Marriage Contract [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Vicacica

Marriage Contract [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Vicacica » Fri Mar 18, 2016 3:16 pm

Marriage Contract [Hungarian Sub]( Complete)

Image

Cím: Házassági szerződés
Író: Jung Yoo-Gyung
Csatorna: MBC
Epizódok: 16
Megjelenés: 2016.03.05. -
Sugárzás ideje: szombaton és vasárnap 21:45

Tartalom:

A tragédiák kiszámíthatatlanok az életben! Kang Hye Soo (UEE) egy fiatal nő, akinek férje egy tragikus balesetben meghalt és magára hagyta lányával. Aztán az élet még egy csapást mért rá, amikor is kiderült, hogy agy tumora van és már csak pár hónapja van hátra. Hye Soo egyetlen aggálya, hogy halála után nem lesz, ki vigyázna a lányára, ezért eldönti, hogy Han Ji Hoonra bízza (Lee Seo Jin). Ji Hoonnak étterme van és boldog a maga kis „playboy” világában, esze ágában sincs megállapodni. Mi lesz vajon, ha ez a pár házassági szerződést köt? A „Házassági szerződés” egy 2016-os Dél-koreai dráma, amelyet Kim Jin Min rendezett.

Szereplők:

Lee Seo-Jin mint Han Ji-Hoon
UEE mint Kang Hye-Soo
Kim Yong-Geon mint Han Sung-Kook
Park Jung-Soo mint Yoon Sun-Young
Lee Whee-Hyang mint Oh Mi-Ran
Kim Young-Pil mint Han Jung-Hoon
Kim Yoo-Ri mint Seo Na-Yoon
Shin Rin-Ah mint Cha Eun-Sung
Kim Kwang-Kyu mint Park Ho-Joon

Videó

Magyar fordítás: Amy ( első 3 rész)
erika_komar (4. résztől)

Időzíti és javítja: Vicacica
Attachments
Marriage.Contract.E16.END.160424.HDTV.H264.450p-WITH.srt
Erika
(52.69 KiB) Downloaded 88 times
Marriage.Contract.E15.160423.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(55.45 KiB) Downloaded 61 times
Marriage.Contract.E14.160417.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(55.41 KiB) Downloaded 84 times
Marriage.Contract.E13.160416.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(53.54 KiB) Downloaded 86 times
Marriage.Contract.E12.160410.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(46.67 KiB) Downloaded 62 times
Marriage.Contract.E11.160409.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(53.69 KiB) Downloaded 118 times
Marriage.Contract.E10.160403.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(54.7 KiB) Downloaded 115 times
Marriage.Contract.E09.160402.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(55.89 KiB) Downloaded 133 times
Marriage.Contract.E08.160327.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(57.26 KiB) Downloaded 123 times
Marriage.Contract.E07.160326.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(54.13 KiB) Downloaded 144 times
Marriage.Contract.E06.160320.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(57.43 KiB) Downloaded 142 times
Marriage.Contract.E05.160319.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(60.59 KiB) Downloaded 154 times
Marriage.Contract.E04.160313.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Erika
(58.15 KiB) Downloaded 169 times
Marriage.Contract.E03.160312.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Amy
(65.27 KiB) Downloaded 168 times
Marriage.Contract.E02.160306.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Amy
(54.6 KiB) Downloaded 300 times
Marriage.Contract.E01.160305.HDTV.H264.540p-FMS.srt
Amy
(66.7 KiB) Downloaded 274 times
Last edited by Vicacica on Tue Jan 24, 2017 7:21 pm, edited 15 times in total.
ImageImage

Vicacica

Re: Marriage Contract [Hungarian Sub] (1-16)

Postby Vicacica » Sun Mar 20, 2016 7:46 pm

Sziasztok!

Elkészült az első rész :) Jó szórakozást :)
ImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Mar 20, 2016 9:00 pm

NAgyon szépen köszönöm az első részt :)

gyomar

Postby gyomar » Sun Mar 20, 2016 9:20 pm

Kedves Vicacica!
Pár napja amikor láttam,hogy topikot nyitottál, már akkor letöltöttem pár meglévő részt, nagyon kíváncsi vagyok.
Hálás vagyok az első rész feliratának fordításáért. :notworthy:
gyomar :-)

Myst-Era

Postby Myst-Era » Sun Mar 20, 2016 10:39 pm

Nagyon szépen köszönöm az első részt! :notworthy: :D :cheers: :thumleft: Örömmel tapasztaltam, hogy fordítjátok a sorozatot! :D :D
Lee Seo Jin az egyik legkedveltebb színészem, mondhatni Ő alapozta a "mai" sorozatok iránti rajongásom a sok sok történelmi után.
Türelmesen várom a többi részt is. :heart: :wub:
Image

~ Myst-Era ~

kerka

Postby kerka » Mon Mar 21, 2016 7:20 am

Örülök hogy lesz a fordítást már nagyon lestem ,hogy esetleg valaki felkarolja mert nagyon tetszik ez a sorozat. Köszi előre is a munkádat. :clap: :heart:

nagyari64

Postby nagyari64 » Mon Mar 21, 2016 9:46 am

Nagyon köszönöm, hogy elkezdted fordítani!

kendall

Postby kendall » Mon Mar 21, 2016 1:36 pm

Kedves Vicacica!
Részemről ​(is) nagyon ​várós lett a dráma! Lee Seo Jin már Yi San-ként belopta magát a szívembe. :wub:
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását, :thumright: vittem az első rész feliratát. :salut:
Üdv. Kendall
Last edited by kendall on Mon Mar 21, 2016 5:45 pm, edited 1 time in total.

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Mar 21, 2016 4:42 pm

Sziasztok!

Nagyon szívesen mindenkinek! :) A hivatalos fordító Amy én, pedig időzítem és javítom a sorozatot. Én is nagyon szerettem volna, ha valaki lefordítja, de nem nagyon volt rá jelentkező. Ekkor fedeztem fel a vikin, hogy Amy fordítja. Ezután többen kérdezgették, hogy nem -e tölti -e fel valahova így kerestem meg őt hogy adjon engedélyt, hogy a feliratát feltölthessem valahova :D Végül a kis személyes melóm lett :)

Első igazi észrevételem UEE játéka, ami ebben a sorozatban nagyon tetszik eddig :) Bevallom nem vagyok oda érte nem tartozik a kedvenc színésznőim közé! :) Nagyon kíváncsi voltam erre a párosra :) Vajon lesz -e kémia köztük ?
ImageImage

Edini

Postby Edini » Mon Mar 21, 2016 7:28 pm

Én is beállok a sorba, és nagyon szépen köszönöm az első rész feliratát. :D Nagyon örülök, hogy engedélyezve lett ide a feltöltés, mert amikor megláttam, hogy vikin fordítják és nekem nincs a sorozathoz elérésem eléggé elszomorodtam.

UEE nekem nem a kedvenc színészeim közé tartozik, lehet csak én gondolom így de valahogy sosem láttam a szemében mély érzelmeket. De az esélyt mindig megadom neki, ahogy most is. :-)

Csillagvirag

Postby Csillagvirag » Mon Mar 21, 2016 8:10 pm

Nagyon szépen köszönöm az első rész feliratát! :-) :D

Gustty

Re: Marriage Contract [Hungarian Subs] (1/16)

Postby Gustty » Tue Mar 22, 2016 5:31 am

Szia vicacica!
A felirattal nagyon meg vagyok elégedve, mert a linkeden lévő filmhez passzol.A fenti linken találtam még más letöltési lehetőséget is.Remélem nem haragszol, hogy beraktam ide.
Most csak 35' nézhetem meg, mert egyéb elfoglaltságom van,de amint tudok, azonnal folytatom,mert érdekes lesz majd.
A szereplők sorában Lee Seo Jin már sok filmben láttam, viszont a nyitó képeken, nagyon fiatalnak sminkelték ki, nem úgy mint az előző filmjeiben.Meg is lepődtem ezen.Ez csak előnyére válik.
Most én is belesorolom magamat a köszönet táborába,remélhetőleg izgalmas lesz a további fordításoddal végignézve a sorozat. :salut:

Agacska

Postby Agacska » Tue Mar 22, 2016 10:56 am

Nagyon köszönöm az első rész feliratát.

kendall

Postby kendall » Tue Mar 22, 2016 5:01 pm

Vicacica wrote:
A hivatalos fordító Amy..

Amy! Hálás köszönetem a munkádért, hogy lehetővé tetted a magyar felirathoz való hozzájutást. :salut:
..én, pedig időzítem és javítom a sorozatot.

Neked külön köszönet a lektorálásért! :salut:
Egyébként én is nagyon kíváncsi vagyok erre a párosításra. :glare: Lee Seo Jin azt mondta, a korkülönbség nem számít, UEE fiatal, de jól hozza a karaktert, keményen dolgozik​, és igyekszik a legjobbat kihozni magából. Meglátjuk! :wink:
Üdv. Kendall

Mese

Postby Mese » Wed Mar 23, 2016 7:24 am

Nagyon köszönöm az első részt, kíváncsi lettem az ismeretető alapján. :)

csanyicila

Postby csanyicila » Sun Mar 27, 2016 10:26 am

Köszönöm szépen az első részt. Jónak ígérkezik a sorozat az első rész alapján. :-)

Vicacica

Re: Marriage Contract [Hungarian Subs] (2/16)

Postby Vicacica » Sun Mar 27, 2016 9:05 pm

Sziasztok!

Meghoztam a 2. részt :) Uee istenien játszik szerintem :) Jót tett neki az anya szerep :) Aki kicsit érzékenyebb az zsepivel üljön le nézni , én elhasználtam egy párat :)
ImageImage

csilla0602

Postby csilla0602 » Sun Mar 27, 2016 9:12 pm

Kedves Amy és Vicacica! Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok nektek. Köszönöm a a sorozat fordítását. Eddig Uee-t nem igazán kedveltem, de ez a szerep nagyon neki való. :thumleft:

Vicacica

Postby Vicacica » Sun Mar 27, 2016 9:21 pm

csilla0602 wrote:Kedves Amy és Vicacica! Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok nektek. Köszönöm a a sorozat fordítását. Eddig Uee-t nem igazán kedveltem, de ez a szerep nagyon neki való. :thumleft:

Csilla szívesen :)
Engem kifejezetten a hideg rázott tőle eddig :) Csak a párosítás érdekelt nagyon :) Elég nagy a korkülönbség :) Ebben a soriban viszont nagyon tetszik, amit csinál :)
ImageImage

gyomar

Postby gyomar » Mon Mar 28, 2016 10:52 am

Kedves Amy és Vicacica!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 2. rész feliratának a fordítását :clap:
Vártam nagyon a folytatást, mert nálam ez a sorozat dobogós helyen szerepel.

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Mar 28, 2016 1:52 pm

Nagyon szívesen Gyomar :) A vikin a 3. rész 74%-on áll egyenlőre :)
ImageImage

kendall

Postby kendall » Mon Mar 28, 2016 3:41 pm

Kedves Amy és Vicacica!​ Nagy-nagy köszönet az újabb feliratért! :cheers: Egyelőre lelkes gyűjtögetője leszek, mivel maratonban szerete​m​ nézni​ ​​a ​sorozatokat. :wink:
Üdv. Kendall

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Mar 28, 2016 6:19 pm

Köszönöm szépen a 2. részt :)

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Mar 30, 2016 7:38 am

Jó, hogy ehhez a sorozathoz is készül felirat :-)
Nagyon "fogyasztható" a történet, bár az alapszituáció elég sablonos: a Hye Soo-t sújtó sorscsapások száma már szinte túlzás, Ji Hoon a rossz gyerekkora miatt bunkóságig fejlesztette az önvédelmi mechanizmusát, de az ember nem tehet róla, szurkol nekik a happy endért :wub: . A kislány pedig elképesztően okos és talpraesett, és a kis színészpalánta is, aki játssza, ösztönös tehetség.
Image

smoon16

Postby smoon16 » Thu Mar 31, 2016 1:37 pm

Köszönöm, hogy fordítod. Kiváncsi voltam, hogy milyen lesz UEE, de egész jó és a sztori is, szóval köszi!!!! :cheers:

Kata58

Postby Kata58 » Thu Mar 31, 2016 2:17 pm

Ismét egy csodás sorozat ...hálás köszönet a fordításért, és Kendalnak az időzítésért! UEE. is a kedvenc szinésznőim közé tartozik...legutóbbi sorija az Ojakgyo volt, azt is nagyon szerettem. Itt is nagyon talpraesett, ügyes, remekül hozza a fiatal, magára maradt anya karakterét, aki mindent elkövet hogy kislánya boldogan nőhessen fel. A nem várt betegsége csak még jobban ráerősít az igyekezetére. A kislányát alakító kishölgy meg máris beírta magát kitörölhetetlenül a szívembe. :wub:
Bár szeretek maratonozni, de azt látom, hogy ez a történet nálam naprakész lesz...magyarul amint van felirat máris nézem újból. Ugyanis amíg van film már meg is néztem. :D

Vicacica

Postby Vicacica » Thu Mar 31, 2016 8:56 pm

Sziasztok!

Nagyon szívesen mindenkinek :) A 3. rész folyamatban van :)
ImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Thu Mar 31, 2016 8:58 pm

Kata58 wrote:hálás köszönet a fordításért, és Kendalnak az időzítésért!

Nagyon szívesen :) Bár az időzítést nem Kendal csinálja :)

Kata58 wrote:UEE. is a kedvenc szinésznőim közé tartozik...

Ezt én nem mondhatom bár ebben a szerepben most sztem nagyon jó :)
ImageImage

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Sun Apr 03, 2016 5:57 pm

Sziasztok!

Uee mindig is kedves volt a szívemnek, bár a drámák, amikben játszott, valahogy mindig vegyes érzelmeket váltottak ki belőlem. Így aztán amikor pár hete meglestem ennek a sorozatnak a trailerét, bizony úgy döntöttem, hogy nem, köszönöm, kihagyom. Túlságosan nyálas-nyúlós csöpögősnek tűnt.

Aztán valahogy mégis itt kötöttem ki.

Állandó vesszőparipám, ha egy sorozatban nincs kiegyensúlyozva a férfiaknak és nőknek szánt látnivaló... így aztán boldogan vettem tudomásul, hogy már az első percben kiegyensúlyozott mennyiségű eyecandyt láthatunk mindkét félről. Bár szokás szerint öncélú volt a jelenet, de így megbocsátható a dolog :)

Lee Seo-Jint is kifejezetten csípem, így az első negyedóra után már beletörődtem, hogy bizony nem sok érdekes lesz a szerepében, ezt a karaktert már ezerszer láttuk. Ezzel szemben Ueenél nekem szokatlan volt az anyuka szerep, én még mindig a nyurga, sete-suta tini sztárt látom benne így meglepődtem a hétköznapi anyuka arcán. A kislányát játszó Shin Rin-Aht is jó volt viszont látnom az általam fordított My Love Eun-Dong után, (egyelőre) természetes és szórakoztató a játéka.

Az összemesélés elég sablonosan indult, ezért szerencsére rögtön kapunk egy Uee karakterét övező "titkot", ami azért megbolondítja a két főszereplő viszonyát. A nagy korkülönbség ellenére (bár Uee mindig is koravénnek számított) azért teljesen szerethető páros alakulhat ki a végére, kíváncsi vagyok lesz-e köztük bármi érzékelhető szikra.

A kórházas felvezető után a családi vacsorán megismerhetjük az apát játszó Kim Yong-Geon-t, akit elsőre szoknom kell, mert annyira valószerűtlenül nézett ki. (remélem a Cinderelláig (jaj, mikor jön már?!?!? Mikor láthatom Park So-Dam színészistennőt újra játszani????) sikerül meg szoknom)
Na és akkor itt bele is vágnak a csebol témába, kapjuk az arcunkba az összes megszokott csebol közhelyet, viszont aránylag igényesen tálalva. És ekkor újra megdobban a szívem, mert az amúgy hitelesen részeget játszó anyuka mellett ki lép be a kapun? Kim Yoo-Ri, szintén a My Love Eun Dongból. Hát ő sem sokat csúnyúlt azóta :) Kíváncsi vagyok, vajon itt ki fog-e tudni bontakozni. Mit enged meg a szerepe.

No, a csebol témából ugrunk is a rögvalóságba, ahol Uee és Rin-ah mindent elkövet, hogy egy szerethető csonka család képét fessék le számunkra. Szerintem sikerrel.
Viszont az uzsorás/fenyegetőzős jelenet eléggé ódivatúra sikeredett, de talán elnézzük neki. S ha már ódivatúság... az operatőr jól dolgozott, és vágó/rendező páros is hozta amit kellett, a hangmérnöknek viszont egyesével tépném ki minden hajszálát. Főleg a külső helyszínek utómunkájánál érződik, hogy nem voltak jól elhelyezve mikrofonok, és ezt kompenzálandó utólag emeltek a hangerőn, de ennek köszönhetően olyan torz lett a színészek hangja, mikor felemelték a hangjukat, hogy a hátamon felállt tőle a szőr.

A haldokló anya és a keménynek látszani akaró, de igyekvő fiú drámája ha jól tippelem még komoly mozgató rugója lesz a történetnek...

Természetesen nem maradhat a főszereplőnőnk titkos rajongó nélkül, így hát kapunk egy közepesen jóképű pincérfiút is, akiről valószínű bele akar majd köpni pistulása tárgyának boldogságába.

Viszont az epizód végi "ottfelejtem a gyerekem az utca közepén" elég gagyi volt. Nem hiszem, hogy egy anya képes lenne ilyesmire, bármennyire is kétségbe van esve és másra figyel. Más módszert is választhattak volna a "húú, lehet mégis elrabolták a lányom, pedig milyen értékes nekem!" pár másodperces monológra. Mindenesetre ezután rögtön kárpótolnak minket egy csodás hangulatú anya-lánya sírásba hajló bohóckodással az étteremben, ahol a néző alig várja, hogy újra egymásba botoljon a két főszereplő... ami aztán a megfelelő pillanatban meg is történik.

Dicséret illeti a zene választásokat, hál' Istennek kerülték a monumentális szenvedve éneklő balladákat, helyette többnyire szimfonikus zene mellett döntöttek.

Összességében egy szerethető sorozatnak tűnik az első rész alapján. Sok újat nem nyújt, de hát talán pont ez a varázsa. Visszaidézi azt, ami miatt megkedveltem a koreai sorozatokat. Pont olyan, mint a 10 évvel ezelőtti drámák.

Egyelőre maradok.
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Apr 03, 2016 6:55 pm

lapishun wrote:Visszaidézi azt, ami miatt megkedveltem a koreai sorozatokat. Pont olyan, mint a 10 évvel ezelőtti drámák.

Aaaaaaah, bár igazad lenne! Hogy nekem azok mennyire hiányoznak! :heart:

Amúgy ez a történet elég hasonló a múltkori Super Daddy-hez, nem? Remélhetőleg tanultak annak a hibáiból. :roll
ImageImageImage

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Sun Apr 03, 2016 7:40 pm

gilnis wrote:
lapishun wrote:Visszaidézi azt, ami miatt megkedveltem a koreai sorozatokat. Pont olyan, mint a 10 évvel ezelőtti drámák.

Aaaaaaah, bár igazad lenne! Hogy nekem azok mennyire hiányoznak! :heart: Amúgy ez a történet elég hasonló a múltkori Super Daddy-hez, nem? Remélhetőleg tanultak annak a hibáiból. :roll

A super Daddyt nem láttam.

Viszont közben megnéztem a 2. részt...
Jaj már!
Gyűlölöm, ha bevetik a "főhős rákos, haldoklik" vonalat, főleg, ha gyerek is van történetben. Az ilyet nem bírja az én érzékeny szívem! :)

De komolyan! Mi a fenének kell ennyi szenvedést belekeverni a történetbe? A fele elég lett volna. A kevesebb néha több. Nagy igazság....

A második rész első harmada bizony eléggé közepesre sikeredett, ezerszer látott jelenetek ezerszer látott megoldással.

Nem tudom ki hogy van vele, Uee a kislánnyal együtt viszont szerintem remekel a történet ellenére is. Kifejezetten jól esik őket néznem. Na meg a főhősbácsi autóját is. Nem vagyok egy autóbuzi (sőt, általában hidegen hagynak az autócsodák) de az a BMW i8 az nem semmi, ahogy kinéz. A JINUSEAN klipben is az volt, ha jól emlékszem és megkockáztatom, hogy ugyanez a darab.

Összességében azt kell mondjam a 2. rész lényegesen gyengébb az 1. résznél, de Uee miatt maradok.
Image

Kata58

Postby Kata58 » Mon Apr 04, 2016 12:44 pm

Gilnis igazad van, nekem is beugrott a párhuzam az általad említett sorozat kapcsán, de engem nem zavar, nagyon szerettem azt is, a kislány ott is fantasztikusan alakított! Nekem tetszik az egész sorozat amit eddig láttam belőle, mert van nem is egyszer, hogy nem állok meg,hanem tovább nézem, és a fordítással duplázok. Ami azért is jó, mert teljesen átadhatom magam az események sodrásának, érzelmileg is ráhangolódom...ez elég sok sorozatnál így van. Így mire felirattal nézem, már a felirat nem vonja el a figyelmemet.S bár nem értem szó szerint a beszélgetést, mégis örülök, amikor azzal szembesülhetek, hogy jól értelmeztem az eddigieket. :-) Igazából sokat várok esetleges hibái ellenére ettől a sorozattól, hiszen a szereposztás szerintem remek lett. :D A kislány pedig az első megmozdulására belopta magát a szívembe és véglegesen. :wub: Izgatottan várom a köv. rész fordítását. :thumright: .Mindenkinek kellemes sorozatozást, és minél több élménybeszémolást! :lol

Vicacica

Re: Marriage Contract [Hungarian Subs] (3/16)

Postby Vicacica » Sun Apr 10, 2016 2:40 pm

Sziasztok!

Elkészült a 3. rész :)Jó szórakozást :)
ImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Apr 10, 2016 2:59 pm

Köszönöm szépen a 3. részt :)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Apr 14, 2016 6:41 am

Kata58 wrote:Gilnis igazad van, nekem is beugrott a párhuzam az általad említett sorozat kapcsán, de engem nem zavar, nagyon szerettem azt is, a kislány ott is fantasztikusan alakított!

Kösz a választ, Kata. :) Nem láttam a Super Daddy-t és egyelőre ezt sem nézem, de érdeklődéssel figyelem. Az eddigiek alapján úgy tűnik, abban jobban koncentráltak a betegségre, mint itt. Talán ez jól jel Hae Soo-ra nézve. :whistling:
A Super Daddy-ben játszó kislány jelenleg a Come Back Ahjussi-ban látható, és bár nem sok jelenete van, igazán remek abban is. :-)
Az itteni Eun Sungot játszó kislány pedig valódi művészcsemete lehet. Állítólag a nyúl viszi a vadászpuskát :lol merthogy rengeteget improvizál ahelyett, hogy a szöveg- illetve a forgatókönyvet követné, ezért Lee Seo Jinnak mindig feladja a leckét, hogy igazodni tudjon hozzá! :w00t:
ImageImageImage

zsirafka

Postby zsirafka » Thu Apr 14, 2016 9:18 am

lapishun wrote:A JINUSEAN klipben is az volt, ha jól emlékszem és megkockáztatom, hogy ugyanez a darab.

Nice shot! :-)

gilnis wrote:Állítólag a nyúl viszi a vadászpuskát :lol merthogy rengeteget improvizál ahelyett, hogy a szöveg- illetve a forgatókönyvet követné, ezért Lee Seo Jinnak mindig feladja a leckét, hogy igazodni tudjon hozzá! :w00t:

De tartja a lépést rendesen :wub: - Eun Sung/Ji Hoon, komplett OTP :heart:.
De meg kell jegyezzem, h. Shin Rin Ah Uee-vel is tökéletes összhangban van! Egyszerűen elbűvölő, tündéri a kislány :wub:.
ImageImage

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Thu Apr 14, 2016 9:27 am

zsirafka wrote:De tartja a lépést rendesen :wub: - Eun Sung/Ji Hoon, komplett OTP :heart:.

Én a második résznél megálltam. Csak akkor vagyok hajlandó végig nézni, ha happy end lesz. Nem akarok megsiratni senkit. Rosszul viselem, ha megölnek egy romkomban valakit. Szóval majd szóljatok, ha nézhetem :)
Image

zsirafka

Postby zsirafka » Thu Apr 14, 2016 9:39 am

lapishun wrote:Én a második résznél megálltam. Csak akkor vagyok hajlandó végig nézni, ha happy end lesz. Nem akarok megsiratni senkit. Rosszul viselem, ha megölnek egy romkomban valakit. Szóval majd szóljatok, ha nézhetem :)

A műfajt akkor benézted :P, mert ez bizony melodráma a javából. De majd jövő héten kiderül :wink:.
ImageImage

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu Apr 14, 2016 10:25 pm

Kedves Vicacica!Nekem nagyon tetszik ez a sorozat.Köszönöm a ráfordított időt és energiát! :notworthy:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Apr 16, 2016 1:44 pm

Nagyon szeretem ezt a sorozatot is, egyáltalán nem sablonos :lol :lol ..mindenki remekül játszik, és a kislány még mindig a szívem csücske...annyira klasszul az ujja köré csavarta-csavarja a felnőtteket. :wub: .Izgatottan várom a további részeket..és persze a fordítást is. Nekem már az is ünnepnap, ha az általam nézett sorihoz megérkezik az újabb rész.. :thumright:
Mindenesetre a történetben elértünk majdnem teljesen a feléig...és még mi minden fog beleférni. :w00t: ..Izgalomban, szurkolásban nincs hiány. Köszönöm, hogy fordítás alatt van ez a történet is. Hálás szívvel kívánok mindenkinek kellemes hétvégét! :thumleft: :D

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Apr 17, 2016 7:56 pm

Kata58 wrote:Mindenesetre a történetben elértünk majdnem teljesen a feléig...és még mi minden fog beleférni. :w00t: ..Izgalomban, szurkolásban nincs hiány.

Az biztos! A jövő héten befejeződik. Mit tippelsz, mi lesz, tragédia vagy nyitott befejezés? :wink: Netán tündérmese happy enddel? :D
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Apr 22, 2016 10:28 am

Sziasztok!

A vikin, pedig kisebb nagyobb események zajlottak le a fordítónk körül. Új fordítót, kaptunk, aki nagy erőkkel neki állt a 4. rész újrafordításának. Azért mondom, hogy újrafordítás, mivel az előző fordító befejezte a 4. részt azonban a munkája nem ütötte meg a színvonalt, ezért lecserélték őt. A helyzet nem változik az elkészült részek fel lesznek ide töltve :) Köszönjük a türelmeteket :)
ImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Fri Apr 22, 2016 11:05 am

Nagyon szeretném a happy endet a végén, de ha ez mégsem jönne össze, remélem Az "apa-lánya" kapcsolat összezár, hiszen annyira aranyosak együtt. Nem néztem meg 1oo %-osan a részeket, most csak beletekertem, meg akartam hagyni magamnak
az esélyt a fordítással való együtt- :D haladásnak! :D .. Persze most már a legvégével nem kell sokat várnunk...csak rajtam múlik, hogy meglesem e a legvégét. :w00t: De ha tudom is a végét, magát a történetet ugyanúgy végig izgulnom, mintha nem tudnám miről szól a vége... :D ....
Hálás köszönet előre is a fordításért! :thumleft: :wub:

gyomar

Postby gyomar » Fri Apr 22, 2016 7:48 pm

Kedves Vicacica!
Hálásan köszönöm neked a tájékoztatást, kezdtem aggódni, hogy gond van. :unsure:
Szép hétvégét kívánok.

Vicacica

Re: Marriage Contract [Hungarian Subs] (4/16)

Postby Vicacica » Sun Apr 24, 2016 6:21 pm

Sziasztok!

Megérkezett a 4. rész :)
Ezt a részt már Erika fordította :)

Jó szórakozást :)
ImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Apr 24, 2016 7:29 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :)

Kata58

Postby Kata58 » Wed Apr 27, 2016 7:37 am

Becsülettel végignézve! Ez valami fantasztikusan jól megcsinált..az utolsó pillanatig izgalmas, aranyos, szívszorító.... :wub: :wub: :wub: :wub: és gyönyörű! :lol ....Izgatottan várom a fordítást, hogy duplázhassak! :D :D :D :D
Köszönet a sorozat felkarolásáért, fordításért! :wub:

Jackimi

Postby Jackimi » Thu Apr 28, 2016 7:10 am

Én is végignéztem, és nem akarok semmit írni a végéről, csak azt, hogy szerintem így volt jó, ahogy volt :wub:
Ahhoz képest, hogy az alaptéma már lerágott csont, az egész történetet gyönyörűen vitték végig, ami a műfajban ritka, úgyhogy ott a helye a kedvencem, a Scent of a Woman mellett. :notworthy:
Image

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Thu Apr 28, 2016 9:51 am

Valaki árulja el spoiler-ben, hogy végig nézheti-e az én gyenge szívem. Meghal valaki, vagy sem? :)
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Apr 28, 2016 9:53 am

lapishun wrote:Valaki árulja el spoiler-ben, hogy végig nézheti-e az én gyenge szívem. Meghal valaki, vagy sem? :)

Végignézheted.
ImageImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Thu Apr 28, 2016 8:34 pm

Gilnis! :lol :lol :lol csak beszúrtad azt a fránya spoilert :lol :lol :lol :lol ...úgy látszik nem fogalmaztunk ketten is elég világosan hogy ez a sorozat sokszor nézős gyönyörűség!!!! :wub: :wub: :wub: :wub:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Apr 28, 2016 9:19 pm

Én a kér(d)ésre válaszoltam. A "gyönyörűség" semmit sem árul el a befejezésről. :P
És naná, hogy beszúrtam! :D Tesztelem az emberek akaraterejét. :P

Amúgy a történtek fényében tényleg nem értem,
mi szükség volt erre a sztorira ilyen kevés idővel a Super Daddy után. Tök ugyanaz lett még a duplán spoiler: nyitott befejezésük is!
ImageImageImage

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Apr 29, 2016 8:14 am

gilnis wrote:Amúgy a történtek fényében tényleg nem értem,
mi szükség volt erre a sztorira ilyen kevés idővel a Super Daddy után. Tök ugyanaz lett még a duplán spoiler: nyitott befejezésük is!

Nekem ezzel a világon semmi problémám.
Sőt, inkább a Super Daddyra nem lett volna semmi szükség. Csak annyi a hasonlóság a két sorozat között, hogy adott egy halálos beteg anya, egy kislány, és apa-alapanyagnak nem alkalmas férfipéldány, és nekik kéne valahogy családot alkotniuk. A kivitelezés viszont egészen más. A Super Daddy-t "romantikus vígjátéknak" szánták, ami szerintem elég groteszk humorérzékre vall. Se meghatódni, se nevetni nem tudtam rajta. :doh: Szerencsére már kezd teljesen a feledés homályába veszni, olyannyira, hogy el is csodálkoztam rajta, hogy csak egy éve láttam.
A két sorozata összehasonlítása viszont nagyon jó példa arra, hogy a nyitott befejezés történettől függően nagyon különböző reakciót válthat ki a nézőből - sokszor frusztráló, hogy nem kapunk egyértelmű válaszokat, máskor viszont menekülőutat hagy a képzeletnek, és sokkal kielégítőbb, mint az egyébként elkerülhetetlen tragikus lezárás. :-)
Image

ququcs

Postby ququcs » Fri Apr 29, 2016 1:17 pm

Erika,nagyon szépen köszönöm a 4. részt is!!.. :notworthy: :notworthy:

gyomar

Postby gyomar » Fri Apr 29, 2016 1:56 pm

Kedves Fordítók és Vicacica!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 3.-4. részek feliratainak a fordítását. :notworthy:

Raczka84

Postby Raczka84 » Sun May 01, 2016 6:29 pm

Nagyon imádom ezt a sorozatot, nagyon szépen köszönöm , hogy fordítjátok, hálásan köszönöm!!!!

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Sat May 07, 2016 2:22 pm

Csatlakozom azokhoz, akik jó véleménnyel vannak a sorozatról. A téma kiváló és a színészek sem kevésbé. Még nem ismerem a történet végét, mert az elején tartok, de az eddigiek alapján nehezen képzelhető el a happy end. Nem baj, ilyennek is lennie kell. Főhősnőnk egy tipikus esetet él át, ha jön a baj, akkor csőstül. :glare:

Timi

Postby Timi » Sat May 07, 2016 2:41 pm

Nagyon szépen köszönöm az elkészült feliratokat! :-)

ququcs

Postby ququcs » Sat May 07, 2016 7:59 pm

Letöltöttem az eddig elkészült filmrészeket is, külön köszönöm az ajánlott letöltő linkeket, mert így biztos passzolni fog a felirat!!
Image

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Sat May 07, 2016 9:48 pm

Kedves Erika! Gratulálok a fordításodhoz. Igazi felüdülés ebben a topikban. Remélem folytatod. Fighting! :cheers:

magdika1953

Postby magdika1953 » Fri May 13, 2016 2:07 am

Boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a sorozatra, mert olyan nagyszerű! Angol és eredeti nyelven már végig tudtam nézni, de nem értek mindent. Örülök, és hálásan köszönöm Erika, és mindenki, hogy magyar felirattal is olvashatom. Eddig a 4. részig jutottam el, de még nem tudok jól kiigazodni itt, ezért nem tudom, van-e már 5. rész magyar felirattal, vagy még várnom kell rá.
Sok sikert kívánok!

Raczka84

Postby Raczka84 » Fri May 13, 2016 7:29 pm

Fighting!!!
Last edited by Raczka84 on Wed May 18, 2016 6:12 pm, edited 1 time in total.

Vicacica

Postby Vicacica » Fri May 13, 2016 7:57 pm

Sziasztok!

Készül az 5. rész , csak Erika és én is az elmúlt 2 hétben szinte a munkahelyünkön éltünk! :cry: :blink :goggle:
ImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Sat May 14, 2016 4:03 pm

Kitartás a munkahelyen! Van ilyen is...akár tanár akár könyvelő az illető most finis van.! Nem is beszélve a diákokról.érettségi , diplomamunka stb. szóval ez a hónap az abszolút hajtásé! Csak maradjon meg az egészség és a humorérzék...aztán a többi úgyis elmúlik hamar és itt a nyár a nyakunkon! Mindenkinek kellemes hétvégét! :lol :lol :lol

Kata58

Postby Kata58 » Sat May 14, 2016 4:03 pm

Kitartás a munkahelyen! Van ilyen is...akár tanár akár könyvelő az illető most finis van.! Nem is beszélve a diákokról.érettségi , diplomamunka stb. szóval ez a hónap az abszolút hajtásé! Csak maradjon meg az egészség és a humorérzék...aztán a többi úgyis elmúlik hamar és itt a nyár a nyakunkon! Mindenkinek kellemes hétvégét! :lol :lol :lol

Vicacica

Re: Marriage Contract [Hungarian Subs] (5/16)

Postby Vicacica » Tue May 17, 2016 7:47 pm

Sziasztok!

Az elkészült az 5. rész! Jó szórakozást :)

:D :D :D
ImageImage

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed May 18, 2016 12:45 am

Kedves Vicacica és Erika!Már vártam és nagyon köszönöm az 5. rész feliratát! :study: :notworthy:

gyomar

Postby gyomar » Wed May 18, 2016 4:44 pm

Kedves Erika és Vicacica!
Nagyon szépen köszönöm nektek az 5. rész feliratának a fordítását. :notworthy:
Ez a bűbáj kislány viszi majdnem a sorozatot.

Raczka84

Postby Raczka84 » Wed May 18, 2016 6:09 pm

Csodálatos, millió köszönet!!!! :dance:

Kata58

Postby Kata58 » Wed May 18, 2016 6:58 pm

Kedves Erika, hálás köszönet az 5. rész fordításáért! :thumleft: Nagyszerű munkát végeztél! Nagyon nagy örömöt okoztál, hogy minden sora, mozzanata érthető lett ennek a résznek is! A kislány persze megint vitte a prímet. :wub: Az anyóstól nagyon kiakadtam...miért ne lehetne a menye boldog..élje le az egészet özvegyként?! :thumbdown: :stress: Hihetetlen hogy tud jelenetet csinálni és a fényképet kivenni onnan, amit az apukájának a kislány tette be. Várom a továbbiakat türelmesen! További örömteli fordítást! :thumleft: :lol :notworthy:

Agacska

Postby Agacska » Tue May 24, 2016 4:02 pm

Nagyon köszönöm az 5. rész feliratát.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu May 26, 2016 9:57 pm

Kedves Vicacica és Erika!Kang Hye-Soo (UEE) nem a világ legszebb nője,de küzdelme,a szerepe szerinti megaláztatások,a félreértések szimpatikussá tették,figyelmemet magával ragadta.
Lee Yo-Won-hoz hasonlíthatnám(tokman),akit már háromszor néztem meg a 49 Days főszereplőjeként nagy örömmel.Nem mellékesen megjegyzem,hogy nálam a Yi San egyenlő a Dong Yi-val,és az előbbi főhőse Lee Seo Jin,aki ugye most Han Ji-Hoon szerepében játszik.Szóval,nagyon várom a folytatást. :study:

Vicacica

Postby Vicacica » Mon May 30, 2016 6:31 am

Sziasztok!

Ez sorozat érdekes dolgokon megy át. Az első fordítója le kellett cserélni a 2. fordítóját meg csak érik a kellemetlenségek, folyamatos munka majd gép halál :( Csak jelezni szeretném, hogy a 6. rész fordítása elkezdődött végre!!! :)
ImageImage

BINGOOO

Postby BINGOOO » Tue May 31, 2016 10:52 pm

Kedves Vicacica!Köszönöm az infót!Figyelek és várok....megéri. :study: :notworthy: :tv:

Raczka84

Postby Raczka84 » Thu Jun 02, 2016 4:12 pm

Köszönöm az infokat!!! Fighting!!! :dance:

Return to “Subtitles”