Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lapishun

Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Fri Feb 26, 2016 7:42 pm

Image

Cím: Come back mister
Műfaj: romantikus vígjáték
Hossz: 16 epizód
Vetítés kezdete: 2016 február 24. (SBS)

Szereplők: Rain, Lee Min-Jung, Oh Yeon-Seo, Kim Su-Ro, Kim In-Kwon, Lee Ha-Nui, Yoon Park, Choi Won-Young Lee-Re, Park In-Hwan, Oh Dae-Hwan, Lee Tae-Hwan, Kang Ki-Young, Ko In-Beom, Park Chul-Min

Ismertető:
Kim Young-Soo csak a munkájának él. Elhanyagolja családját, messze áll a minta apa és férj szerepkörétől. Sajnos bármennyit dolgozik is, mégsem sikerül feljebb küzdenie magát a ranglétrán az áruházban, ahol dolgozik.
Han Gi-Tak egy börtönt is megjárt rosszfiú, aki jelenleg főszakács a saját éttermében. Mogorva jelleme csak álca, valójában érző szív dobog a marcona külső alatt.
A történet e két megviselt ember találkozásával kezdődik... a túlvilágon. Igen, a túlvilágon, ugyanis mindketten meghaltak. De sorsukat nem fogadják el, így kijátszák a mennyország őrzőit és visszaszöknek a földre, ahol idegen testben ébredve próbálják helyretenni azt, amire életükben nem voltak képesek.
Attachments
Come_back_mister_E16.zip
16. rész
(28.35 KiB) Downloaded 504 times
Come_back_mister_E15.zip
15. rész
(26.57 KiB) Downloaded 493 times
Come_back_mister_E14.zip
14. rész
(29.75 KiB) Downloaded 494 times
Come_back_mister_E13.zip
13. rész
(32.4 KiB) Downloaded 479 times
Come_back_mister_E12.zip
12. rész
(31.33 KiB) Downloaded 450 times
Come_back_mister_E11.zip
11. rész
(35.03 KiB) Downloaded 455 times
Come_back_mister_E10.zip
10. rész
(37.33 KiB) Downloaded 456 times
Come_back_mister_E09_jav.zip
9. rész (javítva)
(32.59 KiB) Downloaded 422 times
Come_back_mister_E08.zip
8. rész
(39.24 KiB) Downloaded 488 times
Come_back_mister_E07.zip
7. rész
(30.82 KiB) Downloaded 492 times
Come_back_mister_E06.zip
6. rész
(34.7 KiB) Downloaded 499 times
Come_back_mister_E05.zip
5. rész
(38.06 KiB) Downloaded 457 times
Come_back_mister_E04.zip
4. rész
(35.75 KiB) Downloaded 414 times
Come_back_mister_E03.zip
3. rész
(39.59 KiB) Downloaded 450 times
Come_back_mister_E02.zip
2. rész
(41.28 KiB) Downloaded 641 times
Come_back_mister_E01.zip
1. rész
(34.38 KiB) Downloaded 738 times
Last edited by lapishun on Fri Apr 15, 2016 6:39 pm, edited 17 times in total.
Image

gilnis

Re: Come back mister! [Hungarian Subs] (ep1 of 16)

Postby gilnis » Fri Feb 26, 2016 7:55 pm

Ó, de jóóóó! :cheers: Köszi szépen! Amint megnéztem, jövök, mert erre nagyon kíváncsi vagyok!! :w00t:
ImageImageImage

zsirafka

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep1 of 16)

Postby zsirafka » Fri Feb 26, 2016 8:24 pm

Hmm... :nuts:. Lee Min Jungot szeretem, Kim Su Ro :wub: és Choi Won Young :heart: pedig minden mennyiségben jöhet ...
(Elvileg Rain is, de az utolsó sorozata :blink ...)
Megvárom, mit mondtok :P... Jó mozizást, Lapishun neked pedig fordítást is :thumright:.
ImageImage

lapishun

Postby lapishun » Fri Feb 26, 2016 8:54 pm

zsirafka wrote:Megvárom, mit mondtok :P...

Az első rész csak alapoz, a második résszel kezdődik maga a történet. Én Raintől féltem kicsit (a nagyon szépfiúkat annyira nem csípem), de teljesen jól játszik, a második rész elején fergetegeset alakít. Oh Yeon-Seo meg olyan dögös, hogy kifolyik a szemem.
Ami nem tetszett, hogy az első részben Kim In-Kwon erőltett szerepét ki kell bírni... bár hitelesnek hiteles, de elég irritáló figurát alakít... hál' Istennek utána már csak a hangja szerepel, az meg teljesen élvezhető.
Összességében egyelőre teljesen rendben van a sorozat. Szerintem szórakoztató és nem lóg ki senkinél a lóláb.
Image

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep2 of 16)

Postby lapishun » Sat Feb 27, 2016 12:44 pm

Jó szórakozást a 2. részhez!
Image

onna

Postby onna » Sat Feb 27, 2016 3:05 pm

Kedves lapishun,
Te mindig jó sorozatokat pécézel ki - a bevezető alapján ez is jónak tűnik. Nemcsak a témát szoktam nézni egy-egy sorozat kiválasztásánál, hanem a közreműködő színészeket is. Gondolom, Téged is ez motivált. Meg a letöltéseknél is látszik, hogy egyből rákattantak a torrentezők is, no meg a rajongói táborok serege. Remélem, nem akármilyen élvezetekben lesz részünk a fergeteges játékot és az adott szituációban lévő lehetőségek kiaknázását élvezve...

ququcs

Postby ququcs » Sat Feb 27, 2016 3:11 pm

Köszönöm szépen hogy fordítjátok ezt a sorozatot! :notworthy:

lapishun

Postby lapishun » Sat Feb 27, 2016 3:23 pm

onna wrote:Kedves lapishun,
Te mindig jó sorozatokat pécézel ki - a bevezető alapján ez is jónak tűnik. Nemcsak a témát szoktam nézni egy-egy sorozat kiválasztásánál, hanem a közreműködő színészeket is. Gondolom, Téged is ez motivált. Meg a letöltéseknél is látszik, hogy egyből rákattantak a torrentezők is, no meg a rajongói táborok serege. Remélem, nem akármilyen élvezetekben lesz részünk a fergeteges játékot és az adott szituációban lévő lehetőségek kiaknázását élvezve...

Szia Onna!

Nem akarlak kiábrándítani, de általában teljesen véletlen akadok rá a sorozatokra, amiket aztán fordítani kezdek :)
(ez alól van pár kivétel, hisz van néhány lánycsapat, akikért odáig vagyok meg vissza és ha az egyikük játszik valamiben, akkor arra rávetem magam, de ezek pont nem szoktak túl jól sikerülni. Üdítő kivétel a Reply 1988.)
Általában letöltöm az első részt, gyorsan beletekerek és ha valami megmozgat pár képkocka után, akkor belevágok. Csak ezután szoktam elkezdeni utánanézni, hogy mi is ez és kik játszanak benne. Szóval ebben a tekintetben eléggé hektikus vagyok :)
Image

jutka12

Postby jutka12 » Sat Feb 27, 2016 3:50 pm

lapishun wrote:Általában letöltöm az első részt, gyorsan beletekerek és ha valami megmozgat pár képkocka után, akkor belevágok. Csak ezután szoktam elkezdeni utánanézni, hogy mi is ez és kik játszanak benne. Szóval ebben a tekintetben eléggé hektikus vagyok :)

szia.
erre most kíváncsian várom a kritikus megjegyzéseket .

(nekem csupaszon az első rész nem keltett vágyat, de azért a "lássuk mit hoznak ki?" okán nézni fogom és olvasok itt.

köszönöm a fordítást.

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 27, 2016 4:17 pm

zsirafka wrote:Hmm... :nuts:. Lee Min Jungot szeretem, Kim Su Ro :wub: és Choi Won Young :heart: pedig minden mennyiségben jöhet ...
(Elvileg Rain is, de az utolsó sorozata :blink ...)

Ezt nem hiszem el!! :-) Engem elsősorban a történet miatt érdekel, és mert a 2008-as Who Are You?-t nagyon szerettem :wub: de ha a szereposztást veszem alapul, egyértelműen Kim Su Ro és Choi Won Young miatt vagyok itt! :heart: Hogy őszinte legyek, szinte bárki mással szívesebben nézném, mint Rainnel :whistling: de végül is a Full House-ban ment neki az ökörködés, úgyhogy elvileg itt sem lesz vele gond. Csak ne ríjon annyit! :P

Köszönöm a második részt is!
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Sat Feb 27, 2016 4:31 pm

jutka12 wrote:(nekem csupaszon az első rész nem keltett vágyat, de azért a "lássuk mit hoznak ki?" okán nézni fogom és olvasok itt.

A második résszel kezdődik a sorozat igazából. Teljesen más hangulata van az egésznek (hisz hirtelen lecseréljük a főszereplőket két egészen más típusú színészre, ráadásul az egyik férfiből nő lesz)
Ahogy írtam is, az első részen valahogy túl kell esni (azért még így is bőven az átlag felett teljesít ez a rész is), aztán utána beindulnak a dolgok.

Figyelem!
Azért ne hagyjátok ki az első részt
, mert anélkül meg nem érthető a második :)
(ezt csak azért írom, mert látom, hogy több a letöltés a második résznél, mint az elsőnél.
Last edited by lapishun on Sat Feb 27, 2016 8:28 pm, edited 1 time in total.
Image

lapishun

Postby lapishun » Sat Feb 27, 2016 4:37 pm

gilnis wrote:szinte bárki mással szívesebben nézném, mint Rainnel :whistling: de végül is a Full House-ban ment neki az ökörködés, úgyhogy elvileg itt sem lesz vele gond. Csak ne ríjon annyit! :P

Raintől ríjás-nyígás szerintem jó darabig nem lesz, és egyelőre elég vicces ahhoz, hogy még ezt a két jelenetet is elnézzem neki és ne fakadjak ki a túlzott eye-candy miatt. (Igaz, Oh Yeon-Seo is szolgáltat eleget, de hát abból sosem elég :) )

Image
Image

Kata58

Postby Kata58 » Sun Feb 28, 2016 9:05 am

Köszönöm a sorozat fordítását, viszem a srt.-s formátumot.!Egy picit kivárok kb. még két részt...és belevágok.Mostanában kicsit gyűjtögetős stílusban nézem a sorikat! :thumright: Nagyszerű, hogy nem csak ass van hanem srt. is, nem mindenkinek megy az átállítgatás...ez valahogy nekem sem akaródzik menni...de majd csak ott is megtörik a jég... :mrgreen:

unni2011

Postby unni2011 » Sun Feb 28, 2016 4:56 pm

Szia Lapishun!

Köszönöm az első két rész fordítását! :thumright: A vidámnak ígérkező témája miatt esett erre a sorozatra a választásom. A történelmi sorik mellett jólesik egy kis más jellegű kikapcsolódás is. :lol Az első résszel kapcsolatosan osztom a véleményeteket, mert a másodikkal indult a java. :goggle:
Egyébként odaképzeltem magam, hogy vajon én melyik vonatra kapnám a jegyem a sok doramázás miatt. :mrgreen:
Lehet, hogy a sok munkával eltöltött idő, és az emberi kapcsolataim elhanyagolása miatt, a menedzserhez hasonlóan kuncsorognom kellene a Mennybe vezető járatra. :rofl:
Várom a folytatást! :P
Image
ImageImageImage

Agacska

Postby Agacska » Sun Feb 28, 2016 7:24 pm

Nagyon köszönöm az első két rész feliratát.

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 03, 2016 8:48 am

Sziasztok!

Mivel a viki-n is fordítják magyarra, felteszem nektek a nagy kérdést: Fordítsam tovább?
Image

szildor

Postby szildor » Thu Mar 03, 2016 1:09 pm

Kedves Lapishun!

Ha szereted ezt a sorozatot és a Mom mellett elbírod a fordítását én
szemály szerint támogatom és nagyon örülnék a folytatásnak.
Egyszerűen szeretem a fordításaidat.

babamama

Postby babamama » Thu Mar 03, 2016 11:06 pm

Szia Lapishun!

Köszönöm szépen az 1. és 2. rész feliratát. :cheers: :salut:
Tisztelem a munkádat, és ha tényleg belefér a Mom mellett, akkor én is nagyon örülnék a folytatásnak. :mrgreen:

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep3 of 16)

Postby lapishun » Fri Mar 04, 2016 7:28 pm

Jó szórakozást a 3. részhez!

Eddig nem tudtam mit gondolni erről a Rain gyerekről, de egyre inkább bírom. A folyosós jelenet nagyon jó volt!
Image

Agacska

Postby Agacska » Sat Mar 05, 2016 9:34 am

Nagyon köszönöm a feliratokat.

unni2011

Postby unni2011 » Sat Mar 05, 2016 3:03 pm

Lapishun, hálás köszönettel vittem a 3. feliratodat is. :thumright: :notworthy:
Image
ImageImageImage

kendall

Postby kendall » Sat Mar 05, 2016 5:41 pm

Kedves Lapishun,
van a történetben potenciál, így akár remek sorozat is lehet.. :cheers: Köszönöm szépen a feliratokat!
Rain? Egy szerény srác, aki mellesleg szupersztár...... :wink:
Üdv. Kendall

zsirafka

Postby zsirafka » Sat Mar 05, 2016 6:18 pm

lapishun wrote:Az első rész csak alapoz, a második résszel kezdődik maga a történet

Ühmmm, attól függ honnan nézem :P. Nálam az első inkább volt egy prológus (amit tényleg csak Kim Su Ro és a kislány miatt bírtam végignézni :nuts:), a 2. pedig az alapozás, így kénytelen voltam a 3.-nak is adni egy esélyt :P. Üsse kő, azt hiszem, nézni fogom :-).
Nem vagyok különösebb Rain-fan, de sokoldalú és tehetséges fickónak tartom. (Csak tényleg redukálják a könnyeket, mert az előzőben legalább 5 drámára valót termelt :-) .)
Viszont jelenleg - talán mert az alapkarakter, Gi-Tak is szimpatikusabb volt - Oh Yeon So vonala köt le jobban. Majd, ha Young-Soo karakteréből kopnak el az idegesítő jegyek, akkor valószínűleg Rainét is jobban fogom kedvelni :wink:. A családi vonalon van potenciál :-).

gilnis wrote:de ha a szereposztást veszem alapul, egyértelműen Kim Su Ro és Choi Won Young miatt

Lassan kezdek hozzászokni :rofl: .

Köszi az első hármat! :D
ImageImage

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep4 of 16)

Postby lapishun » Sat Mar 05, 2016 9:28 pm

Jó szórakozást a 4. részhez.
Image

lapishun

Postby lapishun » Sat Mar 05, 2016 9:31 pm

zsirafka wrote:Üsse kő, azt hiszem, nézni fogom :-).

Helyes. Én elég jól szórakozom fordítás közben, szóval..... :)

zsirafka wrote:Viszont jelenleg - talán mert az alapkarakter, Gi-Tak is szimpatikusabb volt - Oh Yeon So vonala köt le jobban. Majd, ha Young-Soo karakteréből kopnak el az idegesítő jegyek, akkor valószínűleg Rainét is jobban fogom kedvelni :wink:. A családi vonalon van potenciál :-).

Engem a történetnél jobban vonz a két főszereplő és a két elhunyt főszereplő játéka. Azokon sokkal jobban szórakozom, mint a történet alakulásán. Amíg minden részben ilyen humorral találkozom én csak örülni tudok.

Látom azzal, hogy beírtam, a vikin is fordítják megteremtettem a saját konkurenciámat és 200 nézőt küldtem át hozzájuk :D... sebaj.
Image

bajeva

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep4 of 16)

Postby bajeva » Sun Mar 06, 2016 7:08 am

Kedves Lapishun! Köszön szépen a munkádat. Részemről veled tartok.

zsirafka

Postby zsirafka » Wed Mar 09, 2016 8:38 pm

lapishun wrote:Engem a történetnél jobban vonz a két főszereplő és a két elhunyt főszereplő játéka. Azokon sokkal jobban szórakozom, mint a történet alakulásán. Amíg minden részben ilyen humorral találkozom én csak örülni tudok.

Akkor még egyszer nekifutok, mert a "vonal" nem volt a legszerencsésebb megfogalmazás :wink:. Így tényleg olyan, mintha a főszereplő négyes játékát nem értékelném, csak a történetet, pedig de :-).
Épp mikor kezdtem megrémülni, h. a Gi Tak - Young-Soo kettősnek csak a hangját hagyják meg, örömmel konstatáltam, h. nemcsak narrátori szerepre kárhoztatták őket, mert kifejezetten tetszik, amikor a Hong-Nan - "Hae-Joon" kettősről átváltanak az eredeti arcokra :-). (Igaz a kontrasztok, akkor kicsit erősebben kijönnek, mint amikor külön látni az élőket és a "szellemeket" :wink:.)
Nem állítom, h. nagyobb kihívás lenne a női testben újjászületett karakter megformálása, de annak ellenére, h. Rain is jól játszik, momentán még mindig Oh Yeon-Seo-n szórakozom jobban :P .
Eddig egyszerűen viccesebbek voltak a Gi Tak helyzetéből adódó poénok, mint a "talpig dzsigolóban ébredt" Young-Soo-é :mrgreen:. De ez csak az én véleményem :P.
(Viszont nem bírom megállni, h. ne röhögjek, de mind3 doramában (amit az utóbbi időben láttam ) zsinórban Jang Dong-Gun-mércét használtak :mrgreen: ...)

Köszi a negyediket :thumright:!
ImageImage

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep5 of 16)

Postby lapishun » Wed Mar 09, 2016 11:21 pm

Jó szórakozást az 5. részhez!
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Mar 10, 2016 5:53 am

:goggle:

Próbálják meg ezt überelni! Köszi szépen!

Különben végre én is nekiálltam. :cheers:

Hadd szögezzem le egyből, hogy egyáltalán nem rossz az 1. rész! Minden a helyén volt, egy tök normális bevezető rész. A karaktereket és a problémáikat megismerhettük, és felálltak a startvonalhoz. Ennél rövidebben ezt nem lehetett volna összefoglalni úgy, hogy még ne rontsák el. Szükséges volt, de nem szükséges rossz. Aki nem kizárólag egyes színészek miatt nézi, annak semmi hiányérzete sem lehetett. Őszintén szólva szívesen néztem volna akár csak azokkal a színészekkel is tovább, és határozottan oda nem illőnek tartottam, hogy olyan random módon beszúrták a két újat a végére. Ráértek volna a 2. részt azzal indítani.
Gi Tak szimpi :wub: és nem szerencsétlen, csak nincs szerencséje, de Young Soo valóban borzasztó idegesítő és frusztráló. Egy szánalmas, akaratgyenge, töketlen, életképtelen pancser. (Legalább van hová fejlődnie - már amennyire egy halottnál ez lehetséges. :wink: ) Maximálisan együttéreztem a feleségével. Aki van olyan marha, hogy hagyjon magából lábtörlőt csinálni, az csináljon! Nem sajnáltam, mert az ő döntései voltak, a szenvedő alany feleségét viszont annál inkább. El kellett volna gondolkodni, mi az igazán fontos. Annyira utálom azt a szöveget, hogy "érted dolgozom"! :x Na persze! Saját magáért! Ha a másik semmit nem érez abból, hogy fontos lenne, hogy törődnének vele, akkor sokra megy azzal, hogy érte dolgozik! :glare: És nincs sok fájóbb, mint az üres ígéretek. :( Hihetetlen, hogy még a halálában is piszok kiábrándító és felháborító volt. Mi a francnak ment oda fel?! :blink :nuts: :x Amikor a felesége kérleli, hogy változtasson, arra nem hajlandó, bezzeg megölné magát? :x Vagy részeg volt? :nuts: S akkor még csak nem is szándékosan ugrik le, hanem leesik!! :doh: Akinek önmaga a legnagyobb ellensége, azon más nem tud segíteni! Ha pedig saját maga nem akar.... :crazy:
Az, hogy a férj milyen, csupán egy részletkérdés. A sorozat egészének értékéből nem von le semmit. :)
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 10, 2016 9:43 am

Isten hozott gilnis!

gilnis wrote:Próbálják meg ezt überelni! Köszi szépen!

Ez most a gyorsaságomra vonatkozott? :)
De amíg az azsaiekkovei-re nem kerül ki, addig úgy sem viszik...

gilnis wrote:Hadd szögezzem le egyből, hogy egyáltalán nem rossz az 1. rész!

Én sem mondom, hogy rossz, viszont Young Soo annyira irritált (gyönyörűen összefoglaltad, hogy miért), hogy vele a főszerepben nem bírtam volna végignézni 16 részt. A felesége helyzetébe nem gondoltam az 5. részig bele (abban azért már árnyalják picit a helyzetet), de így, hogy leírtad, már nem is tudom milyen végkifejletet szeretnék.
Gi Tak mindkét testben szimpatikus (Oh Yeon-Seo nem tudom hány nővel és hány férfival jut csók közeli állapotba a sorozat végére, de roppant mód szórakoztat, ahogy a "kemény" nő (férfi) hirtelen ellágyul és jönnek a belső monológok))

A magázódással/tegeződéssel kicsit bajban voltam. Bár Gi Tak magázta Song Yi-Yeont, újjászületve a lazaságához és szokatlan viselkedéshez jobban illett a tegezés, így aztán abban maradtam, hogy a szívéhez közeli személyeket tegezi, míg őt mindenki magázza. Nem tudom, jól tettem-e.
Image

Agacska

Postby Agacska » Thu Mar 10, 2016 9:45 am

Nagyon köszönöm az 5. rész feliratát.

Carmi

Postby Carmi » Thu Mar 10, 2016 10:03 am

Lapishun, nagyon köszi az első öt rész feliratát! :wub:
Az első rész sok volt, túl sok volt a szenvedés, ahogy Gilnis írta, a férj teszetoszasága az agyamra ment, a válni szándékozó színésznő, akinek volt képe azt a Gi Tak-ot segítségül hívni, akit anno cserben hagyott, és hagyta, hogy börtönbe kerüljön, még csak nem is látogatta, a feleség is sok volt, ő ment hozzá egy teszetoszához, mégis csak a férfit ostorozza, magát nem... Gi Tak az egyetlen karakter, akiben elég kurázsit találtam, bár a lovagiasságot igencsak eltúlozta... :goggle:
Örülök, hogy végig evickéltem a részen, és kivártam a másodikat, mert onnantól már tetszik. A helyzetkomikumok sora is, a várható jellemfejlődések is, az meg, hogy ugyanazon a rohadékon kell bosszút állniuk mindkettőjüknek, aki főnökként is, férjként is szörnyű, kicsit sok ugyan véletlennek, de egye bigyó! :-)
Az ötödiket még nem láttam, de már töltöm is lefelé, este majd megnézem. Alig várom...

gilnis

Postby gilnis » Thu Mar 10, 2016 11:33 am

lapishun wrote:Ez most a gyorsaságomra vonatkozott? :)

Mi másra? :) Elképesztő vagy! :w00t:

Engem is irritált Young Soo. Nagyon. Majd' minden jeleneténél elkelt volna egy-egy horog Gi Taktól. :rambo: De nem a színész volt az idegesítő, hanem a karakter, úgyhogy elvileg ez Rainnel is ugyanúgy folytatódni fog. Addig mindenképp, amíg nem szembesül a valósággal, és kapja össze magát. Bőven itt lenne az ideje.

A végkifejleten nem gondolkoztam még, de ha a szabály az szabály, akkor nincs túl sok variáció, nem? Arra számítok olyan lesz, mint anno a Who are you?-nél. Vagy valahogy kiiktatják az alteregót? :w00t:

Azt nem értem, ha kettejük közül Gi Tak a jobb ember, aki a jobb vonatra szállhatott volna, miért pont vele kellett így kiszúrni? :D

A helyedben úgy írtam volna, hogy Gi Tak is tegezi Song Yi Yeont, de a többivel egyetértek. :)

Egyébként ezt a celebanyut egyelőre nem értem. Abban bízom, lesz majd még valamilyen háttérinfó, ami némiképp tompítja az eddigiek élét. Habár nehéz lesz, akármi is a magyarázat. De csak nem olyan egyszerű, hogy egy önző, hálátlan dög volt és kész? :crazy: Az nagyon igazságtalan lenne Gi Takkal szemben. :pale: Basszus, tönkretette az egész életét, és még mindig érte töri magát? :goggle:

Carmi, épp arra gondoltam közben, hogy ilyen személyiségekkel mint a férj és feleség, hogyan kerültek ezek össze? :nuts:

Mindennek ellenére most is azt gondolom, amit már látatlanban is. Messze sokkal érdekesebb ez a sztori :thumright: mint az aktuálisan futó két riválisa. Bánhatja, aki nem nézi. Végre egy kis frissesség. Nem sok, de legalább ebben van, ellentétben másokkal... :whistling:
ImageImageImage

Cloud Hungary

Postby Cloud Hungary » Thu Mar 10, 2016 11:43 am

Kedves Lapishun, Rain magyar kedvelőinek közössége nevében nagyon köszönjük a Come Back, Mister gyors fordítását! Tudjuk, hogy két fordítás is készül, ám mindkettőnek megvannak a maga érdemei és egyéni ízei. A tiédben nagyon szeretjük a gördülékenységet és azt, hogy a helyzetek komikumát rendkívül élvezetesen tudod visszaadni. :-)
Örömmel látjuk, hogy Rain egy szavát sem cáfolja meg annak az írásnak, melyet színészi pályafutásáról olvashatnak az érdeklődők itt: http://ricemegatronexpert-mag.blogspot. ... -rain.html

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 10, 2016 5:30 pm

Carmi wrote:Örülök, hogy végig evickéltem a részen, és kivártam a másodikat, mert onnantól már tetszik. A helyzetkomikumok sora is, a várható jellemfejlődések is, az meg, hogy ugyanazon a rohadékon kell bosszút állniuk mindkettőjüknek, aki főnökként is, férjként is szörnyű, kicsit sok ugyan véletlennek, de egye bigyó! :-)

Szia Carmi!
Ez az véletlen egybeesés szerintem még elfogadható, engem jobban zavar az 5. rész indítása... nekem valahogy olyan suta volt, hogy rögtön a lecsóba csaptak és semmiféle alapozás, hangulatba-hozás nem volt.

Cloud Hungary wrote:Kedves Lapishun, Rain magyar kedvelőinek közössége nevében nagyon köszönjük a Come Back, Mister gyors fordítását! Tudjuk, hogy két fordítás is készül, ám mindkettőnek megvannak a maga érdemei és egyéni ízei. A tiédben nagyon szeretjük a gördülékenységet és azt, hogy a helyzetek komikumát rendkívül élvezetesen tudod visszaadni. :-)

Cloud Hungary, én meg örülök, hogy hozzájárulhatok szórakozásotokhoz. Beleolvastam a linkelt cikkbe... de még nem vitt rá a lélek, hogy végig is olvastam. Viszont az oldalon alig találtam színésznőkkel foglalkozó írást, csupa-csupa férfiról volt csak szó! Ejnye! :P

gilnis wrote:A végkifejleten nem gondolkoztam még, de ha a szabály az szabály, akkor nincs túl sok variáció, nem? Arra számítok olyan lesz, mint anno a Who are you?-nél. Vagy valahogy kiiktatják az alteregót? :w00t:

Azt azért ne feledjük, hogy Maya nem árulta el, mi a büntetés. Csak annyit mondott, hogy a pokolnál is rosszabb. És hát mi m's lenne a pokolnál is rosszabb, mint az élet? ;)

gilnis wrote:Egyébként ezt a celebanyut egyelőre nem értem. Abban bízom, lesz majd még valamilyen háttérinfó, ami némiképp tompítja az eddigiek élét. Habár nehéz lesz, akármi is a magyarázat. De csak nem olyan egyszerű, hogy egy önző, hálátlan dög volt és kész? :crazy: Az nagyon igazságtalan lenne Gi Takkal szemben. :pale: Basszus, tönkretette az egész életét, és még mindig érte töri magát? :goggle:

Nem tudom, meddig láttad, de azért később már jobban árnyalódik a szerepe, igaz így sem egy kifejezetten szimpatikus figura. Bár engem a visszavonulása óta "elkövetett dolgai"val semmi bajom, a múltban meg ki tudja, mi történt pontosan...

gilnis wrote:Mindennek ellenére most is azt gondolom, amit már látatlanban is. Messze sokkal érdekesebb ez a sztori :thumright: mint az aktuálisan futó két riválisa. Bánhatja, aki nem nézi. Végre egy kis frissesség. Nem sok, de legalább ebben van, ellentétben másokkal... :whistling:

Nem tudom, melyik két riválisra gondolsz... De sztem a történet (bár ez is nagy szó, sok más romantikus darabnál), csak a közepes jelzőt érdemli meg.
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Mar 10, 2016 7:43 pm

Carmi wrote:...az meg, hogy ugyanazon a rohadékon kell bosszút állniuk mindkettőjüknek, aki főnökként is, férjként is szörnyű, kicsit sok ugyan véletlennek, de egye bigyó! :-)

Nekem kimondottan tetszik, hogy összeér a két szál, és utálhatnak valakit közösen. Azonkívül ha a fordítottja lenne, azaz nincs kapcsolat, mihez kezdenénk két független sztorival? Egy ponton mindenképp találkozniuk kellett. Bosszút állniuk viszont nem szabad, különben dádá lesz. :D

A jellemfejlődést egyedül csak Rainnél tudom elképzelni, mert az ő problémáinak megoldásához elengedhetetlen.

Kész voltam, hogyan gyönyörködött saját magában! :rofl: Na meg amikor meghallottam a liftben, hogy "bokbadeushilgeoeyo!" :w00t: ráadásul éppen azzal a mozdulattal... :w00t: Fülig ért a szám egyből :mrgreen: és beugrott az agyatlan karaktere a Full House-ból :nuts: :lol bár igazán a My girl-ben vált szállóigévé ez a mondat. :D

lapishun wrote:Azt azért ne feledjük, hogy Maya nem árulta el, mi a büntetés. Csak annyit mondott, hogy a pokolnál is rosszabb. És hát mi m's lenne a pokolnál is rosszabb, mint az élet? ;)

Hmmm... :scratchchin: Igazad van, egyáltalán nem biztos, hogy az a "büntetés", a mi fogalmaink szerinti büntetés legyen. De most is élnek. Hol lenne a csavar? Esetleg kitörlik az emlékezetüket, vagy ami jobban fájna, a környezetükét velük kapcsolatban? Nincs tippem. :unsure:

lapishun wrote:Nem tudom, meddig láttad, de azért később már jobban árnyalódik a szerepe, igaz így sem egy kifejezetten szimpatikus figura. Bár engem a visszavonulása óta "elkövetett dolgai"val semmi bajom, a múltban meg ki tudja, mi történt pontosan...

Valóban nem szimpatikus. Ő papol a becsületességről az exének, amikor felkérte Gi Takot? :glare:

lapishun wrote:De sztem a történet (bár ez is nagy szó, sok más romantikus darabnál), csak a közepes jelzőt érdemli meg.

Meglehet, de az alapfelállás a két cimbivel/sorstárssal a középpontban eltér a megszokottól, és ez sok újdonságot hozhat, és hoz is magával. Nagyon tetszenek a kapcsolatok. :-) Mellette, hogy halottak, és mások testébe kerültek, nem is akármilyenekbe, ráadásul ott a hasonmás... Végre nem ugyanazt a sablont látni. Van itt potenciál, kérdés, élnek-e vele.

Tudtad, hogy a japán változatban Ishihara Satomi a gazdatest? :w00t:
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 10, 2016 7:58 pm

gilnis wrote:Tudtad, hogy a japán változatban Ishihara Satomi a gazdatest? :w00t:

gilnis!!! Miért akarod a halálomat?!?!?!?!
Melyik sorozat az? Muti azonnal!!!

Még csak a Dear Sistert és a 5-9-et ájuldoztam végig miatta... többe nem mertem belekezdeni, mert féltem, ha rossz szerepben látom megsérül a róla alkotott képem.

mindenesetre a 6. rész vmkor hajnal 1 tájában várható.
Image

onna

Postby onna » Thu Mar 10, 2016 8:19 pm

Kedves laishun,
Én az örök híved vagyok és csodálom a fordítói gyorsaságodat. Mit mondjak? - le a kalappal előtted. Élvezem soraidat és eszem ágába sem jut bekukkantani a vikihez.
Az 5. részt köszönettel vetem-vittem s kíváncsi vagyok, vajon kiaknáznak-e minden poént és témában adott lehetőséget. Eddig - részemről -
nem érheti (zok)szó a ház elejét.
Engem is érdekelne, hogy gilnis melyik japán filmre gondolt gazdaest ügyben..Talán a Monsterz-re gondolsz?
Egy kép Ishihara Satomit idézi:
Image

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 10, 2016 9:06 pm

onna wrote:Én az örök híved vagyok és csodálom a fordítói gyorsaságodat. Mit mondjak? - le a kalappal előtted. Élvezem soraidat és eszem ágába sem jut bekukkantani a vikihez.

Köszi onna!
Azért a vikis felirat sem rossz, belekukkantottam és YustC is sokat fejlődött már.

onna wrote:Egy kép Ishihara Satomit idézi:

Jaj, Satomi channal ne kísértsetek, mert igaza lesz Zsiráfkának és tényleg nem fogok tudni aludni :)
Image

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep6 of 16)

Postby lapishun » Thu Mar 10, 2016 10:43 pm

Jó szórakozást a 6. részhez!
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Mar 11, 2016 5:37 am

lapishun wrote:Jó szórakozást a 6. részhez!

Wow! 7. nincs, ha már így belejöttél?

/A vikiset Bettina fordítja, nem YustC (Cinti)./

Satomi-chan filmje, amire én gondoltam, ez: Tsubakiyama kacho no nanokakan (Tsubakiyama részlegvezető hét napja). 2009-es tévéfilm.
Én sem ismerem, annyi derült ki, hogy ugyanennek a történetnek létezik egy 2009-es tévéfilm illetve egy még korábbi, 2006-os mozifilm verziója is. Mindhárom feldolgozás egy 2001-es regényből készült.
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Fri Mar 11, 2016 10:18 am

gilnis wrote:/A vikiset Bettina fordítja, nem YustC (Cinti)./

Ketten együtt fordítják, csak tegnap este már nem jutott eszembe Betti neve, meg pont az ő fordítását nem láttam, csak Cintusét. :)

gilnis wrote:Satomi-chan filmje, amire én gondoltam, ez: Tsubakiyama kacho no nanokakan (Tsubakiyama részlegvezető hét napja). 2009-es tévéfilm.

2 perces keresgélés alatt nem találtam hozzá letölthető verziót, majd utána olvasok, érdemes-e megnézni.
Image

onna

Postby onna » Fri Mar 11, 2016 1:41 pm

Kedves lapishun,
Köszönöm a 6. részt. Gilnis látom már a 7-iket is nézné a feliratoddal...neved elé még oda kellene biggyeszteni egy szupert, vagy villámkezűt is.
A vikin lévő reklámok miatt is visszafogom magam, mert egy reklám után még mindig bejön kettő-három és hiába kattintok rá, hogy eltűnjön, megakasztja a legjobb részeket. S a letölhetőség gyönyöre, hogy máskor, meg többször is bele-bele lehet merülni emlékezni, visszanézni. Ezt a sorozatot biztosan el fogom menteni magamnak.
Utána olvastam: a japán változat eredeti ötlete Jirō Asada írása az Asahi shinbunban jelent meg 2002-ben és ott hárman tértek vissza: az áruházi eladó, egy 8 éves fiú meg a yakuza főnök. S még volt egy olyan szabály, hogy 7 napon belül vissza kell térniük a mennybe.

gilnis

Postby gilnis » Fri Mar 11, 2016 3:58 pm

Az ottani hét napot bővítették itt két hónapra.

Tegnap óta ezen a jeleneten röhögök:
ImageImageImage
XD XD XD XD XD

Nagyszerű szinkronban van a főszereplő négyes. Határozottan tetszenek. Oh Yeon Seo-t nem tudom, hol találták, de ő a legjobb mind közül. Kiemelkedően. "Jelenetrabló", ahogy szoktuk volt mondani. :mrgreen: Szupi, ahogy játszik. A többiek is jók egytől egyig, de amilyen kisugárzása neki van... :w00t: Ahogy jár, ahogy beszél... csúcs! :thumleft: Abszolút kedvenc. Bárcsak minden jelenetben szerepelne! :D
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Fri Mar 11, 2016 5:05 pm

gilnis wrote: Oh Yeon Seo-t nem tudom, hol találták, de ő a legjobb mind közül. Kiemelkedően. "Jelenetrabló", ahogy szoktuk volt mondani. :mrgreen: Szupi, ahogy játszik. A többiek is jók egytől egyig, de amilyen kisugárzása neki van... :w00t: Ahogy jár, ahogy beszél... csúcs! :thumleft: Abszolút kedvenc. Bárcsak minden jelenetben szerepelne! :D

Tény, hogy számomra is ő szerzi a sorozat legélvezetesebb pillanatait. Nagyon jópofa figura, s bár ha néha túl is játssza a szerepét ez teljesen megbocsátható, mert stílusosan teszi. Nem tudom más szerepekben milyen lehet, de itt, ahogy megpróbál nem szexi lenni, annyira szexi, mint senki más Koreában. Legalábbis számomra. Remek választás volt a szerepre.
Image

zsirafka

Postby zsirafka » Fri Mar 11, 2016 5:38 pm

lapishun wrote:és tényleg nem fogok tudni aludni :)

Én aztán ilyet... :P. Pont az ellenkezőjét saccolnám, h. duplán is elégedetten vághattad be a szunyát: hisz hiper gyorsan lettél kész a fordítással és még szép kis vizuális ajándékot is kaptál :wink:.

gilnis wrote:Oh Yeon Seo-t nem tudom, hol találták, de ő a legjobb mind közül. Kiemelkedően. "Jelenetrabló", ahogy szoktuk volt mondani. :mrgreen: Szupi, ahogy játszik. A többiek is jók egytől egyig, de amilyen kisugárzása neki van... :w00t: Ahogy jár, ahogy beszél... csúcs! :thumleft: Abszolút kedvenc. Bárcsak minden jelenetben szerepelne! :D

Na megmondtam, vagy megmondtam :mrgreen:??? Nem kisebbítettem senki érdemét, de határozottan a "jelenetrabló" ténykedése, szövege és önnön maga a legszórakoztatóbb :thumright:. Kap is ziccert rendesen, úgyhogy egy kis túljátszás belefér :lol.
Jaj, és ne maradjon már ki az sem, ahogy "ül" :rofl: :faint: :w000t:. (Tiszta "Hani 'oppa' " :mrgreen: - remélem, valaki érti is :sweat:.)

gilnis wrote:a meg amikor meghallottam a liftben, hogy "bokbadeushilgeoeyo!" :w00t: ráadásul éppen azzal a mozdulattal... :w00t: (...) bár igazán a My girl-ben vált szállóigévé ez a mondat. :D

Téééééééényleg :thumright: . Ráadásul a 6. részben (az éttermes Jackie Chan rúgásnál) még a zene kapcsán is volt egy kis My Girl utóérzetem :mrgreen:, pláne h. Ahn Suk-Hwan is itt "szótlankodik" :wink:, akinek mellesleg bírom a (női) "hangját".

lapishun wrote:Gi Tak mindkét testben szimpatikus (Oh Yeon-Seo nem tudom hány nővel és hány férfival jut csók közeli állapotba a sorozat végére)

Épp ezért a mostaniban plusz pont, h. ezt is a négyesen keresztül röhöghettem végig :lol. Azért ha lehet, öcsi fiút ne zúgassák bele nagyon a főnökbe :mrgreen:, olyan kis cukker.

Köszi a frisset!!! :D
ImageImage

Carmi

Postby Carmi » Sat Mar 12, 2016 9:12 am

Megnéztem az ötödik és hatodik részt is, nagyon köszönöm a felirataikat!!! :wub:

Jókat tudok rajta röhögni, bár a logikáját nem értem. Folyik a könny literszám, vadul melodrámáznak a készítők, közben meg paródiába hajló ökörködéseket produkálnak a főszereplők. Furcsa kombináció, nem szokták ezt a bizarr kettősséget felvállalni. Mondjuk, nekem csak ez teszi elviselhetővé a vinnyogásukat. Mert azért bőven vinnyognak. Ennyi könnyet ritkán látni, Rain is annyit sír, már idegesítő. Bőg, aztán ugrál a kocsin féltékenységében... Hááát. És igazatok van, a női testbe oltott Gi Tak a csúcs!!! Alakításban is, karakterben is, tettekben is ő a csúcs. Ritka telitalálat, amikor egy színész ennyire illik a karakteréhez. Eljátszani egy színész mindent el tud, ha jó színész, de ilyen passzolást azért ritkán lehet látni... :-)

Igazán arra vagyok kíváncsi, hogy tudnak úgy bosszút állni, hogy elvileg nem állhatnak bosszút. Majd mással csináltatják, de kivel és hogyan. És változik-e a jellemük? Mert egyenlőre nincs változás. Még csak ott tartanak, velük mit tettek mások, oda még ne jutottak el, ők mit tettek magukkal/maguk ellen. Ha ez a vonalat is végigviszik, akkor igen elégedett leszek. Főleg ha végigröhöghetem a többi részt is... :mrgreen:

unni2011

Postby unni2011 » Sun Mar 13, 2016 5:44 pm

Köszönöm szépen a szupergyors feliratokat! :cheers: Nagyon jól szórakozom a sorin, amit nem a színészgárda miatt kezdtem el nézni, hanem maga a sztori miatt, de nagyon élvezem a játékukat, az átalakulásaikat. :mrgreen: Ha nem kellett volna egy pár napra elutaznom, már rég megnéztem volna a legutóbbi két részt is, de majd most mindjárt rácuppanok. :lol
A bosszúállás tekintetében a gonoszok saját dugába dőlésére számítok, :thumright: mindamellett, hogy pl. az exfeleség jelenleg felbérelt "testőre" is csak arra vár, hogy elégtételt vehessen a bűnösökön. :goggle:
Image
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Wed Mar 16, 2016 11:53 am

Műfajilag tragikomédia akar lenni, nem? :D Azért tesznek a "vinnyogás" mellé "csókos mentőakciót". Megharap és nem ereszt! :rofl: :rofl: :rofl:
S a másik páros se maradjon ki a jóból!!! Hahaha!!!! :rofl: :rofl: :rofl: A színészek maguk mennyire élvezhetik az ilyen jeleneteket? XD XD XD

zsirafka wrote:Nem kisebbítettem senki érdemét, de határozottan a "jelenetrabló" ténykedése, szövege és önnön maga a legszórakoztatóbb :thumright:.

Olyan óriási átéléssel játszik, hogy komolyan elfelejtem, hogy ő igazából nő, akiben nem lakik senki. :nuts: Elképesztő! :goggle:

Ami Young Soo-t illeti, lehet, hogy gazdagabb, fiatalabb, sportosabb lett, de az esze a régi.... :doh: Ahogy a kitöréseivel, gyanakvásaival folyamatosan lejáratja magát.... :flamed: Bár ha hozzászokunk ehhez, egyszer még beletenyerel valami fontosba, és meglepődünk. :D

A kollégája egy sunyi dög. Kíváncsi vagyok, miben sántikál. (Vajon miért épp a Jung Ji Hoon nevet választották neki? :mrgreen: )

zsirafka wrote:pláne h. Ahn Suk-Hwan is itt "szótlankodik" :wink:, akinek mellesleg bírom a (női) "hangját".

Jajj, én nem! XD Tiszta dilis szitu. :blink Annyira elege van belőlük, hogy némasággal tüntet? :D :nuts:

zsirafka wrote:Azért ha lehet, öcsi fiút ne zúgassák bele nagyon a főnökbe :mrgreen:, olyan kis cukker.

Csatlakozom. :wub: :whistling:
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Wed Mar 16, 2016 12:08 pm

gilnis wrote:..... Jajj, én nem! XD Tiszta dilis szitu. :blink Annyira elege van belőlük, hogy némasággal tüntet? :D :nuts:
zsirafka wrote:Azért ha lehet, öcsi fiút ne zúgassák bele nagyon a főnökbe :mrgreen:, olyan kis cukker.

Csatlakozom. :wub: :whistling:

Amikor ilyeneket írtok, el-el csodálkozom hogy miről beszéltek.... Ugyanazt a sorozatot nézzük? Vagy ennyire másként látják a nők ugyanazt?
Image

vandi

Postby vandi » Wed Mar 16, 2016 2:36 pm

Nem ide tartozik, de láttátok már?

https://www.youtube.com/watch?v=RjZdw-g4kec

:D :D :D :D

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep7 of 16)

Postby lapishun » Thu Mar 17, 2016 12:08 am

Jó szórakozást a 7. részhez!

Remélem a Rain féle vonalon hamar lesz valami előrelépés, mert jó ideje egy helyben toporgás van és érzelmileg sehova nem fejlődik a karakter, ráadásul most már a feleség is unszimpatikus a régi szeretővel együtt.....
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Mar 17, 2016 7:23 am

Ó, köszi! Remélem, folytatódik a "bromance". :mrgreen:

lapishun wrote:Vagy ennyire másként látják a nők ugyanazt?
Ez költői kérdés volt, ugye? :P
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Thu Mar 17, 2016 9:58 pm

lapishun wrote:Jó szórakozást a 7. részhez!

Remélem a Rain féle vonalon hamar lesz valami előrelépés, mert jó ideje egy helyben toporgás van és érzelmileg sehova nem fejlődik a karakter, ráadásul most már a feleség is unszimpatikus a régi szeretővel együtt.....

Köszi a 7. feliratot is! :cheers: Lapishun, azért jól le tudnál lombozni, ha hagynám. :lol
Image
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 17, 2016 10:37 pm

Jó szórakozást a 8. részhez!
Image

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 17, 2016 10:41 pm

unni2011 wrote:: Lapishun, azért jól le tudnál lombozni, ha hagynám. :lol

Én? Mivel? :P
Amúgy nem kell aggódni...

A 8. részben már több előre lépés is történik.

Bár a feleséget továbbra sem értem, hogy most akkor mi a fene van. Egyik pillanatban igen, utána nem.. aztán talán.. aztán megint igen.. utána nem.... És mindennel kapcsolatban így van nála... Tipikus nő :P Fogalmam sincs mit akarhat az a karakter.

Ezzel szemben színésznőnk és harcosnőnk ismét nagy tettet hajt végre.
Image

unni2011

Postby unni2011 » Sun Mar 20, 2016 8:30 am

lapishun wrote:Amúgy nem kell aggódni...

A 8. részben már több előre lépés is történik.

Bár a feleséget továbbra sem értem, hogy most akkor mi a fene van. Egyik pillanatban igen, utána nem.. aztán talán.. aztán megint igen.. utána nem.... És mindennel kapcsolatban így van nála... Tipikus nő :P Fogalmam sincs mit akarhat az a karakter.

Ezzel szemben színésznőnk és harcosnőnk ismét nagy tettet hajt végre.

Köszönöm a 8. feliratot is. :salut:
Szerintem a feleség kicsit "megtáncoltatja" az exét. :roll Nagy csalódást okozott neki korábban azzal, hogy cserbenhagyta , és inkább a karrierjét választotta helyette anno, egy másik nővel.
Mivel akkor nem szakítottak "rendesen", most ő mondhatta ki, hogy vége. :O
Már nem bízik a fickóban, ezért nem melegítené fel a kapcsolatukat, még megözvegyülve sem. A másik, hogy határozottan érezhető, hogy szereti az apósát, s ha ebből a kapcsolatból lenne valami, akkor el kéne egymástól válniuk. Azt meg biztosan nem akarja.
Jólesik neki az exe törődése, de már nem dől be neki.
Nekem úgy tűnt, hogy nagyon hálás volt a férjének azért, hogy épp jókor lépett az életébe. :-) Megkockáztatom, hogy még meg is szerette emiatt, de szerelmes nem igazán volt. Ez a nő nem az a könnyen szerelembe eső típus. :-) Az már más kérdés, hogy a férje is elhanyagolta őt, mert éjjel-nappal csak gürcölt, igaz, hogy értük tette, és végül is a munka oltárán áldozta fel az életét. :w00t:
A halálának tényleges oka, egyébként, nagyon banálisra sikeredett. :blink Titkon azért abban reménykedtem, hogy nem az illuminált állapotának lesz köszönhető, hanem, hogy valaki "hozzásegítette" az attrakcióhoz.
Izgalmas kérdés, hogy az új bőrbe bújt férj, kap-e nála esélyt... Elképzelhető, hogy igen, mert sokszor látja benne a férjét.
De vajon megengedik-e ezt nekik az égiek?
A másik párost is nagyon bírom, bár a lezbi vonások csak úgy fogadhatóak el számomra, hogy tudom, hogy ki van a csajszi "bőrében". :D
Nagyon tetszett a modellfiú lebuktatása, azt jól kitalálták. :thumright:
Image
ImageImageImage

Melody4

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep8 of 16)

Postby Melody4 » Sun Mar 20, 2016 11:51 am

Kedves lapishun!
Nagyon köszönöm az eddigi 8 rész feliratát, :notworthy: örülök, hogy fordítod a sorozatot,nagy Rain rajongó :wub: vagyok eddig minden lefordított filmjét, sorozatát megnéztem. Annak különösképpen, hogy itt is hozzá lehet férni a szöveghez, mert én nem szeretek online sorozatot nézni, nekem körülményesnek tűnik. Jobban szeretem kitenni külső meghajtóra és nagy képernyőn /120 cm/ megnézni, a jól olvasható feliratról nem is beszélve. Igazi moziélmény :tv: számomra így filmet nézni. :dance: További kellemes hétvégét, üdvözlettel: Melody4

zsirafka

Postby zsirafka » Sun Mar 20, 2016 10:46 pm

gilnis wrote:
Carmi wrote:Folyik a könny literszám, vadul melodrámáznak (...), közben meg paródiába hajló ökörködéseket produkálnak (...). Furcsa kombináció, nem szokták ezt a bizarr kettősséget felvállalni.

Műfajilag tragikomédia akar lenni, nem? :D Azért tesznek a "vinnyogás" mellé "csókos mentőakciót". :rofl: :rofl: :rofl:

Szimpla vígjátékhoz túl sok a dráma, egy melo-hoz pedig a teljesen eszement poénhalom :mrgreen: :wub:.

Image

gilnis wrote:Olyan óriási átéléssel játszik, hogy komolyan elfelejtem, hogy ő igazából nő, akiben nem lakik senki. :nuts: Elképesztő! :goggle:

:rofl: :rofl: :rofl: Ha akartam, se tudtam volna jobban visszaadni... :-).
Imádom Oh Yeon Seo-t :heart:. Annyira jó a színésznő a karakterében - és nemcsak a baromi jó poénoknál, de a drámaibb részeknél is -, h. egy percig sem jut eszembe, h. ne Gi Takot látnám :thumright: :thumright: :wub: !!!
Az egyéni "akcióit" már unalomig dicsértük, így nem bírom ki, h. ne jegyezzem meg, h. milyen jó a kémiája valamennyi társával. Biztos könnyesre röhögik magukat a forgatáson.
Amit Rainnel leművelnek... A legjobb poénok javát a közös jeleneteik hozzák :D (hát még amikor megspékelik a "szellem-képpel" kiegészítve :-)). Tök mindegy, h. milyen testbe pottyantak a "mennybéli plasztika" után, úgy bírom, amikor ketten maradnak és kiengednek, mert nem kell megjátszaniuk magukat a másik előtt - ahogy próbálják egymást átlendíteni a soron következő napi sokkon, ahogy értetlenkednek a nőkön, párhuzamban pedig meredten stírölik a csajokat :mrgreen:.
Most már igazán jobban fogyhatnának YS pojáca, lúzer jegyei :crazy:. Ha véletlenül valamit normálisan is csinál, a végén tényleg mindig "lejáratja magát" valami pitiáner ökörséggel. Amúgy le a kalappal Rain előtt is :thumright: , tökéletesen hozza YS alapból idegesítő és javuló félben lévő énjét.

Image

Bocsi, de én az elejétől kedveltem Yi Yeont is, akinek az álarcából látszott, h. összetettebb karakter lesz, mint aminek kinéz. Tetszik Honey Lee érettebb játéka, és ő sem marad le a (flegmán) vicces fronton. Muris volt a vagány tini YY is :P. Na és remek párost alkotnak Hong Nannal :P.
(Nem igazán nézek kosztümös sorikat, ezért a kérdés: a Shine or go crazy-ben milyenek voltak a lányok?)
Uri neomu gwiyeobda Sung Jae, nem is ragozom :mrgreen:, majd túléli valahogy :wink: .

gilnis wrote:Tiszta dilis szitu. :blink Annyira elege van belőlük, hogy némasággal tüntet? :D :nuts:

Erre tippeltem én is :P.

unni2011 wrote:Nagyon tetszett a modellfiú lebuktatása, azt jól kitalálták. :thumright:

Image
Óóóó, abszolút kedvenc volt - Sister főnök és az óvodás gengszterek :mrgreen:. Amikor a végén robogóra pattant a segéderő..., tiszta Taxi 1. a pizzafutárokkal :mrgreen:.

unni2011 wrote:és inkább a karrierjét választotta helyette anno, egy másik nővel.

Az első megvolt, de az utóbbi nem rémlik :roll .

gilnis wrote:
lapishun wrote:
gilnis wrote:Csatlakozom. :wub: :whistling:
Ugyanazt a sorozatot nézzük? Vagy ennyire másként látják a nők ugyanazt?
Ez költői kérdés volt, ugye? :P

Még a szórend is stimmel XD. Naná, h. ugyanazt :mrgreen:, bár lehet, h. csak mi vagyunk ilyen defektesek :faint: . (Az csak a héten esett le :w00t:, h. Seo Kang Joon 5urprise-os maknae kollégája, aki az egyik első látogató volt a Roommate-ben :lol.)

Lapishun, köszi a heti adagot :wub:.
ImageImage

Agacska

Postby Agacska » Tue Mar 22, 2016 11:39 am

Nagyon köszönöm a 7., 8. rész feliratát.

aniiicica

Postby aniiicica » Wed Mar 23, 2016 8:43 am

Köszönöm szépen.

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep9 of 16)

Postby lapishun » Thu Mar 24, 2016 4:19 pm

Jó szórakozást kívánok a 9. részhez!
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Mar 24, 2016 5:32 pm

Nem változik a véleményem: Hong Nan, Hong Nan, Hong Nan :cheers: és akivel per pillanat párban van (Young Soo vagy Yi Yeon vagy akárki), azt is szórakoztatóbbá teszi. :D Ő a sorozat motorja. :thumright:
Tetszettek a nagycsaládos jelenetek :heart: az a pornóharc meg... :rofl:
Ja, és "uri neomu gwiyeobda Sung Jae" még mindig. :wub: :mrgreen: :wub:

Változatlanul elképzelni sem tudom, mi fog ebből a történetből kisülni :w00t: és ez olyan jóóóóóóóó! :thumleft: :thumleft:
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 24, 2016 6:06 pm

gilnis wrote:Nem változik a véleményem: Hong Nan, Hong Nan, Hong Nan

Ebben nem tudok vitatkozni veled. Minden téren tökéletes :) Azt is megbocsátanám neki, ha csúnya lenne. De nem az.... és mennyire nem az! :D

gilnis wrote:Tetszettek a nagycsaládos jelenetek :heart: az a pornóharc meg... :rofl:

Általában haragudni szoktam az eltúlzott dolgokért, a "kényeztessük anyut" jelenet indulásakor még ráncoltam a szemöldökömet picit, aztán megjelent Hong Nan a színen és minden átalakult... Mintha egy családi hangvételű, remekbe szabott romkomot néztem volna.
A Barnafülű Bülbül-nél először csak néztem, hogy mi a túrót akarnak ezzel a madárral... aztán... remek kis jelenet volt az is... :)

gilnis wrote:Változatlanul elképzelni sem tudom, mi fog ebből a történetből kisülni :w00t: és ez olyan jóóóóóóóó! :thumleft: :thumleft:

Én attól tartok, hogy nem sok jó, de túléljük. Ám ha mégis jó befejezést írnak neki, azzal tényleg felteszik az i-re a pontot. Meglátjuk.
Image

lapishun

Postby lapishun » Thu Mar 24, 2016 8:37 pm

Bocsánatot kérek, a 9. résznél a ZIP fájlba véletlen a 3. rész SRT-je került (az ASS jó volt), most cserélve lett.
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Mar 24, 2016 8:37 pm

lapishun wrote:Minden téren tökéletes :) Azt is megbocsátanám neki, ha csúnya lenne. De nem az.... és mennyire nem az! :D

Ez így van! Nem térek napirendre felette, hogy idáig hogyhogy nem ismertem! :D (Annak ellenére, hogy láttam már őt korábban is, mint kiderült. :nuts: ) De miután nézegettem róla fotókat, meg kell állapítanom, hogy ezer arca van - akármi is az oka :whistling: - és bizony-bizony sokszor még akkor sem ismerem fel, ha tudom, hogy ő az! :O

lapishun wrote:Én attól tartok, hogy nem sok jó, de túléljük.

Igen, nagyon könnyen előfordulhat, de jelenleg élvezem, hogy fogalmam sincs még az irányokról sem. :thumright: Nagyon elvétve találkozom olyan sorozattal, amit ne tudnék előre borítékolni, mert vagy túl sokat láttam, vagy túl sablonosak. Itt kivételes helyzet van, ezért kevesebb a minta.

Köszi a 9. részt is. Hihetetlen, hogy már túl is vagyunk a felén. :goggle:
ImageImageImage

lapishun

Re: Please Come Back, Mister [Hungarian Subs] (ep10 of 16)

Postby lapishun » Thu Mar 24, 2016 11:32 pm

Jó szórakozást a 10, részhez!
Image

zsirafka

Postby zsirafka » Fri Mar 25, 2016 8:31 am

gilnis wrote:Nem változik a véleményem: Hong Nan, Hong Nan, Hong Nan :cheers: és akivel per pillanat párban van (Young Soo vagy Yi Yeon vagy akárki), azt is szórakoztatóbbá teszi. :D Ő a sorozat motorja. :thumright: (...) Ja, és "uri neomu gwiyeobda Sung Jae" még mindig. :wub: :mrgreen: :wub:

:mrgreen: :wub: :mrgreen:
Legalább erre a sorira próbálok sort keríteni az ünnepek alatt :-).

Lapishun, köszi az újakat :thumright:.
ImageImage

onna

Postby onna » Fri Mar 25, 2016 3:26 pm

Villámszerűen gyors voltál. Köszönöm a 10. részt. Jó volt ez a rész is.
Vajon ki lesz az öcsike?

unni2011

Postby unni2011 » Fri Mar 25, 2016 8:55 pm

Kedves Lapishun, nagyon köszönöm a szupergyorsan érkező 9. és 10. feliratot is! :cheers: :D
Image
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Tue Mar 29, 2016 9:00 am

Az "öcsikéről": a 9.-ben azt hittem, a cukker fiú :wub: van a képen, de miután nem.... :O (Csak magára ismert volna! :nuts: ) és a 10.-ben a beszélgetés után azonnal érkezett Jung Ji Hoon (még mindig nevetnem kell, ha Rain hívja a nevén :mrgreen: ), így eléggé nyilvánvaló a válasz. :D

Különben ahogy a 9.-nek vége lett... :blink Ez a Young Soo tiszta hülye! :faint: Egyfelől marhára nem látja a fától az erdőt, másfelől az előbbivel össze- függésben a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve... :doh: Mint amikor be akarta bizonyítani, hogy nem öngyilkosság volt... :roll :glare: Hogyan felejtheti el, hogy már nem él, halott, konyec?!! :nuts: Ha viszont tudatában van, miért vesztegeti az idejét, tesz ajánlatokat, és tervez a jövőre??!? :doh: Neki tök mindegy, hány lehetőséget adnak, nem tud élni velük. :glare: Félelmetesen éretlen, kicsinyes, és úgy tűnik, agyatlan is, de ezzel nagyon célt tévesztettek. Nemhogy nem nevetek, kimondottan idegesít. :crazy: Ki nem állhatom, ha valaki ráerőszakolja magát a másikra. :glare:

Ő akar lenni a negatív példa, míg Hong Nan a pozitív, aki hasznosan tölti az idejét? Vagy csak ennyire elszámította magát az író? :whistling: Hong Nan szála nagyon tetszik :heart: olyan érdekes, dinamikus, fordulatos, szimpi tettek, vicces, jó fej szereplők :D (most már muszáj írásban is megdicsér- nem Honey Lee-t! :salut: ), ezzel szemben Young Soo szála unalmas és eseménytelen, amit a poénokkal akarnak kompenzálni, de azok vagy nem olyanok, vagy nem úgy sülnek el, ahogy kéne :wink: a szereplők meg Young Soo kivételével humortalanok. Kár. Pedig a színészekre abszolút nem lehet panasz. Lee Min Jung is, Rain is kihozza, amit ebből ki lehet. Még többet is. :whistling:
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Tue Mar 29, 2016 12:17 pm

gilnis wrote:Az "öcsikéről": a 9.-ben azt hittem, a cukker fiú :wub: van a képen, de miután nem.... :O (Csak magára ismert volna! :nuts: )

Én az első részben teljesen meg voltam győződve róla, hogy Gi-Tak fia. Nem tudom, miért.

gilnis wrote:és a 10.-ben a beszélgetés után azonnal érkezett Jung Ji Hoon (még mindig nevetnem kell, ha Rain hívja a nevén :mrgreen: ), így eléggé nyilvánvaló a válasz. :D

Ööööö.... számomra nem. Mire gondolsz?

gilnis wrote:Ez a Young Soo tiszta hülye! :faint: Egyfelől marhára nem látja a fától az erdőt, másfelől az előbbivel össze- függésben a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve... :doh: Mint amikor be akarta bizonyítani, hogy nem öngyilkosság volt... :roll :glare: Hogyan felejtheti el, hogy már nem él, halott, konyec?!! :nuts: Ha viszont tudatában van, miért vesztegeti az idejét, tesz ajánlatokat, és tervez a jövőre??!? :doh: Neki tök mindegy, hány lehetőséget adnak, nem tud élni velük. :glare: Félelmetesen éretlen, kicsinyes, és úgy tűnik, agyatlan is, de ezzel nagyon célt tévesztettek. Nemhogy nem nevetek, kimondottan idegesít. :crazy: Ki nem állhatom, ha valaki ráerőszakolja magát a másikra. :glare:

Hogy idegesítő? Az. De szerintem szándékosan ilyen. Valahol meg tudom érteni azt, hogy hiába halt meg valaki, ha ott "mozog" a szerettei közt, akkor bizony igenis elfeledkezik önmagáról és hosszú időre tervez velük maradni és kerül minden gondolatot, ami az elválással kapcsolatos. Persze minden bizonnyal nem lesz jó vége és nagy zuhanás várható szerintem. Ettől függetlenül elég hullámzóan hat rám a Rain Min-Jung páros. A humoros jelenetek nem rosszak, de a romantikázás többnyire rettentően zavar, de van pár pillanat, ami nagyon is érzelmesre sikeredett. Azt én sem tudom,hogy ezeknél a színészeké az érdem, amiért felül kerekednek a karaktereken, vagy pedig pont hogy megtalálják a karakterek azon ritka csatlakozási felületét, amivel kompatibilisekké válnak egymás számára...
Egy valamit azért ne feledjünk, Young-Soo élete eléggé az anyagiak körül forgott és ez most sem változott. Bár jellemfejlődés még sehol nincs, csak tetézi az életében elkövetett hibákat, ami majd jól a nyakába szakad... ez a fajta kitartás/makacsság azért nem feltétlenül negatív. Hisz ez által mégiscsak gondoskodni fog a családjáról, nem hagyja őket eladósodni, tönkre menni.
Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Mar 29, 2016 2:26 pm

lapishun wrote:Ööööö.... számomra nem. Mire gondolsz?

Cseppet sem bánnám, ha tévednék, de szerintem egy szörnyű közhelyes :thumbdown: családi titok lesz a háttérben, azaz az illető maga sem tudja, hogy ő az öcsike. Két tippem van, az egyik rosszabb, mint a másik.
1. Jung Ji Hoon az, a nyakamat tenném rá, mert épp akkor jelent meg, nála is ott a fénykép, és még bokszol is.
2. Lee Hae Joon az. Jajjne-jajjne-jajjne-jajjne-jajjne!
Valószínűtlen, hogy új szereplőt hozzanak be öt résszel a vége előtt.

lapishun wrote:De szerintem szándékosan ilyen. Valahol meg tudom érteni azt, hogy hiába halt meg valaki, ha ott "mozog" a szerettei közt, akkor bizony igenis elfeledkezik önmagáról és hosszú időre tervez velük maradni és kerül minden gondolatot, ami az elválással kapcsolatos.

Gi Takra ez pontosan ugyanúgy igaz, ő mégis teljesen normálisan viszonyul a dolgokhoz. Az is baj, ha Young Soo arról feledkezik meg, hogy nem a saját bőrében van, de ez hagyján. Azt viszont mindig szem előtt kellene tartania, hogy igen nagyon korlátozottak a lehetőségei! Szegény nővel (és a lányával! és az apjával)! csak kiszúr, és ennek semmi köze az anyagiakhoz! :nuts: Miért kell őket sokadszor is taccsra tennie érzelmileg? Nálam már túlfeszítették a húrt. Határozottan nem bírom Young Soo-t, ha az özvegy szóba kerül.

Amúgy, te ezt nem értékeled, de a 10. részben mintha csak magamat láttam volna Mayában... :rofl: :rofl: :rofl:
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Tue Mar 29, 2016 3:00 pm

gilnis wrote:Az is baj, ha Young Soo arról feledkezik meg, hogy nem a saját bőrében van, de ez hagyján. Azt viszont mindig szem előtt kellene tartania, hogy igen nagyon korlátozottak a lehetőségei! Szegény nővel (és a lányával! és az apjával)! csak kiszúr, és ennek semmi köze az anyagiakhoz! :nuts: Miért kell őket sokadszor is taccsra tennie érzelmileg? Nálam már túlfeszítették a húrt. Határozottan nem bírom Young Soo-t, ha az özvegy szóba kerül.

Ne érts félre, én értem, hogy mindez rossz és hogy szörnyű, amit csinál. Mindösszesen nem tartom életidegennek ezt a viselkedést. Egy gyenge, gyáva ember, aki képtelen a változtatásra, az igenis így fog reagálni. Ezen nem csodálkozom. Azzal is tisztában van szerintem, hogy csak további fájdalmat fog így okozni a családjának, de mégis képtelen rá, hogy abbahagyja.

gilnis wrote:Amúgy, te ezt nem értékeled, de a 10. részben mintha csak magamat láttam volna Mayában... :rofl: :rofl: :rofl:

Jó, akkor visszavonom, mégsem vagyok beléd szerelmes, ha bárminemű hasonlóságot mutatsz vele :P
Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Mar 29, 2016 4:00 pm

lapishun wrote:Mindösszesen nem tartom életidegennek ezt a viselkedést.

Ja, ja, de azt nem is állítottam róla. Mindenesetre nagyon kijárt neki az a K.O. :P

lapishun wrote:Jó, akkor visszavonom, mégsem vagyok beléd szerelmes, ha bárminemű hasonlóságot mutatsz vele :P

Pfffff! Visszatáncolsz, mert tudod, hogy nincs esélyed? :rofl: :rofl: :rofl:

Image

Belegondolva nézőpont kérdése. Lehetek éppenséggel Hong Nan is. :rambo: :mrgreen:

Image Image

Szerinted nem kotornak elő valahonnan egy igazi Hong Nan-t is a végére? :O

Ha már képek, az "apa és fia az ágyban" kompozíció volt még az, ami tetszett. :D

Return to “Subtitles”