My Unfortunate Boyfriend [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
desertqueen

My Unfortunate Boyfriend [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 6:38 pm

My Unfortunate Boyfriend...
Image

Cím: My Unfortunate Boyfriend (Az én szerencsétlen barátom)
Romantikus, vígjáték
Részek: 16
Csatorna: MBC Dramanet
Vetítési időszak: 2015. április 10. - 2015.május 30.
Vetítési idő: Péntek és Szombat 20:00 óra

Fordítók:
angol felirat és időzítés: DramaFever (KÖSZÖNET A FELIRATÉRT!)
magyar felirat: Hallyustarts Fansub (Desertqueen és Lina)

Video:

Hallyustars ismertető:

A kedves és megnyerő külsejű Yoon Tae Woon (No Min Woo) hisz az őszinteségben, gyűlöli a hazugságot, és e szerint is él, munkahelyén megismerkedik Yoo Ji Na-val (Yang Jin Sung), aki viszont hisz a hazugságban,a törtetésben, a külsőségek fontosságában (és természetesen ő is ezen elvek alapján él)... A fiút egy furcsa szóbeszéd lengi körül. Aki kapcsolatba kerül vele, azt lépten-nyomon balszerencse éri, és a pletykák szerint mindig pórul jár a nőkkel. Szinte be van oltva randizás ellen, angyali külseje ellenére. Ezért csak úgy szólítják, hogy a "Peches". A két teljesen különböző személyiségű Tae Woon és Ji Na sok közösen átélt balszerencsés (nekünk nézőknek gyakran mókás) eset után, mégis közel kerül egymáshoz. Vajon a szerelem összecsiszolja az ennyire különböző fiút és lányt? Vajon Yoo Ji Na megváltozik? Vajon Yoon Tae Woon a címmel ellentétben mégis szerencsés? :D... Utóbbiak természetesen a költői kérdés kategóriába tartoznak. Csalatkoznék, ha nem így lenne. Amire számítok: egy üdítő romcom tele nevetéssel, némi könnyel, és a szereplők jellemfejlődésével (ha valaki felfedezni véli, hogy ezek az alap dorama klisék.... nem téved).

Szereplők:

No Min Woo as Yoon Tae Woon
Yang Jin Sung as Yoo Ji Na
Yoon Hak as Hee Chul
Kwak Ji Min as Hye Mi

További szereplők:

Kim Eun Jung
Kim Byung Se
Yoon Joo Sang
Kim Jin Geun
Kil Yong Woo
Park Jin Joo
Lee Yong Joo
Kim Hye Sun
Heo Jae Ho
Kim Dong Hee

Rendező:

Nam Ki Hoon

A felirattal kapcsolatos feltételeket szerintünk mindenki ismeri. Kérjük, ne égesd be, ne áruld pénzért, ne töltsd fel megosztókra.(Bár ezt nem is kell kérni, hiszen mindenki be szokta tartani :wink:)

Feliratok:
Attachments
My.Unfortunate.Boyfriend.E04.150418.HDTV.XviD-WITH.srt
4. rész
(39.15 KiB) Downloaded 335 times
My.Unfortunate.Boyfriend.E03.150417.HDTV.srt
3. rész
(37.28 KiB) Downloaded 336 times
My.Unfortunate.Boyfriend.E02.150411.HDTV.srt
2. rész
(41.19 KiB) Downloaded 351 times
My.Unfortunate.Boyfriend.E01.150410.HDTV.srt
1. rész
(37.29 KiB) Downloaded 421 times
Last edited by desertqueen on Sat Apr 25, 2015 5:53 pm, edited 4 times in total.

desertqueen

Re: My Unfortunate Boyfriend [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 6:41 pm

Kedves Mindenki!

Jó szórakozást No Min Woo új sorozatához :-) !

paggy

Postby paggy » Wed Apr 15, 2015 7:35 pm

Nagyon köszönöm az új sorozat fordítását.Kíváncsian várom!!Paggy

unni2011

Postby unni2011 » Wed Apr 15, 2015 7:36 pm

Kedves Desertqueen és Lina! :-)
Hálás köszönetem az első feliratért! Image Kíváncsian várom a történetet. :mrgreen: Kitartó lelkesedést, sok örömteljes pillanatot kívánok Nektek a fordításhoz. :wub: :wub:
Image
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 7:48 pm

unni2011 wrote:Kedves Desertqueen és Lina! :-)
Hálás köszönetem az első feliratért! Image Kíváncsian várom a történetet. :mrgreen: Kitartó lelkesedést, sok örömteljes pillanatot kívánok Nektek a fordításhoz. :wub: :wub:

Köszönjük Unni! Igyekszünk és természetesen lelkesek vagyunk :mrgreen: ... bár az angol felirat csúszása megviccelt bennünket.
Az első rész után mondhatom, hogy egy aranyos történet, nem lesz rá panaszunk, ha így folytatódik (nagyon infantilis egy banda vagyunk, úgyhogy pont a mi ízlésünk).

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 7:53 pm

paggy wrote:Nagyon köszönöm az új sorozat fordítását.Kíváncsian várom!!Paggy

Kedves paggy, nagyon szívesen :-)

szildor

Postby szildor » Wed Apr 15, 2015 8:19 pm

Kedves Desertqueen és Lina!
Köszönöm az első feliratot.
Kiváncsian vártam a sorozatot nem csak No Min Woo, hanem a magával ragadó lelkesedés miatt is, mióta fordításra kiválasztottátok.

[spoiler]Dramafever oldalán láttam, ezt hogy kell érteni:[The first three episodes will be available for free for all users. Beginning with episode 4, all new episodes will be available exclusively for premium users only for one week. Sign up now for a new premium subscription right here on DramaFever[spoiler]

MiJu

Postby MiJu » Wed Apr 15, 2015 8:30 pm

Kedves Desertqeen és Lina !
Hálásan köszönöm az 1. részt !

Nagy örömmel vártam, hogy ismét Veletek tarthassak !!! :) :) :)

Kellemes szórakozást és jó munkát kívánok a sorozat nézéséhez és fordításához !

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 15, 2015 8:40 pm

Desertqueen, élvezetes fordítást kívánok nektek! :D

szildor wrote:Dramafever oldalán láttam, ezt hogy kell érteni:[The first three episodes will be available for free for all users. Beginning with episode 4, all new episodes will be available exclusively for premium users only for one week. Sign up now for a new premium subscription right here on DramaFever

Nem tudom, ez mire vonatkozik, a videóra vagy a feliratra (inkább a videót tippelném), de csak az első három rész lesz elérhető mindenki számára. A 4. résztől kezdődően prémiumosnak kell lenni, ha látni akarod, de a prémiumosok számára is a megjelenéstől számítva mindig csak egy-egy hétig lesz majd elérhető az adott rész.
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 8:49 pm

szildor wrote:Kedves Desertqueen és Lina!
Köszönöm az első feliratot.
Kiváncsian vártam a sorozatot nem csak No Min Woo, hanem a magával ragadó lelkesedés miatt is, mióta fordításra kiválasztottátok.

[spoiler]Dramafever oldalán láttam, ezt hogy kell érteni:[The first three episodes will be available for free for all users. Beginning with episode 4, all new episodes will be available exclusively for premium users only for one week. Sign up now for a new premium subscription right here on DramaFever[spoiler]

Nagyon szívesen szildor! :mrgreen: A lelkesedésünk (ahogy az ízlésünk is) gyermeki tud lenni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ahogy Gilnis írta, ez a Dramafever oldalán megjelenő videora vonatkozik. Remélem, hogy az AT-re, ettől függetlenül engedik kitenni (bár már a második rész is elég viccesen csak mp4-ben jelent meg, úgyhogy konvertálhattuk a feliratozóhoz AVI-ra). Koreában is fizetős csatornán fut a sorozat, gondolom ezzel lehet összefüggésben (vagy nem :mrgreen: )

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 8:51 pm

MiJu wrote:Kedves Desertqeen és Lina !
Hálásan köszönöm az 1. részt !

Nagy örömmel vártam, hogy ismét Veletek tarthassak !!! :) :) :)

Kellemes szórakozást és jó munkát kívánok a sorozat nézéséhez és fordításához !

Kedves MiJu!
Mi is nagyon örülünk, hogy újra velünk tartasz! Köszönjük a jó kívánságokat :wub: :D

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 8:55 pm

gilnis wrote:Desertqueen, élvezetes fordítást kívánok nektek! :D

szildor wrote:Dramafever oldalán láttam, ezt hogy kell érteni:[The first three episodes will be available for free for all users. Beginning with episode 4, all new episodes will be available exclusively for premium users only for one week. Sign up now for a new premium subscription right here on DramaFever

Nem tudom, ez mire vonatkozik, a videóra vagy a feliratra (inkább a videót tippelném), de csak az első három rész lesz elérhető mindenki számára. A 4. résztől kezdődően prémiumosnak kell lenni, ha látni akarod, de a prémiumosok számára is a megjelenéstől számítva mindig csak egy-egy hétig lesz majd elérhető az adott rész.

Kedves Gilnis! Nagyon köszönjük a biztatást :wub: :wub: :wub:
(A legnehezebb részen úgy érzem túl vagyok... A DA-ra feljutok anélkül, hogy böngészőt kellene váltanom. Persze mindenki sírva röhögne, hogy hogy oldottam meg, úgyhogy az élvezet már megvan! :mrgreen: )

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed Apr 15, 2015 9:01 pm

Köszönöm szépen az első részt :) :)

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 9:04 pm

novcsi6 wrote:Köszönöm szépen az első részt :) :)

Kedves Novcsi6! Nagyon szívesen neked is :-) :-) :-) :-)

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 15, 2015 9:10 pm

desertqueen wrote:Kedves Gilnis! Nagyon köszönjük a biztatást :wub: :wub: :wub:

Lehet, hogy később majd jövök titeket boldogítani... :mrgreen: mert nagyon furdalja az oldalamat ez a sztori. Lerágott csont, de imádom, amikor az ellentétek vonzzák egymást. :D És No Min Woo végre egy egyszerű srácot alakíthat, el sem hiszem! :w00t: Szívesen drukkolok neki, ne is kelljen emlékeznem arra a múltkori hisztérikára... :P Bár a külsejével változatlanul hadilábon állok. :D Egyszerűen nem tudok elképzelni senkit, aki olyan wow, gyönyörű, nagyon nőies tudna lenni mellette. Park Si Yeon-nak se sikerült, de Yang Jin Sung-nak a látott képek alapján úgy tűnik, végképp nincs esélye. :whistling:
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Apr 15, 2015 9:32 pm

gilnis wrote:
desertqueen wrote:Kedves Gilnis! Nagyon köszönjük a biztatást :wub: :wub: :wub:

Lehet, hogy később majd jövök titeket boldogítani... :mrgreen: mert nagyon furdalja az oldalamat ez a sztori. Lerágott csont, de imádom, amikor az ellentétek vonzzák egymást. :D És No Min Woo végre egy egyszerű srácot alakíthat, el sem hiszem! :w00t: Szívesen drukkolok neki, ne is kelljen emlékeznem arra a múltkori hisztérikára... :P Bár a külsejével változatlanul hadilábon állok. :D Egyszerűen nem tudok elképzelni senkit, aki olyan wow, gyönyörű, nagyon nőies tudna lenni mellette. Park Si Yeon-nak se sikerült, de Yang Jin Sung-nak a látott képek alapján úgy tűnik, végképp nincs esélye. :whistling:

Szerintem a G.M-hez viszonyítva ez pont a ló másik oldala lesz. A vicces az, hogy amennyire nem tudtam idióta lúzer szerepben elképzelni No Min Woot, most jobban tetszik a játéka, mint amikor kiállhatatlan, hideg, szépfiút alakít. A történetet biztos nem terjesztik fel irodalmi díjra, de remélem raknak bele egy pár csavart. NMW kinézetén én is dühöngtem egy sort. Ezt az alapból szép(bár pálcika) embert, azzal a förtelmes, dauerolt hajjal, hogy lehet ennyire elcsúfítani. :nuts: (És nem először!) Fel sem tűnne már, ha a "gumihos" sorozatban nem láttam volna normális kinézettel. A női főszereplővel kapcsolatban még bizonytalan vagyok... Nálam ő nem tartozott eddig az idegesítő kategóriába, de itt valahogy nem oké. Lehet, hogy tényleg nagy a kontraszt NMW-val... persze ebből akár a végére előny is lehet, ha jól megoldják.

neuromancer

Postby neuromancer » Thu Apr 16, 2015 10:09 am

Nekem tetszik a dolog egyelőre, ez a szerencsétlen figura No Minwoo-tól szerintem szórakoztató! (Csak szedne magára pár kilót azért...)

És képek alapján a partnernő nem volt szimpatikus, de tetszik a játékossága a karakternek, igaz, hogy mindig csalni próbál meg feszegeti a szabályokat, de nem rosszindulatú, csak úgy összejönnek a dolgok körülötte - főleg mióta összetalálkozott Mr. Unfortunate-tel...

Nagyon várom a következő két részt!

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Apr 16, 2015 10:13 am

Sziasztok Desertqueen és Lina ! ! !

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak első feliratát. :dance: :cheers: :notworthy:

szepvolgyia

Postby szepvolgyia » Thu Apr 16, 2015 12:21 pm

Nagyon köszönöm az új sorozat első részének feliratát. Remélem a várakozásnak megfelelően nagyon jó lesz :D, a lelkesedés legalábbis ragadós!!!!! :D

gabóci5

Postby gabóci5 » Thu Apr 16, 2015 12:40 pm

Először is megköszönöm, hogy fordítjátok ezt a szórakoztató sorozatot, és természetesen köszönöm az első rész feliratát. :-)

No Min Woo nekem is a Gumihoban tünt fel, mint nagyon helyes pasi. Később sokszor rontottak a külsején.

Ropifiú izmos, de szikár meztelen felsőteste sokszor kerül képernyőre....
Image

Image
a Gumihóban
Image a Full House Take 2-ben

Timi

Postby Timi » Thu Apr 16, 2015 1:44 pm

Kedves Desertqueen és Lina! Szeretném nagyon szépen megköszönni az 1. rész feliratát!
Image

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 3:03 pm

neuromancer wrote:Nekem tetszik a dolog egyelőre, ez a szerencsétlen figura No Minwoo-tól szerintem szórakoztató! (Csak szedne magára pár kilót azért...)

És képek alapján a partnernő nem volt szimpatikus, de tetszik a játékossága a karakternek, igaz, hogy mindig csalni próbál meg feszegeti a szabályokat, de nem rosszindulatú, csak úgy összejönnek a dolgok körülötte - főleg mióta összetalálkozott Mr. Unfortunate-tel...

Nagyon várom a következő két részt!

A lány karaktere engem is elbizonytalanít... nem látom azt a sok hazugságot, amit az előzetes alapján vártam. Van egy két füllentés, de igazából csak kivágja magát a bajból a mellébeszéléssel... eddig akkorákat még nem lódított :scratch: ... Hol marad majd a katartikus jellemfejlődés, ha ilyen lagymatag a rossz oldala? Viszont No Min Woo karakterének van honnan elindulni a határozottság útján. Először azt hittem, hogy túlzás a
a "szerencsétlen barátom" cím, de hajlok rá, hogy telitalálat. Tényleg szerencsétlen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 3:04 pm

vercsike1 wrote:Sziasztok Desertqueen és Lina ! ! !

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak első feliratát. :dance: :cheers: :notworthy:

Kedves vercsike1! Hát te is benéztél hozzánk? Nagyon örülök :D , és szívesen a feliratot!

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 3:10 pm

gabóci5 wrote:Kedves Desertqueen és Lina!

Először is megköszönöm, hogy fordítjátok ezt a szórakoztató sorozatot, és természetesen köszönöm az első rész feliratát. :-)

No Min Woo nekem is a Gumihoban tünt fel, mint nagyon helyes pasi. Később sokszor rontottak a külsején.

Ropifiú izmos, de szikár meztelen felsőteste sokszor kerül képernyőre....
Image

Image
a Gumihóban
Image a Full House Take 2-ben

Gabócikám, itt is nagyon szívesen! :D Én reménykedem, hogy a sorozat végére megfésülik, vagy valamit csinálnak a hajával. :D ... Egyébként a dramaturgiai izmos, szikár felsőtestekkel semmi bajom :wub: :whistling: .... hehehehe ....

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 3:10 pm

Timi wrote:Kedves Desertqueen és Lina! Szeretném nagyon szépen megköszönni az 1. rész feliratát!
Image

Kedves Timi, nagyon szívesen! :-) :-) :-) :-)

Lexy13

Postby Lexy13 » Thu Apr 16, 2015 3:19 pm

Köszönöm szépen az első rész feliratát, Desertqueen és Lina! Nekem eddig bejön a sorozat, kellemes és egyszerű, pont ahogyan én szeretem! :wub: Szerintem nagyon illik No Min Woo-hoz ez a szerep, sokkal aranyosabb ezzel a balfék figurával, mintha játszaná az arrogánst. Igazán tetszik!
Köszi még egyszer! :D

neuromancer

Postby neuromancer » Thu Apr 16, 2015 5:17 pm

gabóci5 wrote:Ropifiú izmos, de szikár meztelen felsőteste sokszor kerül képernyőre....
Image

Akkor sem értem hogy egy ilyen sekély kis dísztóba pottyanás közben hogy esik le valakiről a korábban eléggé begomboltnak tűnő ing... De hát panaszkodni azért nem fogok! : D

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 7:33 pm

Lexy13 wrote:Köszönöm szépen az első rész feliratát, Desertqueen és Lina! Nekem eddig bejön a sorozat, kellemes és egyszerű, pont ahogyan én szeretem! :wub: Szerintem nagyon illik No Min Woo-hoz ez a szerep, sokkal aranyosabb ezzel a balfék figurával, mintha játszaná az arrogánst. Igazán tetszik!
Köszi még egyszer! :D

Ó, de jó téged is "látni" Lexy! Szívemből szóltál, nekem is jobban tetszik No Min Woo ebben a szerepben, mint az előző kettőben...
Nagyon szívesen! :-) :-) :-)

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 7:39 pm

neuromancer wrote:
gabóci5 wrote:Ropifiú izmos, de szikár meztelen felsőteste sokszor kerül képernyőre....
Image

Akkor sem értem hogy egy ilyen sekély kis dísztóba pottyanás közben hogy esik le valakiről a korábban eléggé begomboltnak tűnő ing... De hát panaszkodni azért nem fogok! : D

Ezt mi is próbáltuk megfejteni... szerintem a rendező úgy gondolta, hogy a funkció nélküli, ámbár látványos kiemelkedés a "habokból" eltereli erről az apró dramaturgiai bakiról a figyelmet. Ennél a jelenetnél legalább négy dolgot tudtunk meg:
1. dauerolt a haja (vagy ő az egyetlen göndör hajú, vegytiszta koreai)
2. kábé nyolc kiló hiányzik róla
3. Houdini is megirigyelheté, olyan sebességgel szökik meg az ingéből
4. Hideg van a vízben :mrgreen:
Szóval egész tanulságos kis jelenet volt :D :D :D

unni2011

Postby unni2011 » Thu Apr 16, 2015 8:32 pm

desertqueen wrote:Az első rész után mondhatom, hogy egy aranyos történet, nem lesz rá panaszunk, ha így folytatódik (nagyon infantilis egy banda vagyunk, úgyhogy pont a mi ízlésünk).

Ezen jót rötyögtem, de miután megnéztem az első részt, úgy gondolom, hogy nagyon is helytálló... :mrgreen:
Már az első képsoroknál néztem egy nagyot. :-) A figyelemfelkeltés sikerült... baki ide vagy oda. :D Gabóci, a Ropifiú nicknév nagyon találó. :lol
Egyébként a végén is volt egy bakiféle. :roll Bekapcsolta a walkmanjét miután biciklire pattant, de a fejhallgatót már nem tette fel. :D Felfedeztem a Modern Farmer Han Sang Eun-ját is, alias Park Jin Joo-t. Először mikor megláttam a jelmezének egy részét, azt hittem, hogy majd ő testesíti meg az elhunyt pókocska miatti rémálmot. :mrgreen:
Kíváncsian várom a folytatást! :lol Biztos, hogy jól fogunk szórakozni. :lol
Image
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 8:52 pm

unni2011 wrote:
desertqueen wrote:Az első rész után mondhatom, hogy egy aranyos történet, nem lesz rá panaszunk, ha így folytatódik (nagyon infantilis egy banda vagyunk, úgyhogy pont a mi ízlésünk).

Ezen jót rötyögtem, de miután megnéztem az első részt, úgy gondolom, hogy nagyon is helytálló... :mrgreen:
Már az első képsoroknál néztem egy nagyot. :-) A figyelemfelkeltés sikerült... baki ide vagy oda. :D Gabóci, a Ropifiú nicknév nagyon találó. :lol
Egyébként a végén is volt egy bakiféle. :roll Bekapcsolta a walkmanjét miután biciklire pattant, de a fejhallgatót már nem tette fel. :D Felfedeztem a Modern Farmer Han Sang Eun-ját is, alias Park Jin Joo-t. Először mikor megláttam a jelmezének egy részét, azt hittem, hogy majd ő testesíti meg az elhunyt pókocska miatti rémálmot. :mrgreen:
Kíváncsian várom a folytatást! :lol Biztos, hogy jól fogunk szórakozni. :lol

Szerintem még egy pár vicces bakit össze tudnánk vadászni...
:mrgreen: Kang Chuna lenyomatát a papíron szintén bakinak minősíteném... azért, ha egy nagy madárpóknak v. minek odacsapnak, akkor több lenne a '
"szaftos töltelék" :crazy: :mrgreen: ... de diszkrét, aszalt pók múmia lett pár pillanat alatt. Persze ezt a jelenetet csak így lehetett megoldani. Még sem szedhette volna össze kiskanállal és pézsével... :D

Ido11

Postby Ido11 » Thu Apr 16, 2015 9:08 pm

Kedves Desertqueen és Lina! Nagyon köszönöm, hogy forditjátok ezt a sorozatot. Kiváncsian várom, hogy milyen lesz benne ez a Szépfiu!

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Apr 16, 2015 9:22 pm

Ido11 wrote:Kedves Desertqueen és Lina! Nagyon köszönöm, hogy forditjátok ezt a sorozatot. Kiváncsian várom, hogy milyen lesz benne ez a Szépfiu!

Kedves Ido11! Nagyon szívesen :-) ... No Min Woo még ilyen elbaltázott hajjal, és idétlen szerepben is tényleg nagyon helyes fiú :wub:

biri66

Postby biri66 » Thu Apr 16, 2015 9:53 pm

Itt is köszönöm a munkátokat. A blogotokban a Kopi Luwak kávé kapcsán ajánlottam a 2007-es The Bucket List (A bakancslista) című, Jack Nicholson és Morgan Freeman főszereplésével készült amerikai filmet, ami pedig a "Ropifiút" illeti, őt én még csak egyszer láttam, de az nemrég volt, ő alakítja ui. Haru (egy japán mesterlövész) szerepét a nagysikerű The Admiral / Roaring Currents (A tengernagy) c. 2014-es mozifilmben. Abban így néz ki (bocsi, csak így tudtam összehozni):

Image Image
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (47 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 8:37 am

biri66 wrote:Kedves Desertqueen és Lina!

Itt is köszönöm a munkátokat. A blogotokban a Kopi Luwak kávé kapcsán ajánlottam a 2007-es The Bucket List (A bakancslista) című, Jack Nicholson és Morgan Freeman főszereplésével készült amerikai filmet, ami pedig a "Ropifiút" illeti, őt én még csak egyszer láttam, de az nemrég volt, ő alakítja ui. Haru (egy japán mesterlövész) szerepét a nagysikerű The Admiral / Roaring Currents (A tengernagy) c. 2014-es mozifilmben. Abban így néz ki (bocsi, csak így tudtam összehozni):

Image Image

Kedves Biri! Nagyon szívesen! :D
A Bakancslista már a biztos nézős filmek között van (a Kopi Luwakos bejegyzés óta sokan ajánlottátok, Freeman és Nicholson neve is nagyon jó "ajánlólevél" a mozihoz :D )
Felvettem ugyanerre a listára a The Admiralt is! Nem hallottam a filmről, és csak sorozatokban láttam eddig Ropifiút, de valami azt súgja a kép alapján, hogy végre normális fizimiskával láthatom :dance: :dance: :dance: :dance:

unni2011

Postby unni2011 » Fri Apr 17, 2015 5:53 pm

A The Admiral megnézését én is tervezem, már letöltöttem a filmet is. :-) A fotók alapján a Ropifiú, japánnak van maszkírozva. :roll Ezek szerint, ott sem a természet adta formájában láthatjuk. :O
Desertqueen, kérdezném, hogy a 2. felirat majd melyik verzióhoz készül? Gondoltam, leszedem időben az AT-ről, hogy startra késze várjam a feliratot, de nem tudtam eldönteni, hogy melyiket kéne. :roll Vagy esetleg máshonnan ajánlod? :-)
Image
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 7:04 pm

unni2011 wrote:A The Admiral megnézését én is tervezem, már letöltöttem a filmet is. :-) A fotók alapján a Ropifiú, japánnak van maszkírozva. :roll Ezek szerint, ott sem a természet adta formájában láthatjuk. :O
Desertqueen, kérdezném, hogy a 2. felirat majd melyik verzióhoz készül? Gondoltam, leszedem időben az AT-ről, hogy startra késze várjam a feliratot, de nem tudtam eldönteni, hogy melyiket kéne. :roll Vagy esetleg máshonnan ajánlod? :-)

Unnikám! Bepittyentettem a spoiler alá az AT linket. Valami 540p GCrel nevű videóhoz készült az angol sub időzítése (persze mi meg lelkesen azt követtük)
Most kommandózom éppen a neten, mert le akarom tölteni a The Admiralt. Ropifiúnak biztos jól áll a japán stílus... elég sokat szokott ott lenni (meg asszem ott is született a drága :mrgreen: )

Egy kis light spoiler :wub:
Image
GIF by AGV

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Apr 17, 2015 7:17 pm

Köszönöm szépen a 2. részt :) :)

unni2011

Re: My Unfortunate Boyfriend [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby unni2011 » Fri Apr 17, 2015 7:26 pm

desertqueen wrote:Unnikám! Bepittyentettem a spoiler alá az AT linket. Valami 540p GCrel nevű videóhoz készült az angol sub időzítése (persze mi meg lelkesen azt követtük)
Most kommandózom éppen a neten, mert le akarom tölteni a The Admiralt. Ropifiúnak biztos jól áll a japán stílus... elég sokat szokott ott lenni (meg asszem ott is született a drága :mrgreen: )

Köszi Riám, már töltöm is! :thumright: :D Az Admiral 1,36 GB-os videóját töltöttem le az AT-ről.
AGV megint remekelt. :D :salut: Teljesen szabályosnak tűnik ez a mesterséges lélegeztetés. :P
Hálás köszönetem mindkettőtöknek a 2. feliratért is!Image
Image
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Fri Apr 17, 2015 7:34 pm

desertqueen wrote:Most kommandózom éppen a neten, mert le akarom tölteni a The Admiralt. Ropifiúnak biztos jól áll a japán stílus... elég sokat szokott ott lenni (meg asszem ott is született a drága :mrgreen: )

A The Admiral c. filmet a The King's Face topikban ajánlottam Yi Sun-shin és a 7 éves háború kapcsán. Elrejtve berakom a linkeket, hogy ne kelljen kommandóznod. Mondjuk ennek a fiúcskának nincs túl nagy szerepe, de pazar a színészi gárda és az egész kivitelezés. :salut:

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 7:40 pm

novcsi6 wrote:Köszönöm szépen a 2. részt :) :)

Kedves Novcsi6, nagyon szívesen! :-) :-) :-)

Image
GIF by AGV

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 7:50 pm

unni2011 wrote:
desertqueen wrote:Unnikám! Bepittyentettem a spoiler alá az AT linket. Valami 540p GCrel nevű videóhoz készült az angol sub időzítése (persze mi meg lelkesen azt követtük)

Köszi Riám, már töltöm is! :thumright: :D Az Admiral 1,36 GB-os videóját töltöttem le az AT-ről.
AGV megint remekelt. :D :salut: Teljesen szabályosnak tűnik ez a mesterséges lélegeztetés. :P
Hálás köszönetem mindkettőtöknek a 2. feliratért is!Image

Nagyon szívesen! Közben látom, hogy Biri már a linket is elővarázsolta hozzá! AGV bár nagyon el van havazva a munkájával, azért gondol ránk és küldött (az ő szokásos jó érzékével elkészített) kis "képregényeket" a második részből is.
Hááát igen... az a mesterséges légzés XD ... lehet, hogy az ájult No Min Woonál én sem a szívmasszázzsal kezdeném az élesztést :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (hááá má' megint csúnya rossz ahjumma vagyok :whistling: )

Ez sem egy utolsó jelenet :D:
Image
GIF by AGV

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 7:54 pm

biri66 wrote:
desertqueen wrote:Most kommandózom éppen a neten, mert le akarom tölteni a The Admiralt. Ropifiúnak biztos jól áll a japán stílus... elég sokat szokott ott lenni (meg asszem ott is született a drága :mrgreen: )

A The Admiral c. filmet a The King's Face topikban ajánlottam Yi Sun-shin és a 7 éves háború kapcsán. Elrejtve berakom a linkeket, hogy ne kelljen kommandóznod. Mondjuk ennek a fiúcskának nincs túl nagy szerepe, de pazar a színészi gárda és az egész kivitelezés. :salut:

Köszönöm Biri!
Akkor onnan volt ismerős a cím! Tudtam, hogy valahol már láttam... :scratch:
Most hangulatom van az ilyen filmhez (holnap este meg is nézem), megyek tölteni :-) :-) :-)

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Apr 17, 2015 7:57 pm

Köszönöm a második részt, AGV-nek a gifeket. :dance: Nagyon gyorsak vagytok. :D .

Annyi szó volt a The Admiral c. film-ről, a gépemen csücsült már egy ideje, gyorsan bele is kezdtem, de aztán jött a feliratotok , és egy kicsit felfüggesztem, majd később folytatom, először megnézem ezt.

Ropifiúnk (érdekes, hogy rajtaragadt ez a név)- sajnos nem valami jó minőségű a film.
Image

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 8:07 pm

[quote="gabóci5"]Kedves Desertqueen és Lina!

Köszönöm a második részt, AGV-nek a gifeket. :dance: Nagyon gyorsak vagytok. :D .

Annyi szó volt a The Admiral c. film-ről, a gépemen csücsült már egy ideje, gyorsan bele is kezdtem, de aztán jött a feliratotok , és egy kicsit felfüggesztem, majd később folytatom, először megnézem ezt.

Ropifiúnk (érdekes, hogy rajtaragadt ez a név)- sajnos nem valami jó minőségű a film.
/quote]

Nagyon szívesen Gabóci5 itt is! "Ropifiú" roppant találó :mrgreen: ....
Image
GIF by AGV

MiJu

Postby MiJu » Fri Apr 17, 2015 9:15 pm

Kedves Desertqueen és Lina !

Nagyon szépen köszönöm a 2. rész feliratát !

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 9:44 pm

MiJu wrote:Kedves Desertqueen és Lina !

Nagyon szépen köszönöm a 2. rész feliratát !

Kedves MiJu! Nagyon szívesen :-) :-) :-) !

jutka12

Postby jutka12 » Fri Apr 17, 2015 9:56 pm

nagyon köszönöm, tetszik, könnyed kikapcsolódás.
/már jön le a 2. rész, folytatom a nézését/

:-)

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Apr 17, 2015 11:06 pm

jutka12 wrote:nagyon köszönöm, tetszik, könnyed kikapcsolódás.
/már jön le a 2. rész, folytatom a nézését/

Kedves Jutka12 nagyon szívesen :-) :-) :-) :-)
Én is azért szeretem, mert kikapcsol :roll

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Apr 18, 2015 8:14 am

:whistling: Bocsánat, néha furcsa dolgokat fogok művelni a topicban...
Most vettem észre, hogy valamilyen érthetetlen módon átmásoltam a topic kezdő bejegyzést ide... (ezt most orvosoltam).
Sajnos van, hogy többször le kell mentenem egy hozzászólást amíg megjelenik... (mentés után mindig hibát ír ki, újra be kell lépnem a DA-ra, de akkor már látszik). Próbálkoztam más böngészővel, de azoknál meg -ha nem is itt, hanem máshol - más volt a probléma.
Last edited by desertqueen on Sat Apr 18, 2015 3:11 pm, edited 2 times in total.

gabóci5

Postby gabóci5 » Sat Apr 18, 2015 11:19 am

Ha az idő nem is szép, de legalább ideális a mozizáshoz, amit kedves fordítóink biztosítanak nekünk. :-)

Ropifiúnak nem hiába Peches a neve, minden "akcióban" ott van, ami balul sül el. :mrgreen: :mrgreen: Jó koreai séma szerint megjelent a rosszindulatú vetélytárs a sárga faktorral.

Image Image Image Image

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Apr 18, 2015 3:07 pm

gabóci5 wrote:Ha az idő nem is szép, de legalább ideális a mozizáshoz, amit kedves fordítóink biztosítanak nekünk. :-)

Ropifiúnak nem hiába Peches a neve, minden "akcióban" ott van, ami balul sül el. :mrgreen: :mrgreen: Jó koreai séma szerint megjelent a rosszindulatú vetélytárs a sárga faktorral.

Image Image Image Image

Hú, egy másik kedves GIF bajnok :) nagyon jók! :-) :-) :-) ...
Tényleg annyira a klisék szerint folyik minden a sorozatban, hogy én már várom a vécé jelenetet... Valamint a zabkását és a párologtatót, a csirkelábat és a sojut (Azt ki ne felejtsék!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volt már háton cipelés, újraélesztés, hasmenés, női intrika, eltitkolt fiú, autós (bocsi autós-biciklis) üldözés, letartóztatás stb...

gabóci5

Postby gabóci5 » Sat Apr 18, 2015 4:41 pm

desertqueen wrote:Tényleg annyira a klisék szerint folyik minden a sorozatban, hogy én már várom a vécé jelenetet... Valamint a zabkását és a párologtatót, a csirkelábat és a sojut (Azt ki ne felejtsék!)
Volt már háton cipelés, újraélesztés, hasmenés, női intrika, eltitkolt fiú, autós (bocsi autós-biciklis) üldözés, letartóztatás stb...

Desertqueen! Nagyon jót nevettem ezen. Kihagytad, hogy két fiú szeret bele ugyanabba a lányba... most hirtelen nem jut más eszembe, de nem kell félteni őket. Biztos van egy klisé listájuk..... ami megvolt az pipa!

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Apr 18, 2015 5:13 pm

gabóci5 wrote:
desertqueen wrote:Tényleg annyira a klisék szerint folyik minden a sorozatban, hogy én már várom a vécé jelenetet... Valamint a zabkását és a párologtatót, a csirkelábat és a sojut (Azt ki ne felejtsék!)

Desertqueen! Nagyon jót nevettem ezen. Kihagytad, hogy két fiú szeret bele ugyanabba a lányba... most hirtelen nem jut más eszembe, de nem kell félteni őket. Biztos van egy klisé listájuk..... ami megvolt az pipa!

Most néztem meg a'la pucér a 3. részt és az első három percben újabb két klisé jött szembe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... igazi dorama :-)
(még jó, hogy nem dél-amerikai, mert már biztos megvakult volna a főhősnő...)

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Apr 18, 2015 6:09 pm

Sziasztok Desertqueen és Lina ! ! !

Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sat Apr 18, 2015 6:27 pm

desertqueen wrote:
gabóci5 wrote:Ha az idő nem is szép, de legalább ideális a mozizáshoz, amit kedves fordítóink biztosítanak nekünk. :-)

Image Image Image Image

Hú, egy másik kedves GIF bajnok :) nagyon jók! :-) :-) :-) ...
Tényleg annyira a klisék szerint folyik minden a sorozatban, hogy én már várom a vécé jelenetet... Valamint a zabkását és a párologtatót, a csirkelábat és a sojut (Azt ki ne felejtsék!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nagyon köszönöm az első két részt! :lol Ezen a "ropifiú" elnevezésen nagyokat rötyögtem magamban, mert tényleg olyan a srác, mint akit fél kézzel ketté lehet roppantani. :whistling: Nekem eddig nagyon bejön a sorozat, tényleg az a kikapcsolós fajta... nézi az ember és jól szórakozik. :dance: Bár azon még gondolkodom, hogy a fenébe fog kialakulni szerelem Ropifiúcskánk és Hazug hősnőnk részéről! :tv:
Image
Folyamatban: Love 020, Dating on Earth, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family, Monarch

Timi

Postby Timi » Sat Apr 18, 2015 6:54 pm

Kedves Desertqueen és Lina! Igazán gyorsan elkészültetek a 2. rész feliratávak, amit hálásan köszönök!
Image

Blackfield

Postby Blackfield » Sun Apr 19, 2015 10:09 am

Most pont egy ilyen lökött sorozatra vágyom - és természetesen Minu sem egy utolsó szempont! :mrgreen:
A póktemetés és a bohócos kerékpáros jelenet a HANGGAL - hihetetlen vicces volt, így a családunkból már hárman is nézzük. :tv:

Köszönöm a munkátok és további sok sikert kívánok - remélem a poénok nem fognak később sem kifogyni a filmből! 8)

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Apr 19, 2015 10:53 am

Hayako wrote:
Nagyon köszönöm az első két részt! :lol Ezen a "ropifiú" elnevezésen nagyokat rötyögtem magamban, mert tényleg olyan a srác, mint akit fél kézzel ketté lehet roppantani. :whistling: Nekem eddig nagyon bejön a sorozat, tényleg az a kikapcsolós fajta... nézi az ember és jól szórakozik. :dance: Bár azon még gondolkodom, hogy a fenébe fog kialakulni szerelem Ropifiúcskánk és Hazug hősnőnk részéről! :tv:

Igen, már másokban is felvetődött a kérdés, hogyan lesz ebből szerelem. Botának azt írtam, hogy ha az alapvetés - miszerint az ellentétek vonzzák egymás - megállja a helyét, akkor a forgatókönyvíróknak egyszerű lesz a dolga, ők annyira tűz és víz :):):)... Az biztos, hogy valami jellemfejlődést a kis hazudósnak be kell vállalni, és akkor minden oké lesz. :D

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Apr 19, 2015 10:56 am

Timi wrote:Kedves Desertqueen és Lina! Igazán gyorsan elkészültetek a 2. rész feliratávak, amit hálásan köszönök!
Image

Kedves Timi! Nagyon szívesen! :-) :-) :-)
Image
GIF by AGV

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Apr 19, 2015 10:59 am

Blackfield wrote:Kedves Desertqueen és Lina!

Most pont egy ilyen lökött sorozatra vágyom - és természetesen Minu sem egy utolsó szempont! :mrgreen:
A póktemetés és a bohócos kerékpáros jelenet a HANGGAL - hihetetlen vicces volt, így a családunkból már hárman is nézzük. :tv:

Köszönöm a munkátok és további sok sikert kívánok - remélem a poénok nem fognak később sem kifogyni a filmből! 8)

Blackfield, de örülök, hogy "látlak"! :wub: :D :D :D
Nagyon szívesen, remélem én is, hogy ezt a kedves-vicces vonalat tartja majd a sorozat, és nem laposodik a következő részekben sem :-) :-) :-)
Image

unni2011

Postby unni2011 » Sun Apr 19, 2015 11:28 am

Desertqueen, ez tényleg egy nagyon lökött sori, olyannyira, hogy az szinte már fáj, :mrgreen: de mégis nézni kell! :lol
Annak ellenére, hogy a "Ropifiú" nekem "retúr ponty", még igencsak férfiasodnia kellene ahhoz, hogy észrevegyem. :mrgreen: Csak a Pasta-ban és a My Girlfriend is a Gumiho-ban láttam eddig, valamint elvileg még a Frozen Flower-ben, de ott például nem is tudom, hogy kit alakíthatott. :roll
A cipzáros jelenetről egyébként " A magas szőke férfi..." jutott az eszembe. :lol
Kíváncsian várom a történet folytatását! Még nem tudtam eldönteni, hogy mennyire "debil" a fiú, a "pókok apukája", bár súrolja a határt...pechszéria ide vagy oda. :O Az EQ-ja viszont magas. :wub:
Image
ImageImageImage

jutka12

Postby jutka12 » Sun Apr 19, 2015 2:51 pm

olyannyira kell nézni, hogy már a gépemen csücsül a friss két rész /3-4/, és türelmesen várom a fordítást .

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Apr 19, 2015 3:30 pm

jutka12 wrote:olyannyira kell nézni, hogy már a gépemen csücsül a friss két rész /3-4/, és türelmesen várom a fordítást .

Ó, már le is lehet tölteni? Én az AT-ről szoktam leszedni, ott még nincs fent... Hát hiába, a szemfüles sorozat rajongók tudják a jó kis letöltési lehetőségeket :D :D :D Örülök, hogy ennyire tetszik
Image
GIF by AGV

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Apr 19, 2015 3:39 pm

unni2011 wrote:Desertqueen, ez tényleg egy nagyon lökött sori, olyannyira, hogy az szinte már fáj, :mrgreen: de mégis nézni kell! :lol
Annak ellenére, hogy a "Ropifiú" nekem "retúr ponty", még igencsak férfiasodnia kellene ahhoz, hogy észrevegyem. :mrgreen: Csak a Pasta-ban és a My Girlfriend is a Gumiho-ban láttam eddig, valamint elvileg még a Frozen Flower-ben, de ott például nem is tudom, hogy kit alakíthatott. :roll
A cipzáros jelenetről egyébként " A magas szőke férfi..." jutott az eszembe. :lol
Kíváncsian várom a történet folytatását! Még nem tudtam eldönteni, hogy mennyire "debil" a fiú, a "pókok apukája", bár súrolja a határt...pechszéria ide vagy oda. :O Az EQ-ja viszont magas. :wub:

Szerintem a japán rajongói piac keze van a dologban. Felfedezni vélem a japán idiotizmust... :D
Pierre Richard a kedvencem volt, mint vígjáték szereplő abban az időben, amikor a "Magas szőkét" adták. Most, hogy mondod, tényleg olyan!
Viszont a Balfálcán című filmje jobban hasonlít Peches történetére... csak ott a csaj is balfék volt... Hahahahahaha, azon nagyon sokat röhögtem... Már nem is emlékszem pontosan rá, de volt benne valami jelenet, amikor hálóingben a kórházból elkóborolnak, és egymás kezét fogva kóvályognak... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Summi

Postby Summi » Mon Apr 20, 2015 4:57 am

Szia desertqueen és Lina :-)

Nagyon vártam már , h fordítsátok ezt a jó kis sorozatot , és máris 2. résznek örülhetek nagyon köszönöm az áldozatos munkátokat , további sok sok sikert fighting Image

desertqueen

Postby desertqueen » Mon Apr 20, 2015 8:37 am

Summi wrote:Szia desertqueen és Lina :-)

Nagyon vártam már , h fordítsátok ezt a jó kis sorozatot , és máris 2. résznek örülhetek nagyon köszönöm az áldozatos munkátokat , további sok sok sikert fighting Image

Kedves Summi! Nagyon szívesen :wub:

desertqueen

Re: My Unfortunate Boyfriend [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby desertqueen » Thu Apr 23, 2015 9:24 pm

Kedves Mindenki!

Jó szórakozást a 3. részhez :-)

Image
GIF by AGV

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Apr 24, 2015 6:22 am

desertqueen és Lina!

Köszönöm szépen a 3. részt. :D

Image

Summi

Postby Summi » Fri Apr 24, 2015 12:20 pm

Szia desertqueen és Lina!

Húú ez szuper már kész is a 3. rész dejóóóó Image köszönöm köszönöm :heart:

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Apr 24, 2015 5:01 pm

Köszönöm szépen a 3. részt :)

unni2011

Postby unni2011 » Fri Apr 24, 2015 6:11 pm

Nagyon köszönöm a 3. feliratot is nektek! Image Vegyétek úgy, hogy ez a kis virágot a kertészfiútól kaptátok. :P
Image
ImageImageImage

MiJu

Postby MiJu » Fri Apr 24, 2015 7:43 pm

Nagyon szépen köszönöm a 3. rész feliratát !

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Apr 24, 2015 8:28 pm

Nagyon szórakoztató sorozat, köszi desertqueen!
Image deja vu
Image

Image Image

unni2011

Postby unni2011 » Sat Apr 25, 2015 8:35 am

Gabóci, aranyosak lettek a gifek. :thumright: A második, a "motoros tangó" a Love Around-ra emlékeztetett. :D A maci nóziját nagyon sajnáltam. :w00t:
Azt nem tudtam eldönteni, hogy...
azért nem szólalt meg, mert ezt adta ki neki utasításba a barátja, vagy már azért sem, hogy nehogy lebukjon. :goggle:
Tök ciki, hogy a főnöknek mennyire behódolnak a női munkatársak. :mrgreen: Képesek hülyére inni magukat.
Egyébként el nem tudtam képzelni, hogy a riválisnál miért volt hashajtó az előző részben. :roll Most megkaptam rá a választ, de eléggé drasztikus ill. kiszámíthatatlan módja a fogyókúrának.
Image
ImageImageImage

Return to “Subtitles”