The Queen of SOP [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
doramaforever

The Queen of SOP [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Sun Mar 08, 2015 6:26 pm

Image

Műfaj: Modern idol dráma / romantikus
Részek száma: 33
Vetítette: Hunan TV
Vetítési időszak: 2012. 07. 12. – 2012. 10. 15.
Ország: Kína
Nyelv: Mandarin

Főbb szereplők:
Zhang Han - Tang Jun / Tom
Chen Qiao En – Lin Xiao Jie
Godfrey Gao – Gao Zi Qi
Zhang Meng - Zeng Chu Chu
Coco Jiang – Bai Ji Qing

Történet:

A „Hivatali Munka Királynője”, Lin Xiao Jie, modern, független nő, aki tehetsége révén egyre feljebb lépdel a Haiyue Pláza szamárlétráján. Szinte egy időben, egyszerre három férfi lép az életébe.

Az egyik Gao Zi Qi a pláza elnökének fia, aki egy kisebb botrány elkerülése miatt, a média képviselői előtt megkéri Xiao Jie kezét. A lány igent mond, mert nem tudja, hogy Zi Qi már évek óta együtt jár a híres modellel, Bai Ji Qinggel, csak a lány karrierje miatt titokban kell tartani kapcsolatukat.

A másik Tang Jun, aki egy sanghaji pláza örököse, és mindig tettre kész, ha Hiao Jie-nek segítségre van szüksége. Tang Jun szinte azonnal beleszeret a lányba, Chu Chu nagy bánatára, aki gyerek kora óta arra vár, hogy a fiúnak bevallhassa szerelmét.

A harmadik Tom, akivel Xiao Jie az interneten ismerkedik meg. Bár a lány személyesen nem ismeri a férfit, mégis nagyon kedveli, mert mindig számíthat rá, ha lelki istápolásra van szüksége. Xiao Jie nem sejti, hogy Tang Jun és Tom egy és ugyanaz a személy.

Mint látható, a történet szerelmi ötszöggel indul, és ahogy lenni szokott egy tisztességes romantikus sorozatban a sztori végére az alapfelállásból semmi sem marad. A nagy kérdés csak az, hogy végül hogyan, és főként kivel jutnak révbe tehetséges főszereplőink.

A sorozat nálam, a romantikus műfajon belül, az „igencsak jóféle romantikus” kategóriába került, és majdnem ugyanazon a polcon kapott helyet, ahol a thai Full House is van. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam a The Queen of SOP-ról.

Mindenkinek jó szórakozást kívánok az első kínai sorozatomhoz!

Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi

Részek:
https://mega.co.nz/#F!GhhzGJbC!84Y5QUo0Qf8_ufpobKQo0A
Attachments
SOP_21_33.rar
(145.45 KiB) Downloaded 329 times
SOP_01_20.rar
(219.85 KiB) Downloaded 425 times

doramaforever

Re: The Queen of SOP [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Sun Mar 08, 2015 6:26 pm

Jó szórakozást kívánunk a sorozathoz :)

ezoritu

Postby ezoritu » Mon Mar 09, 2015 5:09 am

Letöltési lehetőségek:

A Megára is feltöltöttem a részeket. A link megtalálható a feliratok feletti spoilerben is, és itt is.
Már nem vagyok benne biztos, hogy a doramaxról letölthető verzióhoz jó-e a felirat, feltétlenül
próbáljátok ki!

Image

Anna50

Postby Anna50 » Sat Jun 27, 2015 11:39 am

Köszönöm szépen a feliratot!!............máris nézem! :D :wub:

pontnem

Postby pontnem » Tue Aug 11, 2015 4:09 pm

Köszönöm a feliratot és nagyon köszönöm a Megás feltöltést, hiába van fent torrent oldalon ha nem seedelik. Hab a tortán, hogy még átneveznem sem kell a felirat fájlokat............... :cheers:

ezoritu

Postby ezoritu » Tue Aug 11, 2015 7:29 pm

pontnem wrote:Köszönöm a feliratot és nagyon köszönöm a Megás feltöltést, hiába van fent torrent oldalon ha nem seedelik. Hab a tortán, hogy még átneveznem sem kell a felirat fájlokat............... :cheers:

Kedves pontnem! Egy nagyszerű sorozatra esett a választásod! Amióta lefordítottam ez a legkedvencebb
sorozatom. A thai Full House-t taszította le a dobogó legfelső fokáról.
Imádtam, hogy az irodista lány képes volt érvényesülni a tehetségével. Hogy a gazdag szülők nem
ájultak el, hogy a fiuk nem a felső osztálybeli lányok közül választ párt. A gonosz nem volt a velejéig
gonosz, és nem akart véres bosszút állni. A romantikus jelenetek romantikusak voltak... Annyira a
helyén volt minden.
Ez az első modern kínai sorozatod? Nagyon kíváncsi vagyok, mit fogsz hozzá szólni! Jó szórakozást
kívánok hozzá!

Nagyon szívesen a feliratokat és a feltöltést is!

Image

pontnem

Postby pontnem » Wed Aug 26, 2015 6:22 pm

ezoritu wrote:
pontnem wrote:Köszönöm a feliratot és nagyon köszönöm a Megás feltöltést, hiába van fent torrent oldalon ha nem seedelik. Hab a tortán, hogy még átneveznem sem kell a felirat fájlokat............... :cheers:

Kedves pontnem! Egy nagyszerű sorozatra esett a választásod! Amióta lefordítottam ez a legkedvencebb
sorozatom. A thai Full House-t taszította le a dobogó legfelső fokáról.
Imádtam, hogy az irodista lány képes volt érvényesülni a tehetségével. Hogy a gazdag szülők nem
ájultak el, hogy a fiuk nem a felső osztálybeli lányok közül választ párt. A gonosz nem volt a velejéig
gonosz, és nem akart véres bosszút állni. A romantikus jelenetek romantikusak voltak... Annyira a
helyén volt minden.
Ez az első modern kínai sorozatod? Nagyon kíváncsi vagyok, mit fogsz hozzá szólni! Jó szórakozást
kívánok hozzá!

Nagyon szívesen a feliratokat és a feltöltést is!

Image

Igen, ez az első modern kínai sorozatom. Tajvanit már láttam.
Azok közé a sorozatok közé tartozik, ami elkapott és nem engedett a befejezésig. Nem csak azért néztem végig, hogy vajon hogyan egyenesítik ki. És ellentétben más sorozatokkal amikor felidézem nem kell gondolkodnom hogyan is zárták le.

Yuuki13

Postby Yuuki13 » Sun Jul 17, 2016 11:31 am

doramaforever wrote:Jó szórakozást kívánunk a sorozathoz :)

Szia!
Bocsánat a zavarásért, de feltöltenéd újra a feliratokat? Valamiért nem jók... =( 1 jegyzettömben tölti le az 1-20 részt pl. és így: Rar! ϐs
łŁt X ®4 „  4›!=9ME33 HNTV.Sheng.Nv.De.Dai.Jia.EP19.540P.HDTV.x264-3E.srt đĘ˝ QÍ@ŃwŘŕđłf5‘öÁƒ$MÝÎ]]MĚÝ
Kérlek segíts, mert nagyon szeretném látni a sorozatot és az 5.rész online sincs sehol felirattal =(

ezoritu

Postby ezoritu » Sun Jul 17, 2016 1:45 pm

Szia Yuuki!

Kipróbáltam, és nekem tökéletesen működött a letöltés. Két fájlban vannak összecsomagolva
a részek, azt a letöltés után még ki kell csomagolni, és úgy kapod meg a 33 rész feliratát.

Légy szíves próbáld meg még egyszer így, ahogy leírtam. Nekem a WinRar program van a gépemen,
azzal csomagolok össze, és ki fájlokat.

Ha nem sikerülne, találunk más megoldást!

Image

Yuuki13

Postby Yuuki13 » Sun Jul 17, 2016 2:48 pm

Szia!!

Nagyon köszönöm a segítséget! Ott volt a gond, hogy nem volt Winrar telepítve a gépemre!
Még egyszer köszönöm és a gyors választ is! :) <3

ezoritu

Postby ezoritu » Sun Jul 17, 2016 3:07 pm

Nagyon szívesen! Kár lett volna kihagynod ezt a nagyon klassz sorozatot!
Nálam az elsők közt van.

Image

Return to “Subtitles”