Beautiful Mind (Hungarian Subs) (5 of 14)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
evii899

Beautiful Mind (Hungarian Subs) (5 of 14)

Postby evii899 » Thu Aug 18, 2016 11:56 am

Beautiful Mind

Eredeti cím: 뷰티풀 마인드
Műfaj: orvosi, thriller
Részek száma: 14
Csatorna: KBS2
Vetítési időszak: 2016. június 20 - 2016. augusztus 2.

Főszereplők:

Jang Hyuk - Lee Young Oh
Park So Dam - Gye Jin Sung
Yoon Hyun Min - Hyun Suk Joo
Park Se Young - Kim Min Jae

Ismertető:

A Hyeonseong Kórház egyike az ország legjobb és legkorszerűbben felszerelt egészségügyi központjainak. Azt gondolhatnánk, hogy ennél biztonságosabb hely nem is létezik a világon, pedig a kórház mélyén kétséget ébresztő események és rejtélyes gyilkosságok zajlanak. Lee Young Oh kiváló idegsebész, akit betegei tisztelete övez, ugyanakkor sötét titkot rejteget a munkatársai és közvetlen környezete előtt. Magányos, elzárt életébe lassan-lassan beférkőzik a talpig becsületes, vidám és együttérző Gye Jin Sung rendőrnő, akivel együtt erednek a gyilkosságok nyomába. Vajon kiderül az igazság? Választ kapunk arra az örök kérdésre, hogy "rossznak" születni kell-e vagy a környezetünk határozza-e meg azt, hogy felnőttként mivé válunk?

A magyar felirat Viu angol feliratának felhasználásával készül.

Magyarra fordítja: evii

A fordítással kapcsolatban:

Nagyjából havonta fogok új feliratot feltenni. Mivel a magázódás/tegezés viszonyában az angol felirat nem sokat ér ( :) ), ezért fordítás közben figyeltem az eredeti szövegre is, ezért tapasztalhatjátok majd azt, hogy az egyik pillanatban még magázódnak majd hirtelen tegezésre vált a párbeszéd, aminek a hátterében a bonyolult kapcsolati háló áll (pl. Apa, aki egyszerre a fia főnöke is). Ha bármilyen észrevételetek van a feliratokkal kapcsolatban, akkor nyugodtan jelezzétek!
Attachments
Beautiful.Mind.E05.160704.360p-NEXT.HunSub.srt
(49.68 KiB) Downloaded 256 times
Beautiful.Mind.E04.160628.360p-NEXT.HunSub.srt
(63 KiB) Downloaded 326 times
Beautiful.Mind.E03.160627.360p-NEXT.HunSub.srt
(65.35 KiB) Downloaded 353 times
Beautiful.Mind.E02.160621.360p-NEXT.HunSub.srt
(67.35 KiB) Downloaded 382 times
Beautiful.Mind.E01.160620.360p-NEXT.HunSub.srt
(55.81 KiB) Downloaded 459 times
Last edited by evii899 on Sun Jan 08, 2017 9:05 pm, edited 8 times in total.

gilnis

Re: Beautiful Mind (Hungarian Subs)

Postby gilnis » Thu Aug 18, 2016 5:31 pm

Kedves evii! Nagyon köszönöm a fordítást! :) (De hol vannak a feliratok? :whistling: )

Image

Én már láttam a sorozatot, és a hibái ellenére is nagyon tetszett, az 5-6-7-8-9-10. részeit egyenesen imádtam! :heart: :heart: :heart: Ha csak a színészi tehetségen múlott volna, vagy a stábnak valamivel több szerencsében és jóindulatban lett volna része, a BM-ból minden idők egyik legeslegjobb koreai kórházas sorozata válhatott volna. Nagy kár, hogy a kapzsiság és a rohamtempó ismételten keresztbe tett a tehetségnek... :glare: Szomorú párhuzamot lehet vonni aközött, ahogyan a főszereplő Lee doktorral bánik a kórház, és ahogyan a KBS bánt a produkciós irodával, illetve kezelte magát a sorozatot.... :pale:

Habár a kezdése hagy némi kívánnivalót maga után, és valamelyest a vége is megsínylette a lerövidítést (üzenem a KBS-nek, hogy :x :thumbdown: :foot: ), összességében ez egy igényes, értékes kis gyöngyszem az emberségességről, etikusságról, jóságról. Jang Hyuk az első pillanattól az utolsóig fantasztikusan élvezetes alakítást nyújtott. A karaktere megdöbbentő, bámulatba ejtő, elképesztő, szórakoztató, ijesztő és még folytathatnám, rendkívül széles skálán mozgott. Jang Hyuk vagy/és a karaktere is egymaga elvitte volna a hátán az egész történetet, de igazságtalan lenne egyedül őt dicsérni, mert tényleg mindenki nagyon kitett magáért. Roppant érdekes, rejtélyes, összetett karaktereket kaptunk a különleges, izgalmas, szívhez szóló orvosi esetek mellé, számtalan hatalmas fordulattal, és akkor a romantikát még meg sem említettem... Aki úgy dönt, hogy megnézi, garantáltan nem fog unatkozni! :salut:

Image :wub: :wub: :wub:

Kitartást és sok örömet kívánok a folytatáshoz. :-) Nagyon örülök, hogy hála neked, magyarul is megnézhetem majd! :cheers:

jutka12

Postby jutka12 » Thu Aug 18, 2016 5:57 pm

Nagyon nagy örömmel látom h lesz itt fordítás a sorozathoz.

a 6. részig láttam, és nagyon megszerettem, igen , nagy kár a gyártók és a pénz és kitudja milyen befolyások viszik el az értékes
témát. karakterábrázolást.

nem ezt érdemli a sorozat.
/de a darálóknak mindig vannak áldozatai/

kérlek, ne add fel, de hagyd el a sorozatot.
sokakhoz juthasson el ez a történet.

evii899

Postby evii899 » Thu Aug 18, 2016 7:04 pm

Sziasztok!

Nekem is nagy kedvenc, ezért gondoltam azt, hogy szívesen lefordítanám. Hamarosan kerülnek fel a feliratok, ahogy haladok velük, az első már remélhetőleg holnap, amint rájövök, hogyan kell ide feltölteni őket. :)

gilnis

Re: Beautiful Mind (Hungarian Subs) (1 of 14)

Postby gilnis » Fri Aug 19, 2016 9:22 pm

Látom, sikerrel jártál. Szupi! :cheers: És köszi szépen még egyszer! :)
ImageImageImage

Ido11

Postby Ido11 » Fri Aug 19, 2016 10:46 pm

kedves eviiköszönöm a feliratot. Én is beállok a buzdítok sorába. Nagyon örülök, hogy belevágtál, kár lett volna, ha nem kap magyar fordítást ez a sorozat különösen a főszereplő miatt.

engel1129

Postby engel1129 » Sat Aug 20, 2016 4:53 am

Hálásan köszönöm a sorozat fordítását :notworthy: (Külön Köszönet a felirat 360p-NEXT verziójáért, így egyben letölthető mind a 14 rész) :w00t:

Csillagvirag

Postby Csillagvirag » Sat Aug 20, 2016 8:40 am

Nagyon szépen köszönöm, hogy bevállaltad a sori fordítását, már itt csücsült a gépemen bízva benne, hogy egyszer magyarul is olvashatom.
Türelemmel várom a következő részeket. Hajrá!!! :D :dance:

jutka12

Postby jutka12 » Sat Aug 20, 2016 9:45 am

Köszönöm szépen, örülök h sikerrel jártál a feltétellel is!

N.Ildikó

Postby N.Ildikó » Sun Aug 21, 2016 5:32 am

Köszönöm az első rész feliratát. Már nagyon vártam én is.

Gustty

Postby Gustty » Sun Aug 21, 2016 5:34 am

Sziasztok mindenki.
Már vártam a lehetőséget, hogy felirattal is lehessen nézni a sorozatot.Kedvelem az orvosi sorozatokat.

Ide beraktam a lehetőséget a letöltésre--Mega gyors!!!!!
Izgatottan várom a további feliratot, amit itt is megköszönök evii899

Mamka44

Postby Mamka44 » Mon Aug 22, 2016 11:57 am

Hálás köszönet a sorozat fordításáért!

kendall

Postby kendall » Mon Aug 22, 2016 6:57 pm

Kedves evii, köszönöm szépen a ​dráma ​fordítását​! Image Engem meggyőz​ött az előzetes, Jang Hyuk neve szintúgy.. :glare: Szinte kivétel nélkül minden alakítása emlékezetes​..​ ​szóval nagy érdeklődéssel várom a sorozatot. :salut: :salut:

Image

Agacska

Postby Agacska » Tue Aug 23, 2016 6:44 pm

Nagyon köszönöm az 1. rész feliratát.

evii899

Postby evii899 » Fri Aug 26, 2016 11:05 am

Sziasztok!

Ha minden a terveim szerint alakul, akkor a következő részt vasárnap este fel tudom tenni. :)

bekka

Postby bekka » Sun Aug 28, 2016 8:45 am

Kedves Evii

Mivel azt írtad, visszajelezhetünk a felirattal kapcsolatban, azt remélem, hogy te ezt jól fogod venni, nem pedig sértésnek, vagy beszólásnak. (volt már olyan fordító aki annak vette az észrevételem)
Ezt a sorozatot angolul nézem, nem sokkal tartok előrébb. Félve töltöttem le a feliratodat, mert valljuk be manapság "fordít" boldog-boldogtalan, és igazán élvezhetetlen feliratok kerülnek ki. Kevés olyan fordító maradt aki minőségi munkát ad ki a kezei közül. Aztán vannak, akiknek nem olyan a munkájuk, mintha egy fordítóprogram készítette volna, de azért élvezhetetlen, mert a tini szlenget szövik bele, ami abszolút nem illik bele az adott sorozatba. Plusz, a helyesírás sem az erősségük, és itt nem a durva hibákra gondolok, mint például muszáj-muszály, vagy az egyelőre-egyenlőre összekeverése, hanem ami engem különösen zavar, az igekötők helyesírása. (mindenkinek van valami heppje...:D )
Na, szóval ilyen gondolatokkal ültem neki a munkádnak. :)

Először meg is ijedtem, hogy te is ilyen vagy: "megfogja menteni" de aztán később helyesen használtad végig a szabályt, szóval ez csak elírás lehetett, és valójában tudod, hogy "meg fogja menteni" a helyes. :)
Jó, és élvezhető a feliratod. Jó vagy, de lehetnél kiváló! Remélem így is lesz, ahogy nő a rutinod!
Ne ragaszkodj az eredeti szöveghez. Pl. "Azt tudtam, hogy nem lesz sok köszönet ebben a partnerségben,"
Nyugodtan írd át a saját szád íze szerint, pl, "tudtam, hogy nem sok köszönet lesz abban, ha ő lesz a partnerem"
"Tényleg ilyen messzire kell menned?"- rengetegszer előfordul az angol feliratokban, de a magyarnak sokkal több szófordulata van ezekre a helyzetekre, bátran cseréld ki. Például ide jó lett volna. "muszáj ezt csinálnod? "
Sok helyen az angol felirat nem adja vissza a karaktereket, te viszont a legtöbb helyen kihasználtad, és arra biztatlak, hogy folytasd ezt. Nem baj, ha csak a jelentése marad meg a párbeszédnek, de teljesen átírod a mondatot, annak érdekében, hogy kiemeld a szereplő jellemét. Mire gondolok? A főszereplő antiszociális (ameddig én láttam) A film elején, a repülőn azt válaszolja: "miért kérdezi? " de nyugodtan írhatod pikírtnek is,de nem bunkónak, pl. " és akkor? "
Később ezeket egész jól eltalálod, tehát arra buzdítalak, hogy hajrá! :)
Külön tetszett, hogy nem hagytad ki a poént, amikor elkezdték a műtétet: "Vágjunk bele" :mrgreen: :D
Szóval gratulálok!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm
Folyamatban: Mystery queen
Terv: Ando Lloyd-Hayakoval, Mystery Queen 2

http://www.azsiaifeliratok.hu

evii899

Postby evii899 » Sun Aug 28, 2016 6:32 pm

evii899 wrote:Sziasztok!

Ha minden a terveim szerint alakul, akkor a következő részt vasárnap este fel tudom tenni. :)

Sajnos nem úgy alakult a hétvégém, ahogy elterveztem, ezért egy napot csúszik a felirat. Szeretnék elnézést kérni mindenkitől, aki már nagyon várta. :sweat: :sweat:

evii899

Postby evii899 » Sun Aug 28, 2016 6:44 pm

bekka wrote:Kedves Evii

Mivel azt írtad, visszajelezhetünk a felirattal kapcsolatban, azt remélem, hogy te ezt jól fogod venni, nem pedig sértésnek, vagy beszólásnak. (volt már olyan fordító aki annak vette az észrevételem)
Ezt a sorozatot angolul nézem, nem sokkal tartok előrébb. Félve töltöttem le a feliratodat, mert valljuk be manapság "fordít" boldog-boldogtalan, és igazán élvezhetetlen feliratok kerülnek ki. Kevés olyan fordító maradt aki minőségi munkát ad ki a kezei közül. Aztán vannak, akiknek nem olyan a munkájuk, mintha egy fordítóprogram készítette volna, de azért élvezhetetlen, mert a tini szlenget szövik bele, ami abszolút nem illik bele az adott sorozatba. Plusz, a helyesírás sem az erősségük, és itt nem a durva hibákra gondolok, mint például muszáj-muszály, vagy az egyelőre-egyenlőre összekeverése, hanem ami engem különösen zavar, az igekötők helyesírása. (mindenkinek van valami heppje...:D )
Na, szóval ilyen gondolatokkal ültem neki a munkádnak. :)

Először meg is ijedtem, hogy te is ilyen vagy: "megfogja menteni" de aztán később helyesen használtad végig a szabályt, szóval ez csak elírás lehetett, és valójában tudod, hogy "meg fogja menteni" a helyes. :)
Jó, és élvezhető a feliratod. Jó vagy, de lehetnél kiváló! Remélem így is lesz, ahogy nő a rutinod!
Ne ragaszkodj az eredeti szöveghez. Pl. "Azt tudtam, hogy nem lesz sok köszönet ebben a partnerségben,"
Nyugodtan írd át a saját szád íze szerint, pl, "tudtam, hogy nem sok köszönet lesz abban, ha ő lesz a partnerem"
"Tényleg ilyen messzire kell menned?"- rengetegszer előfordul az angol feliratokban, de a magyarnak sokkal több szófordulata van ezekre a helyzetekre, bátran cseréld ki. Például ide jó lett volna. "muszáj ezt csinálnod? "
Sok helyen az angol felirat nem adja vissza a karaktereket, te viszont a legtöbb helyen kihasználtad, és arra biztatlak, hogy folytasd ezt. Nem baj, ha csak a jelentése marad meg a párbeszédnek, de teljesen átírod a mondatot, annak érdekében, hogy kiemeld a szereplő jellemét. Mire gondolok? A főszereplő antiszociális (ameddig én láttam) A film elején, a repülőn azt válaszolja: "miért kérdezi? " de nyugodtan írhatod pikírtnek is,de nem bunkónak, pl. " és akkor? "
Később ezeket egész jól eltalálod, tehát arra buzdítalak, hogy hajrá! :)
Külön tetszett, hogy nem hagytad ki a poént, amikor elkezdték a műtétet: "Vágjunk bele" :mrgreen: :D
Szóval gratulálok!

Kedves bekka!

Ilyen kedvesen megfogalmazott kritikát nehezen lehetne sértésnek venni. :) Köszönöm a visszajelzésedet! Sajnos a gépem nem mindig érzékeli, hogy "szóközt" nyomtam, épp ezért kb. 10x végigmentem egy-egy blokkon, de ezt az egybeírást nem vettem észre (és ki tudja még mennyit nem :D ).

jutka12

Postby jutka12 » Mon Aug 29, 2016 9:48 am

huuu de jól, valóban kedvesen írsz Bekka!!

jó volt olvasni titeket!

tamika

Re: Beautiful Mind (Hungarian Subs) (2 of 14)

Postby tamika » Tue Aug 30, 2016 3:37 pm

Kedves Evii! Köszönöm,hogy fordítod ezt a sorozatot- Sok sikert kitartást.

gilnis

Postby gilnis » Tue Aug 30, 2016 4:06 pm

Köszönöm szépen a második részt! :cheers:
ImageImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Tue Aug 30, 2016 4:47 pm

Kedves Bekka, egész meghatódtam, milyen kedvesen, aranyosan terelgeted új fordítónkat és bátorítod is egyben arra, hogy nyugodtan improvizáljon a saját szája íze szerint, és a fő mondanivaló mellett a magyar írásoknak megfelelve, az iróniát nem elfeledve folytassa úgy a fordítást, ahogy elkezdte. Nagyszerű útravaló a fordítás útvesztőjében.. :thumleft: :lol Egyenesen szívmelengető! :wub:
A másik nagy öröm...igaz inkább kettő a két főszereplő. Igaz, Sodamot csak most fedeztem fel a Cinderellében, de máris megvett mondhatni kilóra az alakításával, pedig még csak 6 részét láttuk annak az aranyos sorozatnak is! Jangot pedig kezdve a Chunótól számtalan sorozatban láttunk, megint csak egy fantasztikus személyiség, nincs amit ne tudna tökéletesen alakítani és átadni. :wub: :wub: :wub:
A 3. , hogy orvosi és krimi is egyben...csúcs, mindegyik kategóriát nagyon szeretem. :wub: :lol ..
Türelmesen várom a sorozat fordítását, hiszen én is több sorozatot nézek, követek egyszerre, sosem hittem volna, hogy ilyesmire képes leszek...de mindig tanul az ember gyereke... :lol :lol :lol, ráadásul az egyik szintén orvosi. :lol
Sok sikert, örömöt, és humort a fordításhoz...na meg valamennyi szabadidőt. :lol :lol :lol
Köszönöm, hogy nekiálltál a fordításnak, a téma alapján nekem is nagy örömömre! :lol :thumleft: :wub:

jutka12

Postby jutka12 » Tue Aug 30, 2016 5:06 pm

köszönöm a 2. rész feliratát is!

onna

Postby onna » Tue Aug 30, 2016 6:31 pm

Kedves Evii,
Köszönöm a 2. rész fordítását és hogy nekiálltál ennek a sorozatnak. Mint mások, én is nagy Jang Hyuk rajongó vagyok, hiszen szenzációs színész, akit minden filmjében látni kell, kár kihagyni.
Szóval buzdítalak, csak így tovább! Nagyon várjuk és nagyon szurkolunk Neked, hogy kedved legyen fordítani.

Agacska

Postby Agacska » Thu Sep 01, 2016 6:48 pm

Nagyon köszönöm a 2. rész feliratát.

bekka

Postby bekka » Mon Sep 05, 2016 4:48 pm

Kedves Evii

Gratulálok! :cheers:
Remek lett! Eddig csak egy olyan fordítóval találkoztam, aki ennyire az én "szám íze" szerint fordított. Élveztem minden percét a munkádnak.
Egyszer sem jutott eszembe közben, hogy ezt lehetett volna jobban is, hanem magával ragadott a cselekmény.Pedig ezt a részt már angolul is láttam! Örülök, hogy megfogadtad a tanácsaim! Továbbra is bánj csak bátran az "átfogalmazással", sokkal jobb filmet csinálsz így, mint az eredeti. :mrgreen:
Így fordítani is élvezetesebb, de talán ezt már te is megtapasztaltad. Gazdag szókincsed van, hála Istennek! :thumleft:
Azt hiszem abba is hagyom az angol felirattal, és megvárom a tiédet! :-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm

evii899

Postby evii899 » Wed Sep 14, 2016 8:41 am

Sziasztok!

Szolgálati közlemény :)

Tudom, hogy csúszásban vagyok az 1-1,5 hetente friss felirat ígéretemhez képest a 3. résszel, nem felejtkeztem el róla, csak elkezdődött az egyetem, és nem annyira volt szabadidőm. Hétfő (késő) estig mindenképp fel fog kerülni, már az 50%-át lefordítottam és utána remélhetőleg vissza tudok állni az eredetileg tervezettekhez. :)
Last edited by evii899 on Sun Sep 18, 2016 8:18 pm, edited 1 time in total.

jutka12

Postby jutka12 » Wed Sep 14, 2016 11:20 am

köszi Évi!!!

evii899

Re: Beautiful Mind (Hungarian Subs) (3 of 14)

Postby evii899 » Tue Sep 27, 2016 10:42 am

Sziasztok!

Nagyon-nagyon megkésve, de elkészült a harmadik rész felirata is. Bocsánatot kérek, hogy ennyit kellett rá várnotok! Igyekezni fogok a negyedik résszel, reméljük hamarabb elkészül, mint ez. :) Jó sorozatozást! :)

evii899

Postby evii899 » Tue Sep 27, 2016 10:47 am

bekka wrote:Kedves Evii

Gratulálok! :cheers:
Remek lett! Eddig csak egy olyan fordítóval találkoztam, aki ennyire az én "szám íze" szerint fordított. Élveztem minden percét a munkádnak.
Egyszer sem jutott eszembe közben, hogy ezt lehetett volna jobban is, hanem magával ragadott a cselekmény.Pedig ezt a részt már angolul is láttam! Örülök, hogy megfogadtad a tanácsaim! Továbbra is bánj csak bátran az "átfogalmazással", sokkal jobb filmet csinálsz így, mint az eredeti. :mrgreen:
Így fordítani is élvezetesebb, de talán ezt már te is megtapasztaltad. Gazdag szókincsed van, hála Istennek! :thumleft:
Azt hiszem abba is hagyom az angol felirattal, és megvárom a tiédet! :-)

Kedves Bekka!

Köszönöm a kedves szavaid, igazán jól estek, de azért még ne szaladjunk előre. :) Egy "jól sikerült" felirat még nem jelent semmit. :)

csabamama2

Postby csabamama2 » Tue Sep 27, 2016 12:50 pm

Szervusz evii!

Már nagyon vártam a következő részt, köszönöm szépen a 3. rész feliratát és a munkádat. Üdv: csabamama2 :-)

onna

Postby onna » Tue Sep 27, 2016 2:46 pm

Kedves Éviii,
Köszönöm a 3. részt és nem kell szabadkoznod, nem csúsztál le semmiről. Igaz, közben Jang Hyuk miatt megnéztem angol felirattal a sorozatot, de alig várom, hogy magyarul is láthassam. Nem könnyű fába vágtad ám a fejszédet, azt ugye már tudod?
De hajrá! :cheers: :goggle: :cheers: :goggle: :cheers: :goggle: :cheers: :goggle: :cheers: :goggle: :cheers: :goggle:

engel1129

Postby engel1129 » Tue Sep 27, 2016 2:59 pm

Hálásan köszönöm a 3.rész fordítását! :notworthy:

Kata58

Postby Kata58 » Tue Sep 27, 2016 3:59 pm

Köszönettel vittem a 3. rész feliratát, azt első két részt megnézve nagyon tetszik máris a sorozat...igaz a kisasszonyt...kicsit érdekes itt látni a Cinderellával együtt..de jó hogy megismerjük ezt az oldalát is... :D

bekka

Postby bekka » Sun Oct 23, 2016 11:09 am

evii899 wrote:Kedves Bekka!

Köszönöm a kedves szavaid, igazán jól estek, de azért még ne szaladjunk előre. :) Egy "jól sikerült" felirat még nem jelent semmit. :)

Hát, jó.

gylaci

Postby gylaci » Mon Oct 24, 2016 9:26 pm

Nagyjából 1-1,5 hetente fogok új feliratot feltenni.

Akkor ezt az ígéretet vehetjük semmisnek? Csak hogy ne tévessze meg az idelátogatókat a leírásnál.

Köszönöm.

Kata58

Postby Kata58 » Fri Oct 28, 2016 9:50 am

Ez a sorozat is olyan klassz, hogy mindenképp megéri fordítással újranézni. Hálás köszönet a sorozatért! :D :lol :wub:

evii899

Postby evii899 » Fri Oct 28, 2016 4:04 pm

gylaci wrote:Nagyjából 1-1,5 hetente fogok új feliratot feltenni.

Akkor ezt az ígéretet vehetjük semmisnek? Csak hogy ne tévessze meg az idelátogatókat a leírásnál.

Köszönöm.

Kedves gylaci!

Igazán érdekesnek tartom, hogy ahhoz még egyszer sem vetted a fáradtságot, hogy megköszönd az elkészült feliratot, viszont az új részek hiánya miatt tudtál jelentkezni. :) Köszönöm, hogy jelezted a felelőtlen ígéretem, azonnal módosítom is.

evii899

Postby evii899 » Fri Oct 28, 2016 4:14 pm

Kedves Mindannyian!

Köszönöm a türelmeteket és sajnálom, hogy nem sikerült tartanom az eredeti elképzelésemet, sajnos augusztus óta több magánéleti és családi probléma is a nyakamba szakadt, ami nyilván senkit nem érdekel, így nem is éreztem azt, hogy emiatt írjak nektek (eddig). Ugyanakkor szeretnék "jó" feliratokat készíteni (mert ez a sorozat megérdemli), és mint azt gondolom már észrevettétek ez a dorama nem a limonádé kategória sem tartalmilag, sem pedig a szövegminőség (itt nem a fordításomra gondolok :D ) szempontjából. Mindenképpen be fogom fejezni a sorozatot, nem szokásom munkát félbehagyni. Remélem a 4. rész feliratát a hosszúhétvége során sikerül befejeznem, hogy legyen mit néznetek.

evii

gylaci

Postby gylaci » Fri Oct 28, 2016 9:49 pm

Kedves Evii899!
Sajnálom ha rövid beíráson kicsit epésnek érződött de nem ez volt a szándékom, ha megbántottalak vele vagy rosszul esett
bocsánatot kérek. Egy másik fordító a hatodik résznél megrekedt, talán ezt a csalódottságomat vetítettem át rád. A sorozatot
még nem nézem csak nyomon követem, így maradt el a köszönöm.
Azt pedig köszönöm hogy pár sorban leírtad a hátráltatásod okát, így a nézők közt sem megy a kétkedés és találgatás.

jutka12

Postby jutka12 » Sat Oct 29, 2016 9:48 pm

köszönöm kedves Evii, hogy jelentkeztél, kivárjuk, csak adj néha életjelt. bizakodhassunk.
minden akadály megérthető ha kommunikálva van, és nem néma csend ül rá a fordítás oldalára.

megérdemli ez a sorozat a kitartásodat és a mienket is ;-)

Ido11

Postby Ido11 » Sat Oct 29, 2016 10:26 pm

Kedves Evii!
Én egy sorozatot egyfolytában szeretek nézni, a saját tempóm szerint, ugyhogy türelmesen kivárom, hogy az egészet lefordítsd, csak könyörgöm fordíts is le, ne hagyd abba, mert nagyon szeretném megnézni.
Ugye bízhatok benned?! :O

evii899

Re: Beautiful Mind (Hungarian Subs) (4 of 14)

Postby evii899 » Tue Nov 22, 2016 6:21 am

Sziasztok!

Végre felkerült a 4. rész! Sajnálom, hogy ilyen sokat kellett várnotok rá, remélem többet nem lesz ilyen, de sajnos ezt nem ígérhetem meg. :(

Summi

Postby Summi » Tue Nov 22, 2016 6:36 am

Szia evii :-)

Jövök bátorítani , h ne add fel még akkor se ha a fordítással lassabban haladsz :thumright: :wub: , angol felirattal már láttam , de a feliratoddal is újra nézős lesz , mert ez a sorozat igazi kincs , nagyon megérdemli , h legyen hozzá magyar felirat :cheers: :wub: további sok sok sikert minél több szabadidőt fighting :wub: jaj majd elfelejtettem nagyon köszönöm az eddig elkészült felirataidat :heart: :heart:

csabamama2

Postby csabamama2 » Tue Nov 22, 2016 6:52 am

Eevi Kedves!

Nagyon boldoggá tettél a Beautiful 4. részének a feliratával, köszönöm szépen. Üdv. csabamama2 :cheers:

jutka12

Postby jutka12 » Tue Nov 22, 2016 6:54 am

köszönöm, és kitartást kívánok, no meg időt amit kiszoríthatsz ennek a fordítására.

engel1129

Postby engel1129 » Tue Nov 22, 2016 3:35 pm

Nagyon szépen köszönöm a 4. rész fordítását! :notworthy:

csedeg

Postby csedeg » Tue Nov 29, 2016 1:33 pm

Nagyon szépen köszönöm a munkádat :)

gilnis

Postby gilnis » Tue Nov 29, 2016 1:58 pm

Így november végén már bátran kijelenthetjük, hogy ez volt az év legjobb koreai orvosi sorozata. :wub:
Hajrá, evii! Főleg, mert az 5. résztől érkezik a sori színe-java! :w00t: Jang Hyuk egyszerűen WOW. :notworthy:
ImageImageImage

kendall

Postby kendall » Fri Dec 09, 2016 12:54 pm

Kedves ​evii​!​ Nagy-nagy köszönet az újabb részek feliratáért.... :salut: :salut:

Image

Agacska

Postby Agacska » Sat Dec 17, 2016 8:20 am

Nagyon köszönöm a 4. rész feliratát.

evii899

Postby evii899 » Mon Jan 02, 2017 3:01 pm

Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! :)
A következő felirat a hétvégén érkezik. :)

Summi

Postby Summi » Tue Jan 03, 2017 2:57 pm

evii899 wrote:Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! :)
A következő felirat a hétvégén érkezik. :)

Neked is Nagyon Boldog Új Évet kívánok! :-) köszi a helyzetjelentést , sok sikert :D

jutka12

Postby jutka12 » Tue Jan 03, 2017 3:58 pm

köszönjük, várjuk Évi!
és Neked is Boldog Új Évet!

evii899

Re: Beautiful Mind (Hungarian Subs) (5 of 14)

Postby evii899 » Sun Jan 08, 2017 9:07 pm

És...kivételesen a saját határidőmön belül sikerült feltenni. :whistling: :whistling: :D
Jó filmezést! :)

jutka12

Postby jutka12 » Mon Jan 09, 2017 3:38 pm

remek Évi!

lassan, de biztosan lépkedsz!

köszönöm.

Summi

Postby Summi » Mon Jan 09, 2017 4:40 pm

Ügyes vagy Évi megy ez , nagyon köszönöm az 5. részt , további kitartást jó munkát a fordításhoz , imádomImage

engel1129

Postby engel1129 » Wed Jan 11, 2017 8:49 pm

Köszönöm szépen az 5. rész fordítását! :notworthy:

Agacska

Postby Agacska » Thu Jan 12, 2017 5:38 am

Nagyon köszönöm az 5. rész feliratát.

Gustty

Postby Gustty » Tue Feb 14, 2017 7:12 pm

szia evii899!
Igaz tegnap voltál itt fent az oldalon, de valamelyes biztatás is kellene a felirataidra váróknak, hogy lesz folytatása a feliratoknak. Ebben az ütemben(minden hó/srt, akkor ) az őszi szünetre talán meglesz mind a 14 rész. :-(

sajnos 2x ment el.
Last edited by Gustty on Wed Feb 15, 2017 5:53 am, edited 1 time in total.

Gustty

Postby Gustty » Tue Feb 14, 2017 7:21 pm

szia evii899!
Igaz tegnap voltál itt fent az oldalon, de valamelyes biztatás is kellene a felirataidra váróknak, hogy lesz folytatása a feliratoknak. Ebben az ütemben(minden hó/srt, akkor ) az őszi szünetre talán meglesz mind a 14 rész. :-(
Az eddigi részekhez a feliratot köszönettel elvittem.

evii899

Postby evii899 » Tue Feb 21, 2017 5:21 pm

Sziasztok!

Vasárnap este érkezik az újabb felirat. :)

evii899

Postby evii899 » Tue Feb 21, 2017 5:31 pm

Gustty wrote:szia evii899!
Az eddigi részekhez a feliratot köszönettel elvittem.

Kedves Gustty!

Szerintem azzal, hogy havonta érkezik egy újabb rész felirata, jelzem, hogy haladok vele és be fogom fejezni. Adott esetben igen, valószínűleg október-november környékén, ha nem hoz mást az élet. Egyébként pedig nem gondolom, hogy a fordítónak kellene a várakozókat biztatni, éppenséggel ez fordítva szokott történni...

csabamama2

Postby csabamama2 » Wed Feb 22, 2017 3:50 pm

Kedves evii!

Nagyon várom a következő részét a Beautiful Mind-nek, kérlek, ha lesz egy kis időd készitsd el jó? Köszönöm szépen addig is a munkádat. Üdv: csabamama2

evii899

Postby evii899 » Wed Feb 22, 2017 7:09 pm

csabamama2 wrote:Kedves evii!

Nagyon várom a következő részét a Beautiful Mind-nek, kérlek, ha lesz egy kis időd készitsd el jó? Köszönöm szépen addig is a munkádat. Üdv: csabamama2

Kedves Csabamama!

Vasárnap este érkezik az újabb rész. :)
Üdv: evii

Summi

Postby Summi » Wed Feb 22, 2017 7:12 pm

:heart:
evii899 wrote:
Vasárnap este érkezik az újabb rész. :)
Üdv: evii

itt vagyunk Évi és szurkolunk kitartást a fordításhoz ... :cheers: örülök , h nem adod fel fighting :thumright:

gylaci

Postby gylaci » Mon Mar 06, 2017 3:42 pm

Kedves evii.

Igazán nem akarlak megsérteni, mégha így is érződne, de melyik vasárnapra gondoltál?
A nézők dicsérő és bátorító kommentjei azért valljuk be nagymértékben függnek a fordító
szavahihetőségétől is, az eredetileg ígért heti egy felirat megdőlt, most éppen a havi egy
van elúszóban. Ha a sorozat befejezése a messzi jövőbe nyúlik, a nézők elpártolnak és pang
a topik, a fordító pedig az innen meríthető energiát teljesen elveszti.(De érthetően mindenkinek
a magánélete az első.) Ha valami bántót írtam nyugodtan "dorongolj" le.

jutka12

Postby jutka12 » Mon Mar 06, 2017 8:49 pm

gylaci wrote:Kedves evii.

az eredetileg ígért heti egy felirat megdőlt, most éppen a havi egy
van elúszóban.

a havi egyről ir a bevezetőben, ez még kicsit csúszik csak.
nehéz a szöveg.
biztosan folytatja (ahogy nézem febr.végén járt erre, akkor-vasárnap- nem ajándékozott meg minket a várva várt következő résszel.
bízzunk benne, h nem adta fel.

Kata58

Postby Kata58 » Tue Mar 07, 2017 8:46 am

Köszönettel vittem az 5. rész feliratát! :D :thumleft: :lol
Nekem nem gond, ha kicsit lassan jön a fordítás, lényeg hogy ne add fel! Nekem nagyon tetszett az első két rész, mert annyit láttam még csak belőle, de amit eddig láttam, mindenképp szuper sorozat, amit nem szabad abbahagyni! :thumleft: :thumleft: :thumleft: :wub: .
Addig meg, mig érkezik az újabb rész, van más amit tudunk nézni...+az embernek természetesen van más dolga is tanulás, munka, stb...ki tudja, kinek hol miben kell helytállni! :thumleft: :thumleft: . Aki meg nem tud várni...nézze meg felirat nélkül... :fear: :mrgreen: .

Jó egészséget, időt, kedvet és humort a fordításhoz...Ne aggódj, mi kivárunk!!! :D :thumleft: :thumright: :lol :wub:

kovi

Postby kovi » Thu Apr 20, 2017 7:20 am

Annak, aki még keresi: Az ázsiai feliratok oldalán megvan a felirat végig.
http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=8&t=259

Gustty

Postby Gustty » Thu Apr 20, 2017 9:04 pm

Kovi!
köszönet a linkért.Így már lehet majd maratonozni. :salut:

Csillagvirag

Postby Csillagvirag » Wed Apr 26, 2017 6:28 pm

Nagyon szépen köszönöm a teljes feliratot! :D

Return to “Subtitles”