V app videos (BigBang, Seventeen, Hwang Jungeum etc) [Hungarian Sub] (8)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lapishun

V app videos (BigBang, Seventeen, Hwang Jungeum etc) [Hungarian Sub] (8)

Postby lapishun » Wed Dec 02, 2015 11:37 am

Mi ez az egész? Mi az a V app?
A V App a Naver (Koreai média birodalom) által fejlesztett mobil applikáció, melyen színészek/zenészek és más előadók tartják a kapcsolatot a rajongóikkal. Az adás sok féle lehet, vannak élő adások, koncertek, valóság showk és terveznek drámákat is vetíteni. Lassan minden magára valamit adó hírességnek, kiadónak, ügynökségnek van saját csatornája és egyre több kommunikáció itt zajlik kikerülve a tv adások költségeit. Sajnos az adások nagy része csak mobilon elérhető, weben keresztül csupán alig 10%-uk, így kénytelenek vagyunk kerülő úton eljuttatni a videókat hozzátok. Minden egyes adás mellett találtok egy MEGA linket, amely tartalmazza a videó fájlt (zip fájl esetén a magyar feliratot is).
Figyelem!Mivel gyakoriak a mobilos tartalmak, ezért az álló formátumú videóknál a .SRT fájlok nem jelennek meg túl szépen, helyettük a formázott .ASS feliratokat javasoljuk!

Apink- 1 videó
Image
Az Apink lánycsapat videói
2015.12.09. adás: https://mega.nz/#!qsZhASbb!OeamlMJcyAMA4hY8eBWTbPdq14uyTLfTRg_cUfnpJ6I Az Apink egy fotózás előtt múlatja az időt, miközben több dalt elénekelnek, köztük az EXID - Pink HOT slágerét is.

Big Bang- 1 videó
Image
A Big Bang banda videói.
2015.10.01. adás: Hamarosan!

EXID - 1 videó
Image
Az Exid lánycsapat videói.
2015.12.06. adás:https://mega.nz/#!vxoVFBzA!FQnps-0i3PWdH8emHmRPsRzompCLfdUm-qXOlwRXZpE Az EXID köszön a rajongóknak, miután első helyet nyertek.

GIRL'S DAY - 2 videó
Image
A Girl's Dayből Hyerire került a sor, hogy közelebbről megismerhessük a Naver Vappja segítségével. Az első epizódban az Answer Me 1988-ban játszó színésztársa vendégszerepel.
2015.12.01. adás: https://mega.nz/#!LkQm1CiK!Ab73TrR1jTzJFpMPqHXNX3S6D2tfjDADGQqAlDkt4ogHyeri sztárvendégje a sorozatbeli Taek

Image
Hyeri és Kang Min-Hyuk az Entertainer című sorozat indulás előtt egy héttel beszélnek a szerepükről, és a forgatásról.

Image
Az Enternainer című sorozat sajtótájékoztatója előtt megtartott V app adás, amiben a sorozatbeli zenekar minden tagja szerepel

HWANG JUNGEUM - 1 videó
Image
Hwang Jungeum a She Was Pretty sztárja nyilatkozik a sorozat kulisszatitkairól.
Hamarosan!

SEVENTEEN - 1 videó
Image
A 2015-ben debütált fiú banda hihetetlen gyorsan került a legkedveltebb korai fiú zenekarok közé.
2015.12.04. adás: https://mega.nz/#!ikhnTT4Q!plzRiWcHk5rZocmbkufCuy8UgB1L8IB-FNwGf8oxdtwA seventeen új dalát promotáló adás.
Attachments
V_girlsday_2016_04_19_hu.zip
Entertainer V App 2
(11.84 KiB) Downloaded 16 times
V_girlsday_2016_04_15_hu.zip
Entertainer V App 1
(13.95 KiB) Downloaded 14 times
V_apink_2015_12_09_sub.zip
Apink 1
(6.7 KiB) Downloaded 18 times
Hwang_Jungeum.srt
Hwang Jungeum 1
(16.24 KiB) Downloaded 23 times
V_seventeen_2015_12_04.srt
Seventeen 1
(30.48 KiB) Downloaded 20 times
girlsday1.srt
Girls Day 1
(16.13 KiB) Downloaded 47 times
Last edited by lapishun on Tue Apr 19, 2016 11:15 pm, edited 24 times in total.
Image

zsirafka

Re: Girl's Day Vapp with Hyeri [Hungarian Sub] (1 of 10)

Postby zsirafka » Wed Dec 02, 2015 12:08 pm

Lapishun, gondolatolvasó vagy :w00t:???
Épp az előbb olvastam a soompin, h. mindenki erről a vidiről értekezik :mrgreen:, így gondoltam rákeresek :P. Kösziiiii!!!

Szerk. Upsz, valami visszafejtési kódot kér a mega. Vagy csak nálam? Eddig ilyet még nem csinált :crazy:.
ImageImage

lapishun

Postby lapishun » Wed Dec 02, 2015 12:39 pm

zsirafka wrote:[b][color=#0000FF]Szerk. Upsz, valami visszafejtési kódot kér a mega. Vagy csak nálam? Eddig ilyet még nem csinált :crazy:.

Nem vagyok egy gyakorlott mega felhasználó, én töltöttem fel a fájlt, mert csak kerülő úton lehet beszerezni a videót (a V app videók 90%-át csak mobilon lehet nézni, közvetlen link meg nincs a videókhoz, angol felirat ott ugyan van, de nekünk az ugye nem jó :) )
Amíg rá nem jövök hogy lehet beállítani a megát, addig feltöltöm saját tárhelyre, frissítettem a linket.

Update: sikerült rájönnöm, visszatettem a megás linket.
Last edited by lapishun on Wed Dec 02, 2015 1:30 pm, edited 1 time in total.
Image

lapishun

Postby lapishun » Wed Dec 02, 2015 1:23 pm

zsirafka wrote:Épp az előbb olvastam a soompin, h. mindenki erről a vidiről értekezik :mrgreen:, így gondoltam rákeresek :P.

Aztán tessék reflektálni! Én ugyan nem olvastam semmit róla, de nekem két dolog szúrt szemet:
- elég jóban vannak (testbeszéd azért sokat elárul)
- Taek mormogása, hogy ő miért nem adhat puszit

Szóval sok mindent bele lehet látni, ha akarunk :)
Image

zsirafka

Postby zsirafka » Thu Dec 03, 2015 5:15 pm

Úgy látom, h. Hyeri beszélőkéjével továbbra sem lesz gond :mrgreen:, csak meg kell szoknia az új kütyüt, na meg a kommentek folyamatos olvasását.
Mondjuk arra részben reagálnia is kell, de egyelőre rendesen tapadtak a monitorra.
(Kézi kamera... újabb szédülés :D.)

lapishun wrote:Aztán tessék reflektálni! Én ugyan nem olvastam semmit róla, de nekem két dolog szúrt szemet: (...)
Szóval sok mindent bele lehet látni, ha akarunk :)

Így, h. az 1. részben PGB "vendégszerepelt", akkor ez most egy kicsit AM 1988 altopik poszt lesz :P.
Csak a szokásos... Mivel a V app-al szinte egy időben jelent meg egy újabb Answer me 1988 BTS-videó (https://www.youtube.com/watch?v=o1K5xr-Aukc), aminek a 2. felében a DS-T páros szerepel (kvázi kicsit látványosan promotálva), ment a találgatás, h. akkor ez most éppen fő csapásvonal lesz, v. csak átmeneti elterelés :-). Majd kiderül..., Reply-gyakorlat = folyamatos kételkedés :wink:. (Azért, az vicces volt, amikor PBG eltakarta H. arcát és jelezte neki, h. ezt nem csinálhatja, hisz mégis csak egy idol :D.)

Igen, látszik, h. jóban vannak, de gyakorlatilag az egész brancs :mrgreen:. (https://www.youtube.com/watch?v=qIj5kltDRLY&feature=youtu.be)
ImageImage

lapishun

Postby lapishun » Thu Dec 03, 2015 5:44 pm

zsirafka wrote:Úgy látom, h. Hyeri beszélőkéjével továbbra sem lesz gond :mrgreen:, csak meg kell szoknia az új kütyüt, na meg a kommentek folyamatos olvasását.

Meglátjuk. Mondjuk Yurával és a nyerítésével nem tud versenyezni, szerintem az a lány 10 percet még nem volt életében csendben.
(A WGM-ben nem igazán kedveltem, ott túl sok volt, de más műsorokban kifejezetten szerettem).
Visszatérve Hyerire... Számomra fura volt, hogy ennyire kis zavart volt, hisz jó ideje hozzászokhatott a kamerához, és ez a sorozat sem egy kis nyári webdrama, elég nagy terhelés alatt dolgozhat. Azt megértem, hogy a csapat többi tagja nélkül szokatlan lehet neki, na de valahogy már feldolgozhatta volna, hogy mekkora rajongótábora van. Mindenesetre tetszett, hogy őszinte volt (még ha néha kicsit flegmának is tűnik).

zsirafka wrote:Így, h. az 1. részben PGB "vendégszerepelt", akkor ez most egy kicsit AM 1988 altopik poszt lesz :P.
Igen, látszik, h. jóban vannak, de gyakorlatilag az egész brancs :mrgreen:.

Á, ezeket nem kellett volna belinkelned! :) Megfájdult a szívem, annyira szimpatikus volt így a csapat! Biztos nagyon élvezhetik, hogy együtt játszhatnak az idősebb színészekkel... a többit majd a másik topikban :)
Image

zsirafka

Postby zsirafka » Thu Dec 03, 2015 8:16 pm

lapishun wrote:Mondjuk Yurával és a nyerítésével nem tud versenyezni, szerintem az a lány 10 percet még nem volt életében csendben.
(A WGM-ben nem igazán kedveltem, ott túl sok volt, de más műsorokban kifejezetten szerettem).

Hááát, nekem ott inkább JH-nal volt gondom... keresve sem találhattak volna sótlanabb, karótnyeltebb fickót :blink. Viszont a "kerti" partyn Hyeri vörösbab szószos tészta-evési technikája valahogy beégett a memóriámba :w00t:.

lapishun wrote:Visszatérve Hyerire... Számomra fura volt, hogy ennyire kis zavart volt, hisz jó ideje hozzászokhatott a kamerához, és ez a sorozat sem egy kis nyári webdrama, elég nagy terhelés alatt dolgozhat.

A feszített forgatási tempó miatt biztos, h. rendesen le vannak terhelve (ráadásul kint népszerű a sori és kifejezetten jó a nézettsége :thumright:). Gondolom nem véletlen, h. most inkább a G'sD-es elfoglaltságok szorulnak háttérbe (Hyeri mellett Minah is forgat), ... volt ez másképp is, ... emlékszem, amikor a RM-ben YJae-Suk egyedül fejezte be csapatfeladatot, mert még nem végeztek a felvétellel, de a lányoknak már le kellett lépniük, h. odaérjenek a fellépésükre :roll.
ImageImage

lapishun

Re: V app videos (Girls Day, Seventeen, Hwang Jungeum etc) [Hungarian Sub] (3)

Postby lapishun » Mon Dec 07, 2015 8:58 pm

Staff engedéllyel egy kicsit átalakítottam ezt a topikot és innentől kezdve mindenféle V app videós kontentet megtalálhattok itt!
Image

lapishun

Re: V app videos (BigBang, Seventeen, Hwang Jungeum etc) [Hungarian Sub] (6)

Postby lapishun » Thu Dec 10, 2015 9:04 pm

Apink - 2015. december 9-i adás hozzáadva.

Image
Image

lapishun

Re: V app videos (BigBang, Seventeen, Hwang Jungeum etc) [Hungarian Sub] (7)

Postby lapishun » Sat Apr 16, 2016 12:40 am

A jövőhéten induló Entertainer sorozat kapcsán Hyeri és Kang Min-Hyuk a szepükről és a forgatásról beszélgetnek.

Letöltés:

Image
Attachments
V_girlsday_2016_04_15_hu.zip
Entertainer1
(13.95 KiB) Downloaded 26 times
Image

lapishun

Re: V app videos (BigBang, Seventeen, Hwang Jungeum etc) [Hungarian Sub] (8)

Postby lapishun » Tue Apr 19, 2016 11:16 pm

Az Enternainer című sorozat sajtótájékoztatója előtt megtartott V app adás, amiben a sorozatbeli zenekar minden tagja szerepel

Letöltés:

Image
Attachments
V_girlsday_2016_04_19_hu.zip
Enternainer V app 2
(11.84 KiB) Downloaded 18 times
Image

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Wed Apr 20, 2016 8:25 pm

kedves Lapishun ! Köszönöm a sorozat fordítását ...sajnos fogalmam sincs hogy szerettem a sorozatot vagy nem ..néha értetlen volt számomra az egész téma . :-( .Köszönöm szépen .. :D

lapishun

Postby lapishun » Wed Apr 20, 2016 8:45 pm

zsuzsianyu wrote:kedves Lapishun ! Köszönöm a sorozat fordítását ...sajnos fogalmam sincs hogy szerettem a sorozatot vagy nem ..néha értetlen volt számomra az egész téma . :-( .Köszönöm szépen .. :D

Kedves Zsuzsianyu!

Ha a fentieket sorozatként próbáltad értelmezni, akkor nem csoda, hogy értelmetlennek tűnt számodra :)

A bevezetőben leírtam, hogy a V app egy mobiltelefonos applikáció, ahol különböző hírességek személyes adásai tekinthetők meg. Zenészek/énekesek/táncosok/színészek nyilatkoznak/beszélgetnek a rajongóikkal ezen applikáción keresztül. Ezek közül ragadok ki néha egy-egy számomra épp témába vágó darabot, a két utóbbi pl Hyeri adása volt, aki majd az Entertainer című sorozat egyik szereplője lesz.
(Tehát ezek a videók nem dorámák, inkább tekints rájuk interjúkként)
Image

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Fri Apr 22, 2016 11:58 pm

Köszi szépen ..( bocsi ) :D

Return to “Subtitles”