I Order You (2015) [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
doramaforever

I Order You (2015) [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Mon Aug 03, 2015 3:14 pm

Image

Műfaj: webdráma / romantikus/ komédia/ főzős
Részek száma: 16
Időtartam: 16X25 perc
Vetíti: Navertvcast, SBS Plus
Vetítési időszak: 2015/07/06 - 2015/07/30
Ország: Korea
Nyelv: koreai

Főbb szereplők:
U-Know Yunho – Yeo g**k Dae
Kim Ga Eun – Park Song Ah

Történet:
Yeo g**k Dae egy csomagolt ebédekre specializálódott étterem vezetője, aki a válása miatt érzett fájdalmát a főzésbe, a tökéletes csomagolt ebéd elkészítésébe fojtja. Étterme rendkívül népszerű, ami nem csak a kitűnő ételeknek köszönhető. g**k Dae is, és a két segítője is, rendkívül jóképű fiatalemberek.
Egyik nap öccse helyett, Park Song Ah megy el az előre megrendelt ebédekért. Ahogy megpillantja g**k Dae-t, azonnal hevesebben kezd verni a szíve. Még aznap összetűzésbe kerülnek, és a kapcsolatukra a későbbiekben is a macska-egér viszony lesz a jellemző.
A civakodások mellett észreveszik-e bimbózó szerelmük jeleit? Képes lesz-e ez a szép érzelem begyógyítani a g**k Dae szívén ejtett sebet.

Jó szórakozást kívánok ehhez a kedves, mulatságos történethez!

Fordította: ezoritu
Időzítette, javította: vandi

A film letöltési linkjeit az oldalunkon találjátok meg :)
Attachments
I Order You.rar
(90.15 KiB) Downloaded 1568 times
Last edited by doramaforever on Mon Aug 03, 2015 5:30 pm, edited 2 times in total.

doramaforever

Re: I Order You (2015) [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Mon Aug 03, 2015 3:15 pm

Jó szórakozást kívánunk a sorozathoz :)

ezoritu

Postby ezoritu » Mon Aug 03, 2015 5:45 pm

Kedves Erzsi! Köszönöm a topiknyitást!

A biztonság kedvéért ide is kitenném, honnan lehet letölteni a videókat:

Image

ezoritu

Postby ezoritu » Mon Aug 03, 2015 7:16 pm

Aki szeretné tudni mi volt mások véleménye az I Order You-ról, az látogasson el a
Fórumunkra és lapozgasson a hozzászólások között:

Image Image

aniiicica

Postby aniiicica » Mon Aug 03, 2015 8:30 pm

Köszönöm szépen.

ezoritu

Postby ezoritu » Tue Aug 04, 2015 6:48 am

aniiicica wrote:Köszönöm szépen.

Kedves aniiicica! Nagyon szívesen! Te is Yunho miatt nézed, mint nagyon sokan?
Ha igen, nem fogsz csalódni, de egész jó volt a többi szereplő alakítása is.
Jó szórakozást kívánok!

Image

N.Ildikó

Postby N.Ildikó » Tue Aug 04, 2015 8:27 pm

Jó volt, aki nem látta nézze meg.

zsirafka

Postby zsirafka » Wed Aug 05, 2015 7:53 pm

Ezoritu, köszönöm a feliratokat :wub: !!!

Még a múlt hónapban akadt meg a szemem a sorin, pláne, h. Vandi is lobbizott egyet a "Bamba Pandájának", aztán teljesen kiment a fejemből, úgyhogy nagyon köszi, h. ide is feltöltöttétek.

Részemről a végére kicsit ambivalens lett az összhatás :D. Mindenképp érdekes, h. bár webdráma volt, mégis inkább egyfajta mixnek, a klasszikus webtoonok és a normál doramák keverékének éreztem.
Kimondottan tetszett az első részekben a vizuális "gasztrokóma" :heart: (tényleg valami szemet gyönyörködtető műalkotásokkal bombáztak), amit sajnos később leredukáltak, ill. nagyon helyesek voltak a részek végén lévő flashback-jelenetek, amiket viszont teljesen beáldoztak XD.
A szereplők szerethetőek voltak, de nem is koreai lenne, ha nem ment volna némelyik időnként az ember agyára. Gondolom, - mint a többségnek - a főszereplők mellett egyik oldalon a "kukták", a másik oldalon öcsi és a barátnő voltak szimpi karakterek :mrgreen:. A visszacsatolások helyett inkább az ex-asszonykát spórolhatták volna le (tudom, kell a szokásos klisé, azonban nemcsak idegesítő, de abszurd is volt). Doramaföld legszipirtyóbb anyósán pedig már a szemem sem rebbent, mikor megjelent :mrgreen:.
Annak ellenére, h. nekem cseppet túl szenvedős és valamennyire aránytalan is lett a vége, de szerethető, kellemes kikapcsolódás volt - így köszi még egyszer!
ImageImage

Bria

Postby Bria » Wed Aug 05, 2015 8:37 pm

Kedves Rita!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását, és a feliratok megosztását.
Hogy mennyi drámát tudnak beleszőni még egy ilyen rövidke sorozatba is!?
Izgalmas, fordulatos, érdekes... klisés, kiszámítható. Annyi minden történt benne egymás után,
csak úgy kapkodtam a fejem, hogy le nem maradjak valamiről.
Picit sok is volt belőle. 'A kevesebb néha több' elvét itt nem biztosan nem követték. :wink:
Az ételek azonban, csodás látványt nyújtottak, főleg az elején.
Image

ezoritu

Postby ezoritu » Thu Aug 06, 2015 1:42 pm

N.Ildikó wrote:Jó volt, aki nem látta nézze meg.

Ildikó! Neked is azt írom, amit Briának a Midnight's Girl topikjában,
olyan fura itt találkoznunk. Szerintem ilyen még nem is volt, igaz?
Mindig "otthon" fórumozunk.
Köszi a reklámot!

Image

ezoritu

Postby ezoritu » Thu Aug 06, 2015 3:23 pm

zsirafka wrote:Ezoritu, köszönöm a feliratokat :wub: !!!

Még a múlt hónapban akadt meg a szemem a sorin, pláne, h. Vandi is lobbizott egyet a "Bamba Pandájának", aztán teljesen kiment a fejemből, úgyhogy nagyon köszi, h. ide is feltöltöttétek.

Kedves zsirafka! Nagyon szívesen a feliratokat! Igen, Andi "találmánya" volt a sori, nekem is ő kommendálta.
Ha nem lett volna nyári szünet, nem vágtam volna bele, mert a nem régiben befejezett fősorozatom egyes
részei másfél órásak, és nagyon sok sorosak voltak, bőven volt munka velük. De így belefért.

Egyébként minden sorozatom felkerül ide is, igaz, nem a fordítással egy időben, hanem a befejezést követően.
Ahogy az előbb a Midnight's Girl topikjában írtam, amikor dolgozom, nem szeretnék kétfelé fórumozni, mert az
nagyon sok időt venne el a szabadidőmből, vagyis a fordítástól.
zsirafka wrote:Részemről a végére kicsit ambivalens lett az összhatás :D. Mindenképp érdekes, h. bár webdráma volt, mégis inkább egyfajta mixnek, a klasszikus webtoonok és a normál doramák keverékének éreztem.

Koreaiból ez a hetedik webdrámám, és azt határozottan mondhatom, hogy az ideiek már jobbak, mint a korábbiak.
Tehát az I Order You-val és a Midnight's Girllel is meg vagyok elégedve, ha a régebbi koreaiakkal hasonlítom őket
össze. Talán csak az After School kivétel, azt nagyon bírtam. Viszont a korábbiak igazi webdrámák voltak. Míg az
I Order You nem tűnik annak. Igazad van, én is felfedeztem, hogy a nagy sorik kishúgának tűnik. Olyan, mint a nagyok,
csak rövidebb részekkel. Valahogy nem az igazi. A webdrámákban mindig van valami plusz, ami a nagyokban nincs,
de az IOY-ban nem volt ilyen.
Még mindig a három kínai webdrámám a legkedvencebb kedvenceim, mert azon kívül, hogy különlegesek, olyanok,
amilyennek egy webdrámának lennie kell.

Egyetértek azzal is, amit a spoiler alatt írtál, ugyanazokat fogalmaztuk meg mi is a Doramaforeveren. Sokunknak
hasonló volt a véleménye.
zsirafka wrote:Doramaföld legszipirtyóbb anyósán pedig már a szemem sem rebbent, mikor megjelent

Ezzel a színésznővel a Goddess of Marriage fordításakor találkoztam. Akkor is szörnyűséges volt - már a műtött
feje miatt is - de itt abban a rövidke jelenetben sikerült az akkori önmagát felülmúlnia. Szegény, sajnálnám, ha csak
ilyen szerepeket kapna, mert egyébként a GoM-ban tetszett, ahogy játszott.

Image

Anyaka

Postby Anyaka » Thu Aug 06, 2015 5:43 pm

Kedves Rita!

Nagyon köszönöm a fordítást! Ezt a sorit most azonnal meg kell néznem. Hálás köszönetem a letöltési linkért! :D

ezoritu

Postby ezoritu » Thu Aug 06, 2015 9:03 pm

Anyaka wrote:Kedves Rita!

Nagyon köszönöm a fordítást! Ezt a sorit most azonnal meg kell néznem. Hálás köszönetem a letöltési linkért! :D

Kedves Anyaka! Milyen régen volt, hogy találkoztunk! Örülök nagyon, hogy ez a sorozat összehozott
bennünket! A feliratokat és a videókat is nagyon szívesen! Remélem, tetszeni fog, amit látsz!
A fórumunkon jól kiveséztük ezt a sorit is, ha van kedved, kukkants be!

Jó éjt!

Image

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Aug 07, 2015 7:36 am

Köszönöm a fordítást :) A gonosz anyós szerepet nagyon sokszor kapja ez a színésznő :) A Mask-ban is sikerült megkapnia és a Secret Garden-ben is ő volt a gonosz anyuka :)
ImageImage

zakurochan

Postby zakurochan » Fri Aug 07, 2015 10:20 pm

Sziasztok!
Először is, hálásan köszönöm a magyar feliratot! :notworthy:
Tegnap szerencsélre volt egy kis szabadidőm, gondoltam elkezdem és szép lassan végignézem, maratonban. Nah a maraton megvolt, a "szép lassan" már kevésbé. :mrgreen: Engem szó szerint a székhe szegezett a dori. Szünet nélkül daráltam végig (mondjuk ez köszönhető a 20 percnek is XD - pedig de elnéztem volna még :whistling: )
Bevallom Yunho miatt kezdtem bele. Hát lehet ezt a pasit nem szeretni? :wub: Ahogy rekord sebességgel haladtam a sztorival úgy vált kérdésessé a dolog, hogy kit vagy mit egyek meg menten. :mrgreen: Az biztos életemben nem voltam még olyan éhes semmi után. Én bolond mindig kajával esek neki a dorikhoz, de itt, hát itt nem volt időm :mrgreen: :mrgreen:
Visszatérve a szorihoz: Nekem nagyon tetszett, aranyos romantikus és kellőképpen drámai (a végefele)
Mikor Park Song Ah, g**k Dae-t hibáztatja, anyja haláláért, nah ott kész voltam. Imádom a koreai forgatókönyv íróknál ezt a tipikus húzást, "szórjunk sót a nyílt sebre, rúgjunk még bele vagy párszor". Őszintén szólva ott azt se tudtam a fülemet vagy a szememet csukjam be. Lehet, hogy csak én vagyok elfogult Yunho-val szemben, de ott, hogy alakított... :thumright:

Külön pirospont a csókjelenetekért. :thumleft: Hogy azt a rendező, forgatókönyvíró, producer stb dönti el, hogy éppen milye legyen az a bizonyos jelenet, itt annyira örültem, hogy nem ezt a szájratapasztomésnézekavakvilágba-csókot kellett viszontlátnom. :whistling:
A végéről meg csak annyit. Most úgy ősszintén? Addot PSA, lerí róla, hogy szerelmes GD-be, (fordítva szintúgy zenész)
akkor mégis mi a jó világért kellett elhajtania a tengerpartnál? Én ott azt hittem falnak megyek... de betudtam egy kis időhúzásnak :mrgreen:

Összességében szó szerint megzabáltam ezt a dorit, nagyon örülök neki még egyszer, hogy magyar felirattal nézhettem! :notworthy:

ezoritu

Postby ezoritu » Sat Aug 08, 2015 2:45 pm

Vicacica wrote:Köszönöm a fordítást :) A gonosz anyós szerepet nagyon sokszor kapja ez a színésznő :) A Mask-ban is sikerült megkapnia és a Secret Garden-ben is ő volt a gonosz anyuka :)

Kedves Vicacica! Nagyon szívesen! Egykoron milyen helyes volt. Itt meg kellett volna állnia:

Image

De tovább ment:

Image

És még tovább:

Image

ezoritu

Postby ezoritu » Sat Aug 08, 2015 3:30 pm

zakurochan wrote:Sziasztok!
Először is, hálásan köszönöm a magyar feliratot! :notworthy:
Tegnap szerencsélre volt egy kis szabadidőm, gondoltam elkezdem és szép lassan végignézem, maratonban. Nah a maraton megvolt, a "szép lassan" már kevésbé. :mrgreen: Engem szó szerint a székhe szegezett a dori. Szünet nélkül daráltam végig (mondjuk ez köszönhető a 20 percnek is XD - pedig de elnéztem volna még :whistling: )
Bevallom Yunho miatt kezdtem bele. Hát lehet ezt a pasit nem szeretni? :wub: Ahogy rekord sebességgel haladtam a sztorival úgy vált kérdésessé a dolog, hogy kit vagy mit egyek meg menten. :mrgreen: Az biztos életemben nem voltam még olyan éhes semmi után. Én bolond mindig kajával esek neki a dorikhoz, de itt, hát itt nem volt időm :mrgreen: :mrgreen:
Visszatérve a szorihoz: Nekem nagyon tetszett, aranyos romantikus és kellőképpen drámai (a végefele)
Mikor Park Song Ah, g**k Dae-t hibáztatja, anyja haláláért, nah ott kész voltam. Imádom a koreai forgatókönyv íróknál ezt a tipikus húzást, "szórjunk sót a nyílt sebre, rúgjunk még bele vagy párszor". Őszintén szólva ott azt se tudtam a fülemet vagy a szememet csukjam be. Lehet, hogy csak én vagyok elfogult Yunho-val szemben, de ott, hogy alakított... :thumright:

Külön pirospont a csókjelenetekért. :thumleft: Hogy azt a rendező, forgatókönyvíró, producer stb dönti el, hogy éppen milye legyen az a bizonyos jelenet, itt annyira örültem, hogy nem ezt a szájratapasztomésnézekavakvilágba-csókot kellett viszontlátnom. :whistling:
A végéről meg csak annyit. Most úgy ősszintén? Addot PSA, lerí róla, hogy szerelmes GD-be, (fordítva szintúgy zenész)
akkor mégis mi a jó világért kellett elhajtania a tengerpartnál? Én ott azt hittem falnak megyek... de betudtam egy kis időhúzásnak :mrgreen:

Összességében szó szerint megzabáltam ezt a dorit, nagyon örülök neki még egyszer, hogy magyar felirattal nézhettem! :notworthy:

Kedves zakurochan! Jól szórakoztam, a hol megelégedett, hol rosszalló, hol dicsérő szavaidon, véleményeden!
Sok mindenben egyetértek veled, főleg a csókjeleneteken, és az ágyjelenetmegelőző jeleneten. Kérdeztem is
a fórumunkban, hogy minden koreai sori ennyire merész lett, vagy csak egy "kisiklásról" van-e szó. Örülnék, ha
ez lenne a trend, mert attól az érzéketlen, vágylohasztó csóknak nem nevezhető valamitől régen is kilelt a hideg.

Látszik, hogy nagyon szereted a koreai sorozatokat, a lelkesedésed elárulja. Én egy darabig nagyon meg voltam
elégedve vele, kb. a 12. részig, aztán az egyik olyan bosszantó valami következett, ami két éve eltávolított
a koreai sorozatoktól. Sok volt a huzavona. Ahogy nálunk írtam: "...mire Song Ah végre megemésztette,
hogy nem ő tehet az anyja haláláról, és mire beledöngölte g**k Dae-be is, hogy ő sem hibás a dada haláláért,
kiderül, hogy a dada nem más, mint az ő anyja, ekkor fordul a kocka, és azonnal újra g**k Dae lesz a hibás a
dada haláláért. Olyan logikátlan volt az egész.
Ez a pálfordulás azt eredményezte, hogy elkezdtem nem kedvelni SA-t, és ez a végéig meg is maradt, főleg azok
után, hogy az utolsó pillanatig azt éreztem, nem tudja elengedni ezt a dolgot magától." Emiatt el is vették a
happy end feletti örömömet. És akkor a volt feleség idétlen követeléséről nem is beszéltem.
Azért nagyon örülök, hogy tetszett a sori! Az eleje üde, vicces, poénos, ínycsiklandozó, romantikus, vidám
volt, csak az ilyen sorinál is kötelező drámai rész sikerült túl drámaira.

Image

Vicacica

Postby Vicacica » Tue Aug 25, 2015 3:19 pm

Köszönöm szépen a munkátokat :D Nagyon tetszett a sorozat :D Ment a gyűjteményembe :)
ImageImage

Return to “Subtitles”