My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Fri Jul 08, 2016 4:04 am

My 19 Year Old Sister-in-Law / 19 éves sógornőm

Image

Eredeti cím: 형수님은 열아홉 / Hyung-soo-nim-eun Yeol-ah-hop
Sugárzás: 2004.07.28-2004.09.23. (SBS)
Műfaj: romantikus vígjáték
Részek száma: 16
Írta: Jin Soo Wan
Rendezte: Lee Chang Han

Főszereplők:
Image

Rövid leírás:
A négyévesen magára hagyott, kisemmizett lányt 19 évesen újra összehozza a sors múltjának szereplőivel, s két férfi is megjelenik az életében: a fiatal, jóképű orvos, és annak bajkeverő öccse.

Tartalom:
Hae Won-nak négyévesen tönkremegy az élete, amikor gazdag családból származó édesapja eltűnik, édesanyja meghal, szomszédai pedig kisemmizik és magára hagyják. Apja eltűnésének az oka egy sajnálatos autóbaleset, melynek során elveszíti az emlékeit, és csak 15 évvel később értesül lánya létezéséről, akkor kezdi el keresni őt. A 19 éves Hae Won addigra már Yoo Min néven éli nehéz életét, egyedül próbálja eltartani magát és beteg mostohatestvérét. Öccsét kezelésekre kísérgeti a kórházba, ahol a lány fülig beleszeret egy rezidens orvosba, Min Jae-be, aki egy éve, búcsú nélkül eltűnt kedvesét várja vissza. A véletlennek köszönhetően megismerkedik imádott orvosának öccsével, a bajkeverő Seung Jae-vel is, aki bár egy kezelhetetlen ördögfióka, de megérinti őt a lány erős jelleme, küzdőszelleme, amivel kétségbeejtő helyzete miatti fájdalmát igyekszik leplezni. A fiatalok nem is sejtik, hogy összeköti őket a múlt, s hogy a fiúk anyjának milyen nagy szerepe volt Yoo Min életének tönkretételében.

Ajánlók:

Videólinkek:

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16).

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
My19_11-16.zip
My 19 Year Old Sister-in-Law 11-16. részek
- 2016.08.08.
(111.7 KiB) Downloaded 65 times
My19_1-10jav.zip
My 19 Year Old Sister-in-Law 1-10. részek (javított verzió)
- 2016.08.08.
(213.82 KiB) Downloaded 54 times
My19_10.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 10. rész
- 2016.08.05.
(54.48 KiB) Downloaded 43 times
My19_09.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 9. rész
- 2016.08.02.
(49.01 KiB) Downloaded 188 times
My19_08.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 8. rész
- 2016.07.29.
(53.22 KiB) Downloaded 195 times
My19_07.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 7. rész
- 2016.07.26.
(52.22 KiB) Downloaded 184 times
My19_06.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 6. rész
- 2016.07.22.
(50 KiB) Downloaded 200 times
My19_05.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 5. rész
- 2016.07.19.
(60.33 KiB) Downloaded 207 times
My19_04.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 4. rész
- 2016.07.15.
(50.4 KiB) Downloaded 182 times
My19_03.srt
My 19 Year Old Sister-in-Law 3. rész
- 2016.07.12.
(57.95 KiB) Downloaded 214 times
My19_01-02.zip
My 19 Year Old Sister-in-Law 1-2. rész
- 2016.07.08.
(46.91 KiB) Downloaded 278 times
Last edited by vajandi on Thu Mar 16, 2017 6:58 pm, edited 23 times in total.

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (2 of 16)

Postby vajandi » Fri Jul 08, 2016 4:12 am

Ezúttal a 2004-es My 19 Year Old Sister-in-Law (vagy így is megtalálható: She is Nineteen) című sorozat első két részével érkeztem. Yoon Kye Sang és Kim Jae Won sorozata, főleg miattuk vágtam bele, illetve nem elhanyagolható szempont a sztorija, vidám hangulata sem. A srácok édesanyjaként visszaköszön az előző fordításomból a nagymama (itt negatív szerepben!), illetve a főszereplőnő öccseként a Marriage Not Dating szőke szívtiprója, Huh Jung Min is. Bevallom, hatalmas élmény a fordítása, és nemcsak a vicces jelenetek miatt, hanem mert elég gyakran állítom meg a képet ábrándozó tekintettel, „De helyes!” felkiáltással, főleg Kim Jae Won látványára. Állati jól néz ki, és nagyon jól megválasztották a ruháit is. Blogom egyik hozzászólója, Erika hívta fel a figyelmemet, amiért nagyon hálás vagyok neki. A női főszerepet egy sokak által szeretett színésznő alakítja, aki sajnos már nincs közöttünk (2007-ben öngyilkos lett). Keddenként és péntekenként hozok majd új részt, és ha nem jön közbe semmi, várhatóan aug.20-ig be is fejezem. Jó szórakozást! :-)
Last edited by vajandi on Thu Jul 14, 2016 10:06 pm, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

timbo

Postby timbo » Fri Jul 08, 2016 7:17 am

Szia Vajandi!

De jó, hogy fordítod. :) Ezer éve láttam, akkor még Yoon Kye Sang miatt néztem meg :wub:, Kim Jae Won rajongásom még akkoriban a fasorban sem volt, emlékszem, nem is nyerte el a tetszésem a hófehér bőrével. :lol

Én a múltkor a Wuri's Family-t kezdtem el nézni, ami KJW első sorija volt. :) Jae Hee a tesóját játsza és valamikor az őrülten fiatal Kim Kang Woo és Kim Rae Won is fel fog bukkanni. :D Ebben is Park Won Sook játsza az anyját, aki a Romance-ban meg az anyósjelöltje volt. Ki nem állhatom egyébként. :sweat:
Image

vajandi

Postby vajandi » Fri Jul 08, 2016 7:29 am

Örülök, hogy örülsz. :D :-) Bevallom, épp e kettő sorozat között vívódtam, melyiket kezdjem el fordítani. :mrgreen: Végül azért ezt választottam, mert ez viccesebbnek tűnt. :wink:
Anyósjelölt a Romance-ban? Hű, erre nem is emlékeztem! Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem. Abban én is utáltam az anyóst. :mrgreen: Én amúgy kedvelem a színésznőt (mióta láttam a Bachelor's Vegetable Store-ban, és az előző fordításomban is fergeteges volt). :thumright:
Last edited by vajandi on Fri Jul 08, 2016 12:35 pm, edited 2 times in total.

Magdimama

Postby Magdimama » Fri Jul 08, 2016 8:43 am

Kedves Andi!
Köszönöm a választásodat.Nagyon szeretem a "gyilkos" mosolyú szinészt.Valamint szivesen nézem a többi szereplőt is a sorozatban. :D :notworthy: :-)
Image

vajandi

Postby vajandi » Fri Jul 08, 2016 12:38 pm

Kedves Magdimama, nagyon szívesen! :heart: Örülök, hogy tetszik a választásom. :-)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri Jul 08, 2016 9:24 pm

Kedves VAJANDI!Ezt a sorozatot Jung Da Bin miatt mindenképp megnézem!Köszönöm ezt a meglepetést! :cheers: :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Fri Jul 08, 2016 9:29 pm

Kedves BINGOOO, nagyon szívesen! :heart: Örülök, hogy sikerült meglepnem. :mrgreen:

Ido11

Postby Ido11 » Sat Jul 09, 2016 10:20 am

Nahát, ezt nem is tervezted!
Kedves Andi, a szereplők miatt én is kénytelen leszek belenézni. Olyan jó látni őket 10-12 évvel fiatalabban. Vajon mi is ilyen jól néztünk ki akkortájt?
Köszönöm a feliratot. Üdv.Ido

vajandi

Postby vajandi » Sat Jul 09, 2016 7:26 pm

Ido11 wrote:Nahát, ezt nem is tervezted!
Kedves Andi, a szereplők miatt én is kénytelen leszek belenézni. Olyan jó látni őket 10-12 évvel fiatalabban. Vajon mi is ilyen jól néztünk ki akkortájt?
Köszönöm a feliratot. Üdv.Ido

Nagyon szívesen, Ido11! :heart: Terveztem, csak titokban. :mrgreen: Általában olyan terveimet írom csak ki, amik várható, futó sorozatokra vonatkoznak. Ha régi sorit tervezek, azt meglepetésszerűen szoktam hozni. :D 10-12 év lehet sok vagy kevés is. Gyereknél, kamasznál sok, érett felnőttnél alig tűnik fel. :lol

csabamama2

Postby csabamama2 » Tue Jul 12, 2016 6:36 am

Szervusz Andy Kedves!

Nagyon örülök ennek az új sorozatodnak (de általában mindegyiknek), különösen KJW miatt, nagyon szeretem őt, jó pasi és főképpen nagyon jó szinésznek tartom. Köszönöm az 1-2. rész feliratát. Üdv: csabamama2 :-) :cheers: :-)

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (3 of 16)

Postby vajandi » Tue Jul 12, 2016 1:21 pm

Meghoztam a sorozat 3. részét, mely a félbeszakadt eljegyzési ajánlattal kezdődik, aztán Yoo Min (azaz Hae Won) találkozik a doki családjával. A leendő sógort sokkolja a hír, lesz egy-két keresetlen szava a jegyespárhoz. Zajlik az élet az iskolában is, a képmixben felül Seung Jae és Soo Ji döbben meg épp valamin, alul balra pedig egy csajos hajtépős harc látható. Otthon is lesz botrány, jobbra alul a család féltett, kedvenc fiacskája megkapja az első anyai pofonokat. Jó szórakozást! :-)

Ivó emberrel különösen kell vigyázni, nehogy frászt hozzunk rá, mert.... :mrgreen:

Image

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:07 am, edited 2 times in total.

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (4 of 16)

Postby vajandi » Fri Jul 15, 2016 1:20 pm

Elkészült a 4. rész, benne sok vicces helyzettel, mely abból adódik, hogy Yoo Min-t ugyanabba a középiskolába küldi tanulni az öccse, ahová a Kang ikrek és Soo Ji is járnak. Képmixemnek ezúttal Kang Seung Jae a főszereplője, aki egy szenvedélyes helyzetbe kerül, ami után ventillátorral hűti le magát (felső képek), megcsillogtatja tehetségét (alul balra), és – sokak örömére – zuhany közben felvillantja izmos testét. :wub: Nagyon jó szórakozást! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:08 am, edited 1 time in total.

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (5 of 16)

Postby vajandi » Tue Jul 19, 2016 6:15 am

Habár úgy tűnik, itt senki se köszöni meg mostanság (ami, bevallom, kicsit demotiváló, na mindegy), azért ide is feltettem az elkészült 5. részt, ami az egyik kedvenc epizódom. :heart: Ebben a részben Yoo Min gyerekkori játszótársa, Soo Ji (képmix, balra fent) egyre ijesztőbbé válik, de azért sok szép és érdekes pillanat is lesz. Jobbra felül láthatjátok Yoo Min első csókját (habár inkább puszinak nevezném), legyen meglepetés, kitől kapja. Alul balra Kang dokival settenkedik a sötétben (vajon mire készülnek?), az utolsó képen pedig matekzsenink jelképes szemüvegfelrakása látható (ezzel demonstrálja, hogy innentől belehúz a tanulásba). Remélem, Nektek is legalább annyira tetszik majd, mint nekem. :mrgreen:
Jó szórakozást! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:09 am, edited 1 time in total.

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Tue Jul 19, 2016 9:31 am

Drága Andink ! Hálásan megköszönöm (itt is) a munkádat. :wub: Az, hogy kevesen köszönik meg, ne vegye ám el a kedvedet. Sok a jó futó sorozat most, lubickolhatunk a jobbnál jobb történetekben. :roll Ez lehet az oka, hogy a többség kivárja a munkád végét, és egyszerre vetik rá magukat. :unsure: Én mindenesetre részenként követlek, és nagyon várom a keddi, pénteki napokat az új részekért. :-) Jó munkát, kitartást kívánok, és persze sok pihenést, hiszen a nyarat ki kell élvezni, olyan rövidke. :-)

vajandi

Postby vajandi » Tue Jul 19, 2016 5:09 pm

Kedves Szilagyongyi!
Köszönöm kedves szavaid, a feliratot pedig nagyon szívesen! :heart: :heart: Én valószínűleg rosszul vagyok kódolva, mert inkább alig várom a nyár végét, nem szeretem a meleget, az erős napfényt. :sweat: :mrgreen:
Én inkább ezt szeretem: :D
Image

Agacska

Postby Agacska » Tue Jul 19, 2016 8:17 pm

Nagyon köszönöm az eddigi részeket.

vajandi

Postby vajandi » Wed Jul 20, 2016 2:28 am

Agacska, nagyon szívesen! :-)

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (6 of 16)

Postby vajandi » Fri Jul 22, 2016 4:06 am

Elkészült a sorozat 6. része, benne néhány meglepetéssel. Bevallom, álmomban sem gondoltam volna, hogy már a történet első felében sort kerítenek egy komolyabb időugrásra, de ebben a részben mégis megtörténik. :blink A másik váratlan fordulat (mint a képmixben láthatjátok), hogy apa és lánya végre szemtől szemben találkozik. :cheers: Lesz viszont egy szomorú esemény is: szegény macit elégetik :cry: (szerintem sejtitek, ki a tettes). A képmixbe még Kang dokit tettem, amint épp az ajándékba kapott makett fölött mereng, és Soo Ji őszinte aggodalmát. Ez utóbbi egy ritka pillanat, mert a lány nem az a típus, aki mások miatt aggódna, sőt… Ezzel az epizóddal a történet új fejezetéhez ért, köszönhetően az időugrásnak. Innentől nem középiskolások a főszereplők, hanem fiatal felnőttek, akik próbálnak elboldogulni az élet útvesztőiben. Jó szórakozást ehhez a részhez is! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:09 am, edited 1 time in total.

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Fri Jul 22, 2016 8:36 am

Drága Andink! Nagyon szépen köszönöm a hatodik rész fordítását. :wub:
A nagy meleget én sem szeretem. Nem is bírom, szenvedek. A szépséges, színes ősz valóban csodaszép, de a szüttyös-ködös ónósesős novemberektől elmenekülnék. :cry: A nyarat szeretem, a meleget, nem a hőséget. :roll Én kacsatermészet vagyok, ha tehetném nyár elején belemennék a vízbe, és őszig benne maradnék. :D

Timi

Postby Timi » Fri Jul 22, 2016 9:43 am

Köszönöm szépen az eddig elkészült feliratokat (begyűjtöttem azokat)! Kellemes, pihentető hétvégét kívánok! :wink:

vajandi

Postby vajandi » Fri Jul 22, 2016 10:22 am

Kedves Szilagyongyi és Timi!

Nagyon szívesen a fordítást. :heart:

Én ezzel a szépséggel kívánok kellemes hétvégét:
Ma reggel ez a szépség fogadott az irodában (egy kolléganő hozta a kertjéből, csak úgy, kedvességből):

Image

BlueSeraphim

Postby BlueSeraphim » Fri Jul 22, 2016 5:13 pm

Köszönöm szépen a fordítást! Az első rész nagyon vicces volt. Remek ötlet volt elővenni ezt a sorozatot. :D

vajandi

Postby vajandi » Fri Jul 22, 2016 5:23 pm

BlueSeraphim wrote:Köszönöm szépen a fordítást! Az első rész nagyon vicces volt. Remek ötlet volt elővenni ezt a sorozatot. :D

Nagyon szívesen, BlueSeraphim! :heart: Örülök, hogy Neked is tetszik a sorozat, egy igazi kis gyöngyszem. :-)

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (7 of 16)

Postby vajandi » Tue Jul 26, 2016 2:04 pm

Meghoztam a 7. epizódot, melyben sok fontos találkozásra sor kerül. Vegyük mindjárt a hamis jegyeseket, képmixem első kockáján ők mosolyognak egymásra. Láthatóan örömteli a viszontlátás. :wub: Yoo Min a sógorjelöltjével is találkozik, aki még énekel is egyet neki (alul balra az érzelmesen daloló plátói szerelmes, jobbra a mit sem sejtő közönsége látható). Fent jobbra pedig Yoo Min bajkeverő öccse van épp akcióban, tetteivel elég komoly lavinát indít el. A fivérek anyja is találkozik valakivel, aki eléggé felzaklatja a kedélyállapotát, ezt tetézi egy véletlenül megtalált fotó. Remélem, nem árultam el túl sokat. Nekem nagyon tetszett ez a rész, habár Seung Jae-t egyre jobban sajnálom. :-( Mindkét fivér igen szimpatikus, ritka az ilyen, hogy nem tudom eldönteni, kinek szurkoljak. :scratchchin: Ti tudtátok, hogy a Seung Jae-t alakító Yoon Kye Sang korábban énekes volt? Egy együttesből vált ki, utána lett színész. Akkoriban sokan utálták emiatt, pár napja láttam egy videót, amelyben tisztázza a félreértéseket régi együttesének tagjaival, hogy ő nem a színészet miatt lépett ki a csapatból. Megható felvétel volt. Elismerem, jól énekel, ahogy most ebben a részben hallható is, de színészként kivételes tehetségnek tartom, szóval szerintem hálásak lehetünk, hogy végül a színészetnél kötött ki. Kim Jae Won-t is imádom (e sorozat előtt játszott már néhány főszerepet), de valahogy az ebben a sorozatban debütáló Yoon Kye Sang alakítását erősebbnek, átütőbbnek érzem, valahogy jobban tud hatni rám. Az elején még nem sejtettem, hogy így érzek majd. :whistling: Jó szórakozást ehhez a részhez is! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:10 am, edited 1 time in total.

Timi

Postby Timi » Tue Jul 26, 2016 5:53 pm

Köszönöm szépen a 7. rész feliratát! :-)

vajandi

Postby vajandi » Tue Jul 26, 2016 8:12 pm

Kedves Timi! Nagyon szívesen a feliratot! :heart: Szép estét! :-)

Carmi

Postby Carmi » Wed Jul 27, 2016 9:30 am

Kedves Andi, tegnap este meg tudtam végre nézni az első három részt, és tetszik!!! Köszönöm a munkádat!!! :wub: Alig várom az estét, hogy megnézhessem a további részeket... :D

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Jul 27, 2016 1:03 pm

Szia Andikám ! ! ! :cheers:

Itt is,hálásan köszönöm az eddigieket. :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Wed Jul 27, 2016 6:07 pm

Kedves Carmi és Vercsike! Nagyon szívesen a feliratokat. :heart: :-) Kellemes időtöltést estére! :D :tv:

Agacska

Postby Agacska » Thu Jul 28, 2016 12:43 pm

Nagyon köszönöm a 6-7. rész feliratát.

vajandi

Postby vajandi » Thu Jul 28, 2016 5:40 pm

Agacska wrote:Nagyon köszönöm a 6-7. rész feliratát.

Szívesen, Agacska! :heart: :-)

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (8 of 16)

Postby vajandi » Fri Jul 29, 2016 1:01 pm

Felkerült a sorozat 8. része, melyben Kang Pyo ügyeskedésének hála megtörténik a nagy összeköltözés. A fenti képeken a költözés utáni két pillanat látható. Az egyiken Kang Pyo meglepően mély gondolatokat oszt meg új lakótársával, még könny is megcsillan a szemében. Bevallom, az utolsó mondatával mélyen szíven ütött, nagyon meghatódtam. :heart: Azt hiszem, ezentúl más szemmel nézek rá (és mintha külsőre is más lenne, ez az új hajszín irtó jól áll neki, nem gondoljátok? :wub: ) A mellette lévő képen Seung Jae édes-bús, szerelmes ábrándozása látható. :heart: A képmix két alsó képén pedig Min Jae és Yoo Min fekszik betegen, persze nem egyszerre fognak lebetegedni, úgyhogy lesz rá lehetőségük egymást ápolni. :mrgreen: Ami még lényeges, hogy hírt kapunk Min Jae exbarátnőjéről, és az előző rész végén előkerült fotó is bonyodalmat okoz. Jó szórakozást! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:11 am, edited 1 time in total.

Timi

Postby Timi » Fri Jul 29, 2016 5:29 pm

Hálás köszönetem a 8. rész feliratáért! :notworthy:

BlueSeraphim

Postby BlueSeraphim » Fri Jul 29, 2016 6:52 pm

Hihetetlen gyors vagy! Köszönjük szépen! :wub:

vajandi

Postby vajandi » Sat Jul 30, 2016 4:51 am

Kedves Timi és BlueSeraphim! Nagyon szívesen a 8. rész feliratát! :heart: :-) :heart:

Agacska

Postby Agacska » Mon Aug 01, 2016 7:50 pm

Nagyon köszönöm a 8. rész feliratát.

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (9 of 16)

Postby vajandi » Tue Aug 02, 2016 11:42 am

Kedves Agacska, nagyon szívesen a 8. részt! :-)

Közben elkészült a 9. rész is, benne önfeledt, vidám, feszült és szomorú pillanatokkal. Yoo Min kapcsolata egyre jobban alakul a dokival :heart:, a képmixben felül két önfeledt pillanatukat láthatjátok (egy örömteli hír miatti ölelést és egy vidám száguldozást a kórház folyosóján – meglepő módon a dokival a tolószékben). Alul balra feszült légkörben várják a srácok az állásinterjút :pale: , jobbra pedig a fivérek épp zuhanyoznak egy kimerítő versengés után. :wub: Jó szórakozást ehhez a részhez is! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:11 am, edited 1 time in total.

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Tue Aug 02, 2016 11:58 am

Drága Andink! Nagyon szépen köszönöm a kilencediket. :wub:

Carmi

Postby Carmi » Tue Aug 02, 2016 12:24 pm

Képzeld, Andi, befaltam a nyolc részt, és azon kaptam magam, alig várom a folytatást. Köszönet érte!!! :wub: A kilencedikért is! :D
Ritka jó érzés, amikor így elkap egy sorozat.

vajandi

Postby vajandi » Tue Aug 02, 2016 2:18 pm

Kedves Szilagyongyi és Carmi! Nagyon szívesen a feliratot! :heart: :heart: Carmi, nagyon örülök, hogy tetszik. :D :D

Timi

Postby Timi » Thu Aug 04, 2016 6:46 am

Nagyon szépen köszönöm a 9. rész feliratát! :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Thu Aug 04, 2016 5:25 pm

Kedves Timi! Nagyon szívesen a feliratot! :heart: :-)

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (10 of 16)

Postby vajandi » Thu Aug 04, 2016 10:38 pm

Kedves Mindenki, meghoztam a 10. részt. :-) Készüljetek, innentől apránként adagolva megkapjuk a történet drámaibb vonalát, habár nagyon ügyesen sok kedves és vicces jelenettel tálalják. A fivérek végre komolyabban elbeszélgetnek a szerelemről (képmix fent balra), melynek során egy érme is feldobásra kerül. Yoo Min és Seung Jae megkezdik munkájukat a vállalatnál. Tippeljetek, ki lesz a közvetlen főnökük? Igen, sajnos ő. :-( Az alsó, bal oldali képen az látható, hogy az a bizonyos családi fotó illetéktelen kezekbe kerül, a jobb oldalin pedig egy fontos dátumot jelölnek be a naptárban, mely nap végül meglepően zárul. Kellemes szórakozást! :D
Némi változás: ezentúl az Ázsia Ékkövein a feliratok nem DA-s linkről tölthetők le, hanem közvetlen linkről, ugyanis megkaptam a lehetőséget, hogy magam töltsem fel oda a feliratokat, tehát a DA leállása esetén is működik majd a letöltés (persze ez csak erre a részre és azokra vonatkozik, amit ezután fordítok, a régiek maradnak DA-sak). Egyéb velejárója, hogy látható lesz a letöltések száma az egyes részek mellett. :mrgreen:

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:12 am, edited 1 time in total.

ququcs

Postby ququcs » Fri Aug 05, 2016 9:22 am

Nagyon szépen köszönöm a 10. részt is!! :notworthy:
Image
Pihenős hétvégét kívánok Neked

vajandi

Postby vajandi » Fri Aug 05, 2016 1:06 pm

Nagyon szívesen, Ququcs! :heart: Neked is felhőtlen, vidám hétvégét kívánok, sok pihenéssel! :-) :D

Timi

Postby Timi » Fri Aug 05, 2016 5:25 pm

Nagyon szépen köszönöm a 10. rész feliratát! :-)
Kellemes hétvégét kívánok!

vajandi

Postby vajandi » Fri Aug 05, 2016 5:34 pm

Kedves Timi, nagyon szívesen! :heart: Az ég borús, de a kedvem derűs, végre egy kis lehűlés... :mrgreen:
Kellemes hétvégét Neked is! :D :tv:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Aug 06, 2016 7:02 am

Hálásan köszönöm :notworthy: :notworthy: :notworthy: az utóbbi részek feliratát.Szebb napot, 8)

vajandi

Postby vajandi » Sat Aug 06, 2016 12:41 pm

Vercsike, nagyon szívesen a feliratokat! :heart: Jó szórakozást hozzá! :-)

vajandi

Re: My 19 Year Old Sister-in-Law [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Sun Aug 07, 2016 11:19 pm

Pénteken került fel a 10. epizód, de bevallom, aznap délután már az utolsó rész fordításánál tartottam, és késő este el is készültem vele. Utána hosszas vívódás után végül úgy döntöttem, nem tartom vissza, ha már készen van, erősebb volt a késztetés, hogy megosszam Veletek. Rászántam a hétvégét, és alapos ellenőrzésnek vetettem alá a feliratokat, az indára feltöltéshez is megcsináltam a hardos videókat (habár annál eleinte adódtak némi technikai gondok, kénytelen voltam letölteni más helyről újra a teljes sorozatot). Így, hogy elkészült, a szombati találkozón legalább megoszthatjuk a véleményünket erről a sorozatról is. A hétvégén rengeteg papírzsebkendőt használtam el a sorozat ellenőrzésekor, csomó megható, szép jelenet van az utolsó részekben. :heart: Én mégis úgy döntöttem, a képmixbe inkább a legvidámabb pillanatokból ollózok, mind a 6 részből egyet-egyet. 11: ünnepi tűzijátékszórás, 12: plüssállatok titkára fény derül, 13: éneklés részegen hazafelé, 14: közös italozás és szeretlek-játék, 15: fivérek karaokézása, 16: Shasha kutyus újra színre lép. Bízom benne, hogy Nektek is legalább ennyire tetszik majd a sorozat, számomra csodálatos élmény volt, nem véletlen, hogy ilyen hamar elkészültem vele, magával ragadott a történet, a színészek játéka. :heart:
Nagyon jó szórakozást Mindenkinek! :D
/Indavideóra egyelőre csak az 1-2. részeket tettem fel, de ma vagy holnap felkerül a többi is./

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:12 am, edited 1 time in total.

Timi

Postby Timi » Mon Aug 08, 2016 5:30 am

Ez aztán a kellemes meglepetés! :dance: Hálásan köszönöm a sorozat utolsó hat részének feliratait! :notworthy: Ezúton gratulálnék is az újabb befejezett munkádhoz! :thumright:
Most már kezdődhet a maratonozás! KÖSZÖNÖM! :D

Eugenia1999

Postby Eugenia1999 » Mon Aug 08, 2016 1:55 pm

Kedves Andi!
Köszönöm szépen az összes rész feliratát és a videókat külön is. Annyian írtak már arról, hogy milyen meglepetés volt egyben az utolsó 6 rész, hogy én már nem is akarom ismételni az előttem elhangzottakat. Én azt szeretném megköszönni, hogy fordítóként is biztos pont vagy az életünkben. Ha elkezded egy sorozat fordítását, akkor biztosak lehetünk abban, hogy azt be is fogod fejezni. Magas színvonalon, gyorsan és óriási örömet szerezve nekünk, akik élvezzük a munkád gyümölcsét. Köszönöm a kitartásodat, a lelkesedésedet, az idődet és a türelmedet. Jó pihenést kívánok a nyár hátralévő részére.
Üdv: Eugenia

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 08, 2016 2:29 pm

Kedves Timi és Eugenia!
Nagyon szívesen a feliratokat! :heart: A dicséretet pedig köszönöm, igazán jól esett. :mrgreen: :wub: Legyen szép napotok! :-)

zsike955

Postby zsike955 » Mon Aug 08, 2016 8:03 pm

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 08, 2016 9:27 pm

Szívesen, Zsike! :heart: :-)

Ido11

Postby Ido11 » Tue Aug 09, 2016 12:25 am

Kedves Andi!
Köszönöm szépen a fordítást. Akkor most neki is kezdek. Látom, egy gyönyörű kutya is szerepel benne.
Üdv. Ido

onna

Postby onna » Tue Aug 09, 2016 9:55 am

Kedves Andi,

Nem akartam iskolás témájú filmsorozatot nézni, de Carmi elragadtatására - hogy nem tudja abbahagyni - én is begyűjtöm és megnézem a sorozatot. Úgyhogy köszönet a fordításért, még jelentkezem.
A Yoo Ah Im-os Like for likes-t - ami egyórás játékfilm - nem akarnád lefordítani?

vajandi

Postby vajandi » Tue Aug 09, 2016 5:19 pm

Kedves Ido11 és Onna!
Nagyon szívesen a feliratokat! :heart: Onna, köszönhetően a 6. részbeni időugrásnak, nem sokáig lesznek középiskolások főszereplőink, vagyis nem nevezném iskolás témájúnak. :mrgreen: A filmfordítás tippet köszönöm, még megfontolom (amúgy kétórás). :-)

onna

Postby onna » Tue Aug 09, 2016 8:16 pm

Szia Andi,
Sajnos nem lehet a megát letölteni. Elkezdi, majd hibát jelez. Egy részt sem sikerült levennem sem felhő meghajtón sem normálisan. Mit tanácsolsz?

vajandi

Postby vajandi » Tue Aug 09, 2016 8:44 pm

onna wrote:Szia Andi,
Sajnos nem lehet a megát letölteni. Elkezdi, majd hibát jelez. Egy részt sem sikerült levennem sem felhő meghajtón sem normálisan. Mit tanácsolsz?

Ez kell, hogy bejöjjön, és középen a piros melletti nagy szürke gombra katt, elvileg akkor le kéne töltenie.
Image

Továbbá ezeken tudod még letölteni:

Remélem, tudtam segíteni. :-)

Ido11

Postby Ido11 » Tue Aug 09, 2016 8:53 pm

Szervusz Onna,
én a Doramax-ról töltöttem le. She is Nineteen címen. Kis méretben, de elfogadható minőségben.
Alul a Fichier él. Ne a Googl böngészőn keresztül, mert a zip második felét nem engedi letölteni.
Ha nem megy, írjál, keresek másikat.

BlueSeraphim

Postby BlueSeraphim » Wed Aug 10, 2016 6:49 pm

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását! Villámgyorsan kész lettél vele. Nagyon ügyi vagy! :wub:

vajandi

Postby vajandi » Thu Aug 11, 2016 3:35 pm

Kedves BlueSeraphim!
Nagyon szívesen a feliratokat! :heart: Köszi a dicséretet. :-) Remélem, tetszik majd. :-)

kendall

Postby kendall » Fri Aug 19, 2016 4:01 pm

S​zia Andi! :-) ​Kedvet kaptam a sorozat megnézéséhez​. :glare: Üdítő lesz Yoon Kye​ ​Sang-ot​ ​szinte még újoncként látni​, merthogy színészi tehetségét azóta már jó néhányszor megcsillogtatta. :wink: Nagyon szépen köszönöm a munkádat! :salut:

A tippért pedig hálás köszönetem Ido!! :blink

Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Aug 19, 2016 5:01 pm

Hálásan köszönöm :notworthy: :notworthy: :notworthy: a sorozat választását és annak feliratait.Szép és kellemes hétvégét.

vajandi

Postby vajandi » Sun Aug 21, 2016 8:45 am

Kedves Kendall és Vercsike!
Nagyon szívesen a feliratokat. :heart: :-) :heart: Kellemes hétvégét, jó sorozatnézést! :tv:

Ido11

Postby Ido11 » Sun Aug 21, 2016 6:26 pm

Szia kendall, sajnos a későbbiekben kicsit csúszik a felirat, a 14. részt pedig máshonnan kellett letöltenem, mert a vége teljesen elcsúszott, valószínűleg hibásan van feltöltve. Szóval ne legyél olyan hálás nekem. Üdv Ido

kendall

Postby kendall » Sun Aug 21, 2016 7:06 pm

Ido11 wrote:
Szia kendall, sajnos a későbbiekben kicsit csúszik a felirat, a 14. részt pedig máshonnan kellett letöltenem, mert a vége teljesen elcsúszott, valószínűleg hibásan van feltöltve. Szóval ne legyél olyan hálás nekem. Üdv Ido

​Szia Ido, mégiscsak köszönöm.. :wink: Tulajdonképpen mkv verzió​ban​​ ​(​AvistaZ​)​​ találtam ​rá a sorozatra, She is Nineteen cí​m​e​n.. ​ergo, ezért volt a hálám. :glare: A felirat már más kérdés lesz. :wub: Üdv. kendall

Agacska

Postby Agacska » Tue Aug 23, 2016 6:53 pm

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását.

Bria

Postby Bria » Fri Aug 26, 2016 7:07 pm

Kedves Andi!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását, megint remek munkát végeztél. :cheers: :-) :D
Nagyon szórakoztató, érdekes, és megható történet, néhány kedves, ismerős színésszel "megspékelve". :thumright:
Yoon Kye Sang miatt mindenképpen meg akartam nézni már korábban, ezért különösen megörültem, amikor elkezdted fordítani.
Szerencsére a sztorit is sikerült úgy lezárni, hogy ne csalódjon az ember, ezért külön pont a készítőknek. :dance:
Jó volt ilyen fiatalon látni a színészeket, még ha furcsa is egy kicsit. :-) Kye Sang annyira aranyosan alakította az öcsike szerepét, neki az ilyen karakterek állnak jól szerintem a legjobban. Az arcával, kisfiús mosolyával és a mozdulataival remekül játszik. Kim Jae Won is jó volt, de kissé színtelennek éreztem. Lássuk be, nem ez a legjobb szerepe.
Jung Da Bin, bár nem a kedvencem, de az Attic Cat-ben és a He Was Cool című filmben remek volt. Ebben viszont, nem igazán sikerült megkedvelnem.

Image
Image

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 29, 2016 6:46 am

Kedves Agacska és Bria!
Nagyon szívesen a feliratokat! :-) :heart:

vajandi

Postby vajandi » Fri Sep 16, 2016 10:24 am

onna wrote:Kedves Andi,

Nem akartam iskolás témájú filmsorozatot nézni, de Carmi elragadtatására - hogy nem tudja abbahagyni - én is begyűjtöm és megnézem a sorozatot. Úgyhogy köszönet a fordításért, még jelentkezem.
A Yoo Ah Im-os Like for likes-t - ami egyórás játékfilm - nem akarnád lefordítani?

vajandi wrote:Kedves Ido11 és Onna!
Nagyon szívesen a feliratokat! :heart: Onna, köszönhetően a 6. részbeni időugrásnak, nem sokáig lesznek középiskolások főszereplőink, vagyis nem nevezném iskolás témájúnak. :mrgreen: A filmfordítás tippet köszönöm, még megfontolom (amúgy kétórás). :-)

Gondoltam, itt is jelzem, nem csupán a blogomon, hogy Onna fenti ötletének hála belevágtam a "Like For Likes" c. idei mozifilm fordításába, és mára el is készült a felirata. Három párról szóló mai romantikus történet. :-)

Szereplők:
Image

Ajánló:

Return to “Subtitles”