Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lapishun

Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Sat Aug 13, 2016 7:53 am

Cinderella and four knights

Minden várakozásunknak megfelel a TVN vadiúj sorozata a Cinderella and four knight. Kész csoda, hogy miért tartott hosszú hónapokig, míg végre valamelyik adó megvette a drámát. Már csak azért is, hisz a rajongók már január óta tűkön ülve várták, hogy mikor vetítik már.

A szereplőgárda remek, a casting nagyon jó munkát végzett. Kezdjük a hölgyekkel!

Elsőnek itt van szuper nagy kedvencünk Park Sodam, akit már a Because It’s The First Time-ban imádtuk, s itt is kitesz magáért. Az arca tényleg él, érzelmei ott ülnek a szemében, s meggyőzően adjak át a néző számára a karaktere gondolataid, érzéseit.

A sorozat egyik legnagyobb meglepetése Son Naeun, az Apink nevű lánybanda kissé sótlan énekese (énekes… na jó, a külseje figyelemre méltóbb a hangjánál). Naeun ugyanis rácáfol a róla kialakult képnek és teljesen elfogadható teljesítményt nyújt a gyerekkori barát szerepében.

Jung Il-Woot szenvedői szemei olyan meggyőzőek, hogy az ember önkénytelenül nyúl a zsebkendőért, amikor csak feltűnik a képernyőn. Az ő karaktere kapcsán kicsit aggódunk, reméljük, hogy a búbánatba nem savanyodik bele túlságosan és hamarosan megismerhetjük a vidámabb oldalát is.

Az örök ifjú Ahn Jae-Hyeon a legszórakozatóbb szereplője a sorozatnak. Remekül megírt szöveget adnak a karaktere szájába, ő pedig fürdik a kissé ostoba, de végtelenül híú nőcsábász örökös szerepében.

Végül ott van még Lee Jung-Shin, a CNBlue basszusgitárosa, aki az első részben még nem igazán kapott sok szerepet, igaz, mikor képernyőre került, nem nagyon tudunk belekötni. Kíváncsian várjuk, mit képes kihozni magából.

Összességében egy fiatalos hangvételű, mégis a klasszikus alapokra építkező drámáról van szó, ahol ha előveszik is a hatásvadász frázisokat, mégis megtámogatják jól felépített karakterekkel és egy kicsit kiszámítható, de mindenképp szórakoztató történettel.
Attachments
Cinderella_16.zip
16. rész
(28.31 KiB) Downloaded 1010 times
Cinderella_15.zip
15. rész
(30.71 KiB) Downloaded 994 times
Cinderella_14.zip
14. rész
(31.01 KiB) Downloaded 1105 times
Cinderella_13.zip
13. rész
(31.72 KiB) Downloaded 1151 times
Cinderella_12.zip
12. rész
(31 KiB) Downloaded 1130 times
Cinderella_11.zip
11. rész
(26.85 KiB) Downloaded 1137 times
Cinderella_10.zip
10. rész
(25.74 KiB) Downloaded 1071 times
Cinderella_09.zip
9. rész
(30.05 KiB) Downloaded 1242 times
Cinderella_08.zip
8. rész
(32.02 KiB) Downloaded 1394 times
Cinderella_07.zip
7. rész
(30.71 KiB) Downloaded 1196 times
Cinderella_06.zip
6. rész
(28.86 KiB) Downloaded 1051 times
Cinderella_05.zip
5. rész
(30.05 KiB) Downloaded 1239 times
Cinderella_04.zip
4. rész
(32.76 KiB) Downloaded 1215 times
Cinderella_03.zip
3. rész
(29.78 KiB) Downloaded 1451 times
tvN-Cinderella.And.Four.Knights.E02.160813.720p-NEXT_hu.srt
2. rész
(50.34 KiB) Downloaded 1677 times
Cinderella.and.Four-Knights.E01.160812.720p-NEXT_hu.srt
1. rész
(47.21 KiB) Downloaded 1697 times
Last edited by lapishun on Mon Oct 03, 2016 2:50 pm, edited 17 times in total.
Image

Melody4

Re: Cinderella and four knights [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby Melody4 » Sat Aug 13, 2016 8:20 am

Kedves Lapisun!
Nagyon köszönöm az első rész fordítását, nagyon jónak ígérkezik :dance: ez a sorozat mindegyik szereplőt nagyon szeretem, egyedül a női főszereplővel nem vagyok kibékülve. Honnan a csudából tudnak ilyen jelentéktelen színésznőt előkaparni. arról nem is beszélve, hogy szuper womant :crazy: csináltak belőle, ami még irreálisabb evvel a törpe megjelenéssel. Annyi szép és tehetséges jelölt lenne. A nagy papa nem semmi, az ötödik esküvővel, kapcsolatban. Tényleg a Boys Over Flowers sorozatra emlékeztet, ott is a főhősnőnk Koo Hye Sun aki Geum Jan Di -t alakította, hát förtelmes idióta volt. A hercegek imádni valóak. :wub: Ma vetítik a második részt, a felirattal nagyon gyors voltál nagy köszönet érte. :notworthy: :notworthy: :notworthy: Üdvözlettel: Melody4

lapishun

Re: Cinderella and four knights [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby lapishun » Sat Aug 13, 2016 8:32 am

Melody4 wrote:...egyedül a női főszereplővel nem vagyok kibékülve. Honnan a csudából tudnak ilyen jelentéktelen színésznőt előkaparni. arról nem is beszélve, hogy szuper womant :crazy: csináltak belőle, ami még irreálisabb evvel a törpe megjelenéssel.

Szia Melody4!

Valójában én a sorozatot már fél éve pont a női főszereplő (Park Sodam) miatt néztem ki magamnak. Az összes általam látott fiatal tehetség közül ő tűnik a legígéretesebbnek. Én élvezem nézni a játékát, teljesen felhőtlen és mindig remekül alkalmazkodik a karakteréhez. Már ha van mihez, mert a Beutiful Mind-ban pl szerintem eléggé egydimenziós karaktert kapott, de Because It's The First Time -ban egyszerűen imádni való volt, soha egyetlen színésznőt nem láttam még annyira tündökölni, mint őt abban a szerepben. Pazar volt!

Pozitív meglepetés volt számomra az Apink üdvöskéje Naeun is, mert az Apink-ben (főleg a showműsorokban) eléggé sótlannak tűnt, s féltem, nem jó színésznő, de teljesen vállalható teljesítményt nyújt egyelőre.

A férfi szereplőkkel is teljesen ki vagyok békülve, a többségük egyelőre úgy néz ki nem a szokásos, karót nyelt férfi típúst hozza (bocsánat, de számomra a koreai drámák férfi főszerepei totál egyformák, bármelyiket be lehetne helyezni bármelyik más sorozatba és semmi nem változna, mintha csak annyi lenne az elvárás irányukban, hogy nézzenek ki jól és szenvedjenek 5 részen keresztül) és ennek nagyon örülök. Persze kicsit aggódom a lázadó/motoros srác lelkibaja miatt, remélem nem lesz tartós a búbánatos arckifejezése és őt is a vidám oldaláról ismerhetjük meg.
Image

Kata58

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby Kata58 » Sat Aug 13, 2016 1:49 pm

Köszönet a sorozat felkarolásáért! :D :lol :thumleft:

engel1129

Postby engel1129 » Sat Aug 13, 2016 3:41 pm

Hálás köszönet a fordításért! :notworthy:

jutka12

Postby jutka12 » Sat Aug 13, 2016 6:14 pm

köszönöm

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Sat Aug 13, 2016 8:11 pm

Gyors voltál. :)

Most fogom nézni a második részt, az első eddig tetszett. A főszereplő lány kedves és tehetségesnek tűnik, szerintem pont jó választás volt a szerepre. Megvolt a koreai sorozatokban kötelező jellegű makeover is, rögtön az első részben. :lol Szépen kicsinosították. :)

Remélem, a sorozat intelligensebb lesz, mint a Boys over flowers (kevés annál idegesítőbb, kiszámíthatóbb, sablonosabb és ostobább történet van... :glare: ).
Folyamatban: CRISIS - Special Security Squad [30%], The Princess Weiyoung [55%], Voice (OCN) Speciál 2
Tervezettek: The King Loves (2017 nyár-ősz)
Befejezettek: http://www.yisanprojekt.hu/

lapishun

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby lapishun » Sun Aug 14, 2016 4:07 pm

Jó szórakozást a 2. részhez!
Image

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sun Aug 14, 2016 7:20 pm

Kedves lapishun!

Köszönöm a 1-2. részt, nagyon gyorsan hoztad! :salut: A sorozat leírása maga nem fogott meg, ez egy fiatal lányoknak való sorozat, amiben epekedhetünk valamelyik igen jóképű herceg után. Nem is vártam többet tőle, de eddig tetszik. Magamon is meglepődtem, mennyire. :scratch: Pedig semmi olyan nincs, amit ne láttam volna már máshol, és ahogy Birigchan is írta eléggé hajaz a BOF-ra, de így is tetszik... jól kiválasztották a színészeket! :thumright:

De most jöjjenek a hibák:
- Most komolyan! Park Sodam van vagy 40 kiló, de úgy dobálja a férfiakat a levegőben mint egy profi súlylökő (olimpia rulez)
- a címet se értem: Hamupipőke és a 4 herceg. Nos itt hol is a négy? (bár ez lehet, hogy később fog kiderülni)
- szeretem Jung Il Woo-t, de nem tudom, tud-e ő színészkedni (mindig csak egy karaktert játszik)
- a felirat oké, de nem értettem, hogy miért kellett minden mondat elé kötőjel (csak a dialógusok elé kell)

Alapjaiban megvett a sorozat, nem sok hibát találtam benne, szóval örülök, hogy elkezdted fordítani. :thumright: Írtad facebookon, hogy Park Sodam miatt vállaltad el: Park Sodam játszott egy rövidfilmben is tavaly, ami szinte sehol sem fellelhető. Én megkerestem és lefordítottam: ez pedig a Vampire lives next Door!
Image
Folyamatban: Ruler: Master of the Mask, Dating on Earth, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Prequel, The Kodai Family

lapishun

Postby lapishun » Sun Aug 14, 2016 10:21 pm

Szia Hayako!
Hayako wrote:- Most komolyan! Park Sodam van vagy 40 kiló, de úgy dobálja a férfiakat a levegőben mint egy profi súlylökő (olimpia rulez)

E fölött hunyjunk szemet jótékonyan. Senki sem gondolja komolyan, hogy 5kg-nál nehezebbet megmozdít egy ekkora lány :)

Hayako wrote:- a címet se értem: Hamupipőke és a 4 herceg. Nos itt hol is a négy? (bár ez lehet, hogy később fog kiderülni)

Gondolom be fog jönni még egy srác, bár akkor vele már 5 unoka lenne (ugye nem csak én gondolom azt, hogy a negyediket már nagyon is jól ismerjük)

Hayako wrote:- szeretem Jung Il Woo-t, de nem tudom, tud-e ő színészkedni (mindig csak egy karaktert játszik)

Férfi fronton nem vagyok otthon annyira... így nem nagyon emlékszem, mit láttam tőle és mit nem :) Itt egyelőre nem zavar az alakítása.

Hayako wrote:- a felirat oké, de nem értettem, hogy miért kellett minden mondat elé kötőjel (csak a dialógusok elé kell)

Ez már a védjegyemmé vált, nem tudok tőle megszabadulni, bocsánat. Bírjátok ki :)

Hayako wrote:Park Sodam játszott egy rövidfilmben is tavaly, ami szinte sehol sem fellelhető. Én megkerestem és lefordítottam: ez pedig a Vampire lives next Door! [/color]

Á, köszi, köszi... Tervbe vettem, hogy végig nézem majd a mozifilmjeit is... remélem sort fogok tudni keríteni rá.
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Mon Aug 15, 2016 8:15 am

Hayako wrote:- szeretem Jung Il Woo-t, de nem tudom, tud-e ő színészkedni (mindig csak egy karaktert játszik)

Tud. Bar az teny, hogy a modern sorozataiban elegge egysikuak a szerepek, amiket ra osztanak es csak ritkan tudja a dramai oldalat megmutatni. Bar van meg par napjainkbeki sorozata, amit meg nem lattam, igy lehet, hogy nem teljes a kep, ami rola kialakult. Annyi viszont bizonyos, hogy a hanbok rettento jol all neki, gyonyoru a tortenelmi sorozataiban, a legjobban a Moon embracing the Sunban tetszett, nem is akarmilyen szerepben. <3
Folyamatban: CRISIS - Special Security Squad [30%], The Princess Weiyoung [55%], Voice (OCN) Speciál 2

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Mon Aug 15, 2016 10:51 am

Kedves lapishun!

Köszönöm a 1-2. részt, és ilyen gyorsan, még melegében, nem semmi ám. :thumleft:
Én nem keresem a hibákat a mesében, egyszerűen csak szórakozok. Eddig nagyon jól.
Hálás vagyok érte. :-)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Mon Aug 15, 2016 4:01 pm

brigichan wrote:

Tud. Bar az teny, hogy a modern sorozataiban elegge egysikuak a szerepek, amiket ra osztanak es csak ritkan tudja a dramai oldalat megmutatni. Bar van meg par napjainkbeki sorozata, amit meg nem lattam, igy lehet, hogy nem teljes a kep, ami rola kialakult. Annyi viszont bizonyos, hogy a hanbok rettento jol all neki, gyonyoru a tortenelmi sorozataiban, a legjobban a Moon embracing the Sunban tetszett, nem is akarmilyen szerepben. <3

Szia brigi! Sajnos a legtöbb sorozatban, amiben láttam, mindig ugyanazt a karaktert hozta: vagyis nagyképű, gazdag, lázadó, de közben jólelkű (Flower Boy Ramyen Shop, Moon embracing the Sun, Golden Rainbow, Night Watchman, High End Crush). Félreértés ne essék, kedvenc színészeim egyike, csak nem tudom, hogy ő maga választ-e így vagy csak ezeket a szerepeket ajánlják fel neki. Leginkább a 49 Days és a Return of Iljimae maradt meg tőle. Az is érdekes, hogy mindkettő a karrierje elején volt. :scratch:
Image

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Mon Aug 15, 2016 4:23 pm

Hayako wrote:- a címet se értem: Hamupipőke és a 4 herceg. Nos itt hol is a négy? (bár ez lehet, hogy később fog kiderülni)

Gondolom be fog jönni még egy srác, bár akkor vele már 5 unoka lenne (ugye nem csak én gondolom azt, hogy a negyediket már nagyon is jól ismerjük)

Nem tudom... nagyon egyértelmű lenne, kit akarnak negyediknek, de mi van, ha mégsem ő az? Én meglepődnék, ha ő is az unokája lenne. :whistling:
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Mon Aug 15, 2016 4:45 pm

Hayako wrote:
Szia brigi! Sajnos a legtöbb sorozatban, amiben láttam, mindig ugyanazt a karaktert hozta: vagyis nagyképű, gazdag, lázadó, de közben jólelkű (Flower Boy Ramyen Shop, Moon embracing the Sun, Golden Rainbow, Night Watchman, High End Crush). Félreértés ne essék, kedvenc színészeim egyike, csak nem tudom, hogy ő maga választ-e így vagy csak ezeket a szerepeket ajánlják fel neki. Leginkább a 49 Days és a Return of Iljimae maradt meg tőle. Az is érdekes, hogy mindkettő a karrierje elején volt. :scratch:

A 49 dayst meg a Golden Rainbowt meg nem lattam tole, de igyekszem majd potolni a hianyossagomat. Abban igazad van, hogy harsany, bekepzelt, de amugy jolelku figurakat alakit legtobbszor. Nem hinnem, hogy azert, mert o maga is ilyen - a szokatlan oltozkodesi stilusat leszamitva egy nagyon szolid, visszafogott es szeretetremelto fiatalember (kepet nyujtja). Furcsa mod, bar szerettem az Iljimae-ben, maga a sorozat nem okozott maradando elmenyt. Nem tudom, mennyi volt a statiszta/kaszkador a harci jelenetekben, es mennyi o, de pl. jo volt latni, hogy ebben a sorozatban is verekedett, akciozott. :) [Offtopik, de mikozben ezen sorokat irtam, deja vu fogott el. :blink ] Ha mar tortenelmi, akkor sokkal inkabb Night Watchman es a "naphold". :)

Egyebkent nem lehet, hogy az idos Kang bacsi a negyedik herceg? :) Fura lenne, ha egy teljesen uj, megis cimszereplo figurat a 3. resztol kezdenenek bevezetni.

Nekem amugy az az asszisztens is szimpi, aki Kang urnak probal segiteni, hogy gatyaba razza a fiatalokat. :)

ququcs

Postby ququcs » Tue Aug 16, 2016 10:45 am

Kedves lapishun !
Köszönöm a fordítást, :notworthy: Lee Jung-Shin-t még nem láttam színészként, - nagyon szeretem a zenekarban - :)
Jung Il Woo-nak pedig külön örülök!! :)

Image

lapishun

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby lapishun » Sat Aug 20, 2016 9:26 am

Jó szórakozást a 3. részhez!
Image

jutka12

Postby jutka12 » Sat Aug 20, 2016 9:57 am

nagyon tetszett!! köszönöm szépen!

gyomar

Postby gyomar » Sat Aug 20, 2016 1:40 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a az első három rész feliratának a fordítását. :clap: :dance:
Szerintem a titkár lesz a negyedik.
gyomar :-)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sat Aug 20, 2016 2:43 pm

lapishun wrote:Jó szórakozást a 3. részhez!

Köszönöm az újabb részt! :thumright: A promóciós képeket és a sajtókonferenciát elnézve, úgy tűnik, tényleg a titkár a negyedik, bár én örülnék, ha nem így lenne. Kicsit megcsavarhatnák a dolgot. :whistling: A történet lassan folydogál, de nagyon aranyosak együtt a szereplők és igazából azt sem tudnám megmondani, kivel fog összejönni a végén: Ahn Jae Hyun, vagyis a playboy biztos, hogy nem jöhet számításba... nem veszi komolyan a kapcsolatokat és nem hiszem, hogy ő lenne számára az igazi. Lee Jung Shin, vagyis a zenész szintén nem lehet, mert vele nem nagyon látok romantikát, bár nem néznének ki rosszul és talán korban közelebb is áll a lányhoz, mint a többiek. A harmadik, Jung Il Woo, a lázadó lenne a legésszerűbb, de ő meg a divattervező lányba szerelmes. Szóval tényleg nem tudom. :goggle: Viszont Jung Il Woo múltja elég elgondolkodtató. Sokszor emlegetik a születése körüli titkot... de vajon mi lehet az? Erre nagyon kíváncsi lennék! :whistling:
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Sat Aug 20, 2016 9:57 pm

Hayako wrote:Köszönöm az újabb részt! :thumright: A promóciós képeket és a sajtókonferenciát elnézve, úgy tűnik, tényleg a titkár a negyedik, bár én örülnék, ha nem így lenne. Kicsit megcsavarhatnák a dolgot. :whistling: A történet lassan folydogál, de nagyon aranyosak együtt a szereplők és igazából azt sem tudnám megmondani, kivel fog összejönni a végén: Ahn Jae Hyun, vagyis a playboy biztos, hogy nem jöhet számításba... nem veszi komolyan a kapcsolatokat és nem hiszem, hogy ő lenne számára az igazi. Lee Jung Shin, vagyis a zenész szintén nem lehet, mert vele nem nagyon látok romantikát, bár nem néznének ki rosszul és talán korban közelebb is áll a lányhoz, mint a többiek. A harmadik, Jung Il Woo, a lázadó lenne a legésszerűbb, de ő meg a divattervező lányba szerelmes. Szóval tényleg nem tudom. :goggle: Viszont Jung Il Woo múltja elég elgondolkodtató. Sokszor emlegetik a születése körüli titkot... de vajon mi lehet az? Erre nagyon kíváncsi lennék! :whistling:

Nem tudom, olyan, mintha kettejük külön anyafotójával utalni akarnának valamira készítők... A két fényképen a két nő nem ugyanaz (vagy legalábbis nem ugyanannak látszik...), de tartok tőle, hogy valami testvérdolgot akarnak kihozni belőle, hogy aztán Hyunminnal hozzák össze a Hawont... aminek nem örülnék. :glare: Az sem világos, hogy Hawon apja minek nyomoz, ha elvileg Hawon nem az ő lánya, és ilyen gonoszan elzavarta otthonról...

Számomra még mindig a titkár a legszimpatikusabb figura 8) , remélem, kiderül róla, hogy szegről-végről ő is valami Kang, és mint legidősebb, sikerül gatyába ráznia a másik hármat. A 4. részben is felsírtam, amilyen cukin tömte magát ott az asztalnál, mint valami hörcsög. :rofl: Anh Jaehyunt valamiért nem tudom komolyan venni a szerepében. A 3-4. részben valamelyest javult az alakítása, de a múltheti epizódokban egyenesen kínos volt néhány megmozdulása, annyira műnek és erőltetettnek tűnt... :pale: Nem is értem, hogy lehet ő a "főbb" szereplő, főleg egy Jung Ilwoo mellett.

Jung Ilwoo nekem is nagy kedvencem, és egyrészt örülök, hogy most sokkal másabb karaktert alakít, mint amiről fentebb beszéltünk, de valahogy a figurának semmi értelme. Lehetetlenül viselkedik, lenézi és állandóan elzavarja azt a lányt, aki a megpróbáltatások ellenére igyekszik megőrizni a tartását, keményen dolgozik, vannak céljai, tanulni akar (Hawon), míg testvérien barátságos Hyejivel, akinek a varrogatáson látszólag semmi életcélja vagy motivációja nincs, csak az, hogy önmagát újra és újra megalázva próbáljon közeledni Hyunminhoz. (és most tegyük félre kicsit azt, hogy a tény, hogy Hawon elkísérte az esküvőre Hyunmint, akár escort-kodásnak is felfogható...) Ha van szereplő, akitől rosszul vagyok, az Hyeji. Semmi személyiség, semmi életcél, és lassan evolválódik belőle egy gonosz női mellékszereplő. Mert a mostohatestvér, Yuna ostoba és gonosz, ezt tudjuk, de a 4. részben nagyon úgy tűnik, hogy Hyeji is ki akarja piszkálni a fiúk mellől Hawont (remélem, megtudjuk, milyen jogon érzi magát erre felhatalmazva).

Kicsit lassan halad előre a történet, már a negyedén túl vagyunk, de még egy asztalhoz se sikerült a fiúkat leültetni... Nem látom át, hova tart. Mégis édes kis bűnözésként várom a következő részeket. :wub:

Ja, a zene viszont fantasztikus, beleértve a betétdalokat. :thumright:

lapishun

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby lapishun » Sun Aug 21, 2016 6:31 pm

Jó szórakozást a 4. részhez!

brigichan wrote:Anh Jaehyunt valamiért nem tudom komolyan venni a szerepében. A 3-4. részben valamelyest javult az alakítása, de a múltheti epizódokban egyenesen kínos volt néhány megmozdulása, annyira műnek és erőltetettnek tűnt... Nem is értem, hogy lehet ő a "főbb" szereplő, főleg egy Jung Ilwoo mellett.

Borzasztó módon nem értek veled egyet.
Számomra Ji-Woo az, aki halál unalmas azzal a bárgyú "Úgy fáj még csak levegőt vennem is!" nézésével... sőt kifejezetten sorozat idegennek találom. Egyáltalán nem illik a többiek közé. Azon kívül, hogy fáj neki a létezés és beszól mindenkinek (azt is halál feleslegesen és hiteltelenül), semmi mást nem csinál.
Ezzel szemben Jae-Hyeont örömmel nézem, az ő karaktere messze a legszórakoztatóbb a fiúk közül.
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Sun Aug 21, 2016 7:01 pm

lapishun wrote:Jó szórakozást a 4. részhez!

brigichan wrote:Anh Jaehyunt valamiért nem tudom komolyan venni a szerepében. A 3-4. részben valamelyest javult az alakítása, de a múltheti epizódokban egyenesen kínos volt néhány megmozdulása, annyira műnek és erőltetettnek tűnt... Nem is értem, hogy lehet ő a "főbb" szereplő, főleg egy Jung Ilwoo mellett.

Borzasztó módon nem értek veled egyet.
Számomra Ji-Woo az, aki halál unalmas azzal a bárgyú "Úgy fáj még csak levegőt vennem is!" nézésével... sőt kifejezetten sorozat idegennek találom. Egyáltalán nem illik a többiek közé. Azon kívül, hogy fáj neki a létezés és beszól mindenkinek (azt is halál feleslegesen és hiteltelenül), semmi mást nem csinál.
Ezzel szemben Jae-Hyeont örömmel nézem, az ő karaktere messze a legszórakoztatóbb a fiúk közül.

Ezért írtam, hogy semmi értelme nincs a karakterének. :) Felesleges negatív pontja a történetnek (szerep szempontjából, és történetvezetés oldalról is). Mert nem rossz színész, elég széles skálán képes mozogni, ha érzelem megjelenítéséről van szó, kiváló az orgánuma, gyönyörű a hangja, élvezet hallgatni a beszédét. De ennek a szerepnek, amit ráöltöttek, most semmi értelme. Kétarcú és hiteltelen a viselkedése miatt, és ebbe Jung Ilwoo is valóban teljesen beleszürkült. Ebben teljesen egyetértek veled. Az a tipikus "döglött hal" karakter, ami sajnos szinte mindegyik sorozatban megvan. Pedig lehetne ebből valami sokkal jobb is. Impulzív a vadócsága miatt, életmódjában és viselkedésében földhözragadtabb, barátságosabb az addigi nevelkedése és szerényebb életkörülményei miatt... Helyette egy beképzelt, haszontalan, életcélok nélkül tengődő semmi lett belőle. Úgy tűnik, hogy minden jólelkűség, kedvesség és alázat a harmadik, gitáros fiúnak jutott az ő karakteréből (nála egyébként eddig semmi negatív vonást nem is lehetett látni... nem is értem, őt miért kell gatyába rázni... :-) ).

AJH-hoz én nem tudok felmelegedni. De hát komikus szerepet könnyebb eljátszani. Ha egymás szerepeit felcserélnénk kettejük közt, most Jung Ilwoo lubickolna a sármos hódító szerepében (ahogy szokott).

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 22, 2016 2:23 am

Kedves Lapishun!
Nagyon köszönöm, hogy elkezdted fordítani ezt a sorozatot, és kitartást kívánok a többi részhez is! Bevallom, ritkán nézek futó sorozatot, ennél sem terveztem, de napról napra nőtt a kíváncsiságom. Eleve érdekesnek tűnt a sztorija, kedvelem a főszereplőket, szóval csomó érv szólt mellette. Aztán a fórumon olvastam néhány eltérő kritikát, és még kíváncsibb lettem. Jelentem, engem teljesen megvett a sorozat. Az első részt akartam csak megnézni, mert már amúgy is késő volt, és itt ragadtam, megnézve a négy részt egyben. Nálam minden karakter a helyén van, minden srác levett a lábamról. Nem is bírok dönteni, talán kettőre le tudnám szűkíteni, kit kedvelek legjobban, de egyre semmiképpen. Ji Wont és Hyun Mint imádom legjobban, mint tűz és víz. Szerintem jól eltalálták a szereplőválasztást, eddig egy izgalmas, szép történet. Talán Hyun Min gyerekkori barátnője tűnik csak kicsit művinek, néha kedves, néha kiráz tőle a hideg. A szakácsnő szövege szenzációs, le a kalappal a fordításért! Imádom minden mondatát! :mrgreen: Nem lehet, hogy ő a titkár anyja? Még egy dolog szöget ütött a fejemben: fura volt, ahogy a lánnyal bánt az apja, aki felnevelte, láthatóan szerette. Nem lehet, hogy nagyapa keze van ebben a dologban is? Mintha direkt arra ment volna ki a játék, menjen el otthonról, ne legyen más választása, mint elfogadni az ajánlatot. Nagyapa esetleg megmondhatta a lány apjának, hogy kárpótlásul a lánya jövőjét biztosítaná. Habár elég durván hangzik, tudom. Nos, majd meglátjuk. Hú, most már tényleg húzok aludni. Még egyszer nagyon köszönöm a fordítást! :heart: :heart:
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

lapishun

Postby lapishun » Mon Aug 22, 2016 8:03 am

vajandi wrote: Talán Hyun Min gyerekkori barátnője tűnik csak kicsit művinek, néha kedves, néha kiráz tőle a hideg.

Én rettenetesen féltem tőle, Na-Eun csúnyán le fog égni ebben a szerepben. Ő ugye a (immáron már csak második) legkedvesebb koreai lánycsapatom, az Apink egyik énekesnője és ahány showműsorban láttam, elég sótlan volt. Hiába tagadhatatlanul gyönyörű (többször választották meg a legcsinosabb koreai énekesnek), nem egy színészóriás.
DE!
A várakozásaimat messze felül múlta. Sokkal rosszabbra számítottam. Persze So-Dam nyomába sem ér, de nem olyan rossz... láttunk már sokkal-sokkal rosszabbat.

brigichan wrote:Ezért írtam, hogy semmi értelme nincs a karakterének. Felesleges negatív pontja a történetnek...

Én már arra gondoltam, hogy humor forrásként van ennyire eltúlozva. Mert tényleg karikatúra szerűen van mindig vörösre maszkírozva a szeme... (tökéletes vámpír lenne belőle)
Image

Agacska

Postby Agacska » Tue Aug 23, 2016 6:50 pm

Nagyon köszönöm a sorozat eddigi részeit.

lapishun

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby lapishun » Sat Aug 27, 2016 10:17 am

Jó szórakozást az 5. részhez!
Image

vajandi

Postby vajandi » Sat Aug 27, 2016 10:24 am

Nagyon-nagyon köszönöm! :D Igen gyors voltál! :thumleft:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Aug 27, 2016 2:55 pm

köszönöm!!! :thumleft: :D

gyomar

Postby gyomar » Sat Aug 27, 2016 7:26 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 4.-5. részek feliratainak a fordítását. :notworthy:
Imádni való ez a kis csaj.Morci herceg mintha már mosolygott volna.

Kata58

Postby Kata58 » Sat Aug 27, 2016 9:05 pm

Sziasztok! Most olvastam végig a topikot, mert vártam hogy letöltődjön a 6. rész...és nem vagyok benne biztos, hogy nem nézem meg máris...pedig olyan álmos vagyok, hogy ültő helyemben el tudnék aludni...Teljesen elvarázsolt ez a sorozat, annyira vártam már egy ilyen jellegű koreaira...Tajvaniban meg ott van a Bromance :lol ..Nagyon tetszik, ahogy lassan egyre többet megtudunk a múltból, de olyan óvatosan csöpögtetik, hogy az már kész szívatás. pláne, hogy most aztán megint várhatunk napokig, míg péntek és szombat lesz :lol :nuts: ..mpg szerencse,hogy van az embernek egyéb elfoglaltsága, és nem a monitort kell lesni egész nap. A fordításért rendkívül hálás vagyok,, hiszen a párbeszédek nagyon sokat nyomnak a latban....Bár A kifakadása kissé sokkolt, és nagyon tetszett a kérdés, hogy akkor hol a határ, ha nem vagyok a barátnőd...mi lesz még itt..és IlWo igencsak gyakran felejti a szemét a lányon...és a segélynyújtásban is igen aranyos volt. Egy adott pillanatig. Az ál vőlegényen jót vigyorogtam még neki áll feljebb és mintha féltékeny lenne... :mrgreen: :nuts: :lol

ada74

Postby ada74 » Sun Aug 28, 2016 12:11 pm

Kedves lapishun!

Köszönöm szépen az eddig elkészült feliratokat :notworthy:

Nagyon-nagyon tetszik :wub:

Ada :dance:

onna

Postby onna » Mon Aug 29, 2016 6:56 pm

Köszönöm az eddigi részeket.
Na-Eun nekem annyira művinek tűnik, mintha agyon plasztikázták volna. A történetben lévő szerepe is irritáló: amikor látja, hogy a srác mással van, akkor odamegy kérdezősködni, mintha nem tudná mi a helyzet. Nem azért, mert állítólag szegény (de: drága kabátban és luxus cipőkben jár, természetesen a telefonja is a legújabb típus - divattervezőnek tanul, de a lakása kész divattervező lakására utaló. Az a 27 cm-s anyagvásárlása is egy nagy marhaság - hogy abból varrta aztán meg a ruháját? Vagy a játékbabájának varrt?
A hencegő hercegfik tündériek. So Dam (aki hosszú hajjal jelentéktelennek tűnik), de a rövid hajával egyedivé vált - még nekem nem túl meggyőző. Eddig szerencséje volt, hogy a srácok túl kedvesek hozzá anélkül, hogy megérdemelné, mert eddig semmi olyat nem tett, amivel kivívná a fiúk tiszteletét. No jó, most az ötödik részben volt egy-két normális beszólása a srácokhoz, amitől kicsit magukba néztek...De a kis Hófehérként kedves apukája nem semmi egy baromarcú tetű. Mindig az aktuális feleségével kedves? A nagypapa jó fej, nekem tetszik - persze azt nem tudni, hogy a fiaival hogy bánt, de a nagyszülők általában mindig jól kijönnek az unokáikkal.

lapishun

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 6 of 16)

Postby lapishun » Wed Aug 31, 2016 6:58 am

Jó szórakozást a (feledékenységből kicsit megcsúszott) 6. részhez!
Image

vajandi

Postby vajandi » Wed Aug 31, 2016 7:04 am

Köszönöm szépen! :-) Nagyon tetszik a sorozat! :-) Belenéztem a 6-os végébe, és hűha... lesz izgalom, azt hiszem. Sajna csak este tudom megnézni, addig ki kell bírnom valahogy. :sweat:

ququcs

Postby ququcs » Wed Aug 31, 2016 9:08 am

Kedves lapishun!
Köszönöm szépen a 6. rész fordítását is!! :notworthy:

Image

ada74

Postby ada74 » Wed Aug 31, 2016 11:23 am

Köszönöm szépen a 6.-rész feliratát :)

Ada :D :D

Lamboh

Postby Lamboh » Wed Aug 31, 2016 12:26 pm

Köszönöm. :D

Amúgy a 6. rész már vasárnap fent volt feliratosan sorozatbaráton, szóval ezek szerint valaki volt olyan pofátlan (ha csak nem te voltál :-) ), hogy egy szó nélkül lefordította...

lapishun

Postby lapishun » Wed Aug 31, 2016 3:34 pm

Lamboh wrote:Amúgy a 6. rész már vasárnap fent volt feliratosan sorozatbaráton, szóval ezek szerint valaki volt olyan pofátlan (ha csak nem te voltál :-) ), hogy egy szó nélkül lefordította...

vasárnap már kész volt a felirat, csak a facebookon, illetve a saját oldalamra kirakom a javítás nélkülit, hogy a rohanók meg tudják minél előbb nézni, aztán ha kész a javítás, azzal frissítem. Ide mindig csak a javítottam töltöm fel, csak most elfelejtettem feltölteni :)
Image

Timi

Postby Timi » Thu Sep 01, 2016 12:29 pm

Köszönöm szépen az eddigi részek feliratait! :notworthy:

Kata58

Postby Kata58 » Thu Sep 01, 2016 5:04 pm

Azzal a boldog tudattal írok most, hogy már csak egyet kell aludni az újabb részhez! :lol ..gondolom nem csak én várom újgy a péntek későestét, hogy még szinte forrón megegyük az újabb részt! :lol ... Már 3 szor újranéztem az eddigieket, messze a két utolsó, pontosítok az 5-6. rész tetszett a legjobban..na és a záróképek :lol ..
Köszönöm itt is a fordítást.Il Wotól is sokat várok, lesz szerintem még itt nagy durranás...de még mindig nem jöttem rá ki lesz a 4. herceg..és annyi kavar van, hogy elég ez a 3. is..Annak meg örülök, hogy a nagyapa azt a parancsot adta ki, hogy a titkár keresse meg a lányt és hozza vissza "hurrá"!
A volt gyerekkori barátnő még sok meglepetéssel fog ellátni bennünket, szerintem nem fogja annyiban hagyni a dolgokat, pláne hogy HaWon meg elszólta magát tök feleslegesen. Ma holnap és holnapután megint okosabbak leszünk.../vagy nem/...még korai lenne, inkább még jobban megkavarják a dolgot, hiszen mi mástól lenne még izgalmasabb!? :thumleft: :lol :roll

Agacska

Postby Agacska » Thu Sep 01, 2016 6:35 pm

Nagyon köszönöm a 6. rész feliratát.

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Thu Sep 01, 2016 7:14 pm

Kata58 wrote:Azzal a boldog tudattal írok most, hogy már csak egyet kell aludni az újabb részhez! :lol ..gondolom nem csak én várom újgy a péntek későestét, hogy még szinte forrón megegyük az újabb részt!

Én ugyanígy vagyok vele! :wub: Mindig feldobja a hétvégémet a két új rész gondolata!

csilla0602

Postby csilla0602 » Fri Sep 02, 2016 5:26 pm

Kedves Lapishun! Nagyon szépen köszönöm a feliratokat. Minden héten alig várom az újabb részeket. Imádom a szakácsnőt! Ez a tájszólása... :thumleft:

lapishun

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)

Postby lapishun » Sat Sep 03, 2016 7:56 am

Jó szórakozást a 7. részhez!
Image

vajandi

Postby vajandi » Sat Sep 03, 2016 8:06 am

Kiesett a kezemből a porszívó csöve, amikor takarítás közben a gépemre pillantva megláttam a bejövő emailt /Topic reply notification - "Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)"/. Hihetetlen, hogy máris kész! Nagyon-nagyon köszönöm! :cheers: :dance: :cheers:

gyomar

Postby gyomar » Sat Sep 03, 2016 9:45 am

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 7. rész feliratának a fordítását. :notworthy:

Timi

Postby Timi » Sat Sep 03, 2016 2:59 pm

Nagyon szépen köszönöm a 7. rész feliratát! :D

homerdoh

Postby homerdoh » Sat Sep 03, 2016 8:40 pm

Sziasztok!
Szia Lapishun!
Koszonom a feliratokat.
Jo a sorozat☺

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Sun Sep 04, 2016 8:47 am

Én is köszönöm a töretlen lelkesedést a fordítás terén. :thumright:

Megnéztem az eheti részeket is, és talán nem leszek népszerű a véleményemmel, de szerintem a sorozatnak több a füstje, mint a lángja, sajnos. :pale: Igényesen van ugyan forgatva, szép helyeken (melyek vélhetően szép summát letettek az asztalra azért, hogy ott forgassák a történetet, saját promóciós érdekükben...), kellemesek a betétdalok, szemrevalóak a színészek, de valahogy olyan, mintha csak egymás után dobált jelenetek lennének. Nincsenek elmélyítve az ok-okozati viszonyok, az érzelmek, nagyon semmilyenek a karakterek... Sosem hittem volna, hogy ezt mondom, de ebben még a BOF is jobb volt, pedig engem azzal ki lehet kergetni a világból. :glare:

Ezt az álszemérmességet még mindig nem értem, hogy miért kell felnőtt, huszon-harcminéves férfiaknak szűziesen megrémülni egy meztelenül zuhanyzó nő láttán (normál esetben az ember ilyenkor ránt egyet a vállán és huncutul elvigyorodik, esetleg lever magának egy diadalittas pacsit). És ezek a döglött halakra emlékeztető csókok... egyszerűen elfogadhatatlanok. Az ember lányának legalább Jung Ilwooban volt minden bizodalma, mert ha ő csókol, akkor attól a ruhák képesek lennének leugrálni a csókpartner színésznőkről, de itt még benne is csalódnunk kell. :stress: Hihetetlen, hogy a 8. rész legizgalmasabb pillanata az volt, mikor a titkár széjjelhányta magát. :pale:

MiJu

Postby MiJu » Sun Sep 04, 2016 11:20 am

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását és a feliratokat !

lapishun

Postby lapishun » Mon Sep 05, 2016 7:54 am

brigichan wrote:Nincsenek elmélyítve az ok-okozati viszonyok, az érzelmek, nagyon semmilyenek a karakterek...

Ebben nem értek veled egyet, szerintem a műfaji adottságok miatt túl mély karakterekre nincs is szükség... engem például roppant mód zavar a múlton való drámázás, nem is illik annyira a sorozat könnyed hangulatához. Ha baj van a karakterekkel, az az, hogy egydimenziósok.

brigichan wrote:Ezt az álszemérmességet még mindig nem értem, hogy miért kell felnőtt, huszon-harcminéves férfiaknak szűziesen megrémülni egy meztelenül zuhanyzó nő láttán (normál esetben az ember ilyenkor ránt egyet a vállán és huncutul elvigyorodik, esetleg lever magának egy diadalittas pacsit).

Nagy általánosságban igazad van, a karakterek többsége (és nem csak ebben a sorozatban) távol áll a férfias viselkedéstől, de ez a jelenet szerintem pont rendben volt, ha egy férfi rányit egy nőre véletlenül, csak a pornó filmeken nevelkedett réteg maradna ott bámulni, a többi mind menekülésbe kezdene és zavarba is jönne.

brigichan wrote:És ezek a döglött halakra emlékeztető csókok... egyszerűen elfogadhatatlanok.

Nektek mindig ez a bajotok, de szerintem ez nembeli különbség lehet. Engem kényelmetlenül érint a szenvedélyes csók látványa (lehet, túl szűzies vagyok?)

brigichan wrote:Az ember lányának legalább Jung Ilwooban volt minden bizodalma, mert ha ő csókol, akkor attól a ruhák képesek lennének leugrálni a csókpartner színésznőkről, de itt még benne is csalódnunk kell

Hála a jó Istennek, hogy csak ilyen alamuszi ajakérintésig jutottak, mert az összes kedvem elmenne a fordítástól, ha tényleg ehhez a gyászhuszár idiótához adnák hozzá. (így is dühöngtem már a lovaglásnál is)

brigichan wrote: Hihetetlen, hogy a 8. rész legizgalmasabb pillanata az volt, mikor a titkár széjjelhányta magát. :pale:

Itt viszont egyetértek. A történetet rosszul ívelték, a 6. rész után a 7. túlságosan is nyugisra sikeredett, a 8. meg történések szempontjából kifejezetten semmilyen, így az ominózus hányós jelenet volt a legveszélyesebb az ingerküszöbünkre.

A legnagyobb bajom, hogy én semmiféle okot nem látok arra, hogy a lánynak miért a búbánatos fiú tetszik. Miért hozzá vonzódik. Csak azért, mert ő a nagyobb színész, még nem kellene hozzá csapni. Én nagyon nagyon remélem, hogy nem ez lesz a végkifejlet, különben nagy csalódás lesz részemről.
Image

Timi

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 8 of 16)

Postby Timi » Mon Sep 05, 2016 12:58 pm

Nagyon szépen köszönöm a 8. rész feliratát! :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Sep 05, 2016 1:08 pm

Nagyon köszönöm a 8. rész feliratát! :-) :D

Lamboh

Postby Lamboh » Mon Sep 05, 2016 6:53 pm

Köszönöm. :D

Nekem nagyon tetszik eddig a sorozat. Nem egy világmegváltó darab, de mindig jól szórakozom a részeken. :-)

Én amúgy a "búbánatos" lovagnak szurkolok - és szerintem végül ő is fog "nyerni". :whistling:

dolores953

Postby dolores953 » Mon Sep 05, 2016 6:58 pm

Kedves Lapishun

Nagyon köszönöm az eddig elkészített részek feliratát. :D
Addig azonban nem tudok teljes véleményt mondani amíg nem láttam az 5.részt is. :crazy:
Sajnos nem jó a felirat 720-as verzióhoz (A többi rész igen), esetleg megtudnád mondani
melyik verzióhoz készítetted a feliratot?
Jókat nevettem a fiúkon, mert mindegyiknek van valami hasfájása.
Az 1 számúnak a nők mentek az agyára, a 2. számúnak a zene és zeneszerzés,
a 3 számúnak a világ összes fájdalma sem elég, még kreál is magának újabbakat.
De szerencsére jön valaki aki rendet tesz. :whistling:
A fordítás nagyszerű és a "tájszólás" is el lett találva :thumright:
Lapishun, semmi kétséged ne legyen, hogy kié lesz a lány. Mert szerintem is. :heart:
Egyetlen szóval: tetszik.

vajandi

Postby vajandi » Mon Sep 05, 2016 10:21 pm

Megnézve a 8. részt is, elmondhatom, hogy engem részről részre nagyon leköt és szórakoztat. Nálam nem a hányás, hanem egyértelműen az epizódzáró részeges csókjelenet a csúcspont. A Wich's Romance sörös csókjelenente óta nem láttam ennél aranyosabb csókjelenetet. Még soha nem láttam Jung Il Woo-t ennyire édesnek, imádnivalónak. Nagyon tetszik a kapcsolatuk, látszik, hogy egyre közelebb kerülnek, egyre inkább zavarban vannak, ahogy kezd működni köztük a kémia. A nőcsábász unokatesót én is nagyon bírom, eleinte én is vele szerettem volna összeboronálni a lányt, de ez a csókjelenet után az a halvány esély is elúszott - szerintem -, hogy ő legyen a befutó. Az egész sorozatban egyedül az exbarátnő irritál, és attól tartok, ez csak fokozódni fog, most, hogy eldöntötte, ezúttal Ji Won-ra mászik rá, csak hogy féltékennyé tegye Hyun Min-t. Ami meglepett, hogy kiderült, még az énekes Seo Woo is belezúgott a lányba. Pedig reméltem, hogy esetleg összehozzák a rajongó barátnővel. Ejh, de várom a következőt!!! :mrgreen: :D Még egyszer köszönöm a fordítást! :notworthy:

lapishun

Postby lapishun » Thu Sep 08, 2016 8:12 am

dolores953 wrote:Sajnos nem jó a felirat 720-as verzióhoz (A többi rész igen), esetleg megtudnád mondani melyik verzióhoz készítetted a feliratot?

Szia!

A 720p-s NEXT verzióhoz készülnek a felirataim mindig. Jónak kell lenniük hozzá.
Image

dolores953

Postby dolores953 » Thu Sep 08, 2016 8:54 am

lapishun wrote:
dolores953 wrote:Sajnos nem jó a felirat 720-as verzióhoz (A többi rész igen), esetleg megtudnád mondani melyik verzióhoz készítetted a feliratot?

Szia!

A 720p-s NEXT verzióhoz készülnek a felirataim mindig. Jónak kell lenniük hozzá.

Kedves Lapishun

Újra letöltöttem a feliratot , a letöltött film a 720 verzió, de nekem nem jó a felirat
hozzá, és elég rendesen csúszik. :mrgreen:

heniu

Postby heniu » Thu Sep 08, 2016 1:10 pm

Én innen töltöm a 720p-s részeket és eddig még mind passzolt a felirathoz. Esetleg próbáld meg így :)
http://smallencode.com/download-drama-korea-cinderella-four-knights/

dolores953

Postby dolores953 » Thu Sep 08, 2016 1:26 pm

heniu wrote:Én innen töltöm a 720p-s részeket és eddig még mind passzolt a felirathoz. Esetleg próbáld meg így :)
http://smallencode.com/download-drama-korea-cinderella-four-knights/

Kedves Heniu

Köszönöm, így már tökéletes. :thumright:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Sep 08, 2016 2:52 pm

Köszönöm a 8. részt is, bár még mindig nem szoktam meg a kötőjeleket. :goggle: Én kifejezetten örültem, hogy a 8. részben nem egy szenvedélyes csókot kaptunk (*visszaemlékszik a Flower Boy Ramyun Shop csókos jelenetére és kirázza a hideg*), itt legalább volt valami interakció is. :whistling: A történet továbbra is kiszámítható és megkapunk mindent, ami egy jó koreai klisében csak lehetséges: lovaglás, lerészegedés, szerelmi háromszög, viszonzatlan szerelem, fürdős (félmeztelen jelenet) stb. De most, hogy Jung Il Woo barátunk kezd végre éledezni és nemcsak egy búbánatos virágszál, várom a folytatást. :cheers:
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Sep 08, 2016 6:31 pm

brigichan wrote:Az ember lányának legalább Jung Ilwooban volt minden bizodalma, mert ha ő csókol, akkor attól a ruhák képesek lennének leugrálni a csókpartner színésznőkről, de itt még benne is csalódnunk kell. :stress:

Egyet se búsulj, Brigi. Ami késik, nem múlik. A sorozatot nem nézem, de itt kivételt kellett tennem :mrgreen: és szerintem még nem jött el annak az ideje. "A döglött hal" az én szótáramban a hiteltelen színészi előadásmódra vonatkozik főként egy bizonyos színésznőre redukálva. Nekem úgy tűnik, hogy itt nem erről volt szó. Egyrészt rendezői utasítás állhatott a háttérben, másrészt azért, mert ez egy egészen más jellegű szituáció, ami egyszerűen nem igényelt többet annál, mint amit kaptunk is. Tökéletes szinkronban éreztem az előtte lejátszódó cselekményekkel stílusban is, hangulatban is. Ez volt az i-re a pont.
Egyébként nagyon-nagyon tetszett ez a jelenet, többször is újranéztem. Annyira jó harmóniában játszottak, egyikük rezdülése felelt a másikéra. Minden mozdulatnak, tekintetnek, pislantásnak, hangadásnak funkciója volt. Ez igen! :thumright:
ImageImageImage

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Thu Sep 08, 2016 7:48 pm

Miééért? :O Abban a sorozatban ez a csók volt az egyetlen értékelhető dolog, legalábbis számomra (sajnos nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet). Ez a k-drámák csókjának csókja!

Kata58

Postby Kata58 » Thu Sep 08, 2016 8:37 pm

Kedves Gilnis! Tökéletesen egyetértek veled! szerintem is a 8. rész csúcspontja Hawon és Ilwo egyszerű, játékos közeledése volt a legszebb pillanat. :wub: Egyébként a lovaglás is tetszett mindennel együtt. :wub: A fürdőszobás jelenet szuperűl lett megoldva, teljesen normális reakció volt, hogy fejbe dobta a szappannal a benyitó fiút, és nyilván nem kezdi megvárni ugyan melyikük a befutó... :O :thumleft:
Viszont van egy titkos félelmem, mi van , ha ők tényleg féltestvérek valahogy és azért is egyre jobban feloldódnak egymás közelében../.Remélem ezért nem vágtok sittre!/ :mrgreen:
A társasjáték jelenet is csúcs volt szerintem. :wub: Remélem eljön a holnap és okosabbak leszünk..Bár ha belegondolok a kijózanodás pillanataiba...háááááááááááááááááát :cry: :lol

gilnis

Postby gilnis » Sat Sep 10, 2016 7:10 am

Kata58 wrote:Kedves Gilnis! Tökéletesen egyetértek veled! szerintem is a 8. rész csúcspontja Hawon és Ilwo egyszerű, játékos közeledése volt a legszebb pillanat. :wub:

Szia Kata! :)

Mielőtt túlságosan beleélnénk magunkat, a másik oldalt is érdemes megnézni. Az igazság mindig odaát van. :lol

Image

Image

Image

Image

Image

Credit to Soompi
ImageImageImage

lapishun

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 9 of 16)

Postby lapishun » Sat Sep 10, 2016 8:16 am

Jó szórakozást a 9. részhez!
Image

aniiicica

Postby aniiicica » Sat Sep 10, 2016 9:33 am

Köszönöm szépen.

vajandi

Postby vajandi » Sat Sep 10, 2016 2:00 pm

Köszönöm a 9. rész feliratát! :thumleft: :-)
Ez a rész is tetszett. :wub: :D :heart: Talán csak az zavart (az is csak eleinte), hogy úgy tűnt, JW nem emlékszik az éjszaka történtekre. Aztán hála az égnek, kiderült, hogy nagyon is emlékszik. :mrgreen: De ha emlékezett, legalább ő ne tett volna úgy, mintha nem emlékezne! Ezek a fiatalok..! :doh: Tudom, kissé ciki részegen csókolózni valakivel, akivel nincs olyan a kapcsolat... Azért lehetnének kicsit bátrabbak, és szembenézhetnének ezzel, na mindegy... Sajnos az exbarátnő beváltotta a fenyegetését. Most akkor tényleg rámászik JW-ra? Ne már! A legrosszabb időzítés! :crazy:
SW viszont ámulatba ejtett, hogy képes volt beáldozni az ultraciki egyenruhás fotóit a lányért, hogy ne kerüljön megint a média össztüzébe. Le a kalappal! :thumright:
HM-en gondolkodva az jutott eszembe, nem lehet, hogy a gyerekkori barátja haláláért önmagáti hibáztatja, és ezért nem akar túl közel kerülni senkihez (se barát, se szerelem), nehogy azoknak is ártson? Talán ezért taszította el magától az elhunyt barát hugát is.
A nagyapa felesége szerintetek kinek vette a nyakkendőt? Mert tuti nem az öregnek. Talán a titkárnak? Mintha lenne (vagy volt?) köztük valami. Olyan furák egymással. Vagy csak nekem tűnik úgy? :scratch:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Sep 10, 2016 2:49 pm

Szia vajandi...feltetted a kérdést, ami bennem is motoszkál...az 5. feleség és a titkár kapcsolata...igen furcsán viselkednek egymással az tuti. Remélem majd ez is kiderül. sok a titok, várom a mi részt is nagyon.
Köszönet a fordításért! :thumleft: :lol :lol :wub:

Timi

Postby Timi » Sat Sep 10, 2016 7:47 pm

Hálásan köszönöm a 9. rész feliratát! :notworthy:

engel1129

Postby engel1129 » Sun Sep 11, 2016 4:50 am

Köszönöm szépen a 9. rész fordítását!

onna

Postby onna » Thu Sep 15, 2016 6:04 pm

Szerintem az ötödik feleség titkolt gyereke lehet a titkár. Ahogy ránéz, az vagy egy szerelmes nő vagy egy anya tekintet.

jutka12

Postby jutka12 » Thu Sep 15, 2016 7:15 pm

onna wrote:Szerintem az ötödik feleség titkolt gyereke lehet a titkár. Ahogy ránéz, az vagy egy szerelmes nő vagy egy anya tekintet.

szerintem is. korán megesett lányka volt:-)

Timi

Re: Cinderella and the Four Knights [Hungarian Subs] (Ep 10 of 16)

Postby Timi » Fri Sep 16, 2016 12:22 pm

Nagyon szépen köszönöm a 10. rész feliratát! :D

Return to “Subtitles”