Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Mon Aug 24, 2015 12:57 am

BACHELOR'S VEGETABLE STORE

Image

Eredeti cím: 총각네 야채가게 / Chonggakne Yachaegage
Sugárzás: 2011.12.21. – 2012.03.08. (Channel A)
Műfaj: romantikus vígjáték
Részek száma: 24
Írta: Yoon Sung Hee
Rendezte: Lee Joon Hyung

Szereplők:
Ji Chang Wook - mint Han Tae Yang
Wang Ji Hye – mint Jin Jin Shim / Mok Ga On
Kim Young Kwang - mint Lee Seul Woo
Park Soo Jin - mint Jung Dan Bi
Hwang Shin Hye - mint Choi Kang Sun
Lee Se Young - mint Han Tae In, Tae Yang húga
Park Won Sook - mint Hwang Soo Ja
Jang Hang Sun - mint Jung Goo Kwang
Kim Do Yun - mint Yeon Boon Hong
Jun Noh Min - mint Mok In Bum
Lee Kwang Soo - mint Nam Yoo Bong
Ji Hyuk - mint Yoon Ho Jae
Sung Ha - mint Jung Ki Young
Shin Won Ho - mint Lee Chan Sol
Sa Mi Ja – mint Park Geum Soon
Image

Rövid leírás:
Egy zöldségboltról álmodozó fiú sikertörténete, aki felnőttként újra találkozik eltűnt gyermekkori szerelmével.

Tartalom:
A szülők nélkül maradt Tae Yang húgával és nagymamájával él, s még kiskorában beleszeret a szintén árva Jin Shim-be. Míg Tae Yang arról álmodozik, hogy egyszer saját zöldségboltot nyit, Jin Shim ennél sokkal jobb életre vágyik, és összebarátkozik egy gazdag kislánnyal, Ga On-nal valamint annak anyukájával. Amikor egy szerencsétlen incidens után Ga On meghal, az anyja elköltözik a környékről, és magával viszi, saját lányaként neveli fel Jin Shim-et. Később, a felnőtt Tae Yang egy árverező piacon kap munkát, ott találkozik újra gyerekkori szerelmével, akit először meg sem ismer, húga jön rá, hogy aki Ga On-nak mondja magát, az valójában Jin Shim. A bonyolódó szerelmi szálak mellett a sorozat végigkíséri, hogyan sikerül Tae Yang-nak végül saját zöldségboltot nyitni, és megismerkedhetünk öt jóképű társával, akik segítik és támogatják őt célja elérésében.
Háttérinfó: Egy igaz történetről szóló, 2003-ban kiadott könyv alapján készült a sorozat, mely Lee Young Suk sikertörténete, aki 1998-ban kezdte egy kis zöldségbolttal, 2003-ra pedig országszerte 33 zöldségüzlet tulajdonosa lett.

Ajánló:

Videólinkek:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

Az angol felirat készítői: DramaFever

A feliratok innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16).

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
Bachelors1-24jav.zip
Bachelor's Vegetable Store 1-24. rész (javított)
- 2015.10.27.
(448.97 KiB) Downloaded 76 times
Bachelors19-24.zip
Bachelor's Vegetable Store 19-24. rész
- 2015.10.15.
(102.91 KiB) Downloaded 351 times
Bachelors18.srt
Bachelor's Vegetable Store 18. rész
- 2015.10.12.
(47.55 KiB) Downloaded 151 times
Bachelors17.srt
Bachelor's Vegetable Store 17. rész
- 2015.10.09.
(52.05 KiB) Downloaded 151 times
Bachelors16.srt
Bachelor's Vegetable Store 16. rész
- 2015.10.05.
(45.56 KiB) Downloaded 158 times
Bachelors15.srt
Bachelor's Vegetable Store 15. rész
- 2015.10.02.
(44.12 KiB) Downloaded 180 times
Bachelors14.srt
Bachelor's Vegetable Store 14. rész
- 2015.09.28.
(46.01 KiB) Downloaded 174 times
Bachelors13.srt
Bachelor's Vegetable Store 13. rész
- 2015.09.25.
(52.57 KiB) Downloaded 194 times
Bachelors12.srt
Bachelor's Vegetable Store 12. rész
- 2015.09.21.
(57.7 KiB) Downloaded 177 times
Bachelors11.srt
Bachelor's Vegetable Store 11. rész
- 2015.09.18.
(54.92 KiB) Downloaded 169 times
Bachelors10.srt
Bachelor's Vegetable Store 10. rész
- 2015.09.14.
(56.63 KiB) Downloaded 200 times
Bachelors09.srt
Bachelor's Vegetable Store 9. rész
- 2015.09.11.
(52.46 KiB) Downloaded 209 times
Bachelors08.srt
Bachelor's Vegetable Store 8. rész
- 2015.09.07.
(59.7 KiB) Downloaded 208 times
Bachelors07.srt
Bachelor's Vegetable Store 7. rész
- 2015.09.04.
(55.69 KiB) Downloaded 207 times
Bachelors06.srt
Bachelor's Vegetable Store 6. rész
- 2015.08.31.
(51.94 KiB) Downloaded 188 times
Bachelors05.srt
Bachelor's Vegetable Store 5. rész
- 2015.08.28.
(52.88 KiB) Downloaded 230 times
BachelorsVegetableStore1-4.zip
Bachelor's Vegetable Store 1-4. rész
- 2015.08.24.
(78.68 KiB) Downloaded 338 times
Last edited by vajandi on Thu Mar 16, 2017 6:59 pm, edited 36 times in total.

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (4 of 24)

Postby vajandi » Mon Aug 24, 2015 1:01 am

Először is egy vallomással tartozom: Az Oh My Ghost-tal egy időben kezdtem fordítani ezt a szintén kedves, 24 részes sorozatot, melynek címe: Bachelor’s Vegetable Store. Hétköznapokon fordítottam, amikor épp a hétvégi OMG részekre vártam. Először azt hittem, heti 1 részt meg tudok csinálni, aztán miután az OMG befejeződik, hirtelen megleplek Benneteket 8-9 résszel, de végül csak 4 epizód felirata lett kész, az 5. folyamatban van. A Healer óta nagy kedvencem lett Ji Chang Wook, azóta nemrég láttam az Empress Ki-ben is, és nem tudtam nem nekiállni ennek a sorozatnak, ahol szintén ő a főszereplő, és tudomásom szerint még nincs hozzá magyar felirat. Vígjáték és dráma keveredik benne, a vége felé talán az utóbbi nagyobb hangsúlyt kap, de azért bízom benne, nem nyúltam nagyon mellé. Képmixet ezúttal nem hoztam, helyette azonban az egyik betétdalt lefordítottam, videóba égettem, és felraktam a yt-ra. Az előadók a zöldséges fiúk, akik egy VF6DOLE nevű csapatba tömörülve adják elő a dalt. Nagyon fülbemászó, én már milliószor hallgattam végig. A dalszövegen elég sokat elpiszmogtam, de még így se érzem tökéletesnek, főként a 'bachelor' szóval gyűlt meg a bajom (amúgy agglegényt, legényt, fiatalembert jelent). Arról még nem döntöttem, milyen időközönként hozok új részeket, talán a péntek a legesélyesebb. Remélem, elégedettek lesztek a választásommal. Mind a négy részhez nagyon jó szórakozást kívánok! :-)

Képmix helyett a betétdal, magyar felirattal:
Last edited by vajandi on Mon Aug 24, 2015 6:51 am, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

Timi

Postby Timi » Mon Aug 24, 2015 5:44 am

Kedves Andi! Tényleg nagy meglepetés ért! Ji Chang Wook nekem is az egyik legnagyobb kedvencem. Azokat a mozikat, melyekben szerepel és magyar felirat is készült hozzá, talán már mindegyiket láttam, de a Healerben nyújtott alakítása felejthetetlen volt. Nagyon örülök, hogy elkezdted fordítani ezt a sorozatot is, mert én tuti nézője leszek. Alapvetően maratonozni szeretek, de már többször is előfordult, hogy kivételt tettem. Egyenlőre gyűjteném a felirataidat, mert épp az Oh My Ghost-hoz készülök hozzá fogni, amit ismételten köszönök Neked. Egyúttal gratulálok a "sokadik" sikeresen befejezett projektedhez!
(Valóban remek a betétdal, nagyon tetszik!) :notworthy:

csilla0602

Postby csilla0602 » Mon Aug 24, 2015 6:41 am

Kedves Andi!♥♥♥ Ez ám a meglepetés! Éppen végeztem az előző sorozatoddal, és már itt is a másik. Remek választás ez is. Megnéztem a kis dalocskát, és nagyon tetszett. Biztosan, hogy én is nézni fogom a sorozatot. Szinte az összes fiúcska akik énekeltek, a kedvenckéim. Mégegyszer köszönöm!♥♥♥

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 24, 2015 8:26 am

Kedves Timi és Csilla, nagyon szívesen! :heart: Örülök, hogy sikerült a meglepetés. :D

szildor

Postby szildor » Mon Aug 24, 2015 9:53 am

Kedves Andi!
Izgalommal vártam, hogy mi lesz az új meglepetés sorozatod, sikerült is meglepned,
juj de örülök ennek a sorozatnak, még új korában fel is figyeltem rá, de meg kellett
várnom, hátha fordításra kerül. Ez most megtörtént.
Nagyon köszönöm az 1-4 feliratot, és külön öröm, hogy Ji Chang Wook a főszereplője.
Nagyon kedvelem, minden sorozatában emlékezetes volt az ismertetőd a sorozatról is tetszik. :cheers:

ada74

Postby ada74 » Mon Aug 24, 2015 4:31 pm

Kedvas Andi :D
Ez aztán a kellemes meglepetés alíg hittem a szememnek.
Olyan rég meg szerettem volna nézni,de sehol sem találtam hozzá feliratot :cry:
És hála neked itt is van és egyből négy rész. :dance: :dance: :dance:
Nagyon szépen köszönöm :dance: :notworthy:

babamama

Postby babamama » Mon Aug 24, 2015 5:23 pm

Kedves Andi!
Itt is írok! :D Inkább 2x, mint 1x se. :mrgreen:
Ez aztán a meglepetés!! :dance: Pont tegnap este jutottál, az eszembe, "De jó lenne, ha egy olyan sorit fordítanál, mint például: Marriage Not Dating". Ezt elsősorban a hangulatára értettem. A főszereplő az Empress Ki óta, nálam a legek között van. :wub:

Így biztos követőd leszek, :D bár maratonos lévén, még csak türelmesen gyűjtögetek! :tv:
Hálás köszönetem az 1-4. rész feliratáért! :cheers: :salut: :cheers:
Vidám, napsütéses 7-t kívánok!

Cyndi

Postby Cyndi » Mon Aug 24, 2015 5:34 pm

Én is nagyon örülök a választásodnak,nálam a healer még csak tervezett,de nagyon kiváncsi vagyok erre a sorozatra is.Majd maratonozok egy kicsit.:-)

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 24, 2015 5:34 pm

Kedves Szildor, Ada, Babamama és Cyndi!
Nagyon szívesen a feliratokat! :-) Örülök, hogy ugyanaz a rajongásunk tárgya. :D
Babamama, csak félve mondom, ebben kicsit több drámaiság lesz, mint a Marriage Not Dating-ban, de ez talán nem veszi el a kedved. :roll

onna

Postby onna » Mon Aug 24, 2015 7:03 pm

Szia Andi,
Kíváncsi vagyok a választásodra, nem szoktál mellényúlni - így biztató. A szereposztás sem semmi. Főleg akkor még a szárnyaikat próbálgatták, fiatalkák voltak. Szeretem visszanézni a kedvenceket, hogy milyenek voltak amikor még nem futottak be. Már legtöbbjüknél akkor is lehetett látni, hogy nem semmi a bűvkörük és az atmoszférájuk.

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 24, 2015 7:25 pm

onna wrote:Szia Andi,
Kíváncsi vagyok a választásodra, nem szoktál mellényúlni - így biztató. A szereposztás sem semmi. Főleg akkor még a szárnyaikat próbálgatták, fiatalkák voltak. Szeretem visszanézni a kedvenceket, hogy milyenek voltak amikor még nem futottak be. Már legtöbbjüknél akkor is lehetett látni, hogy nem semmi a bűvkörük és az atmoszférájuk.

Onna, én is kíváncsi vagyok, leginkább Kim Young Kwang-ra (persze Ji Chang Wook-on kívül!!!), hogy mennyire ragad magával a játéka (ő most még számomra amolyan 'zsákbamacska'), illetve még Shin Won Ho-ra (őt a Big-ben láttam, és imádtam az alakítását, még ha csak pár rész erejéig is láthattam, mert aztán ugyebár kómába esett a teste). Az 5. részben, amit most fordítok, páran felvillantják a felsőtestüket is, nemcsak a tehetségüket. :mrgreen:

onna

Postby onna » Mon Aug 24, 2015 8:53 pm

Szóval felvillantják nemcsak a lelküket, hanem a felső testüket is?
Nekem Ji Chang Wook a Ki császárnéban nyújtott alakításával vitte el tőlem a pálmát. A Five fingersben még nem repült, a Healerben már igen és a Ki-ben szárnyalva lubickolt a szerepében. Persze nagyon jó szerep volt, minden színész álma s ő megkapta s élt vele.
Nagyon kíváncsi vagyok a többiekre is.
Úgyhogy előre is köszi.

vajandi

Postby vajandi » Tue Aug 25, 2015 9:57 pm

onna wrote:Szóval felvillantják nemcsak a lelküket, hanem a felső testüket is?
Nekem Ji Chang Wook a Ki császárnéban nyújtott alakításával vitte el tőlem a pálmát. A Five fingersben még nem repült, a Healerben már igen és a Ki-ben szárnyalva lubickolt a szerepében. Persze nagyon jó szerep volt, minden színész álma s ő megkapta s élt vele.
Nagyon kíváncsi vagyok a többiekre is.
Úgyhogy előre is köszi.

Szívesen, Onna! :-) Nálam Ji Chang Wook sorozatai közül a Healer a csúcsok csúcsa, de el kell ismernem, valóban az Empress Ki-ben alakított a legnagyobbat. Annyira sokoldalú volt az a szerep, olyan élethűen alakította, hogy minden pillanatát, rezdülését imádtam. Még amikor hülyeséget csinált (pl. amikor hagyta magát meggyőzni, hogy hódítsanak, terjeszkedjenek, háborúzzanak), akkor se tudtam haragudni rá. Kár, hogy most nem forgat, úgy tudom, zenés színházi szerepet vállalt. Eredileg is musical előadó volt, de abban nem volt sikeres, a sorozatok által viszont befutott, és most már kapkodnak utána a színházak is. :D

Vicacica

Postby Vicacica » Wed Aug 26, 2015 5:48 am

Kedves Andi!

Köszönöm szépen az első 4 részt :) Eddig izgalmasnak és viccesnek is igérkezik egyben :D Az anyukától már rosszul vagyok :rambo: :rambo:

vajandi wrote: Eredileg is musical előadó volt, de abban nem volt sikeres, a sorozatok által viszont befutott, és most már kapkodnak utána a színházak is. :D

Remélem nem akar teljesen a színház felé fordulni, mert akkor nekünk nagyon rossz lesz :cry: :cry:
ImageImage

Carmi

Postby Carmi » Wed Aug 26, 2015 8:02 am

Én is itt vagyoook!!! Andim, ilyen főszereplővel ki hagyná ki ezt a sorit?! Én biztos nem. Köszönöm az első négy részt, már vittem is. :wub: Töltöm le a megáról a részeket, és neki is állok.
A képen olyan bugyuta mindenkinek az arckifejezése, remélem, azért ennél több a történet... :mrgreen: Jó, ez poén volt, de akkor is, hogy lehet egy ilyen idióta képet legyártani egy tévécsatornának? Ezzel reklámozni egy történetet? Nem mondom, hogy kockahasat villantsanak, az nem az én stílusom - bár én is megnézem -, de ha nem Ő lenne a főszerepben, és nem TE fordítanád, engem ez a kép messzire űzne a sztoritól. Még jó, hogy Ő meg TE itt vagytok nekünk... :D

vajandi

Postby vajandi » Wed Aug 26, 2015 4:03 pm

Vicacica wrote:Kedves Andi!

Köszönöm szépen az első 4 részt :) Eddig izgalmasnak és viccesnek is igérkezik egyben :D Az anyukától már rosszul vagyok :rambo: :rambo:

vajandi wrote: Eredileg is musical előadó volt, de abban nem volt sikeres, a sorozatok által viszont befutott, és most már kapkodnak utána a színházak is. :D

Remélem nem akar teljesen a színház felé fordulni, mert akkor nekünk nagyon rossz lesz :cry: :cry:

Nagyon rossz, úgyhogy én is szurkolok, hogy visszatérjen a sorozatok világába, ha már egyszer az hozta meg számára a sikert. :D A feliratokat nagyon szívesen! :-) Anyuka engem is irritál. :crazy:

Carmi wrote:Én is itt vagyoook!!! Andim, ilyen főszereplővel ki hagyná ki ezt a sorit?! Én biztos nem. Köszönöm az első négy részt, már vittem is. :wub: Töltöm le a megáról a részeket, és neki is állok.
A képen olyan bugyuta mindenkinek az arckifejezése, remélem, azért ennél több a történet... :mrgreen: Jó, ez poén volt, de akkor is, hogy lehet egy ilyen idióta képet legyártani egy tévécsatornának? Ezzel reklámozni egy történetet? Nem mondom, hogy kockahasat villantsanak, az nem az én stílusom - bár én is megnézem -, de ha nem Ő lenne a főszerepben, és nem TE fordítanád, engem ez a kép messzire űzne a sztoritól. Még jó, hogy Ő meg TE itt vagytok nekünk... :D

Carmi, de jó itt látni Téged is! :dance: :dance: Kicsit én is tartok tőle, hogy ez nem lesz olyan fergeteges sori, hogy páran kiábrándulnak az első részek után (kicsit drámaibb az eleje, meg a vége igencsak az lesz, állítólag), de én is Ji Chang Wook miatt kitartok, bárhogy is alakuljon. :rambo: Egyébként Jackimi írt róla egy elég részletes kritikát a blogján, némi negatív észrevétellel, és az sem riasztott vissza. Ja, és azt még nem említettem, de vannak részek, amik pocsékul vannak időzítve, csomó pluszmunkával járnak, de ez se tántorított vissza. Mindenesetre nem fogok olyan gyorsan haladni vele, de hetente 1 vagy 2 rész azért remélhetőleg elkészül. Nagyon szívesen a fordítást! :D

Amikor ilyen cuki, nem lehet nem imádni: :wub:

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:05 am, edited 1 time in total.

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (5 of 24)

Postby vajandi » Fri Aug 28, 2015 4:37 am

Alapos ellenőrzés után meghoztam az 5. részt, melyben sor kerül egy bizonyos fügeszüretre, a képmixben ennek az eseménynek egy-egy pillanatát láthatjátok, illetve fent középen Seul Woo-t és Dan Bi-t egy érdekes pózban. A blogom fejlécképét is ebből a részből ollóztam ki. :mrgreen: Remélem, jól szórakoztok majd. :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:04 am, edited 1 time in total.

Carmi

Postby Carmi » Fri Aug 28, 2015 6:57 am

Andim, örülök, hogy örülsz... :wub: Köszönöm az ötödiket is. :D
Még csak az első részt néztem meg, és sok volt. Kicsit megakasztott, de folytatni fogom. Nekem a koreai drámák nem azért nem tetszenek sokszor, mert nem vígjátékok, ha értitek, mit akarok mondani. Nekem az a gáz, hogy szinte mindig túlcsinálják. Az egy "négyzetcentiméterre" eső tragédiák olyan bőségesek, az általában női főszereplő oly angyali, és oly birka türelemmel viseli ezt a fájdalom-esőt... minden hitelét el tudja veszteni az én szememben.
Remélem, itt azért nem lesz besokallás! Az alaptéma elég sok helyzetkomikumot ígér, akkor nagyon komor csak nem lesz!!! Nagyon szurkolok, hogy így legyen, és azért is, hogy Andi, neked végig örömet okozzon.

vajandi

Postby vajandi » Fri Aug 28, 2015 9:01 am

Szívesen, Carmi! :-) :heart:
Az eleje engem is meglepett, bevallom. Úgy vártam már a többi zöldséges fiú felbukkanását, de csak a 4. részben ismerhetjük meg őket, ez volt az egyik oka annak, hogy legalább 4 részt fel akartam tenni egyben. A főszereplők gyerekkora valóban eléggé sötétre sikeredett, viszont örülök, hogy nem húzták el több részen keresztül, viszonylag "hamar felnőttek". :D Utána már egész más a hangulata a sorozatnak, a jelenben már több a humor, a többi srác felbukkanásával pedig pláne. Nekem eddig az 5. rész a kedvencem. :lol Ez persze biztos változni fog, még nagyon az elején vagyunk. Amúgy a főszereplő lány annyira nem is angyali, majd meglátod. :mrgreen: :whistling:
Nem tartozik ide, de muszáj elmondanom, mennyire boldog vagyok, ugyanis ma vizsgázott a lányom autóvezetésből és sikerült neki. :dance:

Carmi

Postby Carmi » Fri Aug 28, 2015 11:08 am

Andi, a lányod mától az "Utak Huncut Vándora" címet viseli, oké? :D Gratulálok neki! Neked meg ahhoz, hogy kibírtad az izgalmakat. Kis gyerek, kis gond, nagy gyerek, nagy gond, igaz? Örömből meg sosem elég...
Köszi, amit a sorozatról írtál, így már türelmesebben várom a fiúk felbukkanását. A negyedik rész nincs is olyan messze...

ada74

Postby ada74 » Fri Aug 28, 2015 4:52 pm

Kedves Andi köszönöm szépen a feliratot :notworthy: :notworthy: :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Fri Aug 28, 2015 5:05 pm

ada74 wrote:Kedves Andi köszönöm szépen a feliratot :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kedves Ada, nagyon szívesen! :heart: :-)

Carmi wrote:Andi, a lányod mától az "Utak Huncut Vándora" címet viseli, oké? :D

Ez tetszik! :mrgreen: :mrgreen: Eléggé huncut volt, éppcsak nem bukott meg, a vizsgáztató jóindulatán múlott, hogy végül átment. :sweat: Az oktatója azt mondta, ő már 5 perc után elkaszálta volna. Egyébként ráhibáztál, őrülen izgultam miatta. :goggle:

onna

Postby onna » Fri Aug 28, 2015 8:20 pm

Szia Andi,
Köszönöm az 5. részt. Ji Chang Wook "czuki falat" és a sármos mosolya már akkor is megvolt. De milyen kis édi fiatalkán is, tele lendülettel és a forgatás kedvéért jól megdolgoztatták szegényt. Ezért a szerepért meg kellett dolgoznia, s szenvednie. De bájosan csinálja.
A vizsgáztatók ritkán szoktak átengedni elsőre, kész csoda, főleg, ha maga az oktató más véleményen volt. Olykor az oktató vígasztalja akinek nem sikerül egyből, dehogy átlendüljön negatív véleményezésbe, az már elég furcsa tőle. Mindenesetre ha kocsit adsz leánykád alá, akkor izgulhatsz egy darabig. A fiam pár éve már vezet, de akárhányszor a kocsijában ülök, végig izgulom az utat. A lányomnak harmadszorra sikerült letennie, de nem is vezet azóta sem. Őérte nem kell így izgulnom.

https://www.google.hu/url?sa=i&rct=j&q= ... 9694005242

vajandi

Postby vajandi » Sat Aug 29, 2015 3:17 pm

onna wrote:Szia Andi,
Köszönöm az 5. részt. Ji Chang Wook "czuki falat" és a sármos mosolya már akkor is megvolt. De milyen kis édi fiatalkán is, tele lendülettel és a forgatás kedvéért jól megdolgoztatták szegényt. Ezért a szerepért meg kellett dolgoznia, s szenvednie. De bájosan csinálja.
A vizsgáztatók ritkán szoktak átengedni elsőre, kész csoda, főleg, ha maga az oktató más véleményen volt. Olykor az oktató vígasztalja akinek nem sikerül egyből, dehogy átlendüljön negatív véleményezésbe, az már elég furcsa tőle. Mindenesetre ha kocsit adsz leánykád alá, akkor izgulhatsz egy darabig. A fiam pár éve már vezet, de akárhányszor a kocsijában ülök, végig izgulom az utat. A lányomnak harmadszorra sikerült letennie, de nem is vezet azóta sem. Őérte nem kell így izgulnom.

Onna, nagyon szívesen! :-) Ebbe így nem gondoltam bele, de igazad van, eléggé megdolgoztatták a fiút. Micsoda izmai voltak azon a fügeszüreten..! :lol

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (6 of 24)

Postby vajandi » Mon Aug 31, 2015 4:58 am

Elkészült a 6. rész is, sok-sok vidámsággal. :D Bajkeverőnk ezúttal versenyre kel a zöldfülűvel (képmixben fent) és egy újabb telefonhívással hergeli ivócimboráit (képmixben lent). Seul Woo és Dan Bi pedig kínos pillanatokat él át. Még Jung mágusunk családja is okoz némi meglepetést. Jó szórakozást ehhez a részhez is! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:06 am, edited 1 time in total.

Timi

Postby Timi » Mon Aug 31, 2015 5:11 am

Kedves Andi! Hálás köszönetem az 5. és 6. rész feliratáért! :notworthy:

ada74

Postby ada74 » Mon Aug 31, 2015 2:46 pm

Kedves Andi nagyon szépen köszönöm neked a 6.-rész feliratát :dance:
Nagyon ügyes vagy :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Aug 31, 2015 6:26 pm

Kedves Timi és Ada, nagyon szívesen! :D :D

csabamama2

Postby csabamama2 » Thu Sep 03, 2015 4:37 am

Andy Kedves! Egyenlőre még gyűjtögetek, ezért nem tudok véleményt mondani, de nagyon szépen köszönöm a 6. rész feliratát. Üdv: csabamama2

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (7 of 24)

Postby vajandi » Fri Sep 04, 2015 4:11 am

Végre elkészült a 7. rész is, melyben beindul a fiúk teherautós üzlete, csupa friss áruval. De vajon milyen a fogadtatás? A képmixben néhány ezzel kapcsolatos reakciót láthattok. Na, de más is történik ám! Lesz két szülinapi köszöntés (megjegyzem, mindkettő sírásba torkollik), két bunyós jelenet, egy ál-öngyilkossági kísérlet, kémkedés, és még jelmezes árusítás is. :lol
Jó szórakozást, kellemes napot! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:06 am, edited 1 time in total.

Timi

Postby Timi » Fri Sep 04, 2015 5:22 pm

Nagyon szépen köszönöm Neked Andi, a 7. rész feliratát! :)

ada74

Postby ada74 » Fri Sep 04, 2015 5:37 pm

Köszönöm szépen :D nagyon jóóóóóóóóóó

vajandi

Postby vajandi » Fri Sep 04, 2015 6:57 pm

Kedves Timi és Ada! :-) Nagyon szívesen a feliratot! :-) :D

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Sep 04, 2015 7:00 pm

Kedves Andi!

Köszönöm szépen az 5-6-7 részt. :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Őszinte leszek nekem most ez a story annyira nem jön be, próbálok kitartani még pár részig hátha megváltozik a véleményem :-)
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Fri Sep 04, 2015 7:07 pm

Szívesen, Vicacica! :-) Szíved joga, ha Neked ez nem annyira jön be, én azt is megértem. :wink: Azért örülök, hogy még nem mondtál le róla teljesen. :mrgreen:

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (8 of 24)

Postby vajandi » Mon Sep 07, 2015 2:54 pm

Meghoztam a 8. részt, ezzel harmadához értünk a sorozatnak. :-) Ebben a részben is zajlanak az események, a srácok új lehetőségek után néznek. Küzdelmük során meggyűlik a bajuk egy kisfiúval, amint azt a képmix felső kockáin láthatjátok. :mrgreen: Alul egy jelenet Tae Yang és Seul Woo közeledéséről. A két srác kezd végre összebarátkozni, habár ehhez a barátsághoz elég rögös út vezet. :unsure: A jobb alsó fotón pedig Seul Woo vagány anyukája lendül épp akcióba, nem is akárhogyan! Ez volt a kedvenc jelenetem, percekig nem bírtam abbahagyni a nevetést... :lol :lol Ebben az epizódban a két főhős kapcsolatában is történik némi előrelépés. :wub: Jó szórakozást a 8. részhez! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:07 am, edited 1 time in total.

ada74

Postby ada74 » Mon Sep 07, 2015 4:29 pm

Kedves Andi :D
Köszönöm szépen a 8.-részt. :D
Üdv: Ada

vajandi

Postby vajandi » Mon Sep 07, 2015 4:41 pm

ada74 wrote:Kedves Andi :D
Köszönöm szépen a 8.-részt. :D
Üdv: Ada

Nagyon szívesen, Ada! :heart: :-) Kellemes estét! :D

Timi

Postby Timi » Tue Sep 08, 2015 8:13 pm

Kedves Andi! Nagyon szépen köszönöm a 8. rész feliratát. :cheers:

vajandi

Postby vajandi » Wed Sep 09, 2015 2:10 pm

Timi wrote:Kedves Andi! Nagyon szépen köszönöm a 8. rész feliratát. :cheers:

Kedves Timi! Nagyon szívesen! :-) :heart: :-)

onna

Postby onna » Wed Sep 09, 2015 6:17 pm

Kedves Andi,
Köszönöm a 8. részt.
Seul Woo anyukája tényleg jó fej. Nem volt elnéző, ahogy visszaanyázott az őt lealázónak. Jót derültem én is, no meg azon is, ahogy próbálta "eladni" a fiát és rokonságot építeni.
A dagadt undok és neveletlen kisfiú még jönni fog az ő utcájukba. szerintem kap majd egy iskolai feladatot, hogy rajzoljon le valamilyen zöldséget, amit viszont csak a fiúk fognak árusítani....Vagy ha nem, akkor a "kedves" mama fog a fiúkra rászorulni valami miatt. Seul Woo exbarátnője pedig megjátssza magát, hogy lenézi a kereskedőket, mintha fene tudja milyen előkelő családból származna, holott a papája a piaci főnök. annak viszont a szegény felesége a lelkét kiteszi szegény, de a csajszi akkor is utálja. szerintem ő lehetett a kidobott feleség, akinek nem lehetett gyereke és ezért elvált tőle az előző chaebol férje.

vajandi

Postby vajandi » Thu Sep 10, 2015 6:51 am

onna wrote:Kedves Andi,
Köszönöm a 8. részt.
Seul Woo anyukája tényleg jó fej. Nem volt elnéző, ahogy visszaanyázott az őt lealázónak. Jót derültem én is, no meg azon is, ahogy próbálta "eladni" a fiát és rokonságot építeni.
A dagadt undok és neveletlen kisfiú még jönni fog az ő utcájukba. szerintem kap majd egy iskolai feladatot, hogy rajzoljon le valamilyen zöldséget, amit viszont csak a fiúk fognak árusítani....Vagy ha nem, akkor a "kedves" mama fog a fiúkra rászorulni valami miatt. Seul Woo exbarátnője pedig megjátssza magát, hogy lenézi a kereskedőket, mintha fene tudja milyen előkelő családból származna, holott a papája a piaci főnök. annak viszont a szegény felesége a lelkét kiteszi szegény, de a csajszi akkor is utálja. szerintem ő lehetett a kidobott feleség, akinek nem lehetett gyereke és ezért elvált tőle az előző chaebol férje.

Kedves Onna, nagyon szívesen! :D
Nem tévedsz, valóban a piaci főnök neje a kidobott chaebol-né. :thumright: Most fordítom a 9-est, és ebben össze is fut a két párocska, azaz a chaebol találkozik az exnejével. :whistling: Ha minden jól megy, holnap hozom az új részt. :mrgreen:

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (9 of 24)

Postby vajandi » Fri Sep 11, 2015 5:36 am

Elkészült a 9. rész is, amit nagyon élveztem fordítani. :-) Egyre jobban és jobban kedvelem ezeket a zöldséges fiúkat! :wub: A képmix felső részében középen Chan Sol próbál hódítani egy vörös rózsával, mellette jobbra és balra két társának épp elakad a szava egy lány látványától. /Szerencsére nem ugyanaz a lány tetszik meg nekik./ Alul középen a srácokat segítő nouna, vagyis az epizód főkolomposa, ha mondhatom így, mellette a két szélen pedig két műkedvelő felnőtt, akik komoly küzdelmet folytatnak az ébren maradásért. :mrgreen: Jó szórakozást, én ma szüretelni megyek! :lol

Image

Kata58

Postby Kata58 » Fri Sep 11, 2015 1:23 pm

Kedves Andi! Itt is szeretném megköszönni a sorozat fordítását :D ..Annyi jót hallok róla, és a szereposztás is klassz, hogy alig várom hogy elkezdhessem.
Még egy két rész és belekezdek. :thumleft: Úgyhogy remélem ide is sikerül majd még írnom.
Kellemes hétvégét... :lol :lol :lol

ada74

Postby ada74 » Fri Sep 11, 2015 4:56 pm

Nagyon szépen köszönöm a 9.-részt :dance:
Kellemes hétvégét,jó pihenést kívánok :D
Üdv:Ada

onna

Postby onna » Fri Sep 11, 2015 7:23 pm

Kedves Andi,
Köszönet a 9. részért. Írtó rendes vagy, hogy szüret előtt még lefordítottad nekünk ezt a részt.
Fárasztó lesz szőlőt szedni, de annál élvezetesebb majd mustot inni. Évek óta alig lehet Pesten musthoz jutni, pedig azt néha jobban kívánnám, mint a bort. Meg is kérdezem a közeli pub-ot, hogy náluk lesz-e mostanában. Nagyon egészséges. Jó szőlőtaposást is kívánok!

Timi

Postby Timi » Fri Sep 11, 2015 8:48 pm

Kedves Andi! Hálásan köszönöm a 9. rész feliratát. :D
Kellemes hétvégét kívánok!

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (10 of 24)

Postby vajandi » Mon Sep 14, 2015 6:07 am

Kedves Kata, Ada, Onna és Timi! :-) Nagyon szívesen a 9. részt! :-) :heart:

Mára pedig elkészült a 10. rész is, amiben megint sok minden történik. A vidám pillanatok mellett ezúttal volt némi drámaiság is. Ennél a résznél az jutott eszembe: mélypontokra is szükség van, hogy utána az ember kénytelen legyen új lehetőségek után nézni, megtanuljon még jobban küzdeni, és ezáltal még közelebb kerüljön az álmaihoz. A képmixben felül épp egy igazán felemelő pillanatot él át Tae Yang, ugyanis életében először szólítják főnöknek. Alul pedig két ágyban fekvőt láttok, a ’Friss Srácok’ új tagját, illetve Seul Woo anyukáját, aki ezúttal nem éppen vidám jelenetben fog feltűnni. Remélem, tetszik majd ez az epizód is. Jó szórakozást! :-)

Image

ada74

Postby ada74 » Mon Sep 14, 2015 4:59 pm

Köszönöm szépen a 10.-részt. :dance:
:notworthy: :heart: :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Sep 14, 2015 5:14 pm

Köszönöm szépen a 10.-részt. :dance:
:notworthy: :heart: :notworthy:

Nagyon szívesen! :-) :heart: :-)

onna

Postby onna » Tue Sep 15, 2015 9:44 pm

Én is, én is köszönöm.........Image

vajandi

Postby vajandi » Wed Sep 16, 2015 5:30 am

onna wrote:Én is, én is köszönöm.........Image

Neked is, Neked is szívesen! :D :heart:

Timi

Postby Timi » Thu Sep 17, 2015 4:04 pm

Hálás szívvel köszönöm a 10. rész feliratát. :-)

vajandi

Postby vajandi » Fri Sep 18, 2015 1:24 pm

Timi wrote:Hálás szívvel köszönöm a 10. rész feliratát. :-)

Nagyon szívesen, Timi! :D

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (11 of 24)

Postby vajandi » Fri Sep 18, 2015 1:24 pm

Meghoztam a 11. részt, melyben kezdetét veszi az a bizonyos verseny. Ennek kapcsán Han Tae Yang még szerelme apjával is találkozik, ahogy a képmix bal felső sarkában látható. Tae Yang húga lelepleződik, Seul Woo pedig igazán nagy pácba kerül. Az arcukról, gondolom, ez látható is. A képmix jobb alsó sarkába pedig egy igencsak szenvedélyes pillanatot ollóztam, szerintem sokak nagy kedvence lesz ez a jelenet. Engem legalábbis igencsak levett a lábamról, többször is visszatekertem. :-) Jó szórakozást hozzá! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:08 am, edited 1 time in total.

ada74

Postby ada74 » Fri Sep 18, 2015 2:34 pm

Köszönöm :dance: Köszönöm :dance: Köszönöm :dance:

Timi

Postby Timi » Fri Sep 18, 2015 8:58 pm

Nagyon örülök a 11. résznek. :dance: KÖSZÖNÖM! :D

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Sep 18, 2015 9:13 pm

Kedves Andi!

Köszönöm a 8-9 és 10. részt :) Kicsit megcsúsztam :whistling: :whistling: Gondolom azt hitted, hogy már lemondtam a sorirol :)
ImageImage

babamama

Postby babamama » Fri Sep 18, 2015 9:49 pm

Meghoztam a 11. részt, melyben kezdetét veszi az a bizonyos verseny. Ennek kapcsán Han Tae Yang még szerelme apjával is találkozik, ahogy a képmix bal felső sarkában látható. Tae Yang húga lelepleződik, Seul Woo pedig igazán nagy pácba kerül. Az arcukról, gondolom, ez látható is. A képmix jobb alsó sarkába pedig egy igencsak szenvedélyes pillanatot ollóztam, szerintem sokak nagy kedvence lesz ez a jelenet. Engem legalábbis igencsak levett a lábamról, többször is visszatekertem. :-) Jó szórakozást hozzá! :-)

Kedves Andi!
Régen nem jelentkeztem, elnézést érte.
Nagyon szépen köszönöm az 5., 6., 7., 8., 9., 10. és 11. rész fordítását! :salut: :notworthy: :cheers:
Még mindig csak gyűjtögetek.
Vidám, napsütéses 7végét kívánok!
Image
Azért ez a kép sem rossz! :P
Image

vajandi

Postby vajandi » Sat Sep 19, 2015 8:34 am

Kedves, Ada, Timi, Vicacica és Babamama!
Nagyon szívesen a 11. részt! :heart: :D :heart:
Babamama, köszi a képet, nagyon szép! :thumleft:
Én ezzel a lobogó nyelvű kutyussal kívánok kellemes, derűs hétvégét! :lol
Image

onna

Postby onna » Sun Sep 20, 2015 9:13 pm

Itt is ott is a pipacsok. S mi az a sárga sok virág, amiből kinőtt egy édi kutyavirág?
Köszönöm a 11. részt és már nagyon várom a folytatást.

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (12 of 24)

Postby vajandi » Mon Sep 21, 2015 11:31 am

Onna, nagyon szívesen a 11. részt! :-) Szerintem a sárga virágok neve Glaucium flavum, azaz sárga pipacs. :mrgreen:

Elkészült a 12. rész, melyben le is zárul a verseny. A srácoknak nehéz útjuk vezet az eredményhirdetésig. A képmixben balra alul épp az eredményeket várják, izgatottan. Nekem nagyon tetszett, hogy ilyen színesen öltözött fel a csapat. :D Fölötte azt a pillanatot kaptam el, amikor Tae Yang bebizonyítja, mennyire szép és értékes dolog lehet egy alma. Az a szeretet, ami sugárzik belőle az alma felé, szerintem leírhatatlan. A mellette lévő képen még jelmezben is láthatjátok, ahogy az almáról beszél. Habár vicces külsővel, de hasznos dolgokat mond. A jobb alsó sarokban pedig sztárpalántánk, Chang Sol megható jelenete van, amikor ez a vagány srác elsírja magát. Megindító pillanat volt, még én is megkönnyeztem. Annyit elárulok, lesz más megható pillanat is, készítsétek a zsepiket, de humorban sem lesz hiány. Remélem, Nektek is legalább annyira tetszik majd, mint nekem. Jó szórakozást! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:08 am, edited 1 time in total.

ada74

Postby ada74 » Mon Sep 21, 2015 6:29 pm

Köszönöm szépen a 12.-részt :dance:
Ada

vajandi

Postby vajandi » Mon Sep 21, 2015 7:54 pm

Köszönöm szépen a 12.-részt :dance:
Ada

Kedves Ada! :-) Nagyon szívesen! :heart: Szép estét! :-)

onna

Postby onna » Tue Sep 22, 2015 7:13 pm

Köszönöm szépen a12. részt. Szegény Han Tae Yang-ot megsajnáltam.
Milyen gyűlölethadjárat fog ellene indulni G.O halála miatt, meg hogy le ne bukjon a kedves mama. Szerintem annyira felhergerli magát, hogy elmegy a gyereke és emiatt is szegény Han Tae Yang-ot fogja hibáztatni. Nagyon kegyetlen vele szemben ez a nő, de még visszakapja. S szegény leányzó, milyen dilemmában lehet az álanya meg a szerelme között kell választania. Persze a végén le fog bukni a "mama", de a kislány annyira kedves és jó teremtés, hogy az apa akkor sem fog haragudni rá.

vajandi

Postby vajandi » Wed Sep 23, 2015 11:33 am

onna wrote:Köszönöm szépen a12. részt. Szegény Han Tae Yang-ot megsajnáltam.
Milyen gyűlölethadjárat fog ellene indulni G.O halála miatt, meg hogy le ne bukjon a kedves mama. Szerintem annyira felhergerli magát, hogy elmegy a gyereke és emiatt is szegény Han Tae Yang-ot fogja hibáztatni. Nagyon kegyetlen vele szemben ez a nő, de még visszakapja. S szegény leányzó, milyen dilemmában lehet az álanya meg a szerelme között kell választania. Persze a végén le fog bukni a "mama", de a kislány annyira kedves és jó teremtés, hogy az apa akkor sem fog haragudni rá.

Kedves Onna! Nagyon szívesen! :D :heart:
Egyetértek minden szavaddal, én is pontosan így látom! :thumleft: Az apáról annyit, hogy szerintem eleinte azért biztos haragudni fog rá is, nem fog rögtön megbocsátani a lánynak, de később egész biztosan. Nem tűnik olyan "szőrös szívűnek". :mrgreen: Amúgy nem értem, hogyan, de az a szinész, aki az apát alakítja, valahogy mindig szimpatikus, bármiben látom. Pedig negatív szerepben is láttam, mégse tudtam utálni. Hiába, vannak, akik bármit csinálnak, szimpatikusak, ahogy olyanok is, akiket nem tud megkedvelni az ember (pl. Hotel King, May Queen főgonosza).

Timi

Postby Timi » Wed Sep 23, 2015 1:24 pm

Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm a 12. rész feliratát. :D

vajandi

Postby vajandi » Wed Sep 23, 2015 1:33 pm

Timi wrote:Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm a 12. rész feliratát. :D

Igazán szívesen! :heart: Jó szórakozást hozzá! :-)

zsike717

Postby zsike717 » Wed Sep 23, 2015 2:04 pm

Köszönöm a sorozat eddigi részeinek feliratát és azt,hogy felteszed jó szokásod szerint a megára is.

onna

Postby onna » Wed Sep 23, 2015 8:56 pm

Szia Andi,
az a szinész, aki az apát alakítja, valahogy mindig szimpatikus, bármiben látom. Pedig negatív szerepben is láttam, mégse tudtam utálni. Hiába, vannak, akik bármit csinálnak, szimpatikusak, ahogy olyanok is, akiket nem tud megkedvelni az ember (pl. Hotel King, May Queen főgonosza).
Ezzel egyetértek. A belső lénye olyan kedvességet sugárzó, míg a másikat már ha meglátom, feláll a szőr a hátamon.
Persze, hogy eleinte mérges lesz, hogy becsapták, ez természetes, de megszerette a leány, évekig sajátjaként nevelte és átérzi azt is, hogy egy árva leány, aki a lánya barátnője volt, csupán engedelmeskedett egy megszánt anyának, de tudja, hogy ezzel a lány milyen lelki vívódást vállalt magára. Az "anya" a saját gyerekével is ugyanilyen könyörtelen lett volna. A gyereket csak mint eszközt használta, hogy jómódba csöppenhessen és "karriert" fusson be. Mert számára egy karrier, hogy bekerül a felső osztályba, még ha ott nem is szívesen fogadják be, de vágyai netovábbja, a nagyzolás és kérkedés számára egy életforma.

vajandi

Re: Bachelor's Vegetable Store [Hungarian Subs] (13 of 24)

Postby vajandi » Fri Sep 25, 2015 6:44 am

Meghoztam a 13. részt, melyben szinte egymást érik a váratlan találkozások. A fenti képen a srácok reakcióját látjátok, amikor főnökük bemutatja a barátnőjét. A langaléta Yoo Bong is összefut egy kedves lánnyal, aki mély benyomást tesz rá (bal alsó képen). :wub: Tae Yang találkozik valakivel a múltból, húga pedig ismét belebotlik az elnökbe. A sok vicces és meghitt pillanat közül kiemelnék még egyet, ami talán nem tűnik fontosnak, nekem mégis megragadta a figyelmemet: Chan Sol és noona titkos jelzése egymás felé, valamint ahogy a srác ránéz, és a kezét fogja (jobb alsó képen). Gyanús… naggggyon gyanús. Nem gondoljátok? :whistling: Jó szórakozást ehhez a részhez is! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 10:09 am, edited 1 time in total.

ada74

Postby ada74 » Fri Sep 25, 2015 1:25 pm

Szia Andi :dance:
Köszönöm szépen 13.-részt. :notworthy:
Este megnézem.További szép napot,és kellemes hétvégét. :D
Ada

vajandi

Postby vajandi » Fri Sep 25, 2015 6:38 pm

ada74 wrote:Szia Andi :dance:
Köszönöm szépen 13.-részt. :notworthy:
Este megnézem.További szép napot,és kellemes hétvégét. :D
Ada

Ada, nagyon szívesen! :-) Teljen kellemesen az estéd! :D

onna

Postby onna » Sat Sep 26, 2015 7:15 pm

Remélem, hogy Han Tae In, Tae Yang húga bekavar, amilyen cserfes, talpraesett kis csaj.
Köszönöm a 13. részt.
Megérdemelné a "kedves" anyuka ahogy Tae Yang-gal bánik. Azt nem értem, hogy mit keresett az árvaházban az elnök a nejével és miért volt feketében akkor. Hogy lehet, hogy erre az árvaházi jelenetre emlékszik a hugi. Az okos kis fejében már összeállt a kép a kicserélt lányokról, az anyáról és elnökről. Remélem, elmondja neki, hogy ugyanabban a kisvárosban élt, ahol G.O. meghalt. Jókora balhé meg kimagyarázkodás lesz akkor otthon.

Return to “Subtitles”