When I See You Again [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lapishun

When I See You Again [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Tue Jul 21, 2015 1:30 pm

Image

Mikor újra látlak
Tajvani romantikus vígjáték sorozat
Eredeti cím: 他看她的第2眼 / When i see you again
Vetítés kezdete: 2015.05.31.
Hossz: 20 rész

Szereplők:
Jasper Liu, Mandy Wei, Jet Chao, Ivy Shao

Ismertető:
A humorban és aranyos romantikában bővelkedő sorozat bárki szívét képes megdobogtatni és mosolyt csalni az arcára.
A az előtörténet nem hordoz sok újdonságot magában, mégis elég táptalaja annak, hogy a szereplők állandó félre értésekkel, vitákkal, problémákkal, örömökkel nézzenek folyamatosan szembe.

Xia You szülei autóbalesete után nagyapjával együtt elhagyta a kisfalut, ahol addig éltek, így búcsút vett a szeretett lánytól is An Xi-tól. Évekkel később a visszahúzódó, magának való fiúból érett, magabiztos férfivá lett, aki képes az emberekben olvasni, a legkisebb jelekből megismerni szándékaikat. Jólmenő cégénél új feladatot kap, térjen vissza szülőfalujába és vegyen részt támogatóként egy rendezvényen.

A gyerekkori szerelem, vagy inkább utálat(?) persze felnőtt fejjel folytatódik, és komoly bonyodalmakat hoz a falu életébe.

letöltési lehetőség:

Image
Attachments
when_i_see_you_again_ASS.zip
összes rész ASS
(397.42 KiB) Downloaded 59 times
when_i_see_you_again_SRT.zip
összes rész SRT
(422.56 KiB) Downloaded 591 times
When_i_see_you_again_20.zip
20. rész Ass és SRT
(43.48 KiB) Downloaded 60 times
When_i_see_you_again_19.zip
19. rész ASS és SRT
(37.7 KiB) Downloaded 104 times
When_i_see_you_again_18.zip
18. rész ASS és SRT
(39.59 KiB) Downloaded 112 times
When_i_see_you_again_17.zip
17. rész ASS és SRT
(38.23 KiB) Downloaded 125 times
When_i_see_you_again_16.zip
16. rész ASS és SRT
(40.87 KiB) Downloaded 138 times
When_i_see_you_again_15.zip
15. rész ASS és SRT
(46.91 KiB) Downloaded 132 times
When_i_see_you_again_14.zip
14. rész ASS és SRT
(38.13 KiB) Downloaded 139 times
When_i_see_you_again_13.zip
13. rész ASS és SRT
(38.66 KiB) Downloaded 148 times
When_i_see_you_again_12.zip
12. rész ASS és SRT
(37.42 KiB) Downloaded 151 times
When_i_see_you_again_11.zip
11. rész ASS és SRT
(42.78 KiB) Downloaded 164 times
When_i_see_you_again_10.zip
10. rész ASS és SRT
(43.67 KiB) Downloaded 163 times
When_i_see_you_again_9.zip
9. rész ASS és SRT
(36.51 KiB) Downloaded 190 times
When_i_see_you_again_8.zip
8. rész ASS és SRT
(43.06 KiB) Downloaded 196 times
When.I.See.You.Again.E07.720p.Webrip_hu.ass
7. rész felirata
(70.71 KiB) Downloaded 211 times
When.I.See.You.Again.E06.720p.Webrip_hu.ass
6. rész felirata
(78.62 KiB) Downloaded 198 times
When.I.See.You.Again.E05.720p.Webrip_hu.ass
5. rész felirata
(70.47 KiB) Downloaded 200 times
When.I.See.You.Again.E04.720p.Webrip_hu.ass
4. rész felirata
(71.7 KiB) Downloaded 205 times
When.I.See.You.Again.E03.720p.Webrip_hu.ass
3. rész felirata
(77.47 KiB) Downloaded 210 times
When.I.See.You.Again.E02.720p.Webrip_hu.ass
2. rész felirata
(71.17 KiB) Downloaded 205 times
When.I.See.You.Again.E01.720p.Webrip_hu.ass
1. rész felirata
(70.51 KiB) Downloaded 263 times
Last edited by lapishun on Thu Nov 05, 2015 12:25 pm, edited 23 times in total.
Image

szildor

Re: When i see you again [Hungarian Subs] (Ep 1 of 18)

Postby szildor » Tue Jul 21, 2015 2:27 pm

Kedves Lapishun!
El sem hiszem, máris találtál kedvedre való, bájos, romantikus sorozatot és
máris hozod az első feliratot, amit köszönök szépen.
Újból meg kell cáfolnom magamat, hogy most már csak koreait fogok nézni, legutóbb
Timbó miatt csábultam japán sorozat mellé, most Lapishun csábított egy tajvanival. :D

lapishun

Postby lapishun » Tue Jul 21, 2015 2:31 pm

szildor wrote:Kedves Lapishun!
El sem hiszem, máris találtál kedvedre való, bájos, romantikus sorozatot és
máris hozod az első feliratot, amit köszönök szépen.
Újból meg kell cáfolnom magamat, hogy most már csak koreait fogok nézni, legutóbb
Timbó miatt csábultam japán sorozat mellé, most Lapishun csábított egy tajvanival. :D

Kedves Szildor!

Örülök, hogy "csak" miattam elcsábulsz :)

Sosem hittem volna, hogy a japán és koreai sorozatok mellé be fog törni más is az életembe, de ennek a sorozatnak sikerült. Nagyon tetszik, mert végtelenül aranyos és könnyed nyári limonádé.
Image

kerka

Postby kerka » Tue Jul 21, 2015 6:46 pm

Köszi a feliratot nagy meg lepetés volt mikor meg láttam. Nemrégiben nézegettem a you tube-on csak úgy össze vissza kattingattam ott láttam enek a sorozatnak a bemutatóját. Nagyon aranyos volt. Én még nem néztem tajvani filmet eddig ha készen lesz a felirat egész biztosan meg nézem. Kitartást a fordításhoz. :thumleft: Előre is köszi a munkádat!!!

gyomar

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 1 of 18)

Postby gyomar » Wed Jul 22, 2015 12:15 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked, hogy elkezdted fordítani ezt a sorozatot.Láttam már több Tajvani sorozatot, kivétel nélkül jók, és szerethetők.
gyomar :-)

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 2 of 18)

Postby lapishun » Wed Jul 22, 2015 3:21 pm

Elkészült a második rész felirata.

Azt kell mondjam, ez a sorozat írtóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó cukiiiiiiiiiiiiiiiiiii! (jó, tudom, férfi létemre fura tőlem ez a kifejezés, de tényleg nagyon-nagyon aranyosnak találom.) A színészeket imádom! A két főszereplő nagyon tetszik, és a hotel személyzete is! Amikor a férfifalót játszó Tina Chou megjelenik a képernyőn mindig majd' lefordulok a székről, hihetetlenül vicces és aranyos (na és persze gyönyörű!!!!).
És persze, ami nektek számít, a férfi felhozatal sem ad okot panaszra, szerintem jut elég nézni való nektek is.

Aki elkezdte már velem együtt nézni a sorozatot az írjon pár szót, kíváncsi vagyok, hogy csak magamban lelkendezek, vagy tényleg gyöngyszemre akadtam!

Image
Image

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 3 of 18)

Postby lapishun » Thu Jul 23, 2015 8:30 am

És jó szórakozást a 3. részhez is!
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Jul 23, 2015 9:12 am

De jó ilyen lelkesnek látni, Lapishun! :D Mintha csak magamat látnám... XD Amilyen hírverést én csapni szoktam régebben a tajvani doramák körül, te jó ég... :nuts: :sweat:

Köszönöm a munkádat, bár nem nézem. Egyelőre... :D Nekem magasan a tajvani sorozatok a kedvenceim Ázsiából, úgyhogy előbb-utóbb mindenképp sorra kerül, még ha nem is ismerem a szereplőket. Már csak azért is, mert a címe hasonlít Édesem :wub: ( = Vic Zhou - a Sweet Relationship miatt) Wish to see you again-jére. A tiédnek (az enyémmel ellentétben) legalább mandarinul is ez a címe: 的第2眼 "(ő) másodszor látja őt". A "mikor"-t lespórolták. :D
ImageImageImage

lapishun

Postby lapishun » Thu Jul 23, 2015 9:41 am

gilnis wrote:De jó ilyen lelkesnek látni, Lapishun! :D Mintha csak magamat látnám... XD Amilyen hírverést én csapni szoktam régebben a tajvani doramák körül, te jó ég... :nuts: :sweat:

Köszönöm a munkádat, bár nem nézem. Egyelőre... :D Nekem magasan a tajvani sorozatok a kedvenceim Ázsiából, úgyhogy előbb-utóbb mindenképp sorra kerül, még ha nem is ismerem a szereplőket. Már csak azért is, mert a címe hasonlít Édesem :wub: ( = Vic Zhou - a Sweet Relationship miatt) Wish to see you again-jére. A tiédnek (az enyémmel ellentétben) legalább mandarinul is ez a címe: 的第2眼 "(ő) másodszor látja őt". A "mikor"-t lespórolták. :D

Szia Gilnis!

Na, majd akkor belenézek abba a sorozatba is. Bevallom kicsit tartottam a nyelvtől, még mindig fura nekem, ahogy beszélnek, de lassan kezdek ráhangolódni és felfedezni melyik hangsúly mit akar jelenteni. A japán nyelvet imádom (az volt az első, amivel találkoztam Ázsiából), a koreai nagy ugrás volt utána, sokáig tartott az összebarátkozásunk. A mandarin még abban is kihívás, hogy hihetetlen módon hadarnak, néha igencsak össze kell szednem magamnak, hogy érthető legyen egy mondat és legyen idő elolvasni.

A főszereplő fiúról (Jasper Liu) majd eldöntitek, hogy jóképű-e, én szerethetőnek találom, és a játékával sincs semmi bajom, bár mivel visszahúzódó szerepet játszik, nehéz igazán megítélni, mire képes. Mandy Wei viszont lubickol a szerepében, a fiúhoz képes idősebbnek látszik (30 éves), de hihetetlenül gazdag az arcjátéka! Nagyon élvezem, ahogy az aranyos és egyben lobbanékony lányt alakítja!

Majd ha lesz összehasonlítási alapom, akkor megnézem, de addig is feltűnt, hogy nagyon más technikailag ez a tajvani sorozat a koreaihoz képest. A kamera beállások is mások, nincs annyi közeli, több teret engednek a környezetnek és ettől színesebb, derűsebb minden. Ugyanakkor a fókusszal és a mélység élességgel mindig machinálnak valamit, szinte folyamatosan csak a képernyő közepén éles a kép, a széleken lévő életlenség engem sokszor zavar.
Ugyanígy fura a narráció is. Először nem tudtam hovatenni a srác teljesen más hangtónusú, szinte képidegen narrálását. A lánynál nem ennyire feltűnő, de a srácnál nagyon kirívó. Továbbá növeli az életszerűséget, de az élvezhetőséget nem biztos az is, hogy párbeszédeknél nem minden szöveg vehető ki, ez különösen észrevehető a sok résztvevős beszélgetésekkor... ugye hozzászoktunk, hogy ilyenkor egymás után szólalnak meg a szereplők, ami a valóságban ritka, de itt bizony egymás szavába vágnak és vannak halkan elhangzó mondatok is, ami a hangulatot segítik, de mivel lefordítva nincsenek, ezért én néha sajnálom, hogy ezekről lemaradunk.
Image

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 4 of 18)

Postby lapishun » Thu Jul 23, 2015 8:54 pm

Fent a 4. rész felirata.

És akkor ezek szerint magamban örvendezek tovább :)
Image

gyomar

Postby gyomar » Fri Jul 24, 2015 9:13 am

Kedves Lapishun!
Hidd el kérlek nem vagy egyedül, és én is veled együtt örvendezek, hogy ilyen jó sorozatot választottál és hogy ilyen gyors vagy. :salut: :salut: :salut:

matoma

Postby matoma » Fri Jul 24, 2015 10:22 am

Kedves Lapishun!

Igen, igen, egy gyöngyszemre találtál! Csatlakozom a leendő lelkendezők (mert szerintem lesznek!) táborához. Ez egy szerethető, szórakoztató sorozat lesz. Tetszik a főszereplő páros választása, szépek, aranyosak, de a többi színész is jó. Itt, a negyedik részben már a fiú fagyossága is kezd kiengedni, imádom a mosolyát! Tetszik a történet alakulása is. Nagyon várom a folytatást! Köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot!
matoma (Marcsi)

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 5 of 18)

Postby lapishun » Fri Jul 24, 2015 12:07 pm

Nem ígérem, hogy tartom ezt a tempót, de most már tölthetitek az 5. rész feliratát! Jó szórakozást.

És köszönöm, hogy velem tartottok!

Ennek a résznek a közepe egy kis csalódással szolgál, de utána hamar visszarázódik minden a rendes kerékvágásba.
A falu haragja és kibékítése szerintem elég gagyi volt. A csaj drámája jogos volt, de fel lehetett volna oldani valami más módszerrel is, nem ezzel a nagyon suta jelenettel.
Image

Carmi

Postby Carmi » Sat Jul 25, 2015 11:19 am

Nem kell menned sehová sírni, Lapishun, ahogy írtad az "I remember you" topikjában, mert téged is virtuális simogatásban részesítelek. :mrgreen: Minden fordító megérdemli a köszönetet, a szándékáért is már önmagában, az már bónusz, ha jó minőségben és egyenletes tempóban is dolgozik. Te a bónuszosok között vagy, bőven... :thumright:
Ezt a történetet még nem kezdtem el nézni, de a tempód tényleg eszméletlen, úgyhogy nemsokára el fogom kezdeni. Nyárra való könnyed sztorikból sosem elég... :D Télen majd csüdig merülhetünk a szereplők szenvedéseibe. A koreaiak nagyon tudnak szenvedni a sorozatokban... :glare:

lapishun

Postby lapishun » Sat Jul 25, 2015 12:03 pm

Carmi köszi köszi :)

Nem ígérem, hogy sokáig fogom tartani az 1 rész/nap tempót (bár már nincs sok hátra, hogy beérjem a vetítést)...

A szenvedéssel egyet értek. Főleg a hossszúúúúú, elnyújtott szenvedés szokott zavarni, amikor ott van a szemük előtt a tök nyílvánvaló megoldás, de az Istennek sem lépik meg a meglépni valót.
Image

jubus

Postby jubus » Sat Jul 25, 2015 1:19 pm

Lapishun, köszönet a fordításért! Örülök, hogy most már egyre többen készítenek tajvani sorozathoz feliratot. :D Én kb. másfél éves kihagyás után mostanában kezdtem újra ázsiai sorozatokat nézni. Addig amit láttam tajvaniak közül, mindet angol subbal néztem.
Már le is töltögettem a részeket, de mivel maratonozó vagyok. Bevárom az összes részt és a felirataidat! :-)
Sok szabadidőt, kitartást és jó munkát kívánok a fordításhoz.

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 6 of 18)

Postby lapishun » Sat Jul 25, 2015 4:11 pm

Jó szórakozást a 6. részhez!

jubus köszi.

Már csak 2 rész és beérem a sorozatot.
Image

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Sun Jul 26, 2015 11:44 am

Szia kedves lapishun!
itt vagyok itt vagyok ..de nekem a torrentezés nem megy de más letöltö linket meg nem találtam ..de keresem ..és gyüjtögetem Köszönöm...

Agacska

Postby Agacska » Mon Jul 27, 2015 8:50 am

Nagyon köszönöm az eddigi részek feliratát.

Cyndi

Postby Cyndi » Fri Jul 31, 2015 2:29 pm

Ne aggódj kedves lapishun!Én is jövök nézni,köszönöm a feliratokat először is.A sorozatba majd néhány nap múlva tekintek bele,muszáj lesz ha ennyire lelkesedsz érte :-).

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 7 of 18)

Postby lapishun » Fri Jul 31, 2015 2:30 pm

Jó szórakozást a 7. részhez!

Cindy, Agacska, Zsuzsianyu szívesen!

Lehet aztán véleményt írni, ha már belekezdtetek :)
Image

gyomar

Postby gyomar » Sat Aug 01, 2015 6:08 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 7. rész feliratának a fordítását. :clap:
Elhangzott az a mondat, hogy Xia You úgy is a munkát fogja választani a szerelem helyett, ez már megdőlni látszik.Ugye az nem lehet, hogy a főnöknő az anyukája An Xi-nek? Kíváncsi vagyok még , hogy mikor jön már rá An Xi hogy a kiwi zöld tréning ruhás srác kicsoda?

Szép hétvégét kívánok mindenkinek.gyomar :-)

lapishun

Postby lapishun » Sat Aug 01, 2015 7:32 pm

gyomar wrote:Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 7. rész feliratának a fordítását. :clap:
Elhangzott az a mondat, hogy Xia You úgy is a munkát fogja választani a szerelem helyett, ez már megdőlni látszik.Ugye az nem lehet, hogy a főnöknő az anyukája An Xi-nek? Kíváncsi vagyok még , hogy mikor jön már rá An Xi hogy a kiwi zöld tréning ruhás srác kicsoda?

Szép hétvégét kívánok mindenkinek.gyomar :-)

Szia Gyomar!

Na végre valaki hozzászólt érdemben :)

Szerintem elég idegen lenne a sorozattól, hogy ne happy enddel végződjön, így biztos, hogy a szerelem fog győzni a munka felett :)
Nagyon remélem, hogy An Xi anyukája nem a főnöknő... őszintén szólva, ez bennem fel sem merült. De most így belegondolva, nem lehetetlen. Sőt...

An Xi nagy ráeszmélése szerintem az utolsó rész előtti részben lesz, akkor még szenvednek azon egy sort, hogy miért nem mondta el a srác hamarabb, aztán az utsó részben szent a béke... legalábbis én így tippelem :)
Image

csilla0602

Postby csilla0602 » Sun Aug 09, 2015 3:10 pm

Kedves lapishun! Még egyszer sem köszöntem meg ennek a sorozatnak a fordítását, mivel most néztem meg maratonban mind a 7 részt. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni. Utólag is köszönöm, hogy ezt a kis remekművet lefordítod nekünk. A főszereplő srácnak már 2 sorozatát láttam, és mindegyikben imádtam. Még egyszer köszönöm, és várom majd a szívmelengető folytatást!♥♥♥

lapishun

Postby lapishun » Sun Aug 09, 2015 3:15 pm

csilla0602 wrote:Kedves lapishun! Még egyszer sem köszöntem meg ennek a sorozatnak a fordítását, mivel most néztem meg maratonban mind a 7 részt. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni. Utólag is köszönöm, hogy ezt a kis remekművet lefordítod nekünk. A főszereplő srácnak már 2 sorozatát láttam, és mindegyikben imádtam. Még egyszer köszönöm, és várom majd a szívmelengető folytatást!♥♥♥

Szia Csilla!

Nagyon szívesen. Örülök, hogy végre valaki megosztja a lelkesedését velem :)
A következő rész valamikor a jövőhéten várható majd.

A főszereplő srác nekem is jó fejnek tűnik, teljesen szerethető egyéniség.
Image

TifavonKrolock

Postby TifavonKrolock » Wed Aug 12, 2015 8:13 am

Szia Lapishun! :)

Örülök, hogy tajvani sorozatot fordítasz! :) Nincs belőlük túl sok, mint a kínaiból, így nagyon jó, hogy bővül egy sorozattal a választék. :)
Kitartást, lelkes munkát kívánok a további részek lefordításához!

Ha nem baj, kitettem a topik linkjét a ChiTaJa-ra, hogy aki nem ismerné, és nem tudna róla, az most már tudja, hogy ehhez a sorozathoz is készül magyar felirat. :) - a ChiTaJa egy kínai, tajvani, japán filmes, sorozatos FB-os közösség: https://www.facebook.com/groups/342397975912440/ -
Futó sorozatok: Cruel Romance, Perfect Couple, Return of the Condor heroes
Image

lapishun

Postby lapishun » Wed Aug 12, 2015 8:36 am

TifavonKrolock wrote:Ha nem baj, kitettem a topik linkjét a ChiTaJa-ra....

Szia!

Csak bátran, minél több emberhez jut el ez a kis sorozat, annak én csak örülök.
A fordítással a héten nem hiszem, hogy haladni fogok, bőségesen elárasztottak munkával... jövőhéten várható a folytatás.
Image

gyomar

Postby gyomar » Tue Sep 15, 2015 11:22 am

Kedves Lapishun!
Szeretnék óvatosan érdeklődni, hogy jól vagy rendben vagy?
Ennek a bűbájos sorozatnak lesz folytatása? Az én lelkesedésem nem veszett el, és nagyon várom a folytatást.
Köszönettel az eddigi részek felirataiért.gyomar :-)

lapishun

Postby lapishun » Tue Sep 15, 2015 5:03 pm

Sziasztok!

Ahogy a többi topikomban és privát üzenetekben is jeleztem, jelenleg nagyon el vagyok havazva munka miatt és azért nem haladok a fordítással. Tegnap pont leültem, hogy na akkor most, de 50 sor után már jött is az újabb email újabb munkával... szóval ha lecseng az őrültek háza, akkor jelentkezem.
Image

gyomar

Postby gyomar » Tue Sep 15, 2015 5:17 pm

Szia Lapishun!
Köszönöm, hogy jelentkeztél, és válaszoltál.Várok türelmesen.
Vigyázz magadra.

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 8 of 18)

Postby lapishun » Sat Sep 19, 2015 8:27 am

Sziasztok!

Bocsánat, hogy ennyit kellett várni a folytatásért, de örömmel jelentem, hogy elkészült a 8. rész felirata. Mivel többen kértétek, így SRT és ASS formátumban is feltettem.

Jó szórakozást!
Image

gyomar

Postby gyomar » Sat Sep 19, 2015 7:10 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon vártam,és hála neked megérkezett az új felirat. :salut:
Érdekes volt látni a féltékeny You Qian-t.
Szép hétvégét kívánok gyomar :-)

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Sat Sep 19, 2015 9:19 pm

Köszönöm szépen gyüjtögetve ..remek... :D

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 9 of 18)

Postby lapishun » Wed Sep 23, 2015 1:25 pm

És elkészült a 9. rész fordítása, amiben bizony elég nagy lépések történnek... Jó szórakozást!
Image

gyomar

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 9 of 18)

Postby gyomar » Thu Sep 24, 2015 11:05 am

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 9. rész feliratának fordítását. :notworthy:
Majd alakul ez már, mármint a kapcsolatuk.
Szép napot kívánok.gyomar :-)

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 10 of 18)

Postby lapishun » Tue Oct 13, 2015 10:53 am

Jó szórakozást a 10. részhez!
Most már azt is tudjuk, hogy 18 rész helyett 20 részes a sorozat. :)
Image

gyomar

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 10 of 20)

Postby gyomar » Wed Oct 14, 2015 6:39 am

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 10. rész feliratának fordítását. :notworthy:
Én is láttam, hogy 20.részes, és már 19 rész lement talán a héten lesz az utolsó rész leadva.

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 11 of 20)

Postby lapishun » Wed Oct 14, 2015 10:17 am

Elkészült a 11. rész is
Image

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Thu Oct 15, 2015 8:47 am

Kedves Lapishun! Köszönöm szépen a sorozat fordítását ..gyüjtögetve van... :D

gyomar

Postby gyomar » Thu Oct 15, 2015 1:27 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 11. rész feliratát. :notworthy:
Az elején ezek szerint jó volt a tippem? Az elnök az anyukája An Xi-nek.Az ügyvéd úr gyorsan kapcsolt és már a dns-nél tart.

lapishun

Postby lapishun » Thu Oct 15, 2015 9:31 pm

Nagyon szépen köszönöm neked a 11. rész feliratát. :notworthy:
Az elején ezek szerint jó volt a tippem? Az elnök az anyukája An Xi-nek.Az ügyvéd úr gyorsan kapcsolt és már a dns-nél tart.

Igen, ezt lehetett sejteni, hogy ide fognak kilyukadni vele, ami még kérdéses, hogy az elnök miért küldte pont oda a srácot. Hisz nem tudta, hogy An Xi ott él...
Image

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 12 of 20)

Postby lapishun » Sat Oct 24, 2015 11:28 am

Jó szórakozást a 12. részhez!
Image

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 13 of 20)

Postby lapishun » Sun Oct 25, 2015 11:34 pm

... és a 13. részhez!
Image

gyomar

Postby gyomar » Tue Oct 27, 2015 11:20 am

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 12.-13. részek feliratainak fordítását. :notworthy:
Rakétákat begyújtottad?

lapishun

Postby lapishun » Tue Oct 27, 2015 5:10 pm

Nagyon szépen köszönöm neked a 12.-13. részek feliratainak fordítását. :notworthy:
Rakétákat begyújtottad?

Be akarom most már fejezni mielőbb, hogy a többi projecttel is tudja haladni. Most épp engedi a munka, szóval belehúzok.

Jó szórakozást a 14. részhez!
Image

gyomar

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 14 of 20)

Postby gyomar » Tue Oct 27, 2015 6:18 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon csúcs vagy. :salut:
Köszönöm szépen neked a 14. rész feliratának fordítását. :notworthy:

Timi

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 14 of 20)

Postby Timi » Tue Oct 27, 2015 8:56 pm

Hálásan köszönöm az eddigi feliratokat. :D

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 15 of 20)

Postby lapishun » Tue Oct 27, 2015 11:20 pm

Nagyon szívesen.

Nem mondom, hogy tartani fogom az 1 rész/nap tempót, de jó szórakozást a 15. részhez!
Image

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 16 of 20)

Postby lapishun » Wed Oct 28, 2015 5:31 pm

... és a 16.-hoz!
Image

gyomar

Postby gyomar » Wed Oct 28, 2015 5:36 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 15.-16. részek feliratainak fordítását. :notworthy:

Timi

Postby Timi » Wed Oct 28, 2015 8:25 pm

Köszönöm szépen a 15-16. részek feliratait! :D

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 17 of 20)

Postby lapishun » Mon Nov 02, 2015 7:23 pm

Jó szórakozást a 17. részhez, amiben elég sok minden történik. Megmondom őszintén, elég felbosszantott a Ya En és Yan Ze közti romantikus/kihasználós szál alakulása. Ha bármi baja esik Ya Ennek én komolyan mondom, nagyon-nagyon mérges leszek az írókra!
Image

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 18 of 20)

Postby lapishun » Wed Nov 04, 2015 9:52 am

elkészült a 18. rész
Image

Timi

Postby Timi » Wed Nov 04, 2015 3:52 pm

Hálásan köszönöm a 17-18. részek feliratait. :notworthy:

gyomar

Postby gyomar » Wed Nov 04, 2015 4:54 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 17.-18. részek feliratainak fordítását. :notworthy:

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 19 of 20)

Postby lapishun » Wed Nov 04, 2015 4:58 pm

Már csak egy rész van hátra, felgyorsulnak az események. Jó szórakozást a 19. részhez.
Image

Timi

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Ep 19 of 20)

Postby Timi » Wed Nov 04, 2015 5:09 pm

Ezt nevezem!!! Köszönöm a 19. részt! :D

lapishun

Re: When I See You Again [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Thu Nov 05, 2015 12:07 pm

Elkészültem a teljes fordítással.
Elnézést azoktól, akik sokat vártak a 10. rész környékén a folytatásra. Egyúttal szeretném megköszönni azoknak, akik velem tartottak és végig élvezték velem ezt a könnyed kis romantikus vígjátékot. Azoknak meg, akik most fogják végigdarálni a részeket, jó szórakozást kívánok!

Akik velem tartanak, azokat várom a Mom című sorozatnál, illetve a 2 héten belül induló kis kedvencem (Bomi) új webdramájánál!
Image

szildor

Postby szildor » Thu Nov 05, 2015 12:44 pm

Kedves Lapishun!
Köszönöm szépen a felirataidat, kellemes, könnyed és szórakoztató sorozat volt.

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Fri Nov 06, 2015 1:08 pm

Kedves Lapishun ! Köszönöm a sorozat fordítását aranyos kis vigjáték ..folyamatban van az egyben darálása ... :D Köszönöm ...

zsike955

Postby zsike955 » Fri Nov 06, 2015 4:23 pm

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!

csilla0602

Postby csilla0602 » Sun Nov 08, 2015 11:05 am

Kedves lapishun! Most fejeztem be a sorozatot, és egyszerűen fantasztikus volt. Élveztem végig. Köszönöm,köszönöm ,köszönöm!♥♥♥

Return to “Subtitles”