5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
kawaiifansub

5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (Complete)

Postby kawaiifansub » Sat Dec 26, 2015 1:07 pm

From Five to Nine - HaNeul (SaranghaeyoDorama) & chinatsu~

Image

Műfaj: romantikus, vígjáték
Részek: 10
Sugárzó csatorna: Fuji TV
Vetítési idő: 2015. Oct. 12. - 2015. Dec. 14.

Szereplők:

Ishihara Satomi - Sakuraba Junko
Yamashita Tomohisa - Hoshikawa Takane
Tanaka Kei - Kiyomiya Makoto
Furukawa Yuki - Mishima Satoshi
Takanashi Rin - Yamabuchi Momoe
Saeko - Mouri Masako
Yoshimoto Miyu - Ashigaka Kaori
Nagatsuma Reo - Hachiya Renji

Ismertető:
Sakuraba Junko nagy álmokat dédelget. Cége New York-i központjába szeretne bekerülni, mint angol tanár. Évek óta dédelgeti ezt az álmát, amelyet eddig nem sikerült valóra váltania. Eközben különös és különleges kapcsolatot ápol a közelében lévő 3 férfival. Az egyik a tanára volt, s aki iránt talán még most is gyengéd érzelmeket táplál, a másik régi barátja, aki titokban szerelmes belé, illetve újonnan érkezett hódolója, egy makacs szerzetes személyében. Vajon végül a három férfi közül melyiküket választja Junko? Ha kíváncsi vagy a válaszra, megtudhatod, ha belekezdesz eme történetbe.

Az időzítést javította Miyako!

Videók:
Attachments
From Five To Nine Ep 10.srt
(35.76 KiB) Downloaded 223 times
From Five To Nine Ep 09.srt
(46.15 KiB) Downloaded 204 times
From Five To Nine Ep 08.srt
(48.57 KiB) Downloaded 252 times
From Five To Nine Ep 07.srt
(54.6 KiB) Downloaded 237 times
From Five To Nine Ep 06.srt
(47.3 KiB) Downloaded 266 times
From Five To Nine Ep 05.srt
(43.84 KiB) Downloaded 263 times
From Five To Nine Ep 04.srt
(40.04 KiB) Downloaded 260 times
From Five To Nine Ep 03.srt
(36.68 KiB) Downloaded 260 times
From Five To Nine Ep 02.srt
(41.52 KiB) Downloaded 255 times
From Five To Nine Ep 01.srt
(44.97 KiB) Downloaded 334 times
Last edited by kawaiifansub on Sat Jan 23, 2016 5:32 pm, edited 3 times in total.

Anyaka

Re: From Five to Nine [Hungarian Subs] (6 / 10)

Postby Anyaka » Sat Dec 26, 2015 3:18 pm

Akkor elsőként, nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat! További szép Ünnepet kívánok! :wub:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sat Dec 26, 2015 4:50 pm

Nagyon köszönöm a sorozat magyar fordítását! :wub: Már láttam végig és az egyik kedvencem lett! Pontosan ilyen kell a dél-koreai melodrámák után: vicces, romantikus. Mindenképpen meg fogom nézni magyar felirattal! :cheers:
Image
Folyamatban: Ando Lloyd, Meglepetésprojekt, The Ancient Magus' Bride
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family, Sensei, My little Monster

ranna

Postby ranna » Sat Dec 26, 2015 7:08 pm

Köszönöm a fordítást :D

kawaiifansub

Postby kawaiifansub » Sat Dec 26, 2015 7:41 pm

Nagyon szívesen mindenkinek :-) És kellemes ünnepeket.

chinatsu~

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Sun Dec 27, 2015 7:47 pm

Sziasztok!

Áááá, Satomi Ishihara Istennő!
Pont múlt héten bukkantam rá a Dear Sisterre, s bár még nem fejeztem be, de máris szembe jön velem tőle egy újabb sorozata? Nem lehet véletlen. Ha ebben feleannyira imádnivaló lesz, mint abban volt, már akkor is el leszek ájulva.... Gyorsan bele is kukkantok az első részbe...
Image

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Sun Dec 27, 2015 9:07 pm

Az első rész utáni benyomásaim:
- A sorozat le sem tudná tagadni, hogy manga alapján készült, több jelenetnél egyszerűen szinte láttam magam előtt ugyanazt, amit a képernyőn történik megrajzolva is...
- Tetszik, hogy Yamashita Tomohisa személyében olyan férfi főszereplőt választottak, aki elég maszkulin ahhoz, hogy ne a szokásos metroszexuális (finoman fogalmaztam) érából kerüljön ki, s kellő eréllyel tudja eljátszani a szerzetest.
- Bár nem egy mély karakterdrámáról van szó, de azért az otthoni környezetet nem kellett volna ennyire eltúlozniuk, épp elég, hogy a munkahelyet a szokásos komolytalansággal festik le.
- A japánok angol kiejtésétől még mindig kiráz a hideg, de még mindig százszor jobb, mint a koreai drámák megoldásai :)
- A sok szerelmi szál, amit az epizód végén belengettek egyelőre tetszik, kíváncsi vagyok mit fejtenek majd ki belőlük igazán, s mennyire fókuszálnak továbbra is csak a főszereplőkre.

Összefoglalva: tetszik. Egyelőre rendben van minden, a központi konfliktus elég komoly ahhoz, hogy megadja a sorozat súlyát (anélkül azért eléggé a levegőben lógna minden) és a színészek is elég érettek ehhez. Megígérem, hogy Satomi chanról nem fogok lelkendezni minden rész után, majd csak ha a sorozat végére érek.
Image

lapishun
Fansubber
Fansubber

Re: 5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (6 / 10)

Postby lapishun » Tue Dec 29, 2015 12:43 am

Sikerült is lezavarni 2 nap alatt a 10 rész (bocsánat, a hátralévő 4-el nem vártam be a fordítást).
Összességében nagyon kellemes kis sorozat volt, bár az utolsó két részt még az elejétől is jobban összetömörítették, több érzelmi és történetbeli ugrás is volt, ami engem kissé kizökkentett. Ettől függetlenül remek szórakozás volt. Köszönet érte!
Image

kawaiifansub

Re: 5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (6 / 10)

Postby kawaiifansub » Tue Dec 29, 2015 6:20 pm

lapishun wrote:Sikerült is lezavarni 2 nap alatt a 10 rész (bocsánat, a hátralévő 4-el nem vártam be a fordítást).
Összességében nagyon kellemes kis sorozat volt, bár az utolsó két részt még az elejétől is jobban összetömörítették, több érzelmi és történetbeli ugrás is volt, ami engem kissé kizökkentett. Ettől függetlenül remek szórakozás volt. Köszönet érte!

Az utolsó két rész valószínű azért volt olyan sűrített, mivel 12 részesre volt tervezve a dorama, de menet közben 10 részes lett. Ez sajnos ilyenkor megérződik az utolsó részeken.

És persze nagyon szívesen mindenkinek!

chinatsu~

kawaiifansub

Re: 5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (7 / 10)

Postby kawaiifansub » Sun Jan 10, 2016 9:27 am

Elkészült a 7. rész fordítása :-)

chinatsu~

anoli

Postby anoli » Sun Jan 10, 2016 9:49 am

Sziasztok!
Köszönöm szépen a 7. rész feliratát. :D

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Jan 11, 2016 12:14 am

Nagyon köszönöm a 7. részt! :-) Igazán jó sorozat! :D :thumright:
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

kawaiifansub

Re: 5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (8 / 10)

Postby kawaiifansub » Sat Jan 16, 2016 6:12 pm

Nagyon szívesen :-)
És meghoztuk a 8 részt is. Jó szórakozást hozzá.

chinatsu~

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: 5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (8 / 10)

Postby vajandi » Sat Jan 16, 2016 9:57 pm

Hálásan köszönöm!!! :cheers: De jól zárul a napom! :D :dance: :lol

kawaiifansub

Re: 5-ji Kara 9-ji Made [Hungarian Subs] (Complete)

Postby kawaiifansub » Sat Jan 23, 2016 5:33 pm

Elkészültek a befejező részek. Jó szórakozást hozzá mindenkinek.
És nagyon köszönjük, hogy velünk tartottatok a dorama során.

chinatsu~

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Jan 23, 2016 6:39 pm

NAGYON köszönöm a fordítást! :dance: :heart: :dance: Ha végignéztem, majd még írok. :-)

kawaiifansub

Postby kawaiifansub » Sun Jan 24, 2016 9:45 am

vajandi wrote:NAGYON köszönöm a fordítást! :dance: :heart: :dance: Ha végignéztem, majd még írok. :-)

Nagyon szívesen. Majd várom :thumright:

chinatsu~

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Jan 24, 2016 11:48 pm

Végre volt időm megnézni a hiányzó részeket, és cseppet sem csalódtam, végig szórakoztató volt. Egy picurka dráma/izgalom persze volt a végén, de ettől csak még édesebb volt a kibékülés. :D Imádtam azt a jelenetet, jó volt látni a szerzetest civil ruhában. :w00t: Szépen vegyítették a humort és az érzelmeket, egyedül a templom főasszonya (nevét most nem tudom) nem lopta magát a szívembe. Amikor a másik menyasszonyjelölt végre feladta, hangos Allelujjá-ban törtem ki, mintha az lett volna a sztori csúcspontja. Legyünk őszinték, hamarabb is megtehette volna. :P A mangamániás kolléganő nekem kicsit fura volt, de a végére megszoktam az őrültségeit. A Junko-t játszó színésznőt már sikerült megkedvelnem a Rich Man, Poor Woman-ben, itt is hozta a formáját, viszont a szerzetest játszó Yamashita Tomohisa újdonság volt számomra, és nagyon megkedveltem. Szerintem nagyot alakít ebben a különleges, egyáltalán nem könnyű szerepben. Imádtam a stílusát, a váratlan benyögéseit (pl. "Abban a kiváltságban lehet részed, hogy a feleségem leszel." vagy pl. "Mostantól felveszem a növekedésedet." és még sorolhatnám :mrgreen: ). Szóval nagyon hálás vagyok a fordításért, nagyszerű élmény volt a sorozat, mindenkinek csak ajánlani tudom! KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :notworthy: :heart:

kiscsopp

Postby kiscsopp » Tue Jan 26, 2016 9:15 am

Most tartok a felénél és egyszerűen élvezem!! :-) :wub:
Nagyon köszönöm a fordítást! :cheers:

kawaiifansub

Postby kawaiifansub » Tue Jan 26, 2016 4:49 pm

vajandi wrote:Végre volt időm megnézni a hiányzó részeket, és cseppet sem csalódtam, végig szórakoztató volt. Egy picurka dráma/izgalom persze volt a végén, de ettől csak még édesebb volt a kibékülés. :D Imádtam azt a jelenetet, jó volt látni a szerzetest civil ruhában. :w00t: Szépen vegyítették a humort és az érzelmeket, egyedül a templom főasszonya (nevét most nem tudom) nem lopta magát a szívembe. Amikor a másik menyasszonyjelölt végre feladta, hangos Allelujjá-ban törtem ki, mintha az lett volna a sztori csúcspontja. Legyünk őszinték, hamarabb is megtehette volna. :P A mangamániás kolléganő nekem kicsit fura volt, de a végére megszoktam az őrültségeit. A Junko-t játszó színésznőt már sikerült megkedvelnem a Rich Man, Poor Woman-ben, itt is hozta a formáját, viszont a szerzetest játszó Yamashita Tomohisa újdonság volt számomra, és nagyon megkedveltem. Szerintem nagyot alakít ebben a különleges, egyáltalán nem könnyű szerepben. Imádtam a stílusát, a váratlan benyögéseit (pl. "Abban a kiváltságban lehet részed, hogy a feleségem leszel." vagy pl. "Mostantól felveszem a növekedésedet." és még sorolhatnám :mrgreen: ). Szóval nagyon hálás vagyok a fordításért, nagyszerű élmény volt a sorozat, mindenkinek csak ajánlani tudom! KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :notworthy: :heart:

Örülök, hogy így tetszett a dori. A Junko-t játszó színésznővel nemsokára jön majd még egy fordításunk, igaz az egy régebbi darab lesz, de én ott kedveltem meg igazán. És ha csak most ismerkedsz Yamapi-val (Yamashita Tomohisa), akkor a Nobuta wo Produce egy kötelező darab. Eszméletlen mit produkál abban a doriban. Mindenképp ajánlom megnézésre.

chinatsu~

kawaiifansub

Postby kawaiifansub » Tue Jan 26, 2016 4:55 pm

kiscsopp, nagyon szívesen :-)
Örülök, hogy így tetszik.

chinatsu~

kiscsopp

Postby kiscsopp » Tue Jan 26, 2016 9:21 pm

kawaiifansub wrote:kiscsopp, nagyon szívesen :-)
Örülök, hogy így tetszik.

chinatsu~

De még mennyire!
Ez nagyon beteeeg! XD

Image
Last edited by kiscsopp on Sat Jan 30, 2016 12:15 pm, edited 1 time in total.

kiscsopp

Postby kiscsopp » Wed Jan 27, 2016 9:28 pm

Hűű, hát nagyon édes egy sorozat volt ez! Főleg a vége. :)
Nem is tudom, létezik-e ilyen szerelem, amit a szerzetes érzett/mondott.. Mindenesetre nagyon jól átadta Yamapi. :wub:
Azért Amane sztoriját egy picit bővebben kifejthették volna. A végén mintha villámcsapásra vált volna jó gyerekké..

kawaiifansub

Postby kawaiifansub » Thu Jan 28, 2016 4:02 pm

kiscsopp wrote:Azért Amane sztoriját egy picit bővebben kifejthették volna. A végén mintha villámcsapásra vált volna jó gyerekké..

Szerintem tervezték kicsit kifejteni, mert eleve 12 részes lett volna, de így fel kellett gyorsítaniuk a történéseket.
De nem baj, azért így is jó volt :D És örülök, hogy neked is tetszett.

chinatsu~

tokki^^

Postby tokki^^ » Tue Feb 02, 2016 11:35 am

Nagy, nagy köszönet a fordításért. :)

Agacska

Postby Agacska » Thu Feb 11, 2016 7:17 pm

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását.

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 13, 2016 2:14 pm

Köszönet a fordításért. Nem rossz kis sorozat, de láttam már jobbat. Egyrészt képtelen létére lehetett volna képtelenebb, flúgosabb és sokkal viccesebb. Mint amilyen például a Nodame Cantabile, a Hana Kimi vagy az Atashinchi no danshi. Azokhoz mérten hiányérzetem volt. Másrészt nem tetszettek a szereplői, még a két főszereplővel is nehezen barátkoztam össze. Hayami Mokomichi volt az egyetlen kivétel, aki a legelső pillanattól a puszta jelenlétével is mindig feldobta a szituációt. Ezen magam is meglepődtem egyébként, mert Yamashita Tomohisa és Ishiara Satomi nagy kedvenceim. Itt is a már korábban megszokott szerepkörükben (Ishiara a lelkes, pörgős, aranyos, jó kedélyű leányzó | Yamashita a zárkózott, a felszínen különc, mások számára akár idétlen, vicces, röhejes is lehet, de belül egy szomorú, bánatos, magányos ember) voltak láthatóak, és azokat a tőlük megszokott színvonalon hozták is. Ennek ellenére Junko hosszú ideig nem volt szimpi (a családi és munkahelyi környezete még kevésbé), a szerzetes pedig fura volt a nem jó értelemben. Persze ahogy haladtunk előre, s egyre jobban ismertük meg őt is, másokat is, kiderült, hogy szinte még Takane az egyik legnormálisabb karakter, míg mások fejében kimondottan zűrök vannak. :goggle: Talán szándékos is volt, hogy amíg Takane érthetetlen és idegesítő, addig Junko se legyen szerethető annyira. Habár nem volt szimpi, és Takanéval szemben tök utálatosnak, bunkónak tartottam, részben mégiscsak Junkóval értettem egyet. Mintha az ő szemén át láttam volna Takanét, vele együtt viszonyultam volna hozzá, vele együtt változott volna a véleményem róla. Mindkettőjüknél az ötödik rész vége ill. a hatodik rész jelentette a fordulópontot. Junko miután magába nézett, és elkezdett kedvesen viselkedni, végre szimpatikus lett, Takane pedig a nem jó furából szerethető fura lett. :D Tökéletes kölcsönhatásban változtak oda-vissza. Az állandó vízesés is a többedik alkalom után kezdett vicces lenni :lol vagy ahogy Takane az apróságoknak örülni tudott :D amikor képeslapokat csináltatott... XD Végül is voltak aranyos, vicces, édes pillanatok, mint a sok "fontos" évforduló :lol a vitatkozásnak nem igazán nevezhető sok-sok szóváltásuk :lol (Juj, hogy tudott pörögni ennek a csajnak a nyelve! :D /Amúgy Ishihara Satomi tényleg gyönyörű. A legszebb japán nő, akit valaha láttam. Nem tudok betelni vele. Egy istennőnek minimum így kell kinéznie! :D/), vagy amikor Junko szülinapi meglepivel készült, vagy az a halom Takanénak címzett levél, stb. csak kár, hogy ezek az után kezdődtek el, vagy pontosabban az után tudtam őket értékelni, hogy a szereplők szimpatikussá váltak, azaz miután lement a sorozat több mint fele. :-( A 6-7-8. részei nagyon tetszettek :mrgreen: :wub: :mrgreen: :wub: és sajnálom, hogy csak azok, sem előtte, sem utána. Rossz ötlet volt, hogy lerövidítették. Ha már annyi időt vett igénybe, mire kialakult a főszereplők közt az összhang, hagyhatták volna, hogy tovább élvezzük. Pont a legjobb szakaszt kurtították meg. Ráadásul így a többi szál kidolgozására sem maradt lehetőség, ami szintén hiányérzetet keltett az emberben. Még egyszer mondom, valóban nem rossz sorozat, de mindkét főszereplő készített már nem is egy sokkal jobbat, emlékezetesebbet, szerethetőbbet.
ImageImageImage

lapishun
Fansubber
Fansubber

Postby lapishun » Sat Feb 13, 2016 4:05 pm

gilnis wrote:Amúgy Ishihara Satomi tényleg gyönyörű. A legszebb japán nő, akit valaha láttam. Nem tudok betelni vele. Egy istennőnek minimum így kell kinéznie! :D/)

Gilnis, (ilyenkor) imádlak :)

Mivel fentebb megígértem, hogy nem fogok lelkendezni róla, ezért nem teszem, de... ehh.....
Image

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 13, 2016 6:25 pm

Image

Return to “Subtitles”