagy mégsem??? Baljós előérzeteim vannak... :crazy: [/spoiler]
Jelenleg fékezhetetlen rágom a körmöm emiatt... :blink

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:49 pm

Ha annyira akarod tudni megmondom. Megmondjam? :D Baljós érzetek lehetnek... de minden perce kincset ér... :wub:
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 7:56 pm

Kavlia wrote:Te gilnis!
[spoiler]ugye Happy End lesz??? Vagy mégsem??? Baljós előérzeteim vannak... :crazy: [/spoiler]

Hányadik résznél tartasz? :lol
Ha megmondom, nagyon nagyon izgalmaktól esel el. Bennem sokszor az ütő is megállt. :wub:
ImageImageImage

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sun Sep 05, 2010 7:56 pm

gilnis wrote:Ha annyira akarod tudni megmondom. Megmondjam? :D Baljós érzetek lehetnek... de minden perce kincset ér... :wub:

baljóóóós? ne máááár :cry: :crazy: ha nem happy end nem is nézem :S azokat nem szeressem :(((

Kavlia

Postby Kavlia » Sun Sep 05, 2010 7:58 pm

gilnis wrote:
Kavlia wrote:Te gilnis!

Hányadik résznél tartasz? :lol
Ha megmondom, nagyon nagyon izgalmaktól esel el. Bennem sokszor az ütő is megállt. :wub:

Nyugi, még nagyon az elején járok...
Mindezt csak a főcímből szűrtem le, de lehet, hogy tévedek. Sőt remélem, hogy tévedek! :w00t:
Juj, nagyon jó a zenéje!!!! :mrgreen:

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 8:04 pm

csillibilli112 wrote:
gilnis wrote:Ha annyira akarod tudni megmondom. Megmondjam? :D Baljós érzetek lehetnek... de minden perce kincset ér... :wub:

baljóóóós? ne máááár :cry: :crazy: ha nem happy end nem is nézem :S azokat nem szeressem :(((

Nyugi, csak Kavlia ijedezik... :) Nézzed... de ezzel nem mondok se igent, se nemet. :D
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 8:09 pm

Én is imádom a zenéjét!!! A fő témát is meg a szerelmit is. :wub:

Kavlia, szerinted mit jelenthet a Ling név? A mangában Rei-nek hívják. Ez a kettő ugyanazt jelenti, de ebből hogyan hozzunk ki valami pozitív dolgot? :scratch: Merthogy ling = rei = nulla :O :blink
ImageImageImage

Kavlia

Postby Kavlia » Sun Sep 05, 2010 8:15 pm

gilnis wrote:Én is imádom a zenéjét!!! A fő témát is meg a szerelmit is. :wub:

Kavlia, szerinted mit jelenthet a Ling név? A mangában Rei-nek hívják. Ez a kettő ugyanazt jelenti, de ebből hogyan hozzunk ki valami pozitív dolgot? :scratch: Merthogy ling = rei = nulla :O :blink

Magyarosabban én Zérónak nevezném... Hát, nem valami pozitív az tény, de tulajdonképpen, ha úgy vesszük, a nulla az ugye egy kör...
Aminek ugye se eleje-se vége, az örök körforgás és élet szimbóluma, legalábbis pl. a karikagyűrűnek is többek között ez a jelentése. Mármint, az örök boldogság. Meg az adventi koszorú is kerek, az is a boldogság egy szimbóluma... talán tajvani barátaink is így gondolják... :scratch: :w00t:
(Mivelhogy az enyém egy európai logikája volt... :whistling: )

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 8:18 pm

Kavlia wrote:Magyarosabban én Zérónak nevezném... Hát, nem valami pozitív az tény, de tulajdonképpen, ha úgy vesszük, a nulla az ugye egy kör...
Aminek ugye se eleje-se vége, az örök körforgás és élet szimbóluma, legalábbis pl. a karikagyűrűnek is többek között ez a jelentése. Mármint, az örök boldogság. Meg az adventi koszorú is kerek, az is a boldogság egy szimbóluma... talán tajvani barátaink is így gondolják... :scratch: :w00t:

Nem tudom. :D Biztos, hogy valami pozitív, csak vajon hogyan. Én meg olyasmire gondoltam, hogy kiindulópont, valami kezdete? :scratch:
Annyira bírom azt a részt a Marsról... :) mert annyira.... *jaj-de-mondanék-most-valamit* de még ahhoz túl korán van :D :wub:
Last edited by gilnis on Sun Sep 05, 2010 8:33 pm, edited 1 time in total.
ImageImageImage

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sun Sep 05, 2010 8:19 pm

gilnis wrote:
csillibilli112 wrote:

Nyugi, csak Kavlia ijedezik... :) Nézzed... de ezzel nem mondok se igent, se nemet. :D

oké :D megyek akkor indítom is az elsőt :P

Kavlia

Postby Kavlia » Sun Sep 05, 2010 8:22 pm

gilnis wrote:
Kavlia wrote:Magyarosabban én Zérónak nevezném... Hát, nem valami pozitív az tény, de tulajdonképpen, ha úgy vesszük, a nulla az ugye egy kör...

Nem tudom. :D Biztos, hogy valami pozitív, csak vajon hogyan. Én meg olyasmire gondoltam, hogy kiindulópont, valami kezdete? :scratch:
Annyi bírom azt a részt Marsról... :) mert annyira.... *jaj-de-mondanék-most-valamit* :D :wub:

Igen-igen... sztem a te logikád sem sántít! :w00t:
Lehet, hogy a filozófiai tanulmányoknak is lesz egyszer látható eredménye... ??? :scratch:
Ne-ne mondj, mert most nagyon elmerültem! Élvezem a történetet! :)
Jövök, amint kivégzem minimum az első 4 részt! XD

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 8:25 pm

Hihi, lesz az öt is!!! XD Jó szórakozást!! :wub: :wub:
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 05, 2010 8:27 pm

csillibilli112 wrote:oké :D megyek akkor indítom is az elsőt :P

Neked is nagyon jó szórakozást! Tudom, hogy meglesz. :D :wub:

Legközelebb előbb hallgassatok rám! :w00t:
ImageImageImage

csillibilli112