My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lapishun

My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Fri Jun 05, 2015 9:34 pm

Szerelmem, Eun Dong
Image
Angol cím: My love Eun Dong
Hossz: 16 epizód, (első rész: 2015, május 29)
Műfaj: romantikus, dráma

Szereplők:
Joo Jin-Mo, Kim Sa-Rang, Kim Tae-Hoon, Kim Yoo-Ri, Kim Yun-Seo, Nam Kyoung-Eub, Park Min Soo, Kim Yong Hee, Kim Mi-Jin
Fiatal szereplők: Baek Sung-Hyun, Yoon So-Hee
Gyerek szereplők: Jr, Lee Ja-In

Az aranyos szerelmi történetet egy férfi narrálásával ismerjük meg, aki egy éretlen és bizonytalan gyerekszerelem történetét mutatja be nekünk. A címszereplő Eun Dong egy fiatal lányka, aki egy véletlen baleset folytán megismerkedik egy vagány sráccal, s különös kapcsolat alakul ki köztük. Szoros barátságuk a testvéri érzelmek és a gyerekszerelem határán mozog, majd tragikus hirtelenséggel vége szakad. Többszöri újra találkozásukat mutatja be a sorozat, ahol talán választ kapunk arra, hogy erősebb-e a szerelem a sorsnál, képes-e két szív felülkerekedni minden nehézségen és újra egymásra találni.

Image

A sorozat három idősíkon játszódik, 1995-ben, 2005-ben és 2015-ben. (Mindhárom időben más-más játssza a szereplőket, így nem kell 30 évesek feszengését nézni az iskolapadban)

Image

Image
Attachments
_My love Eun Dong.zip
1-16. rész formázott (720p WITH verzióhoz)
(246.76 KiB) Downloaded 591 times
My.Love.Eun.Dong.E16.END.150718.HDTV.H264.720p-WITH_hu.ass
16. rész
(53.07 KiB) Downloaded 442 times
Last edited by lapishun on Mon Jul 20, 2015 1:04 pm, edited 21 times in total.

Vicacica

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby Vicacica » Sat Jun 06, 2015 4:25 am

Köszi az első részt :notworthy: :D
ImageImage

Szanna

Postby Szanna » Sat Jun 06, 2015 7:06 am

Kedves Lapishun!
Ez a dorama lesz 1., amit a Te fordításoddal fogok megnézni. JOO JIN-MO!!! Nagyon köszönöm a választásodat! Gyűjtöm a részeket, izgatottan várom, h. megnézhessem miután elkészült mind a 16 rész!
Sok-sok örömöt kívánok a fordításhoz!!! :wub:

lapishun

Postby lapishun » Sat Jun 06, 2015 8:37 am

Szanna wrote:Kedves Lapishun!
Ez a dorama lesz 1., amit a Te fordításoddal fogok megnézni. JOO JIN-MO!!! Nagyon köszönöm a választásodat! Gyűjtöm a részeket, izgatottan várom, h. megnézhessem miután elkészült mind a 16 rész!
Sok-sok örömöt kívánok a fordításhoz!!! :wub:

Kedves Szanna!

Köszönöm a bizalmat! Remélem nem fogsz csalódni a munkámban.
Szívesen veszek mindenféle kritikát. Nagy hibám, hogy eléggé rohamtempóban fordítok, így az elgépelés és a helyesírási hibák ejtése eléggé jellemzőek rám. Ezeket majd visszamenőleg javítgatom, de ha bárki érzi magában az erőt és a lelkesedést, hogy besegít a korrektúrában, azt nagyon megköszönöm :)

csabamama2

Postby csabamama2 » Sat Jun 06, 2015 9:28 am

Lapishun Kedves! Köszönöm szépen az 1. rész feliratát és igaz ugyan, hogy még nem csináltam, de ha elmagyarázod, hogyan kell én szivesen besegítek a szöveg korrigálásba, időzíteni sajnos nem tudok. Az email-címem csabamama2@gmail.com. Üdv: csabamama2

NaRa5

Postby NaRa5 » Sat Jun 06, 2015 5:23 pm

Nagyon szépen köszönöm, hogy magyar felirattal élvezhetem a továbbiakban ezt a sorozatot! Előre is hálás vagyok a munkádért, nagyon szeretem az ilyen stílusú szerelmi történeteket, boldog vagyok, hogy éppen erre a doramára esett a választásod!

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Jun 06, 2015 6:51 pm

KÖszönöm szépen az első részt :)

onna

Postby onna » Sat Jun 06, 2015 7:26 pm

Kedves lapishun,

Köszönet, hogy belevágtál ebbe a sorozatba és az 1, részt vittem.

lakanett

Postby lakanett » Sat Jun 06, 2015 8:10 pm

Szia lapishun,

Na ezzel megint beletrafáltál (legalábbis nálam biztosan). :D
A Vikin megnéztem az első részeket és nagyon jó sorozatnak ígérkezik.
Jó munkát kívánok hozzá!
Alig várom, hogy csatlakozhassam.

Üdv,
Ancsa

jutka12

Postby jutka12 » Sat Jun 06, 2015 9:31 pm

köszönöm a fordítást ehhez a sorozathoz is!!!!
:-)

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby lapishun » Sat Jun 06, 2015 10:56 pm

A türelmetlenek fogyasszák egészséggel a második rész feliratát, a türelmesek pedig várják meg, míg elkészül a korrektúrázott verzió. Jó szórakozást!

koreaifilmek

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby koreaifilmek » Sun Jun 07, 2015 8:45 am

Köszönöm a fordításod!

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby lapishun » Sun Jun 07, 2015 11:21 pm

Jó szórakozást a harmadik részhez.

szmoleage

Postby szmoleage » Mon Jun 08, 2015 7:33 am

Köszönöm az idáig elkészült feliratokat,igazán gyors voltál :salut: :notworthy:

ququcs

Postby ququcs » Mon Jun 08, 2015 9:42 am

Nagyon köszönöm a fordítást, nagyon gyors vagy :D :notworthy:

gyomar

Postby gyomar » Mon Jun 08, 2015 10:08 am

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked az 1-2-3.részek feliratainak a fordítását.Amit eddig láttam nagyon tetszett, és várom a folytatást. :salut:
Gratulálok neked a tempóhoz, nem semmi amit Te diktálsz. :notworthy:
Szép napot kívánok mindenkinek.gyomar :-)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Mon Jun 08, 2015 11:16 am

Kedves lapishun!

Látom belekezdtél egy sorozatba és jól haladsz vele. Gratulálok! :thumright: Megnéztem az 1-2. részt, eddig tetszik a sorozat! Jól adagolják a dolgokat és így közelebbről is megismerhetjük a szereplőket és azok céljait! Jo Jin Moo-t már láttam filmben és sorozatban is, eddig nem csalódtam benne... mit tagadás, miatta kezdtem el nézni! :whistling:
Image
Folyamatban: Dating on Earth, Ando Lloyd, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Prequel, The Kodai Family

Mese

Postby Mese » Mon Jun 08, 2015 9:39 pm

Nagyon köszönöm az eddigi három rész fordítását. :thumright:
Image

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby lapishun » Fri Jun 12, 2015 4:35 pm

Jó szórakozást a 4. részhez!

Megmondom őszintén, meglepett ez a sorozat. A koreai drámák többsége kevés újdonsággal szolgál, de ennek az egyik alapötlete kifejezetten tetszik.
Az, hogy a nő úgy ír könyvet, hogy nem tudja, saját magáról ír.... zseniális

A mellékszereplők eléggé sablonosak, de a főszereplők motivációja szerintem teljesen rendben van. Eun Dong pedig kellően sejtelmes, mindhárom színésznő vitt egy kis misztikumot a szerepbe, így nem olyan könnyű kiismerni a lányt.
Féltem tőle, hogy a történetet nyújtják majd mint a rétestésztát a találkozásuk előtt, de ha ilyen ütemben zajlik tovább minden, akkor egy szavam nincs. Kifejezetten élvezetes ezt a drámát fordítani. Nektek mi a véleményetek?

arenataa

Postby arenataa » Fri Jun 12, 2015 9:14 pm

Nagyszerű, hogy fordítod a sorozatot!!Imádom :-) !!És köszönöm, főleg azt,hogy ilyen gyors vagy! Bár nem tudtam várni és már az 5. részen is túl vagyok :-).
Nekem Eun Dong 13 és 33 évesen kimondottan tetszik, de a 23 éves karakter egy picit idegesített...bár még csak angol felirattal néztem és talán nem volt minden tiszta... megnézem a fordításoddal, akkor lehet helyre kerül :-)
Park Hyun Soo/Ji Eun Ho viszont számomra 3 eltérő személyiség...először egy vad csikó, utána egy kicsit bizonytalan "szerencsétlen" fiatalember, felnőttként egy magabiztos, sármos sztár....vagy csak nekem tűnik így?!
Mindenesetre imádom!! Kitartást a fordításhoz, veled tartok a végéig! Üdv: Rena

lapishun

Postby lapishun » Fri Jun 12, 2015 10:24 pm

arenataa wrote:Nagyszerű, hogy fordítod a sorozatot!!Imádom :-) !!És köszönöm, főleg azt,hogy ilyen gyors vagy! Bár nem tudtam várni és már az 5. részen is túl vagyok :-).
Nekem Eun Dong 13 és 33 évesen kimondottan tetszik, de a 23 éves karakter egy picit idegesített...bár még csak angol felirattal néztem és talán nem volt minden tiszta... megnézem a fordításoddal, akkor lehet helyre kerül :-)
Park Hyun Soo/Ji Eun Ho viszont számomra 3 eltérő személyiség...először egy vad csikó, utána egy kicsit bizonytalan "szerencsétlen" fiatalember, felnőttként egy magabiztos, sármos sztár....vagy csak nekem tűnik így?!
Mindenesetre imádom!! Kitartást a fordításhoz, veled tartok a végéig! Üdv: Rena

Szia Rena!

Igyekszem még hétvégén elkészülni mind a két résszel (meglátjuk).
A 13 éves Eun Dong valóban szeretetre méltó és aranyos lány. A 23 éves Eun Dong engem nem idegesített, hanem nem tudtam hova tenni. Mintha megváltozott volna a fiatal önmagához képest, bizonytalannak (és kissé csalárdnak) tűnt. Egyelőre azt sem értem, hogy miért kellett azt mondania, hogy van valakije, miért túráztatta a srácot, továbbá a nevelő szüleivel való konfliktusa is fura (gondolom ez még később kiderül, hogy miért). A 33 éves Eun Dong viszont újra visszatért a 13 éves önmagához, újra szeretetre méltó és kedves.
A fiú változása szerintem jobban érthető/nyomon követhető, bár nagyobb léptékű. Én még nem döntöttem el, hogy a felnőttkorú főszereplővel szimpatizálok-e, néha tényleg beképzeltnek hat a túlzott magabiztossága miatt.

lapishun

Postby lapishun » Sat Jun 13, 2015 8:18 pm

Jó szórakozást az ötödik részhez!

lakanett

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby lakanett » Sat Jun 13, 2015 9:26 pm

Szia lapishun!
Hú de gyors vagy! Köszönet érte. :-)
Azt hiszem holnap neki is ülök. Eddig csak bele-bele nézegettem, de most már becsatlakozom.
Nagyon jó sztorinak tűnik. :w00t:
Köszi még egyszer.
Ancsa

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 6 of 16)

Postby lapishun » Sun Jun 14, 2015 2:36 pm

Jó szórakozást a 6. részhez.

onna

Postby onna » Sun Jun 14, 2015 5:38 pm

Nagyon gyors voltál, köszönöm. Most kezdek neki az 5-6. résznek
ha klisé szerint íródott a történet, akkor a sanda gyanúm nagyon spoileres
Szerintem a nevelőszülők Eun Dongot hozzáadták egy általuk kiválasztott sráchoz akivel a gyerek miatt - aki a szerelmétől volt és nem tőle - összeveszett az autóban és akkor történt a baleset ami amnéziával járt. Talán már akkor férjnél volt 23 évesen, amikor másodjára találkoztak, csak nem akarta elmondani....
Last edited by onna on Sun Jun 14, 2015 6:27 pm, edited 1 time in total.

lapishun

Postby lapishun » Sun Jun 14, 2015 5:58 pm

onna wrote:nagyon gyors volták, köszönöm

muszáj vagyok gyorsnak lenni, mert bár nem vagyok az érzelgős drámák nagy rajongója, ez a sorozat egyszerűen beszippantott, s majd megöl a kíváncsiság, mikor és hogyan jönnek már végre össze. :)

onna

Postby onna » Sun Jun 14, 2015 6:33 pm

Nekem is nagyon tetszik. Most tartok az 5. rész közepén. A Punch óta szeretem Joo Jin-Mo-t, a színészt. Azután zseniális volt a A Frozen Flower-ban meg a A Better Tomorrow-ban, az Empress Ki-ben. Karizmatikus.

szmoleage

Postby szmoleage » Sun Jun 14, 2015 6:42 pm

Köszönöm a 4-5-6 rész fordítását :salut: :notworthy:

paggy

Postby paggy » Thu Jun 18, 2015 11:09 pm

Kedves Lapishun!Köszönöm szépen az első 6 rész fordítását.Egyszerre néztem meg.Joo Jin Mo-ról osztom a véleményed Onna.A Frozen Flower óta imádom.De mindhárom színésznő nagyon jó benne.Legfőképp a kislány hatott meg.

koreaifilmek

Postby koreaifilmek » Fri Jun 19, 2015 7:34 am

Köszönöm, hogy fordítod!

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)

Postby lapishun » Sat Jun 20, 2015 10:54 am

Jó szórakozást a 7. részhez!

Újabb érzelmes részen vagyunk túl, a doktornős vonal egyre jobban tetszik.
Kiváncsi vagyok, hova fut ki a történet, gondolom nem ez a rózsaszín happy end lesz a vége, amit én elképzelek, de szívesen látnám, ha:

A főszereplőknek természetesen végre egymásra kell találniuk és boldogan élniük. Jó lenne, ha Eun Dong jelenlegi férje összejönne a doki nénivel (a két kisgyerek is jól passzol egymáshoz.

civiseva

Postby civiseva » Sat Jun 20, 2015 3:54 pm

Kedves Lapishun!

Ne haragudj, hogy csak most jutok el a köszönetig. Szóval köszönöm a fordítást, és azt is, hogy ennyire gyors vagy. Azért pedig, hogy még utólag ellenőrzöd és javítod a részeket egy nagy-nagy piros pont jár neked :salut: .
Nagyon tetszik a történet, egyedi a megírom az életemet vonal. Várom, hogyan is folytatódik a történet, de szomorú is, hogy már a felénél tart. Én is remélem, hogy mindenki a párjára talál. A mostani rész közben nekem is az általad megírt felállás jutott az eszembe, mint megoldás.

lapishun

Postby lapishun » Sat Jun 20, 2015 5:08 pm

civiseva wrote:Kedves Lapishun!

Ne haragudj, hogy csak most jutok el a köszönetig. Szóval köszönöm a fordítást, és azt is, hogy ennyire gyors vagy. Azért pedig, hogy még utólag ellenőrzöd és javítod a részeket egy nagy-nagy piros pont jár neked :salut: .
Nagyon tetszik a történet, egyedi a megírom az életemet vonal. Várom, hogyan is folytatódik a történet, de szomorú is, hogy már a felénél tart. Én is remélem, hogy mindenki a párjára talál. A mostani rész közben nekem is az általad megírt felállás jutott az eszembe, mint megoldás.

Szia!

A javítás nem az én érdemem, csabamama csinálja, őt illeti a külön köszönet.
Ha vége a sorozatnak, majd újra átfutom mind a 16 részt és javítom az esetleges félre fordításokat is (van pár mondat, amit a későbbi részek ismeretében teljesen másképp fordítanék ((itt-ott az angol felirat is téved)) )

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 8 of 16)

Postby lapishun » Mon Jun 22, 2015 6:08 pm

Jó szórakozást a 8. részhez (egy nappal elcsúsztam, de talán megbocsátjátok :) )

paggy

Postby paggy » Mon Jun 22, 2015 8:11 pm

Kedves Lapishun!Köszönöm szépen a 7-8. rész fordítását.Csodásan játszanak!Üdv:Paggy

gyomar

Postby gyomar » Tue Jun 23, 2015 7:44 am

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked 4-5-6-7-8. részek feliratait, jól elmaradtam a köszönönettel.bocsi.
NAgyon szeretem ezt a sorozatot.Csak néha ez a hatalmas összeesküvési elmélet már lehet, hogy sok egy kicsit.
Pl.Valamit a nevelő szülők hibáztak és ezt Eun Dong-nak kell megfizetni?A gyerekkel való kapcsolatát nem érzem nagyon közelinek, először azt gondoltam, hogy nem is az övé, de a 8.rész után meg lehet, hogy Eun Dong-é és Eun Ho gyereke?Mindenki tudja az igazságot de senki nem mond semmit.Nagyon édes volt a 8 részben az újra szerelmes Eun Ho, mint egy kamasz.

Köszönöm szépen mégegyszer gyomar :-)

lapishun

Postby lapishun » Tue Jun 23, 2015 11:01 am

Szia Gyomar

gyomar wrote:Csak néha ez a hatalmas összeesküvési elmélet már lehet, hogy sok egy kicsit.

A Koreai sorozatokra jellemző valamiféle bizonytalanság. Nem tudom pontosan megfogalmazni mire gondolok, de több drámában láttam már, hogy a szereplők egyértelmű helyzetekben is hezitálnak, mintha nem látnának tovább az orruknál, vagy mintha félnének őszinték lenni. Nem tudom, hogy ez fajta kényszerített történetírás (húzzák, mint a rétestésztát) azért van, mert nincs rendes ötletük a karakterek fejlődéséhez, vagy pedig tényleg ez jellemző a koreai emberekre.

Eun Dong is legalább 5x rá kellett volna ébredjen, hogy ki is ő valójában, hisz rengeteg bizonyítékkal találkozott. Ráadásul kettejük párbeszéde (mikor már pontosan tudták egymásról, mit akar a másik) többször is eléggé valószerűtlen volt, bevallom a vacsora jelenetnél többször is eltértem az angol felirattól, mert abszolút nem volt összhang a képen látott diskurzus hangulata és a szöveg között, az angol feliratban kb 3x ismételték el ugyanazt a pár mondatot egymás között, ami írtó furán vette ki magát. (Szerettem volna érzékeltetni, hogy a nő már tudja kicsoda, és nem akar a férfinak hazudni, sem ígérgetni, ezért inkább időt kér, míg rendezi a dolgokat. Az angol felirat ebben elég következetlen volt, és érzelmi tetőpontja sem volt az egész jelenetnek.)

Ettől függetlenül az én tűréshatáromon is majdnem átlépett ez az epizód, s majdnem a hajamat téptem, hogy "MONDJÁTOK MÁR KI!". De végül eléggé normálisan oldották fel a feszültséget. (a ruhaboltos kiabálós jelenet pl.)

Alapos indokot kell felhozniuk majd Eun Dong nevelőszülei viselkedésére is. A férje indokai érthetőek, de félek, a nevelőszülőké elég nagy érzelmi humbug lesz.

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 9 of 16)

Postby lapishun » Sat Jun 27, 2015 12:46 pm

Jó szórakozást a 9. részhez!

paggy

Postby paggy » Sat Jun 27, 2015 10:30 pm

Kedves Lapishun!Hű,Te aztán szupergyors vagy.Köszönöm szépen a 9. rész fordítását.

paggy

Postby paggy » Sun Jun 28, 2015 12:22 am

Joo Jin Mo ZSENIÁLIS!!!!!!!!!!

gyomar

Postby gyomar » Sun Jun 28, 2015 2:40 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 9.rész feliratát. :notworthy:
Most értem végére az Empress Ki-nek és ott is fantasztikus volt Joo Jin Mo.
Szép hétvégét kívánok.gyomar :-)

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 10 of 16)

Postby lapishun » Sun Jun 28, 2015 2:56 pm

Elérkeztünk a 10. részhez (feliratot tölthetitek), ezzel túljutottunk a sorozat felén, még három hét van hátra.
Nagy örömömre ismét láthattunk pár újabb jelenetet a gyerek- és a huszonéves szereplőkkel is. Jó volt őket viszontlátni az epizód vége felé kezdődő érzelmi hullámvasútban.
Elhiszem, hogy női szemmel Joo Jin Mo tényleg kiemelkedő (mármint a színészi játéka ugye :) ), de szerintem a többi szereplő is teljesen rendben van és ebben az epizódban már Kim Sa-Rang is jobban brillírozhatott.

gyomar

Postby gyomar » Mon Jun 29, 2015 7:06 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm neked a 10. rész feliratának fordítását. :notworthy:
Nagyon jó kis rész volt, és természetesen igazad van Kim Sa-Rang is nagyon jó volt ebben a részben.Nem semmi volt a küzdelem a két pasi között.
Szép estét kívánok.gyomar :-)

N.Ildikó

Postby N.Ildikó » Wed Jul 01, 2015 5:50 am

Köszönöm az eddigi feliratokat.

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 11 of 16)

Postby lapishun » Sat Jul 04, 2015 11:57 am

Jó szórakozást a 11. részhez és kitartást a hőséghez!

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 12 of 16)

Postby lapishun » Sat Jul 04, 2015 11:42 pm

És jó szórakozást a 12. részhez is!

szildor

Postby szildor » Sun Jul 05, 2015 8:45 am

Kedves Lapishun, fantasztikus vagy, ennyi sorozatot ilyen gyorsan fordítani szinte hihetetlen.
Köszönöm az eddigi feliratokat, eddig csak gyűjtöttem, de most már el is kezdem a nézését,
jó a történet is és a fordító is megbízható, elviszi a befejezésig ezt a sorozatot is.
Gratulálok a munkádhoz és a kitartásodhoz :salut: :notworthy:

Vicacica

Postby Vicacica » Sun Jul 05, 2015 9:25 am

Köszönöm szépen a 11-12 részt :notworthy: :notworthy: Nagyon tetszik a sorozatban, hogy jó ritmusban halad eddig :D ( nem szeretném elkiabálni ) :mrgreen: Végre megmutatja nekünk a régi események szövevényeit is :)
ImageImage

lapishun

Postby lapishun » Sun Jul 05, 2015 9:51 am

Vicacica wrote: Nagyon tetszik a sorozatban, hogy jó ritmusban halad eddig :D ( nem szeretném elkiabálni ) :mrgreen: Végre megmutatja nekünk a régi események szövevényeit is :)

A tempó tényleg jó, egy kicsit féltem, hogy húzzák majd az időt, de szerencsére nem nagyon találkoztam ilyennel.

A legutóbbi részben egy dolgot nem értek. Miért kérte a doktornő a dns vizsgálatot? Miért merült fel benne a gyanú?

civiseva

Postby civiseva » Sun Jul 05, 2015 11:53 am

Köszönöm szépen az új részt :cheers: ! Amikor bekapcsoltam a gépemet, csak titokban reménykedtem, hogy ennyire gyors leszel.
Szerintem a férj mondata (csak egy gyerekkel tudná maga mellett tartani a feleségét) tette gyanakvóvá a doktornőt. De vannak is a kisfiúnak olyan szokásai, amik a gyerek Eun-Ho-t idézik. A nagyszülőknek ez szemet szúrt a közös étkezéskor, de lehet, hogy az alvás közbeni kézmozdulat (amikor a hajszálat elvette) is ilyen volt

paggy

Postby paggy » Sun Jul 05, 2015 1:58 pm

Kedves Lapishun!Köszönöm szépen a 11-12. rész fordítását.

gyomar

Postby gyomar » Sun Jul 05, 2015 2:14 pm

Kedves Lapishun!
Nagyon szépen köszönöm a 11-12. részek feliratainak fordítását. :salut:
gyomar :-)

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 13 of 16)

Postby lapishun » Sat Jul 11, 2015 2:24 pm

Itt a szombat, itt az új rész!
Jó szórakozást! Készítsetek be zsepit!

paggy

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 13 of 16)

Postby paggy » Sat Jul 11, 2015 4:40 pm

Kedves Lapishun!Tényleg kell a zsepi.Köszönöm szépen a 13. rész feliratát.

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 14 of 16)

Postby lapishun » Sun Jul 12, 2015 2:46 pm

Jó szórakozást a 14. részhez.

Már csak a jövőheti 2 rész van hátra, kinek mi a sejtése, hogyan végződik a történet?

paggy

Postby paggy » Sun Jul 12, 2015 6:06 pm

Kedves Lapishun!Köszönöm szépen a 14.rész fordítását.Szerintem a szerelmesek egymáséi és a gyerek látogathatja a pótapját. És esetleg ő a doktornővel....

Najang

Postby Najang » Sun Jul 12, 2015 6:36 pm

Kedves Lapishun! :)

Köszönöm szépen az eddigi feliratokat! :notworthy:

De a 14. rész videóját még fel se töltötte kingofbeer az AT-re, akkor honnan lehet letölteni? :scratch: :w00t:

Csak a tegnapi 13.részé van fenn. :lol

Najang

Postby Najang » Sun Jul 12, 2015 6:36 pm

Kedves Lapishun! :)

Köszönöm szépen az eddigi feliratokat! :notworthy:

De a 14. rész videóját még fel se töltötte kingofbeer az AT-re, akkor honnan lehet letölteni? :scratch: :w00t:

Csak a tegnapi 13.részé van fenn. :lol

civiseva

Postby civiseva » Sun Jul 12, 2015 7:23 pm

Kedves Lapishun!

Legelőször is köszönön a hétvégi részeket.
A kérdésed jogos, mert jól összekuszálódtak a szálak így, két résszel a vége előtt.
A szerelmespár egy jó nagy pakkot kapott a férjtől, remélem nem kell életük végéig cipelniük. Eddig nem különösebben sajnáltam a férjet, de a kisfiú iránti érezlmei igaziak. Bármi is történt, azért bízom a pozitív befejezésben. Nem hiszem, hogy hamradjára is elszakadnak majd egymástól. És igen kialakulhat egy új páros is.
Ami legjobban foglalkoztat, az a kisfiú sorsa. Nem lesz könnyű feldolgoznia ezt a helyzetet. Bízom a nagyszülők és a doktornő bölcsességében, talán ők lesznek a segítség. Remélem azt is, hogy a rosszakaróknak nem sikerül többé keresztbe tenniük.

szildor

Postby szildor » Sun Jul 12, 2015 8:24 pm

Najang wrote:De a 14. rész videóját honnan lehet letölteni?

Najang, itt megtalálod https://kat.cr/jtbc-my-love-eun-dong-e1 ... 23720.html

lapishun

Postby lapishun » Sun Jul 12, 2015 8:34 pm

Látva a férj viselkedését a fiúval, illetve főhősünk nemkicsit önző szavait bennem felmerült, hogy ezt a helyzetet így nehéz lesz feloldani. Remélhetőleg happy end lesz, s ahogy korábban is írtuk, tényleg a doki néni megkapja a lábra álló férjet, a szerelmespár meg szépen együtt marad.

Letöltésre én is a kickass-t javaslom (amit szildor is linkelt), csak ne klikkeljetek másra csak a mágnes ikonra, úgy futassátoka torrent klienst. Itt rögtön fent van minden, ami szem-szájnak ingere.

szmoleage

Postby szmoleage » Mon Jul 13, 2015 6:51 am

Köszönöm az eddigi részeket és a 14. (film) rész elérhetőségét. :dance: :notworthy:

Vicacica

Postby Vicacica » Thu Jul 16, 2015 12:56 pm

Kedves lapishun!

Köszönöm szépen a 13. és 14. részt :D :notworthy: Olyan gyors vagy, hogy nem győzlek követni :D Nagyon tetszik a sorozat, de ha nem lesz boldog vége én nagyon, de nagyon :stress: :stress: :cussing: :cussing: leszek!!! Remélem az öngyi/depi miatt nem fog visszatáncolni a főhősnönk, mert akkor ..........................!! Meg mit is tanítanának vele a mai társadalomnak legyél öngyi és megkapod, amit akarsz :-(
A doktornő és a férjecske jók lennének együtt, de mit szólna ehhez a tesó én személy szerint, ha a helyében lennék nem igazán örülnék egy olyan embernek, aki elvett tőlem mindent.. Ezt a feladom a színészetet dolgot nem igazán értem ezzel, hogy védi meg a családját a nyilvánosságtól!! Na, de mindegy a lényeg, hogy JÓ VÉGET SZERETNÉK :D
ImageImage

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Ep 15 of 16)

Postby lapishun » Sat Jul 18, 2015 3:00 pm

Jó szórakozást kívánok az utolsó előtti részhez!

Kíváncsi vagyok, mit szóltok a történet alakulásához.
Image

lapishun

Postby lapishun » Sun Jul 19, 2015 9:30 am

Segítség!

Egy torrent oldalon sem találom a 16. részt, csak hülye videomegosztókon. Ráadásul angol felirat sincs még hozzá (ilyenkor már szokott lenni). Valaki tud valamit?
Image

szildor

Postby szildor » Sun Jul 19, 2015 9:51 am

Én sem találtam a 16. rész filmjét, csak abban bízom, hogy volt eset, hogy csak
napok múlva tették fel és talán itt is ez van, előfordult olyan is, hogy valami miatt elhalasztották a vetítést Koreában,
de ilyennek én nem tudok utána nézni.
Nagyon remélem, hogy hozzájutunk majd a befejező részhez is.
A fordítását nagyon köszönöm, számítva a gyorsaságodra, megelőlegezve már befejezettként gondoltam rá.
Bizakodjunk!

lapishun

Postby lapishun » Sun Jul 19, 2015 10:58 am

Levítették a 16. részt, a videót egy koreai oldalon meg is találtam végül, csak elég lassan csordogál, de angol felirat még nincs.
Image

vandi

Postby vandi » Sun Jul 19, 2015 11:50 am

lapishun

Re: My love Eun Dong [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lapishun » Mon Jul 20, 2015 11:09 am

Jó szórakozást kívánok az utolsó, befejező részhez!

Köszönöm azoknak, akik velem tartottak ezen a 16 részen át!

(És várom a tippeket a következő romantikus sorozathoz, hogy mit fordítsak)
Image

paggy

Postby paggy » Mon Jul 20, 2015 11:31 am

Kedves Lapishun!Köszönöm szépen az utolsó részek és mégegyszer az egész sorozat fordítását.Jó volt!!!!Üdv és további "sok" ilyen munkát kívánok!Paggy

vandi

Postby vandi » Mon Jul 20, 2015 11:45 am

Köszönet az sorozatért, de én nem látom sehol a 16 részt, tényleg vaksi leszek lassan

paggy

Postby paggy » Mon Jul 20, 2015 11:49 am

Nem találom a 16. rész feliratát.Paggy

ququcs

Postby ququcs » Mon Jul 20, 2015 12:32 pm

Kedves lapishun
Köszönöm szépen a munkádat, az eddigiek begyűjtve! Várom a 16.-at és utána jöhet a videó rész. Mi a javaslat honnan töltsem le, hogy a szöveg passzoljon?
:notworthy:
üdv ququcs :salut:

szildor

Postby szildor » Mon Jul 20, 2015 12:38 pm

Kedves Lapishun!
Köszönet a sorozat "befejezéséért", de segítségre lesz szükség, én sem találom sehol
a 16. rész feliratát.
Ha esetleg még nem találtál angolt, akkor fentebb Vandi hozzászólásában a dramatorrent
oldalán megvan a 16.rész angolja.

lapishun

Postby lapishun » Mon Jul 20, 2015 12:54 pm

Bocsánat, nem tudom, miért nem ment fel az előbb. most már ott van.
Image

Return to “Subtitles”