Nietzsche-sensei [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Shirasagi Saku

Nietzsche-sensei [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Shirasagi Saku » Mon Feb 29, 2016 9:40 pm

Nietzsche-sensei (Mr. Nietzsche in the Convenience Store)
Nietzsche professzor úr az éjjel-nappaliban
NTV, 2016.01.24-03.27

Image

A Templom utcai Three-Seven éjjel-nappali boltba, ahol az örök álláskereső, Matsukoma az éjszakai műszakban dolgozik, új kolléga érkezik.
A neve Nii, buddhizmust tanul, halálosan komoly, és az első szavak, amiket Matsukoma füle hallatára kiejt, Nietzsche híres szavai: "Isten halott".
Mivel a többi munkatárs (és a betévedő vásárlók némelyike) sem teljesen normális, nem csoda, ha az eseménytelen éjszakai órákat kitöltő, általában szokványosan induló beszélgetések legtöbbször hamar abszurd fordulatot vesznek...

Szereplők:
Nii: Mamiya Shoutarou
Matsukoma: Urai Kenji
Shioyama Kaede: Matsui Rena
Watari: Jirou
Üzletvezető: Satou Jirou
Shibata Ken: Matsuda Ryou
Tatsuzaki Moe: Uchida Rio

Forgatókönyvet írta, rendezte: Fukuda Yuuichi
Attachments
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita 720p HDTV x264 AAC-DoA-HUN.zip
(263.28 KiB) Downloaded 40 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP10 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(45.91 KiB) Downloaded 56 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP09 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(39.54 KiB) Downloaded 59 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP08 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(40.8 KiB) Downloaded 54 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP07 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(40.67 KiB) Downloaded 61 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP06 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(45.19 KiB) Downloaded 60 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP05 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(46.77 KiB) Downloaded 58 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP04 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(41.44 KiB) Downloaded 63 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP02 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(41.88 KiB) Downloaded 74 times
Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita EP01 720p HDTV x264 AAC-DoA.ass
(41.39 KiB) Downloaded 120 times
Last edited by Shirasagi Saku on Fri Aug 19, 2016 8:40 am, edited 10 times in total.

szokola

Re: Nietzsche-sensei (Mr. Nietzsche in the Convenience Store) [Hungarian Subs] (Ep 1 of ?)

Postby szokola » Tue Mar 01, 2016 7:52 am

A japán sorozatok még mindig nagy kedvenceim, nagyon köszönöm az első rész feliratát.

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: Nietzsche-sensei (Mr. Nietzsche in the Convenience Store) [Hungarian Subs] (Ep 9 of 10)

Postby lapishun » Sat Apr 23, 2016 4:02 pm

Úristen! Ez zseniális!

Szia Saku!

Már a címből lehetett érezni, hogy nem egy könnyen emészthető darabról lesz szó. Nitzsche említése után szerintem a legtöbben menekülőre fogják, (már ha egyáltalán tudják, kicsoda). Mindenesetre a letöltési számok eléggé sokat mondóak :D

Rég nevettem ennyit 20 perc alatt, az első rész minden perce kincs! Rena Matsui monológja alatt szabályosan fuldoklottam a röhögéstől. Nem tudom, hogy manga, vagy anime alapján készítették-e a sorozatot, de tényleg remeknek találtam az első részt. (Persze rögtön a Working című anime ugrott be, a hasonló a hangulata miatt). Nézem is tovább.

Köszönöm szépen a remek feliratot, nem lehet könnyű ezt fordítani.
Image

Magdimama

Re: Nietzsche-sensei (Mr. Nietzsche in the Convenience Store) [Hungarian Subs] (Ep 9 of 10)

Postby Magdimama » Sun Apr 24, 2016 3:24 pm

Kedves Shirasagi Saku!
Nagyon érdekesnek találom a sorozatot.Köszönöm a fordítást.letöltöttem a feliratokat,remélem találok megfelelő videót.Az AT- még csak 2 rész van,az Ásiadramadownloads a következő.Most töltöm ,meglátjuk jó-e hozzá? Üdv. :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Image

Shirasagi Saku

Re: Nietzsche-sensei (Mr. Nietzsche in the Convenience Store) [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Shirasagi Saku » Sat Apr 30, 2016 9:06 am

Kedves lapishun! Örülök, hogy tetszik a sorozat!
Szerintem a viszonylagos ismeretlenségnek egyszerű oka van: az, hogy ez se nem romantikus, se nem krimi (és még csak nem is koreai...). Sajnos nem volt hozzá japán felirat, így helyenként kénytelen voltam az angol alapján fordítani, de remélem, ez nem látszik a minőségen.
Jó szórakozást a többi részhez is! (Az én kedvencem a 4. rész első jelenete. :) )

Shirasagi Saku

Re: Nietzsche-sensei (Mr. Nietzsche in the Convenience Store) [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Shirasagi Saku » Sat Apr 30, 2016 9:10 am

Kedves Magdimama! A teljes sorozat fent van egyben az AvistaZ-on (Nietzsche-sensei ~ Konbini ni, Satori Sedai no Shinjin ga Maiorita (2016) 720p DoA Complete), de úgy látom, az Asiandramadownloads-os linkeken is ugyanazok a fájlok vannak.
Az Asiandramadownloads-ot nem ismertem, köszönöm a tippet!

onna

Postby onna » Sat Apr 30, 2016 11:40 am

Kedves Saku-chan,
A rövid ismertető is már ígéretesnek tűnik. Köszönöm a fordítást, bele is vágok. Azon mit értettél, hogy nem volt japán felirat (?)- ha japánul beszélnek miért feliratoznák? Ha lapishunnak tetszik valami, az soha nem lehet rossz.

Shirasagi Saku

Postby Shirasagi Saku » Wed May 18, 2016 8:06 pm

Kedves onna! Sok sorozatot szoktak feliratozni a hallássérültek számára. Állítólag a tévécsatornától függ, hogy feliratozzák-e egyáltalán a műsoraikat, ezek szerint az NTV nem. Hátha a DVD-re már tesznek feliratot, nem tudom, hogy ott mennyire jellemző.

Ido11

Re: Nietzsche-sensei [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Ido11 » Mon Mar 20, 2017 3:18 am

Kedves Shirasagi Saku!
Köszönöm a feliratot. Csak most kerítettem sort a megnézésére. Egyetértek lapishunnal, valóban zseniális a fordításod.
Akik nem nézték meg az utolsó részt, sajnálhatják, néhány érdekes infóról maradtak le.
Érdekel, hogy mibe nyúltál bele augusztusban. Meglehet azt tudni, valami fontos?

Hayako
Fansubber
Fansubber

Re: Nietzsche-sensei [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Hayako » Mon Mar 20, 2017 3:20 pm

Kedves Shirasagi Saku!

Azt hiszem, nekem való ez a sorozat, mert kezd elegem lenni a romantikából, meg a krimiből. Köszönöm a feliratot és a munkádat, ha megnéztem, jövök is a véleménnyel! :thumleft:

Szerk.: Sikerült megnéznem, szóval írok is. Az első részek nehezen indultak be, de később a mellékszereplőkkel eléggé egyenesbe hozták az amúgy elég unalmasnak tűnő sorozatot. A helyzetkomikumok és a színészek nagyon jók voltak, egy rossz szavam sincs. Azoknak ajánlom, akik szeretik a nyugis, de néha nehezen érthető és filozófia jellegű sorozatokat. :sweat:
Image
Folyamatban: Ando Lloyd, Meglepetésprojekt, The Ancient Magus' Bride
Tervezettek: Hot Road, Sensei, Make Kiss and Bow, My little Monster

Return to “Subtitles”