Producer [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi
Fansubber
Fansubber

Producer [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Sun May 17, 2015 2:24 pm

>> PRODUCER <<

Image

Eredeti cím: 프로듀사 / Peurodyusa
Sugárzás: 2015.05.15. – 2015.06.20. (KBS2)
Műfaj: romantikus vígjáték
Részek száma: 12
Írta. Park Ji Eun
Rendezte: Seo Soo Min, Yoon Seong Ho

Főszereplők:
Gong Hyo Jin, mint Tak Ye-Jin (zenei műsorok főproducere, 10 éves tapasztalattal)
Cha Tae Hyun, mint Ra Joon Mo (szórakoztató műsorok producere, 10 éves tapasztalattal)
Kim Soo Hyun, mint Baek Seung Chan (szórakoztató műsorok producere, kezdő)
IU, mint Cindy (popsztár)

Rövid leírás:
Egy tévétársaságnál játszódó , a szórakoztató műsorok világába bepillantást engedő sorozat, melyben a főszereplők producerek illetve fellépő művészek, akik ezen műsorok zenei és egyéb munkálataiért felelnek.

Tartalom:
Adott egy félszeg, kedves fiú, BaekSeung Chan, aki az iskolában megismert, plátói szerelmét követve elhelyezkedik egy tévétársaságnál, mint producer, hátha így közelebb kerülhet imádottjához. Az első munkanapján rögtön megismerkedik a tapasztalt, határozott zenei főproducerrel, Tak Ye Jin-nel, a szintén tapasztalt, de sokkal lazább producerrel, Ra Joon Mo-val, illetve a híres de hűvös popsztárral, Cindy-vel. Négyük sorsának alakulása mellett betekintést nyerhetünk a szórakoztató műsorok készítőinek mindennapjaiba. Humoros, olykor ironikus hangvételt megütve láthatjuk, mi van a színfalak mögött.

Ajánló:

Videólinkek:

A feliratok a LIMO változatú videókhoz készültek!

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

Az angol felirat készítői: DramaFever

A feliratok innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16), Wuri's Family (20), The Best Hit (32)
Tervezett fordítás: Unkind Women (2017 végéig)

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
Producer11-12.zip
Producer 11-12. rész
- 2015.06.24.
(67.65 KiB) Downloaded 707 times
Producer1-10jav.zip
Producer 1-10. rész (javított!)
- 2015.06.24.
(310.64 KiB) Downloaded 702 times
Producer10.srt
Producer 10. rész
- 2015.06.15.
(82.13 KiB) Downloaded 343 times
Producer09.srt
Producer 9. rész
- 2015.06.14.
(80.76 KiB) Downloaded 339 times
Producer08.srt
Producer 8. rész
- 2015.06.08.
(69.36 KiB) Downloaded 344 times
Producer07.srt
Producer 7. rész
- 2015.06.07.
(76.87 KiB) Downloaded 367 times
Producer06.srt
Producer 6. rész
- 2015.06.04.
(80.05 KiB) Downloaded 371 times
Producer05.srt
Producer 5. rész
- 2015.05.31.
(86.17 KiB) Downloaded 385 times
Producer04.srt
Producer 4. rész
- 2015.05.26.
(84.46 KiB) Downloaded 396 times
Producer03.srt
Producer 3. rész
- 2015.05.24.
(86.26 KiB) Downloaded 407 times
Producer02.srt
Producer 2. rész
- 2015.05.20.
(84.62 KiB) Downloaded 444 times
Producer01.srt
Producer 1. rész
- 2015.05.17.
(78.14 KiB) Downloaded 485 times
Last edited by vajandi on Thu Jul 27, 2017 8:33 am, edited 40 times in total.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Producer [Hungarian Subs] (Ep 1 of 12)

Postby vajandi » Sun May 17, 2015 2:27 pm

Elkészültem végre a Producer 1. részének fordításával, fogadjátok sok szeretettel! Ahogy beharangozták, a szokásosnál hosszabb részek lesznek, ez még csak 72, a második rész viszont már 81 perces lesz. A szövege is nehezebb volt a megszokottnál, legalábbis számomra. Sokat küzdöttem vele, de még így se érzem, hogy tökéletes, biztos akadnak benne hibák. Meg fogjátok látni, a témája eltér az eddigiektől, kicsit dokumentumfilm, kicsit valóságshow beütése van. A cselekménye nem olyan fergeteges, a romantika sem tombol úgy benne, de ha odafigyel az ember az apró finomságokra, az elejtett poénokra, szerintem élvezetes film. Mind a négy főszereplő játéka tetszett, de nekem - és ezt teljesen szubjektíven mondom :whistling: - Kim Soo Hyun játéka tetszett legjobban. Habár, objektíven nézve is ő volt a csúcs, szerintem. :heart: A szívem szakadt meg érte 1-1 jelenetben. Ugyanakkor valamiképp humoros is volt ez a bánatos fej, amit produkált. Ironikus volt, mintha amolyan görbe tükröt tartott volna a valóság felé. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy tetszik majd Nektek, mindenképp írjatok, akkor is, ha nem tetszett. A képmixbe a négy főszereplő 1-1 kínos pillanatát ollóztam. :mrgreen:
Nagyon jó szórakozást az 1. részhez! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:44 am, edited 2 times in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

f.ági

Postby f.ági » Sun May 17, 2015 3:03 pm

Kedves Andi!
Már itt is az első rész! Köszönöm szépen!
Gyűjtöm! :-)

Vicacica

Postby Vicacica » Sun May 17, 2015 3:13 pm

Ez egy örömteli Vasárnap :D Két új sorozat és egy nagy kedvenc új része!! :wub:

Köszönöm szépen Andi a fordítást nagy izgalommal várom milyen a sori! :notworthy:
ImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sun May 17, 2015 3:25 pm

Sok kitartást kívánok, Andi! :D

Én Cha Tae Hyunnak örülök a legeslegjobban a sorozat kapcsán. :cheers: Nagyon csípem Kim Soo Hyunt (ki nem? :mrgreen:) és IU-t is, Gong Hyo Jint so-so, de az elsőként említett urat még nem láttam sorozatban, csak filmben, úgyhogy nagyon-nagyon kíváncsi vagyok rá!!! :wub: :heart: :wub:

Arra is nagyon kíváncsi vagyok, hogyan alakulnak majd a párosok. A trailerben volt mindenki mindenkivel, képtelenség megjósolni. :D Őszintén szólva nagyon meglennék egy újabb noona-románc nélkül. :whistling:
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 17, 2015 3:42 pm

Kedves Ági, Vicacica és Gilnis, nagyon szívesen! :-) :heart:
Gilnis, ha jósolnom kéne, szerintem nem noona-románc lesz, habár én nem bánnám. :mrgreen:

gilnis

Postby gilnis » Sun May 17, 2015 4:19 pm

Úgy az igazi, ha minél kevésbé kiszámítható, és sokszor fordulatot vesz a történet végéig.

Nagyon tetszett ez a buszozás. :D :heart:

Rövid verzió.

Hosszú verzió.

Na mindegy, ez a romantikától függetlenül is nagyon érdekes lesz a látszatvalósággal, a sok háttérinfóval és a beugró ismert emberekkel, akik önmagukat adják, illetve mégsem.
ImageImageImage

Carmi

Postby Carmi » Sun May 17, 2015 4:32 pm

Andim, tegnap már jó néhányszor bekukkantottam, mert "ide a rozsdás bökő" hangulattal a szívemben tudtam, egyszerűen TUDTAM, hogy még a hétvégén nyitod a topikot, méghozzá az első résszel! Így legyen lottó ötösöm... :mrgreen:

Nagyon köszönöm, de igazán nagyon ( :wub: ), és persze a szereplők miatt mindkét részt megnéztem tegnap este, és igazad van, egyedi történet lesz ez, nem is kicsit! A színészek nem a maguk, hanem a szereplői mivoltukként állnak mikrofon elé, ezt mindig kedveltem, tényleg ad egy dokumentarista színezetet, őszintébb lehet, én nem bánnám, ha jó sok igazi-szagú pillanat is becsúszna a showbiznisz a kulisszái mögötti életről. Nagyon élveztem a "The King of Dramas" történetét is, de ott a szerelmi szál nekem az ündibündi és ártatlan női főszereplőtől kicsit nyálas lett, itt talán a nyálgép elmarad. Ha noonás, ha nem, valahogy teljesen más a hangulata a férfi-női szálnak. Keményebb, életszerűbb, mélyebbre fognak nyúlni, nagyon remélem. A poénokról nem tudok még nyilatkozni, ennyire nem értem a koreait, de nagyon remélem, igazad van, mert élek-halok a jó humorért! :wink:

Kim Soo Hyun nekem túl bociszemű, férfiben ezt még kevésbé bírom, mint a női főszereplőkben, de az életéből a képek tetszenek, nem semmi a családja, és ha igazi értelemben fel fog nőni, a szakmában is, az életben is, az tetszeni fog. IU még szinte semmit nem mutatott, de fog, ebben biztos vagyok. És a két öreg motoros, színészként is, meg mint producerként is nekem igazán hitelesek. Reményt keltő két rész volt ez!

Egyébként is, Andi, mindig belenyúlsz a tutiba, miért lenne ez most másképp, igaz? :D

Gilnis, épp megosztottam a hozzászólásomat, amikor láttam, közben írtál... Hah! :mrgreen: A hosszabb buszos verzió kiadta az összes lehetséges kifejletet, nagyon tetszett, köszi! A rövidebb meg nyilván feszesebb lett, az meg azért jön be. Megyek, és megnézem az első részt, hétközben úgyse nagyon menne...

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 17, 2015 4:43 pm

Carmi, épp menni akartam mosogatni, annyi a koszos edény, de nem hagyod...! :mrgreen: :P Muszáj volt végigolvasnom, amiket írtál, és persze nem tudok felállni a gép elől, amíg nem válaszolok. :D :lol A véleményednek legalább annyira örültem, mint Te a feliratnak, elhiheted. :dance: Végre valaki, aki már látta, és hozzá tud szólni a témához! :cheers: Remélem, szöveggel is tetszeni fog, sőt, még jobban. :roll
A feliratot nagyon szívesen! :heart:

gilnis

Postby gilnis » Sun May 17, 2015 4:56 pm

Carmi wrote:...és igazad van, egyedi történet lesz ez, nem is kicsit!

A Worlds Within ill. a King of Dramas a szokásos hagyományos sorozatok voltak, csak éppen a filmkészítők belső világában játszódott a történet.
A Producer az más, tényleg valami új. Azt ígérték, egyrészt werkfilmszerű lesz, másrészt varieté és a maradék részben a kitalált sztori. Két rendezője is van a sorozatnak, akik közül az egyik kifejezetten a szórakoztató tévéműsorok szakértője, aktív készítője. Szóval a szándék megvan, hogy minél dokumentumfilmesebb, valósághűbb legyen legalábbis a tévéállomás bemutatása. Hogy a szereplők közti események mennyire lesznek életszagúak, azt meglátjuk.
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sun May 17, 2015 5:21 pm

Andi, nagyon köszönöm! :wub: :thumright: Már vittem is szőröstől-bőröstől, azaz feliratostól-videóstól. :mrgreen:
Carmi első sorait, akár én is írhattam volna... :P Még a lottó ötös is beleférne. :rofl: Ha ez meglenne, akkor a következő turnussal már utazhatnánk is a kedvenceinkhez. :lol :thumright:
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 17, 2015 6:58 pm

Kedves Unni, nagyon szívesen a feliratot! :heart: :-) Én rendszeresen lottózom, és eljátszottam a gondolattal, hogy ha telitalálatom lenne, tutira mennék én is Dél-Koreába, valamint vennék egy csúcsszuper számítógépet a mostani helyett. :mrgreen:

Vicacica

Postby Vicacica » Sun May 17, 2015 7:06 pm

Megnéztem az első részt :wub: Volt min nevetni :mrgreen: Nagyon tetszik, ahogy próbálja bemutatni a egy tévé társaság szórakoztató életét, bár azt nem tudom mennyire lehet reális, hogy egy énekes ennyire pökhendin vislkedjen egy producerrel elvégre, ha elterjed, hogy kibírhatatlan egyszerűen hívnak helyette mást, aki legalább annyira híres, mint ő!

Én a Nona szerelmi szálat támogatnám főként, de ez lehet elfogultság hiszen az egyik legkedveltebb színésznőm Gong Hyo-jin :D

Kim Tae-Ho (Park Hyuk-Kwon ) produceren szakadtam :D

Na és a családi ima se volt semmi :tv:

Már alig várom a kövi részt :D
ImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sun May 17, 2015 7:33 pm

Vicacica wrote:Én a Nona szerelmi szálat támogatnám főként, de ez lehet elfogultság hiszen az egyik legkedveltebb színésznőm Gong Hyo-jin :D

Én azt tippelem, és abban is reménykedem, hogy nem két főszereplő van mellettük egy-egy asszisztálóval, hanem mind a négy szereplő egyenrangúan fontos. Innentől kezdve végül is mindegy, ki kivel hogyan mit. Viszont amíg IU mindkét srác oldalán jól mutat, a Gong Hyo Jin & Kim Soo Hyun felállás nekem fura.
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 17, 2015 7:51 pm

Vicacica, örülök, hogy tetszett! :D :lol Én nem mertem jeleneteket kiemelni, a tartalomleírásom is elég szűkszavú, ha úgy vesszük, mert nem tudtam, mennyire lesz mások számára élmény, és mert nem akartam lelőni a poénokat. Örültem a soraidnak, mert ez bátorítást adott, hogy esetleg átírjam a leírást kicsit konkrétabbra, és legalább már tudom, nem csak szerintem volt humoros az első rész. :mrgreen:
Kim Soo Hyun-nak volt pár jelenete (pl. wc-ben), amikor legszívesebben magamhoz szorítottam volna azt a bánatos, imádnivaló, buksi fejét. :wub:
Igazából mindegy, kivel hozzák össze, csak boldog legyen a végére. :D

Gilnis, nem tudom, a videók megvannak-e, de ha a 2. részbe belekukkantasz, a 26:20-nál kezdődő jelenet alapján talán már nem lesz fura a KSH+GHJ páros. Én se láttam végig a 2. részt, csak véletlenszerűen bele-beletekergetve bukkantam erre a jelenetre, és azóta legalább 10-szer láttam már, annyira imádom, olyan aranyosak együtt. Azt a rész most fogom kezdeni fordítani, de már tudom, az a kedvenc jelenetem. :heart:

gilnis

Postby gilnis » Sun May 17, 2015 9:00 pm

Nem, nincs semmiféle videóm, csak olvasgattam róla. Azt tudom, hogy a második rész végi epilóg nagy szóáradatot indított el. :whistling:
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sun May 17, 2015 10:31 pm

Andi, ígéretemhez híven, nagy elánnal én is megnéztem az első részt. :-) Érdekesnek ígérkezik ez a mix-megoldás. A buszos trailert már korábban többször láttam, rá is készültem egy kis reggeli tülekedésre, ehhez képest meglepő volt a parkolós indítás. :roll Jókat vidultam a visszájára elsülő tanításokon, a kollegialitás mikéntjein, a nagy-arcok pofára esésein. :mrgreen: A kis pöttyös nyakkendős, nagyreményű "búsképű lovagunkat" én is megsajnáltam. :cry: Szemtanúja lehettem egy ifjonti hévvel megálmodott, plátói szerelem elillanásának.
Előre, semmi jónak nem vagyok az elrontója, ezért tőlem bármilyen konstellációban "huszizhatnak" majd egymással a főszereplők. :lol A szituációs megoldásoktól teszem függővé, hogy elnyeri-e majd a tetszésemet, vagy sem. :P A sejtésem egyébként az, hogy vegyes felvágottként induló, noonás verzió lesz. :-)
Kíváncsian várom a folytatást! :wub:
Egy kérdésem lenne még Andi, hogy szerinted, a nagyobb verzióhoz is jó lehet-e a feliratod időzítése? :roll Ugyanis ez a kis LIMO, nagyon árnyékképesen "muzsikál". :scratch:
Image
ImageImageImage

Carmi

Postby Carmi » Mon May 18, 2015 7:15 am

Unni, én a 720-as verziót szedem le mindig, azzal néztem meg, és igen, jó hozzá a felirat. Úgy tudom, sose a felbontás a lényeg, hanem a verzió. Tehát az összes LIMO egyforma hosszú, csak a felbontás a különböző, így mindegyikhez passzolnak a feliratok. Már ha jól tudom.
Szuper az első rész, csak most rohannom kell, nem tudok róla dumálni. Majd gyüvök...

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon May 18, 2015 5:09 pm

Unni, örülök, hogy tetszett az első rész. :D Én is úgy tudom, jó a nagyobb méretű LIMO-s verzióhoz is a felirat.
A sorozat 2. betétdalát hallgatva ma érdekes hangulat fogott el. Nem tudom, miről szól a dal, de olyan érzésem támadt, mint amikor az ember valami könnyed, vidámnak tűnő dolgot néz, de mögötte komoly érzések vannak, és a vidámsággal próbálják feledtetni a szomorú dolgokat, azt sugallva, soha ne csüggedj el, ne add fel. A dalnak köszönhetően olyan sejtésem támadt, hogy ez a sorozat kicsit ilyen lesz. Az a megérzésem, hogy habár könnyed, vicces, a háttérben dolgozókat kissé kifigurázza, némely karaktert talán el is túlozva, ironikusan mutatja be a szórakoztató ipart, de a végére rádöbbentik az embert, hogy akiken nevettünk, akik vicces helyzetekbe kerülve próbálják megoldani az egyes problémákat, ők is ugyanolyan küzdő emberek, mint bárki, az ő munkájuknak is van értelme: felvidítani az többi embert a napi gondok szürkeségében, vigaszt nyújtani a szomorkodóknak, feledtetni a gondokat, ha csak fél órára is. Szóval majdnem biztos vagyok benne, hogy lesz tanulsága, nem hinném, hogy saját maguk kifigurázása lenne az egyetlen cél. Nem gondoljátok? :roll

gabóci5

Postby gabóci5 » Mon May 18, 2015 7:41 pm

Andi végre ide értem. :unsure: Nagyon köszönöm az első rész fordítását. :D Eddig nagyon tetszik. Várom a folytatást. :D :D

Image Image Image Image Image Image

unni2011

Postby unni2011 » Mon May 18, 2015 7:53 pm

Kedves Carmi, Andi, köszönöm a visszajelzéseteket. :thumright: Gyorsan le is töltöttem a 720p LIMO-t. A 2. rész 1,6 GB, tekintélyes méret. :O
Andi, a spoileres bejegyzésed tekintetében teljesen egyetértünk. :-) Az első rész "önironikus csipkedései" - ami vélhetően nagyon is közel állhat a valósághoz - talán csak a hangulat megalapozására kellettek. :mrgreen: Várhatóan, ezen majd picit tompítanak a továbbiakban, és mögé helyezik az "érző embert" is. :wub: Ennek ellenére azt gondolom, hogy a nagy átlagra azért az a jellemző ott is, hogy csak a saját gesztenyéjét sütögeti, és csak néhány, közvetlenebb viszonyban lévő kollégánál fordulhat elő az, hogy segítő jobbot nyújtson a másiknak, az éppen arra szorulónak. :roll Nagyon rafinált húzás volt Tak Ye Jin részéről az,
hogy miután megtudta, hogy lekerül Ra Joon Mo műsora, csak azután ajánlotta fel a segítségét. :w00t:
"Ügyesen eljátszotta a szolidáris, jó kollégát." :mrgreen: :P
Úgy tűnik, hogy producerek magányos farkasként küzdenek a koncért a szórakoztatóipar nagy gépezetében, ugyanakkor a csapatszellem, a felelősségérzet a közvetlen munkatársaikért azért megvan, mint pl. Ra Joon Monál is láthattuk. :salut:
Az még nem derült ki a számomra, hogy ténylegesen milyen viszonyban vannak egymással... mintha közös albérletük lenne?
Ezért is várom nagyon a folytatást. :D
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon May 18, 2015 7:54 pm

Gabóci, nagyon szívesen! :D Örülök, hogy tetszik. A 2-esnek most tartok a felénél, lehet, hogy csak szerdára lesz kész.
A gif-ek nagyon jók! Gratula! :thumleft: Főleg az utolsó. :mrgreen: Megvesztem KSH könnyáztatta fejéért, aztán ahogy sunyin lefröcsköli a vetélytársát... :thumright: A 2-esben is lesz egy hasonló típusú jelenet, azon is percekig szakadtam a nevetéstől, persze miután leesett a poén, mert elsőre nem fogtam fel, vissza kellett tekernem a jelenetet. :roll Jól oda kell figyelni, hogy az ember észrevegye az apró, elejtett poénokat, mert aztán nagyot szólnak. :lol
Last edited by vajandi on Mon May 18, 2015 8:05 pm, edited 2 times in total.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon May 18, 2015 8:04 pm

Unni, örülök, hogy egyetértesz a spoileres bejegyzésemmel. :-) Igazad van, sokan sütögetik a saját pecsenyéjüket, ahogy másutt is, és vannak gyarlóbb, törtetőbb emberek. A versenyszellem, az érvényesülni vágyás sajna ilyenné tesz. Hogy talpon tudjanak maradni, önzőnek kell lenniük, és olykor trükközniük kell (ahogy az általad említett Tak Ye Jin-es késletetett segítségnyújtásnál, ami nekem is tetszett). Mindenesetre én is nagyon várom, mi lesz még itt, mit hoznak ki belőle. Egyetlen félelmem, hogy a végén senki se jön össze senkivel. Remélem, ettől megkímélnek. :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Producer [Hungarian Subs] (Ep 2 of 12)

Postby vajandi » Wed May 20, 2015 3:27 pm

Meghoztam a Producer 2. részét, amibe még több poént tettek, legalábbis én a magam részéről jókat szórakoztam rajta, ellenben a végével, ahol a két utolsó jelenetnél arcomra fagyott a mosoly. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ezek után. Ennyiben jó, hogy tovább tartott a fordítás, kettőt kell csak aludni, hogy belekukkanthassak a következő részbe. :mrgreen: A képmixben felül a kedvenc jelenetemből vágtam ki két pillanatot, egyiken KSH mosolyog, ami ritka nála ebben a sorozatban (legalábbis eddig). Alul pedig egy kínos pillanatot él meg két férfi főhősünk, illetve egy érdekes „tornamutatványt” mutat be KSH (Csak tudnám, mit volt a célja vele? :blink Aki rájött, árulja már el nekem, lécci.)
Jó szórakozást! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:46 am, edited 1 time in total.

Carmi

Postby Carmi » Wed May 20, 2015 6:30 pm

Itt a második, hurrá! Andim, nagy hálacsokor érte! :wub: :D
KSH tornamutatványát én se értettem. Még jó, hogy írtad, te se tudsz mit kezdeni vele. Azt hittem, észrevétlenül elhülyültem, amikor néztem. Már az elején ennyire nem érteni valamit? Kocogtattam a fejem, lötyög-e benne a káposztalé, de szerencsére kongott. :mrgreen:
Alig várom magyarul is...

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed May 20, 2015 6:40 pm

Carmi wrote:Itt a második, hurrá! Andim, nagy hálacsokor érte! :wub: :D
KSH tornamutatványát én se értettem. Még jó, hogy írtad, te se tudsz mit kezdeni vele. Azt hittem, észrevétlenül elhülyültem, amikor néztem. Már az elején ennyire nem érteni valamit? Kocogtattam a fejem, lötyög-e benne a káposztalé, de szerencsére kongott. :mrgreen:

Carmi, nagyon szívesen! :heart: Miután magyarul is megnézted, talán beugrik valami arról a tornamutatványról. Hátha... :D Nekem az volt az első gondolatom, hogy talán a Joon Mo asztalához akarja tolni a széket, valahogy kicserélve, hogy legközelebb ő essen le róla, de ahhoz miért kellett ez a mutatvány? Simán is odaguríthatta volna a széket, megcserélve a másikkal. Lehet, hogy ez örök rejtély marad. :| Jó szórakozást hozzá magyarul is! :-)

gabóci5

Postby gabóci5 » Wed May 20, 2015 7:37 pm

vajandi wrote:
Carmi wrote:Itt a második, hurrá! Andim, nagy hálacsokor érte! :wub: :D

Carmi, nagyon szívesen! :heart: Miután magyarul is megnézted, talán beugrik valami arról a tornamutatványról. Hátha... :D Nekem az volt az első gondolatom, hogy talán a Joon Mo asztalához akarja tolni a széket, valahogy kicserélve, hogy legközelebb ő essen le róla, de ahhoz miért kellett ez a mutatvány? Simán is odaguríthatta volna a széket, megcserélve a másikkal. Lehet, hogy ez örök rejtély marad. :| Jó szórakozást hozzá magyarul is! :-)

Andi köszönet a második részért. fogadd a Carmi által említett hálacsokrot.

Image

Ez egy kétszínű, alakoskodó, könyöklős kemény világ, szegény tiszta szívű gyakornokunk vajon be tud-e illeszkedni.

Seung Chan neheztel Joon Mora, megragad minden alkalmat, hogy kitoljon vele. Szemetet akaszt a kocsijára , vagy a törött lábú székét kicseréli, hogy majd JM is leesen róla. Hogy miért választotta ezt a torna mutatványt? Magyarázat nincs más, CSAK, mert így érdekesebb!

Image Image

Vicacica

Postby Vicacica » Wed May 20, 2015 8:17 pm

Jöttem, láttam, vittem, megnéztem és nagyon tetszett! :wub:

Köszönöm :-)
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed May 20, 2015 8:18 pm

gabóci5 wrote:[color=#FF0000][b]Seung Chan neheztel Joon Mora, megragad minden alkalmat, hogy kitoljon vele. Szemetet akaszt a kocsijára , vagy a törött lábú székét kicseréli, hogy majd JM is leesen róla. Hogy miért választotta ezt a torna mutatványt? Magyarázat nincs más, CSAK, mert így érdekesebb!

Kedves Gabóci! Nagyon szívesen a 2. részt! :heart: Köszi a csokrot, nagyon szép! :-) Én még a listádhoz hozzátenném, hogy az első részben szerintem Seung Chan nem véletlenül fröcskölte le Joon Mo-t a mosdóban. :whistling:
Ráadásul most a 2. rész végén megtudta a titkot, hogy ők ketten együtt élnek, ezt még tuti valahogy kihasználja. Nem gondolnám, hogy közvetlenül megzsarolná bármelyiküket is ezzel az új infóval, de valamit biztos kitalál, nem? Szegényke tényleg nem túl szerencsés és túl jóhiszemű, de az utolsó rész végére valószínűleg megedződik, nem marad ilyen naiv, abban majdnem biztos vagyok. :mrgreen:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed May 20, 2015 8:20 pm

Vicacica wrote:Jöttem, láttam, vittem, megnéztem és nagyon tetszett! :wub:

Köszönöm :-)

Nagyon szívesen! :heart: Ez lényegretörő volt! :thumleft:

unni2011

Postby unni2011 » Thu May 21, 2015 7:54 pm

Andi, hálás köszönettel vittem a 2. feliratot is! Image Remélem, ma még meg tudom nézni. :D A tornamutatványra is kíváncsi leszek, és arra is, hogy milyen magyarázatot találok rá, bár már Gabóci gifje alapján is van tippem. :D
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Thu May 21, 2015 9:21 pm

unni2011 wrote:Andi, hálás köszönettel vittem a 2. feliratot is! Image Remélem, ma még meg tudom nézni. :D A tornamutatványra is kíváncsi leszek, és arra is, hogy milyen magyarázatot találok rá, bár már Gabóci gifje alapján is van tippem. :D

Unni, nagyon szívesen! :heart: :-) Remélem, tetszik majd, és tényleg beugrik valami tipp arról a tornamutatványról. :mrgreen:

koreaifilmek

Postby koreaifilmek » Fri May 22, 2015 9:54 am

Köszönöm a feliratokat!

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri May 22, 2015 11:19 am

koreaifilmek wrote:Köszönöm a feliratokat!

Nagyon szívesen! :-)

unni2011

Postby unni2011 » Sat May 23, 2015 10:46 am

Köszi Andi, a második feliratot is! Lehet, hogy te kevésbé örülsz annak, hogy ilyen hosszúak a részek, de én nagyon élveztem. :D A tornamutatványról, Gabóci gifjeit látva, kapásból a fiam és a keresztgyermekeim fiatalkori ökörködései jutottak az eszembe. :lol Persze, a "nem illendő sunyiságot" is jobban érzékeltették ezzel a manőverével. :-)
Rögtön az elején megtudhattam az együttlakás okát. Hű, ez nagyon jó volt, hogy így alakították, mert nem fúródott lyuk az oldalamra. :P Jókat röhögtem az egyes szituációs megoldásokon, pl. a visszapillantó-tükrökön landoló szemeteszacskókon.
A koreaiakra fenemód jellemző tapintatosságot sikerült jól kifigurázniuk. :roll Egy kint élő magyar beszámolóiban olvastam, hogy egyszerűen nem lehet rajtuk amiatt eligazodni, hogy szinte soha semmire nem mondanak nemet, csak legfeljebb "el felejtik megcsinálni" azt, amire elvileg igent mondtak. :mrgreen:
Egyenlőre úgy néz ki, hogy a két idősebb, azonos korú producer között van korábbról meglévő érzelmi kötődés.
Jót mulattam azon is, hogy ezt a liftre fogja, fogta Ra Joon Mo, míg Tak Ye Jinben inkább talán a régi lakásuk visszaszerzési lehetősége vetődött fel. /Az ő érzelmei azért még megfoghatatlanok, még leginkább a palástolt fázisban vannak. A logikusan érvelő öccse szavai alapján gondolható az, hogy talán több is van a háttérben, ill. Ye Jin tanácsa alapján, mely szerint jó lenne, ha "lehűtené" Ra Joon Mo a ráakaszkodó fruskát azzal, hogy tisztázza vele a kettejük kapcsolatát. :mrgreen:
Baek Seung Chan első szerelme, ezek szerint "szabad lesz", de szerintem mire BSC majd tudomást szerez erről, addigra sikerül majd "kiszeretnie" belőle. :goggle:
IU is tévhitben van BSC-t illetően, az előzékenységét egyenlőre félreértelmezi. A gyakornok producert gondolja annak a producernek, aki a kaját küldte neki.
BSC-t hideg zuhanyként érték noona "kicsinálásra" vonatkozó szavai. :O Na, engem is! Hirtelenjében egy viperának láttam.
Egyébként, az autóügyet rosszul intézte, vessen magára... eleve a túl közel parkolás miatt, kölcsönös felelősségvállalásban kellett volna megállapodniuk.
Egyszer úgy rám parkolt valaki, hogy beszállni sem tudtam volna, de ő is utána alig bírt elállni, úgy kellett kiirányítanom, hogy nehogy meghúzza az autómat. Kapásból lefotóztam több oldalról is a szitut, az esetleges későbbi vita elkerülése miatt - meg is mondtam egyébként neki, de csak azért, hogy kellően betojjon, és lássa, hogy a szőkeségem ellenére, nem most léptem le a falvédőről - de szerencsére nem volt rá szükség. :-)
A "patronkirálynőn" dőltem a röhögéstől... :rofl: Azt hiszem a legtöbb munkahelyen fellelhető ez a típusú emberi lény. :mrgreen:
Image
ImageImageImage

gabóci5

Postby gabóci5 » Sat May 23, 2015 7:27 pm

A 3. részben Jang Hyuk Cameo szerepben jelenik meg.

https://youtu.be/Wycr51i8XZQ

f.ági

Postby f.ági » Sun May 24, 2015 5:05 am

Kedves Andi!
Köszönöm szépen a 2. részt! :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Producer [Hungarian Subs] (Ep 3 of 12)

Postby vajandi » Sun May 24, 2015 5:30 pm

Elkészültem a 3. résszel, ahol még több trükköt, fortélyt leshetünk el a show műsorok világából. A képmixben négyen épp trükköznek, vagyis rosszban sántikálnak, habár csak az alsó trükkök kapcsolódnak konkrétan a szakmához. A romantikus szálak is kezdenek kibontakozni, nagyjából ki lehet következtetni, kit kivel szeretnének összehozni. :heart: Kim Soo Hyun végre egyre többet mosolyog, úgyhogy én elégedett voltam ezzel a résszel. :D Humor is akad benne bőven. A bal alsó főproducert kezdem megkedvelni, habár nem egy szerethető figura, de jókat nevetek rajta. Remélem, Nektek is tetszik majd ez a rész. :mrgreen:
Jó szórakozást hozzá! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:46 am, edited 1 time in total.

unni2011

Postby unni2011 » Sun May 24, 2015 6:13 pm

Andim, ez nagyon gyors volt, KÖSZI! :salut: :cheers: :wub: Ezek szerint az angol feliratot is gyorsan hozták. Tegnap már letöltöttem a pénteki rész videóját, gondoltam startra készen várlak. :lol Na, és milyen jól tettem! :P
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 24, 2015 6:18 pm

unni2011 wrote:Andim, ez nagyon gyors volt, KÖSZI! :salut: :cheers: :wub: Ezek szerint az angol feliratot is gyorsan hozták. Tegnap már letöltöttem a pénteki rész videóját, gondoltam startra készen várlak. :lol Na, és milyen jól tettem! :P

Unni, nagyon szívesen! :-) Képzeld, szombaton hajnali 2-kor már fent volt a pénteki rész angol felirata, ahogy a szombati rész vasárnap hajnalban, már fél 1-kor. Habár a szombatomból jó sok elment egy családi találkozóra, de azért igyekeztem. :roll Ez pedig mindenkinek szól:
Ezentúl nagy méretben is fent lesznek MEGÁ-n a videók, de azok csak egy hétig elérhetők, a következő rész vetítéséig. Most felraktam az első hármat, a négyest akkor, ha a felirata is kész. :D

paggy

Postby paggy » Sun May 24, 2015 6:44 pm

Kedves Andi!Köszönöm szépen a 3. rész fordítását.Az első két részben annyira kis béna volt KSH,hogy nem is hittem el, tényleg ő volt a THE Moon..nagyszerű királya.DE azért elég viccesek voltak jónéhány jelenetben!Tovább szép napot!Paggy

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 24, 2015 6:52 pm

paggy wrote:Kedves Andi!Köszönöm szépen a 3. rész fordítását.Az első két részben annyira kis béna volt KSH,hogy nem is hittem el, tényleg ő volt a THE Moon..nagyszerű királya.DE azért elég viccesek voltak jónéhány jelenetben!Tovább szép napot!Paggy

Paggy, nagyon szívesen! :-) Igen, KSH itt tényleg elég esetlennek, gyámoltalannak tűnik, de fokozatosan változik majd. Látni fogod már a 3. részben, hogy lesznek sikerei is, és jó a meggyőző képessége, valamint igencsak okos fiú. :thumright: Én a rosszalkodását imádom a legjobban. :mrgreen:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun May 24, 2015 7:28 pm

Köszönöm szépen a 3. részt :)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 24, 2015 7:32 pm

novcsi6 wrote:Köszönöm szépen a 3. részt :)

Kedves Novcsi, nagyon szívesen! :-)

Vicacica

Postby Vicacica » Sun May 24, 2015 9:58 pm

vajandi wrote: A romantikus szálak is kezdenek kibontakozni, nagyjából ki lehet következtetni, kit kivel szeretnének összehozni. :heart:

Kedves Andi!

Köszönöm szépen a 3. rész feliratát nagyon tetszett! :D Én még mindig nem tudom eldönteni ki-kivel fog összegabajodni a végére. Jelen pillanatban úgy látom, hogy lesz egy idősebb és lesz egy fiatalabb párosunk, de valahogy ott motoszkál bennem a kis ördög :evil: , hogy ez most csak ámítás és lesz egy nagy fordulat :D :heart:
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun May 24, 2015 10:10 pm

Vicacica wrote:
vajandi wrote: A romantikus szálak is kezdenek kibontakozni, nagyjából ki lehet következtetni, kit kivel szeretnének összehozni. :heart:

Kedves Andi!

Köszönöm szépen a 3. rész feliratát nagyon tetszett! :D Én még mindig nem tudom eldönteni ki-kivel fog összegabajodni a végére. Jelen pillanatban úgy látom, hogy lesz egy idősebb és lesz egy fiatalabb párosunk, de valahogy ott motoszkál bennem a kis ördög :evil: , hogy ez most csak ámítás és lesz egy nagy fordulat :D :heart:

Vicacica, nagyon szívesen! :heart: A próféta szóljon belőled, hogy "lesz egy nagy fordulat", ahogy írtad. Én már feladtam, csak titkon reménykedem benne. :whistling: Azért így is örülök, lényeg, hogy újoncunk révbe érjen. :D

unni2011

Postby unni2011 » Sun May 24, 2015 11:15 pm

Andi, nagyon koncentráltam én is, hogy észrevegyem, merre indítják el a romantikus szálakat. :goggle: Egyelőre úgy látom, hogy a tradíciókat követnék, de néhány apróság azért bezavart, mint például az, hogy a cseresznyevirág szirmai, éppen kikre hullottak, ill. kinek a karjaiba ájult Seung Chan. :mrgreen: Nem is beszélve, a noona által rendelt hotteok-hoz történő ragaszkodásáról. :D Ezért úgy gondolom, még akárhogyan is lehet. :lol :P
Sajnáltam, hogy Jang Hyuknak csak nyúlfarknyi szerepe volt. :-(
Jól láttam, a bal alsó képeden szereplő producer, azaz Kim Tae Ho, lábtyűt viselt volna? Vagy csak úgy tette az ujjait? :D Nem tudtam eldönteni.
Kifotóztam...
Image

Nagyon várom a folytatást én is. :-)
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon May 25, 2015 6:37 am

unni2011 wrote:Andi, nagyon koncentráltam én is, hogy észrevegyem, merre indítják el a romantikus szálakat. :goggle: Egyelőre úgy látom, hogy a tradíciókat követnék, de néhány apróság azért bezavart, mint például az, hogy a cseresznyevirág szirmai, éppen kikre hullottak, ill. kinek a karjaiba ájult Seung Chan. :mrgreen: Nem is beszélve, a noona által rendelt hotteok-hoz történő ragaszkodásáról. :D Ezért úgy gondolom, még akárhogyan is lehet. :lol :P
Sajnáltam, hogy Jang Hyuknak csak nyúlfarknyi szerepe volt. :-(
Jól láttam, a bal alsó képeden szereplő producer, azaz Kim Tae Ho, lábtyűt viselt volna? Vagy csak úgy tette az ujjait? :D Nem tudtam eldönteni.
Kifotóztam...
Image

Nagyon várom a folytatást én is. :-)

Unni, szerintem is lábtyűt viselt a főproducer, jót nevettem is, amikor először megláttam. :lol

A szerelmi szálakkal kapcsolatban én arra gondoltam, a két női főszereplőn elég egyértelműen látszik, ki felé hajlanak. Ahogy GHJ-ről beszélt az exe is, meg ahogy kezeli a Hee Joo ügyet, látszik, hogy féltékeny. A virághullást én a véletlennek tudom be, amolyan szándékos bekavarásnak, hogy kicsit megtévesszék a nézőt, ne legyen túl egyértelmű a dolog, ahogy a végén a karjába zuhanást is. IU-n is már most látszik, kezd odáig lenni a fiúért, mintha az se zavarná, hogy nem is ő volt, aki ételt küldött neki. Persze én se bánnám, ha végül valami váratlan dolog felülírná az eddigieket és megváltoztatná a dolgokat, mert én is jobban örülnék a nuna-románcnak, de jelen helyzetben nem látok sok esélyt rá. :|

Ahogy Tak Ye Jin részletekben fizet az újoncnak, erről eszembe jutott valami. Arra gondoltam, valaki ezt tutira félre fogja majd érteni (talán épp Cindy, ha meglátja). Hihetik azt, hogy a srác zsarolja a producernőt, vagy hogy valamilyen "szolgáltatást" nyújt neki. :mrgreen: :D

unni2011

Postby unni2011 » Mon May 25, 2015 9:16 am

vajandi wrote:Unni, szerintem is lábtyűt viselt a főproducer, jót nevettem is, amikor először megláttam. :lol

Már nem emlékszem mikor jött divatba a lábtyű, csak arra, hogy valamikor, tán tinikoromban vett az anyukám nekem és a húgomnak is, de nem tudtuk megszokni. :mrgreen: Azután mintha elfelejtődött volna és mostanában láttam, hogy megint lehet kapni. Egyébként, a koreaiaknál a zoknitéma gyakran visszaköszön a sorikban. :D Ez a lábtyűviselet hasznos lehetne a strandpapucsban rohangáló koreaiaknál is. :lol
vajandi wrote:A szerelmi szálakkal kapcsolatban én arra gondoltam, a két női főszereplőn elég egyértelműen látszik, ki felé hajlanak. Ahogy GHJ-ről beszélt az exe is, meg ahogy kezeli a Hee Joo ügyet, látszik, hogy féltékeny. A virághullást én a véletlennek tudom be, amolyan szándékos bekavarásnak, hogy kicsit megtévesszék a nézőt, ne legyen túl egyértelmű a dolog, ahogy a végén a karjába zuhanást is. IU-n is már most látszik, kezd odáig lenni a fiúért, mintha az se zavarná, hogy nem is ő volt, aki ételt küldött neki. Persze én se bánnám, ha végül valami váratlan dolog felülírná az eddigieket és megváltoztatná a dolgokat, mert én is jobban örülnék a nuna-románcnak, de jelen helyzetben nem látok sok esélyt rá. :|

Ahogy Tak Ye Jin részletekben fizet az újoncnak, erről eszembe jutott valami. Arra gondoltam, valaki ezt tutira félre fogja majd érteni (talán épp Cindy, ha meglátja). Hihetik azt, hogy a srác zsarolja a producernőt, vagy hogy valamilyen "szolgáltatást" nyújt neki. :mrgreen: :D

Igen, úgy néz ki, hogy a csajszik tudnák, hol lenne a helyük. :-) Sőt Joon Mo is. Seung Chan, a kis ártatlan, "sebeit nyalogató", naiv lélek, viszont még egyikhez sem kötődik. Pont attól izgalmas Cindy számára, hogy mint nőt, észre sem veszi. :goggle:
Noona viszont rendesen fricskáztatja a fiút... ezért eleinte tart is tőle, sőt talán még "utálja" is SC, de ez át fog csapni majd az ellenkezőjébe, legalábbis szerintem. :roll Az is csak idő kérdése, hogy Cindy észrevegye Joon Mot, szerintem az kell hozzá, hogy elkezdjenek együtt dolgozni. :mrgreen:
Ezt, mármint a fiataloknak idősebbekhez történő vonzódását, "rajongását", talán még életkori sajátosságnak is nevezhetném. :D A legtöbb esetben azért aztán helyére kerülnek a dolgok, így elképzelhető, hogy majd egy intermezzo után itt is visszarendeződnek.
Na, ez a törlesztési módszer, ez nagy húzás... mindig el is költeti vele a javát. :mrgreen:
Image
ImageImageImage

Carmi

Postby Carmi » Mon May 25, 2015 9:57 am

Andim, nagyon köszönöm a harmadik részt! :wub: Be is faltam tegnap este, aztán megnéztem angollal a negyediket is. MUSZÁJ volt!!! Sajnos, Yoo Chun sorozata akkora csalódás lett a végén számomra, ez a történet mentett meg tegnap, hogy lesz ebből jó kis doramas nyár még!!! :D

Csupa nagyon jó megoldás ez a sorozat! :thumright: A dokumentumfilmes vonal azért jön be, mert a csatorna dolgozói tökéletesen mutatják, milyen az ember: próbálnak lazák lenni a mikrofon előtt, de állandóan meg is játsszák magukat, félnek, nem mondtak-e túl sokat... mi is ilyenek vagyunk.
Ahogy a producerek trükköznek, hogy minél híresebb vendégeket szerezzenek a műsorukba, ahogy kijátsszák egymást, ahogy felfelé hajlonganak, lefelé arrogánskodva kioktatnak, ahogy az újoncokat kihasználják egy munkahelyen mindig... mi is ilyenek vagyunk.

Az érzelmek meg... ügyesen adagolják, sokesélyes a dolog, apró kis jelek vannak csak, és mindenfélét sugallnak vele: igen, a rózsaszirmok, ahogy noona beleborzol bocink hajába, ahogy IU duzzog, mert van olyan férfi, aki átnéz rajta, ahogy bocink túl gyakori feltűnése PD-nk lakásában arra kényszeríti a pasit, hogy életében először nőként nézzen a nőnemű lakótársára... finoman, lassan, becsapósan közeledik mindenki mindenki felé. Nagyon nincsenek kijelölve a vonalak. Direkt nincsenek, és ez tetszik. Annyi az olyan sorozat, ahol az első részben világos, ki kivel fog összejönni.
Ami külön nagyon bejön: hogy hányszor vagyunk úgy, hogy egy apróság indít el minket valaki vagy valami felé, önmagában jelentéktelen, de kontextusában óriásivá dagadó szösszenet lavinát indít a lelkünkben. Itt is az a PD, aki földig alázkodik a főnök előtt, piknikezni jár vele, meg inni is, és a főnők mégis átnéz rajta. Ki tudja, mikor és mi történt anno, valami apróság, jóvá se lehet tenni, mert valamiért utálja a beosztottját, és ez így is maradhat örökre. Szimpátiák, antipátiák mozaikja az egész történet, napi harcok egy olyan aknamezőn, ahol minden éjjel átpakolják az aknákat máshová. Minden lépés cafatokra tépheti a karrierjében elszántan gyaloglót. Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :dance: Csak ilyen maradjon.

f.ági

Postby f.ági » Mon May 25, 2015 11:20 am

Kedves Andi!
Köszönöm szépen a 3. részt! :-)

Vicacica

Postby Vicacica » Mon May 25, 2015 11:47 am

Maradok én is a reménykedésnél, hogy a párok úgy alakulnak, ahogy én szeretném,de ha nem, az se baj. Azért gondolom úgy én is, hogy még változni fog ez a szerelmi szál, amit most sugalnak, mert túl korán sugalják, hogy ki-kivel :)
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon May 25, 2015 2:05 pm

Carmi, Ági, nagyon szívesen a 3. részt! :heart: :-)
Itt is, a blogomon is többen írják, még korai jóslásokba bocsátkozni a szerelmi szálakat illetően, úgyhogy úgy döntöttem, hiszek Nektek. :mrgreen: :P Végül is Seung Chan még bárkibe beleszerethet, nála még teljesen kétesélyes a dolog. Ahogy Unni írta, lehet, hogy teljesen elmennek nuna-románc felé, aztán a végén kanyarodnak csak vissza, ki tudja. :whistling:

Carmi

Postby Carmi » Mon May 25, 2015 8:01 pm

Jut eszembe: a tornamutatvány nem azért volt, mert ki akarta cserélni a törött széket PD-nk székével? Mérges a főnökére, mert elszerette előle a lányt, aki miatt erre a pályára lépett. A rangidős munkatársa, ráadásul közvetlen főnöke elveszi tőle az imádott nőt? Essen seggre a szemét! Ezt akarja, de nehogy valaki rájöjjön, hát tornamutatványnak álcázza. Ő csak a lábát nyújtja egy szék, mint tornaeszköz segítségével. Hm?

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon May 25, 2015 8:04 pm

Carmi wrote:Jut eszembe: a tornamutatvány nem azért volt, mert ki akarta cserélni a törött széket PD-nk székével? Mérges a főnökére, mert elszerette előle a lányt, aki miatt erre a pályára lépett. A rangidős munkatársa, ráadásul közvetlen főnöke elveszi tőle az imádott nőt? Essen seggre a szemét! Ezt akarja, de nehogy valaki rájöjjön, hát tornamutatványnak álcázza. Ő csak a lábát nyújtja egy szék, mint tornaeszköz segítségével. Hm?

Carmi, igazad lehet. Valami nekem is azt súgta, hogy a székeket akarta kicserélni, de erre nem gondoltam, hogy szándékosan álcázta volna úgy, mintha tornázna. Ez tényleg jó ötlet! :thumright:

Amúgy a 4. rész 86%-ánál járok, holnapra az is kész is lesz. :mrgreen:

unni2011

Postby unni2011 » Mon May 25, 2015 8:11 pm

Carmi wrote:Jut eszembe: a tornamutatvány nem azért volt, mert ki akarta cserélni a törött széket PD-nk székével? Mérges a főnökére, mert elszerette előle a lányt, aki miatt erre a pályára lépett. A rangidős munkatársa, ráadásul közvetlen főnöke elveszi tőle az imádott nőt? Essen seggre a szemét! Ezt akarja, de nehogy valaki rájöjjön, hát tornamutatványnak álcázza. Ő csak a lábát nyújtja egy szék, mint tornaeszköz segítségével. Hm?

Carmi, tökéletesen egyetértünk. :thumright: Ugyanezt értettem én fentebb, a "nem illendő sunyiság" alatt kódolva. :mrgreen:
Ha másként csinálta volna, le is bukott volna, de így a kollégája magyarázkodhatott a gyerekeinek "begyűjtött szajré" miatt. :O
Image
ImageImageImage

onna

Postby onna » Mon May 25, 2015 11:01 pm

Drága Andi,
Nagyon köszönöm a 3. részt és persze azt is, hogy erre a gyöngyszemre lecsaptál és sűrűn szállítod adás után a fordítást.
Tetszett unni és Carmi hozzászólása, elmélkedése, gilnis megjegyzésén, "Őszintén szólva nagyon meglennék egy újabb noona-románc nélkül" - jót nevettem.
Az ilyen tévés-filmes háttérvilágot megmutató sorozatok mindig nagyon kapósak. Mindenki szeretne betekinteni a kulisszák mögé és látni, hogy készül a mű. Ezek a producerek tulajdonképpen szerkesztőknek, segédszerkesztőknek nevezhetők.
Ők valóban ilyenek.
Jó a látlelet.
Nuna, ahogy pofátlanul kierőszakolja magát a kocsiból, majd nagyvonalúan felajánlja, hogy kifizeti a kárt. Amit részletekben ad oda úgy, hogy a srácot csicskásnak használja és az odaadott pénzből rögtön bevásároltat magának kaját és dühében, hogy ki kell fizetnie a javíttatást (amit egy összegben kellett gondolom letenni) millió részletben, meg akarja fúrni a srácot, hogy még a próbaidő előtt kirúgják. Ha eltekintett volna a gyerek a pénztől, akkor is ideig-óráig lett volna csak kedves hozzá. A gyakornok persze mindent felvállal - aranyos volt, ahogy őrizte a 10 adag kaját és sem Cindynek, sem a menedzserének nem akart adni belőle, mert a feladatot (kajavásárlást) mástól kapta. A srác azért fog sikereket elérni, mert felkészül és lelkiismeretesen utánanéz a korábbi műsoroknak, meg a nézettségnek - amit a többiek már rutinból elfásulva sem tesznek meg. Ezért ütős a javaslata, ezért ütős az érvelése, ezért nem fél Cindy menedzserétől és megmondja a véleményét, amit már egy belsős nem merne megtenni. De egy új kis elefánt még be mer menni a porcelánboltba, mert még őszinte és lelkes és nem ismeri a tekintély függőségi viszonyokat.
Haláli volt a delfines szöveg is, meg ahogy az egyik producer idézte a másikat ugyanezzel a szöveggel. Ezt én is idézni fogom még alkalomadtán.
Igazi poén - gondolom valóban megtörtént és idézték - amikor a konferencia vonalon a főnök kimerevítette magát, mintha elszállt volna a kép, hogy ne kelljen választ adni és három percig mozdulatlan maradt majd megkérdezte, hogy elment már?.
A különböző szintű főnökök felé gazsulálások is nagyon valóságosak voltak.Mint ahogy a megálmodott tévé-műsor is arról, hogy miért nincs kedve munkába menni. A végén még csinálnak egy ilyet tényleg.
Rengeteg poénra számíthatunk még - nagyon jó kis sorozat és tök mindegy, hogy ki kivel, hogy jön össze, vagy gabalyodik bele, hiszen élethelyzeteket mutat és egy ilyen helyen mindig forróbb a levegő, magasabb az adrenalin szint a pixisből való kiesési veszélyérzet miatt.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Producer [Hungarian Subs] (Ep 4 of 12)

Postby vajandi » Tue May 26, 2015 4:59 pm

Meghoztam a Producer 4. részét, melyben megkezdődik az új műsor forgatása. Humorban ezúttal sincs hiány, ezért is a képmixbe néhány viccesebb pillanatot választottam. :D
Jó szórakozást! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 9:47 am, edited 1 time in total.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue May 26, 2015 5:03 pm

onna wrote:Drága Andi,
Nagyon köszönöm a 3. részt és persze azt is, hogy erre a gyöngyszemre lecsaptál és sűrűn szállítod adás után a fordítást.

Onna, nagyon szívesen! :heart: Örülök, hogy tetszik a sorozat, és annak is, hogy olyan hosszan írtál róla, sok vicces helyzetet felelevenítve, szinte újra átéltem, ahogy olvastam a soraidat. :D Remélem, a 4-es is tetszik majd. :mrgreen:

Carmi

Postby Carmi » Tue May 26, 2015 5:40 pm

Andim, meghoztad a negyediket? El se akartam hinni!!! Nagyon köszönöm! :wub: :D Robogok is megnézni.

zsike955

Postby zsike955 » Tue May 26, 2015 6:18 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1-4.rész feliratát!

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue May 26, 2015 6:44 pm

Carmi wrote:Andim, meghoztad a negyediket? El se akartam hinni!!! Nagyon köszönöm! :wub: :D Robogok is megnézni.

zsike955 wrote:Nagyon szépen köszönöm az 1-4.rész feliratát!

Kedves Carmi és Zsike, nagyon szívesen! :D

onna

Postby onna » Tue May 26, 2015 7:03 pm

Andi,

Szuper vagy! Köszönöm a 4.részt a részeg srác beájulásával, ahogy megcsipkedi a producernő arcát, meg a virágpermetezős ébresztővel

babamama

Postby babamama » Tue May 26, 2015 8:28 pm

Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm az 1., 2., 3. és 4. rész feliratát! :wub:
Nekem eddig minden tetszett benne: a történet, a 4 főszereplő, a rendezés módja, a képi megoldások, stb.
Amúgy noona párti vagyok én is. :mrgreen:
Vidám, napsütéses 7-t kívánok Neked!
Image

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue May 26, 2015 11:02 pm

onna wrote:Andi,

Szuper vagy! Köszönöm a 4.részt a részeg srác beájulásával, ahogy megcsipkedi a producernő arcát, meg a virágpermetezős ébresztővel

babamama wrote:Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm az 1., 2., 3. és 4. rész feliratát! :wub:
Nekem eddig minden tetszett benne: a történet, a 4 főszereplő, a rendezés módja, a képi megoldások, stb.
Amúgy noona párti vagyok én is. :mrgreen:
Vidám, napsütéses 7-t kívánok Neked!

Kedves Onna és Babamama, nagyon szívesen! :heart: :-) :heart:

unni2011

Postby unni2011 » Wed May 27, 2015 12:10 am

Andi, szupi volt, hálásan köszönöm a 4. feliratot is! :salut: :cheers: :wub:
Most értem a végére, de úgy néztem volna még tovább. :roll Finoman "lágyulnak", idomulnak a karakterek. :wub: Nuna /akkor én is így írom a noonát/, és az újonc producerünk, egyből ráhangolódtak egymás érzelmi hullámhosszára. :D Nyitott könyvek egymás számára. :study: Nagyon cukik voltak. :P Joon Monak, cirka egy negyedszázad sem volt elég ahhoz, hogy belelásson Ye Jin szívébe.
Cindy, fiatal kora ellenére, egy tapasztalt "vén róka". :mrgreen: Padlót fogtam, miután lenyomta mind a két pasinak ugyanazt a behízelgő szöveget. :goggle: Bár, az újoncunkra nyomul egyelőre, aki se teszi, se veszi. :O Nem akarom elhinni, hogy ennyire bárgyú lenne a srác, vagy csak a legszebb álmaiban sem mer rágondolni, hogy tényleg bejönne Cindynek. No, jól van, kicsit azért élvezkedett ő is a tükör előtt. :lol A hiúságát, azért mégis megcirógatta ez a tény. :-)

Veletek együtt, kíváncsian várom a folytatást. :roll :D
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed May 27, 2015 6:35 am

unni2011 wrote:Andi, szupi volt, hálásan köszönöm a 4. feliratot is! :salut: :cheers: :wub:
Most értem a végére, de úgy néztem volna még tovább. :roll Finoman "lágyulnak", idomulnak a karakterek. :wub: Nuna /akkor én is így írom a noonát/, és az újonc producerünk, egyből ráhangolódtak egymás érzelmi hullámhosszára. :D Nyitott könyvek egymás számára. :study: Nagyon cukik voltak. :P Joon Monak, cirka egy negyedszázad sem volt elég ahhoz, hogy belelásson Ye Jin szívébe.
Cindy, fiatal kora ellenére, egy tapasztalt "vén róka". :mrgreen: Padlót fogtam, miután lenyomta mind a két pasinak ugyanazt a behízelgő szöveget. :goggle: Bár, az újoncunkra nyomul egyelőre, aki se teszi, se veszi. :O Nem akarom elhinni, hogy ennyire bárgyú lenne a srác, vagy csak a legszebb álmaiban sem mer rágondolni, hogy tényleg bejönne Cindynek. No, jól van, kicsit azért élvezkedett ő is a tükör előtt. :lol A hiúságát, azért mégis megcirógatta ez a tény. :-)

Veletek együtt, kíváncsian várom a folytatást. :roll :D

Unni, nagyon szívesen! :-) :heart: Hamar meg is nézted. :mrgreen: Nekem is tetszik a nuna-kapcsolat alakulása, ahogy a boltban bókolt újoncunk, az nagyon édes volt. A másik, amitől olvadoztam, az a tükör előtti jelenet. Mesterien játszik KSH, igazán tehetséges. Mennyire más karaktert alakít, mint az előző sorozatában, mégis mennyire természetes itt is, mennyire illik rá ez a szerep is. Ye Jin-t nagyon sajnáltam, nem elég, hogy a barátja észre se veszi, nem tekinti nőnek, még a srác anyja is őt kéri meg, szerezzen nőt a fiacskájának, ráadásul valami fiatal csirkét. Azt hittem, dobok egy hátast, amikor láttam ezt a jelenetet. Ezek után én még inkább jobban örülnék, ha az újonccal jönne össze. A Witch Romance jutott eszembe, itt is hasonlóképp el tudnám képzelni: hogy közel kerül a fiatalhoz, majd a régi barát is felfigyel rá, már majdnem hozzá is megy, de végül rájön, hogy mégis a fiatalt szereti. De jó is lenne! :wub: :-) Én is türelmetlenül várom a folytatást! :hissy:

Agacska

Postby Agacska » Wed May 27, 2015 7:23 am

Nagyon köszönöm az első 4 rész feliratát.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed May 27, 2015 7:47 am

Agacska wrote:Nagyon köszönöm az első 4 rész feliratát.

Szívesen, Agacska! :-) :heart:

Carmi

Postby Carmi » Wed May 27, 2015 7:54 am

Andim, egyetlen, de nagy baj van a te munkáddal: túl gyors vagy. :mrgreen: Kedd estére elkészülsz az előző heti második résszel, az ember lánya frissiben megnézni, és rághatja a körmét péntek estig? Igen, ez bizony baj. :D Csak aztán nehogy orvosolandó a bajt elkezdj lassabban dolgozni. Az ugyanis még nagyobb baj lenne... :P

A negyedik rész is nagyon jó volt. Végre mindegyik főszereplő gyarló. Tele vannak egy csomó emberi gyengeséggel, senki nem mártír, senki nem ündibündi, senki nem gáncs nélküli lovag... végre! A szakma kulisszatitkai meg nyilvánvalóan erősen meg lettek húzva, a valóság ennél sokkal hervasztóbb, sokkal keményebb, ebben biztos vagyok, de nekem ennyi elég is.

Nem is értem magam, ugyanis tegnap vettem észre, 12 részes a sorozat. Eddig hogy mehettem el mellette, rejtély! És nem nagyon örülök neki. Tudom, hogy hosszabbak a részek, de amikor nézem, nem érzem, hogy hosszabb, így keveslem a 12 részt. Ez aztán a dilemma: legyen egyre gyengébb a sorozat, hogy a végén ne bánjam, hogy vége, vagy maradjon ilyen, és hullassak duci könnycseppeket, amikor vége lesz?! :scratch: :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed May 27, 2015 8:06 am

Carmi wrote:Andim, egyetlen, de nagy baj van a te munkáddal: túl gyors vagy. :mrgreen: Kedd estére elkészülsz az előző heti második résszel, az ember lánya frissiben megnézni, és rághatja a körmét péntek estig? Igen, ez bizony baj. :D Csak aztán nehogy orvosolandó a bajt elkezdj lassabban dolgozni. Az ugyanis még nagyobb baj lenne... :P

A negyedik rész is nagyon jó volt. Végre mindegyik főszereplő gyarló. Tele vannak egy csomó emberi gyengeséggel, senki nem mártír, senki nem ündibündi, senki nem gáncs nélküli lovag... végre! A szakma kulisszatitkai meg nyilvánvalóan erősen meg lettek húzva, a valóság ennél sokkal hervasztóbb, sokkal keményebb, ebben biztos vagyok, de nekem ennyi elég is.

Nem is értem magam, ugyanis tegnap vettem észre, 12 részes a sorozat. Eddig hogy mehettem el mellette, rejtély! És nem nagyon örülök neki. Tudom, hogy hosszabbak a részek, de amikor nézem, nem érzem, hogy hosszabb, így keveslem a 12 részt. Ez aztán a dilemma: legyen egyre gyengébb a sorozat, hogy a végén ne bánjam, hogy vége, vagy maradjon ilyen, és hullassak duci könnycseppeket, amikor vége lesz?! :scratch: :-)

Carmi, nyugi, nem tervezem orvosolni a fent említett bajt, ha rajtam múlik, maradok ennél a tempónál. :mrgreen: Annyit azért biztosan tudok, hogy jövő héten nem leszek ilyen gyorsan kész, mivel ott hétfőn is dolgoznom kell, ráadásul csomó munkám lesz (múlt hét hétfőjén szabin voltam, ezen héten ünnep volt).
Ha nézi az ember, valóban nem tűnik fel, hogy 80 perces, ezért én is sajnálom, hogy csak 12 részes, de én inkább a "duci könnycseppek"-re szavaznék. :D

vegtelen

Postby vegtelen » Thu May 28, 2015 1:52 pm

Köszönöm szépen az első négy rész feliratait! Jelenleg még gyűjtő üzemmódban vagyok (csak az első részt láttam a vizsgáim miatt :sweat: ), de ha lesz egy nagyobb lélegzetvételnyi időm, folytatni fogom ezt a sorozatot, mert igazán érdekesnek látszik! :dance:

Vicacica

Postby Vicacica » Thu May 28, 2015 2:18 pm

Kedves Andi!

Nagyon szépen köszönöm a 4. rész feliratát! A szerelmi szálat figyelem és "szugerálom" ezerrel :D :mrgreen: Én több vonzalmat érzek a kisfiúnknál a nuna felé, mint a pop csillag felé :D Tuti, hogy a két idősebb producerünk is lesz együtt valamennyit csak a kérdés az, hogy a végéig vagy nem :P :D
ImageImage

onna

Postby onna » Thu May 28, 2015 5:42 pm

Drága Andi,
Végtelen képzelőerőd van, látom. Bármi megtörténhet, még az is, amit írtál.
Nekem nagyon tetszett az a faggatózós jelenet; amikor a srác a nunát kifaggatja, mintegy számon kéri és ahogy az meg mentegetőzik Image
Majd utána a két lakáshasználó barát együtt mentegetőzik és magyarázkodik és nuna csak azon izgul, hogy nehogy elszólja magát a srác, ezért mindenhova követi, még ebédre is meghívja - ezúttal nem a törlesztő részletből.
Cindy sablon szövege is jó volt, még ha ugyanazt mondta el kétszer is Image legalább nem kell emlékeznie, melyiknek mit mondott, mert nem téveszti össze. A srác felhívta magára a figyelmet az esetlenségével (a hiú kis leányka sztár nem hiszi el, hogy létezhet olyan férfi, aki nem szerelmes belé), a producer főnök meg osztja a lehetőségeket, ártani nem árt, ha nyalizik neki is.
Írtó jó volt az erdei ráfázás is, amikor kő-papír-ollóztak és utána nem merte átadni a cuccokat Cindy, mert hogy a kamera mindent vesz. Image

unni2011

Postby unni2011 » Thu May 28, 2015 8:25 pm

vajandi wrote: Ye Jin-t nagyon sajnáltam, nem elég, hogy a barátja észre se veszi, nem tekinti nőnek, még a srác anyja is őt kéri meg, szerezzen nőt a fiacskájának, ráadásul valami fiatal csirkét. Azt hittem, dobok egy hátast, amikor láttam ezt a jelenetet. Ezek után én még inkább jobban örülnék, ha az újonccal jönne össze. A Witch Romance jutott eszembe, itt is hasonlóképp el tudnám képzelni: hogy közel kerül a fiatalhoz, majd a régi barát is felfigyel rá, már majdnem hozzá is megy, de végül rájön, hogy mégis a fiatalt szereti. De jó is lenne! :wub: :-) Én is türelmetlenül várom a folytatást! :hissy:

Andi,
szerintem Joon Mo anyukája nem is merte volna Ye Jint másra megkérni, mert nagy valószínűséggel tudott a fia érzelmeiről, amit Ye Jin már kisiskoláskoruk óta mindig durván hárított, és csak barátságnak minősített. :-( Többször szinte a "földbe döngölte" szegény Joon Mot, ezért is fogta rá a fiú a vonzódását a "liftes házakra". :mrgreen: Az, hogy még mindig facér, az is annak köszönhető, hogy vonzódik Ye Jinhez. :wub: Egyből kiadta az aktuális barátnőjének az útját, és ez Ye Jinnek csak egy "delfines" szavába került.
A Witch Romance nekem is nagyon tetszett, :heart: :heart: de kétlem, hogy azt a megoldást választanák, koppintanák le. :goggle:
Azért is gondolom, hogy egy nunás-intermezzo után, majd minden a helyére fog kerülni, a tradícióknak megfelelően.
Az újoncunkat, lehet, hogy csak nyúlugrasztásra használják fel majd. :O Bár, ki tudja?
Egyébként az anyja javaslata, mely szerint egy 20 éves csitrivel kéne összehoznia a fiacskáját, ezt akár egy utalásnak is vehetjük a másik intermezzo kialakulására.
Image
ImageImageImage

Return to “Subtitles”