Oh My Venus [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
anyeze

Oh My Venus [Hungarian Subs] (Complete)

Postby anyeze » Sat Nov 14, 2015 12:42 pm

OH MY VENUS
Ó VÉNUSZOM

Image

Közös fordítás Zetkinnel.

Cím: Oh My Venus
Hangul: 오 마이 비너스
Rendező: Kim Hyung-Suk
Forgatókönyvíró: Kim Eun-Ji
TV társaság: KBS2
Epizódok: 16
Műfaj: dráma, romantikus, vígjáték
Sugárzási idő: 2015. november 16-tól
Adásban: Hétfő & Kedd 21:55

Szereplők:
So Ji-sub - Kim Young-ho
Shin Min-a - Kang Joo-eun
Jung Gyu-woon - Im Woo-shik
Yoo In-young - Oh Soo-jin
Sung Hoon - Jang Joon-sung
Henry Lau - Kim Ji-woong
Jin Kyung - Choi Hye-ran
Jo Eun-ji - Lee Hyun-woo
Choi Jin-ho - Min Byung-wook

Kim Young-Ho (So Ji-Sub) a hollywoodi sztárokat edző személyi tréner. Vagyonos családból származik, de gyermekkorában súlyos betegségben szenvedett. Most türelemmel és kitartással jut túl problémáin.

Kang Joo-Eun (Shin Min-A) 33 éves ügyvéd. Sokat küzd, hogy támogassa családját. 15 évvel ezelőtt ő volt az iskola Királynője, mostanra azonban túlsúlyossá vált. Young Ho segít neki, hogy egészségesebben éljen, és leadja súlyfeleslegét, miközben a lány nagy akaraterőről, kitartásról tesz bizonyságot, s nem mellesleg, az édes élet élvezetét is megtanítja szigorú edzőjének.

Elsőre nagyon sablonos történetnek hangzik, de a színészek és a producer kiemeli, hogy itt nem "a szépség visszatértével megoldódik minden probléma" lesz a középpontban, hanem a belső szépség megtalálása. - Ennek ellenére Shin Min Ah a sorozat végére bizonyára már koreai szemmel sem lesz túlsúlyos :mrgreen: (A remekre sikerült kövérítő maszkolás napi 3 órát vesz igénybe :O )

Eddigi fordítások: Dae Mang, Reputable Family, Thank You, (Filmek: Dance of the Dragon; Rabbit and Lizzard; Please Teach Me English; Come Rain, Come Shine; Perfect Game; Tazza: The High Rollers). Zetkinnel közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Master's Sun, How to Meet a Perfect Neighbour, It's Okay, that's Love; Hyde Jekyll, Me; Oh My Venus; Saimdang: Light's Diary

A feliratok a 450p LIMO változathoz készülnek.
Attachments
Oh.My.Venus.E16.160105.END.HDTV.H264.450p-ENT_hu.srt
(40.28 KiB) Downloaded 1769 times
Oh.My.Venus.E15.160104.HDTV.H264.450p-ENT_hu.srt
(45.01 KiB) Downloaded 1675 times
Oh.My.Venus.E14.151229.HDTV.H264.450p-ENT_hu.srt
23
(34.34 KiB) Downloaded 1650 times
Oh.My.Venus.E13.151228.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(37.24 KiB) Downloaded 1649 times
Oh.My.Venus.E12.151222.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(45.36 KiB) Downloaded 1617 times
Oh.My.Venus.E11.151221.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(41.87 KiB) Downloaded 1682 times
Oh.My.Venus.E10.151215.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(41.38 KiB) Downloaded 1735 times
Oh.My.Venus.E09.151214.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(46.36 KiB) Downloaded 1784 times
Oh.My.Venus.E08.151208.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(41.76 KiB) Downloaded 1808 times
Oh.My.Venus.E07.151207.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(44.68 KiB) Downloaded 1734 times
Oh.My.Venus.E06.151201.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(53.59 KiB) Downloaded 1753 times
Oh.My.Venus.E05.151130.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(53.09 KiB) Downloaded 1728 times
Oh.My.Venus.E04.151124.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(50.73 KiB) Downloaded 1749 times
Oh.My.Venus.E03.151123.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(48.33 KiB) Downloaded 1953 times
Oh.My.Venus.E02.151117.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(53.88 KiB) Downloaded 1828 times
Oh.My.Venus.E01.151116.HDTV.H264.450p-LIMO_hu.srt
(54.79 KiB) Downloaded 2525 times
Last edited by anyeze on Sat Aug 26, 2017 5:14 pm, edited 25 times in total.
Image
Fordítások: Saimdang, Light's Diary; Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; Thank You; Feast of the Gods stb.

mikaz

Re: Oh My Venus [Hungarian Subs] (Preview)

Postby mikaz » Sat Nov 14, 2015 1:16 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Örülök,hogy felkaroljátok ezt a sorozatot! Nagyszerű a szereposztás, remélhetőleg a történet sem lesz sablonos. Már hetek óta "vágom a centit". Köszönöm a lefordított előzetesét! Nagyon kedves, figyelmes fórumindítás! :wub: :dance: :wub:
ImageImage

anyeze

Postby anyeze » Sat Nov 14, 2015 1:28 pm

mikaz wrote:Kedves Anyeze és Zetkin! Örülök,hogy felkaroljátok ezt a sorozatot! Nagyszerű a szereposztás, remélhetőleg a történet sem lesz sablonos. Már hetek óta "vágom a centit". Köszönöm a lefordított előzetesét! Nagyon kedves, figyelmes fórumindítás! :wub: :dance: :wub:

Kedves Mikaz!
Örülünk, hogy velünk tartasz!!! Gyorsabban megtaláltál minket, mint ahogy számítottam :D Remélem jó hangulatban tölthetjük itt a következő kb. 8 hetet! Már én is nagyon várom!

Az első rész előzetesét itt találjátok:
https://www.youtube.com/watch?v=YsgZTkQ4OVI
Ehhez felirat sajnos nincs, de a szöveges előzetes már megjelent:
"Mindenre képes vagyok, mindegy mibe kerül!" Vénusz Kang Joo Eun. 15 év elteltével Joo Eun álma, hogy ügyvéd legyen, valóra vált, de arcának és alakjának valaha volt szépsége, már régen a múlté, mivel a tanulásra fordított rengeteg idő mellett nem tudott tornázni, illetve az arcápolással foglalkozni. Egy hivatalos találkozót követően repülőgéppel utazik vissza Amerikából Koreába. A gépen Joo Eun hirtelen elájul, és a férfi aki megmenti Young Ho, a hollywoodi sztáredző...

És hogy ez a So Ji Sub-ssi micsoda úriember!!! :-)
Image
Image
Fordítások: Saimdang, Light's Diary; Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; Thank You; Feast of the Gods stb.

jutka12

Postby jutka12 » Sat Nov 14, 2015 1:54 pm

köszönöm h fordítjátok!
:-)

Jucus85

Postby Jucus85 » Sat Nov 14, 2015 6:13 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Köszönöm, köszönöm, köszönöm!
Már alig várom, hogy elkezdődjön a sorozat!
Üdv
Jucus

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Nov 15, 2015 5:18 am

Sziasztok kedves Anyeze és Zetkin ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm a be tervezet sorit. :notworthy:

anyeze

Postby anyeze » Sun Nov 15, 2015 7:54 am

Kedves Jutka, Jucus és Vercsike!

Örülünk, hogy újra velünk tartotok! Reméljük Nektek is tetszeni fog!

Egy rossz hír, hogy ennél a sorozatnál biztosan nem tudjuk majd tartani a tőlünk megszokott iramot, az eddigiek során ugyanis ebben a viki csapatának gyorsasága volt nagy segítségünkre, akik sokszor már a vetítés éjszakáján végeztek az angol felirattal. Sajnos a viki csak két hetes csúszással kapta meg a licencet amerikai nézői számára, így más forrásokra kell majd hagyatkoznunk - melyek esetleg nem lesznek majd ilyen frissek. Reméljük ez a minőséget nem fogja befolyásolni, bár az, hogy valószínűleg nem tudunk majd 2-3 angol verziót használni, biztosan nem lesz előnyünkre... :-( Ráadásul most a fordításra alkalmasabb hétvége is távolabb esik a vetítéstől. :glare:
Szóval türelmeteket kérjük!!! Köszönjük!!! Image
Image

lakanett

Postby lakanett » Sun Nov 15, 2015 9:13 am

Szia anyeze,
Örülök, hogy már meg is van a topic. Nagyon várom a kezdést. Az előzetes alapján ígéretesnek tűnik. :w00t:

A Vikis dolgot nem teljesen értem, én úgy értelmezem, hogy csak az amerikaiaknak lesz 2 hét csúszás, a többieknek nem.
Vagy nem így van?
Ancsa

anyeze

Postby anyeze » Sun Nov 15, 2015 10:02 am

lakanett wrote:Szia anyeze,
Örülök, hogy már meg is van a topic. Nagyon várom a kezdést. Az előzetes alapján ígéretesnek tűnik. :w00t:

A Vikis dolgot nem teljesen értem, én úgy értelmezem, hogy csak az amerikaiaknak lesz 2 hét csúszás, a többieknek nem.
Vagy nem így van?
Ancsa

Szia Ancsa!

Ezúton is köszönjük Neked, hogy átengedted a sorozat fordítását!!!
Remélem azért benézel majd hozzánk megosztani az OMV nyújtotta élményeidet!
Igen, én is úgy tudom, hogy csak az amerikai közvetítést csúsztatták, de ha jól tudom, az európairól még nem is döntöttek, és véleményem szerint abban, hogy milyen hamar lesz angol felirat, főként az amerikai hozzáférhetőség fog számítani. (Nem kétlem, hogy másutt is vannak vikis fordítók, de nem biztos, hogy annyian, hogy a szokásos ütemet tudják tartani). De ez csak a saját véleményem, bár ne lenne igazam! Persze tudom, a Dramafever is megkapta a licencet - s arról nincs infóm, hogy náluk is lenne késleltetés, de azért én nem számítok olyan jó időkre, mint mondjuk az IOTL-nél vagy a TMS-nél... Image
Image

anyeze

Postby anyeze » Sun Nov 15, 2015 10:17 am

Ezt még beteszem, hogy lássátok milyen kiváló munkát végeznek a maszkmesterek...

Image

A női másodszereplőt láthatóan kevésbé kímélték, nem álltak meg 77 kg-nál, nála talán még látványosabb a maszkírozás eredménye (ő épp fordítva, fiatalabb korában volt kövér, mostanra már karcsú és vonzó)

Image
Image

lakanett

Postby lakanett » Sun Nov 15, 2015 12:16 pm

anyeze wrote:
Szia Ancsa!

Igen, én is úgy tudom, hogy csak az amerikai közvetítést csúsztatták, de ha jól tudom, az európairól még nem is döntöttek, és véleményem szerint abban, hogy milyen hamar lesz angol felirat, főként az amerikai hozzáférhetőség fog számítani. (Nem kétlem, hogy másutt is vannak vikis fordítók, de nem biztos, hogy annyian, hogy a szokásos ütemet tudják tartani). De ez csak a saját véleményem, bár ne lenne igazam! Persze tudom, a Dramafever is megkapta a licencet - s arról nincs infóm, hogy náluk is lenne késleltetés, de azért én nem számítok olyan jó időkre, mint mondjuk az IOTL-nél vagy a TMS-nél... Image

Ó, igazán semmiség! :D
De én arra gondoltam, hogy a fordítók QC tagsággal rendelkeznek, tehát hiába amerikaiak, fogják tudni fordítani.
Csak az amerikai nézők nem fogják tudni nézni, csak két hetes csúszással.
Na majd meglátjuk, reménykedjünk. :wink:

anyeze

Postby anyeze » Sun Nov 15, 2015 2:08 pm

lakanett wrote:
anyeze wrote:
Szia Ancsa!

Ó, igazán semmiség! :D
De én arra gondoltam, hogy a fordítók QC tagsággal rendelkeznek, tehát hiába amerikaiak, fogják tudni fordítani.
Csak az amerikai nézők nem fogják tudni nézni, csak két hetes csúszással.
Na majd meglátjuk, reménykedjünk. :wink:

Neked legyen igazad, én csak attól tartok, ha van két hetük, hogy a közönség elé tárják a munkájukat, nem fogják annyira törni magukat - s kérdés, elérhető lesz-e a fordításuk addig is. Mi is reméljük a legjobbakat. :-)
Image

Carmi

Postby Carmi » Sun Nov 15, 2015 4:58 pm

Egész hétvégén vendégjárás volt, de végre én is itt vagyooooooooooooooook!!! :dance:
És nagyon örülök nektek, Anyeze és Zetkin! Újra együtt a csapat! Már csak egy igazán jó történet hiányzott, és úgy tűnik, az is megvan. Klassz lesz, klassz lesz, érzem! :D

unni2011

Postby unni2011 » Sun Nov 15, 2015 5:37 pm

Kedves Anyeze és kedves Zetkin! :-)

De jó Benneteket újra itt látni a DA-n, ráadásul micsoda klassz meglepivel jöttök! :cheers: :dance:
Bennem a 2016-ban induló életrajzi történelmi sori, a Saimdang the Herstory bevállalása maradt meg. :wub:
Szuper, hogy a karácsonyi időszakot is együtt tölthetjük majd Veletek! :P Igyekszem majd mielőbb én is csatlakozni hozzátok. A főszereplőkkel elfogult vagyok, bármit is, akárhogyan is játszanak, tuti, hogy szeretni fogom őket. :heart: :heart:
Image
ImageImageImage

zetkin94

Postby zetkin94 » Sun Nov 15, 2015 6:26 pm

Kedves Mindenki!

Számomra is öröm hogy ismét köztetek lehetek! Remélem jó kis napjaink lesznek! A társaság mindenesetre adott :wub:
Akárcsak Unni, én is igen elfogult vagyok, különösen SJS-ot illetően. Nem tudom, lesz-e a sorin belül olyan újabb jellegzetes megnyilvánulása, mint anno a "tünés", de engem már itt az előzetesben megvett, az Anyeze aláírásában is látható jelenetben :D
Jó szórakozást nekünk!
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

mikaz

Postby mikaz » Sun Nov 15, 2015 9:34 pm

Szia Zetkin! Nagyon - nagyon jó újra látni az avatarod, Lee Jun Ki mosolya összekapcsolódik Veled! Ne is cseréld le, és láthassuk sokszor! :wub: Örülök,hogy újra "Anyeze és Zetkin",ráadásul So Ji Sub és Shin Min-A! :thumleft: Micsoda párosok! Jó lesz! :cheers:
ImageImage

Kati

Postby Kati » Mon Nov 16, 2015 11:58 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Bevallom, nem láttam még tőletek semmit, ami úgy hírlik, hiba volt, mert nagyon ügyesen dolgoztok, de majd most, veletek együtt nézem az Oh My Venust. Számomra ez lesz az első alkalom, hogy a vetítéssel/feliratkészítéssel együtt követek egy sorozatot, remélem, nem fogok csalódni.
Nagyon jó munkát kívánok Nektek a fordításhoz, már kíváncsian várom.
Üdv: Kati

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Nov 16, 2015 4:45 pm

Drága Mikaz! Köszi ezt az üdvözlést! Boldoggá tesz ha ismét velünk tudsz tartani! :wub: Megsúgom, hűséges típus vagyok, így nem hiszem hogy az első "szerelmem" helye veszélyben forogna. Úgy lesz, jó lesz! :thumleft:

Kedves Kati! Felétek ilyesmiket csiripelnek a madarak? :-)
Ha nem lettem volna benne a fordításainkban, akkor mondanám (és tudod mit? mondom is!), hogy bizony-bizony, hiba volt kihagynod őket, és nem azért mert ügyesen dolgozunk (bár, ez is jól esett :w00t: ), de tényleg van közte nem egy, ami nálam is viszi a pálmát. De még semmi nincs veszve, bepótolhatod. :-)
Ha pedig most itt leszel majd velünk, annak igazán örülünk!
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

csanyicila

Postby csanyicila » Tue Nov 17, 2015 12:03 pm

Nagyon örülök hogy fordítani fogjátok ezt a sorozatot. Már nagyon várom. Előre is köszönet érte. :D

Carmi

Postby Carmi » Tue Nov 17, 2015 12:25 pm

Megnéztem tegnap este az első részt natúrban, és... váo!!! Shin Min-a túlsúlya teljesen hihető, végre nem röhejes felfújt gumiruhát adnak egy színésznőre, és nagyon jól is játszik a hihetően duci leányzó, So Ji-sub is csodás, mint mindig, és hangulata aztán van a kettősüknek, már most is, ami nem semmi!!!
A fűzőből kibuggyanó pocak a repülőgépen... hát fel kellett röhögnöm, na! Imádtam!

Mondjuk, ha a lelki/belső szépség a lényeg, akkor igazi túlsúlyos női szereplőt is kereshettek volna, illetve, ha nem találtak elég tehetségeset, mert a nagy nevek között egy sincs felesleges kilókkal, akkor nem kéne feltétlenül a végére istennővé fogynia. De hát, abból főzünk, amink van, ugyebár... :mrgreen:
Jóóó lesz ez, nagyon jóóó. Az alapsztori már "rejtélyesedik",
férfi főhősünk mögött titkok lappangnak, a menő és híres barátnő, a chebol családi háttere, és a lány meg az ő naaagy szerelme, aki más felé kacsingat...
alakul szépen. :D
Anyeze, Zetkin, de jó kis történetet találtatok már megint! Csudi!!! :D

anyeze

Postby anyeze » Tue Nov 17, 2015 6:16 pm

Nos, én türtőztettem magam, mert az első résznél még nehéz kikövetkeztetni a párbeszédeket, úgyhogy csak ma este tudom megnézni... Így egyelőre a spoilereket sem mertem még felfedni, Carmi :-) viszont a lelkesedésed biztató.

Elnézést kérek, hogy nem jeleztük korábban melyik változathoz készítjük a feliratokat (szerencsére Mikaz felhívta rá a figyelmem), de kárpótlásul, ha valakinek már van más változat, szívesen átidőzítem majd a magyar feliratot, csak szóljon!
Türelmeteket kérjük, éjszaka indul a projekt!
Image

zakurochan

Postby zakurochan » Wed Nov 18, 2015 5:14 pm

Csak most bukkantam rá a topicra! :mrgreen: Nagyon hálás vagyok, hogy lesz ennek a nagyszerű dorinak magyar felirata. :notworthy: Ahogy az előzetest elnéztem lesz részünk nevetésben rendesen. :D Érdekes a történet is, a szereplőgárda meg kifogástalan. :cheers: SMA és SJS játékát nagyon várom! :wub:
A fordításhoz pedig kívánok nagyon sok szabadidőt és persze kitartást! :cheers: :thumleft:

anyeze

Postby anyeze » Wed Nov 18, 2015 9:19 pm

zakurochan wrote:Csak most bukkantam rá a topicra! :mrgreen: Nagyon hálás vagyok, hogy lesz ennek a nagyszerű dorinak magyar felirata. :notworthy: Ahogy az előzetest elnéztem lesz részünk nevetésben rendesen. :D Érdekes a történet is, a szereplőgárda meg kifogástalan. :cheers: SMA és SJS játékát nagyon várom! :wub:
A fordításhoz pedig kívánok nagyon sok szabadidőt és persze kitartást! :cheers: :thumleft:

Köszönjük! Kitartásban nem lesz hiány most sem, de sajnos szabadidővel én ezúttal nem állok valami jól :-( Azért remélem péntekre felkerülhet az első rész felirata, vasárnap pedig a második.
Image

ququcs

Postby ququcs » Thu Nov 19, 2015 3:20 pm

Kedves Anyeze, örülök, hogy bevállaltad ennek a sorozatnak a fordítását és már topikot is nyitottál neki. Elmentve ! Jó munkát kívánok és mi türelmesen várunk a fordításokra.

Image
Köszönöm quqcs

anyeze

Re: Oh My Venus [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby anyeze » Fri Nov 20, 2015 9:34 pm

Kedves Szurkolók!

Fent van az első rész! Jó szórakozást kívánunk! Várunk vissza Benneteket! :-)
Image

anyeze

Postby anyeze » Fri Nov 20, 2015 9:45 pm

Bocsánat, maradt benne egy kis bibi - az eleje duplán szerepelt... Javítottam, a korábbi 3 letöltőtől elnézést kérek!!! Ez már a jó verzió. :sweat:
Image

aniiicica

Postby aniiicica » Fri Nov 20, 2015 10:15 pm

Köszönöm szépen.

jutka12

Postby jutka12 » Fri Nov 20, 2015 10:38 pm

köszönöm!!!!!

zsike955

Postby zsike955 » Sat Nov 21, 2015 8:00 am

Nagyon szépen köszönöm!

Jucus85

Postby Jucus85 » Sat Nov 21, 2015 8:53 am

Köszönöm szépen!

Carmi

Postby Carmi » Sat Nov 21, 2015 9:06 am

Micsoda öröm! :dance: Nagyon köszönöm, Anyeze és Zetkin!!! :wub: Már nagyon vártam. Igazán biztató a kezdése a történetnek.

unni2011

Postby unni2011 » Sat Nov 21, 2015 11:58 am

Kedves Anyeze és Zetkin, nagyon köszönöm az első rész feliratát! :cheers: :salut: Még hajnali fél kettőkor nekiálltam megnézni, mert úgy döntöttem, hogy megérdemlek egy kis So Ji-sub látványt, :P miután Birivel ekkor fejeztük be a Hwajung 31. feliratának az átbeszélését. :-)
Tartalmasan indult a sori, 15 év történésének rövid áttekintésével. :goggle:
Az ismertető szerint az ügyvédnő a túlsúlyát a mozgásszegény életmódjának köszönheti, de szerintem a hajdani fiúk bálványa mégis csak rossz lóra tett, és a szakításokkal teli viharos szerelmi élete is nagy szerepet játszhatott ennek a kialakulásában, például a "bánatcsoki" evésével. :w00t:
Meglepetésként ért, hogy Kim Young-ho a személyi edzőség mellett még orvosi képesítéssel is rendelkezik. :goggle: Erről nem olvastam sehol, vagy netán elkerülhette a figyelmem.
A repülőn történő betegellátás izgalmát újból átélhettem a jelenetnek kapcsán, bár a mi tapasztalataink a húgommal, közel sem voltak ennyire kedvezőek az Egyiptomból hazafelé tartó, zsúfolásig megtelt charterjárat szűkös beltere miatt, mert csak a saját üléseinkre tudtuk lefektetni a beteget. :whistling: Ettől függetlenül hatékonyan sikerült a rosszul lévőt ellátnunk, és ezért nem kellett a repülőnek kényszerleszállást végrehajtania, ami miatt az utasok és persze a személyzet is különösen hálásak voltak nekünk. :-) No, meg azért is, mert a vészhelyzet ellenére is azt kértem, hogy a többi, leginkább hasmenéstől elcsigázott utasnak is, bőven szolgáljanak fel italokat, folyadékpótlás gyanánt, hogy megelőzhessük a további rosszulléteket.
Egyébként ekkor tudtam meg én is, hogy akár egy ilyen jellegű vészhelyzetben sem megengedett az étel- és italosztás, de az utasításom felülírta a szabályukat. Na, ennyit a saját élményről. :roll

Carmihoz hasonlóan, én is jó néhány jeleneten hangosan vidultam. :lol Tetszett Kim Young-ho benyögése is, hogy ilyen gyorsan, "5 percnyi ismeretség" után még nem vetkőztetett le egy nőt sem. :D

Várom a vasárnapi folytatást. :mrgreen: :wub: A DA megint rakoncátlankodik, kicsit megtréfált. :sweat:
Image
ImageImageImage

babamama

Postby babamama » Sat Nov 21, 2015 12:30 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!

Annyira örülök, hogy lefordítjátok ezt a sorit. :dance:
1. ok: SJS :wub:
2. ok: SJS :wub:
3. ok: a téma engem is érdekel
Nagyon köszönöm a munkátokat, és az 1. rész felratát! :cheers: :salut: :cheers: Én is csatlakozok Hozzátok!
Image

Vidám, napsütéses 7végét kívánok!
Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Nov 21, 2015 2:23 pm

Köszönöm szépen az első részt Nektek! Kiváncsian várom milyen lesz, mert előetesek nagyon tetszettek :)

Bori8

Postby Bori8 » Sat Nov 21, 2015 3:16 pm

Köszönöm szépen az első részt! :) So Ji Sub mindig is óriási kedvencem volt, és már nagyon hiányoltam! :)

ada74

Postby ada74 » Sat Nov 21, 2015 3:31 pm

Kedves Anyeze és Zetkin :D
Köszönöm szépen hogy fordítjátok ezt a sorozatot is :notworthy:
türelmese várom a további részek feliratait :notworthy:
Ada :D

Mamoca13

Postby Mamoca13 » Sat Nov 21, 2015 4:29 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!!
Nagyon örülök, hogy az 1-ső rész felirata már elkészült, :dance: köszönöm szépen a gyors munkátokat :D .

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Nov 21, 2015 8:04 pm

Sziasztok kedves Anyeze és kedves Zetkin ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm az első rész feliratát. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Edini

Postby Edini » Sat Nov 21, 2015 9:59 pm

Aaaaaa már nagyon vártam, köszönöm szépen az első részt!! :D :D :D

gyomar

Postby gyomar » Sun Nov 22, 2015 6:49 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon szépen köszönöm nektek az első rész feliratának fordítását. :clap:
So Ji Sub pedig változatlanul hihetetlen. :wub:
Szép hétvégét kívánok mindenkinek.
gyomar :-)

anyeze

Postby anyeze » Sun Nov 22, 2015 7:15 am

Kedves Mindenki! :D
Elnézést kérünk, hogy nem reagáltunk a köszönetekre, de a hétvége mindkettőnknek zsúfolt, a fordítással is el vagyunk maradva kissé, ezért további türelmeteket kell kérjük. :-)

Mindenkinek nagyon szívesen az első részt! Igyekszem ma éjszaka befejezni a 2. epizódot, vagy ha ma nem sikerül, akkor holnap éjjel.
Köszönjük az eddigi türelmet és a kedves szavakat!
Szép vasárnapot, kellemes dorámázást kívánunk Nektek! :tv:
Image

zakurochan

Postby zakurochan » Sun Nov 22, 2015 8:45 am

Nagyon szépen köszönöm az 1. rész feliratát! :notworthy:
Eddig nagyon tetszik a sztori. SJS fürdése... :w000t: :heart: :heart:
Kitartást, nem sietünk sehova, az a lényeg, hogy lesz/van hozzá felirat. :thumleft: :D

Kati

Postby Kati » Sun Nov 22, 2015 9:02 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon örülök, hogy csatlkoztam hozzátok, köszönöm az első rész feliratát!
Jó sorozat lesz az Oh My Venus, már az első rész megfogott, többször is hangosan nevettem, kíváncsian várom a folytatást, és látom, sokan vagyunk ezzel így.
Jó munkát a továbbiakhoz, csak így tovább!
zetkin94 wrote:Kedves Kati! Felétek ilyesmiket csiripelnek a madarak? :-)
Ha nem lettem volna benne a fordításainkban, akkor mondanám (és tudod mit? mondom is!), hogy bizony-bizony, hiba volt kihagynod őket, és nem azért mert ügyesen dolgozunk (bár, ez is jól esett :w00t: ), de tényleg van közte nem egy, ami nálam is viszi a pálmát. De még semmi nincs veszve, bepótolhatod. :-)
Ha pedig most itt leszel majd velünk, annak igazán örülünk!

És hogy a múltkorira is reagáljak: be fogom pótolni, van olyan általatok fordított sorozat, amely már a "megnézni" listámon is fenn van.

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Sun Nov 22, 2015 10:01 am

Köszönöm nektek a sorozat fordítását. :notworthy: Én egyenlőre gyűjtögetek. :roll Már ameddig féken tudom tartani a kíváncsiságomat. :unsure: És nagyon köszönöm a hozzászólásokat, élvezettel olvasom a véleményeket, belenézek a spojlerekbe. Ezek a fórumok, beszélgetések életre keltik a sorozatot. :wub:

NaRa5

Postby NaRa5 » Sun Nov 22, 2015 10:53 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon köszönöm a sorozat első részét! Tegnap este megnéztem, Shin Min Ah szerintem csodálatosan szép, nagyon szeretem a sorozatait is, mindet láttam, ez sem maradhat ki természetesen! Nagyon közel áll a szívemhez a színésznő, boldogan fogom veletek együtt követni a dorama további részeit!!!

Bondgirl

Postby Bondgirl » Sun Nov 22, 2015 10:58 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Köszönöm az első feliratot,megörültem hogy a Master's Sun-os csapat vette szárnyai alá ezt a sorozatot :dance: :D
Valószínűleg többször fogom megnézni részenként(felirat nélkül és felirattal)mert én nem tudok SJS-ra várni :whistling: :wub: ,de ahogy látom nem vagyok egyedül ezzel :D Jó munkát és kitartást nektek! :-)

Rosarium

Postby Rosarium » Sun Nov 22, 2015 6:15 pm

Köszönöm szépen az első feliratot! Már viszem is, "mint kutya a tollsöprűt"! Alig várom, hogy megnézzem! :salut: Szeretettel Rosarium

mikaz

Postby mikaz » Sun Nov 22, 2015 9:10 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Végre magyarul is meg tudtam nézni az első részt! Eredetiben is szuper volt, de többnyire csak néztem, és örültem, hogy látom a kedvenc színészeimet! Így viszont minden a helyére kerülhetett, és értem is. Köszönöm! :wub:
Ritka jó kezdés! Általában 3-4 rész is kell, mire behúz egy sorozat. Itt az első perctől minden rendben van:színészek, zene,humor,történet! :D
Hogy mennyire igaz, íme a film első meghatározó betétdala és egy szuper videó:Beautiful Lady
Csatlakozom mindenkihez, aki SJS és SMA rajongó!
:offtopic: Bori8, Te esetleg nem a hotspicyramen fedőnevű csapat Borija vagy? Ha igen,akkor itt is hálás köszönet: A YANG -So ji Sub oldalért a blogotokban! Ha tévedtem, akkor viszont ajánlom a figyelmedbe, Ji Sub rajongóknak kötelező olvasmány! :thumleft:
Last edited by mikaz on Mon Nov 23, 2015 2:01 pm, edited 1 time in total.
ImageImage

anyeze

Re: Oh My Venus [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby anyeze » Sun Nov 22, 2015 10:29 pm

Mindenkinek szívesen az első rész feliratát, s íme itt a második!

Jó szórakozást kívánunk!
Image

jutka12

Postby jutka12 » Sun Nov 22, 2015 10:54 pm

és igeeeen!
itt van a 2. részé is!
köszönöm!
máris megnézem, friss, ropogós! ;-)

kirima

Postby kirima » Sun Nov 22, 2015 11:09 pm

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: Nagyon-nagyon-nagyon köszönöm a 2. részt és természetesen az első feliratát is.
Türelmetlenül kíváncsi vagyok ezért most nézem meg.
Nekem nem LIMO-m van, hanem WITH-em : a felírat tökéletes hozzá :notworthy: :notworthy:

Bori8

Postby Bori8 » Sun Nov 22, 2015 11:20 pm

mikaz wrote: :offtopic: Bori8, Te esetleg nem a hotspicyramen fedőnevű csapat Borija vagy? Ha igen,akkor itt is hálás köszönet: A YANG -So ji Sub oldalért a blogotokban! Ha tévedtem, akkor viszont ajánlom a figyelmedbe, Ji Sub rajongóknak kötelező olvasmány! :thumleft:

Kedves Mikaz! Nem én vagyok a hotspicyramen fedőnevű csapat Borija. :) Köszönöm szépen a blog ajánlást, eddig nem hallottam róla, mindenképp megfogom nézni magamnak, hisz Ji Sub rajongó vagyok! :D :wub:

Carmi

Postby Carmi » Mon Nov 23, 2015 7:30 am

Második, második! Hurrá!!! Köszönöm, lányok! :wub: Én is már nagyon vártam. Este meg is nézem, és persze felirat nélkül a mai harmadikat is. Élvezethalmozáááááááááááááááááás! :dance: :D

gyomar

Postby gyomar » Mon Nov 23, 2015 9:18 am

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 2. rész feliratának fordítását. :notworthy:
gyomar :-)

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Nov 23, 2015 11:36 am

Köszönöm szépen a 2. részt :)

zakurochan

Postby zakurochan » Mon Nov 23, 2015 1:06 pm

Köszönöm a 2. rész feliratát is! :notworthy:
Im Woo Shik már-már olyan idétlenül pofátlan, hogy az már nekem aranyos. :D Ahogy felajánlotta Kang Joo Eunnak, hogy öntse le amivel csak akarja... :lol

Timi

Postby Timi » Mon Nov 23, 2015 2:21 pm

Hálásan köszönöm a sorozat első két részének feliratát! :cheers:

onna

Postby onna » Mon Nov 23, 2015 3:11 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Örülök, hogy ismét együtt a nagy csapat a fórumon és ez a fordításaitoknak köszönhető. Most is jó beszólások, megjegyzések fogják tarkítani a filmmel kapcsolatos élménybeszámolót. Dupla élvezet lesz veletek tartani! Üdv mindenkinek a fedélzeten! Úgy látom, buli van......

Carmi

Postby Carmi » Mon Nov 23, 2015 8:39 pm

Atyám, láttátok a harmadik részt? Láttátok? Esz-mé-let-len!!! :dance: :dance: :dance:
Hogy ezt mennyire lehet élvezni még szöveg nélkül is! Hihetetlen! Olyan jók együtt, So Ji-sub és Shin Min-ah sziporkáznak, de tényleg. És ahogy ez a pasi nézni tud... és a humora az egésznek, és ahogy az ügyvéd kisasszony jól odamondogat mindenkinek, az egész annyira jól el lett találva, igazi KINCS!
Így el se fogok aludni... :mrgreen:

onna

Postby onna » Mon Nov 23, 2015 9:03 pm

Én is most nézem Carmi. Igen, ahogy SJS nézni tud...............wauuuuuuuuuuu. Szegénykém a filmes edzéstől jól lefogyott: ez főleg az arcán látszik.
Az a két ránc a szája szegletén bár nagyon férfias, csak nem ártana felszednie pár kilót, mert akkor nem lenne ilyen nyúzott az arca. (Néha az az érzésem támadt, hogy egy SJS álarcot tett SJS az arca elé.)
Nagyon jó a 3. rész, már majdnem a végére értem, de nem álltam meg, hogy ne jelezzem az észrevételeimet, meg azt, hogy engem is megfogott a játékuk: mert csak úgy sziporkáznak. Az Arang óta nagyon kedvelem ezt a színésznőt is, mert nagyon jól játszik. De a többi szerepben is csupa sztár van (akik főszereplők voltak más filmekben korábban). Eszméletlen jó a szereposztás.

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Nov 23, 2015 9:25 pm

Először is, Mindenkinek nagyon szívesen!

Bondgirl, én tudnék várni So Ji-sub-ra, csak tudnám biztosan, hogy megérné. :w00t:
Mikaz, köszi a videót és a számomra új információt is!
Bizony Onna, buli van!!! Jó hogy betévedtél :-) Én azt hittem az a két kis ránc már az évek játéka. Mindenesetre, ha nekem úgy kellene "mászkálnom" azon a nyújtón, ahogy Ő teszi, valószínűleg nem csak két ránc lenne az arcomon :-)
Carmi, volt szerencsém egyenesben megnézni a harmadik részt, és úgy ahogy mondod! Jaj, most aztán tényleg nehéz lesz kivárni hozzá a feliratot!
A párosunk... nagyon jó együtt. Az elején még kicsit fanyalogtam Shin Min-ah miatt, mert annyira nem voltam odáig vele, jó volt-jó volt, de..., Aztán úgy gondoltam, So Ji-sub majd elviszi őt is a hátán. És tessék!! Nagyon jól játszik ez a lány :-) Tökéletesen egyenrangú fél. Nagyon tetszik, hogy ekkora szája van, végre egy határozott nő :-) És az a csípő mozdulat :tv:
És végre! Érzem a koreai humort!!! Ezzel is gondom volt idáig. Igen kevés alkalommal tudtam jóízűen nevetni a humorosnak szánt jeleneteken, de ez most nem így van. Már eddig is mulattam párszor, de a harmadik részt látva, így felirat nélkül is nagyot nevettem.

Különben, nekem nagyon tetszik Shin Min-ah ilyen "ducin". Abban a jelenetben, amikor a TV. előtt alszik, különösen szép a pofikája. Ma már nem, mert kissé fáradt vagyok, de majd később megpróbálom kivenni ezt a filmkockát, és beteszem ide.
Akárhány sorit látok is, mindig meg tudnak lepni a hűségükkel. 15 év együtt járás, és mégsem kezdenek semmit az életükkel közösen! Hát, nem tudom hány ilyen pár van nálunk :D

Valóban nagy dicséret illeti a maszkmestereket!

anyeze

Postby anyeze » Mon Nov 23, 2015 9:53 pm

Jaj de jó, indul a traccs party!!!
Engem ugyan az első rész nem vett meg kilóra, de szép lassan belerázódtam a sorozat hangulatába, és egyre jobban tetszik.
Én Shin MIn Ah-t én nem láttam eddig semmiben, és most nagyon fura nekem, mintha két színésznőt látnék a fiatalkori és a jelenlegi Joo Eun szerepében (ez határozott dicséret a részemről :salut: ). Viszont érdekes, hogy végre egy önérzetes, határozott nőt mutatnak főszereplőként, de nem olyan értelemben, mint az IOTL-ben volt Gong Hyo Jin, hogy idegesítően önző is egyben. Eddig nagyon tetszik a természete.
Az ex-pasija pedig... Érdekelne hogy Ti hogyan látjátok őt. Nekem szinte rokonszenves. Én úgy érzem, tényleg nem akarja megbántani a lányt, valahol szereti is még, de túl régen vannak már együtt úgy, hogy közben nem fejlődött a kapcsolatuk, természetes hát, hogy az érzelmeik elcsendesedtek. Kifejezetten bűnbánónak tűnik, próbálná megkönnyíteni a szakítást a lánynak, ami nagyon emberivé teszi. Más ez, mint amit a dorámákban megszoktam. Bár vannak helyzetek, amikor akár megjátszottnak is tűnhetne, nekem mégis őszintének hat. (Persze ha kiderül, hogy előbb szűrte össze a levet a főnök csajjal, mint hogy a gyűrűt visszaadta, az azért sokat ront a szememben!) A lányon sem az látszik, hogy a szerelmi csalódás emészti, inkább csak szégyelli magát, kínos szituációkba keveredik, de ha túllépne ezeken, valószínűleg ő is ráébredne, hogy ideje volt kilépni a kapcsolatból (mint ahogy már meg is fogalmazta, hogy nem dobták, hanem ő számol le érzelmeivel). Kíváncsi vagyok a folytatásra, és nagyon remélem, hogy John Kim már azelőtt beleszeret főhősnőnkbe, hogy elkezdené visszanyerni régi alakját.

Én ugyan megfogadtam, hogy nem nézem meg felirat nélkül, mert elvész a meglepetés ereje, ha a párbeszédek megismerésekor már tudom mi lesz a következő képsor, de olvasva a hozzászólásokat, lehet, hogy ma kivételt teszek :-)
Image

Carmi

Postby Carmi » Tue Nov 24, 2015 8:19 am

Már itt is van az angol felirat a tegnapi részhez. Helyes. Este jöhet, meg a mai rész felirat nélkül, aztán az édes várakozás a magyar feliratokra, közben komment-böngészés, írogatás... ezt nevezem!!! :D

Az jutott eszembe tegnap este, amikor MÁSODSZOR (!) néztem meg a friss részt, hogy az lesz esetleg a csavar, hogy 1. nagyszájú leányzónk nem bízik abban, hogy őt lehet szeretni, ő fogalmazott úgy, hogy elvesztette a szépségét, 2. a bolond pasi meg azzal kezdte az ismerkedésük elején, hogy a gyengéje a rászorultak pátyolgatása... vagyis nem fog neki hinni a lány. Maga miatt se, a férfi szavai miatt se. Hogy őt ne szánja senki!

A szuper pasi fogja üldözni a ducit, mert már most is bámulja, nem lesz itt lefogyás, amikor már indul az üldözés, meglátjátok, és fordított logikával a ducikánk fog menekülni a menőmanónk elől. Érdekes, fordított logika, és akkor előjöhet a belső szépség kérdése.

Ez a két színész el tudja hitetni velünk, hogy a világunk nem olyan, amilyen, hogy nem a külső értékek, a test és a pénz "szépsége" a mérvadó, hanem a rejtőzködő belső szépség. Jó lesz álmodozni. Végül is, ilyen is lehet a világ. Ha van, amit szeretek a koreai sorozatokban, az pont az, hogy ha idealizálnak, néha nagyon szépen teszik. Hála érte. :notworthy:

És Anyeze, igazad van, az ex-pasi...
Sajnálja ő is, hogy így történt, és érdekeset mondott az étteremben, amikor szakítottak: hogy Joo Eun mindenáron a jog Hamupipőkéje akart lenni, a legszebb és legintelligensebb ügyvéd, és a visszajátszásokban elég nagy adag nagyképűség volt a lány szavaiban, tehát, nagy árat fizetett, mert túl nagyra tört, és a srác is szenvedhetett ettől a nagyravágyástól, a sráccal is fizettette a saját árát. Mindig a maximumra törekvés, együtt töltött idő alig, le se feküdtek egymással, szerintem legalábbis nem, 15 év, ez így abnormális, még Koreában is. Remélem, a lány rá fog jönni, hogy igen nagyokat hibázott ő is. Örülnék, ha erre is figyelnének, mert így lenne csak kerek.

zakurochan

Postby zakurochan » Tue Nov 24, 2015 8:34 am

Én is gyenge voltam tegnap, muszáj volt belenéznem a 3. részbe. :whistling:
Ahogy elnézem a karakterek egyre jobbak és jobbak. IWS nekem se ellenszenves és teljes mértékben megértem azt, hogy ki akart lépni egy kihűlt kapcsolatból. Egyedül OSJ miatt volt bennem azaz érzés, hogy ezek ketten mennyire alávágtak KJE-nek. Régen barátok voltak, tényleg egy pasi miatt teszi/tette ezt. Elcsábította IWS-et, hogy KJE is érezze, amit ő érzett? Lehet közhelyes, de nekem mèg mindig többet ér egy olyan barát, aki mindig mellettem áll, mint egy olyan pasi, aki teszi a szépet, de a hátad mögött más csajnak duruzsol. :crazy:
Viszont a parkolós résznél tegnap kinyúltam. XD Mintha magamat láttam volna első vezetés órán :mrgreen:
Itt is azt szűrtem le, KJE-nek megszólalt a lelkiismerete, nem hagyta ott had szenvedjen, hanem segített neki. Kíváncsi vagyok elindul-e majd a cicaharc, ha KJE esetleg visszanyeri az alakját? Bár azt veszem észre, hogy IWS még mindig érez valamit KJE iránt. Vagy csak a 15 évnyi kapcsolat után megmaradt ragaszkodás jelei ezek? :scratch: Ha nem is szerelmet, de valamit mèg érez KJE iránt. :whistling:
SJS-ot meg olyan jó ilyen szerepben látni. :w000t:
Teljes mértékben ott a kémia KYH és KJE között. És végre nem egy bunkó csebolt kaptunk! (bár ez kiderült már az előző 2 részben is :D ) Én kinézem belőle, hogy beleszeret már ilyen dundin KJE-be.
Örülnék neki, ha ezzel is azt sugalnák az embernek, hogy nem kell nádszál vékonynak (vagy hej, de gyönyörűnek khm :offtopic: She was pretty...) lenned, hogy valakinek bejöjj. A média által felhájpolt tökéletes alak és kinézet miatt sajnos a Világon nagyon sokan érzik azt, hogy ők nem tökéletesek. :glare: Pedig ez mekkora egy hülyeség! :thumbdown:

mikaz

Postby mikaz » Tue Nov 24, 2015 8:53 am

Köszönöm a 2. rész fordítását, s a gyors tempót külön is! Nagyon jól indul a sorozat és pazar a szereplőgárda. A 2. részben már néhány titokról kezd lehullni a lepel. A két főszereplő változásai kissé meglepetésként értek. Shin Min A gödröcskék nélkül, So Ji Sub pedig ráncokkal a szája mellett. Így is nagyon szépek mindketten, főleg,hogy a színésznőnél ez csak átmeneti. A mellékszereplők közül a nagyira térnék ki. Több filmben, sorozatban láttam, többek közt ő volt a Brilliant Legacy -ban is a nagyi. Ban Hyo-Jung nagyszerű színésznő.
Shin Min A 19 évesen már tökéletes alakítást nyújtott a Ja Du és Yeva által fordított Punch sorozatban. A patrtnere ott Joo Jin Mo.Nagyon tanulságos, kedves történet.
Másik kedvencem tőle, vele a Jackimi által fordított A barátnőm egy gumiho. A történet alapja meseszerű, de a színészek játéka fergeteges. Itt a partnere Lee Seung Gi. Csuda pofák mindketten! De most,hogy belegondolok, minden magyarul is elérhető sorozatát láttam, s mindegyik maradandó élmény volt.
Zetkin, Te sem fogsz csalódni benne! Én inkább annak örülök,hogy méltó partnere van SJS-nak.
Anyeze, szerintem Kang Joo Eun megnyerő személyisége miatt a vonzódás korábban ki fog alakulni Kim Young Ho részéről is. Gondolom a szép, de üres hölgyeket John Kimként már épp eléggé kiismerte, hogy rájöjjön nem a külső a legfontosabb.
Megvárom a 3. rész fordítását,bár elég lelkesen írtatok róla, de mégis felirattal az igazi. Inkább azzal nézem többször. Olyan nagyon vártam ezt a sorozatot, hogy ennyi türelem még belefér. :wub:
ImageImage

jmlnike

Postby jmlnike » Tue Nov 24, 2015 5:23 pm

köszi a feliratot :):):)

jmlnike

Postby jmlnike » Tue Nov 24, 2015 5:33 pm

Elnézést, lehet hogy hülye kérdésem lesz, de honnan töltitek le a felirathoz a filmet? az asiatorrenten sem találom :( Előre is köszönöm a segítségt :salut:

anyeze

Postby anyeze » Tue Nov 24, 2015 5:48 pm

jmlnike wrote:Elnézést, lehet hogy hülye kérdésem lesz, de honnan töltitek le a felirathoz a filmet? az asiatorrenten sem találom :( Előre is köszönöm a segítségt :salut:

Itt nincsenek hülye kérdések, ne aggódj! :-)

Ott van az oldal alja tájékán - magam sem értem, hogy miért tesz előre olyan címeket, amik nem számítanak pontos találatnak... :nuts:
Mikaz megtalálta a rutrackeren is...
Image

jmlnike

Postby jmlnike » Tue Nov 24, 2015 5:53 pm

anyeze wrote:
jmlnike wrote:Elnézést, lehet hogy hülye kérdésem lesz, de honnan töltitek le a felirathoz a filmet? az asiatorrenten sem találom :( Előre is köszönöm a segítségt :salut:

Itt nincsenek hülye kérdések, ne aggódj! :-)

Ott van az oldal alja tájékán - magam sem értem, hogy miért tesz előre olyan címeket, amik nem számítanak pontos találatnak... :nuts:
Mikaz megtalálta a rutrackeren is...

Köszönöm szépen :D :w00t: :w00t: :w00t:

unni2011

Postby unni2011 » Tue Nov 24, 2015 6:36 pm

Óh, Jmlnike, de régen láttalak már! :-) Tudtad, hogy megnősült a nyáron a régi "avatarod", Bae Yong-joon? /Én is csak mostanában olvastam róluk./ :mrgreen:

Kedves Anyeze és Zetkin, köszönöm szépen a 2. feliratot is! :cheers: :wub:
Nagyon tetszett ez a rész is.
Már nagyon várom a "hűtlenek" meglepődését, amikor is majd kitudódik, hogy ki fia-borja is Kim Young-ho. :O Igaz, hogy a származását még most nagyon rühelli, de biztosan eljön az idő, amikor ez már nem így lesz. :-)

So Ji-sub a rajongók áradatában... a videó 35:12 percénél kezdődik az ő része. Aranyosan mókáznak is Shin Min-avel. :P
https://www.youtube.com/watch?v=b8cbDWltkZo
Néhány fotókivágás ízelítőként... :wub:

Image
Image
Image
Image
ImageImageImage

civiseva

Postby civiseva » Tue Nov 24, 2015 6:55 pm

Kedves Anyeze és Zetkin

Végre eljött a pillanat, amikor újra SJS feliratot köszönhetek meg, már nagyon régen várok erre.
Azért valamennyire erős maradtam, mert egyszerre néztem meg a két részt. Nekem is jobban tetszett a második, aminek a végére teljesen be is indult a történet. Persze az elsővel sem volt semmi baj, mert egy percig sem éreztem vontatottnak. Sok más történettel több részen keresztül barátkozom, most viszont nem így történt.el
A főszerplő páros természetesen teljesen jó választás. SMA nagyon jól játszik. Egy percig sem kell szánalomra méltónak éreznünk, mert ő sem érzi annak magát. Az viszont érdekes, hogy egy ilyen hosszú, 15 éves kapcsolata szinte csak lóg a levegőben. Talán tényleg eljött a váltás ideje, mert ennyi idő alatt (még ha Koreában is vagyunk) legalább az együttélésig el kellett volna jutniuk.
SJS sohasem okoz csalódást, ezt a fanyar humorú, csipkelődő karaktert is nagyon jól hozza, ez civilben is közel áll hozzám.

Felírattal minden más, de azt hiszem, hogy egy kis mindent a szemnek leselkedés sosem árt a következő részek előtt. Természetesen én sem álltam meg, és már most várom a következő csomagot, mert azt hiszem, hogy maradok a dupla részeknél.

anyeze

Postby anyeze » Tue Nov 24, 2015 8:27 pm

Ami John Kim-et illeti, biztos vagyok benne, hogy kövér volt! Nem véletlen, hogy a vakrandin a lány is szóba hozta, hogy ez a pletyka járja róla!
Kíváncsi vagyok, lesz-e olyan rész, amikor So Ji Sub-ot maszkírozzák majd kövérré... :w00t: Persze lehet, hogy csak gyerekkorában volt gondja a súlyával, ami a lábsérülése miatt érthető is lenne.
Visszatérve a maszkírozásra, az egyetlen ami feltűnt, hogy nem mindig egyformára sikerül. Néha nagyobb SMA tokája, máskor meg szinte alig látszik az arcán, hogy súlyfeleslege lenne... Egyszer kétszer már azt hittem, fogyásnak indult, mire aztán újra nagyobb zsírpárnácskák (azaz szilikon- ... :mrgreen: ) kerültek az álla alá. :P

Nagyon szívesen Mindenkinek a feliratokat!!! :-)
Image

anyeze

Re: Oh My Venus [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby anyeze » Thu Nov 26, 2015 11:07 pm

Fent van a 3. rész felirata!

Mindenkinek jó szórakozást! :-)
Image

unni2011

Postby unni2011 » Thu Nov 26, 2015 11:39 pm

anyeze wrote:Fent van a 3. rész felirata!

Mindenkinek jó szórakozást! :-)

Köszönöm szépen! :wub: Szupergyorsak vagytok! :cheers: :dance:
Image
ImageImageImage

jutka12

Postby jutka12 » Fri Nov 27, 2015 12:28 am

köszönöm kedves Anyeze a 3. rész feliratát is! :-)

Return to “Subtitles”