Oh My Ghost [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

Oh My Ghost [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Sun Jul 05, 2015 6:19 am

°°°OH MY GHOST°°°

Image

Eredeti cím: 오 나의 귀신님 / Oh Naui Gwishinnim
Sugárzás: 2015.07.03. – 08.22 (tvN)
Műfaj: romantikus, misztikus vígjáték
Részek száma: 16
Írta. Yang Hee Seung
Rendezte: Yoon Je Won

Szereplők:
Park Bo Young - Na Bong Sun
Jo Jung Suk - Kang Sun Woo
Lim Ju Hwan - Choi Sung Jae
Kim Seul Gi - Shin Soon Ae
Park Jung Ah - Lee So Hyeong
Kwak Si Yang - Seo Joon
Kang Ki Young - Heo Min Soo
Choi Min Chul - Jo Dong Cheol

Rövid leírás:
Szellemlátó lány titokban szerelmes főnökébe, aki nem hisz a szellemekben, viszont felfigyel a lányra, miután megszállja azt egy kacér szűzlány szelleme.

Tartalom:
Na Bong Sun egy félénk, önbizalomhiányos konyhai segéd, aki titokban szerelmes a főnökébe. Sámán nagymamájának köszönhetően kiskorától fogva látja a szellemeket. Egy nap váratlanul megszállja őt egy szűzlány szelleme, aki fejébe vette, hogy bármi módon, de elveszíti végre a szüzességét.
Kang Sun Woo egy étterem tulajdonosa, tehetséges séf, ő Bong Sun főnöke. Népszerű a nők körében, de igazából még nem tudott túljutni előző szerelmén. A férfi azután figyel fel Bong Sun-ra, miután megszállja őt a szellem.

Trailerek:

Videólinkek:

A feliratok a WITH változatú videókhoz készültek!

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

Az angol felirat készítői: DramaFever

A feliratok innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16), Wuri's Family (20), The Best Hit (32)
Tervezett fordítás: Unkind Women (2017 végéig)

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
OhMyGhost16.srt
Oh My Ghost 16. rész
- 2015.08.23.
(80.85 KiB) Downloaded 705 times
OhMyGhost1-15jav.zip
Oh My Ghost 1-15. rész (javított részek, de csak 1-2 apró javítással)
- 2015.08.23.
(385.89 KiB) Downloaded 834 times
OhMyGhost15.srt
Oh My Ghost 15. rész
- 2015.08.22.
(45.25 KiB) Downloaded 268 times
OhMyGhost14.srt
Oh My Ghost 14. rész
- 2015.08.16.
(60.72 KiB) Downloaded 379 times
OhMyGhost13.srt
Oh My Ghost 13. rész
- 2015.08.15.
(59.72 KiB) Downloaded 368 times
OhMyGhost12.srt
Oh My Ghost 12. rész
- 2015.08.10.
(75.43 KiB) Downloaded 398 times
OhMyGhost11.srt
Oh My Ghost 11. rész
- 2015.08.08.
(68 KiB) Downloaded 402 times
OhMyGhost10.srt
Oh My Ghost 10. rész
- 2015.08.04.
(71.78 KiB) Downloaded 425 times
OhMyGhost09.srt
Oh My Ghost 9. rész
- 2015.08.02.
(70.96 KiB) Downloaded 439 times
OhMyGhost08.srt
Oh My Ghost 8. rész
- 2015.07.28.
(78.41 KiB) Downloaded 470 times
OhMyGhost07.srt
Oh My Ghost 7. rész
- 2015.07.26.
(72.41 KiB) Downloaded 464 times
OhMyGhost06.srt
Oh My Ghost 6. rész
- 2015.07.19.
(77.96 KiB) Downloaded 489 times
OhMyGhost05.srt
Oh My Ghost 5. rész
- 2015.07.18.
(56.85 KiB) Downloaded 490 times
OhMyGhost04.srt
Oh My Ghost 4. rész
- 2015.07.12.
(71.33 KiB) Downloaded 481 times
OhMyGhost03.srt
Oh My Ghost 3. rész
- 2015.07.11.
(70.46 KiB) Downloaded 500 times
OhMyGhost02.srt
Oh My Ghost 2. rész
- 2015.07.06.
(73.12 KiB) Downloaded 525 times
OhMyGhost01.srt
Oh My Ghost 1. rész
- 2015.07.05.
(64.69 KiB) Downloaded 638 times
Last edited by vajandi on Thu Jul 27, 2017 8:32 am, edited 31 times in total.

vajandi

Re: Oh My Ghost [Hungarian Subs] (1 of 16)

Postby vajandi » Sun Jul 05, 2015 6:21 am

Elkészültem ennek a misztikus sorozatnak az első részével. Bevallom, kicsit 49 Days-es déjavu-m támadt vele kapcsolatban, valahogy emlékeztet rá, habár teljesen más a sztori, a szereplők, mégis. Talán mert itt is olyan érzésem van, hogy a két lány között valami kötelék vagy rokoni szál van. Legalábbis nagyon gyanús, hogy pl. egyszerre fáj a fejük, mint ahogy egy ikerpárnál. Ez persze csak egy megérzés. Mindenesetre, amit eddig láttam, az tetszik. A séf és a szellem a kedvencem, a két színész szerintem telitalálat volt a szerepre. Bong Sun-nak eddig elég egysíkú volt a karaktere, végig álmos, riadt vagy szomorú volt, de talán idővel ez változni fog. A képmixbe két kisgyerekes és két izgalmas pillanatot választottam. :mrgreen:
Jó szórakozást az 1. részhez! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 10:21 am, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

szildor

Postby szildor » Sun Jul 05, 2015 9:00 am

Kedves Andi, köszönöm szépen, hogy meghoztad az új sorozatod, jó történet, kiváncsian várom
mit tesz hozzá a misztikus vonal.

Vicacica

Postby Vicacica » Sun Jul 05, 2015 9:22 am

Kedves Andi!

Nagyon szépen köszönöm az első részt :D Nagyon boldoggá tetted a vasárnapom :) :D :notworthy:
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Sun Jul 05, 2015 12:15 pm

Kedves Szildor és Vicacica, nagyon szívesen! :heart: :-)
A másodikból is 42% kész van, de ma már nem készül el, talán holnap. :mrgreen:
Most jöttem rá, hogy ugyanaz írta a forgatókönyvet, mint aki a King of High School-t, ennek most igen megörültem. :D

ada74

Postby ada74 » Sun Jul 05, 2015 6:55 pm

Szia Andi :D
Köszönöm szépen az első részt,nagyon tetszett.
Szeretem a "" szellemes"" történeteket.
Ja és a szereplők is nagyon jók.
:dance: :dance: :dance:
Kíváncsian várom a folytatás :cheers:
Üdv:Ada

vajandi

Postby vajandi » Sun Jul 05, 2015 7:17 pm

ada74 wrote:Szia Andi :D
Köszönöm szépen az első részt,nagyon tetszett.
Szeretem a "" szellemes"" történeteket.
Ja és a szereplők is nagyon jók.
:dance: :dance: :dance:
Kíváncsian várom a folytatás :cheers:
Üdv:Ada

Kedves Ada, nagyon szívesen! :-) Örülök, hogy tetszett! :dance: A sorozat rövidítése is egész jó: OMG. :mrgreen: A másodikból 70% van kész, holnap estére talán végzek vele. :D

onna

Postby onna » Sun Jul 05, 2015 7:47 pm

Kedves Andi,

Köszönöm, hogy belevágtál ebbe a sorozatba és hogy hozod a formád. Nem is tudod, milyen nagy örömet okozol ezzel a fürgeséggel. Image

onna

Postby onna » Sun Jul 05, 2015 7:48 pm

Kedves Andi,

Köszönöm, hogy belevágtál ebbe a sorozatba és hogy hozod a formád. Nem is tudod, milyen nagy örömet okozol ezzel a fürgeséggel. Image
És a megát különösen köszönöm.

Carmi

Postby Carmi » Mon Jul 06, 2015 7:35 am

Drága Andim, csodás, hogy Te kezdtél bele ebbe a sorozatba!!! :wub: Megnéztem az első két részt, és jaj, de néztem volna tovább!!! A történet humoros, de mélysége is van, a misztikum nem nyomja agyon a sztorit, épp csak megfűszerezi, és JJS azóta nagy kedvencem, amióta láttam a "Lee Soon Jin, the best" sorozatban. Séfként is nagyon jó. És hab a tortán, hogy Te fordítod, úgyhogy a gyorsaság és a minőség garantált. Reményeim szerint dumálni is fogunk róla, hogy a pezsgő hangulatú topik se hiányozzon. Hurrá!!! :dance:

Hihetetlenül jó hangulata van a sztorinak! A segédünk olyan kétdimenziósan jellegtelen volt az elején, épp kezdtem unni, de amióta "meg van szállva"... hah! Lesz ebből még sok jó kis bonyodalom, mert tuti, hogy elkezdenek egymással kommunikálni valahogy, ha már egy testen osztoznak, és hatni fognak egymásra, hogy a "gazdatest" a lakótársa nélkül is kapjon egy kis egyéniséget, a szellem meg elvégezhesse feladatát itt a földön, mert biztos okkal maradt itt. A sámán nagymama okkal lett megemlítve, naná! A szellem-vonal nagyon "lájtos", rémisztgetés semmi, inkább humor, ahogy a halotti toron veszekedtek a szellemek, azon lehidaltam! Ugyanolyan hülyék, mint mi, emberek, hiszen emberi mivoltukat megőrizték, csak a testüket veszítették el.

A főzős történeteket kedvelem. Amikor szinte felforr a konyha, mert mindenki őrjöngve dolgozik, hogy a vendégek elégedetten távozhassanak a tömött pocakjukat simogatva... az mindig tetszik. A négy srác és a férfi-faló szűz szellem közös jelenetei is nagyon jók! A séf jelleme ahogy egyre tisztábban kirajzolódik a karaktere, és a rejtett okok, miért lett ilyen mufurc...
Ahogy a lány bámulja a fiúk nadrágjának elejét, és a séfhelyettes alsótesti méretei miatt szánakozik, ritka szókimondó jelenet lett! És ahogy séfünket földhöz vágta egy negyven kilós szende leányzó... az a jelenet mindent vitt! Többször vissza kellett néznem! Az utcai üldözős jelenetek, ahogy ahjumma üldözi a... semmit! Hihetetlen, na!

Tetszik az egész, úgy ahogy van! Az idei nyári kínálat eddig nagyrészt csalódást hozott. Túl melodramatikus az egyik, gyenge utánzat a másik, vagy a sztori lerágott csont... hát, most megtaláltam azt a sorozatot, ami nagyon úgy néz ki, igazi élvezetet fog okozni. :D

gilnis

Postby gilnis » Mon Jul 06, 2015 8:55 am

Na Andi, mit mondtam róla látatlanban is? Máris érkezett az igazolás! :D Jó munkát kívánok! :-)

De lehet, hogy nem keresel elég kitartóan, Carmi! :P
ImageImageImage

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 06, 2015 5:50 pm

Onna, Carmi, nagyon szívesen! :D Gilnis, köszi a biztatást. :-) Most értem a 2. rész végére, már csak az ellenőrzés van hátra, ami max. 2-3 óra. Carmi, nagyon örülök, hogy tetszett, igazán jól kielemezted. :thumright: :lol

vajandi

Re: Oh My Ghost [Hungarian Subs] (2 of 16)

Postby vajandi » Mon Jul 06, 2015 8:55 pm

Meghoztam a 2. részt, melyben kacér szellemünk Bong Sun testébe ragadva kénytelen folytatni a férfivadászatot. :D A képmixbe efféle pillanatokat válogattam. Látható, mennyire fel tudja csigázni egy jó pasi közelsége, látványa. :wub: Azért tartok tőle, ilyen epizódzárás után talán mégse a férfiakra fog koncentrálni, na, de majd meglátjuk. Az első részben a babakocsis jelenet, ebben egy kutyás jelenet vitte a pálmát cukiságból. :lol Nagyon élveztem minden percét, remélem, Nektek is tetszeni fog. Jó szórakozást! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 10:22 am, edited 1 time in total.

Vicacica

Postby Vicacica » Tue Jul 07, 2015 4:33 am

Kedves Andi!

Köszönöm szépen a reggeli meglepetést :notworthy: :notworthy: Már is jól kezdődik a nap :D :heart:
ImageImage

Carmi

Postby Carmi » Tue Jul 07, 2015 7:37 am

Hah, megyek is, és nézem a másodikat magyarul. Azért mégis csak más ékes-édes anyanyelvemen... Andim, pusszantás érte!!! :wub: Nekem is nagyon tetszett mindkét rész, alig várom a heti két frisset...
Gilnis, az aláírásodból eltűnt az "I remember you" fordításának bevállalása. Csak nem lemondtál róla? Pedig már ugráltam örömömben, amikor megláttam. :-) vagy :-(

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 07, 2015 2:21 pm

Carmi :offtopic:
A tervezettől eggyel tovább léptem, mert ténylegesen elkezdtem fordítani, és az első résszel meg is vagyok, de végül lehet, hogy mégsem lesz belőle semmi. Nagy kedvet ad a sorozat, de épp úgy vissza is veszi, aztán ez ismétlődik meg újra és újra. Legalábbis velem. Az e heti részek fényében dűlőre kellene jutnom, mit is kezdjek vele. Vannak érvek pro és kontra. Ha nézed esetleg, akkor érted, miért mondom ezt.

Szívem szerint a My beautiful bride-ot fordítottam volna, csak túl sokáig bizonytalankodtam (ok nélkül!), akarom-e. Tudom ajánlani a komolyabb témát kedvelőknek, nekem nagyon-nagyon tetszik. A sok kegyetlenség, durvaság, erkölcstelenség közepette kiemelkedik a gyönyörű tisztaság, hűség, a nagyon-nagyon mélyről fakadó, feltétel nélküli nagyon-nagyon erős szeretet, amiket más sorozatokkal ellentétben nem dörgölnek a képedbe, nem hencegnek velük, nem fényezik magukat miattuk, nincsenek túldramatizálva. Ezek szimplán csak jelen vannak, kifejezett takargatás nélkül, mégis visszafogottan, némán, feltűnés nélkül és rendíthetetlenül, mint egy bástya, amit soha semmi sem fog tudni lerombolni. Felemelő és léleksimogató érzés. :heart: :heart: :heart:
Lapishun thrillerként határozta meg, de szerintem ez inkább egy maffiás krimi, amiben - mivel a vőlegény a főszereplője - van egy adag romantika és dráma is az igényes, keserédes fajtából. A jelenleg műsoron lévő és általam is úgy ahogy figyelemmel kísért sorozatok közül toronymagasan ezt tartom a legeslegjobbnak. Okvetlen csekkold le, Carmi! Ha netán nem értesz egyet, utána még mindig jöhetsz hozzám panaszra. :mrgreen:

Bocs, Andi, az offért.
ImageImageImage

Vicacica

Postby Vicacica » Tue Jul 07, 2015 2:43 pm

vajandi wrote:Meghoztam a 2. részt, melyben kacér szellemünk Bong Sun testébe ragadva kénytelen folytatni a férfivadászatot. :D A képmixbe efféle pillanatokat válogattam. Látható, mennyire fel tudja csigázni egy jó pasi közelsége, látványa. :wub: Azért tartok tőle, ilyen epizódzárás után talán mégse a férfiakra fog koncentrálni, na, de majd meglátjuk. Az első részben a babakocsis jelenet, ebben egy kutyás jelenet vitte a pálmát cukiságból. :lol Nagyon élveztem minden percét, remélem, Nektek is tetszeni fog. Jó szórakozást! :-)

Kedves Andi!

Megnéztem a 2. részt és nagyon, de nagyon tetszett! :D :D Tiszta lökött a kis megszálónk :D Ahogy oda van a pasikért hát az ...... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Kiváncsi leszek, mit csinál a szerinte, elöl és hátul is ugyanolyan testével :D Vajon mennyire cicomázza ki mire a gazdája visszatér :D :D Nagyon várom az újabb részeket és még egyszer köszönöm szépen :notworthy: :notworthy:
ImageImage

nettyke

Postby nettyke » Tue Jul 07, 2015 4:23 pm

Nagyon szépen köszönöm az első két rész feliratát! :) Nem terveztem be hogy megnézem, de az ismertető alapján érdekesnek találtam, és nem bántam meg hogy elkezdtem, nagyon szórakoztató kis sorozat! :D

vajandi

Postby vajandi » Tue Jul 07, 2015 4:27 pm

Kedves Vicacica, Carmi és Nettyke, nagyon szívesen! :-) :heart: Én is várom a hétvégét. :mrgreen:

dolores953

Postby dolores953 » Tue Jul 07, 2015 5:16 pm

Szia Andi

Éppen kóboroltam az újabb sorozatok közt, hogy melyiket is nézzem, és megtaláltam :unsure:
Az első rész kellemesen borzongató volt, mindjárt hidegebbnek éreztem a 40 fokot :P
Mindkét részen sokat nevettem, úgyhogy ez az én sorozatom. :wub:
Nekem inkább az Arang c. sorozat szűz szelleme jutott eszembe.
Köszönöm a fordítást, ezt a sorozatot veled fogom nézni :roll

gyomar

Postby gyomar » Tue Jul 07, 2015 5:39 pm

Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked, hogy bevállaltad ezt a sorozatot.Hálás vagyok az 1.-2. részek felirataiért. :notworthy: :salut:
Amit láttam nagyon tetszett, könnyű, laza, szabadszájú, de hát miért ne, amikor tvN-es a sorozat.
Biztos vagyok benne, hogy veled tartok.Kívánok neked nagyon sok örömet ennél a sorozatnál is.
gyomar :-)

vajandi

Postby vajandi » Tue Jul 07, 2015 5:53 pm

Kedves Dolores és Gyomar, nagyon szívesen mindkét rész! :D Örülök, hogy Nektek is tetszik. :-) Bízzunk benne, a többi rész is ilyen jó lesz. :mrgreen:
Last edited by vajandi on Tue Jul 07, 2015 10:39 pm, edited 1 time in total.

gali4375

Postby gali4375 » Tue Jul 07, 2015 7:50 pm

Kedves Andi ! :-)
Erre a sorozatra már én is bejelentkeztem - az előzetes alapján érdekesnek ígérkezik. :roll :-)
Köszönöm az első két feliratot és a feltöltött részeket. :thumright: :thumright:
Azokat is letöltöm rögtön, holnaptól nézni kezdem. :-)
Image

vajandi

Postby vajandi » Tue Jul 07, 2015 10:43 pm

Kedves Gali! Örülök, hogy felfigyeltél a sorozatra. Nagyon szívesen! :D :lol Remélem, annyira tetszik majd, hogy a kánikulát is feledtetni tudja. :mrgreen:

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Jul 08, 2015 6:44 am

Kedves Andi!
Csatlakozva a többiekhez, én is köszönöm a fordítást! :cheers: Az első két részt azon melegében angolul néztem, de mivel olyan fénysebességgel fordítasz, szerintem a következőkben meg fogom várni a feliratodat :-)
Image

Pasta_love

Postby Pasta_love » Wed Jul 08, 2015 7:19 am

Szia Andi!
Köszönöm Neked az első két rész feliratát! :wub:
Tegnap este néztem végig őket (fülhallgatóval), így elég viccesen nézhettem ki, ahogy időnként felnevetek, nemis, röhögök a nagy csöndességben XD
A kommenteket végig olvasva, érdekes, hogy kinek melyik sori jutott eszébe. :scratchchin: Ez is mutatja, nem vagyunk egyformák.
Nekem az első gondolatom a Pasta c. volt (há, nem is tudom, hogy miért pont ez a sori :P ), utána a Master's Sun, majd a 49nap (ahogy te is említetted).
A szellem hölgyünket itt is nagyon bírom. Ahogy pörög a nyelve XD :mrgreen: De ahogy észre vettem, a másik főszereplő hölgyike se marad alul ebben, mikor benne van a szellemünk. Jól játszik mindkettő.
Tavaly az MND volt az üde-nyári sorozatom, úgy látom, idén ez lesz :roll :P
További kellemes nyarat Mindenkinek! De szerintem úgy is fogunk itt talizni hétről-hétre :wink:
De addig is kitartást ebben a nagy hőségben! :D :D :D
ImageImage
Image
Film ~ Steal my heart, To the fore, Enemies In-Law 2.
Sorozat ~ Love Buffet 9/13, Ex-girlfriend's Club - közös fordítás
Folyamatban: The Flower In Prison - közös fordítás
http://kaiti-team.gportal.hu/

vajandi

Postby vajandi » Wed Jul 08, 2015 1:17 pm

Kedves Jackimi és Pasta_love, nagyon szívesen! :heart: :-) :heart:
Ma már nem kellett túlóráznom, a hűs, keleti fekvésű szobámban fogok én is doramákat nézni. :mrgreen: :P :D

ada74

Postby ada74 » Wed Jul 08, 2015 6:01 pm

Szia Andi :)
Köszönöm szépen a második részt,
nagyon tetszett :dance: :dance: :dance:
Hálás köszönet :notworthy: :notworthy: :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Wed Jul 08, 2015 6:19 pm

Szívesen, Ada! :heart: Örülök, hogy tetszett. :D :D

csilla0602

Postby csilla0602 » Thu Jul 09, 2015 12:39 pm

Kedves Andi! Ismét egy remek sorozatot választottál! Minden percét élvezem, már alig várom a következő részeket! Köszönöm a fordításokat!♥♥♥

vajandi

Postby vajandi » Thu Jul 09, 2015 2:49 pm

Kedves Csilla, nagyon szívesen! :-) :heart: Örülök, hogy tetszik. Image

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Jul 10, 2015 4:47 pm

Lehet megőrültem!

Tényleg a Millió, Millió Rózsaszálat énekli a szellemünk ???? :O :O :O :O
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Fri Jul 10, 2015 5:00 pm

Vicacica wrote:Lehet megőrültem!

Megkerestem a 3. részben, amire gondoltál, és tényleg!!! :D
DE:

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Jul 10, 2015 5:02 pm

vajandi wrote:
Vicacica wrote:Lehet megőrültem!

Megkerestem a 3. részben, amire gondoltál, és tényleg!!! :D
DE:

Igen tudom, hogy eredetileg nem a miénk,de ez akkor is kellemes meglepetés :)

Bónusz: :wub:

https://www.youtube.com/watch?v=EeyS0x-kWsg
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Sat Jul 11, 2015 5:08 am

Vicacica wrote:Igen tudom, hogy eredetileg nem a miénk,de ez akkor is kellemes meglepetés :)

Bónusz: :wub:

https://www.youtube.com/watch?v=EeyS0x-kWsg

Köszi a bónuszt! Meghallgattam, majd az eredeti, orosz előadóval is, és biztos elfogult vagyok, de nekem a magyar verzió tetszik a legjobban, az tűnik a legdallamosabbnak. :roll :mrgreen:
Egyébként elkezdtem a 3. rész fordítását, 11% van kész. :D

vajandi

Postby vajandi » Sat Jul 11, 2015 12:02 pm

Eléggé belehúztam, 75% van kész, szerintem ma el is készül a 3-as. :-)
Még úgy is, hogy nemrég lepihentem, és véletlenül elaludtam. Csak 10 perc volt, de sikerült úgy elaludnom, hogy még egy komoly rémálom is belefért. Azt álmodtam, hogy a házak felett nagyon közel repült egy helikopter. Először nem érdekelt, aztán mégis kinéztem az ablakon, és akkor láttam, hogy mennyire közel van, hogy még halványan a pilóta arcát is láttam. Nagyon megrémültem, valahogy ijesztő gondolatom támadt, ahogy farkasszemet néztünk. Aztán rémülten felébredtem. Ennyi volt. Nem történt semmi, csak ahogy éreztem magam, az iszonyú volt, ébredés után is fájt a mellkasom tőle, az ijedtségtől. Remélem, egy ilyen negatív álomnak pozitív a jelentése… :unsure: A szép az egészben, hogy alig tértem magamhoz, amikor felhívott a lányom, hogy szerelmi kérdésben tanácsot adjak neki. XD

vajandi

Re: Oh My Ghost [Hungarian Subs] (3 of 16)

Postby vajandi » Sat Jul 11, 2015 4:39 pm

Hamar elkészült a 3. rész, olyannyira, hogy a 4-es videóját még le se tudtam tölteni, legalábbis az AT-re még nem tették fel. Ez a rész is elég szórakoztató, habár itt már megpendítenek néhány érzelmi húrt is. A képmixben felül két viszonzatlan szerelemes látható, ebből is látszik, megtudunk pár új titkot a főszereplőkről. Alul pedig két tapadós alkalmazott, akik odáig vannak főnökükért (persze, más értelemben). :mrgreen: Ezúttal séfünk is mellkast villant, de róla nem hoztam fotót, hadd csigázzalak Benneteket. :P Remélem, tetszik majd ez a rész is. Jó szórakozást, kellemes hétvégét! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 10:32 am, edited 1 time in total.

paggy

Postby paggy » Sat Jul 11, 2015 4:51 pm

Kedves Andi!Köszönöm szépen az első 3 rész fordítását.

vajandi

Postby vajandi » Sat Jul 11, 2015 4:55 pm

paggy wrote:Kedves Andi!Köszönöm szépen az első 3 rész fordítását.

Nagyon szívesen, Paggy! :heart: :heart:

ada74

Postby ada74 » Sat Jul 11, 2015 8:02 pm

Köszönöm szépen a harmadik részt,nagyon -nagyon tetszett. :dance:
Na és az előzetes hát.....nagyon kíváncsivá tett :sweat:
Már nagyon várom a folytatást,hála neked :notworthy: :notworthy: :notworthy: lesz is :salut:
Köszönöm szépen még egyszer.
:clap: :heart: :clap:

vajandi

Postby vajandi » Sun Jul 12, 2015 5:52 am

Köszönöm szépen a harmadik részt,nagyon -nagyon tetszett. :dance:
Na és az előzetes hát.....nagyon kíváncsivá tett :sweat:
Már nagyon várom a folytatást,hála neked :notworthy: :notworthy: :notworthy: lesz is :salut:
Köszönöm szépen még egyszer.
:clap: :heart: :clap:

Ada, nagyon szívesen! :D :heart:

Danbi96

Postby Danbi96 » Sun Jul 12, 2015 7:17 am

AZ IGEN! Nem éppen hétköznapi sorozatról van szó, az egyszer biztos! :O Tetszik, hogy van benne egy kis "pajkosság". Imádtam az első két részt, csak úgy faltam. Remek választás volt Vajandi :w00t: Alig várom, hogy a 3.részt is megnézhessem.
Én biztosan veled tartok! Csak így tovább. Nagyon szépen köszönöm! :heart:

vajandi

Postby vajandi » Sun Jul 12, 2015 7:26 am

Danbi96 wrote:AZ IGEN! Nem éppen hétköznapi sorozatról van szó, az egyszer biztos! :O Tetszik, hogy van benne egy kis "pajkosság". Imádtam az első két részt, csak úgy faltam. Remek választás volt Vajandi :w00t: Alig várom, hogy a 3.részt is megnézhessem.
Én biztosan veled tartok! Csak így tovább. Nagyon szépen köszönöm! :heart:

Kedves Danbi, nagyon szívesen! :-) Örülök, hogy tetszik a sorozat. :D A 4. részben még több pajkosság lesz. :mrgreen:

vajandi

Re: Oh My Ghost [Hungarian Subs] (4 of 16)

Postby vajandi » Sun Jul 12, 2015 9:45 pm

Ezen a késői órán meghoztam a 4. részt. Nem gondoltam volna, hogy még ma elkészülök vele, de elragadott a hév, igazán jó rész volt. A képmixbe ezúttal a séfről hoztam két vicces pillanatot, egy merész, letámadós jelenetet a két főszereplő között, és egy víz alatti képet szellemünkről. Jó szórakozást, kellemes hetet! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 10:33 am, edited 1 time in total.

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 13, 2015 6:58 am

Kicsit elgondolkodtam a 4. rész után:

Eddig is volt egy gyanúm, és a jósnő csak még inkább megerősített benne, hogy a rendőr, mielőtt elvette a séf húgát, talán ő is bele volt zúgva Soon Ae-be, a mostani szellemlányba, tehát talán nem is egyoldalú szerelem volt, csak nem tudtak egymás érzéseiről. Még arra is gondoltam, a séf húgának és Soon Ae-nek talán lehet köze egymáshoz, egyszerre történ velük valami baleset vagy ilyesmi, és pont a kórházban, szóval a baleset kapcsán ismerte meg a rendőr a séf húgát, de őt már nem tudja úgy szeretni. Szerintetek? :scratchchin:

Agacska

Postby Agacska » Mon Jul 13, 2015 7:19 am

Nagyon köszönöm a 3.-4. rész feliratát.

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 13, 2015 7:42 am

Agacska wrote:Nagyon köszönöm a 3.-4. rész feliratát.

Kedves Agacska, nagyon szívesen! :-)

gyomar

Postby gyomar » Mon Jul 13, 2015 9:51 am

Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3.-4. részek feliratainak fordítását. :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 13, 2015 11:03 am

gyomar wrote:Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3.-4. részek feliratainak fordítását. :notworthy:

Kedves Gyomar, nagyon szívesen! :D :heart:

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Jul 13, 2015 3:17 pm

vajandi wrote:Kicsit elgondolkodtam a 4. rész után:

Eddig is volt egy gyanúm, és a jósnő csak még inkább megerősített benne, hogy a rendőr, mielőtt elvette a séf húgát, talán ő is bele volt zúgva Soon Ae-be, a mostani szellemlányba, tehát talán nem is egyoldalú szerelem volt, csak nem tudtak egymás érzéseiről. Még arra is gondoltam, a séf húgának és Soon Ae-nek talán lehet köze egymáshoz, egyszerre történ velük valami baleset vagy ilyesmi, és pont a kórházban, szóval a baleset kapcsán ismerte meg a rendőr a séf húgát, de őt már nem tudja úgy szeretni. Szerintetek? :scratchchin:

Kedves Andi!

Nagyon szépen köszönöm a 4.részt :) Egyre jobban felkelti az érdeklődésem ez a sorozat :) Nagyon tetszik :)

A rendőrnél tuti lesz valami titok!!!! Furcsa volt az a rész is miután kijött azon a kapun a kutya vonyított !!
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 13, 2015 3:24 pm

Vicacica wrote:
Kedves Andi!

Nagyon szépen köszönöm a 4.részt :) Egyre jobban felkelti az érdeklődésem ez a sorozat :) Nagyon tetszik :)

A rendőrnél tuti lesz valami titok!!!! Furcsa volt az a rész is miután kijött azon a kapun a kutya vonyított !!

Vicacica, nagyon szívesen! :-)

Milyen igazad van! Nekem is feltűnt. Olyan hangot adott ki, mintha valaki bántotta, megütötte volna szegény kutyát. Remélem, a végére azért nem csap át nagyon krimibe, megmarad inkább túlnyomórészt humorosnak és romantikusnak a sorozat, valahogy rossz sejtésem van ezzel kapcsolatban.

ada74

Postby ada74 » Mon Jul 13, 2015 3:39 pm

Nagyon tetszett ez a rész is,nagyon vicces volt. :w000t:
Annyit nevettem :D
Köszönöm szépen a feliratot :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 13, 2015 4:28 pm

Nagyon tetszett ez a rész is,nagyon vicces volt. :w000t:
Annyit nevettem :D
Köszönöm szépen a feliratot :notworthy:

Egyetértek, Ada, én is sokat nevettem. :D :D Nagyon szívesen a feliratot! :-)

onna

Postby onna » Mon Jul 13, 2015 4:43 pm

Szia Andi,

Nagyon köszönöm a 3-4. részeket. Valószínűleg cssk holnap tudom megnézni - bár egy próbát azért teszek a laptopomon, ami a külső USB-t nem nagyon ismeri fel.
A számítógépem éppen a szerelőnél és legnagyobb bánatomra egy rakás kosztümös filmem tűnt el a vinchesteremről, ami megadta magát. Így elég bús vagyok és most kénytelen leszek elmenteni a nem kosztűmös filmjeimet is lemezre vagy egy másik vinchesterre, nehogy így járjhak azzal is, mert időnként a gép már nem ismeri fel. Én pedig eddig azt hittem, ez a tuti, tutibb, mintha lemezre írnám, mert onnan is könnyen el-eltünedeznek "dolgok".

Danbi96

Postby Danbi96 » Mon Jul 13, 2015 4:56 pm

vajandi wrote:Kicsit elgondolkodtam a 4. rész után:

Hú de gyors vagy! :O Köszönöm szépen a 4.részt is :notworthy: :heart:

Bár még nem néztem meg a 4.részt, de a 3.részben tényleg egyáltalán nem mutatta a rendőr az érdeklődését Soon Ae felé. (csak szimplán kedves és udvarias volt) DE, most, hogy említetted.. meg az is furcsa például, hogy a séf húga iránt se mutatott akkora nagy szerelmet. Ajaj, kezdenek kavarodni a dolgok. IMÁDOM. (bár titkon azért remélem, Soon Ae inkább a séfbe szeret bele)

vegtelen

Postby vegtelen » Mon Jul 13, 2015 5:14 pm

Köszönöm szépen az eddigi feliratokat! Ez egy isteni sorozat :wub: (vagyis, eddig annak tűnik).
Nekem először a Kill me, heal me jutott az eszembe, mert a szellem csajszival ott találkoztam először (abban a szerepében igazán őrült volt :P ), az Arang például eszembe sem jutott. Nem baj, szeretem a hasonló történeteket, és ez kikapcsolódásnak kiváló :cheers:

Carmi

Postby Carmi » Mon Jul 13, 2015 5:31 pm

Andim, a köszönő hozzászólásom elszállt, erre bedühödtem, mentem megnézni inkább a két részt, és most jövök, egyrészt, hogy nagyon köszönjem, de tényleg az újabb két részt ( :wub: ), és hogy ujjongjak, mert ESZMÉLETLEN volt!!!
A harmadik rész is jó, kicsit kiegészítő jellegű, előre nem lépett a történet, de felkészített minket a negyedik részre, ami olyan, hogy egyszerűen nem is találom a szavakat! Hűűű! Szabadszájú, hihetetlenül humoros, teljesen őrült csavarral és igazi jutalomjátékkal a két főszereplőnk számára. Nagyon különleges lett.
Ilyen briliáns egy ötletet, hogy a séf az egyetlen megfelelő energiájú jang pasi, aki végre megszabadíthatná szellemünket a szüzességétől, mert végre az is összeállt, hogy ezért nem mehet tovább, és ragadt itt a földi világban két éve, vagy három, ez még nem tiszta, mert az állapota nem megfelelő ( :roll ), erre jött a huzavona a lázasan elcsattant csók utóhatásaként... "Csak egyszer, séf, nem kell kétszer, elég egyszer, egy férfinak ehhez nem kell szeretnie a nőt, megy anélkül is, na, na, miért kéreti magát! Séf! Séf, na, na..." Eldőltem tőle, ahogy egy lány üldöz egy férfit, feküdjön már le vele, az egész olyan feszes tempójú, ötletes, pikáns, vicces, teljesen eredeti, koreai sorozatban ez olyan szokatlan, mint a szivárványszínű holló!
A sógorral gond lesz, a jósnő szavai, hogy hideg a férfi, kedves, mindig azt teszi, amit elvárnak tőle, de semmi érzelem nincs a viselkedésében, meg ahogy a kutya ott az udvarban nyüszített, hogy talán visszament, és összeverte az állatot... És esetleg a feleség balesete és a lány halála meg a sógor együtt voltak benne egy tragédiában...
Ami még tetszett, alig várom a hétvégét az előzetes miatt, hogy a lány szellemtelen állapotban folytatja az életét egy ideig, visszatér a régi nyuszi, vagy kicsit már megváltozott a szellemi lakótárs hatására, és megint rengeteg lehetőség lesz a visszájára fordított szituációban, amit tuti, hogy ki is fognak használni a sorozat készítői... alig várom!!!

Rég szórakoztam ilyen felhőtlenül egy koreai sorozaton! Csudára tetszik. :dance: Andim, köszönöm, köszönöm, köszönöm!!!
Last edited by Carmi on Mon Jul 13, 2015 5:34 pm, edited 1 time in total.

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Jul 13, 2015 5:32 pm

vajandi wrote:
Vicacica, nagyon szívesen! :-)

Milyen igazad van! Nekem is feltűnt. Olyan hangot adott ki, mintha valaki bántotta, megütötte volna szegény kutyát. Remélem, a végére azért nem csap át nagyon krimibe, megmarad inkább túlnyomórészt humorosnak és romantikusnak a sorozat, valahogy rossz sejtésem van ezzel kapcsolatban.

Nem tudom, hogy egyre gondolunk-e, de nekem az jutott az eszembe, hogy

1. A drága rendőrünk nem is olyan jó fiú..... A jósnő is olyan furcsa volt azzal, hogy azt mondta, hogy olyan hideg, majd azt firtatta hol ismerkedtek meg és gyorsan témát váltott! 2. Az jutott még eszembe, hogy esetleg valamilyen ártó szellem van körülötte és lehet a kutyust is az bántotta!
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 13, 2015 6:28 pm

Két órára eltűnök, és lám, mennyi hozzászólás! :D Onna, Danbi, Vegtelen és Carmi, NAGYON SZÍVESEN! :-) :heart: :-)

Onna, nekem is sok minden van külső vinyón, szóval a soraidat olvasva aggódni kezdetm, nehogy úgy járjak én is. Mindenesetre együttérzek Veled, idegőrlő lehet, ha jó filmek/sorozatok csak úgy köddé válnak. :-(

Danbi96 wrote:
(bár titkon azért remélem, Soon Ae inkább a séfbe szeret bele)

Danbi, ha Soon Ae a séfbe zúgna bele, abból csak baj lenne, mert Bong Sun is a séfet szereti, és nem lehet egyszerre mindkettőjüké.... :roll

Carmi, nagyon örülök, hogy ilyen pozitív róla a véleményed. :D Attól az "üldözős" jelenettől én is kifeküdtem, eszméletlen volt. Én is nagyon várom, mi lesz most, hogy Bong Sun "visszatér", ráadásul látja a szellemeket, tehát tud kommunikálni Soon Ae-vel, aki biztos jobbnál jobb tanáccsal látja majd el. :mrgreen:

Vicacica wrote:Nem tudom, hogy egyre gondolunk-e, de nekem az jutott az eszembe, hogy
1. A drága rendőrünk nem is olyan jó fiú..... A jósnő is olyan furcsa volt azzal, hogy azt mondta, hogy olyan hideg, majd azt firtatta hol ismerkedtek meg és gyorsan témát váltott! 2. Az jutott még eszembe, hogy esetleg valamilyen ártó szellem van körülötte és lehet a kutyust is az bántotta!

Vicacica, érdekes gondolat, de:
Ha lenne mellette/benne ilyesmi, Soon Ae-nek ki kellett volna már szúrnia, nem? Ő is szellem, és látja a többi szellemet, a szaunában is kiszúrta a zabáló lányban a szellemet. Viszont abban lehet valami, hogy nem teljesen jófiú. Két eset van:
- Igazából rosszfiú, és köze van valamilyen módon felesége balesetéhez is, esetleg Soon Ae halálához.
- Jófiú, aki titkon szerette Soon Ae-t és a halála után bezárta szívét, nem tud mást szeretni, feleségét csak sajnálatból vette el.

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Jul 13, 2015 6:36 pm

vajandi wrote:Vicacica, érdekes gondolat, de:
Ha lenne mellette/benne ilyesmi, Soon Ae-nek ki kellett volna már szúrnia, nem? Ő is szellem, és látja a többi szellemet, a szaunában is kiszúrta a zabáló lányban a szellemet. Viszont abban lehet valami, hogy nem teljesen jófiú. Két eset van:
- Igazából rosszfiú, és köze van valamilyen módon felesége balesetéhez is, esetleg Soon Ae halálához.
- Jófiú, aki titkon szerette Soon Ae-t és a halála után bezárta szívét, nem tud mást szeretni, feleségét csak sajnálatból vette el.

A csajszit én azt hittem csak, azért szurta ki mert ismeri,hogy nagy evő :D de lehet igazad van :-)
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Mon Jul 13, 2015 10:22 pm

Vicacica wrote:
vajandi wrote:Vicacica, érdekes gondolat, de:

A csajszit én azt hittem csak, azért szurta ki mert ismeri,hogy nagy evő :D de lehet igazad van :-)

Nem biztos, hogy én gondolom jól...

...de mintha a másik lány is felismerte volna őt, vagyis kölcsönösen megismerték egymást, nem?
Én azon tűnődtem még, hogy Soon Ae hogyan fog továbblépni (mennybe, vagy akárhová), amikor egyedül a séf az, aki nem nyiffan ki, ha megcsókolja? Mert hogy Bong Sun is a séfet szereti, tehát valószínűbb, hogy vele fog összejönni, mivel ő még él. Nem egyszerű helyzet. :scratch: Azt mindenesetre nem tartom valószínűnek, hogy miután a séf lefekszik Bong Sun-nal (szellemmel a testében), utána mégis a szellem nélküli Bong Sun-nal legyen happyend-je.

Vicacica

Postby Vicacica » Tue Jul 14, 2015 5:10 am

vajandi wrote:Nem biztos, hogy én gondolom jól...

...de mintha a másik lány is felismerte volna őt, vagyis kölcsönösen megismerték egymást, nem?
Én azon tűnődtem még, hogy Soon Ae hogyan fog továbblépni (mennybe, vagy akárhová), amikor egyedül a séf az, aki nem nyiffan ki, ha megcsókolja? Mert hogy Bong Sun is a séfet szereti, tehát valószínűbb, hogy vele fog összejönni, mivel ő még él. Nem egyszerű helyzet. :scratch: Azt mindenesetre nem tartom valószínűnek, hogy miután a séf lefekszik Bong Sun-nal (szellemmel a testében), utána mégis a szellem nélküli Bong Sun-nal legyen happyend-je.

Már sok nyitott kérdés van ezt szeretem :)

Szerintem nem fog vele lefeküdni :) Ő ugyan azt hiszi, hogy ezért maradt itt a földön, de szerintem nem! Arra gondoltam, hogy talán a halála körülményei miatt vagy családja helyzete miatt maradt itt! :)
ImageImage

nettyke

Postby nettyke » Tue Jul 14, 2015 12:42 pm

Nagyon szépen köszönöm az új részeket, egyre érdekesebb sorozat! :D
A hozzászólások, vélemények is érdekesek, olyanokat írtok amikre még nem is gondoltam, de ha jobban odafigyelek minden variációban van valami igazság...
Engem az érdekel, hogy miért nem tudjuk a szellemlány halálának az okát, sehol senki nem említette eddig, remélem ebből ki akarnak majd hozni valamit. Meg számomra is gyanús, hogy a rendőrnek van valami köze a dologhoz, és nem jó értelemben.( bár lehet hogy csak az ő hibája is volt a lány halála, vagy csak magát hibáztatja miatta,és azért jár az étterembe is, fogalmam sincs) A jósnő szavai, és a kutyás eset után már nem tudom mit higgyek róla, de az is igaz hgy az a viselkedés amit a külvilág felé mutat az ember,nem mindig a valós természetük, főleg azoknál akiknek valamilyen nagyobb bűnük van. És nekem kicsit gyanús ez a túl tökéletes férfi ^^" Plusz amit a két szellemlány beszélgetett a szaunába, hogy a gyilkosok mellett mindig egy gonosz szellem áll akinek nem ikerült tovább lépnie... Kicsit gyanús, de lehet hogy csak magamat vezetem félre :D

vajandi

Postby vajandi » Wed Jul 15, 2015 10:27 am

Nettyke, nagyon szívesen! :-)

Miközben a filmajánlót írtam a blogomra, kis ráérő időmben, itt a munkahelyemen, megtudtam, hogy az otthoni gépem enyhén szólva meghalt. A lányom hívott nemrég, hogy nem indul, súlyos gondok vannak vele, úgyhogy át is vitte egy szerelőhöz. Emiatt nem tudom, hogy mikor tudom az eheti részeket hozni az Oh My Ghost-ból, csak reménykedni tudok, hogy szombatig megcsinálják. Szurkoljatok, hogy hamar megcsinálják a gépem. :-(

Carmi

Postby Carmi » Wed Jul 15, 2015 11:40 am

Szurkolunk, Andi, nagyon szurkolunk!!! Miattad is, magunk miatt is... :mrgreen:
Mondd meg a szerelőnek, sok-sok ember fogja szidni, ha nem húz bele, aztán szenvedhet a csuklástól napokig. :D

Vicacica

Postby Vicacica » Wed Jul 15, 2015 12:26 pm

vajandi wrote:Nettyke, nagyon szívesen! :-)

Miközben a filmajánlót írtam a blogomra, kis ráérő időmben, itt a munkahelyemen, megtudtam, hogy az otthoni gépem enyhén szólva meghalt. A lányom hívott nemrég, hogy nem indul, súlyos gondok vannak vele, úgyhogy át is vitte egy szerelőhöz. Emiatt nem tudom, hogy mikor tudom az eheti részeket hozni az Oh My Ghost-ból, csak reménykedni tudok, hogy szombatig megcsinálják. Szurkoljatok, hogy hamar megcsinálják a gépem. :-(

Én is beszállok szurkolni :cheers: :cheers: :cheers: :party: :party: Kár hogy nincs ilyen kis szurkolós smilie :D :D Az ügyes jó szerelő bácsi meggyógyítja a sérültet, mert amúgy nagyon :cussing: leszek rá :)

Csak csendben mondom, hogy meguntam, hogy az egyik sorit nem tudom megnézni magyar felirat hiányába és gondoltam no, azért kicsit tudok angolul amúgy se ártana már rendesen megtanulni ez talán egy jó motiváció ( bár a párom megjegyezte szem forgatva most komoly ezért szeded elő a régi angolos cuccaid) kipakoltam, mint a zsibvásár az ágyunkra! Én, meg a laptop meg minden segédeszköz, mondtam is a kedvesemnek ő bezony már nem fér ide :D Tehát neki estem és kijelentem vért izzadok!!! Eddig is nagy csodálattal figyeltem a fordítók munkáját, ezután már térdre is borulok! :notworthy: Kéretik nekem is szurkolni!!! :D :D
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Thu Jul 16, 2015 11:37 am

Rossz volt ez a bizonytalanság, ezért is iInkább nem írtam semmit, amíg nincs valami hírem. Most indulok mindjárt haza a munkából, de előtte felhívtam a szerelőt, aki azt mondta, még ma kész is lesz, és felhív majd, amikor mehetek érte. Ez csak egy ígéret, de remélem, így is lesz. :wink:
Köszönöm a bíztató szavakat! :-)

Vicacica

Postby Vicacica » Thu Jul 16, 2015 12:46 pm

Csókoltatom a szerelő bácsit :wub: :wub: :clap: :clap: :heart: :party:
ImageImage

vajandi

Postby vajandi » Thu Jul 16, 2015 4:29 pm

Végre itthon a gép! 4 ezer forintom bánja, de végre működik! :dance: Virusokat irtottak és újra kellett telepíteni a windows-t. Lányom is meg tudta volna ezeket csinálni (informatikusi pályára készül), de ott elakadt, hogy be se indult a gép. Azóta utánanézett, hogy lehet életet lehelni belé, azaz beindítani a virusirtás egy nem induló gépnél, és ha legközelebb ilyen gond lesz, talán ő is meg tudja oldani. Azért inkább ne legyen. :D
Annyi most a gond csupán, hogy pár programot újra kell a gépre telepíteni, de ez nem tart sokáig. :mrgreen:

Danbi96

Postby Danbi96 » Thu Jul 16, 2015 8:03 pm

vajandi wrote:Végre itthon a gép! 4 ezer forintom bánja, de végre működik! :dance: Virusokat irtottak és újra kellett telepíteni a windows-t. Lányom is meg tudta volna ezeket csinálni (informatikusi pályára készül), de ott elakadt, hogy be se indult a gép. Azóta utánanézett, hogy lehet életet lehelni belé, azaz beindítani a virusirtás egy nem induló gépnél, és ha legközelebb ilyen gond lesz, talán ő is meg tudja oldani. Azért inkább ne legyen. :D
Annyi most a gond csupán, hogy pár programot újra kell a gépre telepíteni, de ez nem tart sokáig. :mrgreen:

Szurkoltunk végig Vajandi!! :cheers: Reméljük minden rendben van mostmár a géppel. Türelemmel várjuk az 5.részt :wub:
Szép estét!

vajandi

Postby vajandi » Thu Jul 16, 2015 8:11 pm

Köszi, Danbi! :-) A legtöbb programot újra feltelepítettük a gépre, már csak néhány apró simítás és olyan lesz, mint rég. :mrgreen:
Már csak egyet kell aludni, és leadják az 5. részt. :dance:

Danbi96

Postby Danbi96 » Thu Jul 16, 2015 8:37 pm

vajandi wrote:Köszi, Danbi! :-) A legtöbb programot újra feltelepítettük a gépre, már csak néhány apró simítás és olyan lesz, mint rég. :mrgreen:
Már csak egyet kell aludni, és leadják az 5. részt. :dance:

De jó :w00t: Nem tudom Windowsod van-e, de ha minden igaz akkor július 29.én jön ki minden Windowsra a 10-es verzió! Hát ha az majd jobban felturbózza :D ( legalább is az én gépemnél ebben reménykedem XD )
Már tűkön ülök. Egyre izgalmasabb a sztori! És sosem gondoltam volna, hogy
már a 4.részben elcsattan az a bizonyos csók. IMÁDTAM. Mégegyszer köszönöm a kiváló munkádat! :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Thu Jul 16, 2015 8:43 pm

Én óvatos vagyok az új dolgokkal, jó nekem a bejáratott win7-es is. :D Még ennek is vannak furcsaságai, amit még nem tudtam teljesen megszokni.
A csók engem is meglepett, ráadásul nem egy futó érintés volt, nem egy véletlen egymásra zuhanás, hanem egy rendes, kiadós csók. :mrgreen:

Danbi96

Postby Danbi96 » Thu Jul 16, 2015 10:03 pm

vajandi wrote:Én óvatos vagyok az új dolgokkal, jó nekem a bejáratott win7-es is. :D Még ennek is vannak furcsaságai, amit még nem tudtam teljesen megszokni.
A csók engem is meglepett, ráadásul nem egy futó érintés volt, nem egy véletlen egymásra zuhanás, hanem egy rendes, kiadós csók. :mrgreen:

Jól teszed!! Sajnos egyre bonyolultabbá, és bonyolultabbá válik a technika, alig bírja követni az ember :goggle:

Bizony-bizony! És kitudja mik lesznek még khm.. Rendesen felpörögtek az események :shocked:

Carmi

Postby Carmi » Fri Jul 17, 2015 7:52 am

Közeledik az este, jön az új rész, alig várom!!! Andim, örülök, hogy kész lett a géped. Minden érdek nélkül örülök... :P :mrgreen:

Return to “Subtitles”