Good Morning Call [Hungarian Subs] (Ep 4 of 17)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Hobakkie

Good Morning Call [Hungarian Subs] (Ep 4 of 17)

Postby Hobakkie » Sat Feb 18, 2017 4:32 pm

Image

Mi vagyunk az Egao Fs! :cheers:

Projektünk a Good Morning Call. :3
Fordító: Ki-chan

A dorama eredetileg Netflixes, ezért olyan nehéz hozzá rendes Raw videót találni. Találtunk, hála Juli-nak, viszont ez a "nem Netflixes verzió" egy vágott verzió, tehát sajnos pár perc ki van vágva az eredetiből. Ezért bocsánatot kérünk, nagyon nem tudunk mit csinálni, a dorama így is élvezhető, nem a lényeges részekbe nyúltak bele. :)

Cím: Good Morning Call
Műfaj: Romantikus, Vígjáték
Epizódok száma: 17
Vetítés: 2016 február 12 - június 10.

Főszereplők:
Fukuhara Haruka – Yoshikawa Nao
Shirasishi Shunya – Uehara Hisashi
Sakurada Dori – Shinozaki Daichi
Arai Moe - Konno Marina
Nagashima Shugo - Mitsuishi (Micchan)

Leírás:
Yoshikawa Nao-t a szülei hátrahagyják, miután elhagyják a várost, hogy átvegyék a farmot, ami Nao nagyapjának az öröksége. Ezért ő beköltözik egy apartmanba. Azonban hamar rá kell ébrednie, hogy nem egyedül fog élni, ugyanis Uehara Hisashi, a totál menő és népszerű srác az iskolából, ugyancsak azt lakást bérli. Nem csak, hogy lakásügynökségük hirtelen bezárt, de még a tulajdonos is közli velük, hogy többet kell fizetniük az apartmanért, mint amire számítottak. Így végül, Nao és Hisashi úgy döntenek, hogy lakótársak lesznek.
Attachments
Ep 04.rar
Ep 04.ass és Ep 04.srt
(29.86 KiB) Downloaded 32 times
Ep 03.rar
Ep 03.ass és Ep 03.srt
(27.07 KiB) Downloaded 27 times
Ep 02.rar
Ep 02.ass és Ep 02.srt
(23.6 KiB) Downloaded 39 times
Ep 01.rar
Ep 01.ass és Ep 01.srt
(25.48 KiB) Downloaded 149 times
Last edited by Hobakkie on Sun May 07, 2017 10:26 am, edited 4 times in total.
Saya [Egao Fs]

Image[/code]

Kata58

Re: Good Morning Call [Hungarian Subs] (Ep 1 of 17)

Postby Kata58 » Sat Feb 18, 2017 9:03 pm

sziasztok! Esetleg spoilerben kitennétek ide is, hogy honnan és mely változatot szedjük le, biztosan aranyos történet lenne...Köszönöm!

Gustty

Postby Gustty » Sun Feb 19, 2017 6:06 am

Szia kata58!

az első 8 részig itt vannak a lehetőségek.
Igaz beégetett,de nézhető... :roll

Hobakkie

Postby Hobakkie » Sun Feb 19, 2017 7:30 am

Kata58 wrote:sziasztok! Esetleg spoilerben kitennétek ide is, hogy honnan és mely változatot szedjük le, biztosan aranyos történet lenne...Köszönöm!

Szia, itt a link, az égetett feliratos verzióhoz ha jól tudom, nem jó az időzítés, mert az a bővített verzió, és a felirat is hiányos lenne hozzá. :)
http://www.filmku.net/good-morning-call-live-action-2016/
Saya [Egao Fs]

Image[/code]

Kata58

Postby Kata58 » Sun Feb 19, 2017 9:03 am

Sziasztok nem jártam sikerrel egyik linkkel sem, lehet én csinálok rosszul valamit, de folyton mindenféle letöltési és reklámfélével bombáz...bármelyik linkkel próbálom leszedni.... :P . Lehetséges hogy ez ma nem az én napom... :mrgreen:

Kata58

Postby Kata58 » Sun Feb 19, 2017 9:10 am

Gustty wrote:Szia kata58!

az első 8 részig itt vannak a lehetőségek.
Igaz beégetett,de nézhető... :roll
Köszönöm megpróbálom ezt is... :-)

Jinnie029

Postby Jinnie029 » Mon Feb 20, 2017 4:48 pm

Sziasztok!

Itt is köszönöm a fordítást! Megnéztem az első részt, nekem nagyon tetszett, bár nem vagyok japános, mégsem vettem észre, hogy azt nézek. :)
Nagyon várom a folytatást! Amúgy én erre szavaztam, de a többit is megnézem. :wink:

zsike955

Postby zsike955 » Mon Feb 20, 2017 5:32 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1.rész fordítását!

Shin Yun

Postby Shin Yun » Fri Feb 24, 2017 5:20 pm

Kata58 wrote:
Sziasztok nem jártam sikerrel egyik linkkel sem, lehet én csinálok rosszul valamit, de folyton mindenféle letöltési és reklámfélével bombáz...bármelyik linkkel próbálom leszedni.... :P . Lehetséges hogy ez ma nem az én napom... :mrgreen:

Szia! Már én is össze vagyok zavarodva, hogy melyik videó melyik felirathoz is jó (ehhez a drámához úgy 400 oldalt kerestem fel és nem találtam semmit lol), de igyekszem segíteni. :D

Ezen az oldalon vannak fent a raw-ok, vagyis a nem égetett videók.
http://www.filmku.net/good-morning-call ... tion-2016/

Több letöltési lehetőséget kínálnak, én a MEGA-t szoktam használni, mert az gyors és biztonságos. Szóval rákattintasz jobb klikkel a mega linkre, először reklám ablak nyílik meg, azt zárd be, majd jobb klikkel újra nyisd meg a mega-s linket. Most egy indonéz vagy nem tudom milyen nyelvű oldal fog bejönni, ezen keress egészen lent egy piros keretben fehér felirattal egy linket, ami azt mondja "MENUJU LINK" és kattints rá. Kicsit vársz és beadja a megát, ahol le tudod tölteni.

- Ki-Chan

Shin Yun

Postby Shin Yun » Fri Feb 24, 2017 5:23 pm

Nagyon szívesen mindenkinek! :)
Örülök, hogy elnyerte a tetszéseteket a dráma. :D
Én például arra leszek, kíváncsi, hogy mi lesz ebben a 17 részben, hiszen a japánoktól nem megszokott egy ilyen hosszú dráma.

Amúgy én vagyok az egyetlen, akinek Dai-chan jobban bejön, mint Uehara? o.O

- Ki-Chan

gilnis

Postby gilnis » Fri Feb 24, 2017 5:40 pm

Nagyon köszi a fordítást! Én már láttam az egészet, semmi új nincs benne, amit ne láttunk volna másban, de aranyos. Érdemes újranézni. :wub:
A "japánokhoz képest" egész érzelmes. :P Uehara kicsit durci Darcy volt, de persze akkor is ő a legjobb. :mrgreen:
Én is csodálkoztam először a hosszán. Igazából tagolni lehet a sztorit. Az első felében Daichi a háromszög harmadik tagja, a második felében valaki más (fiú), majd megint más (lány)... :whistling:

Kedvcsináló vidi :D
ImageImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Fri Feb 24, 2017 8:55 pm

Shin Yun wrote:
Kata58 wrote:

Szia! Már én is össze vagyok zavarodva, hogy melyik videó melyik felirathoz is jó (ehhez a drámához úgy 400 oldalt kerestem fel és nem találtam semmit lol), de igyekszem segíteni. :D

Több letöltési lehetőséget kínálnak, én a MEGA-t szoktam használni, mert az gyors és biztonságos. Szóval rákattintasz jobb klikkel a mega linkre, először reklám ablak nyílik meg, azt zárd be, majd jobb klikkel újra nyisd meg a mega-s linket. Most egy indonéz vagy nem tudom milyen nyelvű oldal fog bejönni, ezen keress egészen lent egy piros keretben fehér felirattal egy linket, ami azt mondja "MENUJU LINK" és kattints rá. Kicsit vársz és beadja a megát, ahol le tudod tölteni.
Köszönet a segítségért, így most már sikerült ezzel a linkkel bár az elején makacskodott.. :lol :crazy: :lol de győztem... :lol

- Ki-Chan

Shin Yun

Postby Shin Yun » Wed Mar 01, 2017 1:44 pm

Kata58 wrote:
Shin Yun wrote:
Kata58 wrote:

Köszönet a segítségért, így most már sikerült ezzel a linkkel bár az elején makacskodott.. :lol :crazy: :lol de győztem... :lol

- Ki-Chan

Örülök. :D

Shin Yun

Postby Shin Yun » Wed Mar 01, 2017 1:46 pm

gilnis wrote:Nagyon köszi a fordítást! Én már láttam az egészet, semmi új nincs benne, amit ne láttunk volna másban, de aranyos. Érdemes újranézni. :wub:
A "japánokhoz képest" egész érzelmes. :P Uehara kicsit durci Darcy volt, de persze akkor is ő a legjobb. :mrgreen:
Én is csodálkoztam először a hosszán. Igazából tagolni lehet a sztorit. Az első felében Daichi a háromszög harmadik tagja, a második felében valaki más (fiú), majd megint más (lány)... :whistling:

Kedvcsináló vidi :D

Nincs mit. :D
Durci Darcy! Neee most Büszkeség és balítéletet akarok olvasni. o.o
Óhhh, így már minden világos, köszi. :)

Agacska

Postby Agacska » Thu Mar 02, 2017 7:50 pm

Nagyon köszönöm az első rész feliratát.

Shin Yun

Postby Shin Yun » Fri Mar 03, 2017 2:53 pm

Agacska wrote:Nagyon köszönöm az első rész feliratát.

Nincs mit. :D

gilnis

Postby gilnis » Sat Mar 04, 2017 4:12 pm

:offtopic:
Shin Yun wrote:Amúgy én vagyok az egyetlen, akinek Dai-chan jobban bejön, mint Uehara? o.O

Mivel tetszik neked Daichi, gondoltam megkérdezlek, erről a sorozatról hallottál-e már. :)
Ebben főszereplő, és elég érdekesnek tűnik a sztori is. Nem épp rózsaszín romantika... :whistling:
ImageImageImage

Shin Yun

Postby Shin Yun » Sun Mar 05, 2017 4:39 pm

gilnis wrote::offtopic:
Shin Yun wrote:Amúgy én vagyok az egyetlen, akinek Dai-chan jobban bejön, mint Uehara? o.O

Mivel tetszik neked Daichi, gondoltam megkérdezlek, erről a sorozatról hallottál-e már. :)
Ebben főszereplő, és elég érdekesnek tűnik a sztori is. Nem épp rózsaszín romantika... :whistling:

Húú, igen hallottam róla... Igazából csak azután, hogy Dori megtetszett mint Dai-chan, szóval rágugliztam és találkoztam ezzel a drámával is. Hát mit mondjak? Felkeltette az érdeklődésemet, mivel nem olyan mindennapi sorozat és hát Dori benne van...
Letölteni nem nagyon tudom jelenleg - Németországban él, tilos a torrentezés, az internete pedig feltöltős, szóval szar- és nem is nagyon akarom elkezdeni, amíg fut, mert lehet megszállottja lennék... bár kicsit tartok ettől a "fulfill their physical desires"... Ez elég beteg nem? xD "Mást szeretek, de azért jó, hogy itt vagy..." dologból elég világos, hogy a végén egymás mellett kötnek ki, nem?

Return to “Subtitles”