Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 9 of 20)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 9 of 20)

Postby vajandi » Sat Apr 01, 2017 12:41 am

WURI'S FAMILY / WURI CSALÁDJA

Image

Eredeti cím: 우리집 / Uri Jib
Alternatív címek: My Home / Our House
Sugárzás: 2001.11.09-2002.03.29. (MBC)
Műfaj: családi, romantikus
Részek száma: 20
Írta: Park Sun Ja, Kim Yi Young
Rendezte: Lee Jin Suk, Lee Chang Han

Főszereplők:
Kim Jae Won mint Han Wuri (idősebb fiú)
Park Sol Mi mint Han Hana (idősebb lány)
Jae Hee mint Han Gyori (fiatalabb fiú)
Joo Hyun mint Han Mansu (apa)
Park Won Sook mint Cho Eunja (anya)
Sa Mi Ja mint Kim Boksun (nagymama)
Kim Hyo Jin mint Kang Taesil (szomszédlány)
Kim Hyung Ja mint Bae Dongsuk (szomszédnéni)
Yoo Min (Fueki Yuko) mint Chung Dain (süketnéma lány)
Kim Rae Won mint Lee Younghoon /13. résztől/

Rövid leírás:
Két szomszédos család története, ahol a gyerekek nagy barátságban vannak, amíg egy barátság át nem alakul viszonzatlan szerelemmé, s fel nem bukkan egy rivális harmadik, összekuszálva a szálakat.

Tartalom:
Egy szerelmi háromszögről szóló történet, ahol fontos szerepet kap a család és a barátság is. Wuri és Taesil együtt nőttek fel, mint szomszédok, s Taesil titokban beleszeret Wuriba, aki azonban csak barátként tekint a lányra. Később az egyetemen derül égből villámcsapásként éri Taesilt, amikor Wuri első pillantásra szerelemre lobban egy süketnéma lány iránt. Taesil szíve darabokra törik, de a szerelmes párnak se könnyű, Wuri anyja ugyanis hevesen ellenzi a kapcsolatukat.

Ajánló helyett pár fotó:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Betétdal:

Videólinkek:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

A magyar feliratok és a sorozattal kapcsolatos egyéb információk innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16).
Folyamatban: Wuri's Family
Tervezett fordítás: The Best Hit (júniustól)

Ingyenes rajongói feliratok! A felirataimat bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti, DE: az aktuális fordításom feliratai csak a sorozat teljes lefordítása után hardolhatók, mivel sok epizódba utólag belejavítok, és a legvégén lesz csak végleges minden rész! Ez nem egy rigolya nálam, csupán szeretnék minőségi, jó munkát kiadni a kezemből, hogy ezáltal az élmény is nagyobb legyen. Előre is köszönöm a megértéseteket!
Attachments
Wuri09.srt
Wuri's Family 9. rész
- 2017.04.28.
(43.03 KiB) Downloaded 12 times
Wuri08.srt
Wuri's Family 8. rész
- 2017.04.24.
(46.06 KiB) Downloaded 13 times
Wuri07.srt
Wuri's Family 7. rész
- 2017.04.21.
(37.52 KiB) Downloaded 16 times
Wuri06.srt
Wuri's Family 6. rész
- 2017.04.17.
(44.22 KiB) Downloaded 15 times
Wuri05.srt
Wuri's Family 5. rész
- 2017.04.14.
(37.32 KiB) Downloaded 14 times
Wuri04.srt
Wuri's Family 4. rész
- 2017.04.10.
(36.73 KiB) Downloaded 19 times
Wuri03.srt
Wuri's Family 3. rész
- 2017.04.07.
(43.37 KiB) Downloaded 22 times
Wuri02.srt
Wuri's Family 2. rész
- 2017.04.03.
(38.6 KiB) Downloaded 28 times
Wuri01.srt
Wuri's Family 1. rész
- 2017.04.01.
(48.09 KiB) Downloaded 29 times
Last edited by vajandi on Sun Apr 30, 2017 4:20 am, edited 17 times in total.

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 1 of 20)

Postby vajandi » Sat Apr 01, 2017 9:02 am

Belevágtam Kim Jae Won első sorozatának fordításába, ami több címen is ismert (Wuri's Family, My Home, Our House), én végül hosszasan vívódás után (az utolsó pillanatban is megváltoztatva) végül a Wuri's Family verzió mellett döntöttem. Érdekessége, hogy az eredeti cím kétféle módon fordítható, mivel a Wuri nem csupán név, olyan jelentése is van, hogy: "miénk" vagy "a mi ...nk". 2001/2002-es sorozat, tehát nehéz videót találni hozzá, sajna én is csak közepes méretben találtam meg, kicsiben nem. Mivel mkv formátumú, így nem érdemes a drive-ra, online megnézés céljából feltenni, nem lehet hozzá feliratot rendelni (csak ha mp4 lenne). Ettől függetlenül, remélem, sokaknak kellemes perceket szerez majd, mert igazán szép, szívmelengető történet. Ehhez jön még egy remek színészi gárda, újra együtt láthatjuk a May Queen férfi főszereplőit (Kim Jae Won és Jae Hee), csak sokkal fiatalabb kiadásban. Családi sorozat, ezért fontos szerepet töltenek be a szülők, nagyszülő is, de azért a romantika sem fog hiányozni, sőt, szerelmi háromszög is várható. Látni fogjátok, hogy ennél a sorozatnál kicsit másképp használom a neveket (egybeírom a keresztneveket, tehát Han Woo Ri helyett Han Wuri a főszereplő), de ez nem jelenti azt, hogy ezentúl minden fordításomban így lesz. Mivel nagyon régi sorozat, sajnos nem találtam hozzá ajánlót, helyette hoztam néhány képet a szereplőkről (fentebb, spoiler alatt megtaláljátok), itt alább pedig egy pillantképet láthattok az első rész egyik kedvenc jelenetéből. Nagyon jó szórakozást hozzá! :-)

Image
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

smatagd

Postby smatagd » Sat Apr 01, 2017 5:04 pm

Szia Andi ! Azt ígérted, pihenni fogsz :D látom nem sokáig bírtad fordítás nélkül, nagyon helyes :P . Nagyon szerettem a May queen két férfi főszereplőjét, én mindenképpen nézni fogom ezt a sorit :roll .
Köszi az első rész fordítását :cheers:
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Sat Apr 01, 2017 7:18 pm

smatagd wrote:Szia Andi ! Azt ígérted, pihenni fogsz :D látom nem sokáig bírtad fordítás nélkül, nagyon helyes :P . Nagyon szerettem a May queen két férfi főszereplőjét, én mindenképpen nézni fogom ezt a sorit :roll .
Köszi az első rész fordítását :cheers:

Amúgy sem terveztem hosszabb pihenőt, ennyi épp elég volt. :wink: A fordítást nagyon szívesen! :heart:

Ido11

Postby Ido11 » Sun Apr 02, 2017 12:28 am

Szia Andi!
Köszönöm az első részt.
Én a Doramax-ról töltötte le, kis méretben, a fichier működik, a felirat is jó hozzá.
Remélem a többi is lejön, mert előfordult már, hogy megtréfált. :O
Üdv.I

Kata58

Postby Kata58 » Sun Apr 02, 2017 5:29 am

szia Andi! Én is csatlakozom a követőkhöz, :lol a May Quenn nekem is nagy kedvencem, bármikor szívesen belenézek! :thumleft: :wub:
Köszönöm, hogy erre a régi sorira esett a választásod, hiszen rengeteg gyöngyszem van még ami nincs lefordítva. :D . Hála neked, most megint élvezkedhetünk egy remek történetben és színészi alakításban! :thumleft: :thumleft: :lol Kellemes hétvégét! :D :lol :thumleft: :wub:

Kata58

Postby Kata58 » Sun Apr 02, 2017 6:52 am

Délután akartam megnézni, de milyen jól tettem hogy nem vártam. :D . Annyira aranyos, megható, meleg szívű volt a zárórész, hogy könnybe lábadt a szemem...! :thumleft: :wub: .Remélem végig ilyen kedves, aranyos kis sorozat lesz. :D .

Külön kiemelném a felnőtt szereplők játékát, nagyszerűen hozzák a kor családi vonulatát!!! :lol :lol :lol

Bár ez egy kicsit régebbi sorozat, de több kedvenc szereplő is van benne, és olyan jó őket viszontlátni még fiatalabban, min az eddig látott sorozatok! :lol :D :wub:

Üdítő, kellemes kikapcsolódás a mindennapokból! bátran merem ajánlani a megnézését! Felsorakozik a May Queen, a Ojakgyo, és a Beautiful Days mellé! :thumleft: :thumleft: :thumleft: :wub: :wub: :wub:

vajandi

Postby vajandi » Sun Apr 02, 2017 8:55 am

Kedves Ido11 és Kata58! Nagyon szívesen a feliratot. :heart: Én is csak ajánlani tudom Mindenkinek, átmelegíti az ember szívét (fagyos téli estékre pl. kiváló, de persze erre a bolondos áprilisra is). :D :mrgreen:
Ido11, köszi a letöltési tippet! :thumleft:

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 2 of 20)

Postby vajandi » Mon Apr 03, 2017 1:44 am

Meghoztam a sorozat 2. részét. :-) Ezentúl hétfőnként és péntekenként fogok hozni új részeket. Ebben a részben lesz pár konfliktus egy kabát és a srácok vitája miatt (képmix, alsó képek), ahogy pár vicces pillanat is (felső képek, ahol Kim Jae Won leugrik egy kerékpár hátsó üléséről, majd később elesik, s a cipője lerepül). Persze, meghitt pillanat is lesz, ahogy egy családi sorozathoz illik, s egy kis romantika. Remélem, tetszik majd ez a rész is. Jó szórakozást hozzá! :-)
Megjegyzés: A fentebb ajánlott letöltési lehetőséget betettem az egyéb videólinkek közé, és a drive-on cseréltem a fájlokat ezekre a kisebb videókra.
Észrevétel a linkekkel kapcsolatban:
Megjegyzés: A sorozat 20 részes!
A 18. rész linkje valójában a 16-os,
a 19. rész linkje valójában a 17-es,
a 20. rész linkje valójában a 18-as,
a 21. rész linkje valójában a 19-es,
a 22. rész linkje valójában a 20-as.
A 16. és 17. rész tehát duplán van fent!
Kellemes hetet! :-)

Image

Ido11

Postby Ido11 » Mon Apr 03, 2017 7:23 am

Szent Isten! Andi, nem tudtál aludni? :D
Köszönöm szépen 2. rész feliratát.
Ami a videókat illeti, csodálkoztam is, hogy miért 22 részes a 20 részes sorozat, hát ezért :P
Köszi, hogy végignézted. Kár lenne kihagyni, olyan jó kis rövidek és a képminőség is nagyon jó :whistling:
Elfelejtettem megírni, hogy My Home cimen kell keresni, de látom így is megtaláltad.

vajandi

Postby vajandi » Mon Apr 03, 2017 7:52 am

Ido11 wrote:Szent Isten! Andi, nem tudtál aludni? :D
Ami a videókat illeti, csodálkoztam is, hogy miért 22 részes a 20 részes sorozat, hát ezért :P
Köszi, hogy végignézted. Kár lenne kihagyni, olyan jó kis rövidek és a képminőség is nagyon jó :whistling:
Elfelejtettem megírni, hogy My Home cimen kell keresni, de látom így is megtaláltad.

Nagyon szívesen a 2. részt! :heart: Annyira hálás vagyok, hogy felfedezted a kicsi videókat! :notworthy: Egyébként bent a kedvenceim között a doramax is, ott is keresgéltem, de azt hittem, a fichierrel nem tudom letölteni, mert régebben működött, aztán egy idő után kiírt olyasmit, hogy elértem valami limitet, ezért jó ideje azt nem is próbáltam. Most mégis próbát tettem, szerencsére. :mrgreen: Amúgy tudtam aludni, kivételesen már 9 körül lefeküdtem, hogy 2-kor fel tudjak kelni, ugyanis tegnap annyira belemerültem a fordításba, hogy elfeledkeztem a műkorcsolya gáláról, és hajnal kettőkor ismételték. Még utána is tudtam kicsit szundikálni, szóval majdnem 6 órát aludtam, ami nálam nem kevés, sőt. :wink:

Kata58

Postby Kata58 » Mon Apr 03, 2017 11:46 am

szia Andi! Annyira jó volt ez a rész is, egész feldobta a napomat! Úgy kell az ilyen sori is mint egy falat kenyér.nem kell agyon izgulni, félni, stb. hanem csak élvezni a család életét és az események sodrásában részt venni! Kellenek az ilyen sorozatok is! Hatha valaki így tanulja meg, hogy lehet másképp is lerendezni problémákat...nekem annyira tetszettek a befejező percek.... :D :lol :lol :lol :lol :wub: :wub: :wub: :wub:

Timi

Postby Timi » Mon Apr 03, 2017 1:07 pm

Kedves Andi! Nagyon örülök, hogy egy újabb sorozat fordításába vágtál bele. Köszönöm szépen az 1-2. rész feliratát!

vajandi

Postby vajandi » Mon Apr 03, 2017 3:01 pm

Kedves Kata és Timi! Nagyon szívesen a fordítást. :heart: Kata, teljesen egyetértek, van igény az ilyen sztorikra, ahol nem izgulja agyon magát az ember, inkább szép élményeket szerez és feltöltődik. Mindig is a béke híve voltam, még talán életemben soha nem veszekedtem. Persze, volt már, hogy vitába keveredtem (nagyon-nagyon ritkán), de az ilyet is inkább megoldani szeretem, mint sem elmérgesíteni. Jobb átbeszélni a dolgokat, és szerintem ebből a sorozatból is ez jön le. Nem jó a felesleges vagy felgyülemlett indulatokat, rossz kedvet másokon levezetni, apró dolgokon hajba kapni. A nagy dolgokat meg pláne meg kell beszélni. Na, most én is kibeszéltem magam. :mrgreen: :mrgreen: További szép napot! :heart:

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 3 of 20)

Postby vajandi » Thu Apr 06, 2017 10:12 pm

Elkészült a 3. rész, melyben Wuri kisebb-nagyobb megpróbáltatásokon megy keresztül a süketnéma lányért, aki tetszik neki. Ahogy a képmixben is láthatjátok: a felső képeken kínos helyzetbe kerül a lány előtt, alul szétázik az esőben, valamint a fülét befogva próbálja átérezni, milyen lehet egy süket számára a világ. Szülei szerelmi élete is bonyolódik egy régről felbukkant hódoló, s egy nem várt találkozó miatt. Jó szórakozást ehhez a részhez is! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Apr 07, 2017 5:05 am

Örömmel vittem az újabb részt! :D :thumleft: :wub: ..Mivel péntek van, lassan kívánhatok kellemes hétvégét is! :D :D :D :wub: :wub: :wub:

vajandi

Postby vajandi » Fri Apr 07, 2017 5:19 pm

Szívesen, Kata! :heart: Neked is nagyon szép hétvégét! :-)

Kata58

Postby Kata58 » Sun Apr 09, 2017 5:45 am

szisztok! Mindig, mikor meglátom azt a képet ahol befogja a fülét, hogy megtudja milyen nem hallani, mindig beugrik az a sorozata, ahol aztán éppen neki jut egy olyan szerep, ahol elveszíti a hallását. És mivel az volt az első sorozat amiben láttam, teljesen elhittem hogy nem hall! :cry:

aztán jött egy másik szerep, amikor meg kiderült, hogy ez csupán egy szerepe volt :crazy: :lol :lol :lol :lol :wub: :wub: :wub: :wub:
Hát ilyen élményem van vele kapcsolatban :lol :lol :lol :thumleft: :wub: :wub: :wub:

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 4 of 20)

Postby vajandi » Mon Apr 10, 2017 3:52 am

Meghoztam a 4. rész feliratát. :-) Ebben az anyós és anyósjelölt kerül kellemetlen helyzetbe, tanulhat egyik a másiktól. Egy sál és egy kendő fog zűrt okozni, amik a képmix alsó képein láthatók. Felülre pedig egy boldog és egy boldogtalan szerelmes arcképét ollóztam, a szerelmi háromszög két tagját. Jó szórakozást hozzá és kellemes hetet! :-)

Image

harukogirl

Postby harukogirl » Mon Apr 10, 2017 4:54 am

Yay google translate!

So, I was curious about this thread because I'm the one who shared the original videos (I posted them here first - https://avistaz.to/torrent/13555-our-ho ... ip-no-subs ). I tracked down the dvds when I was living in Japan. It was a 3 hour drive to to only rental shop that had them :D - so it's nice to see how many people are watching them! Worth the trip :D. I have more Kim jae Won dramas I never shared, if people are actually interested. When I first uploaded Wuri, no one downloaded it, so I never shared the rest.

Due to a lack of time, I ripped them very quickly and accidentally ripped one disk twice.... so my original upload had "22 episodes" because I posted ep 16 and 17 twice each.

vajandi

Postby vajandi » Mon Apr 10, 2017 10:13 am

harukogirl wrote:

Yay google translate!

So, I was curious about this thread because I'm the one who shared the original videos (I posted them here first - https://avistaz.to/torrent/13555-our-ho ... ip-no-subs ). I tracked down the dvds when I was living in Japan. It was a 3 hour drive to to only rental shop that had them :D - so it's nice to see how many people are watching them! Worth the trip :D. I have more Kim jae Won dramas I never shared, if people are actually interested. When I first uploaded Wuri, no one downloaded it, so I never shared the rest.

Due to a lack of time, I ripped them very quickly and accidentally ripped one disk twice.... so my original upload had "22 episodes" because I posted ep 16 and 17 twice each.

Dear Harukogirl! Thank you very much for uploading the videos. :heart: It's a really good series. :thumright:

A többiek kedvéért lefordítottam Harukogirl hozzászólását, aki a videók feltöltője, neki tartozunk hálával, hogy nézhetjük ezt a szívmelengető sorozatot. :-)

"Hurrá, Google Fordító!
Kíváncsi voltam erre a topicra, mert én vagyok az, aki feltöltötte eredetileg a videókat. (Először ide raktam fel őket: link). Utánajártam a dvd-knek, amikor még Japánban éltem. 3 órát kellett vezetnem egy kölcsönzőig, mert csak nekik volt meg :D - úgyhogy jó látni, hogy ennyien nézik! Megérte az utazás. :D Van több Kim Jae Won sorozatom, amit még nem raktam fel soha, ha valakit érdekel. Amikor először felraktam a Wuri-t, senki sem töltötte le, szóval a többit soha nem töltöttem fel. Nem volt sok időm, ezért elég gyorsan kellett másolnom őket és véletlenül egyet kétszer másoltam le... szóval az eredeti feltöltésemben 22 rész volt, mert a 16-os és 17-es kétszer volt benne."

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 5 of 20)

Postby vajandi » Fri Apr 14, 2017 6:05 am

Húsvéti jókívánságaimmal együtt meghoztam a sorozat 5. részét. :-) A képmixbe a párocska egyik boldog és boldogtalan pillanatát ollóztam, alulra pedig az ünnepre való tekintettel egy nyuszit és néhány cuki csibét. Mindenkinek vidám, élményekben gazdag hétvégét kívánok. :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Apr 14, 2017 9:28 am

Köszönöm az újabb részt és feliratot! Örömmel vittem! Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek! :D :lol :thumleft: :wub:
! :thumleft:

vajandi

Postby vajandi » Fri Apr 14, 2017 6:06 pm

Szívesen, Kata! :heart: Szép hétvégét, kellemes húsvétolást kívánok! :heart:

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 6 of 20)

Postby vajandi » Mon Apr 17, 2017 7:54 am

Remélem, kellemesen telnek a húsvéti ünnepek, ehhez hozzájárulnék a sorozat 6. részével, aminek elkészült a felirata. :-) Ebben a részben lesz a nagy találkozás/bemutatás, ahogy a képmixben felül láthatjátok, azaz végre Wuri hazaviszi a barátnőjét. Az alsó képeken Hana egy szimpatikus cégtulajdonossal randizik, a mellette lévő képen két hódolója (Wuri barátja és a fiatal rendőr) aggódva néz a randira induló lány után. Jó szórakozást ehhez a részhez is, és Mindenkinek nagyon szép napot kívánok! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Mon Apr 17, 2017 8:46 am

Köszönettel vittem az újabb részt és a feliratot! További kellemes pihenést! :D :lol :wub: :thumleft:

vajandi

Postby vajandi » Tue Apr 18, 2017 6:33 pm

Kedves Kata, nagyon szívesen. :-) :-)

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 7 of 20)

Postby vajandi » Fri Apr 21, 2017 1:37 pm

Elkészült a sorozat 7. része is, melyben Wuri komoly szócsatát vív (képmix, felül), nem lesz könnyű elfogadtatnia a barátnőjét a túlságosan aggódó anyukájával. Az alsó képen egy pillanatnyi béke látható a két nő között, de hogy így marad-e a hangulat, az a későbbiekben derül ki. Ebben a részben is bonyodalmat fog okozni két tárgy: egy pár piros kesztyű és egy csokor piros rózsa illetéktelen kezekben fog landolni. Kicsit kevesebb lesz a humor, inkább az érzelmi húrokat pendítik meg, de remélem, azért tetszik majd ez az epizód is. Kellemes szórakozást hozzá! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Apr 21, 2017 4:58 pm

itt is hálás köszönet a feliratért! és a filmért is...amit folyamatosan töltögetek...xd :D :lol :wub: :thumleft:
Remélem tényleg kifelé megyünk ebből az áprilisi télből... :blink

vajandi

Postby vajandi » Fri Apr 21, 2017 5:02 pm

Én is remélem... :mrgreen: A feliratot nagyon szívesen! :D

Kata58

Postby Kata58 » Sat Apr 22, 2017 5:47 am

sziasztok! ez a hétvégém még egy kicsit bizonytalan...de két résszel le vagyok maradva, úgyhogy szeretném minél előbb behozni. :lol
És persze dobongot is a felirattal..mert anélkül már láttam...de mégis azzal az igazi...
Jó lenne majd hozzájutni a többi sorozatához, mert egész belegabalyodtam megint az egyik nagy sorozatába. :lol a hallom a szíved..-be bár nem tudom igazából melyik az igazi címe, nekem így van meg... :lol vissza töltöttem a gépre a lemezről.... :lol nesze neked beosztás :P :x .

Utána meg nem győzöm behozni magam :D :D :mrgreen: .Gyakorlatilag most még az esti olvasásból is elloptam az időmet, de ezzel leállok, mert az is nagyon fontos. :thumleft: :thumleft:

Kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek! :thumleft: :D :wub: :salut:
az jutott eszembe, hogy ide a topikba nem lehetne e felsorolni az eddigi filmjeit egy spoilerbe hátha többen is megnéznék akkor ezt a történetet, mert nem annyira ismert még! :D sokan meg megijednek ha egy sorozat egy kicsit hosszabb...pedig h egy történet jól van felépítve, még rövid is :lol :lol :lol ..

/ Lásd a Voice, Defendant, stb.../ :lol

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 8 of 20)

Postby vajandi » Sun Apr 23, 2017 11:13 pm

Meghoztam a 8. rész, melyben Wuri titkos imádója, Taesil mélyen a pohár fenekére néz (képmix, felül balra), és még azt is bevallja, hogy kiskorától szerelmes valakibe. Amilyen lassú felfogású Wuri, persze nem esik le neki, hogy róla van szó. A lány végül, végső kétségbeesésében, olyan lépésekre szánja el magát, hogy rövidre vágatja a haját és elmegy egy vakrandira (képmix, felül jobbra). Eközben Hana udvarlói kártyapartin vesznek részt, amit nagyi koordinál (képmix, alul balra), a szülők pedig egy romantikus kiruccanást tesznek (képmix, alul jobbra). Ebben az epizódban még egy csók is elcsattan, az maradjon titok, kik között. Remélem, tetszik majd ez az epizód is, én nagyon élveztem, a szülőknek is ezerrel szurkoltam. :heart: Jó szórakozást hozzá és kellemes hetet! :-)

Image

Kata58

Postby Kata58 » Mon Apr 24, 2017 4:54 am

Köszönet az újabb részért és feliratért! kellemes hetet Mindenkinek! :D :wub: :thumleft:

vajandi

Postby vajandi » Mon Apr 24, 2017 3:30 pm

Kedves Kata, nagyon szívesen a 8. részt. :-) :-)

Gustty

Postby Gustty » Tue Apr 25, 2017 4:22 am

Kedves Andi!
Igazán sokat teszel annak érdekében, hogy elkényeztetsz bennünket, a sorozat ilyen gyors fordításával.Élvezetes nézni és a nyelvi fordulatokat látni a filmen, ami jobban visszaadja a történés lendületét, hangulatát, auráját. :salut: :thumright:

Timi

Postby Timi » Tue Apr 25, 2017 11:08 am

Nagyon szépen köszönöm a 3-8. részek feliratait! :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Tue Apr 25, 2017 2:03 pm

Kedves Gustty és Timi!
Nagyon szívesen a feliratokat. :heart: Örülök, hogy tetszik (a felirat és a sorozat is). :-) :-)

vajandi

Re: Wuri's Family [Hungarian Subs] (ep 9 of 20)

Postby vajandi » Fri Apr 28, 2017 3:30 am

Elkészültem a sorozat 9. részével, melynek főszereplője egy pikáns videó, ami sokak számára okoz meglepetést. A reakciókat a képmixben láthatjátok. A hat kép közül a kakukktojás Wurié, ő valami egészen más dolgon lepődik meg, amit most nem neveznék nevén. Nagyon jó szórakozást hozzá, nevessetek rajta legalább annyit, mint én. :mrgreen: :D

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Apr 28, 2017 4:36 am

Itt is köszönet..kellemes hétvégét! :D :thumleft: :wub:

vajandi

Postby vajandi » Fri Apr 28, 2017 6:28 am

Szívesen, Kata! :heart: Neked is nagyon szép hétvégét! :-) :-)

Timi

Postby Timi » Fri Apr 28, 2017 8:26 pm

Köszönöm szépen a 9. részt is! :thumright:

Return to “Subtitles”