All About Eve (2000) [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
doramaforever

All About Eve (2000) [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Mon Nov 30, 2015 1:40 pm

Image

Műfaj: romantikus / dráma
Részek száma: 20
Vetítette: MBC
Vetítési időszak: 2000/04/26 – 2000/07/26
Ország: Dél-Korea
Nyelv: koreai

Főbb szereplők:
Chae Rim – Sun-mi
Kim So-yeon – Young-mi
Jang Dong-gun – Hyung-chul
Han Jae-suk – Woo-jin

Történet:
Sun-mi kedves fiatal lány, aki szeretett édesapjával éli gondtalan középosztálybeli életét.
Minden vágya, hogy hírolvasó legyen egy jó TV csatornánál. A történet elején kezdi meg tanulmányait egy főiskola média szakán.
Young-mi apja meghal egy munkahelyi balesetben. Mivel így a lány árván marad, Sun-mi apja hazaviszi, és minden támogatást megad neki, hogy elkezdhesse önálló életét. Young-mi is hírolvasó szeretne lenni, ő is arra a főiskolára kerül be, ahová Sun-mi.
Young-mi kezdettől fogva utálja Sun-mit, amiért az születésétől mindent megkapott, amiről ő nem is álmodhatott. Eldönti, hogy amit csak lehet, elvesz a lánytól.
Woo-jinnal, a gyermekkori baráttal kezdi, mert észreveszi, hogy Sun-mi nemcsak baráti érzelmeket táplál a fiú iránt. Majd azt is eldönti, hogy mindenáron megakadályozza, hogy Sun-miből hamarabb váljék hírolvasó, mint belőle. Ám ekkor felbukkan régi barátja, aki megzavarhatja tervei megvalósítását. Ő ugyanis ismeri Young-mi legnagyobb titkát, és el is kezdi zsarolni a lányt.
Sun-mi a körülötte kialakuló helyzet miatt egy időre Londonba megy nyelvet tanulni, ahol megismerkedik Hyung-chullal, akivel nagyon jó barátok lesznek, kölcsönösen segítik, támogatják egymást.

Vajon sikerül-e Young-mi terve, és valóban el tudja-e lehetetleníteni Sun-mit, aki nem mindig olyan könnyű ellenfél, ahogy ő azt gondolja? Vajon meg tudja-e őrizni szégyenletes titkát vagy a nagy taktikázásban mindenre fény derül? Vajon sikerül-e Hyung-chult is elmarni Sun-mitól? És vajon melyik lányból lesz hamarabb hírolvasó?
Minden kérdésre fény derül, ha megnézitek ezt a remek sorozatot.

Az All About Eve 15 éve készült, emiatt nagy meglepetést fog okozni azoknak, akik a jelenlegi koreai drámákhoz vannak szokva. Egy kellemes, üde, friss sorozatra számítsanak, amiben még nem találkoznak a mára divatossá vált skatulyákkal, és amiben a gonosz még nem annyira elvetemült, a naiva sem nem annyira naiv, mint ahogy az a koreai drámákra jellemző.
Jó szórakozást kívánunk!

Fordította: ezoritu
Időzítette, javította: vandi

A letöltési linkek megtalálhatóak az oldalunkon!
Attachments
All About EVE.rar
(305.01 KiB) Downloaded 366 times

doramaforever

Re: All About Eve (2000) [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Mon Nov 30, 2015 1:41 pm

Jó szórakozást kívánunk a sorozathoz :)

kendall

Postby kendall » Tue Dec 01, 2015 6:39 pm

Kedves Ezoritu!
Köszönöm a részletes ismertetőt, felkeltette az érdeklődésemet ez a klasszikus dráma. Kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire lesz más a hangulat, a stílus, a karakterek.. etc. :-) Jang Dong Gun színészi játékát is nagyon kedvelem. Hálás köszönetem a feliratokért, és a lehetőségért, hogy megnézhetem.
Üdv. Kendall

gilnis

Postby gilnis » Tue Dec 01, 2015 7:44 pm

És kicsoda Eve? A törtető, irigykedő lány az, utalva a régi amerikai filmre?
ImageImageImage

ezoritu

Postby ezoritu » Tue Dec 01, 2015 8:54 pm

kendall wrote:Kedves Ezoritu!
Köszönöm a részletes ismertetőt, felkeltette az érdeklődésemet ez a klasszikus dráma. Kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire lesz más a hangulat, a stílus, a karakterek.. etc. :-) Jang Dong Gun színészi játékát is nagyon kedvelem. Hálás köszönetem a feliratokért, és a lehetőségért, hogy megnézhetem.
Üdv. Kendall

Kedves kendall! Nagyon szívesen a feliratokat! Az oldalunkon a videók megás linkjét is megtalálod.
A rövidke webdrámák kivételével már régóta nem fordítottam koreai sorozatokat. Elcsábítottak a
tajvani és a kínai drámák. Az All About Eve kedvéért kivételt tettem. Rájöttem, hogy a hőskorban
született koreai sorik, hasonlóságot mutatnak a tajvani és a kínai társaikkal. Persze nem mindegyik,
de ha jól választok, akkor kincseket találok. Számomra legalábbis azok!

Jó szórakozást kívánok ehhez a 15 éves sorozathoz!

Image

ezoritu

Postby ezoritu » Tue Dec 01, 2015 9:18 pm

gilnis wrote:És kicsoda Eve? A törtető, irigykedő lány az, utalva a régi amerikai filmre?

Kedves gilnis! Azt írták valahol a sorozattal kapcsolatban, hogy a törtető lányon kívül semmi köze
a régi amerikai filmhez. De hogy mire jó ez a cím, arra nem tudtam rájönni. Lesz benne az MBS
tévécsatornának (itt bonyolódik a sztori nagyobbik része) egy reggeli műsora, amit Eve's Morningnak
neveznek el. Főleg az otthon tartózkodó nőket célozta meg, talán ezért a cím. Számomra ez is
hülyeségnek tűnik.

Zsuzsának (mikaz) volt egy elmélete. Lefordította a címet, és azt mondta, hogy ez a sorozat
mindent megmutat, elmond az Évákról vagyis a nőkről. Sok igazság van benne. A két főszereplőnő
kapcsán tényleg minden fontos és jellegzetesen női tulajdonsággal találkoztunk. Szerintem egy
sem maradt ki.

Hét ennyit az All About Eve-ről. Én még most sem értem, de mindegy.

Image

Return to “Subtitles”