Star in My Heart [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi
Fansubber
Fansubber

Star in My Heart [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Fri Sep 08, 2017 12:34 am

STAR IN MY HEART - ★ in My ♥ - Csillag a szívemben

Image

Alternatív cím: Wish Upon A Star
Eredeti cím: 별은 내가슴에 / Byeoleun nae gaseume
Sugárzás: 1997.03.10-1997.04.29 (MBC)
Műfaj: romantikus
Részek száma: 16
Írta: Ki Ho Kim, Lee Sun Mi
Rendezte: Jin Sik Lee, Chang Han Lee
Nézettségi csúcs: 49.3% (1997.04.29-én)

Főszereplők:
Choi Jin Shil mint Lee Yun Hee
Ahn Jae Wook mint Kang Min Hee
Cha In Pyo mint Lee Joon Hee
Jun Do Yun mint Soon Ae (Min Hee árvaházi barátnője)
Park Won Sook mint Song asszony (anya, divattervező, ruhaüzlet-tulajdonos)
Lee Young Hoo mint Ahn úr (apa, Yun Hee apjának barátja)
Park Chul mint Yi Ban (mostohabáty)
Jo Mi Ryung mint Yi Hwa (mostohahúg)
Oh Ji Myung mint Min Hee apja
Sun Woo Yong Nyeo mint Min Hee anyja
Maeng Sang Hoon mint Heo Kwang Young (szabó)
Kang Nam Gil mint Han Jae Bong (szabó)
Yoo Tae Woong mint Joon Young
Han Seung Yeon mint árva

Rövid leírás:
Hamupipőke történet egy szegény árváról, akinek egyszerre két herceg is a segítségére siet.

Tartalom:
Yun Hee árvaházba kerül, miután édesapja meghal, majd apjának egyik barátja magához veszi. Bekerül egy olyan családba, ahol egy sikeres divattervezőnő az anya, aki haszontalan lányával együtt utálja, lenézi az új családtagot. Az ellenséges környezet hatására Yun Hee úgy dönt, a saját kezébe veszi a sorsát. Közben két férfi is felfigyel rá és a segítségére siet: Lee Joon Hee, a divatszakma egyik befolyásos vezetője, és barátja, Kang Min Hee, aki az apja tiltakozása ellenére arról álmodik, hogy sikeres énekessé váljon.

Ajánlók:

Videólinkek:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi
A magyar feliratok és a sorozattal kapcsolatos egyéb információk innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16), Wuri's Family (20), The Best Hit (32), Star in My Heart (16)
Folyamatban lévő fordítás: ---
Tervezett fordítás: Unkind Women (Kb. 2017. okt. 20-tól)

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
StarInMyHeart14-16.zip
Star in My Heart 14-16. rész
- 2017.10.07.
(33.16 KiB) Downloaded 34 times
StarInMyHeart01-13jav.zip
Star in My Heart 1-13. rész (javított verziók)
- 2017.10.07.
(135.99 KiB) Downloaded 28 times
SIMH13.srt
Star in My Heart 13. rész
- 2017.10.03.
(23.69 KiB) Downloaded 14 times
StarInMyHeart11-12.zip
Star in My Heart 11-12. rész
- 2017.10.01.
(20.74 KiB) Downloaded 18 times
SIMH10.srt
Star in My Heart 10. rész
- 2017.09.29.
(21.05 KiB) Downloaded 17 times
SIMH09.srt
Star in My Heart 9. rész
- 2017.09.26.
(24.5 KiB) Downloaded 18 times
SIMH08.srt
Star in My Heart 8. rész
- 2017.09.24.
(19.85 KiB) Downloaded 17 times
SIMH07.srt
Star in My Heart 7. rész
- 2017.09.22.
(27.98 KiB) Downloaded 22 times
SIMH06.srt
Star in My Heart 6. rész
- 2017.09.19.
(23.88 KiB) Downloaded 16 times
SIMH05.srt
Star in My Heart 5. rész
- 2017.09.17.
(24.81 KiB) Downloaded 26 times
SIMH04.srt
Star in My Heart 4. rész
- 2017.09.15.
(30.92 KiB) Downloaded 26 times
SIMH03.srt
Star in My Heart 3. rész
- 2017.09.12.
(24.71 KiB) Downloaded 23 times
SIMH02.srt
Star in My Heart 2. rész
- 2017.09.10.
(23.66 KiB) Downloaded 36 times
SIMH01.srt
Star in My Heart 1. rész
- 2017.09.08.
(23.21 KiB) Downloaded 30 times
Last edited by vajandi on Sat Oct 07, 2017 12:35 am, edited 13 times in total.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby vajandi » Fri Sep 08, 2017 12:43 am

Ezúttal egy különlegesség, egy nagyon régi, pontosan húsz éve vetített sorozat fordításába kezdtem. Kb. egy éve a hallyu hullámról keresgéltem a neten, úgy bukkantam erre a sorozatra. A wikipédián olvastam, milyen nagy szerepet játszott a hallyu hullám elindításában. Ez az infó felkeltette az érdeklődésemet a sorozat iránt, és meglepve tapasztaltam, hogy még nincs magyar felirata. Akkor döntöttem el, hogy előbb-utóbb sort kerítek rá, mivel a témája is tetszett. Fogadjátok sok szeretettel az első részt, amiben megismerkedhetünk a főszereplőnővel: az érettségi előtt álló, árva lánnyal, akit apja barátja befogad a családjába, valamint két jóképű hercegével, akik most még barátok, de a szerelem riválisokká teszi majd őket. Képmixben a három főszereplőről láthattok 1-1 képet. Jó szórakozást a sorozathoz! :-) :heart:
Image

Hallyu-link, amit olvastam:
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

Kata58

Postby Kata58 » Fri Sep 08, 2017 5:21 am

Köszönettel vittem az első részt! Szeretem nagyon a régebbi koreai sorozatokat, Nyugodtabbak, van idő elmélyedni a történésekben! Egyébként van egy ilyen cimmel egy másik koreai sorozat is, az is abszolúte kedvenc, még csak nem is a felnőttek annyira, hanem a gyerekszereplők miatt :lol :thumleft: :wub: :wub:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Sep 08, 2017 6:22 pm

Kedves Kata! Örülök, hogy tetszik a választásom, nagyon szívesen! :heart: Kicsit tartottam tőle, mert ennyire régit még nem fordítottam (az utolsó rész vetítése után pár nappal szültem, szóval idősebb a lányomnál), de szerencsére eddig nekem is nagyon tetszik. :-) :thumleft:

mikaz

Postby mikaz » Fri Sep 08, 2017 7:05 pm

Kedves Andi! Én is jövök! Örülök ennek a sorozatnak. S egyetértek Katával. Lehet,hogy technikailag még nincs a mai filmek szintjén, de a színészi játék biztos nagyszerű lesz. Cha In Pyo nagyon jó benyomást tett rám, már több filmben is. De elsősorban azért érdekel, mert a kezdetek meghatározó sorozata.
Köszönöm a feliratot, s a megás letöltési lehetőséget is! :wub:
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Sep 08, 2017 7:52 pm

Kedves Mikaz! Örülök, hogy örülsz. :D :mrgreen: Nagyon szívesen! :heart: Nekem Ahn Jae Wook szimpatikusabb, de Cha In Pyo is jól játszik. Sajna egyiküket se láttam még másban (vagyis AJW-nak epizódszerepe volt a Faith-ben, de nem emlékszem rá). Van egy szomorú infóm is, ez a főszereplőnőről: 2008-ban öngyilkos lett. Ez a második olyan sorozat a fordításaim között, melynek a főszereplőnője öngyilkos lett (a másik a My 19 Year Old Sister-in-Law volt). E sorozat főszereplőnőjét egyébként a Last Scandal-ból ismerem, az is egy jó kis sorozat, nagyon szerettem (2008-ban készült, az volt az utolsó szerepe). :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Sep 09, 2017 5:13 am

Ez olyan borzasztó, hogy ennyire könnyen eldobják az életüket, most mindegy hogy mi van a háttérben, a lényeg, hogy ezt látják az egyedüli helyes megoldásnak..pedig innen nincs visszaút..kivétel egykét szerencsést, akit sikerül megmenteni!
:crazy:
Ma megnézem az első részt, és jövök referálni... :D :lol :thumleft: :wub:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Sep 09, 2017 10:54 am

szép lesz majd ez a sorozat is, végül is ezt vártam kissé szürreálisan van megcsinálva, de nagyon jó volt a kezdete, kíváncsi leszek,
mi lappang az úgymond örökbefogadás mögött. A családtagokban megtalálható a mindig dolgozótól a spekulánson át az általam ingyenélő,
lajhár szemét fazonig...várom a folytatást, az már most borítékolom, hogy nem fogunk unatkozni. Az biztos, hogy más szemmel kell látni,
nézni figyelni ezt a történetet és rendezést, mint ami a mai körülmények között megszokott. :-) :thumleft: Nekem személy szerint tetszik ez a látszólag lassú, mégis gyorsan történő események láncolata. Egyébként nekem rögtön a Beautiful days . sorozat ugrott be :w00t: :lol
amit nagyon nagyon szerettem! sőt kedvenccé nőtte ki magát a történet és a szereplők. :lol :wub: :thumleft:

Köszönöm az elő részt! Én azt sem bánnám, ha kicsit előbb kint lennének a részek, ..xdd..hajtana a kíváncsiság! :lol :thumleft: :wub:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby vajandi » Sun Sep 10, 2017 3:34 pm

Keddre terveztem a 2. részt, de hamarabb elkészültem vele, de talán nem bánjátok. :mrgreen: Ebben a részben az árva Yun Hee belekóstol a divat világába. Mint azt a képmix bal felső fotóján láthatjátok, találkozása a szövetraktárral fontos mérföldköve lesz életének, mondhatni egyből megszereti ezt a világot, és rögtön ki is bontakoztatja a tehetségét. A mellette lévő képen az első ruha van, amit magának varrt ebben a bizonyos szövetraktárban. Alul két énekesi babérokra pályázó fiatal látható: alul balra Yun Hee barátnője, aki belefut egy tapizó főnökbe, jobbra pedig az éneklő Min Hee, akit az apja próbál akadályozni álma megvalósításában. Jó szórakozást az epizódhoz! :-)

Image

Kata, látod, nem kellett sokat várnod... :wink: Amúgy sikerült felcsigáznod a Beautiful days c. sorival, úgyhogy gyorsan le is töltöttem. A közeljövőben sort kerítek rá, hogy megnézzem. Köszi a tippet! :thumright:

Kata58

Postby Kata58 » Mon Sep 11, 2017 3:56 am

Kedves először is köszönet itt is a 2. részérét, a videót most vittem a blogodról, és amint megnéztem jövök referálni... :D .Az előzetes ismertetőd alapján jól belehúznak a sűrűjébe.. :D . Örülök, hogy megnézed majd a B.D. c. sorozatot, meglátod nem fogsz csalódni.. :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Sep 11, 2017 10:05 pm

Kedves Kata! Nagyon szívesen a 2. részt. :-) :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby vajandi » Tue Sep 12, 2017 3:24 pm

Elkészült a 3. epizód is, elérhető a szokott helyeken. Ebben a részben ugranak az időben, Yun Hee elkezdi a főiskolát, a barátnőjét felveszik egy bárba énekesnek. Yun Hee ugyanott él, és továbbra is besegít nevelőanyja butikjában. Még kedvet is kap, és elkezd ő is ruhákat tervezni. Épp egy szép ruhát tervez, amikor rajtakapja Joon Hee, örömteli viszontlátásuk látható a képmix felső kockáiban. Időközben a katonának bevonult Min Hee is leszerel, és otthonában találkozik újra Yun Hee-vel, ahol épp Min Hee nevelőanyjának új ruháját igazítja ki a butik megbízásából. Az ő újbóli találkozásuk az alsó képeken látható. Jó szórakozást ehhez a részhez is! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Tue Sep 12, 2017 4:24 pm

WOW! Köszönettel vittem mind a videót mind a feliratot! Az előző rész
nagy meglepetés, hogy sehogy sem enyhült a mostohalány iránti ellenszenv, és a két barátnő különböző módokon de igencsak próbára van téve. :-( .Nem könnyű az élet az árváknak még akkor sem ha kiemelkedő tehetséggel bírnak! Nagyon tetszett majd mérges lettem, amikor a gyönyörű és mégis egyszerű ruhát amit saját magának vart Y. elvették tőle...a tapizós főnököt meg... :thumbdown: .A család egyes tagjai pillanatnyilag a bizarr jelzőt érdemlik..ha finoman akarok fogalmazni...na a meglepetések sorozata várható a 3. résztől,..vajon mennyire akarja tehetségét kihasználni a lánynak a "divatkirálynő?" Na és a lánya és a egyik fia is megér egy misét...Remélem koppannak nagyon ha nem változtatnak ...[spoiler]
:D :lol

Kata58

Postby Kata58 » Tue Sep 12, 2017 5:27 pm

elképesztő volt látni a "divatkirálynő reakcióit, igazából a saját sérelmét ami a múltban érte vezeti le a lányon. Úgy látszik a múlt mindig visszaköszön! A férje nagyon rendes a lányhoz, kíváncsi leszek a miértjére, olyan érzetem van, mintha egy múltbeli dolog visszafizetése törlesztése lenne. de mivel nincs sokat otthon csak megjegyzéseket tesz a feleségének hogy rideg és kemény a lánnyal. Minden sallangtól mentesen olyan finoman ábrázolják az érzelmeket, hogy akkori játszások teljesen élethűek, semmi erőltetettség nincs benne. a lánya lebukott a rajzoknál annyira sem képes, hogy legalább saját rajzzal drukkoljon elő, ugyanakkor a végletekig féltékeny az érva lányra..félelemetesen gonosz ott tesz be neki ahol csak tud...
:cry:
a fiatalemberek pedig igencsak felfigyelnek a lányra...hamarosan rivalizálás kezdődik... :-)

Lintka fordításával, pedig megint kedvem támadt megnézni a Beautiful days-tot is... :D :wub: :wub: :wub:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Sep 12, 2017 5:52 pm

Kedves Kata!
Nagyon szívesen a 3. részt! :heart: Én pedig köszönöm, hogy mindig megírod a véleményed/élményeid, örömmel olvasom. :-)
Bevallom nagyon bírtam a divatkirálynőt alakító színésznőt, negatív szerepben korábban el se tudtam képzelni, mostanában viszont egyre több ilyenben látom, és hihetetlenül jól alakít negatív karaktert is. Teljesen megutáltam, ahogy a lányát is, a fiáról nem is beszélve. Nincs szerencséje velük szegény árvának. Jó lenne már tudni, mi okból vette magához az apa, mert ez a "barátom lánya" szöveg nekem gyanús. Háááát, majd meglátjuk...
Amúgy az barátnőnek (aki énekes szeretne lenni) csak nekem tűnik úgy, hogy kissé hamis a hangja? Nem vagyok nagy szakértő, talán nem ez a jó kifejezés, hogy hamis, mindenesetre nekem is kissé fájdalmas hallgatni, nemcsak a szórakozóhely vendégeinek. XD

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby vajandi » Fri Sep 15, 2017 11:16 am

Meghoztam a sorozat 4. részét, melyben Yun Hee megtudja, hogy Min Hee énekes. Lelkesedése látható a képmix bal felső fotóján, ahol épp együtt metróznak a fiatalok. Az alatta lévő kép bár kissé sötét, de talán látható rajta, hogy Min Hee apja mennyire másképp reagál fia sikerére: amint meglátja a tévében énekelni, egy golfütővel szét akarja verni a tévét. A jobb felső képen Yun Hee terve „életre kel”, egy modell mutatja be éppen. Joon Hee ebben a részben átveszi az irányítást nagyapja cégében, bár alkalmazottai közt nem arat osztatlan sikert, egyesek túl fiatalnak tartják. Song asszonyt is meglepi fiatalsága, amikor szerződést kötni megy hozzá, amint a jobb alsó képen látható. Jó szórakozást és szép hétvégét! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Sep 15, 2017 2:59 pm

Itt is nagyon szépen köszönöm! megyek a blogodhoz letölteni a részt! :D :wub: :thumleft:

Kata58

Postby Kata58 » Fri Sep 15, 2017 5:08 pm

Nagyon felgyorsultak az események . A Divatmadam nem által olyan munkával elődrukkoltatni a lányával amit elloptak Y.-tól.
A fia meg egy undorító disznó. Hogy a pofájába nyomtam volna egy almát...míg írok is a hideg futkos a hátamon.. A bácsi meg szesrintem a lány apja...csak azt ugye nem árulhatta el a feleségének. Ő mindenesetre gyanút fogott már. A madam lánya meg még egy övet sem tudott kiválasztani... :lol :lol :lol . A két herceg meg fázis késéssel érkezett, de a befejező képkockák izgalmat .ígérnek a folytatásban! Köszönöm hogy láthattam és a fordítást is.
Remélem mások is kapnak majd ihletet és bátorságot belekezdeni egy régi filmsorozatba is, mert érdemes.! :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Sep 16, 2017 8:32 am

Kedves Kata! Nagyon szívesen a feliratot, örülök, hogy tetszik a sorozat. :-) :D Tegnap hazajött a lányom a barátjával, most főzöm az ebédet, szóval csak beugrottam ide. Én is remélem, többen kedvet kapnak, tényleg nagyon jó kis sorozat. :-)
Image

Kata58

Postby Kata58 » Sat Sep 16, 2017 10:51 am

Örömteli hétvégét kívánok én is! :D :D :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby vajandi » Sun Sep 17, 2017 3:59 pm

Elkészültem a sorozat 5. részével, letölthető a szokott helyekről, és online is nézhető. Előre szólok, ez most nem a legvidámabb rész, főként az előző rész vége miatt. Yun Hee eléggé kiborul, egyszerre két lovag is próbálja megvigasztalni, habár ebben kissé akadályozza őket saját konfliktusuk (képmix, balra felül). Az árvaházi barátnő, Soon Ae is maga alá kerül, miután elveszíti megint a munkáját, őt Yun Hee vigasztalja (jobbra felül). Az említett, előző rész végi incidens végső lezárásaként a mostohabáty, Yi Ban végül megfizet tettéért, Min Hee gondoskodik róla (balra alul). Még a divatbanya, Song asszony is olyan hírt kap, amitől teljesen elveszíti a fejét (jobbra alul), s ez sajnos hatással lesz Yun Hee további sorsára. Jó szórakozást! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Sun Sep 17, 2017 4:32 pm

itt is hálás köszönet a feliratért és a letölthetőségért! Kellemes estét! :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Sep 17, 2017 6:35 pm

Kedves Kata, nagyon szívesen ezt a részt is. :heart: Szép estét, jó szórakozást hozzá! :D

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 6 of 16)

Postby vajandi » Tue Sep 19, 2017 6:16 pm

Elhoztam a sorozat 6. részét, ami cseppet sem unalmas. :-) Mindjárt az elején két bunyó is van, egyikben Yun Hee-re támad Song asszony, a férje temetésén (képmix, balra felül), a másikban Min Hee stúdióját verik szét, vele együtt (jobbra, felül). :fight: Yun Hee énekesi karrierről álmodó barátnője is betéved ebbe a stúdióba, ami fontos pillanata lesz életének (balra alul). :note: Megjegyzem, én nagyon örülök, hogy végre nem bárokban fog énekelni. Yun Hee karrierje is felfelé ível, majd meglátjátok, és megismer két csodálatos (vagy csodatévő?) embert, ők láthatók a képmix jobb alsó fotóján. Én már most imádom őket! :wub: Nagyon jó szórakozást a 6. részhez. :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Wed Sep 20, 2017 1:02 pm

Megérkeztem! :D
végre, utolértem magam ezzel a sorival is, de lehet így jobb is volt, mert az 5. rész annyi szomorúsággal volt tele, hogy nem is lett volna jó azzal befejezni . Yun Heenak ugyancsak kijut a megpróbáltatásokból. Sajnos a látszat sokat nyomott a latban, és az sem tett jót,
hogy kiderült ki is az anyja! divatmadamunk kész fúriává változott, pedig eddig sem bánt a lánnyal kesztyűs kézzel. :cry: . Sajnálom,
hogy Ajussinak csak ennyi jutott, látszott hogy őszintén szerette a lányt, és jó jövőt szeretett volna biztosítani a számára! :cry: Min Hee-re is jár a rúd rendesen, de kitart álmai mellett! Eszméletlen milyen brutál apja van...szívesen kipróbálnám rajta a baseball ütőt az ülőrészén :thumbdown: :hissy: Milyen ember az olyan, aki kémkedik a gyereke után és utána úgy tesz be ahogy akar?!?! Yun Hee igencsak szakember kezekbe került, lehet megtalálta álmai munkáját...nagyon tetszik a sorozat, a két meglett férfi a szakmája gyöngyszemei,
és biztosan remek védelmezői lesznek Yin Heenek . Barátnője életútja a kétes szalonból hála Istennek úgy néz ki elindul majd egy normálisabb pályalehetőség területén. Elvégre az hogy valaki énekes akar lenni nem feltétlen kell hogy prostituálódjon..bár sokan csak erre szeretnék a lányokat. Attól hogy a két lány árvaházban nőttek fel bármilyen oknál fogva, attól még nagyobb erkölcsi erővel és tisztasággal rendelkeznek mint bármelyik sznob, valamire magát tartó nőcske...mindegy hogy milliomos csemete vagy sem... :roll Egyre jobban tetszik a történet, kíváncsian várom mind két lány, és a két fiú szárnyalását és magára találását!
Örülök, hogy részese lehetek ennek a remek történetnek is! :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed Sep 20, 2017 5:03 pm

Örülök, hogy tetszik. :D :D Teljesen egyetértek, szerintem is jól jártál, hogy egyben nézted az 5-6. részeket. :wink:
Bevallom, nekem is kellemes meglepetés a sorozat. :-) Amikor belevágtam, igazából nem tudtam, mire számítsak. Ilyen régi sorozatot még sose fordítottam, és megvolt a kockázata, hogy esetleg unalmas lesz, fárasztó, idegesítő karakterekkel. Szerencsére nem így lett, egyáltalán nem unalmas, nagyon jók a szereplők is, még a negatív szereplők se fárasztók, néha vicces helyzetbe kerülnek, és ez ellensúlyozza a rossz tetteiket, ha nem is teljesen. Persze láttam már olyan sorit, ami negatív szereplők nélkül is élvezhető volt, jó élményt nyújtott, de többnyire rájuk is szükség van, hogy felkavarják a dolgokat, izgalmat vigyenek az eseményekbe. :sweat: Ilyen számomra a divatbanya, egy szükséges rossz. :mrgreen: A lányával alkotott kettősüket jól ellensúlyozza, hogy Yun Hee-nek épp két lovagja/segítője van. Egy dolog furcsa nekem, hogy a divatbanya férje, akiről a divatbanya most azt gondolja, ő Yun Hee igazi apja (pedig ebben nem vagyok biztos), a halála után nem gondoskodott a lányról, nem hagyott rá semmit. Ha tényleg a lánya lenne, nem kellett volna hagynia rá valamit? Vagy ha nem is a lánya, csak tényleg a barátja lánya, akkor is gondoskodhatott volna róla. A gazdagok többnyire írnak végrendeletet, nem? Főleg ha változás áll be az életükbe (pl. új családtag érkezésekor). Emiatt kicsit csalódott voltam, na mindegy. :| Na, de talán befut a lány, és nem lesz szükség az örökségre. Drukkolok neki, hogy sikeres legyen, a banyánál is híresebb. :D

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)

Postby vajandi » Thu Sep 21, 2017 10:52 pm

Elkészült a 7. rész, ami a 6-os végjelenetével folytatódik. Min Hee féltékenységi rohamában elrohan, majd duzzog egy sort, de mint a képmix bal felső képén láthatjátok, viszonylag hamar megbékél, még meg is vicceli Yun Hee-t. Az alatta lévő képen azonban egy hihetetlen hírt olvas az újságban, ami drasztikusan megváltoztatja a hangulatát, felforgatja egész eddigi életét. Yun Hee élete is hullámvölgybe ér, egy fergeteges céges buli után, - ahol a két aranykezű mester is karjába ragad 1-1 lányt (képmix, jobbra felül) -, megkapja végre az ajándékba kapott óráját (jobbra, alul), de sajnos, egy felkavaró meglepetéssel együtt. Jó szórakozást ehhez a részhez is! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Sep 22, 2017 4:18 am

Hú Andi ez nagyon gyors volt! Még csak most néztem meg a 5-6-, részt, és máris itt a 7.! A képmixek alapján megint nem fogunk unatkozni! :O .
Igencsak kíváncsi lettem az újságcikkre is! Ha megnéztem, jövök! :D Kellemes hétvégét! :D :wub: :thumleft:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Sep 23, 2017 9:19 am

Itt is vagyok, bár már tegnap megnéztem, de nem volt már erőm írni is... :-)
Divatmadam hozta megint a formáját, olyan remekül hazudik, mint a vízfolyás.a gyerekei úgy látszik remekül örökölték ezt a vonalat tőle! Undorító és szánalmas, ahogy próbálja szegény árvát minden területen ellehetetleníteni! Megdöbbentő volt a pletyka is Min Hee nagyon nehéz helyzetben találja magát! :cry: .Az apja rosszabb egy gengszternél, hogy képes egy gyereket az anyjától elválasztani!? és hazugságban felnevelni? az ilyentől mindig futkos a hátamon a hideg! Na igen jut eszembe, a zenei vonal ezek szerint az anyjától öröklődött amit ezért nem bír annyira az apja, mert a múltra emlékezteti! Kicsit sok volt ebben a részben a félreértés, ami duplán fájdalmas volt. Kíváncsi leszek,
mennyi idő alatt sikerül ezeket tisztázni...az már nyilvánvaló, hogy a két herceg megpróbálja megszerezni magának..dúl majd a csata! :O :thumleft: :wub: :thumleft: .

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 8 of 16)

Postby vajandi » Sun Sep 24, 2017 4:07 pm

Szívesen, Kata! :heart: És már itt is a következő! :D

Meghoztam ugyanis a 8. részt, ezzel elérkeztünk a sorozat feléhez. Ennél a résznél sem hagynak unatkozni minket, Yun Hee például durván összeverekedik Song asszonnyal egy liftben (képmix, jobbra felül). Megvallom, ez volt a kedvenc jelenetem, főleg az a pillanat, amikor megállt a lift. :lol Min Hee az édesanyja miatt kerül maga alá, főként mert hiába tudta meg, hogy él, sajnos nem tudja, hol találja. :cry: Barátja, Joon Hee vigasztalja őt, ahogy a képmixben felül balra látható. Mindezek tetejébe még Yun Hee is összeveszik vele, egy félreértés miatt (balra alul). :argue: A lány később a divat fővárosába, Milánóba utazik főnökével, ahol megcsodálhatja egy híres tervező munkáit, egy divatbemutatón (jobbra alul). Jó szórakozást, kellemes estét Mindenkinek! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Sun Sep 24, 2017 4:34 pm

Kedves Andi, köszönöm a meglepetést! Máris vittem a feliratot, és viszem a videót! további szép vasárnap estét! :D :lol :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Sep 24, 2017 5:26 pm

Kedves Kata, Neked is nagyon szép vasárnap estét! Nagyon szívesen a feliratot! :heart: :-)

Kata58

Postby Kata58 » Mon Sep 25, 2017 4:36 am

elég fájdalmasra sikeredett ez a rész, a divatmadam szemétsége miatt, mármint a következmények miatt, amire még rátett az
apja is, pontosabban a titkára, hogy nem volt hajlandó elárulni hogy hol van az anyja. :cry: Rendkívűl fájdalmas felismerés lehetett ez . Milyen jó, hogy a barátja biztatja, hogy legalább él, és majd megtalálja. /biztosan megpróbál majd ő is valamit hogy a nyomára akadjon/ de jó volt, hogy nem hagyta magára, hanem gondoskodott róla. Yin Hee pedig egyre több megtapasztaláson esik át, Árva lányként életében először jut el olyan helyre, amiről álmodni sem mert volna. Jó hogy a főnök is "befektet a fiatalságba" a két aranykezű mester tanácsára! :lol Min Hee utána repül Yinnek...de a záróképek nem éppen úgy alakulnak ahogy várnánk...tele van ez a rész meglepetésekkel...Majdnem kihagytam a liftjelenetet, milyen jó, hogy nem hagyta magát a madamtól megverni.... :thumright: ügyes és erős lány, végre meg meri védeni magát...nagyon kellett már ez a pillanat is! :thumleft: :D :wub:

Agacska

Postby Agacska » Mon Sep 25, 2017 7:57 pm

Nagyon köszönöm az eddigi részeket.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 9 of 16)

Postby vajandi » Tue Sep 26, 2017 4:59 pm

Kedves Agacska! Neked is nagyon szívesen! :heart:

Megérkezett a 9. rész is, melyben Yun Hee olaszországi útja folytatódik. Meglepetésére találkozik ott a szerelmével, Min Hee-vel, s a viszontlátástól könnyekben tör ki. (képmix balra felül) Kedvenc kollégáinak még ajándékot is hoz az útról (jobbra felül), Yi Hwa viszont rohamot kap a hírtől, amikor megtudja, hogy Min Hee miatta ment Olaszországba (balra alul). Min Hee koncertje amúgy jól sikerül, utána azonban összetűzésbe keveredik egy pénzéhes, rosszindulatú producerrel (jobbra alul). A sztárok élete sem fenékig tejfel… Jó szórakozást! :-)

Image

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 10 of 16)

Postby vajandi » Fri Sep 29, 2017 4:41 pm

Meghoztam a 10. részt, benne néhány új szereplővel. Egyikük Min Hee édesanyja, akit végre megtalál a fia (képmix, balra felül), illetve felbukkan Joon Hee unokatestvére is, aki várhatóan sok borsot tör még főhőseink orra alá (jobbra felül). Az alsó képeken ismerős arcokat fedezhettek fel, azonban egyikük mégis új szereplő: Yun Hee hasonmása, azaz Joon Hee exbarátnője (balra alul). Ő inkább meghökkenti a szereplőket, eleinte többen összekeverik Yun Hee-vel. Az utolsó, jobb alsó képen pedig régi arcot láthattok, új külsővel, Yun Hee árvaházi barátnője ugyanis leszerződik a menedzserrel, akitől névjegykártyát kapott, és stílust vált. Szép estét, kellemes hétvégét Mindenkinek! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Sep 29, 2017 7:14 pm

Látom a képmixből, ugyancsak eseménydús részt kapunk! Köszönettel vittem! :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Sep 30, 2017 5:26 am

Igen, valóban izgi. :D Nagyon szívesen! :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Sep 30, 2017 5:51 am

Jövök törleszteni az adósságom :D :D :P .Valahogy úgy alakult, hogy tegnap este vettem észre, hogy az előző részről elfelejtettem a véleményem kifejteni..noha fejben természetesen már igen, csak az írásig nem jutottam el :mrgreen: . Úgyhogy sorry... :mrgreen:
Azzal vigasztaltam magam, hogy majd a 1o.el együtt, de mivel annak megnézése most hétfőre marad, így meg sajnáltam volna ha olyan sokáig nincs semmi írva a 9. részhez, pedig van mit.
Izgalmas, és szerethető volt ez a rész is, érdekes volt a divatvilágba becsöppenni, mennyi mindenen műlik egy ruhaterv sikere...és milyen jól tette hogy elvitte Milánóba egy kicsit tanulni és pihenni is Yun Heet. Nem számított Min Hee megjelenésére, és ott lett nyilvánvalóvá, hogy a lány melyiküket szereti. Visszatéréskor a a kis kupír mekkora sikítást rendezett :lol :lol :lol . Pedig a koncertnél is mekkorát hazudott. :x :mrgreen: de jön majd a kutyára dér..hihetetlen hogy folyamatosan betesz Yunnak. Szegény srác megint összeverve kerül elő koncert végén, éppen az utolsó pillanatban, így Yun Hee vigasztalhatja!
Divatmadam megint bedobja magát, jó lenne ha nem kerülne Yun Hee újra a keze közé..Anno nem kellett sőt ellopta a munkáit, most akkor mire fel?!?!?!.
Nagyon várom Fia - Anyja találkozást, és majd a többire is sor kerül. :lol :wub: :thumleft:
Kellemes hétvégét! Köszönöm a gyors munkát! :lol :wub: :thumleft:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Sep 30, 2017 1:42 pm

bár úgy volt, hogy majd csak hétfőn fogom tudni megnézni, kicsit felrúgtam a napomat de az írásra csak most kerül sor.... :P
Eléggé kiakasztó és fájdalmas volt anya és fia találkozása, rájönni arra, hogy időben testileg lelkileg milyen sérült lett az édesanyja... Mégis legalább élve viszontlátta. /nem láttam még a történetet végig, mert a megáról szedegetem le a részeket, csak olyan jó lenne azt hinni és remélni, hogy elindul valami csoda folytán a gyógyulás útján...mert majd rájön, hogy a fia volt aki meglátogatta/..hát megkönnyeztem. Az olasz fotósnő megjelenése nálam is szájtátás jelenetet okozott. Valahogy nem nyerte le a szimpátiámat..sem akkor sem a záróképnél.. A divatmadam meg persze semmit nem változott, ot tesz be Yin Heenek ahol csak tud, remélem visszakapja csősztűl... :crazy: :mrgreen: ez a minimum..az igazgatóváltás meghökkentett, de remélem végül visszakapja helyét és mindenki megelégedésére sikerül a terve. az Unokabáty na az is egy szemét alaknak tűnik, egy árnyalattal talán jobb mint a másik menedzser...aki már ott nyalogatta a száját az új lány megjelenésére..hidegrázós egy figura :cry: :crazy: :thumbdown: . régen utáltam már ennyire valakit.. :stress:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 12 of 16)

Postby vajandi » Sun Oct 01, 2017 12:49 pm

Ezen szép, októberi napon dupla résszel jöttem, mert úgy gondoltam, a 11. rész után – ha már elkészült – érdemes mielőbb megnézni a 12-est is, ami sokkal pozitívabb kicsengésű. A 11-esben ugyanis nem alakul túl jól Yun Hee élete, a divatbanya és lánya is megkeseríti az életét, ráadásul Min Hee apja is ráküldi az embereit (a képmix felső képein velük küzd, és Yi Hwa-val). Szerencsére vannak kedves emberek is a sorozatban, például a két mester, akik egy új ruhával lepik meg a lányt (balra alul). Min Hee-nek is az apja okoz gondot, de szerencsére sztárunkat kisegíti a sok rajongója, amiért menedzsere nagyon hálás (jobbra alul). Legszebb jelenete a két epizódnak a 12. rész zárójelenete, ami talán feledteti a két fiatal nehézségeit, küzdelmét. Jó szórakozást, szép élményeket a sorozathoz! :heart:

Image

Kata58

Postby Kata58 » Sun Oct 01, 2017 6:29 pm

micsoda meglepetés! Egyszerre két rész! ezt most már elteszem magamnak holnapra! Köszönöm szépen a filmeket és a feliratot! További szép estét! :D :lol :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Oct 01, 2017 6:51 pm

Kata58 wrote:micsoda meglepetés! Egyszerre két rész! ezt most már elteszem magamnak holnapra! Köszönöm szépen a filmeket és a feliratot! További szép estét! :D :lol :thumleft:

Szívesen, Kata! :heart: Neked is örömteli, szép estét! :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Ep 13 of 16)

Postby vajandi » Tue Oct 03, 2017 4:21 pm

Meghoztam a sorozat 13. epizódját, melyben sor kerül végre, amire már régóta készülnek szereplőink, a divatbemutatóra. Yi Ban kiharcolta, hogy részt vehessen a szervezésben, de hozzá nem értő, és lusta, amivel nemcsak édesanyja haragját vívja ki, de Joon Hee is felkapja a vizet, és szól unokatestvérének, hogy nehogy fizessen neki (képmix, balra felül). A divatbemutató nem múlik el kisebb botrány nélkül, miközben Yun Hee-t titkos találkára hívják, ahol Min Hee nevelőanyja és nénikéje számonkéri őt (jobbra felül). A divatbanya és lánya is újabb ármányt eszel ki, hamis pletykákat terjesztenek a lányról (balra alul). Rájár a rúd szegény Min Hee-re is, az édesanyja válságos állapotba kerül, így a divatbemutató helyett őhozzá rohan. Talán rájöttetek, hogy ez a rész nem a legvidámabb, de szerencsére van még pár rész, hogy minden a helyére kerüljön. Jó szórakozást! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Wed Oct 04, 2017 5:44 am

Köszönettel vittem a 13.-at is. :D
Még nem jutottam szóhoz a két banya és a srác apjának húzásai miatt.! Jól kihúzták nálam a gyufát! :crazy: :cry: . Hogy mennyi embertelenség, irigység képviselésére képesek arra nem találok szavakat . A fiatalokra igencsak rájár a rúd..de már nagyon várom azokat a részeket, ahol mindenki megkapja azt amit megérdemel! Min He meg alighogy kiszabadul, az anyját meg ellopják előle rémes! Ma megnézem a 12. részt, holnap a 13.--at, :-) :mrgreen:
. :D .Jövök amint tudok! :thumleft: :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed Oct 04, 2017 6:00 pm

Szívesen, Kata! :heart: :-) Jó szórakozást a 13-ashoz is. :-)

Kata58

Postby Kata58 » Thu Oct 05, 2017 7:05 pm

Megnézve a 12-13. rész is! :-) :-( :cry: :x .
azt hiszem, az érzelmi skálám igencsak meg lett mozgatva ebben a két részben. A fiatalokra igencsak rájárt a rúd, éppen csak kaptunk egy kis morzsányi boldogságot! Nagyon sajnáltam Min Heet, hogy elveszítette édesanyját, öröm az ürömben, hogy felismerte a fiát és nevén tudta nevezni. A titkárba több emberség szorult mint az apjába! engem is kirázott a hideg, hogy volt képe megjelenni a búcsúztatáson nem mintha jogalapja lett volna hozzá! :crazy: :cry: Nem könnyű a lány helyzete sem, Min Hee rokonai és a divatmadam mindent elkövetnek , hogy a kapcsolat szétmenjen! Remélem, az utolsó elhangzott mondat majd csak egy pillanatnyi megálló lesz a fiatalok kapcsolatában... A volt igazgatót és két hűséges segítőjének is kemény most a sora! Nagyon várom hogy visszakapja a posztját, és minden úgy menjen mint azelőtt. Az Ő szerelmi élete sem könnyű. :crazy: . Kíváncsi leszek a végkifejletre...Ő az egyetlen aki a lány boldogságát kívánja, és nem féltékeny a barátjára...olyan fantasztikus volt, amikor azt mondta, hogy ne hagyja magát eltántorítani és boldogságot kíván! hát elolvadtam :wub:
.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Star in My Heart [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Fri Oct 06, 2017 10:31 pm

Elkészültek ennek a kedves, régi sorozatnak a befejező részei, fogadjátok sok szeretettel! :heart: A képmixbe most a három részből hoztam pillanatképeket, amikhez pár gondolatot fűznék. Felül az Ahn család látható: Yi Hwa-t épp rajtakapják, hogy intrikál a telefonban, Yi Ban szörnyű hírrel tér haza egy utazásból, Song asszony pedig csalódottan konstatálja, hogy az általa tervezett ruhák kevésbé kelendőek, mint a Yun Hee tervezte ruhák. Az alsó képeken: Soon Ae karrierje befutni látszik, koncerteken lép fel, Min Hee fájdalmasan veszi tudomásul, hogy Yun Hee szakít vele, az utolsó képen pedig Yun Hee és Joon Hee táncol egy céges bulin, ahol a férfi bevallja, mennyire hasonlít az előző szerelmére a lány, s azt is, hogy nem az éjszakai bárban látta először, hanem már a divatbemutatón észrevette. Nagyon jó szórakozást a sorozathoz! :-) Következő fordításom az Unkind Women lesz, csak előtte tartok kb. 2 hét szünetet. Kellemes hétvégét Mindenkinek! :-)

Image

mikaz

Postby mikaz » Sat Oct 07, 2017 8:02 am

Kedves Andi! Köszönöm a feliratokat! Gratulálok az újabb befejezett sorozatfordításhoz!
:wub: Hamarosan megnézem egyben, az előzetesek alapján szép élménynek ígérkezik. :wub:
ImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Sat Oct 07, 2017 8:04 am

Szia Andi! Egyből meg is néztem mind a három részt, mert nem lehetett megállni vele, ez így volt jó! :D :lol :wub: :thumleft:
Nagy nehézségek árán, minden a megfelelő helyre került, közben kijutott nekünk nézőknek is is az izgalomból miközben hol sírtunk, hogy bosszankodtunk, hol örültünk, hogy meg kárörvendtünk a történet sodrásában! :D :crazy: :lol :thumleft: Nagyontetszett, ahogy a jó megkapta a kitartásért a megérdemelt jutalmat, a gonoszok is a megérdemelt büntetésüket. Sőt egy csepp szánalom sem volt feléjük különösen, hogy még az utolsó pillanatban sem voltak képesek Yun Hee-vel ember módjára beszélni sem viszonyulni! :O . Kicsit megijedtem a koncerten megjelenő nem kívánatos család miatt, de úgy látszik végre felfogták, hogy erre született! A szerelmei vallomás pedig olyan szépre sikeredett, hogy még most is libabőr vagyok mind a szövegtől, mind a dallamától. Yun Hee végre ő is megtalálja a boldogságot, megfogadva barátja, főnöke tanácsát. Igaz ez Min Heere is..Kevés ilyen barát van. :wub: :thumleft: . Jó lett volna a fotós és az Ő találkozását is meglátni...de elég hogy tudjuk, a prospektusnál ő lesz a fotós!
:D :lol :wub: :thumleft:

Kedves Andi, még egyszer szeretném megköszönni ennek a gyönyörű sorozatnak a teljes fordítását! :D :wub: :thumleft:
És talán nem haragszanak meg a többiek, ha ezután a történet után egy hasonlóan gyönyörű sorozatot ajánlok, a Beautiful Daystot, ami szintén egy gyöngyszeme ennek a korszaknak
http://www.d-addicts.com/forums/viewtopic.php?t=162915
Guus fodításával!
Kellemes hétvégét mindenkinek! :D :lol :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Oct 07, 2017 8:15 am

Kedves Mikaz és Kata! Nagyon szívesen a fordítást! :heart:
Kata, nem haragszom az ajánlódért, én is már hetekkel ezelőtt letöltöttem, csak még nem volt időm nekiállni. Hadd köszönjem meg a hétről hétre szorgosan írt véleményedet, sokban motivált a fordításban, örömmel olvastam mindig. :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Oct 07, 2017 8:47 am

Szívesen Andi, remélem a pihenés jól fog sikerülni. Izgatottan várom majd a választottadat! :D :wub: :thumleft:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Oct 07, 2017 9:27 am

Kata58 wrote:Szívesen Andi, remélem a pihenés jól fog sikerülni. Izgatottan várom majd a választottadat! :D :wub: :thumleft:

Igazából nem én választottam az Unkind Women-t, a blogomon kiírt hangfelismerő játék nyertesének, Valinak a kérése volt. Tehát tulajdonképpen ez lesz a jutalma, de talán nem csak ő fog örülni neki. :wink: :D

Agacska

Postby Agacska » Mon Oct 23, 2017 5:52 pm

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását.

Guus

Postby Guus » Tue Jan 02, 2018 2:02 pm

Kedves Andi!
Most kezdtem el nézni ezt a sorozatot és nagyon tetszik a hangulata. :heart: :wub: :wub: Jobban szeretem ezeket a régi tíz-egynéhány, húsz-egynéhány évvel ezelőtt készült történeteket. Akkor még nem futószalagon készültek, igényesebbek voltak az alkotók.
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad és hogy a képi megjelenítést is lehetővé tetted. :notworthy: :wub: :wub:
Itt ragadom meg az alkalmat, hogy gratuláljak a megszerzett "2017 év fordítója" címhez! :notworthy: Őszinte elismerésem és nagyon örülök, hogy a Tiéd ez a cím. :dance: :notworthy:
Megérdemled, hiszen nagyon sok mindent megteszel, hogy a nézők kedvébe járj és mindezt nagy szerénységgel, kedvességgel nyújtod.
Dicséret illeti a nézőket is, akik ezt nem felejtették el.
További sok sikert, jó egészséget és boldogságot kívánok Neked az új évre!
BÚÉK!
Befejezett fordításaim: Family s Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001)

Folyamatban van: My Golden Life, Comrades(2010)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Tue Jan 02, 2018 5:54 pm

Andi, én is szeretnék Gratulálni itt is az elért címéhez, megérdemled! Köszönöm az élményeket, amiket a fordításokkal nyújtasz,+ az infókat is melyeket megosztasz velünk mint érdekességeket. :D :lol :wub: :thumleft:

Az Új esztendő is hozzon neked kellemes, izgalmas fordítani, nézni, olvasnivalót és sok sok beszélgetést a fórumon! :thumleft: :wub: :lol

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Jan 02, 2018 10:19 pm

Kedves Agacska, Guus és Kata! A sorozatot nagyon szívesen. :heart:
Köszönöm a gratulációkat. :heart:
Nektek is nagyon boldog új évet! :-) :-)

blazsekeva

Postby blazsekeva » Wed Jan 03, 2018 8:28 am

Kedves Andi!
Nemrég sikerült megnéznemezt a sorozatot. Belopta magát a kedvenceim közé :D :D :D :D Remek, sorozat!
Egyben szeretném megköszönni az eddigi sok-sok sorozat forsítását is!
Kívánok nagyon boldog, egészséggel, szeretttel teli új esztendőt Neked! :D

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed Jan 03, 2018 8:53 am

Kedves Blazsekeva!
Köszönöm a jókívánságokat. :heart: Örülök, hogy tetszett a sorozat, nagyon szívesen. :-) Neked is minden jót az új évre! :heart:

Return to “Subtitles”