Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Sat Sep 24, 2016 10:12 am

SHOPPING KING LOUIS / VÁSÁRLÁS KIRÁLYA, LOUIS

Image

Eredeti cím: 쇼핑왕 루이 / Syopingwang Rui
Sugárzás: 2016.09.21-2016.11.16. (MBC)
Műfaj: romantikus vígjáték
Részek száma: 16
Írta: Oh Ji Young
Rendezte: Lee Sang Yeob

Főszereplők:
Seo In Guk mint Louis / Kang Ji Sung
Nam Ji Hyun mint Go Bok Shil
Yoon Sang Hyun mint Cha Joong Won
Im Se Mi mint Baek Ma Ri
Kim Young Ok mint Choi Il Soon

Rövid leírás:
Gazdag, vásárlásmániás srácból amnéziás csóró lesz, majd egy kedves lánytól megtanulja a pénz valódi értékét és az igaz szerelmet.

Tartalom:
Kang Ji Sung (Louis) kiskorában egy balesetben elveszíti a szüleit, majd Franciaországban nő fel. Tipikus gazdag örökös, aki mindent pénzzel akar elintézni, viszont nagyon magányos, s unalmát állandó vásárolgatással űzi el. 15 év után visszatér Dél-Koreába, de egy incidens következtében váratlanul amnéziás lesz, ráadásul egyetlen fitying nélkül marad. Megismer egy életvidám, kedves lányt, Go Bok Sil-t, aki segít neki a nehéz időkben. Tőle megtanulja értékelni a pénzt, s hogy nem lehet mindent pénzzel megvásárolni, valamint megtapasztalja az igaz szerelmet is.

Ajánló:

Videólinkek:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

A magyar feliratok innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16).

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
ShoppingKingLouis16.srt
Shopping King Louis 16. rész
- 2016.11.13.
(49.42 KiB) Downloaded 146 times
ShoppingKingLouis1-15jav.zip
Shopping King Louis 1-15. rész (javított verziók)
- 2016.11.13.
(313.04 KiB) Downloaded 100 times
ShoppingKingLouis15.srt
Shopping King Louis 15. rész
- 2016.11.11.
(54.57 KiB) Downloaded 89 times
ShoppingKingLouis14.srt
Shopping King Louis 14. rész
- 2016.11.11.
(52.27 KiB) Downloaded 103 times
ShoppingKingLouis13.srt
Shopping King Louis 13. rész
- 2016.11.06.
(61.41 KiB) Downloaded 118 times
ShoppingKingLouis12.srt
Shopping King Louis 12. rész
- 2016.11.04.
(48.63 KiB) Downloaded 121 times
ShoppingKingLouis10-11hunsub.zip
Shopping King Louis 10-11. rész
- 2016.10.28.
(38.94 KiB) Downloaded 154 times
ShoppingKingLouis09.srt
Shopping King Louis 9. rész
- 2016.10.21.
(57.16 KiB) Downloaded 159 times
ShoppingKingLouis08.srt
Shopping King Louis 8. rész
- 2016.10.20.
(59.14 KiB) Downloaded 135 times
ShoppingKingLouis07.srt
Shopping King Louis 7. rész
- 2016.10.16.
(61.42 KiB) Downloaded 143 times
ShoppingKingLouis06.srt
Shopping King Louis 6. rész
- 2016.10.15.
(59.13 KiB) Downloaded 144 times
ShoppingKingLouis05.srt
Shopping King Louis 5. rész
- 2016.10.09.
(60.83 KiB) Downloaded 131 times
ShoppingKingLouis04.srt
Shopping King Louis 4. rész
- 2016.10.01.
(52.13 KiB) Downloaded 146 times
ShoppingKingLouis03.srt
Shopping King Louis 3. rész
- 2016.09.30.
(59.6 KiB) Downloaded 145 times
ShoppingKingLouis02.srt
Shopping King Louis 2. rész
- 2016.09.25.
(53.19 KiB) Downloaded 147 times
ShoppingKingLouis01.srt
Shopping King Louis 1. rész
- 2016.09.24.
(55.71 KiB) Downloaded 170 times
Last edited by vajandi on Thu Mar 16, 2017 6:57 pm, edited 31 times in total.

vajandi

Re: Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby vajandi » Sat Sep 24, 2016 10:17 am

Elkészültem a Shopping King Louis első részének magyar feliratával, fogadjátok sok szeretettel! :heart: Az eddigieket látva, szerintem jól fogunk szórakozni, én legalábbis nagyon élveztem a fordítást. Minden szereplő nagyon szimpatikus, szerethető, kivéve talán egyet, aki várhatóan a történet negatív figurája lesz. Szerencsére ez a szereplő nem Yoon Sang Hyun karaktere, akit talán még jobban vártam, mint Seo In Guk-ot. :wub: A képmixben felül vásárlásmániás királyfink a titkárával épp pajkos cselre készül, a mellettük lévő képen látható, aggódó nagymama ellen. Alul pedig a két férfifőszereplő első találkozása látható hősnőnkkel. Azt még el tudom képzelni, hogy az epizód végén láthatóan bajban lévő királyfink miképp fog belezúgni segítőjébe, de hogy a szigorú, különc főnök hogyan fog belegabalyodni ebbe az egyszerű leánykába, elképzelni sem tudom. Nos, majd meglátjuk.:mrgreen: Mindenesetre jó szórakozást hozzá! :-)

Megjegyzés: A szerdai részeket várhatóan így, szombat dél körül fogom hozni, a csütörtökit vasárnap estig vagy hétfő estig (attól függően, mennyire érek rá a hétvégén). :wink:

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:13 am, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

dolores953

Postby dolores953 » Sat Sep 24, 2016 12:05 pm

Kedves Andi

Nagyon köszönöm a fordítását ennek a sorozatnak. :D
Mindjárt Mel Brooks "Az élet büdös" c. filmje jutott
eszembe, ahogy a gazdag és minden földi jóval elárasztott ember, hogyan
boldogul a valós életben. :crazy: ( Azt hiszem segítség nélkül nem is sikerülne.)
Kíváncsi leszek a további részekre is. :thumright:

gilnis

Postby gilnis » Sat Sep 24, 2016 12:49 pm

Nagyon köszönöm, Andi! :cheers:
Annyira nagyon szeretem Seo In Guk-ot :wub: képtelen lennék kihagyni, amiben ő játszik! :mrgreen:

Nem is tudom, elkezdjem-e vagy ne, hirtelenjében elárasztottak a sorozatok. :D Hétfő-kedd a királyfiké, szerda-csütörtök a koldusoké,
de péntek-szombatra meg beiratkozott a testőr.... :w00t: :nuts: :D Talán majd kettesével. De sokáig nem hiszem, hogy távol tudnék maradni. :wink:
Last edited by gilnis on Sat Sep 24, 2016 12:54 pm, edited 1 time in total.
ImageImageImage

Jucus85

Postby Jucus85 » Sat Sep 24, 2016 12:51 pm

Oh köszi köszi!

Vártam már nagyon sorit is meg a fordítást is meg YSH-t is meg SIG-t is!

:D

vajandi

Postby vajandi » Sat Sep 24, 2016 1:21 pm

Kedves Dolores, Gilnis és Jucus!
Nagyon szívesen a feliratot! :heart: Remélem, tetszik majd. :D
Gilnis, én is úgy érzem, besokalltam. Herceg, koldus, nekem még Hamupipőke is, és amin még agyalok, hogy belevágjak-e, az nekem is a testőr. Duskálunk a földi jóban. :mrgreen: Ráadásul mellette fordítok is... :sweat: S most, hogy elkezdődött ez a sorozat, a másik tervezett sorim (Goblin) is közelebbinek tűnik. Bevallom, azt jobban várom, mint a most nézetteket együttvéve. :roll Visszatérve erre a sorira, bevallom, eleinte túl sokat vártam, aztán az idő múlásával ezt leépítettem magamban, úgyhogy mire oda kerültem, hogy belekezdjek az 1. részbe, már úgy tudtam nekiállni, hogy jöjjön aminek jönnie kell, szóval nem vártam sokat, nem voltak nagy reményeim. Ehhez képest egy aranyos, vidám kezdést kaptam, szóval cseppet sem csalódtam. :D

gilnis

Postby gilnis » Sat Sep 24, 2016 2:23 pm

Na de kérlek! :goggle: Az ember lánya nem állhat úgy neki egy SIG-sorozatnak, hogy ne legyenek nagy reményei! :w00t:

Megmondom őszintén, először tök meglepődtem, értetlenkedtem, s talán kicsit csalódtam is, hogy Seo In Guk egy sablonos, elcsépelt sztorit elvállal. De rájöttem, hogy a lényeg most is a részletekben rejlik, azok alapján pedig annál inkább érthető, miért vágott bele. Ez a bolondozás az ő igazi terepe! :thumright:
Ez nem egy történetközpontú sori lesz - ezért abszolút ne riasszon el senkit a klisé -, hanem nagyon is karakterközpontú, amiben mindkét főszereplő lubickolhat a maguk furcsa, bizarr, abszurd valóságában, és őket ismerve, fognak is! Ha a befogadó közönség kellőképp pihentagyú, imádni fogja. :mrgreen:

(P.S. Ki ne várná tűkön ülve Gong Yoo-t?! :w00t: )
ImageImageImage

Keiko1981
Global Moderator
Global Moderator

Postby Keiko1981 » Sat Sep 24, 2016 2:55 pm

To everyone,
Please do not post download links such as Mega/Mediafire etc, of drama episodes/specials directly in the forum. We don't want to attract any unwanted attention. Instead, link to site(s) that has them, such as AvistaZ, Nyaa, 540p-ZASK... Thank you for understanding.
Gifted Ones | Twitter | Instagram | MyDramaList.com
Subbing: Dear My Sister, Inochi, Oshin, Seoul 1945
Where to find dramas & subtitles

Ido11

Postby Ido11 » Sat Sep 24, 2016 3:04 pm

Szia Andi!
Én is nagyon örülök Yoon Sang Hyun filmjének :wub:
Köszönöm a feliratot.

vajandi

Postby vajandi » Sat Sep 24, 2016 4:41 pm

Kedves Ido11, nagyon szívesen! :heart:
Egyet kell értenem, Gilnis, itt valóban nem a sztori lesz egyedi, hanem a szereplők játéka. YSH-nak is jól áll az ökörködés. :mrgreen:
Gilnis, a legszebb az egészben, hogy nemcsak Gong Yoo miatt várom a Goblin-t (majdnem annyira imádom Lee Dong Wook-ot is). :wub:
Kedves Mindenki!
Fenti angol nyelvű, moderátori kérésnek eleget téve levettem a videólinkeket, helyette a blogom "LETÖLTÉSEK" menüpontjának linkjét csatoltam, ahonnan szintén elérhetők a videók.

gilnis

Postby gilnis » Sat Sep 24, 2016 5:01 pm

vajandi wrote:YSH-nak is jól áll az ökörködés. :mrgreen:

Meghiszem azt! :D Belegondolva nem is láttam még őt nem ökörködős szerepben. :D De különben megkérdezhetem, mi ez az új (vagy újnak tűnő) lelkesedés Yoon Sang Hyun iránt? Nem mintha nem érteném meg, sőt, nagyon örülök neki, mert megérdemli :heart: csak magyar fronton még nem találkoztam ezzel. :-)

Lee Dong Wook - most megfogtál. :D :heart:
ImageImageImage

smatagd

Postby smatagd » Sat Sep 24, 2016 5:16 pm

Szia Andi!
Köszi a gyors feliratot! Nagy kedvencem Seo In Guk, ráadásul ha még Yoon Sang Hyun is játszik benne biztos nagyon szórakoztató lesz, én nagyon bírom a koreai humort (meg a nem normális japánt is) :D :mrgreen:
Image

Ido11

Postby Ido11 » Sat Sep 24, 2016 5:31 pm

gilnis én Yoo Sang Hyunt a My fair lady óta kedvelem. Sajnos nagyon kevés lefordított sorozata van, bár kétségkívül Oska szerepe volt a csúcs.

vajandi

Postby vajandi » Sat Sep 24, 2016 5:33 pm

Kedves Smatagd, nagyon szívesen! :heart: Barátnőm szinte ugyanezeket a szavakat használta, amikor megindokolta, miért fog életében most először futó sorozatot nézni, ugyanis ennek a két színésznek így együtt nem bír ellenállni. :D :mrgreen:
Amúgy ez a negyedik olyan általam fordított film vagy sorozat, amiben játszik YSH. :-)
Barátnőmmel csak Oskának hívjuk, az volt a csúcsszerepe (sajna azt nem én fordítottam :wink: ).

Timi

Postby Timi » Sat Sep 24, 2016 5:57 pm

Hálásan köszönöm az 1. rész feliratát! :notworthy:

Carmi

Postby Carmi » Sat Sep 24, 2016 6:51 pm

Nagyon köszönöm, Andi, hogy lefordítod ezt a sorozatot!!! :wub: Seo In Guk és Oska együtt... hah!
Én már mindkét részt megnéztem, nyersen is, angollal is, és ha az első rész sokaknak bejött... háát, a második fényévekkel jobb! SIG-nak eszméletlenül jól áll az ökörködés, és a második részben megszakadás a karaktere!
Remélem, jó pár részen át fogja keresni nagyítóval az emlékezetét! Túrja az orrát, a fülét, koszos, haja szerte szét mered, szája körül ketchup, mert a szendvicset nagyjából egészben nyelte le, el ne vegye az, akinek ki kellett fizetnie az árát... Eszméletlen! Azt mondjuk, nem értem, miért hiszi a családja, hogy meghalt a balesetben, hiszen a testét nem találták meg, de ez nem igazán számít, a két főszereplő annyira flúgos, semmilyen klisébe nem passzolnak, hála istennek. Angolul olvastam valahol, hogy a lány (Bok Shil) lelke olyan, mint egy angyalé... Hát, jónak jó, de szerencsére nem az a kétdimenziós, jellegtelen és unalmas kedvesség az övé, hanem nagyon is karakteres egyénisége mögé van rejtve a jósága, csupa helyzetkomikum a második rész, amiben mindketten lubickolnak. Nagyon remélem, Oskánk is hozzájuk lazul, mert igen karót nyelt figura, ha megmarad ilyen unalmas gáncs nélküli lovagnak, persze hoppon maradt lovagnak, nagyon mérges leszek! :goggle:

Andi, szerintem jól választottál, és nagyon örülök, hogy igazi élvezettel fordíthatsz majd! Nagyon várom a második részt a te tolmácsolásodban!!! És hogy mit mondanak a fórumozó társaink. Én is több sorozatot nézek élőben, de hogy ezt is felveszem a "táncrendembe", az a tuti tutija!!! :wink:
Last edited by Carmi on Sun Sep 25, 2016 9:23 am, edited 2 times in total.

vajandi

Postby vajandi » Sat Sep 24, 2016 7:52 pm

Kedves Timi és Carmi!
Nagyon szívesen a felirat fordítását. :heart: Valahogy elszaladt ez a délután, és csak nemrég tudtam nekiállni a 2. résznek, pedig nem így terveztem. :|
Carmi, én is remélem, hogy Oska lazább lesz, bár én így is úgy is imádom. :wub: Ja, és NAGYON-NAGYON örülök, hogy tetszik! :D :lol

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Sep 25, 2016 10:25 am

Szia Andikám ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm :notworthy: a sorozat választását és annak első feliratát.Szép napot. 8)

gilnis

Postby gilnis » Sun Sep 25, 2016 10:42 am

Image
Image

vajandi

Postby vajandi » Sun Sep 25, 2016 10:47 am

És még ő volt a suli királya is... :mrgreen: :mrgreen:

vajandi

Re: Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby vajandi » Sun Sep 25, 2016 3:25 pm

Meghoztam a sorozat fergeteges és akciódús második részét. :-) Annyi érdekes jelenet volt, hogy alig bírtam válogatni a jobbnál jobb pillanatok közül, mit tegyek a képmixbe. Ilyen mértékű bőség zavarában még nem szenvedtem. :mrgreen: Felülre végül a legromantikusabb és a legcukibb pillanatot választottam, alulra pedig három légi jelenetet. Balra Louis veti magát bele magát egy medencébe, középen fősnőnk bemutatja, mit tud egy repülő mókus, jobbra pedig Joong Won részlegvezető repül egy nagyot, miután megcsúszott egy tócsa miatt. Jó szórakozást, sok nevetést kívánok! :D :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:13 am, edited 1 time in total.

Carmi

Postby Carmi » Sun Sep 25, 2016 3:54 pm

Juhhhé!!! Andi, megint szuperlatívuszokra sarkallsz minket a gyorsaságoddal és a fordításod csúcsminőségével! Nagyon köszi a második részt is! :wub:
Délelőtt meg KELLETT néznem angollal, muszáj volt, és pont olyan klassz volt, mint felirat nélkül. És most nézhetem magyarul is, még ma! Louie koldusként lehengerlőbb, mint királyként! Seo In Guk vérlázítóan természetes, bolondos, pajkos, ha kell, szexis, kenyérre kenhetően engedelmes, ő a legédesebb pitiző, ha pénzről, ha egy papírpohárnyi kávéról van szó, és szomorú is úgy tud lenni, hogy a kezem ösztönösen mozdulna, hogy megsimogassam a buksiját, teszem hozzá, nem minden hátsó szándék nélkül... :mrgreen: Micsoda eszméletlen szórakozás vár itt ránk, atyám!!! :dance:

Agacska

Postby Agacska » Sun Sep 25, 2016 6:01 pm

Nagyon köszönöm az első két rész feliratát.

vajandi

Postby vajandi » Sun Sep 25, 2016 6:34 pm

Kedves Carmi és Agacska!
Nagyon szívesen a 2. részt is. :heart: Carmi, annyira jól jellemezted Louis-t! :D :thumleft: Amúgy először én is Louie-nak írtam, de az angol feliratban, és már az azsiawiki-n is átírták a franciás Louis-ra (gondolom, mert Franciaországban nőtt fel a srác). :wink: Alig várom a következő részeket. :dance:

dolores953

Postby dolores953 » Sun Sep 25, 2016 6:51 pm

Szia Andi

Köszönöm a második rész fordítását is. :D
Annyira jól szórakoztam Lajosunkon amint kezdi megismerni a való világot.
Aztán ahogy költekezett csak úgy: hat kávé nem túlzás ez?
Nem tehetek róla, de a mondás jutott az eszembe: "nincs az a sok pénz amit el ne lehetne
költeni, és nincs az a kevés ami elég ne lenne." Jó Lajosunk lassan megtanul a pénzzel bánni. :mrgreen:
Nekem is kellett vagy 50 év. :sweat:

Nagyon várom a további kalandjait.

vajandi

Postby vajandi » Sun Sep 25, 2016 8:46 pm

Szívesen, Dolores! :heart:
Louis ötezres kapott, majd még két db ezrest, és a hétezréből vett 7 db ezer wonos kávét. Fordításkor még meg is állítottam a képet, mert nem akartam elhinni (muszáj volt megszámolnom a poharakat), hogy mind a hétezrét kávéra költötte. :doh: Aztán belegondoltam, egy vásárlásmániásnál ez nem meglepő . :mrgreen: :D
Amúgy fentebb talán Gilnis említette, hogy milyen furcsa, megtartották a temetést, amikor nem is lett meg a holttest. Arra gondoltam, talán az új elnök intézte így, és talán sejti, hogy nem is halt meg a srác. Gyanús volt, amikor a kocsiból visszanézett, mintha tudná, nem is halt meg.
Arra gondoltam, milyen jó lenne, ha Joong Won lenne az első, aki rájönne, Louis él, és megtartaná a titkot, sőt, segítene nekik. Ahogy láttam, él-hal a cégért, előbb úgyis meg akarna bizonyosodni, Louis megérdemli-e az örökségét, megállja-e a helyét, mielőtt így amnéziásan bedobná a mélyvízbe. :wink:

smatagd

Postby smatagd » Mon Sep 26, 2016 8:12 am

Köszi Andi a 2.rész feliratát! Na igen, Seo In Guk valami fergetegesen tud játszani, nem egy virágfiú és nem is egy akcióhős, mégis könnyen bele lehetne szeretni :D :wub:, tényleg, nem is emlékszem láttam-e valaha verekedni :scratch: . Kíváncsi voltam mikor fog a három szál összefutni, nem kellett sokat várni, hamar megismertük mindhárom főszereplő előéletét. Igen, tudtam, hogy ők ketten (SIG és YSH) remek szórakozást fognak nyújtani, a színésznőt egyedül a Sillában láttam, ő volt a fiatal Tokmán, nem egy cicababa :D de nem is baj. Már most imádom ezt a sorozatot :heart:
Image

gilnis

Postby gilnis » Mon Sep 26, 2016 8:43 am

vajandi wrote:Amúgy először én is Louie-nak írtam, de az angol feliratban, és már az azsiawiki-n is átírták a franciás Louis-ra (gondolom, mert Franciaországban nőtt fel a srác). :wink:

S mert a franciáknál volt már ő előtte jó néhány Louis nevű rongyrázó király, akik ugyancsak szerették szórni a pénzt. :D

Köszönöm a második részt! :dance:
ImageImageImage

gyomar

Postby gyomar » Mon Sep 26, 2016 9:17 am

Kedves Andi!
Gratulálok a sorozat választásodhoz, és kívánok sok sikert és sok jó ízű nevetést fordítás közben. :cheers:
Hálásan köszönöm neked az első két rész feliratának a fordítását. :notworthy:
Nagyon jól szórakoztam és főleg a második részen, nem volt semmi.Aztán olvastam a hozzászólásokat , főleg Carmitől röhögtem szét magam.
Így konkrétan kétszer fogunk jó sokat szórakozni.Hála neked Andi. :salut:
gyomar :-)

Timi

Postby Timi » Mon Sep 26, 2016 2:00 pm

Hálásan köszönöm a 2. rész feliratát is! :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Sep 26, 2016 5:00 pm

Kedves Smatagd, Gilnis, Gyomar és Timi!
Nagyon szívesen a 2. részt. :heart: Szerezzen vidám estét! :D :mrgreen: :lol

kendall

Postby kendall » Mon Sep 26, 2016 5:32 pm

Kedves Andi, úgy hírlik nagyon jó hangulatú, szuper vicces​ ​ez a dráma, így hát ​el is kezdem gyűjtögetni a feliratokat. :-)
Nagy köszönet a fordításáért! :thumright:
Image

Nálam Seo​ ​In​ ​Guk​ ​az I remember you​-​ban lett favorit, a​ ​játékával abszolút lenyűgözött.​ :wink:
Image

vajandi

Postby vajandi » Mon Sep 26, 2016 5:40 pm

Igen, jók a híreid, csak megerősíthetem. :mrgreen: A Marriage Not Dating óta nem fordítottam ilyen vicceset. :D
A feliratot nagyon szívesen! :heart: Kívánom, hogy neked is szerezzen sok önfeledt pillanatot! :wink:

vajandi

Re: Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby vajandi » Fri Sep 30, 2016 2:15 pm

Hamarabb elkészültem a 3. résszel, mint vártam, fogadjátok sok szeretettel. :-) Ebben a részben felbukkan egy új szereplő, a képmixben felül középen őt láthatjátok. Kissé titokzatosnak tűnik az elején, de miután rájön az ember, hogy kicsoda és milyen ember, elveszíti a „varázsát”. Na jó, azért nem kell utálni, néha egész jó fej, sokat segít főhőseinknek. :-) Alul középen Bok Sil fényben tündököl egy hőstette után, két oldalán Louis és Joong Won épp elvarázsolódik, költőibben kifejezve: szívük immáron Bok Sil-ért dobog. :heart: Jó szórakozást ehhez a részhez is! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:14 am, edited 1 time in total.

dolores953

Postby dolores953 » Fri Sep 30, 2016 7:01 pm

Andi, köszönöm a 3.rész feliratát is. :D
Mindjárt megnéztem azon melegében , ahogy feltetted.
Na ez volt az a rész, ahol sokat mérgelődtem, és keveset nevettem.
Ez az aranyos kislány nem győzi a munkát ,hogy győzze etetni a siserahadat. :mrgreen:
Haragudtam Király Lajosra/Lajos királyra mert attól, hogy nem emlékszik semmire,
azért a munka végét megtalálhatná. :crazy:
Bele néztem a következő részbe is, hát lesznek még meglepetések... :unsure:

vajandi

Postby vajandi » Fri Sep 30, 2016 7:29 pm

Kedves Dolores, nagyon szívesen a feliratot! :-)
Tényleg jó lett volna, ha Louis is nekilátott volna keményen dolgozni, aztán megkérni a lány kezét és összeházasodni... No de mi lesz akkor a végén? :mrgreen: :P Egy srácnak, aki életében még két gyufaszálat se tett keresztbe, aki nem tudja, milyen verejtékezni, valószínűleg idő kell, hogy megtanulja a munka fontosságát, megbecsülni, ami van. Épp erről szól a sztori, szóval én még nem vártam csodát. A szomszédfiún az első sokk után már meg se lepődtem, milyen pofátlan, inkább az anyján, hogy ő is milyen mohó volt a hússütésnél. Ami a legjobban kíváncsivá tesz, vajon a lány hogyan állja majd meg a helyét a munkahelyén? Habár ha csak iratokat kell ide-oda vinnie, azzal ellavírozhat egy darabig. Szegénykének nincs könnyű dolga, nem lennék a helyében. :|

smatagd

Postby smatagd » Sat Oct 01, 2016 9:15 am

Kedves Andi, köszi az újabb feliratot,olyan nagyon örülök ennek a szórakoztató sorozatnak a két "holdas" történet mellett.
dolores953 wrote:
Haragudtam Király Lajosra/Lajos királyra mert attól, hogy nem emlékszik semmire,
azért a munka végét megtalálhatná. :crazy:

Szerintem ez a történet egy fricska a cseboloknak,egy görbe tükrön keresztül akarja bemutatni, hogy a jó módban élő csebolnak fogalma sincs az életről, nem is nagyon érdekli, hogy kerül az étel az asztalra, azt gondolja, hogy pénzzel mindent meg lehet oldani. Egy ilyen családban minden háztartási munka a nők feladata, a csebol feleségek nem dolgoznak, ők irányítják a személyzetet, ugyan honnan tudná szegény Louie hogyan kell segíteni, hiszen még a konyha közelébe se engedték.

Szétröhögtem magamat Louie-on amilyen ártatlan arccal rácsodálkozott arra, hogy "jé, hát így kell vizet melegíteni?", imádom Song Il Guk arcjátékait :wub: , amikor bedobja a durcit, olyan képet vág pont mint egy óvodás, annyira szórakoztató. :D Eddig nem igen figyeltem fel Yoon Sang Hyun-ra mint pasira, mintha megszépült volna, vagy lefogyott? soványabb az arca és simább, már nem olyan puffadt mint egy alkoholistáé :D , lehet, hogy plasztikázták? még nem sok szerep jutott neki, vajon milyen szándékkal helyezte arra az osztályra Bog Sil-t? nem hiszem, hogy rosszindulatból, ahogy az az élősködő szomszéd srác mondta, nagy franc az anyjával együtt, az biztos :mrgreen: , ők is csak kihasználják szegény kiscsajt. Annyira jó ez a karakter, hol találni ma ilyen egyszerű, ártatlan, jó indulatú lányt?
Image

gyomar

Postby gyomar » Sat Oct 01, 2016 12:18 pm

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3. rész feliratának a fordítását. :notworthy:
Nagyon aranyos volt ez a rész is, leszámítva a szomszéd családot.
Arra lennék kíváncsi, hogy ki volt az aki háznál figyelte Lajost, esetleg az öcsi?

vajandi

Postby vajandi » Sat Oct 01, 2016 12:40 pm

Kedves Smatagd és Gyomar!
Nagyon szívesen a 3. részt. Nekem is feltűnt, hogy Yoon Sang Hyun jobban néz ki. Remélem, nem plasztika miatt. Talán a szerelem lefogyasztotta. :wub: :whistling: (habár nekem előtte is bejött, akkor sem tűnt alkoholistának).
Arra leskelődő alakra én is kíváncsi lennék, vajon ki lehet. Nem hinném, hogy a lány öccse.
Azt már tudjuk, nem baleset volt Louis karambolja, de - ahogy fentebb valaki felvetette - akkor miért is volt temetés, hisz nem volt holttest. Barátnőm egy morbid gondolatot ültetett a fejembe: Mi van, ha a kocsiban Bok Sil öccse volt, és ő halt meg? Elég hajmeresztőnek tűnik, de nem zárnám ki. :scratch:

vajandi

Postby vajandi » Sat Oct 01, 2016 1:13 pm

Nem hiszem el... Fél órája volt csupán, hogy a fentieket írtam, és most tudtam meg az igazat a fenti spoileremmel kapcsolatban.
Ugyanis most értem a 4. rész végére, még az ellenőrzés van hátra....
...és tényleg igaz, hogy volt valaki a kocsiban, tehát van holttest, csak épp nem Louis-é. Ezek után minden esély megvan rá, hogy Bok Nam-é legyen, mivel a melegítője Louis-n volt. Alig bírom elhihnni... :goggle:

vajandi

Re: Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby vajandi » Sat Oct 01, 2016 4:08 pm

Elkészült a 4. rész is, ami sok meglepetést tartogat. :-) Előre is elnézést, de a képmixnél nem tudtam visszafogni magam, szóval kissé (vagy nagyon?) spoileres lett. :whistling: Három „nagy” találkozást láttok benne (Louis újabb találkozását Joong Won részlegvezetővel, továbbá a leendő elnökkel és nejével, vagyis az álszent Ma Ri szüleivel). A bal felső képre pedig a blogomon egy „Erika” nevű hozzászóló hívta fel a figyelmemet, köszönet érte neki! :heart: A második részben látható, 42:24-nél, Louis emlékei között. Nem ismerős Nektek jobbról a 2. fiú? Ráadásul egy autó van a háttérben, ami szintén gondolatébresztő. :scratchchin: Nem is írok többet, mert megköveztek, hogy túl sokat árulok el. Nagyon jó rész volt ez is, kis meghittséget, romantikát is belecsempésztek. :-) Joong Won nem sokat beszél Bok Sil-hoz, de minden szava „aranyat ér”. Imádom őt, ahogy a főszereplő párocskát is. :heart: Jó szórakozást! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:16 am, edited 1 time in total.

Ido11

Postby Ido11 » Sat Oct 01, 2016 5:37 pm

Kedves Andi, köszönöm szépen a 4. rész feliratát.
Most néztem meg az első három részt. Az indítás bolondos volt, a továbbiakban pedig elég nehezen viseltem a sorozatos átveréseket. Mintha az összes lehetséges formáját felsorakoztatták volna. Iszonyodom az ilyesmitől. Remélem a továbbiakban kevesebbet kapunk belőle. Azt írtad, hogy ez egy vidám sorozat, hát ezek egyáltalán nem voltak viccesek. Csak a főszereplők nagyszerű játéka feledteti, akik olyan könnyedén veszik, hogy becsapják őket.
Megnéztem a 2. részt, azzal a bizonyos képpel, elgondolkodtató. Erika miket nem képes észrevenni :salut:
Akkor most nekilátok a 4. résznek. Szia.

vajandi

Postby vajandi » Sat Oct 01, 2016 6:28 pm

Kedves Ido11! Nagyon szívesen a feliratokat! :heart: Sajna a 4-esben is van egy átverés, habár abban "csak" egy ötletet lopnak el, de persze az is tud fájni. Szegény Bok Sil-t néha nagyon tudom sajnálni. A sorozat végére, remélem, nem csak Louis változik meg, hanem Bok Sil is, és nem lesz többé naiv vidéki lány. Ebben talán segít majd neki a főnöke is. :wink:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Oct 02, 2016 4:48 am

Szia Andikám ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm :notworthy: az utóbbi részek feliratát Szép napot.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sun Oct 02, 2016 5:58 am

Kedves Vajandi!Köszönöm az eddigi részek fordításait. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

smatagd

Postby smatagd » Sun Oct 02, 2016 9:22 am

Kedves Andi, köszönöm a 4.rész feliratát. Na ez már komolyabb hangvételű epizód volt, Louis-unk :heart: kap egy-két pofont az élettől, amit abszolút megérdemel, eddig búra alatt élt, most legalább megtapasztalja a szegényebb réteg mindennapi kűzdelmét.Bok Sil-nak szerintem meg se kottyan, hogy kettőjükről gondoskodik, a vidéki házban áram és víz nélkül sokkal nehezebb körülmények között élt, talpra esett csajszi, hamar megtanul alkalmazkodni a környezethez. A szomszéd anya és fia kezd megvilágosodni, úgy látszik jó hatással van rájuk Bok Sil :lol .
Felmerült, hogy az autóban Bok Nam ült és talán meghalt, de nem találtak holttestet, nem? remélem végül előkerül és az a mocsok Baek Sun Goo megbűnhődik.
.
Joong Won óvatosan közeledik Bok Sil-hoz, nem akarja megsérteni büszkeségét, hát nem tudom melyik pasinak fogok jobban szurkolni, mindkettőt imádom :heart:
Image

vajandi

Postby vajandi » Sun Oct 02, 2016 5:12 pm

Kedves Vercsike, BINGOOO és Smatagd!
Nagyon szívesen a fordítást. :heart:
Smatagd, amit a spoilerben írtál, arra talán már választ kaptál, legalábbis ha megnézted a 4. részt. Egyébként én is bajban vagyok, én is mindkét srácot imádom. Mindenesetre Ma Ri-nak is kezd bejönni Joong Won, sajnos, csak nehogy rátelepedjen, s újabb célpontként kiszemelje. Jobban utálom a csajt, mint apuciáját, pedig az sokkal sárosabb. Joong Won-t már most nagyon sajnálom, ahogy a háttérből próbál segíteni, érzéseit még maga előtt is eltitkolva... Már az elején ez van, mi lesz itt később? Meg fog szakadni érte a szívem... :cry: :sorry:

Agacska

Postby Agacska » Mon Oct 03, 2016 6:25 am

Nagyon köszönöm az első 4 rész feliratát.

gyomar

Postby gyomar » Mon Oct 03, 2016 8:08 am

Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 4. rész feliratának a fordítását. :notworthy:

Timi

Postby Timi » Mon Oct 03, 2016 12:27 pm

Köszönöm szépen a 3-4. részek feliratait! :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Oct 03, 2016 5:30 pm

Kedves Agacska, Gyomar és Timi!
Nagyon szívesen a 4. rész feliratát. :heart: Jó szórakozást hozzá! :D :D

vajandi

Postby vajandi » Wed Oct 05, 2016 6:11 pm

Gondoltam, szólok, a mai rész elmaradt, a héten csak egy részt vetítenek, sajnos. :-(

smatagd

Postby smatagd » Wed Oct 05, 2016 6:24 pm

Köszi Andi! kár, hogy elmarad már úgy vártam, kedves vagy, hogy tájékoztattál minket :roll
Image

gilnis

Postby gilnis » Wed Oct 05, 2016 6:37 pm

Miért maradt el? Nem is bánom, mert különben én maradnék le, mint a borravaló. :D

Köszi az új részeket! :heart:
ImageImageImage

vajandi

Postby vajandi » Fri Oct 07, 2016 7:13 am

Kedves Smatagd és Gilnis, nagyon szívesen. :-) Sajnos fogalmam sincs, miért maradt el, talán valami ünnep vagy sportesemény miatt. :scratchchin:
Igaz, csak egy részt kell fordítanom a héten, de ezúttal nem leszek kész olyan hamar (egy hónap után végre hazalátogatott pár napra a lányom, így kevesebb időm van most fordítani), emiatt türelmeteket kérem. :sweat:

smatagd

Postby smatagd » Fri Oct 07, 2016 12:14 pm

Kedves Andi, persze, hogy türelmes vagyok hiszen Te teszel szívességet, első a család :wub:
Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Oct 07, 2016 6:47 pm

A Cinderella mellett ennek a sorozatnak is nagyon örülök, végre megnéztem a 4 részt,igaz 2x2-vel sikerült, de élveztem minden pillanatát. Mindenki szuperül hozza a nagyszerű karakterét..persze az első pillanatok után megint /amnézia/ de neki még azt is elnézem...mert annyira szuperül játssza, de egy dologra emlékszik, hogy a tárgyak beszélnek hozzá ha kitünő minőségű :lol :mrgreen: ..nehéz lesz ebből majd kigyógyulnia.. a negatív karakterpáros...akik már most frászt kaptak hogy Louse életben van ...vajon mennyi nehézséget fognak még okozni?
Kíváncsian várom a továbbiakat. Köszönet a remek fordításért :lol :wub: :wub: :thumright: :thumleft:

gilnis

Postby gilnis » Sun Oct 09, 2016 4:50 pm

Kép, de nem tudom, spoileres-e.
Image
Image
Image
:rofl: :rofl:

Vicces, hogy közvetlenül a Police Unit 38 után, amiben ellenségeket játszotta Seo In Gukkal, itt nagy pajtikat. :D
ImageImageImage

vajandi

Re: Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby vajandi » Sun Oct 09, 2016 5:19 pm

Gilnis, köszi az infót! A kép annyira nem spoileres. :mrgreen:

Meghoztam az 5. részt is. :-) Több hét után a lányom végre hazajött, így egy kicsit lassabban tudtam csak haladni a fordítással, de örülök, hogy még a hétvégén elkészültem vele. Nagy kitolás, hogy elmaradt a héten egy rész, így nehéz lesz a várakozás, ugyanis az epizód eléggé izgalmasan zárul. Még szerencse, hogy van a végén előzetes a következő részből, ez valamennyire kompenzál az izgalmakért. Ebben az epizódban a humor mellett több romantikus pillanat is vár ránk. Az egyik legszebb pillanat a képmix bal felső sarkában látható, és van még egy nagyon szép, egy tengerparti, azt majd a filmben meglátjátok. Én ennél a résznél (is?) teljesen belezúgtam Yoon Sang Hyun-ba, vagyis a karakterébe, Joong Won-ba, néha meg kellett állítanom nála a videót, és párszor visszatekerni, annyira imádtam minden apró rezdülését, a morgásait, a mosolyait, egyáltalán mindent. A képmixem többi fotóján tehát nem véletlenül ő látható. Jobbra felül kialvatlanul fantáziál szerelméről és annak lakótársáról, alul pedig 1-1 elkapott mosoly látható, melyek Bok Sil-nek köszönhetők. Nagyon jó szórakozást ehhez a részhez is, és vidám jövő hetet kívánok! :D :lol

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:16 am, edited 1 time in total.

kendall

Postby kendall » Sun Oct 09, 2016 5:34 pm

Kedves Andi, köszönet az újabb részek fordításáért!!​ :glare:

Kívánom, hogy neked is szerezzen sok önfeledt pillanatot! :wink:

Kikapcsolódásnak tökéletes lesz!!​ :D :wink:

:wub:
Image
:salut:
Image

vajandi

Postby vajandi » Sun Oct 09, 2016 6:00 pm

Szívesen, Kendall! :-) Én pedig köszönöm a gif-eket! :thumleft: Szívesen nézek meg sokszor egymás után egy-egy remekül kiollózott pillanatot. :D :mrgreen:

onna

Postby onna » Sun Oct 09, 2016 10:38 pm

Kedves Andi,
Nagyon köszönöm a fordítást! Remek ez a sorozat már attól is, hogy Seo​ ​In​ ​Guk​ játszik benne. Nekem a King of hight school-ban tűnt fel lenyűgözően aranyos játékával (kár, hogy az utolsó részeknek nincs vagy nem letölthető a magyar felirata), utána persze az I rememberben kontrázott rá. Ő is azon kedvencek közé tartozik, akit minden szerepében látni kell. (Kár, hogy a S-38 néhány része még magyar felirattal nem nézhető.)Neki való ez a szerep, mást nem is tudnék elképzelni így shoppingolni, hogy beszélget a minőségi áruval. No meg megint kettőzött én-t játszik, de a vásárlási szokása megmaradt. Amnéziásan az étvágya is megnőtt és édes, ahogy teli pofával majszol...
Aranyos a történet
és most már előkerült a kocsinál valaki, aki tuti, hogy nem az öcsike, mert akkor hogy cseréltek volna ruhát? Továbbá az iskolás leányka gengszterek is hivatkoztak reá....

Image

Image

Image

gyomar

Postby gyomar » Mon Oct 10, 2016 6:54 am

Kedves Andi!
Hálásan köszönöm neked az 5. rész feliratának a fordítását. :notworthy:
Nagyon aranyos, szórakoztató rész volt. :wub:
Szép hetet kívánok.gyomar :-)

smatagd

Postby smatagd » Mon Oct 10, 2016 9:46 am

Kedves Andi köszi az 5.feliratot, annyira jó volt ez az epizód. Song In Guk grimaszain szétröhögtem magamat, Yoon Sang Hyun imádni való a féltékeny pasi szerepben. :wub:
onna én végig tudtam nézni a King of high schoolt, a vikin fent van , azt hiszem onnan szedtem le a hiányzó feliratokat, mert én mindig letöltöm a videókat magamnak.
Image

Timi

Postby Timi » Mon Oct 10, 2016 4:03 pm

Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát, begyűjtve! :D

vajandi

Postby vajandi » Mon Oct 10, 2016 6:16 pm

Kedves, Onna, Gyomar, Smatagd és Timi!
Nagyon szívesen az 5. részt. :heart: :-) :heart: Mindenkinek kellemes hetet! :lol :tv:

onna

Postby onna » Tue Oct 11, 2016 6:10 pm

Köszönjük, kellemes hetünk van tényleg :tv: és várjuk már az adásnapot, hogy lecsaphassunk :dance: :dance: :dance: Louisunkra.
:heart: :heart: :heart: :w000t: :w000t: :heart: :heart: :heart: :w000t: :w000t: :heart: :heart: :heart:

dolores953

Postby dolores953 » Thu Oct 13, 2016 1:40 pm

Köszönöm a 4.-5.rész feliratát, Andi.

Voltak nagyon jó pillanatai a két résznek, de most a rosszról írnék.
Vajon mire gondolt a forgatókönyv író amikor Lajosunkat infantilisnak
ábrázolta ? Lajos nem az értelmi képességét vesztette el, hanem az emlékeit. :crazy:
Vásárolni azt tud (részletre), azt nem felejtette el. :whistling:
Az többi cselekmény szálai is alakulgatnak, majd meglátjuk hová fejlődik.

vajandi

Postby vajandi » Thu Oct 13, 2016 4:56 pm

Dolores, nagyon szívesen a feliratokat! :-) Köszi a véleményed! :-) Reméljük, jó irányba változik majd a sorozat. :mrgreen:
:offtopic:
Gondoltam, itt is megmutatom a következő fordításom, a Goblin (azaz Gong Yoo és Lee Dong Wook új sorozatának) ajánlóit:
https://www.youtube.com/watch?v=LY0SWfqEo6Q
https://www.youtube.com/watch?v=sxzb0E2QlR4
Itt egy kép is a sorozatból:
Image

onna

Postby onna » Fri Oct 14, 2016 7:01 pm

Seo In Guk-on szétnevettem magam, amikor teli pofával zabál, úgy élvezi az életet. Ez neki újdonság, s mint egy újszülöttnek, akinek minden vicc új, rá is minden az újdonság varázsával hat, ezért tűnik infantilisnak, pedig csak természetes és átél egy eddig meg nem élt gyerekkort.
Érdekes, ahogy Louis az osztályvezetőnél meglátja a régi megszokott környezetét, egyből vált, s mintha ő lenne a lakhely ura, parancsokat osztogat. Szétdurrantam a röhögéstől, ahogy mindenkit ugráltat és azok szó nélkül teszik a dolgukat. Belenéztem a legújabb részbe, persze angol felirat nélkül is élvezhető volt. Kíváncsi leszek, ki mehetett be Go Bok Shi lakásába és miért? A kalapácsos gyilkos már jó ideje nézegette a házat, kiszúrta, hogy él a srác, akinek megrendelésre már az általa okozott karambolban meg kellett volna halnia. Yoon Sang Hyun alakította osztályvezetőnknek talán életében először tetszik egy lány. A szülei meg totál kikészülnek, amikor meglátják meztelenül a fiúk ágyában Louist. Szóval jó részeknek nézünk elébe.

Image
Image
Image
amikor meglátja a százlábút
Image

vajandi

Re: Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Ep 6 of 16)

Postby vajandi » Sat Oct 15, 2016 7:09 pm

Az ölelés világnapján, egy nagy, virtuális ölelés kíséretében meghoztam a sorozat 6. részét. Image Ennek örömére a képmixbe három nagyon boldog, önfeledt pillanatot választottam. :wub: A negyedik képen egy szokatlan szituációt láthattok: Louis éppen Joong Won nyakkendőjét köti. Többet nem is árulok el, én imádtam ezt az epizódot is, a színészek lubickolnak a szerepben, nincs rájuk panaszom. Ha rám hallgattok, vártok még egy napot, és egyben nézitek a 7-essel, holnap estére talán elkészülök vele, ugyanis ennek a résznek a megszokottnál izgalmasabb befejezése van. Kellemes hétvégét, jó szórakozást! :tv:

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:17 am, edited 1 time in total.

Timi

Postby Timi » Sat Oct 15, 2016 8:37 pm

Köszönöm szépen a 6. rész feliratát! :D

onna

Postby onna » Sat Oct 15, 2016 10:00 pm

Drága Andi,
Köszönöm a 6. részt

vajandi

Postby vajandi » Sun Oct 16, 2016 11:56 am

Kedves Timi és Onna, nagyon szívesen a 6. részt. :heart: Most tartok a 7-esnek a kétharmadánál. :wink:

vajandi

Re: Shopping King Louis [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)

Postby vajandi » Sun Oct 16, 2016 7:02 pm

Ígéretemhez híven ma estére el is készültem a sorozat 7. részével. Ezúttal direkt nem spoilerezek, a képmix is elég titokzatosra sikerült. Alul egy fontos pénzérme látható, valamint az elhíresült, limitált kiadású felsőruházat 100. darabja. Vajon kié lehet e két holmi? Felülre pedig egy „nagy” találkozás 1-1 pillanatát ollóztam. Lehet, hogy alakulóban van még egy szerelmes pár? Sokat lehet izgulni és nevetni is ezen az epizódon. Remélem, Nektek is tetszik majd. Jó szórakozást hozzá! :D :mrgreen:

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:17 am, edited 1 time in total.

Return to “Subtitles”