D-Day [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
cloverwl

D-Day [Hungarian Subs] (Complete)

Postby cloverwl » Sat Oct 03, 2015 2:03 pm

Címek: D-Day
Rendező: Jang Yong-Woo
Író: Hwang Eun-Kyung
Csatorna: JTBC
Részek száma: 20
Sugárzási idő: 2015. szeptember 18 - november 21. (péntek-szombat 20:40)

Tartalom:

Mi történik egy pusztító természeti katasztrófa következtében? Mikor egy földrengés sújtja Szöult, egy orvosi csapat próbál segíteni a túlélőkön és helyreállítani a rendet a megbénult városban. Lee Hae Sung (Kim Young Kwang) egy sebész, aki a katasztrófavédelmi orvosi csapatot vezeti és a sérült embereket helyezi előtérbe a pénz helyett. De ez az önzetlen megközelítés ellentétbe helyezi a rideg, számító sebésszel, Han Woo Jin-nel (Ha Seok Jin). Jung Ddol Mi (Jung So Min) egy ortopéd rezidens, aki beleesik a káoszba, amint először Szöulba érkezik, míg Ahn Dae Gil (Lee Sung Yeol) egy törődő fiatal orvos, aki a csapat legfiatalabb tagja. Képesek az orvosok, akik a tragédia frontvonalán vannak, segíteni a városnak helyreállni a pusztító esemény után?

Kapcsolódó blog, ahol minden felirat megtalálható a sorozathoz: http://inspiringgeneration.blogspot.hu/ ... abel/D-day

A feliratok az alábbi verzióhoz készültek, de a Viki.com és többi videós oldalon levő videóhoz is jók.
https://avistaz.to/torrent/36994-d-day-e01-xvid-with

D-Day E01 hun sub.srt
(69 KiB) Downloaded 534 times
D-Day E02 hun sub.srt
(63.64 KiB) Downloaded 357 times
D-Day E03 hun sub.srt
(49.58 KiB) Downloaded 481 times
D-Day.E04 hun sub.srt
(55.77 KiB) Downloaded 477 times
D-Day.E05 hun sub.srt
(64.26 KiB) Downloaded 452 times
D.Day.E06 hun sub.srt
(65.41 KiB) Downloaded 400 times
D-Day.E07 hun sub.srt
(58.78 KiB) Downloaded 444 times
D-Day.E08 hun sub.srt
(63.13 KiB) Downloaded 441 times
D-Day.E09 hun sub.srt
(68.81 KiB) Downloaded 459 times
D-Day.E10 hun sub.srt
(71.3 KiB) Downloaded 436 times
D-Day.E11 hun sub.srt
(60.43 KiB) Downloaded 449 times
D-Day.E12 hun sub.srt
(54.42 KiB) Downloaded 445 times
D-Day.E13 hun sub.srt
(65.03 KiB) Downloaded 436 times
D-Day.E14 hun sub.srt
(68.52 KiB) Downloaded 282 times
D-Day.E15 hun sub.srt
(68.79 KiB) Downloaded 425 times
D-Day.E16 hun sub.srt
(72.96 KiB) Downloaded 404 times
D-Day.E17 hun sub.srt
(63.12 KiB) Downloaded 411 times
D-Day.E18 hun sub.srt
(55.6 KiB) Downloaded 261 times
D-Day.E19 hun sub.srt
(73.36 KiB) Downloaded 376 times
D-Day.E20 hun sub.srt
(61.19 KiB) Downloaded 390 times
Last edited by cloverwl on Tue Dec 22, 2015 11:24 pm, edited 27 times in total.

gilnis

Re: D-Day [Hungarian Subs] 01/20

Postby gilnis » Sat Oct 03, 2015 2:09 pm

KÖSZÖNÖMMM!!! :salut:

Kitaláltad a gondolatomat, éppen ma terveztem elkezdeni ezt a sorozatot! Nagyon szépen köszönöm, Niki! :) Annyira kíváncsi vagyok!! :w00t:
ImageImageImage

cloverwl

Postby cloverwl » Sat Oct 03, 2015 2:21 pm

Örülök, hogy máris van, akinek tetszik a választásom :) Sajnos sokat kellett várni az első részre, és így most le is vagyok maradva, de ahogy tudom, igyekszem behozni a lemaradást :)
Szerintem izgalmas sorozat lesz, remélem igazam lesz :)

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Oct 03, 2015 2:25 pm

Nagyon, nagyon szépen köszönöm az 1. rész feliratát! :D
Nem tudtam megállni, hogy ne nézzem meg az első 5 részét koreaiul :D Hiába próbáltam, egyszerűen nem ment. Egy igazán egyedi történetet hoztak össze, és a földrengéses jeleneteket eszméletlenül jól megoldották. Valami hihetetlen. Egy szóval nekem nagyon bejön a sorozat :wub: Köszönöm még egyszer a feliratot! :)
Fordítás alatt: Northern Limit Line, Duel
Elkészült: God's Quiz 1-2. évad, Bad Guys, Missing Noir M, Vampire Detective, No Tears for the Dead, The Secret Scandal – Norigae, National Security
Tervezett: Bad Guys: Age of Evil
Honlapom: http://koreandramas.esy.es

Vicacica

Postby Vicacica » Sat Oct 03, 2015 2:30 pm

Kedves Cloverwl :)

Igen, igen és igen :D :D Éppen a napokban panaszkodtam, hogy nem tudom nézni ezt a sorit,mert nem fordítja senki :) Nagyon, nagyon köszönöm :) Bárcsak minden kívánságom így teljesülne :D :notworthy: :notworthy:
ImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sat Oct 03, 2015 2:55 pm

cloverwl wrote:Sajnos sokat kellett várni az első részre, és így most le is vagyok maradva, de ahogy tudom, igyekszem behozni a lemaradást :)
Szerintem izgalmas sorozat lesz, remélem igazam lesz :)

Igen, a Viki elég későn kapta meg a jogot a fordításhoz. Épp figyeltem, csütörtök körül még csak kettő felirattal voltak meg, de mára már elkészültek a tegnap adásba kerülttel is - jól rákapcsoltak! :O :thumleft: A fő, hogy megkapták a jogot, és hála neked még magyar felirat is lesz! :dance:

Biztos, hogy nem mindennapi lesz, már csak amiatt is, mert ezt nem élőben forgatják - már elkészültek az egésszel!! 8)
ImageImageImage

Gustty

Postby Gustty » Sun Oct 04, 2015 6:00 am

Sziasztok mindenki,főleg a cloverwl fordító!
http://freekordramas.blogspot.hu/2015/09/d-day.html itten kisebb méretben megtalálható a film.
Köszönet a gyors fordításért,izgalmas történet.... :salut:

Vicacica

Postby Vicacica » Sun Oct 04, 2015 12:02 pm

sziasztok!

Megnéztem az első részt :D Én ezt nagyon imádom :D :D
ImageImage

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sun Oct 04, 2015 3:27 pm

Kedves cloverwl!

Köszönöm az első részt! :wub: A színészeket ismerem benne és szeretem a katasztrófafilmeket, úgyhogy nálam befutó lesz ez a sorozat is! Örülök, hogy belevágtál! Sok sikert hozzá! :thumright:
Image
Folyamatban: Dating on Earth, Ando Lloyd, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Prequel, The Kodai Family

ada74

Postby ada74 » Sun Oct 04, 2015 5:48 pm

Kedves cloverwl!
Köszönöm szépen,hogy belevágtál ebbe a sorozatba :notworthy:
Kíváncsian várom a folytatást :dance:
üdv :Ada

Summi

Re: D-Day [Hungarian Subs] 02/20

Postby Summi » Mon Oct 05, 2015 2:34 pm

Szia Niki :D

Húúú nagyon örülök , h belevágtál ebbe a sorozatba ,még nem láttam koreai katasztrófafilmet csupa izgalom ez az egész , sok sok köszönet a feliratokért :heart: :cheers:

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Oct 05, 2015 4:36 pm

Szia kedves cloverwl ! ! !

Hálásan köszönöm :notworthy: a sorozat választását és annak első két feliratát. :cheers:

ada74

Postby ada74 » Mon Oct 05, 2015 5:20 pm

Köszönöm szépen a 2.-részt :notworthy: :dance:

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Oct 05, 2015 6:00 pm

Sziasztok!
Nagyon köszönöm a 2. részt :-D Nagyon tetszik együtt a két főszereplő :-D Mostani sorozatok közül nekem ők az első számú páros, pedig még semmi közeledés nincs ;-) A Srác haláli cukin néz a bunsankára mikor nem dühös rá éppen :-)
ImageImage

onna

Postby onna » Mon Oct 05, 2015 6:38 pm

Köszönöm a 2. részt. Már nagyon vártam, hogy valaki nekivágjon ennek a sorozatnak és fordítsa. Izgalmak elé nézünk....

gilnis

Postby gilnis » Mon Oct 05, 2015 6:51 pm

Vicacica wrote:sziasztok!

Megnéztem az első részt :D Én ezt nagyon imádom :D :D

Én is épp az előbb néztem meg, és bravo, bravo, bravo! :thumright: :thumright: :thumright: Csak így tovább!! :cheers:

A D-nap ugyan kicsit váratott magára, és az első rész még egy sima felvezető volt, de tökéletes arra, hogy megismerjük a szereplőket. :thumright:
Kíváncsi vagyok, összesen hány nap alatt játszódik majd a történet. Netalán egyetlen hosszú nap lesz a 16 rész, vagy a mentési munkálatok pár napos, hetes időszakát láthatjuk majd? :scratch:

Kim Young Kwangot nehéz nem szeretni, ami azt illeti... :D :heart: Már hét sorozatban (Plus Nine Boys, Secret Love, Love Rain, White Christmas, Take Care of the Young Lady, Worlds Within) láttam, de igazán nagy szerepben csak most először. Úgy megérdemli, hogy végre ilyet játszhasson!!!! :thumright: :wub: :thumright: :thumright:

Már látom, hogy az egyik jófej karakter ő lesz, pontosabban Hae Sung. Kicsit hasonlít Yongpalra a beteg rokon problémával, és hogy ő is tökös gyerek. :mrgreen: Máris bírom az ápolónő barátnéját is, Jinát és az ortopédrezidens csaj is szimpi. Ütős, lelkes kis csapatot fognak alkotni mindannyian. Woo Jin a kezdeti utálatossága után később remélhetőleg annál inkább szeretnivaló lesz. :wub: Dae Gilnek meg még sokat kell tanulnia :P de legalább már most is cukin néz ki... :mrgreen:

A csíkos öltönyösről megesküdnék, hogy negatív szereplő lesz, mint a Daemulban, de talán mégsem? :unsure: Hú, de jó lenne! :O :pray: Vagy a kialakult helyzeten fog nyerészkedni? :crazy: :thumbdown:

Nagyon köszi a második részt is, Niki!!!! :cheers: Már nézem is tovább!!! :w00t:
ImageImageImage

kendall

Postby kendall » Mon Oct 05, 2015 7:42 pm

Nagyon várós! Hálás köszönetem a fordításért!
Üdv. Kendall
Last edited by kendall on Sun Oct 11, 2015 1:38 am, edited 1 time in total.

gilnis

Postby gilnis » Tue Oct 06, 2015 7:31 pm

Azt a nemjóját, hogyan ért véget a második is!!! :shocked:
Borzalmas lehet a földrengés. Amikor az jelenti a veszélyt, amin állsz, és szó szerint nincs hová menekülni... :goggle: :faint: Lesznek itt izgalmak dögivel! :mrgreen: :dance: Hú, nagyon tetszett ez a része is!! :cheers:

Bár azt nem értettem, hogy az öcsike miért a bátyra neheztelt az anyjuk miatt. Az eddigiek alapján teljesen ok nélkül tette. :blink :unsure: Amikor azt mondta, Hae Sung hibája, azt hittem, azért mondja, mert ő műtötte, vagy hibáztatható volt, amiért nem volt jelen a műtét során. De így, hogy ő is és az anyjuk is sérült volt valószínűleg ugyanamiatt a baleset miatt? Hmm... :scratch:

Vicacica, egyetértek!!! Baromi jó a páros a legelső közös pillanatuktól kezdve! :thumleft: :thumleft: Sokkal jobbak, mint amire számítottam tőlük :O pedig mindkettőjüket láttam már remekelni! :thumright: :thumright: Csak úgy vibrál közöttük a levegő!! :w00t: :heart: A karakterek pedig marha jófejek és aranyosak. :wub:

Nagyon bírom Hae Sungot, de azért az olyan kijelentéseivel, hogy csak az számít, hogy a beteg életben maradjon, akármilyen maradandó károsodást is okoz neki, óvatosan kéne bánni. Annak a betegnek vannak jogai is... :roll Nyilván meglesz majd a háttérsztori, miért gondolkodik ilyen szélsőségekben, de nem szabad átesni a ló túloldalára.

Woo Jin iszonyú rugalmatlan, de az a főnöknő és a kórházigazgató gusztustalanok... :thumbdown: :foot: :foot:
ImageImageImage

vandi

Postby vandi » Tue Oct 06, 2015 7:38 pm

Engem pedig irigyeljetek, mert hétvégén élőben láttam Seong Yeol-t, én ő miatta fogom nézni. :D :D :D :D

gilnis

Postby gilnis » Tue Oct 06, 2015 7:41 pm

Hencegős! :mrgreen: Azért sem irigyellek! :P :P :P
ImageImageImage

vandi

Postby vandi » Tue Oct 06, 2015 7:53 pm

gilnis wrote:Hencegős! :mrgreen: Azért sem irigyellek! :P :P :P

dehogynemmmm :P :roll :P :roll

Vicacica

Postby Vicacica » Tue Oct 06, 2015 8:21 pm

vandi wrote:Engem pedig irigyeljetek, mert hétvégén élőben láttam Seong Yeol-t, én ő miatta fogom nézni. :D :D :D :D

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
ImageImage

gyomar

Postby gyomar » Thu Oct 08, 2015 10:09 am

Kedves cloverwl!
Nagyon szépen köszönöm a választásodat, illetve az első két rész feliratát.
Nagyon jó sorozatnak tűnik.
gyomar :-)

gilnis

Postby gilnis » Thu Oct 08, 2015 3:49 pm

Vajon Ddol Mi anno miért feküdt kórházban?

És Woo Jin minek a hatására változhatott meg? :O Miért pont ebbe az irányba? Olyan rideg, önző, és nem érdeklik a betegek, csak az, hogy be legyenek tartva a szabályok. Abszolút szabálykövető, s pont ez által embertelen. A lelkivilága ki tudja, valójában milyen, nem hiszem, hogy lelketlen lenne, és hogy így jól érzi magát, de kívülről, ill. az eredmény szempontjából rohadt érzéketlennek tűnik. Mindössze egy pillanatra mutatták, de látszott, hogy régen közvetlen volt, barátságos, törődött a körülötte lévőkkel. Bízom benne, hogy megint úgy lesz. Hae Sunggal olyan jó spanok lehetnének. :D
ImageImageImage

onna

Postby onna » Thu Oct 08, 2015 6:13 pm

Köszi Niki, hogy fordítod. Ma megnéztem mindkét részt. Eszméletlen jó a vége lezárása a sorozat első részének (amikor a kezével takarja el a zuhanó toronydarut) és másodiknak is (amikor a kanálisból feltör a víz és reped az úton a menekülők között az aszfalt, dől a tévé-torony). Ezek után nincs élő ember, aki ne lenne kíváncsi a folytatásra....

Vicacica

Postby Vicacica » Thu Oct 08, 2015 6:32 pm

gilnis wrote: Hae Sunggal olyan jó spanok lehetnének. :D

Szerintem azok is voltak!!
ImageImage

gilnis

Postby gilnis » Thu Oct 08, 2015 6:39 pm

Ugye, Onna?! :w00t: Ez megint olyan sorozat lesz, amit érdemes többször is megnézni, angol után magyarral is! :salut: :heart:
Niki, nagyon várom a folytatást! :w00t: :dance:

Vica: simán lehet, hogy így van! :thumright:

Image :heart: :heart: :heart:

gilnis

Re: D-Day [Hungarian Subs] 03/20

Postby gilnis » Sun Oct 11, 2015 11:11 am

Köszi, köszi, köszi a harmadik részt!!!!!!!!!!!!! :cheers:
ImageImageImage

gyomar

Postby gyomar » Sun Oct 11, 2015 3:12 pm

Szia cloverwl!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3. rész feliratának fordítását. :clap:

gilnis

Postby gilnis » Sun Oct 11, 2015 3:49 pm

Hát van is mit köszönni, mert nem egyszerű a szöveg... :goggle: Hálás köszönet érte, Niki!!! :notworthy:

A 3. rész után és a 4. előzetes fényében: WOW!!!! :w00t: Ha ez így folytatódik, imádni fogom ezt a sorozatot!!!! :cheers: :cheers: :heart: :heart: :heart:

Hozzá kell tennem, elég hihetetlen, hogy ilyen káoszban senki se legyen az utcán, kizárólag a kórházból kivonulók. :blink :blink A kétségbeesett emberek, a sérült emberek, az elveszett emberek, a károsultak... sehol senki.... :blink :blink :nuts:
És a kórházból is hol vannak az orvosok?! Mielőtt odament volna Hae Sung, nem volt ott senki?! Sőt, egy szem egészségügyi dolgozó volt?! :blink :nuts:
Na mindegy, a karakterek miatt nagyon szeretem a sztorit, úgyhogy a tárgyi hiányosságokkal egyelőre nem foglalkozom. :D

Hogyan bírnak a Japánok olyan közegben élni? :crazy: Arrafelé rendszeresek a földmozgások. Oké, megfelelő az építkezés, de akkor is. Érezni, és borzasztó félelmetes. Biztos, hogy nem tudnám megszokni. Gimis koromban egyszer szimulátorral ki lehetett próbálni milyen, és enyhén szólva nagyon kellemetlen volt. :goggle:

Ilyen körülmények között jócskán lesz mit átértékelniük a szereplőinknek... :pale: :fear: Annyira tisztán látni, hogy mi a helyes és mi nem... Hogy az összefogás milyen fontos, és mekkora ereje van, mennyi mindent el lehet általa érni. Hogy az emberiesség milyen felemelő érzés és milyen szükséges dolog... :heart:
ImageImageImage

cloverwl

Postby cloverwl » Sun Oct 11, 2015 4:35 pm

Nagyon szívesen :)
Most szabin leszek egy hétig, úgyhogy igyekszem majd behozni a lemaradásomat a sorozattal, remélem sikerülni fog valamennyire :)

Nem is tudom egy ilyen helyzetben ki járna a legjobban, nem szívesen lennék egy földrengés során se hídon, se metróban, se több emeletes épületben, ami rázkódik. De annak se sokkal jobb, aki épp lent sétál az utcán, vagy aki autóban ül. :cry:

További jó szórakozást mindenkinek a sorozathoz, már dolgozom a 4. részen :)

gilnis

Postby gilnis » Sun Oct 11, 2015 8:22 pm

Jajj, de jó hír, Niki!! :cheers: Sok kitartást kívánok! :rambo: Legszívesebben folyamatosan csak őket nézném. :wub: Egyrészt azonnal a szívemhez nőttek a szereplők :heart: másrészt annyira izgalmas!! :w00t: Nagyon klasszul oldották meg a földrengéses jeleneteket :thumright: egész hihetőek lettek. :fear: Amíg nem tudunk repülni, ilyen esetekben nincs menekvés. :crazy:
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Oct 12, 2015 7:06 am

Sziasztok!

Niki köszönöm a 3. részt már nagyon nagyon vártam. A napokban már D-day elvonási tüneteim voltak :D Nagy örömmel olvasom, hogy folyamatban a 4. rész :)

Gilnis igazad van meglepő, hogy senki nem volt az utcán, de őszinte leszek nekem ez fel sem tűnt míg meg nem említetted annyira magával ragadott ez a sorozat. A klinikára meg nem azt mondták,hogy már csak szűrő klinika??? Bár az is érdekes, hogy akadt benne beteg! Ez mondjuk nekem is feltűnt, hogy sehol egy másik orvos, de üsse kő elnézem nekik ezt a bakit :D

Imádom a katasztrófa filmeket :D :D Sorry lehet, hogy ez betegesen hangzik, de így van :roll :roll :whistling: :whistling: Az már csak hab a tortán, hogy orvosi story is pluszban!

Kim Young-Kwang és Jung So-Min együtt, pedig hatalmas :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
Kim Hyun-Sook a hugi :D :D Na őt is imádom :D

Kang Joo-Ran doktornőt, pedig nem értem elég hamar abbahagyta a gyereke keresését!
ImageImage

ada74

Postby ada74 » Mon Oct 12, 2015 10:39 am

Köszönöm szépen az újabb részt :dance: :dance: :dance:

gilnis

Postby gilnis » Mon Oct 12, 2015 3:02 pm

Vicacica wrote:Kim Young-Kwang és Jung So-Min együtt, pedig hatalmas :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Szerintem is!!! :cheers: :cheers: :cheers:

Az összevarrás.... XD XD :P :P :P XD XD XD Nem tehetek róla, de.... :tv:

Image

De nagyon-nagyon tetszenek külön-külön is!!!! :salut: Ddol Minál nincs lacafaca, nem ijed meg senkitől és semmitől! Ha neki valamit meg kell mondania, megmondja! :rambo: :thumleft: :thumleft: :thumleft:

Image

Vicacica wrote:Kang Joo-Ran doktornőt, pedig nem értem elég hamar abbahagyta a gyereke keresését!

Igaz, de talán inkább a munkára koncentrál, hogy a tehetetlenségtől és az aggodalomtól ne őrüljön meg? :crazy:
Vagy első a kötelességtudat? :scratch:
Én változatlanul ki nem állhatom :thumbdown: de a gyereke miatt sajnálom.
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Oct 12, 2015 6:01 pm

gilnis wrote:
Image

Igaz, de talán inkább a munkára koncentrál, hogy a tehetetlenségtől és az aggodalomtól ne őrüljön meg? :crazy:
Vagy első a kötelességtudat? :scratch:
Én változatlanul ki nem állhatom :thumbdown: de a gyereke miatt sajnálom.

ÓÓÓÓÓÓÓ ezek a képek :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Erről beszélek annyira jók együtt :D
Én nem tudom miért nem keresi, de én tuti ott járnám az utcákat és, ha kellene 10 körömmel kaparnék fel minden törmeléket, hátha ott van a gyerek!!
ImageImage

gilnis

Re: D-Day [Hungarian Subs] 04/20

Postby gilnis » Mon Oct 12, 2015 7:03 pm

Köszönöm a 4. részt!!! :cheers: :dance:

Miért szereted ilyen lopakodva feltenni? :mrgreen:
ImageImageImage

cloverwl

Postby cloverwl » Mon Oct 12, 2015 7:31 pm

Hogy nagyobb legyen a meglepetés :D

Megpróbálkozok az 5. résszel szerdára, ma már nem állok neki, csak holnap, és elvileg akkor el is fog készülni szerdára :-)

Blackfield

Postby Blackfield » Tue Oct 13, 2015 9:28 am

Kedves Cloverwl!
Beértem a sorozatot, igazán izgalmas, annak ellenére, hogy a szokásos sztereotipiák megvannak - de odaköti a nézőt a képernyő elé! 8)
Köszönöm a munkát és kitartást a továbbiakhoz! :thumright:

Image

Vicacica

Postby Vicacica » Tue Oct 13, 2015 2:51 pm

Nagyon köszönöm a 4. részt!!! :wub: :wub: :wub: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :dance:
ImageImage

gilnis

Postby gilnis » Tue Oct 13, 2015 3:16 pm

Hae Sung az elején.... :cry: :cry:

Ja, idáig elmaradt, de a tűzoltókat is csípem, nagyon :heart: meg kíváncsi leszek, mi lesz az újdonsült ukulelés vezérrel! :D

Dae Gil is kedvenccé fog válni azt hiszem, pillanatokon belül... :mrgreen: :heart:

Nem is tudom, mi tetszik jobban: a nagyszerű szereposztás (plusz jó színészi játék) vagy a remekbe szabott karakterek (nem úgy értem, hogy szimpik, persze, vannak azok is köztük, hanem kidolgozottak, rétegzettek!). :thumleft: :thumleft: :thumleft:

Ezt a kórházigazgatót remélem, hogy előbb-utóbb meglincselik! :cussing: :cussing: :cussing:

Több mint irritáló :crazy: azt hallgatni, hogy a kórház milyen tehetetlen és rossz állapotban van, azok után, hogy a másik szó szerint a fejükre dőlt, és összeomlott. :x :x :x

Woo Jinra vagyok még nagyon kíváncsi. :O Ő személyesen hibázhatott a műtét alatt, vagy tudja, hogy kicsoda hibázott, de az illető sakkban tartja őt, s ezért Woo Jin hallgat? Vajon miért nem vallotta be az igazat? :scratch: Ráadásul a barátjáról volt szó, nem vadidegenről. Biztos, hogy valami olyasmi áll a háttérben, hogy végül majd tisztára moshassa magát a nézők előtt, kimagyarázhassa, hogy szánta-bánta, de nem volt választása. Ez viszont azt jelenti, hogy nem tehette önös érdekből... :unsure: Mi lehet az oka, hogy mindig annyira biztosra akar menni? Ez egyértelműen csak a félelmének és bűntudatának tudható be. :scratch: :unsure: De ha neki magának valamilyen egészségügyi gondja van, ami miatt alkalmatlan egy műtét elvégzésére, akkor hogyan műthet a mai napig? :unsure: Ezért foglalkozik a robotokkal? :O
ImageImageImage

ada74

Postby ada74 » Tue Oct 13, 2015 4:53 pm

Nagyon szépen köszönöm a 4.-rész feliratát :dance: :notworthy:

gyomar

Postby gyomar » Wed Oct 14, 2015 6:49 am

Kedves Cloverwl!
Nagyon szépen köszönöm neked a 4. rész feliratának fordítását. :notworthy:

cloverwl

Re: D-Day [Hungarian Subs] 05/20

Postby cloverwl » Wed Oct 14, 2015 5:26 pm

Kész az 5. rész is :)

gilnis

Postby gilnis » Wed Oct 14, 2015 5:31 pm

Juhéj! :cheers: Viszem is! Nagyon-nagyon kösziiii!!! :dance:
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Wed Oct 14, 2015 7:26 pm

Köszönöm szépen az 5. részt :) Szépen lassan, azért derülnek ki dolgok :) Meglepődtem az igazgató lányán :O :O :O :O

Ahogy a kis doki a Bad-at dúdolta :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=i1oTSAhdzNQ
ImageImage

Summi

Postby Summi » Wed Oct 14, 2015 7:43 pm

Szia Niki :-)

Nagyon köszönöm a 4-5 részek feliratát nagyon jó sztori imádom :cheers: :wub:

gilnis

Postby gilnis » Wed Oct 14, 2015 8:29 pm

Áááááááááááááááááááá, ez az igazgató!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stress: :stress: :stress: :stress: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: Hú, ez a forgatókönyvíró de megdolgozza a türelmemet! Ilyen egy kegyetlen............ nincs rá szó, hogy milyen!!!! :stress: :stress: :stress: És igen, enyhén szólva nem várt fordulat a lánya! :O :O :O

A "Busan sunsaeng"-en nevettem... :lol Vicces, hogy a dagi vagy a rezidens előtt Ddol Mi is prof, miközben Hae Sunghoz hasonlítva... :P :P

Dae Gil "ssi" milyen éretlen volt az elején! :D (De már akkor is bírtam! :D :heart:) Elkelt volna neki egy maflás, aztán megkapta, amint körülnézett, még ha nem is szó szerint... :pale: És végül belőle lett a hős! :cheers: :dance: :mrgreen:

Vicacica wrote:Ahogy a kis doki a Bad-at dúdolta :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=i1oTSAhdzNQ

Az ilyen "metapoénokat" csak egyesek értik... :mrgreen: Dunsztom sem volt, hogy mit dúdol, vagy fütyül. :P

Annyira jó volt a tűzoltó, ahogy folyamatosan helyre tette Woo Jint! :thumleft: :thumleft: :thumleft: Hehehe! :P
Szóval valami hibádzik a látásával. :scratchchin: Esetleg már régen is, és amiatt történt műhiba, ami Hae Sung anyjának az állapotát okozta? De ezt miért titkolta el? Mert közben nem úgy tűnik, mintha saját magát akarná védeni. :scratch: Mi lehet az, amitől fél? Hogy tovább romlik az állapota, és nem tud dolgozni? Vagy hogy hátha megint árt valakinek? De akkor miért nem hagyja itt a pályát? Vagy attól, hogy kiderül, amit tett? :scratch:

Atyagatya, a következő rész is mennyire izgalmasnak ígérkezik!!! :w00t: Jujj, nagyon jó ez a sorozat! Nézzétek!!! :thumright: :thumright: (Csak el ne kiabáljam... :nuts: )
ImageImageImage

jutka12

Postby jutka12 » Wed Oct 14, 2015 9:28 pm

vandi wrote:Engem pedig irigyeljetek, mert hétvégén élőben láttam Seong Yeol-t, én ő miatta fogom nézni. :D :D :D :D

huha
koncerten voltál????
az szuper lehetett. örülök az élményednek Vandi!!!!

jutka12

Postby jutka12 » Wed Oct 14, 2015 9:34 pm

és akkor csatlakoztam most este.
megnéztem az első részt

és közben ezerszer jutott eszembe a Cain and Abel sorozat. alapképlete.
rivalizáló orvosok, melyik részleg kapjon fejlesztésre pénzt?
melyik munkája ér többet?
és a sürgősségin dolgozik persze a jófej doki :-)

az elkötelezett segítő ifjú titán, de tüske a felsőbb vezetés szemében.
kis doktornőt is imádom Busanból! :-)

nagyon bejön, már megyek is vissza a folytatásért (ahogy olvasom 'letehetetlen' lesz :-) )

örülök, és köszönöm Cloverwl !!!

weron37

Postby weron37 » Thu Oct 15, 2015 5:32 am

Kedves cloverwl!
Köszönöm szépen,hogy fordítod ezt a sorozatot.
Látom már,hogy gyűjtögetős lesz,majd a maraton. :)

cloverwl

Postby cloverwl » Thu Oct 15, 2015 6:36 am

Szívesen mindenkinek :)

Ami engem illet a Bad-es jelenetnek nagyon örültem, mert most ez a kedvenc dalom, másrészt furcsa mód vágták be.

Ezt a dalt egyébként én is lefordítottam annak idején, mikor kijött, esetleg ha valaki nem látta még magyar felirattal és kíváncsi rá :)
https://www.youtube.com/watch?v=pvTnszp6iZo

jutka12

Postby jutka12 » Thu Oct 15, 2015 11:04 pm

Beértem a fordítást. hurrá! :-)

és erősödik bennem a hasonlóság több szálon a Cain and Abellel.
(ez nem baj, csak AHA élményeim vannak )

örülök h belevágtam, köszönöm!

gilnis

Postby gilnis » Fri Oct 16, 2015 3:34 pm

Szia Jutka! :)

Mire gondolsz? Nekem a Cain and Abelből csak a két testvér viszonya, a személyes kapcsolatuk, a bosszú illetve a kommunista barinő maradtak meg. Orvosos téma szinte semmi. Még így, hogy említed, sincs tippem.
Én úgy látom, a D-day-ben nem koncentrálnak annyira a kórházpolitikára, sem a rivalizálásra. Az elsődleges, hogy a lehetőségekhez képest akarnak-e, illetve hogyan akarnak segíteni a betegeken.
Pont az az egyik, ami nagyon tetszik ebben a sorozatban, hogy nem egy-két főszereplője van, hanem sok egyenrangú. Hogy itt kevésbé fókuszálnak az egyénekre, helyette egy mentőcsapat van, és mindenki egyformán kiveszi a maga kis részét. :heart: :heart:
ImageImageImage

cloverwl

Re: D-Day [Hungarian Subs] 06/20

Postby cloverwl » Fri Oct 16, 2015 8:48 pm

Sziasztok!

Kész a 6. rész :) :D

Summi

Postby Summi » Fri Oct 16, 2015 8:56 pm

cloverwl wrote:Sziasztok!

Kész a 6. rész :) :D

jujj de kis ügyes és gyors vagy Niki, nagyon köszi a 6. részt is :heart:

jutka12

Postby jutka12 » Fri Oct 16, 2015 9:05 pm

juhéééé
köszönöm a 6. rész feliratát!

Ariki

Postby Ariki » Fri Oct 16, 2015 9:28 pm

Köszönöm az eddigi részeket és nagyon várom a többit! :cheers: :notworthy: :salut:

jutka12

Postby jutka12 » Fri Oct 16, 2015 9:40 pm

gilnis wrote:Szia Jutka! :)

Mire gondolsz? Nekem a Cain and Abelből csak a két testvér viszonya, a személyes kapcsolatuk, a bosszú illetve a kommunista barinő maradtak meg. Orvosos téma szinte semmi. Még így, hogy említed, sincs tippem.
Én úgy látom, a D-day-ben nem koncentrálnak annyira a kórházpolitikára, sem a rivalizálásra. Az elsődleges, hogy a lehetőségekhez képest akarnak-e, illetve hogyan akarnak segíteni a betegeken.
Pont az az egyik, ami nagyon tetszik ebben a sorozatban, hogy nem egy-két főszereplője van, hanem sok egyenrangú. Hogy itt kevésbé fókuszálnak az egyénekre, helyette egy mentőcsapat van, és mindenki egyformán kiveszi a maga kis részét. :heart: :heart:

szia Gilnis!

nekem nagyon nagy kedvencem volt az a sorozat (Cain and Abel).
hasonlóság nem baj, csak nekem "befigyel" :-)

1) a rivalizálás két kórházi részleg fejlesztése érdekében : sürgősségi < > ráksebészet.
( a specializálódott agy/idegsebészet magas képesítéssel,elsőosztályú a fődoki , , rideg döntőképességgel, ő a a Káin-ott-itt meg a robottal műtő doki!
és!! mintha valami agyi gondja jelentkezne, látás zavar??? szóval ez is ott Káinnak lesz agydaganat, itt még nem derült fény de jelzés már van 5 résznél.
2/ féltesója Abel aki meg a vagány , segítőkész, ingyen is végez szegények ellátását-ez a kínai szédülten tetsző kör alakú építményekben teszi- nos ő a is remek diagnoszta, műtétet is végez egy időben a féltesóval= rivalizáló terep. mint itt a fiatal, motorral száguldó, mindent félredobó, harcos, tettrek ész emberi életet mentő dokink.
3/de másik is van: a lány gyerekkorból, mindkét fiú érzelmei forrók felé mint itt a nővér akit mintha mindkét doki erősebben kedvelné, közös diákéveknél szoros barátság látszik a 2 doki és a nővér között -mint K&A és a zenész-óvónéni között.
4/, na de egy kis talpraesett csajszi is lesz : itt a kis busani drnő- ott pedig az idegenvezető é-koreai csaj aki Á. barátnője.

((hangsúlyozom egy csepp kritika sincs bennem , ez nekem tetszik. az is ez is.
frissebb persze ez.
de C&A elsőim között volt, és dobogón tartottam sokáig, nyomot hagyott bennem. az operatőri munka, a helyszínek is, a "szenvedéstörténet" , karakterek gazdagon ábrázoltak voltak, nagyon ült, nem éreztem egy pillanatot sem erőltetettnek. ))

lejött a 6. rész, megyek nézem! :-)
köszönöm újfent kedves Cloverwl!
:-)

gilnis

Postby gilnis » Sat Oct 17, 2015 6:45 am

Köszi a választ, Jutka. Értem. :)

Nekem a Cain and Abel valamiért különösebben nem tetszett, ezért eszembe sem jutott. Elolvasva amit írtál, elismerem, teljesen igazad van, Blackfieldnek meg még inkább :thumright: hogy a szokásos sztereotipiákat kapjuk.

De azért nem látom őket mégsem egyformának, mert ott a testvérek kapcsolatára, az egyéni sorsokra helyezték a hangsúlyt. Vagy legalábbis én úgy éreztem. Történetesen épp orvosok voltak, de lehettek volna bármi mások is, a féltékenység, az irigység, az egyik rosszindulatával szemben a másik jósága. Szerintem ez volt ott a lényeg.

Ezzel szemben a jelen esetben a katasztrófahelyzet a lényeg, és csak ennek fényében jelennek meg az egyéni vonások, de nem a személyes sikerekre koncentrálnak, hanem a veszélyelhárításra.

Niki, nagyon köszi a hatodik részt!!! :cheers: :cheers:

Basztikuli, hogyan lehet minden résznek ilyen izgalmasan vége?!?! :w000t: Csúcs! Csúcs! Csúcs!! :w00t: :w00t: :w00t: Folyamatos adrenalinbombázás alatt állunk!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gyorsan hadd tegyem hozzá, mi a büdös francért kellett rátámadni? Miért nem lógott csak meg simán a motorral??? :nuts: :nuts: :nuts:

De visszakanyarodva....

1. A közös csokizás cuki volt.... :mrgreen: :wub: :mrgreen: :wub: :mrgreen:

2. Úgy imádom Ddol Mi busanos akcentusát!! :D :D :D A drága szívem, ahogy jelentkezett, hogy majd ő elmegy vérért! :heart: Na, hát ők tényleg maximálisan összeillenek Hae Sunggal!!! :w00t: :D Mindkettő "nem adom fel, míg egy darabban látsz...." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

3. Ezt a Woo Jint nem tudom hová tenni!! :scratch: :blink :blink Mi a franc történhetett vele, hogy így kicserélődött? Mint akinek átmosták az agyát... Miért nem hagyta el az orvosi pályát, ha ennyire kiábrándult, reményvesztett, és ennyire retteg valamitől? Fel tudtam volna kenni a falra... "Az én páciensem..." :crazy: Úgy érti az, amelyiket az utcára küldött meghalni!? És amelyiket Hae Sung megmentett?! Hirtelen az ő betege... :thumbdown: :cussing: Közben egyre jobban csúszik le ez a felvett "érzéketlen vagyok" álarca... :P
(Nem mintha a vele szemben totálisan érzelmek vezérelte, motiválta Hae Sung viselkedése olyan dicséretes lenne. Egy orvosnak higgadtnak kell maradnia. Ugyanakkor egy ilyen szituációban ki tudna higgadt maradni?! Stressz, stressz, stressz, kilátástalanság... :goggle: )

4. Kang doktornő meg alapból nagyon ellentmondásos. Az egyik pillanatban kegyetlen, a következőben érző szívű. Őt sem tudom hová tenni. Enyhén visszás, hogy miután kimondta valakire a halálos ítéletet, arról beszél, hogy embereket ment, és bízik bennük, blablabla. :glare: :glare: :scratch:
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Sat Oct 17, 2015 8:34 am

Sziasztok!!

Niki köszönöm a 6. részt imádtam :) A közös csokizás és az elmegyek vérért volt a kedvenc jelenetem :D :D A csokizásnál nem értettem, hogy azon nevet Hae-Sung, hogy bunsanka azt hitte a kis doki ki akart vele kezdeni vagy azon, hogy nagyon úgy néz ki, hogy ő meg így akart Hae-Sung-val flörtölni :D :D

gilnis wrote:3. Ezt a Woo Jint nem tudom hová tenni!! :scratch: :blink :blink Mi a franc történhetett vele, hogy így kicserélődött? Mint akinek átmosták az agyát...

Nem tudom , de nekem van egy olyan érzésem, hogy azután történt a változás miután Hae-Sung anyját megműtötte. Ott van a titok szerintem!!
ImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sat Oct 17, 2015 8:38 am

Vicacica wrote:A csokizásnál nem értettem, hogy azon nevet Hae-Sung, hogy bunsanka azt hitte a kis doki ki akart vele kezdeni vagy azon, hogy nagyon úgy néz ki, hogy ő meg így akart Hae-Sung-val flörtölni :D :D

Lehet, hogy mindkettőn. XD XD Plusz ráadásul tudta, hogy tőle volt a cucc! :D

Vicacica wrote:Nem tudom , de nekem van egy olyan érzésem, hogy azután történt a változás miután Hae-Sung anyját megműtötte. Ott van a titok szerintem!!

Persze, persze, ez nem is kérdés, anyuka műtétje emiatt sikerült félre, de konkrétumokat akarok!! :mrgreen:
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Sat Oct 17, 2015 8:39 am

gilnis wrote:Persze, persze, ez nem is kérdés, anyuka műtétje emiatt sikerült félre, de konkrétumokat akarok!! :mrgreen:

Kis türelmetlen :D :whistling: :whistling:
ImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sat Oct 17, 2015 8:41 am

Mindkettőjüket az átélt rossz élmény, esetleg trauma irányítja. Hae Sung azért akar mindenkit bármi áron megmenteni, Woo Jin pedig pontosan azért akar tutibiztosra menni. Egyik hozzáállás sem normális. :whistling:

Egy kicsit sem csodálkoztam, hogy leszállt a motorról, és ment a szellemeket menteni. :nuts: :nuts: :nuts:
ImageImageImage

jutka12

Postby jutka12 » Sat Oct 17, 2015 9:59 am

gilnis wrote:
Egy kicsit sem csodálkoztam, hogy leszállt a motorról, és ment a szellemeket menteni. :nuts: :nuts: :nuts:

ott a pont ;-)

Vicacica

Postby Vicacica » Sat Oct 17, 2015 12:02 pm

Belelestem a tegnapi részbe!!! :wub: :cry: :cry: :wub: :wub: :cry: Várom nagyon a mait :D
ImageImage

racznemagdi

Postby racznemagdi » Sat Oct 17, 2015 4:44 pm

Hú, azta! Most néztem meg, kik szerepelnek ebben a sorozatban, hát nagyon örülök, sok az ismerős arc, a két főszereplőt pedig kimondottam szeretem. Persze megvárom a feliratokat, a telhetetlen fajtához tartozom - egyszerre több részt szeretek megnézni zsinórban.....

Kedves cloverwl, nagyon szépen köszönöm, hogy készítesz hozzá feliratot!!!
:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Szofi0412

Postby Szofi0412 » Mon Oct 19, 2015 4:43 pm

sziasztok! :-)
először is köszi a magyar feliratot, ezer hála érte! :notworthy:
azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok a 9. részhez mikor lesz angol felirat? mert egyszerűen nem tudom megvárni a magyar feliratot, hanem nézem angolul is meg magyarul is, de a 9. meg a 10. részhez sincs angol. :( és sehol sem találok (, de lehet én vagyok béna).
előre is köszi a válaszokat! :-)

gilnis

Postby gilnis » Mon Oct 19, 2015 4:46 pm

Szia Szofi! :)

Még nincsenek készen az angol feliratok, de Vikin már meg tudod nézni 80 %-os angollal.

Ami engem illet, én inkább várok! :whistling:
ImageImageImage

Szofi0412

Postby Szofi0412 » Mon Oct 19, 2015 4:56 pm

gilnis, nagyon pofátlan lennék, ha kérnék egy linket? :P nem nagyon tudom hol kéne keresni... nemrég kezdtem el doramazni. :)

Szofi0412

Postby Szofi0412 » Mon Oct 19, 2015 5:01 pm

megvaaaaan, köszönöm! :D

gyomar

Postby gyomar » Mon Oct 19, 2015 5:11 pm

Kedves Niki!
Nagyon szépen köszönöm a 5.-6. részek feliratainak fordítását. :notworthy:
Külön köszönöm, hogy szabdságodból ránk is áldoztál. :salut:

cloverwl

Postby cloverwl » Mon Oct 19, 2015 8:18 pm

Nincs mit :)

Sajnos a szabadságomnak vége, de igyekszem vele azért továbbra is, mert még így is le vagyok maradva :(

További jó szórakozást mindenkinek a sorozathoz :)

cloverwl

Re: D-Day [Hungarian Subs] 07/20

Postby cloverwl » Fri Oct 23, 2015 7:03 pm

Sziasztok!

Kész a 7. rész felirata :D

jutka12

Re: D-Day [Hungarian Subs] 07/20

Postby jutka12 » Fri Oct 23, 2015 7:07 pm

nagyon szépen köszönöm!! vittem máris! :-)

Return to “Subtitles”