After School: Lucky or Not [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
doramaforever

After School: Lucky or Not [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Mon Mar 09, 2015 6:51 am

Image

Alternatív cím: After School Bokbulbok
Műfaj: webdráma / romantikus /sulis / komédia
Részek száma: 12
Időtartam: 12X12-15 perc
Vetítette: mobil telefonon és interneten volt elérhető
Vetítési időszak: 2013. 09. 02. – 09. 27.
Ország: Korea
Nyelv: koreai

Főbb szereplők:
Kim So Eun – Kim So Eun
Seo Kang Joon – Seo Kang Joon
Gong Myung – Gong Myung
Lee Tae Hwan – Han Jae Hee
Kang Tae Oh – Kang Tae Poong
Yoo Il – Yoo Il

Történet:
A Hu Mi középiskola öt legmenőbb fiú diákja megalakítja a „Húzz-egy-küldetést klub”-ot. Egyetlen lánytagnak meghívják, az egész iskolában lúzernek tartott So Eunt, akit, ahogy beteszi a lábát a klubhelyiségbe, azonnal meg is tesznek klubelnöknek.
A klub lényege, hogy a tagok egy dobozból mindenféle küldetéseket húznak, majd megvalósítják. Kitűzött céljuk, hogy fél év alatt száz küldetést teljesítsenek, és ehhez mániákusan ragaszkodnak.

Vajon mi hajtja őket, ezeknek a különleges feladatoknak a megvalósításában? A sok lány közül, miért pont So Eun került be klubba? Vajon mi az a titok, amit a srácok tudnak, de So Eun elől gondosan titkolnak?

Minden válaszra fény derül, ha megnézitek ezt a végtelenül humoros, poénos, fiatalos webdrámát, amelynek minden részét, híres sztárok cameo-ja teszi még színesebbé.

Ezek a sztárok a következők:
Hello Venus, Yum Jung Ah, Yoon Seung Ah, Kim Sung Soo, Joo Sang Wook, Kim Suh Hyung, Lizzy, Jung Gyeo Woon, Robert Holley, Kim Sung Kyun, Jung Kyung Ho, Kim Young Ae Choi Won Young

Fordította: ezoritu
Időzítette, javította: vandi

Részek:
https://mega.co.nz/#F!moRWRIAT!tSvFHuPKVCAQmHNrCD7RUg
Attachments
After School.rar
(50.91 KiB) Downloaded 225 times

doramaforever

Re: After School: Lucky or Not [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Mon Mar 09, 2015 6:51 am

Jó szórakozást kívánunk a sorozathoz :)

Cseppke

Postby Cseppke » Mon Mar 09, 2015 8:12 am

Kedves Rita!

Köszönöm szépen a fordítást. :cheers: Úgy látom ez inkább film, mint sorozat. Kiváncsi vagyok a lúzer lány titkára. :-)

ezoritu

Cseppkének:

Postby ezoritu » Tue Mar 10, 2015 2:40 pm

Cseppke wrote:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a fordítást. :cheers: Úgy látom ez inkább film, mint sorozat. Kiváncsi vagyok a lúzer lány titkára. :-)

Kedves Cseppke! Nagyon szívesen! Nem filmről van szó, hanem egy 12 részes webdrámáról,
aminek minden egyes epizódjában egy kisorsolt küldetést teljesítenek a klub tagjai. Persze
más is történik a 12 rész alatt. Például valóban megtudjuk, mi is az a titok, amiről a fiúk nem
akarnak beszélni So Eunnak.

Image

Cseppke

Postby Cseppke » Tue Mar 10, 2015 9:51 pm

Kedves Rita!

A méretéből gondoltam, meg abból, hogy egy rész csak negyed órás. Gyorsan megnéztem az első részt! :roll Kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből, mindenesetre a fiatalok nagyon helyesek és szeretni valók. :-) :-) :-)

ezoritu

Postby ezoritu » Wed Mar 11, 2015 5:42 am

Cseppke wrote:Kedves Rita!
A méretéből gondoltam, meg abból, hogy egy rész csak negyed órás. Gyorsan megnéztem az első részt! :roll Kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből, mindenesetre a fiatalok nagyon helyesek és szeretni valók. :-) :-) :-)

Ez egy webdráma, ami kifejezetten internetre és mobiltelefonra készült, tévében soha nem adták le.
A webdrámákkal a tömegközlekedéssel utazókat célozzák meg. Amíg utaznak, addig se maradjanak
sorozatok nélkül, ezért ilyen rövidek a részek. Ha csak két megállót megy valaki, akkor is belefér
egy epizód. Mindenféle korosztálynak készül webdráma. Az After School: Lucky or Not a fiatalokat
célozta meg.
Aranyos sori, jókat lehet rajta nevetni, te is jól fogsz szórakozni rajta.

Az első küldetés. Senki ne gondoljon állatkínzásra! Másfajta "galambokról" van szó.

Image
Image

annam

Postby annam » Tue Apr 28, 2015 5:52 am

Nagyon köszönöm a feliratokat!

ezoritu wrote:A webdrámákkal a tömegközlekedéssel utazókat célozzák meg. Amíg utaznak, addig se maradjanak
sorozatok nélkül, ezért ilyen rövidek a részek. Ha csak két megállót megy valaki, akkor is belefér
egy epizód.

Pont erre van szükségem! :w00t:

ezoritu

Annamnak:

Postby ezoritu » Tue Apr 28, 2015 1:13 pm

annam wrote:Nagyon köszönöm a feliratokat!

ezoritu wrote:A webdrámákkal a tömegközlekedéssel utazókat célozzák meg. Amíg utaznak, addig se maradjanak
egy epizód.

Kedves annam! Nagyon szívesen! Már 9 webdrámát lefordítottam, mindegyiket megtalálod
a Dorama Forever Fansub honlapján, vagy itt a D-A-n. Az Another Parting kivételével, mindegyik
sorozatot feltöltöttem a Megára, a feliratok felett vannak megadva a linkek.

Öt koreai:

Két kínai (a kedvenceim):

Egy tajvani:

Egy japán:

Akármilyen tömegközlekedési eszközt használsz, jó szórakozást kívánok a webdrámákhoz!

Image
Last edited by ezoritu on Tue Apr 28, 2015 3:06 pm, edited 1 time in total.

annam

Re: Annamnak:

Postby annam » Tue Apr 28, 2015 2:47 pm

ezoritu wrote:
annam wrote:Nagyon köszönöm a feliratokat!

egy epizód.

Kedves annam! Nagyon szívesen! Már 9 webdrámát lefordítottam, mindegyiket megtalálod
a Dorama Forever Fansub honlapján, vagy itt a D-A-n. Az Another Parting kivételével, mindegyik
sorozatot feltöltöttem a Megára, a feliratok felett vannak megadva a linkek.

Öt koreai:

Két kínai (a kedvenceim):

Egy tajvani:

Egy japán:

Akármilyen tömegközlekedési eszközt használsz, jó szórakozást kívánok a wbdrámákhoz!

Image

Kedves ezoritu!
Hálám üldözni fog érte! :notworthy:

biri66

Postby biri66 » Sat Jul 11, 2015 10:06 am

Kedves Ezoritu!

Gondoltam, hogy megnézem ezt a rövid webdrámát, ha már a Hwajung c. sorozatból hárman is játszanak benne (Seo Kang-joon, Gong Myung és Lee Tae-hwan).
Hát... az első rész után majdnem letettem róla, akkora baromságnak tűnt. :blink Kár volt pont ezzel a küldetéssel kezdeniük. :whistling:
A Sztárt amúgy egyáltalán nem sikerült megszoknom szőkén, a Művésznek és az Agynak szép a mosolya, a Szépfiút nyálas bájgúnárnak találtam, a Sportember (Kang Tae-oh) volt az, aki a leginkább tetszett és az ő alakítása tűnt a legtermészetesebbnek is. De aztán mégis továbbmentem, és amilyen ökröknek tűntek ezek a srácok az elején, annyira megkedveltem őket a végére.
A sok sztár cameo szereplése is jó ötlet volt a készítők részéről. :thumright:
Meg aztán kíváncsi is voltam arra, hogy miért épp a Balfácán és Fekete ló nevű lányt kellett bevenniük a Húzz-egy-küldetést klubba.
Többször mutattak egy képet a hat fiúról, úgyhogy lehetett sejteni, hogy a hatodiknak a kívánságait teljesítik. Akkor valamilyen spirituális dologra tippeltem, mondjuk olyasmire, hogy a lelke ebbe a lányba költözött, azért őt kellett meghívniuk a klubba, de a valódi ok végül ennél sokkal egyszerűbb és aranyosabb volt.

Köszönöm a fordítást, Vandinak pedig az ellenőrzést és az időzítést.

Találtam néhány előzetest, remélem, nem baj, ha berakom a linkeket:
https://www.youtube.com/watch?v=RwTK92vs4zA
https://www.youtube.com/watch?v=4ZkGyh4fWbk
https://www.youtube.com/watch?v=bdx4TN-5px8
https://www.youtube.com/watch?v=93n02PkF6DM
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (54 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

Return to “Subtitles”