Entertainer [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lapishun

Entertainer [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Thu Apr 21, 2016 4:01 pm

Image
Image

Ismertető:
Shin Suk-Ho Korea egyik legnagyobb zenei ügynökségénél dolgozik középvezetőként. Régi vágya, hogy saját ügynökséget hozzon létre, és abba a kedvenc zenekarát is magával vigye, lassan körvonalazódni látszik. Ám a sikerhez és csillogáshoz szokott, elbizakodott férfi álma porcelánként csattan szét a padlón, mikor a sors fura játékba kezd vele. Vajon képes újra kezdeni? Képes újra rátalálni a zenéhez fűződő őszinte rajongásra. Képes lesz új zenekart összekovácsolni és őket sikerre juttatni?
Attachments
Entertainer_18.zip
18. rész
(40.8 KiB) Downloaded 523 times
Entertainer_17.zip
17. rész
(42.04 KiB) Downloaded 531 times
Entertainer_16.zip
16. rész
(33.79 KiB) Downloaded 569 times
Entertainer_E15.zip
15. rész
(30.49 KiB) Downloaded 510 times
Entertainer_E14.zip
14. rész
(44.75 KiB) Downloaded 518 times
Entertainer_E13.zip
13. rész
(41.18 KiB) Downloaded 530 times
Entertainer_12.zip
12. rész
(38.95 KiB) Downloaded 545 times
Entertainer_E11.zip
11. rész
(34.03 KiB) Downloaded 536 times
Entertainer_10.zip
10. rész
(37.41 KiB) Downloaded 557 times
Entertainer_09.zip
9. rész
(35.67 KiB) Downloaded 553 times
Entertainer_08.zip
8. rész
(42.38 KiB) Downloaded 622 times
Entertainer_07.zip
7. rész
(38.98 KiB) Downloaded 619 times
Entertainer_06.zip
6. rész
(39.69 KiB) Downloaded 639 times
Enternainer_05.zip
5. rész
(39.92 KiB) Downloaded 666 times
Enternainer_04.zip
4. rész
(40.16 KiB) Downloaded 680 times
Enternainer_03.zip
3. rész
(37.51 KiB) Downloaded 668 times
Enternainer_02.zip
2. rész
(36.31 KiB) Downloaded 730 times
Entertainer_01.zip
1. rész
(41.46 KiB) Downloaded 899 times
Last edited by lapishun on Sat Jun 25, 2016 4:04 pm, edited 18 times in total.
Image

csilla0602

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (1 of 16)

Postby csilla0602 » Thu Apr 21, 2016 4:53 pm

Nagyon szépen köszönöm a feliratot Nagyon vártam már ezt a sorozatot. :dance: :dance: :dance: ♥♥♥

hajolaj

Postby hajolaj » Thu Apr 21, 2016 5:43 pm

Kedves Lapishun! Köszi az 1.rész feliratát.

Üdv... :-)

boil54

Postby boil54 » Thu Apr 21, 2016 6:17 pm

:dance: Köszönöm az első rész fordítását! :dance:

kerka

Postby kerka » Thu Apr 21, 2016 6:36 pm

Köszi a gyorsaságért és a munkád ért is! :thumleft:

jutka12

Postby jutka12 » Thu Apr 21, 2016 6:40 pm

azt a mindenit!!! tegnap adták odakint!!!
szuper vagy!
köszönöm!!!

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Thu Apr 21, 2016 6:43 pm

Köszönöm szépen ...wow :D

ququcs

Postby ququcs » Thu Apr 21, 2016 7:05 pm

Nagyon szépen köszönöm a fordítást!! :notworthy:
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Apr 21, 2016 7:06 pm

Nagyon szépen köszönöm az első részt :)

onna

Postby onna » Thu Apr 21, 2016 7:53 pm

Gyorsan rápattantál. Köszönet az 1. részért.

csanyicila

Postby csanyicila » Thu Apr 21, 2016 8:53 pm

köszönöm szépen :-)

gilnis

Postby gilnis » Fri Apr 22, 2016 9:59 am

Kösz az első részt! 8)

Ji Sung lesz a koreai Jerry Maguire, csak sport helyett zenében? Megleptek, hogy egy szenyó alak benne. A padlóra kerüléshez nem előfeltétel.
Kang Min Hyukot olyan rég láttam (egy másik 귀여운 우리 아기 :wub: csak hogy egyesek örüljenek :mrgreen: :P ), miatta lehet végül mégis elcsábulok.
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Fri Apr 22, 2016 10:45 am

Sziasztok!

gilnis wrote:..miatta lehet végül mégis elcsábulok.

Nekem eléggé vegyesek az érzelmeim. Ji Sung kifejezetten jól játszik, bár néha tényleg nagyon ripacs tud lenni. Viszont Kang Min-Hyuk-al nem vagyok kibékülve. Csak mint dobost ismerem, színészként még semmiben sem láttam, de picit olyan érzésem van, hogy mintha tényleg Bo-Gumra írták volna a szerepet (kár, hogy végül nem vállalta el). Kang Min számomra nem mindig természetes (ok, értem, hogy alapban egy befeszült karaktert játszik).
Hyerivel önmagában semmi baj nincs, hozza a csacska önmagát, viszont Ji Sunggal szerintem semmi kémia nincs köztük. Ez lehet később változni fog, de főleg Ji Sung részéről érzem, hogy három lépés távolságot tart Hyeritől. Mintha lelkiismeret furdalása lenne a színésznek, hogy egy fiatal lánykával kell romantikáznia. Tudom, badarság, de nekem ilyen érzésem van.

A második részt estefelé szállítom.
Image

Zsanett7119

Postby Zsanett7119 » Fri Apr 22, 2016 11:34 am

lapishun wrote:Sziasztok!

Nekem eléggé vegyesek az érzelmeim. Ji Sung kifejezetten jól játszik, bár néha tényleg nagyon ripacs tud lenni. Viszont Kang Min-Hyuk-al nem vagyok kibékülve. Csak mint dobost ismerem, színészként még semmiben sem láttam, de picit olyan érzésem van, hogy mintha tényleg Bo-Gumra írták volna a szerepet (kár, hogy végül nem vállalta el). Kang Min számomra nem mindig természetes (ok, értem, hogy alapban egy befeszült karaktert játszik).
Hyerivel önmagában semmi baj nincs, hozza a csacska önmagát, viszont Ji Sunggal szerintem semmi kémia nincs köztük. Ez lehet később változni fog, de főleg Ji Sung részéről érzem, hogy három lépés távolságot tart Hyeritől. Mintha lelkiismeret furdalása lenne a színésznek, hogy egy fiatal lánykával kell romantikáznia. Tudom, badarság, de nekem ilyen érzésem van.

Heartstrings-ben, The heirs-ben is játszott Kang Min-Hyuk. Az elsőben énekelt is :) Ott nagyon aranyos szerepe volt. Igazad van itt egy kicsit merev még, de szerintem a szerepe miatt. Eddig ebben a kettőben láttam és mindig jól játszott. Viszont a hangján meglepődtem, sokat változott! :D Igaz mivel ő a CNBlue dobosa így nem nagyon hallja az ember énekelni, a többiek viszik a prímet :D de amikor végül megszólalt a 2. részben a mikrofonban, ...az a szó jött ki elsőnek a számon, hogy AZTA :D Én miatta kezdtem ezt a sorozatot nézni, és remélem a további részek is ilyen jók lesznek mint a kezdés :D

Nagyon köszönöm a fordítást! :D

Zsanett7119

Postby Zsanett7119 » Fri Apr 22, 2016 11:35 am

lapishun wrote:Sziasztok!

Heartstrings-ben, The heirs-ben is játszott Kang Min-Hyuk. Az elsőben énekelt is :) Ott nagyon aranyos szerepe volt. Igazad van itt egy kicsit merev még, de szerintem a szerepe miatt. Eddig ebben a kettőben láttam és mindig jól játszott. Viszont a hangján meglepődtem, sokat változott! :D Igaz mivel ő a CNBlue dobosa így nem nagyon hallja az ember énekelni, a többiek viszik a prímet :D de amikor végül megszólalt a 2. részben a mikrofonban, ...az a szó jött ki elsőnek a számon, hogy AZTA :D Én miatta kezdtem ezt a sorozatot nézni, és remélem a további részek is ilyen jók lesznek mint a kezdés :D

Nagyon köszönöm a fordítást! :D

gilnis

Postby gilnis » Fri Apr 22, 2016 12:45 pm

lapishun wrote:Mintha lelkiismeret furdalása lenne a színésznek, hogy egy fiatal lánykával kell romantikáznia. Tudom, badarság, de nekem ilyen érzésem van.

Nagyon örülnék, ha azért nem éreznél köztük semmit, mert nem is lesz. :whistling: Amellett vagyok, ha már valakivel feltétlen muszáj, akkor Chae Jung Annal legyen, Hyerinek pedig Kang Min Hyukkal.

Egyébként Ji Sung biztos gondosan megválogatja, kivel játszik együtt és mit. Nem csodálkoznék, ha döntő szava lett volna abban, ki kapja a női főszerepet. Hyeri zöldet kapott, mert nem jelenthet veszélyt. :whistling:

Kang Min Hyukot én is a két említett sorozatban láttam, egyikben sem volt rá panaszom, sőt. Park Shin Hyénél mindkettőben jobb volt. Igaz, nála nem nehéz. :P
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Fri Apr 22, 2016 12:54 pm

gilnis wrote:
lapishun wrote:Mintha lelkiismeret furdalása lenne a színésznek, hogy egy fiatal lánykával kell romantikáznia. Tudom, badarság, de nekem ilyen érzésem van.

Nagyon örülnék, ha azért nem éreznél köztük semmit, mert nem is lesz. :whistling: Amellett vagyok, ha már valakivel feltétlen muszáj, akkor Chae Jung Annal legyen, Hyerinek pedig Kang Min Hyukkal.

Jó, egyértelműen nem szabad lennie köztük semminek, de míg ki nem derülnek a kiderülni valók, addig bőven kapunk romantikázós jelenetet köztük. És azokban Hyeri boci szemekkel hozza a meglepett nőt, Ji Sung pedig "ó, most el kell játsszam a hős szerelmest?" arccal néz.

Chae Jung An eléggé kis semmilyen ebben a szerepben, remélem kap majd pár jelentősebb jelenetet azért.
Image

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (2 of 16)

Postby lapishun » Fri Apr 22, 2016 5:49 pm

Jó szórakozást a 2. részhez!
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Apr 22, 2016 6:14 pm

Nagyon szépen köszönöm a 2. részt :)

Gustty

Postby Gustty » Mon Apr 25, 2016 4:35 am

Szia lapisun!

Igencsak érdeklődéssel várom a sorozatot.Mindegyik szinészt már láttam más sorozatokban.
A karakter kibontakoztatása még várat magára. Amit igencsak várok tőlük.
Itt mellékelem az esetleges videó elérhetőséget, ha nem neheztelsz érte.
http://freekordramas.blogspot.hu/2016/04/entertainer.html

A feliratot meg igen gyorsan feltetted, ahhoz képest, hogy most kezdték el vetíteni.
Köszönet érte. :salut:

Megnéztem és a felirat passzol a filmhez. :thumright:

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Mon Apr 25, 2016 12:52 pm

gilnis wrote:

Egyébként Ji Sung biztos gondosan megválogatja, kivel játszik együtt és mit. Nem csodálkoznék, ha döntő szava lett volna abban, ki kapja a női főszerepet. Hyeri zöldet kapott, mert nem jelenthet veszélyt. :whistling:

Ezen nem is csodalkoznek... :roll

Csak Jisung miatt nem feltetlenul eget a vagy, hogy belevagjak ebbe a sorozatba. Amiben ot eddig lattam, szornyen ripacs es megkedvelhetetlen volt a karaktere... Hyerit mar harom masikban lattam, miatta meg csak-csak, de felek, hogy itt is ugyanaz a bolond fruska-szerep jut majd ra... Kang Minhyuk meg kimondottan taszit, mert a Heartstringsben idegbajt kaptam tole (a Heirst pedig hala istennek meg nem lattam). Szoval ezek nem jo kilatasok...

Viszont olvastam a cikkeket, hogy az elso reszeket ujravagva ismet le akarjak adni, mert olyan negativ visszhangjuk volt. Es ez felkeltette az erdeklodesemet. Hiaba no, a negativ reklam is reklam...

gilnis wrote:Kang Min Hyukot én is a két említett sorozatban láttam, egyikben sem volt rá panaszom, sőt. Park Shin Hyénél mindkettőben jobb volt. Igaz, nála nem nehéz. :P

:rofl: Ez egy igazi thuglife komment volt. Muszaj egyetertenem.
Folyamatban: The Princess Weiyoung [31%], Voice (OCN) [100%], Painter of the Wind #2. speciál
Tervezettek: The King Loves (2017 nyár)
Befejezettek: http://www.yisanprojekt.hu/

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (3 of 16)

Postby lapishun » Thu Apr 28, 2016 8:10 pm

Jó szórakozást a 3. részhez!
Image

anico

Postby anico » Fri Apr 29, 2016 11:11 am

Szia Lapisun!
Ismét gyors voltál, amit nagyon köszönök! :salut:
Kang Min Hyuk hangja óriásit fejlődött, a Heartstings óta. Hallottam Őt koncert felvételen is szólót énekelni, de akkor sem volt ekkora hatással rám, mint ebben a rövid dalban. Alig várom, hogy összeálljon a zenekar, mert ugye meg fog történni. :cheers:
Szóval,eddig tetszik a történet, csak Chae Jung An karaktere zavar, nem tudom, valahogy olyan fölöslegesnek érzem a szerepét, mintha csak azért lenne, hogy legyen egy Ji sung-hoz korban jobban illő női szereplő is a történetben. Még nagyon az elején járunk, lehet, hogy én érzem rosszul, majd kiderül....
A zenével teljesen elégedett vagyok igazán kedvemre való.Remélem hallunk a fiúktól egy-két jó számot! :dance:
Várom a negyedik rész fordítását! :cheers: Köszi, mégegyszer az eddigieket. :salut: :notworthy:

,

lapishun

Postby lapishun » Fri Apr 29, 2016 11:37 am

anico wrote:Kang Min Hyuk hangja óriásit fejlődött, a Heartstings óta. Hallottam Őt koncert felvételen is szólót énekelni, de akkor sem volt ekkora hatással rám, mint ebben a rövid dalban...

Szia anico!

Tudom, szkeptikus vagyok... de igen erősen kétlem, hogy ebben a sorozatban bárkit is hallanál a saját hangján énekelni, illetve a tényleges hangszerén játszani. Kivételt majd talán a rapper gyerek fog jelenteni. Az első két rész betétdalai számomra kritikán aluliak voltak, nem minőségükben, hanem megjelenítésükben. Iszonyú elcsúszások voltak a színészek által. Ebben a tekintetben nálam még mindig a Monstar az etalon (ott is voltak pontatlanságok, de mégis hiteles volt, nem hiába volt jelen minden felvételen több zenei rendező is.).

anico wrote:Szóval,eddig tetszik a történet, csak Chae Jung An karaktere zavar, nem tudom, valahogy olyan fölöslegesnek érzem a szerepét, mintha csak azért lenne, hogy legyen egy Ji sung-hoz korban jobban illő női szereplő is a történetben.

Ezzel tökéletesen egyet kell értsek. Haszna csak annyi van, hogy kell valaki a történetbe, aki a kiadóval tartja a kapcsolatot. Persze a végére biztos megkapjuk itt is a romantikát, de számomra elég üres az ő karaktere (is).

A legjobban az zavar a sorozatban, hogy túlságosan steril. A karaktereket nem mélyítik el eléggé, többnyire csak sablonokat kapunk. A színészek hiába nem rosszak, a környezetük, a dramaturg nem ad elég hátteret nekik a játékhoz. A díszlet is üres, sehol nincs egy barátságosan berendezett helység, minden túl rideg és a színészek is idegenül mozognak benne. Sosem élnek semmiféle hangulatfestéssel, nincsenek átvezető, ismertető snittek. Szinte egy másodperc sincs a 60 percből, amikor az egyik főszereplő arca ne szerepelne a képernyőn. Így aztán a nézőnek nincs ideje ráhangolódni a jelenetre, nincs átmenet. Csak ugrálunk egyikből a másikba. Ami nem lenne baj, ha egy feszes tempójú vígjátékról lenne szó, de hát ez a sorozat nem az.

Amit eddig láttam, negyedik rész valamennyire előrelépés lesz ebből a szempontból, meglátjuk a sorozat végére mennyire szedik össze magukat a készítők.

Ellenben a történettel nincs bajom. Nem mondom, hogy megváltja a világot, de nem rossz. Hiába épül fel egyetlen szálra, (na jó, talán kettőre) mégis kellően izgalmas.
Image

anico

Postby anico » Fri Apr 29, 2016 12:25 pm

Szia!
Na most akkor újra nézem az egészet, annak fényében amit leírtál.
Nem azért, hogy magyarázkodjak, de én a szöveg olvasásával is el vagyok foglalva, miközben a filmet is nézem, de leginkább hallgatom, mert ugye a szereplőket ismerem. Tehát, olyan alapossággal nem tudom a történéseket követni, hogy az elcsúszásokat azonnal észre is vegyem.
Azért köszönöm a helyreigazítást, vagy felvilágosítást, megmondom őszintén, erre nem is gondoltam.
Veszek egy nagy levegőt, és ismét megnézem ezt a részt.
Legközelebb óvatosabb leszek a vélemény nyilvánítással! :nuts:

lapishun

Postby lapishun » Fri Apr 29, 2016 12:43 pm

anico wrote:Legközelebb óvatosabb leszek a vélemény nyilvánítással! :nuts:

Ne legyél :)
Ez csak az én véleményem, én meg nagyon kukacoskodó tudok lenni. Koreai drámák éneklős jelenetei közül nekem eddig csak kettő tetszett. Az egyik a Lovers of Musicban Eun Ji (Hajrá Apink!), a másik a Monstar (és ott is a sok-sok színész közül csak ketten tudtak énekelni, a többi mind csak tátogott, mégis ügyesek voltak)
Kíváló példa a Monstar legromantikusabb jelenete (ami nálam örök győztes) https://youtu.be/nothbNikCes
(ennél mondjuk a kislány tényleg énekel)
Nem olvastam utána, hogy az Entertainernél mi a hivatalos álláspont, a színészek énekelnek-e bármit (sztem nem).
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Apr 29, 2016 1:22 pm

lapishun wrote:Ebben a tekintetben nálam még mindig a Monstar az etalon (ott is voltak pontatlanságok, de mégis hiteles volt, nem hiába volt jelen minden felvételen több zenei rendező is.).

A What's Up-ban sok élő éneklés volt. Nem is akármilyenek. :wub: Ráadásul a sorozat is tök jó, még ha nem is tökéletes. (Nem az, de még mindig a nagyon kevés kedvencem egyike.) Egyszer nézz bele!
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Apr 29, 2016 6:46 pm

Köszönöm szépen a 3. részt :)

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (4 of 16)

Postby lapishun » Fri Apr 29, 2016 11:54 pm

Jó szórakozást a 4. részhez!
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Apr 30, 2016 9:20 am

Köszönöm szépen a 4. részt :)

ququcs

Postby ququcs » Sat Apr 30, 2016 6:34 pm

KEDVES LAPISHUN,
köszönöm az 1-4 részeket. :notworthy:
Nagyon örülök Kang Min Hyuk szereplésének Őt a Heartstrings-ben láttam először játszani mint színész édes pofa volt ahogy megjátszotta az ártatlan szerelmes fiút Amit a dob mellett művel azt meg csak csodálni tudom, mindamellett nagyon jó hangja van. Szóval remek fiatal tehetség!! :thumrigh
:salut: ququcs

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (5 of 16)

Postby lapishun » Thu May 05, 2016 4:55 pm

Jó szórakozást az 5. részhez!
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu May 05, 2016 7:20 pm

KÖszönöm szépen az 5. részt :)

jutka12

Postby jutka12 » Fri May 06, 2016 7:25 pm

köszönöm

hajolaj

Postby hajolaj » Mon May 09, 2016 7:31 am

Kedves Lapishun! Nagyon köszönöm az eddigieket! Aranyos benne Ji Sung, most sem csalódtam, hozza a jó 'formáját'. :roll

anico

Postby anico » Mon May 09, 2016 11:48 am

Nekem az 5. rész nagyon nem tetszett, Suk-Ho viselkedése miatt. Hatalmas csalódás éri, erre leveszi a cégtáblát, elküldi a nehezen összehozott
csapatot és elvonul horgászni, sírni, keseregni......! Feladja a terveit, az álmát!!! Nagyon gyorsan!!!
Most már azért kíváncsian várom a további fejleményeket, gondolom helyére kerül minden.
Várom a romantikát és a vígjátékot, dráma már volt bőven. :wub:
Várom a 6. részt, talán jön valami jó fejlemény! :dance:
Köszönöm a fordítást, lapisun!

lapishun

Postby lapishun » Mon May 09, 2016 1:27 pm

Szia anico!

anico wrote:Nekem az 5. rész nagyon nem tetszett, Suk-Ho viselkedése miatt. Hatalmas csalódás éri, erre leveszi a cégtáblát, elküldi a nehezen összehozott csapatot és elvonul horgászni, sírni, keseregni......! Feladja a terveit, az álmát!!! Nagyon gyorsan!!!

Nekem nem csak ez nem tetszett a részben, sok minden más sem, de egyet értek veled...
Ugyanazt a problémát hozzák elő minden részben. Lesz zenekar. Nem lesz zenekar. Lesz zenekar. Nem lesz zenekar. Mikor épp ki mondja vissza... Eléggé unalmas és idegörlő így a sztori. Karakterfejlődés egy szál sem, mindenki egy helyben tapicskol.

Amúgy szegény kisfiú nem tehet róla, de nekem nagyon nem szimpatikus, a frizurájával együtt. Rosszul is játszik és a szerepe is erőltetett...

anico wrote:Várom a 6. részt,

Késő este felé várható. Hétvégén nem értem rá sajna, úgyhogy elcsúsztam vele.
Image

gilnis

Postby gilnis » Mon May 09, 2016 1:52 pm

lapishun wrote:Ugyanazt a problémát hozzák elő minden részben. Lesz zenekar. Nem lesz zenekar. Lesz zenekar. Nem lesz zenekar. Mikor épp ki mondja vissza...

De amiatt, mert nem is a zenekar a lényeg, hanem a közös múltjuk, nem? Ez nem zenés sorozat, mint a Trot Lovers vagy a Monstar. A zene itt csak egy keret a személyes kapcsolatokhoz, de választhattak volna bármi mást is keretnek. Rosszul gondolom?

Ji Sung karakterénél sincs fejlődés, vagy a színészi játékon nem érezni?
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Mon May 09, 2016 2:09 pm

gilnis wrote:
lapishun wrote:Ugyanazt a problémát hozzák elő minden részben. Lesz zenekar. Nem lesz zenekar. Lesz zenekar. Nem lesz zenekar. Mikor épp ki mondja vissza...

De amiatt, mert nem is a zenekar a lényeg, hanem a közös múltjuk, nem? Ez nem zenés sorozat, mint a Trot Lovers vagy a Monstar. A zene itt csak egy keret a személyes kapcsolatokhoz, de választhattak volna bármi mást is keretnek. Rosszul gondolom?

Jól gondolod, nem a zenén van a hangsúly, hanem a karaktereken és a történeten. Épp ezért borzasztó, hogy már 4 részen át ugyanazt a tésztát gyúrják és amelyik szereplő épp menstruál, az visszamondja az egészet. Pillanatok alatt eldob mindent, aztán a többiek jönnek és rábeszélik, hogy folytassa. Aztán megint baja van vmelyiknek, az is eldob mindent, megint rábeszélik... és ez így megy régóta. Semmi súlya nincs semminek. Minden a levegőben lóg.

gilnis wrote:Ji Sung karakterénél sincs fejlődés, vagy a színészi játékon nem érezni?

Szerintem olyan bűn rossz a forgatókönyv (nem csoda, hogy Park Bo-gum visszadobta), hogy hiába próbál meg játszani, a szavai teljesen üresek. Egyik nap kókler, másnap bűnbánó, harmadnap "mentsük meg a világot", negyednap mély letargia, ötödnap "de szép időnk van"...
Image

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (6 of 16)

Postby lapishun » Mon May 09, 2016 7:36 pm

Jó szórakozást a 6. részhez!

Mivel a NEXT csapat videói kerülnek ki hamarabb és az avistaz-on is az ő releasüket teszik ki, ezért én is áttértem az ő videójuk használatára.
(Ettől függetlenül a WITH, BarosG, Limo release-ekhez is jó az időzítés, ha minden igaz)
Image

novcsi6

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (6 of 16)

Postby novcsi6 » Mon May 09, 2016 7:42 pm

Köszönöm szépen a 6. részt :) :) :D :D :D :D :D

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Tue May 10, 2016 1:11 pm

lapishun wrote:
gilnis wrote:Ji Sung karakterénél sincs fejlődés, vagy a színészi játékon nem érezni?

Szerintem olyan bűn rossz a forgatókönyv (nem csoda, hogy Park Bo-gum visszadobta), hogy hiába próbál meg játszani, a szavai teljesen üresek. Egyik nap kókler, másnap bűnbánó, harmadnap "mentsük meg a világot", negyednap mély letargia, ötödnap "de szép időnk van"...

Jobbára ezért nem vonz kb. semmi, amiben Ji Sung szerepel... Mert amit eddig láttam tőle, abban ugyanez az érzelmi paletta jelent meg tőle... :roll
Folyamatban: The Princess Weiyoung [31%], Voice (OCN) [100%], Painter of the Wind #2. speciál
Tervezettek: The King Loves (2017 nyár)
Befejezettek: http://www.yisanprojekt.hu/

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (7 of 16)

Postby lapishun » Tue May 17, 2016 11:41 am

A hosszú hétvége miatt némi csúszással, de jó szórakozást a 7. részhez! A 8. holnap várható.
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue May 17, 2016 5:54 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :)

Csillagvirag

Postby Csillagvirag » Tue May 17, 2016 7:00 pm

Nagyon de nagyon szépen KÖSZÖNÖM az eddigi részeket!
Szeretem ezt a kedves kis sorit a szereplőivel együtt, a kis csapat összetartását, a zenéjét, a témáját mely a társadalmi elfogadásról szól, izgalmas történet,bepillanthatunk egy ügynökség hátterébe.És a Szeretet ami az egész sori mozgatórugója!
Még egyszer Köszönöm, hogy fordítod nekünk e jó kis sorit! :-) :wub: :D

lapishun

Postby lapishun » Tue May 17, 2016 7:38 pm

Csillagvirag wrote:Szeretem ezt a kedves kis sorit a szereplőivel együtt, a kis csapat összetartását, a zenéjét, a témáját mely a társadalmi elfogadásról szól, izgalmas történet,bepillanthatunk egy ügynökség hátterébe.És a Szeretet ami az egész sori mozgatórugója!

Szia Csillagvirag!

Megmondom őszintén, nem épp a szívem csücske ez a sorozat, leginkább Hyeri miatt kezdtem bele. Az én ízlésemnek kicsit túl rózsaszín és összeszedetlen, de tény, hogy a 7. rész már lényegesen jobb volt (több szempontból is), mint az előzők. Remélhetőleg ez a javuló tendencia megmarad a végéig most már.
Image

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (8 of 16)

Postby lapishun » Wed May 18, 2016 5:42 pm

Jó szórakozást a 8. részhez!
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed May 18, 2016 6:13 pm

Köszönöm szépen a 8. részt:) :)

aniiicica

Postby aniiicica » Thu May 19, 2016 6:42 am

Köszönöm szépen.

Agacska

Postby Agacska » Tue May 24, 2016 3:59 pm

Nagyon köszönöm a 7-8. rész feliratát.

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed May 25, 2016 2:54 am

Szia lapishun ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak eddigi feliratait. :notworthy:

white61

Postby white61 » Tue May 31, 2016 6:26 pm

Kedves Lapishun!
Remélem nincs semmi bajod és hamarosan folytatod a fordítást!
Üdv White61

onna

Postby onna » Tue May 31, 2016 7:20 pm

Kedves Lapishun,
Köszönöm az eddigi részeket és keleti türelemmel várom a folytatást.

lapishun

Postby lapishun » Tue May 31, 2016 9:44 pm

Sziasztok!

Köszönöm az aggódást, nincs semmi bajom :)

Mindösszesen utolért a munkahelyemen az uborkaszezon előtti hajrá és tele lettem munkával, ami miatt (sok más mellett) a fordításra már nem jutott időm. Ha addig nem is, de június 15. után újra felveszem a fonalat és folytatom ezt a sorozatot és a Mom-t is.
Image

sashalmi

Postby sashalmi » Wed Jun 01, 2016 6:31 am

Köszönöm a munkádat, és kitartást kívánok a munkahelyi melóhoz! :)

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (9 of 16)

Postby lapishun » Thu Jun 02, 2016 9:28 am

Jó szórakozást a 9. részhez!
Image

novcsi6

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (9 of 16)

Postby novcsi6 » Thu Jun 02, 2016 5:54 pm

Köszönöm szépen a 9. részt :)

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (10 of 16)

Postby lapishun » Thu Jun 02, 2016 8:13 pm

És jó szórakozást a 10. részhez is!
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Jun 03, 2016 8:25 am

Szia kedves lapishun ! ! !

Hálásan köszönöm :notworthy: :notworthy: :notworthy: az utóbbi részek feliratait.Szép és kellemes hétvégét. 8)

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Jun 03, 2016 3:25 pm

Köszönöm szépen a 10. részt :) :)

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (11 of 16)

Postby lapishun » Wed Jun 08, 2016 1:36 pm

Jó szórakozást a 11. részhez!
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed Jun 08, 2016 4:21 pm

Köszönöm szépen a 11. részt :)

lapishun

Postby lapishun » Wed Jun 08, 2016 8:28 pm

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem még mindig súlytalannak tűnik a sorozat. Mintha a készítőknek fogalma sem lenne, a hogyan továbbról, olyan esetleges és suta megoldásokat kapunk... (pláne annak fényében, hogy ha kivesszük a szokásos szenvedést, az egész sztori 2 részbe belefért volna)
Az elmúlt három résznél (mivel megcsúsztam a fordítással és nem aznap fordítom, mikor megjelenik az adott epizód) már direkt mindhárom angol fordítást is előveszem, mert egyszerűen nem hiszek a szememnek milyen hihetetlenül bugyuta párbeszédeket adnak a karakterek szájába. (De sajna tényleg ez a helyzet, mind a VIU, mind a VIKI, mind a dramafever-es fordítás fedi egymást, tehát az eredeti szöveg a hunyó).
Az is zavar, hogy a karakterek érzelmeivel milyen bizonytalanul játszanak. Én pl. képtelen vagyok bármelyik szereplőnek szurkolni romantikus vonalon, mert itt is és ott is felületességet látok csak. Hiába játszanak nagyjából jól a színészek a forgatókönyv és a rendezés hiteltelené tesz mindent. (Mondjuk szegény gyerekszínésztől még most is kiráz a hideg, képtelen vagyok megszokni).
Ettől függetlenül van pár kellemes pillanat, ami mosolyt csal az arcomra, (Főleg a Kyle-t játszó Gong Myung és Hyeri által) de összességében én ettől a sorozattól sokkal többet vártam. Mindenesetre a hátra lévő pár részt természetesen lefordítom, de nem már nem várom, hogy magához térjen a sorozat és lerázza magáról gyerekbetegségeit.
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Jun 09, 2016 11:17 am

Szia kedves lapishun ! ! !

Hálásan köszönöm :notworthy: :notworthy: :notworthy: a 11.rész feliratát.Szép és kellemes napot.

white61

Postby white61 » Thu Jun 09, 2016 3:53 pm

Sziasztok!Tudja valaki,hogy hány részes lesz a sorozat?

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (11 of 18)

Postby lapishun » Thu Jun 09, 2016 4:07 pm

white61 wrote:Sziasztok!Tudja valaki,hogy hány részes lesz a sorozat?

Szia White61!

18 részes lesz elvileg.
Image

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (12 of 18)

Postby lapishun » Fri Jun 10, 2016 4:31 pm

Jó szórakozást a 12. részhez!

12 rész után végre kaptunk pár jelenetet, ahol a színészek nem feszengtek egymás mellett, hanem a banda tényleg összeszokottnak tűnt.
Chan Hee anyukája körüli történések egyértelműen a rész fénypontjai.
Image

novcsi6

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (12 of 18)

Postby novcsi6 » Fri Jun 10, 2016 6:18 pm

Köszönöm szépen a z újabb részt .)

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (13 of 18)

Postby lapishun » Tue Jun 14, 2016 9:03 pm

Jó szórakozást a 13. részhez!
Image

Agacska

Postby Agacska » Wed Jun 15, 2016 5:44 am

Nagyon köszönöm a 12-13. rész feliratát.

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed Jun 15, 2016 5:17 pm

Köszönöm szépen :) :)

lapishun

Re: Entertainer [Hungarian Subs] (14 of 18)

Postby lapishun » Sun Jun 19, 2016 4:22 pm

Jó szórakozást a 14. részhez!
Image

Timi

Postby Timi » Sun Jun 19, 2016 4:33 pm

Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat! :D

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Jun 19, 2016 4:36 pm

Köszönöm szépen a 14. részt :)

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jun 20, 2016 5:40 pm

Szia kedves lapishun ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm :notworthy: :notworthy: :notworthy: az utóbbi részek feliratait.

Return to “Subtitles”