Second Love [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Hiroki666

Second Love [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Hiroki666 » Tue Feb 17, 2015 11:52 am

Image

Cím: Második Szerelem
Romaji: Sekando Rabu
Japánul: セカンド・ラブ
Rendező: Ayuko Tsukahara
Író: Shizuka Oishi
Csatorna: TV Asahi
Epizódok: 7?
Megjelenés: Február 6, 2015 --
Sugárzás: Péntek, 23:15-24:15
Nyelv: japán
Ország: Japán

Történet

Kei (Kazuya Kamenashi) kortárs/modern táncos, aki folyamatosan külföldi meghallgatásokon vesz részt, miközben otthon mellékállásokat vállal. Tehetsége ellenére, még egy cégnél sem sikerült szerződést kötnie. Egy napon újabb elutasításba ütközik, s a sok csalódás miatt meg akar halni. Ekkor pillantja meg Yui Nishiharát (Kyoko Fukada). Yui a harmincas éveiben jár, kémiát tanít egy lány középiskolában. Titkos viszonyt folytat az egyik idősebb kollégájával, akinek felesége és gyerekei is vannak. A két hányatott sorsú főhős, küzdve saját démonjaikkal, egy speciális, s meglehetősen bonyolult kapcsolatban talál megnyugvásra a másik mellett.

Szereplők

Kazuya Kamenashi - Kei Taira
Kyoko Fukada - Yui Nishihara
Akari Hayami - Ayako Noguchi
Fuka Koshiba - Sora Takeuchi
Yusuke Onuki - Yuto Ichinose
Natsuko Akiyama - Haruko Ueda
Susumu Terajima - Shigeyoshi Tajima
Yumi Asou - Mariko Nishihara
Katsuhisa Namase - Taro Takayanagi

Az angol feliratért sok köszönet: izzyosa75-nek! :cheers: A magyar változatról csak annyit: nem vagyok szakértő. Szórakozásból készítem a feliratot; de tudjuk, hogy az angol sok helyen nem értelmezhető (jelen esetben különösen), így a "szabadság" jogát ezekre az esetekre fenntartom. :wub: Amennyiben észrevételed, korrigálási javaslatod van, azt nagyon szívesen fogadom! :sweat: Elérhetőség: http://uchi90.livejournal.com/, Merengős: http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=10709 FONTOS! A 3. résztől kezdődően a fordítást nem egyedül, hanem Miruchivel közösen végezzük!

Ez egy ingyenes, rajongói fordítás, így árulni, pénzt kérni érte szigorúan tilos!

FELIRAT

1. rész
SL_1_korr.srt
(30.97 KiB) Downloaded 425 times

2. rész
SL_2.srt
(27.2 KiB) Downloaded 327 times

3. rész

4.rész
5. rész
6. rész
7.rész
Second Love 07 HDHUN.srt
(36.12 KiB) Downloaded 272 times

SL_SD_felirat.rar
(93.31 KiB) Downloaded 126 times

VIDEÓK - Katt a linkek kibontásához!

Last edited by Hiroki666 on Fri Jul 31, 2015 12:59 am, edited 31 times in total.
Image

Timi

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Ep 2 of 10)

Postby Timi » Wed Feb 18, 2015 10:14 am

Kedves Hiroki! Nagyon hálás vagyok azért, hogy megosztod velünk - még ha kedvtelésből készítetted is - a munkád gyümölcsét.
Bár én az a fajta típus vagyok, aki gyűjtöget és szívesebben maratonozik. Remélem ezt nem veszed rossz néven..., de sosem lehet tudni, talán kivételt teszek. (Volt már rá példa.)
Image
KÖSZÖNÖM!
Image

vandi

Postby vandi » Wed Feb 18, 2015 10:43 am

Hú, micsoda meglepi, tegnap neki ugrottam az első két résznek, kár volt sietni.

Köszönet a fordításért, és én biztos veled tartok ezek után.

:D :D :D :D

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Wed Feb 18, 2015 12:44 pm

Kedves Timi!
Nagyon szívesen, örülök hogy akadnak olyanok - már rajtam kívül természetesen -, akik érdeklődnek ez után a sorozat után. Én magam sok reményt fűzök és fűztem hozzá, már novermber óta, szóval kíváncsian nézek a jövő elébe :thumright:
Én is a "gyűjtögetős" típus vagyok; valósággal megőrjít, amikor olyan pillanatban fejeződik be a rész, amikor még nézném tovább....
Jó szórakozást, bármikor is kezdesz hozzá a nézéséhez! :-)

Kedves vandi!
Neked is nagyon szívesen! Én köszönöm a javaslatokat a hardolással kapcsolatban :wub: Jó szórakozást a sorozathoz - ezúttal már felirattal -!
Image

Summi

Postby Summi » Wed Feb 18, 2015 1:10 pm

Szia Hiroki666 :-)

Régen néztem már japán sorit , épp ideje lenne újra belemélyednem , nagyon köszönöm a feliratokat , további jó munkát a fordításhoz :D Image

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 19, 2015 8:54 am

Summi wrote:Szia Hiroki666 :-)

Régen néztem már japán sorit , épp ideje lenne újra belemélyednem , nagyon köszönöm a feliratokat , további jó munkát a fordításhoz :D Image

Kedves Summi!

Nagyon szívesen! Én is inkább a kdoramákat részesítem előnyben, illetve azokat nézek többször, de most Kame miatt kivételt tettem! Remélem mindünknek pozitív csalódást fog okozni :heart: Jó szórakozást!
Image

Miruchi

Postby Miruchi » Thu Feb 19, 2015 5:45 pm

Szia! Ne haragudj, hogy megemlítem, de én már mikor az első rész kijött azonnal elkezdtem fordítani és nem igazán tetszik, hogy párhuzamosan kezdted el fordítani :(

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 19, 2015 8:42 pm

Miruchi wrote:Szia! Ne haragudj, hogy megemlítem, de én már mikor az első rész kijött azonnal elkezdtem fordítani és nem igazán tetszik, hogy párhuzamosan kezdted el fordítani :(

Szia Miruchi! Erre az üzenetre így nagy hirtelen csak annyit tudok mondani, hogy nem direkt tettem Neked keresztbe, sőt egyáltalán nem állt szándékomban kellemetlenséget okozni senkinek. Kerestem a neten a feliratot az első rész után, nem találtam, és én is azonnal nekiálltam, igaz saját célból. Arra gondoltam, hogy kedves dolog lenne másokkal megosztani, mivel - újfent hangsúlyozom - NEM volt tudomásom arról, hogy rajtam kívül más is fordítja. Tehát sajnálom, ha személyes sértésnek vetted/veszed ezt a dolgot, a kérdésem tehát a következő: mit vársz tőlem? Szüntessem meg a topicot? A szavaidból arra következtetek, hogy azt feltételezed szándékosan készítettem feliratot, holott láttam, hogy már valaki elkezdte előttem. Nem így történt, s ismét csak magamat ismételvén: sajnálom, hogy félreértetted a szándékom. Szeretném, ha valami egységes, kulturált egyezségre jutnánk, s annál is inkább, ha privát üzenetben folytatnánk. Köszönöm!
Last edited by Hiroki666 on Thu Feb 19, 2015 9:00 pm, edited 3 times in total.
Image

Marcsi34

Postby Marcsi34 » Thu Feb 19, 2015 8:45 pm

Szia Hiroki666
A második rész videójával bajban vagyok, mert az általad ajánlott oldalon az Ázsia torrentes verzió van fenn és nem tudom, hogy Kama-HD formátumhoz hogyan juthatok hozzá.
Ha ebben tudnál segíteni, köszönettel: Marcsi :dance:

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 19, 2015 8:50 pm

Marcsi34 wrote:Szia Hiroki666
A második rész videójával bajban vagyok, mert az általad ajánlott oldalon az Ázsia torrentes verzió van fenn és nem tudom, hogy Kama-HD formátumhoz hogyan juthatok hozzá.
Ha ebben tudnál segíteni, köszönettel: Marcsi :dance:

Szia Marcsi!

A második részhez ezen a linken találod a letöltést: https://mega.co.nz/#!I8pgmbSZ!oghNNo0Ix58FqtccRT65El27AviPQNrxCcdxp9I2Pyc
A jelszó: K1zuna
Remélem, tudtam segíteni!
Image

csanyicila

Postby csanyicila » Thu Feb 19, 2015 10:19 pm

Köszönöm szépen az első két rész fordítását. :-) Egyenlőre gyűjtögetem, mert van egy pár megkezdett sorozatom amit be kell fejeznem, de utána ez a sori fog következni.

Marcsi34

Postby Marcsi34 » Fri Feb 20, 2015 4:35 am

Szia Hiroki666

Nagyon köszönöm a gyors segítséget, millió hála neked.
Üdv. Marcsi :cheers:

Marcsi34

Postby Marcsi34 » Fri Feb 20, 2015 4:15 pm

Szia Hiroki666!

Sajnos megint probléma van, mert a jelszó beírása után nem engedi bemásolni a videót.

Ezt írja ki a hibaüzenetben: The specfied password is incorrect, no file extract. :dance:

Valami a jelszóval nem stimmelhet.

Köszi a segítséget remélem megoldható ez a dolog?

Köszönettel: Marcsi :notworthy:

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Sun Feb 22, 2015 11:34 pm

Marcsi34 wrote:Szia Hiroki666!

Sajnos megint probléma van, mert a jelszó beírása után nem engedi bemásolni a videót.

Ezt írja ki a hibaüzenetben: The specfied password is incorrect, no file extract. :dance:

Valami a jelszóval nem stimmelhet.

Köszi a segítséget remélem megoldható ez a dolog?

Köszönettel: Marcsi :notworthy:

Szia Marcsi!
Ne haragudj, hogy csak most reagálok, nem voltam gépközelben a hétvégén!
Próbáltam megoldani a problémád, hogy én is "végigjártam" az utad és letöltöttem még egyszer a videót. Nekem minden stimmelt a letöltéssel, illetve a kicsomagolással is. Talán tényleg a jelszóval lehet a gond; kérlek ügyelj a nagy betűre, illetve arra, hogy a Kizuna szóban az "i" betű helyett 1-est kell bepötyögni. Remélem, így már sikerülni fog! Nekem így működött a dolog!
Üdv, Hiroki
Image

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Sun Feb 22, 2015 11:35 pm

csanyicila wrote:Köszönöm szépen az első két rész fordítását. :-) Egyenlőre gyűjtögetem, mert van egy pár megkezdett sorozatom amit be kell fejeznem, de utána ez a sori fog következni.

Kedves csanyicila! Nagyon szívesen! Jó szórakozást kívánok! :-)
Image

iklil
Fansubber
Fansubber

Köszönöm a feiratot

Postby iklil » Wed Feb 25, 2015 8:32 pm

Kamenashi Kazuya, már rég nem láttam. Azt hiszem utoljára a Tatta Hitotsu no Koi sorozatban találkoztam vele. Tyűha, az a sorozat tíz évvel ezelőtt készült. Azért Kazuya ebben az új sorozatban már egy érett férfi (most lett 29 éves, boldog szülinapot :clap: :party: ) . Jó őt újra látni. Az első részben a történet két főhőse rögtön testközelségbe kerülnek, nem kerülgették a film rendezői. Köszönöm a feliratot, jó választás volt. Köszönöm.
:salut:

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Thu Feb 26, 2015 6:18 pm

Eddig nagyon jó a sorozat. Végre nem egy "nyálas" szerelmi történet (eddig legalábbis).:thumleft:
Sajnálom, hogy ilyen kevés a kommentár.
Kár, hogy a feliratokat olyan videókhoz készíted, amelyek nem szokványos letöltő helyen vannak. Persze a szokványos is szubjektív. Én eddig az AT tartottam az irányadónak. Ennek a sorozatnak például néhány változata feltöltési kötelezettség nélkül tölthető onnan.
Jó munkát a következő részekhez.

vandi

Postby vandi » Thu Feb 26, 2015 7:32 pm

Én is időzítgettem folyton, szerintem is jó lenne, ha készülne az AT-n lévőhöz is felirat.
:D :D

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 26, 2015 8:26 pm

Sziasztok!
Nem tudtam a másik letöltő helyről, s mivel az angol feliratot feltöltő lány egyik alternatívája a HD Kame World verzió, meg sem fordult a fejemben, hogy ebből probléma lehet. Hamarosan érkezik a 3. részhez a felirat, s innentől kezdve már közös munkában, ugyanis mint kiderült rajtam kívül már más is elkezdte a fordítását a Second Lovenak. A jövőben igyekszem/igyekszünk azokhoz a verziókhoz igazodni, amiket Ti is említettetek. Illetve, amint időm lesz, felteszem a másik verzióját az első két résznek, hogy ne kelljen a feliratot időzítgessétek.
Image

vandi

Postby vandi » Thu Feb 26, 2015 8:54 pm

http://torrentman.net/bbs/s.php?k=second+love&q=

itt is fent van, és nem vissza töltős.

http://subscene.com/subtitles/second-love-sekando-rabu

hűha, kész a 3 rész angolja is :wub: :wub: :wub:

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 26, 2015 9:06 pm

vandi wrote:http://torrentman.net/bbs/s.php?k=second+love&q=

itt is fent van, és nem vissza töltős.

http://subscene.com/subtitles/second-love-sekando-rabu

hűha, kész a 3 rész angolja is :wub: :wub: :wub:

Köszönöm, mostantól ezeket is meg fogom nézni! Nyugodtan szólhattatok volna előbb, hogy gond van ebből, akkor hamarabb is korrigálhattam volna!
Igen, már dolgozunk a magyar feliraton, illetve már korrekcióra küldtem a társfordítónak Miruchinek, aki átnézi mielőtt megosztjuk Veletek! ^.^
Image

vandi

Postby vandi » Thu Feb 26, 2015 9:27 pm

Nem akart senki cseszegetni.

De gondolom, nem veszed annak. mivel ilyen kisméretűek , szerintem amihez fordítod, fel is töltheted a megára, sokan nem torrenteznek, és akkor mindenki csendbe is lehet. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 26, 2015 9:44 pm

vandi wrote:Nem akart senki cseszegetni.

De gondolom, nem veszed annak. mivel ilyen kisméretűek , szerintem amihez fordítod, fel is töltheted a megára, sokan nem torrenteznek, és akkor mindenki csendbe is lehet. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na, de várj: én pont hogy HD-hez fordítok :D És ez nem is torrentes, hanem megás link :D
Na, jó, mindjárt felteszem Nektek a direkt linkeket a főoldalra a videókhoz!
Image

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Feb 26, 2015 9:56 pm

Kedves hiroki!

Köszönöm a feliratot, engem megvettél a történet leírásával! :wub: Biztosan bele fogok kezdeni, úgysem nézek sok sorozatot mostanában, főleg japánt, de ez érdekesnek tűnik és szereplők is összeillenek. Gambatte a folytatáshoz! :salut:

Image
Image
Folyamatban: Ando Lloyd, Meglepetésprojekt, The Ancient Magus' Bride
Tervezettek: Hot Road, Sensei, Make Kiss and Bow, My little Monster

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 26, 2015 10:00 pm

Hayako wrote:Kedves hiroki!

Köszönöm a feliratot, engem megvettél a történet leírásával! :wub: Biztosan bele fogok kezdeni, úgysem nézek sok sorozatot mostanában, főleg japánt, de ez érdekesnek tűnik és szereplők is összeillenek. Gambatte a folytatáshoz! :salut:

Image

Kedves Hayako!
Szívesen, jó szórakozást kívánok Neked is a sorozathoz! :thumright: Remélem, neked is annyira fog tetszeni, mint nekem! :wub: Én is inkább koreai doramákat nézek, így ez most igazi kis csemege a hideg, téli napokban :-) Köszönöm a biztatást! Neked is szólok, mert sok félreértés volt az eddigi videókkal: a főoldalon találod a direkt letöltési linkeket, amikhez illeszkedik a felirat!
De szép a kép, amit belinkeltél *_*
Image

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Thu Feb 26, 2015 10:05 pm

iklil wrote:Eddig nagyon jó a sorozat. Végre nem egy "nyálas" szerelmi történet (eddig legalábbis).:thumleft:
Sajnálom, hogy ilyen kevés a kommentár.
Kár, hogy a feliratokat olyan videókhoz készíted, amelyek nem szokványos letöltő helyen vannak. Persze a szokványos is szubjektív. Én eddig az AT tartottam az irányadónak. Ennek a sorozatnak például néhány változata feltöltési kötelezettség nélkül tölthető onnan.
Jó munkát a következő részekhez.

Kedves iklil!
Ne haragudj, Neked csak most tudtam válaszolni! :sweat: Egyet értek Veled: végre nem olyan sablonos a történet, amikor 9 részen keresztül csak azt látjuk, hogy juj, megfogták egymás kezét, stb. Látom a videókkal kapcsolatban sok félreértés történt; megosztottam a főoldalon a direkt letöltési linkeket és a jelszót is, hogy megkönnyítsem a dolgotokat! Remélem, hogy így már minden rendben lesz, ha bármi probléma adódik, akkor kérlek szóljatok és igyekszem orvosolni azt.
Köszönöm, hogy írtál!
Image

Hiroki666

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Ep 3 of 10)

Postby Hiroki666 » Fri Feb 27, 2015 2:13 pm

Sziasztok! Felkerült a 3. részhez a felirat, s mivel sok visszacsatolás érkezett a videók letöltési nehézségét/felirat összeegyeztethetetlen jellegét illetően, megpróbáltam direkt linkeket keresni a videókhoz, hogy ne legyen ebből probléma. Kérlek, ha valamelyik link nem működik, vagy más gondotok akad, szóljatok róla.

FONTOS: A fordítást mostantól nem egyedül, hanem Miruchivel végzem felváltva, illetve a Zutto Kazu (http://zuttokazu.blogspot.hu/) együttműködésében. Ezentúl ott is megtaláljátok a feliratokat és a hozzájuk tartozó videókat is. A fordítások felváltva zajlanak köztünk, ha bármi kérdésetek van, forduljatok hozzánk bizalommal. Azért hagytam/hagytuk meg ezt az felületet is, hogy aki innen kezdte el leszedni a fordításokat, annak ne legyen ebből gondja.

A főoldalas linkeket hamarosan "szebb formátumba" parancsolom; tudom így elég rendezetlen, elnézést érte, de a mai napon állandó rohanásban vagyok.
Jó szórakozást a 3. részhez!
Image

vandi

Postby vandi » Fri Feb 27, 2015 8:16 pm

Köszönet nektek a 3 részt, csak az a szösz-mösz mackónadrág ne lenne, istenem, az még csehszlovák elfekvő készletből lehet. :mrgreen: :mrgreen:

Magdimama

Postby Magdimama » Sat Feb 28, 2015 8:55 am

Köszönöm a "Second Love" eddigi feliratait. :roll

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Sat Feb 28, 2015 2:25 pm

Kedves Mindenki!

A feliratok csatolását kicsit átszerkesztettem, mert túl nagy volt a káosz köztük.
Az első rész fordítása korrekcióra került Hayakónak köszönhetően, akinek nagyon-nagyon köszönjük az észrevételeit és a kedvességét! :wub:
Magdimama, vandi, szívesen! :wub: Jó szórakozást a hármas részhez! :wink:
Last edited by Hiroki666 on Sat Feb 28, 2015 2:46 pm, edited 1 time in total.
Image

Timi

Postby Timi » Sat Feb 28, 2015 2:41 pm

Sziasztok! Fogadjátok szívből jövő köszönetem a 3. rész feliratáért.
Image

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Sat Feb 28, 2015 2:45 pm

Timi wrote:Sziasztok! Fogadjátok szívből jövő köszönetem a 3. rész feliratáért.
Image

Aw, nagyon szívesen! blush Örülünk, hogy hozzánk hasonlóan Ti is ennyire várjátok az új részeket! :wub:
Jó szórakozást! :heart:
Image

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Sat Feb 28, 2015 3:39 pm

A harmadik részt követően is változatlan a véleményem, hogy ez egy komolyabb hangvételű sorozat. Nem véletlen, hogy 18 karikás. No, nem a testi jelenetei, hanem maga a történet miatt. Örök érvényű bajos kérdés, hogyha két elég erősen eltérő korú ember egymásba szeret, annak milyenek a következményei. Ebben a történetben ez halmozottan érvényes, hiszen főhősnőnk egy nála 15 évvel idősebb férfi szeretője, mielőtt megismerkedik a nála hét évvel fiatalabb Kei-jel. A nő szemszögéből mind a két kapcsolata kérdéses. Kíváncsian várom, vajon főhőseink milyen megoldásra jutnak. Hogyan fognak tudni áldozatokat vállalni a másikért, mert erre sor fog kerülni, abban nem kételkedem. :roll

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Sat Feb 28, 2015 4:54 pm

iklil wrote:A harmadik részt követően is változatlan a véleményem, hogy ez egy komolyabb hangvételű sorozat. Nem véletlen, hogy 18 karikás. No, nem a testi jelenetei, hanem maga a történet miatt. Örök érvényű bajos kérdés, hogyha két elég erősen eltérő korú ember egymásba szeret, annak milyenek a következményei. Ebben a történetben ez halmozottan érvényes, hiszen főhősnőnk egy nála 15 évvel idősebb férfi szeretője, mielőtt megismerkedik a nála hét évvel fiatalabb Kei-jel. A nő szemszögéből mind a két kapcsolata kérdéses. Kíváncsian várom, vajon főhőseink milyen megoldásra jutnak. Hogyan fognak tudni áldozatokat vállalni a másikért, mert erre sor fog kerülni, abban nem kételkedem. :roll

Osztom a véleményed, teljes mértékben! Végre egy olyan provokatív, komoly sorozat, ahol már nem az adja a fókuszpontját/alappillérét a két főhős bonyodalmának, hogy "Úristen, mikor jönnek össze?!" vagy "Jézusom, mikor csókolóznak már?!" Jóllehet belekezdtek az erotikába rendesen már az első részben, de miért ne történhetne ilyesmi a való életben?! Őszintén sajnálom, hogy ami nekünk nyugati nézőknek ennyire tetszene, az a japánoknak pont nem. Nevetségesen alacsony ugyanis a dorama nézettsége, s ha minden igaz, mindössze 7 részre számíthatunk belőle :S -_- Mindenesetre én is kíváncsian várom, hogy milyen akadályokkal kell még szembenéznie Yuinak és Keinek; nagyon reménykedem egy a sorozathoz méltó befejezésben, illetve abban, hogy egy titkos vágyam/elképzelésem teljesüljön :wub:
Image

Summi

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Ep 3 of 7)

Postby Summi » Tue Mar 03, 2015 1:08 pm

Szia Hiroki :-)

Nagyon köszönöm a 3. részt én még gyűjtögetek , igaz elég nehéz megállni ilyen jó hozzászólások után :D

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Tue Mar 03, 2015 8:47 pm

Summi wrote:Szia Hiroki :-)

Nagyon köszönöm a 3. részt én még gyűjtögetek , igaz elég nehéz megállni ilyen jó hozzászólások után :D

Szia Summi! Nagyon szívesen, s remélem nem zavartak meg túlzottan a SPOILEREK! A jövőben igyekszem ezeket "elrejteni", hisz mindig megfeledkezem róla, hogy néhányan - velem ellentétben - kibírjátok a végéig! :-) Köszi, hogy írtál!
Image

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Sat Mar 14, 2015 4:05 pm

Sziasztok!

Fenn a 4-es! A feliratot ezúttal Miruchi készítette, neki köszönjétek!
Sajnáljuk a késést, az angol is jelentősen csúszott. Jó szórakozást!
Image

Summi

Postby Summi » Sun Mar 15, 2015 1:46 pm

Hiroki666 wrote:
Szia Summi! Nagyon szívesen, s remélem nem zavartak meg túlzottan a SPOILEREK!

Á dehogy zavartak inkább izgalomba hoztak :lol de még kitartok muszáj , a megkezdett sorozatok még nem engednek :D
most jöttem begyűjteni a 4. részt sok sok köszönet érte :D ja és köszi a feltöltést is :heart:

Image

Timi

Postby Timi » Sun Mar 15, 2015 9:53 pm

Hiroki666 wrote:Sziasztok! Fenn a 4-es! A feliratot ezúttal Miruchi készítette, neki köszönjétek!

Sziasztok! Köszönöm szépen a 4. rész feliratát!
Image

iklil
Fansubber
Fansubber

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Ep 4 of 7)

Postby iklil » Mon Mar 16, 2015 5:28 pm

Köszönöm az újabb részt! :D

Hiroki666

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Ep 4 of 7)

Postby Hiroki666 » Thu Mar 19, 2015 7:46 am

Summi, Timi, iklil! Szívesen! :wub: :-)
Jó szórakozást! 8)
Image

Hiroki666

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Ep 5 of 7)

Postby Hiroki666 » Fri Mar 27, 2015 7:48 pm

Sziasztok! Fenn az 5. rész! Már csak kettő és vége!
Sajnálom az újabb késést, Zutto Kazu-ra már hamarabb is felkerült; én valamilyen megválaszolatlan okból nem tudtam bejelentkezni ide, D-a-ra :glare:

Jó szórakozást mindenkinek!
Image

Summi

Postby Summi » Sat Mar 28, 2015 1:28 pm

Hiroki ez szuper :cheers: nagyon köszi az 5. részt :w00t: :heart:

Timi

Postby Timi » Sat Mar 28, 2015 4:19 pm

Hiroki666 wrote:Sziasztok! Fenn az 5. rész! Jó szórakozást mindenkinek!

Kedves Hiroki! A szórakozás tárgya biztosított! Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát!
Image

Anna50

Postby Anna50 » Sun Apr 05, 2015 8:32 am

Köszönöm szépen, hogy fordítjátok ezt a jó kis sorozatot! :wub: Mostanában kezdtem nézni japán sorozatokat is és hála nektek erre is rátaláltam!
A problémám csak annyi, hogy az Asia Torrentsről már háromféle verziót is letöltöttem, de egyikhez sem jó a felirat, a MEGÁRÓL meg sajnos egy hónapja semmit nem enged letölteni. :-( Ha tudnátok kérlek segítsetek, hogy le tudjam tölteni valahonnan ami a felirathoz passzol!! :roll

Agacska

Postby Agacska » Mon Apr 06, 2015 5:53 pm

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását!

Hiroki666

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Ep 6 of 7)

Postby Hiroki666 » Wed May 06, 2015 11:38 am

Sziasztok! Fenn a 6. rész! Jó szórakozást hozzá! Sajnáljuk a csúszást; sajnos mindketten elfoglaltak vagyunk a magánéletben, de igyekszünk közben minőségi munkát kiadni a kezünk közül, ami nem egyszerű feladat. Miruchi munkáját például külön dicséri a jelen munka, ahol az angol verzió sok helyen hagyott kivetnivalót maga után, így a japánnal összevetve korrigálta a hiányosságokat! Már csak egy rész maradt hátra; arra kérünk Benneteket, hogy legyetek türelmesek! Lassan haladunk, de be fogjuk fejezni, amit elkezdtük!

Szép tavaszi napokat mindenkinek!

Ui.: Számos jelzés érkezett a videókkal kapcsolatban. Sajnos, jelenleg mi csak a Megára tudunk hagyatkozni. A linkeket 2 helyen találjátok: itt, illetve a Zutto Kazu-n NiyYa SAJÁT feltöltésében. Megértéseteket köszönjük!

Hiroki
Image

Summi

Postby Summi » Wed May 06, 2015 2:31 pm

Szia Hiroki :-)

Az , h más elfoglaltságotok is van ez érthető ezzel sokan így vagyunk mi is :D bízom bennetek és türelmesen várom a feliratot :heart: sok sok köszönet a 6. részért :cheers:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu May 07, 2015 9:28 am

Köszönöm az újabb részt nektek! :wub: Bár kissé elszomorít, hogy ilyen rövid lett, de várom a befejező részt! :whistling:
Image

csabamama2

Postby csabamama2 » Tue Jul 21, 2015 8:58 am

Érdeklődöm, hogy mikorra várhatjuk a 7. befejező részt? Üdv: csabamama2

Hiroki666

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Completed)

Postby Hiroki666 » Fri Jul 31, 2015 1:10 am

Kedves Mindenki!

Újfent sajnáljuk ezt a hosszas leállást és hiatust. Számos körülmény megviccelt engem/minket a technika ördögétől elkezdve rengeteg közhelyes dolog, de leginkább: az idő. Én személy szerint most államvizsgáztam, s kaptam kézhez a diplomámat, így sajnálom, hogy nem tudtam megfelelően menedzselni a dolgaimat. Bízom abban, hogy azok, akik várták/szerették/figyelemmel kísérték ezt a doramát, azoknak nem megy el a kedvük a csúszás miatt!
Mivel számos kérés érkezett arra vonatkozóan, hogy az SD változathoz nem készült felirat, Miruchi volt olyan kedves, hogy idejét nem sajnálva elkészítette Nektek azt is. (A hetes felirat alatt találjátok, egyetlen tömörített fájlként.)

A magam részéről nem tudom, hogy vállalok-e fordítást a jövőben. Ez volt az első munkám, így remélem elnézitek egy amatőr zöldfülű első szárnypróbálgatását. Úgy gondolom inkább megmaradok az írásnál, ahhoz egyelőre jobban konyítok, mint a határidők betartásához. Aki szeretne, az továbbra is megtalál a Merengős Fanfiction oldalon: http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=10709

Köszönjük még egyszer az érdeklődéseteket, s mindenekelőtt a türelmeteket! Köszönjük, hogy velünk tartottatok Kame újabb zseniális alakításában! :wub:

Minden jót kíván mindenkinek,

Hiroki
Image

Summi

Postby Summi » Fri Jul 31, 2015 6:59 pm

Szia Hiroki :D

Tudtam , h befejezitek a sorozatot nagyon köszönöm a kitartó megbízható munkátokat , sok sok gratuláció az államvizsgádhoz Image

Timi

Postby Timi » Fri Jul 31, 2015 7:18 pm

Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítottad és elérhetővé tetted ezt a sorit. Egyben gratulálok a diplomádhoz is!
Image

Hiroki666

Re: Second Love [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Hiroki666 » Fri Jul 31, 2015 9:53 pm

Kedves Summi és Timi!

Mindkettőtöknek köszönöm a kedves szavakat és a gratulációt is, nagyon-nagyon szívmelengető volt olvasni a soraitokat! :wub: :wub: :wub:
Visszapörgetve Ti ketten voltatok azok, akik végig kitartottak velünk és sosem felejtettetek el véleményt, köszönetet mondani a munkánkért. Megragadom az alkalmat, hogy Nektek külön is köszönetet mondjak én is, hiszen minduntalan arra ösztönöztetek, hogy ne adjam fel!
Minden jót kívánok Nektek, sok-sok jó sorozatot és egy nagyon szép, pihenésben gazdag nyarat! :cheers: :thumright:

Sok üdv,
Hiroki
Image

Timi

Postby Timi » Sat Aug 01, 2015 9:48 am

Kedves Hiroki! Igazán hálás vagyok a dicséretes szavaidért és a kiváló munkádért egyaránt. Kellemes volt együtt sorozatozni, amit ismét megköszönök. Talán a jövőben lesz még szerencsém ahhoz, hogy a Te fordításoddal egy újabb, remek sorozatot láthassak. Mindent köszönök! További jó munkát és kellemes, élményekben gazdag nyarat kívánok!
Image

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sat Aug 01, 2015 11:14 pm

Kedves Hiroki!

Már a honlapotokon megköszöntem, de úgy érzem, illik itt is megtenni. Köszönöm a feliratokat a sorozathoz! :salut: Nem lehetett könnyű (mivel az az angol felirat nem volt valami jó és még sokszor csúszott is), de örülök, hogy végül sikerült befejezni. Gratulálok a diplomádhoz is! Remélem, a jövőben is fogsz még fordítani! :wub:
Image

anoli

Postby anoli » Mon Aug 03, 2015 1:32 pm

Sziasztok!
Köszönöm és köszönöm...
Nálam nagyon ott van az élmezőnyben ez a sorozat. Nem egy szirupos dorama a megszokott kötelező elemekkel sőt....A hangulata ami igazán megragadott....még friss az élmény ...igazából szavakba sem tudom még foglalni azt a hatást amit kiváltott belőlem.
Még egyszer, köszönöm a munkátokat :D

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Tue Aug 04, 2015 10:08 am

Hayako wrote:Kedves Hiroki!

Már a honlapotokon megköszöntem, de úgy érzem, illik itt is megtenni. Köszönöm a feliratokat a sorozathoz! :salut: Nem lehetett könnyű (mivel az az angol felirat nem volt valami jó és még sokszor csúszott is), de örülök, hogy végül sikerült befejezni. Gratulálok a diplomádhoz is! Remélem, a jövőben is fogsz még fordítani! :wub:

Kedves Hayako!

Köszönöm szépen; nagyon-nagyon kedves vagy, hogy ide is írtál! <3
A kérdéses nagyszerű honlap nem az én birtokomban áll, ennek okán ritkán látogatom. Egy szó, mint száz, nagyon örülök, hogy ide is írtál, köszönöm Neked! :wub: Köszönöm a gratulációt is meg a kedves szavakat! A fordítás garantált, főleg ha Kame benne a főszereplő! :P
Egészen kedvet kaptam annak a doramának a nézéséhez, ami a headeredben van egyébként! :w00t: Megkérdezhetem a címét?

Sok üdv,
Hiroki
Image

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Tue Aug 04, 2015 10:12 am

anoli wrote:Sziasztok!
Köszönöm és köszönöm...
Nálam nagyon ott van az élmezőnyben ez a sorozat. Nem egy szirupos dorama a megszokott kötelező elemekkel sőt....A hangulata ami igazán megragadott....még friss az élmény ...igazából szavakba sem tudom még foglalni azt a hatást amit kiváltott belőlem.
Még egyszer, köszönöm a munkátokat :D

Kedves anoli!

Úgy hiszem Miruchi nevében is szólhatok, hogy nagyon boldogok vagyunk, hogy elnyerte a tetszésed a sorozat!
Az újítások, a korszerűsítés számomra is megkapó volt, én mindössze dramaturgiai kifogásolnivalókat találtam benne, de az már az én problémám :roll Annyi bizonyos, hogy bőven elég volt a 7 rész erre a történetre, legalább nem húzták el, mint a rétestésztát. Kame pedig ismét valami nagyszerűt alkotott; mindig büszkévé tesz, hogy ő az egyik kedvencem!
Mi is köszönjük, hogy írtál! :wub:
Image

Hiroki666

Postby Hiroki666 » Tue Aug 04, 2015 10:15 am

Timi wrote:Kedves Hiroki! Igazán hálás vagyok a dicséretes szavaidért és a kiváló munkádért egyaránt. Kellemes volt együtt sorozatozni, amit ismét megköszönök. Talán a jövőben lesz még szerencsém ahhoz, hogy a Te fordításoddal egy újabb, remek sorozatot láthassak. Mindent köszönök! További jó munkát és kellemes, élményekben gazdag nyarat kívánok!
Image

Ha lesz még a jövőben (és nagyon-nagyon remélem, hogy lesz), akkor a Kame nevével fémjelzett alkotásokra biztosan ráugrom majd :whistling: :-)
Egyébként hamarosan kijön a Joker Game az ő főszereplésével, ami bár nem sorozat, de nagyon szeretnék majd magyar feliratot készíteni hozzá ;)
Én köszönöm, hogy megtiszteltél a szavaiddal és a visszacsatolásaiddal! Öröm ilyen nagyszerű, hálás embereknek feliratot készíteni! :wub:
Minden jót kívánok Neked! :heart:
Image

Raczka

Postby Raczka » Tue Feb 14, 2017 10:17 am

Köszönöm szépen a feliratokat, nagyon hálás vagyok!!!! :lol

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Fri Apr 21, 2017 10:53 am

Köszönöm szépen a fordítást ! Gyönyörű volt a sorozat története ! Nagyon tetszett ! :-)

Return to “Subtitles”