Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lapishun
Fansubber
Fansubber

Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Wed Jul 06, 2016 10:52 pm

Image

Zabolátlan szeretők

A sorozatot ketten fordítjuk Cintussal.

Leírás:
http://a-pop.hu/2016/07/06/elstartolt-a-zabolatlan-szereto/
Attachments
UF_20.zip
20 rész
(33.13 KiB) Downloaded 129 times
UF_19.zip
19. rész
(32.73 KiB) Downloaded 129 times
UF_18.zip
18. rész
(36.46 KiB) Downloaded 112 times
UF_17.zip
17. rész
(37.5 KiB) Downloaded 107 times
UF_16.zip
16. rész
(30.79 KiB) Downloaded 88 times
UF_15.zip
15. rész
(31.18 KiB) Downloaded 85 times
UF_14.zip
14. rész
(31.94 KiB) Downloaded 106 times
UF_13.zip
13. rész
(32.12 KiB) Downloaded 92 times
UF_12.zip
12. rész
(34.08 KiB) Downloaded 140 times
UF_11.zip
11. rész
(30.2 KiB) Downloaded 116 times
UF_10.zip
10. rész
(26.85 KiB) Downloaded 142 times
UF_09.zip
9. rész
(32.68 KiB) Downloaded 127 times
UF_08.zip
8. rész
(34.45 KiB) Downloaded 169 times
UF_07.zip
7. rész
(34.55 KiB) Downloaded 168 times
UF_06.zip
6. rész
(31.87 KiB) Downloaded 162 times
UF_05.zip
5. rész
(32.87 KiB) Downloaded 192 times
UF_04.zip
4. rész
(37.04 KiB) Downloaded 189 times
UF_03.zip
3. rész
(31.78 KiB) Downloaded 201 times
UF_02.zip
2. rész
(34.45 KiB) Downloaded 252 times
UF_01.zip
1. rész
(34.97 KiB) Downloaded 393 times
Last edited by lapishun on Fri Sep 09, 2016 10:09 pm, edited 16 times in total.
Image

zsuzsianyu

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby zsuzsianyu » Wed Jul 06, 2016 11:23 pm

Kedves Cintus és lapishun ! Köszönöm a sorozat fordítást ...( gyüjtögetni fogom egy picit ) :D

Ido11

Postby Ido11 » Wed Jul 06, 2016 11:33 pm

Szervusztok!
Én mindenhol 20 részesnek olvastam, remélem nem csak 16 részt fogtok lefordítani. :D
Kim Wobin miatt meg kell néznem, olyan régen láttam őt és akkor nagyon tetszett, amit csinált.
Köszönöm az 1. rész feliratát.

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Jul 07, 2016 5:48 am

Sziasztok kedves lapishun kedves Cintus ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak első feliratát. :notworthy:

smatagd

Postby smatagd » Thu Jul 07, 2016 6:43 am

Azt a mindenit, hű de gyorsak vagytok! köszi az első rész feliratát ! :roll
Image

schwiegel

Postby schwiegel » Thu Jul 07, 2016 8:35 am

Köszönöm szépen az első rész feliratát!

Melody4

Postby Melody4 » Thu Jul 07, 2016 10:15 am

Kedves Cintus és Lapishun!
Nagyon örülök ennek a sorozatnak, nagyon szeretem Kim Woo Bin-t, alig vártam, hogy elkezdjék vetíteni a sorozatot. Én majd szintén gyűjtögetni fogom a feliratot, de most az első feliratnál, meg akadtam. A feliratot nem lehet letölteni, mert azt írja ki ha rákattintunk a hivatkozásra, hogy a kért fájl nem ezen a szerveren található. Meg tudnátok nézni, hogy miért nem működik a letöltés?Megköszönöm, hogy bevállaltátok a magyarítást, valamint kívánok nagyon jó munkát a hozzá.
Üdvözlettel: Melody4

Ido11

Postby Ido11 » Thu Jul 07, 2016 10:33 am

Szervusz Melody!
Nem akarok beleavatkozni, de addig is, amíg Lapishunék válaszolnak Neked, tájékoztatlak, hogy nekem reggel és most lejött. Valamit nem jól csinálhattál talán.

N.Ildikó

Postby N.Ildikó » Thu Jul 07, 2016 11:38 am

Köszönöm a fordítást.

ququcs

Postby ququcs » Thu Jul 07, 2016 11:48 am

Kedves Cintus köszönöm ezt a gyors munkát ! :notworthy:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Jul 07, 2016 3:04 pm

Azt a, de gyors volt tényleg! :-)

Az írónő előző munkáit figyelembe véve, mondjátok, hogy ebben nem jön se halál, se betegség! :wink:
ImageImageImage

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Thu Jul 07, 2016 3:15 pm

gilnis wrote:Az írónő előző munkáit figyelembe véve, mondjátok, hogy ebben nem jön se halál, se betegség! :wink:

Nem tudom mondani, hisz ezzel kezdődik az egész sorozat :) Az biztos, hogy sírósra tervezik és dráma lesz dráma hátán. De ez önmagában nem baj, hisz a műfajhoz hozzátartozik. Én a szenvedéstől tartok, amikor részeken át nem történik semmi, csak szenvednek... Ha attól ebben a sorozatban megmenekülünk, akkor remek darab lesz. Ha nem... akkor ehh...
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Jul 07, 2016 5:07 pm

lapishun wrote:Ha nem... akkor ehh...

Na ja... Pedig a négy főszerepben lévő színészt nagyon bírom, főleg Kim Woo Bint, Im Joo Eunt és Im Joo Hwant. Ha hármójuk közül kellene választanom, bizony csak ec-pec alapján tudnék. :wub: :heart: :wub:
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Jul 07, 2016 7:47 pm

Köszönöm szépen az első részt :)

babamama

Postby babamama » Thu Jul 07, 2016 8:35 pm

Kedves Cintus és Lapishun!
Nagyon köszönöm az 1.rész feliratát. :salut:
Kíváncsi vagyok, de egy kicsit még gyűjtögetek. :D

Kata58

Postby Kata58 » Fri Jul 08, 2016 6:12 am

Suzy miatt mindenképp nézendő! Csak hogy végre legyen egy női színésznő is aki miatt megnézünk egy sorozatot! A tőbbiek úgyis evidens hogy már miattuk felkapjuk a fejünket, ha újra szerepelnek valamiben! :wub: A Remeber You után :lol :lol :lol nem kérdés...persze sorolhattam volna még többet de minek :lol :lol
Köszönöm a közös fordítói munkát! Most hirtelen annyi gyönyörűség szakad az ember nyakába, hogy nem is tudom, melyikhez kapjak! :lol
Aki ezek után is türelmetlen megérdemli! :mrgreen: Sok sikert és örömöt a fordításban! :wub:
Nálatok létezik olyan, hogy egy kicsit pihenek? Vigyázzatok azért magatokra is! Szeretném a munkáitokat sokáig élvezni! :D :D :lol :lol :wub: :wub:

bekka

Postby bekka » Sat Jul 09, 2016 6:52 am

Kedves Lapishun

régóta nem követtem részről-részre koreai drámát, de most igen! Nagyon köszönöm az első részt. :) Ha megnéztem jövök vissza! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm
Folyamatban: Mystery queen
Terv: Ando Lloyd-Hayakoval, Mystery Queen 2

http://www.azsiaifeliratok.hu

Vicacica

Postby Vicacica » Sat Jul 09, 2016 7:09 am

Sziasztok!

Köszönöm az első részt, ma mindenképpen megnézem :D (Cintus ez tuti :D )

Kata58 wrote:Suzy miatt mindenképp nézendő! Csak hogy végre legyen egy női színésznő is aki miatt megnézünk egy sorozatot!

Kata58 ezzel megleptél a facebookon ez a szegény lány olyan közutálatnak örvend, mintha a világ összes fájdalmát Ő okozná :) Főként miatta nézem meg én is, kíváncsi vagyok milyen :)
ImageImage

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby lapishun » Sun Jul 10, 2016 9:49 pm

Jó szórakozást a 2. részhez!
Image

Mese

Postby Mese » Mon Jul 11, 2016 9:37 am

Nagyon köszönöm az első két rész fordítását. :)
Image

YustC

Postby YustC » Mon Jul 11, 2016 4:38 pm

Sziasztok!

Hűű feljutok néha ide DA-ra is. Gondoltam, mint társfordító én is írok ide pár szót, pláne hogy már az első két rész után ennyien írtatok.

Először is megköszönném lapishunnak, hogy elvállalta a társfordítást a kérésemre, annak ellenére, hogy nem volt a legfényesebb köztünk a viszony, mert már most így 2 részt után úgy érzem azért tudok majd tőle tanulni fordítás terén... bár hogy nehogy csak agyon dicsérjem, biztos van valami amit majd ő is tud tőlem. :P :D Elsőre féltem megkérni, hezitáltam rajta sokáig, de most azt érzem, hogy olyan vele fordítani, mint egy Rihanna Coldplay szám (nem jutott eszembe koreai zene hasonlat). Tök más stílus, mindkettő jó, de együtt tudnak meglepetéseket okozni.

És most, hogy kihálálkodtam magam, akkor egy kicsit a sorozatról is, mert nagyon be voltam zsongva érte, szó szerint téptem a falat - túlzás- , hogy ezt muszáj fordítanom, kerüljön bármibe, ha kell nem alszok! Szóval a végletekig vágytam rá!

Nos akkor... régebben már a megjelenés előtt jó pár héttel megírtam a sorozat ismertetőjét... De ahogy megláttam az első képkockákat, mintha elfelejtettem volna miről is szól a sorozat. Esküvő lövöldözés és Kim Woo Bin halhatatlan *WTF fej*... Haha ez volt az első 10 perc aztán hatás szünet és kiderül, hogy egy filmezésen volt... én meg lesek... mondom "Mi van?" teljes képfagyás... nézem tovább ugye betegséges stb. Kis csitri képében Suzy próbálja meggyőzni a nagyképű sztárt, hogy készítsen vele egy kis filmet... Aztán a "pofon" - képletesen szólva - a végén... "Tényleg nem tudod ki vagyok?" én meg... "Mi van? Skizofrénia is lesz benne?" :D Aztán mondom elolvasom már az ismertetőt, amit még anno írtam róla és kb. képen nevettem magam. Tudnom kellett volna miről szól a sorozat mégis elég volt az első 10 perc, hogy összezavarjon.

Kim Woo Bin egy isten, mint mindenki tudja. Egy szemernyit sem csalódtam benne, jobban tetszik ez a haj és ez a lelkis énje, mint a régebbi Heirs c. sorozatban, ahol amúgy már a szemöldökével alapból megfogott. :D

Suzy pedig annyira aranyos, sokan szidják meg stb. Nagyon nem tudok mellette elmenni, mert alapjába véve semmi baj nem volt a játékával nekem kicsit IU-s néhány pillanatnál, nem az a tipikus "cuki" lány, de a szerepe sem ezt erőlteti rá, így szerintem jól hozza. Amikor kifeküdt az út közepére és rázoomolt a kamera az arcára láttam, hogy mindent belead abba, hogy visszatudja adni azt az elhagyatott, életbe belefáradt érzést.

A második rész még fordulatosabb lett, kis háttér történet, amiből még sok minden homályos. De remélem hamar itt lesz a szerda és sokkal többet tudunk meg a 3. részből.

Hát ennyi lett volna! :D Ez a baj velem feljövök havonta egyszer és hajlamos vagyok regényeket áradozni meg írni!

Köszönöm annak aki elolvasta a regényem és örülök, hogy ennyien nézitek velünk ezt a remek kis történetet. :)
Last edited by YustC on Mon Jul 11, 2016 4:49 pm, edited 1 time in total.

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Jul 11, 2016 4:49 pm

Köszönöm szépen a 2. részt :)

bekka

Postby bekka » Mon Jul 11, 2016 6:10 pm

YustC akkor neked is köszi!
Még nem értem az első rész végére, de Suzy...háááát..egyelőre nem lopta magát a szívembe...de majd meglátjuk. KWB aki miatt bekapcsolódtam. :wub:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby lapishun » Wed Jul 13, 2016 8:47 pm

Jó szórakozást a 3. részhez!
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Jul 14, 2016 6:29 am

Hálásan köszönöm a 2 - 3.részek feliratát. :notworthy:

Kata58

Postby Kata58 » Thu Jul 14, 2016 3:05 pm

Jöttem! Láttam! Győztem! "azon apropóból a győzelem hogy ki lett cserélve az egerem és láss csodát csak repül a kezem a billentyűzeten, és ha hibázok hát Istenem..el tudok mozdulni és javítani." Na ez a jobbik változat, mert le voltam fagyva sokszor annyira, hogy a gépet teljesen ki kellett kapcsolni mert nem tudtam sehova lépni...sem kilépni.mintha lefagyott volna a monitor de hála Istennek és egy barátnak megoldódott. :thumleft: :lol
visszatérve a témához...tetszett nagyon a 3. rész...főleg hogy a múlt párhuzamaival egyre több titokra derül fény! Szerintem mindenki remekül hozza a karakterét. A történet mondhatni majdnem sablonos, de mégsem mert minden történet más és mindenki aki az adott soriban szerepel életre kelti, élhetővé, természetessé teszi az egészet. Nézése közben el is felejti az ember hogy filmet néz. :wub: Nagyon hálás vagyok a fordító csapatnak nem csak a fordításért, hanem a többféle letöltési lehetőségért is! :thumleft: :D :wub:
A bőség zavarával küszködünk, és hálás vagyok, hogy ilyen sokféle jobbnál jobb sorozatokat vállaltok fel ill . vesztek észre :lol :wub: ..
Biztos, hogy a kedvencek között landol mint a mostanában fordítás alatt zajló Marriadge Contract, a Doctors, ....további örömteli fordítást, és kellemes nyarat! :lol :thumleft: :wub:

bekka

Postby bekka » Thu Jul 14, 2016 4:15 pm

Megnéztem a második részt is.
A film közepéig kifejezett ellenérzéseim voltak Suzyval, úgy éreztem egy rossz ripacs, de lehet hogy csak a részeg jelenetek nem mennek neki, mert a második felében egyszer csak azon kaptam magam, hogy kezd tetszeni amit csinál. :O
Tényleg gyönyörűek a jelenetek, a fényképezés, a helyszínek, ahol forgattak, a beállítások, a háttérzene...eddig lenyűgözött.
WooBin nem kevésbé....sőt... :cry: :P Eddig is imádtam..de ezután...
Köszönöm nektek a színvonalas magyar szöveget, hogy magával tudott ragadni a film, és nem az bosszantott hogy milyen a fordítás. Ritka kincs manapság az ilyen. :salut: :cheers:
Gilniiiiiis! Neked általában az a karakter szokott tetszeni aki nekem nem..... :lol :P Hiányollak! :heart: Hol vagy hogy egy jót vitázhassunk?

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Jul 14, 2016 6:15 pm

bekka wrote:Gilniiiiiis! Neked általában az a karakter szokott tetszeni aki nekem nem..... :lol :P Hiányollak! :heart: Hol vagy hogy egy jót vitázhassunk?

Ó, kedves Bekkám, köszönöm szépen! :wub: Még nem kezdtem el nézni, de természetesen az én drága "Choi Young-dóm" miatt :mrgreen: előbb-utóbb jönni fogok. Jönnöm kell! :w00t:
(Momentán Mr. Beautiful Mind-nál horgonyzom, és nem akaródzik továbbhaladni. :heart: )
Mellesleg tökéletesen látod, és kapásból kuncognom is kellett, mert nekem idáig kimondottan tetszett Suzy játéka, amikor láttam (más sorozatban). :D
ImageImageImage

bekka

Postby bekka » Thu Jul 14, 2016 7:03 pm

gilnis wrote:(Momentán Mr. Beautiful Mind-nál horgonyzom, és nem akaródzik továbbhaladni. :heart: )

Az jó? Nézzem azt is? :O :D

gilnis wrote:Mellesleg tökéletesen látod, és kapásból kuncognom is kellett, mert nekem idáig kimondottan tetszett Suzy játéka, amikor láttam (más sorozatban). :D

Remek! :P :D Tudtam én!

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Jul 14, 2016 7:57 pm

bekka wrote:Az jó? Nézzem azt is? :O :D

:offtopic:
Kinek mi a jó... Nekem jó. :) :heart: Annyira, hogy csodálkozom is, hogy még egy fordító sem csapott le rá. Ha netán a siralmas nézettségi adatai miatt kérdezed, nehogy azokra hagyatkozz, mert tudod, hogy semmi közük az értékéhez, kizárólag csak a koreai ízlést tükrözik. Az Örököseidet sokan nézték (néztük)... :P :D
ImageImageImage

bekka

Postby bekka » Thu Jul 14, 2016 8:56 pm

gilnis wrote::offtopic:
Az Örököseidet sokan nézték (néztük)... :P :D

:offtopic:

Igaz igaz...! :D :mrgreen:
De valljuk be, most szegényebbek lennénk egy "Choi Young-do"-val is, és akkor mi lenne velünk??? :P
És az első a folyosón egymás mellett elsétálós jelenet még remek volt, amikor láthattuk közben a fiúkat "akkor és most", csak aztán túlzásba vitték, és a 2.613.452-ik egymás mellett elsétálás már uncsi volt.... :roll

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Jul 14, 2016 9:15 pm

bekka wrote:...és a 2.613.452-ik egymás mellett elsétálás...

:rofl:

Image

Ah, Choi Young Do... :wub: Ha Joon Young csak fele olyan lenne/lesz, mint ő volt, már bajok vannak, de ha azt mondod jobb, nekem lőttek. :faint: :mrgreen:

(Kedves Lapishunnak íme egy újabb érthetetlenség, kin mit miért lehet enni... XD )

bekka

Postby bekka » Fri Jul 15, 2016 7:03 am

gilnis wrote:
bekka wrote:...és a 2.613.452-ik egymás mellett elsétálás...

:rofl:

Image

Hihi... remek ez a kép erre a tényre válaszként...

gilnis wrote:Ah, Choi Young Do... :wub: Ha Joon Young csak fele olyan lenne/lesz, mint ő volt, már bajok vannak, de ha azt mondod jobb, nekem lőttek. :faint: :mrgreen:

Hááát...engem kenyérre kent! De lehet hogy már korábban annyira megpuhított, hogy kevesebb is elég az olvadozáshoz... :rofl: :lol

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Fri Jul 15, 2016 10:38 am

gilnis wrote: Mr. Beautiful Mind-nál horgonyzom, és nem akaródzik továbbhaladni.

Én elkezdtem nézni Sodam miatt, de nem jött be ez a high society téma, pedig az előzetesek nagyon jók voltak. Én csak annyit láttam (egy rész alatt), hogy megy a politikai meg gazdasági intrikázás és sehol az a féle filozofálgatás, amire számítottam. És Sodam is többet érdemelne egy ilyen karakternél...

bekka wrote:A film közepéig kifejezett ellenérzéseim voltak Suzyval,

Nem értem mi bajotok van vele egyébként. Nem egy kiugró tehetség, de teljesen élvezhetőnek tartottam eddig is a játékát.
Image

bekka

Postby bekka » Fri Jul 15, 2016 11:17 am

lapishun wrote:

Nem értem mi bajotok van vele egyébként. Nem egy kiugró tehetség, de teljesen élvezhetőnek tartottam eddig is a játékát.

Gilnisnek semmi. Nekem volt. :) Ezért is írtam neki, hogy jöhetne egy kicsit boncolgatni, mert neki biztos tetszik. :D

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Fri Jul 15, 2016 12:28 pm

bekka wrote:Gilnisnek semmi. Nekem volt. :) Ezért is írtam neki, hogy jöhetne egy kicsit boncolgatni, mert neki biztos tetszik. :D

Neked írtam, a többes szám nem Gilnis miatt volt, hanem több netes fórumon is olvastam, hogy sokan nem szeretik Suzyt.
Állítólag Koreában sem túl népszerű színészként.
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Jul 15, 2016 5:44 pm

lapishun wrote:Én elkezdtem nézni Sodam miatt, de nem jött be ez a high society téma, pedig az előzetesek nagyon jók voltak. Én csak annyit láttam (egy rész alatt), hogy megy a politikai meg gazdasági intrikázás és sehol az a féle filozofálgatás, amire számítottam. És Sodam is többet érdemelne egy ilyen karakternél...

Több mint egy éve tervezték ezt a sorozatot, úgyhogy tök magas, miért olyanra sikerült megírni a női főszereplőt, amilyenre. Mintha gőzük se lett volna, hogy az első négy részben mit kezdjenek vele, vagy ha mégis, akkor rémesen elrontották. Az ötödiktől beálltak egy elfogadható irányra, onnantól a karakter logikus és követhető, de az eddigiek alapján ez úgyis egy egyfőszereplős sorozat, és az nem Sodam.
Meg kell hagyni, Jang Hyuk-nak ez élete egyik legnehezebb szerepe, amit pazarul alakít. Elképesztő, hogy olyan kevés mozdulattal és mimikával mennyire nagyon sokat ki tud fejezni.
Én öldöklésekkel és/vagy rejtélyes eltűnésekkel tűzdelt történetre számítottam, abból adtak is valamennyit, de a fő mozgatórugó egyelőre egy kutatás, míg a gazdasági intrikázás a háttérben kap helyet. Az üzenete a szokásos: az általánosítás, az előítélet, a tévhit helytelenségére való rámutatás, a ki a jó, ki lehet a jó és ő mitől jó orvos ill. ember. Ami pedig a pszichopátiát illeti, könnyen lehet, hogy valójában abszolút nem is arról van szó...

lapishun wrote:

Egyetértek. Valamit elszúrhattak a menedzserei, mert a színészi karrierje kezdetétől fogva erős kritikákat kap, holott semmivel sem marad el pl. Park Shin Hye mögött, sőt, akit pedig egész Dél-Korea imád. Gondolom, az sem válik Suzy előnyére, hogy éppen Lee Min Ho barátnője.
ImageImageImage

YustC

Postby YustC » Sat Jul 16, 2016 10:26 am

gilnis wrote:Egyetértek. Valamit elszúrhattak a menedzserei, mert a színészi karrierje kezdetétől fogva erős kritikákat kap, holott semmivel sem marad el pl. Park Shin Hye mögött, sőt, akit pedig egész Dél-Korea imád. Gondolom, az sem válik Suzy előnyére, hogy éppen Lee Min Ho barátnője.

Úgy érted, hogy nem Lee Min Ho barátnője? Mert hogy 15 hónap után szakítottak. Sokat olvasom a drámás fórumokon, hogy azért utálják jobban, mert szerintük kihasználta LMH-t, hogy népszerűbb legyen, és számos cikkben írják, hogy azért lett vége a kapcsolatnak, mert Suzy a volt barátja után még mindig érzelmeket táplált.

- mondjuk nekem semmi bajom Suzyval -

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Jul 16, 2016 11:23 am

YustC wrote:Úgy érted, hogy nem Lee Min Ho barátnője?

Nyilvánvalóan nem így értettem, de mi sem egyszerűbb, mint a helyzethez igazítani az indokot. Szerencsétlen lány a feje tetejére is állhatna, akkor is utálnák. Ha a járásuk előtt és közben találtak benne kivetnivalót, utána miért ne találnának. A fórumozóknak fogalmuk sem lehet a valóságról, még ha esetleg pont rá is hibáznak. Ez csupa-csupa irigység és rosszindulat. A magánéletükhöz egyébként sincs semmi közük, és régen rossz az egész, ha annak tükrében értékelik a teljesítményüket. Az olyan vélemények annyit is érnek.
ImageImageImage

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby lapishun » Sat Jul 16, 2016 2:38 pm

Jó szórakozást a 4. részhez!
Image

bekka

Postby bekka » Sun Jul 17, 2016 9:53 am

lapishun wrote:Neked írtam, a többes szám nem Gilnis miatt volt, hanem több netes fórumon is olvastam, hogy sokan nem szeretik Suzyt.
Állítólag Koreában sem túl népszerű színészként.

Koreában tudhatnak valamit.... :mrgreen: :rofl:
(Na jó, ez csak egy rossz poén volt, annyira nem játszik rosszul...de nem hagyhattam ki... :mrgreen: )

bekka

Postby bekka » Sun Jul 17, 2016 9:56 am

gilnis wrote:Egyetértek. Valamit elszúrhattak a menedzserei, mert a színészi karrierje kezdetétől fogva erős kritikákat kap, holott semmivel sem marad el pl. Park Shin Hye mögött, sőt, akit pedig egész Dél-Korea imád. Gondolom, az sem válik Suzy előnyére, hogy éppen Lee Min Ho barátnője.

PSH... :doh: Ebben legalább egyet értünk.....na Ő nem tud játszani.

Suzyt egy lapon sem lehet vele említeni...

Húha...miket tudtok ki...ki kinek a barátnője....

Gilnis a másik filmnek van fóruma?

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Jul 17, 2016 1:27 pm

köszönöm szépen az újabb részeket :) Eddig nagyon tetszik :)

bekka

Postby bekka » Sun Jul 17, 2016 4:34 pm

Spoileres!

Gilnis elég édi?

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Mon Jul 18, 2016 1:21 pm

bekka wrote:Gilnis elég édi?

Gilnis tuti elég édi :P

Amúgy én sokkal szívesebben néztem volna tőlük egy tini romkomot... Mindkettőnek jól áll még.
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Jul 18, 2016 2:08 pm

Minden relatív. :mrgreen:

A romkommal egyetértek, a tinivel nem.
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Tue Jul 19, 2016 9:50 am

Sziasztok!

Köszönöm szépen az új részeket :) Nekem tetszik ez a lány, de én PSH-t is szeretem :) Az új sorijába sztem kifejezetten jó :)
ImageImage

bekka

Postby bekka » Tue Jul 19, 2016 10:19 am

Vicacica wrote:Sziasztok!

Köszönöm szépen az új részeket :) Nekem tetszik ez a lány, de én PSH-t is szeretem :) Az új sorijába sztem kifejezetten jó :)

A doktorosra gondolsz? Én abból csak egy részletet láttam, ahol ninját játszik... :rofl: hát nem lesz az én kedvencem. 8) :-(

Agacska

Postby Agacska » Tue Jul 19, 2016 3:05 pm

Nagyon köszönöm a 3-4. rész feliratát.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Jul 20, 2016 4:28 pm

Az előbb olvastam, állítólag azon gondolkodnak, hogy az Olimpia idejére felfüggesztik a sorozatot. Inkább nem is mondok többet...
ImageImageImage

bekka

Postby bekka » Wed Jul 20, 2016 7:09 pm

gilnis wrote:Az előbb olvastam, állítólag azon gondolkodnak, hogy az Olimpia idejére felfüggesztik a sorozatot. Inkább nem is mondok többet...

Tán csak nem...

Off ismét:
PSH-ra visszatérve: nekem csak a You're beautifulban tetszett, azt szerintem remekül alakította. De az az alap arcjátéka, és az nem jó más műfajban, én ezért nem kedvelem.

bekka

Postby bekka » Thu Jul 21, 2016 8:03 am

Megnéztem a 3. részt is. Továbbra is tetszik.

Arra viszont nem számítottam, hogy KWB miatt ütik el Suzyt..brr...

:offtopic: Gilnis, megnéztem az első részt.
Uramisten, ez valami baltás (szikés:D ) gyilkos, hogy még bele is mosolyog a biztonsági kamerába? :cry:

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby lapishun » Thu Jul 21, 2016 10:22 am

Jó szórakozást az 5. részhez!
Image

novcsi6

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby novcsi6 » Thu Jul 21, 2016 6:43 pm

Köszönöm szépen a 2. részt :)

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Fri Jul 22, 2016 8:53 am

Jó szórakozást a 6. részhez!
Image

jutka12

Postby jutka12 » Fri Jul 22, 2016 1:09 pm

köszönöm a 6.részt is. villámsebes voltál!

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Jul 22, 2016 2:04 pm

Köszönöm az 5.-6. részt :)

Az a zuhanyzós jeleneten a 4. részben :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cintus az akkor is Zhi Shu kutyája :D :dance: :dance:
ImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Jul 22, 2016 5:15 pm

Köszönöm szépen a 6. részt :)

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)

Postby lapishun » Wed Jul 27, 2016 8:33 pm

Jó szórakozást a 7. részhez!
Image

Timi

Postby Timi » Wed Jul 27, 2016 9:01 pm

Nagyon szépen köszönöm az elkészült feliratokat! :notworthy:

Bori8

Postby Bori8 » Wed Jul 27, 2016 10:35 pm

Kedves kedves Cintus és Lapishun!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Nagyon élvezem. :D Most ez az aktuális kedvenc sorozatom. :wub:
És a 7. rész feliratát valami hihetetlenül gyorsan hoztátok! :wub: gyorsak vagytok. :D Köszönöm szépen még egyszer :D

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Jul 28, 2016 5:06 am

Hálásan köszönöm az utóbbi részek feliratát. :notworthy:

gm75

Postby gm75 » Thu Jul 28, 2016 12:18 pm

Köszi, köszi és még egyszer köszi. Imádom ezt a sorozatot. :D nagyon szuperek vagytok, hogy ilyen gyorsan elkészült a fordítás. Gratula :D :cheers: :D

Agacska

Postby Agacska » Thu Jul 28, 2016 12:37 pm

Nagyon köszönöm a 6-7. rész feliratát.

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Jul 28, 2016 3:06 pm

köszönöm szépen a 7. részt :)

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 8 of 16)

Postby lapishun » Thu Jul 28, 2016 8:45 pm

Jó szórakozást a 8. részhez!
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Aug 01, 2016 4:16 pm

köszönöm szépen a 8. részt :)

Timi

Postby Timi » Thu Aug 04, 2016 6:48 am

Nagyon szépen köszönöm a 8. rész feliratát! :-)

bekka

Postby bekka » Thu Aug 04, 2016 2:31 pm

Köszönöm az újabb részeket! :cheers:

Háát Gilnis...WooBin lenyűgöző...de a szerelmi jelenetek... :rofl:
De legalább nincsenek olyan gagyi csókjelenetek mint a Heirsben,,, :mrgreen: igaz még csak az ötödikig láttam ezt.

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Uncontrollably Fond [Hungarian Subs] (Ep 10 of 16)

Postby lapishun » Sat Aug 06, 2016 11:51 am

Jó szórakozást a 9-10 részekhez!
Image

Timi

Postby Timi » Sat Aug 06, 2016 12:30 pm

Köszönöm szépen a 9-10. részeket! :D

jutka12

Postby jutka12 » Sat Aug 06, 2016 12:35 pm

köszönöm a 9-10 rész feliratat

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Aug 07, 2016 1:49 pm

Köszönöm szépen az újabb részeket :)

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Aug 11, 2016 5:40 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :)

Timi

Postby Timi » Thu Aug 11, 2016 8:38 pm

Nagyon szépen köszönöm a 11-12. részeket! :thumright:

Return to “Subtitles”