Beyond the Clouds [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
cherryblossom

Beyond the Clouds [Hungarian Subs] (Complete)

Postby cherryblossom » Fri Jan 22, 2016 7:43 am

Beyond the Clouds
Beyond_The_Clouds-p001.jpg
Beyond the Clouds
Beyond_The_Clouds-p001.jpg (344.33 KiB) Viewed 2033 times

Cím: Beyond the Clouds/Full Sun
Rendező: Bae Kyung-Soo
Író: Heo Sung-Hye
Műfaj: Melodráma, Romantikus, Akció, Krimi, Thriller
Részek száma: 16
Csatorna: KBS2
Vetítési idő: 2014. február 17. - 2014.április 08. (héfő-kedd 22:00)

Szereplők:
Yoon Kye -Sang - Jung Se Ro
Han Ji-Hye - Han Young-Won
Cho Jin-Woong - Park Gang-Jae
Kim Yoo-Ri - Seo Jae-In
Kim Young-Chul - Han Tae-Oh
Lee Dae-Yeon - Jung Do-Joon
Lee Jae-Won - Hong
Woo Hyeon - Hama
Jung Won-Joong - Shin Pil-Do
Kim Yoon-Sung - Chapyo
Kim Young-Ok - Hong Soon-Ok
Song Jong-Ho - Kong Woo-Jin
Jeon Mi-Sun - Baek Nan-Joo
Son Ho-Jun - Han Young-Joon
Kim Sun-Kyung - Director Min
An Ji-Hyun - Kang Han-Na
Song Young-Kyu - Kang Hak-Soo
Lee Sang-Hun - Secretary Ahn

Rövid ismertető:
Jung Se Ro, egy jóravaló, keményen dolgozó fiatalember, vele ellentétben édesapja egy piti bűnöző, aki üzleti ügyei miatt Thaiföldön tartózkodik. Bár Se Ro becsületesen szeretne élni, az élete nagy fordulatot vesz, mikor Thaiföldre utazik, hogy meglátogassa apját, aki bizonyos lopott gyémántok miatt halálos balesetet szenved. Ha mindez nem lenne elég, rosszkor kerül rossz helyre, és szemtanúja lesz, mikor egy férfit lelőnek. Végül őt vádolják meg a gyilkossággal majd jó pár évre börtönbe zárják. Miután kiszabadul, elhatározza, hogy bosszút áll azokon, akik ezt tették vele. Új személyiséget vesz fel és végül ő maga is bűnözővé válik. Drágakő díler lesz belőle, így jut el a Belle la Fair nevű céghez, ahol találkozik Han Young Won-al, akinek a jegyesét lelőtték Bangkokban és a halálával őt vádolták meg. Vajon sikerül bosszút állnia, vagy a szerelem mindent megváltoztat?

A sorozat letöltése:
http://bambooforest.wix.com/cherryblossomkorea#!beyondtheclouds/cwzt

Az oldalra feltöltött, általam magyarra fordított feliratokat TILOS! a hozzájárulásom nélkül máshová feltölteni, átkonvertálni, beégetni stb... (vonatkozik a viki.com-ra is). Ne lopjátok el légyszi, nagyon sok munkám van benne! Remélem megértitek, köszönöm! :)
Last edited by cherryblossom on Fri Jan 22, 2016 8:40 pm, edited 1 time in total.

jutka12

Re: Beyond the Clouds [Hungarian Subs] (Complete)

Postby jutka12 » Fri Jan 22, 2016 1:32 pm

de jó h ide is kitetted!

nagyon szerettem ezt a sorozatot!
köszönöm h lefordítottad!

cherryblossom

Postby cherryblossom » Fri Jan 22, 2016 4:48 pm

Szia jutka12!

Szívesen! Örülök, hogy tetszett Neked a sorozat! :D Még csak most regisztráltam, eddig csak szemezgettem ezzel a fórummal és olvasgattam mások miket írnak egy-egy doramáról. Nagyon sokan töltik fel ide (is) a felirataikat és úgy vettem észre, hogy elég aktív itt a "nép". :) Meg aztán minél több helyen elérhető, annál jobb, talán könnyebben rátalálnak erre az oldalra, mint a saját honlapomra. Arról nem is beszélve, hogy itt legalább hozzá lehet szólni az adott témához, a saját oldalamon ezt eddig sajnos nem sikerült megoldanom.

Najang

Postby Najang » Fri Jan 22, 2016 7:41 pm

Szia cherryblossom!

Köszönöm szépen a fordítást!

Kérlek, hogy írjál már ismertetőt a sorozatról.

Mert ennyiféle felsorolásból ( Melodráma, Romantikus, Akció, Krimi, Thriller ) nem tudom, hogy érdekelne-e.

Köszönöm!

cherryblossom

Postby cherryblossom » Fri Jan 22, 2016 8:46 pm

Najang wrote:Szia cherryblossom!

Köszönöm szépen a fordítást!

Kérlek, hogy írjál már ismertetőt a sorozatról.

Mert ennyiféle felsorolásból ( Melodráma, Romantikus, Akció, Krimi, Thriller ) nem tudom, hogy érdekelne-e.

Köszönöm!

Szia Najang!
Írtam róla egy rövid ismertetőt. Bár nem tudom milyen műfajokat szeretsz, de szerintem kár lenne kihagyni ezt a sorit. :-) Ha úgy döntesz, hogy megnézed kíváncsian várom a véleményed róla. Remélem tetszeni fog. :wink:

Najang

Postby Najang » Fri Jan 22, 2016 10:43 pm

cherryblossom wrote:
Szia Najang!
Írtam róla egy rövid ismertetőt. Bár nem tudom milyen műfajokat szeretsz, de szerintem kár lenne kihagyni ezt a sorit. :-) Ha úgy döntesz, hogy megnézed kíváncsian várom a véleményed róla. Remélem tetszeni fog. :wink:

Szia cherryblossom!

Köszönöm szépen a gyors választ, és az ismertetőt! :notworthy:

Már töltöm le a sorozatot az orosz torrenrtről, jó az időzítés ahhoz is. :salut:

Elsősorban a történelmi kosztükös sorozatok a kedvenceim, :heart: de mivel abból sajnos nem készítenek annyit, mint más egyébből, így aztán nézek makjang drámákat, :cheers: jöhet még ( melodráma, akció, krimi, thriller, sci-fi, misztikus... ) :thumright:

Nyálas rom-comt, és idióta vígjátékokat nem nézek. :whistling:

kendall

Postby kendall » Sat Jan 23, 2016 7:49 pm

Kedves Cherryblossom!
Hálás köszönet a feliratokért! :-) Yoon Kye-Sang-ot már több sorozatban is láttam, (Road No. 1; The Greatest Love; Last ) igazán sokoldalú, kiváló színész. Részemről nagyon várós ez a dráma is! :salut: :-)
Üdv. Kendall

dikó77

Postby dikó77 » Sun Jan 24, 2016 8:25 am

Kedves cherryblossom!
Én is megnéztem a sorozatot és végtelenül tetszett. Remélem sok emberhez eljut azáltal, hogy a d-addictsra is kitetted.
Nagyon köszönöm neked, hogy láthattam.
Én is láttam már mindkét főszereplőt más filmekben és itt is a legjobbjukat hozták. Nekem nagyon tetszett Park Kang Jae karaktere még a főszereplőkön kívül, ő az, aki hol ide áll, hol oda, a saját pecsenyéjét is sütögeti, de közben mégsem tudja teljesen elárulni a barátait. Nem tudtam rá haragudni, bármit is csinált, mert nem volt egyértelműen gonosz. Őt is láttam már több szerepben, de azt hiszem itt kapta a legtöbb lehetőséget.
A Young Won apját játszó színész pedig az örök főgonosz, őt azt hiszem csak a Reputable family-ben láttam pozitív szereplőként. Itt is zseniális volt.
Köszönöm neked mégegyszer és kívánok sok szabadidőt neked a fordításokhoz és még sok hasonlóan jó filmet.
Minden jót kívánok szeretettel:
Mónika

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Jan 24, 2016 3:10 pm

Szia cherryblossom ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak feliratait. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Jan 25, 2016 6:59 pm

Köszönöm szépen az össze részt :)

cherryblossom

Postby cherryblossom » Tue Jan 26, 2016 5:43 pm

dikó77 wrote:Kedves cherryblossom!
Én is megnéztem a sorozatot és végtelenül tetszett. Remélem sok emberhez eljut azáltal, hogy a d-addictsra is kitetted.
Nagyon köszönöm neked, hogy láthattam.
Én is láttam már mindkét főszereplőt más filmekben és itt is a legjobbjukat hozták. Nekem nagyon tetszett Park Kang Jae karaktere még a főszereplőkön kívül, ő az, aki hol ide áll, hol oda, a saját pecsenyéjét is sütögeti, de közben mégsem tudja teljesen elárulni a barátait. Nem tudtam rá haragudni, bármit is csinált, mert nem volt egyértelműen gonosz. Őt is láttam már több szerepben, de azt hiszem itt kapta a legtöbb lehetőséget.
A Young Won apját játszó színész pedig az örök főgonosz, őt azt hiszem csak a Reputable family-ben láttam pozitív szereplőként. Itt is zseniális volt.
Köszönöm neked mégegyszer és kívánok sok szabadidőt neked a fordításokhoz és még sok hasonlóan jó filmet.
Minden jót kívánok szeretettel:
Mónika

Kedves Mónika!
Örülök, hogy tetszett a sorozat! :D Park Kang Jae karakterét én is nagyon szerettem, és annyira sajnáltam, ami a végén történt vele. :-( Magát a színészt is nagyon szeretem, ezért is választottam mostani fordításomnak a "Signal" c. sorozatot. Yoon Kye Sang-al itt találkoztam először, de őt is nagyon megkedveltem, nagyon jó színész. Nekem még a mamika volt, akit nagyon kedveltem, olyan szánni való mégis olyan cuki :D
Azért voltak a sorozatban hiányosságok, nem spoiler-ezek, de példának okáért megemlítem azt a részt, hogy Jae In elvileg ugyebár látta, hogy ki lőtte le a vőlegényt, egy párszor emlegette is, de ez a szál valahogy eltűnt...

cherryblossom

Postby cherryblossom » Tue Jan 26, 2016 6:05 pm

novcsi6 wrote:Köszönöm szépen az össze részt :)

Szívesen! Remélem tetszeni fog! :-)

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Thu Jan 28, 2016 4:52 am

Nagyon szépen köszönöm a munkádat. Nagyon hálás vagyok érte. :wub:
Az AvistaZról készülök letölteni, ahol is négy féle változatban van fent.
Kérhetek olyant, hogy esetleg segítenél? :roll a LIMO, vs. X264 változat jobb az időzítés szempontjából? Ha nem tudod, akkor a 720P LIMO változatot töltöm, és jelzem, hogy jó lesz-e, hátha másnak is segítség. :-)

Bria

Postby Bria » Thu Jan 28, 2016 8:39 am

Kedves Cherryblossom!

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását és a feliratok megosztását. :salut: :-)
Az első rész megjelenése óta reménykedtem, hogy valaki majd lefordítja, most végre teljesült a vágyam. :-)
Yoon Kye Sang nagy kedvencem, imádom a rossz fiús külsejét, és kisfiús mosolyát. :wub: :heart:
Tetszett a történet, az elején bejátszott kis jelenet és az események miatt végigizgultam az egészet.
Cho Jin Woong-t szintén kedvelem, remekül alakítja a negatív karaktereit.
Néhány múltbéli jelenet elég kiforratlan maradt, vagy feleslegesen szította a feszültséget,
de ennek ellenére, érdekes volt a sztori.
Remélem, idén is láthatom majd egy jó kis sorozatban. :wub: :-)
Image

cherryblossom

Postby cherryblossom » Fri Jan 29, 2016 8:51 am

szilagyongyi wrote:Nagyon szépen köszönöm a munkádat. Nagyon hálás vagyok érte. :wub:
Kérhetek olyant, hogy esetleg segítenél? :roll a LIMO, vs. X264 változat jobb az időzítés szempontjából? Ha nem tudod, akkor a 720P LIMO változatot töltöm, és jelzem, hogy jó lesz-e, hátha másnak is segítség. :-)

Szia!
Én AvistaZ-ról a 19 GB-set töltöttem le, de mások visszajelzései alapján a kisebb méretűekhez is tökéletesen illik a felirat. :-) Illetve én még a dramasia.biz-ről szedtem le ~220 Mb-s változatokat és arra égettem rá a feliratot, tehát azokhoz is illik, bár ott kép minőség nem olyan jó.

cherryblossom

Postby cherryblossom » Fri Jan 29, 2016 8:57 am

Bria wrote:Kedves Cherryblossom!

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását és a feliratok megosztását. :salut: :-)
Az első rész megjelenése óta reménykedtem, hogy valaki majd lefordítja, most végre teljesült a vágyam. :-)
Yoon Kye Sang nagy kedvencem, imádom a rossz fiús külsejét, és kisfiús mosolyát. :wub: :heart:
Tetszett a történet, az elején bejátszott kis jelenet és az események miatt végigizgultam az egészet.
Cho Jin Woong-t szintén kedvelem, remekül alakítja a negatív karaktereit.
Néhány múltbéli jelenet elég kiforratlan maradt, vagy feleslegesen szította a feszültséget,
de ennek ellenére, érdekes volt a sztori.
Remélem, idén is láthatom majd egy jó kis sorozatban. :wub: :-)

Örülök, hogy tetszett a sorozat! :D Ha már így említed az elején azt a bejátszást, én simán el tudtam volna képzelni egy keretes történetnek, hogy azzal a jelenettel van vége, egy kicsit "túltolták" szerintem, de egyébként én is imádtam mind a szereplőket mind a történetet! :D :wub:

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Sat Jan 30, 2016 4:12 am

cherryblossom wrote:
szilagyongyi wrote:Nagyon szépen köszönöm a munkádat. Nagyon hálás vagyok érte. :wub:

Szia!
Én AvistaZ-ról a 19 GB-set töltöttem le, de mások visszajelzései alapján a kisebb méretűekhez is tökéletesen illik a felirat. :-) Illetve én még a dramasia.biz-ről szedtem le ~220 Mb-s változatokat és arra égettem rá a feliratot, tehát azokhoz is illik, bár ott kép minőség nem olyan jó.

Kedves Cherryblossom!
Nagyon szépen köszönöm az infót. Csorog a 19 Gb-s változat. :wub:

Summi

Postby Summi » Sat Jan 30, 2016 7:02 am

Kedves cherryblossom :-)

sok sok köszönet a fordításért örülök , h magyarul is elérhetővé tetted ezt a sorozatot :salut: :wub:

tokki^^

Postby tokki^^ » Tue Feb 02, 2016 11:31 am

Köszönöm a feliratot. :)

cherryblossom

Postby cherryblossom » Tue Feb 02, 2016 12:05 pm

Szívesen mindenkinek! :D

kendall

Postby kendall » Thu Feb 11, 2016 5:57 pm

Kedves Cherryblossom!
Szuper ez dráma, kiváló színészi alakításokkal, nagyon tetszett! Azon ritka sorozatok közé tartozik, ami epizódról epizódra egyre jobb lesz. :-) A történet magával ragadó, és a kissé melankólikus, romantikus szál tovább bonyolítja. Se Ro és Young Won játéka egyszerűen lenyűgözött. Nagy pluszt adott! Cho Jin Woong minden szerepkörében remek. (Tree With Deep Roots, A Man Called God és persze kíváncsian várom a Signal drámát is.)
Köszönöm szépen a fordítást! :salut:
Üdv. Kendall

Bori8

Postby Bori8 » Sun Feb 14, 2016 4:17 pm

Kedves Cherryblossom!

Köszönöm szépen, hogy lefordítottad a sorozatot. :)
A sorozat nagyon tetszett, részről részre fent tartotta az érdeklődést, így nem lehetett "rá unni". Ennek a sorozatnak köszönhetően rábukkantam sok tehetséges színészre, mint pl: Yoon Kye-Sang, Cho Jin-Woong. :D

cherryblossom

Postby cherryblossom » Thu Feb 18, 2016 12:49 pm

Bori8 wrote:Kedves Cherryblossom!

Köszönöm szépen, hogy lefordítottad a sorozatot. :)
A sorozat nagyon tetszett, részről részre fent tartotta az érdeklődést, így nem lehetett "rá unni". Ennek a sorozatnak köszönhetően rábukkantam sok tehetséges színészre, mint pl: Yoon Kye-Sang, Cho Jin-Woong. :D

Szívesen! Örülök, hogy tetszett! Yoon Kye-Sang-ot én is itt kedveltem meg nagyon :wub: :)

cherryblossom

Postby cherryblossom » Thu Feb 18, 2016 1:46 pm

Image

Momoka83

Postby Momoka83 » Mon Mar 14, 2016 5:36 pm

Érdemtelenül kevés hozzászólást kapott ez a sorozat!

Kedves Cherry Blossom!
Köszönöm szépen a feliratokat! :wub: :wub: :wub: :wub:

Return to “Subtitles”