Missing Noir M [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lilomilo

Missing Noir M [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lilomilo » Sun Apr 19, 2015 3:13 pm

Image

MISSING NOIR M
“Gil Soo-Hyun rendkívül intelligens, aminek köszönhetően már 10 éves korában a Harvardra járt. A diploma megszerzése után pedig elhatározta, hogy az FBI-nál fog dolgozni, ahol több, mint 10 évig állt munkaviszonyban. Nem sokkal később eldöntötte, hogy visszatér Dél-Koreába. Így most ő a Különleges egység vezetője. Ez az egység speciális esetekkel, az eltűnt személyek, illetve, az erőszakos bűncselekmények 1%-val foglalkozik. Oh Dae-Young nyomozó pedig, aki már 20 éve dolgozik szakmájában ehhez a csapathoz fog csatlakozni. Azonban a nyomozó rögeszméje nem más, mint a jogszabályok betartása. Valamint ő a mestere az eltűnt személyek eseteinek. Vele ellentétben Gil Soo-Hyun külső megjelenése már már tökéletes, azonban ő egy titkot rejteget.”

Hangul: 특수실종전담반 M
Rendező: Lee Seung-Young
Forgatókönyvíró: Lee Yoo-Jin
Csatorna: OCN
Részek száma: 10
Műsoridő: szombat 23:00
Sugárzás dátuma: 2015. március 28. – május 30.
Ország: Dél-Korea

Szereplők:
Kim Kang-WooGil Soo-Hyun (Golden Cross, Tabloid Truth)
Park Hee-Soon Oh Dae-Young (All About My Romance)
Jo Bo-AhJin Seo-Joon (Surplus princess)
Park So-HyunOrvosszakértő (My Dear Cat)
Kim Kyu-CheolPark Jung-Do Igazgató (Golden Cross)

A sorozatban megjelenő dalszöveget likearunaway fordította!
Honlapja: http://myheartstolen.blogspot.hu/
Blogom: https://liloshunsubs.wordpress.com/

Videók:
1. rész: https://1fichier.com/?emunezorom
2. rész: https://1fichier.com/?ei4nhk29fz
3. rész: https://1fichier.com/?7gjwgoa4gg
4. rész: https://1fichier.com/?3aq0pw5yc3
5. rész: https://mega.nz/#!6QthBJ4C!v7X3UUS7ALC15LaCr-dVFDH5-zA4gln7cr4Y6AtgER0
6. rész: https://mega.nz/#!nFskDLQS!Y9xXV_-Prrb-Bgv5wr5biYfhiAVmcPrYUXya480MOuo
7. rész: https://mega.nz/#!2M8ViLzC!2xUCgCyj0FD3bJDjJCYvY9cAb1FwSX_VjC_LnlFTRXE
8. rész: https://mega.nz/#!PN0ASYxZ!11oDKS00Ojx79aCdVrcM6GBMzmrNZZ9S9qJWLynLoKo
9. rész: https://mega.nz/#!7R1xTJZI!T90qDYK6udJFrRRo95pgdWQJikuUOdVtXXgRRIbAH9Q
10. rész: https://mega.nz/#!aM0jAb5Z!xSciS75Y-tGT_K4bcKQQQ-aP6pnJGHHS_W0Z6v7TmE4
Attachments
Missing.Noir.M.E10.srt
(70.46 KiB) Downloaded 329 times
Missing.Noir.M.E09.srt
(51.69 KiB) Downloaded 343 times
Missing.Noir.M.E08.srt
(55.34 KiB) Downloaded 360 times
Missing.Noir.M.E07.srt
(62.03 KiB) Downloaded 371 times
Missing Noir M 1-6. rész.rar
1-5 rész helyesírási hibáit is kijavítottam :)
(140.18 KiB) Downloaded 498 times
Last edited by lilomilo on Sat Mar 05, 2016 1:11 pm, edited 26 times in total.

gilnis

Re: Missing Noir M [Hungarian Subs] (Ep 1 of 10)

Postby gilnis » Sun Apr 19, 2015 3:32 pm

Ha OCN és krimi, akkor Lilomilo! :D

Nagyon köszi az első részt! Belelesegettem az indulásakor, és a Bad Guys-hoz hasonló rendkívüli sztorira lehet számítani! :cheers: (Kang Ha Neul mint.... Wáááá!!! :fear: :crazy: :w00t: :heart: :thumleft: )

Jó fordítást kívánok! :D
ImageImageImage

gina

Postby gina » Sun Apr 19, 2015 3:44 pm

Köszönöm a feliratot és a videót is hozzá :notworthy: Már nagyon vártam :D A bad guys is kedvencem volt,remélem ebben sem fogok csalódni.
Az új oldaladnál nem lehet belépni csak meghívottaknak :-( :unsure:

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Apr 19, 2015 4:37 pm

gilnis wrote:Ha OCN és krimi, akkor Lilomilo! :D

Nagyon köszi az első részt! Belelesegettem az indulásakor, és a Bad Guys-hoz hasonló rendkívüli sztorira lehet számítani! :cheers: (Kang Ha Neul mint.... Wáááá!!! :fear: :crazy: :w00t: :heart: :thumleft: )

Jó fordítást kívánok! :D

Én már az OCN-től és a Krimiktől nem tudok megszabadulni, annyira megszerettem mindkettőt, hogy már komolyan elgondolkodtam, hogy csak ennek az adónak a sorozatait fogom fordítani :D :-)

Kicsit megszenvedtem ezzel a résszel, mivel volt egy 2 hónapos kényszer szünetem, így rossz volt újra leülni és fordítani, na meg megfogalmazni, hogy mit is beszélnek, egyszerűen akárhányszor átolvastam mindig más jutott eszembe :-) :-( Nekem nagyon megtetszett, igaz a többi részébe még csak bele bele tekergettem, de tele van ez is titkokkal :D ( Kang Ha Neulnak pedig fergetegesen jól áll ez a szerep :D :wub: )

Nagyon szépen köszönöm! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Apr 19, 2015 4:41 pm

gina wrote:Köszönöm a feliratot és a videót is hozzá :notworthy: Már nagyon vártam :D A bad guys is kedvencem volt,remélem ebben sem fogok csalódni.
Az új oldaladnál nem lehet belépni csak meghívottaknak :-( :unsure:

Nagyon szívesen :D
Szívem szerint már tegnap feltettem volna, de miután átnéztem a hibákat benne és hiába nyomtam a mentés gombra semmit nem mentett el, úgyhogy ma kezdhettem elölről, de nem bánom, időközben még több helyesírási hibát találtam :D Remélem már nincs benne :-)
Szerintem nagyon jó, bár lehet elfogult vagyok :D de ez is tele lesz titkokkal, csak úgy, mint a Bad Guys na meg a színészek szintén nagyon jól alakítanak :-)
Köszönöm, hogy szóltál :-) Elfelejtettem átállítani, teljesen ki ment a fejemből :D

zsike717

Postby zsike717 » Mon Apr 20, 2015 6:41 am

Lilomilo! Köszönöm az első rész feliratát, úgy érzem jó kis sorozat lesz.

vandi

Postby vandi » Mon Apr 20, 2015 2:04 pm

HÚÚÚÚ, tiszta gyilkos elmék, de nagyon jó volt az első rész.

Kang Ha Neul-t tényleg nagyon jó benne, az Empire of Lust -ban is jól hozta a szerepét.

Köszönet az első rész fordításáért. :D :D :D

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Mon Apr 20, 2015 5:00 pm

Szia lilomilo! :lol

Örülök, hogy visszatértél! :wub: Már vártam ezt a sorozatot, mivel az előzetes is tetszett és valahogy nagyon rácuppantam mostanság az OCN sorozatokra. :whistling: Viszont nem csodálom, hogy te is szereted. Ez a csatorna merőben más a többitől és nemcsak azért mert kábeles, de az a légkör, amit a sorozataihoz teremt... teljesen más, mint a kereskedelmi csatornákon. :scratch: Remélem, lesz ez is olyan jó, mint a Bad Guys volt! Kang Ha Neul pedig egy nagy pirospont! :cheers: Köszönöm az első részt! :thumright:
Image
Folyamatban: Ando Lloyd, Meglepetésprojekt, The Ancient Magus' Bride
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family, Sensei, My little Monster

lilomilo

Postby lilomilo » Mon Apr 20, 2015 5:34 pm

zsike717 wrote:Lilomilo! Köszönöm az első rész feliratát, úgy érzem jó kis sorozat lesz.

Nagyon szívesen! Remélem tetszett! :-)
Szerintem is az lesz, a színészek is nagyon jól alakítanak, na meg arra is kíváncsi vagyok, hogy az FBI ügynöknek mi lesz a titka :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Mon Apr 20, 2015 5:39 pm

vandi wrote:HÚÚÚÚ, tiszta gyilkos elmék, de nagyon jó volt az első rész.

Kang Ha Neul-t tényleg nagyon jó benne, az Empire of Lust -ban is jól hozta a szerepét.

Köszönet az első rész fordításáért. :D :D :D

Szégyellem bevallani de én még abból egy részt sem láttam :-( De hogyha ilyen, akkor szerintem hétvégén leülök és elkezdem megnézni :D
Az Empire of Lust-ot még nem láttam, sőt most hallok róla először :-) Bár mostanában sajnos nem tudtam sem filmet sem sorozatot nézni, mindig közbe jött valami, mondjuk lehet az is közrejátszik, hogyha a wifim kijelzi másnak a netét, akkor az enyém mindig elmegy és sose akar visszajönni :D

Nagyon szívesen! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Mon Apr 20, 2015 5:56 pm

Hayako wrote:Szia lilomilo! :lol

Örülök, hogy visszatértél! :wub: Már vártam ezt a sorozatot, mivel az előzetes is tetszett és valahogy nagyon rácuppantam mostanság az OCN sorozatokra. :whistling: Viszont nem csodálom, hogy te is szereted. Ez a csatorna merőben más a többitől és nemcsak azért mert kábeles, de az a légkör, amit a sorozataihoz teremt... teljesen más, mint a kereskedelmi csatornákon. :scratch: Remélem, lesz ez is olyan jó, mint a Bad Guys volt! Kang Ha Neul pedig egy nagy pirospont! :cheers: Köszönöm az első részt! :thumright:

Szia Hayako! :-)

Már tényleg nagyon hiányzott a fordítás :wub: valahogy annyira megszoktam, hogy ez a 2 hónap nélküle nagyon is rossz volt :-( na de most, végre megint elkezdhettem :cheers: Na meg nem csak a fordítás, hanem a közösség is hiányzott :wub: Nagyon szeretem az OCN-t, egyszerűen nagyon felhozta magát a csatorna, szerintem évről évre jobb sorozatokat csinál, na meg a színészeket is nagyon jól összeszedik az egyes szerepekhez, bár néha sajnálom, hogy 1 héten csak 1 részt ad, viszont így még inkább megakarom nézni :D Én is nagyon remélem, hogy olyan jó lesz :-) Viszont mivel az is és ez is tele van titkokkal, szerintem hozták az ugyanolyan színvonalat :D mert a titkok készítésében nagyon is jók :D Kang Ha Neul pedig... tényleg kedvenc színészem lett, nagyon jól állt neki ez a szerep, több ehhez hasonló szerepben is eltudnám képzelni :D

ui: én pedig a Blood részeit köszönöm, igaz még nem kezdtem el nézni, mert maratonozni szeretek, de mivel holnap nem lesz időm sorozatot nézni :-( ezért ma szerintem mindenképpen elkezdem az első részét :D szeretem a vámpíros sorozatokat :-) :wub:

Gelia

Postby Gelia » Tue Apr 21, 2015 10:27 am

Köszi az új fordítás, nagyon megörültem, hogy fordítod.
A Bad Guys-t is nagyon szerettem.

Najang

Postby Najang » Tue Apr 21, 2015 12:06 pm

Szia lilomilo! :D

Köszönöm szépen az első rész feliratát! :notworthy: :thumright: :cheers:

lilomilo

Postby lilomilo » Tue Apr 21, 2015 3:40 pm

Gelia wrote:Köszi az új fordítás, nagyon megörültem, hogy fordítod.
A Bad Guys-t is nagyon szerettem.

Azt én is szerettem, azóta várom, hogy közzé tegyenek valamit arról, hogy csinálnak-e neki 2. évadot vagy nem, de sajnos még nem találtam semmit se róla :-( pedig jó lenne, ha lenne :D

lilomilo

Postby lilomilo » Tue Apr 21, 2015 3:42 pm

Najang wrote:Szia lilomilo! :D

Köszönöm szépen az első rész feliratát! :notworthy: :thumright: :cheers:

Szia Najang! :D
Nagyon szívesen, remélem tetszeni fog! :-) :D

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Wed Apr 22, 2015 7:09 am

Ez egy kiváló sorozat, köszi, hogy fordítod. :thumright:
Folyamatban: The Princess Weiyoung [89%]
Tervezettek: Mozu Season 1 & 2
Befejezettek: http://www.yisanprojekt.hu/

Summi

Postby Summi » Wed Apr 22, 2015 12:51 pm

Szia lilomilo :-)

Megint jól eltaláltad mi kell nekem .. :lol nagyon köszi az első rész feliratát :wub:

jutka12

Postby jutka12 » Wed Apr 22, 2015 1:33 pm

Köszönöm Lilomilo!!!

örülök, h újra láthatóan tevékenykedsz ;-)

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Apr 23, 2015 1:27 pm

brigichan wrote:Ez egy kiváló sorozat, köszi, hogy fordítod. :thumright:

Nekem is nagyon tetszik, néha csak amiatt bánkódom, hogy az OCN általában 10 részes sorozatokat csinál :-( viszont ebbe a 10 részbe tényleg minden lényeget beletesznek :-) Nagyon szívesen :D

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Apr 23, 2015 1:30 pm

Summi wrote:Szia lilomilo :-)

Megint jól eltaláltad mi kell nekem .. :lol nagyon köszi az első rész feliratát :wub:

Szia Summi! :-)
Úgy látszik van ehhez érzésem :D :wub: nagyon szívesen! :D

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Apr 23, 2015 1:31 pm

jutka12 wrote:Köszönöm Lilomilo!!!

örülök, h újra láthatóan tevékenykedsz ;-)

Én is örülök, hogy újra itt lehetek, már nagyon hiányzott! :wub: :-)

lilomilo

Re: Missing Noir M [Hungarian Subs] (Ep 2 of 10)

Postby lilomilo » Tue May 05, 2015 7:22 pm

Sajnálom, hogy csak most tudtam feltenni az új részt, de a múlt hetem valami borzalmas volt, és még szünetre is sikerült lebetegednem, úgyhogy igazán szerencsétlen vagyok, viszont innentől megpróbálom gyorsabban hozni a részeket! Amint feltudom tölteni a videót feltöltöm és közzéteszem azt a linket! :-)

jutka12

Postby jutka12 » Tue May 05, 2015 9:14 pm

köszi Lilomilo!!!!
:-)

lilomilo

Postby lilomilo » Wed May 06, 2015 7:32 am

jutka12 wrote:köszi Lilomilo!!!!

Szívesen!! :D :-)

Summi

Postby Summi » Wed May 06, 2015 2:04 pm

lilomilo wrote:Sajnálom, hogy csak most tudtam feltenni az új részt, de a múlt hetem valami borzalmas volt, és még szünetre is sikerült lebetegednem, úgyhogy igazán szerencsétlen vagyok, viszont innentől megpróbálom gyorsabban hozni a részeket! Amint feltudom tölteni a videót feltöltöm és közzéteszem azt a linket! :-)

köszi a 2. részt is :heart: :heart: :cheers: ne aggódj én is elvagyok havazva rendesen :glare: ezért várat még magára ez a sorozat .. pedig már majd meg esz a kíváncsiság :wub:

Magdimama

Postby Magdimama » Wed May 06, 2015 2:26 pm

Kedves Lilomilo! Szerintem jó kis sorozatot választottál.Köszönöm szépen a fordítást és a videót. :thumleft:
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Thu May 07, 2015 9:22 am

Gratula a második részhez! :thumright: Ez egy nagyon nehezen fordítható sorozat, nem baj, ha lassabban haladsz vele.

Őszintén szólva az első két epizód valami hihetetlenül hátborzongató és tragikus. :crazy: Amit azzal a szerencsétlen lánnyal csináltak...

Bevallom, én azt hittem, hogy viszik tovább azt a vonalat, hogy egy sorozatgyilkos bűnügyei után próbálnak nyomozni, de a későbbi részeknél, ahogy látom, új esetek jönnek. Nem mindig rossz, de ahhoz képest, hogy milyen brutális(an ütős) volt az első két rész, a többi eddig szerintem alulmúlta a várakozásokat.

De továbbra is tetszik, jó az összhang a karakterek között, el tudnám nézni még sokáig. :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Fri May 08, 2015 6:23 pm

Summi wrote:
lilomilo wrote:Sajnálom, hogy csak most tudtam feltenni az új részt, de a múlt hetem valami borzalmas volt, és még szünetre is sikerült lebetegednem, úgyhogy igazán szerencsétlen vagyok, viszont innentől megpróbálom gyorsabban hozni a részeket! Amint feltudom tölteni a videót feltöltöm és közzéteszem azt a linket! :-)

köszi a 2. részt is :heart: :heart: :cheers: ne aggódj én is elvagyok havazva rendesen :glare: ezért várat még magára ez a sorozat .. pedig már majd meg esz a kíváncsiság :wub:

Nagyon szívesen! :) Sajnos mostanában tényleg annyi minden össze jött, pedig annyi jó sorozatot néztem ki, hogy már lassan ott tartok, hogy fel írom egy lapra a címükre, hogy később ne felejtsem el, hogy mit akarok megnézni :D Szerintem az első két része nagyon jó lett :-) hasonlít a Bad Guys-ra hiába gondoltam valamire, nem az lett a vége :D

lilomilo

Postby lilomilo » Fri May 08, 2015 6:26 pm

Magdimama wrote:Kedves Lilomilo! Szerintem jó kis sorozatot választottál.Köszönöm szépen a fordítást és a videót. :thumleft:

Kedves Magdimama! :-)
Nekem is tetszik, és idő közben rájöttem arra, hogy az OCN szerintem egyre jobb krimiket csinál, bár eddig a kedvencem a Bad Guys de szerintem ez is az lesz :D Nagyon szívesen! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Fri May 08, 2015 6:40 pm

brigichan wrote:Gratula a második részhez! :thumright: Ez egy nagyon nehezen fordítható sorozat, nem baj, ha lassabban haladsz vele.

Őszintén szólva az első két epizód valami hihetetlenül hátborzongató és tragikus. :crazy: Amit azzal a szerencsétlen lánnyal csináltak...

Bevallom, én azt hittem, hogy viszik tovább azt a vonalat, hogy egy sorozatgyilkos bűnügyei után próbálnak nyomozni, de a későbbi részeknél, ahogy látom, új esetek jönnek. Nem mindig rossz, de ahhoz képest, hogy milyen brutális(an ütős) volt az első két rész, a többi eddig szerintem alulmúlta a várakozásokat.

De továbbra is tetszik, jó az összhang a karakterek között, el tudnám nézni még sokáig. :-)

Köszönöm! :-) Azért megpróbálok egy kicsit gyorsítani a tempómon, néha már engem is idegesít, hogy ilyen lassan haladok vele, egyszerűen kiakadok saját magam miatt :D :-)
Én teljesen ledöbbentem rajta, elképzelésem sem volt arról, hogy így fogják kihozni a végét, bár mondjuk én a nyomozó döntését is megértem ( hogy miért nem lőtt ) nehéz lehetett volna dönteni, hogy melyiket hagyja életben, azt amelyik bűntényt követett el, vagy azt, aki egész eddigi élete során szenvedett és folytatta is volna azt. Amúgy én is azt hittem, hogy arra fognak építeni, viszont kíváncsi vagyok, hogy ebbe az egész történetbe a nyomozónak a titkát, hogy fogják beleszőni, mert ahogy eddig belenéztem a részekbe még nem nagyon derült ki semmi se, de kíváncsian várom, érdekel, hogy mi lesz az a titok :-) Bár mondjuk még gondoltam arra is, hogy egy kicsit olyan Bad Guys-os ott is mindig más eseteket oldottak meg viszont az tényleg izgalmas volt szerintem, :D bár kíváncsi leszek ennek a végére, már egyre jobban érdekel :-)
Egy biztos, az OCN a szereplőket jól megválogatja, szerintem eddig mindegyiknek jó szerepet adtak :D

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Sat May 09, 2015 8:57 am

lilomilo wrote:Én teljesen ledöbbentem rajta, elképzelésem sem volt arról, hogy így fogják kihozni a végét, bár mondjuk én a nyomozó döntését is megértem ( hogy miért nem lőtt ) nehéz lehetett volna dönteni, hogy melyiket hagyja életben, azt amelyik bűntényt követett el, vagy azt, aki egész eddigi élete során szenvedett és folytatta is volna azt. Amúgy én is azt hittem, hogy arra fognak építeni, viszont kíváncsi vagyok, hogy ebbe az egész történetbe a nyomozónak a titkát, hogy fogják beleszőni, mert ahogy eddig belenéztem a részekbe még nem nagyon derült ki semmi se, de kíváncsian várom, érdekel, hogy mi lesz az a titok :-) Bár mondjuk még gondoltam arra is, hogy egy kicsit olyan Bad Guys-os ott is mindig más eseteket oldottak meg viszont az tényleg izgalmas volt szerintem, :D bár kíváncsi leszek ennek a végére, már egyre jobban érdekel :-)
Egy biztos, az OCN a szereplőket jól megválogatja, szerintem eddig mindegyiknek jó szerepet adtak :D

Most a hatodik rész végén Daeyoung nyomozó elkezdte pedzegetni a múltat... kíváncsi vagyok a jövő heti részre! :w00t:

Timi

Postby Timi » Sun May 10, 2015 8:26 pm

Kedves Lilomilo! Remek sorozat lesz ez! Köszönöm szépen a fordítást.
Image

Agacska

Postby Agacska » Tue May 12, 2015 7:43 am

Nagyon köszönöm az első két rész feliratát.

lilomilo

Postby lilomilo » Tue May 12, 2015 4:01 pm

brigichan wrote:
lilomilo wrote:Én teljesen ledöbbentem rajta, elképzelésem sem volt arról, hogy így fogják kihozni a végét, bár mondjuk én a nyomozó döntését is megértem ( hogy miért nem lőtt ) nehéz lehetett volna dönteni, hogy melyiket hagyja életben, azt amelyik bűntényt követett el, vagy azt, aki egész eddigi élete során szenvedett és folytatta is volna azt. Amúgy én is azt hittem, hogy arra fognak építeni, viszont kíváncsi vagyok, hogy ebbe az egész történetbe a nyomozónak a titkát, hogy fogják beleszőni, mert ahogy eddig belenéztem a részekbe még nem nagyon derült ki semmi se, de kíváncsian várom, érdekel, hogy mi lesz az a titok :-) Bár mondjuk még gondoltam arra is, hogy egy kicsit olyan Bad Guys-os ott is mindig más eseteket oldottak meg viszont az tényleg izgalmas volt szerintem, :D bár kíváncsi leszek ennek a végére, már egyre jobban érdekel :-)

Most a hatodik rész végén Daeyoung nyomozó elkezdte pedzegetni a múltat... kíváncsi vagyok a jövő heti részre! :w00t:

A mostani rész, azért nem semmi volt, elhiszem, hogy a nyomozó már egyre inkább nem bízik meg a volt FBI ügynökben, de azért, néha mégis jobb lenne, viszont már tényleg egyre jobban érdekel, hogy mit hoznak ki ebből a sorozatból a végére :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Tue May 12, 2015 4:05 pm

Timi wrote:Kedves Lilomilo! Remek sorozat lesz ez! Köszönöm szépen a fordítást.
Image

Kedves Timi! :-)
Nagyon szívesen! :-) Nekem is tetszik :D igaz lassan haladok vele, de megpróbálom hétvégére hozni ( remélem tudom is ) a következő részét :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Tue May 12, 2015 4:06 pm

Agacska wrote:Nagyon köszönöm az első két rész feliratát.

Nagyon szívesen! :-) Remélem tetszik a sorozat! :-)

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Wed May 13, 2015 10:46 am

lilomilo wrote:
A mostani rész, azért nem semmi volt, elhiszem, hogy a nyomozó már egyre inkább nem bízik meg a volt FBI ügynökben, de azért, néha mégis jobb lenne, viszont már tényleg egyre jobban érdekel, hogy mit hoznak ki ebből a sorozatból a végére :-)

Az biztos. A 7. részben látható, hogy mi lett belőle... :goggle:

Egyébként szerintetek ki fogják adni a sorozat filmzenei albumát? A betétdal már megvan és csodálatos, de a háttérzenék érdekelnének. Az a gyönyörű, drámai dallam, ami a bűnügyek megoldásakor szokott felhangzani... rendesen belefacsarodik az ember szíve. :cry:

gabóci5

Postby gabóci5 » Wed May 20, 2015 2:17 pm

Kedves Lilomilo!
Köszönöm szépen a fordítást. :D Még csak az első képsorokat néztem meg, de ennek alapján mondhatom, hogy remek sorozat lesz ez! :thumright: Most nem nézem tovább, mert így is több sorozatot nézek egyszerre, inkább gyűjtögetem a nagyobb élvezet miatt. :D
Jól eltalált a szereplő gárda is. :salut:

Image Image

lilomilo

Postby lilomilo » Wed Jun 17, 2015 1:06 pm

brigichan wrote:
lilomilo wrote:

Az biztos. A 7. részben látható, hogy mi lett belőle... :goggle:

Egyébként szerintetek ki fogják adni a sorozat filmzenei albumát? A betétdal már megvan és csodálatos, de a háttérzenék érdekelnének. Az a gyönyörű, drámai dallam, ami a bűnügyek megoldásakor szokott felhangzani... rendesen belefacsarodik az ember szíve. :cry:

Sajnálom, hogy csak most írok, és hogy feliratot is csak most hoztam, de az év vége valami borzalmas volt :-(
Viszont, nem tudom, hogy láttad-e angolul az utolsó részt, na az mindent visz. Eszméletlen jó lett és nagyon szomorú, néha már a sírás kerülgetett, lehet rátett a zene is, mert tényleg vannak szépek alatt, viszont megtaláltam párat youtubeon! :D (2 CD-vel van feltéve és nagyon sok, szerintem az összes rajta van :-) )

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 6aX8X0s7lO
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 7vFzsPMFFV

lilomilo

Postby lilomilo » Wed Jun 17, 2015 1:29 pm

gabóci5 wrote:Kedves Lilomilo!
Köszönöm szépen a fordítást. :D Még csak az első képsorokat néztem meg, de ennek alapján mondhatom, hogy remek sorozat lesz ez! :thumright: Most nem nézem tovább, mert így is több sorozatot nézek egyszerre, inkább gyűjtögetem a nagyobb élvezet miatt. :D
Jól eltalált a szereplő gárda is. :salut:

Image Image

Kedves gabóci5! :-)
Nagyon szívesen! :D Tényleg nagyon jó sorozat, tele van szomorúbbnál szomorúbb jelenetekkel :-( Igaz eddig lassan haladtam a fordítással a suli miatt, de mostantól rendszeresen fogom hozni a részeket, kihagyás nélkül :D Én is úgy szoktam csinálni! :D Igaz néha olyan kíváncsi vagyok, hogy egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne nézzek bele a részekbe :D
A szereplők nagyon jók, mind a vendég és a főszereplők, én ezért szeretem az OCN-t. Azon kívül, hogy remek krimiket gyárt, a szereplőket is nagyon jól megválogatják! :-)

lilomilo

Re: Missing Noir M [Hungarian Subs] (Ep 3 of 10)

Postby lilomilo » Wed Jun 17, 2015 5:44 pm

Feltöltöttem még egyszer a harmadik részt, ugyanis néhány helyen találtam elírást benne és kijavítottam! :-)

Summi

Postby Summi » Wed Jun 17, 2015 6:56 pm

Szia lilomilo :-)

Sok sok köszönet a 3. részért ...Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Wed Jun 17, 2015 7:13 pm

lilomilo wrote:Sajnálom, hogy csak most írok, és hogy feliratot is csak most hoztam, de az év vége valami borzalmas volt :-(
Viszont, nem tudom, hogy láttad-e angolul az utolsó részt, na az mindent visz. Eszméletlen jó lett és nagyon szomorú, néha már a sírás kerülgetett, lehet rátett a zene is, mert tényleg vannak szépek alatt, viszont megtaláltam párat youtubeon! :D (2 CD-vel van feltéve és nagyon sok, szerintem az összes rajta van :-) )

Semmi gond. Szerintem mind örülünk a folytatásnak. :thumright:

Nagyon boldog voltam, mikor kiadták a zenei albumot, rögtön le is szedtem. Iszonyat jó, fordítás közben sokat hallgatom. Nekem a "Was justice delivered?" és a "The story of the victim" az abszolút kedvencem.

A sorozat befejezése nekem, hogy őszinte legyek, nem tetszett. Csalódott vagyok.

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Jun 18, 2015 7:22 pm

Summi wrote:Szia lilomilo :-)

Sok sok köszönet a 3. részért ...Image

Szia Summi! :-)

Nagyon szívesen! :D A 4. részét már el is kezdtem fordítani! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Jun 18, 2015 7:29 pm

brigichan wrote:
lilomilo wrote:Sajnálom, hogy csak most írok, és hogy feliratot is csak most hoztam, de az év vége valami borzalmas volt :-(

Semmi gond. Szerintem mind örülünk a folytatásnak. :thumright:

Nagyon boldog voltam, mikor kiadták a zenei albumot, rögtön le is szedtem. Iszonyat jó, fordítás közben sokat hallgatom. Nekem a "Was justice delivered?" és a "The story of the victim" az abszolút kedvencem.

A sorozat befejezése nekem, hogy őszinte legyek, nem tetszett. Csalódott vagyok.

A 4. részéhez már hozzá is kezdtem :wub:
Én még nem tudtam végig hallgatni őket, mert mostanában sajnos az internetem sztrájkolni akar és így random elmegy órákra, vagy egy teljes napra :-( Leginkább mondjuk azt utálom, amikor végre leülök sorozatot nézni és közben elmegy... arra már néha szavakat sem találok.

Nekem annyiban tetszett, hogy az FBI nyomozónak a múltja végre rendesen kiderült, hogy mi hogyan is történt, viszont ahol már tényleg majdnem elsírtam magam, az az a rész volt, amikor a nyomozó kereste a feleségét :cry: olyan szívszorító volt, főleg, hogy már babájuk is lett volna végre. Én abban reménykedem, hogy lesz 2. évada, mert végülis nincs lezárva a sorozat.. sok kérdésre még nem kaptunk választ.

lilomilo

Re: Missing Noir M [Hungarian Subs] (Ep 4 of 10)

Postby lilomilo » Thu Jun 25, 2015 3:56 pm

Elkészültem a sorozat 4. részével, jó szórakozást hozzá! :)

Summi

Postby Summi » Fri Jun 26, 2015 5:50 am

lilomilo wrote:Elkészültem a sorozat 4. részével, jó szórakozást hozzá! :)

lilomilo sok sok köszönet a 4. részért Image

jutka12

Postby jutka12 » Fri Jun 26, 2015 2:32 pm

kösziiiiiiiiiii

beindultál , szuper, hála érte!!

lilomilo

Postby lilomilo » Fri Jun 26, 2015 4:02 pm

Summi wrote:
lilomilo wrote:Elkészültem a sorozat 4. részével, jó szórakozást hozzá! :)

lilomilo sok sok köszönet a 4. részért Image

Szia Summi! :-) Szívesen :D Remélem tetszik a sorozat, én most kezdem egyre jobban és jobban megszeretni, mind a karaktereket és mind a sorozatot! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Fri Jun 26, 2015 4:03 pm

jutka12 wrote:kösziiiiiiiiiii

beindultál , szuper, hála érte!!

Szívesen! :D
Végre véget ért az iskola, nem íratnak több dogát, úgyhogy most már csinálhatom azt, amit szeretek, azaz fordíthatok, már nagyon hiányzott! :D Az 5. részét ma már el is kezdtem fordítani! :-)

Timi

Postby Timi » Fri Jun 26, 2015 4:51 pm

Fogadd ezer hálám és szívből jövő köszönetem a 3-4. rész feliratáért!
Image

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Jun 27, 2015 10:03 am

Timi wrote:Fogadd ezer hálám és szívből jövő köszönetem a 3-4. rész feliratáért!
Image

:wub: Remélem elnyerte tetszésedet a sorozat :-) Az 5. részével megpróbálok gyorsabban jönni! :D

Agacska

Postby Agacska » Tue Jun 30, 2015 8:45 am

Nagyon köszönöm a 3.-4. rész feliratát.

lilomilo

Postby lilomilo » Tue Jun 30, 2015 10:24 am

Agacska wrote:Nagyon köszönöm a 3.-4. rész feliratát.

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Wed Jul 01, 2015 8:32 pm

Köszönöm a 4. részt, még mindig izgalmas a történet és az OST remek. Le is töltöttem magamnak! :cheers:
Image

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jul 12, 2015 2:41 pm

Hayako wrote:Köszönöm a 4. részt, még mindig izgalmas a történet és az OST remek. Le is töltöttem magamnak! :cheers:

Szívesen! :D Igaz mostanában sajnos az 5. részének a feliratával nem haladtam, mert filmet fordítottam viszont az is nagyon jó lesz, néhány percre talán a nyomozók poénosabb oldalai is megmutatkoznak! :-) Nekem is nagyon tetszenek a zenék, de valahogy majdnem mindegyik sorozattal így vagyok a telefonomon lévő zenék felét a sorozatok főcímdalai teszik ki :wub: :D

lilomilo

Re: Missing Noir M [Hungarian Subs] (Ep 5 of 10)

Postby lilomilo » Thu Aug 27, 2015 4:31 pm

Elkészültem a sorozat 5. részével! :-)
( Igaz eléggé lassan, sőt tartott vagy 1 hónapig, ugyanis idő közben nyaralni is voltam, miután haza jöttem azóta az internetem úgy döntött, hogy óránként elmegy és nem jön vissza, így a sorozatok részeinek másik tárhelyre való feltöltésével is lassan haladok. Viszont a fordítással innentől kezdve gyorsabban fogok haladni! :-) )
Jó szórakozást hozzá! :-)
Fordítás alatt: Northern Limit Line, Duel
Elkészült: God's Quiz 1-2. évad, Bad Guys, Missing Noir M, Vampire Detective, No Tears for the Dead, The Secret Scandal – Norigae, National Security
Tervezett: Bad Guys: Age of Evil
Honlapom: http://koreandramas.esy.es

Timi

Postby Timi » Thu Aug 27, 2015 6:44 pm

Kedves Lilomilo! Én így is örömmel fogadom az 5. rész feliratát. KÖSZÖNÖM! :cheers:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Aug 27, 2015 8:40 pm

lilomilo wrote:Elkészültem a sorozat 5. részével! :-)
( Igaz eléggé lassan, sőt tartott vagy 1 hónapig, ugyanis idő közben nyaralni is voltam, miután haza jöttem azóta az internetem úgy döntött, hogy óránként elmegy és nem jön vissza, így a sorozatok részeinek másik tárhelyre való feltöltésével is lassan haladok. Viszont a fordítással innentől kezdve gyorsabban fogok haladni! :-) )

Köszönöm az 5. részt, lilomilo! :cheers: Örülök, hogy újra itt vagy és folytatod a sorozatot! :salut:
Image

csabamama2

Postby csabamama2 » Fri Aug 28, 2015 11:01 am

Jaj ezt nagyon vártam, nagyon szépen köszönöm. Üdv: csabamama2

jutka12

Postby jutka12 » Fri Aug 28, 2015 12:47 pm

nagyon köszönöm én is, és örülök h itt vagy újra! :-)

ada74

Postby ada74 » Fri Aug 28, 2015 4:57 pm

Köszönöm szépen az eddigi feliratokat :dance: :dance: :dance:

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Aug 29, 2015 5:17 pm

Timi wrote:Kedves Lilomilo! Én így is örömmel fogadom az 5. rész feliratát. KÖSZÖNÖM! :cheers:

Kedves Timi! :-)
Ennek igazán örülök, remélem tetszett az 5. rész! :) Nagyon szívesen! :D
Elkészült: God's Quiz 1-2. évad, Bad Guys, Missing Noir M, Vampire Detective, No Tears for the Dead, The Secret Scandal – Norigae, National Security

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Aug 29, 2015 5:18 pm

Hayako wrote:
lilomilo wrote:Elkészültem a sorozat 5. részével! :-)

Köszönöm az 5. részt, lilomilo! :cheers: Örülök, hogy újra itt vagy és folytatod a sorozatot! :salut:

Nagyon szívesen! :D Én is örülök, hogy végre megint itt lehetek. Magam se hittem volna, hogy ennyire hiányozni fog ez az egész! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Aug 29, 2015 5:21 pm

csabamama2 wrote:Jaj ezt nagyon vártam, nagyon szépen köszönöm. Üdv: csabamama2

Kedves csabamama2! :-)
Nagyon szívesen! :-) Eredetileg júliusban szerettem volna elkészülni az 5. részével azonban ehelyett valahogy a Norigae-t fordítottam le, úgyhogy csak mostanra tudtam befejezni. Viszont a 6. részének a fordításával már meg vagyok úgyhogy már csak át kell néznem a fordítást és kijavítani a helyesírási hibákat! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Aug 29, 2015 5:25 pm

jutka12 wrote:nagyon köszönöm én is, és örülök h itt vagy újra! :-)

Ennek igazán örülök, nekem is hiányzott minden! :-)
Jó érzés újra itt lenni! :D

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Aug 29, 2015 5:26 pm

ada74 wrote:Köszönöm szépen az eddigi feliratokat :dance: :dance: :dance:

Nagyon szívesen! :D
Holnap vagy holnap után a 6. részét is feltöltöm! :-)

lilomilo

Re: Missing Noir M [Hungarian Subs] (Ep 6 of 10)

Postby lilomilo » Sat Sep 26, 2015 6:10 pm

Igaz, hogy azt ígértem, hogy "Holnap vagy holnap után" feltöltöttem a 6. részt és vagy 3 hetet késtem, de még egy kicsit vissza kell rázódni a sulihoz és úgyahogy, most kezdek belejönni az egészbe! :-) A 7. résszel megpróbálok sietni! Mindenesetre jó szórakozást ehhez a részhez! :-)

ada74

Postby ada74 » Sat Sep 26, 2015 6:18 pm

Ez asztán a kellemes meglepetés :dance:
Köszönöm szépen a feliratot :notworthy:

jutka12

Postby jutka12 » Sat Sep 26, 2015 7:22 pm

köszi Lilomilo!

Summi

Postby Summi » Sat Sep 26, 2015 8:28 pm

lilomilo wrote:Igaz, hogy azt ígértem, hogy "Holnap vagy holnap után" feltöltöttem a 6. részt és vagy 3 hetet késtem, de még egy kicsit vissza kell rázódni a sulihoz és úgyahogy, most kezdek belejönni az egészbe! :-) A 7. résszel megpróbálok sietni! Mindenesetre jó szórakozást ehhez a részhez! :-)

hát lilomilo ennél jobbkor nem is hozhattad volna a 6. részt :cheers: nálam épp most következik :D ott tartok , h kezdek megbarátkozni ezzel a sorozattal az első 2 részét őrülten imádtam kegyetlen jó volt Kang Ha Neul ennél tökéletesebb pszichot keresve se találhattak volna ... nálam tarolt ebben a szerepben .. :wub: na azok a hátborzongató nevetései ha rágondolok még most is kiráz a hideg tőle , közben pedig nagyon imádtam a zseni gondolkodását ... a végén nagyon megsajnáltam .. :-( ezek az erőszakos bűnügyi esetek mind mind nagyon komolyak szövevényesek logikásak , nagyon kell koncentrálni , h el ne keveredjek a sok sok infók és a nyomozási eredmények hálójában , nagyon tetszik ahogy végig visznek egy egy estet mindent percízen felépítve , sokszor éreztem azt , h talán van ezeknek az eseteknek valóság alapja :whistling: óraműpontossággal kidolgozott mindegyik zseniálisan jó :D egyet sajnálok csak , én úgy szerettem volna velük együtt agyalgatni és boncolgatni ezeket a különleges ügyeket , ezt hiányoltam eddig , h nem úgy építették fel a történetet , h mint külső szemlélő aktív részese legyek .. :-( volt ahol csak lestem , hogy apró utalásokból azonnal rájött mi történt :O amikor visszaemlékezett akkor már tökéletes volt a magyarázat és jól végig vezette a gondolatmenetét :D
azt tudom , h Gil Soo Hyun nagyon intelligens túl komoly és magas az IQ-ja :D Oh Dae Young lazább és hamarabb dühbe gurul komolyan betartja a jogszabályokat , jókat nevetek amikor mérgelődik :D
nagyon köszönöm az eddig elkészült részeket , további kitartást a suli mellett fighting :thumright: :wub:

kissildi

Postby kissildi » Sun Sep 27, 2015 12:57 pm

köszönöm a feliratokat :D

lilomilo

Postby lilomilo » Mon Sep 28, 2015 2:22 pm

ada74 wrote:Ez asztán a kellemes meglepetés :dance:
Köszönöm szépen a feliratot :notworthy:

Nagyon szívesen! :) Most már tényleg megpróbálok hamarabb elkészülni a részekkel és nem csak ígérgetni! :)

lilomilo

Postby lilomilo » Mon Sep 28, 2015 2:23 pm

jutka12 wrote:köszi Lilomilo!

Nagyon szívesen!! :)

lilomilo

Postby lilomilo » Mon Sep 28, 2015 2:24 pm

Summi wrote:
lilomilo wrote:Igaz, hogy azt ígértem, hogy "Holnap vagy holnap után" feltöltöttem a 6. részt és vagy 3 hetet késtem, de még egy kicsit vissza kell rázódni a sulihoz és úgyahogy, most kezdek belejönni az egészbe! :-) A 7. résszel megpróbálok sietni! Mindenesetre jó szórakozást ehhez a részhez! :-)

hát lilomilo ennél jobbkor nem is hozhattad volna a 6. részt :cheers: nálam épp most következik :D ott tartok , h kezdek megbarátkozni ezzel a sorozattal az első 2 részét őrülten imádtam kegyetlen jó volt Kang Ha Neul ennél tökéletesebb pszichot keresve se találhattak volna ... nálam tarolt ebben a szerepben .. :wub: na azok a hátborzongató nevetései ha rágondolok még most is kiráz a hideg tőle , közben pedig nagyon imádtam a zseni gondolkodását ... a végén nagyon megsajnáltam .. :-( ezek az erőszakos bűnügyi esetek mind mind nagyon komolyak szövevényesek logikásak , nagyon kell koncentrálni , h el ne keveredjek a sok sok infók és a nyomozási eredmények hálójában , nagyon tetszik ahogy végig visznek egy egy estet mindent percízen felépítve , sokszor éreztem azt , h talán van ezeknek az eseteknek valóság alapja :whistling: óraműpontossággal kidolgozott mindegyik zseniálisan jó :D egyet sajnálok csak , én úgy szerettem volna velük együtt agyalgatni és boncolgatni ezeket a különleges ügyeket , ezt hiányoltam eddig , h nem úgy építették fel a történetet , h mint külső szemlélő aktív részese legyek .. :-( volt ahol csak lestem , hogy apró utalásokból azonnal rájött mi történt :O amikor visszaemlékezett akkor már tökéletes volt a magyarázat és jól végig vezette a gondolatmenetét :D
azt tudom , h Gil Soo Hyun nagyon intelligens túl komoly és magas az IQ-ja :D Oh Dae Young lazább és hamarabb dühbe gurul komolyan betartja a jogszabályokat , jókat nevetek amikor mérgelődik :D
nagyon köszönöm az eddig elkészült részeket , további kitartást a suli mellett fighting :thumright: :wub:

Pénteken akartam feltenni aztán úgy voltam vele inkább átnézem még egyszer és majd csak utána rakom közzé! :) Eszméletlenül jól játszotta a szerepét, én személy szerint örültem volna, hogyha nem csak az első két részben van benne, hanem mondjuk ő is a csapattal tart és segít valamiben, de például számomra egy kicsit olyan lezáratlan lett az ő története, az rendben, hogy meglett a testvére hála az égnek, de a büntetéséről semmit sem mondtak, hogy akkor most mi lesz vele, mert lényegében halálra ítélték, hogyha jól emlékszem :( Ennél sajnos nem tudom, hogy van-e valóság alapja de például a Bad Guys-nál volt 1-2 olyan rész, ami igaziból is megtörtént és azért az már eléggé kegyetlen. Például, amikor az egyik nőt elrabolták, bezárták és kiakarták venni a szerveit, ez a valóságban is ugyanúgy megtörtént. Például most is lesz egy olyan sorozat, ami valóságos történeten alapszik, mégpedig a 'SIGNAL' a TVN műsorán lesz majd látható 2016-ban, ez például egy 1986 és 1991 között végbement esetet ábrázol, ahol is 10 nőt erőszakoltak és öltek meg, és a kor egészen egy 13 éves lánytól egy 71 éves idős nőig terjed. Visszatérve arra, amit írtál néha tényleg jó lenne velük együtt haladni lassan, de mire gondolok egyet, hogy mi lehet addigra már rég megoldják az esetet, jó lehet ilyen okosnak lenni én is szívesen lennék! :D Néha kölcsön adhatnák az IQ szintjüket :D Nagyon jól írták meg a 2 nyomozónak a személyiségét, tökéletesen kiegészítik egymást, nekem például Oh nyomozó csengőhangja tetszik a legjobban, valami halálian jó! :D Le is töltöttem! :D
Nagyon szívesen és köszönöm szépen!! :) :wub:

Return to “Subtitles”