Summer's Desire [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
doramaforever

Summer's Desire [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Wed Sep 30, 2015 5:28 pm

Image

Műfaj: romantika / dráma
Részek száma: 24
Vetítette: FTV
Vetítés kezdete: 2010. 05. 30 – 2010. 08. 27.
Ország: Tajvan
Nyelv: Mandarin

Főbb szereplők:
Barbie Hsu – Xia Mo
Peter Ho – Ou Chen
Huang Xiao Ming – Lou Xi

Történet:
2010-ben csöppenünk bele a történetbe, öt évvel azután, hogy felbomlott egy szenvedélyes szerelmi háromszög. Tagjai, Xia Mo, Ou Chen és Lou Xi, szinte ugyanabban az időben újra találkoznak, és minden ott folytatódik, ahol abbamaradt, de már nem ugyanazokkal az esélyekkel indulnak a résztvevők a versenyben. Hogy miért? Mindennek a magyarázata az öt évvel ezelőtti eseményekben rejlik.

Xia Mo:
2005: Nevelőszülőknél él a féltestvérével. Szülei nagyon szeretik, de a bizonytalanság, és a félelem, hogy egyszer az öccsét is elveszítheti, megkeményíti a szívét. Gyerekkorától jó barátok Ou Chennel, aki egy gazdag cég örököse, középiskolás koruktól pedig együtt is járnak, elválaszthatatlanok egymástól.
Az idillnek akkor szakad vége, amikor a nevelőszülők, egy új fiút hoznak haza az árvaházból, Lou Xit.
2010: Xia Mo éppen a szárnyait bontogatja, mint énekes.

Ou Chen:
2005: Bár nem árva, de hatalmas házukban magányosan, szülei nélkül, éli a mindennapjait. Titkára az egyetlen, aki szeretettel fordul felé, és mindenre megtanítja, amire az üzleti életben szüksége lehet.
Xia Mo-ban jó társra lelt, szereti is nagyon, de szerelme teherként nehezedik a lányra. Testestül-lelkestül birtokolni szeretné. A lány egyelőre jól kezeli a helyzetet.
2010: Még mindig gazdag örökös, az Ou Group elnöke.

Lou Xi:
2005: Árva gyerekként, neki nem volt olyan szerencséje a nevelőszülőkkel, mint Xia Mo-nak. Az életben maradás érdekében állandóan szerepet játszik. Kívül kedves, mosolygós, de belül, hideg és számító. Új családjában mindenkit megtéveszt viselkedésével, kivéve Xia Mo-t. Szinte azonnal beleszeret a lányba.
2010: Híres színész és énekes sztár.

Öt évvel ezelőtt, Ou Chen, hogy megszabaduljon Lou Xitól, ellehetetleníti a helyzetét a családban, így azok kénytelenek visszaküldeni a fiút az árvaházba. Ám Ou Chen sem örülhet a győzelmének, még aznap súlyos baleset éri, amely során elveszíti az emlékezetét.
Mikor a sors újra összehozza őket, Ou Chen még mindig nem emlékszik senkire és semmire a múltból.

Mint a hosszú leírásból is látszik, a Summer’s Desire nem egyszerű sorozat. Ezer szál fűzi össze a három főszereplőt. A szálak a múltban erednek, de a jelenben okoznak bonyolult helyzeteket, érzelmi csúcsokat és mélypontokat. A szálak minket is behálóznak. Nem könnyű a helyzetünk, mi is csak apránként ismerjük meg a három fiatal múltját, ami azt eredményezi, hogy időnként érzelmi hullámvasútban érezzük magunkat, és már azt sem tudjuk, kinek a pártján álljunk.

Jó szórakozást kívánok!

Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi

Letöltés:
https://mega.co.nz/#F!GlVAwS6I!AN2LPm55e0TTWdRa-SDUlw
https://www.asiatorrents.me/index.php?p ... 6f30ef1727
Attachments
Summers Desire.rar
(250.63 KiB) Downloaded 368 times
Last edited by doramaforever on Wed Sep 30, 2015 5:41 pm, edited 1 time in total.

doramaforever

Re: Summer's Desire [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Wed Sep 30, 2015 5:29 pm

Jó szórakozást kívánunk a sorozathoz :)

gilnis

Postby gilnis » Wed Sep 30, 2015 5:41 pm

Köszi, köszi! Barbie miatt már a 2010-es tévéképernyőre kerülését megelőzően kíváncsi voltam erre a sorozatra. Közben leadták, és valahogy eltelt öt év, de még mindig nem láttam. :nuts:
És a két srác ezen a képen még mindig tök egyforma. :blink Nincs valami másik kép róluk? :mrgreen:
Általában ki lehet találni az ismertetőkből, hogy ki lesz a befutó vagy ki a jófiú, ki a rosszfiú. Ennél a sorozatnál ez is totál rejtély. Még mindig. :mrgreen: Igazából mindkettő rossznak tűnik. :P Talán a lány is az? :P
Amúgy klassz a címe. "Xia" azt jelenti, hogy "nyár". Na vajon Nyárnak ki lesz a vágya? :D
ImageImageImage

vandi

Postby vandi » Wed Sep 30, 2015 6:24 pm

Megmondjam neked? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gilnis

Postby gilnis » Wed Sep 30, 2015 6:34 pm

Szerintem Peter Ho, mert neki menőbb neve van. XD
ImageImageImage

vandi

Postby vandi » Wed Sep 30, 2015 6:41 pm

Én mindig a KettesVersenyző-nek drukkolok, dehát, nem tehetünk semmit :D :D :D :D :D

Vicacica

Postby Vicacica » Thu Oct 01, 2015 5:31 am

Sziasztok!

Köszönöm a sorozatot ez tuti megnézem :D
ImageImage

Cseppke

Postby Cseppke » Fri Oct 02, 2015 8:27 pm

Szia Rita!

Most vettem észre, hogy ide is kitetted a feliratokat. Még nem köszöntem meg Neked ezt a nagyszerű sorozatot, aminek hála újabb kedvenc ázsiai színész bukkant fel Peter Ho személyében. A romantikus doramák kedvelői biztosan nem fognak csalódni, csak ajánlani tudom nekik. :-) :-) :-)

Anyaka

Postby Anyaka » Wed Apr 20, 2016 1:33 pm

Köszönöm szépen a fordítást! :D

Kata58

Postby Kata58 » Fri Apr 22, 2016 11:50 am

Gyönyörű maradandó hatású sorozat.Mind zeneileg, képileg, történetileg na és a szereplők feledhetetlent alakítottak! :lol
A Fordítás minősége is tökéletes! Mindenkinek ajánlom, nem fog csalódást érezni... :wub:

unni2011

Postby unni2011 » Fri Apr 22, 2016 10:23 pm

Egyetértek az előttem szólókkal, imádtam ezt a sorozatot. :thumright: Peter Ho is akkor került az aláírásomba, amikor követtem ezt a sorozatot.:heart:
A zenéje is csodálatos. :wub:
Anno konvertáltam MP3-ba az OST-okat és feltöltöttem a Megára, hogy mások is élvezhessék. :-)
Rita, még mindig fent van a könyvtárában, ezért lépj be hozzám, és nyugodtan add meg itt is a letöltési linkjeit, hátha valaki szeretné még letölteni. :D
Ez az egyik kedvenc képem róla, az elmaradhatatlan zöld szalaggal...

Image
Image
ImageImageImage

ezoritu

Postby ezoritu » Sun Apr 24, 2016 6:16 am

Kedves gilnis, Vicacica, cseppke, Anyaka, Kata és Unni! Nagyon szívesen a feliratokat!

Ez egy számomra is felejthetetlen sorozat. Nem sokkal előtte ismertem meg Peter Ho-t
a Le Jun Kai-ban, és örökre a szívembe lopta magát. Nagy várakozással kezdtem bele
a fordításba, de arra én sem számítottam, hogy ennyire magával fog ragadni a történet,
és a három főszereplő játéka. Boldog vagyok, hogy lefordíthattam!

Unni! Köszönöm a felajánlást! Már korábban is megtetted, de megfeledkeztem róla. Most
jött el a pillanat, megyek a mega fiókodba, és már viszem is a linket magamhoz!

Kellemes hétvégét kívánok!

Image

vajandi

Postby vajandi » Sun Apr 24, 2016 5:52 pm

Véletlenül tévedtem ide a délelőtt folyamán, és ez lett a "vesztem". Tegnap alig bírtam abbahagyni a Dal Ja's Spring-et, na, gondoltam, ma már tényleg ideje lenne fordítani kicsit, erre tessék! Habár ritkán nézek tajvani sorozatot, és a színészeket sem ismerem, de nagyon megtetszett a története, nem bírtam ellenállni, úgyhogy belevágtam. Bevallom, ennyire még sosem vívódtam, fordítsak vagy nézzek. Minden rész után a konyha és szoba között ingáztam, mint valami kerge birka, próbáltam pótcselekvéseket csinálni, hátha az segít kizökkennem. 1-2 órája tudtam csak elszakadni tőle, szóval kicsit a saját sorozatommal is haladtam, de most újra belevetem magam. Nagyon nagyon tetszik! Hálásan köszönöm, Ezoritu!!!! :notworthy: :heart: :notworthy:
Last edited by vajandi on Mon Apr 25, 2016 4:48 am, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

ezoritu

Postby ezoritu » Mon Apr 25, 2016 3:50 am

Kedves Andi! Pontosan ilyen lelkes hozzászólásokat váltott ki belőlünk is
ez a sorozat, amikor fordítottam. Letehetetlen, abbahagyhatatlan.

Mondjuk én nagyon kitoltam magammal, mert még épp benne voltam
az ezt megelőző soriban, amikor lehetséges fordítani való után kutatva,
elkezdtem nézni a Summer's Desire-t. A 16. rész környékén járhattam,
amikor befejeződött a másik, és belekezdtem ennek a fordításába.
Tehát csak 5-6 hét múlva láttam a sorozatot 16. résztől. Addig evett a
penész. Szörnyű volt kibírni!

Szerintem fejezd be ezt, mert addig úgysem hagy nyugodni! Testet, lelket
melengető vége van, ráadásul példátlan módon vagy négy részre elhúzva
az élvezetet, ami után olyan jól fogod érezni magad, hogy csak úgy repülnek
majd az ujjaid a klaviatúrán.

Örülök, hogy szép perceket okozhattam ezzel a nagyszerű sorozattal!
Nagyon szívesen!

Szép hetet kívánok!

Image

vajandi

Postby vajandi » Wed Apr 27, 2016 7:00 am

Tegnap éjjel végére értem a sorozatnak, de túl késő volt és álmos voltam, ezért csak most írok ide. Teljesen magával ragaodott a sorozat, csomó olyan lépés volt benne, amire nem számítottam, ami váratlanul ért, egyáltalán nem volt sablonos. Tetszett, ahogy megoldották a végét, lenyűgözött Peter Ho alakítása :wub: (pedig a sorozat első felében még a főszereplőnőt csodáltam, a végére ő csak a második helyre szorult).
Két dolgot sajnáltam kicsit, a fiatal fiú halálát és azt, hogy nem tudódott ki testvéri kapcsolata Ou Chen-nel, még halála előtt se tudták meg egymásról. Habár, a végén, amikor Ou Chen utána nézett a férfinak és megjegyezte, bármikor jöhet, mintha tudta volna, hogy neki is ő az apja. Xia Mo megzavarodása is valahol érthető volt, de sajnáltam, mert csomó idő elment vele. Arra mindenesetre jó volt, hogy a két fiú megbékélt egymással, Luo Xi fel tudta adni végre és mintha felszabadult volna. Legjobban Ou Chen személyiségfejlődése tetszett, s a tettei, mellyel percről percre bizonyította szerelmét. Kedvenc jelenetemet kiollóztam és lementettem, hogy bármikor újra megnézhessem (21. rész 18:30-23:40), nagyon szép és szenvedélyes jelenet. :heart:
Tényleg szépek a betétdalok is, ahogy fentebb többen említették, hármat én is lementettem és rátettem a telefonomra. Lényeg a lényeg, nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a sorozatra, sok szép pillanatot szerzett, kihagyhatatlan élmény volt. Még egyszer köszönöm! :-) :heart:
Last edited by vajandi on Wed Apr 27, 2016 9:56 am, edited 1 time in total.

Kata58

Postby Kata58 » Wed Apr 27, 2016 7:24 am

Kedves Vajandi...örülök, hogy téged is ennyire magával ragadott ez a történet. :thumright: :wub: .Részemről abszolúte megunhatatlan minden területen. :wub: :wub: .
Ha megengeded, ajánlanék még két sorozatot, mindegyiket Rita fordította, és még most is a sori hatása alatt vagyunk ...az egyik a Loving, Never Forgetting.... a másik a Love Me, If You Dare... :wub: :wub: az előző az családi, az utóbbi krimi de valami fantasztikus csavarokkal, alapsztorival, csodás alakításokkal és zenével. szóval garantáltan lehetetlen történettel. :lol :lol :lol

vajandi

Postby vajandi » Wed Apr 27, 2016 7:41 am

Kata58 wrote:Kedves Vajandi...örülök, hogy téged is ennyire magával ragadott ez a történet. :thumright: :wub: .Részemről abszolúte megunhatatlan minden területen. :wub: :wub: .
Ha megengeded, ajánlanék még két sorozatot, mindegyiket Rita fordította, és még most is a sori hatása alatt vagyunk ...az egyik a Loving, Never Forgetting.... a másik a Love Me, If You Dare... :wub: :wub: az előző az családi, az utóbbi krimi de valami fantasztikus csavarokkal, alapsztorival, csodás alakításokkal és zenével. szóval garantáltan lehetetlen történettel. :lol :lol :lol

Kata, köszi a tippeket! :-) Utánanéztem, és rájöttem, az utóbbival már szemezgettem, amikor elkészült a felirata, csak még nem szántam rá magam. Most, hogy újra olvastam a sztoriját, kedvet kaptam hozzá. :D Megörültem, hogy a megás videói kicsik, szóval szerencsére nem foglal sok helyet sem, ha a munkából hazaértem, azt hiszem, le fogom tölteni. Szerintem ma még ellenállok neki, de a héten biztos belevágok. :mrgreen:

Kata58

Postby Kata58 » Wed Apr 27, 2016 7:45 am

Örülök, hogy kedvet csinálhattam hozzá...de majd a másikat se hagyd ki...igazi gyöngyszem... :lol :lol :lol

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu Apr 28, 2016 10:15 pm

Kedves ezoritu!Köszönöm a köszönet köszönettel való kifejezésének játékos lehetőségét. 8)

ezoritu

Postby ezoritu » Fri Apr 29, 2016 3:18 pm

vajandi wrote:Tegnap éjjel végére értem a sorozatnak, de túl késő volt és álmos voltam, ezért csak most írok ide. Teljesen magával ragaodott a sorozat, csomó olyan lépés volt benne, amire nem számítottam, ami váratlanul ért, egyáltalán nem volt sablonos. Tetszett, ahogy megoldották a végét, lenyűgözött Peter Ho alakítása :wub: (pedig a sorozat első felében még a főszereplőnőt csodáltam, a végére ő csak a második helyre szorult).
Két dolgot sajnáltam kicsit, a fiatal fiú halálát és azt, hogy nem tudódott ki testvéri kapcsolata Ou Chen-nel, még halála előtt se tudták meg egymásról. Habár, a végén, amikor Ou Chen utána nézett a férfinak és megjegyezte, bármikor jöhet, mintha tudta volna, hogy neki is ő az apja. Xia Mo megzavarodása is valahol érthető volt, de sajnáltam, mert csomó idő elment vele. Arra mindenesetre jó volt, hogy a két fiú megbékélt egymással, Luo Xi fel tudta adni végre és mintha felszabadult volna. Legjobban Ou Chen személyiségfejlődése tetszett, s a tettei, mellyel percről percre bizonyította szerelmét. Kedvenc jelenetemet kiollóztam és lementettem, hogy bármikor újra megnézhessem (21. rész 18:30-23:40), nagyon szép és szenvedélyes jelenet. :heart:
Tényleg szépek a betétdalok is, ahogy fentebb többen említették, hármat én is lementettem és rátettem a telefonomra. Lényeg a lényeg, nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a sorozatra, sok szép pillanatot szerzett, kihagyhatatlan élmény volt. Még egyszer köszönöm! :-) :heart:

Kedves Andi! Mint már írtam, nem ér váratlanul a lelkes hozzászólásod. Nem is lehet másképp
vélekedni a SD-ről. Én a Li Jun Kai c. kínai webdrámában láttam először Peter Ho-t, és olyan
elemi erővel hatott rám a játéka, hogy azonnal beleszerelmesedtem. A SD nem tette lehetővé,
hogy ilyen szinten megmutassa magát, de a LJK beli alakítása miatt nem volt kétséges, hogy
végig neki drukkolok majd a sorozatban. De azt is tudtam, hogy a LX-t alakító Huang Xiao Ming
népszerűbb lesz nőtársaim körében. Én még soha nem láttam ilyen érzékien szeretni egy ázsiai
sorozatban sem. Hihetetlen volt! De minden hiába, ha ő csak visszafelé fejlődött, míg a másik
előre. Már nem tudom, hogy a LX drukkerek mikor váltak OC pártiakká, de jó érzés volt, hogy
onnantól együtt drukkolhattunk, hogy a házaspár megtalálja a boldogságát.

Engem Xia Mo testvére idegesített, nem szerettem.

Szerintem OC tudta, hogy a menedzser az apja. Mindent kinyomozott, amit tudni akart.

A Le Jun Kai-ban is Peter Ho énekli a részek végén a záródalt. Még csodálatosabb, mint a SD
főcímdala.

A Love Me, If You Dare kb. azon a polcon van nálam, mint a SD, a Loving, Never Forgetting
eggyel alatta. Persze ez ne befolyásoljon, másnál meg fordítva van.

A Love Me-hoz is szabadidő kell, mert attól sem lehet szabadulni, de nagyon nem.

Örülök, hogy Neked is kellemes perceket szerezhettem a fordítással!

Image

ezoritu

Postby ezoritu » Fri Apr 29, 2016 3:24 pm

BINGOOO wrote:Kedves ezoritu!Köszönöm a köszönet köszönettel való kifejezésének játékos lehetőségét. 8)

Kedves BINGOOO! SOS!!! Olyan lüke vagyok! Nem értem, hogy mit köszönsz meg nekem!
Segítséget kérek!!

Image

Return to “Subtitles”