Hapimari [Hungarian Subs] (9 of 12)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Sarion

Hapimari [Hungarian Subs] (9 of 12)

Postby Sarion » Sat Oct 29, 2016 7:10 pm

Image

Írta: Asano Taeko

Szereplők:
Dean Fujioka - Mamiya Hokuto
Seino Nana - Takanashi Chiwa
Fujiwara Norika - Souma Taeko
Shirasu Jin - Yagami Yuu
Shinoda Mariko - Shitara Misaki

Takanashi Chiwa egy irodai alkalmazott, aki adósságok miatt részmunkaidőben egy klubban dolgozik. Egy nap a klubban összeveszik egy jóképű és gazdag ügyféllel, ami miatt kirúgják. Másnap az elkeseredett Chiwát behívatja a főnöke az irodába, ahol rájön, hogy a durva fickó korábbról a főnöke, Mamiya Hokuto volt. Hokuto hirtelen házassági ajánlatot tesz Chiwának, aki habár az elején ellenezte az ötletet, más esélyt nem látva mégis elfogadja az ajánlatot. Ketten együtt mindenféle gondokat legyőznek és igazi párrá válnak.

A feliratokat a Kaiti-team fordítója, Kaina készíti. A fordításból nem származik anyagi hasznunk, kérlek ne égesd, ne másold, ne terjeszd!

Beégetni, bemásolni és pénzért árusítani TILOS!

A Kaiti-team fansub oldalán kiírtam, hogy honnan lehet letölteni a részeket.
http://kaiti-team.gportal.hu/

Egy "köszönöm" vagy valami nem esne rosszul kommentben és szerintem nem is kérünk sokat! :D
Attachments
Happy.Marriage.EP09.srt
(24.19 KiB) Downloaded 134 times
Happy.Marriage.EP08.ass
(38 KiB) Downloaded 125 times
Happy.Marriage.EP07.ass
(40.61 KiB) Downloaded 124 times
Happy.Marriage.EP06.ass
(43.15 KiB) Downloaded 201 times
Happy.Marriage.EP05.ass
(44.4 KiB) Downloaded 178 times
Happy.Marriage.EP04.ass
(43.69 KiB) Downloaded 191 times
Happy.Marriage.EP03.ass
(40.79 KiB) Downloaded 197 times
Happy.Marriage.EP02.ass
(41.45 KiB) Downloaded 189 times
Happy.Marriage.EP01.ass
(43.55 KiB) Downloaded 243 times
Last edited by Sarion on Fri Dec 23, 2016 6:52 pm, edited 7 times in total.

Sarion

Re: Hapimari [Hungarian Subs] (1 of 12)

Postby Sarion » Sat Oct 29, 2016 7:11 pm

Sziasztok!

Ahogy nemrég kiírtam, tervbe vettem a Hapimari című japán sorozat fordítását, de mivel hosszú idő után végre én választottam egy projektet magamnak, nem bírtam ki és egyből hoztam is nektek az első részt. :) Aki olvasta a mangát annak is nyújt némi újdonságot a sorozat, de aki nem olvasta, annak a sorozat pláne tetszeni fog!

Jó szórakozást a részhez! :tv:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Oct 29, 2016 8:30 pm

Nagyon szépen köszönöm az első részt :): ) :lol :lol

Mayra

Postby Mayra » Sat Oct 29, 2016 8:38 pm

Nagyon köszönöm, igen jónak ígérkezik!

szokola

Postby szokola » Sat Oct 29, 2016 9:04 pm

Nagyon köszönöm az első rész fordítását!

schwiegel

Postby schwiegel » Sun Oct 30, 2016 7:50 am

Köszönöm, hogy fordítod!

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sun Oct 30, 2016 8:47 am

Köszi az első részt! :cheers: A mangát olvastam, nagy kedvencem, a sorozatot még nem láttam, de jókat hallottam róla, úgyhogy kíváncsi vagyok! :salut:
Image
Folyamatban: Ruler: Master of the Mask, Dating on Earth, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Prequel, The Kodai Family

gilnis

Postby gilnis » Sun Oct 30, 2016 9:58 am

De jó újra itt látni, Sarion! :cheers:

Nagyon köszi az első részt! Egyáltalán nem ismerem a történetet, de én is nagyon kíváncsi lettem. :)
Dean Fujioka láttán szinte kiugrottak a szívek a szememből! :w00t: XD :wub: Először és utoljára egy 2007-es sorozatban találkoztam vele, s akkoriban nem értettem körülötte a felhajtást. Mit ne mondjak, határozottan jót tettek neki az évek! :whistling: :mrgreen: :heart: :sweat: A másik, hogy akkor kizárólag kínaiul és angolul beszélt. Érdekes tapasztalat lesz ezúttal japánul hallani. :-) Alig várom! :D
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Sun Oct 30, 2016 10:04 am

gilnis wrote:De jó újra itt látni, Sarion! :cheers:

Nagyon köszi az első részt! Egyáltalán nem ismerem a történetet, de én is nagyon kíváncsi lettem. :)
Dean Fujioka láttán szinte kiugrottak a szívek a szememből! :w00t: XD :wub: Először és utoljára egy 2007-es sorozatban találkoztam vele, s akkoriban nem értettem körülötte a felhajtást. Mit ne mondjak, határozottan jót tettek neki az évek! :whistling: :mrgreen: :heart: :sweat: A másik, hogy akkor kizárólag kínaiul és angolul beszélt. Érdekes tapasztalat lesz ezúttal japánul hallani. :-) Alig várom! :D

Szia gilnis. :D
Esküszöm vártam a kommentedet. :D Örülök, hogy te is nézed majd a sorit. :)
Én most láttam ezt a pasit először, de mit ne mondjak elég cuki. :D Viszont a női főszereplő szerintem itt is olyan idegesítő, mint a Hana Yori Dango-s Makino, bár két különböző színésznőről van szó. A mangában a karaktere sokkal jobb volt...de ezt mind egy és fél rész után mondom. :D

gilnis

Postby gilnis » Sun Oct 30, 2016 12:52 pm

Köszi! :mrgreen: Egy ilyen tündérmesét egy ilyen mesebeli herceggel kihagyni? :wub: Az nem én lennék! :lol

Megnéztem az első részt, és legelőször is hadd csodálkozzam egy pillanatra, hogy milyen rövidek a részek! :O
A mangák (= abszurditás XD) univerzumába még vissza kell rázódnom, egészen elszoktam tőle. Egyrészt bizarr a szituáció is és furcsa a srác is. Jobb lett volna rögtön az elején megismerni az indokait, akkor érthetőbb és szimpibb lehetett volna, bár a hűvösségén és a kimértségén az sem változtatott volna. Szeretném mielőbb megismerni és megkedvelni. :D Másrészt olyan ügyetlenül is tálalták ezt az egészet, vagy nem is tudom. Vázlatszerűnek éreztem ezt a részt, és ez egy kicsit zavart, de biztos lesz ez még másképp is. A leányzó nekem sem lett a szívem csücske. Talán nem is lesz, mert olyan kis semmilyen idáig, de nem idegesít. Az az apja! :crazy:
(Makino idegesítő? Viccelsz?! :w00t: Imádom azt a lányt! Legalábbis az élőszereplős verzióban. :whistling: )

Különben honnan érdemes letölteni?
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Sun Oct 30, 2016 1:22 pm

gilnis wrote:Köszi! :mrgreen: Egy ilyen tündérmesét egy ilyen mesebeli herceggel kihagyni? :wub: Az nem én lennék! :lol

Megnéztem az első részt, és legelőször is hadd csodálkozzam egy pillanatra, hogy milyen rövidek a részek! :O
A mangák (= abszurditás XD) univerzumába még vissza kell rázódnom, egészen elszoktam tőle. Egyrészt bizarr a szituáció is és furcsa a srác is. Jobb lett volna rögtön az elején megismerni az indokait, akkor érthetőbb és szimpibb lehetett volna, bár a hűvösségén és a kimértségén az sem változtatott volna. Szeretném mielőbb megismerni és megkedvelni. :D Másrészt olyan ügyetlenül is tálalták ezt az egészet, vagy nem is tudom. Vázlatszerűnek éreztem ezt a részt, és ez egy kicsit zavart, de biztos lesz ez még másképp is. A leányzó nekem sem lett a szívem csücske. Talán nem is lesz, mert olyan kis semmilyen idáig, de nem idegesít. Az az apja! :crazy:
(Makino idegesítő? Viccelsz?! :w00t: Imádom azt a lányt! Legalábbis az élőszereplős verzióban. :whistling: )

Különben honnan érdemes letölteni?

A Kaiti-team oldalán kiírtam, hogy honnan lehet letölteni. :) Nekem passzoltak a vidik, szóval szerintem nektek is fog.

Sarion

Re: Hapimari [Hungarian Subs] (2 of 12)

Postby Sarion » Sun Oct 30, 2016 2:21 pm

Sziasztok!

Remélem mindenkinek tetszett a Hapimari első része, mert máris meghoztam a második részt. :) Végre betekintést nyerhetünk a Mamiya családba és így már Hokuto célja is kicsivel több értelmet nyer. De hogy mit szól ehhez Chiwa megtudjátok, ha megnézitek a részt.

Jó szórakozást hozzá! ;)

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Oct 30, 2016 3:03 pm

Nagyon szépen köszönöm a 2. részt :)

gilnis

Postby gilnis » Sun Oct 30, 2016 5:19 pm

Igen, így már mindjárt más. :) De Hokuto maga is változtatott. Megtört nála a jég, és sokkal barátságosabb és nyíltabb lett. Miért nem tudott kezdettől ilyen lenni? :P :nuts: Tetszik az irány :wub: de kissé gyors a tempó, nem? :whistling: Amúgy ebben a részben Chiwa is sokkal szimpibb volt. Azt szeretem, ha valaki határozott. :thumright:
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Sun Oct 30, 2016 7:06 pm

gilnis wrote:Igen, így már mindjárt más. :) De Hokuto maga is változtatott. Megtört nála a jég, és sokkal barátságosabb és nyíltabb lett. Miért nem tudott kezdettől ilyen lenni? :P :nuts: Tetszik az irány :wub: de kissé gyors a tempó, nem? :whistling: Amúgy ebben a részben Chiwa is sokkal szimpibb volt. Azt szeretem, ha valaki határozott. :thumright:

Valóban gyors a tempó, de talán mert 12 részbe zsúfolták a mangát. Csomó rész kimaradt eddig és néhány dolog egészen eltérően lett megoldva a sorozatban, mint a mangában. De ettől még jó ez is. :) Amúgy szerintem most találtam magamnak egy új kedvenc színészt ezzel a sorozattal. :D

gilnis

Postby gilnis » Sun Oct 30, 2016 10:08 pm

Hogy. lehet. ő. 36. éves - azt mondd meg! :goggle:

És hogy lehetnek egy férfinak ilyen finom, lágy vonásai?! :w00t: Tudjuk, hogy léteznek ufók, lásd No Min Woo vagy Park Bo Gum XD de mindig megdöbbenek, amikor egy újabba botlom. :nuts: Dean is beszállhat énekelni: "szép vagyok, mint senki más, egy sétáló műalkotás". :rofl:

Amúgy még mindig nem ocsúdtam fel, mennyire más lett, mint anno volt. (Vagy én cseréltem azóta szemeket. Agyat esetleg... XD )
A hangja sem hétköznapi, és japánul egyébként mélyebb neki, mint akár angolul, akár kínaiul volt. Tetszik. :wub:

Seino Nana pedig az Itazura na Kiss-ben játszó Honoka Mikire emlékeztet. Talán szebb is nála, Miki viszont jobb színésznő. :whistling:

Mint írtam, nem ismerem a mangát, de szerintem mindkettőjük nagyszerű választás volt. Mintha csak nekik írták volna ezeket a szerepeket. :thumleft:
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Sun Oct 30, 2016 10:19 pm

gilnis wrote:Hogy. lehet. ő. 36. éves - azt mondd meg! :goggle:

És hogy lehetnek egy férfinak ilyen finom, lágy vonásai?! :w00t: Tudjuk, hogy léteznek ufók, lásd No Min Woo vagy Park Bo Gum XD de mindig megdöbbenek, amikor egy újabba botlom. :nuts: Dean is beszállhat énekelni: "szép vagyok, mint senki más, egy sétáló műalkotás". :rofl:

Amúgy még mindig nem ocsúdtam fel, mennyire más lett, mint anno volt. (Vagy én cseréltem azóta szemeket. Agyat esetleg... XD )
A hangja sem hétköznapi, és japánul egyébként mélyebb neki, mint akár angolul, akár kínaiul volt. Tetszik. :wub:

Seino Nana pedig az Itazura na Kiss-ben játszó Honoka Mikire emlékeztet. Talán szebb is nála, Miki viszont jobb színésznő. :whistling:

Mint írtam, nem ismerem a mangát, de szerintem mindkettőjük nagyszerű választás volt. Mintha csak nekik írták volna ezeket a szerepeket. :thumleft:

Egyre jobban lehet érezni közöttük a kémiát. Ahogy halad a sorozat, egyre jobban előjön. :) Amúgy annyira a színésznővel sincs már bajom, csak elsőre nem keltett jó benyomást. :)

Sarion

Re: Hapimari [Hungarian Subs] (3 of 12)

Postby Sarion » Sun Oct 30, 2016 11:01 pm

Szép estét nektek!

Gyorsan elhoztam nektek a Hapimari 3. részét is. :) Nem ígérem, hogy a negyediket is ilyen gyorsan hozom, mivel tanulnom is kell, de igyekszem vele, ahogy tudok. :)

A részről: Ez már kicsit érzelmesebb rész lesz. Végre kezd megtörni a jég Chiwánál és Hokuto is kezd közeledni a felesége felé. De hogy meglegyen a szokásos klisé, feltűnnek a riválisok is mind a szerelemben, mind a munkában. :)

Jó szórakozást hozzá! ;)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Mon Oct 31, 2016 12:42 am

Köszönöm Sarion!Érdekel a sorozat,figyelemmel kísérlek! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Mon Oct 31, 2016 6:43 am

Sarion wrote:Szép estét nektek!

Gyorsan elhoztam nektek a Hapimari 3. részét is. :) Nem ígérem, hogy a negyediket is ilyen gyorsan hozom, mivel tanulnom is kell, de igyekszem vele, ahogy tudok. :)

A részről: Ez már kicsit érzelmesebb rész lesz. Végre kezd megtörni a jég Chiwánál és Hokuto is kezd közeledni a felesége felé. De hogy meglegyen a szokásos klisé, feltűnnek a riválisok is mind a szerelemben, mind a munkában. :)

Jó szórakozást hozzá! ;)

Köszönöm a gyors első három részt, kedves Sarion! :thumright: Kicsit félve kezdtem neki, mert a női főszereplő nem túlzottan volt szimpatikus, meg valahogy nem illett Fujioka Deanhez (akitől ez már a második shoujo live action, amit látok), de a részekkel tényleg megváltozik ez. A felirat is hozza a manga hanuglatát, nagyon tetszik. Csak így tovább! :salut:
Image

szokola

Postby szokola » Mon Oct 31, 2016 6:46 am

Mire megköszöntem volna a 2. részt, máris itt a 3. Nagyon teszik a sorozat, ritkán kezdek a fordítással együtt sorozatot nézni, de letöltés után megnéztem, hogy jó-e a felirat időzítése és itt is ragadtam. Kevés igazán romantikus japán sorozattal találkoztam eddig, pedig már sokat megnéztem, amelyiknek meg nem pityergek a végén az még kevesebb. Kíváncsian várom a folytatást.

Magdimama

Postby Magdimama » Mon Oct 31, 2016 7:40 am

Kedves Sarion!
A fórumot olvasgatva kedvet kaptam megnézni ezt a doramat. Köszönöm szépen a fordítást és a videók megadását. :-)
Image

gilnis

Postby gilnis » Mon Oct 31, 2016 7:45 am

Ejha, ez tényleg gyors volt! Én sem köszöntem meg még a másodikat sem, de akkor egy füst alatt a kettőt! Köszönöm! :D

Sarion wrote:A részről: Ez már kicsit érzelmesebb rész lesz. Végre kezd megtörni a jég Chiwánál és Hokuto is kezd közeledni a felesége felé. De hogy meglegyen a szokásos klisé, feltűnnek a riválisok is mind a szerelemben, mind a munkában. :)

Hmm, nem is tudom. Ilyen tempó mellett van fejlemény bőven :O de egyfelől nem tudom, mennyire hihetek én ennek a közeledésnek, talán a fele sem igaz :whistling: másfelől a komikus hangulatot éreztem ezúttal a középpontban (leszámítva a záró beszélgetést :goggle: ). Ez a titkárnő... XD :nuts: Nem jutok dűlőre, hogy bírom-e vagy idegesít. :D

Lényeg a lényeg, most már mindkét főszereplő igazán tetszik. :thumright: :wub:
Akit egyelőre a "sötét oldalra" XD sorolok, az a pofátlan apuka és a gazdag barátné. :glare:

Várom a folytatást. :D

Még egy kérdés. A mangát hol lehet elolvasni?
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Mon Oct 31, 2016 9:20 am

gilnis wrote:Ejha, ez tényleg gyors volt! Én sem köszöntem meg még a másodikat sem, de akkor egy füst alatt a kettőt! Köszönöm! :D

Sarion wrote:A részről: Ez már kicsit érzelmesebb rész lesz. Végre kezd megtörni a jég Chiwánál és Hokuto is kezd közeledni a felesége felé. De hogy meglegyen a szokásos klisé, feltűnnek a riválisok is mind a szerelemben, mind a munkában. :)

Hmm, nem is tudom. Ilyen tempó mellett van fejlemény bőven :O de egyfelől nem tudom, mennyire hihetek én ennek a közeledésnek, talán a fele sem igaz :whistling: másfelől a komikus hangulatot éreztem ezúttal a középpontban (leszámítva a záró beszélgetést :goggle: ). Ez a titkárnő... XD :nuts: Nem jutok dűlőre, hogy bírom-e vagy idegesít. :D

Lényeg a lényeg, most már mindkét főszereplő igazán tetszik. :thumright: :wub:
Akit egyelőre a "sötét oldalra" XD sorolok, az a pofátlan apuka és a gazdag barátné. :glare:

Várom a folytatást. :D

Még egy kérdés. A mangát hol lehet elolvasni?

Itt el tudod olvasni: http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?manga.1226
A manga is tetszeni fog, ha a dorama bejött. :)

Kata58

Postby Kata58 » Mon Oct 31, 2016 9:30 am

Sajnos egyik formátumú letöltés sem működött nálam :blink..sajnos ráadásul itt is csak ass a felirat... :mrgreen: nem tehetek róla, ügyetlen vagyok az átállításhoz! :x Sok mindent megtanultam már de ez nem megy :cry:

cirmos

Postby cirmos » Mon Oct 31, 2016 1:22 pm

Köszönöm a feliratokat. :-)

cirmos

Postby cirmos » Mon Oct 31, 2016 1:24 pm

Kata58 wrote:Sajnos egyik formátumú letöltés sem működött nálam :blink..sajnos ráadásul itt is csak ass a felirat... :mrgreen: nem tehetek róla, ügyetlen vagyok az átállításhoz! :x Sok mindent megtanultam már de ez nem megy :cry:

Válaszd a zippyshare letöltést! Nekem sikerült azokról letölteni.

Sarion

Postby Sarion » Mon Oct 31, 2016 2:37 pm

cirmos wrote:
Kata58 wrote:Sajnos egyik formátumú letöltés sem működött nálam :blink..sajnos ráadásul itt is csak ass a felirat... :mrgreen: nem tehetek róla, ügyetlen vagyok az átállításhoz! :x Sok mindent megtanultam már de ez nem megy :cry:

Válaszd a zippyshare letöltést! Nekem sikerült azokról letölteni.

Ha ennyi gond van vele, akkor feltöltöm a videókat is a Kaiti-team oldalára. Ha ezután sem megy, akkor passz. :D

gyomar

Postby gyomar » Mon Oct 31, 2016 5:40 pm

Kedves Sarion!
Nagyon szépen köszönöm neked a Hapimari sorozat első 3. részének a fordítását. :notworthy:
Jól sikerült választanod.Igaz én nem szeretem a Japán sorozatokat, de ez meg vett kilóra.Tetszett igazán amit eddig láttam.
Most még a lány apukáját küldeném el valahova, de sejtem, hogy lesznek még ettől rosszabb rokonok is.
Szép estét kívánok.gyomar :-)

Kata58

Postby Kata58 » Mon Oct 31, 2016 5:56 pm

Köszönöm a válaszod, amit kitettél az oldalra külön arról sikerült végre levennem mert sem a zip...sem a fisher nem engedte...de így már meglesz...még egyszer köszönöm :D

Sarion

Postby Sarion » Mon Oct 31, 2016 6:25 pm

Kata58 wrote:Köszönöm a válaszod, amit kitettél az oldalra külön arról sikerült végre levennem mert sem a zip...sem a fisher nem engedte...de így már meglesz...még egyszer köszönöm :D

Örülök, ha segített. :)

Kata58

Postby Kata58 » Tue Nov 01, 2016 9:39 am

Máris megnéztem a 3 részt, és nagyon aranyos kis pihentető sorozat...! :wub: :D

Sarion

Re: Hapimari [Hungarian Subs] (4 of 12)

Postby Sarion » Tue Nov 01, 2016 1:42 pm

Sziasztok!
Meghoztam a Hapimari 4. részét is. Ez a rész nagyon izgalmas volt. :D A többihez hasonlóan ez is eléggé tartalmas rész volt és a végén kaphattunk pár tippet, hogy mi lesz a folytatásban.
Jó szórakozást hozzá! :)

gyomar

Postby gyomar » Tue Nov 01, 2016 2:04 pm

Kedves Sarion!
Hálásan köszönöm neked a 4. rész feliratának a fordítását :notworthy:
Mai nap csúcs pontja, nem is hittem, hogy tanulásod mellett belefért. :salut:
gyomar :-)

Sarion

Postby Sarion » Tue Nov 01, 2016 3:00 pm

gyomar wrote:Kedves Sarion!
Hálásan köszönöm neked a 4. rész feliratának a fordítását :notworthy:
Mai nap csúcs pontja, nem is hittem, hogy tanulásod mellett belefért. :salut:

Én sem hittem volna, de végül belefért. :)

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Nov 01, 2016 4:01 pm

Nagyon szépen köszönöm 4. részt :)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Tue Nov 01, 2016 11:06 pm

Kedves és Tisztelt Sarion!Mert most kellemesen leptél meg... :mrgreen: :w00t: :notworthy:
Köszönöm a 4. részt!

Kata58

Postby Kata58 » Wed Nov 02, 2016 8:59 am

Köszönöm itt is ezt az aranyos sorozatot... élvezem minden percét! :lol :wub:

Agacska

Postby Agacska » Wed Nov 02, 2016 1:06 pm

Nagyon köszönöm az első négy rész feliratát.

Sarion

Re: Hapimari [Hungarian Subs] (5 of 12)

Postby Sarion » Wed Nov 02, 2016 2:42 pm

Halihó mindenki.

Megint hoztam egy Hapimari részt. Nem mondom, hogy naponta hozok friss részt, de igyekszem vele ahogy tudok. :D Ami az aktuális részt illeti ez is nagyon izgis volt. :D A vége viszont elég parás. :D Chiwa apját meg egyre jobban és jobban utálom....hogy tehet valaki ennyiszer keresztbe a lányának...na mindegy is.

Jó szórakozást hozzá. ;)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Wed Nov 02, 2016 4:04 pm

Sarion wrote:Halihó mindenki.

Megint hoztam egy Hapimari részt. Nem mondom, hogy naponta hozok friss részt, de igyekszem vele ahogy tudok. :D Ami az aktuális részt illeti ez is nagyon izgis volt. :D A vége viszont elég parás. :D Chiwa apját meg egyre jobban és jobban utálom....hogy tehet valaki ennyiszer keresztbe a lányának...na mindegy is.

Jó szórakozást hozzá. ;)

Köszi az újabb részt! Alig kezdtem el, de máris majdnem kész a fele! Hihetetlen tempót diktálsz, le a kalappal! De pihenj is azért! :salut:
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed Nov 02, 2016 4:25 pm

Köszi szépen az újabb részt :) :D
A főhősnő haja olyan fura nem!? Nem tűnik igazinak ::glare: :glare: :glare:

Sarion

Postby Sarion » Wed Nov 02, 2016 4:36 pm

novcsi6 wrote:Köszi szépen az újabb részt :) :D

Szerintem sem igazi, de várjuk ki a végét. A sorozatok végére sokszor megváltozik a főszereplők külseje, lehet ő is megváltoztatja a frizuráját. :D

gyomar

Postby gyomar » Wed Nov 02, 2016 5:10 pm

Kedves Sarion!
Nagyon szépen köszönöm neked az 5. rész feliratának a fordítását. :notworthy:
Nagyon ügyes vagy. :salut:

gilnis

Postby gilnis » Thu Nov 03, 2016 1:12 pm

Köszi az új részeket, Sarion. :)

Ámulok és bámulok, hogy igazi házassági ajánlatról volt szó kezdettől fogva! :blink Hozzászoktam a sok "szerződéshez" XD és mivel itt is azt emle- gették, fel sem merült bennem, hogy ne az ismert receptet követnék. Ehhez képest nem azt követik. :O De ad 1, akkor miért arról beszéltek?
Ad 2, miért menne ebbe bele bárki még egy manga univerzumban is? :nuts: Ad 3, mit esznek egymáson ennyi idő után? :blink

Ez így nagyon elsietett és nem hihető, de nem a gyorsaság a bűnös, hanem a megalapozatlanság. Szépen ki kellett volna dolgozni, pontról pontra hogyan jutnak el A-ból B-be. Mindegy, mekkora az időkeret, mindig lehet azon belül úgy gazdálkodni, hogy elégedettek legyünk az ütemezéssel. A kevés epizód és a rövid részek megkövetelnék, hogy haladjanak, ennek ellenére nem tették. Nem történt semmi, ami indokolhatná, hogy érzé- sek alakuljanak ki. Nyilván külsőre vonzódhatnak egymáshoz, szimpatizálhatnak is, de hogy a 4. részben szerelmi bánata legyen Chiwának?! :blink Teljesen úgy érzem, mintha kimaradt volna egy fejezet, miközben nem. :nuts: Chiwa aláírt egy papírt, de az nem hozza magával automatikusan az érzelmeket is. Az ilyesmi nem parancsra alakul ki, és nem egyik pillanatról a másikra. Kicsit úgy csinálnak, mintha akarat kérdése lenne, és egy feleségnek kötelessége lenne szeretni a férjét, ezért Chiwa eldöntötte, hogy szeretni fogja, és szereti. :nuts:

Azon külön ledöbbentem, hogy nemhogy nincs ellenére, még számonkéri a "férjén" :wink: :nuts: :blink
miért nem feküdtek még le egymással? :w00t: :faint: Határozottan nem koreai sorozat! :rofl:
Jut eszembe, Hokuto akkora troll tud lenni! XD De csípem. :D
Ha a színészi alakításokat vesszük alapul, azok sem támasztják alá, hogy szeretnék egymást. Kérdés, azért nem, mert gyengén játszanak, vagy azért nem, mert még tényleg nem szerelmesek. Szerintem Chiwára az előbbi az igaz, Hokutóra az utóbbi. A színésznő sem volt túl meggyőző, de elsősorban az a baj, hogy hiányzik az alap, amitől szerelembe eshetett volna. Hokuto viszont egyáltalán nem is szerelmes. Valamit már érezhet, de ennek még egyáltalán nincs tudatában. Ő maga sem veszi észre, hogy váltakoznak nála az őszinte, manipulatív és képmutató pillanatok.

De vissza az elejére! Mi szükség az elcsábításra és megjátszásra? Miért nem beszélte meg Chiwával, hogy a nagyközönség felé milyen képet szeret- ne, ha mutatnának magukról, mint egy "rendes házassági szerződés" XD esetében? Azt kérte, legyenek szövetségesek, beavatta a családi titkokba, a céljaiba, akkor miért nem őszinte vele teljesen? Miért a gazdag barátnéval tanácskozik? Benne láthatóan bízik, Chiwában ezek szerint nem? Na de akkor miért avatta be? Hol kedves vele, hol közönyös, hol meg úgy tesz, mintha egy púp lenne a hátán. Nem értem.

Az világos, hogy Hokuto egy összetett, rétegzett, sokarcú, titkolózó karakter akar lenni, de az nem mindegy, miért nem lehet rajta eligazodni. Azért nem, mert kifürkészhetetlen, azért nem, mert Hokuto maga se tudja, mit akar, vagy azért nem, mert nem átgondoltan lett megírva. Nem probléma, ha Chiwa nem érti őt, vagy félreismeri, de én, mint néző érteni akarom. Nem probléma, ha előttünk is ellentmondásos, és vannak titkai, de lenne egyértelmű, mi miatt nem tudom, hányadán álljak vele. A készítők pontosan ezt akarták elérni, vagy hiba van a rendszerben? :scratch:

A "sötét oldalon" még mindig a pofátlan apa :crazy: és a gazdag barátné áll. :x Yagami-kun tök aranyos, és Hokuto apjáról senki sem feltételezheti, hogy rossz lenne. :)

Ami Chiwa haját illeti, szerintem jól áll neki ez a hosszú. :-)

A két lírai dal nagyon tetszik az OST-ről :wub: de honnan lehet letölteni őket? :cry: :cry:

Meghallgatni itt tudjátok https://soundcloud.com/ashitarii

A betétdal az あなた と ずっと Anata to zutto, a vége dal az 鱗 (うろこ) Uroko.
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Thu Nov 03, 2016 2:04 pm

Húú gilnis, ilyen hosszú kommentet sem kaptam még, de élvezettel olvastam végig. :D Amúgy teljesen egyet értek veled. A mangában valahogy több értelme volt, hogy miért szerettek egymásba, itt ez valahogy nem tiszta. Na mindegy. :D Ettől a sori nekem bejön és mindig igyekszem mielőbb fordítani két tanulás között, vagy egy nagyobb tanulási idő után, kevés alvással. :D Remélem azért neked is tetszik annyira, hogy megnézd. ;)

Sarion

Re: Hapimari [Hungarian Subs] (6 of 12)

Postby Sarion » Thu Nov 03, 2016 2:53 pm

Sziasztok!

Kevés alvás és tanulás mellett meghoztam nektek a Hapimari 6. részét. :D Újabb érdekes részt kapunk, valamint egy már előre sejthető gonosz karaktert is, aki szerintem sokaknak gyanús volt a kezdetektől. Nem mondok többet, nézzétek meg. :D

Jó szórakozást hozzá! ;)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Nov 03, 2016 3:56 pm

Novcsi, ez nekem is feltűnt... mondom, mi a fene? Paróka? :crazy: Köszönöm a 6. részt, Sarion! Még nem tartok ott, mint ahol te, de igyekszem behozni a lemaradást! :thumright:
Image

Sarion

Postby Sarion » Thu Nov 03, 2016 4:08 pm

Hayako wrote:

Novcsi, ez nekem is feltűnt... mondom, mi a fene? Paróka? :crazy: Köszönöm a 6. részt, Sarion! Még nem tartok ott, mint ahol te, de igyekszem behozni a lemaradást! :thumright:

Szívesen. :) Majd behozod a lemaradást. :D De ha szereted a manga feldolgozásokat, talán a következő tervezett projektem is tetszeni fog. :) Az oldalon megtalálod és már Ismertetőt is írtam hozzá.

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Nov 03, 2016 4:22 pm

A 6.at KÖSZÖNÖM :) :P :P :P

gilnis

Postby gilnis » Thu Nov 03, 2016 4:34 pm

Sarion, ne érts félre, tetszik nekem így is! :D Ilyen szép emberekkel (még mindig XD) nem is tudna nem tetszeni. :wub: :sweat: :mrgreen:

(Köszi a hatost.)

Csak tényleg összezavarodtam. Az egyik pillanatban még semmi sem volt, de a rákövetkezőtől kezdődően Chiwát elkapta a féltékenység, és úgy viselkedik, mintha mindig is szerelmes lett volna. De legalább nála ez állandósult.

Hokuto teljesen össze-vissza viselkedik. Hol kedves, hol rideg. Hol őszinte, hol nem. Hol őszintének tűnik, hol nem. Hol érezni a vonzalmat, hol nem. Hol kifejezetten azt érezni, hogy nem vonzalomról, hanem másról van szó: hülyíti, vagy manipulálja Chiwát, vagy egyéb. Egyszerűen sosem tudom, mi az igazság. Nem tudom, hogy ez hiba-e vagy nem. Ha hiba, a színészé-e vagy a rendezőé. Ha nem hiba, mert a történet ezt a homályt, kettősséget követeli meg, akkor hogy Hokuto tudatosan műveli-e ezt vagy nem. Vegyük pl., amikor Yagami kis híján megcsókolta Chiwát. Először úgy tűnt, Hokutót nem is izgatja, max. kicsit bosszantja, mert az ő otthona. Utólag viszont logikusan nézve féltékenységnek vagy megjátszott féltékenységnek kellett értékelnünk. Összezavarnak, mert a színész tudná hozni a féltékenyt egyértelműen is, ha épp azt kérnék tőle.
Ha pedig Hokuto tudatosan viselkedik Chiwával megtévesztően, azt miért teszi? Miért kellene becsapnia és elcsábítania Chiwát? Mert elcsábította! De ez mit tesz hozzá az üzleti mesterkedéseihez? Még ha Chiwa gazdag lenne, vagy valahogy egyébként hasznot tudna belőle húzni, megérteném, de ilyesmiről szó sincs. Ráadásul Chiwa még segíteni is akar neki! Akkor mi értelme? Vagy szó sincs megtévesztésről, egyszerűen csak ha már a másik felkínálkozott, bolond lett volna nem kihasználni az alkalmat? :nuts: De miért olyan barátságtalan utána is?

Különben Chiwa eleve mi a túrónak kezdett el érzésekről, vonzalomról és hasonlókról beszélni, miért várta el ezeket, amikor Hokuto világosan elmondta neki, milyen okból akarja feleségül venni?!

Á, semmit nem értek! :nuts: :D Ami tuti, hogy ha megtéveszti Chiwát, és megjátssza magát előtte, ha nem, valójában már őszintén beleszeretett ő is. Ennek felismerése még odébb van. De az biztos, hogy azt a telefonbeszélgetést sokféleképpen lehet érteni. Bőven ad okot a félreértésre.
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Thu Nov 03, 2016 4:47 pm

gilnis wrote:Sarion, ne érts félre, tetszik nekem így is! :D Ilyen szép emberekkel (még mindig XD) nem is tudna nem tetszeni. :wub: :sweat: :mrgreen:

(Köszi a hatost.)

Csak tényleg összezavarodtam. Az egyik pillanatban még semmi sem volt, de a rákövetkezőtől kezdődően Chiwát elkapta a féltékenység, és úgy viselkedik, mintha mindig is szerelmes lett volna. De legalább nála ez állandósult.

Hokuto teljesen össze-vissza viselkedik. Hol kedves, hol rideg. Hol őszinte, hol nem. Hol őszintének tűnik, hol nem. Hol érezni a vonzalmat, hol nem. Hol kifejezetten azt érezni, hogy nem vonzalomról, hanem másról van szó: hülyíti, vagy manipulálja Chiwát, vagy egyéb. Egyszerűen sosem tudom, mi az igazság. Nem tudom, hogy ez hiba-e vagy nem. Ha hiba, a színészé-e vagy a rendezőé. Ha nem hiba, mert a történet ezt a homályt, kettősséget követeli meg, akkor hogy Hokuto tudatosan műveli-e ezt vagy nem. Vegyük pl., amikor Yagami kis híján megcsókolta Chiwát. Először úgy tűnt, Hokutót nem is izgatja, max. kicsit bosszantja, mert az ő otthona. Utólag viszont logikusan nézve féltékenységnek vagy megjátszott féltékenységnek kellett értékelnünk. Összezavarnak, mert a színész tudná hozni a féltékenyt egyértelműen is, ha épp azt kérnék tőle.
Ha pedig Hokuto tudatosan viselkedik Chiwával megtévesztően, azt miért teszi? Miért kellene becsapnia és elcsábítania Chiwát? Mert elcsábította! De ez mit tesz hozzá az üzleti mesterkedéseihez? Még ha Chiwa gazdag lenne, vagy valahogy egyébként hasznot tudna belőle húzni, megérteném, de ilyesmiről szó sincs. Ráadásul Chiwa még segíteni is akar neki! Akkor mi értelme? Vagy szó sincs megtévesztésről, egyszerűen csak ha már a másik felkínálkozott, bolond lett volna nem kihasználni az alkalmat? :nuts: De miért olyan barátságtalan utána is?

Különben Chiwa eleve mi a túrónak kezdett el érzésekről, vonzalomról és hasonlókról beszélni, miért várta el ezeket, amikor Hokuto világosan elmondta neki, milyen okból akarja feleségül venni?!

Á, semmit nem értek! :nuts: :D Ami tuti, hogy ha megtéveszti Chiwát, és megjátssza magát előtte, ha nem, valójában már őszintén beleszeretett ő is. Ennek felismerése még odébb van. De az biztos, hogy azt a telefonbeszélgetést sokféleképpen lehet érteni. Bőven ad okot a félreértésre.

Hát igen....félreértésekből mindig van az ilyen sorozatokban. Én csak azt nem értem, hogy a dorama miért nem az eredeti sztorit (mangát) követi? Abban ráadásul nem is Yagami volt Hokuto nagy riválisa. És érthetőbb volt az egész érzelmi fejlődés meg minden. Pocsékul lett átírva a történet és ahogy te is mondtad, sok mindenre nincs logikus magyarázat. De attól még tetszik a sori és a folytatás is tutira jó lesz. ;)

gilnis

Postby gilnis » Thu Nov 03, 2016 4:54 pm

Sarion wrote:Én csak azt nem értem, hogy a dorama miért nem az eredeti sztorit (mangát) követi?

Az élőszereplős változatok mindig direkt el szoktak térni a mangától. Úgy vannak vele, hogy nincs értelme ugyanazt megfilmesíteni.
Lehet, hogy jól jártam, amiért nem ismerem az eredetit? :whistling:
Logika vagy nem logika, várom az őszinte ÉS meghitt pillanatokat :wub: mert idáig vagy csak az egyik, vagy csak a másik volt, vagy egyszerűen nem lehetett bátran elhinni nekik semmit. :unsure: Pedig tudjuk, hogy Hokuto nagyon tud szeretni, ha akar. :wub:
ImageImageImage

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Nov 03, 2016 5:51 pm

Sarion wrote:
Hayako wrote:

Szívesen. :) Majd behozod a lemaradást. :D De ha szereted a manga feldolgozásokat, talán a következő tervezett projektem is tetszeni fog. :) Az oldalon megtalálod és már Ismertetőt is írtam hozzá.

Köszi szépen, igen szeretem őket. Némelyik igen jól sikerül. :thumright:
Image

gyomar

Postby gyomar » Fri Nov 04, 2016 11:52 am

Kedves Sarion!
Hálásan köszönöm neked a 6. rész felirat fordítását. :notworthy:
A volt barátnő eléggé gusztustalan amit művel, a feleséget pedig még nem tudom hova tenni.
Igaza van Gilnisnek, hogy teljesen életidegen amit csinál.
A férjen szétröhögtem magam amikor azt mondta, hogy most elérhető a testem.

judisu

Postby judisu » Sun Nov 06, 2016 12:12 am

gilnis wrote:Sarion, ne érts félre, tetszik nekem így is! :D Ilyen szép emberekkel (még mindig XD) nem is tudna nem tetszeni. :wub: :sweat: :mrgreen:

(Köszi a hatost.)

Sziasztok!

Először is köszönöm a feliratok! Be kell vallanom, hogy az egyik kedvenc mangám! Így a történetet elejétől végéig, oda-vissza ismerem!!! :)
A sorit is már végignéztem angol felirattal!!
Visszatérve a sztorira! Az alapvető baja, és nem is értem, hogy miért tették ez, hogy az egyik kulcsfontosságú jelenetet kihagyták!!! Nem is értem miért, pedig épp az adja meg a hiányérzetedre Gilnis a magyarázotot! A mangában még az elején az egyik rokon elraboltatja Chiwát. Aki úgy gondolja, hogy nem is fog menni érte Hokuto, mert csak szerződéses a házasságuk! DE! Persze, hogy elmegy érte és amikor megakarja menteni, majdnem megsérül Hokuto, de Chiwa odaugrik elé, így őt ütik le és kórházba kerül (kedvenc titkárnőnk időben odaér). Ez volt az a momentum, ami miatt Chiwa elkezdett érezni, vagy merni érezni. És Hokuto számára is ez volt a kezdő lökés, ami miatt elkezdett megbízni, társként tekinteni rá!
Én egész végig ezt a jelentet vártam a legjobban, de elmaradt sajnos. Hogy miért nem értem, hisz ez miatt száműzik a rokont, nem pedig céges okok miatt.
Szóval nem lett tökéletes az átírása a történetnek, de szerintem nagyon édesek. Persze több sebből vérzik, de szerethető. A fanok, szerintem így is olvadoznak tőle, én is! :wub: :wub:
Mindenképpen megéri végignézni, mert több dolog csak a végén fog kiderül, érdemes rá várni!! :thumleft:
Még egyszer köszönöm a feliratokat és türelmesen várom a többit, mert kiíróós és 1000szer újranézős lesz!! :tv: :wub:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sun Nov 06, 2016 2:33 pm

gilnis wrote:
Sarion wrote:Én csak azt nem értem, hogy a dorama miért nem az eredeti sztorit (mangát) követi?

Az élőszereplős változatok mindig direkt el szoktak térni a mangától. Úgy vannak vele, hogy nincs értelme ugyanazt megfilmesíteni.
Lehet, hogy jól jártam, amiért nem ismerem az eredetit? :whistling:
Logika vagy nem logika, várom az őszinte ÉS meghitt pillanatokat :wub: mert idáig vagy csak az egyik, vagy csak a másik volt, vagy egyszerűen nem lehetett bátran elhinni nekik semmit. :unsure: Pedig tudjuk, hogy Hokuto nagyon tud szeretni, ha akar. :wub:

VÉGRE eljutottam a 6. részig!!! :cheers: Mivel az epizódok igen rövidek (kb. 35 percesek), hamar túljutottam rajtuk, de a történet is sodort magával. Mivel ez az egyik kedvenc shoujo mangám nagyon sokat vártam ettől a sorozattól, amit sajnos eddig nem teljesített. Persze, sok helyen átírták a dolgokat (pl. a mangában Chiwa és Hokuto egy helyen dolgozik, na itt nem), de valahogy nem áll össze az egész. Lehet, hogy kevés volt a 12 rész, de én nem érzek semmilyen vonzódást, nemhogy szerelmet a két főszereplő között. Jó, Fujioka Dean jóképű elismerem, a főszereplő lány se csúnya.. ettől függetlenül azt, amit a mangában láttam és átéltem feleennyire se adja vissza a sorozat. Hiányzik a kémia a két "szerelmes" között. :nuts:
Az apuka és a volt barátnő pedig a dráma igazi antagonistái, bár a Mamiya család se fogja vissza magát. :cussing:
Image

gilnis

Postby gilnis » Sun Nov 06, 2016 2:41 pm

judisu wrote:Én egész végig ezt a jelentet vártam a legjobban, de elmaradt sajnos. Hogy miért nem értem, hisz ez miatt száműzik a rokont, nem pedig céges okok miatt.

Ó, de nagyon kár! :O Sokkal jobb lett volna. :wub:

A céges szállal különben sem vagyok kibékülve. Feleslegesen pazarolják rá a drága időt. :glare: Foglalkoznának helyette anyuka halálával
vagy/és az apukával való viszonnyal, a családtagokkal - mi a fenének belőlük annyi, ha csak dísznek vannak?

Amiket írtok, csak egyre jobban megerősít abban, hogy jól jártam, amiért nem a mangát ismertem meg előbb. Habár őszintén szólva még soha nem találkoztam olyan mangával, ami tetszett volna. Valamiért sosem találom szimpatikusnak a szereplőket. :blink :nuts: Igaz, kizárólag olyanokkal próbálkoztam, amiknek volt élőszereplős feldolgozásuk, de kivétel nélkül mindig alulmaradtak a sorozatokkal szemben. :scratch:
ImageImageImage

Sarion

Postby Sarion » Mon Nov 07, 2016 4:10 pm

gilnis wrote:
judisu wrote:Én egész végig ezt a jelentet vártam a legjobban, de elmaradt sajnos. Hogy miért nem értem, hisz ez miatt száműzik a rokont, nem pedig céges okok miatt.

Ó, de nagyon kár! :O Sokkal jobb lett volna. :wub:

A céges szállal különben sem vagyok kibékülve. Feleslegesen pazarolják rá a drága időt. :glare: Foglalkoznának helyette anyuka halálával
vagy/és az apukával való viszonnyal, a családtagokkal - mi a fenének belőlük annyi, ha csak dísznek vannak?

Amiket írtok, csak egyre jobban megerősít abban, hogy jól jártam, amiért nem a mangát ismertem meg előbb. Habár őszintén szólva még soha nem találkoztam olyan mangával, ami tetszett volna. Valamiért sosem találom szimpatikusnak a szereplőket. :blink :nuts: Igaz, kizárólag olyanokkal próbálkoztam, amiknek volt élőszereplős feldolgozásuk, de kivétel nélkül mindig alulmaradtak a sorozatokkal szemben. :scratch:

Ne aggódj, anyuka halála biztosan elő fog még jönni, mert az a fő oka Hokuto bosszújának. Szerintem majd azért olvasd el a mangát is, és majd meglátod a különbségeket a kettő között.

Agacska

Postby Agacska » Sun Nov 20, 2016 6:00 pm

Nagyon köszönöm AZ 5-6. rész feliratát.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Tue Nov 22, 2016 5:47 am

Kedves Sarion! Kissé elkallódtam az utóbbi időben, úgyhogy most tudom megköszönni az 5-6. részek feliratait. Köszönöm! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Sarion

Re: Hapimari [Hungarian Subs] (9 of 12)

Postby Sarion » Fri Dec 23, 2016 6:53 pm

Kedves Mindenki!

Elérkezett az év várva várt napja, amely sok-sok meglepetést tartogat a Kaiti-team fansub részéről is. Köszönjük, hogy egy újabb évet töltöttetek el velünk és reméljük, hogy jövőre is végig velünk maradtok!

Kívánok nagyon boldog, békés karácsonyt mindenkinek!

U.i.: Jó szórakozást az új Hapimari részekhez!

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Dec 23, 2016 8:57 pm

Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket :)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sat Dec 24, 2016 7:07 pm

Sarion wrote:Kedves Mindenki!Elérkezett az év várva várt napja, amely sok-sok meglepetést tartogat a Kaiti-team fansub részéről is. Köszönjük, hogy egy újabb évet töltöttetek el velünk és reméljük, hogy jövőre is végig velünk maradtok! Kívánok nagyon boldog, békés karácsonyt mindenkinek! U.i.: Jó szórakozást az új Hapimari részekhez!

Köszönöm a friss részeket és nektek is boldog karácsonyt kívánok! :wub:
Image
Image

Agacska

Postby Agacska » Sat Dec 24, 2016 7:37 pm

Nagyon köszönöm az újabb részeket.

gyomar

Postby gyomar » Sun Dec 25, 2016 10:27 am

Kedves Sarion!
Nagyon szépen köszönöm neked a 7-8-9. részek feliratainak a fordítását. :notworthy:
Nagy kedvenc a titkárnő, ahogy korábban ti is írtátok, nem lehetett igazán elfönteni,hogy szeresse vagy utálja az ember, most már egyértelműen kedvelem, mert Ő jót akar, és most már ismerjük az Ő múltját, kapcsolódási pontját a családhoz. De viszont már a barátnő-üzleti partnert erősen elküldeném melegebb éghajlatra, annyira irritál, hogy csak na.
További szép napot kívánok.gyomar :-)

cirmos

Postby cirmos » Sun Dec 25, 2016 10:39 am

Köszönöm szépen! :D

Barbibaba

Postby Barbibaba » Sun Apr 09, 2017 9:40 am

Köszönöm!

S vajon ez is egyike lesz a soha el nem készülő sorozatoknak ?!

Üdv
Barbi :|

Return to “Subtitles”